Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Milan Tomko KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zemplínsky Branč 150 60,48 Zvolený
Marián Kučera SDKÚ-DS, SNS, ASV Zemplínska Nová Ves 32 6,44 Nezvolený
Ján Ferko SNS Zbehňov 83 66,94 Zvolený
Ján Ondovčík SNS, SMER, ĽS-HZDS Vojčice 361 34,88 Nezvolený
Alena Kováčová ĽS-HZDS, SNS, SMER Veľké Ozorovce 264 85,99 Zvolený
Ján Cap SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľaty 114 25,22 Nezvolený
Ján Roman SNS, ĽS-HZDS Trnávka 69 100,00 Zvolený
Ján Grega SNS Trebišov 1687 22,42 Nezvolený
Ernest Trella SMER, SNS, ĽS-HZDS Somotor 44 5,47 Nezvolený
Vladimír Kráľovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Slivník 234 48,25 Zvolený
Ján Hvozdík SNS, SMER, ĽS-HZDS Parchovany 541 100,00 Zvolený
Mária Frágnerová SNS Nový Ruskov 0 0,00 Nezvolený
Ján Kapajka SNS, SMER, ĽS-HZDS Novosad 312 100,00 Zvolený
Peter Kolesár SNS, SMER, ĽS-HZDS Michaľany 83 10,55 Nezvolený
Anton Petruška ĽS-HZDS, SMER, SNS Jamník 305 57,66 Zvolený
Dušan Pramuka SNS, ĽS-HZDS, SMER Chrasť nad Hornádom 92 24,15 Nezvolený
Peter Hudák SNS, ĽS-HZDS Hrabušice 34 3,92 Nezvolený
Metod Revaj SNS, SMER, ĽS-HZDS Hnilec 0 0,00 Nezvolený
Dušan Grec SNS, SMER Hnilčík 56 17,13 Nezvolený
Tibor Theis SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Helcmanovce 349 45,74 Zvolený
Miroslav Snopko ĽS-HZDS, SNS, SMER Harichovce 153 20,82 Nezvolený
Anna Nemčíková KDH, SNS, SDKÚ-DS, SMER Gelnica 1214 63,13 Zvolený
Miroslav Výrostek SNS, ĽS-HZDS Danišovce 203 69,28 Zvolený
Mária Zahurancová SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Bystrany 292 33,11 Nezvolený
Ján Ambroz SNS Stratená 36 35,29 Nezvolený
Štefan Bašták SNS, ĽS-HZDS, SMER Slavošovce 493 58,27 Zvolený
Ján Timár ĽS-HZDS, SNS, SMER Roštár 116 45,49 Zvolený
Martin Gallík SNS, ĽS-HZDS Nižná Slaná 190 29,92 Nezvolený
Slavomíra Gallová SNS Honce 54 25,71 Nezvolený
Marek Jančík SNS Hanková 22 53,66 Zvolený
Milan Mlynár ĽS-HZDS, SNS Gočovo 137 53,31 Zvolený
Miroslav Šimun SNS Gemerská Poloma 49 4,55 Nezvolený
Ľubomír Balážik SNS Dobšiná 384 20,98 Nezvolený
František Pamula SNS Dedinky 41 18,98 Nezvolený
Valentín Vasilňák SNS Stretavka 51 45,54 Zvolený
Vladimír Dunajčák KDH, SNS Strážske 902 47,90 Zvolený
Pavol Džurina SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Sobrance 1126 37,04 Nezvolený
Peter Tokár SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Sejkov 98 100,00 Zvolený
Juraj Cinkanič SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruský Hrabovec 94 44,13 Zvolený
Mária Brannová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 46 32,17 Nezvolený
Ján Berezňanin SNS, ĽS-HZDS Ruská Bystrá 41 43,62 Nezvolený
Peter Olejník SNS Rakovec nad Ondavou 212 41,90 Zvolený
Oto Fenin SMER, SNS, ĽS-HZDS Pusté Čemerné 157 70,40 Zvolený
Jozef Petranič SNS Pozdišovce 34 5,56 Nezvolený
Jozef Filip SNS, ĽS-HZDS Porúbka 17 6,25 Nezvolený
Ladislav Dolinič SNS Poruba pod Vihorlatom 77 20,81 Nezvolený
Oľga Fečíková SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Porostov 105 100,00 Zvolený
Emil Osif SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Podhoroď 118 62,43 Zvolený
Pavel Tomčo SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Petrovce 107 100,00 Zvolený
Darina Frigová SNS Palín 50 12,11 Nezvolený
František Marcin SNS Ostrov 119 66,11 Zvolený
Milan Kočan SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Orechová 40 25,81 Nezvolený
Milan Husár SNS Nižné Nemecké 91 47,64 Zvolený
Milan Diabelko SNS Nižná Rybnica 22 9,48 Nezvolený
Anton Šandor HZD, SNS, KDH, ĽS-HZDS Nacina Ves 433 60,81 Zvolený
Stanislav Gaľa SNS Michalovce 715 6,49 Nezvolený
Stanislav Kaňuch SNS Malé Ozorovce 111 36,16 Zvolený
Martin Hrivňák SNS Luhyňa 80 44,44 Nezvolený
Michal Hrinko SMER, SNS, ĽS-HZDS Lastovce 305 55,96 Zvolený
Ján Lajoš SNS, ĽS-HZDS Kysta 112 44,80 Zvolený
Mária Kaňuchová SNS, ĽS-HZDS Kravany 95 54,91 Zvolený
Pavol Duč ĽS-HZDS, SNS, SMER Kožuchov 79 49,38 Zvolený
Imrich Moňak SNS, SMER, ĽS-HZDS Kašov 90 100,00 Zvolený
Milan Rohaľ SMER, SNS, ĽS-HZDS Hriadky 120 43,48 Nezvolený
Ladislav Slovjak SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Cejkov 540 71,90 Zvolený
Margaréta Kurucová ĽS-HZDS, SNS, SMER Brezina 238 65,03 Zvolený
František Hadušovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Žehra 30 5,20 Nezvolený
Ondrej Fabry ĽS-HZDS, SMER, SNS Vojkovce 17 7,23 Nezvolený
Ladislav Koňak SMER, SNS, ĽS-HZDS Teplička 296 53,82 Zvolený
Oskár Münnich ANO, SNS, SF, SMER Švedlár 536 49,58 Zvolený
Elena Franková SNS, SMER Spišský Hrušov 128 20,98 Nezvolený
Zuzana Nebusová SNS Spišské Tomášovce 459 75,49 Zvolený
Ján Volný ĽS-HZDS, SNS, SMER Spišská Nová Ves 3211 31,70 Zvolený
Margita Brutovská SMER, ANO, SNS, KDH, SDKÚ-DS Smolník 222 37,95 Zvolený
Michal Kotrady SNS, SMER, ĽS-HZDS Smižany 1651 63,09 Zvolený
Jozef Mihalčin ĽS-HZDS, SNS, SMER Slovinky 132 16,60 Nezvolený
Vladislav Vrábeľ ĽS-HZDS, SNS, SMER Slatvina 130 79,27 Zvolený
František Vytykáč SNS, ĽS-HZDS, SMER Rudňany 367 36,02 Nezvolený
Július Gallo SNS Prakovce 16 1,18 Nezvolený
Peter Volčko ĽS-HZDS, SNS, SMER Poráč 276 100,00 Zvolený
Jozef Gardošík SNS, ĽS-HZDS, SMER Olcnava 440 75,73 Zvolený
Dušan Slivka ĽS-HZDS, KDH, SNS Nálepkovo 565 42,32 Nezvolený
Anton Hozza ĽS-HZDS, SNS, SMER Matejovce nad Hornádom 55 20,75 Nezvolený
Ján Šofranko ĽS-HZDS, SNS, SMER Markušovce 585 57,41 Zvolený
Peter Biskup ĽS-HZDS, SNS, SMER Letanovce 172 22,25 Nezvolený
Peter Bratko ĽS-HZDS, SNS Krompachy 440 15,45 Nezvolený
Vincent Bača SMER, SNS, ĽS-HZDS Kolinovce 223 82,90 Zvolený
Darina Čurillová ĽS-HZDS, SNS Kaľava 89 39,04 Nezvolený
Jaroslav Vaľo SNS Malčice 37 5,83 Nezvolený
Július Vidňanský SNS Lekárovce 109 21,25 Nezvolený
František Engel SNS Laškovce 12 4,74 Nezvolený
Ján Jenčík SNS Lastomír 1 0,20 Nezvolený
Anna Janošová ĽS-HZDS, SNS Kristy 135 83,33 Zvolený
Mária Hreňková SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Krčava 119 50,85 Zvolený
Milan Capík KDH, SNS, ĽS-HZDS Koromľa 68 28,10 Nezvolený
Ján Slávik SNS, KDH Koňuš 38 17,59 Nezvolený
Jozef Husár SNS Kolibabovce 47 40,87 Nezvolený
Alena Berdáková SNS Klokočov 72 32,00 Nezvolený
Viera Čorbová SNS Kačanov 84 38,36 Nezvolený
Miroslav Onduško SNS Jastrabie pri Michalovciach 88 43,78 Zvolený
Valentína Perduľa... SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Blatné Revištia 27 20,77 Nezvolený
Andrej Petrúň SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Beňatina 82 100,00 Zvolený
Agáta Mižáková KDH, SNS, ĽS-HZDS Baškovce 79 43,89 Nezvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 139 59,66 Zvolený
Renáta Flachbartová SNS Štós 46 10,45 Nezvolený
Vincent Perun SNS Slanská Huta 33 25,19 Nezvolený
Martin Hegeduš SNS Rudník 36 10,06 Nezvolený
Dušan Šoffa SNS Rankovce 68 22,22 Nezvolený
Štefan Šimko SF, SNS, ĽS-HZDS Hraň 213 26,30 Nezvolený
Andrej Marcin KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Dvorianky 252 70,00 Zvolený
Andrej Dobranský SNS, ĽS-HZDS Dargov 33 10,19 Nezvolený
Mária Jakobejová SNS, SMER Čierna Lehota 133 34,37 Nezvolený
Július Farkašovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Betliar 355 100,00 Zvolený
Jozef Danko SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšné Nemecké 51 35,66 Zvolený
Anna Čigášová SNS Vyšná Rybnica 18 8,33 Nezvolený
Štefan Poľaško SNS Vrbnica 0 0,00 Nezvolený
Anton Panoňko SNS, KDH Voľa 88 49,16 Zvolený
Ján Hirák SNS Vojnatina 45 26,01 Nezvolený
Jozef Antonič SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Úbrež 165 52,38 Zvolený
Kvetoslava Keresz... SNS, SMER, ĽS-HZDS Tušice 15 4,97 Nezvolený
Gabriel Skus SNS Trnava pri Laborci 94 32,19 Zvolený
Miroslav Semjan SNS Trhovište 16 2,54 Nezvolený
Agáta Balasičová SNS Tibava 44 14,10 Nezvolený
Vojtech Gomboš SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Svätuš 59 67,05 Zvolený
Imrich Taiš SNS Opiná 66 100,00 Zvolený
Jaroslav Jeremiáš SNS Opátka 30 100,00 Zvolený
Vladimír Mičko SNS Nižná Kamenica 46 16,37 Nezvolený
Július Azari SNS Nižná Hutka 84 29,68 Zvolený
Daniela Lacková SNS Mudrovce 21 39,62 Nezvolený
Jozef Gall SNS Kysak 57 8,99 Nezvolený
Slavomír Horváth SNS Košické Olšany 235 41,45 Zvolený
Gabriela Ivaňáková SNS Kalša 119 28,00 Nezvolený
Jozef Majoroš SNS Gyňov 27 8,71 Nezvolený
Andrej Sabol SNS Družstevná pri Hornáde 309 31,76 Zvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, SMER, SNS Čaňa 967 60,70 Zvolený
Pavol Mutafov SMER, SNS, SF, ĽS-HZDS, HZD Košice - Západ 2567 37,29 Zvolený
Ružena Slivová ANO, ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Košice - Ťahanovce 110 14,29 Nezvolený
František Šovari SNS Košice - Šaca 32 1,79 Nezvolený
Ladislav Polák SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Inovce 72 100,00 Zvolený
Mária Sulejová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Husák 62 50,82 Zvolený
Ján Leško SNS, SMER Horovce 52 11,76 Nezvolený
Martin Ďačko SNS Horňa 0 0,00 Nezvolený
Juraj Hudák SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Fekišovce 50 24,88 Nezvolený
Miroslav Horňák SNS Dúbravka 66 17,79 Nezvolený
Eva Hulmečíková ANO, SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice - Staré Mesto 1679 32,95 Nezvolený
Vojtech Varga ANO, ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Košice - Sídlisko Ťahanovce 524 15,46 Nezvolený
Mária Gamcová ANO, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice - KVP 1344 29,01 Nezvolený
Mária Žofčáková ANO, SNS, ĽS-HZDS Košice - Sever 334 7,36 Nezvolený
Anna Jenčová ANO, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - nad Jazerom 1760 39,87 Zvolený
Dušan Petrenka SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Košice - Košická Nová Ves 539 61,04 Zvolený
Patrik Géci SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - Juh 1596 29,97 Nezvolený
Monika Smolková SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Košice - Dargovských Hrdinov 1790 39,31 Zvolený
František Vančo SF, ANO, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - Barca 140 10,26 Nezvolený
Boris Farkašovský SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice 15158 31,33 Nezvolený
Dušan Haľko SNS Žalobín 17 3,45 Nezvolený
Zdenko Dzivák SNS Vyšný Žipov 21 4,18 Nezvolený
Viera Štefanová SNS Juskova Voľa 6 3,06 Nezvolený
Michal Džuka SNS, ĽS-HZDS, SMER Jastrabie nad Topľou 189 85,91 Zvolený
Štefan Vilcega ĽS-HZDS, SNS, SMER Jasenovce 84 62,22 Zvolený
Milena Naštová Hl... SNS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Hlinné 540 75,95 Zvolený
Ladislav Babica SNS, SMER, KDH Hanušovce nad Topľou 290 19,09 Nezvolený
Michal Korekáč SMER, SNS Girovce 34 100,00 Zvolený
Jozef Nedzbala SNS, SMER, ĽS-HZDS Giglovce 53 48,18 Zvolený
Ján Lukča SDKÚ-DS, SNS, SMER Ďapalovce 70 24,91 Nezvolený
Ľubor Horváth SNS, SMER, ĽS-HZDS Cabov 25 11,26 Nezvolený
Jozef Ihnát RIS, SNS, ĽS-HZDS Bystré 401 36,62 Nezvolený
Jozef Lancoš SMER, SNS, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 117 44,49 Nezvolený
Mária Sokolová SNS Želmanovce 57 26,39 Nezvolený
Andrej Mitaľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Železník 208 88,14 Zvolený
Jozef Miškiv SNS, ĽS-HZDS Vyšný Orlík 83 36,89 Nezvolený
Dušan Cocuľa SNS Vyšný Mirošov 28 8,95 Nezvolený
Vasil Pitlivka SNS, ĽS-HZDS, SMER Vyšná Pisaná 29 51,79 Zvolený
Mikuláš Krajkovič ĽS-HZDS, SNS, SMER Vápeník 31 100,00 Zvolený
Ján Chrzan SNS, SMER, ĽS-HZDS Valkovce 89 100,00 Zvolený
Ján Herman ĽS-HZDS, SMER, SNS Vagrinec 38 100,00 Zvolený
Anna Kaščaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Štefurov 29 100,00 Zvolený
Michal Vaňko SNS, ĽS-HZDS, SMER Šemetkovce 30 48,39 Nezvolený
Marián Gula SNS, SMER Šarišský Štiavnik 26 17,81 Nezvolený
Cyril Dudáš SF, SNS Svidník 374 8,98 Nezvolený
Janette Bučková SNS Soboš 24 31,58 Nezvolený
Martin Jurkovič SNS Roztoky 63 42,57 Zvolený
Miroslav Vasilenko SNS, ĽS-HZDS Rakovčík 33 34,02 Nezvolený
Ján Dančišin SNS, SMER, ĽS-HZDS Radoma 81 29,78 Nezvolený
Miroslav Ruščák SNS Košická Belá 138 25,23 Nezvolený
Michal Kolesár SNS, SMER, ĽS-HZDS Okrúhle 105 32,31 Nezvolený
Juraj Petný SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižný Orlík 138 100,00 Zvolený
Darina Keselicová SNS, SDKÚ-DS, SMER Nižný Mirošov 102 68,00 Zvolený
Milan Grega SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižná Pisaná 48 100,00 Zvolený
Peter Makara KSS, SNS, ĽS-HZDS Nižná Jedľová 43 69,35 Zvolený
Miroslav Hanik SNS, ĽS-HZDS Mlynárovce 53 38,13 Nezvolený
Milka Vajdová SNS Mičakovce 18 21,95 Nezvolený
Ladislav Vaňko SMER, SNS, SDKÚ-DS Mestisko 159 54,64 Zvolený
Ján Referovič SNS, SMER, ĽS-HZDS Matovce 55 100,00 Zvolený
Darina Pavlíková SNS Lužany pri Topli 53 38,97 Nezvolený
Ladislav Bojčík ANO, SNS Ladomirová 293 61,17 Zvolený
Štefan Kožlej SNS, SMER, ĽS-HZDS Kuková 195 54,02 Zvolený
Mária Barnová SNS, SMER Kružlová 67 22,11 Nezvolený
Valéria Berežná SNS, ĽS-HZDS, SMER Krajná Bystrá 46 22,77 Nezvolený
František Vojček SNS, SMER, ĽS-HZDS Kobylnice 35 100,00 Zvolený
Michal Bilas SNS Kečkovce 17 15,60 Nezvolený
Pavol Fek SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Kapišová 168 76,36 Zvolený
Darina Vargušová SNS Kalnište 67 23,93 Nezvolený
Sergej Vasilenko SNS, SMER, SDKÚ-DS Hrabovčík 183 93,37 Zvolený
Ján Rubis SNS, ĽS-HZDS, SMER Giraltovce 1148 68,33 Zvolený
Jaroslav Sadiv SNS, ĽS-HZDS, SMER Dlhoňa 37 100,00 Zvolený
Pavol Nosek SNS Hajtovka 27 100,00 Zvolený
Mária Germušková SNS, ĽS-HZDS, SMER Župčany 234 37,93 Nezvolený
Slavomír Lipták SNS, ĽS-HZDS, SMER Žehňa 88 26,19 Nezvolený
Dušan Demčák SNS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Zlatá Baňa 141 58,26 Zvolený
Mária Bujňáková SNS Vysoká 35 41,18 Nezvolený
František Lešo SNS, SMER, ĽS-HZDS Uzovský Šalgov 210 65,83 Zvolený
Jozef Kancír SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Uzovce 115 43,73 Nezvolený
Peter Koscelník SNS, SMER, ĽS-HZDS Terňa 202 42,35 Zvolený
Martin Tkáč SNS Šarišské Bohdanovce 23 9,83 Nezvolený
Agnesa Uličná SNS, SMER, ĽS-HZDS Svinia 333 64,79 Zvolený
Pavel Onduš SNS, ĽS-HZDS, SMER Suchá Dolina 53 100,00 Zvolený
Peter Molčan SLNKO, SF, ASV, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2411 69,56 Zvolený
Miroslav Poklemba SNS Rožkovany 260 43,55 Zvolený
Anna Ondrejkovičová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšný Kazimír 23 21,10 Nezvolený
Jozef Tarkanič SNS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Vranov nad Topľou 1965 29,64 Nezvolený
Helena Tabaková SMER, SNS, ĽS-HZDS Vavrinec 28 100,00 Zvolený
František Kerčák SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarnianska Polianka 53 100,00 Zvolený
Ľudmila Repková SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarné 202 36,27 Zvolený
Peter Giboda ĽS-HZDS, SNS, SMER Štefanovce 35 100,00 Zvolený
Jozef Hričan KDH, SNS, SMER Slovenská Kajňa 217 49,21 Nezvolený
Jozef Dobrocký ĽS-HZDS, SNS, KDH Sedliská 162 29,35 Zvolený
Milan Dobranský SNS, SMER, ĽS-HZDS Rudlov 166 55,15 Zvolený
Jaroslav Pasternák KSS, SNS, ĽS-HZDS Remeniny 21 11,86 Nezvolený
Peter Knap SNS Radvanovce 37 31,90 Nezvolený
Ján Šoltés SNS, SMER, ĽS-HZDS Prosačov 45 100,00 Zvolený
Štefan Šatník ĽS-HZDS, SMER, SNS Piskorovce 22 25,29 Nezvolený
Pavol Hybala SNS, KDH, SMER Petkovce 53 100,00 Zvolený
Marta Lejková SNS Pavlovce 31 8,66 Nezvolený
Martin Mika ĽS-HZDS, SNS Ondavské Matiašovce 80 17,13 Nezvolený
Jozef Miľo SNS, ĽS-HZDS Nová Kelča 78 40,84 Nezvolený
Milka Kerekešová SNS, ĽS-HZDS, SMER Michalok 64 35,16 Zvolený
Marián Kostelník SNS, ĽS-HZDS, SMER Merník 255 100,00 Zvolený
Ján Miroľa SNS Medzianky 91 46,67 Zvolený
Ján Sabol ĽS-HZDS, SNS Matiaška 51 31,29 Nezvolený
Jaroslav Makatúra SNS, SMER Malá Domaša 140 56,00 Zvolený
Ľubica Rendošová ĽS-HZDS, SNS, SMER Radatice 110 27,99 Nezvolený
František Eliaš SNS, ĽS-HZDS, SMER Proč 26 11,87 Nezvolený
Igor Smolko SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Prešov 1669 6,43 Nezvolený
Jarmila Štofová SNS, SMER Podhradík 56 29,17 Nezvolený
Juraj Radačovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Podhorany 116 32,68 Nezvolený
Mária Pankuchová SNS, ĽS-HZDS, SMER Nemcovce 32 11,99 Nezvolený
Mária Matisková SNS, ĽS-HZDS, SMER Mošurov 6 6,45 Nezvolený
Miroslav Balint SNS, ĽS-HZDS, SMER Mirkovce 114 32,48 Nezvolený
Ladislav Rabatin SNS Milpoš 200 72,20 Zvolený
Ondrej Pavlovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Miklušovce 71 35,15 Nezvolený
Jozef Kipikaša SNS Medzany 264 73,33 Zvolený
Anton Miščík SNS, SMER, ĽS-HZDS Malý Šariš 40 6,56 Nezvolený
Jaroslav Ličák SNS, ĽS-HZDS, SMER Malý Slivník 71 22,68 Nezvolený
Alla Majirská SNS, ĽS-HZDS, SMER Ľubotice 188 16,89 Nezvolený
Rudolf Švábik SNS, ĽS-HZDS, SMER Lúčina 50 53,76 Zvolený
Mikuláš Demočko SNS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Oľšavica 161 82,56 Zvolený
Emília Gadušová SNS, SMER, ĽS-HZDS Nemešany 100 100,00 Zvolený
Miroslav Vilkovský NÁDEJ, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Levoča 1750 44,18 Zvolený
Martin Vitkaj HZD, SNS, SMER Kravany 310 86,83 Zvolený
Ondrej Kotrady SMER, SNS, ĽS-HZDS Korytné 40 59,70 Zvolený
Anton Gajdoš SNS Jánovce 25 4,85 Nezvolený
Štefan Blaško SNS Jablonov 124 27,56 Nezvolený
Ľubomír Korenko SNS, ĽS-HZDS, SMER Hozelec 125 36,34 Nezvolený
Peter Pitoňák SNS, SMER, ĽS-HZDS Granč - Petrovce 250 100,00 Zvolený
Mária Korbová SNS, SMER, ĽS-HZDS Domaňovce 147 31,68 Nezvolený
Vladimír Dzurík SNS, SMER, ĽS-HZDS Doľany 47 29,56 Nezvolený
Ivan Čičmanec SF, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Batizovce 526 56,74 Zvolený
Viliam Baran SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, SNS, KDH Baldovce 50 47,62 Nezvolený
Milan Hrivňák SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Lomnica 576 45,21 Zvolený
Dagmar Mathiová SNS Tvarožná 163 55,07 Zvolený
Miroslav Harenčár SNS Stará Lesná 26 5,56 Nezvolený
Jozef Gurecka SNS Spišská Stará Ves 22 2,22 Nezvolený
Milan Haňak SNS, SMER Vislava 96 69,06 Zvolený
Ján Slivka KSS, SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Šandal 112 100,00 Zvolený
Štefan Varcholík SNS, SMER Staškovce 103 70,07 Zvolený
Milan Vavrek SNS, SMER Potoky 33 55,00 Zvolený
Ján Rojko SNS, SMER Krušinec 22 15,94 Nezvolený
Anna Kertisová SNS, SMER Kručov 80 61,54 Zvolený
Milan Blicha KDH, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Havaj 91 46,67 Zvolený
Miroslav Fečko KSS, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Bžany 70 80,46 Zvolený
Michal Lichvarčík SNS Vislanka 14 10,07 Nezvolený
Ivana Buková SNS Údol 90 32,37 Nezvolený
Ľubomír Rešetár SNS, ĽS-HZDS, SMER Šarišské Jastrabie 428 87,17 Zvolený
Valent Jaržembovský SF, SZ, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Stará Ľubovňa 1953 38,29 Zvolený
Peter Ondrejička KSS, SNS, SMER Plaveč 137 19,05 Nezvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nová Ľubovňa 608 56,45 Zvolený
Štefan Matfiak SNS Mníšek nad Popradom 0 0,00 Nezvolený
Jozef Havrila SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Ľubotín 374 65,16 Zvolený
Milan Hanzes SNS Lacková 42 100,00 Zvolený
Mikuláš Mýtnik KSS, HZD, SNS, ĽB, SMER Kamienka 282 41,90 Zvolený
Viktor Dovjak SNS Ľubica 45 2,71 Nezvolený
Milan Budzák SNS Jezersko 32 49,23 Nezvolený
František Weber SNS Červený Kláštor 32 21,92 Nezvolený
Jozef Rim SNS, ĽS-HZDS Ňagov 76 30,52 Nezvolený
Vasiľ Dinič SNS, SMER Nová Sedlica 49 29,17 Nezvolený
Ladislav Boško SNS Myslina 147 45,65 Zvolený
Martina Vlasáková SNS Modra nad Cirochou 124 24,51 Nezvolený
Jana Glogovská SNS, ĽS-HZDS, SMER Michajlov 51 100,00 Zvolený
Eva Solejová SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Medzilaborce 875 31,08 Nezvolený
Anna Berezňaninová SNS Ladomirov 178 83,96 Zvolený
Andrej Povchan SNS Koškovce 20 5,93 Nezvolený
Mária Kosťová SNS, ĽS-HZDS, SMER Kolbasov 25 42,37 Zvolený
Mária Šomková SNS, ĽS-HZDS Klenová 61 22,02 Nezvolený
Sabína Gladysová SNS, ĽS-HZDS Karná 142 100,00 Zvolený
Milan Surma SNS Kamenica nad Cirochou 55 4,63 Nezvolený
Juraj Glogovský SNS Kalná Roztoka 31 10,92 Nezvolený
Jozef Čurilla SMER, SNS Jasenov 274 41,02 Zvolený
Magda Valigová SNS Jankovce 51 29,82 Nezvolený
Ján Zubaľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Jalová 28 48,28 Zvolený
Cyril Hirjak SNS Chlmec 144 46,91 Zvolený
Andrej Semanco SNS, ĽS-HZDS Humenné 1711 17,45 Nezvolený
Emil Jaško SNS, ĽS-HZDS, SMER Hrabová Roztoka 29 58,00 Zvolený
Vasil Hudík SNS, SMER, ĽS-HZDS Hostovice 115 69,28 Zvolený
Anna Fecáková SNS, ĽS-HZDS Habura 71 21,98 Nezvolený
Ján Jurek SNS, ĽS-HZDS Cernina 19 5,79 Nezvolený
Michal Berežňak SNS Beňadikovce 21 13,46 Nezvolený
Ján Marko SNS, ĽS-HZDS, SMER Belejovce 7 100,00 Zvolený
Peter Miženko SNS, ĽS-HZDS, SMER Lipovce 129 44,95 Zvolený
Juraj Smolko SNS, ĽS-HZDS, SMER Lipníky 117 44,83 Nezvolený
Marián Dujava SNS, SMER Jakovany 124 63,92 Zvolený
Cyril Miškuf SNS, ĽS-HZDS, SMER Chmiňany 202 100,00 Zvolený
Cyril Leško SNS, HZD Chminianske Jakubovany 29 4,75 Nezvolený
Bibiána Kučeravá SNS, ĽS-HZDS, SMER Chminianska Nová Ves 16 2,38 Nezvolený
Katarína Škvarlová SF, SNS, SMER Hubošovce 104 43,33 Nezvolený
Jaroslav Hovančák SNS, ĽS-HZDS, SMER Hrabkov 246 100,00 Zvolený
František Margita SNS, ĽS-HZDS, SMER Hermanovce 305 43,26 Nezvolený
Ladislav Šimkovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Haniska 155 43,42 Nezvolený
Ján Molka SNS, ĽS-HZDS, SMER Gregorovce 81 20,10 Nezvolený
Ladislav Tkáčik SNS, ĽS-HZDS, SMER Fričovce 391 74,33 Zvolený
Jozef Böszörményi SNS, ĽS-HZDS, SMER Fintice 297 34,41 Nezvolený
Jozef Petro KSS, ANO, SNS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 628 73,11 Zvolený
Ľuboš Manik SNS, ĽS-HZDS, SMER Demjata 163 32,47 Nezvolený
Jozef Kočan SNS Daletice 24 36,92 Nezvolený
Marta Pavlinská SNS, ĽS-HZDS, SMER Červenica 234 68,02 Zvolený
Jaroslav Kočamba SNS, ĽS-HZDS, SMER Brežany 54 59,34 Zvolený
Milan Bujňák SNS Brezovica 341 47,43 Zvolený
Anna Miščíková SNS, SF, SMER Bodovce 33 18,23 Nezvolený
František Marinica SNS, SMER, ĽS-HZDS Bertotovce 164 58,36 Zvolený
Juraj Kundrát SNS Bajerovce 67 40,36 Zvolený
Štefan Murín SNS, ĽS-HZDS, SMER Bajerov 61 25,00 Nezvolený
Viera Kašperová SNS, SMER, ĽS-HZDS Vyšný Slavkov 103 66,45 Zvolený
Peter Hagara HZD, SNS, SMER Vysoké Tatry 530 24,70 Nezvolený
Ján Čarák SNS, SMER, ĽS-HZDS Torysky 137 100,00 Zvolený
Božena Švábová SNS, SMER, ĽS-HZDS Studenec 79 30,98 Nezvolený
František Slebodník SNS, SMER, ĽS-HZDS Spišské Podhradie 505 32,12 Nezvolený
Martin Lavko SNS, SDKÚ-DS, HZD, SMER, ĽS-HZDS Spišské Bystré 940 90,38 Zvolený
Milan Husár SF, HZD, SNS, SMER Spišská Teplica 41 4,84 Nezvolený
Valéria Molitorisová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pongrácovce 33 100,00 Zvolený
Monika Maximová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pavľany 29 56,86 Zvolený
Stanislav Lelko SNS Dlhé nad Cirochou 354 40,27 Nezvolený
Juraj Kerlik SNS, SMER, ĽS-HZDS Čukalovce 77 100,00 Zvolený
Peter Opuda SNS, ĽS-HZDS Čertižné 57 20,58 Nezvolený
Helena Zjanová SNS, ĽS-HZDS Čabalovce 109 63,01 Zvolený
Vasiľ Rusinko SNS, ĽS-HZDS Brestov nad Laborcom 16 100,00 Zvolený
Peter Fal SNS Brestov 8 2,68 Nezvolený
František Bazar SMER, SNS Baškovce 174 72,20 Zvolený
Jana Kavuľová SNS Vyšná Polianka 17 22,97 Nezvolený
Imrich Billý SNS, SMER, KDH Stuľany 240 71,86 Zvolený
Ľudmila Sosňaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Stebnícka Huta 91 100,00 Zvolený
Andrej Hankovský SNS, ĽS-HZDS Rokytov 138 48,76 Nezvolený
Milan Adamuščin SNS Richvald 153 36,43 Nezvolený
Ján Bartoš SNS, KDH Kurima 363 74,08 Zvolený
Anna Oslacká SNS Krivé 59 45,04 Nezvolený
Peter Krupa ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 267 64,18 Zvolený
Jozef Matej SNS, ĽS-HZDS, SMER Kľušov 345 72,48 Zvolený
Stanislav Štefančin SNS Hertník 2 0,38 Nezvolený
Marián Harčarik SNS Gerlachov 202 43,72 Zvolený
Ján Sabol SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 234 70,06 Zvolený
Stanislav Gajdoš SNS Frička 58 38,93 Nezvolený
Dušan Kmecik SNS, ĽS-HZDS Buclovany 114 82,01 Zvolený
Ľuboš Grivna SNS Becherov 24 14,29 Nezvolený
Dušan Divulit SNS Bardejov 931 9,41 Nezvolený
Miroslav Kunst SNS Abrahámovce 36 20,11 Nezvolený
Kamil Danko HZD, SNS, SMER Žarnovica 1322 47,55 Zvolený
Cyril Magula SNS, SMER, ĽS-HZDS Trnavá Hora 39 6,82 Nezvolený
Vladimír Jánošík ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Lipany 685 36,19 Nezvolený
Rudolf Mišenko SNS, SMER, ĽS-HZDS Lažany 36 60,00 Zvolený
Gabriel Michalko SNS, ĽS-HZDS, SMER Klenov 43 100,00 Zvolený
Ladislav Kokoška SNS, SMER, ĽS-HZDS Kapušany 354 37,82 Nezvolený
Jozef Gajdoš SNS, SMER, ĽS-HZDS Zemplínske Hámre 682 94,20 Zvolený
Jozef Bycko SNS, ĽS-HZDS Zbudská Belá 36 34,62 Nezvolený
Iveta Gavulová SNS, ĽS-HZDS Zbojné 29 20,86 Nezvolený
Ján Choma SNS, ĽS-HZDS, SMER Zboj 120 55,81 Zvolený
Adolf Šárnik SNS, ĽS-HZDS Valentovce 22 73,33 Zvolený
Štefan Ladičkovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Topoľovka 325 68,57 Zvolený
Ema Medviďová SNS, ĽS-HZDS Sukov 8 8,99 Nezvolený
Ján Kresila KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS Stakčín 454 40,36 Nezvolený
Michal Lukša SNS, ĽS-HZDS, SMER Snina 508 7,82 Nezvolený
Ján Harvan SNS Slovenská Volová 15 5,40 Nezvolený
Peter Miškoc SNS Rovné 79 28,73 Nezvolený
Marta Palejová SNS, ĽS-HZDS Roškovce 56 43,41 Nezvolený
Juraj Harajdič SNS, SMER Príslop 28 100,00 Zvolený
Michal Šesták SNS, SMER, ĽS-HZDS Pichne 247 80,46 Zvolený
Karol Džugan ĽS-HZDS, SNS Pčoliné 18 4,90 Nezvolený
Ján Stanko SNS, ĽS-HZDS, SMER Parihuzovce 17 100,00 Zvolený
Maroš Onufer SNS, ĽS-HZDS Palota 6 5,66 Nezvolený
Ladislav Mikuláško SNS, SMER Osadné 66 100,00 Zvolený
Jozef Tovcimak SNS, ĽS-HZDS Oľšinkov 18 100,00 Zvolený
Helena Sisková SNS, ĽS-HZDS Oľka 41 17,52 Nezvolený
Janka Koreňová ĽS-HZDS, SNS Svätý Anton 324 48,21 Zvolený
Slavomír Vanka KDH, SDKÚ-DS, SMER, SNS Slaská 52 16,88 Nezvolený
Ľubomír Meliš SNS, SMER Sklené Teplice 176 69,02 Zvolený
Darina Gajdošová SNS, SMER, ĽS-HZDS Prochot 251 100,00 Zvolený
Radovan Černák SMER, SNS Prestavlky 126 30,58 Nezvolený
Mária Mešťanová SNS, SMER Prenčov 47 15,21 Nezvolený
Milan Štefanka SNS Pitelová 82 24,33 Nezvolený
Anton Šuriansky SNS, ĽS-HZDS Ostrý Grúň 119 41,03 Nezvolený
Juraj Schwarz SF, ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Nová Baňa 931 33,36 Nezvolený
Adriana Vančová SNS, ĽS-HZDS, SMER Močiar 67 52,76 Zvolený
Stanislav Pacalaj SNS, ĽS-HZDS Malá Lehota 229 40,03 Nezvolený
Cyril Hrmo SF, SNS, KDH, SDKÚ-DS Lovča 135 29,48 Zvolený
Kamil Pinka SNS, SMER, ĽS-HZDS Lehôtka pod Brehmi 146 67,28 Zvolený
Jozef Ďurian ĽS-HZDS, SNS, SMER Kremnica 632 27,01 Nezvolený
Helena Benková SNS, SMER, ĽS-HZDS Kosorín 171 61,73 Zvolený
Ľubica Kuková SNS, ĽS-HZDS, SMER Baďan 91 100,00 Zvolený
Vladimír Pastierovič ĽS-HZDS, SNS Železná Breznica 170 100,00 Zvolený
Juraj Kováčik KSS, ĽS-HZDS, SNS Zvolenská Slatina 503 40,70 Nezvolený
Miroslav Kusein SZ, SF, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zvolen 4967 52,04 Zvolený
Janka Povaľačová SNS, ĽS-HZDS Vígľašská Huta 46 20,09 Nezvolený
Matej Šouc SNS, ĽS-HZDS Vígľaš 89 11,57 Nezvolený
Štefan Plavucha ĽS-HZDS, SMER, SNS Veľká Lúka 167 100,00 Zvolený
Anna Babiaková SNS Uňatín 69 66,99 Zvolený
Ľudmila Koleničová SNS, ĽS-HZDS Turová 67 27,92 Zvolený
Vladimír Kapusta ĽS-HZDS, SNS, SMER Tŕnie 100 51,55 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Terany 233 58,40 Zvolený
Vladimír Štefko SNS Súdovce 17 16,04 Nezvolený
Jana Klimová SNS Stožok 286 84,12 Zvolený
Stanislav Koreň SNS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Sliač 1266 77,96 Zvolený
Anna Gavajdová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sielnica 191 30,22 Zvolený
Oľga Bartková SDKÚ-DS, SNS Senohrad 277 78,69 Zvolený
Mária Šulcová ĽS-HZDS, SNS, SMER Selce 60 100,00 Zvolený
Martin Schvarc SNS Sebechleby 184 33,09 Nezvolený
Štefan Veľký SNS Sása 41 9,93 Nezvolený
Marta Chrančoková KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Rykynčice 155 67,39 Zvolený
Martin Babiak SNS, SMER, ĽS-HZDS Podzámčok 130 60,47 Zvolený
Ján Gonda SDKÚ-DS, SNS Podkriváň 112 36,01 Nezvolený
Miroslava Bučanová SNS, ĽS-HZDS, SMER Ostrá Lúka 124 80,52 Zvolený
Ján Senko KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Očová 408 36,01 Nezvolený
Oľga Švarcová ĽS-HZDS, SNS, SMER Medovarce 129 83,23 Zvolený
Štefan Matejkin SNS, ĽS-HZDS, SMER Litava 244 100,00 Zvolený
Jozef Paľko SNS Kriváň 63 7,34 Nezvolený
Slavomír Brachna SNS, ĽS-HZDS Kováčová 233 31,87 Zvolený
Ján Paľko ĽS-HZDS, SNS Korytárky 135 26,37 Nezvolený
Jozef Vyletel SNS Klokoč 24 9,38 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SF, SNS, SDKÚ-DS Rešov 93 44,29 Zvolený
Jaroslav Zbihlej SNS Regetovka 6 40,00 Nezvolený
Pavol Petrič SNS Mokroluh 220 57,14 Zvolený
Rastislav Hankovský SNS Lukavica 57 27,40 Nezvolený
Ján Jajko SMER, SNS Lenartov 297 69,07 Zvolený
Jozef Goč SNS Lascov 17 5,99 Nezvolený
Vladimír Balko SNS, ĽS-HZDS, SMER Jalšovík 61 54,95 Zvolený
Miloslav Michalek ĽS-HZDS, SNS Hronská Breznica 59 39,60 Nezvolený
Rudolf Sýkora SNS Hriňová 493 16,09 Nezvolený
Vlasta Bartošová SNS Horný Tisovník 11 7,33 Nezvolený
Dušan Strieborný KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hontianske Tesáre 315 72,58 Zvolený
Anna Chamulová SNS Hontianske Nemce 516 63,24 Zvolený
Štefan Pokľuda SNS Dudince 308 37,47 Zvolený
Pavel Slančík SNS Dubové 16 10,88 Nezvolený
Renáta Mrázová SNS Drážovce 52 81,25 Zvolený
Mária Mozolová SNS, SMER Domaníky 68 50,00 Zvolený
Mária Jaďuďová SMER, SNS, ĽS-HZDS Dolný Badín 117 79,59 Zvolený
Eduard Roganský SNS Dolné Mladonice 64 100,00 Zvolený
Pavel Žiga SNS, HZD, SMER Dobrá Niva 182 18,74 Nezvolený
Ján Baláž ĽS-HZDS, SNS, SMER Devičie 97 53,89 Zvolený
Marek Mališ SNS Detvianska Huta 0 0,00 Nezvolený
Miroslav Nôta SNS Čekovce 136 54,40 Zvolený
Viera Mlynárčiková SNS, ĽS-HZDS, SMER Čabradský Vrbovok 52 100,00 Zvolený
Pavel Valent SNS Cerovo 56 15,77 Nezvolený
Emília Kohútová SNS, ĽS-HZDS, SMER Bzovík 340 64,52 Zvolený
František Moravec SNS, SMER, ĽS-HZDS Budča 339 68,76 Zvolený
Marta Mokošová SNS, SZ, HZD Breziny 27 12,39 Nezvolený
Mária Tretiaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Bacúrov 33 37,50 Nezvolený
Ján Bažík SNS Babiná 6 2,08 Nezvolený
Július Makó SNS, ĽS-HZDS Želovce 253 35,04 Zvolený
Miroslav Kalmár SNS, SMER, ĽS-HZDS Závada 124 100,00 Zvolený
Ivan Hromada SNS Záhorce 69 16,20 Nezvolený
Pavel Bizov SNS, SMER Veľký Lom 60 53,57 Zvolený
Dalibor Surkoš NÁDEJ, SZ, ANO, HZD, KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2220 60,24 Zvolený
Stanislava Sandová SNS Veľké Straciny 51 47,66 Nezvolený
Katarína Pobočeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Suché Brezovo 20 27,78 Nezvolený
Anna Triznová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sucháň 113 69,33 Zvolený
Marta Kálovcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sklabiná 212 50,96 Zvolený
Pavel Fabian SNS Senné 22 18,49 Nezvolený
Jozef Knápek SNS Príbelce 100 31,15 Nezvolený
Miroslav Činčura SNS Pôtor 88 18,18 Nezvolený
Pavel Lekýr SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Opava 52 100,00 Zvolený
Pavel Janšto SNS, SMER, ĽS-HZDS Obeckov 113 41,39 Nezvolený
Štefan Paholík SNS, SMER, ĽS-HZDS Nová Ves 223 91,39 Zvolený
Ján Mráz SMER, SNS Modrý Kameň 237 29,22 Nezvolený
Anna Krnáčová SNS Ľuboriečka 29 35,80 Zvolený
Božena Kováčová SNS, SMER Janova Lehota 266 100,00 Zvolený
Karol Weis SNS Ilija 18 8,14 Nezvolený
Jozef Štefanka SNS Hrabičov 81 34,18 Nezvolený
Alena Bugárová SNS, SMER Horná Ždaňa 161 100,00 Zvolený
Ján Olajec SNS, ĽS-HZDS, SMER Hliník nad Hronom 488 35,18 Nezvolený
Vladimír Tesák SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolná Trnávka 172 79,63 Zvolený
Jozef Dekýš SNS, SMER Bzenica 224 100,00 Zvolený
Ľubomír Bielik SNS Bartošova Lehôtka 174 73,42 Zvolený
Pavol Santoris SDKÚ-DS, SNS Banský Studenec 99 40,74 Nezvolený
Marián Lichner ĽS-HZDS, SNS, SMER Banská Štiavnica 1475 32,68 Nezvolený
Miloš Beňov SNS, SMER Dolné Strháre 72 65,45 Zvolený
Drahotín Zvalo SNS, SMER Dačov Lom 80 100,00 Zvolený
Radoslav Palášthy SNS, SMER Červeňany 14 100,00 Zvolený
Vincent Ľupták SNS Zacharovce 81 27,74 Nezvolený
Tatiana Belánová SNS, SMER, ĽS-HZDS Turčok 121 82,31 Zvolený
Eva Babišová ĽS-HZDS, SMER, SNS Tornaľa 0 0,00 Nezvolený
Mária Michňová ĽS-HZDS, SNS, SMER Šivetice 69 33,66 Nezvolený
Marta Bystránová ĽS-HZDS, SNS, SMER Sása 42 53,16 Zvolený
Dušan Konček SMER, SNS Rybník 20 30,30 Nezvolený
Vladimír Zelina SNS Rovné 30 37,04 Nezvolený
Dušan Stieranka SNS Rimavské Brezovo 64 24,33 Nezvolený
Dušan Stanko SNS, ĽS-HZDS, SMER Revúcka Lehota 45 20,93 Nezvolený
Gerhard Majling SNS, SMER Revúca 416 8,96 Nezvolený
Jaroslav Grendel SNS, SMER, ĽS-HZDS Rákoš 163 100,00 Zvolený
Mária Hirková SNS, SMER Ratková 114 38,51 Zvolený
Rastislava Vrábľová SNS Orávka 22 23,16 Nezvolený
Ján Vojtko SNS Nandraž 24 18,32 Nezvolený
Peter Hrbáľ SNS, ĽS-HZDS, SMER Muráň 47 9,09 Nezvolený
Ján Poliak SNS, SMER, ĽS-HZDS Muránska Zdychava 129 78,18 Zvolený
Robert Ševčík SNS Muránska Huta 49 44,55 Zvolený
Kamil Jankovič SNS Muránska Dlhá Lúka 160 37,91 Nezvolený
Andrej Hudák SNS, SMER, ĽS-HZDS Magnezitovce 60 22,81 Nezvolený
Ingrid Šulková SNS Lukovištia 24 23,30 Nezvolený
Ján Černák SNS Lehota nad Rimavicou 22 12,22 Nezvolený
Ján Boľf SNS Kraskovo 44 45,83 Nezvolený
Ivan Klincko SNS, ĽS-HZDS Kameňany 224 65,12 Zvolený
Božena Ambróšová SDKÚ-DS, SNS Lehôtka 78 42,39 Nezvolený
Ondrej Bálint KSS, KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Kokava nad Rimavicou 441 33,46 Nezvolený
Ján Sára ĽS-HZDS, KDH, SNS, SDKÚ-DS Jelšovec 93 100,00 Zvolený
Jana Hazuchová SNS Hrnčiarska Ves 35 7,80 Nezvolený
Róbert Belko SNS, SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 656 24,45 Nezvolený
Ján Koza SNS, ĽS-HZDS, SMER Divín 585 61,32 Zvolený
Dana Stanová SNS České Brezovo 50 18,12 Nezvolený
Miroslav Bálint SNS Cinobaňa 72 7,38 Nezvolený
Kamil Baňas SNS Breznička 41 9,03 Nezvolený
Viera Agócsová SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Biskupice 39 10,66 Nezvolený
Peter Ivanič SNS Ábelová 66 45,52 Zvolený
Viera Nosková SMER, SNS Závadka nad Hronom 681 61,46 Zvolený
Jozef Komora SNS Valkovňa 16 8,99 Nezvolený
Zdeno Fedor SNS Pohronská Polhora 57 7,09 Nezvolený
Jozef Krnáč SNS Pohorelá 36 2,85 Nezvolený
Andrej Karas SNS, ĽS-HZDS Veľké Teriakovce 258 52,65 Zvolený
František Riedlmajer SNS Michalová 58 9,15 Nezvolený
Ľubomír Turňa SNS, SMER Čierny Balog 403 18,76 Nezvolený
Jaroslav Demian SNS, SMER Brezno 3054 62,52 Zvolený
Valéria Šperková SNS Braväcovo 163 48,37 Zvolený
Milan Dolinský SNS Beňuš 149 28,76 Nezvolený
Ladislav Žabka SNS Tajov 96 30,67 Nezvolený
Vladimír Lehotský ĽS-HZDS, SNS Staré Hory 13 4,05 Nezvolený
Roland Lamper SNS, SMER, ĽS-HZDS Slovenská Ľupča 390 26,92 Nezvolený
Ján Mesík SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 416 46,64 Nezvolený
Jana Ondrejková SNS, SMER, HZD Poniky 127 18,93 Nezvolený
Andrej Ulbrík SMER, SNS, ĽS-HZDS Podkonice 25 5,35 Nezvolený
Renáta Krahulcová SNS Oravce 16 13,68 Nezvolený
Pavel Zajac KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ľubietová 425 83,01 Zvolený
Ernest Caban ĽS-HZDS, SNS Králiky 30 8,62 Nezvolený
Dalibor Herkel SDKÚ-DS, SMER, SNS Hronsek 108 29,03 Nezvolený
Marta Sedliaková SNS Hiadeľ 5 1,67 Nezvolený
František Kiedžuch ĽS-HZDS, SNS Harmanec 21 4,10 Nezvolený
František Lehocký SMER, SNS Čerín 60 22,64 Nezvolený
Ivan Saktor SZ, SNS, SMER Banská Bystrica 8133 37,44 Zvolený
Ján Slota ĽS-HZDS, SMER, SNS Žilina 11061 42,60 Nezvolený
Eva Moskalová ĽS-HZDS, SNS Zbyňov 266 62,30 Zvolený
Milan Turský SMER, SNS Višňové 428 37,06 Zvolený
Rudolf Hammer SNS Veľké Rovné 465 27,89 Nezvolený
Karol Strásky ĽS-HZDS, HZD, SNS Varín 967 70,58 Zvolený
Viktor Vallo SNS, SMER, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Terchová 767 69,98 Zvolený
Stanislav Vríčan SNS Šuja 52 25,37 Nezvolený
Jarmila Deáková SNS Drienčany 13 10,08 Nezvolený
Miloš Očenáš SNS, SMER, ĽS-HZDS Čerenčany 124 52,32 Zvolený
Miroslav Kucek SDKÚ-DS, SNS Vidiná 62 6,78 Nezvolený
Jozef Líška SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 146 100,00 Zvolený
Ján Poničan SNS Tuhár 128 56,14 Zvolený
Karol Dovala SNS Tomášovce 276 38,55 Zvolený
Vladimír Ševčík SNS Šiatorská Bukovinka 52 27,23 Nezvolený
Jozef Gembec SDKÚ-DS, SNS Stará Halič 229 58,87 Zvolený
Dušan Karásek SNS Ružiná 130 30,09 Nezvolený
Milan Spodniak SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 184 100,00 Zvolený
Ivan Eibner SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS Rapovce 316 100,00 Zvolený
Pavel Gavalec SDKÚ-DS, ZSNS, SNS, HZD Poltár 915 36,63 Nezvolený
Milan Dobrocký SNS Píla 60 36,36 Zvolený
Pavel Greksa SNS, ĽS-HZDS, SMER Mýtna 332 90,22 Zvolený
Igor Čepko SNS, ĽS-HZDS, SMER Málinec 480 85,87 Zvolený
Marian Halgaš SNS, SDKÚ-DS Mašková 72 40,91 Nezvolený
Zuzana Kymanová SNS Ľuboreč 44 25,29 Nezvolený
Milan Marko KDH, SDKÚ-DS, SNS Lučenec 2754 31,86 Zvolený
Milan Matuška KDH, SNS, SDKÚ-DS Lipovany 68 37,78 Zvolený
Ján Lukniš SNS Štiavnik 88 5,99 Nezvolený
Jaroslav Bušfy SNS, ĽS-HZDS Súľov - Hradná 362 66,79 Zvolený
Ladislav Kubala SNS Stráža 122 36,53 Nezvolený
Anna Dolejší SNS Rudinská 69 13,97 Nezvolený
Ľudovít Papán SNS Rudinka 16 7,21 Nezvolený
Jozef Ďuroška SNS Rosina 187 13,73 Nezvolený
Dušan Knapec ĽS-HZDS, SNS Rajecké Teplice 214 16,26 Nezvolený
Pavol Chúpek SNS Rajecká Lesná 89 14,38 Nezvolený
Ján Rybárik ĽS-HZDS, SNS, SMER Rajec 739 36,53 Zvolený
Ladislav Masiarik SNS, ĽS-HZDS Predmier 376 52,51 Zvolený
František Dadaj SNS Povina 146 26,21 Nezvolený
Mária Ďugelová SNS Porúbka 13 5,00 Nezvolený
Štefan Chobot SNS Podhorie 74 19,42 Nezvolený
Viera Hvizdáková SNS Paština Závada 99 70,71 Zvolený
Mária Hudecová ĽS-HZDS, SMER, SNS Ovčiarsko 107 40,38 Zvolený
Dušan Hodas SNS Ochodnica 149 14,52 Nezvolený
Dušan Pinčík SNS Hlboké nad Váhom 324 55,01 Zvolený
Anna Bieliková SNS Fačkov 176 45,24 Zvolený
Anna Bieliková SNS Ďurčiná 263 59,23 Zvolený
Ladislav Behúň SNS Dolný Vadičov 114 43,68 Zvolený
Jozef Jacek SNS Dolný Hričov 185 21,82 Nezvolený
Albín Lokaj SNS Divina 106 9,38 Nezvolený
Ondrej Skotnický SNS Bytča 171 4,13 Nezvolený
Vladimír Sagan SMER, ĽS-HZDS, SNS Brezany 68 27,20 Nezvolený
Zdenko Klimík SNS Bitarová 70 20,77 Nezvolený
Jozef Fleis ĽS-HZDS, SNS, SMER Valaská Dubová 251 58,24 Zvolený
Stanislav Krakovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Turík 72 56,25 Zvolený
Ladislav Zvara ĽS-HZDS, SNS, SMER Štiavnička 216 78,83 Zvolený
Ján Tatár ĽS-HZDS, SNS, SMER Stankovany 396 53,44 Zvolený
Juraj Čech ĽS-HZDS, SNS, SMER Ružomberok 2726 30,12 Nezvolený
Albín Bella ĽS-HZDS, SNS, SMER Potok 52 63,41 Zvolený
Ferdinand Kohút ĽS-HZDS, SNS, SMER Martinček 45 19,31 Nezvolený
Jozef Polóny ĽS-HZDS, SNS, SMER Lúčky 24 2,82 Nezvolený
Peter Dutka ĽS-HZDS, SNS, SMER Ludrová 310 61,63 Zvolený
Tibor Kubala ĽS-HZDS, SNS, SMER Lisková 272 24,64 Nezvolený
Juraj Bubala ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Michal 60 37,04 Nezvolený
Ján Ondrejka SDKÚ-DS, SNS, KDH Liptovské Sliače 1186 58,68 Zvolený
Juraj Praženica ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovské Revúce 251 32,60 Nezvolený
Vladimír Šimalčík ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Teplá 387 76,33 Zvolený
Dušan Lauko ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Štiavnica 289 100,00 Zvolený
Metod Jozefko ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Osada 58 7,73 Nezvolený
Albín Husarčík ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Lúžna 1037 79,89 Zvolený
Dušan Zajac ĽS-HZDS, SNS, SMER Likavka 84 6,66 Nezvolený
Otto Brtko ĽS-HZDS, SNS, SMER Komjatná 431 63,20 Zvolený
Marián Kyjo ĽS-HZDS, SNS, SMER Hubová 65 12,57 Nezvolený
Janka Finiková SNS Zubrohlava 153 16,05 Nezvolený
Eva Gurská SNS, SMER, ĽS-HZDS Chyžné 69 27,38 Nezvolený
Ondrej Maťašovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Chvalová 36 35,29 Nezvolený
Július Golian SNS Hrachovo 124 26,33 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hnúšťa 1480 66,28 Zvolený
Lýdia Kerekešová SNS, SMER, ĽS-HZDS Gemerský Sad 56 28,87 Nezvolený
Ján Andrášik SNS, SMER Gemerské Teplice 95 38,46 Nezvolený
Milan Vrábeľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Zákamenné 1815 95,63 Zvolený
Ľubomír Knapík SMER, SNS, ĽS-HZDS Zábiedovo 101 27,98 Nezvolený
Pavol Holmík SNS, ĽS-HZDS, SMER Vavrečka 437 80,93 Zvolený
Ivan Šaško SNS Tvrdošín 2658 66,15 Zvolený
Ján Bukai SNS Trstená 163 5,40 Nezvolený
Peter Piták SNS Sihelné 117 20,03 Nezvolený
Jozef Mihaliak SMER, SNS Rabčice 113 13,80 Nezvolený
Ján Chromek SNS Rabča 85 4,97 Nezvolený
Viera Mazúrová SNS, ĽS-HZDS, SMER Oravská Lesná 570 37,67 Nezvolený
Jaroslav Rosina ĽS-HZDS, SNS, SMER Nižná 728 35,48 Nezvolený
Marián Murín SNS, ĽS-HZDS, SMER Mútne 643 48,97 Nezvolený
Václav Kubirita SNS, SMER Hruštín 135 10,08 Nezvolený
Patricius Lieskovský SNS Čimhová 9 2,72 Nezvolený
Jozef Kazárik SNS Zázrivá 312 27,32 Zvolený
Tibor Halamček SNS Párnica 33 8,40 Nezvolený
Jozef Tokarčík SNS Krivá 45 10,25 Nezvolený
Ján Pšenák SNS Bziny 84 28,00 Nezvolený
Jozef Čička HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zborov nad Bystricou 718 69,31 Zvolený
František Hažík SNS Zákopčie 466 67,93 Zvolený
Miroslav Fuljer SNS Vysoká nad Kysucou 72 5,95 Nezvolený
Viera Belková ĽS-HZDS, SNS, SMER Turzovka 1266 40,40 Nezvolený
Marta Cyprichová SNS Svrčinovec 359 23,59 Nezvolený
Ján Dodek HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Staškov 717 59,60 Zvolený
Ján Podmanický HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Stará Bystrica 1430 87,78 Zvolený
Anton Heglas SNS Raková 761 32,72 Zvolený
Milan Matlák ĽS-HZDS, SNS, SMER Podvysoká 387 68,50 Zvolený
Ján Šutiak SNS Nová Bystrica 215 16,14 Nezvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, SMER Makov 694 70,53 Zvolený
Mária Ďurčová SNS Nezbudská Lúčka 106 43,27 Zvolený
Anton Ďuriaš SNS Nesluša 498 31,42 Nezvolený
Mária Filová SNS Malá Čierna 23 12,43 Nezvolený
Pavol Hýll SNS Lutiše 101 25,31 Nezvolený
Janka Romanová SNS, ĽS-HZDS Lodno 78 13,47 Nezvolený
Miroslav Dolinajec SNS Lietavská Svinná - Babkov 51 6,83 Nezvolený
Marian Sliviak ĽS-HZDS, SNS Lietavská Lúčka 602 72,18 Zvolený
Irena Tomaščíková SNS Lietava 320 48,63 Zvolený
Vojtech Čako SNS Kunerád 52 9,27 Nezvolený
Emil Bielik SNS Kotrčiná Lúčka 133 55,65 Zvolený
Ján Eliáš ĽS-HZDS, SMER, SNS Kotešová 359 41,55 Zvolený
František Maňak SNS Konská 229 38,29 Zvolený
Vladimír Bugala SNS Kolárovice 254 25,07 Nezvolený
Jaroslav Gelatík ĽS-HZDS, SNS Kľače 123 61,19 Zvolený
Zdenko Kavecký ĽS-HZDS, SNS Kamenná Poruba 214 23,04 Nezvolený
Marcel Brezáni SNS Jasenové 82 31,06 Nezvolený
Ladislav Čička SNS, ĽS-HZDS Jablonové 196 41,79 Nezvolený
Miroslav Brym ĽS-HZDS, SNS Hôrky 231 64,35 Zvolený
Jozef Horník HZD, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásno nad Kysucou 1185 39,66 Zvolený
Jozef Kontrík ĽS-HZDS, SNS, SMER Korňa 672 57,78 Zvolený
Ondrej Kubica SNS Klubina 98 29,97 Nezvolený
Martina Michálková ĽS-HZDS, SNS, SMER Klokočov 587 43,71 Nezvolený
Milada Chlastáková ĽS-HZDS, SNS, SMER Dunajov 367 100,00 Zvolený
Pavol Koiš ĽS-HZDS, SNS, SMER Dlhá nad Kysucou 148 100,00 Zvolený
Pavol Gomola KDH, SNS Čierne 995 61,31 Zvolený
Jozef Vražel HZD, SNS, SMER, ĽS-HZDS Čadca 2124 29,20 Zvolený
Jozef Balážik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Ripňany 817 81,54 Zvolený
Milan Mondok SNS, SMER, ĽS-HZDS Velušovce 131 42,81 Nezvolený
Jozef Helbich SNS, ĽS-HZDS Tvrdomestice 24 9,84 Nezvolený
Peter Baláž SNS, ĽS-HZDS, SMER Topoľčany 3771 53,19 Zvolený
Tibor Púček SNS, ĽS-HZDS Šalgovce 115 100,00 Zvolený
Emília Sláviková SNS, ĽS-HZDS Svrbice 38 35,51 Nezvolený
Gabriel Svorad SNS, SMER, ĽS-HZDS Súlovce 242 77,32 Zvolený
Dušan Ondruška SNS, ĽS-HZDS Solčianky 117 100,00 Zvolený
Jozef Jakubík SNS Práznovce 7 1,35 Nezvolený
Pavol Suchoň SNS, ĽS-HZDS Prašice 514 44,70 Nezvolený
Róbert Kopáčik SNS, ĽS-HZDS Orešany 112 100,00 Zvolený
Milan Gál SNS Oponice 22 4,74 Nezvolený
Juraj Uhrík SNS, ĽS-HZDS Krušovce 388 40,42 Nezvolený
Peter Kočajda SNS Krtovce 21 11,35 Nezvolený
Štefan Hajnovič SNS Kovarce 26 3,40 Nezvolený
Peter Hudec SNS Kamanová 110 34,81 Nezvolený
Jozef Toman SNS Jacovce 134 14,81 Nezvolený
Otto Goga SNS, SMER, ĽS-HZDS Chrabrany 108 28,13 Nezvolený
Jozef Benca SNS, SMER, ĽS-HZDS Hrušovany 227 42,35 Nezvolený
Milan Meluš SNS Čermany 54 23,89 Nezvolený
František Mihalovič SNS Bojná 9 0,88 Nezvolený
Miroslav Murčo SNS Blesovce 92 43,81 Zvolený
Ľubomír Varga SNS, ĽS-HZDS Belince 111 62,71 Zvolený
Jozef Babinský SNS Babín 201 31,31 Nezvolený
Milan Maruniak SNS, ĽS-HZDS Žabokreky 6 0,96 Nezvolený
Dušan Kramár SNS Vrútky 180 7,44 Nezvolený
Štefan Paľo SNS, ĽS-HZDS Valča 350 44,03 Zvolený
Ivan Hašto ĽS-HZDS, SNS Trebostovo 154 58,33 Zvolený
Marta Balková ĽS-HZDS, SNS Šútovo 125 43,25 Nezvolený
Ľubomír Lichner SNS, ĽS-HZDS, SMER Slovenské Pravno 293 55,60 Zvolený
Dušan Menich ĽS-HZDS, SNS, SMER Rudno 87 60,42 Zvolený
Adam Staňo SNS, ĽS-HZDS Ondrašová 31 67,39 Zvolený
Oľga Fekečová SNS Nolčovo 31 17,82 Nezvolený
Ján Žirko SNS, ĽS-HZDS, SMER Mošovce 434 100,00 Zvolený
Jozef Stahl HZD, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Martin 4197 25,48 Nezvolený
Elena Schererová SNS, ĽS-HZDS, SMER Malý Čepčín 212 100,00 Zvolený
Ľubomír Lettrich SNS, ĽS-HZDS, KSS Dubové 291 66,14 Zvolený
Milan Hruška SNS, ĽS-HZDS Čremošné 47 79,66 Zvolený
Pavel Beňo SNS, ĽS-HZDS, SMER Brieštie 63 100,00 Zvolený
Jozef Kafrík SNS Bodorová 36 27,07 Nezvolený
Milan Remšík SNS, SMER, ĽS-HZDS Benice 104 58,43 Zvolený
Milan Černák SNS, ĽS-HZDS Abramová 65 82,28 Zvolený
Pavel Krupa SNS, ĽS-HZDS Východná 674 70,21 Zvolený
Pavol Králik SNS, ĽS-HZDS Vyšná Boca 41 46,59 Nezvolený
Ján Socháň SNS Veterná Poruba 81 51,92 Zvolený
Dušan Matejka SNS, SMER, ĽS-HZDS Svätý Kríž 235 64,56 Zvolený
Dagmar Jurčová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pribylina 233 35,63 Nezvolený
Marián Vojtík SNS, ĽS-HZDS, SMER Podtureň 318 100,00 Zvolený
Milan Tomko ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavlova Ves 6 4,32 Nezvolený
Miroslav Ščasný ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavčina Lehota 109 51,42 Zvolený
Miroslav Kováč SNS Malé Borové 57 44,19 Nezvolený
Ivana Tholtová SNS Malatíny 38 35,85 Nezvolený
Pavol Tomčík SMER, SNS, ĽS-HZDS Ľubeľa 228 34,39 Nezvolený
Emília Grendelová SNS, ĽS-HZDS Liptovský Peter 110 16,25 Nezvolený
Ľuboš Žubor SNS, SMER, ĽS-HZDS Liptovský Ondrej 172 100,00 Zvolený
Ján Blcháč ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 6195 53,50 Zvolený
Vladimír Šarafín ĽS-HZDS, SNS Liptovský Ján 39 7,98 Nezvolený
Jozef Malý SNS Liptovské Beharovce 19 45,24 Zvolený
Vladimír Fáber SNS, SMER, ĽS-HZDS Liptovská Kokava 57 10,67 Nezvolený
Miroslav Varga SNS, SMER, ĽS-HZDS Lazisko 28 11,20 Nezvolený
Pavel Dzuriak SNS, ĽS-HZDS, SMER Jamník 167 64,73 Zvolený
František Mello SNS Jalovec 0 0,00 Nezvolený
Dušan Žiaran ĽS-HZDS, SMER, SNS Jakubovany 216 93,51 Zvolený
Pavol Sálus SNS Huty 17 13,08 Nezvolený
Ľubica Nemcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Dúbrava 134 18,16 Nezvolený
Tibor Kočtúch SNS Demänovská Dolina 0 0,00 Nezvolený
Ivan Holka SNS Vlkas 84 39,25 Nezvolený
Ladislav Bránik SNS Veľké Lovce 33 3,18 Nezvolený
Helena Hlasicová SNS Úľany nad Žitavou 614 74,33 Zvolený
František Tamašovič SNS, ĽS-HZDS Šurany 569 13,67 Nezvolený
Peter Bekéni SNS Rastislavice 349 63,00 Zvolený
Miroslav Habara SNS, SMER Jasová 412 69,36 Zvolený
Silvester Kačák ĽS-HZDS, SNS Hul 0 0,00 Nezvolený
Pavol Slobodník SMER, SNS, KDH Dolný Ohaj 478 62,00 Zvolený
Helena Juríková SMER, SNS Bánov 1159 66,04 Zvolený
Milan Galaba ĽS-HZDS, SNS, SMER Zlaté Moravce 1785 34,70 Nezvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 594 57,45 Zvolený
Ľubomír Gahír SNS, SMER Velčice 292 60,08 Zvolený
Juraj Mesko SNS, SMER, ĽS-HZDS Topoľčianky 1100 80,00 Zvolený
Gabriela Šplehová SNS, SDKÚ-DS Tajná 134 64,11 Zvolený
Vladimír Šišan SNS, SF, SMER, KDH Kláštor pod Znievom 321 42,24 Nezvolený
Ivan Oravec SNS, SMER Háj 103 43,28 Nezvolený
Štefan Gahér ĽS-HZDS, SNS, SMER Skýcov 233 100,00 Zvolený
Karol Jurík SMER, SNS, ĽS-HZDS Obyce 286 39,18 Nezvolený
Štefan Kováč SNS Nová Ves nad Žitavou 155 23,63 Nezvolený
Jozef Dvonč HZD, SF, SNS, KDH, SMER Nitra 8033 35,22 Zvolený
Eduard Kajaba SNS, SMER Neverice 335 84,60 Zvolený
Jozef Káčer SNS, SMER Martin nad Žitavou 146 49,66 Nezvolený
Vladimír Golier SNS Kapince 42 33,87 Zvolený
Ján Beňo SNS Jedľové Kostoľany 35 6,18 Nezvolený
František Drgoňa SNS, ĽS-HZDS, SMER Choča 169 100,00 Zvolený
František Filip SNS Hosťovce 83 16,47 Nezvolený
Marián Kéry SNS, ĽS-HZDS, SMER Červený Hrádok 106 35,81 Nezvolený
Peter Bača SMER, SNS Čaradice 163 50,00 Nezvolený
Stanislav Gombík SNS Cabaj - Čápor 1093 87,51 Zvolený
Martin Kazík SNS Podhájska 32 4,98 Nezvolený
Pavol Hudák SF, SNS, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3325 25,52 Nezvolený
Viera Obertová SNS, ĽS-HZDS Veľký Ďur 149 24,75 Nezvolený
Margita Fialová SNS Veľké Kozmálovce 205 51,77 Zvolený
Miroslav Považan SMER, SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, HZD Tlmače 1015 64,28 Zvolený
Imrich Králik SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Rybník 276 33,21 Zvolený
Ida Kováčová ĽS-HZDS, SNS, SMER Podlužany 308 100,00 Zvolený
Ľubica Burdová HZD, SF, SNS, SMER Levice 1288 13,05 Nezvolený
Róbert Bielik SNS Kuraľany 24 6,42 Nezvolený
Jozef Majer KDH, SNS, ĽS-HZDS Kozárovce 850 75,35 Zvolený
Michal Števko SNS, SMER Hronské Kosihy 151 41,60 Nezvolený
Jozef Ivanický SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Hronské Kľačany 103 12,58 Nezvolený
Jozef Gálus SNS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 151 100,00 Zvolený
Peter Pachinger SNS Domadice 35 23,03 Nezvolený
Ľudovít Viglaš SNS Čaka 337 69,20 Zvolený
Emília Nichtová ĽS-HZDS, SNS, SMER Čajkov 474 73,60 Zvolený
Ján Janáč SMER, SNS, SDKÚ-DS, KSS Brhlovce 52 25,12 Nezvolený
Oľga Gáliková SNS, SMER Lovce 182 47,15 Zvolený
Miroslav Adamik SNS Mudroňovo 20 30,77 Nezvolený
Milan Berec KDH, SNS, SMER, SDKÚ-DS Trenčianska Teplá 1099 80,34 Zvolený
Pavol Habdák SNS, ĽS-HZDS, SMER Štvrtok 133 100,00 Zvolený
Miroslav Ďuráči SNS, ĽS-HZDS, SMER Soblahov 344 43,88 Nezvolený
Peter Daško SNS, ĽS-HZDS, SMER Slavnica 23 6,87 Nezvolený
Anton Horečný SNS, SMER, ĽS-HZDS Skalka nad Váhom 445 79,04 Zvolený
Stanislav Svatik SNS, SMER, ĽS-HZDS Selec 411 86,53 Zvolený
Anna Kissová SMER, SNS Petrova Lehota 49 100,00 Zvolený
Rudolf Dorušinec SNS, SMER Omšenie 39 3,71 Nezvolený
Jozef Marček SNS, ĽS-HZDS Omšenie 705 67,08 Zvolený
Jaroslav Kusý SF, KSS, SNS, SMER Nová Dubnica 1218 31,08 Nezvolený
Ján Bednár SMER, SNS Neporadza 0 0,00 Nezvolený
Stanislav Mičko ĽS-HZDS, SNS, SMER Nemšová 424 18,13 Nezvolený
Miroslav Matiaš SNS, SMER Melčice - Lieskové 196 26,63 Zvolený
Vladimír Kmeťo SNS, SF Krivosúd - Bodovka 109 60,22 Zvolený
Rastislav Čepák SNS, SMER Košecké Podhradie 248 44,85 Zvolený
Mária Hládeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ivanovce 326 100,00 Zvolený
Pavol Čiernik ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, HZD, KDH Ilava 674 29,63 Nezvolený
Jozef Hošták SNS, SMER Chocholná - Velčice 154 18,60 Nezvolený
Eva Šrámková SNS, SMER, ĽS-HZDS Horňany 138 54,55 Zvolený
Jozef Húserka SNS Horné Srnie 482 38,31 Nezvolený
Rudolf Cverenkár SNS Horná Súča 189 12,29 Nezvolený
Milan Staňo SNS Horná Poruba 371 100,00 Zvolený
Eva Galková SNS, SMER Dulov 103 23,46 Nezvolený
Jozef Gašparík SNS, SMER Dubnica nad Váhom 1636 29,77 Zvolený
Vladimír Slivka SNS, ĽS-HZDS Dolná Poruba 162 39,42 Zvolený
Ľubica Kvasnicová SNS Bolešov 114 14,94 Nezvolený
Milan Michalička SNS Bobot 31 7,85 Nezvolený
Jozef Pilát SNS, ĽS-HZDS Žabokreky nad Nitrou 220 26,60 Nezvolený
František Macúch SNS, SMER Veľký Klíž 329 53,67 Zvolený
Gabriela Korcová SNS, SMER Veľké Uherce 237 24,21 Nezvolený
Marián Staňo SNS, SMER Veľké Kršteňany 209 64,51 Zvolený
Dušan Ďurdina SNS, SMER Veľká Čausa 90 33,21 Zvolený
Zdena Točeková SNS, SMER Valaská Belá 128 17,85 Nezvolený
Michal Krasko SNS, SMER Tužina 36 5,34 Nezvolený
Daniela Adamcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Skačany 202 29,45 Nezvolený
Pavel Svitok SNS, SMER Sebedražie 112 12,35 Nezvolený
Stanislav Pánis SNS, SMER Rudnianska Lehota 34 8,90 Nezvolený
Tomáš Konuš SNS, SMER Ráztočno 300 51,72 Zvolený
Marta Košovská SNS, SMER Radobica 190 52,20 Zvolený
Vladimír Jánoš SNS, SMER Prievidza 2683 18,83 Nezvolený
Marián Vaculík SNS, SMER Pravenec 75 12,08 Nezvolený
Helena Čavojská SNS, SMER Poruba 453 69,48 Zvolený
Mariana Gromová SMER, SNS Poluvsie 157 100,00 Zvolený
Ján Podmanický ANO, SF, SNS, SMER Partizánske 2784 45,29 Zvolený
Anton Paulďuro SNS, SMER Nitrianske Sučany 181 29,05 Nezvolený
Peter Dubravický SMER, SNS Nadlice 220 57,74 Zvolený
Peter Čavojský SNS, SMER Malinová 213 44,38 Zvolený
Ivan Perina SNS, SMER Malá Čausa 94 27,65 Nezvolený
Daniela Hanová SNS Livinské Opatovce 70 43,75 Zvolený
Ľubomír Vožňak SMER, SNS Livina 6 7,89 Nezvolený
Ľudovít Vojtko SMER, SNS Lipník 192 74,71 Zvolený
Ján Cipov SNS, SMER Lehota pod Vtáčnikom 1647 81,86 Zvolený
Miroslav Červeň KDH, SNS, SMER Lazany 326 37,17 Nezvolený
Juraj Pánis SNS, SMER Kostolná Ves 11 3,83 Nezvolený
Rudolf Hrčka SNS, SMER Kolačno 100 19,49 Nezvolený
Peter Brezáni SNS, SMER Kľačno 99 19,30 Nezvolený
Iveta Randziaková SNS, SMER Klátova Nová Ves 579 100,00 Zvolený
Jozef Talian SNS, SMER Kanianka 266 14,83 Nezvolený
Milan Šimo SNS, SMER Kamenec pod Vtáčnikom 50 4,74 Nezvolený
Pavel Greguš SNS, SMER, ĽS-HZDS Ješkova Ves 226 100,00 Zvolený
Peter Kotian SNS, SMER Jalovec 138 48,94 Zvolený
Rudolf Babic SNS, SMER Chvojnica 13 10,48 Nezvolený
Emil Trgiňa SNS, SMER Chrenovec 203 30,66 Nezvolený
Pavel Kubačka SNS, SMER Hradište 348 56,86 Zvolený
Ladislav Ďuriga SNS, SMER Horné Vestenice 73 20,56 Nezvolený
František Poliak SNS, SMER Horná Ves 85 12,98 Nezvolený
Vladimír Buzalka SNS, SMER Handlová 934 17,56 Nezvolený
Michal Čaprnka SNS, SMER Dolné Vestenice 224 18,06 Nezvolený
Ján Kováč SNS, SMER Dlžín 56 54,37 Zvolený
Július Duranzia SNS, SMER Diviaky nad Nitricou 411 43,68 Zvolený
Tomáš Vavro SNS, SMER Diviacka Nová Ves 441 46,77 Nezvolený
Ján Mokrý SMER, SNS Čereňany 284 34,51 Nezvolený
Pavol Čičmanec SMER, SNS Čavoj 126 40,91 Nezvolený
Štefan Mjartan SNS, SMER Cigeľ 505 77,93 Zvolený
Vojtech Bartoš SNS, SMER Bystričany 412 44,88 Nezvolený
Anton Zima SNS, SMER, ĽS-HZDS Brodzany 261 60,00 Zvolený
Ladislav Debnár SNS, SMER Bojnice 299 12,20 Nezvolený
Ľubomír Bilko SNS Dulovce 373 39,68 Nezvolený
Ján Plško SNS, SMER, ĽS-HZDS Zamarovce 192 53,48 Zvolený
Vincent Štefanec SNS Tuchyňa 127 27,91 Nezvolený
Oto Barborák SNS, ĽS-HZDS, SMER Trenčín 5481 36,30 Nezvolený
Eva Pastorková SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Teplice 379 18,51 Nezvolený
Eva Beňovičová SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Stankovce 743 55,41 Zvolený
Dušan Rozemberg SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Mitice 307 77,92 Zvolený
Milan Rástočný SNS Trenčianska Turná 336 29,66 Nezvolený
Miroslav Bednár SNS, SMER, ĽS-HZDS Zubák 321 82,10 Zvolený
Želmíra Chodúrová SNS Záriečie 37 9,46 Nezvolený
Milan Gášek SNS, SMER, ĽS-HZDS Vydrná 148 100,00 Zvolený
Vladimír Chleban SNS, ĽS-HZDS Visolaje 37 7,16 Nezvolený
Jozef Kováčik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Streženice 152 100,00 Zvolený
Ján Janiga SNS, SMER, ĽS-HZDS Pružina 313 32,60 Nezvolený
Anton Lagíň SNS Prečín 318 49,07 Zvolený
Miroslav Adame SZ, SMER, SNS, SDKÚ-DS Považská Bystrica 7351 58,14 Zvolený
Miroslav Valient SNS Plevník 257 30,16 Nezvolený
Anna Hromadíková KDH, ĽS-HZDS, SNS Papradno 103 8,28 Nezvolený
Štefan Pecho SMER, SNS Nimnica 112 30,27 Nezvolený
Milan Adamička SNS Mojtín 19 5,51 Nezvolený
Ján Chovanec SNS, ĽS-HZDS Mestečko 0 0,00 Nezvolený
Oľga Lednická SNS, KDH Malé Lednice 222 78,72 Zvolený
Jozef Gabko SNS Lysá pod Makytou 204 21,32 Nezvolený
Mária Lepulicová SNS Lúky 61 12,42 Nezvolený
Ľuboš Savara SNS, SMER, ĽS-HZDS Lednické Rovne 1207 78,22 Zvolený
Miroslav Ház SNS Lednica 30 6,30 Nezvolený
Miroslav Žbánek SNS Lazy pod Makytou 401 53,61 Zvolený
Boris Ondráško SNS, SMER, ĽS-HZDS Kvašov 252 68,85 Zvolený
Táňa Kňažková SNS Jasenica 322 100,00 Zvolený
Vladimír Ondreička SNS Horný Lieskov 70 35,71 Zvolený
Pavol Pacek SNS, ĽS-HZDS Horná Mariková 167 35,76 Zvolený
Jozef Karas SMER, SNS, KDH, ĽS-HZDS Horná Breznica 144 100,00 Zvolený
Mária Porubčinová SZ, SNS, SDKÚ-DS, KDH Domaniža 50 6,11 Nezvolený
Peter Regina SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolné Kočkovce 506 70,38 Zvolený
Lýdia Bašková SNS Dolná Mariková 18 2,52 Nezvolený
Emil Drahuta SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolná Breznica 295 73,02 Zvolený
Juraj Čelko SNS Čelkova Lehota 75 100,00 Zvolený
Jozef Pobočík SNS Brvnište 222 33,43 Nezvolený
Ján Prekop SNS, SMER Beluša 967 38,74 Nezvolený
Monika Klačmanová SNS, ĽS-HZDS, SMER Trenčianske Bohuslavice 44 10,05 Nezvolený
Anna Halinárová SNS, ĽS-HZDS, SMER Stará Turá 1410 41,53 Zvolený
Jaroslav Ferianec SNS, SMER, ĽS-HZDS Rudník 209 100,00 Zvolený
Anna Holičová SNS, SMER, ĽS-HZDS Priepasné 35 13,41 Nezvolený
Ján Miklovič ĽS-HZDS, SMER, SNS Považany 296 57,14 Zvolený
Anna Durcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Poriadie 42 12,07 Nezvolený
Dušan Hanic SNS, ĽS-HZDS, SMER Podolie 422 46,07 Nezvolený
Dušan Kadlečík SNS, SMER, ĽS-HZDS Podkylava 78 44,57 Zvolený
Jaroslav Vráblik SNS, SMER Nová Bošáca 119 25,48 Nezvolený
Vladimír Rapant SNS, SMER, ĽS-HZDS Myjava 557 11,45 Nezvolený
Jaroslav Škunda SNS Moravské Lieskové 34 3,37 Nezvolený
Miroslav Ostrovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Lubina 203 30,07 Nezvolený
Vladimír Turan SNS, SMER, ĽS-HZDS Krajné 91 15,35 Nezvolený
Zdeněk Chrenč SNS, ĽS-HZDS Kostolné 121 34,97 Nezvolený
Ján Drobec SNS, SMER Nitrianske Rudno 321 33,86 Nezvolený
Beata Vrecková SNS, SMER Nevidzany 137 67,49 Zvolený
Jozef Regina SMER, SNS Nedožery - Brezany 420 37,14 Nezvolený
Miroslav Olej SNS, SMER Nedanovce 17 4,71 Nezvolený
Ján Tupý SNS Kočovce 337 49,78 Zvolený
Miroslav Borcovan SNS Kálnica 269 48,12 Zvolený
Anna Cigáneková SNS, SMER, ĽS-HZDS Jablonka 164 55,59 Zvolený
Ján Pleša SNS, SMER, ĽS-HZDS Chvojnica 106 46,29 Zvolený
Miloslav Margetín SNS Hrádok 214 68,37 Zvolený
Kamil Bunčiak SNS, ĽS-HZDS Hrašné 91 32,38 Nezvolený
Ivan Hrnčár SNS Hôrka nad Váhom 106 30,20 Nezvolený
František Mikuš SNS, ĽS-HZDS, SMER Horná Streda 140 22,05 Nezvolený
Anna Ištoková SNS, KDH, SMER Čachtice 1148 82,12 Zvolený
Dušan Gavlas SNS, SMER, ĽS-HZDS Bukovec 161 66,53 Zvolený
Dušan Močko SNS, ĽS-HZDS Brunovce 151 56,77 Zvolený
Ivan Ďurkovič SNS, SMER, ĽS-HZDS Brezová pod Bradlom 249 10,73 Nezvolený
Dušan Duga SNS, SMER, ĽS-HZDS Brestovec 212 42,06 Zvolený
Marian Polák SNS, ĽS-HZDS, SMER Beckov 280 38,78 Nezvolený
Rudolf Botka SNS, ĽS-HZDS, SMER Žitná 214 100,00 Zvolený
Ivan Sečanský SNS, SMER, ĽS-HZDS Vysočany 55 57,29 Zvolený
Jarmila Korálová SNS, ĽS-HZDS Veľké Hoste 191 62,01 Zvolený
Stanislav Otto KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Držkovce 182 46,55 Zvolený
Slavomír Turek SNS, ĽS-HZDS Uhrovské Podhradie 7 25,00 Nezvolený
Zuzana Máčeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Uhrovec 530 80,06 Zvolený
Ján Ňukovič KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rovensko 177 68,08 Zvolený
Stanislav Pecha KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Radošovce 149 17,49 Nezvolený
Štefan Dulík SNS, ĽS-HZDS, SMER Radimov 230 83,03 Zvolený
Rudolf Bartal SNS, ĽS-HZDS, SMER Prietržka 170 64,39 Zvolený
Dana Žúrková SNS, ĽS-HZDS, SMER Popudinské Močidľany 169 40,14 Nezvolený
Miroslav Pochylý KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Petrova Ves 382 75,20 Zvolený
Beáta Štefková SNS, ĽS-HZDS, SMER Oreské 119 59,50 Zvolený
Valéria Kudláčová SNS, ĽS-HZDS, SMER Koválovec 76 80,85 Zvolený
Ľudmila Vlčejová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS Koválov 91 23,88 Nezvolený
Emília Masárová SNS Jablonica 89 8,40 Nezvolený
Zdenko Čambal SNS, ĽS-HZDS, SMER Holíč 1300 37,81 Zvolený
Jozef Hazlinger SNS, ĽS-HZDS, SMER Gbely 2128 84,78 Zvolený
Marián Halás SNS, SMER, ĽS-HZDS Čáry 292 45,63 Nezvolený
Peter Macháček SNS, ĽS-HZDS, SMER Brodské 105 11,15 Nezvolený
Ján Jánoška SNS Vrbové 679 33,01 Nezvolený
Jozef Chudý SNS Veselé 140 26,37 Nezvolený
Gilbert Liška SNS, ĽS-HZDS Veľké Kostoľany 808 76,08 Zvolený
Jozef Srogončík SNS Šterusy 54 20,07 Nezvolený
Dušan Daloš SNS Rakovice 243 100,00 Zvolený
Peter Bielik SNS Ostrov 174 29,00 Nezvolený
Jozef Vatrt SNS, ĽS-HZDS, SMER Krakovany 110 17,05 Nezvolený
Jozef Reško ANO, SNS, SMER Kočín 196 60,12 Zvolený
Hana Madrová SNS Dolný Lopašov 203 41,34 Nezvolený
Vladimír Tomášik SNS Bašovce 119 61,66 Zvolený
Slávka Kramárová SNS Sereď 249 5,73 Nezvolený
Michal Hájnik SNS Pusté Sady 82 22,78 Nezvolený
Miroslav Červeň SNS Dolná Streda 116 15,08 Nezvolený
Vincent Belan SNS Šípkov 46 100,00 Zvolený
Jozef Makyš SNS, ĽS-HZDS Slatinka nad Bebravou 25 17,73 Nezvolený
Zdenka Vrbičanová KDH, SNS Slatina nad Bebravou 113 42,80 Nezvolený
Jozef Filan SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 53 17,55 Nezvolený
Ján Tomášik SNS, SMER, ĽS-HZDS Prusy 188 100,00 Zvolený
Anton Bitarovský SNS, SMER, ĽS-HZDS Pravotice 60 32,26 Nezvolený
Ján Antala ĽS-HZDS, SNS, SMER Podlužany 60 13,10 Nezvolený
Peter Kozinka SNS Pečeňany 22 8,24 Nezvolený
Elena Magdolenová KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nedašovce 197 75,48 Zvolený
Mária Varhaníková SNS Malá Hradná 74 34,42 Nezvolený
Rastislav Jedlička SMER, SNS, ĽS-HZDS Kšinná 64 21,12 Nezvolený
Milan Došek ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásna Ves 162 100,00 Zvolený
Iveta Poluchová SNS, SMER Chudá Lehota 108 80,60 Zvolený
Jozef Hedera SNS, SMER, ĽS-HZDS Horné Naštice 108 40,30 Zvolený
Jozef Melíšek SMER, SNS, ĽS-HZDS Dubnička 40 59,70 Zvolený
Marian Petreje SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolné Naštice 101 100,00 Zvolený
Dušan Horák SNS Čierna Lehota 51 100,00 Zvolený
Alena Jelušová SNS, SMER, ĽS-HZDS Madunice 539 100,00 Zvolený
Jozef Adamec SNS Lošonec 0 0,00 Nezvolený
Tibor Veľký SNS Horné Trhovište 274 84,57 Zvolený
Ján Dlhopolček SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, ANO Hlohovec 2128 35,71 Zvolený
Ľuboš Gubáň SNS, ĽS-HZDS, SMER Dvorníky 790 83,07 Zvolený
Karol Zachar SNS Dechtice 794 76,27 Zvolený
Peter Bohunický SNS, ĽS-HZDS, SMER Boleráz 270 23,98 Nezvolený
Miroslav Jozefovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Vrádište 89 24,86 Nezvolený
Daniel Šinka SNS, ĽS-HZDS, SMER Štefanov 98 12,66 Nezvolený
Ján Burian SNS Šajdíkove Humence 22 3,64 Nezvolený
Štefan Nesmeri SNS, ĽS-HZDS, SMER Zálesie 70 12,52 Nezvolený
Štefan Balaško SNS, ĽS-HZDS, SMER Chorvátsky Grob 550 58,45 Zvolený
Jozef Čič SNS, SDKÚ-DS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 343 100,00 Zvolený
Ľubomír Poór SMER, KDH, KSS, SNS Bernolákovo 1001 53,08 Zvolený
Mária Vráblová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vištuk 317 45,03 Nezvolený
Peter Fitz SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Šenkvice 1473 72,14 Zvolený
Alexander Achberger ĽS-HZDS, SNS, SMER Svätý Jur 1111 62,77 Zvolený
Jozef Javorka SNS, ĽS-HZDS Slovenský Grob 401 37,79 Nezvolený
Ľuboš Ševčík SNS, ĽS-HZDS, SMER Bánovce nad Bebravou 1359 22,07 Nezvolený
Vladimír Bokor SNS Žlkovce 25 7,35 Nezvolený
Igor Crhoň SNS Zvončín 0 0,00 Nezvolený
Stanislav Križan SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Trnava 5765 35,75 Nezvolený
Miroslav Veľký SNS, SMER Tepličky 106 53,27 Zvolený
František Halán SNS, HZD, ĽS-HZDS, SMER Šúrovce 154 14,27 Nezvolený
Eva Horváthová SNS Šintava 8 1,16 Nezvolený
Ľudovít Ružička SNS Dubová 200 38,61 Zvolený
Alojz Lapšanský SNS Častá 147 13,33 Nezvolený
Jozef Haršány SNS Budmerice 102 9,49 Nezvolený
Jana Kramaričová SNS Báhoň 28 3,70 Nezvolený
Mária Beňová SMER, SNS, ĽS-HZDS Veľké Leváre 99 6,56 Nezvolený
Peter Kalivoda SNS, ĽS-HZDS, SMER Stupava 546 20,29 Nezvolený
Peter Švaral SMER, SNS, ĽS-HZDS Rohožník 362 28,24 Zvolený
František Bokes SMER, SNS, ĽS-HZDS Pernek 364 86,67 Zvolený
Róbert Bujna Misia 21, OKS, SNS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 725 87,56 Zvolený
Milan Tesarik SMER, SNS, ĽS-HZDS Jablonové 114 19,76 Nezvolený
Miroslav Babčan SNS, ĽS-HZDS Borinka 42 12,65 Nezvolený
Vladimír Kubovič SZS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Záhorská Bystrica 681 59,22 Zvolený
Ján Panák SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Vajnory 622 32,00 Nezvolený
Martin Borguľa SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Staré Mesto 2426 17,83 Nezvolený
Ján Zvonár SZ, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Rača 1749 24,48 Zvolený
Jarmila Ferančíková SF, SNS Bratislava - Podunajské Biskupice 1097 19,82 Nezvolený
Richard Frimmel SNS, ĽS-HZDS, SMER, SF, SZ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 7407 69,06 Zvolený
Oľga Keltošová SNS, SMER, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 1322 49,74 Zvolený
Iveta Hanulíková SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Karlova Ves 4448 44,73 Zvolený
Jozef Molnár DSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Bratislava - Devínska Nová Ves 721 15,99 Nezvolený
Juraj Šterbatý SZ, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Devín 30 4,65 Nezvolený