Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Peter Šramko SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 1337 44,21 Zvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Peter Pilinský SZ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Bratislava - Rača 4271 55,03 Zvolený
Viktor Glaser - O... OKS, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Bratislava - Rusovce 172 10,91 Nezvolený
Dušan Pekár OKS, SMK-MKP, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Bratislava - Ružinov 8178 39,91 Zvolený
Gábor Grendel KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Staré Mesto 4031 29,44 Nezvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 1321 100,00 Zvolený
Róbert Bujna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 506 67,92 Zvolený
Rudolf Kalivoda , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 697 21,33 Nezvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 226 14,67 Nezvolený
Roman Noga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Limbach 53 5,91 Nezvolený
Oliver Solga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Pezinok 4612 58,69 Zvolený
Richard Oravec SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 430 18,36 Nezvolený
Patrik Dubovský NOVA Šenkvice 532 36,14 Nezvolený
Miroslav Achberger NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vinosady 15 2,63 Nezvolený
Blažej Slabý OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Dunajská Lužná 214 10,01 Nezvolený
Ferdinand Turinič SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 736 37,44 Nezvolený
Milan Baďanský NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 804 85,44 Zvolený
Zsolt Takáč NOVA, SIEŤ, MOST - HÍD Galanta 1035 19,39 Nezvolený
Andrej Klapica MOST - HÍD, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Piešťany 609 6,72 Nezvolený
Igor Bartošík SNS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 1650 45,01 Nezvolený
Richard Čižmár NOVA Moravský Svätý Ján 44 4,37 Nezvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 153 21,34 Nezvolený
Renáta Hubináková NOVA Brestovany 43 3,92 Nezvolený
Maroš Sagan SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 1268 66,95 Zvolený
Štefan Huszár NOVA Pastuchov 255 50,60 Zvolený
Jozef Kertész NOVA Tepličky 29 14,65 Nezvolený
Ján Žitňanský MOST - HÍD, SZ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Trnava 4458 24,49 Nezvolený
Ľubomír Kyselica NOVA Ruskovce 69 20,35 Nezvolený
Pavel Hučko NOVA Hrašné 130 48,69 Nezvolený
Jaroslav Pikus NOVA Stará Lehota 71 51,82 Zvolený
Martin Majdan NOVA Beluša 84 3,17 Nezvolený
Jaroslav Túček NOVA Lúky 165 36,26 Nezvolený
Juraj Smatana OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, , Zmena zdola Považská Bystrica 3346 30,18 Nezvolený
Jozef Maďar NP, MOST - HÍD, SaS, NOVA, OKS Handlová 380 8,08 Nezvolený
Ján Čičmanec MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Koš 47 8,19 Nezvolený
Dušan Staňo SIEŤ, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Malé Uherce 175 43,32 Nezvolený
Katarína Ivaničová MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Nitrianske Pravno 33 2,46 Nezvolený
Ivan Kormaňák OKS, SZ, SaS, NOVA Poluvsie 37 9,84 Nezvolený
Miroslav Rybiansky NOVA, OKS, SaS, SZ, MOST - HÍD Sebedražie 51 6,17 Nezvolený
Mária Kosnovská SDKÚ-DS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, SaS Skačany 38 5,00 Nezvolený
Jana Makvová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 126 41,31 Nezvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Slavomíra Propperová SNS, NOVA, KDH Trenčianska Teplá 662 43,87 Nezvolený
Štefan Škultéty SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 981 56,09 Zvolený
Katarína Krkošková NOVA Levice 80 0,91 Nezvolený
Alexander Lőrincz NOVA Turá 5 3,11 Nezvolený
Jozef Jónáš NOVA Veľký Ďur 51 8,15 Nezvolený
Peter Brunai NOVA Cabaj - Čápor 120 8,39 Nezvolený
Róbert Balkó NOVA, MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 473 100,00 Zvolený
Radoslav Benc SaS, SDKÚ-DS, NOVA Podhorany 80 12,99 Nezvolený
Ladislav Facek NOVA Nemčice 8 1,55 Nezvolený
Rastislav Kňaze KDH, SDKÚ-DS, NOVA Solčany 183 15,74 Nezvolený
Milan Gura KDS, SDKÚ-DS, SaS, NOVA, SIEŤ, SNS, KDH, SMER-SD Čadca 3504 43,24 Zvolený
Peter Kolár NOVA Bobrovník 20 28,99 Nezvolený
Jaroslav Magura NOVA Liptovská Sielnica 118 33,52 Nezvolený
Miroslav Podhorány NOVA Malatíny 21 18,26 Nezvolený
Vojtech Baldovič NOVA Partizánska Ľupča 67 9,78 Nezvolený
Peter Laťák KDS, NOVA, KĽS Babín 158 20,93 Nezvolený
Jozef Halka KDS, NOVA Rabčice 150 16,36 Nezvolený
Cyril Cárach NOVA Liptovská Lúžna 379 29,24 Nezvolený
Ján Ondrejka SNS, KDS, NOVA, KDH Liptovské Sliače 614 28,81 Nezvolený
Róbert Baran NOVA Švošov 11 2,40 Nezvolený
Juraj Drdák NOVA Bitarová 71 16,90 Nezvolený
Marián Severín NOVA Bytča 92 2,14 Nezvolený
Erika Mojáková NOVA Hôrky 300 74,26 Zvolený
Stanislav Jančiga NOVA Kysucký Lieskovec 74 6,02 Nezvolený
Ján Vojtek NOVA Nesluša 21 1,35 Nezvolený
Jaroslav Ligas SIEŤ, NOVA Rajecká Lesná 71 10,86 Nezvolený
Juraj Kubala NOVA Stráža 25 7,08 Nezvolený
Martin Barčík OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ Žilina 6791 23,52 Nezvolený
Peter Lačný NOVA, KDH Banská Bystrica 661 3,13 Nezvolený
Peter Sárinec NOVA Staré Hory 24 8,30 Nezvolený
Jaroslav Berčík NOVA Michalová 145 22,00 Nezvolený
Marek Trnavský NOVA Pohronská Polhora 59 7,26 Nezvolený
Barbora Piaterová NOVA České Brezovo 17 6,23 Nezvolený
Iveta Weisenpache... NOVA Kokava nad Rimavicou 140 10,01 Nezvolený
Marta Kiapešová NOVA Lovinobaňa 50 6,39 Nezvolený
Pavel Gavalec NOVA, SDKÚ-DS, KSS, SNS, SMER-SD Poltár 1143 46,07 Zvolený
Milan Fridrich NOVA Šiatorská Bukovinka 26 13,76 Nezvolený
Želmíra Kolimárová NOVA, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Vidiná 278 31,03 Nezvolený
Zuzana Szamosová NOVA, SMK-MKP Hajnáčka 245 34,95 Nezvolený
Marian Petrok NOVA, SaS, SDKÚ-DS Hnúšťa 209 8,84 Nezvolený
Dezider Bohó NOVA Hostice 116 20,64 Nezvolený
Erik Vlkolenský NOVA, KDH Bátorová 37 15,68 Nezvolený
Zdenko Koštial NOVA Kosihovce 78 24,00 Nezvolený
Jozef Filip NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 128 57,14 Zvolený
Ladislav Majdán NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Lesenice 216 62,97 Zvolený
Aladár Bariak NOVA, KDH, SDKÚ-DS Modrý Kameň 336 43,35 Zvolený
Darina Antolíková SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Nenince 67 7,76 Nezvolený
Zsolt Kukolík NOVA Sečianky 78 31,84 Nezvolený
Štefan Balla NOVA Seľany 18 13,95 Nezvolený
Attila Baki NOVA Trebušovce 20 15,27 Nezvolený
Kvetoslava Orlayová NOVA Vieska 61 44,53 Nezvolený
Daniel Uram NOVA Zombor 14 21,21 Nezvolený
Július Makó SNS, NOVA, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Želovce 317 43,01 Zvolený
Jana Kantová SaS, NOVA Dudince 17 2,08 Nezvolený
Stanislav Horník NOVA, KDH, SMER-SD, SDKÚ-DS Hriňová 1591 100,00 Zvolený
Emília Takáčová NOVA Lišov 61 45,19 Zvolený
Anna Fedešová NOVA, SaS Selce 17 25,00 Nezvolený
Ján Kračún NOVA Zvolenská Slatina 14 1,05 Nezvolený
Ján Bandzi NOVA Hronský Beňadik 66 9,35 Nezvolený
Marian Baláž SDKÚ-DS, NOVA, SNS, KDH Nevoľné 34 12,06 Nezvolený
Juraj Valentovič MOST - HÍD, SaS, SIEŤ, NOVA Nová Baňa 1243 40,83 Nezvolený
Jozef Sedliak NOVA Ostrý Grúň 52 17,45 Nezvolený
Marián Šurjanský NOVA Rudno nad Hronom 164 55,97 Zvolený
Miroslav Valent NOVA, SDKÚ-DS Sklené Teplice 38 14,13 Nezvolený
Jana Kopčanová NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 300 45,45 Nezvolený
Václav Hudák NOVA, KDH Bartošovce 247 58,67 Zvolený
Jana Semanová NOVA Beloveža 85 21,46 Nezvolený
Jozef Semanek SNS, NOVA Hertník 409 76,02 Zvolený
Ján Čech SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Kľušov 179 27,84 Nezvolený
Jozef Bednár NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 166 66,67 Zvolený
Nadežda Ilečková NOVA Lipová 2 3,85 Nezvolený
Marián Beňa NOVA Mokroluh 164 39,71 Zvolený
Ján Paľa NOVA Nemcovce 108 66,67 Zvolený
Marek Rakoš NOVA, SMER-SD Raslavice 643 47,52 Zvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, NOVA, SIEŤ, KDH Rešov 96 48,00 Zvolený
Ján Račko NOVA, SMER-SD Smilno 47 11,19 Nezvolený
Ján Grobár NOVA Stebnícka Huta 55 40,44 Nezvolený
Ján Tipul NOVA Sveržov 86 28,57 Nezvolený
Juraj Bučko NOVA Šašová 19 22,62 Nezvolený
Mária Kmecová NOVA Vyšná Voľa 60 26,55 Nezvolený
Pavol Tamáš NOVA Baškovce 79 29,04 Nezvolený
Galina Vasilenková NOVA Čertižné 51 22,47 Nezvolený
Vladimír Valiga NOVA Hudcovce 47 22,17 Nezvolený
Ivan Sivák NOVA Kalinov 92 60,53 Zvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kochanovce 244 57,41 Zvolený
Štefan Bočan NOVA Koškovce 36 11,84 Nezvolený
Martin Meričko NOVA Lukačovce 109 36,45 Zvolený
Peter Kulan NOVA Myslina 88 25,81 Nezvolený
Ján Šalap MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SOĽ, NOVA, SDS, SaS Oľka 60 31,41 Nezvolený
Jaroslav Marcišin NOVA Palota 13 16,88 Nezvolený
Ján Zimovčák NOVA Pichne 4 1,17 Nezvolený
Peter Cipka NOVA Repejov 34 36,56 Nezvolený
Jozef Šimurda MOST - HÍD, SIEŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, SaS Slovenská Volová 67 23,02 Nezvolený
Štefan Ladičkovský NOVA, SNS, SDS, SMER-SD Topoľovka 334 65,75 Zvolený
Lucia Butalová NOVA Turcovce 28 13,79 Nezvolený
Juraj Cogan NOVA Uličské Krivé 65 42,21 Nezvolený
Stanislav Majerčák NOVA Krížová Ves 47 6,25 Nezvolený
Matej Šulej NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 317 18,33 Nezvolený
Igor Polomský SDS, NOVA Beharovce 62 56,36 Zvolený
Ján Pivovarniček NOVA Bijacovce 247 56,14 Zvolený
Pavol Katriňák NOVA Buglovce 22 15,07 Nezvolený
Andrea Hradiská KDH, NOVA Dlhé Stráže 46 14,65 Nezvolený
Peter Faltin Strana moderného Slovenska, NOVA, KDH Dravce 163 36,38 Zvolený
Alžbeta Čekovská NOVA, KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 356 58,84 Zvolený
Peter Roth NOVA, OKS Hranovnica 24 1,74 Nezvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Mária Gallovičová NOVA Nemešany 173 100,00 Zvolený
Mikuláš Orinin NOVA Poľanovce 10 9,35 Nezvolený
Mária Matlochová NOVA Pongrácovce 46 100,00 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Svit 853 28,22 Zvolený
Peter Majerník NOVA Chmeľov 27 5,29 Nezvolený
Ján Tupta NOVA Jarovnice 94 4,54 Nezvolený
Ladislav Kokoška SDS, SDKÚ-DS, NOVA, SNS Kapušany 156 14,55 Nezvolený
Anna Dzurusová NOVA Krásna Lúka 36 9,65 Nezvolený
Stanislav Jurko NOVA Ličartovce 10 2,09 Nezvolený
Stanislav Mathia NOVA Malý Šariš 159 20,05 Nezvolený
Peter Vaňo NOVA Medzany 64 14,99 Nezvolený
Václav Eštočin NOVA Ondrašovce 12 29,27 Nezvolený
Valéria Hutníková SIEŤ, NOVA, KDH Petrovany 370 41,95 Nezvolený
Andrea Turčanová OKS, NOVA, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, KDH Prešov 11887 44,12 Zvolený
Jana Bandúrová NOVA Svinia 81 11,74 Nezvolený
Renáta Pankievičová NOVA Varhaňovce 23 3,57 Nezvolený
Patrik Lörinc NOVA Vysoká 43 53,75 Zvolený
Stanislav Šváby KDH, NOVA Vyšná Šebastová 347 56,33 Zvolený
Radoslav Liba NOVA Žipov 16 8,51 Nezvolený
Zita Pleštinská SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 186 39,16 Zvolený
Martin Repka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plavnica 198 24,97 Nezvolený
Slavomír Brendza NOVA, MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Breznica 322 83,64 Zvolený
Monika Leľová NOVA Breznička 42 57,53 Zvolený
Juraj Kasarda NOVA, SIEŤ, KDH Bžany 20 19,05 Nezvolený
Jozef Potoma SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Duplín 172 58,50 Zvolený
Ján Smetanka SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Jakušovce 24 100,00 Zvolený
Emil Vrabeľ NOVA, KDH, SDKÚ-DS Korunková 14 25,00 Nezvolený
Ján Jakubov SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 105 100,00 Zvolený
Jana Drábová SDKÚ-DS, SNS, NOVA, KDH Vyšná Olšava 187 46,98 Nezvolený
Marek Fek NOVA Korejovce 33 56,90 Zvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Milan Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 82 21,81 Nezvolený
Marián Džupka NOVA Kurimka 27 14,75 Nezvolený
Radoslav Poperník Strana moderného Slovenska, NOVA Roztoky 44 22,45 Nezvolený
Kamil Konečný SIEŤ, NOVA Benkovce 115 39,12 Nezvolený
Štefan Kovaľ NOVA, SIEŤ Hencovce 424 58,56 Zvolený
Marcela Pčolinská SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, NOVA Nižný Hrabovec 411 49,82 Nezvolený
Ján Onuško NOVA Sačurov 93 9,58 Nezvolený
Anna Sopková NOVA Sečovská Polianka 127 10,54 Nezvolený
Michal Mudrák NOVA, KDH Vranov nad Topľou 489 6,97 Nezvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Vladimír Saxa KDS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Krásna 780 44,83 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Erik Haľko SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK-MKP, KDH, SIEŤ Košice - Sever 742 12,97 Nezvolený
Daniel Rusnák DS, NOVA, KDH, SIEŤ Košice - KVP 1083 17,17 Nezvolený
Emil Petrvalský OKS, DS, KDS, NOVA, SaS, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1111 22,52 Nezvolený
Ján Nigut NOVA, SMK-MKP, SMER-SD, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Ťahanovce 524 100,00 Zvolený
Zsolt Varga DS, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Košice - Západ 1901 18,94 Nezvolený
Andrej Török KDS, NOVA Čaňa 65 3,85 Nezvolený
Ján Juhás SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Družstevná pri Hornáde 432 38,54 Zvolený
Roman Gábor KDS, SDKÚ-DS, NOVA Kecerovce 83 8,03 Nezvolený
Helena Homolová KDS, NOVA Kokšov - Bakša 85 12,72 Nezvolený
Anton Medvec SIEŤ, NOVA, KDH Kostoľany nad Hornádom 255 36,32 Zvolený
Jozef Petkač SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Košická Belá 371 73,32 Zvolený
Adriána Fečková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Malá Lodina 76 100,00 Zvolený
Ľubica Gonová KDS, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Mudrovce 29 48,33 Nezvolený
Dominika Palaščáková SIEŤ, KDS, SDKÚ-DS, NOVA Ploské 93 21,73 Nezvolený
Peter Sameľ KDS, NOVA Rankovce 15 4,04 Nezvolený
Štefan Markovič SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Ruskov 315 41,83 Nezvolený
Mária Hudáková KDH, KDS, NOVA Sady nad Torysou 74 9,01 Nezvolený
Marta Bárányová KDS, SDKÚ-DS, NOVA Seňa 51 5,32 Nezvolený
Vladimír Franka NOVA, KDH Sokoľ 87 15,76 Nezvolený
Štefan Petrík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Valaliky 972 79,02 Zvolený
Paulína Guľášová NOVA, KDH Vyšná Myšľa 227 49,46 Zvolený
Viera Gembarovičová NOVA Lúčky 10 3,50 Nezvolený
Katarína Maršálková SaS, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Michalovce 859 8,53 Nezvolený
Marek Kelemen NOVA Nižná Rybnica 3 1,20 Nezvolený
Regina Vojtková NOVA Koceľovce 21 14,19 Nezvolený
Izabella Hurajtová NOVA Pača 40 11,49 Nezvolený
Ladislav Zekucia KDS, SaS, NOVA Danišovce 36 10,75 Nezvolený
Anna Nemčíková SNS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Gelnica 489 18,21 Nezvolený
Anton Kocúr NOVA Hnilčík 59 22,43 Nezvolený
Rudolf Lučivjanský KDS, SaS, NOVA Hrabušice 42 3,96 Nezvolený
Martin Kollárik KDS, SaS, NOVA Kaľava 3 1,27 Nezvolený
Klaudia Nemčíková SaS, NOVA Letanovce 58 6,39 Nezvolený
Stanislav Zekucia KDS, SaS, NOVA Lieskovany 7 3,47 Nezvolený
Daša Baniaková NOVA Nálepkovo 149 12,33 Nezvolený
Tibor Jánošík NOVA Luhyňa 66 32,51 Nezvolený
Miloš Ferko NOVA Slivník 43 9,75 Nezvolený
Ján Čebreňák NOVA Streda nad Bodrogom 11 1,03 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Budaj , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9614 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9217 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 8193 Zvolený
Milan Vetrák , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 5197 Zvolený
Viera Kimerlingová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4838 Zvolený
Jarmila Tvrdá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4392 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4339 Zvolený
Gábor Grendel , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4307 Zvolený
Martin Chren , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4269 Zvolený
Ondrej Dostál , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 3234 Zvolený
Ignác Kolek , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 204 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Júlia Ondrišová SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 969 Zvolený
Lukáš Baňacký SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 836 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Ján Hrčka , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 2613 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1839 Zvolený
Vladimír Dolinay , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1732 Zvolený
Jozef Vydra , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1611 Zvolený
Lýdia Ovečková , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Ľuboš Homola , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1447 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1357 Zvolený
Pavel Šesták , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1094 Zvolený
Miroslava Makovní... , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1027 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Rastislav Žitný SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 2056 Zvolený
Miloš Máťuš SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1798 Zvolený
Miloslav Jošt SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1347 Zvolený
Róbert Pajdlhauser SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1303 Zvolený
Mário Khandl SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1115 Zvolený
Peter Pálka SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 451 Zvolený
Radovan Bajer , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 866 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 851 Zvolený
Daniela Šurinová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 703 Zvolený
Martin Pener , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 672 Zvolený
Pavol Jusko , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 591 Zvolený
Peter Turlík , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 529 Zvolený
Martina Fondrková , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 495 Zvolený
Štefan Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 946 Zvolený
Ľubomír Boháč SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 609 Zvolený
Jana Španková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 607 Zvolený
Lucia Nicholsonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 597 Zvolený
Martina Uličná SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 576 Zvolený
Halka Ležovičová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 561 Zvolený
Miloš Domorák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 550 Zvolený
Vladimír Palko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 515 Zvolený
Veronika Remišová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 507 Zvolený
Peter Osuský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 503 Zvolený
Tomáš Ziegler SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 492 Zvolený
Viktor Muránsky SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 489 Zvolený
Peter Tatár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 461 Zvolený
Juraj Ondruška SaS, OKS, NOVA Bratislava - Vajnory 689 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Martin Besedič MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 861 Zvolený
Dagmar Cingelová MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 750 Zvolený
Miloslav Sajan MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 682 Zvolený
Ján Janata MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 581 Zvolený
Miloš Fatyka MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 565 Zvolený
Elena Bukovská SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 394 Zvolený
Marek Fajkoš SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 379 Zvolený
Juraj Blusk NOVA, SIEŤ, SaS Kostolište 186 Zvolený
Ľubomír Czanner SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 311 Zvolený
Richard Šturdzík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 285 Zvolený
Jana Ščasná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 266 Zvolený
Martin Macejka SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA Malacky 276 Zvolený
Peter Novisedlák , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 244 Zvolený
Marek Lacka , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 228 Zvolený
Štefan Haulík , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 192 Zvolený
Denisa Klačmanová , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 189 Zvolený
Martin Smeja , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 160 Zvolený
Anton Hrica , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 124 Zvolený
Ľubomír Bugala , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 107 Zvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 373 Zvolený
Andrej Bajtek SDKÚ-DS, SIEŤ, SaS, NOVA Záhorská Ves 370 Zvolený
Jozef Nižňan NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Budmerice 445 Zvolený
Oliver Solga SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 1055 Zvolený
Marián Pátek SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 992 Zvolený
René Bílik SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 976 Zvolený
Jozef Chynoranský SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 916 Zvolený
Pavel Alexy SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 827 Zvolený
Elena Jurčíková SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 813 Zvolený
Miloš Andel SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 781 Zvolený
František Féder SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 764 Zvolený
Milan Čech SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 692 Zvolený
Tomáš Pitoňák SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 648 Zvolený
Oľga Jarošová NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Slovenský Grob 219 Zvolený
Andrea Hranická SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 700 Zvolený
Ladislav Augustinič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 540 Zvolený
Milan Dugovič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 510 Zvolený
Michal Faluši NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 329 Zvolený
Peter Sofka NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 216 Zvolený
Ivan Trubač NOVA, KDH Bernolákovo 854 Zvolený
Martina Múčková SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 677 Zvolený
Daniela Keblešová SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 614 Zvolený
Peter Borovský SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 570 Zvolený
Viktória Gavaldová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 756 Zvolený
Ivan Zibala NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 707 Zvolený
Oľga Zibalová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 634 Zvolený
Milan Matušek NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 611 Zvolený
Renáta Bačová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Jarmila Grujbárová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Roman Horváth NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 525 Zvolený
Ľuboš Majer NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 489 Zvolený
Pavol Karaba NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 481 Zvolený
Ladislav Bučík NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 301 Zvolený
Ondrej Chocholáček NOVA Gbely 816 Zvolený
Igor Bartošík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 306 Zvolený
Marek Pollák SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 262 Zvolený
Miroslav Bilický SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 218 Zvolený
Roman Hrnčirík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 167 Zvolený
Jaroslav Végh SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 166 Zvolený
Miroslav Jobus SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 131 Zvolený
Marcel Polesňák OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Petrova Ves 286 Zvolený
Gabriela Janeková NOVA Popudinské Močidľany 214 Zvolený
Mária Hološková NOVA Popudinské Močidľany 214 Zvolený
Milan Roman SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 412 Zvolený
František Kadlečík SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 381 Zvolený
Daniel Vidovič SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 356 Zvolený
Lukáš Tisoň SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 307 Zvolený
Martin Kojš SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 281 Zvolený
Michal Srholec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 259 Zvolený
František Štefanec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 256 Zvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 181 Zvolený
Dušan Caja SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Jana Bachratá SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Oľga Bartošková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 721 Zvolený
Zuzana Silná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 692 Zvolený
Monika Glasová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 646 Zvolený
Adriana Krupová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 611 Zvolený
Peter Orlický SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 588 Zvolený
Ján Gašpárek SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 562 Zvolený
Jaroslav Gross SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 537 Zvolený
Daniel Tejkal NOVA Pastuchov 237 Zvolený
Marcela Lehocká NOVA Pastuchov 230 Zvolený
Pavel Sojka NOVA Pastuchov 214 Zvolený
Michal Kolena NOVA Tepličky 79 Zvolený
Vladimír Butko SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1438 Zvolený
Zuzana Havlíková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1229 Zvolený
Branislav Kramár SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1093 Zvolený
Jozef Pobiecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1019 Zvolený
Martin Královič SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 977 Zvolený
Jozef Pikna SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 925 Zvolený
Jozef Alchus SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 837 Zvolený
Peter Halada SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 830 Zvolený
Rastislav Mráz SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 734 Zvolený
Štefan Bošnák SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 728 Zvolený
Jana Fridrichová SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 668 Zvolený
Pavol Nižnánsky SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 645 Zvolený
Agnesa Petková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 396 Zvolený
Mgr. Ondrej Kubala NOVA, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 745 Zvolený
Roman Pobjecký NOVA Myjava 177 Zvolený
Peter Jurík NOVA Stará Lehota 83 Zvolený
Rastislav Šutovský NOVA Stará Lehota 79 Zvolený
Dominika Poturnayová NOVA Stará Lehota 62 Zvolený
Miroslav Šulík NOVA Lúky 282 Zvolený
Lukáš Túček NOVA Lúky 159 Zvolený
Juraj Smatana , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 661 Zvolený
Marian Puček , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 584 Zvolený
Monika Bandúrová , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 560 Zvolený
Katarína Beranová , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 441 Zvolený
Iveta Pospíšilová , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 396 Zvolený
Ladislav Holák , Zmena zdola, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Považská Bystrica 268 Zvolený
Jozef Maďar SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 526 Zvolený
Alžbeta Orthová SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 68 Zvolený
Roman Beniak SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 541 Zvolený
Zuzana Beniaková SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 477 Zvolený
Alexandra Szabová SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 463 Zvolený
Ľudovít Košík SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 436 Zvolený
Juraj Polakovič SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 392 Zvolený
Branislav Pepich MOST - HÍD, SIEŤ, NOVA, OKS, SDKÚ-DS Kolačno 210 Zvolený
Pavel Kaman Mgr. NOVA Malé Uherce 187 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Pavel Krcho SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 149 Zvolený
Eva Velšicová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 116 Zvolený
Ján Kvasnička NOVA Dubnica nad Váhom 331 Zvolený
Ján Rehák NOVA Dubnica nad Váhom 323 Zvolený
Ľudmila Hujová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 288 Zvolený
Silvia Baginová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 253 Zvolený
Anton Bajzík NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 52 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Katarína Martinková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 917 Zvolený
Pavol Sirotný SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 876 Zvolený
Dagmar Ďatková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 830 Zvolený
Tatiana Draková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 786 Zvolený
Katarína Holá SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 783 Zvolený
Miloš Lutka SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 763 Zvolený
Roman Krištof SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 757 Zvolený
Marián Takáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 743 Zvolený
Peter Ďurina SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 719 Zvolený
Ladislav Matejka SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 1187 Zvolený
Juraj Bakoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 837 Zvolený
Eva Struhárová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 807 Zvolený
Vladimír Poruban SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 755 Zvolený
Attila Deák NOVA Modrany 221 Zvolený
Bystrík Ižold OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 479 Zvolený
Marián Valach OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 452 Zvolený
Marián Majer OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 397 Zvolený
Michal Benčat OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 322 Zvolený
Mária Béresová NOVA Mýtne Ludany 242 Zvolený
Štefan Dudáš NOVA Veľký Ďur 222 Zvolený
Jaroslav Méres NOVA Veľký Ďur 177 Zvolený
Peter Brunai NOVA Cabaj - Čápor 407 Zvolený
Vladimír Leckéši NOVA Čeľadice 198 Zvolený
Martin Hamada NOVA Čeľadice 169 Zvolený
Miroslav Ryboš NOVA Čeľadice 131 Zvolený
Jozefína Pindešová NOVA Čeľadice 123 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 322 Zvolený
Jozef Balkó SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 320 Zvolený
Tibor Vraniak SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 318 Zvolený
Zoltán Dolezsa SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 312 Zvolený
Tibor Ballabáš SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 287 Zvolený
Peter Baráth SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 280 Zvolený
Csaba Sándor SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 255 Zvolený
Anna Šmehilová NOVA Nitra 1345 Zvolený
Radoslav Benc NOVA Podhorany 241 Zvolený
Stanislav Brath NOVA Štitáre 182 Zvolený
Ján Murín NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 936 Zvolený
Peter Cocher NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 666 Zvolený
Andrej Moravčík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 543 Zvolený
Daniela Hollá NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 450 Zvolený
Daniela Beličková NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 403 Zvolený
Jaroslav Bozáň NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 387 Zvolený
Ivan Rác NOVA, KDH Zbehy 259 Zvolený
Dana Filová NOVA, KDH Zbehy 232 Zvolený
Monika Fedorová NOVA, KDH Zbehy 56 Zvolený
Milena Veresová SDKÚ-DS, NOVA Šaľa 687 Zvolený
Vladimír Vicena SDKÚ-DS, NOVA Šaľa 450 Zvolený
Jaroslav Dúcky NOVA Horné Chlebany 110 Zvolený
Dušan Silady NOVA Krnča 403 Zvolený
Ján Paulík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 709 Zvolený
Jozef Kotleba SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 592 Zvolený
Július Krajčík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 528 Zvolený
Michal Bohát SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 520 Zvolený
Katarína Katonová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 486 Zvolený
Karol Zaťko SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 455 Zvolený
Milan Gura NOVA Čadca 697 Zvolený
Marián Kubala NOVA Čadca 206 Zvolený
Ľubomír Fajčík NOVA Bobrovček 51 Zvolený
Mária Tomčíková NOVA Bobrovček 46 Zvolený
Jana Krčahová NOVA Bobrovček 44 Zvolený
Jaroslav Magura NOVA Liptovská Sielnica 169 Zvolený
Peter Cibák SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 905 Zvolený
Alžbeta Smiešna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 893 Zvolený
Ľubica Staroňová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 793 Zvolený
Dušan Vinčur SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 717 Zvolený
Anna Dvorščáková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 599 Zvolený
Vincent Kultán SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 582 Zvolený
Alexander Slafkovský SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 355 Zvolený
Miroslav Burgel SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 226 Zvolený
Tibor Trepáč NOVA Vavrišovo 184 Zvolený
Ján Krajčírik NOVA Vavrišovo 163 Zvolený
Eva Trnková NOVA Vavrišovo 155 Zvolený
Gabriela Sviteková NOVA Čremošné 33 Zvolený
Tomáš Svitek NOVA Čremošné 31 Zvolený
Ján Škorvánek NOVA Turčianske Teplice 136 Zvolený
Miroslav Jozefiak KDS, NOVA Mútne 322 Zvolený
Jaroslav Brňák NOVA Oravská Lesná 674 Zvolený
Blažej Holubčík NOVA Oravská Lesná 595 Zvolený
Jozef Brňák NOVA Oravská Lesná 435 Zvolený
Jozef Halka KDS, NOVA Rabčice 289 Zvolený
Anna Mydliarová NOVA Liptovská Lúžna 201 Zvolený
Peter Veselovský NOVA Liptovská Lúžna 138 Zvolený
Dušan Dírer NOVA Liptovská Štiavnica 311 Zvolený
Ján Žiak NOVA Potok 47 Zvolený
Juraj Drdák NOVA Bitarová 224 Zvolený
Michal Tvrdý NOVA Brezany 154 Zvolený
Emília Hubočanová NOVA Brezany 133 Zvolený
Iveta Michalíková NOVA Čičmany 52 Zvolený
Rastislav Dančík NOVA Dlhé Pole 506 Zvolený
Rudolf Chodelka NOVA Hôrky 149 Zvolený
Bohdan Jonek NOVA Rajec 369 Zvolený
Juraj Galovič NOVA Rajecká Lesná 255 Zvolený
Martin Barčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1541 Zvolený
Ľudmila Chodelková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1376 Zvolený
Jozef Badžgoň SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1136 Zvolený
Martin Kapitulík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 971 Zvolený
Peter Durmis SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 957 Zvolený
Jozef Juriš SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 791 Zvolený
Pavel Kvak JUDr. NOVA Čerín 94 Zvolený
Mgr. Ján Bušovský NOVA Malachov 208 Zvolený
Rudolf Chalupek NOVA Nemce 257 Zvolený
Pavol Vozár NOVA Vlkanová 261 Zvolený
Tatiana Čellárová NOVA Vlkanová 241 Zvolený
Brenkus Timotej NOVA Michalová 180 Zvolený
Dalibor Varholák NOVA Podbrezová 228 Zvolený
Július Hanuska NOVA Pohronská Polhora 243 Zvolený
Hana Barlíková MUDr. NOVA Telgárt 161 Zvolený
Anna Makrovská NOVA Telgárt 147 Zvolený
Roman Lacko NOVA Boľkovce 124 Zvolený
Radomír Hrivňák NOVA Holiša 149 Zvolený
Branislav Hrdlička NOVA Lučenec 535 Zvolený
Pavol Baculík NOVA Lučenec 518 Zvolený
Erika Lörinčíková NOVA Lučenec 242 Zvolený
Jozef Belko NOVA Mašková 63 Zvolený
Ladislav Fehér NOVA Radzovce 255 Zvolený
Miroslav Ikhardt NOVA Zlatno 100 Zvolený
Roman Dúha NOVA Zlatno 93 Zvolený
Imrich Berki NOVA Hostice 148 Zvolený
Ján Kvetko NOVA Muránska Dlhá Lúka 198 Zvolený
Adriana Hrivnáková NOVA Muránska Dlhá Lúka 171 Zvolený
Ján Matej NOVA Ožďany 423 Zvolený
Dušan Vojtek NOVA Ožďany 375 Zvolený
Iveta Sojková NOVA Ožďany 303 Zvolený
František Auxt SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 660 Zvolený
Andrea Andrášiová SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 656 Zvolený
Ladislav Rigó SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 569 Zvolený
Zsolt Főző SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 389 Zvolený
Zoltán Cziprusz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 374 Zvolený
Zoltán Bán SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 343 Zvolený
Mikuláš Csirmaz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 342 Zvolený
Andrea Kovácsová NOVA Zacharovce 124 Zvolený
Gabriel Varga NOVA Ipeľské Predmostie 156 Zvolený
Igor Fabian NOVA Kosihovce 106 Zvolený
Jozef Oláh NOVA Malé Zlievce 77 Zvolený
Peter Šuľan NOVA Malé Zlievce 56 Zvolený
Dalibor Vaník NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 329 Zvolený
RNDr. Angelika Ad... NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 231 Zvolený
Ing. Aladár Bariak NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 229 Zvolený
Gabriel Katyi NOVA Nenince 449 Zvolený
Igor Čižmár NOVA Pôtor 126 Zvolený
Štefan Balla NOVA Seľany 54 Zvolený
Viera Antolová NOVA Sucháň 76 Zvolený
Jaromír Žaloudek NOVA Veľký Krtíš 303 Zvolený
Veronika Tóthová NOVA Záhorce 44 Zvolený
Maroš Pallai NOVA Zombor 27 Zvolený
Ivan Dendiš NOVA Bzovík 251 Zvolený
Jana Kuzárová NOVA, KDH Detva 414 Zvolený
Vladimír Kučera NOVA, KDH Detva 382 Zvolený
Ján KAMENSKÝ NOVA Hriňová 67 Zvolený
Jaroslav Straka NOVA Korytárky 205 Zvolený
Anna Lapínová NOVA Korytárky 165 Zvolený
Zuzana Segečová NOVA Korytárky 164 Zvolený
PhDr. Tomáš Dom SDKÚ-DS, NOVA Kriváň 232 Zvolený
Emília Takáčová NOVA Lišov 65 Zvolený
Dana Mažgútová NOVA Lišov 61 Zvolený
Peter Harbut KDH, NOVA Slatinské Lazy 176 Zvolený
Patrik Žitník KDH, NOVA Slatinské Lazy 116 Zvolený
Simona Prengelová NOVA Sudince 24 Zvolený
Ružena Babicová NOVA Zvolen 615 Zvolený
Juraj Čabák SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 556 Zvolený
Karol Palášthy SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 550 Zvolený
Renáta Antalová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 503 Zvolený
Mikuláš Pál SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 492 Zvolený
Ján Kružlic SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 486 Zvolený
Helena Koťová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 481 Zvolený
Dušan Beránek SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 169 Zvolený
Matej Brašeň SDKÚ-DS, NOVA Hliník nad Hronom 484 Zvolený
Lýdia Chovancová SDKÚ-DS, NOVA Hliník nad Hronom 453 Zvolený
Jozef Repiský NOVA, SDKÚ-DS Hronská Dúbrava 108 Zvolený
František Mlinka NOVA Hronský Beňadik 58 Zvolený
Marek Kollár NOVA, SDKÚ-DS Ihráč 201 Zvolený
Ľubomíra Tesáková NOVA, SDKÚ-DS Ihráč 199 Zvolený
Iveta Ceferová SDKÚ-DS, NOVA Kremnica 214 Zvolený
Ľubomír Urblík NOVA, SDKÚ-DS Ladomerská Vieska 195 Zvolený
Pavol Barát NOVA, SDKÚ-DS Pitelová 181 Zvolený
Marian Štefanka NOVA, SDKÚ-DS Pitelová 166 Zvolený
Radovan Černák NOVA, SDKÚ-DS Prestavlky 83 Zvolený
Marián Šurjanský NOVA Rudno nad Hronom 135 Zvolený
Zuzana Šušková NOVA Štiavnické Bane 130 Zvolený
Peter Švihorík NOVA, SDKÚ-DS Trnavá Hora 265 Zvolený
Mária Durčáková NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 325 Zvolený
Miloš Ziman NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 211 Zvolený
Marek Lenart NOVA Andrejová 57 Zvolený
Žaneta Biľová NOVA Bardejov 618 Zvolený
Patrik Mihaľ NOVA Bardejov 494 Zvolený
Peter Lenárt NOVA Bartošovce 263 Zvolený
Marcel Horváth NOVA Bartošovce 263 Zvolený
Ján Greif NOVA Bartošovce 256 Zvolený
Andrej Mačuga NOVA Beloveža 154 Zvolený
Jozef Leškanič NOVA Beloveža 117 Zvolený
Martina Harčaríková NOVA Fričkovce 256 Zvolený
Jaroslav Šoltýs NOVA Fričkovce 195 Zvolený
Štefan Harčarufka NOVA Hertník 277 Zvolený
Slavomír Geralský NOVA Hertník 273 Zvolený
Jozef Semanek NOVA Hertník 252 Zvolený
Ľubomír Kapec NOVA Hertník 250 Zvolený
Jozef Biľ NOVA Hertník 242 Zvolený
Marián Kozma NOVA Hertník 190 Zvolený
František Hvizda NOVA Janovce 120 Zvolený
František Hudáček NOVA Janovce 96 Zvolený
Miroslav Čech NOVA Kľušov 278 Zvolený
Tomáš Kocúr NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 178 Zvolený
Jozef Pacosa NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 172 Zvolený
Emília Mihoková NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 168 Zvolený
Mária Mihaľová NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 118 Zvolený
Tomáš Tvardzík NOVA Kožany 22 Zvolený
Jaroslav Ondis NOVA Lukavica 116 Zvolený
Radovan Gura NOVA Mokroluh 167 Zvolený
Ján Dančo NOVA Nemcovce 96 Zvolený
Martina Pavúková NOVA Nemcovce 89 Zvolený
Jaroslav Jendroľ NOVA Nemcovce 87 Zvolený
Andrej Pavluv NOVA Porúbka 45 Zvolený
Slavomír Staš NOVA Porúbka 41 Zvolený
Ľudmila Marková NOVA Porúbka 41 Zvolený
Ján Pavúk NOVA Porúbka 38 Zvolený
Vladimír Droblienka NOVA Raslavice 455 Zvolený
Branislav Ildža NOVA Richvald 263 Zvolený
Peter Miháľ NOVA Snakov 133 Zvolený
Peter Adamojurka NOVA Snakov 116 Zvolený
Matúš Brehuv NOVA Vyšná Voľa 81 Zvolený
Ing.Vojtech Kuľha NOVA Baškovce 120 Zvolený
Ján Rusinko NOVA Čertižné 52 Zvolený
Jozef Mican NOVA Gruzovce 57 Zvolený
Marián Dribňák NOVA Kalinov 97 Zvolený
Martin Chachaľak NOVA Krásny Brod 112 Zvolený
Zdena Kislanová NOVA Lieskovec 93 Zvolený
Katarína Karšková NOVA Ľubiša 176 Zvolený
Viliam Harakaľ NOVA Modra nad Cirochou 313 Zvolený
Jozef Mitrík NOVA Modra nad Cirochou 261 Zvolený
Jana Lukáčová NOVA Repejov 40 Zvolený
Jozef Labišák NOVA Roškovce 85 Zvolený
Jana Španová NOVA Sukov 24 Zvolený
Miroslav Jackovič NOVA Topoľovka 166 Zvolený
Jana Šepeľová NOVA Turcovce 82 Zvolený
Roman Čurha NOVA Uličské Krivé 61 Zvolený
Jozef Krak NOVA Vyšná Sitnica 64 Zvolený
Monika Kirešová NOVA Zbojné 48 Zvolený
Ján Horník NOVA Huncovce 417 Zvolený
Matúš Polák NOVA Kežmarok 281 Zvolený
Marcel Karkoška NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 456 Zvolený
Tomáš Kovalčík NOVA Vlková 185 Zvolený
Miroslav Kolodzej NOVA Žakovce 263 Zvolený
Róbert Munka NOVA Žakovce 256 Zvolený
Zuzana Škotková NOVA Beharovce 74 Zvolený
Peter Škotko NOVA Beharovce 67 Zvolený
Martin Jevoš NOVA Beharovce 54 Zvolený
Jozef Mydlár NOVA Bijacovce 271 Zvolený
Ľubomír Zajac NOVA Bijacovce 226 Zvolený
Dušan Pavluvčík NOVA Bijacovce 184 Zvolený
Jozef Pentrák NOVA Bijacovce 141 Zvolený
Ľubomír Faltin NOVA Dlhé Stráže 77 Zvolený
Zuzana Gardori-Ko... NOVA Dravce 103 Zvolený
Dana Gadušová NOVA Nemešany 144 Zvolený
Oľga Mačáková NOVA Nemešany 97 Zvolený
Miroslav Markovič NOVA Nemešany 93 Zvolený
Mikuláš Orinin NOVA Poľanovce 26 Zvolený
Ján Laheta NOVA Pongrácovce 44 Zvolený
Marcel Novák NOVA Pongrácovce 43 Zvolený
Ján Piatnica NOVA Pongrácovce 40 Zvolený
Ľubomír Orinin NOVA Pongrácovce 39 Zvolený
Martina Vojtaneková NOVA Pongrácovce 33 Zvolený
Štefan Pčola SIEŤ, OKS, NOVA, KDS Poprad 1848 Zvolený
Ján Drobný SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1090 Zvolený
Ivan Zima SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1072 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 942 Zvolený
Eva Kačmarčíková SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 814 Zvolený
Jana Bobulová SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 777 Zvolený
Ján Babčák SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 758 Zvolený
Róbert Javorský NOVA Štôla 171 Zvolený
Marián Handzuš NOVA Štôla 145 Zvolený
Šimon Mindok NOVA Vernár 128 Zvolený
Radko Lapoš NOVA Fintice 224 Zvolený
Marek Lukáč NOVA Chmeľov 190 Zvolený
Miroslav Janiga NOVA Jakubovany 163 Zvolený
Mária Kromková NOVA Krivany 126 Zvolený
Peter Vrábeľ NOVA Malý Šariš 269 Zvolený
Štefan Čirč NOVA Malý Šariš 237 Zvolený
Milan Grega NOVA Malý Šariš 169 Zvolený
Richard Drutarovský NOVA Prešov 786 Zvolený
Vendelín Hurajt NOVA Svinia 173 Zvolený
Pavol Haborák NOVA Šarišské Dravce 271 Zvolený
Beatrix Langová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Jozef Kaleta NOVA Nižné Ružbachy 197 Zvolený
Stanislav Šoltisik NOVA Nižné Ružbachy 154 Zvolený
Juraj Roman NOVA Nižné Ružbachy 123 Zvolený
Patrik Pčolka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plaveč 127 Zvolený
Helena Dzvoníková NOVA Ruská Voľa nad Popradom 44 Zvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1076 Zvolený
Soňa Gaborčáková SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1003 Zvolený
Aleš Solár SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 866 Zvolený
Pavol Gurega SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 825 Zvolený
Rastislav Stašák SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 769 Zvolený
František Orlovský SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 734 Zvolený
Milan Knapík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 707 Zvolený
Patrik Boďo SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 689 Zvolený
Peter Hrebík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 683 Zvolený
Filip Lampart SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 682 Zvolený
Soňa Zacharovská NOVA Breznička 47 Zvolený
Ivo Leľo NOVA Breznička 45 Zvolený
Imrich Hutňan NOVA Breznička 34 Zvolený
Miroslav Vitkovský NOVA Bžany 28 Zvolený
Peter Trebišovský NOVA Makovce 24 Zvolený
Dušan Lukáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 176 Zvolený
Marián Bujdoš SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 116 Zvolený
Ľuboš Mikula NOVA Korejovce 35 Zvolený
Tomáš Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 160 Zvolený
Eva Bajkušová NOVA, SDKÚ-DS Kuková 142 Zvolený
Milan Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 99 Zvolený
Tomáš Lipnický NOVA Roztoky 65 Zvolený
Marián Oľšav NOVA Benkovce 93 Zvolený
Mária Holoďáková NOVA Bystré 276 Zvolený
Ján Sarvaš NOVA Majerovce 116 Zvolený
Ľubomír Šinal KDH, NOVA Nižný Hrabovec 342 Zvolený
Jozef Kovaľ KDH, NOVA Nižný Hrabovec 300 Zvolený
Mária Stuľáková KDH, NOVA Nižný Hrabovec 283 Zvolený
František Bujko KDH, NOVA Nižný Hrabovec 281 Zvolený
Ľubomír Durkoš NOVA Ondavské Matiašovce 147 Zvolený
Jaroslav Kokinda NOVA Soľ 200 Zvolený
Jaroslava Bozdošová NOVA Tovarné 139 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 411 Zvolený
Juraj Tobák SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 399 Zvolený
Erich Blanár SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 377 Zvolený
Michal Slivka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 747 Zvolený
Peter Badanič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 745 Zvolený
Bernard Berberich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 722 Zvolený
Erik Haľko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 594 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 525 Zvolený
Peter Blišťan SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 370 Zvolený
Štefan Baláž SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 344 Zvolený
Iveta Adamčíková SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 454 Zvolený
Ladislav Lörinc SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 388 Zvolený
Juraj Mihaľov SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 379 Zvolený
Martin Boritáš SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 371 Zvolený
Milan Pach SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 347 Zvolený
Vojtech Tóth SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 335 Zvolený
Ján Tkáč SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 334 Zvolený
Zuzana Fiľakovská SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 330 Zvolený
Roman Matoušek SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 307 Zvolený
Monika Takáčová KDS, NOVA, KDH Košice - Šaca 481 Zvolený
Milan Beregszászi KDS, NOVA, KDH Košice - Šaca 359 Zvolený
Zsolt Varga SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, DS Košice - Západ 711 Zvolený
Marta Ovadová NOVA Bačkovík 81 Zvolený
Jozef Staňo NOVA Blažice 144 Zvolený
Ladislav Bolna NOVA Bukovec 155 Zvolený
František Dzureň NOVA Bukovec 141 Zvolený
Lenka Tarhaničová NOVA Bukovec 135 Zvolený
Miroslav Krážeľ NOVA Bukovec 128 Zvolený
Jana Juhásová NOVA Družstevná pri Hornáde 359 Zvolený
Filip Gaľa NOVA Družstevná pri Hornáde 350 Zvolený
Gabriel Varga NOVA Ďurkov 165 Zvolený
Ivan Anderle NOVA Hrašovík 126 Zvolený
Filip Jesenský NOVA Kokšov - Bakša 220 Zvolený
Helena Homolová NOVA Kokšov - Bakša 213 Zvolený
Zoltán Pataky NOVA Komárovce 163 Zvolený
Pavol Oravec NOVA Kostoľany nad Hornádom 242 Zvolený
Róbert Papáč NOVA Košická Polianka 145 Zvolený
Eva Vaľová NOVA Malá Lodina 60 Zvolený
Ján Mikluščák NOVA Malá Lodina 59 Zvolený
Ľubica Gonová NOVA Mudrovce 25 Zvolený
Rastislav Kinlovič NOVA Ruskov 251 Zvolený
Mária Hudáková NOVA Sady nad Torysou 125 Zvolený
Marta Bárányová NOVA Seňa 231 Zvolený
Kvetoslava Stančí... NOVA Slanské Nové Mesto 154 Zvolený
Janette Peková NOVA Trsťany 94 Zvolený
Radoslav Lukáč NOVA Trstené pri Hornáde 402 Zvolený
Vladimír Dojčák NOVA Trstené pri Hornáde 344 Zvolený
Jozef Zausin NOVA Budkovce 157 Zvolený
Ľubomír Kovaľ NOVA Moravany 196 Zvolený
Bibiana Vajdová NOVA Pavlovce nad Uhom 168 Zvolený
Jozef Jožio NOVA Pavlovce nad Uhom 152 Zvolený
Marián Sinčák NOVA Sliepkovce 133 Zvolený
Juraj Šabák NOVA Sobrance 238 Zvolený
Ivan Hric NOVA Stretavka 43 Zvolený
Mária Paľová NOVA Stretavka 41 Zvolený
Marika Papinčáková NOVA Suché 115 Zvolený
Miroslav Sopko SaS, NOVA Zalužice 286 Zvolený
Branislav Murgáč KDS, SaS, NOVA Hnilčík 140 Zvolený
Daša Baniaková NOVA Nálepkovo 273 Zvolený
Dušan Slivka NOVA Nálepkovo 266 Zvolený
Patrik Bobák NOVA Nálepkovo 223 Zvolený
Jozef Gonda MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1630 Zvolený
Rastislav Javorský MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1321 Zvolený
Mária Kaľavská MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1298 Zvolený
Andrej Cpin MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1124 Zvolený
Ľubomír Krupský NOVA Čeľovce 138 Zvolený
Juraj Cenky NOVA Novosad 219 Zvolený
Janette Mackaničová NOVA Slivník 166 Zvolený
Marcela Stančíková NOVA Zemplínska Teplica 229 Zvolený
Katarína Bačová Ť... NOVA Zemplínska Teplica 190 Zvolený