Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Milan Tomko KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zemplínsky Branč 150 60,48 Zvolený
Miroslav Maďar SMER, SDKÚ-DS, KDH Zemplínske Jastrabie 281 100,00 Zvolený
Marián Kučera SDKÚ-DS, SNS, ASV Zemplínska Nová Ves 32 6,44 Nezvolený
Jaroslav Barila SDKÚ-DS, KDH Veľaty 223 49,34 Zvolený
Peter Bačkovský SZS, SDKÚ-DS Trebišov 364 4,84 Nezvolený
Ján Kalinič SMK-MKP, SMER, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 354 100,00 Zvolený
Jozef Gamrát KDH, SDKÚ-DS Sečovce 928 31,46 Nezvolený
Jozef Tkáč SDKÚ-DS Plechotice 12 2,93 Nezvolený
Radoslav Zuskáč SDKÚ-DS Michaľany 8 1,02 Nezvolený
Marián Pugel SDKÚ-DS Iliašovce 79 17,32 Nezvolený
Marián Melega SDKÚ-DS, KDH Chrasť nad Hornádom 289 75,85 Zvolený
Tibor Theis SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Helcmanovce 349 45,74 Zvolený
Anna Nemčíková KDH, SNS, SDKÚ-DS, SMER Gelnica 1214 63,13 Zvolený
Ján Olekšák SDKÚ-DS, KDH, SMER Danišovce 90 30,72 Nezvolený
Mária Zahurancová SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Bystrany 292 33,11 Nezvolený
Beáta Kopčáková KDH, SDKÚ-DS Betlanovce 220 82,71 Zvolený
Jaroslav Gazdura SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 207 100,00 Zvolený
Ján Krupár SDKÚ-DS Vyšná Slaná 262 67,01 Zvolený
Miloš Gallo Barnák SDKÚ-DS Štítnik 500 68,49 Zvolený
Miroslav Baláž SDKÚ-DS Rozložná 12 11,88 Nezvolený
Dušan Leng SDKÚ-DS Roštár 87 34,12 Nezvolený
Ján Valentík SDKÚ-DS Rejdová 280 71,25 Zvolený
Dáša Jakubčánová SDKÚ-DS Ochtiná 22 6,96 Nezvolený
Štefan Dono ANO, SDKÚ-DS Kunova Teplica 179 52,96 Zvolený
Ivana Antalová SDKÚ-DS Gemerská Poloma 27 2,51 Nezvolený
Marián Matuška SDKÚ-DS Stretava 56 26,17 Nezvolený
Miloš Marko SDKÚ-DS Strážske 144 7,65 Nezvolený
Anton Dermek SDKÚ-DS Staré 110 28,13 Nezvolený
Pavol Džurina SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Sobrance 1126 37,04 Nezvolený
Štefan Mocák SDKÚ-DS Sliepkovce 6 1,70 Nezvolený
Mária Brejdová SDKÚ-DS Slavkovce 199 63,17 Zvolený
Peter Tokár SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Sejkov 98 100,00 Zvolený
Juraj Cinkanič SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruský Hrabovec 94 44,13 Zvolený
Mária Brannová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 46 32,17 Nezvolený
Pavel Gajdoš SDKÚ-DS Ruská Bystrá 0 0,00 Nezvolený
Magdaléna Pekárová SDKÚ-DS Ruská 164 42,27 Nezvolený
Miroslav Juhás SDKÚ-DS Rakovec nad Ondavou 130 25,69 Nezvolený
Oľga Fečíková SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Porostov 105 100,00 Zvolený
Emil Osif SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Podhoroď 118 62,43 Zvolený
Mária Belejová SDKÚ-DS Petrovce nad Laborcom 71 15,67 Nezvolený
Pavel Tomčo SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Petrovce 107 100,00 Zvolený
Jaroslav Bednář SDKÚ-DS Pavlovce nad Uhom 16 1,33 Nezvolený
Milan Maňko SDKÚ-DS, ANO Ostrov 61 33,89 Nezvolený
Milan Kočan SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Orechová 40 25,81 Nezvolený
Vladimír Stanko SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Nižné Nemecké 57 29,84 Nezvolený
Martin Pado SZS, SDKÚ-DS Michalovce 1695 15,39 Nezvolený
Mikuláš Vašš SDKÚ-DS Malá Tŕňa 56 21,21 Nezvolený
František Németh SDKÚ-DS Lastovce 203 37,25 Nezvolený
Helena Borčíková SDKÚ-DS Kysta 81 32,40 Nezvolený
Helena Koščáková SDKÚ-DS Kuzmice 137 21,61 Nezvolený
Milan Pávay SDKÚ-DS Kazimír 10 2,62 Nezvolený
Ján Vincenčík SDKÚ-DS Hriadky 120 43,48 Nezvolený
Tibor Dulík SDKÚ-DS Čierna nad Tisou 347 21,89 Zvolený
Ladislav Slovjak SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Cejkov 540 71,90 Zvolený
Ján Mačuga KDH, SDKÚ-DS Bačkov 119 31,23 Nezvolený
František Hadušovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Žehra 30 5,20 Nezvolený
Vladimír Končík SDKÚ-DS Švedlár 479 44,31 Nezvolený
Ľubomír Fifik SMER, SDKÚ-DS Spišské Vlachy 630 45,65 Zvolený
Marián Užák OKS, SDKÚ-DS, KDH Spišská Nová Ves 2809 27,73 Nezvolený
Margita Brutovská SMER, ANO, SNS, KDH, SDKÚ-DS Smolník 222 37,95 Zvolený
Ján Grega SDKÚ-DS, SMER Smolnícka Huta 103 46,19 Zvolený
Ľubica Frankovičová SZS, KDH, SDKÚ-DS Smižany 768 29,35 Nezvolený
Jozef Vaščák SDKÚ-DS Richnava 77 10,31 Nezvolený
Jozef Leško SDKÚ-DS Oľšavka 44 36,07 Nezvolený
Peter Horváth SDKÚ-DS, KDH Olcnava 91 15,66 Nezvolený
Mikuláš Živčák SDKÚ-DS, KDH Odorín 276 71,69 Zvolený
Jana Pronská SDKÚ-DS Nálepkovo 57 4,27 Nezvolený
Michal Čuchran SDKÚ-DS Markušovce 328 32,19 Nezvolený
Marian Keruľ ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Margecany 177 17,40 Nezvolený
Michal Ovčiarik SDKÚ-DS, KDH Lieskovany 91 100,00 Zvolený
Michal Urban SDKÚ-DS, KDH Letanovce 192 24,84 Nezvolený
Marián Hojstrič KDH, SDKÚ-DS Krompachy 650 22,83 Nezvolený
Vincent Barbuš SDKÚ-DS Kolinovce 46 17,10 Nezvolený
Štefan Kováč SDKÚ-DS Kluknava 340 39,53 Nezvolený
Marta Mišková SDKÚ-DS Markovce 32 7,98 Nezvolený
Jozef Tomko SDKÚ-DS Malčice 79 12,44 Nezvolený
Vladislav Kočiš SDKÚ-DS Lúčky 26 9,63 Nezvolený
Mária Šalapová SZ, SDKÚ-DS, KDH Lesné 141 56,18 Zvolený
Miroslav Bak ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Laškovce 155 61,26 Zvolený
Ľubomír Šipoš SMER, SDKÚ-DS Lastomír 332 66,53 Zvolený
Július Tamaška SDKÚ-DS Krišovská Liesková 259 54,07 Zvolený
Bartolomej Gonos SDKÚ-DS Kristy 27 16,67 Nezvolený
Mária Hreňková SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Krčava 119 50,85 Zvolený
Ján Čuchran SMER, ĽS-HZDS, SZ, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 161 100,00 Zvolený
Miroslav Ondila SDKÚ-DS Jenkovce 3 1,14 Nezvolený
Miroslav Kováč SDKÚ-DS Jastrabie pri Michalovciach 13 6,47 Nezvolený
Tibor Kamenický SDKÚ-DS Čierne Pole 116 60,10 Zvolený
Peter Strmeň KDH, SDKÚ-DS Čečehov 61 31,94 Nezvolený
Václav Ličko KDH, SDKÚ-DS, ANO Bunkovce 103 55,08 Zvolený
Ján Adamčík SDKÚ-DS, SMER, SZ, KDH Budkovce 240 31,62 Nezvolený
Valentína Perduľa... SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Blatné Revištia 27 20,77 Nezvolený
Andrej Petrúň SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Beňatina 82 100,00 Zvolený
Valér Ihnát SDKÚ-DS Bánovce nad Ondavou 40 11,76 Nezvolený
Emanuel Kosť SDKÚ-DS Baškovce 15 8,33 Nezvolený
Attila Kiss SDKÚ-DS Žarnov 44 16,73 Nezvolený
Róbert Nálepka SDKÚ-DS Vyšný Medzev 219 100,00 Zvolený
Mária Janočková SDKÚ-DS Vyšná Hutka 80 100,00 Zvolený
Milan Zimerman SDKÚ-DS Vtáčkovce 187 100,00 Zvolený
Peter Bekeč SDKÚ-DS Veľká Ida 76 6,99 Nezvolený
Michal Tkáč SDKÚ-DS Valaliky 28 2,03 Nezvolený
Magdaléna Čorbová SDKÚ-DS Vajkovce 185 57,45 Zvolený
Eva Palková SDKÚ-DS Šemša 60 19,35 Nezvolený
Tomáš Suchý SDKÚ-DS Sokoľany 257 50,20 Zvolený
Jozef Beliš SDKÚ-DS Slančík 50 39,68 Nezvolený
Ladislav Magyar SDKÚ-DS Seňa 174 17,96 Nezvolený
Viktor Gazdačko KDH, SDKÚ-DS Rozhanovce 737 89,01 Zvolený
Magda Vojtková SDKÚ-DS Rankovce 21 6,86 Nezvolený
Jozef Jenčo SDKÚ-DS Dargov 44 13,58 Nezvolený
Štefan Andoga SDKÚ-DS, KDH Brzotín 20 3,26 Nezvolený
Anna Kušnírová KDH, SDKÚ-DS Zemplínska Široká 7 1,65 Nezvolený
Anna Ohrisková SDKÚ-DS Záhor 120 35,09 Nezvolený
Gabriel Viňanský SDKÚ-DS Zalužice 200 34,60 Nezvolený
Jozef Danko SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšné Nemecké 51 35,66 Zvolený
Peter Dudej SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Vyšná Rybnica 30 13,89 Nezvolený
Ján Hrešan SDKÚ-DS Vysoká nad Uhom 310 65,26 Zvolený
Valéria Bujdošová KDH, SDKÚ-DS Vinné 68 8,50 Nezvolený
Tibor Bodnár KDH, SMER, SDKÚ-DS Veľké Kapušany 727 22,16 Nezvolený
Jozef Antonič SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Úbrež 165 52,38 Zvolený
Blažej Ivan SDKÚ-DS Tušická Nová Ves 214 67,08 Zvolený
Ján Záhorský SDKÚ-DS Tušice 287 95,03 Zvolený
Radoslav Tkáč SDKÚ-DS Trhovište 17 2,69 Nezvolený
Milan Hrešo SDKÚ-DS Tašuľa 69 100,00 Zvolený
Vojtech Gomboš SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Svätuš 59 67,05 Zvolený
Imrich Kovács SDKÚ-DS Perín - Chym 440 60,44 Zvolený
Marta Perúnová SDKÚ-DS, SMER Olšovany 153 49,51 Nezvolený
Milan Česlák SDKÚ-DS Nižný Čaj 102 67,11 Zvolený
Elena Peterčáková SDKÚ-DS Nižná Myšľa 82 11,94 Nezvolený
Eleonóra Švehlíková SDKÚ-DS Nižná Hutka 58 20,49 Nezvolený
Imrich Janitor SDKÚ-DS, KDH Malá Ida 223 32,04 Nezvolený
Ján Papáč SDKÚ-DS Kráľovce 183 41,59 Nezvolený
Mária Jenkutová KDH, SDKÚ-DS Košické Olšany 136 23,99 Nezvolený
Juraj Netreba SDKÚ-DS Kecerovský Lipovec 38 41,76 Nezvolený
Jarmila Dziaková SDKÚ-DS Hrašovík 110 55,00 Zvolený
Miloš Barcal SDKÚ-DS Haniska 277 38,47 Zvolený
Gejza Karčák SDKÚ-DS Hačava 36 37,11 Zvolený
Denisa Vargová SDKÚ-DS Gyňov 229 73,87 Zvolený
Emil Palša SDKÚ-DS Ďurďošík 86 40,38 Zvolený
Ján Sučko SDKÚ-DS Družstevná pri Hornáde 306 31,45 Nezvolený
Viera Slaninková SDKÚ-DS Čižatice 118 49,17 Nezvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, SMER, SNS Čaňa 967 60,70 Zvolený
Ján Dolný SDKÚ-DS Budimír 0 0,00 Nezvolený
Zlata Vargová SDKÚ-DS Bidovce 45 7,96 Nezvolený
Milan Rabatin SDKÚ-DS Beniakovce 194 62,38 Zvolený
Robert Prekop SDKÚ-DS Belža 101 50,75 Zvolený
Mikuláš Čečko SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Západ 2072 30,10 Nezvolený
Miloš Beca SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Vyšné Opátske 302 100,00 Zvolený
Ján Nigut OKS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Košice - Ťahanovce 327 42,47 Zvolený
Miroslav Soták SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Šaca 223 12,45 Nezvolený
Ladislav Polák SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Inovce 72 100,00 Zvolený
Mária Sulejová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Husák 62 50,82 Zvolený
Milan Džurina SZ, SDKÚ-DS, KDH Horovce 83 18,78 Nezvolený
Marianna Šimková KDH, SMER, SDKÚ-DS Hažín 172 63,94 Zvolený
Juraj Hudák SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Fekišovce 50 24,88 Nezvolený
Mikuláš Seman SDKÚ-DS Drahňov 108 18,27 Nezvolený
Ľubomír Grega SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Staré Mesto 2061 40,45 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 797 23,51 Nezvolený
Daniel Rusnák OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - KVP 1687 36,41 Zvolený
Terézia Lengyelová SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sever 1238 27,29 Nezvolený
Eugen Séman SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Pereš 85 15,71 Nezvolený
Marián Siksa SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1365 30,92 Nezvolený
Dionýz Bikár SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 12 1,15 Nezvolený
Marek Kažimír OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Krásna 949 100,00 Zvolený
Peter Dečo OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Košická Nová Ves 242 27,41 Nezvolený
Ján Kupec SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 230 51,22 Nezvolený
František Balún SDKÚ-DS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1126 24,73 Nezvolený
Ladislav Buľko SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Barca 249 18,26 Nezvolený
František Knapík SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice 21242 43,91 Zvolený
Mária Fečkovičová SDKÚ-DS Žalobín 210 42,60 Zvolený
Peter Čižík SDKÚ-DS Kvakovce 0 0,00 Nezvolený
Štefan Bak SDKÚ-DS Kučín 47 17,74 Nezvolený
Daniel Lorinc SDKÚ-DS Kladzany 143 48,31 Zvolený
Mária Bazilaková SDKÚ-DS Jasenovce 37 27,41 Nezvolený
Jozef Malý SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 353 23,24 Nezvolený
Zdeněk Sepeši SDKÚ-DS Giglovce 50 45,45 Nezvolený
Ján Lukča SDKÚ-DS, SNS, SMER Ďapalovce 70 24,91 Nezvolený
Michal Dvorjak SDKÚ-DS Čierne nad Topľou 138 30,26 Nezvolený
Jozef Andrek SMER, SDKÚ-DS Bystré 591 53,97 Zvolený
Jozef Lancoš SMER, SNS, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 117 44,49 Nezvolený
Tomáš Košč SDKÚ-DS, KDH Želmanovce 149 68,98 Zvolený
Milica Cocuľová ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vyšný Mirošov 175 55,91 Zvolený
Daniela Štefancová SDKÚ-DS, SMER Vyšný Komárnik 42 100,00 Zvolený
Ján Štefanco SDKÚ-DS Vyšná Jedľová 25 21,55 Nezvolený
Ján Hic SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Šarišský Štiavnik 89 60,96 Zvolený
Jaroslav Ivančo SDKÚ-DS Svidník 1525 36,62 Nezvolený
Anna Paňková SDKÚ-DS, SMER Svidnička 50 50,51 Zvolený
Ján Drimák SDKÚ-DS Roztoky 45 30,41 Nezvolený
Jozef Vansa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Rovné 161 58,12 Zvolený
Stanislav Adamečko SDKÚ-DS Rakovčík 25 25,77 Nezvolený
Jozef Malačina SDKÚ-DS Radoma 136 50,00 Zvolený
Stanislav Hanzeľ SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 116 23,58 Nezvolený
Ján Brenišin SDKÚ-DS, SMER Príkra 14 100,00 Zvolený
Martin Jech SDKÚ-DS, KDH Okrúhle 136 41,85 Zvolený
Darina Keselicová SNS, SDKÚ-DS, SMER Nižný Mirošov 102 68,00 Zvolený
Anna Ferkaninová ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Nižný Komárnik 88 100,00 Zvolený
Juraj Mihaľ SDKÚ-DS Nižná Jedľová 12 19,35 Nezvolený
Ladislav Vaňko SMER, SNS, SDKÚ-DS Mestisko 159 54,64 Zvolený
Mária Lukačová SDKÚ-DS Kuková 63 17,45 Nezvolený
Viera Dercová ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Krajná Porúbka 26 100,00 Zvolený
Ján Iľkanin SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Krajná Poľana 80 60,61 Zvolený
Ján Dzurjuv SDKÚ-DS, KDH Kračúnovce 181 38,27 Nezvolený
Marta Frančáková SDKÚ-DS, SMER Korejovce 32 100,00 Zvolený
Pavol Fek SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Kapišová 168 76,36 Zvolený
Sergej Vasilenko SNS, SMER, SDKÚ-DS Hrabovčík 183 93,37 Zvolený
Stanislav Varga KDH, SDKÚ-DS Giraltovce 532 31,67 Nezvolený
Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS Dubová 105 100,00 Zvolený
Helena Vasilenková SDKÚ-DS, SMER Dobroslava 15 100,00 Zvolený
Štefan Šimský SDKÚ-DS Chmeľnica 264 100,00 Zvolený
František Mojcher SDKÚ-DS, KDH Hromoš 73 24,75 Nezvolený
Milan Volček SDKÚ-DS, KDH Haligovce 168 82,76 Zvolený
Július Vyrostek SDKÚ-DS, KDH Forbasy 148 72,55 Zvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 276 44,73 Zvolený
Dušan Demčák SNS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Zlatá Baňa 141 58,26 Zvolený
Kristína Maliňáková KDH, SDKÚ-DS Záborské 187 100,00 Zvolený
Róbert Oros KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 727 37,73 Zvolený
Marta Nadzonová SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 26 5,14 Nezvolený
Pavel Slaninka SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 95 29,78 Nezvolený
Vladimír Greif KDH, SDKÚ-DS Tulčík 236 33,43 Nezvolený
Dezider Ištoňa KDH, SDKÚ-DS Torysa 317 58,38 Zvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 12 2,52 Nezvolený
Miroslav Angelovič KDH, SDKÚ-DS Teriakovce 120 100,00 Zvolený
Milan Grega SDKÚ-DS Široké 152 14,27 Nezvolený
František Sedlák KDH, SDKÚ-DS Šindliar 153 56,25 Zvolený
Vincent Čontofalský KDH, SDKÚ-DS Šarišské Bohdanovce 211 90,17 Zvolený
Marcela Gajdošová KDH, SDKÚ-DS Svinia 176 34,24 Nezvolený
Ján Fekiač SDKÚ-DS, KDH Sabinov 638 18,41 Nezvolený
Tibor Kollár SDKÚ-DS, KDH Ruská Nová Ves 55 11,00 Nezvolený
Igor Pribula SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 496 7,48 Nezvolený
Ján Adam SDKÚ-DS Vechec 17 1,53 Nezvolený
František Michalov SDKÚ-DS Tovarné 164 29,44 Nezvolený
Jozef Berta SDKÚ-DS Soľ 608 83,63 Zvolený
Marcel Matanin Ko... SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Slovenská Kajňa 224 50,79 Zvolený
Mária Jarošová SMER, ANO, SDKÚ-DS Sečovská Polianka 414 41,57 Nezvolený
Ondrej Nemčík SDKÚ-DS Rudlov 135 44,85 Nezvolený
Peter Hirka SDKÚ-DS Remeniny 83 46,89 Zvolený
Jozef Kočiš SDKÚ-DS Pavlovce 323 90,22 Zvolený
Mária Mražiková SDKÚ-DS, KDH Ondavské Matiašovce 311 66,60 Zvolený
Jozef Boroš SDKÚ-DS Nižný Kručov 58 26,61 Nezvolený
Jozef Komár SDKÚ-DS Radatice 114 29,01 Nezvolený
Peter Migaš SDKÚ-DS Pušovce 89 32,01 Nezvolený
Jozef Polačko KDH, SDKÚ-DS Prešov 3063 11,80 Nezvolený
Pavol Hanušovský SDKÚ-DS Poloma 299 73,11 Zvolený
Ladislav Stanek SDKÚ-DS, KDH Podhradík 117 60,94 Zvolený
Richard Bechera KDH, SDKÚ-DS Podhorany 239 67,32 Zvolený
Vladimír Fejerčák SDKÚ-DS, KDH Petrovany 53 6,28 Nezvolený
Jaroslav Baňas SDKÚ-DS, KDH Pečovská Nová Ves 627 77,31 Zvolený
Cyril Revák SDKÚ-DS, KDH Ostrovany 294 100,00 Zvolený
Eva Bartošová KDH, SDKÚ-DS Olejníkov 120 64,86 Zvolený
Jozef Kamenický SDKÚ-DS Nižný Slavkov 322 85,87 Zvolený
Mária Čuchtová SDKÚ-DS, KDH Miklušovce 83 41,09 Zvolený
Štefan Čirč SDKÚ-DS, KDH Malý Šariš 101 16,56 Nezvolený
Ladislav Terpák SDKÚ-DS, KDH Malý Slivník 142 45,37 Zvolený
Mária Gerčáková SDKÚ-DS Oľšavica 34 17,44 Nezvolený
Štefan Bako SDKÚ-DS Nová Lesná 306 50,58 Zvolený
Michal Molčan SDKÚ-DS Nižné Repaše 43 31,16 Nezvolený
Miroslav Čurilla KDH, SDKÚ-DS Levoča 1420 35,85 Nezvolený
Miroslav Fabian SMER, SDKÚ-DS, KDH Klčov 172 100,00 Zvolený
Michal Kromka SDKÚ-DS Jánovce 72 13,98 Nezvolený
Ján Gašper SDKÚ-DS Gerlachov 116 33,24 Nezvolený
Alžbeta Čekovská SMER, KDH, SDKÚ-DS Gánovce 285 100,00 Zvolený
Štefan Kamenický SDKÚ-DS Doľany 112 70,44 Zvolený
Vladimír Slanina SDKÚ-DS Dlhé Stráže 202 70,88 Zvolený
Ján Pivovarniček SDKÚ-DS Bijacovce 193 43,96 Zvolený
Igor Polomský SDKÚ-DS, SZ Beharovce 77 75,49 Zvolený
Viliam Baran SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, SNS, KDH Baldovce 50 47,62 Nezvolený
František Strela KDH, SDKÚ-DS, SMER Výborná 277 88,22 Zvolený
Marián Gaborčík SDKÚ-DS Vojňany 45 34,35 Zvolený
Miloš Pitvor SDKÚ-DS Vlková 177 53,31 Zvolený
Robert Maguth Misia 21, KDH, ANO, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 468 36,73 Nezvolený
Oto Wildner SDKÚ-DS Stráne pod Tatrami 15 3,25 Nezvolený
Irena Gallová SDKÚ-DS Stará Lesná 90 19,23 Nezvolený
Ján Mruz KDH, SDKÚ-DS Výškovce 37 46,25 Zvolený
Ján Jakubov SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 36 15,32 Nezvolený
Dušan Jurečko SDKÚ-DS Tisinec 7 3,66 Nezvolený
Ján Slivka KSS, SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Šandal 112 100,00 Zvolený
Jaroslav Prokopovič ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Stropkov 556 16,81 Nezvolený
Viera Tupyová SDKÚ-DS Staškovce 44 29,93 Nezvolený
Dušan Šmajda SDKÚ-DS Potôčky 22 100,00 Zvolený
Miroslav Vavrek KDH, KSS, SDKÚ-DS Potoky 27 45,00 Nezvolený
Ján Ovsaník SDKÚ-DS Oľšavka 66 49,62 Zvolený
Igor Madzin KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Nižná Olšava 186 74,70 Zvolený
Ján Bujdoš SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Mrázovce 23 43,40 Zvolený
Ľubomír Kapa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Miňovce 58 31,87 Zvolený
Alexander Vaco ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Miková 66 100,00 Zvolený
Tatjana Jacečková SDKÚ-DS Makovce 25 24,04 Nezvolený
Terézia Fecenková SDKÚ-DS Krušinec 89 64,49 Zvolený
Pavol Sivák KSS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kručov 37 28,46 Nezvolený
Monika Dovičaková SDKÚ-DS Krišlovce 16 100,00 Zvolený
Emil Vrabeľ SDKÚ-DS Korunková 38 71,70 Zvolený
Helena Kičinová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kolbovce 17 17,17 Nezvolený
Ján Smetanka SDKÚ-DS Jakušovce 22 100,00 Zvolený
Milan Blicha KDH, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Havaj 91 46,67 Zvolený
Jozef Potoma KDH, SDKÚ-DS Duplín 192 72,18 Zvolený
Miroslav Fečko KSS, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Bžany 70 80,46 Zvolený
Ján Šafranko SDKÚ-DS Brusnica 124 62,63 Zvolený
Jaroslav Verba SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Breznička 47 71,21 Zvolený
Slavomír Brendza SDKÚ-DS Breznica 198 53,08 Zvolený
Anna Romaňáková SDKÚ-DS Šarišské Jastrabie 63 12,83 Nezvolený
Jozef Kandráč SDKÚ-DS Stará Ľubovňa 774 15,18 Nezvolený
Anna Drobňáková SDKÚ-DS Orlov 49 12,83 Nezvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nová Ľubovňa 608 56,45 Zvolený
Jozef Abrahamovský SDKÚ-DS Nižné Ružbachy 174 57,62 Zvolený
Jozef Havrila SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Ľubotín 374 65,16 Zvolený
Dušan Mirga SDKÚ-DS Lomnička 49 7,75 Nezvolený
Ján Gondek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Lesnica 123 51,04 Zvolený
František Vilček SDKÚ-DS Kolačkov 68 17,09 Nezvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SZ, KDH Jakubany 617 92,23 Zvolený
Jozef Hlavsa SDKÚ-DS Slovenská Ves 58 6,76 Nezvolený
František Dudžák SDKÚ-DS Reľov 104 67,10 Zvolený
Alojz Vdovjak SDKÚ-DS Rakúsy 715 76,96 Zvolený
Ľuboš Ožvoldík KDH, SDKÚ-DS, SMER Osturňa 10 4,33 Nezvolený
Viera Kredatusová SDKÚ-DS Malý Slavkov 43 10,26 Nezvolený
Tomáš Hudáček SDKÚ-DS Lendak 59 3,50 Nezvolený
Slavomír Majerčák KDH, SDKÚ-DS Lechnica 73 100,00 Zvolený
Ľubomír Mačko SMER, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 647 13,28 Nezvolený
Ján Turek SDKÚ-DS, KDH, SMER Ihľany 438 68,12 Zvolený
František Cehuľa SDKÚ-DS Hradisko 30 100,00 Zvolený
Jolana Bjalončíková SDKÚ-DS, KDH, SMER Holumnica 97 30,70 Nezvolený
Štefan Džurný KDH, SDKÚ-DS, SMER Červený Kláštor 114 78,08 Zvolený
František Ohalek SDKÚ-DS Bušovce 59 30,41 Nezvolený
Miloš Pitko SDKÚ-DS Abrahámovce 74 100,00 Zvolený
Tibor Sisák SDKÚ-DS Nechválova Polianka 40 38,10 Nezvolený
Štefan Miko SDKÚ-DS Modra nad Cirochou 382 75,49 Zvolený
Eva Solejová SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Medzilaborce 875 31,08 Nezvolený
Michal Berdák SDKÚ-DS Ľubiša 165 32,23 Zvolený
Jozef Kočan SDKÚ-DS Koškovce 50 14,84 Nezvolený
Ján Dzoba SDKÚ-DS Kolonica 130 100,00 Zvolený
Benjamín Blaha SDKÚ-DS Kamienka 188 59,87 Zvolený
Ján Kormucik SDKÚ-DS Kamenica nad Cirochou 202 17,02 Nezvolený
Ján Struňák KDH, SDKÚ-DS Jasenov 261 39,07 Nezvolený
Anna Šurinová SDKÚ-DS Jankovce 56 32,75 Nezvolený
Ľudmila Dutková SDKÚ-DS Jabloň 11 4,44 Nezvolený
Jaroslav Suchý SDKÚ-DS Humenné 1921 19,59 Nezvolený
Darina Labaničová SDKÚ-DS Hrabová Roztoka 21 42,00 Nezvolený
Ľudmila Veľasová SDKÚ-DS, KDH Hankovce 183 58,84 Zvolený
Alexander Tyč SDKÚ-DS Cernina 66 20,12 Nezvolený
Peter Kazimír SDKÚ-DS Bodružal 0 0,00 Nezvolený
Marián Kollár KDH, SDKÚ-DS Lipovce 24 8,36 Nezvolený
Anton Janičina SMER, SDKÚ-DS, KDH Jakubovany 246 100,00 Zvolený
Jozef Mizerák SDKÚ-DS Jakubova Voľa 84 38,01 Nezvolený
Vladimír Kropiľák SDKÚ-DS Chminianske Jakubovany 6 0,98 Nezvolený
Jozef Majirský KDH, SDKÚ-DS Chmeľovec 102 40,32 Nezvolený
Miroslav Tomčík SDKÚ-DS, KDH Hubošovce 109 45,42 Zvolený
Ľubomír Tomečko SDKÚ-DS Gregorovce 2 0,50 Nezvolený
Albín Kočiš SDKÚ-DS, KDH Fintice 174 20,16 Nezvolený
Vladimír Bačinský SDKÚ-DS Ďačov 71 18,11 Nezvolený
Ján Seman SDKÚ-DS Dulová Ves 195 100,00 Zvolený
Peter Javorský SDKÚ-DS Drienica 61 15,52 Nezvolený
Jozef Dučay SDKÚ-DS Daletice 33 50,77 Zvolený
Jozef Hreha KDH, SDKÚ-DS Červenica 110 31,98 Nezvolený
Štefan Rafajlovič SDKÚ-DS Bzenov 258 84,59 Zvolený
Pavol Tomčufčík SDKÚ-DS Brezovička 130 65,99 Zvolený
Milena Birešová SDKÚ-DS, KDH Bretejovce 143 91,08 Zvolený
Anton Mikolaj SDKÚ-DS, KDH Bodovce 87 48,07 Zvolený
Martin Topor KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,64 Nezvolený
Miloš Murin SDKÚ-DS Bajerov 0 0,00 Nezvolený
Klaudius Burger SDKÚ-DS Vysoké Tatry 0 0,00 Nezvolený
Peter Slobodník SDKÚ-DS Vydrník 355 84,73 Zvolený
Šimon Šifra SDKÚ-DS Vernár 147 38,58 Nezvolený
Karol Gnebus SDKÚ-DS Tatranská Javorina 14 13,46 Nezvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 722 86,26 Zvolený
Štefan Martinka SDKÚ-DS Svit 188 6,85 Nezvolený
Štefan Bajtoš SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 266 26,76 Zvolený
Mária Kleinová SMER, SDKÚ-DS Spišský Štiavnik 606 71,97 Zvolený
Vladimír Ledecký ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Spišský Hrhov 401 100,00 Zvolený
Martin Lavko SNS, SDKÚ-DS, HZD, SMER, ĽS-HZDS Spišské Bystré 940 90,38 Zvolený
Alžbeta Šišková SDKÚ-DS Poľanovce 35 37,63 Nezvolený
Jana Mackaľová SDKÚ-DS Dúbrava 24 19,05 Nezvolený
Marián Škovran SDKÚ-DS Čabiny 166 65,35 Zvolený
Ján Ambro SDKÚ-DS, KDH Brekov 258 40,63 Zvolený
Pavol Kapráľ SDKÚ-DS Belá nad Cirochou 186 15,37 Nezvolený
Marcel Kvokačka SMER, KDH, SDKÚ-DS Vaniškovce 143 82,66 Zvolený
Miroslav Kravec SDKÚ-DS Tročany 101 50,75 Zvolený
František Delej SF, SDKÚ-DS Tarnov 83 38,07 Nezvolený
František Haniš SDKÚ-DS Šiba 24 8,45 Nezvolený
Jozef Hudák SMER, SDKÚ-DS, KDH Rokytov 145 51,24 Zvolený
Vladimír Kostár KDH, SDKÚ-DS Lascov 137 48,24 Zvolený
Jozef Fida SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Kurima 127 25,92 Nezvolený
Imrich Groško SDKÚ-DS Kučín 93 57,76 Zvolený
Peter Krupa ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 267 64,18 Zvolený
Milan Jašek SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Komárov 95 100,00 Zvolený
Ľubomír Kundrát SDKÚ-DS, KDH Janovce 146 100,00 Zvolený
Anna Carachová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Hutka 42 100,00 Zvolený
Miroslav Mackanič SDKÚ-DS Hervartov 180 63,38 Zvolený
Ján Pataky KDH, SDKÚ-DS Hertník 247 46,60 Zvolený
Ondrej Surgent SF, HZD, KDH, SDKÚ-DS Hažlín 149 24,27 Nezvolený
Anna Uhrinová SDKÚ-DS, KDH Harhaj 93 71,54 Zvolený
Martin Ceľuch SDKÚ-DS, KDH Gaboltov 135 52,12 Zvolený
Ján Sabol SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 234 70,06 Zvolený
Andrej Lipták SDKÚ-DS, KDH Dubinné 29 14,43 Nezvolený
Ľudovít Kravec SDKÚ-DS Cigeľka 207 89,61 Zvolený
Peter Banás SDKÚ-DS Brezovka 37 50,00 Nezvolený
Alojz Ferenc SMER, SDKÚ-DS Bartošovce 113 29,43 Nezvolený
Miroslav Mačej KDH, SDKÚ-DS Bardejov 1927 19,47 Nezvolený
Jaroslav Ubert SDKÚ-DS Žarnovica 263 9,46 Nezvolený
Valéria Kuková KDH, SDKÚ-DS Vysoká 60 63,83 Zvolený
Eduard Vokál KDH, SDKÚ-DS Lipany 1208 63,81 Zvolený
Ľudovít Beňa SDKÚ-DS Lesíček 16 11,43 Nezvolený
Jaroslav Buzogáň SDKÚ-DS, KDH Lemešany 387 50,13 Zvolený
Anton Aštary SDKÚ-DS, KDH Kojatice 337 100,00 Zvolený
Jozef Hlavatý KDH, SDKÚ-DS Kendice 557 100,00 Zvolený
Jozef Pribula SDKÚ-DS, KDH Kapušany 359 38,35 Zvolený
Martin Andraščík SDKÚ-DS, KDH Kamenica 188 21,41 Nezvolený
Marek Čarný SDKÚ-DS, KDH Janovík 73 49,66 Nezvolený
Jozef Fudali SDKÚ-DS Víťazovce 13 6,34 Nezvolený
Ján Holinka SDKÚ-DS Ulič 308 100,00 Zvolený
Štefan Ladičkovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Topoľovka 325 68,57 Zvolený
Jana Španová SDKÚ-DS Sukov 33 37,08 Nezvolený
Dušan Hirjak SDKÚ-DS Stakčínska Roztoka 99 100,00 Zvolený
Jaroslav Regec SDKÚ-DS Snina 920 14,16 Nezvolený
Ondrej Binder SDKÚ-DS, KDH Svätý Anton 149 22,17 Nezvolený
Igor Vankulič SF, KDH, SDKÚ-DS Stará Kremnička 265 47,07 Zvolený
Slavomír Vanka KDH, SDKÚ-DS, SMER, SNS Slaská 52 16,88 Nezvolený
Ján Varga SDKÚ-DS Počúvadlo 36 60,00 Zvolený
Anna Miháliková OKS, KDH, SDKÚ-DS Nová Baňa 1135 40,67 Zvolený
Ján Pružina ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Lutila 490 72,38 Zvolený
Cyril Hrmo SF, SNS, KDH, SDKÚ-DS Lovča 135 29,48 Zvolený
Miroslav Nárožný KDH, SDKÚ-DS Kremnica 542 23,16 Nezvolený
Pavol Balžanka KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1839 40,74 Zvolený
Vladimír Mecho SDKÚ-DS Banská Belá 206 33,39 Nezvolený
Vladimír Šedo Misia 21, HZD, ANO, KDH, SDKÚ-DS Zvolen 3792 39,73 Nezvolený
Pavel Výboh SMER, SDKÚ-DS Vígľaš 461 59,95 Zvolený
Miroslav Melaga SDKÚ-DS Trpín 63 100,00 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Terany 233 58,40 Zvolený
Pavol Juráň SDKÚ-DS Súdovce 26 24,53 Nezvolený
Oľga Bartková SDKÚ-DS, SNS Senohrad 277 78,69 Zvolený
Jozef Roziak SDKÚ-DS, KDH Sebechleby 193 34,71 Zvolený
Ján Gonda SDKÚ-DS, SNS Podkriváň 112 36,01 Nezvolený
Leonard Lendvorský KDH, SDKÚ-DS Krupina 346 10,98 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SF, SNS, SDKÚ-DS Rešov 93 44,29 Zvolený
Vladimír Hrušovský SDKÚ-DS, KDH Raslavice 340 31,08 Nezvolený
Ján Borecký SDKÚ-DS Petrová 55 20,00 Nezvolený
Stanislav Biroš ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Osikov 278 100,00 Zvolený
Ján Cundra SDKÚ-DS Nižná Polianka 65 44,83 Zvolený
Anton Beňa SDKÚ-DS Mokroluh 165 42,86 Nezvolený
Ján Bľanda SF, SDKÚ-DS, KDH Malcov 250 36,60 Zvolený
František Palko SMER, SDKÚ-DS, KDH Lopúchov 151 100,00 Zvolený
Michal Chomjak SDKÚ-DS, KDH Lenartov 31 7,21 Nezvolený
Rudolf Gonda SDKÚ-DS, KDH Hriňová 1024 33,42 Zvolený
Pavel Mešter SDKÚ-DS Horné Mladonice 8 9,20 Nezvolený
Ladislav Šumichrast SDKÚ-DS Hontianske Nemce 98 12,01 Nezvolený
Ján Ľalík ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Dúbravy 316 60,54 Zvolený
Bohuslav Beňuch ANO, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Dudince 306 37,23 Nezvolený
Vladimír Lukáč SDKÚ-DS Drienovo 13 18,31 Nezvolený
Peter Rényei SDKÚ-DS Drážovce 12 18,75 Nezvolený
Ján Škvarka SDKÚ-DS Domaníky 5 3,68 Nezvolený
Viera Oravcová SDKÚ-DS Devičie 12 6,67 Nezvolený
Anna Konôpková SDKÚ-DS Čekovce 57 22,80 Nezvolený
Miroslav Hric SDKÚ-DS, HZD Budča 154 31,24 Nezvolený
Branislav Kázmer SDKÚ-DS Záhorce 222 52,11 Zvolený
Anna Makovníková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 100 100,00 Zvolený
Anna Gregorová SDKÚ-DS Veľký Lom 18 16,07 Nezvolený
Peter Libiak SDKÚ-DS Veľký Krtíš 1226 33,27 Nezvolený
Ivan Krahulec SDKÚ-DS Veľké Zlievce 208 80,31 Zvolený
Tibor Dímik SDKÚ-DS Širákov 112 100,00 Zvolený
Slavomíra Šichtová SDKÚ-DS Slovenské Kľačany 67 100,00 Zvolený
Ján Šinko KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Slovenské Ďarmoty 105 34,54 Nezvolený
Irena Guttenová SDKÚ-DS Sklabiná 133 31,97 Nezvolený
Jozef Híveš SMK-MKP, SDKÚ-DS Seľany 27 17,31 Nezvolený
Irma Benkočová SDKÚ-DS, SMK-MKP Olováry 175 75,76 Zvolený
Ľudovít Roško SDKÚ-DS Obeckov 160 58,61 Zvolený
Anna Bariaková HZD, SDKÚ-DS Nová Ves 21 8,61 Nezvolený
Ján Zaťko SDKÚ-DS Nenince 128 13,93 Nezvolený
Peter Ivanič KDH, SDKÚ-DS Muľa 28 17,83 Nezvolený
Aladár Bariak SDKÚ-DS Modrý Kameň 308 37,98 Zvolený
Viliam Bayer SDKÚ-DS Malý Krtíš 159 91,38 Zvolený
Tatiana Káššayová SDKÚ-DS Malé Straciny 59 75,64 Zvolený
Štefan Slyš SDKÚ-DS Ľuboriečka 24 29,63 Nezvolený
Ladislav Majdán SDKÚ-DS Lesenice 266 76,00 Zvolený
Danica Hornáčeková KDH, SDKÚ-DS Kosihovce 61 19,24 Nezvolený
Vladimír Žiliak SF, KDH, SDKÚ-DS Dolná Ves 81 56,25 Zvolený
Pavol Santoris SDKÚ-DS, SNS Banský Studenec 99 40,74 Nezvolený
Hilda Gallošová SDKÚ-DS Kiarov 11 5,05 Nezvolený
Pavel Hriň SDKÚ-DS Chrťany 62 64,58 Zvolený
Juraj Pastorok SDKÚ-DS Horné Strháre 121 81,76 Zvolený
Jana Kukučková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Horná Strehová 85 80,95 Zvolený
Ľudovít Varga SDKÚ-DS Glabušovce 63 100,00 Zvolený
Jozef Ivic SDKÚ-DS Dolné Plachtince 242 74,69 Zvolený
Vojtech Ádám SDKÚ-DS Čeláre 129 52,87 Zvolený
Daniela Lichvárová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Bátorová 150 63,03 Zvolený
Veronika Muránska SDKÚ-DS Vyšný Skálnik 42 100,00 Zvolený
Vojtech Szántó SDKÚ-DS Vlkyňa 15 8,02 Nezvolený
Štefan Homonnai SDKÚ-DS Tomášovce 62 48,82 Zvolený
Ľudovít Sendrei SDKÚ-DS Šivetice 136 66,34 Zvolený
Janka Ďurišová SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 144 70,59 Zvolený
Ondrej Kvetko SDKÚ-DS Revúca 305 6,57 Nezvolený
Terézia Balážová SDKÚ-DS Padarovce 0 0,00 Nezvolený
Štefan Péči SDKÚ-DS Ožďany 44 7,10 Nezvolený
Marian Cvacho SDKÚ-DS Nižný Skálnik 55 65,48 Zvolený
Július Branský SDKÚ-DS Magnezitovce 98 37,26 Zvolený
Marek Podobník SDKÚ-DS Lubeník 84 14,41 Nezvolený
Marián Habovčík SDKÚ-DS Lenka 109 100,00 Zvolený
Božena Ambróšová SDKÚ-DS, SNS Lehôtka 78 42,39 Nezvolený
Ondrej Bálint KSS, KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Kokava nad Rimavicou 441 33,46 Nezvolený
Ján Sára ĽS-HZDS, KDH, SNS, SDKÚ-DS Jelšovec 93 100,00 Zvolený
Mária Nagyová KDH, SDKÚ-DS Holiša 108 33,86 Nezvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Halič 650 89,90 Zvolený
Róbert Belko SNS, SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 656 24,45 Nezvolený
Marta Porubiaková SDKÚ-DS, KDH Breznička 40 8,81 Nezvolený
Viera Agócsová SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Biskupice 39 10,66 Nezvolený
Jozef Danyi KDH, SDKÚ-DS Belina 50 13,37 Nezvolený
Ján Lihan KDH, SDKÚ-DS Polomka 839 62,61 Zvolený
Jozef Mačuda SDKÚ-DS Veľké Teriakovce 105 21,43 Nezvolený
Pavel Porubský KDH, SDKÚ-DS Podbrezová 214 16,10 Nezvolený
Michal Baránek SDKÚ-DS, KDH Mýto pod Ďumbierom 57 16,62 Nezvolený
Elena Gregorová SDKÚ-DS Brezno 501 10,26 Nezvolený
Ján Šperka SDKÚ-DS Beňuš 1 0,19 Nezvolený
Antonín Melichar SDKÚ-DS Vlkanová 242 45,32 Zvolený
Ivan Janovec KDH, SDKÚ-DS Turecká 52 45,22 Zvolený
Peter Spevák KDH, SDKÚ-DS Tajov 113 36,10 Zvolený
Jana Scholtzová SDKÚ-DS Špania Dolina 0 0,00 Nezvolený
Peter Lakomčík SDKÚ-DS, KDH Slovenská Ľupča 477 32,92 Zvolený
Ján Mesík SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 416 46,64 Nezvolený
Marián Spišiak SDKÚ-DS, KDH Riečka 281 77,20 Zvolený
Igor Chrien SDKÚ-DS Moštenica 51 42,86 Nezvolený
Ondrej Slivka KDH, SDKÚ-DS Malachov 404 76,08 Zvolený
Peter Vrbický SDKÚ-DS Lučatín 102 30,54 Nezvolený
Ján Novák KDH, SDKÚ-DS Králiky 162 46,55 Zvolený
Ján Bíreš KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 73,40 Zvolený
Dalibor Herkel SDKÚ-DS, SMER, SNS Hronsek 108 29,03 Nezvolený
Ondrej Snopko KDH, SDKÚ-DS Hiadeľ 58 19,33 Nezvolený
Július Hríbik SDKÚ-DS, KDH Harmanec 13 2,54 Nezvolený
Ján Chladný SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Banská Bystrica 7169 33,00 Nezvolený
Ivan Harman OKS, SF, KDH, SDKÚ-DS Žilina 13050 50,26 Zvolený
Štefan Harant ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Veľká Čierna 90 100,00 Zvolený
Viktor Vallo SNS, SMER, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Terchová 767 69,98 Zvolený
Tibor Mintál SDKÚ-DS Teplička nad Váhom 486 28,91 Nezvolený
Eugen Borbás SDKÚ-DS Dubno 49 52,13 Zvolený
Vojtech Galo SDKÚ-DS, SF Držkovce 224 66,27 Zvolený
Agneša Krahulcová SDKÚ-DS Dolné Zahorany 89 63,12 Zvolený
Alexander Puskás SDKÚ-DS Číž 0 0,00 Nezvolený
Karol Bari SDKÚ-DS Cakov 73 50,34 Zvolený
Andrea Baláková SDKÚ-DS Bottovo 48 33,80 Nezvolený
Peter Agócs SDKÚ-DS Barca 16 8,00 Nezvolený
Miroslav Kucek SDKÚ-DS, SNS Vidiná 62 6,78 Nezvolený
Ján Gonda ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Uhorské 7 1,92 Nezvolený
Štefan Václavík SDKÚ-DS, KDH Sušany 195 80,25 Zvolený
Jozef Gembec SDKÚ-DS, SNS Stará Halič 229 58,87 Zvolený
Milan Spodniak SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 184 100,00 Zvolený
Ivan Eibner SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS Rapovce 316 100,00 Zvolený
Pavel Gavalec SDKÚ-DS, ZSNS, SNS, HZD Poltár 915 36,63 Nezvolený
Tibor Soós SDKÚ-DS Pinciná 76 48,41 Zvolený
František Kováč SDKÚ-DS, SMK-MKP Panické Dravce 249 76,38 Zvolený
Tivadar Berki SDKÚ-DS Nitra nad Ipľom 89 48,11 Zvolený
Jozef Hodulák KDH, SDKÚ-DS Mučín 234 66,29 Zvolený
Zoltán Miklóš SDKÚ-DS Mikušovce 115 79,31 Zvolený
Marian Halgaš SNS, SDKÚ-DS Mašková 72 40,91 Nezvolený
Milan Marko KDH, SDKÚ-DS, SNS Lučenec 2754 31,86 Zvolený
Milan Matuška KDH, SNS, SDKÚ-DS Lipovany 68 37,78 Zvolený
Alfonz Klocaň SDKÚ-DS Strečno 418 39,03 Zvolený
Mária Ďurajková SDKÚ-DS Rosina 24 1,76 Nezvolený
Peter Dobeš SMER, SDKÚ-DS, KDH Rajecké Teplice 551 41,87 Zvolený
Ján Surán SDKÚ-DS Divinka 240 55,05 Zvolený
Oľga Košťálová SDKÚ-DS Divina 46 4,07 Nezvolený
Peter Weber SF, OKS, KDH, SDKÚ-DS Bytča 1356 32,73 Nezvolený
Kamil Pecko SDKÚ-DS Brezany 182 72,80 Zvolený
Ján Ondrejka SDKÚ-DS, SNS, KDH Liptovské Sliače 1186 58,68 Zvolený
Pavol Bugeľ SDKÚ-DS Zubrohlava 428 44,91 Zvolený
Milan Kolesár SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Jelšava 949 67,07 Zvolený
Ondrej Berki SDKÚ-DS Hostice 360 67,29 Zvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hnúšťa 1480 66,28 Zvolený
František Bencső SDKÚ-DS Gortva 27 10,93 Nezvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 173 100,00 Zvolený
Dezider Csala SDKÚ-DS Gemer 8 1,65 Nezvolený
Juraj Bernaťák SDKÚ-DS Trstená 971 32,16 Nezvolený
Dušan Ratica SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, HZD Rabča 1371 80,13 Zvolený
Albín Viater SDKÚ-DS, KDH Oravská Lesná 943 62,33 Zvolený
Vladimír Madleňák SDKÚ-DS Oravská Jasenica 34 5,09 Nezvolený
Milan Kraus SDKÚ-DS Námestovo 24 0,89 Nezvolený
Mária Juričková SDKÚ-DS Mútne 670 51,03 Zvolený
Pius Papán SDKÚ-DS Lokca 127 11,78 Nezvolený
Terézia Pacoňová SDKÚ-DS Krušetnica 94 20,94 Nezvolený
Vladimír Farko SMER, SDKÚ-DS Žaškov 204 26,98 Nezvolený
Ladislav Tomáň SMER, KDH, SDKÚ-DS Sedliacka Dubová 191 100,00 Zvolený
Metod Sojčák SDKÚ-DS Pucov 220 52,63 Zvolený
Milan Hančiak KDH, SDKÚ-DS Párnica 68 17,30 Nezvolený
Zuzana Jurisová SDKÚ-DS Oravský Podzámok 141 21,73 Nezvolený
Ľubomír Sopúch KDH, SDKÚ-DS Oravská Poruba 91 18,96 Nezvolený
Ján Čief KDH, SDKÚ-DS, SMER Istebné 287 37,08 Zvolený
Peter Štefka SMER, SDKÚ-DS Chlebnice 108 16,24 Nezvolený
Ivan Budiak SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Dolný Kubín 4010 56,91 Zvolený
Bartolomej Gonos KDH, SDKÚ-DS, SMER Dlhá nad Oravou 262 41,85 Zvolený
Ján Beňuš SDKÚ-DS Bziny 187 62,33 Zvolený
Peter Špita SDKÚ-DS Raková 103 4,43 Nezvolený
Beáta Jurgová SDKÚ-DS, KDH Podvysoká 83 14,69 Nezvolený
Peter Jurčík SDKÚ-DS Maršová - Rašov 13 3,08 Nezvolený
Monika Dimitriadu OKS, SDKÚ-DS Lietavská Lúčka 136 16,31 Nezvolený
Erika Lodňanová SDKÚ-DS Krasňany 10 1,68 Nezvolený
Jana Zajacová SDKÚ-DS Kotrčiná Lúčka 31 12,97 Nezvolený
Mária Bučová SDKÚ-DS Jablonové 6 1,28 Nezvolený
Stanislav Marušák SMER, SDKÚ-DS Hôrky 128 35,65 Nezvolený
Jozef Beňo SDKÚ-DS Tvrdomestice 88 36,07 Nezvolený
Pavol Segeš SDKÚ-DS Topoľčany 969 13,67 Nezvolený
Štefan Novotný SDKÚ-DS Práznovce 27 5,21 Nezvolený
Marek Németh SDKÚ-DS Krtovce 41 22,16 Nezvolený
Pavol Hlísta SDKÚ-DS Jacovce 47 5,19 Nezvolený
Ľubomír Ferkodič SDKÚ-DS Svodín 34 2,54 Nezvolený
Milan Jendrášek SDKÚ-DS Brezovica 104 14,90 Nezvolený
Jaroslav Kubalák SDKÚ-DS Beňadovo 139 41,37 Nezvolený
Peter Očka SDKÚ-DS Turčianska Štiavnička 243 57,04 Zvolený
Libuša Martinčeková SDKÚ-DS Sučany 94 5,09 Nezvolený
Danica Dianovská SDKÚ-DS Necpaly 64 13,45 Nezvolený
Stanislav Janiš SDKÚ-DS Martin 1834 11,13 Nezvolený
Vladimír Mlynček SDKÚ-DS Závažná Poruba 34 5,07 Nezvolený
Pavel Tomko SDKÚ-DS Veterná Poruba 75 48,08 Nezvolený
Anna Naďová SDKÚ-DS Trstené 83 100,00 Zvolený
Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 236 77,63 Zvolený
Michal Beňo SDKÚ-DS Partizánska Ľupča 16 2,11 Nezvolený
Milan Pastucha SDKÚ-DS Malužiná 26 17,81 Nezvolený
Ján Záborský SDKÚ-DS Liptovský Trnovec 40 12,27 Nezvolený
Alexander Slafkovský KDH, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5385 46,50 Nezvolený
Ján Fillo SDKÚ-DS Liptovský Ján 55 11,25 Nezvolený
Vladimír Čáni SDKÚ-DS Liptovské Beharovce 14 33,33 Nezvolený
Martin Alföldi KDH, SDKÚ-DS Šaľa 4062 61,83 Zvolený
Vojtech Hipp SDKÚ-DS Horná Kráľová 45 5,38 Nezvolený
Štefan Ölvecký SDKÚ-DS Jasová 182 30,64 Nezvolený
Vlasta Chrapková SDKÚ-DS Zbehy 24 2,32 Nezvolený
Tibor Tóth KDH, SDKÚ-DS Vráble 2071 100,00 Zvolený
Gabriela Šplehová SNS, SDKÚ-DS Tajná 134 64,11 Zvolený
Ľuboš Pítek SDKÚ-DS Svätoplukovo 28 4,38 Nezvolený
Tomáš Upohlav SDKÚ-DS Rumanová 0 0,00 Nezvolený
Pavel Bednárik SDKÚ-DS Poľný Kesov 201 54,18 Zvolený
Tibor Tkáč SDKÚ-DS Pohranice 45 7,40 Nezvolený
František Halás SDKÚ-DS Nitra 1913 8,39 Nezvolený
Margita Jamrichová SDKÚ-DS Kolíňany 394 44,37 Nezvolený
Ivan Néma SDKÚ-DS Dolné Lefantovce 66 19,94 Nezvolený
Ondrej Bungyi SDKÚ-DS Zbrojníky 111 37,88 Nezvolený
Pavol Hudák SF, SNS, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3325 25,52 Nezvolený
Miloš Húska SDKÚ-DS Uhliská 67 48,20 Nezvolený
Miroslav Považan SMER, SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, HZD Tlmače 1015 64,28 Zvolený
Ladislav Botka SDKÚ-DS Tekovské Lužany 99 8,18 Nezvolený
Judita Trníková SDKÚ-DS Šarovce 375 100,00 Zvolený
Dagmar Beszédesová SDKÚ-DS Šalov 51 26,02 Nezvolený
Ján Lőwy SDKÚ-DS Šahy 804 28,64 Zvolený
Ján Šuhaj SDKÚ-DS Santovka 29 5,98 Nezvolený
Imrich Králik SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Rybník 276 33,21 Zvolený
Milan Jakabšic SDKÚ-DS Pohronský Ruskov 79 11,08 Nezvolený
Ivan Murín SMK-MKP, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Levice 1462 14,82 Nezvolený
Dušan Mésároš SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kuraľany 271 72,46 Zvolený
Vojtech Bočák SDKÚ-DS, OKS, KDH Kalná nad Hronom 71 6,13 Nezvolený
Jozef Chrančok SDKÚ-DS Jesenské 14 42,42 Nezvolený
Jozef Ivanický SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Hronské Kľačany 103 12,58 Nezvolený
Gejza Nagy SDKÚ-DS Hrkovce 166 74,11 Zvolený
Karol Pilinský SDKÚ-DS Hontianska Vrbica 103 29,18 Zvolený
Alena Štefanecová SDKÚ-DS Dolné Semerovce 12 3,83 Nezvolený
Alexander Kúcs SDKÚ-DS Dolná Seč 39 14,94 Nezvolený
Ján Prommer SDKÚ-DS Demandice 334 50,91 Zvolený
Pavel Hudák SDKÚ-DS Čata 89 12,92 Nezvolený
Ján Janáč SMER, SNS, SDKÚ-DS, KSS Brhlovce 52 25,12 Nezvolený
Anna Šušoliaková SDKÚ-DS, KDH Šrobárová 207 64,09 Zvolený
Hubert Bathó SDKÚ-DS Marcelová 31 1,92 Nezvolený
Milan Berec KDH, SNS, SMER, SDKÚ-DS Trenčianska Teplá 1099 80,34 Zvolený
Ján Šušaník KDH, SDKÚ-DS Nová Dubnica 2164 55,22 Zvolený
Pavol Čiernik ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, HZD, KDH Ilava 674 29,63 Nezvolený
Eva Bočincová SF, SZ, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 1329 24,18 Nezvolený
Eva Bačíková KDH, SDKÚ-DS Dolná Poruba 84 20,44 Nezvolený
Oľga Kollárdiová SDKÚ-DS Mýtne Ludany 340 67,06 Zvolený
Pavol Obert SDKÚ-DS Veľké Kršteňany 35 10,80 Nezvolený
Pavol Miklaš SDKÚ-DS Skačany 65 9,48 Nezvolený
Ján Bodnár S.O.S, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Prievidza 7592 53,27 Zvolený
Slavka Súlovská SDKÚ-DS Pažiť 202 84,87 Zvolený
Jaroslav Szegény SDKÚ-DS Partizánske 780 12,69 Nezvolený
Martin Skučka SDKÚ-DS Malé Kršteňany 96 36,36 Nezvolený
Martin Mikloš SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Krásno 219 100,00 Zvolený
Viktor Bezák SDKÚ-DS Chynorany 461 36,27 Nezvolený
Mária Koliesková SDKÚ-DS Horné Vestenice 10 2,82 Nezvolený
Peter Hromádka DSS, KDH, SDKÚ-DS Handlová 3582 67,34 Zvolený
Vladislav Oravec SDKÚ-DS Bojnice 405 16,52 Nezvolený
Branislav Celler KDH, SDKÚ-DS Trenčín 5890 39,01 Zvolený
Štefan Škultéty KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 883 43,14 Zvolený
Juraj Boldiš SDKÚ-DS Trenčianske Stankovce 22 1,64 Nezvolený
Marcela Kadrliaková KDH, SDKÚ-DS Púchov 1055 15,53 Nezvolený
Štefan Moravčík SDKÚ-DS Pružina 38 3,96 Nezvolený
Miroslav Adame SZ, SMER, SNS, SDKÚ-DS Považská Bystrica 7351 58,14 Zvolený
Jozef Červený KDH, SDKÚ-DS Kvašov 114 31,15 Nezvolený
Mária Porubčinová SZ, SNS, SDKÚ-DS, KDH Domaniža 50 6,11 Nezvolený
Ľubomír Tinka SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 257 58,68 Zvolený
Andrej Fedorko SDKÚ-DS Považany 222 42,86 Nezvolený
Ivan Pastorek SDKÚ-DS Pobedim 186 36,61 Nezvolený
Milan Ostrovský SDKÚ-DS Lubina 272 40,30 Zvolený
Jozef Balčirák SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Pravno 1135 85,92 Zvolený
Ivan Ušiak SDKÚ-DS Jablonka 110 37,29 Nezvolený
Libuša Brňová SDKÚ-DS Chvojnica 24 10,48 Nezvolený
Karol Pavlovič SDKÚ-DS Beckov 442 61,22 Zvolený
František Michalech SDKÚ-DS Veľké Držkovce 56 14,32 Nezvolený
Ján Ňukovič KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rovensko 177 68,08 Zvolený
Klára Blažeková SDKÚ-DS Rohov 18 9,78 Nezvolený
Štefan Huťťa SDKÚ-DS Radošovce 590 69,25 Zvolený
Ľudmila Vlčejová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS Koválov 91 23,88 Nezvolený
Vladimír Horák KDH, SDKÚ-DS Holíč 1290 37,52 Nezvolený
Jozef Petráš SDKÚ-DS Gbely 382 15,22 Nezvolený
Štefan Juráš SDKÚ-DS Častkov 190 48,59 Nezvolený
Jozefa Šimkovičová KDH, SDKÚ-DS Brodské 259 27,49 Nezvolený
Ján Chudík SDKÚ-DS, KDH Borský Svätý Jur 267 38,09 Nezvolený
Jozef Hricišák SDKÚ-DS, KDH Veľké Kostoľany 254 23,92 Nezvolený
Antonín Valovič SDKÚ-DS, SMER Ratnovce 27 5,10 Nezvolený
Peter Ottinger KDH, SDKÚ-DS Piešťany 688 8,21 Nezvolený
Štefan Farkaš SDKÚ-DS, KDH Pečeňady 55 16,87 Nezvolený
Ján Šugár SDKÚ-DS, KDH Banka 113 13,40 Nezvolený
Ladislav Pavlačka SDKÚ-DS Mostová 68 7,34 Nezvolený
Karol Benián SDKÚ-DS Kajal 83 13,09 Nezvolený
Iveta Labjaková SDKÚ-DS Jelka 185 13,08 Nezvolený
Alexander Hunka SDKÚ-DS, SMK-MKP Veľká Paka 240 55,81 Zvolený
Jozef Borik KDH, SDKÚ-DS Pravotice 30 16,13 Nezvolený
Elena Maďarová SDKÚ-DS Dubnička 26 38,81 Nezvolený
Július Janega SDKÚ-DS Dežerice 40 11,02 Nezvolený
Tibor Szládicsek SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 59 25,11 Nezvolený
Jana Škvarková SDKÚ-DS Horné Orešany 299 33,00 Nezvolený
Ján Dlhopolček SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, ANO Hlohovec 2128 35,71 Zvolený
Jana Nižnanská SDKÚ-DS Dolné Trhovište 97 30,60 Nezvolený
Cecília Krippelová SDKÚ-DS Bučany 527 53,23 Zvolený
Elena Horínková SDKÚ-DS, KDH Vrádište 81 22,63 Nezvolený
Peter Regásek SDKÚ-DS Unín 11 1,50 Nezvolený
Pavol Burda KDH, SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 162 26,82 Nezvolený
Emília Pavlíková SDKÚ-DS, KDH Smrdáky 226 100,00 Zvolený
Ján Čelústka SDKÚ-DS Smolinské 18 3,13 Nezvolený
František Szitási SDKÚ-DS, SMK-MKP Lehnice 1165 87,46 Zvolený
Ján Baďanský SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Kvetoslavov 131 28,67 Nezvolený
Rostislav Martinec SDKÚ-DS Veľký Biel 33 3,73 Nezvolený
Oľga Zibalová SMER, SDKÚ-DS, KDH Ivanka pri Dunaji 681 32,08 Nezvolený
Jozef Nemčovič SDKÚ-DS Chorvátsky Grob 280 29,76 Nezvolený
Oľga Reptová SDKÚ-DS Dunajská Lužná 145 9,20 Nezvolený
Jozef Čič SNS, SDKÚ-DS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 343 100,00 Zvolený
Miroslav Achberger SDKÚ-DS Vinosady 257 53,65 Zvolený
Štefan Lenghart SDKÚ-DS Viničné 637 80,23 Zvolený
Peter Jakuš SDKÚ-DS Štefanová 20 13,33 Nezvolený
Peter Fitz SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Šenkvice 1473 72,14 Zvolený
Branislav Horník SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 1000 16,24 Nezvolený
Štefan Bošnák SDKÚ-DS, KDH Trnava 10053 62,33 Zvolený
Štefan Lauko SDKÚ-DS, PS, KSS, ĽS-HZDS Sládkovičovo 521 22,50 Nezvolený
Jozef Chynoranský SDKÚ-DS Pezinok 779 11,08 Nezvolený
Martin Smolenický SDKÚ-DS Modra 199 5,88 Nezvolený
Marián Porkert SDKÚ-DS Častá 130 11,79 Nezvolený
Robert Kazarka SDKÚ-DS Stupava 652 24,23 Nezvolený
Eva Halinárová SDKÚ-DS Pernek 56 13,33 Nezvolený
Tibor Požgay SDKÚ-DS Marianka 5 0,84 Nezvolený
Róbert Bujna Misia 21, OKS, SNS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 725 87,56 Zvolený
Miroslav Krtek SDKÚ-DS Gajary 497 40,70 Nezvolený
Tomáš Besedič OKS, DSS, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 319 27,74 Nezvolený
Ján Mrva SDKÚ-DS Bratislava - Vajnory 771 39,66 Zvolený
Andrej Petrek DSS, SZ, , OKS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 4847 35,62 Zvolený
Pavol Kubovič KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7816 42,17 Nezvolený
Roman Žitný SDKÚ-DS Bratislava - Rača 1096 15,34 Nezvolený
Ján Duranský KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 1335 24,11 Nezvolený
Ladislav Snopko KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 6281 22,77 Nezvolený
Richard Frimmel SNS, ĽS-HZDS, SMER, SF, SZ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 7407 69,06 Zvolený
Oľga Keltošová SNS, SMER, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 1322 49,74 Zvolený
Bystrík Hollý KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 3503 35,23 Nezvolený
Hilda Mitterpachová KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 139 18,71 Nezvolený
Peter Polák SDKÚ-DS Bratislava - Dúbravka 2541 26,30 Nezvolený
Jozef Paczelt OKS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 220 34,11 Nezvolený
Andrej Ďurkovský SDKÚ-DS, KDH Bratislava 67097 55,69 Zvolený