Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Mária Javoreková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Bratislava - Petržalka 460 1,66 Nezvolený
Peter Puškár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Dunajská Lužná 107 5,00 Nezvolený
Ján Márkus PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Hubice 12 3,58 Nezvolený
Svetozár Špalek PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Čachtice 25 1,35 Nezvolený
Jozef Hošták PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SNS Považská Bystrica 498 4,49 Nezvolený
Ondrej Beták PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Veľké Bierovce 12 3,15 Nezvolený
Marián Száraz PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Báb 12 2,41 Nezvolený
Ján Kovarčík SDS, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NaS - ns Nitra 630 3,51 Nezvolený
Ondrej Kilik PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Tekovské Nemce 41 7,51 Nezvolený
Jozef Blaho PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rajčany 34 11,37 Nezvolený
Jozef Choluj PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Skalité 54 2,21 Nezvolený
Miroslav Burica PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Turany 90 4,56 Nezvolený
Vladimír Nečas PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Valča 23 2,55 Nezvolený
Marek Štefko PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Belá 17 1,00 Nezvolený
Pavol Cíba PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rosina 65 4,20 Nezvolený
Miloš Veselý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rudina 190 22,86 Nezvolený
Gustáv Noga PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Terchová 37 2,14 Nezvolený
Miroslav Škrabák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ďubákovo 32 55,17 Zvolený
Miriam Brijaková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Šoltýska 38 47,50 Nezvolený
Tibor Radics PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Chrámec 13 5,51 Nezvolený
Adela Máteová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Jelšava 75 7,35 Nezvolený
Katarína Tamášová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kameňany 91 24,40 Nezvolený
Eugen Radič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Martinová 66 100,00 Zvolený
Tibor Fertő PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Radnovce 56 12,99 Nezvolený
Attila Lakatoš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vieska nad Blhom 47 41,59 Nezvolený
Jozef Kačurik PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 87 56,13 Zvolený
Mária Semaníková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Hutka 26 42,62 Nezvolený
Miroslav Dvorský PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Marhaň 20 4,56 Nezvolený
Ján Šalap MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SOĽ, NOVA, SDS, SaS Oľka 60 31,41 Nezvolený
Helena Torhanová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Volica 7 3,72 Nezvolený
Jarka Andrejovská PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Závada 24 46,15 Nezvolený
Katarína Petijová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kežmarok 525 8,92 Nezvolený
Július Gábor PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rakúsy 144 13,20 Nezvolený
Ľubomír Lauf PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stará Lesná 148 32,24 Zvolený
Vladimír Horváth PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Hranovnica 482 34,93 Zvolený
Zdenko Gabčo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Jánovce 19 3,28 Nezvolený
František Bednár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SĽS, 7 STATOČNÝCH Poprad 834 5,56 Nezvolený
Jozef Jendrek PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ostrovany 144 19,67 Nezvolený
Štefan Miščík PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Sabinov 52 1,47 Nezvolený
Anna Solejová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Šarišská Trstená 15 9,87 Nezvolený
Darina Dobošová D... PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krušinec 45 30,82 Nezvolený
Ľubomír Karaman PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Soľník 13 100,00 Zvolený
Bohuš Antoš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stropkov 90 2,22 Nezvolený
Mária Drozdová MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, SOĽ Krajná Poľana 48 37,80 Nezvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Peter Bokša PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Nižný Orlík 43 21,72 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Anna Petríková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vranov nad Topľou 126 1,80 Nezvolený
Milan Gábor PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Bačkovík 97 37,89 Zvolený
Ervín Kompuš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Jasov 230 21,95 Nezvolený
František Vidlička PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kecerovce 68 6,58 Nezvolený
Stanislav Hada PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 188 50,67 Zvolený
Michal Marcinčin PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Bracovce 21 4,42 Nezvolený
Alexander Hula PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Strážske 16 0,95 Nezvolený
Helena Laliková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Roštár 12 4,29 Nezvolený
Ľubomír Takáč PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rožňava 374 8,21 Nezvolený
Andrej Benedek PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krompachy 116 4,22 Nezvolený
Ján Pecha PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Markušovce 170 12,31 Nezvolený
Slavomír Pecha PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Spišské Tomášovce 43 6,45 Nezvolený
Viera Verebová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Novosad 11 2,06 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ivana Miklosová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Malá Mača 117 Zvolený
Miroslav Tichý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Počarová 35 Zvolený
Attila Palicz PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Mýtne Ludany 206 Zvolený
Peter Kľuska PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Babín 252 Zvolený
Ondrej Kožiak PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cinobaňa 337 Zvolený
Kamil Bambura PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ďubákovo 38 Zvolený
Ivan Čičmanec PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ďubákovo 36 Zvolený
Pavel Očenáš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ďubákovo 33 Zvolený
Marian Laššák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ďubákovo 31 Zvolený
Jaroslav Faťara PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Málinec 272 Zvolený
Dušan Michalove PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Málinec 264 Zvolený
Ľuboslav Jablonský PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Málinec 240 Zvolený
Imrich Radič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Martinová 25 Zvolený
Attila Kökény st PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rakytník 47 Zvolený
Štefan Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cigeľka 90 Zvolený
Róbert Cina PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cigeľka 89 Zvolený
Štefan Sivák-Ferenc PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cigeľka 87 Zvolený
Vladimír Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cigeľka 72 Zvolený
Dušan Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Cigeľka 64 Zvolený
Martin Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 76 Zvolený
Dušan Čech PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 75 Zvolený
Jaroslav Čech ml. PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 68 Zvolený
Róbert Čech PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 66 Zvolený
Róbert Bilý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Frička 65 Zvolený
Mária Semaníková PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Hutka 27 Zvolený
Martin Bilý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Lenartov 107 Zvolený
Ľudovít Billý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Lenartov 107 Zvolený
Milan Bilý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Snakov 163 Zvolený
Marek Billý PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Snakov 115 Zvolený
Milan Šivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Varadka 33 Zvolený
Ľuboš Bezeg PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Brestov 122 Zvolený
Helena Kislanová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Dlhé nad Cirochou 252 Zvolený
František Jurko PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Lukačovce 119 Zvolený
Miron Drozd PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Repejov 35 Zvolený
Anna Gombitová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ruská Poruba 48 Zvolený
Viktor Kušnír PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vyšná Sitnica 85 Zvolený
Ján Bajus PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Závada 29 Zvolený
Ladislav Mikloš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Závada 25 Zvolený
Jarka Andrejovská PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Závada 24 Zvolený
Rastislav Duduš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krížová Ves 284 Zvolený
Peter Hangurbadžo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krížová Ves 230 Zvolený
Ľubomír Lauf PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stará Lesná 156 Zvolený
Michal Biroščák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Brutovce 53 Zvolený
Oto Bača PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Dlhé Stráže 118 Zvolený
Róbert Maľár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Doľany 114 Zvolený
Vladimír Kočko PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Hranovnica 359 Zvolený
Martin Švec PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ostrovany 233 Zvolený
Miroslav Lukáč PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ostrovany 187 Zvolený
Slávka Magdová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Ostrovany 184 Zvolený
Michal Hudák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Bukovce 116 Zvolený
Miroslav Štofa PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Bukovce 99 Zvolený
Darina Drotárová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krušinec 45 Zvolený
Dušan Drotár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Krušinec 42 Zvolený
Dušan Salnický PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Soľník 13 Zvolený
Ján Jevočin PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Soľník 12 Zvolený
Anton Jevočin PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Soľník 12 Zvolený
Anna Berežná PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Soľník 12 Zvolený
Ján Prusák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Tisinec 104 Zvolený
Martin Rogoš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Beňadikovce 49 Zvolený
Róbert Brožina PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Dobroslava 19 Zvolený
Milan Ducár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Korejovce 35 Zvolený
Pavel Mašša PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kružlová 163 Zvolený
Slavomír Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kružlová 159 Zvolený
Peter Grundza PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kružlová 158 Zvolený
Vasiľ Sivák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Kružlová 157 Zvolený
Martin Ždiňak PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Svidník 396 Zvolený
Ľudmila Cuperová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vagrinec 26 Zvolený
Štefan Litvin PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Banské 162 Zvolený
Eduard Ivanov PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vyšný Kazimír 67 Zvolený
Mária Gajdošová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Vyšný Kazimír 56 Zvolený
Ladislav Šaňa PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Košice 224 Zvolený
Ladislav Šaňa PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Košice - Lunik IX 61 Zvolený
Jaroslav Bodonský PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Čakanovce 123 Zvolený
Ján Žiga PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Čakanovce 113 Zvolený
Milan Tancoš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 146 Zvolený
Bartolomej Turták PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 118 Zvolený
Igor Fliťár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 113 Zvolený
Tomáš Gašpar PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 112 Zvolený
Ondrej Turták PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 88 Zvolený
Michal Tancoš PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Rankovce 86 Zvolený
Jana Bartová PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stretava 112 Zvolený
Miloš Marcinčák PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stretava 84 Zvolený
Jaroslav Valisko PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ Stretava 64 Zvolený