Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Magdaléna Vášáryová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava 40438 32,05 Nezvolený
Ľubica Kolková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 346 54,40 Zvolený
Milan Jambor SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devínska Nová Ves 2030 38,29 Zvolený
Milan Trstenský OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Dúbravka 3622 36,08 Nezvolený
Rudolf Lachkovič OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 2147 20,69 Nezvolený
Ružena Apalovičová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 3916 33,25 Nezvolený
Iveta Plšeková OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 5987 22,28 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Zuzana Dzivjáková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Rača 1015 14,72 Nezvolený
Dušan Pekár OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7866 39,62 Zvolený
Tatiana Rosová OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 5301 37,44 Zvolený
Henrieta Peškovičová SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Vrakuňa 832 19,18 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 741 47,87 Zvolený
Elena Bukovská SaS, SDKÚ-DS Gajary 478 37,97 Nezvolený
Róbert Bujna SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 602 76,79 Zvolený
Marián Popík SaS Stupava 300 10,09 Nezvolený
Miroslav Filípek MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká pri Morave 105 10,44 Nezvolený
Michal Kintler SaS Modra 86 2,48 Nezvolený
Richard Oravec KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Jur 742 31,67 Nezvolený
Emília Biznárová KDH, SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bernolákovo 563 26,66 Nezvolený
Ján Batyka MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Boldog 120 41,10 Nezvolený
Eva Takáčová SaS Dunajská Lužná 587 30,57 Nezvolený
Miroslav Marynčák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Chorvátsky Grob 891 50,71 Zvolený
Milan Baďanský MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS Miloslavov 381 44,93 Zvolený
Nataša Rajcsányiová KDH, SaS, SDKÚ-DS Blahová 95 39,42 Zvolený
Irena Dudásová SMK-MKP, SaS Tomášikovo 166 17,38 Nezvolený
Peter Martinček SaS Veľký Grob 11 1,75 Nezvolený
Milan Raffesberg SaS Dubovany 60 10,40 Nezvolený
Anna Rypáková SaS, KDH, SDKÚ-DS Holíč 1035 29,23 Nezvolený
Jana Vaculová SDKÚ-DS, SaS Jablonica 193 19,49 Nezvolený
Roman Velický SaS, KDH, SDKÚ-DS Lakšárska Nová Ves 209 38,92 Nezvolený
Marcela Ravasová SaS, KDH, SDKÚ-DS Rohov 48 24,87 Nezvolený
Richard Čermák SDKÚ-DS, SaS Rovensko 61 23,02 Nezvolený
Pavol Kalman SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 1717 29,49 Nezvolený
Jozef Kozoň SDĽ, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bohdanovce nad Trnavou 73 11,13 Nezvolený
Viera Darivčaková SaS Horné Zelenice 151 48,71 Zvolený
Peter Boháček SaS, SDKÚ-DS Smolenice 69 4,17 Nezvolený
Jozef Pobiecký SaS, SDKÚ-DS Trnava 4685 29,08 Nezvolený
Ivica Štefanidesová SaS Vlčkovce 38 5,78 Nezvolený
Branislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 861 12,00 Nezvolený
Jozef Sedlák SaS Malá Hradná 20 8,55 Nezvolený
Karol Pavlovič SaS, KDH, SDKÚ-DS Beckov 234 30,00 Zvolený
Stanislav Majerník SDKÚ-DS, SaS Brunovce 67 19,94 Nezvolený
Igor Mozolák SaS Krajné 40 5,39 Nezvolený
Ľubomír Karaba SaS, SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 1783 26,02 Nezvolený
Marta Špulerová SaS Podkylava 31 22,14 Nezvolený
Ivan Jakubec SaS Rudník 92 24,02 Nezvolený
Leopold Barszcz SaS, KDH, SDKÚ-DS Stará Turá 1200 35,63 Nezvolený
Jaroslav Harvanec SaS Bodiná 79 25,82 Nezvolený
Jozef Červený SaS, SDKÚ-DS Kvašov 173 48,87 Nezvolený
Marian Kirsch SZ, MOST - HÍD, SaS Považská Bystrica 1065 8,90 Nezvolený
Lýdia Pinková MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bojnice 346 14,31 Nezvolený
Ján Spevár MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Handlová 642 11,56 Nezvolený
Jaroslav Tkáč KDH, SaS, SDKÚ-DS Partizánske 793 10,26 Nezvolený
Ján Kaniansky SaS Poluvsie 100 26,53 Zvolený
Michal Križan SaS Adamovské Kochanovce 285 62,64 Zvolený
Eva Bočincová MOST - HÍD, SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Dubnica nad Váhom 2674 39,27 Nezvolený
Ján Šušaník SaS, KDH, SDKÚ-DS Nová Dubnica 1706 40,08 Nezvolený
Ľuboš Chorvát SaS Opatovce 24 10,43 Nezvolený
Štefan Škultéty SaS, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 867 49,23 Zvolený
Tihamér Gyarmati SaS, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP Svätý Peter 606 35,73 Nezvolený
Ján Lavrincz SaS Brhlovce 60 28,71 Nezvolený
Attila Kürthy SaS Demandice 316 55,05 Zvolený
Eugen Čornák SDKÚ-DS, SaS Dolná Seč 117 100,00 Zvolený
Michaela Slováková SaS Hronské Kosihy 98 23,84 Nezvolený
Jozef Kovács SaS, SDKÚ-DS Jur nad Hronom 221 40,70 Nezvolený
Štefan Šuba SaS Kalná nad Hronom 13 1,15 Nezvolený
Jaroslav Ivan SaS, SDKÚ-DS, KDH Krškany 122 29,54 Nezvolený
Richard Strákoš KDH, SaS, SDKÚ-DS Levice 1536 16,35 Nezvolený
Marián Kotora SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tekovské Lužany 483 34,67 Zvolený
Ľudovít Frtús SaS Veľký Ďur 47 7,47 Nezvolený
Ladislav Bálint SaS Želiezovce 50 1,73 Nezvolený
Miloš Kyjak SaS Alekšince 154 21,57 Nezvolený
Bohumír Šabík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Červený Hrádok 159 100,00 Zvolený
Jozef Weber OKS, SaS, SDKÚ-DS Nitra 3468 16,02 Nezvolený
Milan Pleško SaS Nové Sady 98 15,65 Nezvolený
Jozef Kuráň SaS Rišňovce 249 24,60 Nezvolený
Ján Pacher SaS Sľažany 116 10,85 Nezvolený
Gabriela Šplehová SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajná 103 50,00 Zvolený
Tibor Tóth SaS, KDH, SDKÚ-DS Vráble 2343 77,15 Zvolený
Ladislav Fúska SDKÚ-DS, SaS Zbehy 30 2,60 Nezvolený
Agnesa Ruschková SaS, KDH Bánov 389 20,55 Nezvolený
Bertalan Bóna SaS, MOST - HÍD Nové Zámky 864 6,74 Nezvolený
Peter Andráši SaS Šaľa 320 5,46 Nezvolený
Janette Czibulová SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Vlčany 157 9,65 Nezvolený
Jozef Stankovský SaS, KDH, SDKÚ-DS Bojná 197 17,39 Nezvolený
Marek Krobot SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Ludanice 206 28,77 Nezvolený
Marián Kňaze SaS, SDKÚ-DS Nemčice 16 2,83 Nezvolený
Július Krajčík OKS, SaS, KDH, SDKÚ-DS Topoľčany 1258 17,35 Nezvolený
Milan Gura SaS, SDKÚ-DS, KDH Čadca 3549 37,44 Zvolený
Peter Paľuch SaS Korňa 307 27,93 Nezvolený
Roman Matejov SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Kubín 4227 86,19 Zvolený
Peter Hrivnák SaS, SDKÚ-DS Oravská Poruba 206 38,22 Zvolený
Pavel Fiačan SaS, SDKÚ-DS Liptovská Kokava 72 14,52 Nezvolený
Alexander Slafkovský OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5753 44,62 Zvolený
Rastislav Mikuláš OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Trnovec 60 16,53 Nezvolený
Jozef Urban SaS, SDKÚ-DS Ľubeľa 236 40,97 Nezvolený
Helena Jungová SaS Partizánska Ľupča 46 6,42 Nezvolený
Mikuláš Kačmarik KDH, SaS, SDKÚ-DS Podtureň 57 10,92 Nezvolený
Peter Tomčík KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Kríž 167 36,78 Nezvolený
Pavel Králik SaS Vyšná Boca 39 34,21 Nezvolený
Marcela Pavlásková SaS Borcová 42 51,22 Zvolený
Eva Piecková SDKÚ-DS, SaS Turany 14 0,70 Nezvolený
Peter Laťák SDKÚ-DS, KDH, SaS Babín 313 40,13 Zvolený
Roman Mojš SaS Tvrdošín 749 19,01 Nezvolený
Jozef Fajta SaS Vavrečka 37 5,21 Nezvolený
Dušan Ondrík SaS Vitanová 108 16,69 Nezvolený
Ján Kura SaS, SDKÚ-DS Liptovské Revúce 201 21,45 Nezvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, SaS, KDH Ružomberok 4904 49,52 Nezvolený
Jaroslava Vojteková SaS Nesluša 16 0,91 Nezvolený
Ľubomír Bažík OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH Žilina 2915 10,84 Nezvolený
Martin Baník KDS, SaS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 210 0,81 Nezvolený
Ján Bíreš MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 100,00 Zvolený
Ján Novák SaS, KDH, SDKÚ-DS Králiky 73 20,11 Nezvolený
Peter Sedláček SaS Ľubietová 162 28,42 Nezvolený
Katarína Belicová MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Selce 344 31,24 Nezvolený
Ivan Vaňo SaS, SDKÚ-DS Slovenská Ľupča 102 6,57 Nezvolený
Peter Spevák SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajov 144 45,28 Nezvolený
Alexander Botev SDKÚ-DS, SaS Brezno 850 13,76 Nezvolený
Ivan Šteller SDKÚ-DS, SaS Dolná Lehota 114 30,40 Nezvolený
Jaroslav Baťko SaS Heľpa 166 12,07 Nezvolený
Mária Weissová SDKÚ-DS, SaS Hronec 185 30,23 Nezvolený
Marek Poliak SDKÚ-DS, SaS Valaská 198 11,73 Nezvolený
Ladislav Vanko SaS, KDH, SDKÚ-DS Boľkovce 70 18,82 Nezvolený
Branislav Paulíny SaS Dobroč 18 4,60 Nezvolený
Jaroslav Kyzek SaS Hrnčiarska Ves 21 4,64 Nezvolený
Michal Demanko SaS Kotmanová 16 7,37 Nezvolený
Alexandra Pivková KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Lučenec 2935 38,99 Zvolený
Pavel Beňuš SaS Lupoč 3 2,08 Nezvolený
Zdenka Endrödyová KDH, SaS, SDKÚ-DS Panické Dravce 127 31,36 Nezvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 299 11,63 Nezvolený
Eva Prétyi SaS Šíd 23 4,41 Nezvolený
Rastislav Gáfrik SaS Vidiná 5 0,51 Nezvolený
Attila Dankó SaS Barca 38 15,08 Nezvolený
Zuzana Szamosová SaS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Hajnáčka 230 31,42 Nezvolený
Jaroslav Jamnický SaS Hodejov 26 3,48 Nezvolený
Katarína Červenáková SaS Pavlovce 18 8,41 Nezvolený
Peter Bartakovič EDS, KDH, SaS Rimavská Sobota 1334 18,06 Nezvolený
Karol Klein SaS Šimonovce 0 0,00 Nezvolený
Jaroslav Hecko SDKÚ-DS, KDH, SaS Tisovec 397 22,01 Nezvolený
Ladislav Nagy SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Tornaľa 845 25,42 Nezvolený
Janka Hrmová SaS Veľké Teriakovce 26 4,99 Nezvolený
Iľja Bartoš SaS Chrťany 35 36,84 Nezvolený
Vladimír Bakoš SaS Ľuboriečka 14 17,28 Nezvolený
Peter Šuľan SaS Malé Zlievce 36 20,11 Nezvolený
Erika Toldyová SaS Obeckov 8 2,60 Nezvolený
Anna Mužíková SaS Slovenské Kľačany 30 32,97 Zvolený
Peter Šiška MOST - HÍD, SaS Veľký Krtíš 278 7,98 Nezvolený
Ján Šalko SDKÚ-DS, SaS Budča 99 16,69 Nezvolený
Cyril Mackov SaS, KDH, SDKÚ-DS Bzovík 161 30,96 Nezvolený
Erika Kráľová SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Badín 52 35,62 Nezvolený
Stanislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Hriňová 1995 62,42 Zvolený
Ľubomír Straka SaS, SDKÚ-DS, KDH Korytárky 213 41,12 Zvolený
Leonard Lendvorský SaS, KDH, SDKÚ-DS Krupina 367 11,85 Nezvolený
Anna Ďuríková SDKÚ-DS, SaS Pliešovce 137 13,11 Nezvolený
Eva Nemčovská SDKÚ-DS, KDH, SaS Rykynčice 117 59,39 Zvolený
Jozef Uhler SaS Sebechleby 40 7,04 Nezvolený
Daniel Dunčko SaS, SDKÚ-DS Sliač 769 34,30 Zvolený
Anna Maťašová SaS, SDKÚ-DS Veľká Lúka 58 20,94 Nezvolený
Lenka Balkovičová SaS, SDKÚ-DS Zvolen 2962 28,72 Nezvolený
Pavol Balžanka MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1086 25,12 Nezvolený
Pavol Santoris SaS, SDKÚ-DS Banský Studenec 72 29,51 Nezvolený
Slávka Cibulová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Beluj 51 57,95 Zvolený
Terézia Talánová SaS Horná Ždaňa 22 6,71 Nezvolený
Augustín Haring SaS Kľak 25 16,45 Nezvolený
Jaroslav Mazůrek SaS Kremnica 8 0,32 Nezvolený
Štefan Maceják SaS, SDKÚ-DS Lutila 227 30,68 Nezvolený
Adrián Zima OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Nová Baňa 1403 43,33 Nezvolený
Ľubica Rapčanová KDH, SaS, SDKÚ-DS Orovnica 111 32,74 Nezvolený
Jana Angletová SaS Ostrý Grúň 178 53,29 Zvolený
Eva Moravčíková SaS Píla 23 31,08 Nezvolený
Rudolf Krištof SaS, SDKÚ-DS, SF Tekovská Breznica 130 18,18 Nezvolený
Štefan Maceják SaS, SDKÚ-DS Žiar nad Hronom 553 8,43 Nezvolený
Martin Šmilňák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Bardejov 5769 47,80 Nezvolený
Jaroslav Jurč SaS Beloveža 13 2,61 Nezvolený
Anna Uhrinová SaS, SDKÚ-DS, KDH Harhaj 103 76,30 Zvolený
Ján Zajac SaS Hrabovec 94 35,07 Nezvolený
Jozef Valko SaS Kľušov 287 50,62 Zvolený
Marián Michalov SDKÚ-DS, SaS, KDH Kochanovce 68 51,13 Zvolený
František Mihaľ SaS Komárov 83 32,05 Zvolený
Adriana Dutková SaS Krivé 7 5,11 Nezvolený
Dušan Čura SDKÚ-DS, SaS, KDH Lipová 39 100,00 Zvolený
Martin Olšavský SaS, SDKÚ-DS, KDH Raslavice 443 35,87 Nezvolený
Ondrej Adamišin SaS Rešov 32 15,38 Nezvolený
Jana Dzurišinová SaS Vyšná Voľa 6 2,75 Nezvolený
Jaroslava Širáková SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, KDH Brekov 224 42,42 Nezvolený
Mikuláš Pačuta SaS Čertižné 24 9,34 Nezvolený
Katarína Lászlóová SaS, KDH, SDKÚ-DS Kochanovce 172 36,83 Nezvolený
Jozef Sabol SDKÚ-DS, KDH, SaS Košarovce 143 35,31 Nezvolený
Martina Vlasáková SaS Modra nad Cirochou 25 4,14 Nezvolený
Alena Töröková SaS Myslina 36 10,71 Nezvolený
Svetlana Jevčičová SaS Ruská Volová 15 24,19 Nezvolený
Jozef Šimurda SaS Slovenská Volová 110 37,29 Nezvolený
Evald Štofik SaS, SDKÚ-DS Snina 1551 23,44 Nezvolený
Juraj Hrubovský SaS Závadka 7 2,28 Nezvolený
Miroslav Perignáth MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 1367 24,26 Nezvolený
Peter Duda SaS, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 752 50,67 Zvolený
Jozef Ledecký SaS Buglovce 24 15,19 Nezvolený
Alžbeta Čekovská KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 352 71,40 Zvolený
Jozef Kamenický SaS Klčov 9 2,96 Nezvolený
Milan Majerský SDĽ, SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2174 45,24 Nezvolený
Milan Baran SaS, SDKÚ-DS Poprad 5916 37,72 Nezvolený
Jozef Bača MOST - HÍD, SaS, KDH Spišské Podhradie 760 44,34 Zvolený
Miroslav Škvárek MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Svit 738 27,37 Nezvolený
Jaroslav Dubjel SaS Vysoké Tatry 108 5,11 Nezvolený
Martin Topor MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,20 Nezvolený
Matúš Ščavnický SaS Brezovička 89 39,56 Nezvolený
Róbert Hudák SaS Červenica 200 47,96 Nezvolený
Miroslav Kanaš SaS Demjata 90 14,52 Nezvolený
Katarína Daňková SaS, SDKÚ-DS, KDH Jakubova Voľa 93 40,09 Nezvolený
Róbert Ondrej SaS, KDH, SDKÚ-DS Kendice 293 38,91 Zvolený
Vincent Ivanecký SaS Kokošovce 214 57,68 Zvolený
Ondrej Kokoruďa SaS Milpoš 46 15,75 Nezvolený
Ľubomír Bilišňanský SaS Mirkovce 263 64,94 Zvolený
Andrej Kapľavka SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ondrašovce 23 100,00 Zvolený
Ondrej Matej MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Prešov 5669 21,18 Nezvolený
Marek Muľ SaS Pušovce 1 0,33 Nezvolený
Miloslav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Svinia 4 0,61 Nezvolený
Vincent Leššo SaS, SDKÚ-DS Šarišské Michaľany 581 39,74 Zvolený
Daniel Mikolaj SaS, SDKÚ-DS Šarišské Sokolovce 110 54,19 Zvolený
Stanislav Šváby SaS Vyšná Šebastová 261 54,83 Zvolený
Andrej Lazor SaS Žehňa 146 32,81 Zvolený
Helena Kostecká SDKÚ-DS, SaS, KDH Čirč 113 18,59 Nezvolený
Heribert Krafčík SaS, KDH, SDKÚ-DS Chmeľnica 118 25,05 Nezvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, SaS, KDH Stará Ľubovňa 1365 24,01 Nezvolený
Peter Labant SDKÚ-DS, SaS, KDH Veľký Lipník 36 7,76 Nezvolený
Radoslav Babjarčík SaS, SDKÚ-DS Vyšné Ružbachy 16 2,33 Nezvolený
Slavomír Brendza SaS, SDKÚ-DS Breznica 279 100,00 Zvolený
Tatiana Szabóová SaS Brusnica 116 51,79 Zvolený
Jozef Potoma KDH, SaS, SDKÚ-DS Duplín 181 69,35 Zvolený
Jozef Seman SaS Chotča 89 28,25 Nezvolený
Miroslav Mojsej SaS, SDKÚ-DS Miňovce 86 39,45 Nezvolený
Peter Zelizňak SaS Oľšavka 56 39,16 Nezvolený
Alojz Glinský KDH, SaS, SDKÚ-DS Stropkov 997 23,13 Nezvolený
Ján Jakubov SaS, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 88 35,63 Nezvolený
Ľubomíra Beňová SaS Cernina 79 23,51 Nezvolený
Pavol Tchurík SaS Giraltovce 217 13,08 Nezvolený
Viktor Cidila SaS Kalnište 8 2,61 Nezvolený
Peter Joj SaS Kobylnice 27 47,37 Nezvolený
Ján Štefanco MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Krajná Bystrá 135 100,00 Zvolený
Anna Hrešková SDKÚ-DS, SaS Nižný Mirošov 71 43,56 Nezvolený
Anna Mihaliková SaS Pstriná 16 100,00 Zvolený
Jozef Malačina SaS, KDH, SDKÚ-DS Radoma 116 39,73 Nezvolený
Pavel Bašista SaS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Medzianky 97 42,36 Zvolený
Jaromír Jaroš SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Sečovská Polianka 152 12,17 Nezvolený
Igor Čačko MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 1521 18,99 Nezvolený
Ladislav Rovinský SaS Košice 217 0,34 Nezvolený
Milan Relovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1224 22,32 Nezvolený
Dušan Kožuško MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Košická Nová Ves 291 32,01 Nezvolený
Peter Lenárt SaS Košice - Sever 286 4,84 Nezvolený
Iveta Kijevská DS, SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 2638 44,64 Zvolený
Igor Jenčo SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 364 7,90 Nezvolený
Miroslav Štefanisko SaS Košice - Šaca 53 2,52 Nezvolený
Ľubomír Vahalec SaS Beniakovce 0 0,00 Nezvolený
Peter Dringuš MOST - HÍD, SaS Čečejovce 245 23,09 Nezvolený
Ján Juhás SaS, SDKÚ-DS, KDH Družstevná pri Hornáde 300 26,62 Nezvolený
Marek Šoltés SaS Gyňov 70 21,81 Nezvolený
Matúš Starších SaS, SDKÚ-DS, KDH Haniska 287 39,81 Nezvolený
Boris Lendacký SaS Kalša 28 6,93 Nezvolený
Miroslav Galas-Za... SaS Kecerovce 423 44,20 Zvolený
Magdaléna Hudáková SaS Kokšov - Bakša 93 14,18 Nezvolený
Marián Kundráth SaS Košická Polianka 30 5,33 Nezvolený
Pavol Papáč SaS Kráľovce 36 7,36 Nezvolený
Michal Antl SaS Medzev 154 12,78 Nezvolený
Igor Antoni SaS Rákoš 65 40,63 Zvolený
Ľudevít Čoma SaS, SDKÚ-DS, KDH Seňa 50 4,55 Nezvolený
Eva Tóthová SaS Slančík 22 17,60 Nezvolený
Ladislav Balla SaS Vajkovce 164 48,52 Zvolený
Július Beluscsák SaS, KDH Veľká Ida 327 24,75 Zvolený
Ladislav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Vyšný Čaj 67 39,88 Nezvolený
Mária Posypanková SaS Bežovce 29 5,36 Nezvolený
Stanislav Blaško SaS Hnojné 0 0,00 Nezvolený
Milan Džurina SaS Horovce 40 8,15 Nezvolený
Marcel Kostovčík SaS Kaluža 1 0,44 Nezvolený
Atila Tóbiáš SaS Malé Raškovce 54 33,33 Nezvolený
Peter Sudzina SaS Michalovce 682 6,54 Nezvolený
Ján Béreš SaS Oreské 104 32,40 Nezvolený
Slávka Mitrová SaS Sejkov 64 47,76 Nezvolený
Pavol Gášpár SDKÚ-DS, SaS, SMK-MKP Brzotín 280 42,49 Zvolený
Ondrej Dovalovský SaS Rejdová 84 21,11 Nezvolený
Miloš Gallo Barnák SaS, SDKÚ-DS Štítnik 247 29,40 Zvolený
Helena Čujová SaS Hrabušice 15 1,43 Nezvolený
Jozef Streber SaS, SDKÚ-DS, KDH Jamník 246 43,16 Nezvolený
Dušan Nemčík SaS Letanovce 55 6,72 Nezvolený
Iveta Dutková SaS Markušovce 124 9,50 Nezvolený
Vladimír Major SaS Matejovce nad Hornádom 78 27,27 Nezvolený
Ladislav Ruttkay KDH, SaS, SDKÚ-DS Spišská Nová Ves 3574 30,51 Nezvolený
Ladislav Šterbinský SaS, KDH Spišské Vlachy 326 18,91 Nezvolený
Ladislav Hudran SaS, KDH Teplička 210 34,43 Nezvolený
Jozef Olejník SaS Vítkovce 143 55,64 Zvolený
Miloš Pacovský KDH, SaS Žehra 256 35,70 Nezvolený
Ľudovít Tóth SaS Čierna nad Tisou 24 1,62 Nezvolený
Karol Pataky KDH, SaS, EDS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 953 27,10 Nezvolený
Jozef Halapin SaS Plechotice 97 21,46 Nezvolený
Margita Semanová SaS Somotor 13 1,46 Nezvolený
Vladimír Anďal SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Trebišov 1845 22,02 Nezvolený
Jozef Tóth SaS Zemplínsky Branč 106 44,92 Zvolený