Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Mrva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 27689 17,27 Nezvolený
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 6104 36,59 Zvolený
Ján Buocik NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 6455 23,81 Nezvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1600 17,88 Nezvolený
Martin Zaťovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 11007 90,79 Zvolený
Lukáš Baňacký Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 1498 46,51 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 535 63,02 Zvolený
Elena Pätoprstá OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Bratislava - Petržalka 2908 8,92 Nezvolený
Miroslav Babčan NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Borinka 24 5,24 Nezvolený
Martin Rybecký NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 760 59,38 Zvolený
Jozef Katerinec NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jablonové 39 6,44 Nezvolený
Peter Jelačič NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Marianka 196 18,79 Nezvolený
Marián Kočíšek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 260 19,67 Nezvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 2080 47,55 Zvolený
Andrej Bajtek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 296 36,54 Nezvolený
Erik Dritomský OKS, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Báhoň 63 7,27 Nezvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 5268 53,99 Zvolený
Radovan Mičunek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár Píla 123 100,00 Zvolený
Oľga Jarošová SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA Slovenský Grob 504 26,91 Nezvolený
Blažej Slabý SaS, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dunajská Lužná 339 12,99 Nezvolený
Martina Dekýšová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Miloslavov 298 24,23 Nezvolený
Patrik Mrva NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rovinka 247 16,18 Nezvolený
Richard Blecha OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Biel 586 48,11 Nezvolený
Robert Tánczos OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jahodná 195 21,15 Nezvolený
Peter Alföldi ŠANCA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kútniky 50 7,23 Nezvolený
Marian Bölcs ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Šamorín 114 2,07 Nezvolený
Zuzana Gauliederová ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Galanta 392 7,53 Nezvolený
František Gőgh SMK-MKP, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Veľké Úľany 1300 55,30 Zvolený
Rastislav Španka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rybky 11 4,26 Nezvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 1055 16,20 Nezvolený
František Chudý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 303 36,37 Zvolený
Miroslav Bilický KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 2020 45,34 Nezvolený
Felix Sloboda NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kátov 21 5,71 Nezvolený
Dana Žúrková NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 244 100,00 Zvolený
Štefan Huťťa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Radošovce 95 10,06 Nezvolený
Anna Mierna NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 1590 27,12 Zvolený
Peter Gálik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tepličky 43 27,22 Nezvolený
Marcel Masaryk OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bohdanovce nad Trnavou 166 23,51 Nezvolený
Jozef Čapkovič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 151 40,59 Zvolený
Elena Šmídová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Naháč 31 12,50 Nezvolený
Marian Korbel OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 58 60,42 Zvolený
Vladimír Hradský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stará Myjava 35 6,97 Nezvolený
Alena Šoltysová OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 233 20,71 Nezvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 176 23,98 Nezvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 120 28,57 Nezvolený
Peter Križan NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dolný Lieskov 52 12,44 Nezvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 266 50,19 Zvolený
Lucia Fialová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Brodzany 180 35,09 Nezvolený
Mária Gendiarová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 156 100,00 Zvolený
Ladislav Struhár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 90 13,39 Nezvolený
Jana Makvová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 90 28,30 Nezvolený
Anton Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 187 36,03 Zvolený
Alena Masárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Žabokreky nad Nitrou 28 3,24 Nezvolený
Miroslav Procháska Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1060 6,83 Nezvolený
Tibor Kramár OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 430 10,61 Nezvolený
Ľubomír Tunega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bobot 155 35,23 Nezvolený
Milan Hrnčárik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Drietoma 204 21,59 Nezvolený
Ľuboš Samák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Skalka nad Váhom 189 31,61 Nezvolený
Zoltán Oslanec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesvady 35 1,75 Nezvolený
Július Bihari OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plavé Vozokany 83 19,95 Nezvolený
Marek Dojčán ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Mojmírovce 113 9,97 Nezvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 2154 7,35 Nezvolený
Jozef Maxin SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 334 45,94 Nezvolený
Tomáš Beck OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Choča 19 5,94 Nezvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 292 33,45 Nezvolený
Ján Bogyo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Veľké Vozokany 66 22,00 Nezvolený
Ivan Debnár OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zlaté Moravce 439 10,07 Nezvolený
Jaroslav Dubec OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 92 11,29 Nezvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 161 38,33 Nezvolený
Tibor Bódis NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kolta 110 15,15 Nezvolený
Róbert Lukačovič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krušovce 29 3,15 Nezvolený
Jozef Pajer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 812 9,68 Nezvolený
Alena Malíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jasenová 26 10,53 Nezvolený
Ladislav Sedlák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 830 86,91 Zvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Jaroslav Červeň OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malé Borové 32 35,96 Nezvolený
Jozef Pardel ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pavčina Lehota 28 11,81 Nezvolený
Dušan Repa KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 78 17,14 Nezvolený
Juraj Záhradník OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšná Boca 3 3,19 Nezvolený
Miroslav Tvarožný KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 32 25,81 Nezvolený
Peter Rusnák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 21 22,11 Nezvolený
Ján Mikunda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Klin 66 6,02 Nezvolený
Jozef Gabriel OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sihelné 322 33,75 Nezvolený
Milan Kuriak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Tvrdošín 315 7,73 Nezvolený
Helena Bačíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Predmier 154 20,42 Nezvolený
Rudolf Drexler SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kysucké Nové Mesto 375 6,35 Nezvolený
Michal Ballay OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolný Hričov 44 4,93 Nezvolený
Tomáš Zapletaj OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kotrčiná Lúčka 44 15,07 Nezvolený
Drahoslava Pagáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rajecké Teplice 311 21,13 Nezvolený
Ján Vrtílek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 408 24,62 Nezvolený
Vladimír Švec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 458 30,43 Nezvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 5490 22,58 Nezvolený
Marián Benka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľubietová 218 35,68 Nezvolený
Juraj Fekiač SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Povrazník 20 19,61 Nezvolený
Marta Klačanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Selce 176 16,59 Nezvolený
Antonín Melichar OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vlkanová 296 47,97 Zvolený
Vladimír Bušniak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 153 57,09 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 274 22,78 Nezvolený
Juraj Šavol OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Valkovňa 14 9,52 Nezvolený
Ján Knapek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Ábelová 36 32,43 Nezvolený
Natália Teleková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Fiľakovské Kováče 4 0,89 Nezvolený
Tivadar Berky SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 127 99,22 Zvolený
Mária Schedlingová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 25 30,86 Nezvolený
Ján Antalík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Veľká Ves 1 0,42 Nezvolený
Vladimíra Lempoch... OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zlatno 60 24,49 Nezvolený
Milan Kolesár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 608 79,69 Zvolený
Milan Pavko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lubeník 308 51,33 Zvolený
Milan Hirko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratková 26 9,25 Nezvolený
Ružena Óváryová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gemerské Michalovce 0 0,00 Nezvolený
Helena Genčiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 70 27,89 Nezvolený
Zdenka Očovayová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kraskovo 16 22,54 Nezvolený
Matúš Bystriansky Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 80 14,13 Nezvolený
Ivan Krekáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Strehová 39 37,86 Nezvolený
Mária Bednárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Modrý Kameň 296 38,69 Zvolený
Ján Krnáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 50 86,21 Zvolený
Ondrej Gömöry Progresívne Slovensko, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 731 21,74 Nezvolený
Mária Rechová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Želovce 142 21,29 Nezvolený
Pavel Šulek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Detvianska Huta 187 47,34 Zvolený
Gabriela Strelcová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Klokoč 11 3,38 Nezvolený
Eva Hazlingerová SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slatinské Lazy 18 6,45 Nezvolený
Maroš Skopal NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1198 36,11 Nezvolený
Eva Nemčovská OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 81 39,90 Zvolený
Ján Slosiarik OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dobrá Niva 174 17,72 Nezvolený
Robert Urbanec Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 765 35,00 Nezvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 38 12,62 Nezvolený
Marián Šurjanský KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rudno nad Hronom 225 100,00 Zvolený
Peter Slašťan OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ihráč 60 18,52 Nezvolený
Martin Novodomec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kremnica 556 25,17 Nezvolený
Ervín Családi OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vyhne 384 58,54 Zvolený
Milan Ján Pilip SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bardejov 1899 16,71 Nezvolený
Milan Vrabeľ SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Raslavice 113 8,16 Nezvolený
Adrián Zuščin OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sveržov 57 16,62 Nezvolený
Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Humenné 6912 54,38 Zvolený
Ján Boško OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Myslina 14 4,38 Nezvolený
Ivan Solej Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SZ, ŠANCA, SaS Medzilaborce 258 10,22 Nezvolený
Jaroslav Koribanič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stakčín 15 1,29 Nezvolený
Stanislav Majerčák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Krížová Ves 52 6,51 Nezvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 830 48,20 Nezvolený
Ján Oračko ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Stráne pod Tatrami 0 0,00 Nezvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 106 28,27 Nezvolený
Eduard Payerchin ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lomnica 266 17,30 Nezvolený
Lýdia Budziňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 1858 39,67 Nezvolený
Ján Šoltis OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 120 100,00 Zvolený
Ondrej Kavka KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2609 13,92 Nezvolený
Martin Lysák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišská Teplica 82 7,47 Nezvolený
Ján Drobný SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 773 24,25 Nezvolený
Róbert Hudák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Červenica 13 3,00 Nezvolený
Ladislav Terpák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malý Slivník 132 31,73 Nezvolený
Ján Hribľan OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzany 200 46,30 Nezvolený
František Sabol SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Petrovany 59 6,93 Nezvolený
Lucia Cmarová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Podhorany 26 6,10 Nezvolený
Andrea Turčanová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 14205 45,73 Zvolený
Peter Šoltis KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rokycany 13 3,19 Nezvolený
Martin Trišč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Svinia 0 0,00 Nezvolený
Iveta Žarnovská NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Teriakovce 163 39,09 Nezvolený
Ľubica Pankievičová NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, MOST - HÍD Varhaňovce 351 48,28 Zvolený
Peter Máthé NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 1131 45,62 Nezvolený
Stanislav Šváby OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Vyšná Šebastová 173 24,23 Nezvolený
Jozef Kanuščák Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 584 23,77 Nezvolený
Katarína Heredošová KDH, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 761 16,43 Nezvolený
Ján Zimovčák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Šarišské Michaľany 147 10,91 Nezvolený
František Mojcher NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Hromoš 109 37,85 Nezvolený
Zita Pleštinská SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 322 100,00 Zvolený
Ján Gondek SNS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lesnica 140 100,00 Zvolený
Jana Cimbalistová SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lomnička 5 0,47 Nezvolený
Andrej Babjarčík SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nižné Ružbachy 155 48,29 Nezvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 117 35,24 Nezvolený
Štefan Zima SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 64 4,20 Nezvolený
Tomáš Figura NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pusté Pole 35 26,32 Nezvolený
Jozef Balužinský OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 140 21,15 Nezvolený
Elena Závacká SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Lipník 25 5,88 Nezvolený
Juraj Kasarda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bžany 22 13,10 Nezvolený
Peter Zajac SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Giraltovce 86 5,48 Nezvolený
Matej Harčarik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kračúnovce 47 7,53 Nezvolený
Martin Tkáč DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Hanušovce nad Topľou 513 37,31 Nezvolený
Mária Jakubová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Holčíkovce 3 1,12 Nezvolený
Radoslav Kerlik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malá Domaša 36 12,50 Nezvolený
Ján Čaraba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SPOLU, KDH Nižný Kručov 185 72,83 Zvolený
Silvia Ammerová M... OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nová Kelča 41 20,40 Nezvolený
Martin Digoň OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prosačov 51 52,04 Zvolený
Ján Džurdženík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 169 24,32 Nezvolený
Igor Šesták SPOLU, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 2467 33,45 Nezvolený
Martin Balčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 412 100,00 Zvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Ľubomír Grega NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Staré Mesto 2078 30,97 Nezvolený
Ján Nigut SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Ťahanovce 471 56,41 Zvolený
Daniel Liba KDH, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Pereš 126 13,42 Nezvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 318 17,98 Nezvolený
Marcel Vrchota SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 4547 44,06 Zvolený
Vladislav Stanko NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Dargovských Hrdinov 2242 35,37 Nezvolený
Peter Tomko SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 1004 52,62 Zvolený
Štefan Špacai DS, NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Vyšné Opátske 407 42,13 Nezvolený
Peter Azari SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Bohdanovce 65 12,48 Nezvolený
Matúš Starších OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Haniska 337 47,40 Nezvolený
Jozef Petkač NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košická Belá 282 100,00 Zvolený
František Smrčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Košická Polianka 0 0,00 Nezvolený
Tibor Bráz NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Moldava nad Bodvou 450 11,55 Nezvolený
Tomáš Kozlai SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Paňovce 167 48,41 Nezvolený
Viktor Gazdačko Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA, SZS, KDH Rozhanovce 602 56,21 Zvolený
Štefan Markovič NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ruskov 251 31,93 Nezvolený
Stanislav Béreš SMK-MKP, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sady nad Torysou 86 10,15 Nezvolený
Július Beluscsák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP Veľká Ida 553 43,78 Nezvolený
Jana Guľášová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšná Myšľa 89 16,45 Nezvolený
Tatiana Hrindová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krásnovce 84 21,21 Nezvolený
Tomáš Bodnár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ložín 81 20,15 Nezvolený
Monika Hamzová SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malčice 280 46,36 Zvolený
Milan Kaplan Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 3511 29,86 Nezvolený
Raymond Kopka SaS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Strážske 627 36,86 Nezvolený
Anton Badžo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA Vrbnica 12 2,51 Nezvolený
František Ferko SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zbudza 49 16,55 Nezvolený
Emil Semáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pinkovce 50 45,87 Nezvolený
Vladimir Sabo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Porostov 22 15,17 Nezvolený
Daniel Tiža Progresívne Slovensko, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sobrance 390 13,94 Nezvolený
Daniel Hvižďák SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Úbrež 10 2,72 Nezvolený
Ľubomír Zatroch KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Betliar 267 57,92 Zvolený
Ján Slovák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 921 58,11 Zvolený
Július Rusnák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Ochtiná 106 33,54 Zvolený
Ondrej Moro OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 37,86 Nezvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 821 15,03 Nezvolený
Zoltán Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Betlanovce 176 62,63 Zvolený
Vlastimil Novotta OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 79 24,76 Nezvolený
Monika Chroustová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Letanovce 222 27,68 Nezvolený
Peter Fulla SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, KDH Markušovce 778 48,90 Nezvolený
Iveta Geletková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mlynky 124 41,33 Zvolený
Miroslava Szitová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Smižany 1546 50,46 Zvolený
Rastislav Javorský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Spišská Nová Ves 4237 37,46 Nezvolený
Oliver Siksa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Teplička 19 3,41 Nezvolený
Miloš Kočiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 126 18,67 Nezvolený
Gejza Tarr OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Biel 26 4,15 Nezvolený
Monika Horváthová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lastovce 169 31,71 Nezvolený
Matúš Eperješi SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Michaľany 50 6,20 Nezvolený
Pavol Fülöp OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pribeník 194 35,73 Nezvolený
Božena Filková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 49 51,58 Zvolený
Michal Šlepkovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zemplínska Nová Ves 59 13,59 Nezvolený
Branislav Masár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Smolinské 148 30,58 Nezvolený
Peter Korchaň SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SNS, SMER-SD Horné Trhovište 82 31,18 Nezvolený
Andrej Šoltís OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rokycany 100 24,57 Nezvolený
Martin Hvižďak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SPOLU Úbrež 191 51,90 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5890 Zvolený
Gábor Grendel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 4731 Zvolený
Alžbeta Ožvaldová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 3203 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 403 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6485 Zvolený
Zdenka Zaťovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6355 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5832 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 371 Zvolený
Ján Budaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9660 Zvolený
Elena Pätoprstá Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9469 Zvolený
Milan Vetrák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8141 Zvolený
Peter Hochschorner Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8048 Zvolený
Peter Cmorej Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 7890 Zvolený
Vladimír Dolinay Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6862 Zvolený
Ján Karman Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6646 Zvolený
Tomáš Ziegler Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 962 Zvolený
Vladimír Palko Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 890 Zvolený
Peter Osuský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 668 Zvolený
Boris Ažaltovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 554 Zvolený
Halka Ležovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 715 Zvolený
Ľubomír Boháč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 694 Zvolený
Miroslav Vrábel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 772 Zvolený
Martina Uličná Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 905 Zvolený
Ondrej Dostál Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 664 Zvolený
Viera Satinská Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1429 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1254 Zvolený
Milan Remiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1112 Zvolený
Zoltán Pék Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1190 Zvolený
Ildikó Virágová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 773 Zvolený
Barbora Lukáčová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 656 Zvolený
Zuzana Čermanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 617 Zvolený
Mikuláš Krippel Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1034 Zvolený
Peter Tóth Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 801 Zvolený
Pavol Kubiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 576 Zvolený
Boris Boleček Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 487 Zvolený
Boris Vereš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 434 Zvolený
Michal Gašaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1038 Zvolený
Michal Vicáň Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 570 Zvolený
Petra Kurhajcová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 900 Zvolený
Matúš Méheš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 868 Zvolený
Nikolaj Gečevský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1047 Zvolený
Kamil Bodnár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1055 Zvolený
Marek Machata Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 930 Zvolený
Tomáš Galo SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 502 Zvolený
Eva Samolejová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 333 Zvolený
Zuzana Schwartzová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 1332 Zvolený
Stanislav Bruna SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 955 Zvolený
Ladislav Kugler SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 802 Zvolený
Marcel Boris SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 771 Zvolený
Jana Némethová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 710 Zvolený
Andrej Ravasz SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 568 Zvolený
Marek Zajíček OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Lívia Benedeková SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 542 Zvolený
Marianna Mašátová... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1524 Zvolený
Pavol Galamboš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1225 Zvolený
Juraj Petrovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1186 Zvolený
Andrej Árva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1657 Zvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 2176 Zvolený
Róbert Pajdlhauser Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1821 Zvolený
Filip Rybanič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1442 Zvolený
Miloslav Jošt Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1441 Zvolený
Dagmar Gelingerová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 445 Zvolený
Ján Žatko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 1603 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1980 Zvolený
Mária Belicová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1535 Zvolený
Marian Podrazil Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1503 Zvolený
Martin Lupták Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1332 Zvolený
Pavel Vladovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1327 Zvolený
Juraj Horan Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1296 Zvolený
Juraj Štekláč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1892 Zvolený
Marcel Burkert Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1452 Zvolený
Dávid Béreš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1434 Zvolený
Branko Semančík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1346 Zvolený
Alexej Dobroľubov Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1339 Zvolený
Dušan Mikuláš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1705 Zvolený
Matej Nagy Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1638 Zvolený
Tomáš Husár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1596 Zvolený
Marián Bohunský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1525 Zvolený
Magdaléna Škrovanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1522 Zvolený
Ján Palárik Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1211 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 2305 Zvolený
Igor Mravec Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1762 Zvolený
Marián Takács Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1691 Zvolený
Mário Borza Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1582 Zvolený
Maroš Repík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1574 Zvolený
Štefan Gubrica Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1521 Zvolený
Anton Šmotlák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Karlova Ves 1378 Zvolený
Martina Ondrišová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 895 Zvolený
Elena Pätoprstá OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Bratislava - Petržalka 1857 Zvolený
Peter Hochschorner OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Bratislava - Petržalka 1508 Zvolený
Martin Macejka SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malacky 656 Zvolený
Jozef Nižňan SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Budmerice 380 Zvolený
Miroslav Ochaba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Modra 872 Zvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1617 Zvolený
Marián Šipoš SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1298 Zvolený
Ľuboš Hidaši SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 917 Zvolený
Branislav Macháč SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 808 Zvolený
Mária Wagingerová SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1307 Zvolený
Milan Čech SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1241 Zvolený
Adam Kovačovský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1105 Zvolený
Pavol Rybár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1003 Zvolený
Peter Janeček SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 946 Zvolený
Marek Manák SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 931 Zvolený
Ľubomír Uhlár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 918 Zvolený
Peter Kremský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 730 Zvolený
Peter Braško SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kočín 78 Zvolený
Marek Fořt OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krakovany 284 Zvolený
Tibor Šurín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krakovany 266 Zvolený
Jozef Mičura OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Piešťany 1114 Zvolený
Vladislav Horňák NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 411 Zvolený
Ľubica Bučková NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 330 Zvolený
Anna Mierna NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 784 Zvolený
František Mašlonka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 397 Zvolený
Tomáš Urminský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 377 Zvolený
Mário Vyzváry SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 432 Zvolený
Matej Bielik SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 412 Zvolený
Miroslav Vidlička SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 420 Zvolený
Jaroslav Košťál SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 431 Zvolený
Ján Kudlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 525 Zvolený
Matej Antálek OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stará Turá 1001 Zvolený
Juraj Smatana NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 719 Zvolený
Iveta Pospíšilová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 655 Zvolený
Daniela Barbosová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 813 Zvolený
Andrea Čičmancová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 125 Zvolený
Jarmila Bencelová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 120 Zvolený
Tomáš Merašický SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 466 Zvolený
Vladimír Straka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 232 Zvolený
Peter Korytár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 410 Zvolený
Mária Bielešová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 781 Zvolený
Ľubomír Fiksel SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 610 Zvolený
Michal Herda SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Michal Trčo SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Iveta Struhárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 246 Zvolený
Peter Perichta OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 574 Zvolený
Jana Šošovičková OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 571 Zvolený
Ladislav Matejka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Trenčín 1728 Zvolený
Zuzana Mojžišová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Veľké Bierovce 177 Zvolený
Mária Hudecová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brhlovce 81 Zvolený
Ervín Szalma ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 2106 Zvolený
Juraj Braun ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1565 Zvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1761 Zvolený
Ivan Murín ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1288 Zvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1226 Zvolený
Miloš Dovičovič KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1527 Zvolený
František Hollý KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1490 Zvolený
Daniel Balko KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 718 Zvolený
Miloslav Hatala KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1562 Zvolený
Jaroslav Pilka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 467 Zvolený
Katarína Ballová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 461 Zvolený
Veronika Zeleňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 406 Zvolený
Jozef Berec SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 341 Zvolený
Roman Švihorík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 290 Zvolený
Stanislav Babocký OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 455 Zvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 390 Zvolený
Vladimír Forgáč OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 318 Zvolený
Ján Končál OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 317 Zvolený
Peter Andráši OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šaľa 508 Zvolený
Jozef Pajer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 423 Zvolený
Michal Duraj OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 787 Zvolený
Miroslava Punová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzibrodie nad Oravou 125 Zvolený
Vincent Kultan ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 962 Zvolený
Ľubomír Raši ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 901 Zvolený
Alžbeta Smiešna ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1024 Zvolený
Peter Cibák ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1005 Zvolený
Ján Smieško ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 922 Zvolený
Jaroslav Barok ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1063 Zvolený
Ľubica Staroňová ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1050 Zvolený
Anna Dvorščáková ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1015 Zvolený
Jozef Repaský ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 237 Zvolený
Michal Luníček ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 690 Zvolený
Tomáš Ignačák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Martin 732 Zvolený
Milan Kuriak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Tvrdošín 186 Zvolený
Peter Piják OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesluša 529 Zvolený
Vincent Nemček OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesluša 521 Zvolený
Ľubomír Jaššo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Snežnica 399 Zvolený
Pavol Ševčík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Snežnica 357 Zvolený
Ján Kaňa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Belá 333 Zvolený
Juraj Vandlík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Konská 318 Zvolený
Sidónia Stanková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krasňany 328 Zvolený
Róbert Augustín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rajec 430 Zvolený
Ján Mihalec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rajec 281 Zvolený
Veronika Verešová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rajecké Teplice 323 Zvolený
Radoslav Zabavník OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 703 Zvolený
Peter Ďuroška OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 685 Zvolený
Stanislav Čišecký OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stránske 257 Zvolený
Jana Škorvánková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stránske 202 Zvolený
Barbora Birnerová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1244 Zvolený
Zuzana Balogová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1131 Zvolený
Miriam Šuteková NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1171 Zvolený
Martin Klus Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 2295 Zvolený
Jozef Baláž Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 680 Zvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 919 Zvolený
Lucia Fúdorová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hiadeľ 92 Zvolený
Ján Šimko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hrochoť 248 Zvolený
Zuzana Diková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hrochoť 195 Zvolený
Milan Cisárik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turecká 56 Zvolený
Ľubomíra Lysinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pohorelá 426 Zvolený
Zaher Mahmoud OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 584 Zvolený
Anna Václavíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 423 Zvolený
Jozef Kramec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 345 Zvolený
Peter Grenda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 231 Zvolený
Michal Kováč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 169 Zvolený
Tomáš Šurik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 148 Zvolený
Igor Boreš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 385 Zvolený
Vladimír Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 335 Zvolený
Michal Komada KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 283 Zvolený
Augustín Janíček KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 434 Zvolený
Katarína Šichtová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 168 Zvolený
Robert Urbanec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 345 Zvolený
František Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 206 Zvolený
Ján Kružlic NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 706 Zvolený
Milan Kabina NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 685 Zvolený
Matej Michalský NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 502 Zvolený
Juraj Krátky KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žiar nad Hronom 293 Zvolený
Tomáš Šudík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2075 Zvolený
Jozef Babják SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1844 Zvolený
Branislav Čekovský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1519 Zvolený
Andrej Bača SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1437 Zvolený
Mária Cehelská SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2123 Zvolený
Alena Židová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1750 Zvolený
Martin Ruščanský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1537 Zvolený
Jozef Oľha SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Juraj Vaňo SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Helena Ufnárová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1256 Zvolený
Ondrej Babjarčík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1244 Zvolený
Silvia Cukrovaná SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1234 Zvolený
Eleonóra Baráthová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 883 Zvolený
Jana Majorová Gar... ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 743 Zvolený
Matúš Polák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 640 Zvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 795 Zvolený
Tomáš Hudáček ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 588 Zvolený
Cyril Václav ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 305 Zvolený
Jaroslav Mačičák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 280 Zvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 143 Zvolený
Juraj Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 138 Zvolený
František Lizák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 437 Zvolený
Daniel Hudák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 420 Zvolený
Juraj Balogh OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 370 Zvolený
Jaroslav Kuzmík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 358 Zvolený
Ondrej Kavka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2729 Zvolený
Marián Saraka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1409 Zvolený
Alena Madzinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2277 Zvolený
Ján Košťálik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1966 Zvolený
Ján Drobný OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 1187 Zvolený
Ivan Zima OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 933 Zvolený
Eva Kačmarčíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 895 Zvolený
Eduard Cetl OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 850 Zvolený
Marián Bezák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 755 Zvolený
Zuzana Bednárová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1904 Zvolený
Lenka Kohániová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 680 Zvolený
Rastislav Mochnacký NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1363 Zvolený
Pavol Neupauer NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1256 Zvolený
Renáta Fedorčíková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1165 Zvolený
Martin Kovalčík NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1007 Zvolený
Vladimír Feľbaba NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1008 Zvolený
Zuzana Tkáčová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1109 Zvolený
Michal Džupin NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 839 Zvolený
Lukáš Anderko NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1463 Zvolený
Marcela Antolová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1410 Zvolený
Martin Lukáč NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1400 Zvolený
Miroslav Skalka NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 670 Zvolený
Marcel Kurty NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 607 Zvolený
Peter Novotný NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 587 Zvolený
Štefan Krochmaľ NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 496 Zvolený
Jozef Kanuščák SPOLU, ŠANCA, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 716 Zvolený
Miroslav Kovalík SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 350 Zvolený
Peter Vargovčík SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 314 Zvolený
Ján Zimovčák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šarišské Michaľany 598 Zvolený
Peter Zborovjan NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šarišské Michaľany 403 Zvolený
Anna Drobňáková SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 137 Zvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 130 Zvolený
Patrik Pčolka SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plaveč 287 Zvolený
Soňa Gaborčáková SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1210 Zvolený
Michal Šipoš SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1030 Zvolený
Peter Hrebik SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 982 Zvolený
Patrik Boďo SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 854 Zvolený
Aleš Solár SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 711 Zvolený
Pavol Mišenko SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 623 Zvolený
Filip Lampart SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 531 Zvolený
Martin Buzáš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 413 Zvolený
Gabriela Bradovková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 400 Zvolený
Marek Fedor OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 596 Zvolený
Emília Antolíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 664 Zvolený
Peter Benčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 593 Zvolený
Ján Kočiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 579 Zvolený
Zdenko Lipták DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 2867 Zvolený
Peter Liba DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 2180 Zvolený
Ľubomír Grega DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 1838 Zvolený
Vladislav Stanko DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 1386 Zvolený
Eva Zummerová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1014 Zvolený
Juraj Mazák SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1010 Zvolený
Jozef Figeľ SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 937 Zvolený
Stanislav Šimko SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 862 Zvolený
Andrej Ďurica SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Staré Mesto 812 Zvolený
Martina Torkošová SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Staré Mesto 670 Zvolený
Pavol Priester SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Staré Mesto 667 Zvolený
Vojtech Tóth SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 741 Zvolený
Roman Matoušek SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 664 Zvolený
Martin Boritáš SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 583 Zvolený
Milan Pach SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 846 Zvolený
Zdeno Bartók SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 747 Zvolený
Marta Sidorjaková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 700 Zvolený
Marián Koszoru SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 736 Zvolený
Marián Mikulišin SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 625 Zvolený
Peter Huba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 939 Zvolený
Slavomír Pavelčák SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 869 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 836 Zvolený
František Hrubý SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 679 Zvolený
Dominik Karaffa SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1133 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 997 Zvolený
Adrián Weiszer SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 966 Zvolený
Peter Liba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1248 Zvolený
Peter Berinšter SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1106 Zvolený
Patrik Kohut SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1066 Zvolený
Vladislav Stanko Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Dargovských Hrdinov 375 Zvolený
Peter Múdry NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 762 Zvolený
Rastislav Majerníček NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 697 Zvolený
Juraj Tobák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 491 Zvolený
Soňa Ivančová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 579 Zvolený
Roman Nagy NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 396 Zvolený
Roman Frnčo SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1375 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1333 Zvolený
Pavol Slivka SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1038 Zvolený
Zuzana Dlhá SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 998 Zvolený
Norbert Borovský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 997 Zvolený
Martin Čorba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Družstevná pri Hornáde 370 Zvolený
Dušan Novotný OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ruskov 286 Zvolený
Mária Majcherová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšná Myšľa 286 Zvolený
Marcel Čontoš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšná Myšľa 248 Zvolený
Ján Várady SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 592 Zvolený
Anna Berešová SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 563 Zvolený
Milan Kaplan SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 858 Zvolený
Radovan Geci SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 723 Zvolený
Milan Potocký SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 1313 Zvolený
Filip Kaľavský SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 561 Zvolený
Ivan Kuhn Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 607 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 977 Zvolený
Karol Kováč Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 832 Zvolený
Eduard Mihók Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 715 Zvolený
Martina Chovancová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rudňany 434 Zvolený
Martin Čurilla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišské Vlachy 551 Zvolený
Marek Straka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 131 Zvolený
Anna Kočišová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 83 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 471 Zvolený
Igor Prieložný Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 454 Zvolený
Angelika Kodhajová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 362 Zvolený
Mária Broszová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 345 Zvolený
Marek Fajkoš NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 649 Zvolený
Martin Rybecký NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 574 Zvolený
Juraj Sláma NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 533 Zvolený
Jozef Jurkovič NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 414 Zvolený
Ján Čepička NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 400 Zvolený
Peter Jelačič SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Marianka 456 Zvolený
Mária Matiko Štar... SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 486 Zvolený
Juraj Abrahám SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 423 Zvolený
Robert Kazarka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 221 Zvolený
Denisa Klačmanová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 385 Zvolený
Hana Haldová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 397 Zvolený
Štefan Haulík Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 350 Zvolený
Martin Smeja Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 216 Zvolený
Ľubomír Bugala Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 276 Zvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 318 Zvolený
Marek Lacka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 315 Zvolený
Jozef Zelenák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 175 Zvolený
Jaroslav Korych OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 322 Zvolený
Roman Chrappa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kalinkovo 314 Zvolený
Peter Zuberec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Most pri Bratislave 680 Zvolený
Patrik Mrva NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rovinka 438 Zvolený
Richard Blecha OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Biel 653 Zvolený
Ján Karaba SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hviezdoslavov 243 Zvolený
Zuzana Endelová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Šintava 514 Zvolený
Marián Ferenc OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šoporňa 865 Zvolený
Stanislav Rosypal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šoporňa 715 Zvolený
Martin Chudý OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 251 Zvolený
Milan Kukla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 197 Zvolený
Zuzana Virágová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 195 Zvolený
Andrej Nesteš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolný Lopašov 260 Zvolený
Daniela Starovičová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Moravany nad Váhom 292 Zvolený
Juraj Bielik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ostrov 240 Zvolený
Leonard Dobrucký SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Prašník 262 Zvolený
Miroslav Maco OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľké Kostoľany 504 Zvolený
Daniel Hricišák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľké Kostoľany 467 Zvolený
Antónia Mikulíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dojč 282 Zvolený
Roman Sova OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 603 Zvolený
Ľubica Vyletelová OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 595 Zvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 553 Zvolený
Tomáš Kudoláni SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 361 Zvolený
Patrik Černý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 290 Zvolený
Marek Šefčík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 300 Zvolený
Štefan Duffek KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 168 Zvolený
Marek Kollár KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 114 Zvolený
Michal Jánošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 202 Zvolený
Ľubica Olivová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 354 Zvolený
Vladimír Horák KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 262 Zvolený
Igor Bartošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 290 Zvolený
Gabriela Janeková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 155 Zvolený
Mária Hološková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 152 Zvolený
Monika Ladovičová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Prietržka 144 Zvolený
Ivan Pavelka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bojničky 258 Zvolený
Rastislav Kocán SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 263 Zvolený
Peter Horváth SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 229 Zvolený
Igor Rábara SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košolná 236 Zvolený
Martin Dobrovodský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zavar 369 Zvolený
Peter Chuťka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 69 Zvolený
Bohuslav Šiko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 50 Zvolený
Štefan Vachula OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 191 Zvolený
Jana Malková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 141 Zvolený
Iveta Holotová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 97 Zvolený
Pavol Jedlička SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Brunovce 164 Zvolený
Mária Jedličková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Brunovce 146 Zvolený
Miroslav Bušo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 118 Zvolený
Peter Ješko OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 107 Zvolený
Pavol Gondár OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kočovce 177 Zvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 172 Zvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 205 Zvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 264 Zvolený
Ján Blaško SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 654 Zvolený
Ivan Valko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 604 Zvolený
Pavol Šišmič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 500 Zvolený
Jozef Vlasák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 492 Zvolený
Eva Hallonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 418 Zvolený
Maroš Ďuriš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 331 Zvolený
Anna Hirkalová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 213 Zvolený
Michal Kráľ SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Kolačno 327 Zvolený
Vlasta Bezáková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Livina 29 Zvolený
Jozef Junas SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 218 Zvolený
Peter Pivarči SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 197 Zvolený
Peter Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 188 Zvolený
Štefan Baričák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 187 Zvolený
Jana Vančová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 165 Zvolený
Ján Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 214 Zvolený
Ján Sunega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 197 Zvolený
Karol Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 144 Zvolený
Jana Ševcová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 140 Zvolený
Mária Kosnovská SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 366 Zvolený
Ľubica Beňačková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 223 Zvolený
Helena Kopálová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 105 Zvolený
Michal Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 382 Zvolený
Pavel Bujna SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 304 Zvolený
Dušan Hudok SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 293 Zvolený
Miroslav Žiak Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1017 Zvolený
Peter Oulehle Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1011 Zvolený
Branislav Gigac Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1036 Zvolený
Petra Hajšelová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1022 Zvolený
Eleonóra Porubcová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1142 Zvolený
Gabriela Kopuncová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Štvrtok 130 Zvolený
Jana Plšková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Zamarovce 198 Zvolený
Andrea Szabóová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bajč 203 Zvolený
Ctibor Melich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hurbanovo 1155 Zvolený
Milan Kajas OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 255 Zvolený
Terezia Koreneková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 246 Zvolený
Vladimíra Dobisová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 189 Zvolený
Ján Belák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronovce 329 Zvolený
Michaela Slováková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 100 Zvolený
Vladimír Zboroň OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 98 Zvolený
Jaroslav Kuruc OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 70 Zvolený
Agáta Gaspariková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ipeľský Sokolec 325 Zvolený
Milan Tupý OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pukanec 310 Zvolený
Gabriel Bende OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Santovka 82 Zvolený
Július Hancko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tehla 184 Zvolený
Daniel Štubňa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 77 Zvolený
Nikolas Rudinský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 64 Zvolený
Nikola Harabová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 61 Zvolený
Miroslav Burša OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Ďur 187 Zvolený
Jozef Kováč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Ďur 185 Zvolený
Miroslav Kopček SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Horné Lefantovce 219 Zvolený
Roman Hupka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Horné Lefantovce 192 Zvolený
Peter Valent SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lúčnica nad Žitavou 190 Zvolený
Marian Kováč ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitrianske Hrnčiarovce 367 Zvolený
Monika Furová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Červený Hrádok 158 Zvolený
Dušan Havetta OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čierne Kľačany 253 Zvolený
Ľudmila Petešová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malé Vozokany 51 Zvolený
Jana Siklenková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nemčiňany 168 Zvolený
Jana Barteková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nevidzany 118 Zvolený
Lukáš Gaži OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tekovské Nemce 253 Zvolený
Ružena Gräffová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 459 Zvolený
Emil Partl OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 309 Zvolený
Pavel Páleník OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Velčice 198 Zvolený
Milan Barabáš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 465 Zvolený
Roman Ondriaš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 336 Zvolený
Mária Molnárová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 297 Zvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 185 Zvolený
Robert Ölvecký OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kolta 226 Zvolený
Štefan Šimonka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Svodín 674 Zvolený
Milan Gál SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oponice 240 Zvolený
Andrea Gálová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oponice 219 Zvolený
Štefan Šipek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tovarníky 373 Zvolený
Marek Ašverus OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tovarníky 308 Zvolený
Juraj Rožek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vozokany 125 Zvolený
Katarína Tomáňová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolný Kubín 362 Zvolený
Jozef Blahunka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 600 Zvolený
Zdenka Vejčíková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 546 Zvolený
Tomáš Pieter SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 479 Zvolený
Jozef Lisý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 464 Zvolený
Pavol Rusina SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 415 Zvolený
Vladimír Moravčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 404 Zvolený
Ján Kubáň KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 158 Zvolený
Tomáš Košo KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 131 Zvolený
Miroslav Šišítka KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 54 Zvolený
Drahoslav Chomist KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčianske Kľačany 229 Zvolený
Marcel Habľák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 69 Zvolený
Milan Novák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 52 Zvolený
Leopold Haas KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 47 Zvolený
Peter Hurych KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Valča 291 Zvolený
Marián Kráľ SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vrútky 803 Zvolený
Ľuboš Gottwald SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vrútky 696 Zvolený
Peter Šimurdiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oravská Polhora 404 Zvolený
Martin Kovalíček OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sihelné 359 Zvolený
Jozef Brandis OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sihelné 307 Zvolený
Jozef Gerčák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vitanová 235 Zvolený
Jaroslav Rakučák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Liptovská Lúžna 471 Zvolený
Juraj Svitana OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lietava 240 Zvolený
Emília Hubočanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lietava 209 Zvolený
Jozef Balvín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lietava 183 Zvolený
Ľuboš Tóth OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ovčiarsko 231 Zvolený
Miroslav Majbík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rajecká Lesná 322 Zvolený
Beáta Badibangová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Strečno 713 Zvolený
Július Ilovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Strečno 431 Zvolený
Vladimír Švec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 264 Zvolený
Monika Lacúchová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 130 Zvolený
Jaroslav Paľa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Mičiná 148 Zvolený
Bohuš Martinec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Mičiná 134 Zvolený
Michal Kapusta SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Králiky 163 Zvolený
Marián Benka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľubietová 275 Zvolený
Lukáš Šišiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lučatín 244 Zvolený
Jozef Vavrek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malachov 325 Zvolený
Dušan Priehradný OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sebedín - Bečov 110 Zvolený
Jozef Stanko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slovenská Ľupča 389 Zvolený
Richard Čillík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Staré Hory 146 Zvolený
Ľubica Štugnerová NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brezno 502 Zvolený
Alena Demianová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 174 Zvolený
Michal Potančok OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 157 Zvolený
Ivan Barbierik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 143 Zvolený
Ivana Peťková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 137 Zvolený
Miroslav Haninec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 117 Zvolený
Pavol Faško OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 109 Zvolený
Dalibor Varholák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 198 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 168 Zvolený
Zuzana Kováčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 197 Zvolený
Ján Fusek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Polomka 318 Zvolený
Ľubomír Šramko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Telgárt 142 Zvolený
Peter Čunderlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ábelová 51 Zvolený
Vladimír Rehanek SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 344 Zvolený
Jaroslav Zdechovan SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 328 Zvolený
Kristián Fajčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 297 Zvolený
Zuzana Rubintová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 103 Zvolený
Ladislav Šándor KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 102 Zvolený
Peter Majoroš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 98 Zvolený
Ladislav Rajťúk KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 97 Zvolený
Ildikó Berkyová V... SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 105 Zvolený
Pavlína Balogová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 81 Zvolený
Erika Berkiová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 64 Zvolený
Jozef Berki SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 56 Zvolený
Ján Havrla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 31 Zvolený
Pavel Jánošík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Poltár 720 Zvolený
Vladimíra Lempoch... OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zlatno 84 Zvolený
Pavol Zapletal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 330 Zvolený
Emília Simanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 305 Zvolený
Ivan Pašiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 289 Zvolený
Jozef Gurský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 278 Zvolený
Eva Přibylová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 268 Zvolený
Ladislav Koto OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 237 Zvolený
Milan Pavko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 222 Zvolený
Ján Laurinc SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 191 Zvolený
Marek Podobník SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 153 Zvolený
Oxana Bučiková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 130 Zvolený
Roland Szabó OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Blhovce 121 Zvolený
Lukáš Kiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienčany 82 Zvolený
Norbert Toporcer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Husiná 59 Zvolený
Katarína Fekiačová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 86 Zvolený
Helena Genčiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 85 Zvolený
Andrea Malatinská OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kociha 83 Zvolený
Milota Halajová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kociha 64 Zvolený
Jozef Morong OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kružno 92 Zvolený
Jaroslav Matzenauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 523 Zvolený
Roman Vaľo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 760 Zvolený
Andrea Andrášiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 609 Zvolený
Roman Slanina OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 734 Zvolený
Ján Súkeník OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMER-SD Slizké 28 Zvolený
Ján Kubiš Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 144 Zvolený
Vojtech Repiský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Strehová 48 Zvolený
Miroslav Filkus SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malé Zlievce 66 Zvolený
Zoltán Pulai SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Olováry 107 Zvolený
Michal Balga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 48 Zvolený
Ján Bartko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 42 Zvolený
Štefan Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slovenské Ďarmoty 146 Zvolený
Judita Katiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 235 Zvolený
Darina Račková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 220 Zvolený
Martina Adamová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 188 Zvolený
Janka Bečkeiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 170 Zvolený
Pavel Šulek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Detvianska Huta 171 Zvolený
Ján Segeč SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Látky 95 Zvolený
Eva Hazlingerová SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slatinské Lazy 138 Zvolený
Ján Mihalovič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienovo 44 Zvolený
Mária Lukáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienovo 40 Zvolený
Marek Ološtiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horný Badín 49 Zvolený
Marian Korčok NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1401 Zvolený
Albert Macko NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1142 Zvolený
Jaroslav Bellák NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 903 Zvolený
Ján Antal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Litava 171 Zvolený
Ján Šinčok OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Litava 98 Zvolený
Miroslav Melišek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 21 Zvolený
Anna Jankovičová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 77 Zvolený
Peter Jankovič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 72 Zvolený
Maroš Izák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terany 144 Zvolený
Daniel Melich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terany 115 Zvolený
Ivana Bešinová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 69 Zvolený
Miroslav Zvarík OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 56 Zvolený
Vladimír Beňo OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Marek Melicher OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Elena Sekulová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 44 Zvolený
Peter Frnka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 192 Zvolený
Martin Bartko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 183 Zvolený
Pavel Melech OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lúka 206 Zvolený
Róbert Orság OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 822 Zvolený
Zuzana Niščáková OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 863 Zvolený
Peter Hričina OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 737 Zvolený
Vladimír Lupták OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 476 Zvolený
Ján Kubiš OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 427 Zvolený
Milan Barna OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 879 Zvolený
Martina Mészáros ... OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 789 Zvolený
Alena Dzvoníková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Beluj 30 Zvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 116 Zvolený
Imrich Bartoš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Erika Horváthová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Ladislav Uškrt SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 98 Zvolený
Pavel Sýkora OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dolná Ždaňa 104 Zvolený
Marek Kollár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ihráč 197 Zvolený
Marián Richvalský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sveržov 129 Zvolený
Michal Kocka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jabloň 117 Zvolený
Martin Marcinčák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jasenov 362 Zvolený
František Jurko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lukačovce 121 Zvolený
Martina Ščerbová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ruská Poruba 72 Zvolený
Jozef Labišák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Roškovce 53 Zvolený
Karol Knapek ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 90 Zvolený
Michal Mruk ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 71 Zvolený
Viera Tobolová NOVA, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holumnica 133 Zvolený
Ján Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 331 Zvolený
Miroslav Pekarčík ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 302 Zvolený
Ondrej Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 285 Zvolený
Peter Dravecký ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 146 Zvolený
Jozef Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 138 Zvolený
Anna Kučerová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 70 Zvolený
Michal Pešta ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 51 Zvolený
Jozef Korchňák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oľšavica 99 Zvolený
Marta Vaščáková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšný Slavkov 105 Zvolený
Milan Šidelský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšný Slavkov 90 Zvolený
Peter Basarík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 110 Zvolený
Martin Gallo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 97 Zvolený
Jaroslav Šalling OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 95 Zvolený
Milan Vechter OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 94 Zvolený
Jaroslav Jaroš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 93 Zvolený
Jaroslav Šoltis OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 81 Zvolený
Katarína Galasová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišský Štiavnik 655 Zvolený
Marián Handzuš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Štôla 150 Zvolený
Andrea Lukáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vernár 125 Zvolený
Pavol Handula OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vydrník 139 Zvolený
Štefan Zoričák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ždiar 195 Zvolený
Jozef Maďar NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Gregorovce 243 Zvolený
Ján Semančík NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Gregorovce 242 Zvolený
Zlata Kušnírová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Gregorovce 205 Zvolený
Peter Kijovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzany 291 Zvolený
Marcela Kipikašová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzany 216 Zvolený
Anton Vaňo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzany 212 Zvolený
Slávko Jurko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Medzany 192 Zvolený
Lucia Cmarová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Podhorany 160 Zvolený
Martin Kalakaj NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Teriakovce 163 Zvolený
František Porochnavý OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Záborské 204 Zvolený
Lukáš Jurov OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nižný Slavkov 122 Zvolený
Miroslav Skočej OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ostrovany 346 Zvolený
Patrik Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 167 Zvolený
Beatrix Langová SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 160 Zvolený
Andrea Kosturková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Marta Krafčíková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 152 Zvolený
Peter Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 148 Zvolený
Rudolf Haničák SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 147 Zvolený
Emil Válek SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 649 Zvolený
Emil Dvorščák OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 215 Zvolený
Rastislav Stašenko OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 187 Zvolený
Jozef Lazor OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 183 Zvolený
Ladislav Hnat OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 172 Zvolený
Darina Klebanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bžany 65 Zvolený
Ľubomír Jurečko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Turany nad Ondavou 117 Zvolený
Tibor Kupec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dubová 51 Zvolený
Emil Grundza OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Roztoky 56 Zvolený
Rudolf Kákoni OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hencovce 247 Zvolený
Štefan Mitáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hlinné 314 Zvolený
Peter Goroľ OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hlinné 234 Zvolený
Ivan Bužo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hlinné 233 Zvolený
Štefan Burda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nižný Kručov 120 Zvolený
Samuel Bruss OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pavlovce 126 Zvolený
Anna Rozkošová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Piskorovce 37 Zvolený
Jana Hirková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Remeniny 30 Zvolený
Jozef Murín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 283 Zvolený
Marta Paľková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 275 Zvolený
Jozef Olach OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 237 Zvolený
Mária Bratková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 234 Zvolený
Vladimír Kolečava OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 230 Zvolený
Mária Grajcarová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 225 Zvolený
Patrik Jonek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 218 Zvolený
Ján Košuda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 218 Zvolený
Agáta Šemráková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 327 Zvolený
Michal Bradovka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 318 Zvolený
Gabriel Hudák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 311 Zvolený
Ján Ondira SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 310 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 668 Zvolený
Peter Piga NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 561 Zvolený
František Klik SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 765 Zvolený
Peter Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 678 Zvolený
Ján Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 667 Zvolený
Patrik Gordoň SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 643 Zvolený
František Jurčo SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 531 Zvolený
Mária Hakeová SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 495 Zvolený
Štefan Špacai SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Vyšné Opátske 377 Zvolený
Michal Michalov SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Vyšné Opátske 342 Zvolený
Vladimír Hlavatý OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Boliarov 110 Zvolený
Marek Sarvaš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ďurkov 207 Zvolený
Rastislav Pataki OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Milhosť 151 Zvolený
Milan Juhas OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Čierne Pole 150 Zvolený
Marcela Maheľová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Horovce 152 Zvolený
Peter Lukáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pozdišovce 300 Zvolený
Ivana Sotáková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pozdišovce 239 Zvolený
Miroslav Basara OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Voľa 40 Zvolený
Radoslav Copko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Baškovce 70 Zvolený
Jozef Sabo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Fekišovce 87 Zvolený
Martin Koškovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jasenov 80 Zvolený
Martin Žeco OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jenkovce 85 Zvolený
Mária Hausová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krčava 52 Zvolený
Emília Gondorčinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krčava 51 Zvolený
Lýdia Bercíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ostrov 87 Zvolený
Ján Motúz OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Podhoroď 93 Zvolený
Zdena Gajdošová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ruská Bystrá 52 Zvolený
Viera Pirohaničová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Ruskovce 97 Zvolený
Jana Hvižďaková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Úbrež 166 Zvolený
Marianna Šimonová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Úbrež 161 Zvolený
Vladimír Šašík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vyšné Nemecké 42 Zvolený
Jarmila Žúdelíková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Betliar 236 Zvolený
Tibor Gajan OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Brdárka 21 Zvolený
Ingrid Gallová SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 729 Zvolený
Juraj Floch SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 600 Zvolený
Ján Hudák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 395 Zvolený
Martin Lipták SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 388 Zvolený
René Bársony KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 43 Zvolený
Miroslav Szamko KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 Zvolený
Ján Tamáš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 Zvolený
Zoltán Dongó KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 36 Zvolený
Zoltán Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Betlanovce 126 Zvolený
Juraj Berčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 152 Zvolený
Vlastimil Novotta OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 122 Zvolený
Ľubuša Šajdáková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 115 Zvolený
Vladimír Macej OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Markušovce 635 Zvolený
Iveta Geletková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mlynky 176 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Vladimír Klima OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kuzmice 307 Zvolený
Lívia Andaházyová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pribeník 157 Zvolený
Mária Sedláková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 72 Zvolený
Iveta Balogová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 51 Zvolený
Norbert Brezina OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Veľký Horeš 154 Zvolený
Michal Šlepkovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zemplínska Nová Ves 138 Zvolený
Mária Andrejková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Zemplínska Nová Ves 126 Zvolený