Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Alexandra Dunajov... ND Bellova Ves 29 19,08 Nezvolený
Ľuboš Karel ND Hoste 155 48,29 Zvolený
Jozef Vatrt ND, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krakovany 76 11,82 Nezvolený
Jozef Mikuš ND Nižná 30 9,29 Nezvolený
Pavel Babnič ND Prašník 142 36,60 Nezvolený
Gilbert Liška ND Veľké Kostoľany 573 51,76 Zvolený
František Tahotný ND Vrbové 164 6,05 Nezvolený
Pavel Jankovič ND Borský Mikuláš 350 21,86 Nezvolený
Zdenko Čambal SMER, ND Holíč 2440 68,91 Zvolený
Ján Guček ND, SMER Letničie 17 5,28 Nezvolený
Veronika Dudášová ND, SZS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Moravský Svätý Ján 118 11,72 Nezvolený
Miroslav Pochylý ND, ĽS-HZDS, SMER, KDH Petrova Ves 375 100,00 Zvolený
Dana Žúrková ND, KDH, SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 263 58,06 Zvolený
Ivan Krajčovič ND Cífer 62 3,28 Nezvolený
Jozef Mikulčík ND Dolné Dubové 5 1,32 Nezvolený
Karol Sedlák ND Voderady 178 22,94 Nezvolený
Ľubomír Zachar ND Žlkovce 116 32,86 Nezvolený
Mária Varhaníková ND Malá Hradná 119 50,85 Zvolený
Jarmila Korálová ND Veľké Hoste 217 73,31 Zvolený
Boris Ondráško SNS, ND, ĽS-HZDS Kvašov 181 51,13 Zvolený
Zuzana Uvírová ND Žabokreky nad Nitrou 116 15,30 Nezvolený
Štefan Vajdík ND Bolešov 22 2,56 Nezvolený
Bohumil Mikláš ND, SDĽ Nová Dubnica 102 2,40 Nezvolený
Pavol Masaryk ND Trenčianska Teplá 113 7,47 Nezvolený
Roman Glasa ND Trenčianske Jastrabie 27 3,90 Nezvolený
Anton Múdry ND Zliechov 100 26,67 Nezvolený
Ľubomír Síkeľa ND Veľké Kozmálovce 123 26,62 Nezvolený
Karol Fabian ND Vyšné nad Hronom 5 4,10 Nezvolený
Jozef Jakubík ND Práznovce 53 10,15 Nezvolený
Jozef Cifra KDH, SMER, ND Urmince 431 58,96 Zvolený
Jozef Kucharovič ND Vozokany 68 30,36 Nezvolený
Pavol Holeštiak SNS, ND, SZ, HZD, SMER Čadca 2254 23,78 Nezvolený
Pavol Sálus ND Huty 5 3,94 Nezvolený
Vladimír Salaj ND Slovenská Ľupča 122 7,86 Nezvolený
Ján Sekereš ND Ábelová 5 3,60 Nezvolený
Gabriel Tóth ND Holiša 22 6,43 Nezvolený
Edita Moravčíková ND Mučín 16 4,68 Nezvolený
Daniel Melich ND Terany 191 49,35 Nezvolený
Jana Vaľová ND, SF, ÚSVIT, SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Humenné 5472 45,98 Zvolený
Stanislav Talian ND Veľký Šariš 155 7,24 Nezvolený
Martina Chomičová ND Blatné Remety 11 3,97 Nezvolený
Jozef Molnár ND Záhor 7 1,95 Nezvolený