Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Ladislav Slovjak SDĽ, SNS, HZDS Cejkov
Dušan Poľacký SDA, SMER, SNS, ĽB, HZDS, ANO Trebišov
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Ján Hric SDĽ, SNS, KSS, HZDS Záhor
Juraj Cinkanič SDĽ, SNS, KSS, HZDS Ruský Hrabovec
Mária Brannová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruskovce
Ján Berezňanin SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruská Bystrá
Eva Landová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Remetské Hámre
Michal Semáč SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Pinkovce
František Marcin SDĽ, SMER, SNS, HZDS Ostrov
Andrej Holuvčák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Nižná Rybnica
Anna Janošová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Kristy
Jozef Kaleta SDA, SMER, SNS, HZDS Nová Ľubovňa
Peter Molčan SDĽ, SNS, P SNS, HZDS Sabinov
Jozef Čurilla SNS, HZDS Jasenov
Štefan Ladičkovský SNS, HZDS, ANO Topoľovka
Ladislav Polák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Inovce
Ján Skyba SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Choňkovce
Ján Janusík SNS Hlivištia
Juraj Viňansky SDĽ, SNS, HZDS Fekišovce
Jana Dzurjová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Bunkovce
Andrej Petrúň SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Beňatina
Ján Štrbík SNS Nováčany
Ondrej Vojvoda SNS Nižná Hutka
Ján Hvizdoš SMER, SNS, KSS, HZDS, HZD Gelnica
Jozef Goga SDĽ, SNS, KSS, HZDS Vyšný Žipov
Stanislav Boroš SMER, SNS, HZDS Nižný Kručov
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
František Bazar SNS, HZDS Baškovce
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Milan Hrivniak SDĽ, SNS Lukavica
Ján Jajko SMER, SNS, ANO Lenartov
Ľubomír Bielik SNS Bartošova Lehôtka
Marta Šmondrková SMER, SNS Veľká Lehota
Vladimír Pastierovič SMER, SNS, HZDS Železná Breznica
Vladimír Kapusta SMER, SNS, HZDS Tŕnie
Martin Babiak SNS, HZDS Podzámčok
Juraj Kubiš SNS, KSS, HZDS Očová
Ján Kucbel SNS, HZDS Babiná
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Matúš Bystriansky SDSS, SMER, SNS, SDKÚ, KĽS, ANO Dolná Strehová
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov
Juraj Kundrát SNS Bajerovce
Juraj Radačovský SMER, SNS, HZDS Podhorany
Milan Benč SDĽ, SDA, SNS, RDH-VÝCHOD, HZDS, HZD Prešov
Jozef Kováčik SMER, SNS Brusník
Viera Feješová SNS Rimavské Brezovo
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Miloš Očenáš SNS, HZDS Čerenčany
Milan Spodniak SNS, HZDS, HZD Ratka
Igor Školník SNS Lupoč
Ľubomír Božik SNS Kotmanová
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Ján Jurko SNS Žbince
Štefan Poľaško SNS Vrbnica
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Milan Štefanka SNS Pitelová
Cyril Hrmo SNS Lovča
Štefan Spodniak SNS Stožok
Jozef Výbošťok SNS, HZDS Klokoč
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Milan Jaďuď SDĽ, SMER, SNS, KSS Svätý Anton
Milan Turský SMER, SNS Višňové
Karol Strásky SNS, HZD Varín
Blažej Dolník SNS Kunerád
František Maňak SNS Konská
Ján Tatár SNS Stankovany
Vladimír Fuňák SNS, HZDS Liptovské Sliače
Vladimír Šimalčík SNS Liptovská Teplá
Albín Husarčík SNS, HZDS Liptovská Lúžna
Milan Vrábeľ SNS Zákamenné
Ivan Hašto SNS, P SNS, HZDS Trebostovo
Anna Glembová SNS Liptovské Beharovce
Ján Podmanický SMER, SNS, P SNS, HZDS, HZD Stará Bystrica
František Broš SNS, P SNS, HZDS Raková
Ján Šutiak SNS Nová Bystrica
Štefan Puchoň SNS Kolárovice
Jozef Káčer SNS, ĽS, HZDS Martin nad Žitavou
Vladimír Strmeň SNS Motyčky
Anna Bieliková SNS Ďurčiná
Jozef Toman SNS Jacovce
Ivan Holka SNS Vlkas
Stanislav Gombík SNS Cabaj - Čápor
Ivan Habiňák SNS, KDH, HZDS Zbehy
Jozef Gálus SNS, HZDS Hontianske Trsťany
Július Sádovský SDĽ, SNS, P SNS Plavé Vozokany
Ľudovít Viglaš SNS, KDH Čaka
Milan Berec SNS Trenčianska Teplá
Miroslav Ďuráči SNS, HZDS Soblahov
Jozef Regina SNS, P SNS, HZDS Nedožery - Brezany
Emília Lenhartová SNS, P SNS Malá Čausa
Ján Mokrý SNS, P SNS Čereňany
Ján Šnirc SDĽ, SNS, KDH, HZDS Bystričany
Anton Lagíň SNS, HZDS Prečín
Iveta Randziaková SDĽ, SMER, SNS, HZD Klátova Nová Ves
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Ján Miklovič SNS, HZDS Považany
Pavol Slobodník SNS, KDH, KĽS Dolný Ohaj
Helena Juríková SNS, HZDS Bánov
Milan Staňo SNS Horná Poruba
Zuzana Máčeková SDĽ, SMER, SNS, HZDS Uhrovec
Vincent Belan SNS Šípkov
Mária Varhaníková SNS, P SNS Malá Hradná
Rastislav Mrva SNS, KDH Hrnčiarovce nad Parnou
Ľubomír Matlák SDĽ, SNS, HZDS Špačince
Ľudovít Štefánek SNS, HZDS, HZD Suchá nad Parnou
Beáta Štefková SNS Oreské
Jozef Hazlinger SZS, SMER, SNS, HZDS Gbely
Vladimír Tomášik SNS Bašovce
Emil Šiška SNS Veľké Orvište
Viliam Zubák SNS Ostrov
Ladislav Ďureček SNS Nimnica
Jaroslav Túček SDĽ, SNS, KDH, HZDS Lúky
Ľuboš Savara SMER, SNS, HZDS Lednické Rovne
Miroslav Ház SNS Lednica
Ľudovít Vojtko SNS, P SNS Lipník
Mária Wiedermannová SDĽ, SNS, P SNS Temeš
Mariana Gromová SNS, P SNS Poluvsie
Alena Jelušová SNS, HZDS Madunice
Ján Dlhopolček SMER, SNS, HZDS Hlohovec
Ľuboš Gubáň SMER, SNS, HZDS, ANO Dvorníky
Stanislav Kiš SNS Šoporňa
Michal Hájnik SNS Pusté Sady
Ľubomír Poór SNS, KDH, KSS Bernolákovo
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa