Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Jozef Šimko HZDS Zemplínske Hradište
Ján Hvozdík HZDS Parchovany
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Jozef Kuzma HZDS Luhyňa
Ján Lajoš HZDS Kysta
Mária Kaňuchová HZDS Kravany
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Vojtech Tomko HZDS Kazimír
Imrich Moňak HZDS Kašov
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky
Ján Michalko HZDS Čeľovce
Ladislav Slovjak SDĽ, SNS, HZDS Cejkov
Dušan Poľacký SDA, SMER, SNS, ĽB, HZDS, ANO Trebišov
Milan Rusinkovič HZDS Veľká Tŕňa
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
Ján Šofranko SDĽ, ĽS, HZDS Markušovce
Vincent Bača HZDS Kolinovce
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Miroslav Výrostek SDĽ, SDA, P SNS, KSS, HZDS Danišovce
Ján Hric SDĽ, SNS, KSS, HZDS Záhor
Martin Dolinič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Vyšné Remety
Juraj Cinkanič SDĽ, SNS, KSS, HZDS Ruský Hrabovec
Mária Brannová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruskovce
Ján Berezňanin SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruská Bystrá
Eva Landová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Remetské Hámre
Michal Semáč SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Pinkovce
František Marcin SDĽ, SMER, SNS, HZDS Ostrov
Milan Kočan SDĽ, SMER, KSS, HZDS Orechová
Andrej Holuvčák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Nižná Rybnica
Ján Gajdoš SDĽ, KSS, HZDS Lekárovce
Anna Janošová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Kristy
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Jozef Vansa HZDS Rovné
Miroslav Vasilenko SMER, HZDS, ANO Rakovčík
Peter Makara HZDS Nižná Jedľová
Ján Referovič HZDS Matovce
Jozef Durkot SDĽ, SMER, HZDS Kurimka
Marta Frančáková SMER, SDKÚ, HZDS Korejovce
Jaroslav Sadiv SMER, KSS, HZDS Dlhoňa
Ján Marko HZDS Belejovce
Michal Bartko SDĽ, SMER, KSS, HZDS Svidník
Andrej Remeta SDĽ, HZDS Lužany pri Topli
Štefan Kožlej HZDS Kuková
Ján Slivka HZDS Šandal
Ján Bujdoš HZDS Mrázovce
Štefan Gima SMER, P SNS, HZDS Chotča
Milan Blicha SMER, KDH, HZDS Havaj
Miroslav Fečko SMER, KSS, HZDS Bžany
Jaroslav Verba P SNS, KDH, HZDS Breznička
Anna Hiľáková HZDS Sulín
Štefan Ščerbák SDĽ, HZDS Starina
Mária Plavčanová HZDS Pusté Pole
Ján Nemergut HZDS Plaveč
Ján Troščák SDĽ, KSS, HZDS Orlov
Jozef Kaleta SDA, SMER, SNS, HZDS Nová Ľubovňa
Jozef Havrila SMER, SDKÚ, HZDS Ľubotín
Gustáv Oračko Dujčák HZDS Lomnička
Ján Kičura KDH, HZDS Legnava
Ján Krafčík HZDS Lacková
Juraj Chamila HZDS Kyjov
Mikuláš Mýtnik SDĽ, SMER, KSS, HZDS, HZD Kamienka
Mikuláš Kaňa SDĽ, SMER, ĽB, KSS, HZDS Jarabina
Jozef Dufala SDĽ, KDH, HZDS Jakubany
Viktor Selep HZDS Hniezdne
Pavol Arendáč HZDS Hajtovka
Jozef Gajdoš HZDS Zemplínske Hámre
Ján Štec KSS, HZDS Ubľa
Ján Kresila HZDS Stakčín
Anna Kovaľová HZDS Ruský Potok
Michal Šesták SDĽ, ĽB, KSS, HZDS Pichne
Michal Runčák HZDS Nová Sedlica
Jana Glogovská KSS, HZDS Michajlov
Ján Danko HZDS Kolbasov
Ján Zubaľ HZDS Jalová
Ján Kníž HZDS Dlhé nad Cirochou
Juraj Kerlik SDĽ, KSS, HZDS Čukalovce
František Lešo HZDS Uzovský Šalgov
Peter Molčan SDĽ, SNS, P SNS, HZDS Sabinov
Miroslav Paločko HZDS Renčišov
Dušan Eliáš SMER, HZDS Ražňany
Helena Andraščíková HZDS Kamenica
Vladimír Mačo SMER, HZDS Jakubova Voľa
Pavol Spodník HZDS Červenica pri Sabinove
Vasiľ Rusinko HZDS Brestov nad Laborcom
Ondrej Kotrady HZDS Korytné
Ján Čarák SMER, HZDS, ANO Torysky
František Slebodník SDĽ, SMER, HZDS Spišské Podhradie
Valéria Molitorisová HZDS Pongrácovce
Emília Gadušová HZDS Nemešany
Rudolf Dzurík HZDS Lúčka
Jozef Molčan HZDS Jablonov
Viera Kašperová SMER, HZDS, ANO Vyšný Slavkov
Jozef Vasko HZDS Vyšné Repaše
Emil Melíšek HZDS Harakovce
Peter Pitoňák SMER, HZDS Granč - Petrovce
Vladimír Dzurík HZDS Doľany
Jozef Pisarčík HZDS Zálesie
Mária Kozubová HZDS Tvarožná
Ján Galovič HZDS Matiašovce
Gustáv Mišalko HZDS Jurské
Milan Krempaský HZDS Jezersko
Jozef Jabrocký HZDS Havka
Miroslav Valalik HZDS Maškovce
Jozef Čurilla SNS, HZDS Jasenov
Anna Kuzmová HZDS Ruská Kajňa
Jozef Paľo HZDS Rohožník
Jozef Cicko HZDS Košarovce
Ján Mucha HZDS Vyšné Ladičkovce
Štefan Hrin SDĽ, HZDS Veľopolie
Štefan Ladičkovský SNS, HZDS, ANO Topoľovka
Jozef Fedák HZDS Porúbka
Valéria Melníková HZDS Ohradzany
Jozef Marcinov HZDS Nižné Ladičkovce
Milan Chomič SDĽ, KSS, HZDS Kolibabovce
Ladislav Polák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Inovce
Ján Skyba SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Choňkovce
Juraj Viňansky SDĽ, SNS, HZDS Fekišovce
Jana Dzurjová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Bunkovce
Andrej Petrúň SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Beňatina
Katarína Zajacová HZDS Štítnik
Ján Timár SDĽ, SMER, KSS, HZDS Roštár
Stanislav Levrinc HZDS Rochovce
Ján Lukáč SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Koceľovce
Ľubomír Gallo SMER, HZDS Honce
Július Farkašovský SDĽ, SMER, KSS, HZDS Betliar
Jozef Vaščák HZDS Richnava
Rudolf Kušnír SDĽ, KSS, HZDS Kojšov
Ján Majerník SDĽ, HZDS Kluknava
Imrich Macejko HZDS Žakarovce
Lýdia Šomšáková HZDS Henclová
Tibor Theis HZDS Helcmanovce
Ján Hvizdoš SMER, SNS, KSS, HZDS, HZD Gelnica
Ján Dilik HZDS Giglovce
Pavel Bačík HZDS Davidov
Jaroslav Demčák HZDS Čaklov
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Štefan Petruň HZDS Banské
Dušan Dzurko SDĽ, SMER, HZDS Babie
Tomáš Lešo SMER, HZDS Vranov nad Topľou
Jozef Goga SDĽ, SNS, KSS, HZDS Vyšný Žipov
Michal Kľučár SDĽ, SMER, KDH, HZDS Vlača
Helena Tabaková HZDS Vavrinec
František Kerčák HZDS Tovarnianska Polianka
Ľudmila Repková HZDS Tovarné
Anna Chamajová SMER, KDH, HZDS Ruská Voľa
Milan Dobranský HZDS Rudlov
Stanislav Boroš SMER, SNS, HZDS Nižný Kručov
Jaroslav Makatúra HZDS Malá Domaša
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
Ján Chrzan HZDS Valkovce
Vladimír Megela HZDS, ANO Nechválova Polianka
Sabína Gladysová HZDS Karná
Jaroslav Murník HZDS Jankovce
Peter Pichoňský SDĽ, HZDS Dedačov
František Bazar SNS, HZDS Baškovce
Emília Novotná HZDS Vyšný Kručov
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Milada Guľová SDĽ, SDKÚ, HZDS, ANO Vyšná Voľa
Ernest Sivák HZDS Varadka
Ladislav Marušin HZDS Šašová
Andrej Buvalič SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Šarišské Čierne
Pavel Simko HZDS Stebník
Ľudmila Sosňaková SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Stebnícka Huta
Miroslav Petruš HZDS Smilno
Anna Foľtová SMER, HZDS Richvald
František Noga HZDS Regetovka
Mária Ivančová SMER, HZDS Ortuťová
Andrej Kurimský KSS, HZDS Ondavka
Slavomír Havír HZDS Oľšavce
Michal Sokol SDĽ, SMER, HZDS Nižná Voľa
Anna Pasterňáková SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Nižná Polianka
Ján Mlynarič HZDS Malcov
Jozefína Kramárová HZDS Lukov
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Ján Legnavský HZDS Livovská Huta
Jaroslav Stracenský HZDS Livov
Anna Špaková SDĽ, SMER, HZDS Lipová
Juraj Oravec HZDS Lascov
Jozef Fida SDĽ, SMER, HZDS Kurima
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
Milan Jašek HZDS Komárov
Ján Labanc SMER, HZDS Kobyly
Peter Sova HZDS Jedlinka
Anna Galuščaková SMER, HZDS Hrabské
Vladislav Juskuv HZDS Hrabovec
Tomáš Dvorský SDĽ, SMER, HZDS Hankovce
Mária Lukáčová SMER, HZDS Dubinné
Dušan Kmecík KSS, HZDS, ANO Buclovany
Viera Prusáková HZDS Brezovka
Slavomír Kandráč HZDS Brezov
Juraj Džmura SDĽ, SMER, HZDS Bogliarka
Eva Pobořilová SDĽ, SMER, HZDS Beloveža
Milan Uškrt HZDS Brehy
Vincent Gáfrik HZDS Orovnica
František Demeter HZDS Veľké Pole
Vladimír Pastierovič SMER, SNS, HZDS Železná Breznica
Ľudmila Koleničová HZDS Turová
Vladimír Kapusta SMER, SNS, HZDS Tŕnie
Martin Babiak SNS, HZDS Podzámčok
Juraj Kubiš SNS, KSS, HZDS Očová
Mária Lihocká HZDS Michalková
Milan Balko HZDS Dubové
Štefan Kozelnický HZDS Dobrá Niva
František Moravec SMER, HZDS Budča
Mária Tretiaková HZDS Bacúrov
Ján Kucbel SNS, HZDS Babiná
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Anna Vyhňárová HZDS Suché Brezovo
Anna Triznová SMER, HZDS Sucháň
Ján Naď SMER, HZDS Stredné Plachtince
Jozef Gemer HZDS Seľany
Pavel Lenhard HZDS Pravica
Štefan Paholík SMER, HZDS Nová Ves
Vladimír Redaj HZDS Kostoľany nad Hornádom
Ján Mikloš SMER, KSS, HZDS Vyšná Kamenica
František Bartko HZDS Trstené pri Hornáde
Andrej Lazor SDĽ, SMER, HZDS Žehňa
Ján Juščák SDĽ, SMER, HZDS Štefanovce
Milan Kaňuch HZDS Šarišská Poruba
Agnesa Uličná SDĽ, SMER, HZDS Svinia
František Gašpar SDĽ, SMER, HZDS Seniakovce
Milan Kollár SDĽ, SMER, HZDS Ruská Nová Ves
Juraj Radačovský SMER, SNS, HZDS Podhorany
Imrich Gajdoš SDĽ, SMER, HZDS Miklušovce
Milan Hudák SDĽ, SMER, HZDS Lada
Gabriel Michalko SDĽ, SMER, HZDS Klenov
Ladislav Kokoška SDĽ, SMER, HZDS Kapušany
Emília Ivanková HZDS Chminianske Jakubovany
Jaroslav Hovančák SDĽ, SMER, HZDS Hrabkov
František Margita SDĽ, SMER, HZDS Hermanovce
Júlia Bortňáková SDĽ, SMER, HZDS Geraltov
Ladislav Tkáčik SDĽ, SMER, HZDS Fričovce
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
Marta Pavlinská SDĽ, SMER, HZDS Červenica
Jaroslav Kočamba SMER, HZDS Brežany
František Marinica SDĽ, SMER, HZDS Bertotovce
Štefan Murín SDĽ, SMER, HZDS Bajerov
František Štofko HZDS Abranovce
Milan Benč SDĽ, SDA, SNS, RDH-VÝCHOD, HZDS, HZD Prešov
Ladislav Budzák HZDS Ždiar
Vladimír Macurák HZDS, ANO Vernár
Ján Mlynár HZDS Švábovce
Martin Lavko SMER, HZDS Spišské Bystré
Anna Krajčová KSS, HZDS Mlynica
Milan Vechter SMER, HZDS Mengusovce
Anna Turská SMER, HZDS Sukov
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Mirko Kaliňák SDĽ, SDKÚ, RDH-VÝCHOD, KSS, HZDS Medzilaborce
Andrej Krajňak SDĽ, KSS, HZDS Kalinov
Helena Zjanová SDKÚ, HZDS Čabalovce
Jozef Sauer HZDS Veľký Krtíš
Ondrej Karas HZDS Veľké Teriakovce
Peter Mináč SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS Tisovec
Jaroslav Vrábeľ HZDS Stránska
Ivan Kasar HZDS Slizké
Juraj Kučera HZDS Rimavské Janovce
Elena Rončáková HZDS Potok
Ján Janšto HZDS Pavlovce
Ján Ďurčák HZDS Ožďany
Ján Lichanec HZDS Orávka
Imrich Radič HZDS Martinová
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Ondrej Hriň HZDS Čierny Potok
Miloš Očenáš SNS, HZDS Čerenčany
Vladimír Brndiar HZDS Budikovany
Ivan Klincko HZDS Kameňany
Ján Greguš SDKÚ, HZDS Chyžné
Miroslav Hutka HZDS Ratkovské Bystré
Július Švihla HZDS Hrlica
Peter Andrássy HZDS Ďubákovo
Vladimír Bodnár HZDS Selce
Miroslav Čičmanec HZDS Mládzovo
Ondrej Bálint SDĽ, KSS, HZDS Kokava nad Rimavicou
Milan Šuľaj HZDS Breznička
Jozef Kucej HZDS Vidiná
Ján Poničan HZDS Tuhár
Juraj Badinka ZRS, HZDS Šiatorská Bukovinka
Milan Spodniak SNS, HZDS, HZD Ratka
Gabriel Berki HZDS Nitra nad Ipľom
Gabriel Gébl HZDS Lentvora
Ján Koza SDĽ, HZDS Divín
Ján Ivanič HZDS Ábelová
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Ján Slúka P SNS, HZDS Zemiansky Vrbovok
Ján Bartík HZDS Uňatín
Ján Záhorský HZDS Tušice
Ján Krivý HZDS Trhovište
Ján Cifruľák HZDS Sliepkovce
Peter Saboslai HZDS Senné
Oto Fenin HZDS Pusté Čemerné
Mária Vadasová HZDS Petrikovce
Ján Kaššaj HZDS Palín
Anton Šandor HZDS Nacina Ves
Valéria Eľková HZDS Markovce
Marta Tomková HZDS Malčice
Eduard Baláž HZDS, HZD, ANO Lúčky
Marta Janová HZDS Laškovce
Anna Danková HZDS Krásnovce
Margita Čuchranová HZDS Klokočov
Helena Kráľová HZDS Hnojné
Michal Bodnár HZDS Falkušovce
Andrej Bajužík HZDS Dúbravka
Vladimír Biľ SDKÚ, HZDS Bartošovce
Juraj Remeta KSS, HZDS Abrahámovce
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Eva Martinovská HZDS Ladomerská Vieska
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Daniel Gelien HZDS Slaská
Darina Gajdošová SDĽ, HZDS Prochot
Vojtech Kukučka HZDS Prestavlky
František Pribilinec HZDS Lúčky
Kamil Pinka HZDS Lehôtka pod Brehmi
Ivan Horík HZDS Kopernica
Ján Olajec SDĽ, KSS, HZDS Hliník nad Hronom
Emília Búciová SDĽ, HZDS Dolná Ždaňa
Vladimír Tesák HZDS Dolná Trnávka
Iveta Gajdošová HZDS Terany
Ján Vatra P SNS, HZDS Rykynčice
Oľga Švarcová SDĽ, HZDS Medovarce
Štefan Matejkin SDĽ, SMER, HZDS Litava
Ján Hambacher HZDS Krupina
Ľubomír Slančík HZDS Kráľovce - Krnišov
Angela Valašťanová HZDS Kozí Vrbovok
Mária Hnilicová HZDS Horný Badín
Štefan Brčica HZDS Horné Mladonice
Dušan Strieborný P SNS, HZDS Hontianske Tesáre
Rudolf Gabryš HZDS Hontianske Moravce
Štefan Pokľuda SMER, P SNS, HZDS, ANO Dudince
Mária Jaďuďová HZDS Dolný Badín
Eduard Roganský KDH, HZDS Dolné Mladonice
Ján Baláž SMER, HZDS Devičie
Viera Mlynárčiková HZDS Čabradský Vrbovok
Zdenko Ďurovkin HZDS, ANO Cerovo
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Jozef Klimo HZDS Kriváň
Jozef Výbošťok SNS, HZDS Klokoč
Imrich Matuška HZDS Hriňová
Vladimír Kret HZDS Detvianska Huta
Eva Sarvašová HZDS Podkriváň
Martin Škopík HZDS Látky
Martin Mekel HZDS Telgárt
Jaroslav Berčík HZDS Michalová
Vladimír Vetrák HZDS Lom nad Rimavicou
Michal Povrazník SDĽ, HZDS, HZD Jasenie
Mária Hrašná HZDS Jarabá
Jozef Fillo HZDS, HZD Heľpa
Tatiana Štulrajte... HZDS Čierny Balog
Jaroslav Demian SDĽ, HZDS Brezno
Stanislav Medveď HZDS Bacúch
Alena Ciglanová SMER, HZDS Prenčov
Vladimír Bačík SMER, HZDS Ilija
Rudolf Michalčák SMER, HZDS, ANO Banský Studenec
Ľubica Kuková SDĽ, SMER, HZDS Baďan
Milan Rusko HZDS Kynceľová
Pavol Peťko HZDS Selce
Marian Sliviak P SNS, HZDS Lietavská Lúčka
Mária Hudecová P SNS, HZDS Ovčiarsko
Rudolf Sakala HZDS Hričovské Podhradie
Miroslav Chovanec HZDS Turie
Daniel Ondák HZDS Stráňavy
Peter Tarábek HZDS Rajecká Lesná
Ján Rybárik P SNS, HZDS Rajec
Božena Filová HZDS Mojš
Jaroslava Sedliaková HZDS Lietavská Svinná - Babkov
Peter Lingeš HZDS Hôrky
Dana Veveričíková HZDS Dlhé Pole
Stanislav Šálka HZDS Čimhová
Ján Sitek SMER, P SNS, HZDS Podbiel
Ľubomír Lichner SDĽ, KSS, HZDS Slovenské Pravno
Dušan Menich P SNS, HZDS Rudno
Miloslav Kubík HZDS Kaľamenová
Mária Ertelová HZDS Jasenovo
Vladimír Kamien HZDS Ivančiná
Jarmila Ižipová HZDS Háj
Milan Hruška HZDS Čremošné
Vladimír Fuňák SNS, HZDS Liptovské Sliače
Juraj Vrtich KDH, HZDS Liptovský Michal
Albín Husarčík SNS, HZDS Liptovská Lúžna
Ján Pamula SDKÚ, HZDS Turčok
Ján Litavský HZDS Rákoš
Dušan Balážik HZDS Prihradzany
Ján Poliak SDKÚ, HZDS Muránska Zdychava
Jozef Pečarka HZDS Oravská Polhora
Viktor Borovjak HZDS Klin
Milan Schaffer HZDS Žabokreky
Ivan Hašto SNS, P SNS, HZDS Trebostovo
Zdenka Gajdošová HZDS Ratkovo
Miroslav Jánošík P SNS, HZDS Podhradie
Pavol Olšovský HZDS Krpeľany
Branislav Kohút HZDS Diaková
Vladimír Koželuha HZDS Benice
Ivan Zajden HZDS Vyšná Boca
Michal Pavelica HZDS Uhorská Ves
Dušan Matejka HZDS Svätý Kríž
Marián Vojtík SDĽ, SMER, HZDS Podtureň
Dušan Smitek SDĽ, HZDS, ANO Partizánska Ľupča
Pavel Lenko HZDS Malužiná
Ján Kokoška HZDS Malé Borové
Milan Kubík HZDS Ľubeľa
Vasil Popovič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Liptovský Hrádok
Juraj Sermek HZDS Liptovská Anna
Ivan Ivanovský HZDS Bobrovník
Oľga Štefánková HZDS Rudinka
Lukáš Guzma HZDS Rudina
Milan Zmeček HZDS Lopušné Pažite
Milan Očko SMER, HZDS Kysucké Nové Mesto
Ján Hubčík HZDS Malatiná
Ján Brašeň HZDS Leštiny
Stanislav Blšák HZDS Krivá
Ján Dodek HZDS Staškov
Ján Podmanický SMER, SNS, P SNS, HZDS, HZD Stará Bystrica
František Broš SNS, P SNS, HZDS Raková
Milan Matlák HZDS Podvysoká
Marián Masnica HZDS Makov
Daniela Plánková SDĽ, SDA, SMER, HZDS Krásno nad Kysucou
Jozef Kontrík SMER, HZDS Korňa
Vladimír Tomčiak SDĽ, HZDS Klubina
Štefan Pucko HZDS Štiavnik
Jaroslav Bušfy HZDS Súľov - Hradná
Ladislav Masiarik P SNS, HZDS Predmier
Matúš Bryndziar HZDS Petrovice
Bernard Krajčí HZDS Jablonové
Miroslav Minárik HZDS Hvozdnica
Peter Korec SDĽ, SMER, HZDS Bytča
Ľubica Mandáková HZDS Veľké Vozokany
Štefan Mladý HZDS Vieska nad Žitavou
Juraj Mesko HZDS Topoľčianky
Jozef Kováč HZDS Nevidzany
Jozef Káčer SNS, ĽS, HZDS Martin nad Žitavou
Jaroslav Belúch HZDS Mankovce
Jozef Ďuriač HZDS Jedľové Kostoľany
František Drgoňa HZDS Choča
Oľga Koscová SDĽ, HZDS, HZD, ANO Poniky
Igor Šagát HZDS Pohronský Bukovec
Anna Franíková HZDS Oravce
Jozef Vránsky HZDS Horná Mičiná
Anna Poliaková HZDS Dúbravica
Pavel Kmeť HZDS Čerín
Stanislav Moravčík HZDS Badín
Ján Králik ZRS, SDĽ, SDSS, KSS, NOSNP, HZD Banská Bystrica
Marián Švec HZDS Čierne Kľačany
Ľubor Grman HZDS Kuzmice
Miroslav Obert HZDS, HZD Nemčice
Dušan Ondruška HZDS Solčianky
Milan Moravka HZDS Čeľadince
Róbert Kopáčik HZDS Orešany
Vladimír Jakúbek HZDS Krtovce
Ján Gajdoš HZDS Hajná Nová Ves
Imrich Chrenko HZDS Čermany
Ľubomír Varga HZDS Belince
Zoltán Bajzík HZDS Závada
Emil Dinga HZDS Veľké Dvorany
Jozef Cifra HZDS Urmince
Tibor Púček HZDS Šalgovce
Juraj Soboňa HZDS Solčany
Pavol Suchoň HZDS Prašice
Oto Kobida HZDS Oponice
Anna Priecelová HZDS Norovce
Helena Hlasicová HZDS Úľany nad Žitavou
Ivan Horník HZDS Veľké Lovce
Imrich Hrabovský HZDS Semerovo
Emil Gábriš HZDS Mojzesovo
Ivan Habiňák SNS, KDH, HZDS Zbehy
Karol Bútora HZDS Veľké Zálužie
Viliam Búcora HZDS Šurianky
Michaela Krajčírová HZDS Paňa
Oskár Bíro HZDS Čakajovce
Michal Tariška HZDS Veľké Kozmálovce
Vladimír Gábrš SDĽ, HZDS Bohunice
Jozef Gálus SNS, HZDS Hontianske Trsťany
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Viera Pappová SMK-MKP, SDĽ, KDH, HZDS Nový Tekov
Dušan Mesároš HZDS Kuraľany
Jozef Havlík HZDS Kalná nad Hronom
Ľubomír Boldiš HZDS Jabloňovce
Pavel Dzuriak SDĽ, SMER, HZDS Jamník
Milan Danko HZDS, ANO Jalovec
Milan Badlík HZDS Huty
Imrich Králik SMER, HZDS Hronské Kľačany
Gejza Hamran HZDS Dulovce
Ján Plško HZDS Zamarovce
Anton Horečný HZDS Skalka nad Váhom
Eva Beňovičová HZDS Trenčianske Stankovce
Juraj Trokan HZDS Trenčianske Teplice
Dušan Rozemberg HZDS Trenčianske Mitice
Ivan Bulík HZDS Trenčianske Jastrabie
František Ježík HZDS Trenčianska Turná
Pavol Habdák SDĽ, HZDS Štvrtok
Miroslav Ďuráči SNS, HZDS Soblahov
Stanislav Svatik HZDS Selec
Jozef Marček HZDS Omšenie
Anton Černický HZDS Motešice
Mária Hládeková HZDS Ivanovce
Ján Ondračka HZDS Hrabovka
Jozef Kristín HZDS Horné Srnie
Dušan Slávka HZDS Horňany
Pavol Bilčík HZDS Horná Súča
Dušan Šťastný HZDS Dubodiel
Vladimír Slivka HZDS Dolná Poruba
Jozef Šimon HZDS Bobot
Dušan Šimka HZDS Nováky
Zdenka Hlivová HZDS Nitrianske Rudno
Jozef Regina SNS, P SNS, HZDS Nedožery - Brezany
Karol Boško HZDS Lazany
Vojtech Čičmanec HZDS Kocurany
Emil Mendel HZDS Kanianka
Ján Nechala HZDS Kamenec pod Vtáčnikom
Magdaléna Kotianová HZDS Chvojnica
Emil Trgiňa KDH, HZDS Chrenovec
Jozef Hrotek HZDS Horná Ves
Marián Krajčo SDĽ, HZDS Dolné Vestenice
Martin Sigotský HZDS Diviaky nad Nitricou
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Ján Šnirc SDĽ, SNS, KDH, HZDS Bystričany
Ján Bodnár SMER, P SNS, HZDS Prievidza
Anton Mitaš HZDS Podskalie
Miroslav Istenák HZDS Počarová
František Boško HZDS Bodiná
Pavol Janík HZDS Ďurďové
Karol Jágrik HZDS Sádočné
Tibor Lednický HZDS Malé Lednice
Gašpar Bačík HZDS Klieština
Jozef Kardoš HZDS Dolný Lieskov
Jaroslav Biel HZDS Sverepec
Štefan Šaradín HZDS Záskalie
Anton Lagíň SNS, HZDS Prečín
Milan Grupáč HZDS Papradno
Rudolf Marejka HZDS Kostolec
Jozef Gálik HZDS Domaniža
Marian Lokšík HZDS Dolná Mariková
Ján Fusko HZDS Brvnište
Ľuboš Lackovič HZDS Považská Bystrica
Milan Guba SMER, HZDS Malé Uherce
Anton Zima SMER, HZDS Brodzany
Pavel Greguš HZDS Ješkova Ves
Jozef Chochula HZDS Kolačno
Jozef Baránik SMER, HZDS Hradište
Stanislav Menšík HZDS Veľké Kršteňany
Milan Botka SMER, HZDS Nedanovce
Slavomír Kusenda HZDS Zemianske Podhradie
Miloš Madila HZDS Haluzice
Jaroslav Bača SDĽ, HZDS Višňové
Alžbeta Tuková HZDS Vaďovce
Ján Miklovič SNS, HZDS Považany
Dušan Hanic SDĽ, HZDS Podolie
Jozef Trstenský SMER, HZDS Nové Mesto nad Váhom
Bohumír Potoček HZDS Modrovka
Vladimír Vöröš HZDS Lúka
Miroslav Borcovan SDĽ, HZDS Kálnica
Ľudovít Sládeček HZDS Kmeťovo
Jozef Dubovský HZDS Jatov
Magdaléna Melišová HZDS Branovo
Ján Markovič SMK-MKP, HZDS Bardoňovo
Helena Juríková SNS, HZDS Bánov
Peter Guzmický HZDS Ivanka pri Nitre
Dušan Bublavý SMER, HZDS, HZD Častkovce
Ivan Mrázik HZDS Bzince pod Javorinou
Dušan Močko HZDS Brunovce
Zdeněk Chrenč SMER, HZDS, ANO Kostolné
Kamil Bunčiak SMER, HZDS, ANO Hrašné
Ján Zeman SMER, HZDS, ANO Stará Myjava
Jaroslav Ferianec SMER, HZDS, ANO Rudník
Zuzana Boskovičová SDĽ, HZDS Poriadie
Pavel Halabrín SMER, HZDS, ANO Myjava
Ján Pleša SMER, HZDS, ANO Chvojnica
Ľudmila Gergeľová SDĽ, SMER, HZDS, ANO Bukovec
Pavol Husár HZDS Vršatské Podhradie
Anton Drga HZDS Krivoklát
Marián Patka SDĽ, HZDS Borčice
Anton Múdry HZDS Zliechov
Eva Hejduková HZDS Tuchyňa
Ján Remo HZDS Ladce
Stanislav Dobrodenka HZDS Dulov
Jozef Asverus SDĽ, HZDS Borčany
František Flimel HZDS Otrhánky
Stanislav Otto SDĽ, HZDS Veľké Držkovce
Milan Pavle HZDS Kšinná
Eva Srncová HZDS Dvorec
Jozef Melíšek HZDS Dubnička
Marián Petreje HZDS Dolné Naštice
Ladislav Chudoba HZDS Dežerice
Dušan Horák HZDS Čierna Lehota
Ľubomír Baško HZDS Žitná
Milan Gešnábel HZDS Zlatníky
Ivan Sečanský HZDS Vysočany
Jarmila Korálová HZDS Veľké Hoste
Zuzana Máčeková SDĽ, SMER, SNS, HZDS Uhrovec
Jaroslav Sitár HZDS Šišov
Ján Tomášik SDĽ, HZDS Prusy
Marián Kosiba SMER, HZDS Pečeňany
Anton Hrebíček SDĽ, HZDS Omastiná
Štefan Strieženec HZDS Nedašovce
Jozef Adámek HZDS Biely Kostol
Ján Tollarovič HZDS Dlhá
Rudolf Baroš HZDS Zavar
Karol Sedlák HZDS Voderady
Ľubomír Matlák SDĽ, SNS, HZDS Špačince
Ľudovít Štefánek SNS, HZDS, HZD Suchá nad Parnou
Dušan Kubán HZDS Naháč
Ján Kormúth SMER, HZDS, HZD Horné Orešany
Mária Tomovičová HZDS Dolné Dubové
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Jozef Serina HZDS Buková
Šebestian Lančarič SDĽ, HZDS Bučany
Stanislav Susedka HZDS Brestovany
Anna Vrábelová KDH, HZDS Letničie
Valéria Kudláčová SMER, HZDS Koválovec
Jozef Hazlinger SZS, SMER, SNS, HZDS Gbely
Štefan Pavelka HZDS Rohov
Viera Končitá HZDS Podbranč
Ľudmila Vlčejová SMER, HZDS Koválov
Pavol Holejšovský HZDS Hlboké
Marián Halás HZDS Čáry
Božena Drinková HZDS Bílkove Humence
Jozef Magula HZDS Veľké Kostoľany
Martin Adamča HZDS Ratnovce
Jozef Mikuš HZDS Nižná
Jaroslav Sliva HZDS Tekolďany
Boris Ondráško HZDS Kvašov
Milan Gášek SOP, HZDS Vydrná
Peter Regina HZDS Dolné Kočkovce
Ján Chovanec HZDS Mestečko
Jaroslav Túček SDĽ, SNS, KDH, HZDS Lúky
Ľuboš Savara SMER, SNS, HZDS Lednické Rovne
Emil Drahuta HZDS Dolná Breznica
Jaroslav Baška SMER, HZDS Dohňany
Jozef Šalátek HZDS Jalovec
Jozef Pekár HZDS Veľká Čausa
Ivan Javorček HZDS Rudnianska Lehota
Ladislav Čavojský HZDS, ANO Poruba
Alena Jelušová SNS, HZDS Madunice
Rudolf Štefanovič SMER, HZDS Koplotovce
Emília Živčáková HZDS Jalšové
Pavel Janiš HZDS Horné Otrokovce
Ján Dlhopolček SMER, SNS, HZDS Hlohovec
Ľuboš Gubáň SMER, SNS, HZDS, ANO Dvorníky
Pavel Zbojek HZDS Dolné Otrokovce
Dušan Bucko SDĽ, HZDS Gáň
Marian Vrbovský HZDS Abrahám
Otakar Tomešek SMER, HZDS Blahová
Jaroslav Ferianček HZDS Miloslavov
Štefan Balaško HZDS Chorvátsky Grob
Jozef Javorka HZDS Slovenský Grob
Ján Podmanický HZDS Jablonec
Alexander Lukačovič HZDS Dubová
Milan Heger HZDS Budmerice
František Bokes HZDS Pernek
Bibiana Sirotová HZDS Jakubov
Štefan Kudlička HZDS Veľké Leváre