Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Magdaléna Vášáryová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava 40438 32,05 Nezvolený
Ľubica Kolková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 346 54,40 Zvolený
Milan Trstenský OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Dúbravka 3622 36,08 Nezvolený
Rudolf Lachkovič OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 2147 20,69 Nezvolený
Peter Šramko OKS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 903 33,26 Zvolený
Ružena Apalovičová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 3916 33,25 Nezvolený
Marián Vereš HZD, SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Nové Mesto 2996 25,44 Nezvolený
Iveta Plšeková OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 5987 22,28 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Zuzana Dzivjáková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Rača 1015 14,72 Nezvolený
Dušan Pekár OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7866 39,62 Zvolený
Slavomír Drozd SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Ružinov 7218 36,36 Nezvolený
Tatiana Rosová OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 5301 37,44 Zvolený
Henrieta Peškovičová SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Vrakuňa 832 19,18 Nezvolený
Ján Kučera OK, SF, SMER Bratislava - Záhorská Bystrica 321 20,74 Nezvolený
Róbert Bujna SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 602 76,79 Zvolený
István Pomichal OKS, KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tomášov 345 27,87 Nezvolený
Miroslav Klobučník OKS Galanta 161 3,11 Nezvolený
Roman Zahradník SDKÚ-DS, OKS, MOST - HÍD, KDH Skalica 1365 27,44 Nezvolený
Marián Beták OKS Trenčianska Turná 46 3,44 Nezvolený
Ivan Chyla OKS Trenčianske Teplice 405 23,00 Nezvolený
Vojtech Bočák SZ, OKS Kalná nad Hronom 231 20,52 Nezvolený
Emil Solčanský OK, SF Levice 80 0,85 Nezvolený
Jozef Weber OKS, SaS, SDKÚ-DS Nitra 3468 16,02 Nezvolený
Vladimír Špánik OKS Vinodol 375 36,44 Nezvolený
Július Krajčík OKS, SaS, KDH, SDKÚ-DS Topoľčany 1258 17,35 Nezvolený
Alexander Slafkovský OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5753 44,62 Zvolený
Rastislav Mikuláš OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Trnovec 60 16,53 Nezvolený
Peter Weber OKS, SDKÚ-DS, KDH Bytča 1170 23,79 Nezvolený
Ľubomír Bažík OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH Žilina 2915 10,84 Nezvolený
Jozef Hodulák OKS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Mučín 160 46,78 Zvolený
František Balaj OKS Poltár 65 2,53 Nezvolený
Oľga Rízová OKS Lipovec 31 100,00 Zvolený
Peter Martinčok OKS Malé Straciny 5 5,21 Nezvolený
Adrián Zima OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Nová Baňa 1403 43,33 Nezvolený
Mária Briešková OKS Tekovská Breznica 98 13,71 Nezvolený
Jozef Hasara OKS Koprivnica 56 12,99 Nezvolený
Miroslav Porochnavý NK, KDS, OKS, MOST - HÍD Kochanovce 295 63,17 Zvolený
Milan Majerský SDĽ, SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2174 45,24 Nezvolený
Peter Burian OKS Stará Ľubovňa 123 2,16 Nezvolený
František Knapík SZS, OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice 20763 32,66 Nezvolený
Štefan Dutko OKS, DS, KDS Košice - Dargovských Hrdinov 288 5,25 Nezvolený
Jozef Filipko DS, KDS, OKS, SMK-MKP, KDH Košice - Sever 1446 24,47 Nezvolený
Peter Bajus OKS, DS, KDS Košice - Staré Mesto 330 5,21 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Rudolf Bauer SMK-MKP, DS, OKS, KDS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Západ 4690 49,44 Zvolený
Jolana Smutelovičová OKS Budimír 101 16,92 Nezvolený
Oto Horváth OKS Jasov 37 3,09 Nezvolený
Andrej Hrabčák OKS Nižná Hutka 73 22,19 Nezvolený
Vojtech Kaleja OKS Vyšná Myšľa 62 11,38 Nezvolený
Jaroslav Hric Jančo OKS Brdárka 29 82,86 Zvolený
Ivan Kuhn OKS Rožňava 1051 16,48 Nezvolený
Andrea Hajdúková MOST - HÍD, OKS, SDKÚ-DS Vlachovo 2 0,41 Nezvolený
Pavol Kuspan OKS Jaklovce 464 50,43 Zvolený