Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Kalinič SMER-SD, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 379 80,64 Zvolený
Vojtech Menyhárt SMK-MKP, SDKÚ-DS Pavlovce 153 76,12 Zvolený
Miroslav Bystriansky SDKÚ-DS Nižný Skálnik 40 100,00 Zvolený
Irena Gyurcsiková SDKÚ-DS Hodejovec 13 11,30 Nezvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMER-SD, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 101 46,76 Nezvolený
Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 143 37,24 Nezvolený
Miroslav Kollár SDKÚ-DS Hronské Kľačany 409 46,01 Nezvolený
Peter Hrivnák SDKÚ-DS Oravská Poruba 230 39,12 Nezvolený
Oľga Gáliková SDKÚ-DS Lovce 30 6,91 Nezvolený
Ivan Vaňo SDKÚ-DS, MOST - HÍD Prievidza 289 1,86 Nezvolený
Ján Spevár SDKÚ-DS Handlová 911 16,43 Nezvolený
Martin Mikloš SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD, SDKÚ-DS Krásno 217 74,57 Zvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 3349 16,53 Nezvolený
Tibor Szládicsek SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 106 40,30 Nezvolený
Ľubomír Čelústka SDKÚ-DS Štefanov 22 2,64 Nezvolený
Pavol Burda SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 347 100,00 Zvolený
Juraj Surový SDKÚ-DS Drahovce 220 17,46 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Marián Pátek SDKÚ-DS, OKS, NOVA Pezinok 961 Zvolený
Pavel Alexy SDKÚ-DS, OKS, NOVA Pezinok 709 Zvolený
Peter Gerhart SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 740 Zvolený
Gabriela Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 515 Zvolený
Jozef Michalica SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 428 Zvolený
Žigmund Pálffy KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 224 Zvolený
Martin Kojš KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 246 Zvolený
Milan Roman KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 459 Zvolený
Branislav Kramár SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 1242 Zvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 918 Zvolený
Ivana Hromádková SDKÚ-DS Handlová 802 Zvolený
Jaroslav Daubner SDKÚ-DS Handlová 737 Zvolený
Ján Spevár SDKÚ-DS Handlová 721 Zvolený
Jerguš Bača SDKÚ-DS Smrečany 202 Zvolený
Vladimír Kročan SDKÚ-DS Smrečany 157 Zvolený
Monika Mináriková SDKÚ-DS Predmier 296 Zvolený
Jakub Jurčík SDKÚ-DS Predmier 257 Zvolený
Ján Hujo SDKÚ-DS Predmier 256 Zvolený
Janka Praženicová SDKÚ-DS Predmier 231 Zvolený
Juraj Surový SDKÚ-DS Drahovce 619 Zvolený
Peter Škápik SDKÚ-DS Bílkove Humence 48 Zvolený
Pavol Červenka SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 249 Zvolený
Pavel Petrík SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 219 Zvolený
Marián Nemečkay SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 215 Zvolený
Otto Drozda SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 174 Zvolený
Anna Šajdíková SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 172 Zvolený
Dušan Ružička SDKÚ-DS Kopčany 373 Zvolený
Mária Beláková SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 174 Zvolený
Viliam Benkovský SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 106 Zvolený
Jozef Riziky SDKÚ-DS Malé Kršteňany 130 Zvolený
Viera Račková SDKÚ-DS Nadlice 143 Zvolený
Stanislav Považan SDKÚ-DS Hronské Kľačany 438 Zvolený
Marko Bóna SDKÚ-DS Hronské Kľačany 420 Zvolený
Milan Bridiš SDKÚ-DS Hronské Kľačany 419 Zvolený
Ján Chmelo SDKÚ-DS Hronské Kľačany 393 Zvolený
Zuzana Šebová SDKÚ-DS Hronské Kľačany 391 Zvolený
Tomáš Krkoš SDKÚ-DS Hronské Kľačany 372 Zvolený
Zdenko Bodocký SDKÚ-DS Rajčany 105 Zvolený
Milan Bujna SDKÚ-DS Rajčany 103 Zvolený
Sidónia Mikušová SDKÚ-DS Oravská Poruba 202 Zvolený
Martin Gácik SDKÚ-DS Bytča 778 Zvolený
Martin Pál SDKÚ-DS Malachov 336 Zvolený
Peter Soboňa SDKÚ-DS Držkovce 125 Zvolený
Dušan Fekiač SDKÚ-DS Belín 59 Zvolený
Vladimír Bendik SDKÚ-DS Belín 52 Zvolený
Michal Matéčka SDKÚ-DS Belín 41 Zvolený
Peter Agócs SDKÚ-DS Gemerský Jablonec 219 Zvolený
Agnesa Hosszúrétyová SDKÚ-DS Konrádovce 52 Zvolený
Oto Albert SDKÚ-DS Kráľ 196 Zvolený
Ladislav Hugyár SDKÚ-DS Kráľ 172 Zvolený
Peter Bari SDKÚ-DS Kráľ 167 Zvolený
Slávka Čabrádiová SDKÚ-DS Nižný Skálnik 42 Zvolený
Ivan Útis SDKÚ-DS Nižný Skálnik 35 Zvolený
Ján Mitter SDKÚ-DS Nižný Skálnik 30 Zvolený
Elena Belányiová SDKÚ-DS Nižný Skálnik 29 Zvolený
Csaba Szekeres SDKÚ-DS Pavlovce 62 Zvolený
Viktor Lakatoš SDKÚ-DS Rimavská Seč 189 Zvolený
Tomáš Buša SDKÚ-DS Rimavská Seč 157 Zvolený
Jaroslav Bagačka SDKÚ-DS Rimavská Sobota 734 Zvolený
Juraj Kuruc SDKÚ-DS Nižné Ladičkovce 67 Zvolený
Iveta Zselenáková SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 221 Zvolený
Kornélia Kornová SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 209 Zvolený
Silvia Stečáková SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 194 Zvolený
Marián Žižkovič SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 194 Zvolený
Vojtech Bitlanyi SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 147 Zvolený
Peter Petro SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 142 Zvolený