Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (SDKÚ-DS)

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Ľubica Kolková KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 355 54,45 Zvolený
Milan Jambor MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 2958 58,25 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Peter Šramko SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 1337 44,21 Zvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Michal Drotován SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 2306 29,71 Nezvolený
Ján Buocik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZ, SaS, SIEŤ Bratislava - Ružinov 6082 29,68 Nezvolený
Tatiana Rosová Strana moderného Slovenska, SZ, OKS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 3495 25,52 Nezvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 1321 100,00 Zvolený
Hubert Danihel SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Kostolište 419 100,00 Zvolený
Róbert Bujna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 506 67,92 Zvolený
Adrian Pernecký SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 320 100,00 Zvolený
Július Papán SDKÚ-DS Plavecké Podhradie 135 32,22 Nezvolený
Boris Soukup SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 322 36,93 Zvolený
Jozef Blažek SDKÚ-DS Stupava 409 12,52 Nezvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 226 14,67 Nezvolený
Roman Noga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Limbach 53 5,91 Nezvolený
Oliver Solga NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Pezinok 4612 58,69 Zvolený
Richard Oravec SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 430 18,36 Nezvolený
Miroslav Achberger NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vinosady 15 2,63 Nezvolený
Martina Jánošíková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 472 18,94 Nezvolený
Ferdinand Turinič SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 736 37,44 Nezvolený
Jozef Horváth SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 161 21,67 Nezvolený
Milan Baďanský NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 804 85,44 Zvolený
Dušan Šabík SDKÚ-DS, KDH Most pri Bratislave 50 4,98 Nezvolený
Martin Tomčányi SDKÚ-DS, SMER-SD Sereď 3797 87,07 Zvolený
Emil Čech SDKÚ-DS Vinohrady nad Váhom 47 6,56 Nezvolený
Vladimír Šagát SDKÚ-DS, SIEŤ Prašník 37 8,87 Nezvolený
Vladimír Bízek SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 516 35,81 Zvolený
Vlasta Sláviková SDKÚ-DS Cerová 5 0,72 Nezvolený
Igor Bartošík SNS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 1650 45,01 Nezvolený
Jana Vaculová SDKÚ-DS Jablonica 53 5,10 Nezvolený
Peter Priwitzer MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kuklov 3 0,83 Nezvolený
Marián Dvorský SMER-SD, SDKÚ-DS Letničie 221 100,00 Zvolený
Dana Žúrková ND, KDH, SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 265 58,63 Zvolený
Pavol Holič SDKÚ-DS Prievaly 13 2,39 Nezvolený
Štefan Huťťa SDKÚ-DS Radošovce 103 12,56 Nezvolený
Pavol Burda SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 206 34,92 Zvolený
Radoslav Kováč SDKÚ-DS Štefanov 18 2,26 Nezvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 153 21,34 Nezvolený
Maroš Sagan SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 1268 66,95 Zvolený
Ľuboš Hačko SDKÚ-DS Horná Krupá 210 100,00 Zvolený
Tibor Szládicsek SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 181 75,10 Zvolený
Ján Žitňanský MOST - HÍD, SZ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Trnava 4458 24,49 Nezvolený
Ľubomír Jedlička SDKÚ-DS Zeleneč 121 11,03 Nezvolený
Ľubuša Brňová SDKÚ-DS Chvojnica 42 19,63 Nezvolený
Vladislav Šuster SDKÚ-DS Krajné 114 13,95 Nezvolený
Martin Ferianec SDKÚ-DS, OKS Myjava 75 2,27 Nezvolený
Peter Bača SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 584 9,67 Nezvolený
Bibiana Naďová SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 287 53,15 Zvolený
František Matušík SDKÚ-DS, SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 511 59,49 Zvolený
Peter Cíbik SDKÚ-DS Horovce 94 22,93 Nezvolený
Karol Janas SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Považská Bystrica 6306 56,87 Zvolený
Ján Spevár SDKÚ-DS Handlová 991 21,08 Nezvolený
Martin Mikloš SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 188 100,00 Zvolený
Dušan Staňo SIEŤ, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Malé Uherce 175 43,32 Nezvolený
Martin Mokrý SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 582 53,49 Zvolený
Jozef Balčirák SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 732 54,55 Zvolený
Miloš Gendiar SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Pažiť 56 20,97 Nezvolený
Mária Kosnovská SDKÚ-DS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, SaS Skačany 38 5,00 Nezvolený
Jana Makvová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 126 41,31 Nezvolený
Eva Bočincová SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Dubnica nad Váhom 1642 23,84 Nezvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Ján Suchý SDKÚ-DS Omšenie 21 2,01 Nezvolený
Štefan Škultéty SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 981 56,09 Zvolený
Amália Petrášová SDKÚ-DS Martovce 150 35,89 Nezvolený
Erika Kováčová SDKÚ-DS Bátovce 169 35,81 Nezvolený
Alexander Török SDKÚ-DS Bory 61 37,42 Nezvolený
Katarína Slušná SDKÚ-DS Čajkov 16 2,65 Nezvolený
Roman Ješko SDKÚ-DS Horná Seč 19 5,88 Nezvolený
Alica Szondiová SDKÚ-DS Horné Turovce 16 4,32 Nezvolený
Miroslav Kollár SDKÚ-DS Hronské Kľačany 576 67,69 Zvolený
Ján Rievaj SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Pukanec 585 62,43 Zvolený
Ľubomír Rybárik SDKÚ-DS Báb 193 38,76 Nezvolený
Radoslav Benc SaS, SDKÚ-DS, NOVA Podhorany 80 12,99 Nezvolený
Alena Kalužayová SDKÚ-DS Poľný Kesov 24 6,65 Nezvolený
Tibor Tóth SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 2129 54,62 Zvolený
Jana Demová SDKÚ-DS Dolný Ohaj 170 18,72 Nezvolený
Štefan Ölvecký SDKÚ-DS Jasová 290 43,61 Nezvolený
Peter Ďuran SDKÚ-DS Komoča 160 29,68 Nezvolený
Magdaléna Dojčanová SDKÚ-DS Mojzesovo 34 5,25 Nezvolený
Pavol Cabaj SDKÚ-DS Blesovce 118 51,75 Zvolený
Miroslava Medová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 100 11,30 Nezvolený
Peter Marko SMER-SD, SDKÚ-DS Oponice 255 59,86 Zvolený
Marta Kolková SMER-SD, SDKÚ-DS Radošina 551 51,35 Zvolený
Rastislav Kňaze KDH, SDKÚ-DS, NOVA Solčany 183 15,74 Nezvolený
Milan Gura KDS, SDKÚ-DS, SaS, NOVA, SIEŤ, SNS, KDH, SMER-SD Čadca 3504 43,24 Zvolený
František Kužma SDKÚ-DS Čierne 508 31,91 Nezvolený
Ján Beňuš SNS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bziny 157 46,73 Zvolený
Ján Kamas SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Dlhá nad Oravou 406 100,00 Zvolený
Ján Bakoš SIEŤ, SDKÚ-DS Chlebnice 124 18,00 Nezvolený
Katarína Kadučáková SIEŤ, SDKÚ-DS Malatiná 118 28,50 Nezvolený
Peter Hrivnák SIEŤ, SDKÚ-DS Oravská Poruba 282 51,18 Zvolený
Miroslav Lupták SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 63 59,43 Zvolený
Rastislav Suroviak SDKÚ-DS, SIEŤ Pribiš 87 33,46 Zvolený
Ladislav Tomáň SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Sedliacka Dubová 189 64,95 Zvolený
Milan Pavlovčík SDKÚ-DS, SIEŤ Žaškov 592 81,54 Zvolený
Ladislav Sedlák SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 499 100,00 Zvolený
Koloman Žalúdek SDKÚ-DS Jalovec 101 58,72 Zvolený
Peter Kuska SDKÚ-DS Liptovská Sielnica 14 3,98 Nezvolený
Štefan Firášek SDKÚ-DS Malužiná 83 47,43 Nezvolený
Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 192 55,49 Zvolený
Anna Naďová SDKÚ-DS Trstené 92 100,00 Zvolený
Iveta Černáková SDKÚ-DS, SNS, SDS Abramová 30 34,48 Nezvolený
Svetozár Ďurica SDKÚ-DS Budiš 56 40,58 Nezvolený
Eva Piliarová SDKÚ-DS Ondrašová 22 41,51 Nezvolený
Mária Juríčková SDKÚ-DS Mútne 520 35,89 Nezvolený
Miroslav Majkút SDKÚ-DS Oravské Veselé 160 11,44 Nezvolený
Dušan Ratica SDKÚ-DS Rabča 359 19,23 Nezvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 2962 26,25 Nezvolený
Jaroslav Dvorský SDKÚ-DS, SMER-SD, SIEŤ Belá 607 35,73 Nezvolený
Jozef Žabka SDKÚ-DS Kotrčiná Lúčka 218 82,58 Zvolený
Alfonz Klocáň SDKÚ-DS Strečno 344 24,47 Nezvolený
Ján Matejička SDKÚ-DS, SMER-SD Veľká Čierna 59 25,88 Zvolený
Martin Barčík OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ Žilina 6791 23,52 Nezvolený
Ondrej Snopko SDKÚ-DS, SIEŤ, DS Hiadeľ 234 77,23 Zvolený
Igor Chrien SDKÚ-DS Moštenica 16 13,22 Nezvolený
Stanislav Chaban SIEŤ, SDKÚ-DS Priechod 305 71,76 Zvolený
Erika Lamperová SIEŤ, SDKÚ-DS, SNS Slovenská Ľupča 186 12,57 Nezvolený
Peter Baliak SDKÚ-DS Braväcovo 194 50,52 Zvolený
Ján Lihan SDKÚ-DS Polomka 909 65,54 Zvolený
Jozef Krupa SDKÚ-DS, SNS Divín 79 7,48 Nezvolený
Alexander Udvardy KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Halič 302 36,47 Nezvolený
Zdenko Kemeník SDKÚ-DS Jelšovec 64 44,14 Nezvolený
Pavel Salva SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 41 21,58 Nezvolený
Pavel Gavalec NOVA, SDKÚ-DS, KSS, SNS, SMER-SD Poltár 1143 46,07 Zvolený
Mária Olšiaková SDKÚ-DS Ratka 24 10,76 Nezvolený
Miroslav Haško SDKÚ-DS Stará Halič 20 5,32 Nezvolený
Želmíra Kolimárová NOVA, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Vidiná 278 31,03 Nezvolený
Ladislav Molnár SDKÚ-DS Barca 19 7,92 Nezvolený
Slávka Balgová SDKÚ-DS Bottovo 31 21,68 Nezvolený
Ivan Krnáč SDKÚ-DS Čierny Potok 7 7,78 Nezvolený
Katarína Balážová SDKÚ-DS Dulovo 71 74,74 Zvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMER-SD, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 166 71,24 Zvolený
Jolana Óváryová SDKÚ-DS Gemerské Michalovce 21 30,00 Nezvolený
Marian Petrok NOVA, SaS, SDKÚ-DS Hnúšťa 209 8,84 Nezvolený
Robert Tóth SDKÚ-DS Hodejovec 39 31,20 Nezvolený
Milan Kolesár SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 627 61,41 Zvolený
Drahomíra Kureková SDKÚ-DS Lehota nad Rimavicou 49 28,49 Nezvolený
Marián Habovčík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 112 80,58 Zvolený
Miroslav Bystriansky SDKÚ-DS Nižný Skálnik 64 100,00 Zvolený
Peter Ferleťák SDKÚ-DS Ožďany 12 1,72 Nezvolený
Vojtech Menyhárt SDKÚ-DS Pavlovce 151 100,00 Zvolený
Milan Čipka SDKÚ-DS Prihradzany 38 62,30 Zvolený
Janka Ďurišová SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 113 58,85 Zvolený
Ondrej Schütz SDKÚ-DS Sása 16 22,22 Nezvolený
Zoltán Borsodi SDKÚ-DS Višňové 25 100,00 Zvolený
Ján Macko SDKÚ-DS Bátorová 84 35,59 Nezvolený
Ľuboslav Dobrocký KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 243 40,57 Nezvolený
Cyril Bartók SIEŤ, SDKÚ-DS Dolné Plachtince 154 41,18 Zvolený
Ivan Krekáč KDH, MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 50 47,17 Nezvolený
Juraj Pastorok SDKÚ-DS Horné Strháre 86 55,84 Zvolený
Jozef Filip NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 128 57,14 Zvolený
Ladislav Majdán NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Lesenice 216 62,97 Zvolený
Ján Žilka KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Ľuboriečka 39 42,39 Zvolený
Ján Šimko SDKÚ-DS Malá Čalomija 59 43,70 Nezvolený
Tatiana Káššayová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Straciny 40 100,00 Zvolený
Viliam Černík SMER-SD, SDKÚ-DS Malé Zlievce 71 36,22 Nezvolený
Aladár Bariak NOVA, KDH, SDKÚ-DS Modrý Kameň 336 43,35 Zvolený
Darina Antolíková SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Nenince 67 7,76 Nezvolený
Jozef Híveš SMK-MKP, SDKÚ-DS Seľany 37 28,68 Nezvolený
Margita Ďurkovičová SDKÚ-DS, MOST - HÍD Slovenské Ďarmoty 103 36,92 Nezvolený
Anna Mužíková SDKÚ-DS, SMER-SD Slovenské Kľačany 44 100,00 Zvolený
Ivan Krahulec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 174 61,48 Zvolený
Igor Boreš SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 503 15,29 Nezvolený
Anna Makovníková SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Vieska 76 55,47 Zvolený
Viera Šebianová SDKÚ-DS Cerovo 33 10,31 Nezvolený
Ján Baláž SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Devičie 117 100,00 Zvolený
Martin Krúdy SDKÚ-DS, SMER-SD Dobrá Niva 584 63,48 Zvolený
Mária Jaďuďová SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Dolný Badín 105 69,54 Zvolený
Eva Vicianová SDKÚ-DS Domaníky 47 35,34 Nezvolený
Mária Hnilicová SDKÚ-DS, KDH, SNS Horný Badín 75 64,10 Zvolený
Stanislav Horník NOVA, KDH, SMER-SD, SDKÚ-DS Hriňová 1591 100,00 Zvolený
Ján Chovan SDKÚ-DS Látky 8 2,64 Nezvolený
Róbert Kíšik SDKÚ-DS Lukavica 64 55,65 Zvolený
Mária Šulcová SDKÚ-DS, KDH, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Selce 51 75,00 Zvolený
Oľga Bartková SNS, Strana moderného Slovenska, SDKÚ-DS, SMER-SD Senohrad 234 63,41 Zvolený
Daniel Dunčko MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 941 39,75 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, KDH, SMER-SD Terany 202 100,00 Zvolený
Janka Povaľačová SDKÚ-DS Vígľašská Huta 70 32,86 Nezvolený
Marian Baláž SDKÚ-DS, NOVA, SNS, KDH Nevoľné 34 12,06 Nezvolený
Dušan Triebušník SDKÚ-DS Počúvadlo 46 100,00 Zvolený
Miroslav Valent NOVA, SDKÚ-DS Sklené Teplice 38 14,13 Nezvolený
Jana Kopčanová NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 300 45,45 Nezvolený
Milana Gerženiová SDKÚ-DS Andrejová 93 48,44 Zvolený
Ľudovít Kravec SDKÚ-DS, SMER-SD Cigeľka 200 100,00 Zvolený
Ján Čech SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Kľušov 179 27,84 Nezvolený
Ján Zachardala SDKÚ-DS Kurov 34 10,33 Nezvolený
Vladimír Kostár SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Lascov 183 100,00 Zvolený
František Malaník SDKÚ-DS Lipová 10 19,23 Nezvolený
Ján Cundra SDKÚ-DS Nižná Polianka 115 100,00 Zvolený
Dana Karnišová SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 142 100,00 Zvolený
Stanislav Biroš SDKÚ-DS Osikov 329 66,60 Zvolený
Jaroslav Tvardzik SDKÚ-DS Poliakovce 138 65,71 Zvolený
Marcel Kvokačka KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Vaniškovce 170 80,57 Zvolený
Ľuboš Špik SDKÚ-DS Vyšná Polianka 59 100,00 Zvolený
František Bližinský SIEŤ, SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 122 33,15 Zvolený
Benjamín Blaha KDH, SMER-SD, SDKÚ-DS Kamienka 189 68,23 Zvolený
Rastislav Rafaj SDKÚ-DS Karná 55 20,45 Nezvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kochanovce 244 57,41 Zvolený
František Savary SDKÚ-DS Topoľa 25 21,55 Nezvolený
Ľuboš Lovecký SDKÚ-DS, SIEŤ Topoľovka 82 16,14 Nezvolený
Ján Holinka SDKÚ-DS, SIEŤ Ulič 249 100,00 Zvolený
Vlastimil Tobola SDKÚ-DS Holumnica 57 17,70 Nezvolený
Pavol Vojček SDKÚ-DS Ihľany 57 9,05 Nezvolený
Jozef Mager SDKÚ-DS Mlynčeky 112 34,67 Nezvolený
Bystrík Václav SDKÚ-DS Rakúsy 497 45,55 Zvolený
Jozef Štefaňák SDKÚ-DS Reľov 14 7,78 Nezvolený
Ján Harniš SDKÚ-DS Stará Lesná 62 13,51 Nezvolený
Oto Wildner SDKÚ-DS Stráne pod Tatrami 2 0,28 Nezvolený
Matej Šulej NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 317 18,33 Nezvolený
Miloš Pitvor SDKÚ-DS Vlková 36 9,38 Nezvolený
Jozef Kovalčík SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Vrbov 296 45,89 Nezvolený
Katarína Krullová SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Žakovce 265 62,65 Zvolený
Patrik Františka SDKÚ-DS, KDH, SNS Batizovce 297 29,17 Nezvolený
Vincent Koňak SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 124 84,93 Zvolený
Zdena Jurčíková SDKÚ-DS, SMER-SD Dlhé Stráže 107 34,08 Zvolený
Štefan Kamenický SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Doľany 207 100,00 Zvolený
Adriana Bašistová SDKÚ-DS, SMER-SD Dravce 149 33,26 Nezvolený
Alžbeta Čekovská NOVA, KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 356 58,84 Zvolený
Anna Valušová SDKÚ-DS Granč - Petrovce 121 34,77 Nezvolený
Vladimír Šimšaj SDKÚ-DS Hôrka 123 14,77 Nezvolený
Pavol Friedmann SDKÚ-DS Hranovnica 34 2,46 Nezvolený
Otília Berková SDKÚ-DS, SIEŤ Jablonov 93 21,93 Nezvolený
Jozef Kacvinský SDKÚ-DS Jánovce 309 53,28 Zvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Jozef Mezovský SDKÚ-DS, KDH Liptovská Teplička 362 31,78 Nezvolený
Jozef Švagerko SNS, SaS, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 7911 52,74 Zvolený
Martin Marušin SDKÚ-DS Spišské Bystré 166 14,93 Nezvolený
Michal Kapusta SNS, SDS, SDKÚ-DS, KDS, KDH Spišské Podhradie 1334 81,94 Zvolený
Vladimír Ledecký KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Spišský Hrhov 450 100,00 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Svit 853 28,22 Zvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 520 49,10 Zvolený
Peter Slobodník SDKÚ-DS Vydrník 219 43,98 Zvolený
Ján Brozman KDH, SDKÚ-DS Drienovská Nová Ves 256 87,67 Zvolený
František Ondrej SDKÚ-DS Dubovica 56 7,88 Nezvolený
Milan Grejták KDH, SDKÚ-DS Hermanovce 89 11,76 Nezvolený
Miroslav Tomčík KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Hubošovce 69 24,38 Nezvolený
Juraj Gáll SDKÚ-DS Chmeľov 221 43,33 Zvolený
Pavol Kollár SDKÚ-DS Chminianske Jakubovany 20 2,74 Nezvolený
Ladislav Kokoška SDS, SDKÚ-DS, NOVA, SNS Kapušany 156 14,55 Nezvolený
Zuzana Sedláková SDKÚ-DS Kokošovce 45 10,39 Nezvolený
Eduard Vokál SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Lipany 765 30,13 Nezvolený
Jozef Gaľa SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Medzany 163 38,17 Nezvolený
Richard Bechera SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 169 43,90 Zvolený
Andrea Turčanová OKS, NOVA, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, KDH Prešov 11887 44,12 Zvolený
Radovan Rokošný SDKÚ-DS, KDH Ražňany 596 81,09 Zvolený
Miloslav Mihok SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Svinia 87 12,61 Nezvolený
Miroslav Žvanda SDKÚ-DS Šarišské Dravce 194 28,83 Nezvolený
Vincent Leššo SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 629 47,87 Zvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 512 81,40 Zvolený
Vladimír Greif SIEŤ, SDKÚ-DS Tulčík 233 30,86 Nezvolený
Jozef Merva KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 158 42,93 Zvolený
Ľubica Pankievičová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 343 53,26 Zvolený
Róbert Oros KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 645 26,62 Nezvolený
Dušan Demčák SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Zlatá Baňa 144 51,43 Zvolený
Jaroslav Sendža SDKÚ-DS Žehňa 46 9,00 Nezvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 230 28,22 Nezvolený
Zita Pleštinská SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 186 39,16 Zvolený
Ján Gondek SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Lesnica 216 100,00 Zvolený
Dušan Mirga SDKÚ-DS Lomnička 44 5,10 Nezvolený
Martin Repka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plavnica 198 24,97 Nezvolený
Slavomír Brendza NOVA, MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Breznica 322 83,64 Zvolený
Jozef Potoma SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Duplín 172 58,50 Zvolený
Ján Smetanka SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Jakušovce 24 100,00 Zvolený
Helena Kičinová SDKÚ-DS Kolbovce 4 3,57 Nezvolený
Emil Vrabeľ NOVA, KDH, SDKÚ-DS Korunková 14 25,00 Nezvolený
Pavel Zapotocký SDKÚ-DS Krušinec 12 8,22 Nezvolený
Dušan Džula SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 62 73,81 Zvolený
Miroslav Vavrek SDKÚ-DS Potoky 22 36,67 Nezvolený
Ján Jakubov SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 105 100,00 Zvolený
Jana Drábová SDKÚ-DS, SNS, NOVA, KDH Vyšná Olšava 187 46,98 Nezvolený
Michal Berežňak MOST - HÍD, NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, KDH Beňadikovce 27 18,12 Nezvolený
Ján Bodrucký SDKÚ-DS, SMER-SD Cigla 41 100,00 Zvolený
Vladimír Šlepecký SDKÚ-DS Dobroslava 24 100,00 Zvolený
Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS, SMER-SD Dubová 110 85,27 Zvolený
Jaroslav Harajda SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Giraltovce 228 13,73 Nezvolený
Edita Oreničová SDKÚ-DS, SMER-SD Kečkovce 83 65,87 Zvolený
Viera Dercová SDKÚ-DS Krajná Porúbka 12 35,29 Nezvolený
Milan Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 82 21,81 Nezvolený
Miroslav Čorba SDKÚ-DS Lužany pri Topli 118 100,00 Zvolený
Alena Džupinová SDKÚ-DS, SIEŤ, NÁŠ KRAJ Nižná Jedľová 39 100,00 Zvolený
Juraj Petný NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, SOĽ, SMER-SD Nižný Orlík 145 73,23 Zvolený
Jozef Malačina SDKÚ-DS Radoma 60 21,66 Nezvolený
Mária Vasilenková MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Rakovčík 50 48,08 Nezvolený
Marián Kirnič SDKÚ-DS Štefurov 23 31,94 Nezvolený
Marek Fedák SDKÚ-DS Valkovce 44 30,14 Nezvolený
Jana Stešková KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Vyšný Mirošov 50 13,70 Nezvolený
Miroslav Stanovčák SDKÚ-DS Benkovce 12 4,08 Nezvolený
Michal Dvorjak SDKÚ-DS Čierne nad Topľou 127 28,10 Nezvolený
Ľubomír Balog SDKÚ-DS, KDH Ďapalovce 23 8,58 Nezvolený
Anna Vidumská SDKÚ-DS, KDH Giglovce 13 11,82 Nezvolený
Ján Čurlík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 203 13,39 Nezvolený
Ľudovít Jakubov SDKÚ-DS, KDH Holčíkovce 105 39,92 Nezvolený
Jozefína Zmudová SDKÚ-DS, KDH Jasenovce 21 13,04 Nezvolený
Jozef Šveda SDKÚ-DS Kamenná Poruba 4 0,65 Nezvolený
Daniel Lorinc SDKÚ-DS Kladzany 107 100,00 Zvolený
Marcela Pčolinská SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, NOVA Nižný Hrabovec 411 49,82 Nezvolený
Mária Mražíková KDH, SDKÚ-DS Ondavské Matiašovce 242 58,31 Zvolený
Jozef Kočiš KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Pavlovce 273 100,00 Zvolený
Igor Čačko SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 1373 19,58 Nezvolený
Ján Čižik SDKÚ-DS Vyšný Kazimír 44 34,65 Nezvolený
Martina Lukáčová SDKÚ-DS Zlatník 14 29,79 Nezvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
Ladislav Buľko SDKÚ-DS Košice - Barca 117 7,61 Nezvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 1637 27,16 Nezvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Milan Perháč SDKÚ-DS Košice - Kavečany 205 33,33 Nezvolený
Dušan Kožuško SDKÚ-DS Košice - Košická Nová Ves 111 12,04 Nezvolený
Vladimír Saxa KDS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Krásna 780 44,83 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Erik Haľko SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK-MKP, KDH, SIEŤ Košice - Sever 742 12,97 Nezvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 1366 21,66 Nezvolený
Emil Petrvalský OKS, DS, KDS, NOVA, SaS, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1111 22,52 Nezvolený
Daniel Petrík SDKÚ-DS Košice - Šaca 536 29,34 Zvolený
Zsolt Varga DS, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Košice - Západ 1901 18,94 Nezvolený
Miroslav Halás SDKÚ-DS Beniakovce 243 74,54 Zvolený
Miriam Hadobás SDKÚ-DS Cestice 133 27,65 Nezvolený
Ján Juhás SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Družstevná pri Hornáde 432 38,54 Zvolený
Roman Gábor KDS, SDKÚ-DS, NOVA Kecerovce 83 8,03 Nezvolený
Mikuláš Hudák SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 267 39,97 Zvolený
Vladimír Bezák SDKÚ-DS Kostoľany nad Hornádom 31 4,42 Nezvolený
Jozef Petkač SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Košická Belá 371 73,32 Zvolený
František Smrčo SDKÚ-DS Košická Polianka 187 35,22 Nezvolený
Adriána Fečková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Malá Lodina 76 100,00 Zvolený
Monika Findrichová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Medzev 151 11,49 Nezvolený
Norbert Krušinský SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 229 5,97 Nezvolený
Ľubica Gonová KDS, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Mudrovce 29 48,33 Nezvolený
František Marcin SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Olšovany 247 79,68 Zvolený
Dominika Palaščáková SIEŤ, KDS, SDKÚ-DS, NOVA Ploské 93 21,73 Nezvolený
Dušan Šoffa SDKÚ-DS Rankovce 30 8,09 Nezvolený
Viktor Gazdačko SDKÚ-DS Rozhanovce 312 27,56 Zvolený
Štefan Markovič SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Ruskov 315 41,83 Nezvolený
Peter Bittó SDKÚ-DS Sady nad Torysou 117 14,25 Nezvolený
Marta Bárányová KDS, SDKÚ-DS, NOVA Seňa 51 5,32 Nezvolený
Martina Dutková SDKÚ-DS Sokoľ 141 25,54 Zvolený
Tomáš Suchý SDKÚ-DS Sokoľany 150 25,77 Nezvolený
Štefánia Cibuľáková KDH, SDKÚ-DS Trebejov 60 100,00 Zvolený
Róbert Čorba SDKÚ-DS Vajkovce 156 49,84 Zvolený
Štefan Petrík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Valaliky 972 79,02 Zvolený
Július Beluscsák SMK-MKP, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Veľká Ida 790 65,78 Zvolený
Milan Zimerman SDKÚ-DS Vtáčkovce 236 66,11 Zvolený
František Genco SIEŤ, MOST - HÍD, Strana moderného Slovenska, SDKÚ-DS Bajany 117 46,25 Zvolený
Michal Megis SDKÚ-DS Bánovce nad Ondavou 10 2,75 Nezvolený
Anton Chvostaľ SDKÚ-DS, SMER-SD Budkovce 112 15,77 Nezvolený
Václav Ličko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 105 48,61 Nezvolený
Alena Trubiková SDKÚ-DS Jenkovce 101 36,33 Nezvolený
Mária Pokrivňáková SDKÚ-DS Kolibabovce 59 51,75 Zvolený
Monika Pastírová SDKÚ-DS, KDH Ložín 265 60,36 Zvolený
Marta Tomková SDKÚ-DS Malčice 134 22,67 Nezvolený
Katarína Maršálková SaS, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA Michalovce 859 8,53 Nezvolený
Miroslava Targošová SDKÚ-DS Nižné Nemecké 62 34,07 Nezvolený
Miroslav Hreščák SDKÚ-DS Porostov 82 53,59 Zvolený
Gabriel Falis SDKÚ-DS Porúbka 170 64,39 Zvolený
Alica Rošková SDKÚ-DS Priekopa 26 17,11 Nezvolený
Ján Novák SDKÚ-DS Ruská Bystrá 26 33,33 Nezvolený
Kamil Minda SDKÚ-DS Sliepkovce 228 59,53 Zvolený
Michal Knap SDKÚ-DS Strážske 299 17,74 Nezvolený
Matej Šarocký SDKÚ-DS Stretavka 79 100,00 Zvolený
Milan Hrešo SIEŤ, SDKÚ-DS Tašuľa 61 57,01 Zvolený
Ján Záhorský SDKÚ-DS, KDH Tušice 254 100,00 Zvolený
Ján Hrešan SDKÚ-DS Vysoká nad Uhom 239 54,07 Zvolený
Anna Ohrisková SDKÚ-DS Záhor 107 30,31 Nezvolený
Gabriel Viňanský KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Zalužice 386 67,96 Zvolený
Jaroslav Ranič SDKÚ-DS Závadka 12 4,67 Nezvolený
Danica Šlosárová SDKÚ-DS, SNS Čierna Lehota 105 27,85 Nezvolený
Vlasta Ruppová KDH, SDKÚ-DS Dobšiná 38 2,10 Nezvolený
Miroslav Michalka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Gemerská Poloma 566 55,27 Zvolený
Štefan Dvorčák SDKÚ-DS Nižná Slaná 105 16,28 Nezvolený
Ondrej Skokan SDKÚ-DS Plešivec 75 6,88 Nezvolený
Slávka Krišťáková SDKÚ-DS Rejdová 272 69,74 Zvolený
Dušan Leng SDKÚ-DS Roštár 8 2,86 Nezvolený
Milan Sedlák SDKÚ-DS Slavoška 8 10,26 Nezvolený
Elena Šarišská SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 148 78,31 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Gelnica 489 18,21 Nezvolený
Ondrej Faith SDKÚ-DS Hincovce 106 78,52 Zvolený
Štefan Kováč SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Kluknava 528 62,93 Zvolený
Jitka Puhallová SDKÚ-DS, SIEŤ Kolinovce 74 25,87 Nezvolený
Magdaléna Mrovčáková SDKÚ-DS Lieskovany 27 13,37 Nezvolený
Ľubomír Šima KDH, SDKÚ-DS Margecany 254 26,62 Nezvolený
Michal Čuchran SDKÚ-DS Markušovce 339 24,55 Nezvolený
Ján Deneš SDKÚ-DS Mlynky 52 16,67 Nezvolený
Ján Grega SDKÚ-DS, SMER-SD Smolnícka Huta 112 41,03 Nezvolený
Margita Brutovská SDKÚ-DS, SMER-SD Smolník 153 25,80 Nezvolený
Vladimír Končík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Švedlár 475 47,45 Zvolený
Vladimír Dutko SDKÚ-DS Teplička 1 0,18 Nezvolený
Michal Marcinko SDKÚ-DS Žakarovce 5 1,28 Nezvolený
Ladislav Dunka SDKÚ-DS Žehra 0 0,00 Nezvolený
Ján Mačuga SDKÚ-DS Bačkov 21 5,69 Nezvolený
Štefan Kavčák SIEŤ, SDKÚ-DS Borša 27 3,77 Nezvolený
Ján Balog SDKÚ-DS, KDH Brehov 166 53,04 Zvolený
Ladislav Slovjak SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Cejkov 373 55,10 Zvolený
Peter Koško SDKÚ-DS Dargov 24 6,67 Nezvolený
Štefan Čoros SDKÚ-DS Klin nad Bodrogom 67 49,63 Nezvolený
Karol Pataky SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1565 53,49 Zvolený
Martin Hrivňák SDKÚ-DS Luhyňa 61 30,05 Nezvolený
Iveta Frajkorová SDKÚ-DS Malé Ozorovce 43 16,10 Nezvolený
Darina Ševčíková SDKÚ-DS Parchovany 172 19,95 Nezvolený
Jozef Halapin SDKÚ-DS Plechotice 131 32,19 Nezvolený
Tatiana Raničová SDKÚ-DS, SMER-SD Sečovce 350 11,17 Nezvolený
Ján Kalinič SMER-SD, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 377 78,22 Zvolený
Dana Kolesárová SDKÚ-DS Veľaty 111 25,64 Nezvolený
Vojtech Bodnár KDH, SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 210 81,08 Zvolený
Ján Oláh SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Zemplínske Hradište 363 64,36 Zvolený
Miroslav Maďar SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Zemplínske Jastrabie 273 100,00 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Buocik SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 6944 Zvolený
Iveta Plšeková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 5685 Zvolený
Oliver Kríž SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4530 Zvolený
Juraj Káčer SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4110 Zvolený
Peter Pilinský SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4088 Zvolený
Lucia Štasselová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4068 Zvolený
Pavol Bulla SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 3059 Zvolený
Rastislav Žitný SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 2555 Zvolený
Milan Jambor SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1975 Zvolený
Izabella Jégh SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1710 Zvolený
Milan Černý SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1640 Zvolený
Radovan Jenčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 854 Zvolený
Jozef Uhler SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 745 Zvolený
Gabriela Ferenčáková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 351 Zvolený
Mária Broszová SDKÚ-DS Bratislava - Čunovo 345 Zvolený
Renáta Čaplová SDKÚ-DS Bratislava - Čunovo 338 Zvolený
Elena Cenká KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 397 Zvolený
Igor Prieložný KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 290 Zvolený
Peter Distler KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 283 Zvolený
Štefan Kilársky KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 276 Zvolený
Jana Ďuriačová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1329 Zvolený
Peter Krug MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1245 Zvolený
Beata Janatová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1163 Zvolený
Denis Ružovič MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1065 Zvolený
Jozef Tittel MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1036 Zvolený
Róbert Bardač MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1018 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Júlia Ondrišová SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 969 Zvolený
Lukáš Baňacký SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 836 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Michal Vičan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1497 Zvolený
Michal Radosa SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1491 Zvolený
Tomáš Mikus SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Peter Cmorej SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1464 Zvolený
Ján Bučan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1383 Zvolený
Ľubica Škorvaneková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1363 Zvolený
Martin Jóna SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1333 Zvolený
Oliver Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1301 Zvolený
Ľuboš Kačírek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1291 Zvolený
Vladislav Chaloupka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1287 Zvolený
Juraj Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1199 Zvolený
Alica Hájková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1142 Zvolený
Michal Fiala SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1105 Zvolený
Ján Karman SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1046 Zvolený
Gabriel Gaži SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1000 Zvolený
Alexandra Petrisková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 988 Zvolený
Oľga Adamčiaková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 967 Zvolený
Ivan Uhlár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 931 Zvolený
Lucia Štrauchová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 875 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Michal Drotován SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 2100 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 577 Zvolený
Dagmar Gelingerová SDKÚ-DS, OKS Bratislava - Rača 341 Zvolený
Radovan Jenčík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 871 Zvolený
Peter Golej MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 724 Zvolený
Veronika Vandráše... MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 620 Zvolený
František Lošonský MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 591 Zvolený
Peter Filaga MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 531 Zvolený
Mária Barancová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 1051 Zvolený
Tatiana Tomášková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 934 Zvolený
Igor Adamec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 923 Zvolený
Martin Vojtašovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 898 Zvolený
Lucia Štasselová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 891 Zvolený
Anna Reinerová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 740 Zvolený
Martin Ferák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 660 Zvolený
Marián Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 655 Zvolený
Petra Palenčárová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 649 Zvolený
Vladimír Sloboda SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Martin Lazík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 521 Zvolený
Attila Horváth SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 490 Zvolený
Viera Satinská SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 823 Zvolený
Soňa Párnická SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 752 Zvolený
Ivan Bútora SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 662 Zvolený
Matej Vagač SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 644 Zvolený
Barbora Oráčová SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 632 Zvolený
Martin Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 599 Zvolený
Ondrej Dostál SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 553 Zvolený
Marián Zeman SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 970 Zvolený
Marek Grebeči SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 886 Zvolený
Katarína Pokrivčá... SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 862 Zvolený
Róbert Vajda SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 828 Zvolený
Martin Oťapka SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 732 Zvolený
Michal Vlček SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 662 Zvolený
Martin Demo SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 647 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Martin Besedič MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 861 Zvolený
Dagmar Cingelová MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 750 Zvolený
Miloslav Sajan MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 682 Zvolený
Ján Janata MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 581 Zvolený
Miloš Fatyka MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 565 Zvolený
Elena Bukovská SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 394 Zvolený
Marek Fajkoš SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 379 Zvolený
Hana Bobáková SDKÚ-DS Kostolište 235 Zvolený
Karol Danihel SDKÚ-DS Kostolište 160 Zvolený
Ľubomír Czanner SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 311 Zvolený
Richard Šturdzík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 285 Zvolený
Jana Ščasná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 266 Zvolený
Martin Macejka SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA Malacky 276 Zvolený
Ľubomír Hajdin SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 214 Zvolený
Petr Bečvář SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 177 Zvolený
Daniel Kujan SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 172 Zvolený
Róbert Červenka SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 160 Zvolený
Svetlana Školeková SDKÚ-DS Plavecké Podhradie 190 Zvolený
Monika Knezovičová SDKÚ-DS Plavecké Podhradie 180 Zvolený
Rudolf Malec SDKÚ-DS Plavecký Mikuláš 122 Zvolený
Viera Ofčarovičová SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 484 Zvolený
Marián Polák SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 421 Zvolený
Igor Rakár SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 404 Zvolený
Vladimír Pavlák SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 362 Zvolený
Radoslav Bíla SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 361 Zvolený
Roman Mlynarovič SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 354 Zvolený
Robert Kazarka SDKÚ-DS Stupava 135 Zvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 373 Zvolený
Andrej Bajtek SDKÚ-DS, SIEŤ, SaS, NOVA Záhorská Ves 370 Zvolený
Jozef Nižňan NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Budmerice 445 Zvolený
Oliver Solga SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 1055 Zvolený
Marián Pátek SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 992 Zvolený
René Bílik SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 976 Zvolený
Jozef Chynoranský SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 916 Zvolený
Pavel Alexy SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 827 Zvolený
Elena Jurčíková SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 813 Zvolený
Miloš Andel SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 781 Zvolený
František Féder SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 764 Zvolený
Milan Čech SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 692 Zvolený
Tomáš Pitoňák SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA Pezinok 648 Zvolený
Oľga Jarošová NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Slovenský Grob 219 Zvolený
Andrea Hranická SaS, OKS, NOVA, SDKÚ-DS Svätý Jur 700 Zvolený
Ladislav Augustinič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 540 Zvolený
Milan Dugovič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 510 Zvolený
Michal Faluši NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 329 Zvolený
Peter Sofka NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Vištuk 216 Zvolený
Iva Pipíšková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 1177 Zvolený
Martina Jánošíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 951 Zvolený
Miroslav Turenič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 739 Zvolený
Martina Múčková SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 677 Zvolený
Daniela Keblešová SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 614 Zvolený
Peter Borovský SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 570 Zvolený
Jozef Žatecký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 259 Zvolený
Katarína Gergelová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 226 Zvolený
Edit Valacsai SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 689 Zvolený
Imrich Lieskovský SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 571 Zvolený
Štefan Szabó SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 517 Zvolený
Jozef Dúcz SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 490 Zvolený
Jozef Szigl SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 436 Zvolený
Gabriel Kenderessy SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 402 Zvolený
Milan Matušek NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 611 Zvolený
Renáta Bačová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Jarmila Grujbárová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Roman Horváth NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 525 Zvolený
Ľuboš Majer NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 489 Zvolený
Pavol Karaba NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 481 Zvolený
Ladislav Bučík NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 301 Zvolený
Róbert Pfundtner SDKÚ-DS Most pri Bratislave 324 Zvolený
René Záhorský SDKÚ-DS Most pri Bratislave 262 Zvolený
Gyula Bárdos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 858 Zvolený
Gabriella Németh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 769 Zvolený
Mikuláš Bertok SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 693 Zvolený
Rudolf Galambos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 669 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 664 Zvolený
Robert Mundi SDKÚ-DS Tureň 223 Zvolený
Silvia Kukayová SDKÚ-DS Hviezdoslavov 135 Zvolený
Ján Baďanský Ing. SDKÚ-DS Kvetoslavov 259 Zvolený
Peter Závodský SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 861 Zvolený
Zoltán Horváth SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 741 Zvolený
Helena Kertészová SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 740 Zvolený
László Biró SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 677 Zvolený
Zsolt Barczi SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 666 Zvolený
Jozef Gál SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 635 Zvolený
László Benkovics SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 630 Zvolený
Ján Marsall SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 263 Zvolený
Ján Stratinský SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 257 Zvolený
Milan Buch SDKÚ-DS Sereď 388 Zvolený
Juraj Surový SDKÚ-DS Drahovce 540 Zvolený
Juraj Filo SDKÚ-DS Krakovany 350 Zvolený
Tibor Šurín SDKÚ-DS Krakovany 299 Zvolený
Milan Jurda SDKÚ-DS Krakovany 297 Zvolený
Iveta Babičová SDKÚ-DS Piešťany 1152 Zvolený
Ladislav Regina SDKÚ-DS Trebatice 209 Zvolený
Erika Ander SDKÚ-DS Veľké Orvište 257 Zvolený
Jozef Valo SDKÚ-DS Veľké Orvište 252 Zvolený
Roman Táborský SDKÚ-DS Veľké Orvište 245 Zvolený
Daniela Poláková SDKÚ-DS Veľké Orvište 160 Zvolený
Peter Škápik SDKÚ-DS Bílkove Humence 44 Zvolený
Zuzana Svobodová SDKÚ-DS Bílkove Humence 34 Zvolený
Peter Gerhart SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 500 Zvolený
Ján Sekáč SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 439 Zvolený
Mária Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 404 Zvolený
Gabriela Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 359 Zvolený
Jozef Michalica SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 334 Zvolený
Vladimír Kocúr SDKÚ-DS Brodské 406 Zvolený
Anton Švarc SDKÚ-DS Cerová 348 Zvolený
Pavol Chovanec SDKÚ-DS Cerová 286 Zvolený
Helena Zdravecká SDKÚ-DS Častkov 250 Zvolený
Roman Trimel SDKÚ-DS Častkov 187 Zvolený
Miroslav Zálešák SDKÚ-DS Častkov 173 Zvolený
Ondrej Kollár OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 818 Zvolený
Ľubomír Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 712 Zvolený
Tomáš Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 697 Zvolený
Igor Bartošík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 306 Zvolený
Marek Pollák SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 262 Zvolený
Miroslav Bilický SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 218 Zvolený
Roman Hrnčirík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 167 Zvolený
Jaroslav Végh SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 166 Zvolený
Miroslav Jobus SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 131 Zvolený
Daniel Masár SDKÚ-DS Hradište pod Vrátnom 171 Zvolený
Renáta Zdražilová SDKÚ-DS Chropov 104 Zvolený
Pavel Liška SDKÚ-DS Chropov 96 Zvolený
Roman Zaňát SDKÚ-DS Chropov 87 Zvolený
Jozef Baránek SDKÚ-DS Kátov 158 Zvolený
Terézia Kučerová SDKÚ-DS Kátov 133 Zvolený
Dušan Ružička SDKÚ-DS Kopčany 259 Zvolený
Pavel Vávra SDKÚ-DS Kúty 638 Zvolený
Rudolf Rampáček SDKÚ-DS Letničie 122 Zvolený
Zuzana Belancová SDKÚ-DS Letničie 114 Zvolený
Ján Jurča SDKÚ-DS Letničie 102 Zvolený
Štefan Haššo SDKÚ-DS Moravský Svätý Ján 620 Zvolený
Katarína Ježková SDKÚ-DS Moravský Svätý Ján 538 Zvolený
Marcel Polesňák OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Petrova Ves 286 Zvolený
Marián Sivoň SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 293 Zvolený
Miroslav Caletka SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 274 Zvolený
Viera Prekopová SDKÚ-DS Prietrž 167 Zvolený
Pavol Repta SDKÚ-DS Prietrž 148 Zvolený
Miloslav Rýzek SDKÚ-DS Prietrž 145 Zvolený
Ivan Tokoš SDKÚ-DS Radimov 108 Zvolený
Peter Biskupič SDKÚ-DS Radimov 102 Zvolený
Peter Bederka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Rovensko 114 Zvolený
Roman Sova SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 503 Zvolený
Ľubica Vyletelová SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 471 Zvolený
Pavol Kalman SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 419 Zvolený
Marián Žúrek SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 270 Zvolený
Filip Lackovič SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 241 Zvolený
Jakub Nedoba SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 239 Zvolený
Stanislava Halašová SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 226 Zvolený
Milan Roman SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 412 Zvolený
František Kadlečík SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 381 Zvolený
Daniel Vidovič SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 356 Zvolený
Lukáš Tisoň SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 307 Zvolený
Martin Kojš SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 281 Zvolený
Michal Srholec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 259 Zvolený
František Štefanec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 256 Zvolený
Pavol Petrík SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 227 Zvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 181 Zvolený
Andrea Lukáčiová SDKÚ-DS Vrádište 200 Zvolený
Dušan Caja SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Jana Bachratá SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Oľga Bartošková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 721 Zvolený
Zuzana Silná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 692 Zvolený
Monika Glasová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 646 Zvolený
Adriana Krupová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 611 Zvolený
Peter Orlický SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 588 Zvolený
Ján Gašpárek SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 562 Zvolený
Jaroslav Gross SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 537 Zvolený
František Prodaj SDKÚ-DS Horná Krupá 143 Zvolený
Ján Nádaský SDKÚ-DS Horná Krupá 126 Zvolený
Ján Blažo SDKÚ-DS Horná Krupá 110 Zvolený
Peter Hodulík SDKÚ-DS Horné Orešany 270 Zvolený
Jaroslav Humaj SDKÚ-DS Horné Zelenice 183 Zvolený
Pavol Synák SDKÚ-DS Horné Zelenice 131 Zvolený
Ladislav Šimončič SDKÚ-DS Kátlovce 298 Zvolený
Peter Lančarič SDKÚ-DS Siladice 137 Zvolený
Jozef Bugan SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 119 Zvolený
Miloš Drgoň SDKÚ-DS Trakovice 345 Zvolený
Peter Drgoň SDKÚ-DS Trakovice 338 Zvolený
Ján Bučko SDKÚ-DS Trakovice 291 Zvolený
Vladimír Butko SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1438 Zvolený
Zuzana Havlíková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1229 Zvolený
Branislav Kramár SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1093 Zvolený
Jozef Pobiecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1019 Zvolený
Martin Královič SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 977 Zvolený
Jozef Pikna SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 925 Zvolený
Jozef Alchus SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 837 Zvolený
Peter Halada SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 830 Zvolený
Rastislav Mráz SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 734 Zvolený
Štefan Bošnák SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 728 Zvolený
Jana Fridrichová SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 668 Zvolený
Pavol Nižnánsky SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 645 Zvolený
Agnesa Petková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 396 Zvolený
Ľubomír Jedlička SDKÚ-DS Zeleneč 434 Zvolený
Mgr. Ondrej Kubala NOVA, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 745 Zvolený
Pavel Viktorín SDKÚ-DS Dežerice 176 Zvolený
Branislav Kopčan SDKÚ-DS Dežerice 145 Zvolený
Juraj Jakubček SDKÚ-DS Slatinka nad Bebravou 76 Zvolený
Jana Prekopová SDKÚ-DS Slatinka nad Bebravou 70 Zvolený
Alena Salajová SDKÚ-DS Trebichava 17 Zvolený
Hana Kubaláková SDKÚ-DS Krajné 358 Zvolený
Marián Halaš SDKÚ-DS Krajné 291 Zvolený
Ľubica Poláková SDKÚ-DS Krajné 291 Zvolený
Ondrej Lančarič SDKÚ-DS Krajné 253 Zvolený
Ivan Krúpa SDKÚ-DS Lubina 201 Zvolený
Ľubomír Jarábek SDKÚ-DS Lubina 178 Zvolený
Pavol Čamek SDKÚ-DS Lubina 152 Zvolený
Miroslav Jánošík SDKÚ-DS Lúka 141 Zvolený
Peter Bača SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 389 Zvolený
Anna Malovcová SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 340 Zvolený
Peter Jakovlev SDKÚ-DS Nové Mesto nad Váhom 249 Zvolený
Ladislav Mišura SDKÚ-DS Považany 295 Zvolený
Ľuboš Medvecký SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 290 Zvolený
Filip Morong SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 256 Zvolený
František Kankara SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 255 Zvolený
Eva Dedíková SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 233 Zvolený
Jana Dedíková SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 204 Zvolený
Michal Hovorka SDKÚ-DS Trenčianske Bohuslavice 202 Zvolený
Janka Prekopová SDKÚ-DS Dolné Kočkovce 333 Zvolený
Ladislav Mišúr SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 497 Zvolený
Ľubica Kopecká SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 478 Zvolený
Ivana Špániková SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 416 Zvolený
Marián Augustín SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 362 Zvolený
Jozef Galko SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 350 Zvolený
Jozef Kojtal SDKÚ-DS Horovce 206 Zvolený
Igor Steiner SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 842 Zvolený
Peter Máťoš SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 710 Zvolený
Marián Sopčák SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 704 Zvolený
Juraj Pekár SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 625 Zvolený
Ľubomír Kubovič SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 476 Zvolený
František Martaus SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 438 Zvolený
Tibor Macháč SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 438 Zvolený
Peter Zvak SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 427 Zvolený
Katarína Drevenáková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 343 Zvolený
Jarmila Tomanová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 340 Zvolený
Ján Panák SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 295 Zvolený
Peter Žiačik SDKÚ-DS Púchov 326 Zvolený
Ivan Kadlečík SDKÚ-DS Cigeľ 278 Zvolený
Andrea Vážna SDKÚ-DS Čavoj 129 Zvolený
Ján Spevár SDKÚ-DS Handlová 806 Zvolený
Ivana Hromádková SDKÚ-DS Handlová 645 Zvolený
Jaroslav Daubner SDKÚ-DS Handlová 546 Zvolený
Martin Radovský SDKÚ-DS Handlová 506 Zvolený
Roman Beniak SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 541 Zvolený
Zuzana Beniaková SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 477 Zvolený
Alexandra Szabová SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 463 Zvolený
Ľudovít Košík SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 436 Zvolený
Juraj Polakovič SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 392 Zvolený
Branislav Pepich MOST - HÍD, SIEŤ, NOVA, OKS, SDKÚ-DS Kolačno 210 Zvolený
Ivan Ondruška SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 144 Zvolený
Anton Bezák SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 112 Zvolený
Andrea Jakubíková SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 104 Zvolený
Oto Mikloš SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 95 Zvolený
Anna Kollárová SDKÚ-DS Malá Čausa 259 Zvolený
Ladislav Mokrý SDKÚ-DS Malá Čausa 165 Zvolený
Jana Matiašková SDKÚ-DS Malá Čausa 154 Zvolený
Jozef Balažka SDKÚ-DS Malé Uherce 261 Zvolený
Ľudmila Ľahká SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 450 Zvolený
Pavel Grom SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 396 Zvolený
Silvester Hanuska SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 363 Zvolený
Anna Šovčíková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 319 Zvolený
Pavel Áč SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 498 Zvolený
Peter Kubíček SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 456 Zvolený
Juraj Daňo SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 412 Zvolený
Marek Oller SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 405 Zvolený
Róbert Kremel SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 387 Zvolený
Ľudevít Matušík SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 375 Zvolený
Zdenka Žillová SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 371 Zvolený
Ján Štálnik SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 366 Zvolený
Pavol Žatko SDKÚ-DS, KDH Ostratice 289 Zvolený
Karol Podoba SDKÚ-DS, KDH Ostratice 202 Zvolený
Ivan Marko SDKÚ-DS, KDH Ostratice 177 Zvolený
Július Podoba SDKÚ-DS, KDH Ostratice 169 Zvolený
Jaroslav Crho SDKÚ-DS, KDH Ostratice 163 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Michaela Keratová SDKÚ-DS Ráztočno 284 Zvolený
Michal Klátik SDKÚ-DS Ráztočno 203 Zvolený
Jozef Ďurica SDKÚ-DS Tužina 335 Zvolený
Dušan Hanzlík SDKÚ-DS Tužina 266 Zvolený
Pavel Krcho SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 149 Zvolený
Eva Velšicová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 116 Zvolený
Lýdia Poliačiková SDKÚ-DS Veľký Klíž 186 Zvolený
Karol Korintuš SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 324 Zvolený
Robert Rafaj SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 274 Zvolený
Dominik Kosorín SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 212 Zvolený
Ivan Rajec SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 211 Zvolený
Anton Bušík SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 157 Zvolený
Ľudmila Hujová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 288 Zvolený
Silvia Baginová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 253 Zvolený
Anton Bajzík NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 52 Zvolený
Jozef Machara SDKÚ-DS Kostolná - Záriečie 199 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Vladimír Hoššo SDKÚ-DS Trenčianska Teplá 110 Zvolený
Milan Kubík SDKÚ-DS Trenčianska Teplá 108 Zvolený
Katarína Martinková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 917 Zvolený
Pavol Sirotný SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 876 Zvolený
Dagmar Ďatková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 830 Zvolený
Tatiana Draková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 786 Zvolený
Katarína Holá SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 783 Zvolený
Miloš Lutka SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 763 Zvolený
Roman Krištof SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 757 Zvolený
Marián Takáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 743 Zvolený
Peter Ďurina SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 719 Zvolený
Ladislav Matejka SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 1187 Zvolený
Juraj Bakoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 837 Zvolený
Eva Struhárová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 807 Zvolený
Vladimír Poruban SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 755 Zvolený
Viera Kasanovská SDKÚ-DS Dulovce 282 Zvolený
Katarína Endrédiová SDKÚ-DS Martovce 188 Zvolený
Ján Gere SDKÚ-DS Šrobárová 85 Zvolený
Peter Czibor SDKÚ-DS Šrobárová 80 Zvolený
Erika Kováčová Ing. SDKÚ-DS Bátovce 254 Zvolený
Ing. Roman Červenák SDKÚ-DS Čajkov 318 Zvolený
Ing. Peter Uhnák SDKÚ-DS Čajkov 245 Zvolený
Magdaléna Strážnická SDKÚ-DS Hrkovce 90 Zvolený
Milan Bridiš SDKÚ-DS Hronské Kľačany 425 Zvolený
Marko Bóna SDKÚ-DS Hronské Kľačany 419 Zvolený
Stanislav Považan SDKÚ-DS Hronské Kľačany 404 Zvolený
Zuzana Šebová SDKÚ-DS Hronské Kľačany 375 Zvolený
Helena Janíková SDKÚ-DS Hronské Kľačany 360 Zvolený
Ľudmila Holečková SDKÚ-DS Hronské Kľačany 336 Zvolený
Agáta Gaspariková SDKÚ-DS Ipeľský Sokolec 246 Zvolený
Bystrík Ižold OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 479 Zvolený
Marián Valach OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 452 Zvolený
Marián Majer OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 397 Zvolený
Michal Benčat OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 322 Zvolený
Peter Podoba SDKÚ-DS Kuraľany 107 Zvolený
MUDr. Juraj Braun SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 840 Zvolený
Bc. Miloš Zaujec SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 754 Zvolený
Ing. Ivan Murín SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 597 Zvolený
Milan Tupý SDKÚ-DS Pukanec 305 Zvolený
Marián Mokrý SDKÚ-DS Rybník 290 Zvolený
Miloš Húska SDKÚ-DS Uhliská 84 Zvolený
Pavol Ratulovský SDKÚ-DS Uhliská 41 Zvolený
Miloš Rudinský SDKÚ-DS Uhliská 41 Zvolený
Tibor Deák SDKÚ-DS Zbrojníky 133 Zvolený
Ľubomír Rybárik SDKÚ-DS Báb 179 Zvolený
Jozef Vrana SDKÚ-DS Melek 127 Zvolený
Branislav Matuščin SDKÚ-DS Poľný Kesov 166 Zvolený
Ján Murín NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 936 Zvolený
Peter Cocher NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 666 Zvolený
Andrej Moravčík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 543 Zvolený
Daniela Hollá NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 450 Zvolený
Daniela Beličková NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 403 Zvolený
Jaroslav Bozáň NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 387 Zvolený
Helena Kováčová SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 1093 Zvolený
Ladislav Pecek SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 866 Zvolený
Zoltán Ács SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 728 Zvolený
Jozef Demeš SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 707 Zvolený
Dagmar Tóthová Sk... SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 678 Zvolený
Mário Oslanec SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 678 Zvolený
Soňa Gajdošová SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 616 Zvolený
Branislav Bányi SMER-SD, SDKÚ-DS Vráble 553 Zvolený
Stanislav Balko SDKÚ-DS Výčapy - Opatovce 334 Zvolený
Peter Ďuran SDKÚ-DS Komoča 210 Zvolený
Silvester Demo SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 766 Zvolený
Mária Malperová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 761 Zvolený
Katarína Hozlárová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 568 Zvolený
Helena Bohátová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 555 Zvolený
Kamil Koleják SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 483 Zvolený
Richard Schwarz SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 455 Zvolený
Jaromír Valent SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 446 Zvolený
Lukáš Štefánik SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 397 Zvolený
Anna Rošková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 392 Zvolený
Veronika Závodská SDKÚ-DS Podhájska 234 Zvolený
Janka Balážová SDKÚ-DS Hájske 371 Zvolený
Marián Palkovič SDKÚ-DS Hájske 255 Zvolený
Milena Veresová SDKÚ-DS, NOVA Šaľa 687 Zvolený
Vladimír Vicena SDKÚ-DS, NOVA Šaľa 450 Zvolený
Jozef Hanzlík SDKÚ-DS Trnovec nad Váhom 338 Zvolený
Rastislav Šramatý SDKÚ-DS Horné Štitáre 130 Zvolený
Michal Vičan SDKÚ-DS Jacovce 430 Zvolený
Marta Franková SDKÚ-DS Kovarce 467 Zvolený
Daniela Turoňová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 403 Zvolený
Daniela Rodinová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 309 Zvolený
Dezider Kmotorka SDKÚ-DS, KDH Krušovce 259 Zvolený
Ján Paulík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 709 Zvolený
Jozef Kotleba SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 592 Zvolený
Július Krajčík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 528 Zvolený
Michal Bohát SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 520 Zvolený
Katarína Katonová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 486 Zvolený
Karol Zaťko SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 455 Zvolený
Michal Duraj SDKÚ-DS Čadca 473 Zvolený
Danka Jašurková SDKÚ-DS Čadca 388 Zvolený
František Kužma SDKÚ-DS Čierne 421 Zvolený
Marta Cyprichová SDKÚ-DS Svrčinovec 388 Zvolený
Katarína Jantošová SDKÚ-DS Vysoká nad Kysucou 167 Zvolený
Jana Marettová SDKÚ-DS Bziny 106 Zvolený
Juraj Štefák SDKÚ-DS Dolný Kubín 567 Zvolený
Ján Briestenský SDKÚ-DS Dolný Kubín 260 Zvolený
Peter Štefka SDKÚ-DS, SIEŤ Chlebnice 317 Zvolený
Martina Čabajová SDKÚ-DS, SIEŤ Chlebnice 279 Zvolený
Roman Škvarka SDKÚ-DS Malatiná 175 Zvolený
Martin Janota SDKÚ-DS Medzibrodie nad Oravou 111 Zvolený
Sidónia Mikušová SDKÚ-DS Oravská Poruba 221 Zvolený
Peter Bajdich SDKÚ-DS Oravská Poruba 210 Zvolený
Jozef Diškanec SDKÚ-DS Oravská Poruba 205 Zvolený
Ľubomír Maťuga SDKÚ-DS Oravská Poruba 170 Zvolený
Peter Gálik SDKÚ-DS Oravská Poruba 170 Zvolený
Ján Holubčík SDKÚ-DS Oravský Podzámok 211 Zvolený
Milan Zápotočný SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 67 Zvolený
Michal Osadský SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 59 Zvolený
Tomáš Suroviak SDKÚ-DS, SIEŤ Pribiš 109 Zvolený
Jozef Žákovič SDKÚ-DS Pucov 175 Zvolený
Jozef Bečka SDKÚ-DS Pucov 174 Zvolený
Milan Mikuš SIEŤ, SDKÚ-DS Žaškov 351 Zvolený
Jozef Blahunka SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 324 Zvolený
Zdenka Vejčíková SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 288 Zvolený
Jozef Lisý SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 285 Zvolený
Mária Raková SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 257 Zvolený
Pavol Rusina SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 244 Zvolený
Vladimír Moravčík SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 232 Zvolený
Ondrej Bažík SDKÚ-DS Bobrovník 30 Zvolený
Štefan Danaj SDKÚ-DS Dúbrava 445 Zvolený
Jana Gejdošová SDKÚ-DS Dúbrava 441 Zvolený
Alena Nemcová SDKÚ-DS Dúbrava 354 Zvolený
Anna Cerovská SDKÚ-DS Kráľova Lehota 122 Zvolený
Peter Cibák SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 905 Zvolený
Alžbeta Smiešna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 893 Zvolený
Ľubica Staroňová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 793 Zvolený
Dušan Vinčur SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 717 Zvolený
Anna Dvorščáková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 599 Zvolený
Vincent Kultán SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 582 Zvolený
Alexander Slafkovský SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 355 Zvolený
Miroslav Burgel SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 226 Zvolený
Gabriela Budajová SDKÚ-DS Liptovský Ondrej 144 Zvolený
Ján Uličný SDKÚ-DS Liptovský Ondrej 106 Zvolený
Ivan Trvalec SDKÚ-DS Malužiná 116 Zvolený
Anna Gulašová SDKÚ-DS Malužiná 66 Zvolený
Peter Halaj SDKÚ-DS Smrečany 269 Zvolený
Pavel Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 213 Zvolený
Ľuboš Suský SDKÚ-DS Smrečany 188 Zvolený
Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS Smrečany 162 Zvolený
Jozef Križian SDKÚ-DS Smrečany 149 Zvolený
Miroslav Reppa SDKÚ-DS Trstené 52 Zvolený
Mária Čierna SDKÚ-DS Borcová 46 Zvolený
Viera Šlepcová SDKÚ-DS Borcová 40 Zvolený
Ján Kmeť SDKÚ-DS Budiš 76 Zvolený
Miroslav Pavlík SDKÚ-DS Háj 178 Zvolený
Igor Hodža SDKÚ-DS Rakša 54 Zvolený
Lanka Francúzová SDKÚ-DS, KDH Vrútky 493 Zvolený
Jozef Bugaj SDKÚ-DS Beňadovo 190 Zvolený
Emília Hládeková SDKÚ-DS Breza 272 Zvolený
Mária Juríčková SDKÚ-DS Mútne 412 Zvolený
Miloš Malák SDKÚ-DS Mútne 404 Zvolený
Pavel Šípoš SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 778 Zvolený
Stanislav Bella SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 710 Zvolený
Ján Bednárik SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 610 Zvolený
Marián Gašaj SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 547 Zvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 298 Zvolený
Anna Šanobová SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 262 Zvolený
Milan Šlávka SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 260 Zvolený
Adriana Stolárová SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 181 Zvolený
Miloš Brezáni SDKÚ-DS Brezany 124 Zvolený
Dávid Hundák SDKÚ-DS Malá Čierna 82 Zvolený
Štefan Jašo SDKÚ-DS Maršová - Rašov 208 Zvolený
Pavol Žídek SDKÚ-DS Petrovice 283 Zvolený
Jozef Kubica SDKÚ-DS Petrovice 86 Zvolený
Zuzana Harvancová SDKÚ-DS Petrovice 68 Zvolený
Monika Mináriková SDKÚ-DS Predmier 332 Zvolený
Rastislav Hrabovský SDKÚ-DS Predmier 311 Zvolený
Peter Oberta SDKÚ-DS Strečno 503 Zvolený
Alfonz Klocáň SDKÚ-DS Strečno 319 Zvolený
Martin Barčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1541 Zvolený
Ľudmila Chodelková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1376 Zvolený
Jozef Badžgoň SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1136 Zvolený
Martin Kapitulík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 971 Zvolený
Peter Durmis SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 957 Zvolený
Jozef Juriš SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 791 Zvolený
Svetozár Dluholucký SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2190 Zvolený
Igor Kašper SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2098 Zvolený
Ľubomír Motyčka SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2024 Zvolený
Daniel Karas SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1949 Zvolený
Karol Konárik SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1741 Zvolený
Ladislav Topoľský SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1501 Zvolený
Ludvik Nábělek SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1469 Zvolený
Marcel Pecník SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1447 Zvolený
Marek Modranský SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1408 Zvolený
Jakub Gajdošík SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1355 Zvolený
Stanislav Mičev SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1303 Zvolený
Martin Turčan SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1175 Zvolený
Michal Škantár SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1121 Zvolený
Matúš Molitoris SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1096 Zvolený
Ján Šabo SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1007 Zvolený
Ľubica Laššáková SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 616 Zvolený
Katarína Čižmárová SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 565 Zvolený
Dušan Holík SDKÚ-DS Hrochoť 272 Zvolený
Dušan Berky SDKÚ-DS Hrochoť 224 Zvolený
Ján Považanec SDKÚ-DS Hrochoť 214 Zvolený
Ján Šimko SDKÚ-DS Hrochoť 199 Zvolený
Ing. Martin Pál SDKÚ-DS Malachov 322 Zvolený
Jozef Petráň SDKÚ-DS Moštenica 74 Zvolený
Daniel Hlinka Ing. SIEŤ, DS, SDKÚ-DS Selce 364 Zvolený
Daniel Baláž SIEŤ, SDKÚ-DS Slovenská Ľupča 393 Zvolený
Peter Piliar Ing. SDKÚ-DS Bacúch 194 Zvolený
Peter Baliak Ing. SDKÚ-DS Braväcovo 156 Zvolený
Ing. Zdenko Žihla... SDKÚ-DS Dolná Lehota 167 Zvolený
Dušan Maruškin SDKÚ-DS Polomka 541 Zvolený
Ján Lihan SDKÚ-DS Polomka 498 Zvolený
Dušan Muška SDKÚ-DS Polomka 427 Zvolený
Jozef Guzma SDKÚ-DS Polomka 367 Zvolený
Marián Jagerčík SDKÚ-DS Polomka 292 Zvolený
Ivan Brozman SDKÚ-DS Polomka 290 Zvolený
Jozef Meľo SDKÚ-DS Šumiac 217 Zvolený
František Nagy SDKÚ-DS Bulhary 95 Zvolený
Ladislav Botoš SDKÚ-DS Bulhary 93 Zvolený
Zuzana Hadbavná SDKÚ-DS Cinobaňa 652 Zvolený
Dušan Kiapeš SDKÚ-DS Cinobaňa 414 Zvolený
Vladimír Rehanek SDKÚ-DS, KDH Halič 275 Zvolený
Rastislav Bolha SDKÚ-DS Hrnčiarske Zalužany 225 Zvolený
Ján Bodnár SDKÚ-DS Jelšovec 87 Zvolený
Veronika Halgašová SDKÚ-DS Mašková 49 Zvolený
Titus Detvan SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 90 Zvolený
Zuzana Kančová SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 80 Zvolený
Erika Hudecová SDKÚ-DS Panické Dravce 174 Zvolený
Mária Olšiaková SDKÚ-DS Ratka 77 Zvolený
Ján Kubelka SDKÚ-DS Selce 29 Zvolený
Beáta Kovácsová SDKÚ-DS Abovce 144 Zvolený
Elemír Kárász SDKÚ-DS Barca 77 Zvolený
Elemír Danko SDKÚ-DS Barca 77 Zvolený
Roland Szabó SDKÚ-DS Blhovce 130 Zvolený
Stanislav Gábor ml. SDKÚ-DS Bottovo 104 Zvolený
Monika Jablonská SDKÚ-DS Bottovo 95 Zvolený
Jozef Matovics SDKÚ-DS Drňa 40 Zvolený
Peter Soboňa SDKÚ-DS Držkovce 156 Zvolený
Csaba Rási SDKÚ-DS Dubovec 165 Zvolený
Ján Gál SDKÚ-DS Dulovo 45 Zvolený
Katarína Simonová SDKÚ-DS Dulovo 41 Zvolený
Katarína Balážová SDKÚ-DS Dulovo 39 Zvolený
Attila Zagyi SDKÚ-DS Gemerské Dechtáre 63 Zvolený
Róbert Zagyi SDKÚ-DS Gemerské Dechtáre 63 Zvolený
Ružena Óváryová SDKÚ-DS Gemerské Michalovce 31 Zvolený
Štefan Bodon SDKÚ-DS Gemerské Michalovce 29 Zvolený
Monika Bodonová SDKÚ-DS Gemerské Michalovce 29 Zvolený
Peter Agócs SDKÚ-DS Gemerský Jablonec 192 Zvolený
Peter Herényi SDKÚ-DS Hajnáčka 266 Zvolený
Marian Petrok SaS, SDKÚ-DS Hnúšťa 483 Zvolený
Ivan Černák SaS, SDKÚ-DS Hnúšťa 398 Zvolený
Ján Ridzoň SaS, SDKÚ-DS Hnúšťa 107 Zvolený
Roland Tóth SDKÚ-DS Hodejovec 37 Zvolený
František Štork SDKÚ-DS Horné Zahorany 47 Zvolený
Slavomír Balog SDKÚ-DS Hostišovce 43 Zvolený
Jozefína Pivníková SDKÚ-DS Hrušovo 59 Zvolený
Kristián Ráši SDKÚ-DS Hubovo 37 Zvolený
Katarína Fekiačová SDKÚ-DS Chrámec 62 Zvolený
Karol Szabo SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 410 Zvolený
Viera Bardoňová SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 351 Zvolený
Emília Simanová SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 351 Zvolený
Ivan Pašiak SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 347 Zvolený
Ján Klimon SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 328 Zvolený
Michal Kolodziejský SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 326 Zvolený
Ladislav Koto SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 301 Zvolený
Štefánia Dovalová SDKÚ-DS Klenovec 604 Zvolený
Edita Bartová SDKÚ-DS Klenovec 505 Zvolený
Milan Čajko SDKÚ-DS Klenovec 362 Zvolený
Karol Cosentíno SDKÚ-DS Konrádovce 89 Zvolený
Eva Antalová SDKÚ-DS Kyjatice 23 Zvolený
Drahomíra Kureková SDKÚ-DS Lehota nad Rimavicou 89 Zvolený
Norbert Csizmadia MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 100 Zvolený
Jozef Kilík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 98 Zvolený
Magdaléna Konczová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 91 Zvolený
Denisa Kotová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 71 Zvolený
Ján Kvetko SDKÚ-DS Muránska Dlhá Lúka 232 Zvolený
Mária Jankovičová SDKÚ-DS Muránska Dlhá Lúka 171 Zvolený
Ján Kučera SDKÚ-DS Nižný Skálnik 54 Zvolený
Elena Belányiová SDKÚ-DS Nižný Skálnik 39 Zvolený
Mária Rešutíková SDKÚ-DS Nižný Skálnik 35 Zvolený
Ladislav Svet SDKÚ-DS Otročok 53 Zvolený
Linka Lakatošová SDKÚ-DS Pavlovce 62 Zvolený
Koloman Radič st. SDKÚ-DS Pavlovce 53 Zvolený
Zoltán Szekeres SDKÚ-DS Pavlovce 47 Zvolený
Stanislav Furman SDKÚ-DS Prihradzany 45 Zvolený
Tibor Balážik SDKÚ-DS Prihradzany 41 Zvolený
Marta Balážiková SDKÚ-DS Prihradzany 34 Zvolený
Martin Kasper SDKÚ-DS Ratkovské Bystré 82 Zvolený
Erika Szabóová SDKÚ-DS Riečka 67 Zvolený
Július Sojka SDKÚ-DS Rimavská Sobota 417 Zvolený
Samuel Urban SDKÚ-DS Rimavská Sobota 347 Zvolený
Andrea Medveďová SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 148 Zvolený
Iveta Hanková SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 144 Zvolený
Janka Kršáková SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 133 Zvolený
Miroslava Budovcová SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 113 Zvolený
Vladimír Kyšák SDKÚ-DS Rimavské Zalužany 102 Zvolený
Eva Vargová SDKÚ-DS Rumince 111 Zvolený
Branislav Lajgút SDKÚ-DS Stránska 103 Zvolený
Dušan Salay SDKÚ-DS Španie Pole 19 Zvolený
Zdena Sujová SDKÚ-DS Teplý Vrch 75 Zvolený
Gabriela Ádámová SDKÚ-DS Višňové 24 Zvolený
Mário Ujpál SDKÚ-DS Žiar 27 Zvolený
Peter Šegľa SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 223 Zvolený
Stanislava Kubišová SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 151 Zvolený
Miroslav Matúška SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 62 Zvolený
Viktória Jardeková SDKÚ-DS Dolné Plachtince 193 Zvolený
Milan Očko SDKÚ-DS Dolné Plachtince 163 Zvolený
Mária Ivicová SDKÚ-DS Dolné Plachtince 151 Zvolený
Miroslav Šamaj SDKÚ-DS Dolné Strháre 40 Zvolený
Mária Danielová SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 54 Zvolený
Vojtech Repiský SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 47 Zvolený
Anna Horváthová SDKÚ-DS Horné Strháre 105 Zvolený
Božena Hvodliková SDKÚ-DS Horné Strháre 54 Zvolený
Adrián Kiss MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 99 Zvolený
Jozef Mésároš MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 86 Zvolený
Jozef Filip MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 82 Zvolený
Jozef Kremnický SDKÚ-DS Malá Čalomija 75 Zvolený
Slavomír Ďuroš SDKÚ-DS Malé Straciny 33 Zvolený
Iveta Matúšová SDKÚ-DS Malé Straciny 32 Zvolený
Erika Vanková SDKÚ-DS Malé Zlievce 50 Zvolený
Teodor Kolodej SDKÚ-DS Malý Krtíš 105 Zvolený
Dalibor Vaník NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 329 Zvolený
RNDr. Angelika Ad... NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 231 Zvolený
Ing. Aladár Bariak NOVA, SDKÚ-DS Modrý Kameň 229 Zvolený
Darina Antolíková SDKÚ-DS Nenince 382 Zvolený
Zoltán Pulai SDKÚ-DS Olováry 96 Zvolený
Jozef Híveš SDKÚ-DS Seľany 61 Zvolený
Monika Híreiová SDKÚ-DS Slovenské Ďarmoty 122 Zvolený
Jana Martinková SDKÚ-DS Slovenské Kľačany 30 Zvolený
Slavomíra Šichtová SDKÚ-DS Slovenské Kľačany 24 Zvolený
Igor Boreš SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 260 Zvolený
Vladimír Lukáč SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 243 Zvolený
Iveta Torňošová SDKÚ-DS Veľký Lom 56 Zvolený
Anna Nociarová SDKÚ-DS Vieska 52 Zvolený
Jana Jánošíková SDKÚ-DS Záhorce 152 Zvolený
Miroslav Zvarík SDKÚ-DS Bacúrov 46 Zvolený
Vladimír Beňo SDKÚ-DS Bacúrov 42 Zvolený
Zuzana Melicherová SDKÚ-DS Bacúrov 39 Zvolený
Anna Noskovičová SDKÚ-DS Dobrá Niva 479 Zvolený
Ján Cúth SDKÚ-DS Dobrá Niva 464 Zvolený
Mgr.Vladimír Žiga SDKÚ-DS Dobrá Niva 429 Zvolený
Daniel Kristeľ SDKÚ-DS Dobrá Niva 407 Zvolený
Ing.Milan Jakubík SDKÚ-DS Dobrá Niva 305 Zvolený
Milan Kmeť SDKÚ-DS Dolný Badín 101 Zvolený
Janka Holubová SDKÚ-DS Drážovce 64 Zvolený
Ján Klacik SDKÚ-DS Horný Badín 74 Zvolený
Ing. Marian BEŇO KDH, SDKÚ-DS Hriňová 149 Zvolený
Miloš BRAŠEŇ KDH, SDKÚ-DS Hriňová 134 Zvolený
Jozef ĎURICA KDH, SDKÚ-DS Hriňová 117 Zvolený
Ľudovít NEUPAUER KDH, SDKÚ-DS Hriňová 110 Zvolený
Ing. Ján BÁŤKA KDH, SDKÚ-DS Hriňová 108 Zvolený
Peter VREŠTIAK KDH, SDKÚ-DS Hriňová 86 Zvolený
Dušan Mitter SDKÚ-DS Korytárky 304 Zvolený
Miroslav Debnár SDKÚ-DS Korytárky 172 Zvolený
František Čižmár SDKÚ-DS Kozí Vrbovok 36 Zvolený
Milan Benko SDKÚ-DS Kozí Vrbovok 36 Zvolený
PhDr. Tomáš Dom SDKÚ-DS, NOVA Kriváň 232 Zvolený
Leonard Lendvorský SDKÚ-DS Krupina 664 Zvolený
Stanislava Pavlen... SDKÚ-DS Krupina 615 Zvolený
Danka Haringová SDKÚ-DS Lukavica 52 Zvolený
Radomír Čekan SDKÚ-DS Lukavica 49 Zvolený
Patrik Pilko SDKÚ-DS Lukavica 48 Zvolený
Peter Klimo SDKÚ-DS Podkriváň 136 Zvolený
Ján Orem SDKÚ-DS, SMER-SD Senohrad 158 Zvolený
Róbert Urbanec MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 252 Zvolený
Daniel Dunčko MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 217 Zvolený
Michal Gabaš MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 157 Zvolený
Marek Moravčík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 124 Zvolený
Cyril Palečka MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 119 Zvolený
Tomáš Škamla MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 78 Zvolený
Emília Záchenská SDKÚ-DS Stará Huta 62 Zvolený
Jozef Melicher SDKÚ-DS Vígľaš 163 Zvolený
Jozef Očenáš SDKÚ-DS Vígľašská Huta 121 Zvolený
Zuzana Niščáková SaS, SDKÚ-DS Zvolen 743 Zvolený
Róbert Orság SaS, SDKÚ-DS Zvolen 546 Zvolený
Peter Časnocha SaS, SDKÚ-DS Zvolen 405 Zvolený
Milan Paľovič SDKÚ-DS Žibritov 32 Zvolený
Juraj Čabák SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 556 Zvolený
Karol Palášthy SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 550 Zvolený
Renáta Antalová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 503 Zvolený
Mikuláš Pál SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 492 Zvolený
Ján Kružlic SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 486 Zvolený
Helena Koťová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 481 Zvolený
Dušan Beránek SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 169 Zvolený
Matej Brašeň SDKÚ-DS, NOVA Hliník nad Hronom 484 Zvolený
Lýdia Chovancová SDKÚ-DS, NOVA Hliník nad Hronom 453 Zvolený
Jozef Repiský NOVA, SDKÚ-DS Hronská Dúbrava 108 Zvolený
Marek Kollár NOVA, SDKÚ-DS Ihráč 201 Zvolený
Ľubomíra Tesáková NOVA, SDKÚ-DS Ihráč 199 Zvolený
Iveta Ceferová SDKÚ-DS, NOVA Kremnica 214 Zvolený
Ľubomír Urblík NOVA, SDKÚ-DS Ladomerská Vieska 195 Zvolený
Viktória Valachov... SDKÚ-DS Nová Baňa 252 Zvolený
Pavol Barát NOVA, SDKÚ-DS Pitelová 181 Zvolený
Marian Štefanka NOVA, SDKÚ-DS Pitelová 166 Zvolený
František Buzma SDKÚ-DS Počúvadlo 38 Zvolený
Helena Vargová SDKÚ-DS Počúvadlo 29 Zvolený
Radovan Černák NOVA, SDKÚ-DS Prestavlky 83 Zvolený
Gabriel Ševeček SDKÚ-DS Štiavnické Bane 193 Zvolený
Peter Švihorík NOVA, SDKÚ-DS Trnavá Hora 265 Zvolený
Mária Durčáková NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 325 Zvolený
Miloš Ziman NOVA, SDKÚ-DS Vyhne 211 Zvolený
Jaroslav Ubert SDKÚ-DS Žarnovica 86 Zvolený
Mária Biesová SDKÚ-DS Žiar nad Hronom 399 Zvolený
Monika Balážová SDKÚ-DS Žiar nad Hronom 307 Zvolený
Emil Tenik SDKÚ-DS Andrejová 100 Zvolený
Radovan Lukačejda SDKÚ-DS Andrejová 79 Zvolený
Vladimír Savčinský SDKÚ-DS Bardejov 308 Zvolený
Jozef Andrejuv SDKÚ-DS Bardejov 291 Zvolený
Miloš Dvorský SDKÚ-DS Bardejov 286 Zvolený
Slavka Čorbová SDKÚ-DS Hankovce 96 Zvolený
Ján Hajduk SDKÚ-DS Hankovce 86 Zvolený
Marián Groško SDKÚ-DS Kučín 91 Zvolený
Lukáš Skonc SDKÚ-DS Kučín 79 Zvolený
Dušan Evin SDKÚ-DS Lascov 129 Zvolený
Juraj Gdovin SDKÚ-DS Lascov 99 Zvolený
František Horvat SDKÚ-DS Lascov 90 Zvolený
Jozef Semanko SDKÚ-DS Mokroluh 204 Zvolený
Rastislav Hudák SDKÚ-DS Nižná Polianka 85 Zvolený
Radka Baková SDKÚ-DS Nižná Polianka 83 Zvolený
Helena Štefanská SDKÚ-DS Nižná Polianka 72 Zvolený
Jaroslav Špik SDKÚ-DS Nižná Polianka 63 Zvolený
Jozef Dzubák SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 99 Zvolený
Milan Lišivka SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 98 Zvolený
Jana Balaščáková SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 90 Zvolený
Peter Kohút SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 85 Zvolený
Jozef Kačmár SDKÚ-DS Osikov 277 Zvolený
Jozef Findiš SDKÚ-DS Osikov 269 Zvolený
Stanislav Bank SDKÚ-DS Osikov 236 Zvolený
Jozef Štefančin SDKÚ-DS Osikov 232 Zvolený
Jozef Rodanič SDKÚ-DS Osikov 171 Zvolený
Ján Gajdoš SDKÚ-DS Petrová 102 Zvolený
Anton Hudák SDKÚ-DS Poliakovce 139 Zvolený
Martin Gambaľ SDKÚ-DS Poliakovce 125 Zvolený
Marta Vargová SDKÚ-DS Poliakovce 113 Zvolený
Jozef Hudák SDKÚ-DS Rokytov 147 Zvolený
Jozef Kašper SDKÚ-DS Stuľany 89 Zvolený
Agáta Dvoriščáková SDKÚ-DS Stuľany 61 Zvolený
Ondrej Andruško SDKÚ-DS Šarišské Čierne 103 Zvolený
Marián Čech SDKÚ-DS Šarišské Čierne 88 Zvolený
Ondrej Oravec SDKÚ-DS Šiba 164 Zvolený
Radoslav Šima SDKÚ-DS Šiba 154 Zvolený
Peter Špik SDKÚ-DS Vyšná Polianka 41 Zvolený
Peter Želinský SDKÚ-DS Vyšná Polianka 40 Zvolený
Peter Dupej SDKÚ-DS Vyšná Polianka 34 Zvolený
Katarína Romanová SDKÚ-DS Vyšná Polianka 32 Zvolený
Marián Štefurik SDKÚ-DS Zborov 610 Zvolený
Július Šarišský SDKÚ-DS Zborov 508 Zvolený
Rastislav Juraši SDKÚ-DS Zborov 442 Zvolený
Peter Vizváry SDKÚ-DS Zborov 371 Zvolený
Michal Jaroš SDKÚ-DS Čabiny 108 Zvolený
Marián Škovran SDKÚ-DS Čabiny 90 Zvolený
Dominika Cimová SDKÚ-DS Čukalovce 78 Zvolený
Dušan Kotus SDKÚ-DS Dúbrava 96 Zvolený
Marián Godžák SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 196 Zvolený
Peter Kováč SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 194 Zvolený
Anton Fic SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 164 Zvolený
Jozef Babják SDKÚ-DS, SIEŤ Humenné 1084 Zvolený
Vladimír Buček SDKÚ-DS Kamienka 155 Zvolený
Slavomír Kocik SDKÚ-DS Kamienka 154 Zvolený
Peter Sus SDKÚ-DS Kamienka 122 Zvolený
Katarína Lászloóvá SDKÚ-DS Kochanovce 218 Zvolený
Jozef Hrežo SDKÚ-DS Košarovce 126 Zvolený
Jozef Čokota SDKÚ-DS Košarovce 125 Zvolený
Gabriel Dysko SDKÚ-DS Košarovce 119 Zvolený
Marián Židó SDKÚ-DS Lackovce 269 Zvolený
Tomáš Benek SDKÚ-DS Lieskovec 95 Zvolený
Anna Bolingerová SDKÚ-DS Michajlov 27 Zvolený
Mária Maxová SDKÚ-DS Nechválova Polianka 30 Zvolený
Vlasta Morochovičová SDKÚ-DS Pčoliné 148 Zvolený
Jaroslav Hirjak SDKÚ-DS Pichne 90 Zvolený
Mária Harajdičová SDKÚ-DS Príslop 15 Zvolený
Ján Wiener SDKÚ-DS Ulič 157 Zvolený
Ivana Gaľová SDKÚ-DS Ulič 127 Zvolený
Michal Šanta SDKÚ-DS Ulič 123 Zvolený
Ladislav Stanko SDKÚ-DS Ulič 118 Zvolený
Zuzana Balážová SDKÚ-DS Holumnica 88 Zvolený
Ján Anduška SDKÚ-DS Ihľany 125 Zvolený
Zuzana Vojčeková SDKÚ-DS Ihľany 112 Zvolený
Gustáv Oračko SDKÚ-DS Jurské 74 Zvolený
Peter Horváth SDKÚ-DS Jurské 70 Zvolený
Dušan Ferenčák SDKÚ-DS Jurské 70 Zvolený
Darina Oračková SDKÚ-DS Jurské 52 Zvolený
Tomáš Hudáček SDKÚ-DS Lendak 482 Zvolený
Ondrej Suchanovský SDKÚ-DS Lendak 394 Zvolený
Šimon Stupák SDKÚ-DS Lendak 387 Zvolený
Štefan Suchanovský SDKÚ-DS Lendak 374 Zvolený
Ján Stupák SDKÚ-DS Lendak 347 Zvolený
Miloslav Bekeš SDKÚ-DS Lendak 320 Zvolený
Jozef Horváth SDKÚ-DS Ľubica 440 Zvolený
Ján Mačičák SDKÚ-DS Mlynčeky 152 Zvolený
Jozef Reznický SDKÚ-DS Mlynčeky 108 Zvolený
Cyril Václav SDKÚ-DS Rakúsy 314 Zvolený
Pavol Bjalončík SDKÚ-DS Rakúsy 293 Zvolený
Ján Vida SDKÚ-DS Rakúsy 281 Zvolený
Janka Blaščáková SDKÚ-DS Rakúsy 247 Zvolený
Sylvia Pružinská SDKÚ-DS Rakúsy 217 Zvolený
Milan Šavel SDKÚ-DS Rakúsy 214 Zvolený
František Krempaský SDKÚ-DS Spišské Hanušovce 125 Zvolený
Jozef Sičár SDKÚ-DS Spišské Hanušovce 120 Zvolený
Stanislav Surma SDKÚ-DS Stará Lesná 113 Zvolený
Jozef Penxa SDKÚ-DS Stará Lesná 110 Zvolený
Marcel Karkoška NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 456 Zvolený
Katarína Klimková SDKÚ-DS Vlková 187 Zvolený
Peter Dravecký SDKÚ-DS Vlkovce 134 Zvolený
Lucia Némethová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 111 Zvolený
Imrich Franc SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 105 Zvolený
Dušan Žabecký SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 98 Zvolený
Helena Lörincová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 96 Zvolený
František Jaroš SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 71 Zvolený
Karol Gibala SDKÚ-DS, SMER-SD Dlhé Stráže 94 Zvolený
Vladimír Bonk SDKÚ-DS, SMER-SD Dlhé Stráže 78 Zvolený
Igor Tulej SDKÚ-DS Doľany 134 Zvolený
Jozef Griger SDKÚ-DS Doľany 86 Zvolený
Ján Lukáč SDKÚ-DS Domaňovce 174 Zvolený
Ján Kamenický SDKÚ-DS Domaňovce 172 Zvolený
Marek Gonda SDKÚ-DS Domaňovce 136 Zvolený
Marek Ruman SDKÚ-DS Domaňovce 134 Zvolený
Peter Koršala SDKÚ-DS, SMER-SD Dravce 141 Zvolený
Jozef Sliepka SDKÚ-DS, SMER-SD Dravce 120 Zvolený
Mariana Garčárová SDKÚ-DS, SMER-SD Dravce 114 Zvolený
Miroslav Bobovský SDKÚ-DS Gánovce 290 Zvolený
Karol Piovarcsy SDKÚ-DS Gánovce 260 Zvolený
Ľubomír Červeň SDKÚ-DS Gánovce 217 Zvolený
Peter Šandor SDKÚ-DS Gánovce 206 Zvolený
Ľubomí Fedák SDKÚ-DS Gánovce 192 Zvolený
Ján Kic SDKÚ-DS Gánovce 168 Zvolený
Vladimír Berčo SDKÚ-DS Jánovce 311 Zvolený
Jozef Baran SDKÚ-DS Jánovce 301 Zvolený
Marek Slebodník SDKÚ-DS Jánovce 275 Zvolený
Peter Slavkovský SDKÚ-DS Jánovce 274 Zvolený
Miroslav Drozdy SDKÚ-DS Jánovce 232 Zvolený
Miroslav Čurilla SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 872 Zvolený
Ján Lorko SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 645 Zvolený
Jozef Cvoliga SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 642 Zvolený
Pavol Ščurka SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Jana Suráková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 594 Zvolený
Marián Papcun SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 580 Zvolený
Lýdia Budziňáková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 545 Zvolený
Ladislav Ogurčák SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 531 Zvolený
Ján Babej SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 451 Zvolený
Peter Basarík SDKÚ-DS Mengusovce 116 Zvolený
Jozef Švagerko SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 2450 Zvolený
Alena Madzinová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1793 Zvolený
Estera Bohunická SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1589 Zvolený
Igor Wzoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1480 Zvolený
Michal Rusnák SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1253 Zvolený
Slavomír Božoň SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1181 Zvolený
Bohumil Košický SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1118 Zvolený
Beáta Sichrovská SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1011 Zvolený
Martin Marušin SDKÚ-DS Spišské Bystré 269 Zvolený
Peter Vandraško SDKÚ-DS Spišské Podhradie 554 Zvolený
Jozef Komara SDKÚ-DS Spišské Podhradie 483 Zvolený
Milan Richtarčík SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 329 Zvolený
Jozef Seman SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 275 Zvolený
Milan Glevický SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 273 Zvolený
Peter Bosák SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 242 Zvolený
Ján Kožuško SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 240 Zvolený
Slávka Bajtošová SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 471 Zvolený
Štefan Oravec SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 386 Zvolený
Štefan Sagula SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 356 Zvolený
Peter Sanetrik SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 261 Zvolený
Ján Drobný SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1090 Zvolený
Ivan Zima SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1072 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 942 Zvolený
Eva Kačmarčíková SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 814 Zvolený
Jana Bobulová SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 777 Zvolený
Ján Babčák SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 758 Zvolený
Ján Zachar KDH, SDKÚ-DS Šuňava 301 Zvolený
Ján Fridman KDH, SDKÚ-DS Šuňava 299 Zvolený
Ján Kalla KDH, SDKÚ-DS Šuňava 269 Zvolený
Žofia Šebestová KDH, SDKÚ-DS Šuňava 254 Zvolený
Štefan Zajac KDH, SDKÚ-DS Šuňava 248 Zvolený
Ján Rusnačko SDKÚ-DS Švábovce 129 Zvolený
Michal Jančo SDKÚ-DS Veľký Slavkov 210 Zvolený
Igor Harabin SDKÚ-DS Veľký Slavkov 206 Zvolený
Veronika Kukurová SDKÚ-DS Veľký Slavkov 183 Zvolený
Ladislav Kollár SDKÚ-DS Vydrník 175 Zvolený
Ladislav Dický SDKÚ-DS Vydrník 122 Zvolený
Milan Barabas SDKÚ-DS Vydrník 113 Zvolený
Peter Slavkovský SDKÚ-DS Vydrník 108 Zvolený
Gabriel Durkáč SDKÚ-DS Bodovce 117 Zvolený
Jozef Jusko SDKÚ-DS Bodovce 80 Zvolený
Kamil Bujňák SDKÚ-DS Brezovica 355 Zvolený
Andrej Kupčík SDKÚ-DS Brezovička 126 Zvolený
Ľubomír Michalek SDKÚ-DS Brezovička 100 Zvolený
Peter Homišan SDKÚ-DS Červenica pri Sabinove 144 Zvolený
Marek Fecko SDKÚ-DS Červenica pri Sabinove 131 Zvolený
Jarmila Girová SDKÚ-DS Červenica pri Sabinove 110 Zvolený
Pavol Olejár SDKÚ-DS Drienica 158 Zvolený
Anton Klaček SDKÚ-DS Drienovská Nová Ves 198 Zvolený
Stanislav Leško SDKÚ-DS Dulová Ves 157 Zvolený
Sylvia Semanová SDKÚ-DS Dulová Ves 129 Zvolený
Pavol Rovder SDKÚ-DS Dulová Ves 119 Zvolený
Milan Grejták SDKÚ-DS Hermanovce 261 Zvolený
Štefan Baláž SDKÚ-DS Hubošovce 107 Zvolený
Marián Drab SDKÚ-DS Chmeľov 224 Zvolený
Rudolf Horváth SDKÚ-DS Chminianske Jakubovany 106 Zvolený
Jozef Mizerák SDKÚ-DS Jakubova Voľa 114 Zvolený
Martin Stankovič SDKÚ-DS Kapušany 399 Zvolený
Ľubomír Lipiner SDKÚ-DS Kokošovce 241 Zvolený
Jana Žulová SDKÚ-DS Kokošovce 181 Zvolený
Daniela Mitrovská SDKÚ-DS Kokošovce 163 Zvolený
Dušan Matija SDKÚ-DS Krásna Lúka 240 Zvolený
Vladimír Bača SDKÚ-DS Krásna Lúka 171 Zvolený
Ľuboslava Vašková SDKÚ-DS Krížovany 101 Zvolený
Miloslava Pankuchová SDKÚ-DS Lada 166 Zvolený
Viera Urdová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1191 Zvolený
Vladimír Babjak SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1181 Zvolený
Ľudmila Verešpejová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 922 Zvolený
Peter Tejbus SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 679 Zvolený
Jozef Majtner SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 646 Zvolený
Miloš Kožuško SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 641 Zvolený
Jaroslav Dubas SDKÚ-DS Lipníky 131 Zvolený
Jarmila Červeňáková SDKÚ-DS Lipníky 121 Zvolený
Gejza Sabanoš SDKÚ-DS Ľubotice 401 Zvolený
Radko Ander SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 313 Zvolený
Peter Kijovský SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 282 Zvolený
Anton Vaňo SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 204 Zvolený
Iveta Baranová SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 194 Zvolený
Slávko Jurko SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 168 Zvolený
Jozef Džačovský SDKÚ-DS Milpoš 157 Zvolený
Helena Lichvárová SDKÚ-DS Milpoš 129 Zvolený
Ján Dzurja SDKÚ-DS Nemcovce 116 Zvolený
Martin Jaco SDKÚ-DS Ostrovany 228 Zvolený
Jozef Bruzda SDKÚ-DS Ostrovany 213 Zvolený
Radoslav Kriška SDKÚ-DS Ostrovany 181 Zvolený
Róbert Uličný SDKÚ-DS Ovčie 158 Zvolený
Ľubomír Sabol SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 224 Zvolený
Miroslav Golenovský SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 221 Zvolený
Marek Ficko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 207 Zvolený
Peter Adamčík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 199 Zvolený
Ján Bľanda SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 197 Zvolený
Iveta Dadejová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 162 Zvolený
Rudolf Bujňaček SDKÚ-DS Poloma 152 Zvolený
Stanislav Kahanec SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1226 Zvolený
Zuzana Bednárová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1188 Zvolený
Vasiľ Janko SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1176 Zvolený
Peter Krajňák SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1148 Zvolený
Štefan Hermanovský SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1070 Zvolený
Marcela Holingová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1061 Zvolený
Rastislav Mochnacký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 814 Zvolený
Stanislav Ferenc SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 811 Zvolený
Zuzana Tkáčová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 689 Zvolený
Štefan Kužma SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 623 Zvolený
Valéria Drobňáková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 601 Zvolený
Štefan Szidor SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 578 Zvolený
Renáta Fedorčíková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 567 Zvolený
Dana Gallová SDKÚ-DS Proč 86 Zvolený
Lukáš Tivadar SDKÚ-DS Pušovce 209 Zvolený
Jaroslav Migaš SDKÚ-DS Pušovce 175 Zvolený
Vladimír Stračiak SDKÚ-DS Ražňany 282 Zvolený
Jozef Horňák SDKÚ-DS Ražňany 225 Zvolený
Igor Repaský SDKÚ-DS Ražňany 217 Zvolený
Peter Poloha SDKÚ-DS Ražňany 212 Zvolený
Mária Chomjaková SDKÚ-DS Sedlice 202 Zvolený
Ladislav Dzurenda SDKÚ-DS Sedlice 182 Zvolený
Marta Sučková SDKÚ-DS Svinia 181 Zvolený
Martin Čontofalský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 169 Zvolený
Vladimír Halčišák SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 168 Zvolený
Marián Zgola SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 167 Zvolený
Lukáš Čontofalský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 164 Zvolený
Daniel Merkovský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 134 Zvolený
Marko Angelovič SDKÚ-DS Šarišské Dravce 271 Zvolený
Pavol Dija SDKÚ-DS Šarišské Dravce 240 Zvolený
Vincent Leššo SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 534 Zvolený
Marek Zborovjan SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 451 Zvolený
Ľubomír Jankura SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 441 Zvolený
Marián Radvanský SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 408 Zvolený
Vladislav Bajus SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 369 Zvolený
Pavol Tokár SDKÚ-DS Terňa 383 Zvolený
Erika Senderáková SDKÚ-DS Terňa 334 Zvolený
Mikuláš Kivader SDKÚ-DS Terňa 326 Zvolený
Bohuslav Poník SDKÚ-DS Terňa 321 Zvolený
Viera Senderáková SDKÚ-DS Terňa 271 Zvolený
Miroslav Halžák SDKÚ-DS Terňa 263 Zvolený
Jozef Lazorík SDKÚ-DS Torysa 329 Zvolený
Richard Križalkovič SDKÚ-DS Torysa 237 Zvolený
Miroslav Ištoňa SDKÚ-DS Torysa 216 Zvolený
Ján Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 190 Zvolený
Mária Rokošná KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 184 Zvolený
Pavel Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 166 Zvolený
Ľuboslav Pružinský KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 129 Zvolený
František Lukačko SDKÚ-DS Varhaňovce 107 Zvolený
Marcel Kurty SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 591 Zvolený
Peter Mathé SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 484 Zvolený
Marek Gala SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 441 Zvolený
Peter Novotný SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 416 Zvolený
Andrej Goliaš SDKÚ-DS Zlatá Baňa 154 Zvolený
Helena Kolesárová SDKÚ-DS Žehňa 121 Zvolený
Peter Mitra SDKÚ-DS Župčany 308 Zvolený
Beatrix Langová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Stanislav Sivuľka SDKÚ-DS Kamienka 176 Zvolený
Pavol Špirka SDKÚ-DS Lesnica 170 Zvolený
Ján Gondek SDKÚ-DS Lesnica 96 Zvolený
Anton Hovana SDKÚ-DS Lesnica 84 Zvolený
Jozef Maniak SDKÚ-DS Lesnica 79 Zvolený
Štefan Smoroň SDKÚ-DS Nová Ľubovňa 326 Zvolený
Patrik Pčolka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plaveč 127 Zvolený
Štefan Zima SDKÚ-DS Podolínec 610 Zvolený
Eduard Ferencko SDKÚ-DS Podolínec 598 Zvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1076 Zvolený
Soňa Gaborčáková SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1003 Zvolený
Aleš Solár SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 866 Zvolený
Pavol Gurega SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 825 Zvolený
Rastislav Stašák SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 769 Zvolený
František Orlovský SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 734 Zvolený
Milan Knapík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 707 Zvolený
Patrik Boďo SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 689 Zvolený
Peter Hrebík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 683 Zvolený
Filip Lampart SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 682 Zvolený
Milan Sovik SDKÚ-DS Údol 123 Zvolený
Slavomíra Bazyľáková SDKÚ-DS Breznica 174 Zvolený
Terézia Piskoriková SDKÚ-DS Breznica 148 Zvolený
Jozef Melník SDKÚ-DS Breznica 136 Zvolený
Ivan Kušnier SDKÚ-DS Breznica 131 Zvolený
Ľuboš Hurný SDKÚ-DS Breznica 111 Zvolený
Pavol Revický SDKÚ-DS Breznica 108 Zvolený
Adriana Sukovská SDKÚ-DS Bžany 26 Zvolený
Ľuboš Suchanič SDKÚ-DS Duplín 158 Zvolený
Štefan Gajdoš SDKÚ-DS Duplín 136 Zvolený
Anna Baková SDKÚ-DS Duplín 134 Zvolený
Matúš Haraščák SDKÚ-DS Duplín 133 Zvolený
Vladimír Čač SDKÚ-DS Chotča 184 Zvolený
Zdeněk Hanák SDKÚ-DS Jakušovce 17 Zvolený
Jozef Vaňko SDKÚ-DS Jakušovce 16 Zvolený
Emília Kasardová SDKÚ-DS Jakušovce 15 Zvolený
Nataša Bačová SDKÚ-DS Jakušovce 14 Zvolený
Stanislav Geci SDKÚ-DS Korunková 29 Zvolený
Michal Zavacký SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 53 Zvolený
Marek Grundza SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 38 Zvolený
Mária Reváková SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 37 Zvolený
Ľuboš Hricko SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 136 Zvolený
Jozef Smoliga SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 100 Zvolený
Ladislav Jurko SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 92 Zvolený
Dušan Lukáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 176 Zvolený
Marián Bujdoš SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 116 Zvolený
Ľubomír Zajac SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 100 Zvolený
Jana Gombitová SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 95 Zvolený
Martina Gombitová SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 87 Zvolený
Ján Staničár SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 86 Zvolený
Dušan Thirer SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 84 Zvolený
Stanislav Hamarčák SDKÚ-DS Výškovce 37 Zvolený
Martin Kalman SDKÚ-DS Vyšný Hrabovec 42 Zvolený
Ladislav Gajdoš SDKÚ-DS Beňadikovce 61 Zvolený
Milan Redecha SDKÚ-DS Cigla 39 Zvolený
Tibor Kupec SDKÚ-DS, SMER-SD Dubová 88 Zvolený
Valéria Drotárová SDKÚ-DS, SMER-SD Dubová 77 Zvolený
Miroslav Kurty SDKÚ-DS, SMER-SD Dubová 75 Zvolený
Emília Chovancová SDKÚ-DS, SMER-SD Dubová 55 Zvolený
Ján Štefaník SDKÚ-DS Fijaš 33 Zvolený
Dušan Verčimak SDKÚ-DS Giraltovce 427 Zvolený
Ján Hažlinský SDKÚ-DS Giraltovce 364 Zvolený
Jozef Kmec Mgr. SDKÚ-DS Kalnište 109 Zvolený
Vladislav Duleba SDKÚ-DS Krajná Porúbka 24 Zvolený
Jozef Bugeľ SDKÚ-DS Krajná Porúbka 16 Zvolený
Mária Siňarová SDKÚ-DS Krajná Porúbka 14 Zvolený
Helena Fazekašová SDKÚ-DS Krajná Porúbka 14 Zvolený
Helena Hojdová SDKÚ-DS Krajná Porúbka 8 Zvolený
Marián Ilčisko Ing. SDKÚ-DS Krajné Čierno 33 Zvolený
Tomáš Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 160 Zvolený
Eva Bajkušová NOVA, SDKÚ-DS Kuková 142 Zvolený
Milan Girmala NOVA, SDKÚ-DS Kuková 99 Zvolený
Jozef Kmec SDKÚ-DS Mičakovce 31 Zvolený
Juraj Mihaľ SDKÚ-DS Nižná Jedľová 28 Zvolený
Zdenko Kosť SDKÚ-DS Nižný Orlík 91 Zvolený
Slávka Polačeková SDKÚ-DS Nižný Orlík 90 Zvolený
Miroslav Goldir SDKÚ-DS Príkra 5 Zvolený
Juraj Hibeľ SDKÚ-DS Radoma 83 Zvolený
Dušan Gergeľ SDKÚ-DS Rakovčík 50 Zvolený
Stanislav Potoma SDKÚ-DS Stročín 99 Zvolený
Marcela Ivančová SDKÚ-DS Svidník 491 Zvolený
Vladimír Kaliňák SDKÚ-DS Svidník 377 Zvolený
Vladimír Žak SDKÚ-DS Svidník 356 Zvolený
Nadežda Fedorková SDKÚ-DS Svidník 272 Zvolený
Ladislav Cimba SDKÚ-DS Štefurov 40 Zvolený
Slavomír Krempaský SDKÚ-DS Vagrinec 29 Zvolený
Peter Bučko SDKÚ-DS Valkovce 79 Zvolený
Ján Timko SDKÚ-DS Bystré 236 Zvolený
Štefan Sukovský SDKÚ-DS Čičava 130 Zvolený
Michal Dvorjak SDKÚ-DS Čierne nad Topľou 202 Zvolený
Dušan Goffa SDKÚ-DS Ďapalovce 102 Zvolený
Mikuláš Vaľko SDKÚ-DS Davidov 219 Zvolený
Štefan Kolesárik SDKÚ-DS Ďurďoš 44 Zvolený
Milan Karnaj SDKÚ-DS Girovce 29 Zvolený
Ján Čurlík SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 398 Zvolený
Martin Ferko SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 309 Zvolený
Ján Hanzo SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 282 Zvolený
Jana Bochová SDKÚ-DS Jasenovce 51 Zvolený
Vladimír Rusnačko SDKÚ-DS Kladzany 81 Zvolený
Martin Halža SDKÚ-DS Medzianky 74 Zvolený
Stanislav Vagaský SDKÚ-DS Merník 160 Zvolený
Viliam Vagaský SDKÚ-DS Merník 117 Zvolený
Jana Stašková SDKÚ-DS Nižný Hrabovec 291 Zvolený
Matúš Barkóci SDKÚ-DS Nižný Hrušov 341 Zvolený
Marek Molitoris SDKÚ-DS Pavlovce 153 Zvolený
Matúš Biroš SDKÚ-DS Pavlovce 123 Zvolený
Michal Džujka SDKÚ-DS Petkovce 38 Zvolený
Ľubomír Roško SDKÚ-DS Poša 126 Zvolený
Bartolomej Boronkaj SDKÚ-DS Poša 95 Zvolený
Miroslav Choma SDKÚ-DS Radvanovce 80 Zvolený
Matúš Baran SDKÚ-DS Radvanovce 62 Zvolený
Juraj Vasiľ SDKÚ-DS Rudlov 257 Zvolený
Ladislav Sukovský SDKÚ-DS Rudlov 199 Zvolený
Ondrej Nemčík SDKÚ-DS Rudlov 135 Zvolený
Maroš Roman SDKÚ-DS Sačurov 411 Zvolený
Bartolomej Zubko SDKÚ-DS Sačurov 384 Zvolený
Milan Kroka SDKÚ-DS Soľ 248 Zvolený
Jozef Halas SDKÚ-DS Soľ 203 Zvolený
Igor Čačko SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 549 Zvolený
Igor Pribula SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 472 Zvolený
Ján Hudák SDKÚ-DS Vyšný Kazimír 64 Zvolený
Štefan Lapčák SDKÚ-DS Vyšný Kazimír 47 Zvolený
Pavol Červeňák SDKÚ-DS Vyšný Žipov 193 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 503 Zvolený
Ján Sekáč SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 386 Zvolený
Eduard Valkovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 300 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 411 Zvolený
Juraj Tobák SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 399 Zvolený
Erich Blanár SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 377 Zvolený
Michal Bradovka SDKÚ-DS Košice - Kavečany 281 Zvolený
Marek Balko SDKÚ-DS Košice - Myslava 326 Zvolený
Michal Slivka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 747 Zvolený
Peter Badanič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 745 Zvolený
Bernard Berberich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 722 Zvolený
Emil Petrvalský SDKÚ-DS, SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 720 Zvolený
Uršula Ambrušová SDKÚ-DS, SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 452 Zvolený
Ján Süli SDKÚ-DS Košice - Staré Mesto 444 Zvolený
Daniel Petrík SDKÚ-DS Košice - Šaca 714 Zvolený
Peter Šveda SDKÚ-DS Košice - Šaca 447 Zvolený
Zsolt Varga SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, DS Košice - Západ 711 Zvolený
Miroslav Fortunik SDKÚ-DS Beniakovce 137 Zvolený
Dušan Biacovský SDKÚ-DS Beniakovce 134 Zvolený
Dušan Halás SDKÚ-DS Beniakovce 113 Zvolený
Marek Plesko SDKÚ-DS Beniakovce 110 Zvolený
Peter Jurek SDKÚ-DS Beniakovce 101 Zvolený
Magdaléna Hegedüšová SDKÚ-DS Bohdanovce 314 Zvolený
Dušan Vojtko SDKÚ-DS Čakanovce 119 Zvolený
Ladislav Korečko SDKÚ-DS Čakanovce 104 Zvolený
Eduard Weiszer SDKÚ-DS Čečejovce 426 Zvolený
Gabriel Szabó Bartko SDKÚ-DS Čečejovce 322 Zvolený
Viera Slaninková SDKÚ-DS Čižatice 86 Zvolený
Kristína Pruchová SDKÚ-DS Čižatice 83 Zvolený
Peter Kaľavský SDKÚ-DS Družstevná pri Hornáde 318 Zvolený
Štefan Pereš SDKÚ-DS Ďurkov 148 Zvolený
Ján Gamrát SDKÚ-DS Ďurkov 146 Zvolený
Slavomír Džubara SDKÚ-DS Haniska 405 Zvolený
Matej Kis SDKÚ-DS Haniska 385 Zvolený
Jozef Fekete SDKÚ-DS Haniska 377 Zvolený
Ing.Marián Petrila SDKÚ-DS Haniska 366 Zvolený
Richard Majoroš SDKÚ-DS Haniska 355 Zvolený
Tomáš Jurko SDKÚ-DS Hrašovík 117 Zvolený
Alena Dudášová SDKÚ-DS Kechnec 291 Zvolený
Tomáš Konkoly SDKÚ-DS Kechnec 246 Zvolený
Ján Varga SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 266 Zvolený
Stanislav Hanzeľ SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 227 Zvolený
Vladimír Račko SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 197 Zvolený
Jozef Brestovič SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 175 Zvolený
Róbert Hegeduš SDKÚ-DS Kokšov - Bakša 168 Zvolený
Gabriel Konkoľ SDKÚ-DS Komárovce 138 Zvolený
Jozef Knap SDKÚ-DS Kostoľany nad Hornádom 365 Zvolený
Helena Ambrišková SDKÚ-DS Kostoľany nad Hornádom 267 Zvolený
Jozef Albert SDKÚ-DS Kostoľany nad Hornádom 231 Zvolený
Imrich Tormaši SDKÚ-DS Košická Belá 199 Zvolený
Patrik Sudzina SDKÚ-DS Košická Polianka 141 Zvolený
Viktor Bernat SDKÚ-DS Malá Ida 225 Zvolený
Natália Fečková SDKÚ-DS Malá Lodina 49 Zvolený
Barnabáš Szitás SDKÚ-DS Milhosť 110 Zvolený
Otto Komjáti SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 287 Zvolený
Norbert Krušinský SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 223 Zvolený
Jaroslav Pupala SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 212 Zvolený
Vincent Krupeľák SDKÚ-DS Nováčany 102 Zvolený
Martina Koribská SDKÚ-DS Rozhanovce 326 Zvolený
Oto Záviš SDKÚ-DS Rozhanovce 278 Zvolený
Dávid Hreha SDKÚ-DS Sady nad Torysou 158 Zvolený
Iveta Tomková SDKÚ-DS Sady nad Torysou 144 Zvolený
Slávka Krempaská Ing SDKÚ-DS Slančík 47 Zvolený
Martina Dutková SDKÚ-DS Sokoľ 202 Zvolený
Tomáš Bednár SDKÚ-DS Sokoľ 174 Zvolený
Martin Vajda SDKÚ-DS Sokoľ 157 Zvolený
Martin Varga SDKÚ-DS Sokoľ 155 Zvolený
Peter Balla SDKÚ-DS Svinica 141 Zvolený
Vincent Čigaš SDKÚ-DS Svinica 130 Zvolený
Bartolomej Vasiľ SDKÚ-DS Svinica 109 Zvolený
Igor Weiss KDH, SDKÚ-DS Trebejov 54 Zvolený
Marcela Kováčová KDH, SDKÚ-DS Trebejov 50 Zvolený
Gabriela Pudelková KDH, SDKÚ-DS Trebejov 50 Zvolený
Rastislav Lipták SDKÚ-DS Trstené pri Hornáde 240 Zvolený
Marcel Bernát SDKÚ-DS Vajkovce 150 Zvolený
Andrej Mato SDKÚ-DS Vajkovce 125 Zvolený
Marcel Mako SDKÚ-DS Vajkovce 115 Zvolený
Tomáš Demko SDKÚ-DS Veľká Ida 303 Zvolený
Gabriel Lukáč SDKÚ-DS Veľká Ida 216 Zvolený
Viliam Kmec SDKÚ-DS Vtáčkovce 128 Zvolený
Ján Nečo SDKÚ-DS Vtáčkovce 116 Zvolený
Dušan Vangor SDKÚ-DS Vtáčkovce 111 Zvolený
Stanislav Gábor SDKÚ-DS Vtáčkovce 99 Zvolený
Pavol Balog SDKÚ-DS Vtáčkovce 95 Zvolený
František Beňo SDKÚ-DS Vtáčkovce 89 Zvolený
Štefan Macik SDKÚ-DS Bajany 119 Zvolený
Jana Ovadová SDKÚ-DS Baškovce 87 Zvolený
Juraj Sadilek SDKÚ-DS Bežovce 104 Zvolený
Juraj Hreňo SDKÚ-DS Bežovce 99 Zvolený
Igor Gunár SDKÚ-DS Blatné Remety 141 Zvolený
Dušan Lešo SDKÚ-DS Bunkovce 81 Zvolený
Viera Vajsová SDKÚ-DS Hatalov 105 Zvolený
Milan Stanko SDKÚ-DS Inovce 47 Zvolený
Jozef Fic SDKÚ-DS Kaluža 71 Zvolený
Ján Pokrivňák SDKÚ-DS Kolibabovce 53 Zvolený
Vladimír Tomko SDKÚ-DS Kolibabovce 45 Zvolený
Ján Čečehovský SDKÚ-DS Laškovce 59 Zvolený
Silvia Štátniková SDKÚ-DS Ložín 185 Zvolený
Martina Tormová SDKÚ-DS Ložín 144 Zvolený
Vlastimil Vaľko SDKÚ-DS Ložín 141 Zvolený
Vladimír Stanko SDKÚ-DS Nižné Nemecké 71 Zvolený
Viera Horčíková SDKÚ-DS Nižné Nemecké 66 Zvolený
Ján Vojna SDKÚ-DS Petrovce nad Laborcom 210 Zvolený
Juraj Talnagy SDKÚ-DS Petrovce nad Laborcom 182 Zvolený
Marián Dzvoník SDKÚ-DS Petrovce nad Laborcom 177 Zvolený
Maroš Gožo SDKÚ-DS Porostov 57 Zvolený
Rastislav Miňo SDKÚ-DS Porúbka 115 Zvolený
Marcel Varga SDKÚ-DS Porúbka 101 Zvolený
Ján Konik SDKÚ-DS Ruská Bystrá 39 Zvolený
Lenka Nováková SDKÚ-DS Ruská Bystrá 29 Zvolený
Ladislav Turišin SDKÚ-DS Ruský Hrabovec 87 Zvolený
Rudolf Jacko DS, SDKÚ-DS Sejkov 56 Zvolený
Ľubomír Andrejo SDKÚ-DS Senné 121 Zvolený
Iveta Paľovčíková SDKÚ-DS Sliepkovce 123 Zvolený
Martin Sabol SDKÚ-DS Sliepkovce 113 Zvolený
Ivan Adam SDKÚ-DS Sliepkovce 106 Zvolený
Ján Biačko SDKÚ-DS Sobrance 198 Zvolený
Michal Knap SDKÚ-DS Strážske 586 Zvolený
Andrea Zygmunt SDKÚ-DS Stretavka 65 Zvolený
Matej Šarocký SDKÚ-DS Stretavka 53 Zvolený
Andrej Bihun SDKÚ-DS Stretavka 47 Zvolený
Ľuboš Javorský SDKÚ-DS Tašuľa 55 Zvolený
Marián Hotovčin SDKÚ-DS, KDH Tušice 178 Zvolený
Marián Gajdoščík SDKÚ-DS, KDH Tušice 160 Zvolený
Dušan Bálint SDKÚ-DS, KDH Tušice 150 Zvolený
Bohuš Jakoboc SDKÚ-DS, KDH Tušice 140 Zvolený
Michal Doro SDKÚ-DS, KDH Tušice 139 Zvolený
Andrej Habura SDKÚ-DS, KDH Tušice 135 Zvolený
Peter Čačko SDKÚ-DS Tušická Nová Ves 119 Zvolený
Milan Kadilak SDKÚ-DS Vinné 319 Zvolený
Marián Ladyka SDKÚ-DS Vysoká nad Uhom 243 Zvolený
Ján Hajdu SDKÚ-DS Vysoká nad Uhom 133 Zvolený
Marián Bali SDKÚ-DS Záhor 133 Zvolený
Ing. Jaroslav Josai SDKÚ-DS Záhor 113 Zvolený
Anna Vasiľová SDKÚ-DS Zalužice 283 Zvolený
Rastislav Vojna Ing. SDKÚ-DS Zalužice 276 Zvolený
Jarmila Žúdelíková SDKÚ-DS Betliar 274 Zvolený
Tibor Bernáth SDKÚ-DS Bôrka 77 Zvolený
Michal Fedor SDKÚ-DS Gemerská Panica 194 Zvolený
Igor Kišfaluši SDKÚ-DS Gemerská Panica 132 Zvolený
Miroslav Michalka SDKÚ-DS Gemerská Poloma 496 Zvolený
Ivana Antalová SDKÚ-DS Gemerská Poloma 340 Zvolený
Erika Jancová SDKÚ-DS Henckovce 146 Zvolený
Jana Hudáková SDKÚ-DS Henckovce 113 Zvolený
Ivana Fafráková SDKÚ-DS Henckovce 81 Zvolený
Alexander Baka SDKÚ-DS Kunova Teplica 74 Zvolený
Štefan Boršodi SDKÚ-DS Lipovník 163 Zvolený
Ondrej Skokan SDKÚ-DS Plešivec 293 Zvolený
Matej Ambruž SDKÚ-DS Rejdová 193 Zvolený
Ján Demko SDKÚ-DS Rejdová 176 Zvolený
Jana Molčanová SDKÚ-DS Rejdová 172 Zvolený
Marek Dovalovský SDKÚ-DS Rejdová 160 Zvolený
Zoltán Karalo SDKÚ-DS Roštár 90 Zvolený
Ján Gajdoš SDKÚ-DS Slavoška 38 Zvolený
Miroslava Benová SDKÚ-DS Štítnik 249 Zvolený
Róbert Hatala SDKÚ-DS Arnutovce 84 Zvolený
Jaroslav Filip SDKÚ-DS Hincovce 89 Zvolený
Jana Filipová SDKÚ-DS Hincovce 62 Zvolený
Pavol Huceľ SDKÚ-DS Hincovce 60 Zvolený
Ľubomír Mihalik SDKÚ-DS Hincovce 53 Zvolený
Anna Doláková SDKÚ-DS Hincovce 52 Zvolený
Štefan Kováč SDKÚ-DS Kluknava 315 Zvolený
Erika Borženská SDKÚ-DS Kolinovce 92 Zvolený
Marián Hojstrič SDKÚ-DS Krompachy 907 Zvolený
Ľuboš Ontko SDKÚ-DS Krompachy 668 Zvolený
Eva Novotová SDKÚ-DS Margecany 488 Zvolený
Miroslav Zvirinský SDKÚ-DS Margecany 442 Zvolený
Ľubomír Šima SDKÚ-DS Margecany 376 Zvolený
Jozef Kováč SDKÚ-DS Margecany 347 Zvolený
Marian Keruľ SDKÚ-DS Margecany 333 Zvolený
Peter Fulla SDKÚ-DS Markušovce 422 Zvolený
Miriama Farkalinová SDKÚ-DS Markušovce 421 Zvolený
Ľubomír Leskovjanský SDKÚ-DS Mlynky 178 Zvolený
Ivan Korpalla SDKÚ-DS Mlynky 137 Zvolený
Martin Theis SDKÚ-DS Mníšek nad Hnilcom 282 Zvolený
Miriam Szekelyová SDKÚ-DS, SMER-SD Smolnícka Huta 130 Zvolený
Beáta Sýkorová SDKÚ-DS, SMER-SD Smolnícka Huta 125 Zvolený
Ján Grega SDKÚ-DS, SMER-SD Smolnícka Huta 101 Zvolený
Adnan Akram SDKÚ-DS, SIEŤ Spišská Nová Ves 1903 Zvolený
Ľudmila Moskalová SDKÚ-DS Švedlár 271 Zvolený
Jozef Pukleja SDKÚ-DS Švedlár 240 Zvolený
Jozef Čech SDKÚ-DS Švedlár 226 Zvolený
Ján Zakucia SDKÚ-DS Závadka 166 Zvolený
Jozef Bučko SDKÚ-DS Závadka 124 Zvolený
Michal Pacák SDKÚ-DS Závadka 102 Zvolený
Mária Drabová SDKÚ-DS Závadka 96 Zvolený
Ján Sciranko SDKÚ-DS Brehov 115 Zvolený
Ladislav Gazdagh SDKÚ-DS Brehov 115 Zvolený
Helena Šandorová SDKÚ-DS Brezina 99 Zvolený
Milan Čermák SDKÚ-DS Cejkov 382 Zvolený
Juraj Rešetár SDKÚ-DS Čerhov 187 Zvolený
Katarína Kristianová SDKÚ-DS Dargov 117 Zvolený
Jozef Šimko SDKÚ-DS Hraň 366 Zvolený
Jana Garanská SDKÚ-DS Hrčeľ 89 Zvolený
Jaroslav Sekač SDKÚ-DS Kazimír 144 Zvolený
Ľubomír Tomko SDKÚ-DS Kravany 97 Zvolený
Ladislav Harbula SDKÚ-DS Kravany 81 Zvolený
Štefan Rabatin SDKÚ-DS Kuzmice 331 Zvolený
Helena Koščáková SDKÚ-DS Kuzmice 223 Zvolený
Jozef Borčík SDKÚ-DS Kysta 99 Zvolený
Vladimír Doboš SDKÚ-DS Malé Ozorovce 99 Zvolený
Ján Veselý SDKÚ-DS Nižný Žipov 344 Zvolený
Ján Kaduk SDKÚ-DS Nižný Žipov 302 Zvolený
Marián Janoško SDKÚ-DS Nižný Žipov 273 Zvolený
Pavol Barna SDKÚ-DS Nižný Žipov 250 Zvolený
Vladimír Mihalko SDKÚ-DS Nižný Žipov 221 Zvolený
Štefan Polák SDKÚ-DS Nižný Žipov 179 Zvolený
Juraj Štefanko SDKÚ-DS Nový Ruskov 174 Zvolený
Marián Hazuga SDKÚ-DS Parchovany 347 Zvolený
Darina Ševčíková SDKÚ-DS Parchovany 323 Zvolený
Martina Havrišová SDKÚ-DS Parchovany 239 Zvolený
Jaroslav Antolik SDKÚ-DS Parchovany 208 Zvolený
Marek Kožuch SDKÚ-DS, SMER-SD Sečovce 628 Zvolený
Peter Petro SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 165 Zvolený
Marián Žižkovič SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 163 Zvolený
Silvia Gočíková SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 154 Zvolený
Magdaléna Ostrožo... SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 139 Zvolený
Vojtech Bitlányi SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 127 Zvolený
Anna Suváková SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 126 Zvolený
Ján Urban SDKÚ-DS Stankovce 37 Zvolený
Andrej Katona SDKÚ-DS Streda nad Bodrogom 281 Zvolený
Miroslav Halapin SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Trebišov 1166 Zvolený
Viera Mokáňová SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Trebišov 1136 Zvolený
Vladimír Horňák SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Trebišov 660 Zvolený
Róbert Puci SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Trebišov 609 Zvolený
Petra Porubcová SDKÚ-DS Veľaty 130 Zvolený
Mária Rohaľová SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 178 Zvolený
Ladislav Varanai SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 144 Zvolený
Jozef Smetanka SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 117 Zvolený
Ján Hasaralejko SDKÚ-DS Zemplínska Nová Ves 122 Zvolený
Milan Čirip SDKÚ-DS Zemplínska Teplica 188 Zvolený
Ladislav Tronkoš SDKÚ-DS Zemplínske Hradište 161 Zvolený
Monika Šimonová SDKÚ-DS Zemplínske Jastrabie 174 Zvolený