Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Paczelt OKS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 220 34,11 Nezvolený
Peter Rajkovič OKS, KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 745 16,52 Nezvolený
Peter Šramko SZS, OKS, DSS, KDH Bratislava - Lamač 1147 43,15 Nezvolený
Andrej Petrek DSS, SZ, , OKS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 4847 35,62 Zvolený
Anna Zemanová SZS, OKS, DSS, Bratislava - Vajnory 551 28,34 Nezvolený
Tomáš Besedič OKS, DSS, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 319 27,74 Nezvolený
Róbert Bujna Misia 21, OKS, SNS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 725 87,56 Zvolený
Mária Biksadská OKS, KDH Veľké Leváre 254 16,84 Nezvolený
Ernest Walzel OKS Kostolná pri Dunaji 108 35,18 Nezvolený
Juraj Melicher OKS Piešťany 433 5,17 Nezvolený
Marián Beták OKS Trenčianska Turná 121 10,68 Nezvolený
Vojtech Bočák SDKÚ-DS, OKS, KDH Kalná nad Hronom 71 6,13 Nezvolený
Zoltán Bencz OKS Kolíňany 43 4,84 Nezvolený
Ladislav Hupka SMK-MKP, OKS, ANO Výčapy - Opatovce 118 11,09 Nezvolený
Štefan Zajačik OKS Stará Bystrica 199 12,22 Nezvolený
Peter Weber SF, OKS, KDH, SDKÚ-DS Bytča 1356 32,73 Nezvolený
Monika Dimitriadu OKS, SDKÚ-DS Lietavská Lúčka 136 16,31 Nezvolený
Karol Šamaj OKS Ochodnica 43 4,19 Nezvolený
Ivan Harman OKS, SF, KDH, SDKÚ-DS Žilina 13050 50,26 Zvolený
Péter Csúsz OKS, SMK-MKP Lučenec 1522 17,61 Nezvolený
Atila Rusnák OKS Mikušovce 30 20,69 Nezvolený
Barnabáš Rusnák SMK-MKP, OKS Mučín 2 0,57 Nezvolený
Oľga Rízová OKS Lipovec 21 100,00 Zvolený
Milan Zbořil OKS Podzámčok 85 39,53 Nezvolený
Peter Laco OKS Brehy 100 17,79 Nezvolený
Anna Miháliková OKS, KDH, SDKÚ-DS Nová Baňa 1135 40,67 Zvolený
František Bonk OKS Dlhé Stráže 52 18,25 Nezvolený
František Slávik OKS Kapušany 32 3,42 Nezvolený
Jozef Ivanecký OKS Ličartovce 54 16,41 Nezvolený
Peter Dečo OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Košická Nová Ves 242 27,41 Nezvolený
Marek Kažimír OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Krásna 949 100,00 Zvolený
Daniel Rusnák OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - KVP 1687 36,41 Zvolený
Ján Nigut OKS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Košice - Ťahanovce 327 42,47 Zvolený
Jolana Smutelovičová OKS Budimír 102 17,20 Nezvolený
Viera Dudášová OKS Herľany 63 32,14 Nezvolený
Mária Tóthová OKS Janík 76 24,28 Nezvolený
Mária Cengelová OKS Nižná Myšľa 38 5,53 Nezvolený
Helena Lešková OKS Nižný Čaj 50 32,89 Nezvolený
Mária Baboľová OKS Obišovce 42 21,32 Nezvolený
Ján Szabó OKS Seňa 22 2,27 Nezvolený
Vladimír Novotný OKS Slanská Huta 35 26,72 Nezvolený
Michal Stričík OKS Michalovce 885 8,03 Nezvolený
Jaroslav Hric Jančo OKS Brdárka 26 100,00 Zvolený
Marián Užák OKS, SDKÚ-DS, KDH Spišská Nová Ves 2809 27,73 Nezvolený