Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ľudovít Fábry SOĽ Cigeľ 319 44,74 Nezvolený
Milan Čmiko SNS, SOĽ, SDS Radobica 48 14,72 Nezvolený
Alena Čičová SOĽ Ivanka pri Nitre 111 10,65 Nezvolený
Alexander Kacír SOĽ Štefanovičová 35 22,44 Nezvolený
Miroslav Kusein ZRS, Strana moderného Slovenska, SOĽ, KSS, Robíme to pre deti - SF, EDS, SZS, NaS - ns, SDS, HZD, SNS, SMER-SD Zvolen 4736 37,64 Nezvolený
Ján Hajduk SOĽ Kučín 47 26,40 Nezvolený
Vladimír Sádovský SOĽ Nižná Voľa 28 17,72 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, NOVA, SIEŤ, KDH Rešov 96 48,00 Zvolený
Marián Hudaček SOĽ Vaniškovce 41 19,43 Nezvolený
Peter Barna SOĽ Čabalovce 36 18,95 Nezvolený
Ján Šalap MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SOĽ, NOVA, SDS, SaS Oľka 60 31,41 Nezvolený
Ján Goga SOĽ Volica 13 6,91 Nezvolený
Miroslav Roman SOĽ Jurské 9 1,96 Nezvolený
František Tomáš SOĽ Pusté Pole 4 2,90 Nezvolený
Kamil Ľoľo SOĽ Kečkovce 19 15,08 Nezvolený
Mária Drozdová MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, SOĽ Krajná Poľana 48 37,80 Nezvolený
Ladislav Bojčík SOĽ, SMER-SD Ladomirová 324 67,64 Zvolený
Mária Turišinová KDH, SOĽ, MOST - HÍD Nižný Komárnik 70 65,42 Zvolený
Juraj Petný NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, SOĽ, SMER-SD Nižný Orlík 145 73,23 Zvolený
Mikuláš Bogľarský Strana moderného Slovenska, SOĽ Okrúhle 20 5,83 Nezvolený
Mária Vasilenková MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Rakovčík 50 48,08 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Jana Stešková KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Vyšný Mirošov 50 13,70 Nezvolený
Peter Hric SOĽ Cabov 62 25,41 Nezvolený
Jozef Gazdík SOĽ Hencovce 61 8,43 Nezvolený
Andrea Kovková SOĽ Komárany 37 14,80 Nezvolený
Peter Dzugas SOĽ Radvanovce 44 35,20 Nezvolený
Jozef Haľko SOĽ Skrabské 49 11,84 Nezvolený
Miroslav Ondič SIEŤ, SOĽ Vyšný Žipov 350 63,52 Zvolený
Štefan Varga SOĽ Košice - Barca 24 1,56 Nezvolený
Peter Mati SOĽ Košice - KVP 60 0,95 Nezvolený
Jaroslav Gereč SOĽ Sokoľ 0 0,00 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ľudovít Fábry SOĽ Cigeľ 347 Zvolený
Jozef Dámer SOĽ Cigeľ 258 Zvolený
Ján Vaško SOĽ Čavoj 148 Zvolený
Alena Čičová SOĽ Ivanka pri Nitre 350 Zvolený
Oľga Bibková SOĽ Hrabské 79 Zvolený
Ján Beňa SOĽ Lenartov 196 Zvolený
Jozef Cudrák SOĽ Lenartov 176 Zvolený
Anton Bilý SOĽ Lenartov 141 Zvolený
Ján Šandala SOĽ Lenartov 105 Zvolený
Svetlana Žofčíková SOĽ Stebník 83 Zvolený
Zoltán Hrivňak SOĽ Čukalovce 68 Zvolený
Miroslav Gajdoš SOĽ Habura 117 Zvolený
Mária Cehelská SOĽ Humenné 1279 Zvolený
Juraj Vaňo SOĽ Humenné 946 Zvolený
Marta Drozdová SOĽ Oľka 84 Zvolený
Jozef Cviklik SOĽ Roškovce 70 Zvolený
František Gajdoš SOĽ Slovenská Volová 78 Zvolený
Miroslav Lechan SOĽ Topoľa 44 Zvolený
Igor Gábor SOĽ Podhorany 145 Zvolený
Juraj Hažlinský SOĽ Janov 60 Zvolený
Slavomír Zusko SOĽ Petrovany 245 Zvolený
Iveta Tinathová SOĽ Hromoš 134 Zvolený
Peter Pekľanský SOĽ Hromoš 98 Zvolený
Valent Jaržembovský SOĽ Stará Ľubovňa 722 Zvolený
Mária Zápotocká SOĽ Výškovce 39 Zvolený
Ivan Rodák SOĽ Krajná Bystrá 117 Zvolený
Juraj Štefanco SOĽ Krajná Bystrá 111 Zvolený
Ján Vašuta SOĽ Krajná Bystrá 100 Zvolený
Anna Zasadová SOĽ Krajná Bystrá 88 Zvolený
Jozef Karala SOĽ Krajná Bystrá 84 Zvolený
Rastislav Sivák SOĽ Kružlová 181 Zvolený
Mária Blanarová SOĽ Miroľa 28 Zvolený
Martin Kurečko SOĽ Miroľa 24 Zvolený
Peter Čonka SOĽ Nižný Komárnik 47 Zvolený
Martina Matkobišová SOĽ Rakovčík 46 Zvolený
Rastislav Dugovský SOĽ Cabov 118 Zvolený
Peter Cenkner SOĽ Cabov 70 Zvolený
Peter Hric SOĽ Cabov 68 Zvolený
Dušan Vilenik SOĽ Čičava 181 Zvolený
Pavol Kalafa SOĽ Čičava 156 Zvolený
Mária Bednárová SOĽ Čierne nad Topľou 192 Zvolený
Ľubomír Antol SOĽ Jastrabie nad Topľou 79 Zvolený
Marcela Hakošová SOĽ Komárany 158 Zvolený
Ján Miroľa SOĽ Medzianky 130 Zvolený
Michal Baran SOĽ Medzianky 76 Zvolený
Agnesa Peštová SOĽ Michalok 63 Zvolený
Anna Kleinová SOĽ Petkovce 29 Zvolený
Drahomír Fečo SOĽ Skrabské 110 Zvolený
Pavol Maľudy SOĽ Skrabské 97 Zvolený
Michal Kurej SOĽ Soľ 286 Zvolený
Martin Kočerha SOĽ Tovarnianska Polianka 47 Zvolený
Miroslav Ondič SOĽ Vyšný Žipov 202 Zvolený
Jozef Hric SOĽ Vyšný Žipov 188 Zvolený
František Fedor SOĽ Vyšný Žipov 163 Zvolený
Andrej Česlák SOĽ Zlatník 21 Zvolený
Miroslav Koščák SOĽ Kecerovce 160 Zvolený
Pavol Vidlička SOĽ Kecerovce 152 Zvolený
Kamil Haraj SOĽ Nižný Klátov 144 Zvolený
Martin Kopera SOĽ Sokoľany 211 Zvolený