Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
František Nemet SDKÚ Lastovce
Ján Vincenčík SDKÚ, ANO Hriadky
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Ladislav Šterbinský SDKÚ, KDH Spišské Vlachy
Jozef Klešč SDKÚ, KDH, ANO Oľšavka
Peter Horváth SDKÚ, KDH, ANO Olcnava
Mikuláš Živčák SDKÚ, KDH, ANO Odorín
Ján Sarňák SDKÚ, KDH, ANO Iliašovce
Jozef Melega SDKÚ, KDH, ANO Chrasť nad Hornádom
Tatiana Brandoburová SDKÚ, KDH, ANO Hincovce
Beáta Kopčáková SDKÚ, KDH, ANO Betlanovce
Jaroslav Gazdura SDKÚ, KDH, ANO Arnutovce
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Pavol Gengeľ SDKÚ Vojnatina
Milan Hrešo SDKÚ Tašuľa
Milan Sekerák SDKÚ Priekopa
Pavel Tomčo SDKÚ Petrovce
Ján Medviď SDKÚ Koromľa
Martin Hricko SDKÚ Vagrinec
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Anna Paňková SDKÚ Svidnička
Ján Drimák SDKÚ Roztoky
Jozef Malačina SDKÚ, KDH Radoma
Darina Keselicová SMER, SDKÚ Nižný Mirošov
Anna Ferkaninová SDKÚ Nižný Komárnik
Michal Dzúr SMER, SDKÚ, ANO Mlynárovce
Ladislav Vaňko SDKÚ Mestisko
Milan Mihaľ SDKÚ Kružlová
Viera Dercová SDKÚ Krajná Porúbka
Ján Iľkanin SDKÚ, RDH-VÝCHOD Krajná Poľana
Marta Frančáková SMER, SDKÚ, HZDS Korejovce
Sergej Vasilenko SDKÚ, KDH, ANO Hrabovčík
Anton Ščerba SDKÚ Havranec
Miloš Vaňušaník SDKÚ Dubová
Helena Vasilenková SDĽ, SDKÚ Dobroslava
Jozef Dzubaj SDKÚ Cigla
Jozef Kozák SDKÚ, KDH Kračúnovce
Ján Mruz SDKÚ, DS, ANO Výškovce
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Milan Hutňan SDKÚ Veľkrop
Milan Hudák SDKÚ, DS Varechovce
Jana Madvecová SDKÚ Tokajík
Mária Slivková SDKÚ Soľník
Anna Kertisová SDKÚ, HZD, DS, ANO Kručov
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Milan Groško SDKÚ, DS, ANO Miňovce
Alexander Vaco SDKÚ, DS Miková
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Terézia Fecenková SDKÚ Krušinec
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Emil Vrabeľ SDKÚ Korunková
Dušan Antoš SDKÚ Kolbovce
Ján Smetanka SDKÚ Jakušovce
Štefan Šoltis SDKÚ, KDH, ANO Gribov
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Slavomir Brendza SDKÚ, ANO Breznica
František Šlang SDKÚ, KDH, ANO Baňa
Jozef Havrila SMER, SDKÚ, HZDS Ľubotín
Ján Gondek SDKÚ Lesnica
Zita Pleštinská SDKÚ Chmeľnica
Milan Volček SDKÚ, KDH Haligovce
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Pavol Kapráľ SDKÚ Belá nad Cirochou
Olga Bujňáková SDKÚ, KDH Vysoká
Dezider Ištoňa SDKÚ, KDH Torysa
Pavol Hanušovský SDKÚ Poloma
Jaroslav Baňas SDKÚ, KDH Pečovská Nová Ves
Cyril Revák SDKÚ, KDH Ostrovany
Jozef Kamenický SDKÚ, KDH Nižný Slavkov
Eduard Vokál SDKÚ, KDH, DS Lipany
Anton Janičina SDKÚ, KDH Jakubovany
Miroslav Tomčík SDKÚ, KDH Hubošovce
Bystrík Hudák SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Dubovica
Peter Javorský SDKÚ, KDH Drienica
Jozef Dučay SDKÚ, KDH Daletice
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Michal Molčan SMER, SDKÚ, KDH Nižné Repaše
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Miroslav Fabian SDKÚ, KDH Klčov
Vladimír Slanina SDKÚ Dlhé Stráže
Peter Hardoň SDKÚ, , ANO Vlkovce
Jozef Mašlonka SDKÚ, KDH Reľov
Alojz Vdovjak SDKÚ Rakúsy
Slavomír Majerčák SDKÚ Lechnica
Igor Šajtlava SMER, SDKÚ, , ANO Kežmarok
František Cehuľa SDKÚ Hradisko
Miloš Pitko SDKÚ Abrahámovce
Jozef Fedorko SDKÚ Pakostov
Ambróz Lucík SDKÚ Turcovce
Mária Sulejová SDKÚ Husák
Martin Gallík SDĽ, SMER, SDKÚ Nižná Slaná
Štefan Dono SDKÚ, OKS, DS Kunova Teplica
Jarmila Pavlíková SDKÚ Gočaltovo
Tibor Bodnár SDKÚ Veľké Kapušany
Magdaléna Pekárová SDKÚ Ruská
Anton Nemčík SDKÚ, KDH Ploské
Anna Tomašiaková SDKÚ Nová Polhora
Milan Česlák SDKÚ Nižný Čaj
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Ján Papáč SDKÚ Kráľovce
Cyril Hudák SDKÚ, KDH Kokšov - Bakša
Anna Bombárová SDKÚ Kecerovce
Mária Potočňáková SDKÚ Hodkovce
Gejza Karčák SDKÚ Hačava
Viera Slaninková SDKÚ Čižatice
Milan Rabatin SDKÚ Beniakovce
Ľuboš Zuskár SDKÚ Bačkovík
Jozef Beliš SDKÚ Slančík
Ladislav Lumtzer SMK-MKP, SMER, SDKÚ, ANO Košice - Dargovských Hrdinov
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
Michal Müller SDKÚ, KDH, DS Košice - Myslava
Vladimír Končík SDKÚ Švedlár
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Emília Marcinková SMER, SDKÚ, DS Ďurďoš
Ľubica Voľanská SDKÚ, KDH, DS Detrík
Michal Dvorjak SMER, SDKÚ, DS, ANO Čierne nad Topľou
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Mária Fečkovičová SZS, SMER, SDKÚ, DS, ANO Žalobín
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Jozef Hričan SMER, SDKÚ, DS, ANO Slovenská Kajňa
Mária Jarošová SMER, SDKÚ, ANO Sečovská Polianka
Bartolomej Boronkaj SMER, SDKÚ, ANO Poša
Pavol Hybala SMER, SDKÚ, KDH Petkovce
Jozef Kočiš SDKÚ Pavlovce
Mária Mražiková SMER, SDKÚ, ANO Ondavské Matiašovce
Marián Kostelník SMER, SDKÚ, ANO Merník
Ján Miroľa SDKÚ, DS Medzianky
Daniel Lorinc SDKÚ Kladzany
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
Štefan Vilcega SMER, SDKÚ, DS, ANO Jasenovce
Milica Cocuľová SDKÚ, ANO Vyšný Mirošov
Daniela Štefancová SDKÚ Vyšný Komárnik
Ladislav Boško SMER, SDKÚ Myslina
Štefan Miko SDKÚ, KDH Modra nad Cirochou
Michal Berdák SDKÚ Ľubiša
Ján Horvát SDKÚ Koškovce
Andrej Sus SDKÚ Kamienka
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Milada Guľová SDĽ, SDKÚ, HZDS, ANO Vyšná Voľa
František Delej SDKÚ Tarnov
Ján Šima SDKÚ, KDH Šiba
Andrej Buvalič SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Šarišské Čierne
Pavol Ceľuch SDKÚ Sveržov
Ľudmila Sosňaková SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Stebnícka Huta
Ján Borecký SDKÚ, KDH, DS Petrová
Stanislav Biroš SDKÚ, KDH Osikov
Anton Beňa SDKÚ Mokroluh
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
Elena Gregová SDĽ, SMER, SDKÚ Kochanovce
Anna Carachová SMER, SDKÚ, ANO Hutka
Miroslav Mackanič SDKÚ Hervartov
Ján Pataky SDKÚ, KDH Hertník
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Jozef Ščešňák SDKÚ, KDH, DS Gaboltov
Ľudovít Kravec SDKÚ, KDH, DS Cigeľka
Ján Jakab SDKÚ Veľké Straciny
Tatiana Káššayová SDKÚ Malé Straciny
Viliam Bayer SMER, SDKÚ, ANO Malý Krtíš
Anna Gregorová SDKÚ Veľký Lom
Ivan Krahulec SDKÚ Veľké Zlievce
Iveta Škerlecová SDKÚ Veľká Čalomija
Tibor Dímik SDKÚ Širákov
Slavomíra Šichtová SDKÚ Slovenské Kľačany
Margita Ďurkovičová SMK-MKP, SDKÚ Slovenské Ďarmoty
Irena Guttenová SDKÚ Sklabiná
Aladár Bariak SMER, SDKÚ, ANO Modrý Kameň
Jozef Filkus SDKÚ Malé Zlievce
Pavel Hriň SDKÚ Chrťany
Juraj Pastorok SMER, SDKÚ Horné Strháre
Eva Uhrinová SDĽ, SDKÚ, ANO Horné Plachtince
Ľudovít Varga SDKÚ Glabušovce
Jozef Ivic SDKÚ Dolné Plachtince
Matúš Bystriansky SDSS, SMER, SNS, SDKÚ, KĽS, ANO Dolná Strehová
Róbert Nálepka SDKÚ Vyšný Medzev
Mária Janočková SDKÚ Vyšná Hutka
Milan Zimerman SDKÚ Vtáčkovce
Pavol Bednár SDKÚ Sokoľ
Viktor Gazdačko SDKÚ Rozhanovce
Pavol Tomčufčík SDKÚ, KDH Brezovička
Anton Mikolaj SDKÚ, KDH Bodovce
Štefan Harčár SDKÚ, KDH Župčany
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
Róbert Oros SDKÚ, KDH, ANO Veľký Šariš
Martin Senderák SDKÚ, KDH Terňa
Vincent Čontofalský SDKÚ, KDH, DS Šarišské Bohdanovce
Miroslav Sopko SDKÚ, KDH Petrovany
Andrej Kapľavka SDKÚ, KDH Ondrašovce
Ladislav Terpák SDKÚ, KDH Malý Slivník
Antonín Harkabus SDKÚ Lipovce
Marko Bučko SDKÚ, KDH, ANO Lemešany
Jozef Hlavatý SDKÚ Kendice
Jozef Majirský SDKÚ, KDH Chmeľovec
Antónia Demeterová SDKÚ, KDH Gregorovce
František Kočiš SDKÚ, KDH, ANO Fintice
Ján Seman SDKÚ Dulová Ves
Štefan Rafajlovič SDKÚ Bzenov
František Čonka SDKÚ Brestov
Stanislav Kubaský SDKÚ, KDH Šuňava
Peter Slobodník SDKÚ, ANO Vydrník
Stanislav Gavalier SDKÚ, DS, ANO Lučivná
Alžbeta Čekovská SDKÚ Gánovce
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Mirko Kaliňák SDĽ, SDKÚ, RDH-VÝCHOD, KSS, HZDS Medzilaborce
Helena Zjanová SDKÚ, HZDS Čabalovce
Janka Ďurišová SDKÚ Rimavské Zalužany
Miroslav Bystriansky SDKÚ Nižný Skálnik
Štefan Homonnai SDKÚ Tomášovce
Peter Mináč SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS Tisovec
Marián Habovčík SDKÚ Lenka
Ondrej Berki SDKÚ Hostice
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Agneša Krahulcová SDKÚ Dolné Zahorany
Zoltán Lukács SDKÚ Číž
Július Branský SDKÚ Magnezitovce
Milan Kolesár SDKÚ Jelšava
Ján Greguš SDKÚ, HZDS Chyžné
Július Czetner SDKÚ Otročok
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Igor Čepko SDĽ, SDKÚ, HZD Málinec
Zoltán Miklóš SDKÚ, KDH Mikušovce
Ján Sára SDKÚ, KDH Jelšovec
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Stanislav Jačmeník SDKÚ, ANO Buzitka
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Tibor Kamenický SDKÚ Čierne Pole
Ján Hrešan SDKÚ Vysoká nad Uhom
Anton Panoňko SDKÚ Voľa
Jozef Kráľ SDKÚ, KDH Vinné
Vincent Veseleni SDKÚ, KDH Tušická Nová Ves
Jarmila Lopatová SDKÚ Suché
Mária Brejdová SDKÚ, KDH, DS Slavkovce
Miroslav Juhás SDKÚ Rakovec nad Ondavou
Ján Žofčák SDĽ, SDKÚ, ANO Moravany
Ján Jenčík SDKÚ, KDH, ANO Lastomír
Dušan Mráz SDKÚ Jastrabie pri Michalovciach
Marianna Šimková SDKÚ Hažín
Milan Ondo SDKÚ Čečehov
František Kontra SDKÚ Bajany
Vladimír Biľ SDKÚ, HZDS Bartošovce
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Anna Konôpková SDKÚ Čekovce
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Pavel Výboh SDĽ, SDKÚ Vígľaš
Mária Bobáková SDKÚ, KDH, DS Valkovňa
Mária Repková SDKÚ, KDH, DS Drábsko
Vladimír Kondek SDKÚ, ANO Vysoká
Vladimír Mecho SMER, SDKÚ, DS, ANO Banská Belá
Antonín Melichar SDĽ, SDKÚ Vlkanová
Jozef Mackovič SDKÚ, KDH Tajov
Jozef Hudec SDKÚ Paština Závada
Kamil Pecko SDKÚ Brezany
Tibor Mintál SDKÚ Teplička nad Váhom
Peter Dobeš SZS, SDKÚ, KDH, HZD Rajecké Teplice
Jozef Cudrák SDKÚ Divina
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Ján Pamula SDKÚ, HZDS Turčok
Ľudovít Sendrei SDKÚ Šivetice
Ján Poliak SDKÚ, HZDS Muránska Zdychava
Peter Školník SDKÚ, KDH Muránska Huta
Pavol Bugeľ SDKÚ Zubrohlava
Albín Viater SDKÚ, KDH Oravská Lesná
Stanislav Majda SDKÚ Beňadovo
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
Anna Naďová SDKÚ Trstené
Vladimír Šiarnik SDKÚ, DS Smrečany
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ladislav Kubačák SDKÚ Vysoká nad Kysucou
Jozef Cibira SDKÚ, KDH Žitavany
Ján Novák SDKÚ, ANO Králiky
Ondrej Hudec SDKÚ Dolná Mičiná
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Vendelín Száraz SMK-MKP, SDKÚ Čechynce
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Gabriela Šplehová SDKÚ Tajná
Margita Jamrichová SDKÚ Kolíňany
Ferdinand Vítek SZS, SDKÚ, KDH, ANO Nitra
Gejza Nagy SMK-MKP, SDKÚ Hrkovce
Ján Hajko SDA, SDKÚ, ANO Veľký Ďur
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Judita Trníková SDKÚ Šarovce
Ján Lőwy SDKÚ Šahy
Jozef Marčok SDKÚ Starý Tekov
Oľga Kollárdiová SDKÚ Mýtne Ludany
Jozef Szabo SDA, SMER, SDKÚ, ANO Lok
Ladislav Klepáč SMER, SDKÚ, ANO Kvačany
Jozef Adami SDKÚ Horná Seč
Helena Prevendarč... SDA, SDKÚ Dolná Seč
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Vladimír Kmeťo SDKÚ, KDH, ANO Krivosúd - Bodovka
Peter Pilko SDKÚ, KDH, ANO Kostolná - Záriečie
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Jozef Balčirák SDĽ, SDKÚ, KDH Nitrianske Pravno
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Vladislav Oravec SDKÚ Bojnice
Slavka Súlovská SDKÚ Pažiť
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Jozef Riziky SDKÚ Malé Kršteňany
Ľubomír Tinka SDKÚ, KDH Trenčianske Bohuslavice
Milan Ostrovský SDKÚ Lubina
Margita Vargová SDKÚ Dolné Lefantovce
Štefan Kollár SDKÚ, DS Ľudovítová
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Karol Pavlovič SDKÚ, KDH Beckov
Jaroslav Kadlečík SDKÚ, KDH Slavnica
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Pavol Čiernik SZS, SDKÚ, KDH, ANO Ilava
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Milan Došek SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Krásna Ves
Jozef Hruška SDĽ, SDKÚ, ANO Timoradza
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Elena Horínková SDKÚ, KDH Vrádište
Štefan Huťťa SDKÚ, KDH Radošovce
Miroslav Pochylý SDKÚ, KDH Petrova Ves
Vladimír Horák SDKÚ, ANO Holíč
Jozefa Šimkovičová SDKÚ, KDH, ANO Brodské
Štefan Juráš SDKÚ Častkov
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Jozef Kováčik SDKÚ, KDH Streženice
Ján Gubáň SDKÚ, KDH, ANO Bojničky
Alexander Mézeš SDKÚ, ANO Galanta
František Szitási SMK-MKP, SDKÚ Lehnice
Miroslav Achberger SDKÚ Vinosady
Štefan Lenghart SDKÚ, ANO Viničné
Oliver Solga SDKÚ, KDH, ANO Pezinok
Ján Beleš SDKÚ Stupava
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Dušan Antoš SMK-MKP, SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Rusovce
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Vladimír Kubovič SZS, SMER, SDKÚ, ANO Bratislava - Záhorská Bystrica
Jozef Paczelt SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Devín
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice