Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Peter Šramko SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 1337 44,21 Zvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Michal Drotován SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 2306 29,71 Nezvolený
Viktor Glaser - O... OKS, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Bratislava - Rusovce 172 10,91 Nezvolený
Dušan Pekár OKS, SMK-MKP, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Bratislava - Ružinov 8178 39,91 Zvolený
Tatiana Rosová Strana moderného Slovenska, SZ, OKS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 3495 25,52 Nezvolený
Roman Noga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Limbach 53 5,91 Nezvolený
Oliver Solga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Pezinok 4612 58,69 Zvolený
Richard Oravec SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 430 18,36 Nezvolený
Miroslav Achberger NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vinosady 15 2,63 Nezvolený
Blažej Slabý OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Dunajská Lužná 214 10,01 Nezvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 153 21,34 Nezvolený
Martin Ferianec SDKÚ-DS, OKS Myjava 75 2,27 Nezvolený
Jozef Maďar NP, MOST - HÍD, SaS, NOVA, OKS Handlová 380 8,08 Nezvolený
Ján Čičmanec MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Koš 47 8,19 Nezvolený
Katarína Ivaničová MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Nitrianske Pravno 33 2,46 Nezvolený
Ivan Kormaňák OKS, SZ, SaS, NOVA Poluvsie 37 9,84 Nezvolený
Miroslav Rybiansky NOVA, OKS, SaS, SZ, MOST - HÍD Sebedražie 51 6,17 Nezvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Ľuboš Samák OKS, SaS Skalka nad Váhom 182 27,62 Nezvolený
Zuzana Ďurmeková OKS, SaS Trenčianske Teplice 499 28,53 Nezvolený
Zoltán Zsidó OKS Tekovské Lužany 42 3,42 Nezvolený
Katarína Soboňová MOST - HÍD, OKS Bardoňovo 96 23,76 Nezvolený
Martin Barčík OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ Žilina 6791 23,52 Nezvolený
Alfréd Haško OKS, MOST - HÍD Kremnica 20 0,80 Nezvolený
Peter Roth NOVA, OKS Hranovnica 24 1,74 Nezvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Andrea Turčanová OKS, NOVA, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, KDH Prešov 11887 44,12 Zvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Petrvalský OKS, DS, KDS, NOVA, SaS, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1111 22,52 Nezvolený
Zsolt Varga DS, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Košice - Západ 1901 18,94 Nezvolený
Ivan Kuhn OKS Rožňava 913 20,04 Nezvolený
Árpád Tamás OKS Silická Jablonica 24 16,67 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Budaj , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9614 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9217 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 8193 Zvolený
Milan Vetrák , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 5197 Zvolený
Viera Kimerlingová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4838 Zvolený
Jarmila Tvrdá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4392 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4339 Zvolený
Gábor Grendel , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4307 Zvolený
Martin Chren , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4269 Zvolený
Ondrej Dostál , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 3234 Zvolený
Ignác Kolek , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 204 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Dana Čahojová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1619 Zvolený
Miroslav Kadnár , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1252 Zvolený
Zuzana Volková , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1158 Zvolený
Lívia Poláchová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1155 Zvolený
Iva Lukačovičová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1064 Zvolený
Vladimír Dulla , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1051 Zvolený
Richard Savčinský , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1038 Zvolený
Robert Krampl , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1031 Zvolený
Rudolf Rosina , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 1020 Zvolený
Pavol Martinický , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 971 Zvolený
Jaromír Šíbl , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 962 Zvolený
Peter Buzáš , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 950 Zvolený
Juraj Kmeťko , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 932 Zvolený
Marcel Zajac , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 915 Zvolený
Ján Labuda , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 890 Zvolený
Anna Zemanová , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 841 Zvolený
Zdeněk Borovička , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS Bratislava - Karlova Ves 809 Zvolený
Júlia Ondrišová SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 969 Zvolený
Lukáš Baňacký SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 836 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Ján Hrčka , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 2613 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1839 Zvolený
Vladimír Dolinay , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1732 Zvolený
Jozef Vydra , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1611 Zvolený
Lýdia Ovečková , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Ľuboš Homola , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1447 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1357 Zvolený
Pavel Šesták , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1094 Zvolený
Miroslava Makovní... , Zmena zdola, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDS Bratislava - Petržalka 1027 Zvolený
Michal Drotován SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 2100 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 577 Zvolený
Dagmar Gelingerová SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 341 Zvolený
Radovan Bajer , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 866 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 851 Zvolený
Daniela Šurinová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 703 Zvolený
Martin Pener , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 672 Zvolený
Pavol Jusko , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 591 Zvolený
Peter Turlík , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 529 Zvolený
Martina Fondrková , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 495 Zvolený
Viera Satinská SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 823 Zvolený
Soňa Párnická SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 752 Zvolený
Ivan Bútora SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 662 Zvolený
Matej Vagač SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 644 Zvolený
Barbora Oráčová SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 632 Zvolený
Martin Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 599 Zvolený
Ondrej Dostál SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 553 Zvolený
Juraj Ondruška SaS, OKS, NOVA Bratislava - Vajnory 689 Zvolený
Jozef Nižňan NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Budmerice 445 Zvolený
Oliver Solga SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 1055 Zvolený
Marián Pátek SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 992 Zvolený
René Bílik SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 976 Zvolený
Jozef Chynoranský SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 916 Zvolený
Pavel Alexy SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 827 Zvolený
Elena Jurčíková SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 813 Zvolený
Miloš Andel SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 781 Zvolený
František Féder SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 764 Zvolený
Milan Čech SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 692 Zvolený
Tomáš Pitoňák SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 648 Zvolený
Oľga Jarošová NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Slovenský Grob 219 Zvolený
Andrea Hranická SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 700 Zvolený
Ladislav Augustinič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 540 Zvolený
Milan Dugovič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 510 Zvolený
Michal Faluši NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 329 Zvolený
Peter Sofka NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 216 Zvolený
Ondrej Kollár OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 818 Zvolený
Ľubomír Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 712 Zvolený
Tomáš Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 697 Zvolený
Marcel Polesňák OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Petrova Ves 286 Zvolený
Milan Roman SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 412 Zvolený
František Kadlečík SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 381 Zvolený
Daniel Vidovič SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 356 Zvolený
Lukáš Tisoň SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 307 Zvolený
Martin Kojš SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 281 Zvolený
Michal Srholec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 259 Zvolený
František Štefanec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 256 Zvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 181 Zvolený
Jozef Maďar SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 526 Zvolený
Alžbeta Orthová SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 68 Zvolený
Branislav Pepich MOST - HÍD, SIEŤ, NOVA, OKS, SDKÚ-DS Kolačno 210 Zvolený
Eva Mešinová OKS Malé Kršteňany 150 Zvolený
Jozef Dubina OKS Malé Kršteňany 108 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Ľuboš Samák OKS, SaS Skalka nad Váhom 277 Zvolený
Darina Žbirková SaS, OKS Trenčianske Teplice 680 Zvolený
Ladislav Matejka SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 1187 Zvolený
Juraj Bakoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 837 Zvolený
Eva Struhárová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 807 Zvolený
Vladimír Poruban SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 755 Zvolený
Dušan Szabó OKS Dulovce 284 Zvolený
Michal Hajtó OKS Kalná nad Hronom 365 Zvolený
Bystrík Ižold OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 479 Zvolený
Marián Valach OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 452 Zvolený
Marián Majer OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 397 Zvolený
Michal Benčat OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 322 Zvolený
Stanislav Gál OKS Bádice 76 Zvolený
Iveta Homolová OKS Beladice 259 Zvolený
Jozef Kozár OKS Vinodol 492 Zvolený
Vladimír Špánik OKS Vinodol 423 Zvolený
Jozef Bernát OKS Martin 732 Zvolený
Róbert Kolár OKS Ružomberok 584 Zvolený
Miloš Ševec OKS Kysucké Nové Mesto 250 Zvolený
Martin Barčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1541 Zvolený
Ľudmila Chodelková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1376 Zvolený
Jozef Badžgoň SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1136 Zvolený
Martin Kapitulík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 971 Zvolený
Peter Durmis SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 957 Zvolený
Jozef Juriš SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 791 Zvolený
Marcela Kohútová OKS Nemecká 259 Zvolený
Tibor Kovács OKS Kalonda 42 Zvolený
Ladislav Rajťúk OKS Mučín 119 Zvolený
Ladislav Šándor OKS Mučín 118 Zvolený
Pál Benko OKS Šíd 245 Zvolený
Monika Mikulová OKS Šurice 51 Zvolený
František Auxt SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 660 Zvolený
Andrea Andrášiová SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 656 Zvolený
Ladislav Rigó SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 569 Zvolený
Zsolt Főző SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 389 Zvolený
Zoltán Cziprusz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 374 Zvolený
Zoltán Bán SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 343 Zvolený
Mikuláš Csirmaz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 342 Zvolený
Juraj Čabák SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 556 Zvolený
Karol Palášthy SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 550 Zvolený
Renáta Antalová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 503 Zvolený
Mikuláš Pál SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 492 Zvolený
Ján Kružlic SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 486 Zvolený
Helena Koťová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 481 Zvolený
Dušan Beránek SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 169 Zvolený
Miroslav Čurilla SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 872 Zvolený
Ján Lorko SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 645 Zvolený
Jozef Cvoliga SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 642 Zvolený
Pavol Ščurka SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Jana Suráková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 594 Zvolený
Marián Papcun SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 580 Zvolený
Lýdia Budziňáková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 545 Zvolený
Ladislav Ogurčák SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 531 Zvolený
Ján Babej SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 451 Zvolený
Štefan Pčola SIEŤ, OKS, NOVA, KDS Poprad 1848 Zvolený
Pavol Urda OKS Spišský Hrhov 246 Zvolený
Stanislav Smolko OKS Široké 578 Zvolený
Jozef Ungvarský OKS Široké 470 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 411 Zvolený
Juraj Tobák SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 399 Zvolený
Erich Blanár SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 377 Zvolený
Zsolt Varga SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, DS Košice - Západ 711 Zvolený
Helena Biacovská OKS Budimír 194 Zvolený
Ivan Kuhn OKS Rožňava 645 Zvolený
Matúš Bischof OKS Rožňava 482 Zvolený
Samuel Bendík OKS Spišské Tomášovce 168 Zvolený