Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Magdaléna Vášáryová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava 40438 32,05 Nezvolený
Ľubica Kolková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 346 54,40 Zvolený
Milan Jambor SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devínska Nová Ves 2030 38,29 Zvolený
Milan Trstenský OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Dúbravka 3622 36,08 Nezvolený
Rudolf Lachkovič OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 2147 20,69 Nezvolený
Peter Šramko OKS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 903 33,26 Zvolený
Ružena Apalovičová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 3916 33,25 Nezvolený
Iveta Plšeková OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 5987 22,28 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Zuzana Dzivjáková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Rača 1015 14,72 Nezvolený
Dušan Antoš KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 644 44,85 Zvolený
Dušan Pekár OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7866 39,62 Zvolený
Tatiana Rosová OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 5301 37,44 Zvolený
Ján Mrva SDKÚ-DS Bratislava - Vajnory 1483 71,54 Zvolený
Henrieta Peškovičová SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Vrakuňa 832 19,18 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 741 47,87 Zvolený
Elena Bukovská SaS, SDKÚ-DS Gajary 478 37,97 Nezvolený
Ondrej Jurčák SDKÚ-DS Jablonové 18 4,41 Nezvolený
Róbert Bujna SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 602 76,79 Zvolený
František Mravík SDKÚ-DS Láb 197 24,97 Nezvolený
Štefan Valent SDKÚ-DS Lozorno 106 7,31 Nezvolený
Pavol Varga SDKÚ-DS Marianka 165 24,37 Nezvolený
Július Papán SDKÚ-DS Plavecké Podhradie 112 27,38 Nezvolený
Ján Želipský SDKÚ-DS Rohožník 198 14,41 Nezvolený
Karol Janata KDH, SDKÚ-DS Stupava 1019 34,29 Nezvolený
Miroslav Filípek MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká pri Morave 105 10,44 Nezvolený
Radomír Ševeček SDKÚ-DS Závod 79 7,61 Nezvolený
Štefan Špajdel SDKÚ-DS Jablonec 128 26,78 Nezvolený
Antonín Koman KDH, SDKÚ-DS Limbach 106 14,34 Nezvolený
Richard Oravec KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Jur 742 31,67 Nezvolený
Štefan Lenghart SDKÚ-DS Viničné 583 66,40 Zvolený
Miroslav Achberger SDKÚ-DS Vinosady 84 13,77 Nezvolený
Ľubomír Jelínek SDKÚ-DS, KDH Vištuk 305 49,35 Zvolený
Emília Biznárová KDH, SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bernolákovo 563 26,66 Nezvolený
Ján Batyka MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Boldog 120 41,10 Nezvolený
Milan Lodňanek MOST - HÍD, SDKÚ-DS Dunajská Lužná 150 7,81 Nezvolený
Miroslav Marynčák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Chorvátsky Grob 891 50,71 Zvolený
Jozef Horváth SDKÚ-DS Kalinkovo 138 20,66 Nezvolený
Milan Baďanský MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS Miloslavov 381 44,93 Zvolený
István Pomichal OKS, KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tomášov 345 27,87 Nezvolený
Štefan Čermák MOST - HÍD, SDKÚ-DS Tureň 351 60,00 Zvolený
Balázs Albert KDH, SDKÚ-DS Báč 99 27,27 Nezvolený
Nataša Rajcsányiová KDH, SaS, SDKÚ-DS Blahová 95 39,42 Zvolený
Juraj Csörgő SDKÚ-DS Gabčíkovo 28 1,01 Nezvolený
Zoltán Sojka SDKÚ-DS Kvetoslavov 249 47,07 Zvolený
Ladislav Barta SDKÚ-DS Kyselica 31 37,35 Nezvolený
František Szitási SDKÚ-DS Lehnice 916 100,00 Zvolený
Alexander Hunka SMK-MKP, SDKÚ-DS Veľká Paka 216 42,69 Zvolený
Zoltán Horváth KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 1134 21,92 Nezvolený
Martin Tomčányi SMER, SDKÚ-DS Sereď 1725 32,22 Zvolený
Edmund Csiba SDKÚ-DS Tomášikovo 103 10,79 Nezvolený
František Gőgh SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Veľké Úľany 1107 56,65 Zvolený
Margita Lacková KDH, SDKÚ-DS Banka 216 24,46 Nezvolený
Juraj Surový KDH, SDKÚ-DS Drahovce 177 13,53 Nezvolený
Peter Radošinský SDKÚ-DS, KDH Chtelnica 514 33,51 Zvolený
Miroslav Kazík SDKÚ-DS, KDH Moravany nad Váhom 92 9,56 Nezvolený
Miloš Žažo SDKÚ-DS, KDH Ostrov 3 0,46 Nezvolený
Katarína Cibulková MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Piešťany 1368 15,40 Nezvolený
Marián Dóczy SDKÚ-DS Sokolovce 312 45,02 Nezvolený
Jozef Keller SDKÚ-DS Šípkové 25 12,89 Nezvolený
Vladimír Bízek SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 692 43,22 Zvolený
Jozefa Šimkovičová SDKÚ-DS, KDH Brodské 208 16,40 Nezvolený
Štefan Juráš SDKÚ-DS Častkov 137 33,74 Zvolený
Anna Rypáková SaS, KDH, SDKÚ-DS Holíč 1035 29,23 Nezvolený
Martin Masár SDKÚ-DS, SMER Hradište pod Vrátnom 185 46,84 Nezvolený
Jana Vaculová SDKÚ-DS, SaS Jablonica 193 19,49 Nezvolený
Dušan Ružička KDH, SDKÚ-DS Kopčany 394 33,31 Nezvolený
Gabriela Romerová SDKÚ-DS Kuklov 10 2,96 Nezvolený
Roman Velický SaS, KDH, SDKÚ-DS Lakšárska Nová Ves 209 38,92 Nezvolený
Marián Dvorský KDH, SDKÚ-DS Letničie 261 81,06 Zvolený
Jozef Záluby SDKÚ-DS Lopašov 35 19,02 Nezvolený
Veronika Dudášová ND, SZS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Moravský Svätý Ján 118 11,72 Nezvolený
Dana Žúrková ND, KDH, SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 263 58,06 Zvolený
Ján Bošák SDKÚ-DS Prietržka 26 9,06 Nezvolený
Miroslav Rajčák SDKÚ-DS Radošovce 85 8,83 Nezvolený
Marcela Ravasová SaS, KDH, SDKÚ-DS Rohov 48 24,87 Nezvolený
Richard Čermák SDKÚ-DS, SaS Rovensko 61 23,02 Nezvolený
Elena Michalicová SDKÚ-DS, KDH Rybky 75 26,41 Nezvolený
Pavol Kalman SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 1717 29,49 Nezvolený
Roman Zahradník SDKÚ-DS, OKS, MOST - HÍD, KDH Skalica 1365 27,44 Nezvolený
Pavol Burda SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 274 47,99 Nezvolený
Peter Regásek SDKÚ-DS Unín 61 9,61 Nezvolený
Vladimír Šimonovič SDKÚ-DS Vrádište 46 11,65 Nezvolený
Jozef Kozoň SDĽ, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bohdanovce nad Trnavou 73 11,13 Nezvolený
Cecília Krippelová SDKÚ-DS Bučany 467 42,22 Nezvolený
Maroš Sagan SDKÚ-DS, KDH Cífer 705 37,34 Zvolený
Daniel Stranovský SDKÚ-DS Dolné Dubové 30 7,89 Nezvolený
Peter Dvoran SMER, SDKÚ-DS, KDH Hlohovec 3200 43,51 Zvolený
Ján Záhradník SDKÚ-DS Horné Orešany 259 30,12 Nezvolený
Štefan Hrašna SDKÚ-DS Hrnčiarovce nad Parnou 195 20,33 Nezvolený
Ružena Sládeková SDKÚ-DS Lošonec 11 3,41 Nezvolený
Martin Štrba SDKÚ-DS Siladice 112 37,84 Nezvolený
Ľuboš Nemec KDH, SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 61 26,99 Nezvolený
Peter Boháček SaS, SDKÚ-DS Smolenice 69 4,17 Nezvolený
Jozef Pobiecký SaS, SDKÚ-DS Trnava 4685 29,08 Nezvolený
Branislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 861 12,00 Nezvolený
Jarmila Hrúzová SDKÚ-DS Brezolupy 188 64,60 Zvolený
Jana Gregorová SDKÚ-DS Cimenná 20 32,79 Nezvolený
Emília Pašková SDKÚ-DS Dolné Naštice 111 42,21 Nezvolený
Jozef Krč SDKÚ-DS Dubnička 15 20,27 Nezvolený
Eva Srncová SDKÚ-DS Dvorec 147 100,00 Zvolený
Ivan Kšiňan SDKÚ-DS Horné Naštice 7 2,50 Nezvolený
Dušan Darmo SDKÚ-DS Libichava 71 100,00 Zvolený
Anna Maňáková SDKÚ-DS Malé Hoste 75 36,06 Nezvolený
František Flimel SDKÚ-DS Otrhánky 93 35,50 Nezvolený
Marián Kosiba SDKÚ-DS Pečeňany 86 33,33 Nezvolený
Ján Kováč SDKÚ-DS Podlužany 7 1,41 Nezvolený
Ján Tomášik SDKÚ-DS Prusy 184 64,79 Zvolený
Jozef Hruška SDKÚ-DS Timoradza 99 32,46 Nezvolený
Jozef Urban SDKÚ-DS Veľké Držkovce 160 41,13 Nezvolený
Karol Pavlovič SaS, KDH, SDKÚ-DS Beckov 234 30,00 Zvolený
Ľuboš Valášek SDKÚ-DS Brezová pod Bradlom 240 9,78 Nezvolený
Stanislav Majerník SDKÚ-DS, SaS Brunovce 67 19,94 Nezvolený
Ján Kucharovič SDKÚ-DS Kálnica 196 33,45 Nezvolený
Vladislav Šuster KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Krajné 247 33,29 Zvolený
Milan Ostrovský SDKÚ-DS Lubina 170 20,38 Nezvolený
Marián Ševcech SDKÚ-DS, KDH Nová Ves nad Váhom 110 41,35 Nezvolený
Ľubomír Karaba SaS, SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 1783 26,02 Nezvolený
Eva Směřičková SDKÚ-DS, KDH Pobedim 215 34,35 Zvolený
Dušan Kadlečík KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Podkylava 109 77,86 Zvolený
Anna Čechvalová SDKÚ-DS, KDH Podolie 524 48,93 Zvolený
Ingrid Jagošová SDKÚ-DS Polianka 23 10,55 Nezvolený
Jozef Munk SDKÚ-DS, KDH Považany 198 27,81 Nezvolený
Ján Juráš SDKÚ-DS Rudník 24 6,27 Nezvolený
Jaroslav Pikus SDKÚ-DS Stará Lehota 109 62,64 Zvolený
Leopold Barszcz SaS, KDH, SDKÚ-DS Stará Turá 1200 35,63 Nezvolený
Bibiana Naďová SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 319 65,50 Zvolený
Ján Prekop ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Beluša 1576 60,24 Zvolený
Anton Novosád SMER, SNS, SDKÚ-DS, KDH Dolné Kočkovce 231 30,84 Nezvolený
Pavol Pacek SMER, KDH, SNS, SDKÚ-DS Horná Mariková 150 34,09 Nezvolený
Jana Melicheríková SDKÚ-DS Horný Lieskov 35 16,13 Nezvolený
Jozef Červený SaS, SDKÚ-DS Kvašov 173 48,87 Nezvolený
Oľga Lednická ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH, SMER Malé Lednice 83 100,00 Zvolený
Karol Janas SDKÚ-DS, KDH, SMER Považská Bystrica 6540 54,64 Zvolený
Michal Ušiak SDKÚ-DS, KDH, SMER Pružina 641 69,37 Zvolený
Pavol Crkoň SMER, KDH, SDKÚ-DS Púchov 2193 31,40 Nezvolený
Iveta Loduhová SDKÚ-DS Streženice 164 34,17 Nezvolený
Milan Gášek SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Vydrná 158 100,00 Zvolený
Jaroslav Mokrička KDH, SDKÚ-DS Záriečie 16 3,74 Nezvolený
Lýdia Pinková MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bojnice 346 14,31 Nezvolený
Ján Králik SDKÚ-DS Čavoj 5 1,53 Nezvolený
Ľubomír Géze SDKÚ-DS Čereňany 3 0,32 Nezvolený
Ján Spevár MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Handlová 642 11,56 Nezvolený
Ľudovít Košík SDKÚ-DS, KDH Chynorany 421 32,04 Nezvolený
Martin Mikloš SDKÚ-DS Krásno 207 100,00 Zvolený
Vojtech Šovčík SDKÚ-DS, KDH Lazany 430 46,84 Nezvolený
Jozef Pešek SDKÚ-DS Lipník 8 3,03 Nezvolený
Peter Vido SDKÚ-DS Malá Čausa 242 73,33 Zvolený
Martin Skučka SDKÚ-DS Malé Kršteňany 86 28,76 Nezvolený
Tibor Peciar SDKÚ-DS Nedanovce 97 27,09 Nezvolený
Martin Mokrý KDH, SDKÚ-DS, SNS Nedožery - Brezany 599 50,00 Zvolený
Jozef Balčirák SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Pravno 962 69,96 Zvolený
Mária Luchavová SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Sučany 89 13,53 Nezvolený
Daniel Daniš SDKÚ-DS Nováky 572 26,53 Nezvolený
Jaroslav Tkáč KDH, SaS, SDKÚ-DS Partizánske 793 10,26 Nezvolený
Slavka Súlovská SDKÚ-DS Pažiť 0 0,00 Nezvolený
Milan Dérer S.O.S., SDĽ, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Prievidza 3631 24,24 Nezvolený
Dušan Grznár SDKÚ-DS Skačany 173 25,94 Nezvolený
Anton Stanko KDH, SDKÚ-DS Veľký Klíž 199 34,08 Nezvolený
Otakár Sneženka SDKÚ-DS Žabokreky nad Nitrou 433 57,12 Zvolený
Eva Bočincová MOST - HÍD, SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Dubnica nad Váhom 2674 39,27 Nezvolený
Juraj Vlado SDKÚ-DS Melčice - Lieskové 92 10,57 Nezvolený
Ján Šušaník SaS, KDH, SDKÚ-DS Nová Dubnica 1706 40,08 Nezvolený
Peter Kočický SDKÚ-DS Štvrtok 35 14,46 Nezvolený
Štefan Škultéty SaS, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 867 49,23 Zvolený
Branislav Celler MOST - HÍD, SDKÚ-DS Trenčín 2328 11,29 Nezvolený
Peter Jančovič SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Zamarovce 146 29,67 Nezvolený
Jaroslav Szabó SDKÚ-DS Dulovce 162 17,22 Nezvolený
Zoltán Hervay SDKÚ-DS Hurbanovo 51 1,57 Nezvolený
Tihamér Gyarmati SaS, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP Svätý Peter 606 35,73 Nezvolený
Anna Šušoliaková SDKÚ-DS, KDH Šrobárová 124 38,99 Nezvolený
Alexander Török SDKÚ-DS Bory 59 30,41 Nezvolený
Ľudovít Viglaš SDKÚ-DS Čaka 221 48,46 Nezvolený
Ján Prommer SMER, SDKÚ-DS Demandice 258 44,95 Nezvolený
Eugen Čornák SDKÚ-DS, SaS Dolná Seč 117 100,00 Zvolený
Hilda Sekerešová SDKÚ-DS Hokovce 17 4,93 Nezvolený
Karol Pilinský SDKÚ-DS Hontianska Vrbica 160 100,00 Zvolený
Jozef Gálus SMER, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 154 100,00 Zvolený
Roman Ješko SDKÚ-DS Horná Seč 58 17,21 Nezvolený
Gejza Nagy SDKÚ-DS Hrkovce 146 64,04 Zvolený
Štefan Filo KDH, SDKÚ-DS Hronské Kosihy 27 6,57 Nezvolený
Beáta Staňová SDKÚ-DS Iňa 20 12,27 Nezvolený
Štefan Demeter SDKÚ-DS Ipeľský Sokolec 29 5,44 Nezvolený
Jozef Kovács SaS, SDKÚ-DS Jur nad Hronom 221 40,70 Nezvolený
Ladislav Éhn ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kalná nad Hronom 294 26,11 Zvolený
Jozef Majer ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Kozárovce 561 100,00 Zvolený
Jaroslav Ivan SaS, SDKÚ-DS, KDH Krškany 122 29,54 Nezvolený
Peter Michňa SDKÚ-DS Kukučínov 25 6,94 Nezvolený
Emil Varga SDKÚ-DS Kuraľany 96 26,82 Nezvolený
Richard Strákoš KDH, SaS, SDKÚ-DS Levice 1536 16,35 Nezvolený
Gabriel Miklóš SDKÚ-DS Malé Kozmálovce 4 1,83 Nezvolený
Oľga Kollárdiová SDKÚ-DS Mýtne Ludany 270 66,83 Zvolený
Július Sádovský ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Plavé Vozokany 146 37,63 Nezvolený
Pavel Pavlovič SDKÚ-DS Podlužany 23 5,48 Nezvolený
Nora Ondriškovičová SDKÚ-DS Pukanec 18 1,78 Nezvolený
Imrich Králik SMER, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Rybník 513 65,94 Zvolený
Ľubomír Lőrincz MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Santovka 263 59,10 Zvolený
Eva Pastierovičová SDKÚ-DS Sikenica 138 38,87 Nezvolený
Jozef Marčok SDKÚ-DS Starý Tekov 306 35,96 Nezvolený
Ľudovít Pásztor ĽS-HZDS, SMER, KDH, SDKÚ-DS Šahy 1370 48,26 Nezvolený
Judita Trníková SDKÚ-DS Šarovce 431 78,22 Zvolený
Marián Kotora SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tekovské Lužany 483 34,67 Zvolený
Milan Staroň SDKÚ-DS Tlmače 20 1,10 Nezvolený
Dana Maruniaková SDKÚ-DS Uhliská 77 57,46 Zvolený
Alena Konczová Se... ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Veľké Kozmálovce 54 11,69 Nezvolený
Jozef Sorád SDKÚ-DS Veľký Ďur 59 9,38 Nezvolený
Peter Kováčik SDKÚ-DS Vyškovce nad Ipľom 149 34,81 Nezvolený
Eduard Révész SDKÚ-DS Zbrojníky 46 14,98 Nezvolený
Ľubomír Rybárik SDKÚ-DS Báb 189 40,30 Nezvolený
Róbert Kupeček SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Čechynce 266 41,05 Nezvolený
Bohumír Šabík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Červený Hrádok 159 100,00 Zvolený
Mário Balázs SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kostoľany pod Tribečom 18 6,95 Nezvolený
Jozef Molnár SMK-MKP, SDKÚ-DS Ladice 180 40,09 Nezvolený
Daniela Kúseková SDKÚ-DS, KDH Lovce 32 7,44 Nezvolený
Iveta Trubíniová SDKÚ-DS Melek 78 28,57 Nezvolený
Jozef Weber OKS, SaS, SDKÚ-DS Nitra 3468 16,02 Nezvolený
Marta Danková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Nová Ves nad Žitavou 401 60,30 Zvolený
Pavel Bednárik SDKÚ-DS, SMER Poľný Kesov 209 57,89 Zvolený
Alojz Dovčík SDKÚ-DS Rišňovce 59 5,83 Nezvolený
Ľuboš Pítek SDKÚ-DS Svätoplukovo 63 10,41 Nezvolený
Zuzana Vinkovičová SDKÚ-DS Štitáre 185 51,97 Zvolený
Gabriela Šplehová SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajná 103 50,00 Zvolený
Tibor Tóth SaS, KDH, SDKÚ-DS Vráble 2343 77,15 Zvolený
Vladimír Hrnčár SDKÚ-DS Výčapy - Opatovce 124 10,77 Nezvolený
Ladislav Fúska SDKÚ-DS, SaS Zbehy 30 2,60 Nezvolený
Cyril Lazúr SNS, SDKÚ-DS Zlaté Moravce 592 9,79 Nezvolený
Ján Markovič SDKÚ-DS Bardoňovo 46 11,41 Nezvolený
Magdaléna Melišová SDKÚ-DS Branovo 66 19,19 Nezvolený
Juraj Malík SDKÚ-DS Kmeťovo 148 25,56 Nezvolený
Peter Ďuran SDKÚ-DS Komoča 38 7,34 Nezvolený
Helena Bohátová SZ, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3660 28,54 Nezvolený
Veronika Závodská SDKÚ-DS Podhájska 134 21,61 Nezvolený
Roman Porubský SDKÚ-DS Šurany 322 7,29 Nezvolený
Martin Alföldi KDH, SDKÚ-DS Šaľa 2394 40,81 Zvolený
Janette Czibulová SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Vlčany 157 9,65 Nezvolený
Michal Kohút SDKÚ-DS Nána 18 2,87 Nezvolený
Zuzana Ferkodičová SDKÚ-DS Svodín 53 3,99 Nezvolený
Ľubomír Varga SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Belince 122 67,03 Zvolený
Jozef Stankovský SaS, KDH, SDKÚ-DS Bojná 197 17,39 Nezvolený
Elena Dobiasová SDKÚ-DS Horné Chlebany 27 13,24 Nezvolený
Oľga Balajková SDKÚ-DS Horné Štitáre 30 11,07 Nezvolený
Pavol Hlista SDKÚ-DS Jacovce 188 20,28 Nezvolený
Jaroslav Bujna SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kovarce 214 26,00 Nezvolený
Dušan Síleš SDKÚ-DS, KDH Krušovce 316 30,80 Nezvolený
Marek Krobot SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Ludanice 206 28,77 Nezvolený
Marián Kňaze SaS, SDKÚ-DS Nemčice 16 2,83 Nezvolený
Peter Marko SDKÚ-DS Oponice 190 37,62 Zvolený
Peter Paluš SDKÚ-DS Prašice 29 2,47 Nezvolený
Marta Kolková SDKÚ-DS Radošina 453 45,76 Zvolený
Juraj Soboňa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Solčany 993 81,93 Zvolený
Róbert Močko SDKÚ-DS Šalgovce 54 19,42 Nezvolený
Július Krajčík OKS, SaS, KDH, SDKÚ-DS Topoľčany 1258 17,35 Nezvolený
Gabriela Deanková SDKÚ-DS Vozokany 6 2,68 Nezvolený
Milan Gura SaS, SDKÚ-DS, KDH Čadca 3549 37,44 Zvolený
Pavol Gomola SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH Čierne 1207 78,48 Zvolený
Ľuboš Stríž SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER, KDH Klokočov 579 49,57 Zvolený
Božena Poliačková SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Klubina 197 60,80 Zvolený
Jaroslav Kormanec SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Krásno nad Kysucou 340 14,19 Nezvolený
Ladislav Zemaník SDKÚ-DS Raková 83 3,67 Nezvolený
Andrea Šimurdová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Skalité 1650 88,47 Zvolený
Marta Cyprichová SDKÚ-DS Svrčinovec 188 13,21 Nezvolený
Anton Opial SMER, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká nad Kysucou 535 39,14 Nezvolený
Ján Beňuš SDKÚ-DS Bziny 203 56,86 Zvolený
Roman Matejov SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Kubín 4227 86,19 Zvolený
Peter Hrivnák SaS, SDKÚ-DS Oravská Poruba 206 38,22 Zvolený
Milada Antalová SDKÚ-DS Párnica 207 47,48 Zvolený
Juraj Vraňák SDKÚ-DS Pokryváč 69 100,00 Zvolený
Metod Sojčák SMER, KDH, SDKÚ-DS Pucov 298 100,00 Zvolený
Ladislav Tomáň SNS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Sedliacka Dubová 175 100,00 Zvolený
Martin Gočala SDKÚ-DS Veličná 197 32,30 Nezvolený
Milan Pavlovčík SMER, SDKÚ-DS Žaškov 385 44,46 Zvolený
Ladislav Sedlák SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 458 52,22 Zvolený
Jozef Hurtaj KDH, SDKÚ-DS Demänovská Dolina 0 0,00 Nezvolený
Milan Danko SDKÚ-DS Jalovec 25 14,20 Nezvolený
Pavel Fiačan SaS, SDKÚ-DS Liptovská Kokava 72 14,52 Nezvolený
Vladimír Čáni SDKÚ-DS Liptovské Beharovce 15 31,25 Nezvolený
Alexander Slafkovský OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5753 44,62 Zvolený
Pavol Lojdl KDH, SDKÚ-DS Liptovský Peter 69 11,66 Nezvolený
Rastislav Mikuláš OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Trnovec 60 16,53 Nezvolený
Jozef Urban SaS, SDKÚ-DS Ľubeľa 236 40,97 Nezvolený
Štefan Firášek SDKÚ-DS Malužiná 89 58,55 Zvolený
Vojtech Baldovič KDH, SDKÚ-DS Partizánska Ľupča 97 13,53 Nezvolený
Mikuláš Kačmarik KDH, SaS, SDKÚ-DS Podtureň 57 10,92 Nezvolený
Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 267 77,17 Zvolený
Peter Tomčík KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Kríž 167 36,78 Nezvolený
Anna Naďová SDKÚ-DS Trstené 89 100,00 Zvolený
Marta Balgová SDKÚ-DS Žiar 78 28,36 Nezvolený
Jozefína Rakytová KDH, SDKÚ-DS Dubové 67 15,23 Nezvolený
Soňa Žuchová SDKÚ-DS Kláštor pod Znievom 59 7,07 Nezvolený
Jozef Vančo SDKÚ-DS Podhradie 20 5,35 Nezvolený
Zdenka Gajdošová SDKÚ-DS Ratkovo 57 50,89 Zvolený
Jaroslav Jambor SDKÚ-DS Sklabinský Podzámok 44 41,51 Nezvolený
Etela Nogová SDKÚ-DS Šútovo 15 4,73 Nezvolený
Lenka Kňazková SDKÚ-DS Trnovo 60 36,81 Nezvolený
Eva Piecková SDKÚ-DS, SaS Turany 14 0,70 Nezvolený
Peter Očka SDKÚ-DS Turčianska Štiavnička 263 100,00 Zvolený
Ľubomír Lauko SDKÚ-DS Valča 18 2,11 Nezvolený
Peter Chromčík SDKÚ-DS Žabokreky 78 12,77 Nezvolený
Peter Laťák SDKÚ-DS, KDH, SaS Babín 313 40,13 Zvolený
Imrich Šefčík SDKÚ-DS Čimhová 2 0,55 Nezvolený
Václav Baraniak SDKÚ-DS Hruštín 427 26,96 Nezvolený
Terézia Pacoňová SDKÚ-DS Krušetnica 180 35,16 Nezvolený
Anton Rabčan SDKÚ-DS Lokca 203 20,44 Nezvolený
Mária Juríčková SDKÚ-DS Mútne 671 46,66 Nezvolený
Karol Graňák KDH, SDKÚ-DS Oravská Jasenica 332 40,54 Zvolený
Albín Viater SDKÚ-DS, KDH Oravská Lesná 490 27,76 Nezvolený
Albín Maslaňák SDKÚ-DS, KDH Oravské Veselé 420 29,81 Nezvolený
Jaroslav Jagnešák MOST - HÍD, SDKÚ-DS Rabča 281 15,12 Nezvolený
Ľubomír Piták SDKÚ-DS Sihelné 221 25,97 Nezvolený
Juraj Bernaťák SDKÚ-DS Trstená 1042 31,54 Nezvolený
Anna Lajmonová SDKÚ-DS Tvrdošín 617 15,66 Nezvolený
Peter Škombár SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Vasiľov 281 59,41 Zvolený
Marián Čakloš SDKÚ-DS Vitanová 41 6,34 Nezvolený
Vladimír Šiška SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, KDH Zuberec 614 68,68 Zvolený
Pavol Bugeľ SDKÚ-DS Zubrohlava 580 58,70 Zvolený
Ján Kura SaS, SDKÚ-DS Liptovské Revúce 201 21,45 Nezvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, SaS, KDH Ružomberok 4904 49,52 Nezvolený
Kamil Pecko SDKÚ-DS Brezany 154 52,20 Zvolený
Peter Weber OKS, SDKÚ-DS, KDH Bytča 1170 23,79 Nezvolený
Jozef Gaštan SDKÚ-DS Divinka 66 12,99 Nezvolený
Bohuslava Paneková SDKÚ-DS, KDH Hôrky 110 29,26 Nezvolený
Jozef Žabka SDKÚ-DS Kotrčiná Lúčka 191 100,00 Zvolený
František Kadáček SDKÚ-DS Maršová - Rašov 168 32,81 Nezvolený
Marta Prívarová Č... SDKÚ-DS Petrovice 58 7,66 Nezvolený
Anton Tkáčik SDKÚ-DS, SNS, SMER, KDH Radoľa 398 44,12 Zvolený
Martin Knoško SDKÚ-DS Rajecké Teplice 243 16,68 Nezvolený
Tibor Mintál SDKÚ-DS Teplička nad Váhom 229 12,68 Nezvolený
Viktor Vallo KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS Terchová 956 60,54 Zvolený
Štefan Harant KDH, SDKÚ-DS Veľká Čierna 132 67,35 Zvolený
Janka Lištiaková SDKÚ-DS Višňové 62 4,60 Nezvolený
Ivan Harman SDKÚ-DS Žilina 7055 26,23 Nezvolený
Stanislav Moravčík SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Badín 494 100,00 Zvolený
Martin Baník KDS, SaS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 210 0,81 Nezvolený
Štefan Rejdovian SDKÚ-DS Čerín 61 20,82 Nezvolený
Pavol Pecník SDKÚ-DS Dolná Mičiná 43 18,94 Nezvolený
Eva Sihelská SDKÚ-DS, KDH Dúbravica 20 8,97 Nezvolený
Ján Štrbák SDKÚ-DS Harmanec 41 8,23 Nezvolený
Ondrej Snopko KDH, SDKÚ-DS Hiadeľ 134 48,20 Zvolený
Teodor Škrabský SDKÚ-DS, MOST - HÍD Horné Pršany 113 48,92 Nezvolený
Dalibor Herkel SDKÚ-DS Hronsek 110 30,47 Nezvolený
Ján Bíreš MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 100,00 Zvolený
Ján Novák SaS, KDH, SDKÚ-DS Králiky 73 20,11 Nezvolený
Pavel Zajac ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Ľubietová 408 71,58 Zvolený
Ondrej Slivka MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malachov 346 66,67 Zvolený
Ján Malachovský SDKÚ-DS Nemce 92 16,20 Nezvolený
Igor Šagát ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Pohronský Bukovec 45 100,00 Zvolený
Ivan Kováč SDKÚ-DS, SMER Povrazník 71 100,00 Zvolený
Stanislav Chaban MOST - HÍD, SDKÚ-DS Priechod 258 66,15 Zvolený
Marián Spišiak SDKÚ-DS, KDH Riečka 255 100,00 Zvolený
Katarína Belicová MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Selce 344 31,24 Nezvolený
Ivan Vaňo SaS, SDKÚ-DS Slovenská Ľupča 102 6,57 Nezvolený
Ján Majer SDKÚ-DS, SMER Strelníky 226 100,00 Zvolený
Anna Malajová SDKÚ-DS Špania Dolina 28 30,43 Nezvolený
Peter Spevák SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajov 144 45,28 Nezvolený
Ivan Janovec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Turecká 55 100,00 Zvolený
Ľubomír Longauer SDKÚ-DS, SMER Vlkanová 188 31,28 Zvolený
Ján Šperka SDKÚ-DS Beňuš 24 4,16 Nezvolený
Peter Baliak SDKÚ-DS Braväcovo 135 34,70 Nezvolený
Alexander Botev SDKÚ-DS, SaS Brezno 850 13,76 Nezvolený
Ivan Šteller SDKÚ-DS, SaS Dolná Lehota 114 30,40 Nezvolený
Eva Vrabcová SDKÚ-DS Drábsko 7 7,07 Nezvolený
Jozef Fillo SDKÚ-DS Heľpa 688 50,04 Zvolený
Mária Weissová SDKÚ-DS, SaS Hronec 185 30,23 Nezvolený
Peter Siman SDKÚ-DS Osrblie 121 46,90 Zvolený
Pavel Porubský KDH, SDKÚ-DS Podbrezová 416 29,01 Nezvolený
Ján Lihan KDH, SDKÚ-DS Polomka 751 58,76 Zvolený
Jozef Meľo SDKÚ-DS Šumiac 169 22,99 Nezvolený
Marek Poliak SDKÚ-DS, SaS Valaská 198 11,73 Nezvolený
Mária Bobáková SDKÚ-DS, KDH Valkovňa 68 40,96 Nezvolený
Jozef Hruška KDH, SDKÚ-DS Závadka nad Hronom 103 10,34 Nezvolený
Ladislav Vanko SaS, KDH, SDKÚ-DS Boľkovce 70 18,82 Nezvolený
Igor Gombala SDKÚ-DS, KDH Breznička 177 44,14 Nezvolený
Gabriel Lukáč SDKÚ-DS Buzitka 7 2,15 Nezvolený
Tibor Rácz SDKÚ-DS Čamovce 34 10,76 Nezvolený
Jaromír Kaličiak SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 1068 33,57 Zvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Halič 599 63,66 Zvolený
Helena Zigová SDKÚ-DS Hrnčiarska Ves 160 35,32 Zvolený
Iveta Weisenpache... SDKÚ-DS Kokava nad Rimavicou 74 5,66 Nezvolený
Jana Dolnáková ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS Lehôtka 64 34,04 Nezvolený
Milan Matúška ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Lipovany 43 100,00 Zvolený
Alexandra Pivková KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Lučenec 2935 38,99 Zvolený
Peter Tejiščák SDKÚ-DS Lupoč 68 47,22 Nezvolený
Igor Čepko SDKÚ-DS, SNS, SMER Málinec 323 100,00 Zvolený
Jaroslav Viktorín SDKÚ-DS Mikušovce 14 7,78 Nezvolený
Jozef Hodulák OKS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Mučín 160 46,78 Zvolený
Pavel Greksa ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS Mýtna 470 81,03 Zvolený
Tivadar Berky SDKÚ-DS Nitra nad Ipľom 115 60,53 Zvolený
Ondrej Kerekeš SDKÚ-DS Nové Hony 49 42,98 Zvolený
Zdenka Endrödyová KDH, SaS, SDKÚ-DS Panické Dravce 127 31,36 Nezvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Agnesa Albertová SDKÚ-DS Pleš 65 46,10 Nezvolený
Elena Marková SDKÚ-DS Podrečany 85 28,91 Nezvolený
Pavel Gavalec HZD, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Poltár 984 38,26 Zvolený
Roman Kelement SDKÚ-DS Praha 0 0,00 Nezvolený
Ivan Eibner SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rapovce 334 73,57 Zvolený
Milan Spodniak KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 174 100,00 Zvolený
Štefan Vaclavik SDKÚ-DS, KDH Sušany 162 61,36 Zvolený
Karol Dovala KDH, SDKÚ-DS, SNS Tomášovce 222 27,92 Nezvolený
Mária Bednárová SDKÚ-DS Trenč 129 70,49 Zvolený
Jozef Líška SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 199 78,35 Zvolený
Drahomíra Kuceková SDKÚ-DS Vidiná 79 8,05 Nezvolený
Július Balga SDKÚ-DS Bottovo 35 24,65 Nezvolený
Jana Hronecová SDKÚ-DS Budikovany 29 100,00 Zvolený
Karol Bari SDKÚ-DS Cakov 102 66,67 Zvolený
Milan Suja SDKÚ-DS Čerenčany 104 34,78 Nezvolený
Ivan Krnáč SDKÚ-DS Čierny Potok 9 9,57 Nezvolený
Zoltán Jano SDKÚ-DS Drňa 28 26,17 Nezvolený
Peter Soboňa SDKÚ-DS, MOST - HÍD Držkovce 51 16,24 Nezvolený
Katarína Balážová SDKÚ-DS Dulovo 65 74,71 Zvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 166 55,70 Zvolený
Zuzana Szamosová SaS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Hajnáčka 230 31,42 Nezvolený
Zuzana Vysokaiová SDKÚ-DS Horné Zahorany 65 75,58 Zvolený
František Rácz RIS, SMK-MKP, SDKÚ-DS Hostice 377 67,56 Zvolený
Helena Genčiová SDKÚ-DS Chrámec 18 7,06 Nezvolený
Iveta Baloghová SDKÚ-DS Chvalová 1 0,89 Nezvolený
Ján Greguš SDKÚ-DS Chyžné 167 81,07 Zvolený
Milan Kolesár SDKÚ-DS Jelšava 708 69,07 Zvolený
Imrich Czene SDKÚ-DS Jestice 5 4,13 Nezvolený
Mária Svajkóová SDKÚ-DS Kaloša 10 2,62 Nezvolený
Erik Vranka SDKÚ-DS Kameňany 12 2,93 Nezvolený
Július Dráždik SDKÚ-DS Lehota nad Rimavicou 29 18,01 Nezvolený
Marian Habovčík SDKÚ-DS Lenka 111 79,86 Zvolený
Lajos Csolti SDKÚ-DS, MOST - HÍD Levkuška 81 100,00 Zvolený
Ladislav Miklóš SDKÚ-DS Licince 273 68,25 Zvolený
Marek Podobník SDKÚ-DS Lubeník 114 17,84 Nezvolený
Magdaléna Šeševič... SDKÚ-DS Magnezitovce 99 41,60 Zvolený
Miroslav Bystriansky SDKÚ-DS Nižný Skálnik 55 100,00 Zvolený
Vojtech Šomošvári SDKÚ-DS, MOST - HÍD Otročok 123 73,65 Zvolený
Peter Ferleťák SDKÚ-DS Ožďany 31 4,38 Nezvolený
Attila Szabó SMK-MKP, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Padarovce 70 69,31 Zvolený
Vojtech Menyhárt SDKÚ-DS Pavlovce 124 57,94 Zvolený
Elemér Dávid SDKÚ-DS Radnovce 73 18,30 Nezvolený
Július Sojka SDKÚ-DS Rimavská Sobota 275 3,72 Nezvolený
Stanislav Krahulec SDKÚ-DS Rimavské Janovce 317 53,28 Zvolený
Janka Ďurišová SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 123 53,25 Zvolený
Anna Zelinová SDKÚ-DS Sása 14 17,95 Nezvolený
Tibor Lakatoš SDKÚ-DS Sútor 10 3,68 Nezvolený
Alexander Gál SDKÚ-DS Šimonovce 0 0,00 Nezvolený
Ondrej Sendrei SDKÚ-DS Šivetice 17 7,73 Nezvolený
Jana Janšová SDKÚ-DS Teplý Vrch 82 51,90 Zvolený
Jaroslav Hecko SDKÚ-DS, KDH, SaS Tisovec 397 22,01 Nezvolený
Ladislav Nagy SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Tornaľa 845 25,42 Nezvolený
Zoltán Boršodi SDKÚ-DS, MOST - HÍD Višňové 24 100,00 Zvolený
Veronika Muránska SDKÚ-DS Vyšný Skálnik 20 20,41 Nezvolený
Beáta Palajová SDKÚ-DS Bušince 277 38,53 Nezvolený
Jozef Vido SDKÚ-DS Čebovce 52 8,33 Nezvolený
Vojtech Ádám MOST - HÍD, SDKÚ-DS Čeláre 173 86,07 Zvolený
Jozef Ivic SMER, SDKÚ-DS Dolné Plachtince 227 65,23 Zvolený
Ľudovít Varga MOST - HÍD, SDKÚ-DS Glabušovce 26 34,67 Nezvolený
Jana Kukučková SMER, SDKÚ-DS Horná Strehová 72 100,00 Zvolený
Juraj Pastorok SDKÚ-DS Horné Strháre 100 74,63 Zvolený
Jozef Varga SDKÚ-DS Chrastince 70 48,28 Zvolený
Pavel Hriň SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Chrťany 56 58,95 Zvolený
Ľubica Jardeková SDKÚ-DS Kosihovce 83 28,42 Nezvolený
Jozef Filip MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 176 100,00 Zvolený
Ladislav Majdán MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lesenice 284 87,38 Zvolený
Ján Žilka SDKÚ-DS Ľuboriečka 29 35,80 Nezvolený
Tatiana Káššayová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malé Straciny 55 57,29 Zvolený
Darina Huďanová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malé Zlievce 143 79,89 Zvolený
Aladár Bariak SDKÚ-DS Modrý Kameň 334 45,26 Zvolený
Ľudovít Roško MOST - HÍD, SDKÚ-DS Obeckov 163 52,92 Zvolený
Irma Benkočová SMK-MKP, SDKÚ-DS Olováry 87 40,65 Nezvolený
Pavel Bajo SDKÚ-DS Príbelce 57 17,98 Nezvolený
Angelika Dončová SDKÚ-DS Seľany 55 38,19 Nezvolený
Ján Bajus SDKÚ-DS Senné 14 11,97 Nezvolený
Ján Šinko SDKÚ-DS Slovenské Ďarmoty 50 17,73 Nezvolený
Radovan Fajčík SDKÚ-DS Slovenské Kľačany 21 23,08 Nezvolený
Šimon Krupa MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľká Čalomija 99 25,65 Nezvolený
Ivan Krahulec SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 140 47,95 Zvolený
Anna Gregorová SDKÚ-DS Veľký Lom 43 44,79 Zvolený
Anna Makovníková SMER, KDH, MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 93 100,00 Zvolený
Branislav Kázmer SDKÚ-DS Záhorce 205 45,56 Zvolený
Norbert Rybár SDKÚ-DS Závada 13 5,46 Nezvolený
Ladislav Balla KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Želovce 184 26,90 Nezvolený
Ján Šalko SDKÚ-DS, SaS Budča 99 16,69 Nezvolený
Cyril Mackov SaS, KDH, SDKÚ-DS Bzovík 161 30,96 Nezvolený
Miroslava Hanulia... SDKÚ-DS Cerovo 99 29,73 Nezvolený
Viera Mlynárčiková SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Čabradský Vrbovok 57 35,85 Nezvolený
Mário Čierny SDKÚ-DS Devičie 46 25,14 Nezvolený
Martin Krúdy SDKÚ-DS Dobrá Niva 414 44,85 Zvolený
Erika Kráľová SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Badín 52 35,62 Nezvolený
Eva Vicianová SDKÚ-DS Domaníky 56 44,09 Zvolený
Pavel Poliak SDĽ, SDKÚ-DS, SMER Dudince 96 11,68 Nezvolený
Ján Ľalík SDKÚ-DS Dúbravy 357 70,83 Zvolený
Rudolf Gabryš SNS, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Moravce 298 62,74 Zvolený
Dušan Strieborný SDKÚ-DS, KSS, SMER Hontianske Tesáre 139 28,90 Nezvolený
Iveta Melíšeková SDKÚ-DS Horné Mladonice 6 6,06 Nezvolený
Mária Hnilicová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Horný Badín 61 53,98 Zvolený
Stanislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Hriňová 1995 62,42 Zvolený
Jozef Výbošťok KDH, SDKÚ-DS Klokoč 151 100,00 Zvolený
Ľubomír Straka SaS, SDKÚ-DS, KDH Korytárky 213 41,12 Zvolený
Peter Čižmár SDKÚ-DS Kozí Vrbovok 45 47,37 Nezvolený
Ján Babiak SDKÚ-DS Kráľovce - Krnišov 57 47,90 Nezvolený
Leonard Lendvorský SaS, KDH, SDKÚ-DS Krupina 367 11,85 Nezvolený
Ján Chovan SDKÚ-DS Látky 23 7,26 Nezvolený
Anna Ďuríková SDKÚ-DS, SaS Pliešovce 137 13,11 Nezvolený
Emil Kmeť SDKÚ-DS Podkriváň 25 7,99 Nezvolený
Eva Nemčovská SDKÚ-DS, KDH, SaS Rykynčice 117 59,39 Zvolený
Mária Šulcová KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 48 100,00 Zvolený
Oľga Bartková SMER, SDKÚ-DS, KDH Senohrad 251 65,54 Zvolený
Daniel Dunčko SaS, SDKÚ-DS Sliač 769 34,30 Zvolený
Jana Klimová SDKÚ-DS Stožok 290 55,56 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Terany 196 50,65 Zvolený
Miroslav Melaga SDKÚ-DS Trpín 54 84,38 Zvolený
Anna Maťašová SaS, SDKÚ-DS Veľká Lúka 58 20,94 Nezvolený
Miroslav Oťapka SDKÚ-DS Vígľaš 188 20,73 Nezvolený
Janka Povaľačová SDKÚ-DS Vígľašská Huta 68 30,22 Nezvolený
Mária Petrovičová SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemiansky Vrbovok 50 100,00 Zvolený
Lenka Balkovičová SaS, SDKÚ-DS Zvolen 2962 28,72 Nezvolený
Pavol Balžanka MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1086 25,12 Nezvolený
Pavol Santoris SaS, SDKÚ-DS Banský Studenec 72 29,51 Nezvolený
Slávka Cibulová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Beluj 51 57,95 Zvolený
Mikuláš Kubiček SDKÚ-DS Hliník nad Hronom 165 10,90 Nezvolený
Miroslav Lámer SDKÚ-DS Hodruša - Hámre 400 34,36 Nezvolený
Alena Bugárová SDKÚ-DS, SMER Horná Ždaňa 129 39,33 Zvolený
Milena Korcová SDKÚ-DS Kľak 19 12,50 Nezvolený
Štefan Maceják SaS, SDKÚ-DS Lutila 227 30,68 Nezvolený
Marian Homola SDKÚ-DS Lúčky 27 21,43 Nezvolený
Blanka Šmikniarová SDKÚ-DS Malá Lehota 45 8,08 Nezvolený
Jaromír Bulin SDKÚ-DS Nevoľné 25 8,50 Nezvolený
Adrián Zima OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Nová Baňa 1403 43,33 Nezvolený
Ľubica Rapčanová KDH, SaS, SDKÚ-DS Orovnica 111 32,74 Nezvolený
Ján Kubík SDKÚ-DS Pitelová 155 44,93 Zvolený
Dušan Triebušník SDKÚ-DS Počúvadlo 49 100,00 Zvolený
Ján Abrahám SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prestavlky 308 100,00 Zvolený
Darina Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prochot 210 100,00 Zvolený
Jana Handzelová SDKÚ-DS Stará Kremnička 136 24,03 Nezvolený
Rudolf Krištof SaS, SDKÚ-DS, SF Tekovská Breznica 130 18,18 Nezvolený
Miloš Ziman SDKÚ-DS Vyhne 55 8,26 Nezvolený
Valéria Kuková SDKÚ-DS Vysoká 46 100,00 Zvolený
Jaroslav Ubert SDKÚ-DS Žarnovica 138 5,79 Nezvolený
Štefan Maceják SaS, SDKÚ-DS Žiar nad Hronom 553 8,43 Nezvolený
Milana Gerženiová SDKÚ-DS Andrejová 93 53,14 Zvolený
Martin Šmilňák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Bardejov 5769 47,80 Nezvolený
Ján Greif SDKÚ-DS Bartošovce 136 32,93 Nezvolený
Jozef Mikula SDKÚ-DS Beloveža 17 3,41 Nezvolený
Peter Banás SDKÚ-DS Brezovka 39 62,90 Zvolený
Ľudovít Kravec SDKÚ-DS Cigeľka 200 100,00 Zvolený
Stanislav Gajdoš KDH, SDKÚ-DS, SNS Frička 53 36,55 Nezvolený
Matej Straka SMER, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 195 100,00 Zvolený
Martin Ceľuch SDKÚ-DS, KDH Gaboltov 159 65,16 Zvolený
Anna Uhrinová SaS, SDKÚ-DS, KDH Harhaj 103 76,30 Zvolený
Ondrej Surgent SDKÚ-DS Hažlín 63 11,43 Nezvolený
Václav Kunec SDKÚ-DS, KDH Hertník 226 38,18 Nezvolený
Ivan Prokipčák SDKÚ-DS Chmeľová 82 32,93 Nezvolený
Jozef Matej SDKÚ-DS Kľušov 280 49,38 Nezvolený
Ján Labanc SDKÚ-DS Kobyly 213 46,71 Nezvolený
Marián Michalov SDKÚ-DS, SaS, KDH Kochanovce 68 51,13 Zvolený
Andrej Sobek SDKÚ-DS Komárov 38 14,67 Nezvolený
Peter Krupa SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 239 55,45 Zvolený
Vladimír Kostár SDKÚ-DS Lascov 205 100,00 Zvolený
Dušan Čura SDKÚ-DS, SaS, KDH Lipová 39 100,00 Zvolený
Ján Bľanda SDKÚ-DS, KDH Malcov 439 57,84 Zvolený
Anton Beňa SDKÚ-DS Mokroluh 105 25,55 Nezvolený
Ján Cundra SDKÚ-DS Nižná Polianka 123 80,92 Zvolený
Dana Karnišová SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 174 65,91 Zvolený
Stanislav Biroš SDKÚ-DS Osikov 392 77,17 Zvolený
Jaroslav Tvardzík SDKÚ-DS Poliakovce 95 41,30 Zvolený
Martin Olšavský SaS, SDKÚ-DS, KDH Raslavice 443 35,87 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SF, SMER, KDH, SDKÚ-DS Rešov 141 67,79 Zvolený
František Lacek SDKÚ-DS Smilno 114 29,61 Nezvolený
Eva Pastirčiková SDKÚ-DS Stebnícka Huta 14 9,03 Nezvolený
Štefan Kučečka SDKÚ-DS Stebník 146 64,89 Zvolený
Jozef Kašper SDKÚ-DS Stuľany 115 35,06 Nezvolený
Andrej Buvalič HZD, SDKÚ-DS Šarišské Čierne 115 53,99 Zvolený
Miroslav Kravec KDH, SDKÚ-DS Tročany 61 29,05 Nezvolený
Marcel Kvokačka KDH, SDKÚ-DS Vaniškovce 133 100,00 Zvolený
Ľuboš Špik SDKÚ-DS Vyšná Polianka 44 100,00 Zvolený
Ján Vajda KDH, SDKÚ-DS Belá nad Cirochou 716 52,49 Zvolený
Jaroslava Širáková SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, KDH Brekov 224 42,42 Nezvolený
Marián Škovran SDKÚ-DS Čabiny 99 40,91 Nezvolený
Matej Krivda SDKÚ-DS Černina 26 23,85 Nezvolený
Juraj Kerlik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, ĽS-HZDS Čukalovce 46 44,23 Nezvolený
František Šimon SDKÚ-DS Dúbrava 41 34,45 Nezvolený
Ľudmila Veľasová SDKÚ-DS, KDH Hankovce 185 53,01 Zvolený
František Bližinský SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 133 33,17 Zvolený
Vasil Hudík SDKÚ-DS Hostovice 42 24,56 Nezvolený
Darina Labaničová SDKÚ-DS Hrabová Roztoka 29 61,70 Zvolený
Jana Bončiková SDKÚ-DS, KDH Jasenov 200 28,74 Nezvolený
Zdenko Kiselovič SDKÚ-DS, KDH Kalná Roztoka 36 12,54 Nezvolený
Benjamín Blaha SDKÚ-DS Kamienka 198 60,92 Zvolený
Helena Žaková SDKÚ-DS Karná 92 36,22 Zvolený
Marek Sirka SDKÚ-DS Klenová 36 12,37 Nezvolený
Katarína Lászlóová SaS, KDH, SDKÚ-DS Kochanovce 172 36,83 Nezvolený
Ján Dzoba SDKÚ-DS Kolonica 143 55,00 Zvolený
Jozef Sabol SDKÚ-DS, KDH, SaS Košarovce 143 35,31 Nezvolený
Anna Ihnatcová SDKÚ-DS Koškovce 9 2,57 Nezvolený
Anna Berezňaninová MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ladomirov 98 48,76 Zvolený
Milan Kačur SDKÚ-DS Ľubiša 51 9,75 Nezvolený
Štefan Miko SMER, KDH, SDKÚ-DS Modra nad Cirochou 246 40,73 Nezvolený
Ľuboslava Milčaková SDKÚ-DS Ohradzany 2 0,52 Nezvolený
Peter Zubaľ SDKÚ-DS Radvaň nad Laborcom 81 23,55 Nezvolený
Júlia Hermanová SDKÚ-DS Ruská Poruba 49 31,82 Nezvolený
Ladislav Meždej SDKÚ-DS Slovenské Krivé 54 54,00 Zvolený
Evald Štofik SaS, SDKÚ-DS Snina 1551 23,44 Nezvolený
Vladimír Telehanič SDKÚ-DS Stakčín 46 3,43 Nezvolený
Juraj Pyteľ SDKÚ-DS Stakčínska Roztoka 123 60,00 Zvolený
Iveta Ihnatková SDKÚ-DS Strihovce 48 46,60 Zvolený
Gabriela Želizňaková SDKÚ-DS Sukov 32 38,55 Nezvolený
Konštantín Sedlák SDKÚ-DS Topoľovka 73 14,23 Nezvolený
Ján Štec SDKÚ-DS Ubľa 61 12,92 Nezvolený
Ján Holinka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ulič 387 79,79 Zvolený
Miloš Pitko SDKÚ-DS Abrahámovce 78 54,17 Zvolený
František Ohalek SDKÚ-DS Bušovce 25 12,32 Nezvolený
Viera Kasenčáková SDKÚ-DS Holumnica 56 16,23 Nezvolený
Stanislava Kellne... SDKÚ-DS Hradisko 40 65,57 Zvolený
Alena Trembová SDKÚ-DS Ihľany 87 12,91 Nezvolený
Miroslav Perignáth MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 1367 24,26 Nezvolený
Slavomír Majerčák KDH, SDKÚ-DS Lechnica 58 100,00 Zvolený
Pavel Hudáček SDKÚ-DS, KDH Lendak 642 100,00 Zvolený
Bystrík Václav SDKÚ-DS Rakúsy 565 51,69 Zvolený
Jozef Dudžák SDKÚ-DS Spišské Hanušovce 216 53,73 Zvolený
Jozef Potanko SDKÚ-DS Toporec 266 44,86 Zvolený
Peter Duda SaS, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 752 50,67 Zvolený
Miloš Pitvor SDKÚ-DS Vlková 119 30,43 Nezvolený
Marián Gaborčík SDKÚ-DS Vojňany 116 100,00 Zvolený
Radovan Bartko SDKÚ-DS Vrbov 130 18,23 Nezvolený
Štefan Majerčák SDKÚ-DS Výborná 61 13,32 Nezvolený
Jozef Turák SDKÚ-DS Batizovce 219 24,33 Nezvolený
Igor Polomský SDKÚ-DS Beharovce 50 100,00 Zvolený
Ján Pivovarniček SDKÚ-DS Bijacovce 228 46,06 Zvolený
Jozef Komara SDKÚ-DS, KDH Brutovce 70 100,00 Zvolený
Juraj Jaroš SDKÚ-DS Buglovce 44 27,85 Nezvolený
Vladimír Slanina SDKÚ-DS Dlhé Stráže 139 46,33 Zvolený
Štefan Kamenický KDH, SDKÚ-DS Doľany 130 50,39 Zvolený
Mária Garčarová SDKÚ-DS, KDH Domaňovce 211 44,99 Nezvolený
Alžbeta Čekovská KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 352 71,40 Zvolený
Anna Bajzíková SDKÚ-DS Gerlachov 114 38,00 Nezvolený
Anna Valušová SDKÚ-DS Granč - Petrovce 71 19,51 Nezvolený
Ľubomír Korenko SDĽ, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Hozelec 45 10,39 Nezvolený
Ladislav Lazar SDKÚ-DS Hôrka 35 4,02 Nezvolený
Otília Berková KDH, SDKÚ-DS Jablonov 224 47,46 Nezvolený
Jozef Kacvinský SDKÚ-DS Jánovce 364 84,85 Zvolený
Martin Vitkaj SDKÚ-DS Kravany 261 58,52 Zvolený
Milan Majerský SDĽ, SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2174 45,24 Nezvolený
Mikuláš Demočko SDKÚ-DS, KDH Oľšavica 126 100,00 Zvolený
Andrea Mlynarčíková SDKÚ-DS Ordzovany 18 19,57 Nezvolený
Ivana Jevošová SDKÚ-DS Poľanovce 31 28,97 Nezvolený
Milan Baran SaS, SDKÚ-DS Poprad 5916 37,72 Nezvolený
Peter Hanigovský SDKÚ-DS Spišské Podhradie 140 8,17 Nezvolený
Mária Kleinová KDH, SDKÚ-DS Spišský Štiavnik 449 50,28 Zvolený
Štefan Bajtoš KDH, SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 152 17,21 Nezvolený
Imrich Sivák SDKÚ-DS Studenec 151 52,25 Zvolený
Miroslav Škvárek MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Svit 738 27,37 Nezvolený
Marcel Kohút ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Štrba 364 21,16 Nezvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 563 100,00 Zvolený
František Seman SDKÚ-DS Uloža 73 67,59 Zvolený
Šimon Šifra SDKÚ-DS Vernár 107 25,60 Nezvolený
Peter Slobodník SDKÚ-DS Vydrník 350 65,42 Zvolený
Jozef Školník SDKÚ-DS Vyšné Repaše 30 44,12 Nezvolený
Pavel Krasuľa SDKÚ-DS Ždiar 173 22,29 Nezvolený
Michal Sekerák SDKÚ-DS Bajerovce 103 56,59 Zvolený
Martin Topor MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,20 Nezvolený
František Jusko SDKÚ-DS Bodovce 108 60,34 Zvolený
Milena Birešová SDKÚ-DS, KDH Bretejovce 122 100,00 Zvolený
Jozef Hodoši SDKÚ-DS Brezovica 542 69,67 Zvolený
Alena Polomská SDKÚ-DS Brezovička 92 40,89 Zvolený
Mária Gumanová SDKÚ-DS Brežany 39 39,00 Nezvolený
Štefan Rafajlovič SDKÚ-DS Bzenov 152 39,48 Nezvolený
Peter Javorský SDKÚ-DS Drienica 72 20,75 Nezvolený
Ján Brozman SDKÚ-DS Drienovská Nová Ves 172 50,29 Zvolený
Ján Seman SDKÚ-DS Dulová Ves 179 45,90 Zvolený
Anton Cuprák SDKÚ-DS, KDH Ďačov 289 75,26 Zvolený
Margita Matiašová SDKÚ-DS Fulianka 71 29,83 Nezvolený
Miroslav Tomčík SDKÚ-DS, KDH Hubošovce 112 39,72 Nezvolený
Peter Majerník SDKÚ-DS Chmeľov 107 20,15 Nezvolený
Jozef Majirský KDH, SDKÚ-DS Chmeľovec 83 30,40 Nezvolený
Pavol Kollár SDKÚ-DS Chminianske Jakubovany 38 5,48 Nezvolený
Katarína Hudáková KDH, SDKÚ-DS Chmiňany 70 19,23 Nezvolený
Katarína Daňková SaS, SDKÚ-DS, KDH Jakubova Voľa 93 40,09 Nezvolený
Anton Janičina SDKÚ-DS, KDH Jakubovany 211 100,00 Zvolený
Róbert Ondrej SaS, KDH, SDKÚ-DS Kendice 293 38,91 Zvolený
Anton Aštary SDKÚ-DS, KDH Kojatice 339 67,53 Zvolený
Alena Ivanecká SDKÚ-DS, KDH Kokošovce 157 42,32 Nezvolený
Ľubomír Pankuch SDKÚ-DS Lada 112 24,89 Nezvolený
Eduard Vokál KDH, SDKÚ-DS Lipany 1245 50,02 Zvolený
Mária Sláviková SDKÚ-DS Lipníky 24 8,14 Nezvolený
Jozef Slezák SDKÚ-DS Lipovce 130 40,37 Nezvolený
Ladislav Terpák SDKÚ-DS, KDH Malý Slivník 60 17,09 Nezvolený
Miroslav Palenčár SDKÚ-DS Malý Šariš 451 83,36 Zvolený
Radko Ander SDKÚ-DS Medzany 178 52,05 Zvolený
Jozef Kamenický SDKÚ-DS Nižný Slavkov 211 100,00 Zvolený
Eva Bartošová KDH, SDKÚ-DS Olejníkov 112 54,37 Zvolený
Andrej Kapľavka SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ondrašovce 23 100,00 Zvolený
Cyril Revák SDKÚ-DS Ostrovany 328 59,21 Zvolený
Jaroslav Baňas SDKÚ-DS, KDH Pečovská Nová Ves 433 100,00 Zvolený
Richard Bechera KDH, SDKÚ-DS Podhorany 277 75,07 Zvolený
Pavol Hanušovský KDH, SDKÚ-DS Poloma 207 100,00 Zvolený
Ondrej Matej MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Prešov 5669 21,18 Nezvolený
Peter Migaš SDKÚ-DS Pušovce 21 6,91 Nezvolený
Radovan Rokošný SDKÚ-DS, KDH Ražňany 371 52,25 Zvolený
Ján Kovalik SDKÚ-DS Rokycany 129 29,32 Nezvolený
Marta Porembová SDKÚ-DS Rožkovany 249 39,52 Nezvolený
Tibor Kollár SDKÚ-DS, KDH Ruská Nová Ves 348 66,54 Zvolený
Marián Lipták SDKÚ-DS Sedlice 13 2,55 Nezvolený
Miloslav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Svinia 4 0,61 Nezvolený
Peter Merkovský KDH, SDKÚ-DS Šarišské Bohdanovce 180 46,63 Nezvolený
Jozef Bujňák SDKÚ-DS Šarišské Dravce 460 65,81 Zvolený
Vincent Leššo SaS, SDKÚ-DS Šarišské Michaľany 581 39,74 Zvolený
Daniel Mikolaj SaS, SDKÚ-DS Šarišské Sokolovce 110 54,19 Zvolený
Milan Grega SDKÚ-DS Široké 65 5,58 Nezvolený
Ladislav Leššo KDH, SDKÚ-DS Teriakovce 130 47,27 Nezvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 427 67,14 Zvolený
Dezider Ištoňa KDH, SDKÚ-DS Torysa 278 43,17 Nezvolený
Vladimír Greif SDKÚ-DS Tulčík 201 26,07 Nezvolený
Ľuboslava Pekárová SDKÚ-DS Uzovské Pekľany 39 18,14 Nezvolený
Ján Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 146 42,82 Nezvolený
Ľubica Pankievičová SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 224 39,51 Nezvolený
Marcel Kurty KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 838 39,14 Nezvolený
Ján Čech SDKÚ-DS Víťaz 39 3,98 Nezvolený
Kristína Maliňáková SDKÚ-DS, KDH Záborské 208 64,20 Zvolený
Dušan Demčák SDKÚ-DS Zlatá Baňa 168 63,64 Zvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 300 45,45 Zvolený
Helena Kostecká SDKÚ-DS, SaS, KDH Čirč 113 18,59 Nezvolený
Július Vyrostek SDKÚ-DS, KDH Forbasy 147 59,04 Zvolený
Pavol Nosek SDKÚ-DS, SMER, KDH, SNS Hajtovka 33 100,00 Zvolený
Milan Volček SDKÚ-DS, KDH Haligovce 131 100,00 Zvolený
Martin Bebko SDKÚ-DS Hromoš 87 28,81 Nezvolený
Heribert Krafčík SaS, KDH, SDKÚ-DS Chmeľnica 118 25,05 Nezvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, KDH, SMER Jakubany 545 69,78 Zvolený
Tomáš Kollár SDKÚ-DS Kolačkov 59 10,46 Nezvolený
Ján Gondek SMER, KDH, SDKÚ-DS Lesnica 164 100,00 Zvolený
Vasiľ Vislocký SDKÚ-DS, KDH Litmanová 130 44,52 Zvolený
Dušan Mirga SDKÚ-DS Lomnička 56 7,23 Nezvolený
Jozef Havrila KDH, SDKÚ-DS Ľubotín 357 58,43 Zvolený
Jozef Šesták SDKÚ-DS, SMER, KDH Malý Lipník 166 70,64 Zvolený
Jana Ščensná KDH, SDKÚ-DS Matysová 26 49,06 Nezvolený
Jozef Abrahamovský KDH, SDKÚ-DS Nižné Ružbachy 144 100,00 Zvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Nová Ľubovňa 616 45,66 Nezvolený
Jozef Šidlovský SDKÚ-DS Plaveč 30 3,62 Nezvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, SaS, KDH Stará Ľubovňa 1365 24,01 Nezvolený
Ľubomír Rešetár KDH, SDKÚ-DS, SMER Šarišské Jastrabie 315 100,00 Zvolený
Štefan Arendáč SDKÚ-DS Údol 136 49,10 Zvolený
Ján Michna SDKÚ-DS Veľká Lesná 87 38,16 Zvolený
Peter Labant SDKÚ-DS, SaS, KDH Veľký Lipník 36 7,76 Nezvolený
Radoslav Babjarčík SaS, SDKÚ-DS Vyšné Ružbachy 16 2,33 Nezvolený
Slavomír Brendza SaS, SDKÚ-DS Breznica 279 100,00 Zvolený
Marcela Berežná SDKÚ-DS Breznička 29 43,28 Nezvolený
Ján Šafranko SDKÚ-DS Brusnica 100 44,64 Nezvolený
Erika Koťuchová SDKÚ-DS Bystrá 11 44,00 Nezvolený
Igor Široký SDKÚ-DS Bžany 30 33,71 Nezvolený
Jozef Potoma KDH, SaS, SDKÚ-DS Duplín 181 69,35 Zvolený
Vladimír Čač SDKÚ-DS Chotča 50 15,87 Nezvolený
Ján Smetanka SDKÚ-DS Jakušovce 23 100,00 Zvolený
Helena Kičinová SDKÚ-DS Kolbovce 6 5,61 Nezvolený
Emil Vrábeľ SDKÚ-DS Korunková 32 100,00 Zvolený
Michal Dovičák SDKÚ-DS Krišlovce 4 18,18 Nezvolený
Terézia Fecenková KDH, SDKÚ-DS Krušinec 35 23,65 Nezvolený
Dušan Džula SDKÚ-DS Miková 47 55,29 Zvolený
Miroslav Mojsej SaS, SDKÚ-DS Miňovce 86 39,45 Nezvolený
Viera Polaščíková SDKÚ-DS Mrázovce 23 41,82 Nezvolený
Miroslav Vavrek SDKÚ-DS Potoky 0 0,00 Nezvolený
Alojz Glinský KDH, SaS, SDKÚ-DS Stropkov 997 23,13 Nezvolený
Peter Kobularčík SDKÚ-DS Šandal 45 26,79 Nezvolený
Ján Jakubov SaS, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 88 35,63 Nezvolený
Igor Kraľ SDKÚ-DS Vladiča 1 2,08 Nezvolený
Juraj Kasarda SDKÚ-DS Vyšná Olšava 182 51,41 Zvolený
Helena Kalmanová SDKÚ-DS Vyšný Hrabovec 30 25,86 Nezvolený
Ján Noga SDKÚ-DS Cernina 87 25,89 Nezvolený
Ján Bodrucký SDKÚ-DS Cigla 46 68,66 Zvolený
Vladimír Šlepecký SDKÚ-DS Dobroslava 15 62,50 Zvolený
Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS Dubová 75 100,00 Zvolený
Jozef Bodnár SDKÚ-DS Dukovce 106 65,03 Zvolený
Mikuláš Žižák SDKÚ-DS Hunkovce 30 16,95 Nezvolený
František Cauner SDKÚ-DS, KDH Kalnište 153 50,00 Zvolený
Janette Pichaničová SDKÚ-DS Kapišová 57 23,75 Nezvolený
Viera Dzurjuvová SMER, SDKÚ-DS, KDH Kračúnovce 238 44,49 Nezvolený
Ján Štefanco MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Krajná Bystrá 135 100,00 Zvolený
Mária Babejová KDH, SDKÚ-DS Krajná Poľana 52 38,81 Nezvolený
Viera Dercová SDKÚ-DS Krajná Porúbka 25 100,00 Zvolený
Miroslava Hamborská NK, SDKÚ-DS Krajné Čierno 36 100,00 Zvolený
Adrián Gužo NK, KDH, SDĽ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kružlová 262 84,79 Zvolený
Ondrej Maťaš SDKÚ-DS Kuková 106 32,52 Nezvolený
Ladislav Bojčík SDĽ, KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Ladomirová 338 100,00 Zvolený
Miroslav Čorba SDKÚ-DS Lužany pri Topli 88 56,05 Zvolený
Ladislav Vaňko SDĽ, SDKÚ-DS Mestisko 148 50,86 Zvolený
Michal Kurečko SDKÚ-DS Miroľa 30 56,60 Zvolený
Miroslav Špak MOST - HÍD, SDKÚ-DS Mlynárovce 35 25,00 Nezvolený
Alena Džupinová NK, SDKÚ-DS Nižná Jedľová 35 52,24 Zvolený
Nadežda Pichaničová SDKÚ-DS Nižná Pisaná 27 40,91 Nezvolený
Anna Ferkaninová SDKÚ-DS Nižný Komárnik 93 86,11 Zvolený
Anna Hrešková SDKÚ-DS, SaS Nižný Mirošov 71 43,56 Nezvolený
Martin Jech SDKÚ-DS, KDH Okrúhle 114 30,24 Nezvolený
Jozef Malačina SaS, KDH, SDKÚ-DS Radoma 116 39,73 Nezvolený
Martin Jurkovič MOST - HÍD, SDKÚ-DS Roztoky 115 100,00 Zvolený
Pavel Adamečko NK, SDKÚ-DS Šarišský Štiavnik 30 17,44 Nezvolený
Juraj Demjan SDKÚ-DS Šemetkovce 22 40,00 Nezvolený
Daniela Štefancová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Vyšný Komárnik 42 77,78 Zvolený
Milica Cocuľová SDKÚ-DS Vyšný Mirošov 77 22,45 Nezvolený
Tomáš Košč SDKÚ-DS, KDH Želmanovce 92 100,00 Zvolený
Jozef Telepun MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 128 45,39 Nezvolený
Štefan Sukovský SDKÚ-DS Čičava 86 15,09 Nezvolený
Michal Dvorjak SDKÚ-DS Čierne nad Topľou 227 46,33 Nezvolený
Peter Sedlár SDKÚ-DS Ďurďoš 29 25,22 Nezvolený
Zdeněk Sepeši SDKÚ-DS Giglovce 53 49,53 Nezvolený
Ján Čurlík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 226 12,77 Nezvolený
Yveta Dupaľová SDKÚ-DS Hencovce 139 20,14 Nezvolený
Jaroslav Gajdoš SDKÚ-DS Hermanovce nad Topľou 83 21,01 Nezvolený
Renáta Andrejčáková KDH, SDKÚ-DS Holčíkovce 112 41,33 Nezvolený
Jozef Šveda SDKÚ-DS Kamenná Poruba 87 16,23 Nezvolený
Daniel Lorinc SDKÚ-DS Kladzany 146 100,00 Zvolený
Jana Kráľová SDKÚ-DS Komárany 40 13,99 Nezvolený
Radovan Kapraľ SDKÚ-DS Kvakovce 67 24,45 Nezvolený
Pavel Bašista SaS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Medzianky 97 42,36 Zvolený
Michal Krištan SDKÚ-DS Michalok 73 37,44 Nezvolený
Marcela Pčolinská SDKÚ-DS, KDS, KDH Nižný Hrabovec 427 53,51 Zvolený
Juraj Tomáš SDKÚ-DS, KDH Nižný Hrušov 429 51,56 Zvolený
Michal Kovaľ SDKÚ-DS Nižný Kručov 85 34,98 Nezvolený
Mária Mražíková KDH, SDKÚ-DS Ondavské Matiašovce 302 64,81 Zvolený
Jozef Kočiš MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Pavlovce 274 100,00 Zvolený
Jozef Mogiš SDKÚ-DS Radvanovce 59 100,00 Zvolený
Peter Puškár SDKÚ-DS Rafajovce 24 22,64 Nezvolený
Miroslav Hančuľák SDKÚ-DS Sačurov 26 3,21 Nezvolený
Jaromír Jaroš SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Sečovská Polianka 152 12,17 Nezvolený
Jozef Dobrocký MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Sedliská 437 75,61 Zvolený
Jozef Durkaj KDH, SDKÚ-DS Slovenská Kajňa 182 44,07 Zvolený
Igor Čačko MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 1521 18,99 Nezvolený
František Marenčin SDKÚ-DS Vyšný Žipov 26 4,67 Nezvolený
Marta Gajdošová SDKÚ-DS Zlatník 3 7,89 Nezvolený
František Knapík SZS, OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice 20763 32,66 Nezvolený
Ladislav Buľko SDKÚ-DS Košice - Barca 321 20,82 Nezvolený
Milan Relovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1224 22,32 Nezvolený
Milan Franko SDKÚ-DS Košice - Džungľa 54 20,15 Nezvolený
Ján Kupec MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 227 38,28 Zvolený
Dušan Kožuško MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Košická Nová Ves 291 32,01 Nezvolený
Vladimír Saxa SDKÚ-DS, KDH Košice - Krásna 880 53,08 Zvolený
Dionýz Slepčík SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 533 58,06 Zvolený
Róbert Ňaršanský SDKÚ-DS Košice - Myslava 80 8,06 Nezvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1450 22,87 Nezvolený
Ľudmila Slunečková SDKÚ-DS, KDH Košice - Pereš 210 27,60 Nezvolený
Iveta Kijevská DS, SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 2638 44,64 Zvolený
Emil Petrvalský MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1485 32,22 Zvolený
Ján Süli SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Staré Mesto 1468 23,17 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Miloš Beca KDH, SDKÚ-DS Košice - Vyšné Opátske 324 49,54 Zvolený
Rudolf Bauer SMK-MKP, DS, OKS, KDS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Západ 4690 49,44 Zvolený
Ľuboš Zuskár SDKÚ-DS Bačkovík 159 100,00 Zvolený
Miroslav Halás SDKÚ-DS Beniakovce 174 54,04 Zvolený
Martin Juráš KDH, SDKÚ-DS Bidovce 22 3,35 Nezvolený
Juraj Gmitro KDH, SDKÚ-DS Blažice 129 100,00 Zvolený
Štefan Eliáš SDKÚ-DS Bočiar 31 27,93 Nezvolený
Ján Dolný SDKÚ-DS Budimír 88 14,74 Nezvolený
Mária Dzureňová SDKÚ-DS Bukovec 36 8,74 Nezvolený
Emil Imro SDKÚ-DS Čakanovce 205 59,42 Zvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Čaňa 1614 73,53 Zvolený
Július Pelegrin SDKÚ-DS Čečejovce 402 37,89 Zvolený
Viera Slaninková SDKÚ-DS Čižatice 116 42,18 Nezvolený
Ján Juhás SaS, SDKÚ-DS, KDH Družstevná pri Hornáde 300 26,62 Nezvolený
Miroslav Mésaroš SDKÚ-DS Geča 126 16,84 Nezvolený
Peter Lakatoš SDKÚ-DS, KDH Gyňov 47 14,64 Nezvolený
Gejza Karčák SDKÚ-DS Hačava 33 29,46 Nezvolený
Matúš Starších SaS, SDKÚ-DS, KDH Haniska 287 39,81 Nezvolený
Ivan Havrila SDKÚ-DS Hrašovík 52 25,24 Nezvolený
Stanislav Bernát SDKÚ-DS Hýľov 185 74,00 Zvolený
Gabriela Ivaňáková SDKÚ-DS, KDH Kalša 235 58,17 Zvolený
Mikuláš Hudák SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 204 31,10 Nezvolený
Miroslav Ruščák SDKÚ-DS Košická Belá 85 16,41 Nezvolený
František Smrčo KDH, SDKÚ-DS Košická Polianka 348 61,81 Zvolený
Slavomír Horváth SDKÚ-DS, SNS Košické Olšany 494 91,82 Zvolený
Ľubomír Krajňák SDKÚ-DS, KDH Kysak 343 100,00 Zvolený
Imrich Janitor SDKÚ-DS, KDH Malá Ida 268 37,12 Nezvolený
Adriána Fečková SDKÚ-DS, KDH Malá Lodina 100 77,52 Zvolený
Mária Szászfaiová SDKÚ-DS Nižná Hutka 94 28,57 Zvolený
Jana Hruščáková SDKÚ-DS, KDH Nižná Kamenica 169 60,57 Zvolený
Emil Doro SDKÚ-DS, KDH Nižná Myšľa 61 8,88 Nezvolený
Milan Česlák KDH, SDKÚ-DS Nižný Čaj 81 100,00 Zvolený
Metód Korpesio SDKÚ-DS, KDH Nižný Klátov 40 10,42 Nezvolený
Peter Kišiday SDKÚ-DS, KDH Obišovce 95 39,58 Zvolený
František Marcin SDKÚ-DS, KDH Olšovany 213 63,02 Zvolený
Imrich Taiš SDKÚ-DS Opiná 82 100,00 Zvolený
Jaroslav Trembecký SDKÚ-DS, KDH Perín - Chym 369 38,88 Nezvolený
Ondrej Makkai SDKÚ-DS, KDH Rákoš 21 13,13 Nezvolený
Viktor Gazdačko SDKÚ-DS Rozhanovce 580 62,37 Zvolený
Štefan Markovič MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ruskov 504 72,00 Zvolený
Anton Ivan KDH, SDKÚ-DS Sady nad Torysou 233 27,80 Nezvolený
Ľudevít Čoma SaS, SDKÚ-DS, KDH Seňa 50 4,55 Nezvolený
Brigita Bagoniová SDKÚ-DS, KDH Skároš 126 23,64 Nezvolený
Slavka Siváková SDKÚ-DS Slančík 17 13,60 Nezvolený
Vladimír Franka SDKÚ-DS, KDH Sokoľ 191 100,00 Zvolený
Tomáš Suchý SDKÚ-DS Sokoľany 282 47,16 Zvolený
Jozef Lukáč SDKÚ-DS Šemša 148 46,84 Zvolený
Gabriel Müller SDKÚ-DS, KDH Štós 168 38,10 Nezvolený
Štefánia Cibuľáková SDKÚ-DS Trebejov 67 59,29 Zvolený
Božena Letková SDKÚ-DS Trstené pri Hornáde 323 53,92 Zvolený
Róbert Čorba SDKÚ-DS Vajkovce 86 25,44 Nezvolený
Štefan Petrík SDKÚ-DS, KDH Valaliky 1215 87,60 Zvolený
František Šnír SDKÚ-DS Veľká Ida 297 22,48 Nezvolený
Peter Lukáč SDKÚ-DS Veľká Lodina 41 27,70 Nezvolený
Milan Zimerman SDKÚ-DS Vtáčkovce 195 100,00 Zvolený
Mária Janočková SDKÚ-DS Vyšná Hutka 88 32,59 Nezvolený
Paulína Guľášová SDKÚ-DS, KDH Vyšná Myšľa 335 61,47 Zvolený
Ladislav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Vyšný Čaj 67 39,88 Nezvolený
Róbert Nálepka SDKÚ-DS Vyšný Medzev 262 80,37 Zvolený
Alica Molnárová SDKÚ-DS Zlatá Idka 46 22,44 Nezvolený
František Genco KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bajany 191 84,51 Zvolený
Ľudmila Čigašová SDKÚ-DS Baškovce 73 37,63 Nezvolený
Václav Lachyta SDKÚ-DS Blatné Remety 15 5,42 Nezvolený
Marián Uhrina MOST - HÍD, SDKÚ-DS Budkovce 318 44,17 Zvolený
Václav Ličko SNS, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 96 53,04 Zvolený
Tibor Kamenický SDKÚ-DS Čierne Pole 70 37,23 Nezvolený
Ján Červeňák SDKÚ-DS Dúbravka 32 7,31 Nezvolený
Milan Gajan SDKÚ-DS Falkušovce 19 5,37 Nezvolený
Ján Pirč SDKÚ-DS Hažín 135 44,12 Nezvolený
Ján Demčák SDKÚ-DS Hnojné 0 0,00 Nezvolený
Mária Dzetkuličová SDKÚ-DS Horovce 15 3,05 Nezvolený
Emil Čertan SDKÚ-DS Choňkovce 27 7,48 Nezvolený
Michal Šabak SDKÚ-DS Jasenov 109 54,23 Zvolený
Peter Farkaš SDKÚ-DS, KDH Jastrabie pri Michalovciach 17 8,59 Nezvolený
Alena Trubiková SDKÚ-DS Jenkovce 110 40,00 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Jaroslav Gomboš SDKÚ-DS Koromľa 41 14,34 Nezvolený
Mária Kirilová SDKÚ-DS Krčava 12 4,60 Nezvolený
Bartolomej Gonos SDKÚ-DS Kristy 54 29,35 Nezvolený
Ľubomír Šipoš MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Lastomír 372 80,87 Zvolený
Miroslav Bak SDKÚ-DS, KDH Laškovce 109 39,35 Nezvolený
Milan Örmezey SDKÚ-DS Lekárovce 200 42,28 Zvolený
Dana Čochračová SDKÚ-DS Ložín 33 8,38 Nezvolený
Peter Popeľáš SDKÚ-DS Markovce 58 16,02 Nezvolený
Jozef Bobík KDS, SZ, SNS, KDH, SDKÚ-DS Michalovce 2228 21,37 Nezvolený
Štefan Šikula SDKÚ-DS Nižné Nemecké 23 11,06 Nezvolený
Rastislav Repka SDKÚ-DS Orechová 119 100,00 Zvolený
Adriana Vaľovčíková SDKÚ-DS Palín 25 6,02 Nezvolený
Gejza Tóth KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Pavlovce nad Uhom 59 4,38 Nezvolený
Štefan Rovňák SDKÚ-DS, KDH Petrovce nad Laborcom 369 78,34 Zvolený
Anton Hricko SDKÚ-DS Podhoroď 73 34,93 Nezvolený
Miroslav Hreščák SDKÚ-DS Porostov 59 41,55 Zvolený
Marián Čurpakovič SDKÚ-DS Poruba pod Vihorlatom 74 19,68 Nezvolený
Gabriel Falis SDKÚ-DS Porúbka 104 37,55 Zvolený
Peter Olejník KDH, SDKÚ-DS, SMER Rakovec nad Ondavou 327 100,00 Zvolený
Michal Gavula SDKÚ-DS Remetské Hámre 48 12,47 Nezvolený
Juraj Berezňanin SDKÚ-DS Ruská Bystrá 21 26,58 Nezvolený
Peter Tokár KDH, SDKÚ-DS Sejkov 70 52,24 Zvolený
Iveta Pavliková SDKÚ-DS Slavkovce 194 100,00 Zvolený
Kamil Minda SDKÚ-DS Sliepkovce 155 41,78 Zvolený
Pavol Džurina KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Sobrance 1324 41,52 Nezvolený
Miroslav Kačur SDKÚ-DS Strážske 214 11,76 Nezvolený
Matej Šarocký SDKÚ-DS Stretavka 59 52,21 Zvolený
Milan Hrešo SDKÚ-DS Tašuľa 46 100,00 Zvolený
Róbert Koba SDKÚ-DS, SMER Trhovište 242 34,52 Zvolený
Ján Záhorský SDKÚ-DS Tušice 322 86,33 Zvolený
Blažej Ivan SDKÚ-DS Tušická Nová Ves 183 57,73 Zvolený
Milan Drotár SDKÚ-DS Úbrež 120 34,58 Nezvolený
Gabriel Vaľko SDKÚ-DS, KDH Vojnatina 27 16,36 Nezvolený
Štefan Gajdoš SDKÚ-DS, SMER Voľa 95 61,69 Zvolený
Ján Hrešan SDKÚ-DS Vysoká nad Uhom 208 48,26 Zvolený
Valerián Jakub SDKÚ-DS, KDH Vyšné Nemecké 42 28,19 Nezvolený
Gabriel Viňanský MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Zalužice 416 70,63 Zvolený
Anna Ohrisková SDKÚ-DS Záhor 111 30,92 Nezvolený
Jaroslav Ranič SDKÚ-DS Závadka 34 14,23 Nezvolený
Beáta Šlosárová SDKÚ-DS Betliar 56 11,09 Nezvolený
Pavol Gášpár SDKÚ-DS, SaS, SMK-MKP Brzotín 280 42,49 Zvolený
Iveta Potočná SDKÚ-DS Čierna Lehota 123 31,22 Zvolený
Ondřej Priatka SDKÚ-DS Dobšiná 302 14,89 Nezvolený
Zoltán Horváth SDKÚ-DS Gemerská Panica 60 16,39 Nezvolený
Jana Durančiková SDKÚ-DS Kunova Teplica 65 18,57 Nezvolený
Martin Gallík KDH, SDKÚ-DS Nižná Slaná 135 21,67 Nezvolený
Juraj Ronec SDKÚ-DS Plešivec 109 8,93 Nezvolený
Ján Valentík SDKÚ-DS Rejdová 200 50,25 Zvolený
Dušan Leng SDKÚ-DS Roštár 30 10,83 Nezvolený
Monika Snopková SDKÚ-DS Rozložná 24 26,09 Nezvolený
Marcela Roháčová SDKÚ-DS Silica 67 20,55 Nezvolený
Jana Roháľová SDKÚ-DS Slavošovce 142 15,83 Nezvolený
Miloš Gallo Barnák SaS, SDKÚ-DS Štítnik 247 29,40 Zvolený
Andrea Hajdúková MOST - HÍD, OKS, SDKÚ-DS Vlachovo 2 0,41 Nezvolený
Ján Krupár SDKÚ-DS Vyšná Slaná 80 21,51 Nezvolený
Jaroslav Gazdura SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 232 91,34 Zvolený
Beata Kopčáková KDH, SDKÚ-DS Betlanovce 182 71,09 Zvolený
Miroslav Výrostek KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Danišovce 224 66,27 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Gelnica 1010 44,49 Zvolený
Miloslav Pisko SDKÚ-DS Helcmanovce 44 5,79 Nezvolený
Tatiana Brandoburová SDKÚ-DS, SMER, KDH Hincovce 46 35,94 Nezvolený
Jana Skokanová SF, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Hrabušice 349 33,17 Zvolený
Peter Dzurov SDKÚ-DS, KDH Hrišovce 119 100,00 Zvolený
Jozef Streber SaS, SDKÚ-DS, KDH Jamník 246 43,16 Nezvolený
Juraj Čurilla SDKÚ-DS, KDH Kaľava 33 18,13 Nezvolený
Štefan Kováč KDH, SDKÚ-DS Kluknava 512 56,95 Zvolený
Oľga Barbušová SDKÚ-DS Kolinovce 39 15,54 Nezvolený
Ľuboš Ontko SDKÚ-DS Krompachy 463 13,95 Nezvolený
Michal Urban SDKÚ-DS, KDH Letanovce 333 40,71 Zvolený
Magdaléna Mrovčáková SDKÚ-DS Lieskovany 83 44,15 Nezvolený
Michal Čuchran SDKÚ-DS Markušovce 292 22,38 Zvolený
Terézia Kočišová SDKÚ-DS, KDH Matejovce nad Hornádom 120 41,96 Zvolený
Ján Deneš SDKÚ-DS Mlynky 83 23,78 Nezvolený
Dušan Slivka SDKÚ-DS Nálepkovo 389 30,75 Zvolený
Mikuláš Živčák SDKÚ-DS, KDH Odorín 236 50,11 Zvolený
Ján Šofranko SDKÚ-DS Olcnava 125 24,80 Nezvolený
Radoslav Drusa SDKÚ-DS Oľšavka 59 44,36 Nezvolený
František Vytykáč SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS Rudňany 406 33,92 Nezvolený
Ján Grega SMER, SDKÚ-DS Smolnícka Huta 133 50,57 Zvolený
Margita Brutovská KDH, SDKÚ-DS, SMER Smolník 217 42,14 Zvolený
Ladislav Ruttkay KDH, SaS, SDKÚ-DS Spišská Nová Ves 3574 30,51 Nezvolený
Vladimír Končík SDKÚ-DS Švedlár 409 36,04 Nezvolený
Vladimír Dutko SDKÚ-DS Teplička 50 8,20 Nezvolený
Marián Jančár SDKÚ-DS Vítkovce 22 8,56 Nezvolený
Michal Marcinko SDKÚ-DS Žakarovce 69 17,78 Nezvolený
Ján Kešeľ SDKÚ-DS Bačkov 68 17,57 Nezvolený
Ernest Beňo SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Bara 82 37,27 Nezvolený
Karol Kucharčík SMER, SDKÚ-DS Brehov 152 45,10 Nezvolený
Peter Vincej SDKÚ-DS Brezina 41 10,99 Nezvolený
Ladislav Vysokai SDKÚ-DS Byšta 12 11,01 Nezvolený
Ladislav Slovjak SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Cejkov 444 100,00 Zvolený
Ján Michalko SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Čeľovce 137 46,28 Zvolený
Tibor Dulík SDKÚ-DS Čierna nad Tisou 93 6,27 Nezvolený
Peter Koško KDH, SDKÚ-DS Dargov 126 36,31 Nezvolený
Helena Zuskáčová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH, SMER Hraň 381 52,55 Zvolený
Ján Vincenčík SDKÚ-DS Hriadky 152 48,56 Nezvolený
Pavol Kušnirik SDKÚ-DS Kašov 69 39,43 Zvolený
Jozef Toma SDKÚ-DS Kazimír 100 22,27 Zvolený
Karol Pataky KDH, SaS, EDS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 953 27,10 Nezvolený
Helena Borčíková SMER, SDKÚ-DS Kysta 88 37,29 Nezvolený
František Németh SDKÚ-DS Lastovce 122 22,10 Nezvolený
Martin Hrivňák SDKÚ-DS Luhyňa 60 30,00 Nezvolený
Iveta Frajkorová SDKÚ-DS Malé Ozorovce 53 17,67 Nezvolený
Valéria Sallaiová SDKÚ-DS Malý Kamenec 28 9,36 Nezvolený
Jozef Orenič SDKÚ-DS Michaľany 101 11,95 Nezvolený
Štefan Sinčák SDKÚ-DS Novosad 49 9,26 Nezvolený
Ján Borovský KDH, SDKÚ-DS, SMER Nový Ruskov 244 100,00 Zvolený
Darina Ševčíková SDKÚ-DS Parchovany 197 20,96 Nezvolený
Blažej Hrubovský SDKÚ-DS Plechotice 51 11,28 Nezvolený
Helena Krištofiková SDKÚ-DS, KDH Slivník 43 9,95 Nezvolený
Ján Kalinič MOST - HÍD, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 378 69,23 Zvolený
Ján Juhász SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Somotor 477 53,66 Zvolený
Ján Krucovčin SDKÚ-DS Stankovce 64 100,00 Zvolený
Peter Gornyitzki SDKÚ-DS Streda nad Bodrogom 145 13,22 Nezvolený
Vladimír Anďal SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Trebišov 1845 22,02 Nezvolený
Dana Kolesárová MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Veľaty 72 15,93 Nezvolený
Vojtech Bodnár KDH, SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 142 48,14 Zvolený
Vincent Pál SDKÚ-DS Veľký Horeš 75 15,34 Nezvolený
Gabriela Mattová SDKÚ-DS Višňov 10 7,19 Nezvolený
Anna Dančáková SDKÚ-DS Vojčice 49 5,11 Nezvolený
Margita Bartková SDKÚ-DS Zemplínska Nová Ves 209 47,18 Nezvolený
Ján Oláh SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemplínske Hradište 344 55,04 Zvolený
Miroslav Maďar SMER, SDKÚ-DS, KDH Zemplínske Jastrabie 285 100,00 Zvolený
Milan Tomko SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMER, SNS Zemplínsky Branč 72 30,51 Nezvolený