Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Jozef Paczelt SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Devín
Vladimír Kubovič SZS, SMER, SDKÚ, ANO Bratislava - Záhorská Bystrica
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Dušan Antoš SMK-MKP, SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Rusovce
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Ján Beleš SDKÚ Stupava
Oliver Solga SDKÚ, KDH, ANO Pezinok
Štefan Lenghart SDKÚ, ANO Viničné
Miroslav Achberger SDKÚ Vinosady
František Szitási SMK-MKP, SDKÚ Lehnice
Alexander Mézeš SDKÚ, ANO Galanta
Ján Gubáň SDKÚ, KDH, ANO Bojničky
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Štefan Juráš SDKÚ Častkov
Jozefa Šimkovičová SDKÚ, KDH, ANO Brodské
Vladimír Horák SDKÚ, ANO Holíč
Miroslav Pochylý SDKÚ, KDH Petrova Ves
Štefan Huťťa SDKÚ, KDH Radošovce
Elena Horínková SDKÚ, KDH Vrádište
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Jozef Hruška SDĽ, SDKÚ, ANO Timoradza
Milan Došek SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Krásna Ves
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Pavol Čiernik SZS, SDKÚ, KDH, ANO Ilava
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Jaroslav Kadlečík SDKÚ, KDH Slavnica
Karol Pavlovič SDKÚ, KDH Beckov
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Milan Ostrovský SDKÚ Lubina
Ľubomír Tinka SDKÚ, KDH Trenčianske Bohuslavice
Jozef Riziky SDKÚ Malé Kršteňany
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Slavka Súlovská SDKÚ Pažiť
Vladislav Oravec SDKÚ Bojnice
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Jozef Balčirák SDĽ, SDKÚ, KDH Nitrianske Pravno
Jozef Kováčik SDKÚ, KDH Streženice
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Peter Pilko SDKÚ, KDH, ANO Kostolná - Záriečie
Vladimír Kmeťo SDKÚ, KDH, ANO Krivosúd - Bodovka
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Helena Prevendarč... SDA, SDKÚ Dolná Seč
Jozef Adami SDKÚ Horná Seč
Jozef Szabo SDA, SMER, SDKÚ, ANO Lok
Oľga Kollárdiová SDKÚ Mýtne Ludany
Jozef Marčok SDKÚ Starý Tekov
Ján Lőwy SDKÚ Šahy
Judita Trníková SDKÚ Šarovce
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ján Hajko SDA, SDKÚ, ANO Veľký Ďur
Gejza Nagy SMK-MKP, SDKÚ Hrkovce
Ferdinand Vítek SZS, SDKÚ, KDH, ANO Nitra
Margita Jamrichová SDKÚ Kolíňany
Gabriela Šplehová SDKÚ Tajná
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Vendelín Száraz SMK-MKP, SDKÚ Čechynce
Štefan Kollár SDKÚ, DS Ľudovítová
Margita Vargová SDKÚ Dolné Lefantovce
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Jozef Cibira SDKÚ, KDH Žitavany
Ladislav Kubačák SDKÚ Vysoká nad Kysucou
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ladislav Klepáč SMER, SDKÚ, ANO Kvačany
Vladimír Šiarnik SDKÚ, DS Smrečany
Anna Naďová SDKÚ Trstené
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
Stanislav Majda SDKÚ Beňadovo
Albín Viater SDKÚ, KDH Oravská Lesná
Pavol Bugeľ SDKÚ Zubrohlava
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Jozef Cudrák SDKÚ Divina
Peter Dobeš SZS, SDKÚ, KDH, HZD Rajecké Teplice
Tibor Mintál SDKÚ Teplička nad Váhom
Kamil Pecko SDKÚ Brezany
Jozef Hudec SDKÚ Paština Závada
Ondrej Hudec SDKÚ Dolná Mičiná
Ján Novák SDKÚ, ANO Králiky
Jozef Mackovič SDKÚ, KDH Tajov
Antonín Melichar SDĽ, SDKÚ Vlkanová
Vladimír Mecho SMER, SDKÚ, DS, ANO Banská Belá
Vladimír Kondek SDKÚ, ANO Vysoká
Mária Repková SDKÚ, KDH, DS Drábsko
Mária Bobáková SDKÚ, KDH, DS Valkovňa
Pavel Výboh SDĽ, SDKÚ Vígľaš
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Anna Konôpková SDKÚ Čekovce
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Stanislav Jačmeník SDKÚ, ANO Buzitka
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Ján Sára SDKÚ, KDH Jelšovec
Zoltán Miklóš SDKÚ, KDH Mikušovce
Igor Čepko SDĽ, SDKÚ, HZD Málinec
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Július Czetner SDKÚ Otročok
Ján Greguš SDKÚ, HZDS Chyžné
Milan Kolesár SDKÚ Jelšava
Július Branský SDKÚ Magnezitovce
Peter Školník SDKÚ, KDH Muránska Huta
Ján Poliak SDKÚ, HZDS Muránska Zdychava
Ľudovít Sendrei SDKÚ Šivetice
Ján Pamula SDKÚ, HZDS Turčok
Zoltán Lukács SDKÚ Číž
Agneša Krahulcová SDKÚ Dolné Zahorany
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Ondrej Berki SDKÚ Hostice
Marián Habovčík SDKÚ Lenka
Peter Mináč SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS Tisovec
Štefan Homonnai SDKÚ Tomášovce
Miroslav Bystriansky SDKÚ Nižný Skálnik
Janka Ďurišová SDKÚ Rimavské Zalužany
Matúš Bystriansky SDSS, SMER, SNS, SDKÚ, KĽS, ANO Dolná Strehová
Jozef Ivic SDKÚ Dolné Plachtince
Ľudovít Varga SDKÚ Glabušovce
Eva Uhrinová SDĽ, SDKÚ, ANO Horné Plachtince
Juraj Pastorok SMER, SDKÚ Horné Strháre
Pavel Hriň SDKÚ Chrťany
Jozef Filkus SDKÚ Malé Zlievce
Aladár Bariak SMER, SDKÚ, ANO Modrý Kameň
Irena Guttenová SDKÚ Sklabiná
Margita Ďurkovičová SMK-MKP, SDKÚ Slovenské Ďarmoty
Slavomíra Šichtová SDKÚ Slovenské Kľačany
Tibor Dímik SDKÚ Širákov
Iveta Škerlecová SDKÚ Veľká Čalomija
Ivan Krahulec SDKÚ Veľké Zlievce
Anna Gregorová SDKÚ Veľký Lom
Viliam Bayer SMER, SDKÚ, ANO Malý Krtíš
Tatiana Káššayová SDKÚ Malé Straciny
Ján Jakab SDKÚ Veľké Straciny
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Vladimír Biľ SDKÚ, HZDS Bartošovce
Ľudovít Kravec SDKÚ, KDH, DS Cigeľka
Jozef Ščešňák SDKÚ, KDH, DS Gaboltov
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Ján Pataky SDKÚ, KDH Hertník
Miroslav Mackanič SDKÚ Hervartov
Anna Carachová SMER, SDKÚ, ANO Hutka
Elena Gregová SDĽ, SMER, SDKÚ Kochanovce
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Anton Beňa SDKÚ Mokroluh
Stanislav Biroš SDKÚ, KDH Osikov
Ján Borecký SDKÚ, KDH, DS Petrová
Ľudmila Sosňaková SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Stebnícka Huta
Pavol Ceľuch SDKÚ Sveržov
Andrej Buvalič SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Šarišské Čierne
Ján Šima SDKÚ, KDH Šiba
František Delej SDKÚ Tarnov
Milada Guľová SDĽ, SDKÚ, HZDS, ANO Vyšná Voľa
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Andrej Sus SDKÚ Kamienka
Ján Horvát SDKÚ Koškovce
Michal Berdák SDKÚ Ľubiša
Štefan Miko SDKÚ, KDH Modra nad Cirochou
Ladislav Boško SMER, SDKÚ Myslina
Ambróz Lucík SDKÚ Turcovce
Jozef Fedorko SDKÚ Pakostov
Miloš Pitko SDKÚ Abrahámovce
František Cehuľa SDKÚ Hradisko
Igor Šajtlava SMER, SDKÚ, , ANO Kežmarok
Slavomír Majerčák SDKÚ Lechnica
Alojz Vdovjak SDKÚ Rakúsy
Jozef Mašlonka SDKÚ, KDH Reľov
Peter Hardoň SDKÚ, , ANO Vlkovce
Vladimír Slanina SDKÚ Dlhé Stráže
Miroslav Fabian SDKÚ, KDH Klčov
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Michal Molčan SMER, SDKÚ, KDH Nižné Repaše
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Helena Zjanová SDKÚ, HZDS Čabalovce
Mirko Kaliňák SDĽ, SDKÚ, RDH-VÝCHOD, KSS, HZDS Medzilaborce
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Alžbeta Čekovská SDKÚ Gánovce
Stanislav Gavalier SDKÚ, DS, ANO Lučivná
Peter Slobodník SDKÚ, ANO Vydrník
Stanislav Kubaský SDKÚ, KDH Šuňava
František Čonka SDKÚ Brestov
Štefan Rafajlovič SDKÚ Bzenov
Ján Seman SDKÚ Dulová Ves
František Kočiš SDKÚ, KDH, ANO Fintice
Antónia Demeterová SDKÚ, KDH Gregorovce
Jozef Majirský SDKÚ, KDH Chmeľovec
Jozef Hlavatý SDKÚ Kendice
Marko Bučko SDKÚ, KDH, ANO Lemešany
Antonín Harkabus SDKÚ Lipovce
Ladislav Terpák SDKÚ, KDH Malý Slivník
Andrej Kapľavka SDKÚ, KDH Ondrašovce
Miroslav Sopko SDKÚ, KDH Petrovany
Vincent Čontofalský SDKÚ, KDH, DS Šarišské Bohdanovce
Martin Senderák SDKÚ, KDH Terňa
Róbert Oros SDKÚ, KDH, ANO Veľký Šariš
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
Štefan Harčár SDKÚ, KDH Župčany
Anton Mikolaj SDKÚ, KDH Bodovce
Pavol Tomčufčík SDKÚ, KDH Brezovička
Jozef Dučay SDKÚ, KDH Daletice
Peter Javorský SDKÚ, KDH Drienica
Bystrík Hudák SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Dubovica
Miroslav Tomčík SDKÚ, KDH Hubošovce
Anton Janičina SDKÚ, KDH Jakubovany
Eduard Vokál SDKÚ, KDH, DS Lipany
Jozef Kamenický SDKÚ, KDH Nižný Slavkov
Cyril Revák SDKÚ, KDH Ostrovany
Jaroslav Baňas SDKÚ, KDH Pečovská Nová Ves
Pavol Hanušovský SDKÚ Poloma
Dezider Ištoňa SDKÚ, KDH Torysa
Olga Bujňáková SDKÚ, KDH Vysoká
Pavol Kapráľ SDKÚ Belá nad Cirochou
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Milan Volček SDKÚ, KDH Haligovce
Zita Pleštinská SDKÚ Chmeľnica
Ján Gondek SDKÚ Lesnica
Jozef Havrila SMER, SDKÚ, HZDS Ľubotín
František Šlang SDKÚ, KDH, ANO Baňa
Slavomir Brendza SDKÚ, ANO Breznica
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Štefan Šoltis SDKÚ, KDH, ANO Gribov
Ján Smetanka SDKÚ Jakušovce
Dušan Antoš SDKÚ Kolbovce
Emil Vrabeľ SDKÚ Korunková
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Terézia Fecenková SDKÚ Krušinec
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Alexander Vaco SDKÚ, DS Miková
Milan Groško SDKÚ, DS, ANO Miňovce
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Anna Kertisová SDKÚ, HZD, DS, ANO Kručov
Mária Slivková SDKÚ Soľník
Jana Madvecová SDKÚ Tokajík
Milan Hudák SDKÚ, DS Varechovce
Milan Hutňan SDKÚ Veľkrop
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
Ján Mruz SDKÚ, DS, ANO Výškovce
Jozef Kozák SDKÚ, KDH Kračúnovce
Jozef Dzubaj SDKÚ Cigla
Helena Vasilenková SDĽ, SDKÚ Dobroslava
Miloš Vaňušaník SDKÚ Dubová
Anton Ščerba SDKÚ Havranec
Sergej Vasilenko SDKÚ, KDH, ANO Hrabovčík
Marta Frančáková SMER, SDKÚ, HZDS Korejovce
Ján Iľkanin SDKÚ, RDH-VÝCHOD Krajná Poľana
Viera Dercová SDKÚ Krajná Porúbka
Milan Mihaľ SDKÚ Kružlová
Ladislav Vaňko SDKÚ Mestisko
Michal Dzúr SMER, SDKÚ, ANO Mlynárovce
Anna Ferkaninová SDKÚ Nižný Komárnik
Darina Keselicová SMER, SDKÚ Nižný Mirošov
Jozef Malačina SDKÚ, KDH Radoma
Ján Drimák SDKÚ Roztoky
Anna Paňková SDKÚ Svidnička
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Martin Hricko SDKÚ Vagrinec
Daniela Štefancová SDKÚ Vyšný Komárnik
Milica Cocuľová SDKÚ, ANO Vyšný Mirošov
Štefan Vilcega SMER, SDKÚ, DS, ANO Jasenovce
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
Daniel Lorinc SDKÚ Kladzany
Ján Miroľa SDKÚ, DS Medzianky
Marián Kostelník SMER, SDKÚ, ANO Merník
Mária Mražiková SMER, SDKÚ, ANO Ondavské Matiašovce
Jozef Kočiš SDKÚ Pavlovce
Pavol Hybala SMER, SDKÚ, KDH Petkovce
Bartolomej Boronkaj SMER, SDKÚ, ANO Poša
Mária Jarošová SMER, SDKÚ, ANO Sečovská Polianka
Jozef Hričan SMER, SDKÚ, DS, ANO Slovenská Kajňa
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Mária Fečkovičová SZS, SMER, SDKÚ, DS, ANO Žalobín
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Michal Dvorjak SMER, SDKÚ, DS, ANO Čierne nad Topľou
Ľubica Voľanská SDKÚ, KDH, DS Detrík
Emília Marcinková SMER, SDKÚ, DS Ďurďoš
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Vladimír Končík SDKÚ Švedlár
Michal Müller SDKÚ, KDH, DS Košice - Myslava
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
Ladislav Lumtzer SMK-MKP, SMER, SDKÚ, ANO Košice - Dargovských Hrdinov
Jozef Beliš SDKÚ Slančík
Ľuboš Zuskár SDKÚ Bačkovík
Milan Rabatin SDKÚ Beniakovce
Viera Slaninková SDKÚ Čižatice
Gejza Karčák SDKÚ Hačava
Mária Potočňáková SDKÚ Hodkovce
Anna Bombárová SDKÚ Kecerovce
Cyril Hudák SDKÚ, KDH Kokšov - Bakša
Ján Papáč SDKÚ Kráľovce
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Milan Česlák SDKÚ Nižný Čaj
Anna Tomašiaková SDKÚ Nová Polhora
Anton Nemčík SDKÚ, KDH Ploské
Viktor Gazdačko SDKÚ Rozhanovce
Pavol Bednár SDKÚ Sokoľ
Milan Zimerman SDKÚ Vtáčkovce
Mária Janočková SDKÚ Vyšná Hutka
Róbert Nálepka SDKÚ Vyšný Medzev
František Kontra SDKÚ Bajany
Milan Ondo SDKÚ Čečehov
Marianna Šimková SDKÚ Hažín
Dušan Mráz SDKÚ Jastrabie pri Michalovciach
Ján Jenčík SDKÚ, KDH, ANO Lastomír
Ján Žofčák SDĽ, SDKÚ, ANO Moravany
Miroslav Juhás SDKÚ Rakovec nad Ondavou
Mária Brejdová SDKÚ, KDH, DS Slavkovce
Jarmila Lopatová SDKÚ Suché
Vincent Veseleni SDKÚ, KDH Tušická Nová Ves
Jozef Kráľ SDKÚ, KDH Vinné
Anton Panoňko SDKÚ Voľa
Ján Hrešan SDKÚ Vysoká nad Uhom
Tibor Kamenický SDKÚ Čierne Pole
Magdaléna Pekárová SDKÚ Ruská
Tibor Bodnár SDKÚ Veľké Kapušany
Jarmila Pavlíková SDKÚ Gočaltovo
Štefan Dono SDKÚ, OKS, DS Kunova Teplica
Martin Gallík SDĽ, SMER, SDKÚ Nižná Slaná
Mária Sulejová SDKÚ Husák
Ján Medviď SDKÚ Koromľa
Pavel Tomčo SDKÚ Petrovce
Milan Sekerák SDKÚ Priekopa
Milan Hrešo SDKÚ Tašuľa
Pavol Gengeľ SDKÚ Vojnatina
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Jaroslav Gazdura SDKÚ, KDH, ANO Arnutovce
Beáta Kopčáková SDKÚ, KDH, ANO Betlanovce
Tatiana Brandoburová SDKÚ, KDH, ANO Hincovce
Jozef Melega SDKÚ, KDH, ANO Chrasť nad Hornádom
Ján Sarňák SDKÚ, KDH, ANO Iliašovce
Mikuláš Živčák SDKÚ, KDH, ANO Odorín
Peter Horváth SDKÚ, KDH, ANO Olcnava
Jozef Klešč SDKÚ, KDH, ANO Oľšavka
Ladislav Šterbinský SDKÚ, KDH Spišské Vlachy
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Ján Vincenčík SDKÚ, ANO Hriadky
František Nemet SDKÚ Lastovce
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie