Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Mrva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 27689 17,27 Nezvolený
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 6104 36,59 Zvolený
Zoltán Pék NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, MOST - HÍD Bratislava - Podunajské Biskupice 1527 20,82 Zvolený
Ján Buocik NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 6455 23,81 Nezvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1600 17,88 Nezvolený
Martin Zaťovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 11007 90,79 Zvolený
Anton Šmotlák OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Bratislava - Karlova Ves 3504 28,19 Nezvolený
Lukáš Baňacký Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 1498 46,51 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 535 63,02 Zvolený
Ján Hrčka SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 10659 32,68 Zvolený
Andrej Bajtek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 296 36,54 Nezvolený
Erik Dritomský OKS, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Báhoň 63 7,27 Nezvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 1055 16,20 Nezvolený
Ondrej Kollár NOVA, SPOLU, OKS Gbely 717 31,95 Nezvolený
Michal Mička OKS Rudník 68 18,73 Nezvolený
Alena Šoltysová OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 233 20,71 Nezvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 176 23,98 Nezvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 120 28,57 Nezvolený
Tibor Kramár OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 430 10,61 Nezvolený
František Svatík OKS Trenčianska Turná 78 5,80 Nezvolený
Mário Žáčik OKS Beladice 417 51,87 Zvolený
Tomáš Beck OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Choča 19 5,94 Nezvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 292 33,45 Nezvolený
Ján Bogyo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Veľké Vozokany 66 22,00 Nezvolený
Ivan Debnár OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zlaté Moravce 439 10,07 Nezvolený
Jaroslav Dubec OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 92 11,29 Nezvolený
Katarína Soboňová OKS Bardoňovo 53 12,62 Nezvolený
Vlastislav Čabo OKS Demänovská Dolina 19 8,76 Nezvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Ján Juhász OKS Blhovce 119 34,39 Nezvolený
Matúš Bystriansky Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 80 14,13 Nezvolený
Ján Slosiarik OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dobrá Niva 174 17,72 Nezvolený
Robert Urbanec Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 765 35,00 Nezvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 38 12,62 Nezvolený
Pavol Farkašovský OKS Bijacovce 31 7,62 Nezvolený
Lýdia Budziňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 1858 39,67 Nezvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 2648 8,53 Nezvolený
Jana Cimbalistová SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lomnička 5 0,47 Nezvolený
Andrej Babjarčík SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nižné Ružbachy 155 48,29 Nezvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 117 35,24 Nezvolený
Štefan Zima SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 64 4,20 Nezvolený
Jozef Balužinský OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 140 21,15 Nezvolený
Elena Závacká SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Lipník 25 5,88 Nezvolený
Jaroslav Polaček OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 29157 43,29 Zvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 821 15,03 Nezvolený
Peter Fulla SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, KDH Markušovce 778 48,90 Nezvolený
Rastislav Javorský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Spišská Nová Ves 4237 37,46 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5890 Zvolený
Gábor Grendel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 4731 Zvolený
Alžbeta Ožvaldová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 3203 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 403 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6485 Zvolený
Zdenka Zaťovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6355 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5832 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 371 Zvolený
Ján Budaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9660 Zvolený
Elena Pätoprstá Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9469 Zvolený
Milan Vetrák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8141 Zvolený
Peter Hochschorner Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8048 Zvolený
Peter Cmorej Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 7890 Zvolený
Vladimír Dolinay Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6862 Zvolený
Ján Karman Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6646 Zvolený
Tomáš Ziegler Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 962 Zvolený
Vladimír Palko Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 890 Zvolený
Peter Osuský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 668 Zvolený
Boris Ažaltovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 554 Zvolený
Halka Ležovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 715 Zvolený
Ľubomír Boháč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 694 Zvolený
Miroslav Vrábel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 772 Zvolený
Martina Uličná Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 905 Zvolený
Ondrej Dostál Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 664 Zvolený
Viera Satinská Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1429 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1254 Zvolený
Milan Remiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1112 Zvolený
Michal Gašaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1038 Zvolený
Michal Vicáň Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 570 Zvolený
Petra Kurhajcová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 900 Zvolený
Matúš Méheš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 868 Zvolený
Nikolaj Gečevský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1047 Zvolený
Kamil Bodnár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1055 Zvolený
Marek Machata Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 930 Zvolený
Tomáš Galo SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 502 Zvolený
Eva Samolejová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 333 Zvolený
Zuzana Schwartzová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 1332 Zvolený
Stanislav Bruna SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 955 Zvolený
Ladislav Kugler SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 802 Zvolený
Marcel Boris SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 771 Zvolený
Jana Némethová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 710 Zvolený
Andrej Ravasz SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 568 Zvolený
Marek Zajíček OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Lívia Benedeková SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 542 Zvolený
Marianna Mašátová... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1524 Zvolený
Pavol Galamboš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1225 Zvolený
Juraj Petrovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1186 Zvolený
Andrej Árva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1657 Zvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 2176 Zvolený
Róbert Pajdlhauser Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1821 Zvolený
Filip Rybanič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1442 Zvolený
Miloslav Jošt Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1441 Zvolený
Dagmar Gelingerová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 445 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1980 Zvolený
Mária Belicová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1535 Zvolený
Marian Podrazil Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1503 Zvolený
Martin Lupták Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1332 Zvolený
Pavel Vladovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1327 Zvolený
Juraj Horan Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1296 Zvolený
Juraj Štekláč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1892 Zvolený
Marcel Burkert Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1452 Zvolený
Dávid Béreš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1434 Zvolený
Branko Semančík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1346 Zvolený
Alexej Dobroľubov Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1339 Zvolený
Dušan Mikuláš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1705 Zvolený
Matej Nagy Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1638 Zvolený
Tomáš Husár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1596 Zvolený
Marián Bohunský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1525 Zvolený
Magdaléna Škrovanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1522 Zvolený
Ján Palárik Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1211 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 2305 Zvolený
Igor Mravec Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1762 Zvolený
Marián Takács Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1691 Zvolený
Mário Borza Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1582 Zvolený
Maroš Repík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1574 Zvolený
Štefan Gubrica Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1521 Zvolený
Anton Šmotlák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Karlova Ves 1378 Zvolený
Martina Ondrišová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 895 Zvolený
Peter Cmorej SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2376 Zvolený
Vladimír Dolinay SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2346 Zvolený
Natália Podhorná SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2116 Zvolený
Jozef Vydra SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1922 Zvolený
Ivan Uhlár SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1895 Zvolený
Branislav Kleinert SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1866 Zvolený
Ján Karman SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1508 Zvolený
Gabriela Fulová SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1708 Zvolený
Iveta Jančoková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1702 Zvolený
Miroslav Behúl SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1317 Zvolený
Lýdia Ovečková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2341 Zvolený
Miroslava Makovní... SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1900 Zvolený
Marián Pátek SDKÚ-DS, OKS, NOVA Pezinok 961 Zvolený
Pavel Alexy SDKÚ-DS, OKS, NOVA Pezinok 709 Zvolený
Žigmund Pálffy KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 224 Zvolený
Martin Kojš KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 246 Zvolený
Milan Roman KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 459 Zvolený
Matej Antálek OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stará Turá 1001 Zvolený
Peter Perichta OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 574 Zvolený
Jana Šošovičková OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 571 Zvolený
Richard Ščepko OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1739 Zvolený
Richard Medal OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1424 Zvolený
Kamil Bystrický OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1247 Zvolený
Marián Majer OKS Kozárovce 385 Zvolený
Stanislav Babocký OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 455 Zvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 390 Zvolený
Vladimír Forgáč OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 318 Zvolený
Ján Končál OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 317 Zvolený
Marta Sláviková OKS Makov 366 Zvolený
Zuzana Badová OKS Martin 806 Zvolený
Martin Hromada OKS Ružomberok 253 Zvolený
Branislav Gacho OKS Krasňany 513 Zvolený
František Cigánik OKS Krasňany 335 Zvolený
Barbora Birnerová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1244 Zvolený
Zuzana Balogová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1131 Zvolený
Miriam Šuteková NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1171 Zvolený
Ľuboš Hošala OKS Podkonice 271 Zvolený
Pavol Papcun NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 839 Zvolený
Miroslav Čurilla NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 836 Zvolený
Ján Lorko NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 555 Zvolený
Jana Suráková NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 767 Zvolený
Pavol Ščurka NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 751 Zvolený
Ladislav Ogurčák NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 631 Zvolený
Eva Chalupecká NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Andrea Čajová NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 548 Zvolený
Peter Vandraško OKS Spišské Podhradie 577 Zvolený
Igor Kivader OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 1670 Zvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 972 Zvolený
Michal Harajda OKS Široké 630 Zvolený
Anna Drobňáková SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 137 Zvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 130 Zvolený
Patrik Pčolka SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plaveč 287 Zvolený
Soňa Gaborčáková SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1210 Zvolený
Michal Šipoš SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1030 Zvolený
Peter Hrebik SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 982 Zvolený
Patrik Boďo SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 854 Zvolený
Aleš Solár SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 711 Zvolený
Pavol Mišenko SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 623 Zvolený
Filip Lampart SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 531 Zvolený
František Ténai OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2214 Zvolený
Marcel Gibóda OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2172 Zvolený
Martin Balčík OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1641 Zvolený
Jozef Filipko OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1561 Zvolený
Lucia Gurbáľová OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 580 Zvolený
Marcel Vrchota OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3006 Zvolený
Dominik Karaffa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2431 Zvolený
Peter Huba OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2391 Zvolený
Vladimír Saxa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1123 Zvolený
Bernard Berberich OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1833 Zvolený
Ladislav Lörinc OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3522 Zvolený
Daniel Rusnák OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1769 Zvolený
Zdenko Lipták OKS Košice - Západ 821 Zvolený
Ivan Kuhn Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 607 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 977 Zvolený
Karol Kováč Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 832 Zvolený
Eduard Mihók Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 715 Zvolený
Angelika Kodhajová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 362 Zvolený
Mária Broszová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 345 Zvolený
Jaroslav Korych OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 322 Zvolený
Roman Sova OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 603 Zvolený
Ľubica Vyletelová OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 595 Zvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 553 Zvolený
Miroslav Bušo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 118 Zvolený
Peter Ješko OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 107 Zvolený
Pavol Gondár OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kočovce 177 Zvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 172 Zvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 205 Zvolený
Jozef Kozár OKS Vinodol 516 Zvolený
Peter Podhorský OKS Vinodol 513 Zvolený
Peter Havlík OKS Vinodol 454 Zvolený
Tomáš Bartha OKS Vinodol 418 Zvolený
Iveta Homolová OKS Beladice 384 Zvolený
Diana Halásová OKS Beladice 357 Zvolený
Ľubica Slováková OKS Beladice 354 Zvolený
Monika Furová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Červený Hrádok 158 Zvolený
Dušan Havetta OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čierne Kľačany 253 Zvolený
Ľudmila Petešová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malé Vozokany 51 Zvolený
Jana Siklenková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nemčiňany 168 Zvolený
Jana Barteková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nevidzany 118 Zvolený
Lukáš Gaži OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tekovské Nemce 253 Zvolený
Ružena Gräffová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 459 Zvolený
Emil Partl OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 309 Zvolený
Pavel Páleník OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Velčice 198 Zvolený
Milan Barabáš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 465 Zvolený
Roman Ondriaš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 336 Zvolený
Mária Molnárová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 297 Zvolený
Marcela Kohútová OKS Nemecká 290 Zvolený
Radomír Hrivňák OKS Holiša 154 Zvolený
Bernadeta Moravčí... OKS Mučín 87 Zvolený
Pál Benko OKS Šíd 221 Zvolený
Ján Kubiš Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 144 Zvolený
Ivana Bešinová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 69 Zvolený
Miroslav Zvarík OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 56 Zvolený
Vladimír Beňo OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Marek Melicher OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Elena Sekulová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 44 Zvolený
Milan Zbořil OKS Podzámčok 146 Zvolený
Pavel Melech OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lúka 206 Zvolený
Róbert Orság OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 822 Zvolený
Zuzana Niščáková OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 863 Zvolený
Peter Hričina OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 737 Zvolený
Vladimír Lupták OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 476 Zvolený
Ján Kubiš OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 427 Zvolený
Milan Barna OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 879 Zvolený
Martina Mészáros ... OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 789 Zvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 116 Zvolený
Martin Hudák OKS Podhorany 345 Zvolený
Peter Uhlár OKS Zlatá Baňa 171 Zvolený
Emil Válek SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 649 Zvolený
Emil Dvorščák OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 215 Zvolený
Rastislav Stašenko OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 187 Zvolený
Jozef Lazor OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 183 Zvolený
Ladislav Hnat OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 172 Zvolený
Dana Dančejová OKS Čierne Pole 150 Zvolený
Ivana Antalová OKS Gemerská Poloma 535 Zvolený
Tomáš Klučár OKS Markušovce 677 Zvolený
Jozef Palkovič OKS Markušovce 663 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Samuel Bendík OKS Spišské Tomášovce 251 Zvolený
Zuzana Bendíková OKS Spišské Tomášovce 235 Zvolený