Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Mária Varhaníková SNS, P SNS Malá Hradná
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Jozef Masár P SNS Krásno
Ján Bodnár SMER, P SNS, HZDS Prievidza
Ján Mokrý SNS, P SNS Čereňany
Emília Lenhartová SNS, P SNS Malá Čausa
Jozef Regina SNS, P SNS, HZDS Nedožery - Brezany
Mariana Gromová SNS, P SNS Poluvsie
Mária Wiedermannová SDĽ, SNS, P SNS Temeš
Ľudovít Vojtko SNS, P SNS Lipník
Július Sádovský SDĽ, SNS, P SNS Plavé Vozokany
Ján Eliáš P SNS, HZD Kotešová
Anton Kadáček P SNS Maršová - Rašov
Ladislav Masiarik P SNS, HZDS Predmier
Rudolf Hammer P SNS Veľké Rovné
Dušan Pinčík P SNS Hlboké nad Váhom
František Broš SNS, P SNS, HZDS Raková
Ján Podmanický SMER, SNS, P SNS, HZDS, HZD Stará Bystrica
Ladislav Behúň P SNS Dolný Vadičov
Ján Zachar P SNS Nolčovo
Miroslav Jánošík P SNS, HZDS Podhradie
Ivan Hašto SNS, P SNS, HZDS Trebostovo
Dušan Menich P SNS, HZDS Rudno
Ján Sitek SMER, P SNS, HZDS Podbiel
Ján Slota P SNS Žilina
Emil Bielik P SNS Kotrčiná Lúčka
Irena Tomaščíková P SNS Lietava
Ján Rybárik P SNS, HZDS Rajec
Alfonz Klocáň P SNS Strečno
Mária Hudecová P SNS, HZDS Ovčiarsko
Marian Sliviak P SNS, HZDS Lietavská Lúčka
Jaroslav Gelatík P SNS Kľače
Mária Ďurčová P SNS, HZD Nezbudská Lúčka
Peter Baliak P SNS Braväcovo
Štefan Pokľuda SMER, P SNS, HZDS, ANO Dudince
Dušan Strieborný P SNS, HZDS Hontianske Tesáre
Ján Vatra P SNS, HZDS Rykynčice
Ján Slúka P SNS, HZDS Zemiansky Vrbovok
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
Peter Molčan SDĽ, SNS, P SNS, HZDS Sabinov
Jaroslav Verba P SNS, KDH, HZDS Breznička
Štefan Gima SMER, P SNS, HZDS Chotča
Michal Rečka SDĽ, P SNS, KDH, KSS Čaňa
Ondrej Gallo P SNS Slavoška
Miroslav Výrostek SDĽ, SDA, P SNS, KSS, HZDS Danišovce
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany