Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Mrva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 27689 17,27 Nezvolený
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 6104 36,59 Zvolený
Zoltán Pék NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, MOST - HÍD Bratislava - Podunajské Biskupice 1527 20,82 Zvolený
Ján Buocik NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 6455 23,81 Nezvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1600 17,88 Nezvolený
Dárius Krajčír NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bratislava - Devínska Nová Ves 3170 50,68 Zvolený
Martin Zaťovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 11007 90,79 Zvolený
Anton Šmotlák OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Bratislava - Karlova Ves 3504 28,19 Nezvolený
Lukáš Baňacký Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 1498 46,51 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 535 63,02 Zvolený
Ján Hrčka SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 10659 32,68 Zvolený
Miroslav Babčan NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Borinka 24 5,24 Nezvolený
Martin Rybecký NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 760 59,38 Zvolený
Jozef Katerinec NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Jablonové 39 6,44 Nezvolený
Róbert Bujna NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 415 100,00 Zvolený
Peter Jelačič NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Marianka 196 18,79 Nezvolený
Marián Kočíšek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 260 19,67 Nezvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 2080 47,55 Zvolený
Andrej Bajtek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 296 36,54 Nezvolený
Erik Dritomský OKS, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Báhoň 63 7,27 Nezvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 5268 53,99 Zvolený
Radovan Mičunek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár Píla 123 100,00 Zvolený
Blažej Slabý SaS, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dunajská Lužná 339 12,99 Nezvolený
Martina Dekýšová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Miloslavov 298 24,23 Nezvolený
Patrik Mrva NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rovinka 247 16,18 Nezvolený
Richard Blecha OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Biel 586 48,11 Nezvolený
Robert Tánczos OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jahodná 195 21,15 Nezvolený
Peter Alföldi ŠANCA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kútniky 50 7,23 Nezvolený
Marian Bölcs ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Šamorín 114 2,07 Nezvolený
Zuzana Gauliederová ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Galanta 392 7,53 Nezvolený
František Gőgh SMK-MKP, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Veľké Úľany 1300 55,30 Zvolený
Rastislav Španka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rybky 11 4,26 Nezvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 1055 16,20 Nezvolený
František Chudý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 303 36,37 Zvolený
Miroslav Bilický KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 2020 45,34 Nezvolený
Felix Sloboda NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kátov 21 5,71 Nezvolený
Dana Žúrková NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 244 100,00 Zvolený
Štefan Huťťa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Radošovce 95 10,06 Nezvolený
Anna Mierna NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 1590 27,12 Zvolený
Peter Gálik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tepličky 43 27,22 Nezvolený
Marcel Masaryk OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bohdanovce nad Trnavou 166 23,51 Nezvolený
Jozef Čapkovič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 151 40,59 Zvolený
Elena Šmídová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Naháč 31 12,50 Nezvolený
Marian Korbel OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 58 60,42 Zvolený
Zdenka Jakubcová SaS Hrašné 52 19,48 Nezvolený
Vladimír Hradský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stará Myjava 35 6,97 Nezvolený
Alena Šoltysová OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 233 20,71 Nezvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 176 23,98 Nezvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 120 28,57 Nezvolený
Peter Križan NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dolný Lieskov 52 12,44 Nezvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 266 50,19 Zvolený
Lucia Fialová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Brodzany 180 35,09 Nezvolený
Mária Gendiarová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 156 100,00 Zvolený
Ladislav Struhár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 90 13,39 Nezvolený
Jana Makvová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 90 28,30 Nezvolený
Anton Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 187 36,03 Zvolený
Alena Masárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Žabokreky nad Nitrou 28 3,24 Nezvolený
Ján Čičmanec SaS Koš 12 2,14 Nezvolený
Marián Kmeťko SaS Pravenec 288 40,34 Nezvolený
Miroslav Procháska Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1060 6,83 Nezvolený
Zdenko Červený SaS Radobica 10 3,06 Nezvolený
Roman Fajer SaS Valaská Belá 45 4,70 Nezvolený
Tibor Kramár OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 430 10,61 Nezvolený
Ľubomír Tunega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bobot 155 35,23 Nezvolený
Milan Hrnčárik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Drietoma 204 21,59 Nezvolený
Ľuboš Samák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Skalka nad Váhom 189 31,61 Nezvolený
Zoltán Oslanec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesvady 35 1,75 Nezvolený
Eugen Čornák SaS, SNS Dolná Seč 67 23,10 Nezvolený
Edita Moravská SaS Horná Seč 258 100,00 Zvolený
Boris Bernáth SaS Hrkovce 61 29,76 Nezvolený
Július Bihari OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plavé Vozokany 83 19,95 Nezvolený
Jozef Jónáš SaS Veľký Ďur 69 11,48 Nezvolený
Attila Molnár SaS Zbrojníky 134 43,23 Nezvolený
Marek Dojčán ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Mojmírovce 113 9,97 Nezvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 2154 7,35 Nezvolený
Jozef Maxin SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 334 45,94 Nezvolený
Tomáš Beck OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Choča 19 5,94 Nezvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 292 33,45 Nezvolený
Ján Bogyo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Veľké Vozokany 66 22,00 Nezvolený
Ivan Debnár OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zlaté Moravce 439 10,07 Nezvolený
Jaroslav Dubec OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 92 11,29 Nezvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 161 38,33 Nezvolený
Tibor Bódis NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kolta 110 15,15 Nezvolený
Róbert Lukačovič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krušovce 29 3,15 Nezvolený
Jozef Pajer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 812 9,68 Nezvolený
Miroslav Staník SaS Korňa 27 2,39 Nezvolený
Ladislav Sedlák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 830 86,91 Zvolený
Miroslav Bodík SaS Liptovský Hrádok 8 0,27 Nezvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Jozef Pardel ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pavčina Lehota 28 11,81 Nezvolený
Dušan Repa KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 78 17,14 Nezvolený
Miroslav Tvarožný KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 32 25,81 Nezvolený
Peter Rusnák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 21 22,11 Nezvolený
Pavol Kobyliak SaS Rabča 497 28,29 Nezvolený
Miroslav Hlina SaS Zábiedovo 40 11,70 Nezvolený
Rudolf Drexler SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kysucké Nové Mesto 375 6,35 Nezvolený
Tomáš Zapletaj OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kotrčiná Lúčka 44 15,07 Nezvolený
Vladimír Švec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 458 30,43 Nezvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 5490 22,58 Nezvolený
Marián Benka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľubietová 218 35,68 Nezvolený
Juraj Fekiač SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Povrazník 20 19,61 Nezvolený
Marta Klačanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Selce 176 16,59 Nezvolený
Antonín Melichar OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vlkanová 296 47,97 Zvolený
Vladimír Bušniak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 153 57,09 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 274 22,78 Nezvolený
Juraj Šavol OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Valkovňa 14 9,52 Nezvolený
Ján Knapek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Ábelová 36 32,43 Nezvolený
Tivadar Berky SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 127 99,22 Zvolený
Mária Schedlingová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 25 30,86 Nezvolený
Martina Vargicová SaS Hrnčiarske Zalužany 7 1,50 Nezvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 390 15,65 Nezvolený
Milan Kolesár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 608 79,69 Zvolený
Milan Pavko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lubeník 308 51,33 Zvolený
Milan Hirko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratková 26 9,25 Nezvolený
Ružena Óváryová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gemerské Michalovce 0 0,00 Nezvolený
Helena Genčiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 70 27,89 Nezvolený
Zdenka Očovayová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kraskovo 16 22,54 Nezvolený
Matúš Bystriansky Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 80 14,13 Nezvolený
Ivan Krekáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Strehová 39 37,86 Nezvolený
Mária Bednárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Modrý Kameň 296 38,69 Zvolený
Ján Krnáč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 50 86,21 Zvolený
Ondrej Gömöry Progresívne Slovensko, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 731 21,74 Nezvolený
Mária Rechová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Želovce 142 21,29 Nezvolený
Pavel Šulek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Detvianska Huta 187 47,34 Zvolený
Gabriela Strelcová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Klokoč 11 3,38 Nezvolený
Eva Hazlingerová SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slatinské Lazy 18 6,45 Nezvolený
Maroš Skopal NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1198 36,11 Nezvolený
Eva Nemčovská OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 81 39,90 Zvolený
Ján Slosiarik OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dobrá Niva 174 17,72 Nezvolený
Robert Urbanec Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 765 35,00 Nezvolený
Dušan Lukačko SaS Banská Štiavnica 1675 41,97 Nezvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 38 12,62 Nezvolený
Marián Šurjanský KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rudno nad Hronom 225 100,00 Zvolený
Viliam Slosiar SaS Voznica 100 29,94 Nezvolený
Peter Slašťan OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ihráč 60 18,52 Nezvolený
Martin Novodomec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kremnica 556 25,17 Nezvolený
Ervín Családi OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vyhne 384 58,54 Zvolený
Milan Ján Pilip SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bardejov 1899 16,71 Nezvolený
Dušan Kmecik SaS Buclovany 34 24,64 Nezvolený
Miloš Šveda SaS Livovská Huta 8 28,57 Nezvolený
Milan Vrabeľ SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Raslavice 113 8,16 Nezvolený
Martin Katrinič SaS Stebnícka Huta 12 9,09 Nezvolený
Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Humenné 6912 54,38 Zvolený
Vladimír Sakáč KDH, SaS Kochanovce 70 15,98 Nezvolený
Jozef Bálint SaS Zubné 7 2,98 Nezvolený
Ivan Solej Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SZ, ŠANCA, SaS Medzilaborce 258 10,22 Nezvolený
Ľubica Andrejčíková SaS Jalová 9 25,71 Nezvolený
Stanislav Majerčák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Krížová Ves 52 6,51 Nezvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 830 48,20 Nezvolený
Ján Oračko ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Stráne pod Tatrami 0 0,00 Nezvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 106 28,27 Nezvolený
Eduard Payerchin ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lomnica 266 17,30 Nezvolený
Lýdia Budziňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 1858 39,67 Nezvolený
Ján Šoltis OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 120 100,00 Zvolený
Ondrej Kavka KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2609 13,92 Nezvolený
Martin Lysák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišská Teplica 82 7,47 Nezvolený
Ján Drobný SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 773 24,25 Nezvolený
Viliam Fabian SaS Abranovce 18 5,14 Nezvolený
Štefan Mihalik SaS Fulianka 10 6,21 Nezvolený
Štefan Šoltýs SaS, SPOLU Ličartovce 31 6,31 Nezvolený
Ján Šatník SaS Lipovce 207 65,71 Zvolený
Ľubomír Bilišňanský SaS Mirkovce 118 28,50 Nezvolený
František Sabol SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Petrovany 59 6,93 Nezvolený
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 2360 7,60 Nezvolený
Iveta Žarnovská NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Teriakovce 163 39,09 Nezvolený
Ľubica Pankievičová NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, MOST - HÍD Varhaňovce 351 48,28 Zvolený
Martin Baloga SaS Víťaz 136 14,04 Nezvolený
Jozef Kanuščák Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 584 23,77 Nezvolený
Katarína Heredošová KDH, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 761 16,43 Nezvolený
Ján Zimovčák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Šarišské Michaľany 147 10,91 Nezvolený
Jana Petriľáková SaS Hniezdne 82 12,22 Nezvolený
František Mojcher NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Hromoš 109 37,85 Nezvolený
Zita Pleštinská SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 322 100,00 Zvolený
Jana Cimbalistová SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lomnička 5 0,47 Nezvolený
Andrej Babjarčík SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nižné Ružbachy 155 48,29 Nezvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 117 35,24 Nezvolený
Štefan Zima SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 64 4,20 Nezvolený
Tomáš Figura NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pusté Pole 35 26,32 Nezvolený
Jozef Balužinský OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 140 21,15 Nezvolený
Elena Závacká SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Lipník 25 5,88 Nezvolený
Jozef Potoma SaS, KDH Duplín 187 64,26 Zvolený
Slavomír Jacečko SaS Havaj 78 32,50 Nezvolený
Marián Čeledinský SaS Šandal 65 41,40 Nezvolený
Viktor Cidila SaS Kalnište 18 6,23 Nezvolený
Tomáš Kekeľ SaS Krajná Bystrá 88 37,13 Nezvolený
Alena Džupinová SaS Nižná Jedľová 45 100,00 Zvolený
Anna Mihalíková SaS Pstriná 20 100,00 Zvolený
Ján Bačovčín SaS Čičava 20 3,14 Nezvolený
Martin Tkáč DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Hanušovce nad Topľou 513 37,31 Nezvolený
Miroslav Jenčo SaS Kladzany 31 11,23 Nezvolený
Maroš Kmec SaS Soľ 50 4,98 Nezvolený
Jaroslav Polaček OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 29157 43,29 Zvolený
Martin Balčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 412 100,00 Zvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Igor Petrovčik Progresívne Slovensko, SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 2626 39,14 Zvolený
Ján Nigut SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Ťahanovce 471 56,41 Zvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 318 17,98 Nezvolený
Marcel Vrchota SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 4547 44,06 Zvolený
Peter Tomko SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 1004 52,62 Zvolený
Peter Azari SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Bohdanovce 65 12,48 Nezvolený
Matúš Starších OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Haniska 337 47,40 Nezvolený
Jozef Petkač NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košická Belá 282 100,00 Zvolený
František Smrčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Košická Polianka 0 0,00 Nezvolený
Tibor Bráz NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Moldava nad Bodvou 450 11,55 Nezvolený
Tomáš Kozlai SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Paňovce 167 48,41 Nezvolený
Viktor Gazdačko Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA, SZS, KDH Rozhanovce 602 56,21 Zvolený
Štefan Markovič NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ruskov 251 31,93 Nezvolený
Stanislav Béreš SMK-MKP, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sady nad Torysou 86 10,15 Nezvolený
Jozef Fic SaS Kaluža 26 9,81 Nezvolený
Tatiana Hrindová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Krásnovce 84 21,21 Nezvolený
Monika Hamzová SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malčice 280 46,36 Zvolený
Milan Kaplan Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 3511 29,86 Nezvolený
Stanislav Balogh SaS Palín 87 23,26 Nezvolený
Juraj Jevin SaS Pusté Čemerné 115 51,11 Zvolený
Raymond Kopka SaS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Strážske 627 36,86 Nezvolený
Jana Humeníková SaS Voľa 25 17,36 Nezvolený
Erik Kočiš Zmena zdola, DÚ, SaS, SMK-MKP Gemerská Panica 140 40,00 Nezvolený
Eva Kupcová SaS Rochovce 81 45,51 Nezvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 821 15,03 Nezvolený
Daša Ovšonková SaS Stratená 34 40,96 Zvolený
Miloš Brutovský SaS Kluknava 3 0,36 Nezvolený
Ondrej Klekner SaS Nálepkovo 444 33,53 Zvolený
Mária Vaščáková SaS Richnava 13 1,26 Nezvolený
Vladimír Končík ŠANCA, SaS, KDH Švedlár 489 51,10 Zvolený
Zoltán Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Betlanovce 176 62,63 Zvolený
Vlastimil Novotta OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 79 24,76 Nezvolený
Imrich Body SaS Hrabušice 97 9,49 Nezvolený
Monika Chroustová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Letanovce 222 27,68 Nezvolený
Peter Fulla SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, KDH Markušovce 778 48,90 Nezvolený
Iveta Geletková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mlynky 124 41,33 Zvolený
Miroslava Szitová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Smižany 1546 50,46 Zvolený
Miloš Kočiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 126 18,67 Nezvolený
Gejza Tarr OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Biel 26 4,15 Nezvolený
Matúš Eperješi SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Michaľany 50 6,20 Nezvolený
Božena Filková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 49 51,58 Zvolený
Branislav Masár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Smolinské 148 30,58 Nezvolený
Peter Korchaň SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SNS, SMER-SD Horné Trhovište 82 31,18 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5890 Zvolený
Gábor Grendel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 4731 Zvolený
Alžbeta Ožvaldová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 3203 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 403 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6485 Zvolený
Zdenka Zaťovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6355 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5832 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 371 Zvolený
Ján Budaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9660 Zvolený
Elena Pätoprstá Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9469 Zvolený
Milan Vetrák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8141 Zvolený
Peter Hochschorner Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8048 Zvolený
Peter Cmorej Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 7890 Zvolený
Vladimír Dolinay Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6862 Zvolený
Ján Karman Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6646 Zvolený
Tomáš Ziegler Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 962 Zvolený
Vladimír Palko Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 890 Zvolený
Peter Osuský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 668 Zvolený
Boris Ažaltovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 554 Zvolený
Halka Ležovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 715 Zvolený
Ľubomír Boháč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 694 Zvolený
Miroslav Vrábel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 772 Zvolený
Martina Uličná Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 905 Zvolený
Ondrej Dostál Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 664 Zvolený
Viera Satinská Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1429 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1254 Zvolený
Milan Remiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1112 Zvolený
Zoltán Pék Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1190 Zvolený
Ildikó Virágová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 773 Zvolený
Barbora Lukáčová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 656 Zvolený
Zuzana Čermanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 617 Zvolený
Mikuláš Krippel Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1034 Zvolený
Peter Tóth Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 801 Zvolený
Pavol Kubiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 576 Zvolený
Boris Boleček Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 487 Zvolený
Boris Vereš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 434 Zvolený
Michal Gašaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1038 Zvolený
Michal Vicáň Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 570 Zvolený
Petra Kurhajcová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 900 Zvolený
Matúš Méheš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 868 Zvolený
Nikolaj Gečevský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1047 Zvolený
Kamil Bodnár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 1055 Zvolený
Marek Machata Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Ružinov 930 Zvolený
Tomáš Galo SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 502 Zvolený
Eva Samolejová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 333 Zvolený
Zuzana Schwartzová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 1332 Zvolený
Stanislav Bruna SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 955 Zvolený
Ladislav Kugler SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 802 Zvolený
Marcel Boris SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 771 Zvolený
Jana Némethová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 710 Zvolený
Andrej Ravasz SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 568 Zvolený
Marek Zajíček OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Lívia Benedeková SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 542 Zvolený
Marianna Mašátová... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1524 Zvolený
Pavol Galamboš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1225 Zvolený
Juraj Petrovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1186 Zvolený
Andrej Árva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1657 Zvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 2176 Zvolený
Róbert Pajdlhauser Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1821 Zvolený
Filip Rybanič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1442 Zvolený
Miloslav Jošt Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1441 Zvolený
Dagmar Gelingerová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 445 Zvolený
Beata Janatová NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bratislava - Devínska Nová Ves 1550 Zvolený
Bronislava Kravár... NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bratislava - Devínska Nová Ves 1481 Zvolený
Jozef Tittel NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Bratislava - Devínska Nová Ves 1404 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1980 Zvolený
Mária Belicová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1535 Zvolený
Marian Podrazil Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1503 Zvolený
Martin Lupták Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1332 Zvolený
Pavel Vladovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1327 Zvolený
Juraj Horan Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1296 Zvolený
Juraj Štekláč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1892 Zvolený
Marcel Burkert Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1452 Zvolený
Dávid Béreš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1434 Zvolený
Branko Semančík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1346 Zvolený
Alexej Dobroľubov Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1339 Zvolený
Dušan Mikuláš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1705 Zvolený
Martina Ondrišová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 895 Zvolený
Matej Nagy Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1638 Zvolený
Tomáš Husár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1596 Zvolený
Marián Bohunský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1525 Zvolený
Magdaléna Škrovanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1522 Zvolený
Ján Palárik Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1211 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 2305 Zvolený
Igor Mravec Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1762 Zvolený
Marián Takács Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1691 Zvolený
Mário Borza Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1582 Zvolený
Maroš Repík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1574 Zvolený
Štefan Gubrica Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1521 Zvolený
Anton Šmotlák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Karlova Ves 1378 Zvolený
Peter Cmorej SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2376 Zvolený
Vladimír Dolinay SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2346 Zvolený
Natália Podhorná SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2116 Zvolený
Jozef Vydra SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1922 Zvolený
Ivan Uhlár SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1895 Zvolený
Branislav Kleinert SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1866 Zvolený
Ján Karman SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1508 Zvolený
Gabriela Fulová SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1708 Zvolený
Iveta Jančoková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1702 Zvolený
Miroslav Behúl SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1317 Zvolený
Lýdia Ovečková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2341 Zvolený
Miroslava Makovní... SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1900 Zvolený
Martin Macejka SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malacky 656 Zvolený
Jozef Nižňan SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Budmerice 380 Zvolený
Matej Farbula SaS Limbach 440 Zvolený
Miroslav Ochaba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Modra 872 Zvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1617 Zvolený
Marián Šipoš SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1298 Zvolený
Ľuboš Hidaši SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 917 Zvolený
Branislav Macháč SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 808 Zvolený
Mária Wagingerová SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1307 Zvolený
Milan Čech SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1241 Zvolený
Adam Kovačovský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1105 Zvolený
Pavol Rybár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1003 Zvolený
Peter Janeček SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 946 Zvolený
Marek Manák SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 931 Zvolený
Ľubomír Uhlár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 918 Zvolený
Peter Kremský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 730 Zvolený
Peter Braško SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Kočín 78 Zvolený
Marek Fořt OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krakovany 284 Zvolený
Tibor Šurín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krakovany 266 Zvolený
Jozef Mičura OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Piešťany 1114 Zvolený
Vladislav Horňák NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 411 Zvolený
Ľubica Bučková NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 330 Zvolený
Anna Mierna NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Skalica 784 Zvolený
František Mašlonka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 397 Zvolený
Tomáš Urminský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 377 Zvolený
Mário Vyzváry SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 432 Zvolený
Matej Bielik SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 412 Zvolený
Miroslav Vidlička SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 420 Zvolený
Jaroslav Košťál SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 431 Zvolený
Ján Kudlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 525 Zvolený
Matej Antálek OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stará Turá 1001 Zvolený
Juraj Smatana NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 719 Zvolený
Iveta Pospíšilová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 655 Zvolený
Daniela Barbosová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 813 Zvolený
Štefan Ozimý NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Vydrná 126 Zvolený
Andrea Čičmancová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 125 Zvolený
Jarmila Bencelová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 120 Zvolený
Tomáš Merašický SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 466 Zvolený
Vladimír Straka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 232 Zvolený
Peter Korytár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 410 Zvolený
Mária Bielešová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 781 Zvolený
Ľubomír Fiksel SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 610 Zvolený
Michal Herda SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Michal Trčo SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Iveta Struhárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 246 Zvolený
Peter Perichta OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 574 Zvolený
Jana Šošovičková OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 571 Zvolený
Ladislav Matejka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Trenčín 1728 Zvolený
Zuzana Mojžišová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Veľké Bierovce 177 Zvolený
Mária Hudecová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brhlovce 81 Zvolený
Ján Agárdy SaS Krškany 197 Zvolený
Miroslav Plecho SaS Krškany 161 Zvolený
Ervín Szalma ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 2106 Zvolený
Juraj Braun ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1565 Zvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1761 Zvolený
Ivan Murín ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1288 Zvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1226 Zvolený
Miloš Dovičovič KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1527 Zvolený
František Hollý KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1490 Zvolený
Daniel Balko KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 718 Zvolený
Miloslav Hatala KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1562 Zvolený
Jaroslav Pilka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 467 Zvolený
Katarína Ballová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 461 Zvolený
Veronika Zeleňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 406 Zvolený
Jozef Berec SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 341 Zvolený
Roman Švihorík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 290 Zvolený
Stanislav Babocký OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 455 Zvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 390 Zvolený
Vladimír Forgáč OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 318 Zvolený
Ján Končál OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 317 Zvolený
Peter Andráši OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šaľa 508 Zvolený
Jozef Pajer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 423 Zvolený
Michal Duraj OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čadca 787 Zvolený
Vincent Kultan ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 962 Zvolený
Ľubomír Raši ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 901 Zvolený
Alžbeta Smiešna ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1024 Zvolený
Peter Cibák ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1005 Zvolený
Ján Smieško ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 922 Zvolený
Jaroslav Barok ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1063 Zvolený
Ľubica Staroňová ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1050 Zvolený
Anna Dvorščáková ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1015 Zvolený
Jozef Repaský ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 237 Zvolený
Michal Luníček ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 690 Zvolený
Peter Buocik SaS Martin 522 Zvolený
Stanislav Thomka SaS Martin 1480 Zvolený
Michal Uherčík SaS Martin 971 Zvolený
Peter Piják OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesluša 529 Zvolený
Vincent Nemček OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nesluša 521 Zvolený
Ľubomír Jaššo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Snežnica 399 Zvolený
Pavol Ševčík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Snežnica 357 Zvolený
Ján Kaňa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Belá 333 Zvolený
Sidónia Stanková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krasňany 328 Zvolený
Barbora Birnerová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1244 Zvolený
Zuzana Balogová NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1131 Zvolený
Miriam Šuteková NOVA, OKS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Žilina 1171 Zvolený
Martin Klus Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 2295 Zvolený
Jozef Baláž Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 680 Zvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 919 Zvolený
Lucia Fúdorová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hiadeľ 92 Zvolený
Ján Šimko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hrochoť 248 Zvolený
Zuzana Diková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hrochoť 195 Zvolený
Milan Cisárik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turecká 56 Zvolený
Ľubomíra Lysinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pohorelá 426 Zvolený
Zaher Mahmoud OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 584 Zvolený
Anna Václavíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 423 Zvolený
Jozef Kramec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 345 Zvolený
Peter Grenda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 231 Zvolený
Michal Kováč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 169 Zvolený
Tomáš Šurik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 148 Zvolený
Igor Boreš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 385 Zvolený
Vladimír Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 335 Zvolený
Michal Komada KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 283 Zvolený
Augustín Janíček KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 434 Zvolený
Katarína Šichtová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 168 Zvolený
Robert Urbanec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 345 Zvolený
František Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 206 Zvolený
Dušan Lukačko Demokrati Slovenska, SaS Banská Štiavnica 645 Zvolený
Juraj Krátky KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žiar nad Hronom 293 Zvolený
Tomáš Šudík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2075 Zvolený
Jozef Babják SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1844 Zvolený
Branislav Čekovský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1519 Zvolený
Andrej Bača SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1437 Zvolený
Mária Cehelská SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2123 Zvolený
Alena Židová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1750 Zvolený
Martin Ruščanský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1537 Zvolený
Jozef Oľha SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Juraj Vaňo SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Helena Ufnárová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1256 Zvolený
Ondrej Babjarčík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1244 Zvolený
Silvia Cukrovaná SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1234 Zvolený
Tomáš Sitár SaS Repejov 34 Zvolený
Eleonóra Baráthová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 883 Zvolený
Jana Majorová Gar... ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 743 Zvolený
Matúš Polák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 640 Zvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 795 Zvolený
Tomáš Hudáček ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 588 Zvolený
Cyril Václav ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 305 Zvolený
Jaroslav Mačičák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 280 Zvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 143 Zvolený
Juraj Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 138 Zvolený
František Lizák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 437 Zvolený
Daniel Hudák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 420 Zvolený
Juraj Balogh OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 370 Zvolený
Jaroslav Kuzmík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Batizovce 358 Zvolený
Ondrej Kavka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2729 Zvolený
Marián Saraka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1409 Zvolený
Alena Madzinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2277 Zvolený
Ján Košťálik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1966 Zvolený
Ján Drobný OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 1187 Zvolený
Ivan Zima OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 933 Zvolený
Eva Kačmarčíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 895 Zvolený
Eduard Cetl OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 850 Zvolený
Marián Bezák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 755 Zvolený
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 1225 Zvolený
Peter Ondria SaS Víťaz 303 Zvolený
Jozef Kanuščák SPOLU, ŠANCA, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 716 Zvolený
Miroslav Kovalík SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 350 Zvolený
Peter Vargovčík SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 314 Zvolený
Ján Zimovčák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šarišské Michaľany 598 Zvolený
Peter Zborovjan NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šarišské Michaľany 403 Zvolený
Anna Drobňáková SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 137 Zvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 130 Zvolený
Patrik Pčolka SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plaveč 287 Zvolený
Soňa Gaborčáková SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1210 Zvolený
Michal Šipoš SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1030 Zvolený
Peter Hrebik SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 982 Zvolený
Patrik Boďo SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 854 Zvolený
Aleš Solár SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 711 Zvolený
Pavol Mišenko SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 623 Zvolený
Filip Lampart SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 531 Zvolený
František Ténai OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2214 Zvolený
Marcel Gibóda OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2172 Zvolený
Martin Balčík OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1641 Zvolený
Jozef Filipko OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1561 Zvolený
Lucia Gurbáľová OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 580 Zvolený
Marcel Vrchota OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3006 Zvolený
Dominik Karaffa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2431 Zvolený
Peter Huba OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2391 Zvolený
Vladimír Saxa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1123 Zvolený
Bernard Berberich OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1833 Zvolený
Ladislav Lörinc OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3522 Zvolený
Daniel Rusnák OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1769 Zvolený
Eva Zummerová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1014 Zvolený
Juraj Mazák SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1010 Zvolený
Jozef Figeľ SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 937 Zvolený
Stanislav Šimko SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 862 Zvolený
Igor Petrovčik SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 956 Zvolený
Magdaléna Galdunová SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 712 Zvolený
Zoltán Hanesz SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 563 Zvolený
Richard Kočiš SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 649 Zvolený
Peter Havasi SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 590 Zvolený
Vojtech Tóth SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 741 Zvolený
Roman Matoušek SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 664 Zvolený
Martin Boritáš SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 583 Zvolený
Milan Pach SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 846 Zvolený
Zdeno Bartók SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 747 Zvolený
Marta Sidorjaková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 700 Zvolený
Marián Koszoru SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 736 Zvolený
Marián Mikulišin SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 625 Zvolený
Peter Huba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 939 Zvolený
Slavomír Pavelčák SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 869 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 836 Zvolený
František Hrubý SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 679 Zvolený
Dominik Karaffa SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1133 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 997 Zvolený
Adrián Weiszer SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 966 Zvolený
Peter Liba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1248 Zvolený
Peter Berinšter SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1106 Zvolený
Patrik Kohut SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1066 Zvolený
Eduard Valkovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 577 Zvolený
Matúš Novák NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 432 Zvolený
Marián Krasnovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 398 Zvolený
Jana Rubická NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 583 Zvolený
Marek Antoš NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 547 Zvolený
Roman Križalkovič NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 388 Zvolený
Ľubor Kalafus NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 535 Zvolený
Peter Múdry NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 762 Zvolený
Rastislav Majerníček NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 697 Zvolený
Juraj Tobák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 491 Zvolený
Soňa Ivančová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 579 Zvolený
Roman Nagy NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 396 Zvolený
Roman Frnčo SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1375 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1333 Zvolený
Pavol Slivka SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1038 Zvolený
Zuzana Dlhá SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 998 Zvolený
Norbert Borovský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 997 Zvolený
Rastislav Šelepský SaS Trstené pri Hornáde 302 Zvolený
Gabriel Lukáč SaS Veľká Ida 290 Zvolený
Ján Várady SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 592 Zvolený
Anna Berešová SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 563 Zvolený
Milan Kaplan SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 858 Zvolený
Radovan Geci SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 723 Zvolený
Milan Potocký SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 1313 Zvolený
Filip Kaľavský SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 561 Zvolený
Ivan Kuhn Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 607 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 977 Zvolený
Karol Kováč Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 832 Zvolený
Eduard Mihók Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 715 Zvolený
Ondrej Klekner SaS Nálepkovo 475 Zvolený
Jana Pronská SaS Nálepkovo 375 Zvolený
Dáša Baniaková SaS Nálepkovo 333 Zvolený
Štefan Czölder SaS Nálepkovo 290 Zvolený
Martina Chovancová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rudňany 434 Zvolený
Martin Čurilla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišské Vlachy 551 Zvolený
Marek Straka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 131 Zvolený
Anna Kočišová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žehra 83 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 471 Zvolený
Igor Prieložný Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 454 Zvolený
Angelika Kodhajová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 362 Zvolený
Mária Broszová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 345 Zvolený
Marek Fajkoš NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 649 Zvolený
Martin Rybecký NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 574 Zvolený
Juraj Sláma NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 533 Zvolený
Jozef Jurkovič NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 414 Zvolený
Ján Čepička NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Gajary 400 Zvolený
Patrícia Písečná NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 337 Zvolený
Adela Padykulová NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 303 Zvolený
Richard Šturdzík NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 256 Zvolený
Eva Petrášová NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 251 Zvolený
Martin Troják NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 245 Zvolený
Ján Repaský NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 230 Zvolený
Peter Jelačič SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Marianka 456 Zvolený
Mária Matiko Štar... SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 486 Zvolený
Juraj Abrahám SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rohožník 423 Zvolený
Robert Kazarka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 221 Zvolený
Denisa Klačmanová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 385 Zvolený
Hana Haldová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 397 Zvolený
Štefan Haulík Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 350 Zvolený
Martin Smeja Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 216 Zvolený
Ľubomír Bugala Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 276 Zvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 318 Zvolený
Marek Lacka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 315 Zvolený
Jozef Zelenák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 175 Zvolený
Jaroslav Korych OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, NOVA Záhorská Ves 322 Zvolený
Roman Chrappa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kalinkovo 314 Zvolený
Peter Zuberec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Most pri Bratislave 680 Zvolený
Patrik Mrva NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rovinka 438 Zvolený
Richard Blecha OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Biel 653 Zvolený
Ján Karaba SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Hviezdoslavov 243 Zvolený
Zuzana Endelová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Šintava 514 Zvolený
Marián Ferenc OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šoporňa 865 Zvolený
Stanislav Rosypal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Šoporňa 715 Zvolený
Martin Chudý OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 251 Zvolený
Milan Kukla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 197 Zvolený
Zuzana Virágová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vinohrady nad Váhom 195 Zvolený
Andrej Nesteš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolný Lopašov 260 Zvolený
Daniela Starovičová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Moravany nad Váhom 292 Zvolený
Juraj Bielik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ostrov 240 Zvolený
Leonard Dobrucký SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Prašník 262 Zvolený
Miroslav Maco OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľké Kostoľany 504 Zvolený
Daniel Hricišák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľké Kostoľany 467 Zvolený
Antónia Mikulíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dojč 282 Zvolený
Roman Sova OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 603 Zvolený
Ľubica Vyletelová OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 595 Zvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 553 Zvolený
Tomáš Kudoláni SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 361 Zvolený
Patrik Černý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Štefanov 290 Zvolený
Marek Šefčík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 300 Zvolený
Štefan Duffek KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 168 Zvolený
Marek Kollár KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 114 Zvolený
Michal Jánošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 202 Zvolený
Ľubica Olivová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 354 Zvolený
Vladimír Horák KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 262 Zvolený
Igor Bartošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 290 Zvolený
Gabriela Janeková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 155 Zvolený
Mária Hološková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 152 Zvolený
Monika Ladovičová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Prietržka 144 Zvolený
Ivan Pavelka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bojničky 258 Zvolený
Rastislav Kocán SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 263 Zvolený
Peter Horváth SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolné Dubové 229 Zvolený
Igor Rábara SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košolná 236 Zvolený
Martin Dobrovodský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zavar 369 Zvolený
Peter Chuťka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 69 Zvolený
Bohuslav Šiko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľutov 50 Zvolený
Štefan Vachula OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 191 Zvolený
Jana Malková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 141 Zvolený
Iveta Holotová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brestovec 97 Zvolený
Zdenka Jakubcová SaS Hrašné 137 Zvolený
Pavol Jedlička SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Brunovce 164 Zvolený
Mária Jedličková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Brunovce 146 Zvolený
Miroslav Bušo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 118 Zvolený
Peter Ješko OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bzince pod Javorinou 107 Zvolený
Pavol Gondár OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kočovce 177 Zvolený
Lenka Vojteková OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lubina 172 Zvolený
Rastislav Plesník OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lúka 205 Zvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 264 Zvolený
Daniel Lako NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Púchov 258 Zvolený
Pavel Melišík NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Púchov 196 Zvolený
Lukáš Ranik NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Púchov 530 Zvolený
Peter Žiačik NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Púchov 387 Zvolený
Ján Blaško SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 654 Zvolený
Ivan Valko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 604 Zvolený
Pavol Šišmič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 500 Zvolený
Jozef Vlasák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 492 Zvolený
Eva Hallonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 418 Zvolený
Maroš Ďuriš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 331 Zvolený
Anna Hirkalová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 213 Zvolený
Michal Kráľ SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Kolačno 327 Zvolený
Vlasta Bezáková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Livina 29 Zvolený
Jozef Junas SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 218 Zvolený
Peter Pivarči SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 197 Zvolený
Peter Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 188 Zvolený
Štefan Baričák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 187 Zvolený
Jana Vančová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 165 Zvolený
Ján Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 214 Zvolený
Ján Sunega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 197 Zvolený
Karol Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 144 Zvolený
Jana Ševcová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 140 Zvolený
Mária Kosnovská SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 366 Zvolený
Ľubica Beňačková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 223 Zvolený
Helena Kopálová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 105 Zvolený
Michal Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 382 Zvolený
Pavel Bujna SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 304 Zvolený
Dušan Hudok SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 293 Zvolený
Ján Lacko SaS Kanianka 731 Zvolený
Marcel Kuna SaS Kanianka 693 Zvolený
Filip Štancel SaS Kanianka 648 Zvolený
Pavel Áč SaS Nitrianske Pravno 511 Zvolený
Rastislav Bartík SaS Nitrianske Sučany 350 Zvolený
Juraj Svitok SaS Nováky 217 Zvolený
Marián Komžík SaS Oslany 336 Zvolený
Ján Štálnik SaS Oslany 322 Zvolený
Pavol Mello SaS Oslany 280 Zvolený
Jozef Mokrán SaS Oslany 237 Zvolený
Miroslav Žiak Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1017 Zvolený
Peter Oulehle Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1011 Zvolený
Branislav Gigac Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1036 Zvolený
Petra Hajšelová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1022 Zvolený
Eleonóra Porubcová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1142 Zvolený
Ladislav Pecho SaS Sebedražie 242 Zvolený
Gabriela Kopuncová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Štvrtok 130 Zvolený
Jana Plšková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, SaS Zamarovce 198 Zvolený
Andrea Szabóová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bajč 203 Zvolený
Ctibor Melich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hurbanovo 1155 Zvolený
Imre Beke SaS Tôň 120 Zvolený
Ľudovít Farkas SaS Tôň 115 Zvolený
Gabriela Kosárová SaS, SME RODINA - Boris Kollár Beša 138 Zvolený
Renáta Bieliková SaS, SME RODINA - Boris Kollár Beša 123 Zvolený
Tibor Török SaS Bory 94 Zvolený
Milan Kajas OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 255 Zvolený
Terezia Koreneková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 246 Zvolený
Vladimíra Dobisová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Demandice 189 Zvolený
Alexander Kúcs SNS, SaS Dolná Seč 138 Zvolený
Vladimír Guťan SaS Horná Seč 207 Zvolený
Štefan Pokoracký SaS Horná Seč 180 Zvolený
Jozef Pokoracký SaS Horná Seč 180 Zvolený
Ernestína Patáková SaS Horná Seč 177 Zvolený
Vladimír Machajdík SaS Horná Seč 158 Zvolený
Roman Tóth SaS Horná Seč 155 Zvolený
Ján Belák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronovce 329 Zvolený
Michaela Slováková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 100 Zvolený
Vladimír Zboroň OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 98 Zvolený
Jaroslav Kuruc OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hronské Kosihy 70 Zvolený
Agáta Gaspariková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ipeľský Sokolec 325 Zvolený
Gabriel Bende OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Santovka 82 Zvolený
Pavol Štipka SaS Starý Tekov 512 Zvolený
Július Hancko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tehla 184 Zvolený
Daniel Štubňa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 77 Zvolený
Nikolas Rudinský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 64 Zvolený
Nikola Harabová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Uhliská 61 Zvolený
Miroslav Burša OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Ďur 187 Zvolený
Jozef Kováč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Ďur 185 Zvolený
Miroslav Kopček SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Horné Lefantovce 219 Zvolený
Roman Hupka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Horné Lefantovce 192 Zvolený
Peter Valent SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lúčnica nad Žitavou 190 Zvolený
Marian Kováč ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitrianske Hrnčiarovce 367 Zvolený
Monika Furová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Červený Hrádok 158 Zvolený
Dušan Havetta OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čierne Kľačany 253 Zvolený
Ľudmila Petešová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malé Vozokany 51 Zvolený
Jana Siklenková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nemčiňany 168 Zvolený
Jana Barteková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nevidzany 118 Zvolený
Lukáš Gaži OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tekovské Nemce 253 Zvolený
Ružena Gräffová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 459 Zvolený
Emil Partl OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 309 Zvolený
Pavel Páleník OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Velčice 198 Zvolený
Milan Barabáš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 465 Zvolený
Roman Ondriaš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 336 Zvolený
Mária Molnárová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 297 Zvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 185 Zvolený
Robert Ölvecký OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kolta 226 Zvolený
Štefan Šimonka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Svodín 674 Zvolený
Milan Gál SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oponice 240 Zvolený
Andrea Gálová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Oponice 219 Zvolený
Štefan Šipek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tovarníky 373 Zvolený
Marek Ašverus OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tovarníky 308 Zvolený
Juraj Rožek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vozokany 125 Zvolený
Veronika Haferová SaS Klokočov 356 Zvolený
Michal Smolka SaS Dolný Kubín 848 Zvolený
Ján Holubčík SaS Oravský Podzámok 301 Zvolený
Jozef Blahunka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 600 Zvolený
Zdenka Vejčíková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 546 Zvolený
Tomáš Pieter SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 479 Zvolený
Jozef Lisý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 464 Zvolený
Pavol Rusina SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 415 Zvolený
Vladimír Moravčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 404 Zvolený
Ján Kubáň KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 158 Zvolený
Tomáš Košo KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 131 Zvolený
Miroslav Šišítka KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 54 Zvolený
Drahoslav Chomist KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčianske Kľačany 229 Zvolený
Marcel Habľák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 69 Zvolený
Milan Novák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 52 Zvolený
Leopold Haas KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 47 Zvolený
Peter Hurych KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Valča 291 Zvolený
Marián Kráľ SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vrútky 803 Zvolený
Ľuboš Gottwald SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Vrútky 696 Zvolený
Pavol Kobyliak SaS Rabča 801 Zvolený
Dušan Valek SaS Oravský Biely Potok 248 Zvolený
Ľuboš Tóth OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ovčiarsko 231 Zvolený
Beáta Badibangová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Strečno 713 Zvolený
Július Ilovský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Strečno 431 Zvolený
Vladimír Švec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 264 Zvolený
Monika Lacúchová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terchová 130 Zvolený
Jaroslav Paľa OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Mičiná 148 Zvolený
Bohuš Martinec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Mičiná 134 Zvolený
Michal Kapusta SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Králiky 163 Zvolený
Marián Benka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ľubietová 275 Zvolený
Lukáš Šišiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lučatín 244 Zvolený
Jozef Vavrek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malachov 325 Zvolený
Dušan Priehradný OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sebedín - Bečov 110 Zvolený
Jozef Stanko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slovenská Ľupča 389 Zvolený
Richard Čillík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Staré Hory 146 Zvolený
Ľubica Štugnerová NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brezno 502 Zvolený
Alena Demianová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 174 Zvolený
Michal Potančok OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 157 Zvolený
Ivan Barbierik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 143 Zvolený
Ivana Peťková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 137 Zvolený
Miroslav Haninec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 117 Zvolený
Pavol Faško OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Lehota 109 Zvolený
Dalibor Varholák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 198 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 168 Zvolený
Zuzana Kováčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 197 Zvolený
Ján Fusek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Polomka 318 Zvolený
Ľubomír Šramko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Telgárt 142 Zvolený
Peter Čunderlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ábelová 51 Zvolený
Vladimír Rehanek SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 344 Zvolený
Jaroslav Zdechovan SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 328 Zvolený
Kristián Fajčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 297 Zvolený
Zuzana Rubintová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 103 Zvolený
Ladislav Šándor KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 102 Zvolený
Peter Majoroš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 98 Zvolený
Ladislav Rajťúk KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 97 Zvolený
Ildikó Berkyová V... SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 105 Zvolený
Pavlína Balogová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 81 Zvolený
Erika Berkiová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 64 Zvolený
Jozef Berki SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra nad Ipľom 56 Zvolený
Ján Havrla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 31 Zvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 843 Zvolený
Pavol Zapletal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 330 Zvolený
Emília Simanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 305 Zvolený
Ivan Pašiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 289 Zvolený
Jozef Gurský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 278 Zvolený
Eva Přibylová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 268 Zvolený
Ladislav Koto OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 237 Zvolený
Milan Pavko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 222 Zvolený
Ján Laurinc SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 191 Zvolený
Marek Podobník SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 153 Zvolený
Oxana Bučiková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 130 Zvolený
Roland Szabó OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Blhovce 121 Zvolený
Lukáš Kiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienčany 82 Zvolený
Katarína Fekiačová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 86 Zvolený
Helena Genčiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Chrámec 85 Zvolený
Andrea Malatinská OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kociha 83 Zvolený
Milota Halajová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kociha 64 Zvolený
Jozef Morong OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kružno 92 Zvolený
Jaroslav Matzenauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 523 Zvolený
Roman Vaľo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 760 Zvolený
Andrea Andrášiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 609 Zvolený
Roman Slanina OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rimavská Sobota 734 Zvolený
Ján Súkeník OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMER-SD Slizké 28 Zvolený
Ján Kubiš Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 144 Zvolený
Vojtech Repiský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horná Strehová 48 Zvolený
Miroslav Filkus SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malé Zlievce 66 Zvolený
Zoltán Pulai SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Olováry 107 Zvolený
Michal Balga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 48 Zvolený
Ján Bartko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Opava 42 Zvolený
Štefan Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slovenské Ďarmoty 146 Zvolený
Judita Katiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 235 Zvolený
Darina Račková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 220 Zvolený
Martina Adamová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 188 Zvolený
Janka Bečkeiová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Želovce 170 Zvolený
Pavel Šulek SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Detvianska Huta 171 Zvolený
Ján Segeč SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Látky 95 Zvolený
Eva Hazlingerová SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Slatinské Lazy 138 Zvolený
Ján Mihalovič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienovo 44 Zvolený
Mária Lukáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Drienovo 40 Zvolený
Marek Ološtiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Horný Badín 49 Zvolený
Marian Korčok NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1401 Zvolený
Albert Macko NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1142 Zvolený
Jaroslav Bellák NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 903 Zvolený
Ján Antal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Litava 171 Zvolený
Ján Šinčok OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Litava 98 Zvolený
Miroslav Melišek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 21 Zvolený
Anna Jankovičová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 77 Zvolený
Peter Jankovič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rykynčice 72 Zvolený
Maroš Izák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terany 144 Zvolený
Daniel Melich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Terany 115 Zvolený
Mária Trojáková SaS Uňatín 35 Zvolený
Katarína Sliacka SaS Uňatín 34 Zvolený
Ivana Bešinová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 69 Zvolený
Miroslav Zvarík OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 56 Zvolený
Vladimír Beňo OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Marek Melicher OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Elena Sekulová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 44 Zvolený
Peter Frnka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 192 Zvolený
Martin Bartko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 183 Zvolený
Pavel Melech OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lúka 206 Zvolený
Róbert Orság OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 822 Zvolený
Zuzana Niščáková OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 863 Zvolený
Peter Hričina OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 737 Zvolený
Vladimír Lupták OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 476 Zvolený
Ján Kubiš OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 427 Zvolený
Milan Barna OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 879 Zvolený
Martina Mészáros ... OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 789 Zvolený
František Buzma SaS Počúvadlo 36 Zvolený
Helena Vargová SaS Počúvadlo 30 Zvolený
Dušan Jucha SaS Podhorie 149 Zvolený
Peter Žbirka SaS Podhorie 91 Zvolený
Michal Lipjansky SaS Horné Hámre 145 Zvolený
Michaela Sivoková SaS Kľak 64 Zvolený
Ľudmila Mesiariková SaS Kľak 57 Zvolený
Miroslava Vajdová SaS Kľak 53 Zvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 116 Zvolený
Lívia Adamová SaS Ostrý Grúň 166 Zvolený
Renáta Luptáková SaS Ostrý Grúň 105 Zvolený
Imrich Bartoš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Erika Horváthová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Ladislav Uškrt SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 98 Zvolený
Pavel Sýkora OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dolná Ždaňa 104 Zvolený
Marek Kollár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ihráč 197 Zvolený
Vilian Remeta-Adamko SaS Abrahámovce 112 Zvolený
Eduard Matta SaS Rešov 98 Zvolený
Anna Lorencová SaS Stebnícka Huta 60 Zvolený
Matúš Minčák SaS Zborov 470 Zvolený
Slávka Straková SaS Brekov 250 Zvolený
Marián Židó SaS Lackovce 221 Zvolený
Martina Vlasáková SaS Modra nad Cirochou 207 Zvolený
Alexander Katana SaS Nechválova Polianka 38 Zvolený
Jozef Sabol SaS Ohradzany 207 Zvolený
Tatiana Cepková SaS Medzilaborce 303 Zvolený
Michal Bobela SaS Pichne 85 Zvolený
Karol Knapek ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 90 Zvolený
Michal Mruk ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 71 Zvolený
Viera Tobolová NOVA, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holumnica 133 Zvolený
Ján Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 331 Zvolený
Miroslav Pekarčík ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 302 Zvolený
Ondrej Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 285 Zvolený
Peter Dravecký ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 146 Zvolený
Jozef Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 138 Zvolený
Anna Kučerová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 70 Zvolený
Michal Pešta ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 51 Zvolený
Peter Basarík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 110 Zvolený
Martin Gallo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 97 Zvolený
Jaroslav Šalling OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 95 Zvolený
Milan Vechter OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 94 Zvolený
Jaroslav Jaroš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 93 Zvolený
Jaroslav Šoltis OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mengusovce 81 Zvolený
Katarína Galasová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Spišský Štiavnik 655 Zvolený
Marián Handzuš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Štôla 150 Zvolený
Andrea Lukáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vernár 125 Zvolený
Štefan Zoričák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ždiar 195 Zvolený
Ján Žiga SaS Abranovce 95 Zvolený
Bibiana Adamisová SaS Bertotovce 155 Zvolený
Martin Benčo SaS Lemešany 347 Zvolený
Martina Fujdová SaS Lemešany 303 Zvolený
Martin Kalakaj NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Teriakovce 163 Zvolený
Marek Mačišák SaS Drienica 138 Zvolený
Jozef Olejár SaS Drienica 130 Zvolený
Peter Šejirman SaS Krivany 271 Zvolený
Martina Kuchárová SaS Krivany 252 Zvolený
Jozef Jendrek SaS Ostrovany 375 Zvolený
Martin Haborák SaS Šarišské Dravce 241 Zvolený
Monika Kubisová SaS Hniezdne 260 Zvolený
Patrik Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 167 Zvolený
Beatrix Langová SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 160 Zvolený
Andrea Kosturková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Marta Krafčíková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 152 Zvolený
Peter Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 148 Zvolený
Rudolf Haničák SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 147 Zvolený
Emil Válek SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 649 Zvolený
Emil Dvorščák OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 215 Zvolený
Rastislav Stašenko OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 187 Zvolený
Jozef Lazor OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 183 Zvolený
Ladislav Hnat OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 172 Zvolený
Ján Skička SaS Havaj 77 Zvolený
Radoslav Jakub SaS Nižná Olšava 93 Zvolený
Róbert Brožina SaS Dobroslava 18 Zvolený
Ľubomír Capko SaS Krajná Bystrá 98 Zvolený
Ľuboš Braja SaS Nižná Jedľová 24 Zvolený
Mária Vargová SaS Nižný Komárnik 91 Zvolený
Peter Leško SaS Nižný Mirošov 87 Zvolený
Slavomír Čurpek SaS Pstriná 10 Zvolený
Juraj Petrisko SaS Vyšný Mirošov 149 Zvolený
Peter Bochnovič SaS Vyšný Mirošov 146 Zvolený
Slavomír Špik SaS Vyšný Mirošov 144 Zvolený
Dušan Cocuľa SaS Vyšný Mirošov 135 Zvolený
Slavomír Šofranko SaS Medzianky 97 Zvolený
Jana Bertová SaS Soľ 410 Zvolený
Tatiana Kmecová SaS Soľ 316 Zvolený
Agáta Šemráková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 327 Zvolený
Michal Bradovka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 318 Zvolený
Gabriel Hudák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 311 Zvolený
Ján Ondira SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 310 Zvolený
Mária Sadovská SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 689 Zvolený
Martin Rogovský SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 688 Zvolený
Ladislav Kuczik SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 644 Zvolený
Mária Tomášová SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 642 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 977 Zvolený
Viliam Beňo SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 861 Zvolený
Monika Kokošková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 815 Zvolený
Lukáš Novák SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 757 Zvolený
Bartolomej Szabó SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 747 Zvolený
Vladimír Puškár SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 929 Zvolený
Pavol Holečko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 843 Zvolený
Milan Baraník SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 819 Zvolený
Lucia Gurbáľová SMK-MKP, NOVA, SaS, KDH Košice - Poľov 439 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 668 Zvolený
Peter Piga NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 561 Zvolený
František Klik SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 765 Zvolený
Peter Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 678 Zvolený
Ján Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 667 Zvolený
Patrik Gordoň SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 643 Zvolený
František Jurčo SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 531 Zvolený
Mária Hakeová SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 495 Zvolený
Peter Badanič SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Vyšné Opátske 333 Zvolený
Vladimír Duračka SaS Čakanovce 159 Zvolený
Vladimír Bučko SaS Hrašovík 142 Zvolený
Vladimír Beňo SaS Kecerovce 194 Zvolený
Roman Ujco SaS Paňovce 159 Zvolený
Silvia Antoniová SaS Rákoš 80 Zvolený
Miroslav Novotný SaS Šemša 159 Zvolený
Anna Bumberová SaS Bajany 157 Zvolený
Roman Michulek SaS Kaluža 64 Zvolený
Marek Kačkoš SaS Palín 136 Zvolený
Eva Pénzešová SaS Palín 119 Zvolený
Anton Gačko SaS Petrovce nad Laborcom 200 Zvolený
Iveta Holejová SaS Pusté Čemerné 100 Zvolený
Štefan Kráľ SaS Vinné 315 Zvolený
Radoslav Gunár SaS Blatné Remety 132 Zvolený
Dušan Manko SaS Pača 137 Zvolený
Miroslav Zvirinský ŠANCA, SaS Margecany 411 Zvolený
Ľubomír Šima ŠANCA, SaS Margecany 343 Zvolený
Jozef Kováč ŠANCA, SaS Margecany 331 Zvolený
Karol Konrád SaS Prakovce 397 Zvolený
Radoslav Blaškovan SaS Prakovce 372 Zvolený
Blanka Čechová SaS Smolnícka Huta 184 Zvolený
Ľudmila Moskalová SaS Švedlár 262 Zvolený
Zoltán Varga OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Betlanovce 126 Zvolený
Juraj Berčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 152 Zvolený
Vlastimil Novotta OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 122 Zvolený
Ľubuša Šajdáková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Hnilčík 115 Zvolený
Imrich Body SaS Hrabušice 323 Zvolený
Vladimír Macej OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Markušovce 635 Zvolený
Iveta Geletková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mlynky 176 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Mária Sedláková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 72 Zvolený
Iveta Balogová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Trnávka 51 Zvolený