Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Juraj Prusák SNS Tisinec 139 69,50 Zvolený
Ivan Zajac SNS Kožuchovce 37 68,52 Zvolený
Ľudmila Lacková SNS Bratislava - Vrakuňa 1820 54,17 Zvolený
Viliam Klobušník SNS Vlachovo 406 71,60 Zvolený
Peter Magda SNS Víťaz 451 45,01 Zvolený
Stanislav Lazor SNS Spišské Vlachy 526 33,06 Zvolený
Jozef Juríček SNS Žbince 204 56,98 Zvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 108 45,76 Zvolený
Ján Bijalko SNS Snakov 119 42,50 Zvolený
Ján Slota SNS Žilina 13656 53,58 Zvolený
Rudolf Hammer SNS Veľké Rovné 1633 82,43 Zvolený
Jaroslav Jeremiáš SNS Opátka 28 100,00 Zvolený
Eleonóra Švehlíková SNS Nižná Hutka 133 60,73 Zvolený
Alfonz Klocáň SNS Strečno 676 63,12 Zvolený
Jozef Kasman SNS Rajecké Teplice 959 65,06 Zvolený
Ladislav Čerňanský SNS Malá Čierna 138 71,13 Zvolený
Irena Tomaščíková SNS Lietava 351 63,36 Zvolený
Milan Štefanka SNS Pitelová 262 100,00 Zvolený
Viliam Bayer SNS Malý Krtíš 225 88,93 Zvolený
Andrej Šoltýs SNS Hervartov 114 73,08 Zvolený
Jozef Kovačík SNS Brusník 29 38,67 Zvolený
Jozef Regina SNS Nedožery - Brezany 417 42,77 Zvolený
Ján Mokrý SNS Čereňany 788 100,00 Zvolený
František Máček SNS Horná Mariková 385 81,05 Zvolený
Anton Novosád SNS Dolné Kočkovce 507 100,00 Zvolený
Ján Jakab SNS Veľké Straciny 99 100,00 Zvolený
Ladislav Židek SNS Brvnište 411 73,39 Zvolený
Vladimír Kováč SNS Trebostovo 174 68,24 Zvolený
Ľubomír Božik SNS Kotmanová 188 76,42 Zvolený
Július Parditka SNS Breznička 149 35,06 Zvolený
Anna Glembová SNS Liptovské Beharovce 29 100,00 Zvolený
Ján Zrnčík SNS Sedliacka Dubová 221 71,52 Zvolený
Anton Lagíň SNS Prečín 277 42,29 Zvolený
Jaroslav Kohút SNS Lysá pod Makytou 562 56,26 Zvolený
Miroslav Ház SNS Lednica 274 57,08 Zvolený
Ján Podstavek SNS Oravská Lesná 722 70,51 Zvolený
Ľudovít Lužbeťák SNS Brezovica 471 70,51 Zvolený
Miroslav Gavlas SNS Ochodnica 758 72,12 Zvolený
Anton Ďuriaš SNS Nesluša 920 64,97 Zvolený
Ladislav Behúň SNS Dolný Vadičov 116 48,74 Zvolený
Mária Pašková SNS Špania Dolina 76 75,25 Zvolený
Ján Styk SNS Kynceľová 121 100,00 Zvolený
Pavol Brečka SNS Jarabá 24 82,76 Zvolený
Viliam Zubák SNS Ostrov 324 100,00 Zvolený
Ivan Šaško SNS Tvrdošín 3040 82,30 Zvolený
Jozef Trungel SNS Maňa 497 48,21 Zvolený
Dominik Žiak SNS Kolta 661 90,55 Zvolený
Katarína Repčíková SNS Veľká Dolina 151 44,15 Zvolený
Dušan Bohunický SNS Dolná Krupá 337 37,24 Zvolený
Vladimír Tomašik SNS Bašovce 122 58,65 Zvolený
Ivan Vido SNS Trenčianske Jastrabie 458 100,00 Zvolený
Miroslav Ďuráči SNS Soblahov 623 85,23 Zvolený
Ján Bežák SNS Dolná Poruba 357 75,48 Zvolený
Ivan Holka SNS Vlkas 148 63,25 Zvolený
Stanislav Kiš SNS Šoporňa 1257 63,90 Zvolený
Michal Hájnik SNS Pusté Sady 267 84,49 Zvolený
Pavel Valcharčiak SNS Zálesie 224 62,22 Zvolený
Jozef Javorka SNS Slovenský Grob 350 39,41 Zvolený
Alojz Koník SNS Dubová 309 100,00 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Alfréd Blanár SNS, HZDS Bratislava Zvolený
Jozef Fabian SNS, HZDS Bratislava Zvolený
Ivan Knoška SNS, HZDS Bratislava Zvolený
Štefan Ondek SNS, HZDS Bratislava Zvolený
Ladislav Bičár SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava Zvolený
Peter Dubovan SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava Zvolený
Štefan Lörinc SNS Bratislava - Devín Zvolený
Peter Kuruc SNS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Renáta Jurčíková SNS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Dobroslava Krajač... SNS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Mária Bebková SNS Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Eva Degmová SNS Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Karol Bunčák SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Rafael Redhammer SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jarmila Bernáthová SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Andrej Šesták SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Alfréd Daniš SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ľubomír Jurík SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Zdenka Urbášková SNS, HZDS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Peter Dubovan SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Katarína Abrahámová SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Pavol Cagarda SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Ladislav Floreán SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Ivan Čapla SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Martin Karas SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Margita Lieskovská SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Jaroslav Paška SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
František Kovár SZA, SNS, RSS, HZDS Bratislava - Petržalka Zvolený
Zuzana Čajkovičová SNS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Roman Babka SNS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Dalibor Hric SNS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Karol Klokner SNS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Vladimír Izák SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Mráz SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Katarína Pintérová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Viera Kasaszová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Kyselica SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Oľga Schmidtová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Július Bartl SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Danka Čertíková SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Jozef Fabian SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Kazinota SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Milan Krištofovič SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Samuel Guba SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anna Brutovská SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Hajasová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Marta Poliaková SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Alica Brúderová SNS, HZDS Bratislava - Vajnory Zvolený
Danuša Feketeová SNS, HZDS Bratislava - Vajnory Zvolený
Ivan Matejčík SNS, HZDS Bratislava - Vajnory Zvolený
František Grebeči SNS, HZDS Bratislava - Vajnory Zvolený
Jaroslav Orth SNS, HZDS Bratislava - Vajnory Zvolený
Jozef Fábry SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oľga Hitková SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Viera Juračková SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
František Kausitz SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ivan Knoška SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Peter Nebehaj SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Soňa Beňová SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oľga Dolhá SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ivan Hrdina SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
František Krist SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oľga Liseková SNS, HZDS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Eduard Blecha SNS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Jozef Fatyka SNS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Rudolf Hurbanič SNS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Ján Korbelič SNS Báhoň Zvolený
Jana Kramaričová SNS Báhoň Zvolený
Ivan Kunák SNS Báhoň Zvolený
Stanislav Kocian SNS Bernolákovo Zvolený
Peter Trubač SNS Bernolákovo Zvolený
František Maloch SNS Bernolákovo Zvolený
Jozef Hlavatý SNS Budmerice Zvolený
Žofia Gašparovičová SNS Budmerice Zvolený
Jozef Miškovič SNS Budmerice Zvolený
Štefan Pastucha SNS Budmerice Zvolený
Marián Fiala SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Jozef Klobušický SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Michal Peško SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Terézia Pešková SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Emil Rób SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Pavel Szabo SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Margita Vulganová SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Zuzana Jakubcová SNS Dubová Zvolený
Branislav Jakubec SNS Dubová Zvolený
Hana Koníková SNS Dubová Zvolený
Miroslav Kučera SNS Dubová Zvolený
Katarína Mešková SNS Dubová Zvolený
Ľudovít Ružička SNS Dubová Zvolený
Ladislav Černý SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Dušan Glasa SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Vladimír Kráľ SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Vladimír Méry SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Jarmila Fröhlichová SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Ľudovít Chaláni SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Oľga Chovančáková SNS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Pavel Mocko SNS Limbach Zvolený
František Písečný SNS Malacky Zvolený
Jaroslav Jánoš SNS Marianka Zvolený
Vladimír Partl SNS Marianka Zvolený
Stanislav Racek SNS Marianka Zvolený
Kamil Badač SNS Miloslavov Zvolený
Štefánia Mináriková SNS Miloslavov Zvolený
Eva Burianová SNS Most pri Bratislave Zvolený
Ján Hlavatý SNS Most pri Bratislave Zvolený
Vojtech Machán SNS Most pri Bratislave Zvolený
Oliver Hollý SNS Most pri Bratislave Zvolený
Stanislav Hrkeľ SNS Most pri Bratislave Zvolený
Martin Hucík SNS Most pri Bratislave Zvolený
Marta Tanczerová SNS Most pri Bratislave Zvolený
Ľudovít Bauer SNS, KSÚ Pezinok Zvolený
Viktor Féder SNS, KSÚ Pezinok Zvolený
Jozef Kosorinec SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Štefan Šupala SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ján Debnár SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ján Nádašský SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ladislav Nádašský SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Alena Frčová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jozef Radzo SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Božena Venerčanová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Pavol Škovránek SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jaroslav Šupala SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ladislav Zelman SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jozefína Škorvagová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ondrej Kostolanský SNS Slovenský Grob Zvolený
Valent Lachkovič SNS Slovenský Grob Zvolený
Vladimír Dunda SNS Slovenský Grob Zvolený
Anna Pokorná SNS Slovenský Grob Zvolený
Jozef Sobolič SNS Slovenský Grob Zvolený
František Stehlík SNS Slovenský Grob Zvolený
Darina Nemcová SNS Stupava Zvolený
Rudolf Kalivoda SNS Stupava Zvolený
Štefan Veselý SNS Stupava Zvolený
Gustáv Beleš SNS Stupava Zvolený
Dušan Paulík SNS Stupava Zvolený
Zlatica Hasonová SNS Stupava Zvolený
František Bočko SNS Šenkvice Zvolený
Jozef Baričič SNS Šenkvice Zvolený
Peter Horský SNS Tomášov Zvolený
Ján Hučko SNS Tomášov Zvolený
Ema Hučková SNS Tomášov Zvolený
Ján Ďuriš SNS Viničné Zvolený
Milan Jurčovič SNS Viničné Zvolený
Rudolf Jančula SNS Zálesie Zvolený
Jozef Kotvas SNS Zálesie Zvolený
Štefan Kotvas SNS Zálesie Zvolený
Pavlína Macáková SNS Zálesie Zvolený
Anna Urbaničová SNS Zohor Zvolený
Oľga Zálesňáková SNS Zohor Zvolený
Tibor Cabadaj SNS Zohor Zvolený
Cyril Machay SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Štefan Murárik SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Miroslav Cigánik SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Jozef Marček SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Ján Haršány SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Anna Piláriková SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Ivan Holík SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Katarína Hrbánová SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Oľga Koprdová SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Gabriela Bakičová SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Viliam Szem SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Marian Heršel SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Milan Zelenák SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Ľudovít Gašparovič SDĽ, SNS, ROISR, HZDS, HPSR, Galanta Zvolený
Štefan Cicák SNS, HZDS Pata Zvolený
Milan Horváth SNS, HZDS Pata Zvolený
Ľubica Javorová SNS, HZDS Pata Zvolený
Milan Košičár SNS, HZDS Pata Zvolený
Štefan Vaško SNS, HZDS Pata Zvolený
Ján Hrušovský SNS, HZDS Pata Zvolený
Oľga Kmeťová SNS, HZDS Pata Zvolený
Milan Moravec SNS, HZDS Pata Zvolený
Marian Paldan SNS, HZDS Pata Zvolený
Anton Práznovský SNS, HZDS Pata Zvolený
Jozef Práznovský SNS, HZDS Pata Zvolený
Ján Forro SNS Pusté Sady Zvolený
Miloš Hájnik SNS Pusté Sady Zvolený
Igor Harmat SNS Pusté Sady Zvolený
Ernest Hrotík SNS Pusté Sady Zvolený
Peter Vivodík SNS Pusté Sady Zvolený
Vladimír Fartel SNS Pusté Úľany Zvolený
Ján Labant SNS Pusté Úľany Zvolený
Viliam Remenár SNS, HZDS Sereď Zvolený
Antónia Bánovská SNS, HZDS Sereď Zvolený
Martin Ozábal SNS, HZDS Sereď Zvolený
Eva Koričanská SNS, HZDS Sereď Zvolený
Tibor Plézel SNS, HZDS Sereď Zvolený
Kamil Chovanec SNS, HZDS Sereď Zvolený
Leila Janegová SNS, HZDS Sereď Zvolený
Emília Hrušovská SNS, HZDS Sereď Zvolený
Milan Psotka SNS, HZDS Sereď Zvolený
Anton Pančík SNS, HZDS Sereď Zvolený
Róbert Šipka SNS, HZDS Sereď Zvolený
Juraj Janega SNS, HZDS Sereď Zvolený
Peter Ševeček SNS, HZDS Sereď Zvolený
Eva Nagyová SNS, HZDS Sereď Zvolený
Viliam Ťažký SNS, HZDS Sereď Zvolený
Viktor Plézel SNS, HZDS Sereď Zvolený
Slávka Kramárová SNS, HZDS Sereď Zvolený
Jozef Javurek SNS Šaľa Zvolený
Peter Gejdoš SNS Šaľa Zvolený
Svetozár Hikkel SNS Šaľa Zvolený
Jozef Husárik SNS Šaľa Zvolený
František Adam SNS Šaľa Zvolený
Michal Vrbovský SNS Šaľa Zvolený
Oľga Kaducová SNS Šoporňa Zvolený
Stanislav Novosad SNS Šoporňa Zvolený
Milan Pagáč SNS Šoporňa Zvolený
Milan Petrovský SNS Šoporňa Zvolený
Alexander Blaho SNS Šoporňa Zvolený
Helena Hipšová SNS Šoporňa Zvolený
Pavol Ščasný SNS Šoporňa Zvolený
Ján Hulák SNS Šoporňa Zvolený
Ivan Chrapko SNS Šoporňa Zvolený
Miroslav Krajča SNS Šoporňa Zvolený
Ervín Bratko SNS Mudroňovo Zvolený
Ján Morong SNS Mudroňovo Zvolený
Mária Gažová SNS Šrobárová Zvolený
Ján Gere SNS Šrobárová Zvolený
Viera Pavlusíková SNS Šrobárová Zvolený
Marta Henteková SNS Beša Zvolený
Milan Polakovič SNS Dolný Pial Zvolený
Anton Abelovský SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Anton Harman SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Mária Homolová SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Anton Horváth SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Jozef Poprac SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
František Grúň SNS Jesenské Zvolený
Karol Kapitán SNS Jesenské Zvolený
Jozef Mašura SNS Jesenské Zvolený
Ľubomír Mašura SNS Jesenské Zvolený
Marta Mihálová SNS Jesenské Zvolený
František Šari SNS Jesenské Zvolený
Ľudmila Miklóšová SNS Kozárovce Zvolený
Ján Budinský SNS Levice Zvolený
Pavol Kurti SNS Levice Zvolený
Jozef Kubala SNS Levice Zvolený
Milan Bátovský SNS Levice Zvolený
Karol Bednár SNS Levice Zvolený
Anton Janečko SNS Levice Zvolený
Jozef Marko SNS Levice Zvolený
Marián Mateja SNS Levice Zvolený
František Arvaj SNS Nová Dedina Zvolený
Jozef Selka SNS Nová Dedina Zvolený
Vladimír Senci SNS Nová Dedina Zvolený
Jozef Staňa SNS Nová Dedina Zvolený
Peter Tošál SNS Nová Dedina Zvolený
Alfonz Hruška SNS Nový Tekov Zvolený
Mária Kúdeľová SNS Starý Tekov Zvolený
Pavol Lecký SNS Starý Tekov Zvolený
Marko Seneši SNS Starý Tekov Zvolený
Milan Denko SNS Tlmače Zvolený
Jozef Čižmárik SNS Veľký Ďur Zvolený
František Formela SNS Báb Zvolený
Peter Nemeček SNS Báb Zvolený
Ľubomír Rybárik SNS Báb Zvolený
Oto Koppan SNS Cabaj - Čápor Zvolený
Jozef Páleník SNS Čierne Kľačany Zvolený
Alojz Švec SNS Čierne Kľačany Zvolený
Štefan Tonka SNS Čierne Kľačany Zvolený
Vladimír Urban SNS, HZDS Hosťovce Zvolený
Anton Bečka SNS Ivanka pri Nitre Zvolený
Marián Čičo SNS Ivanka pri Nitre Zvolený
Július Guzmický SNS Ivanka pri Nitre Zvolený
Michal Jurík SNS Ivanka pri Nitre Zvolený
Rudolf Chlebec SNS Lehota Zvolený
Štefan Petrík SNS Lehota Zvolený
Jarmila Balková SNS Lužianky Zvolený
Jaroslav Bíro SNS Lužianky Zvolený
Dezidéria Horková SNS Lužianky Zvolený
Jozef Šimko SNS Močenok Zvolený
Jolana Lenčešová SNS Močenok Zvolený
Štefan Bujalko SNS Nevidzany Zvolený
Vladimír Hegedüš SNS Nevidzany Zvolený
J.Viliam Miklík SNS Nitra Zvolený
Ladislav Billich SNS Nitra Zvolený
Jozef Hanák SNS Nitra Zvolený
Miloš Cimrák SNS Nitra Zvolený
Ján Gallo SNS Nitra Zvolený
Miloslav Kóňa SNS Nitra Zvolený
Alfréd Kotek SNS Nitra Zvolený
Jozef Šedovič SNS Nitra Zvolený
Emil Révay SNS Nitra Zvolený
Ján Petruška SNS Nitra Zvolený
Peter Domasta SNS Nitra Zvolený
Pavol Melenec SNS Obyce Zvolený
Štefan Minár SNS Obyce Zvolený
Ján Turčáni SNS Obyce Zvolený
Margita Királová SNS, HZDS Rumanová Zvolený
Jozef Kollár SNS, HZDS Rumanová Zvolený
Peter Novosedlík SNS, HZDS Rumanová Zvolený
Vincent Ševčík SNS, HZDS Rumanová Zvolený
Jozef Velčický SNS, HZDS Rumanová Zvolený
Ján Hözl SNS Skýcov Zvolený
Ľuboš Kusý SNS Skýcov Zvolený
Ondrej Barta SNS Sľažany Zvolený
Dušan Kramár SNS Sľažany Zvolený
Štefan Podhorský SNS Sľažany Zvolený
Vladimír Vrtal SNS Sľažany Zvolený
Mária Beňová SNS Sľažany Zvolený
Ľudovít Eliáš SNS Sľažany Zvolený
Karol ml. Hajnovič SNS Sľažany Zvolený
Anton Kováč SNS Sľažany Zvolený
Zdena Škvarková SNS Sľažany Zvolený
Ján Vallo SNS Sľažany Zvolený
Ladislav Čepec SNS Topoľčianky Zvolený
Helena Dankovičová SNS Veľká Dolina Zvolený
Ľudmila Jančovičová SNS Veľká Dolina Zvolený
Juraj Brandt SNS Volkovce Zvolený
Anna Hasprová SNS Volkovce Zvolený
Peter Strieška SNS Volkovce Zvolený
Jozef Filo SNS Zbehy Zvolený
Vladimír Karas SNS Zbehy Zvolený
Karol Fábry SNS Žikava Zvolený
Štefan Hosťovecký SNS Žikava Zvolený
Gejza Kukučka SNS Žikava Zvolený
Ladislav Kunský SNS Žikava Zvolený
Jozef Martinec SNS Zlaté Moravce Zvolený
Štefan Nociar SNS Zlaté Moravce Zvolený
Ján Haspra SNS Zlaté Moravce Zvolený
Juliana Kordošová SNS Zlaté Moravce Zvolený
Michal Borkovič SNS Zlaté Moravce Zvolený
Ján Demo SNS Zlaté Moravce Zvolený
Jozef Polák SNS Zlaté Moravce Zvolený
Ľudovít Babín SNS Bánov Zvolený
Helena Grófová SNS Bánov Zvolený
Helena Juríková SNS Bánov Zvolený
Anna Mančušková SNS Bánov Zvolený
Oto Cvik SNS Bánov Zvolený
Ján Ďurček SNS Bánov Zvolený
Tomáš Šimunek SNS Bánov Zvolený
Michal Kalina SNS Branovo Zvolený
Michal Supek SNS Branovo Zvolený
Ondrej Supek SNS Branovo Zvolený
Peter Slobodník SNS Dolný Ohaj Zvolený
František Golha SNS Hul Zvolený
Pavol Guláš SNS Hul Zvolený
Silvester Kačák SNS Hul Zvolený
Martin Samuhel SNS Jasová Zvolený
František Bednárik SNS Kolta Zvolený
Ján Gulbiš SNS Kolta Zvolený
Štefan Piko SNS Komjatice Zvolený
Ľudovít Gróf SNS Komjatice Zvolený
Milan Letko SNS Komjatice Zvolený
Angela Kalužáková SNS Komjatice Zvolený
Ján Repka SNS Komjatice Zvolený
Mária Bednárová SNS Maňa Zvolený
Rudolf Bugár SNS Maňa Zvolený
Mária Gerhátová SNS Maňa Zvolený
Vojtech Macvalda SNS Maňa Zvolený
Leonard Kajanovič SNS Mojzesovo Zvolený
Eliška Mrňuštíková SNS Mojzesovo Zvolený
Božena Pastieriková SNS Mojzesovo Zvolený
Emília Porubská SNS Mojzesovo Zvolený
Ján Teplan SNS Mojzesovo Zvolený
Mária Bršelová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Alojz Marek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Moravčík ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Jozef Balogh ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Miroslav Jarunek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Kliský ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Kliment Klučka ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Imrich Alaxa ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bakša ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tibor Ďuriš ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Mária Garaiová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Margaréta Mellenová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Oliver Čelko ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marian Karvaj ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marta Kováčová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bencze ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Katarína Danková ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
František Štefánik ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tomáš Hotový ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Peter Hudák ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Lenka Szegényová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Dušan Legény ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Alžbeta Húskova SNS Palárikovo Zvolený
Cyril Jankech SNS Palárikovo Zvolený
Zuzana Gulbišová SNS Palárikovo Zvolený
Richard Markusek SNS Palárikovo Zvolený
Amália Gajdošová SNS Radava Zvolený
Anna Halásová SNS Radava Zvolený
Emil Herceg SNS Radava Zvolený
František Jamriška SNS Radava Zvolený
Milan Cap SNS, HZDS Štúrovo Zvolený
Michal Hodonský SNS, HZDS Štúrovo Zvolený
František Tekely SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Stanislav Starzyk SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Jozef Steiner SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Alexander Turza SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Jozef Buranský SNS Úľany nad Žitavou Zvolený
Ondreja Laurová SNS Úľany nad Žitavou Zvolený
Rudolf Mikulec SNS Úľany nad Žitavou Zvolený
Pavol Zlatinský SNS Úľany nad Žitavou Zvolený
Jozef Belák SNS Veľké Lovce Zvolený
Jozef Galbavý SNS Veľké Lovce Zvolený
Štefan Ágh SNS Veľké Lovce Zvolený
Marián Vanko SNS Veľké Lovce Zvolený
Juraj Abrhan SNS Vlkas Zvolený
Martin Habrman SNS Vlkas Zvolený
Peter Greň SD, SNS, NDS, HZPČS, Holíč Zvolený
Beáta Ivanová SD, SNS, NDS, HZPČS, Holíč Zvolený
Pavol Horeš SNS, HZDS Myjava Zvolený
Ján Kočvara SNS, HZDS Myjava Zvolený
Branislav Nemček SNS, HZDS Myjava Zvolený
Ladislav Kamendy SNS, HZDS Myjava Zvolený
Jozef Horváth SNS, HZDS Myjava Zvolený
Viliam Belanský SNS, HZDS Myjava Zvolený
Vladimír Rapant SNS, HZDS Myjava Zvolený
Ján Škarítka SNS, HZDS Myjava Zvolený
Milan Báto SNS, HZDS Myjava Zvolený
Martin Podmajerský SNS, HZDS Myjava Zvolený
Pavol Vachula SNS, HZDS Myjava Zvolený
Miroslav Blažíček SNS Sološnica Zvolený
Ján Šiška SNS Sološnica Zvolený
Miroslav Patro SNS Bánovce nad Bebravou Zvolený
Lýdia Haincová SNS Bánovce nad Bebravou Zvolený
Vladimír Bulík SNS Bánovce nad Bebravou Zvolený
Zita Hluchá SNS Bánovce nad Bebravou Zvolený
Pavel Haláč SNS Bánovce nad Bebravou Zvolený
Zdeno Petrík SNS Belince Zvolený
Jozef Behul SNS Čermany Zvolený
Igor Jakubička SNS Čermany Zvolený
Mária Klčová SNS Čermany Zvolený
Juraj Mošať SNS Čermany Zvolený
Ferdinand Rolfes SNS Čermany Zvolený
Helena Sedlárová SNS Čermany Zvolený
Ján Adamovič SNS Dežerice Zvolený
Ladislav Chudoba SNS Dežerice Zvolený
František Kvak SNS Dežerice Zvolený
Marián Pšenka SNS Dežerice Zvolený
Rudolf Goga SNS Dvorany nad Nitrou Zvolený
Dušan Kučerka SNS Horné Štitáre Zvolený
Eva Babulicová SNS Jacovce Zvolený
Jozef Toman SNS Jacovce Zvolený
Jaroslav Božik SNS Jacovce Zvolený
Anton Bracho SNS Jacovce Zvolený
František Petráš SNS Jacovce Zvolený
Karol Bielich SNS Ješkova Ves Zvolený
Stanislav Bitarovský SNS Krušovce Zvolený
Stanislav Krčmárik SNS Livinské Opatovce Zvolený
Milan Beňo SNS Ludanice Zvolený
Edita Doležajová SNS Ludanice Zvolený
Otto Bisák SNS Ludanice Zvolený
Viera Kapustová SNS Ludanice Zvolený
Ján Špánik SNS Ľutov Zvolený
Terézia Gergelová SNS Malé Ripňany Zvolený
Ľubomír Gerguš SNS Malé Ripňany Zvolený
Juraj Kaizer SNS Malé Ripňany Zvolený
Jozef Macura SNS Malé Ripňany Zvolený
Helena Struhalová SNS Malé Ripňany Zvolený
Ján Víttek SNS Malé Ripňany Zvolený
Eva Bilecová SNS Nemečky Zvolený
Jozef Kopčan SNS Norovce Zvolený
Peter Hazucha SNS Partizánske Zvolený
Jozef Halmo SNS Partizánske Zvolený
Štefan Balážik SNS Partizánske Zvolený
Michal Babčan SNS, HZDS Solčany Zvolený
Štefan Bíly SNS, HZDS Solčany Zvolený
Marian Košík SNS, HZDS Solčany Zvolený
Juraj Soboňa SNS, HZDS Solčany Zvolený
Karol Babčan SNS, HZDS Solčany Zvolený
Karol Bíly SNS, HZDS Solčany Zvolený
Ján Kováč SNS, HZDS Solčany Zvolený
Jaroslav Kováč SNS, HZDS Solčany Zvolený
Milan Kováč SNS, HZDS Solčany Zvolený
Zuzana Mančíková SNS, HZDS Solčany Zvolený
Mária Holešová SNS Svrbice Zvolený
Pavol Hradecký SNS Svrbice Zvolený
Stanislav Jančovič SNS Svrbice Zvolený
Ľubomír Púček SNS Svrbice Zvolený
Rudolf Vičan SNS Svrbice Zvolený
Dušan Braný SNS Topoľčany Zvolený
Augustín Zachar SNS Topoľčany Zvolený
Anton Vražič SNS Tovarníky Zvolený
Juraj Dragula SNS Turčianky Zvolený
Dana Kováčiková SNS Turčianky Zvolený
Félix Lancík SNS Turčianky Zvolený
Peter Beles SNS Chynorany Zvolený
Stanislav Bezák SNS Chynorany Zvolený
Ľudovít Košík SNS Chynorany Zvolený
Róbert Magnusek SNS Chynorany Zvolený
Jozef Dušan Bezák SNS Chynorany Zvolený
Anton Magdolen SNS Chynorany Zvolený
Kazimir Haluška SNS Veľké Kršteňany Zvolený
Filip Kopál SNS Veľké Kršteňany Zvolený
Jozef Kopál SNS Veľké Kršteňany Zvolený
Jozef Kopál SNS Veľké Kršteňany Zvolený
Peter Král SNS Veľké Kršteňany Zvolený
Marián Gregorička SNS Veľké Ripňany Zvolený
Lubomír Gerbel SNS Veľké Chlievany Zvolený
Ladislav Hanko SNS Veľké Chlievany Zvolený
Anton Chrenko SNS Veľké Chlievany Zvolený
Vladimír Kováčik SNS Veľké Chlievany Zvolený
Rudolf Belis SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Július Kmeť SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Vojtech Korec SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Jozef Lajstrík SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Jozef Knajbel SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Peter Kováč SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Vojtech Kováč SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Eva Kováčová SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Marta Kováčová SNS, HZDS Veľké Uherce Zvolený
Jozef Pauček SNS Veľký Klíž Zvolený
Emil Benko SNS Veľký Klíž Zvolený
Miloš Kňaze SNS Veľký Klíž Zvolený
Rudolf Blaniar SNS Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Karol Halmo SNS Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Anna Kobydová SNS Bobot Zvolený
Jozef Marušek SNS Bobot Zvolený
Anna Sokolíková SNS Bobot Zvolený
Eva Bačíková SNS Dolná Poruba Zvolený
Ludmila Beláková SNS Dolná Poruba Zvolený
Jarolím Marienka SNS Dolná Poruba Zvolený
Viliam ml. Marušinec SNS Dolná Poruba Zvolený
Ján Suchý SNS Dolná Poruba Zvolený
Milan Suchý SNS Dolná Poruba Zvolený
Vladimír Slivka SNS Dolná Poruba Zvolený
Ján Smolka SNS Dolná Poruba Zvolený
Dušan Žabka SNS Dolná Poruba Zvolený
Ján Cabala SNS Horné Srnie Zvolený
Dušan Chlebana SNS Horné Srnie Zvolený
Ján Jánsky SNS Horné Srnie Zvolený
Július Kubíček SNS Horné Srnie Zvolený
Pavol Savka SNS Horné Srnie Zvolený
Milan Blaško SNS Horné Srnie Zvolený
Jaroslav Húserka SNS Horné Srnie Zvolený
Michal Kebísek SNS Horné Srnie Zvolený
Jozef Matejka SNS Horné Srnie Zvolený
Vladimír Breznický SNS Ivanovce Zvolený
Jozef Mlčuch SNS Ivanovce Zvolený
Ľudmila Ondrejičková SNS Ivanovce Zvolený
Slavomír Polák SNS Ivanovce Zvolený
Jozef Guláš SNS Kočovce Zvolený
Miroslav Ježovica SNS Kočovce Zvolený
Ján Bednár SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Vladimír Bednár SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Ján Fiala SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Peter Gulár SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Anton Katrinec SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Miroslav Kopecký SNS, HZDS Neporadza Zvolený
Peter Trokan SNS Omšenie Zvolený
Ján Barinka SNS Omšenie Zvolený
Ján Malo SNS Omšenie Zvolený
Ján Marček SNS Omšenie Zvolený
Ján Repiský SNS Omšenie Zvolený
Jozef Samuhel SNS Omšenie Zvolený
Rudolf Trokan SNS Omšenie Zvolený
Ján Bujný SNS Opatovce Zvolený
Ľubomír Bulko SNS Opatovce Zvolený
Jozef Dohál SNS Opatovce Zvolený
Janka Horňaková SNS Opatovce Zvolený
Tibor Chorvát SNS Opatovce Zvolený
Jozef Janík SNS Opatovce Zvolený
Anna Nagyová SNS Opatovce Zvolený
Igor Šulek SNS Opatovce Zvolený
Jozef Madro SNS Podolie Zvolený
Peter Ďuráči SNS Soblahov Zvolený
Jozef Halgoš SNS Soblahov Zvolený
Rudolf Mrázik SNS Soblahov Zvolený
Pavol Holúbek SNS Soblahov Zvolený
Alexander Jantošovič SNS Soblahov Zvolený
Ján Vanek SNS Chocholná - Velčice Zvolený
Jozef Slováček SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Ivan Čižmárik SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Peter Ďurech SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Daniela Košíková SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Jozef Propper SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Vladimír Ďurdík SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Ivan Masár SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Jana Doričková SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Michal Kunda SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Štefan Krupan SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Ľubomír Vrkoč SNS Trenčianska Teplá Zvolený
Marta Fábiková SNS Trenčianska Turná Zvolený
Rudolf Horňák SNS Trenčianska Turná Zvolený
Ján Oravec SNS Trenčianska Turná Zvolený
Pavol Ježík SNS Trenčianska Turná Zvolený
Peter Zajac SNS Trenčianska Turná Zvolený
Bohuslav Ďurech SNS Trenčianske Jastrabie Zvolený
Ivana Koreňová SNS Trenčianske Jastrabie Zvolený
Terézia Mikulová SNS Trenčianske Jastrabie Zvolený
Mária Vrzgulová SNS Trenčianske Jastrabie Zvolený
Milan Žák SNS Trenčianske Jastrabie Zvolený
Milan Kyselica SNS Trenčianske Mitice Zvolený
Stanislav Uher SNS Trenčianske Mitice Zvolený
Ján Ďurina SNS Trenčianske Teplice Zvolený
Ľudmila Chytilová SNS Trenčianske Teplice Zvolený
Jaroslav Kyselica SNS Trenčianske Teplice Zvolený
Vojtech Žitňan SNS Trenčín Zvolený
Božena Kováčiková SNS Trenčín Zvolený
Július Gregorovič SNS Trenčín Zvolený
Igor Drlička SNS Bašovce Zvolený
Jozef Feranec SNS Bašovce Zvolený
Jozef Hermann SNS Bašovce Zvolený
Jana Macová SNS Bašovce Zvolený
Michal Pavlovič SNS Bašovce Zvolený
Katarína Snopková SNS Bašovce Zvolený
Dušan Horváth SNS Bohdanovce nad Trnavou Zvolený
Anton Kučera SNS Bohdanovce nad Trnavou Zvolený
Helena Kumančíková SNS Bohdanovce nad Trnavou Zvolený
Pavel Lenivý SNS Bohdanovce nad Trnavou Zvolený
Daniela Síčová SNS Bohdanovce nad Trnavou Zvolený
Alojz Belica SNS Boleráz Zvolený
Igor Danišovič SNS Boleráz Zvolený
Ivan Kuhajda SNS Brestovany Zvolený
Ludovít Putera SNS Brestovany Zvolený
Vladimír Glasa SNS Cífer Zvolený
Pavol Polák SNS Cífer Zvolený
Milan Cisár SNS Cífer Zvolený
Ján Fíba SNS Dolná Krupá Zvolený
Jozef Keleši SNS Dolná Krupá Zvolený
Vladimír Blaho SNS Dolná Krupá Zvolený
Ján Gažo SNS Dolná Krupá Zvolený
Vladimír Gažo SNS Dolná Krupá Zvolený
Marián Brestovanský SNS Dolné Lovčice Zvolený
Miroslav Pavlus SNS Dolné Lovčice Zvolený
Jozef Škoda SNS Dolné Lovčice Zvolený
Peter Rusnák SNS Drahovce Zvolený
Teodor Rybárik SNS Drahovce Zvolený
Jozef Rusnák SNS Drahovce Zvolený
Štefan Hlavatý SNS Horné Trhovište Zvolený
Anna Tačovská SNS Horné Trhovište Zvolený
Tibor Veľký SNS Horné Trhovište Zvolený
Stanislav Horváth SNS Hrnčiarovce nad Parnou Zvolený
Ernest Hruška SNS Kočín Zvolený
Juraj Jankovič SNS Kočín Zvolený
Milan Slabý SNS Kočín Zvolený
Mária Rovenská SNS Koplotovce Zvolený
Valéria Rusnáková SNS Koplotovce Zvolený
Peter Spál SNS Koplotovce Zvolený
Jaroslav Bednár SNS Madunice Zvolený
Milan Kabát SNS Madunice Zvolený
Miloš Hesko SNS Madunice Zvolený
Daniel Ješko SNS Madunice Zvolený
Roman Šust SNS Madunice Zvolený
Peter Bartoš SNS Ostrov Zvolený
Ladislav Bolješik SNS Ostrov Zvolený
Jaromír Borovský SNS Ostrov Zvolený
Marek Gajdoš SNS Ostrov Zvolený
Viliam Hrnčár SNS Ostrov Zvolený
Antónia Svetlíková SNS Ostrov Zvolený
Vojtech Svetlík SNS Ostrov Zvolený
Peter Tkácz SNS Ostrov Zvolený
Iveta Hornáčková SNS Pavlice Zvolený
Augustín Ivančík SNS Pavlice Zvolený
Ambróz Zaťko SNS Pavlice Zvolený
Darina Bábska SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Vladimír Hrabovský SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Mária Hundáková SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Ján Kišš SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Miloš Krupa SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Otília Jurgová SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Vojtech Horňák SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Pavol Horňak SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Rudolf Macko SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Jozef Polák SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Marta Staneková SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Anna Mikulová SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Štefan Lúčny SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Peter Sklenár SNS, HZDS Piešťany Zvolený
Dušan Daloš SNS Rakovice Zvolený
Lucia Duračková SNS Rakovice Zvolený
Jozef Herceg SNS Rakovice Zvolený
Ján Hevier SNS Rakovice Zvolený
Ľuboš Janák SNS Rakovice Zvolený
Pavol Moravčík SNS Rakovice Zvolený
Milan Štefina SNS Rakovice Zvolený
Emília Homolová SNS Sokolovce Zvolený
Otomár Oravec SNS Suchá nad Parnou Zvolený
Milena Dobrovodská SNS, HZDS Špačince Zvolený
Jozef Páleník SNS, HZDS Špačince Zvolený
Anna Rajnicová SNS, HZDS Špačince Zvolený
Milan Šulko SNS, HZDS Špačince Zvolený
Jozef Mrva SNS, HZDS Špačince Zvolený
Roman Galbavý SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Jarmila Hercegová SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Emerencia Kollárová SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Peter Moravčík SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Dušan Strapatý SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Jaroslav Tonkovič SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Pavol Urban SNS, HZDS Trebatice Zvolený
Ladislav Bachratý SNS Trnava Zvolený
Mária Kozmelová SNS Trnava Zvolený
Richard Bohunický SNS Trnava Zvolený
Jozef Maras SNS Trnava Zvolený
Ján Horecký SNS Trnava Zvolený
Ján Godál SNS Trnava Zvolený
Jozefína Hrašnová SNS Trnava Zvolený
Roman Černík SNS Trnava Zvolený
Tibor Hlávek SNS Trstín Zvolený
Vladimír Kabarec SNS Trstín Zvolený
Ivan Kyselica SNS Trstín Zvolený
Oto Ormandy SNS Trstín Zvolený
František Guštafík SNS Veľké Kostoľany Zvolený
Viliam Jakubec ml. SNS Veľké Kostoľany Zvolený
Juraj Čajan SNS Veselé Zvolený
Peter Horina SNS Veselé Zvolený
Jozef Chudý SNS Veselé Zvolený
Viera Šipková SNS Veselé Zvolený
Mária Matejková SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Ladislav Sabo SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Rudolf Hornák SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Darina Karlíková SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Magda Bajcarová SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Jozef Drobný SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Vladimír Petrák SNS, HZDS Vrbové Zvolený
Igor Kovačič SNS Zavar Zvolený
Jozef Rusnák SNS Zavar Zvolený
Mária Šutiaková SNS Zavar Zvolený
Ivan Čapičík SNS Zeleneč Zvolený
Viera Gáliková SNS Zeleneč Zvolený
Mirko Barčak SNS Zeleneč Zvolený
Milan Bokor SNS Žlkovce Zvolený
Vladimír Bokor SNS Žlkovce Zvolený
Peter Kleštinec SNS Žlkovce Zvolený
Tibor Stanko SNS Žlkovce Zvolený
Bohuslav Uváčik SNS Žlkovce Zvolený
Hubert Blaško SNS Baláže Zvolený
Ivan Rybár SNS Baláže Zvolený
Ján Belko SNS, HZDS Brezno Zvolený
Jozef Jarabák SNS, HZDS Brezno Zvolený
Dušan Švantner SNS, HZDS Brezno Zvolený
Viera Blašková SNS, HZDS Brezno Zvolený
Andrej Brtko SNS, HZDS Brezno Zvolený
Dezider Gulovič SNS, HZDS Brezno Zvolený
Ján Pampúrik SNS, HZDS Brezno Zvolený
Jaroslav Rolko SNS, HZDS Brezno Zvolený
Oľga Friedlová SNS, HZDS Brezno Zvolený
Jozef Hoška SNS, HZDS Brezno Zvolený
Jozef Rochocký SNS, HZDS Brezno Zvolený
Michal Kvietok SNS, HZDS Brezno Zvolený
Pavol Medveď SNS, HZDS Brezno Zvolený
Ján Kereš SNS Brusno Zvolený
František Mucha SNS Brusno Zvolený
Tibor Oleríny SNS Brusno Zvolený
Miroslav Balco SNS Brusno Zvolený
Michal Fortiak SNS Brusno Zvolený
Marta Peťková SNS Brusno Zvolený
Jozef Murín SNS Heľpa Zvolený
Ľubica Brečková SNS Jarabá Zvolený
Eva Gašparová SNS Jarabá Zvolený
Stanislav Styk SNS Kynceľová Zvolený
Milan Blaschke SNS Michalová Zvolený
Ondrej Galko SNS Michalová Zvolený
Ivan Kurek SNS Michalová Zvolený
Roman Roštár SNS Moštenica Zvolený
Danka Barthová SNS Nemecká Zvolený
Juraj Štanda SNS Nemecká Zvolený
Daniel Kalický SNS Nemecká Zvolený
Peter Kobida SNS Nemecká Zvolený
Jaroslav Peťko SNS Nemecká Zvolený
Jozef Háaz SNS, HZDS Osrblie Zvolený
Ján Latinák SNS, HZDS Osrblie Zvolený
Milan Šárnik SNS, HZDS Osrblie Zvolený
Anton Trnik SNS, HZDS Osrblie Zvolený
Jozef Žabka SNS, HZDS Osrblie Zvolený
Milan Barla SNS Podkonice Zvolený
Jozef Jamrich SNS, HZDS Podkonice Zvolený
Peter Kostúr SNS Podkonice Zvolený
Ján Boháč SNS Pohorelá Zvolený
Ján Mak SNS Pohorelá Zvolený
Cyril Syč SNS Pohorelá Zvolený
Blažej Boháčik SNS Pohronská Polhora Zvolený
Milan Greguš SNS Ráztoka Zvolený
Ján Holík SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Igor Kováč SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Jozef Stanko SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Igor Bobok SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Peter Ďurka SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Jozef Polievka SNS Slovenská Ľupča Zvolený
Jozef Dernáč SNS Špania Dolina Zvolený
Jozef Knopp SNS Špania Dolina Zvolený
Mária Malajová SNS Špania Dolina Zvolený
Roman Süll SNS Špania Dolina Zvolený
Mária Štricová SNS Špania Dolina Zvolený
Daniel Štupák SNS Špania Dolina Zvolený
Štefan Kučera SNS Valaská Zvolený
Lucian Oravec SNS Valaská Zvolený
Anton Soliar SNS Valaská Zvolený
Peter Bánik SNS Valaská Zvolený
Peter Fischer SNS Valaská Zvolený
Jozef Kučera SNS Valaská Zvolený
Miloš Levík SNS Valaská Zvolený
Pavol Hľadaj SNS Valaská Zvolený
Ján Jenča SNS Valaská Zvolený
Juraj Mojžiš SNS Valaská Zvolený
Ondrej Klesniak SNS Vlkanová Zvolený
Anna Gregušová SNS Závadka nad Hronom Zvolený
Jana Chalupková SNS Závadka nad Hronom Zvolený
Ladislav Byrtus SNS Čadca Zvolený
Rudolf Prívara SNS Čadca Zvolený
Peter Glasnák SNS Čadca Zvolený
Ján Hoffmann SNS Čadca Zvolený
Anna Malíková SNS Čadca Zvolený
Jozef Potočár SNS Čierne Zvolený
Anton Grochal SNS Čierne Zvolený
Peter Harciník SNS Čierne Zvolený
Žofia Bugáňová SNS Dolný Vadičov Zvolený
Vlastimil Hartiník SNS Dolný Vadičov Zvolený
Milan Káčerík SNS Dolný Vadičov Zvolený
Jaroslav Kolembus SNS Dolný Vadičov Zvolený
Božena Králiková SNS Dolný Vadičov Zvolený
Július Vnuk SNS Dolný Vadičov Zvolený
Tomáš Čičman SNS Dunajov Zvolený
František Mitka SNS Dunajov Zvolený
Ľubomír Berešík SNS Horný Vadičov Zvolený
Ľubomír Kubaščík SNS Horný Vadičov Zvolený
Vladimír Mičunda SNS Horný Vadičov Zvolený
Božena Ďurčanová SNS Krásno nad Kysucou Zvolený
Vladimír Minarčík SNS Krásno nad Kysucou Zvolený
Peter Kultan SNS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Peter Ivánek SNS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Peter Dubravay SNS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Milan Marčan SNS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Jozef Svrček SNS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Ľubomír Horňáček SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Blažej Chupáč SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Ľubomír Chupáč SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Jaroslav Kekely SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Pavol Oškrobaný SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Juraj Šutý SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Peter Švec SNS Kysucký Lieskovec Zvolený
Jozef Bajánek SNS Nesluša Zvolený
Milan Bubrín SNS Nová Bystrica Zvolený
Dušan Šadibol SNS Nová Bystrica Zvolený
Anton Vojtek SNS Nová Bystrica Zvolený
Miloš Znachor SNS Nová Bystrica Zvolený
Milan Merička SNS Olešná Zvolený
Ondrej Staník SNS Olešná Zvolený
Miroslav Blaho SNS Ochodnica Zvolený
Anton Mizera SNS Ochodnica Zvolený
Anna Koptáková SNS Podvysoká Zvolený
Michal Malicher SNS Podvysoká Zvolený
Jozef Vrábel SNS Podvysoká Zvolený
Juraj Janík SNS Radoľa Zvolený
František Borot SNS Raková Zvolený
Peter Šuška SNS Raková Zvolený
Rastislav Čupa SNS Rudinská Zvolený
Oľga Tichá SNS Rudinská Zvolený
Miroslav Zuziak SNS Rudinská Zvolený
Jozef Baričiak SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Felix Chmúra SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Viera Jančariková SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Jozef Kalužný SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Ľubomír Poništ SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Emil Prišč SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Jozef Čulman SNS Staškov Zvolený
Rudolf Latka SNS Staškov Zvolený
Vladimír Leto SNS Staškov Zvolený
Ján Cyprich SNS Svrčinovec Zvolený
Peter Pajonk SNS Svrčinovec Zvolený
Rudolf Slovák SNS Svrčinovec Zvolený
Ondrej Martaus SNS Svrčinovec Zvolený
Zuzana Matejová SNS Turzovka Zvolený
Miroslav Holaza SNS Turzovka Zvolený
Jozef Fuljer SNS Vysoká nad Kysucou Zvolený
Anna Markuliaková SNS Vysoká nad Kysucou Zvolený
Pavol Holeštiak SNS Zákopčie Zvolený
Viera Kľučková SNS Zákopčie Zvolený
Eduard Franek SNS Zákopčie Zvolený
Ingrid Gabíková SNS Brezovica Zvolený
Ján Grman SNS Brezovica Zvolený
Ján Sivko SNS Brezovica Zvolený
Jozef Staseľ SNS Brezovica Zvolený
Karol Hromádka SNS Dolný Kubín Zvolený
Peter Bebej SNS Habovka Zvolený
Alojz Hruboš SNS Habovka Zvolený
Ján Jandura SNS Habovka Zvolený
Martin Ondrík SNS Habovka Zvolený
Ján Taraj SNS Habovka Zvolený
Lýdia Vojtaššáková SNS Habovka Zvolený
František Škapec SNS Hruštín Zvolený
Peter Janiga SNS Hruštín Zvolený
Rudolf Balco SNS Jasenová Zvolený
Juraj Brašeň SNS Jasenová Zvolený
Štefan Jadroň SNS Lokca Zvolený
Ondrej Jackulík SNS Námestovo Zvolený
Ľudovít Jankuliak SNS Námestovo Zvolený
Vladimír Brtko SNS Námestovo Zvolený
Marián Čecho SNS Námestovo Zvolený
František Bolek SNS Námestovo Zvolený
Vladimír Bejdák SNS Námestovo Zvolený
Jozef Vrábeľ SNS Námestovo Zvolený
Milan Pacík SNS Nižná Zvolený
Albín Antušák SNS Novoť Zvolený
Bernard Ondrejka SNS Novoť Zvolený
Margita Račáková SNS Novoť Zvolený
Štefan Bartoš SNS Novoť Zvolený
Štefan Mikolajčík SNS Novoť Zvolený
František Sochuľák SNS Novoť Zvolený
František Dulovec SNS Oravská Lesná Zvolený
Pavol Demko SNS Oravská Lesná Zvolený
Juraj Hurťák SNS Oravský Biely Potok Zvolený
Pavol Lofaj SNS Podbiel Zvolený
Hedviga Mintálová SNS Podbiel Zvolený
Viktor Ondrek SNS Podbiel Zvolený
Ján Sitek SNS Podbiel Zvolený
Miroslav Jagnešák SNS Rabča Zvolený
Jozef Sahuľ SNS Rabča Zvolený
Ján Chromek SNS Rabča Zvolený
Jozef Pienčák SNS Rabča Zvolený
Jozef Barút SNS Rabčice Zvolený
Jozef Bolibruch SNS Rabčice Zvolený
Drahotín Hadár SNS Rabčice Zvolený
František Trúchly SNS Rabčice Zvolený
Viliam Krška SNS Sedliacka Dubová Zvolený
Marian Miškovič SNS Sedliacka Dubová Zvolený
František Murin SNS Sedliacka Dubová Zvolený
Peter Oršuliak SNS Sedliacka Dubová Zvolený
Jozef Oršuliak SNS Sedliacka Dubová Zvolený
Ladislav Šutý SNS Sedliacka Dubová Zvolený
Peter Baľák SNS Ťapešovo Zvolený
Anna Huráková SNS Ťapešovo Zvolený
Peter Hvoľka SNS Ťapešovo Zvolený
Jozef Ferenčík SNS Tvrdošín Zvolený
Ján Gonda SNS Tvrdošín Zvolený
Stanislav Fukas SNS Tvrdošín Zvolený
Vladimír Hreus SNS Tvrdošín Zvolený
Milan Kováč SNS Tvrdošín Zvolený
Štefan Kormaňák SNS Tvrdošín Zvolený
František Krivda SNS Vavrečka Zvolený
Stanislav Harmata SNS Zuberec Zvolený
Klement Jandura SNS Zuberec Zvolený
Jaroslav Chovanec SNS Zubrohlava Zvolený
Jozef Jakubec SNS, HZDS Bobrovník Zvolený
Ján Krčula SNS, HZDS Bobrovník Zvolený
Igor Kuska SNS, HZDS Bobrovník Zvolený
Vlastimil Šotík SNS, HZDS Bobrovník Zvolený
Jozef Butora SNS Huty Zvolený
Jozef Kyseľ SNS Huty Zvolený
Ján Kubek SNS Huty Zvolený
Alojz Paškuliak SNS Huty Zvolený
Marián Ďateľ SNS Liptovská Teplá Zvolený
Alexander Huorka SNS Liptovská Teplá Zvolený
Jozef Puťka SNS Liptovská Teplá Zvolený
Vladimír Šimalčík SNS Liptovská Teplá Zvolený
Ľubomír Zelina SNS Liptovská Teplá Zvolený
Ján Benikovský SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Milan Benikovský SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Mária Devošová SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Viera Fričová SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Mária Gondová SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Tibor Klein SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Peter Malý SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Gustáv Moyš SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Elena Valušiaková SNS Liptovské Beharovce Zvolený
Dušan Michník SNS Liptovské Kľačany Zvolený
Miroslav Gazdarica SNS Liptovské Revúce Zvolený
Cyprián Králik SNS Liptovské Revúce Zvolený
Dominik Kura SNS Liptovské Revúce Zvolený
Štefan Kytoš SNS Liptovské Revúce Zvolený
Ivana Saloňová SNS Liptovské Revúce Zvolený
Karol Durný SNS Liptovský Mikuláš Zvolený
Milota Buková SNS, HZDS Lisková Zvolený
Jozef Kuteľ SNS, HZDS Lisková Zvolený
Viliám Nemček SNS, HZDS Lisková Zvolený
Jaroslav Pudiš SNS, HZDS Lisková Zvolený
Miloš Gejdoš SNS Ľubeľa Zvolený
Peter Húlek SNS Ľubeľa Zvolený
Viliam Dubovec SNS Ružomberok Zvolený
Ľubomír Bartík SNS Liptovské Sliače Zvolený
Karol Buvala SNS Stankovany Zvolený
Hieroným Fúra SNS Stankovany Zvolený
Vendelín Chovanec SNS Stankovany Zvolený
Pavol Šimo SNS Stankovany Zvolený
Anna Dekrétová SNS Cinobaňa Zvolený
Pavol Juraštik SNS Cinobaňa Zvolený
Vladimír Kupec SNS Cinobaňa Zvolený
Július Palik SNS Cinobaňa Zvolený
Lýdia Lauková SNS Cinobaňa Zvolený
Dana Stanová SNS České Brezovo Zvolený
Ladislav Šimo SNS Divín Zvolený
Pavel Žilka SNS Divín Zvolený
Jozef Cerovský SNS Divín Zvolený
František Martinský SNS Divín Zvolený
Marta Lukyová SNS Fiľakovo Zvolený
Pavol Macko SNS Halič Zvolený
Július Látka SNS Kokava nad Rimavicou Zvolený
Pavel Belica SNS Kotmanová Zvolený
Ján Karman SNS Kotmanová Zvolený
Ján Krajči SNS Kotmanová Zvolený
Vladimír Pivka SNS Kotmanová Zvolený
Zoltán Rutkaj SNS Kotmanová Zvolený
Ondrej Krupa SNS Lipovany Zvolený
Jozef Matúška SNS Lipovany Zvolený
Miroslav Adámek SNS Lučenec Zvolený
Štefan Cifra SNS Lučenec Zvolený
Pavol Čavoj SNS Lučenec Zvolený
Rudolf Slivka SNS Lučenec Zvolený
Dušan Ilčík SNS Lučenec Zvolený
Štefan Kováčik SNS Lučenec Zvolený
Peter Čavoj SNS Lučenec Zvolený
Július Varga SNS Poltár Zvolený
Peter Gaál SNS Rapovce Zvolený
Ján Segeč SNS Rapovce Zvolený
Ján Gažo SNS, HZDS Šiatorská Bukovinka Zvolený
Elena Aláčová SNS Tuhár Zvolený
Viera Fízeľová SNS Tuhár Zvolený
Ján Kralina SNS Tuhár Zvolený
Ľubica Martinská SNS Tuhár Zvolený
Jozef Líška SNS Veľká Ves Zvolený
Milan Paal SNS Veľká Ves Zvolený
Anton Plaucha SNS Veľká Ves Zvolený
Martin Stieranka SNS Veľká Ves Zvolený
Ján Nemec SNS Bystrička Zvolený
Ivan Nepela SNS Bystrička Zvolený
Václav Slivka SNS Bystrička Zvolený
Jozef Muráň SNS Lipovec Zvolený
Jozef Majer SNS Malý Čepčín Zvolený
Ján Žiak SNS Martin Zvolený
Ivan Gondáš SNS Martin Zvolený
Miroslav Kučera SNS Sklabiňa Zvolený
Dušan Fujko SNS Trebostovo Zvolený
Jaroslav Kočiš SNS Trebostovo Zvolený
Vratislav Fischer SNS Turčianska Štiavnička Zvolený
Ivan Pták SNS Turčianska Štiavnička Zvolený
Stanislav Rataj SNS Turčianska Štiavnička Zvolený
Ondrej Petrovič SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
František Repáň SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Anna Dubovcová SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Ján Hanus SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Ján Kováč SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Alfréd Priwitzer SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Elena Mažgútová SNS Vrútky Zvolený
Peter Ovečka SNS Beluša Zvolený
Jozef Ďurovec SNS Beluša Zvolený
Anna Labantová SNS Beluša Zvolený
Ján Prekop SNS Beluša Zvolený
Peter Sváda SNS Beluša Zvolený
Pavol Klúčik SNS Bodiná Zvolený
Štefan Kuljaček SNS Bolešov Zvolený
Michal Švítel SNS Bolešov Zvolený
Darina Harišová SNS Brvnište Zvolený
Ján Žbodák SNS Brvnište Zvolený
Jozef Blaško SNS Dolné Kočkovce Zvolený
František Brehovský SNS Dolné Kočkovce Zvolený
Jaroslav Chovanec SNS Dolné Kočkovce Zvolený
Ladislav Kučík SNS Dolné Kočkovce Zvolený
Ján Pastorek SNS Dolné Kočkovce Zvolený
Peter Valach SNS Dolné Kočkovce Zvolený
Augustin Baroš SNS Dolný Lieskov Zvolený
Rudolf Daňo SNS Dubnica nad Váhom Zvolený
Viliam Daňo SNS Dubnica nad Váhom Zvolený
Štefan Balala SNS Dubnica nad Váhom Zvolený
Anna Chalúpková SNS Dubnica nad Váhom Zvolený
Viera Bernátová SNS Dubnica nad Váhom Zvolený
Vladislav Gardoň SNS Horná Mariková Zvolený
Jozef Kavalík SNS Horná Mariková Zvolený
Miroslav Kavalík SNS Horná Mariková Zvolený
Rudolf Čurík SNS Horná Poruba Zvolený
Anton Kapša SNS Horná Poruba Zvolený
Peter Meliš SNS Horná Poruba Zvolený
Milan Staňo SNS Horná Poruba Zvolený
Jozef Poliak SNS Ilava Zvolený
Anna Rajcová SNS Ilava Zvolený
Anton Bajzík SNS Ilava Zvolený
Helena Bašová SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Ondrej Gáborík SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Jozefína Klabníková SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Stanislav Mako SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Dušan Mikudík SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Irena Šťastná SNS, HZDS Jasenica Zvolený
Pavol Fatura SNS Ladce Zvolený
Jozef Staňo SNS Lednica Zvolený
Milan Hanes SNS Lúky Zvolený
Miroslav Pončík SNS Lúky Zvolený
Ľuboslav Štefánik SNS Lúky Zvolený
Ľudmila Zlochová SNS Lysá pod Makytou Zvolený
Anna Červeňanová SNS Nová Dubnica Zvolený
Štefan Obložinský SNS Nová Dubnica Zvolený
Jozef Blaško SNS Nová Dubnica Zvolený
Vendelín Chudý SNS Nová Dubnica Zvolený
Pavol Baláž SNS Nová Dubnica Zvolený
Ambro Balušík SNS Papradno Zvolený
Helena Hlúšková SNS Papradno Zvolený
Albín Lacko SNS Papradno Zvolený
Ladislav Meštík SNS Papradno Zvolený
Albína Galková SNS Papradno Zvolený
Jozef Dušala SNS Podskalie Zvolený
Štefánia Magdechová SNS Podskalie Zvolený
Gustáv Majtán SNS Podskalie Zvolený
Pavol Lovíšek SNS Považská Bystrica Zvolený
Milan Briestenský SNS Považská Bystrica Zvolený
Ľudmila Ješková SNS Považská Bystrica Zvolený
Ľudmila Nochtová SNS Považská Bystrica Zvolený
Jozef Korňan SNS Považská Bystrica Zvolený
Peter Hrtánek SNS Prečín Zvolený
Anton Poliček SNS Prečín Zvolený
Vladimír Bednár SNS Púchov Zvolený
Jozef Babinec SNS Púchov Zvolený
Miroslav Rosina SNS Púchov Zvolený
Pavel Krchňavý SNS Púchov Zvolený
Vincent Lutišan SNS Púchov Zvolený
Milan Gombár SNS Sverepec Zvolený
Dezider Bisák SNS Tuchyňa Zvolený
Vojtech Bartoš SNS Bystričany Zvolený
Pavel Kollár SNS Bystričany Zvolený
Mária Kollárová SNS Bystričany Zvolený
Peter Pastierik SNS Bystričany Zvolený
Ján Poliak SNS Bystričany Zvolený
Ivan Kováčik SNS Čereňany Zvolený
Daniel Kučerka SNS Čereňany Zvolený
František Mikula SNS Čereňany Zvolený
Ľubomír Vincúr SNS Čereňany Zvolený
Ján Žiško SNS Čereňany Zvolený
Milan Žiško SNS Čereňany Zvolený
Peter Čajka SNS Diviacka Nová Ves Zvolený
Tatiana Kohútová SNS Diviacka Nová Ves Zvolený
Jozef Petráš SNS Diviacka Nová Ves Zvolený
Ľudmila Frivaldská SNS Lazany Zvolený
Igor Borišek SNS Lehota pod Vtáčnikom Zvolený
Rudolf Cipov SNS Lehota pod Vtáčnikom Zvolený
Anton Mujkoš SNS Lehota pod Vtáčnikom Zvolený
Jozef Baláž SNS Liešťany Zvolený
Zdeno Čavojčin SNS Liešťany Zvolený
Etela Drobcová SNS Liešťany Zvolený
Dušan Lukáč SNS Liešťany Zvolený
Ľudovít Lukáč SNS Liešťany Zvolený
Ján Hanko SNS Malá Čausa Zvolený
Anna Kollárová SNS Malá Čausa Zvolený
Viera Kršková SNS Malá Čausa Zvolený
Tibor Peniaško SNS Malá Čausa Zvolený
Eva Kucharovičová SNS Nedožery - Brezany Zvolený
Milan Znamenák SNS Nedožery - Brezany Zvolený
Jozef Berec SNS Nitrica Zvolený
Ladislav Berec SNS Nitrica Zvolený
Milan Berec SNS Nitrica Zvolený
Peter Líška SNS Nitrica Zvolený
Alojz Môcik SNS Nitrica Zvolený
Ľubomír Olejka SNS Nitrica Zvolený
Koloman Šúň SNS Nitrica Zvolený
Jozef ml. Vabec SNS Nitrica Zvolený
Marián Čižnár SNS, HZDS Nováky Zvolený
Vladimír Hagara SNS, HZDS Nováky Zvolený
Daniel Kiaba SNS, HZDS Nováky Zvolený
Ľubomír Krcha SNS, HZDS Nováky Zvolený
Ján Martina SNS, HZDS Nováky Zvolený
Magdaléna Môciková SNS, HZDS Nováky Zvolený
Peter Pech SNS, HZDS Nováky Zvolený
František Petriska SNS, HZDS Nováky Zvolený
Dagmar Boguská SNS, HZDS Nováky Zvolený
Peter Gašparovič SNS, HZDS Nováky Zvolený
Jozef Lenhart SNS, HZDS Nováky Zvolený
Anton Petriska SNS, HZDS Nováky Zvolený
Jozef Petriska SNS, HZDS Nováky Zvolený
Július Roháč SNS, HZDS Nováky Zvolený
Stanislav Oršula SNS, HZDS Nováky Zvolený
Jozef Páleš SNS, HZDS Nováky Zvolený
Vladimír Švec SNS, HZDS Nováky Zvolený
Vladimír Zaťko SNS, HZDS Nováky Zvolený
Gabriel Čauder SNS Prievidza Zvolený
Jaroslav Daniš SNS Prievidza Zvolený
Jozef Hospodár SNS Prievidza Zvolený
Martin Huba SNS Prievidza Zvolený
Dušan Magdin SNS Prievidza Zvolený
Jaroslav Andrášik SNS Prievidza Zvolený
Rudolf Kocnár SNS Prievidza Zvolený
Eugen Svítok SNS Prievidza Zvolený
Milan Biznár SNS Prievidza Zvolený
Margita Košová SNS Prievidza Zvolený
Peter Krško SNS Prievidza Zvolený
Peter Bartoš SNS Radobica Zvolený
Miroslav Kollár SNS Radobica Zvolený
Štefan Košovský SNS Radobica Zvolený
Pavel Adamik SNS Rudnianska Lehota Zvolený
Elena Belancová SNS Rudnianska Lehota Zvolený
Anton Kurín SNS Rudnianska Lehota Zvolený
Rudolf Bogáň SNS Sebedražie Zvolený
Michal Mjartan SNS Sebedražie Zvolený
Viliam Píš SNS Sebedražie Zvolený
Blandína Svítková SNS Sebedražie Zvolený
Vojtech Bernát SNS Temeš Zvolený
Miroslav Fakan SNS Temeš Zvolený
Ján Gaman SNS Temeš Zvolený
Eleonóra Lukaňová SNS Temeš Zvolený
Jozef Mazáň SNS Temeš Zvolený
Peter Belák SNS Chvojnica Zvolený
Peter Mjartan SNS Chvojnica Zvolený
Jozefa Simušiaková SNS Chvojnica Zvolený
Elena Kopčanová SNS Valaská Belá Zvolený
Anton Ďurdina SNS Veľká Čausa Zvolený
Peter Ďuriš SNS Veľká Čausa Zvolený
Eduard Kohút SNS Veľká Čausa Zvolený
Peter Gibala SNS Čierny Potok Zvolený
Kamil Hriň SNS Čierny Potok Zvolený
Jozef Krivda SNS Čierny Potok Zvolený
Milan Nôta SNS Čierny Potok Zvolený
Marian Priadka SNS Čierny Potok Zvolený
Štefan Zauška SNS Čierny Potok Zvolený
Ján Albert SNS Jesenské Zvolený
Ján Beňo SNS Jesenské Zvolený
Dušan Vojtek SNS Kraskovo Zvolený
Milan Adamčík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Holík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Pavel Kamenský ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Štefan Baláž ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Eva Bornayová ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Slavomír Hasara ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Antalík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Štefan Cifruš ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Peter Dragijský ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Faško ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Ján Bálint SNS Rimavské Brezovo Zvolený
Jarmila Belicová SNS Rimavské Brezovo Zvolený
Ondrej Plaštik SNS Rimavské Brezovo Zvolený
Zuzana Repková SNS Rimavské Brezovo Zvolený
Juraj Babic SNS Slizké Zvolený
Pavol Antoš SNS Brusník Zvolený
Viera Balážová SNS Brusník Zvolený
Stanislav Ďurica SNS Brusník Zvolený
Ľubomír Kalmár SNS Brusník Zvolený
Dezider Oláh SNS Brusník Zvolený
Ladislav Libovič SNS Dolná Strehová Zvolený
Ivan Longauer SNS Dolná Strehová Zvolený
Dušan Mališ SNS Dolná Strehová Zvolený
Oľga Priatková SNS Dolná Strehová Zvolený
Milan Šupica SNS Dolná Strehová Zvolený
Michal Lukaj SNS Dolné Strháre Zvolený
Dušan Luppa SNS Dolné Strháre Zvolený
Marian Pivka SNS Dolné Strháre Zvolený
Teodor Kolodej SNS Malý Krtíš Zvolený
Jozef Babic SNS Veľké Straciny Zvolený
Milan Debnár SNS Veľké Straciny Zvolený
Pavel Ďuriš SNS Veľké Straciny Zvolený
Ján Hronček SNS Veľké Straciny Zvolený
Jozefína Chudáčiková SNS Veľké Straciny Zvolený
Kvetoslava Káderová SNS Veľké Straciny Zvolený
Vladimír Kekelák SNS Veľké Straciny Zvolený
Ivan Prepelica SNS Veľké Straciny Zvolený
Juraj Prístavok SNS Veľké Straciny Zvolený
Jozef Javorský SNS Vieska Zvolený
Ondrej Kmeť SNS Vieska Zvolený
Milan Miklóš SNS Závada Zvolený
Augustín Doboš SNS Bzovík Zvolený
Pavel Gombala SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Milan Gondáš SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Jozef Krekáň SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Rudolf Kučera SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Hronček SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Mária ml. Kamenská SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján ml. Kret SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
František Machala SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Vladimír Machunka SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Nociar SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Anton ml. Olšiak SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
František Plavucha SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Šulek SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Anton Hanes SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Helena Hanesová SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Július Hanes SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Hronček SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Emil Václavik SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Václavik SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Anton Červienka SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Milan Kubiš SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Václavik SNS, HZDS Detvianska Huta Zvolený
Ján Hukel SNS Hriňová Zvolený
Pavel Ďurkovic SNS Kráľovce - Krnišov Zvolený
Emil Chlebničan SNS Kriváň Zvolený
Anna Kulichová SNS Lieskovec Zvolený
Rudolf Gajdoš SNS Očová Zvolený
Berta Ježíková SNS Očová Zvolený
Ladislav Cázer SNS Sebechleby Zvolený
Michal Cipcer SNS Sebechleby Zvolený
Ján Rerich SNS Sebechleby Zvolený
Mária Sýkorová SNS Sebechleby Zvolený
Dušan Uhrín SNS Sebechleby Zvolený
Pavel Kolenič SNS Tŕnie Zvolený
Ján Mlynár SNS Žibritov Zvolený
Milan Paľovič SNS Žibritov Zvolený
Peter Kortiš SNS Zvolen Zvolený
Jozef Debnárik SNS Svätý Anton Zvolený
Ondrej Bystriansky SNS Baďan Zvolený
Dušan Ondrík SNS Baďan Zvolený
Metód Mokroš SNS Bartošova Lehôtka Zvolený
Miroslav Roob SNS Bartošova Lehôtka Zvolený
Miroslav Sadovský SNS Bartošova Lehôtka Zvolený
Milan Brodziansky SNS Hliník nad Hronom Zvolený
Marián Hlinka SNS Hliník nad Hronom Zvolený
Peter Chmelo SNS Hliník nad Hronom Zvolený
Peter Antal SNS Horná Ždaňa Zvolený
Ivan Boroš SNS Horná Ždaňa Zvolený
Ján Jobb SNS Horné Hámre Zvolený
Ján Michálik SNS Horné Hámre Zvolený
Pavol Kapusta SNS Hronská Dúbrava Zvolený
Karol Weis SNS Ilija Zvolený
Jozef Jonáš SNS Janova Lehota Zvolený
Miroslav Beňo SNS Kosorín Zvolený
Ján Čech SNS Kosorín Zvolený
Rudolf Štefanovič SNS Kosorín Zvolený
Peter Dobrota SNS Kozelník Zvolený
Ľubomír Oravec SNS Kozelník Zvolený
Pavel Kubiš SNS Krahule Zvolený
Ján Barniak SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Vladimír Čerťaský SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Vladimír Koka SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Blažena Mokrošová SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Eduard Škriniar SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Milan Puliš SNS Ladomerská Vieska Zvolený
Róbert Kicko SNS Lehôtka pod Brehmi Zvolený
Viliam Klobušický SNS Lehôtka pod Brehmi Zvolený
Oľga Hrmová SNS Lovča Zvolený
Vladimír Hrmo SNS Lovča Zvolený
Jozef Košta SNS Lovča Zvolený
Jozef Kováč SNS Lovča Zvolený
Vladimír Olík SNS Lovča Zvolený
Jaroslav Valent SNS Lovča Zvolený
Ján Cabánik SNS Lovčica - Trubín Zvolený
Jarmila Korálová SNS Lovčica - Trubín Zvolený
Rudolf Koza SNS Lovčica - Trubín Zvolený
Pavel Holos SNS Lovčica - Trubín Zvolený
Július Štefanovič SNS Lovčica - Trubín Zvolený
Ján Fridrich SNS Pitelová Zvolený
Stanislav Mališ SNS Pitelová Zvolený
Danuša Mališová SNS Pitelová Zvolený
Ivan Sklenka SNS Pitelová Zvolený
Milan Sklenka SNS Pitelová Zvolený
Ján Svitok SNS Pitelová Zvolený
Milan Ivanič SNS Podhorie Zvolený
Miroslava Ivaničová SNS Podhorie Zvolený
Martina Mikušková SNS Podhorie Zvolený
Mária Hudecová SNS Prestavlky Zvolený
Stanislav Čierťaský SNS Prestavlky Zvolený
Július Dražo SNS Prestavlky Zvolený
Ľubomír Hudec SNS Repište Zvolený
Štefan Kmeť SNS Repište Zvolený
Ľubomír Kordík SNS Repište Zvolený
Pavol Kordík SNS Repište Zvolený
Ľubomír Lupták SNS Repište Zvolený
Vladimír Beihoffner SNS Rudno nad Hronom Zvolený
Božena Kubíková SNS Stará Kremnička Zvolený
Dušan Rajčan SNS Stará Kremnička Zvolený
Milan Belička SNS Trnavá Hora Zvolený
Ján Ciglan SNS Trnavá Hora Zvolený
Anton Heško SNS Trnavá Hora Zvolený
Anna Ivanová SNS Trnavá Hora Zvolený
Dušan Mališ SNS Trnavá Hora Zvolený
Ľubomír Slanina SNS Trnavá Hora Zvolený
Ján Slašťan SNS Trnavá Hora Zvolený
Emil Turaz SNS, KSÚ Žiar nad Hronom Zvolený
Pavol Bajaník SNS Belá Zvolený
Ján Bulka SNS Belá Zvolený
Jozef Lipka SNS Belá Zvolený
Kamil Muráň SNS Belá Zvolený
Pavol Štefko SNS Belá Zvolený
Božena Belová SNS Belá Zvolený
Kamil Bosík SNS Belá Zvolený
Štefan Franček SNS Belá Zvolený
Ján Mahút SNS Belá Zvolený
Bernard Kubík SNS Belá Zvolený
Ján Vlček SNS Belá Zvolený
Karol Klimík SNS Bitarová Zvolený
Milan Kucanský SNS Bitarová Zvolený
Pavol Šajtlava SNS Bytča Zvolený
Miroslav Zábavčík SNS Bytča Zvolený
Ján Hajný SNS Divinka Zvolený
Marián Holúbek SNS Divinka Zvolený
Tibor Ďurina SNS Dolná Tižina Zvolený
Bernard Balvan SNS Fačkov Zvolený
Jaroslav Bartek SNS Fačkov Zvolený
Jozef Čerňanec SNS Fačkov Zvolený
Eva Hollá SNS Fačkov Zvolený
Milan Jakubes SNS Fačkov Zvolený
Bernard Klinec SNS Fačkov Zvolený
Marián Gaňa SNS Hričovské Podhradie Zvolený
Jozef Panáč SNS Hvozdnica Zvolený
Martin Prašnický SNS Hvozdnica Zvolený
Ján Gažúr SNS Jasenové Zvolený
Jozef Smolka SNS Jasenové Zvolený
Peter Škola SNS Jasenové Zvolený
Jozef Hlavoň SNS Kotešová Zvolený
Bohumír Hranica SNS Kotešová Zvolený
Viera Nováková SNS Kotešová Zvolený
Vincent Ondríšek SNS Kotešová Zvolený
Marián Babiš SNS Krasňany Zvolený
Fabián Cigánik SNS Krasňany Zvolený
Tomáš Mariáš SNS Krasňany Zvolený
Ján Vrábel SNS Krasňany Zvolený
Oĺga Baránková SNS Kunerád Zvolený
Štefan Horník SNS Kunerád Zvolený
Božena Labantová SNS Kunerád Zvolený
Marián Brezáni SNS Lietava Zvolený
Ľubomír Chobot SNS Lietava Zvolený
Oľga Chobotová SNS Lietava Zvolený
Jozef Maljaček SNS Lietava Zvolený
Helena Maljačková SNS Lietava Zvolený
Ladislav Melišík SNS Lietava Zvolený
Adriana Tomaščíková SNS Lietava Zvolený
Jaroslav Brezáni SNS Lietava Zvolený
Ladislav Papán SNS Lietavská Lúčka Zvolený
Miroslav Papán SNS Lietavská Lúčka Zvolený
Karol Čerňanský SNS Malá Čierna Zvolený
Jozef Gažúr SNS Malá Čierna Zvolený
Dagmar Karasová SNS Maršová - Rašov Zvolený
Bohuslav Michálek SNS Maršová - Rašov Zvolený
Ján Pitlík SNS Maršová - Rašov Zvolený
Marián Schmidt SNS Maršová - Rašov Zvolený
Silvester Milo SNS Mojš Zvolený
Štefan Milo SNS Mojš Zvolený
Jozef Bielik SNS Nezbudská Lúčka Zvolený
Milan Danaj SNS Porúbka Zvolený
Zdeno Habrún SNS Porúbka Zvolený
Rastislav Isteník SNS Porúbka Zvolený
Ladislav Bohdal SNS Rajec Zvolený
Jozef Kasman SNS Rajec Zvolený
Jozef Beňo SNS Rajecká Lesná Zvolený
Milan Hulín SNS Rajecká Lesná Zvolený
Viktor Jakubský SNS Rajecká Lesná Zvolený
František Kolár SNS Rajecká Lesná Zvolený
František Fabana SNS Rajecká Lesná Zvolený
Ľubomír Kolár SNS Rajecká Lesná Zvolený
Karol Žovinec SNS Rajecká Lesná Zvolený
Rastislav Kasman SNS Rajecké Teplice Zvolený
Vladimír Ziman SNS Rajecké Teplice Zvolený
Vladimír Janura SNS Rajecké Teplice Zvolený
Jozef Knapec SNS Rajecké Teplice Zvolený
František Ďuriš SNS Rosina Zvolený
Peter Daňo SNS Stráňavy Zvolený
Milan Begáň SNS Stráňavy Zvolený
Michal Moravčík SNS Stráňavy Zvolený
Stanislav Ďurian SNS Stránske Zvolený
Jozef Bugáň SNS Stráža Zvolený
Pavol Ďurana SNS Stráža Zvolený
Valéria Hazdová SNS Stráža Zvolený
Ján Kováč SNS Stráža Zvolený
Kamil Poliak SNS Stráža Zvolený
Dana Barčíková SNS Strečno Zvolený
Eva Melová SNS Strečno Zvolený
Vladimír Melo SNS Strečno Zvolený
Peter Oberta SNS Strečno Zvolený
Milan Klocaň SNS Strečno Zvolený
Vladimír Repáň SNS Strečno Zvolený
Miroslav Sokolovský SNS Strečno Zvolený
Janka Tavačová SNS Strečno Zvolený
Pavol Zrelica SNS Strečno Zvolený
Ján Krištofík SNS Terchová Zvolený
Eva Štefánková SNS Terchová Zvolený
Zdeno Chovan SNS Turie Zvolený
František Lonc SNS Turie Zvolený
Miroslav Bros SNS Veľká Čierna Zvolený
Vladimír Domanický SNS Veľká Čierna Zvolený
Jozef Beran SNS Veľké Rovné Zvolený
Jozef Bruncko SNS Veľké Rovné Zvolený
Alojz Boko SNS Veľké Rovné Zvolený
Alojz Gumančík SNS Veľké Rovné Zvolený
Jozef Kubolek SNS Veľké Rovné Zvolený
František Lapuník SNS Veľké Rovné Zvolený
Anton Kubica SNS Višňové Zvolený
Rudolf Vojtyla SNS Višňové Zvolený
František Lučaník SNS Višňové Zvolený
Anton Sventek SNS Višňové Zvolený
Žigmund Adamica SNS Žilina Zvolený
Ján Burian SNS Žilina Zvolený
Jozef Krnčan SNS Žilina Zvolený
Štefan Zelník SNS Žilina Zvolený
Ľubomír Belohorec SNS Žilina Zvolený
Jozef Blahút SNS Žilina Zvolený
Igor Kmeť SNS Žilina Zvolený
Miroslav Korman SNS Žilina Zvolený
Emília Nedelková SNS Žilina Zvolený
Ján Beňovič SNS Žilina Zvolený
Božena Veselková SNS Žilina Zvolený
Marián Janušek SNS Žilina Zvolený
Ján Belaník SNS Žilina Zvolený
Daniel Klačko SNS Žilina Zvolený
Ladislav Porubec SNS Žilina Zvolený
Vincent Francl SNS Žilina Zvolený
Anton Gažica SNS Žilina Zvolený
František Hanč SNS Dubinné Zvolený
Jozef Lukáč SNS Dubinné Zvolený
Ján Tomčo SNS Dubinné Zvolený
Dušan Gašperko SNS Hažlín Zvolený
Ján Čech SNS Hervartov Zvolený
František Hanisek SNS Hervartov Zvolený
Štefan Petrašek SNS Hervartov Zvolený
Ján Šoltýs SNS Hervartov Zvolený
Jozef Šoltýs SNS Hervartov Zvolený
Marián Tej SNS Hervartov Zvolený
Dana Lazorová SNS Krivé Zvolený
Marek Oslacký SNS Krivé Zvolený
Miroslav Popovič SNS Richvald Zvolený
Jozef Furčák SNS, HZDS Zborov Zvolený
Michal Hajduk SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Ján Hreha SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Jozef Hrežik SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Jozef Vajda SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Jozef Vajda SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Pavol Harničár SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Ján Jankaj SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Dušan Kudravý SNS Belá nad Cirochou Zvolený
Rastislav Staroň SNS Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Eva Janusová SNS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ladislav Potemra SNS Košice - Šaca Zvolený
Marián Bitto SNS Čaňa Zvolený
Marcel Hoholko SNS Čaňa Zvolený
Imrich Sabol SNS Čaňa Zvolený
Andrej Sabol SNS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Stanislava Faltínová SNS Gyňov Zvolený
Miroslav Kolenič SNS, HZDS Moldava nad Bodvou Zvolený
Jana Adamová SNS Nižná Hutka Zvolený
Konštantín Hanudel SNS Nižná Hutka Zvolený
Pavol Pálfi SNS Nižná Hutka Zvolený
Ján Švehlík SNS Nižná Hutka Zvolený
Ondrej Vojvoda SNS Nižná Hutka Zvolený
Pavol Elischer SNS Opátka Zvolený
Štefan Krištof SNS Opátka Zvolený
Martin Hegedüš SNS Rudník Zvolený
Ladislav Balla SNS Vajkovce Zvolený
Juraj Beňo SNS Vajkovce Zvolený
Helena Čorbová SNS Vajkovce Zvolený
Marta Čulková SNS Vajkovce Zvolený
Ján Janovčík SNS Vajkovce Zvolený
Imrich Jurko SNS Vajkovce Zvolený
Emília Majlingová SNS Vajkovce Zvolený
Emil Mako SNS Vajkovce Zvolený
Jaroslav Mako SNS Vajkovce Zvolený
Ján Mato SNS Vajkovce Zvolený
Jozef Balog SNS Vyšný Klátov Zvolený
Štefan Bernat SNS Vyšný Klátov Zvolený
Milan Cirner SNS Vyšný Klátov Zvolený
Marta Čižmárová SNS Vyšný Klátov Zvolený
Štefan Juhás SNS Vyšný Klátov Zvolený
Marta Juhásová SNS Vyšný Klátov Zvolený
Štefan Mačinga SNS Vyšný Klátov Zvolený
František Mižak SNS Vyšný Klátov Zvolený
Marta Kozáková SNS Čečehov Zvolený
Andrej Štefanič SNS Hnojné Zvolený
Ján Leško SNS Horovce Zvolený
Jaroslav Stanko SNS Inovce Zvolený
Milan Stanko SNS Inovce Zvolený
Ján Gazulič SNS Jovsa Zvolený
Vladimír Jus SNS Kusín Zvolený
František Džuppa SNS Michalovce Zvolený
Gabriela Babiarová SNS Michalovce Zvolený
Ján Kovalík SNS Suché Zvolený
Ján Štefan SNS Suché Zvolený
Marián Hreha SNS Vrbnica Zvolený
Mária Ivaňová SNS Vrbnica Zvolený
Ján Juhás SNS Vrbnica Zvolený
Peter Madarás SNS Vrbnica Zvolený
Gabriela Poľašková SNS Vrbnica Zvolený
Stanislav Rovňák SNS Vrbnica Zvolený
Alexander Tačár SNS Vrbnica Zvolený
Dušan Činčár SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Jozef Knižka SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Vladimír Knižka SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Ondrej Majerčák SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Milan Mlynarčík SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Milan Oravec SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Vladimír Šífra SDĽ, SNS, HZDS Nová Lesná Zvolený
Anton Andráš SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Jaroslav Adamov SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Dušan Brutovský SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Valent Kriš SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Anna Gurecká SNS, HZDS Veľká Lomnica Zvolený
František Cifra SNS Dubovica Zvolený
Peter Kopilec SNS Lúčka Zvolený
Veronika Gmitrová SNS Malý Šariš Zvolený
Vendelín Balčák SNS, HZDS Šarišské Michaľany Zvolený
Igor Koziak SNS, HZDS Šarišské Michaľany Zvolený
Albín Adamkovič SNS Víťaz Zvolený
Jozef Ferenc SNS Župčany Zvolený
Mária Germušková SNS Župčany Zvolený
Eduard Lazor SNS Župčany Zvolený
Cyril Leško SNS Župčany Zvolený
Ján Garan SNS Dobšiná Zvolený
Ján Krišák SNS Dobšiná Zvolený
Štefan Čuchran SNS Dobšiná Zvolený
Ladislav Trebuna SNS Jelšava Zvolený
Mária Hlaváčová SNS Kobeliarovo Zvolený
Gabriela Borošová SNS Mokrá Lúka Zvolený
Katarína Grendelová SNS Mokrá Lúka Zvolený
Jana Gurská SNS Mokrá Lúka Zvolený
Július Laššan SNS Mokrá Lúka Zvolený
Ján Johan SNS Revúcka Lehota Zvolený
Ondrej Kučerák SNS Revúcka Lehota Zvolený
Ján Endrek SNS Rožňava Zvolený
Ladislav Kirchmaier SNS Slavošovce Zvolený
Peter Nosaľ SNS Slavošovce Zvolený
Viliam Alexai SNS Vlachovo Zvolený
Štefan Ďuraj SNS Vlachovo Zvolený
Ľuboš Gál SNS Vlachovo Zvolený
Igor Leško SNS Vlachovo Zvolený
Vladimír Marciš SNS Vlachovo Zvolený
Anton Hozza SNS Matejovce nad Hornádom Zvolený
Milan Rychnavský SNS Matejovce nad Hornádom Zvolený
Jozef Kľukovský SNS Spišské Vlachy Zvolený
Jozef Hronec SNS Spišské Vlachy Zvolený
Ladislav Šterbinský SNS Spišské Vlachy Zvolený
Veronika Basárová SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Rudolf Žiak SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Darina Bartovicová SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Milan Benko SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Ján Barna SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Vladimír Dlugolinský SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
František Horal SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Wilhelm Oravec SNS, HZDS Stará Ľubovňa Zvolený
Ján Fiľak st. SNS Kožuchovce Zvolený
Michal Fiľak SNS Kožuchovce Zvolený
Ján Fecko SNS Kožuchovce Zvolený
Štefan Semuf SNS Kožuchovce Zvolený
Jaroslav Vorobeľ SNS Kožuchovce Zvolený
Jaroslav Zajac SNS Kožuchovce Zvolený
Ján Dovičák SNS Krišlovce Zvolený
Vasiľ Grešlík SNS Nižný Komárnik Zvolený
Marta Homzová SNS Staškovce Zvolený
Jozef Andrejko SNS Stropkov Zvolený
Ján Cichý SNS Stropkov Zvolený
Jozef Bujdoš SNS Tisinec Zvolený
Juraj Drotar SNS Tisinec Zvolený
Jaroslava Gajdošová SNS Tisinec Zvolený
Jozef Kačmár SNS Tisinec Zvolený
Štefan Pališín SNS Tisinec Zvolený
Monika Prusáková SNS Tisinec Zvolený
Božena Vysokajová SNS Tisinec Zvolený
Dušan Hudák SNS Vislava Zvolený
Miroslav Roman SNS Vislava Zvolený
Milan Gundza SNS Vyšný Komárnik Zvolený
Alžbeta Vašutová SNS Vyšný Komárnik Zvolený
Viera Dudášová SNS Cejkov Zvolený
Imrich Šamu SNS Trebišov Zvolený