Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Marián Vereš HZD, SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Nové Mesto 2996 25,44 Nezvolený
Marián Miškanin SNS, HZD, SZS, SMER Bratislava - Petržalka 3578 13,32 Nezvolený
Jarmila Ferančíková ĽS-HZDS, SZ, SNS, SDĽ Bratislava - Podunajské Biskupice 1582 29,03 Nezvolený
Slavomír Drozd SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Ružinov 7218 36,36 Nezvolený
Elena Límová SNS, KDH Jakubov 303 36,59 Nezvolený
Alena Nemcová SNS Lozorno 87 6,00 Nezvolený
Vratko Studenič SNS Závod 39 3,76 Nezvolený
Ľudovít Ružička SNS Dubová 353 71,89 Zvolený
Ján Podmanický SNS Jablonec 350 73,22 Zvolený
Ján Juran SNS, SMER Slovenský Grob 589 62,79 Zvolený
Alexander Achberger ĽS-HZDS, SNS, SMER Svätý Jur 812 34,66 Zvolený
Peter Fitz SNS, SMER Šenkvice 1485 83,47 Zvolený
Jozef Huk SNS Vištuk 150 24,27 Nezvolený
Jozef Čič KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 384 70,85 Zvolený
Michal Hájnik SNS Pusté Sady 36 9,81 Nezvolený
Slávka Kramárová SNS Sereď 184 3,44 Nezvolený
Stanislava Režnáková SNS Šintava 31 3,37 Nezvolený
Stanislav Kiš SNS Šoporňa 337 17,81 Nezvolený
Vladimír Tomášik SNS Bašovce 49 24,14 Nezvolený
Jozef Benka SNS Hubina 62 19,56 Nezvolený
Jozef Vatrt ND, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krakovany 76 11,82 Nezvolený
Ján Forgáč SNS Moravany nad Váhom 50 5,20 Nezvolený
Milan Plačko SNS Sokolovce 13 1,88 Nezvolený
Ludvik Barkoci SNS Brodské 76 5,99 Nezvolený
Michael Rusnák SNS Častkov 3 0,74 Nezvolený
Zlata Vaculková SNS Letničie 44 13,66 Nezvolený
Karol Zachar SMER, SNS Dechtice 608 59,38 Zvolený
Igor Šulík SNS Dolné Otrokovce 61 28,50 Nezvolený
Ľuboš Gubáň SNS Dvorníky 489 50,78 Zvolený
Alena Krátka SNS Horná Krupá 67 19,14 Nezvolený
Eva Kukučková SNS Horné Otrokovce 349 64,15 Zvolený
Tibor Veľký SNS Horné Trhovište 193 57,61 Zvolený
Jozef Rezbárik SNS Hrnčiarovce nad Parnou 36 3,75 Nezvolený
Ľubomír Baláž SNS Pavlice 203 61,14 Zvolený
Eva Mihálková SNS Ružindol 21 2,49 Nezvolený
Roman Čavojský SNS Smolenice 30 1,81 Nezvolený
Miroslav Veľký SNS, SMER Tepličky 97 53,30 Zvolený
Jozef Babuljak SNS Zavar 42 4,69 Nezvolený
Mária Hajšová SNS, SMER Bánovce nad Bebravou 1460 20,35 Nezvolený
Dušan Horák SNS Čierna Lehota 55 100,00 Zvolený
Peter Kozinka SNS Pečeňany 13 5,04 Nezvolený
Jozef Makyš SNS Slatinka nad Bebravou 35 26,52 Nezvolený
Vincent Belan SNS Šípkov 74 87,06 Zvolený
Marián Polák HZD, SNS, ĽS-HZDS Beckov 196 25,13 Nezvolený
Dušan Málik SNS Bzince pod Javorinou 282 25,64 Nezvolený
Anna Orsavová SNS, SMER Kočovce 190 22,84 Nezvolený
Radoslav Sivák SNS Krajné 22 2,96 Nezvolený
Dušan Gúčik SNS Podolie 73 6,82 Nezvolený
Peter Adámek SNS Rudník 4 1,04 Nezvolený
Štefan Klimek SNS Stará Myjava 42 8,75 Nezvolený
Ján Prekop ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Beluša 1576 60,24 Zvolený
Milan Brveník SNS Bodiná 54 17,65 Nezvolený
Jozef Harvánek SNS Brvnište 107 15,67 Nezvolený
Anton Novosád SMER, SNS, SDKÚ-DS, KDH Dolné Kočkovce 231 30,84 Nezvolený
Jozef Galko SNS Domaniža 327 41,50 Nezvolený
Pavol Pacek SMER, KDH, SNS, SDKÚ-DS Horná Mariková 150 34,09 Nezvolený
Vladimír Ondreička SNS Horný Lieskov 26 11,98 Nezvolený
Boris Ondráško SNS, ND, ĽS-HZDS Kvašov 181 51,13 Zvolený
Anton Panáček SNS Lazy pod Makytou 75 10,85 Nezvolený
Ľuboš Savara SNS, ĽS-HZDS, SMER Lednické Rovne 861 100,00 Zvolený
Katarína Okrajková SNS Lúky 25 5,31 Nezvolený
Anna Hromadíková SNS Papradno 51 3,95 Nezvolený
Ladislav Lagín SNS Počarová 44 52,38 Zvolený
Ján Harant SNS Považská Bystrica 646 5,40 Nezvolený
Anton Lagíň SZ, SMER, SNS Prečín 361 59,47 Zvolený
Maroš Ondráš SNS Sverepec 267 53,61 Zvolený
Milan Gášek SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Vydrná 158 100,00 Zvolený
Ladislav Debnár ĽS-HZDS, SNS Bojnice 154 6,37 Nezvolený
Jozef Kollár SNS Brodzany 53 10,73 Nezvolený
Vojtech Bartoš ĽS-HZDS, SMER, SNS Bystričany 701 78,50 Zvolený
Vojtech Vlček SNS Čavoj 70 21,47 Nezvolený
Ján Mokrý SMER, SNS Čereňany 330 35,37 Nezvolený
Ivan Putiška SNS Diviacka Nová Ves 31 3,05 Nezvolený
Emil Trgiňa SNS Chrenovec 20 2,73 Nezvolený
Ľudovít Vojtko SMER, SNS Lipník 157 59,47 Zvolený
Ľubomír Vožňak SNS Livina 19 28,36 Nezvolený
Mária Luprichová SNS Malinová 363 83,07 Zvolený
Martin Mokrý KDH, SDKÚ-DS, SNS Nedožery - Brezany 599 50,00 Zvolený
Anton Paulďuro SNS Nitrianske Sučany 124 18,84 Nezvolený
Vojtech Volf SNS Ostratice 129 27,33 Nezvolený
Norbert Turanovič SNS, SMER Prievidza 4162 27,78 Nezvolený
Ivan Škrteľ SNS, SMER Ráztočno 261 100,00 Zvolený
Marián Staňo SNS, SMER Veľké Kršteňany 227 72,29 Zvolený
Milan Toma ĽS-HZDS, SNS, SMER Veľké Uherce 327 35,20 Zvolený
Jozef Prekop SNS Bohunice 111 29,84 Nezvolený
Ferdinand Hlúšek SNS Bolešov 70 8,16 Nezvolený
Milan Staňo SNS Horná Poruba 353 100,00 Zvolený
Jozef Húserka SNS Horné Srnie 559 38,50 Zvolený
Eva Šrámková SNS, SMER, ĽS-HZDS Horňany 167 76,61 Zvolený
Mária Hládeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ivanovce 429 84,12 Zvolený
Igor Daško SNS Kameničany 134 44,37 Zvolený
Miroslav Kopecký SNS Neporadza 101 26,58 Nezvolený
Peter Marušinec ĽS-HZDS, SNS, SMER Nová Dubnica 2449 57,53 Zvolený
Stanislav Svatik SNS, ĽS-HZDS Selec 381 100,00 Zvolený
František Bednárik SNS Slavnica 55 14,32 Nezvolený
Pavol Masár ĽS-HZDS, SNS Trenčianska Teplá 499 33,00 Nezvolený
Milan Oravec ĽS-HZDS, SNS Trenčianske Teplice 76 4,32 Nezvolený
Ľubomír Bilko SNS Dulovce 302 32,09 Nezvolený
Miroslav Hulák SNS, SMER Šrobárová 146 45,91 Zvolený
Monika Slížiková SMER, SNS Devičany 160 61,07 Zvolený
Iveta Forgáčová SNS Drženice 4 2,31 Nezvolený
Jozef Gálus SMER, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 154 100,00 Zvolený
Marek Reguľa ĽS-HZDS, SNS Hronské Kosihy 103 25,06 Nezvolený
Dana Arpášová EDS, ĽS-HZDS, SNS Levice 105 1,12 Nezvolený
Michal Berežný SNS Nový Tekov 3 0,57 Nezvolený
Milan Mesár SNS Plavé Vozokany 42 10,82 Nezvolený
Miroslav Považan SDĽ, ĽS-HZDS, SNS Tlmače 471 25,84 Nezvolený
Milan Taška SNS Uhliská 10 7,46 Nezvolený
Margita Fialová SMER, SNS Veľké Kozmálovce 198 42,86 Zvolený
Jana Staňová SMER, SNS, KDH Žemberovce 248 40,13 Nezvolený
Stanislav Gombík ĽS-HZDS, SNS Cabaj - Čápor 720 51,80 Zvolený
Milan Greguš SNS Čakajovce 309 56,28 Zvolený
Jaroslav Papp SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Čeľadice 139 26,38 Nezvolený
Vladimír Golier SNS Kapince 50 35,97 Nezvolený
Milan Chmelár ĽS-HZDS, SNS Lehota 419 41,00 Nezvolený
Ľubica Malá SNS Nevidzany 93 23,97 Nezvolený
Jozef Dvonč SZ, SNS, KDH, SMER Nitra 14080 65,04 Zvolený
Eduard Ambrus SNS Poľný Kesov 138 38,23 Nezvolený
Ľubomír Hosťovecký SNS, SMER, KDH Skýcov 176 28,39 Nezvolený
Ján Krta SNS Sľažany 59 5,52 Nezvolený
Daniel Stano SNS Tajná 5 2,43 Nezvolený
Pavol Kováč SNS, SMER Vráble 694 22,85 Nezvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 435 37,66 Zvolený
Cyril Lazúr SNS, SDKÚ-DS Zlaté Moravce 592 9,79 Nezvolený
Ivan Solár SNS, KDH Dolný Ohaj 316 31,47 Zvolený
František Pitter SNS Mojzesovo 7 0,88 Nezvolený
Peter Bekéni SNS Rastislavice 337 65,56 Zvolený
Roman Urbánik SNS, SMER Močenok 342 17,11 Nezvolený
Peter Banák SNS Ardanovce 34 25,95 Nezvolený
Miroslav Murčo SNS Blesovce 91 39,22 Nezvolený
Ján Legéň SNS Bojná 26 2,29 Nezvolený
Katarína Sedlárová SNS Čermany 74 29,02 Nezvolený
Jaroslav Bujna SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kovarce 214 26,00 Nezvolený
Monika Remeňová SNS Nitrianska Streda 66 14,35 Nezvolený
Ľubomír Paulovič SNS Prašice 199 16,95 Nezvolený
Alica Bezeková SNS Šalgovce 29 10,43 Nezvolený
Danka Tomanová SNS Tesáre 7 1,57 Nezvolený
Peter Baláž SNS, SMER Topoľčany 5664 78,11 Zvolený
Pavol Holeštiak SNS, ND, SZ, HZD, SMER Čadca 2254 23,78 Nezvolený
Pavol Gomola SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH Čierne 1207 78,48 Zvolený
Pavol Koiš ĽS-HZDS, SNS, SMER Dlhá nad Kysucou 242 100,00 Zvolený
Ľuboš Stríž SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER, KDH Klokočov 579 49,57 Zvolený
Božena Poliačková SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Klubina 197 60,80 Zvolený
Jozef Kontrík ĽS-HZDS, SNS Korňa 638 58,05 Zvolený
Jaroslav Kormanec SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Krásno nad Kysucou 340 14,19 Nezvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Makov 585 59,51 Zvolený
Ján Šutiak SNS, SMER Nová Bystrica 425 30,14 Nezvolený
Rudolf Kvašňovský SNS Olešná 215 23,78 Nezvolený
Martin Poláček HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Oščadnica 314 12,83 Nezvolený
Anton Heglas SNS, SMER, KDH Raková 1082 47,85 Zvolený
Andrea Šimurdová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Skalité 1650 88,47 Zvolený
Ján Podmanický HZD, SNS, SMER Stará Bystrica 1022 100,00 Zvolený
Juraj Strýček ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Svrčinovec 1170 82,22 Zvolený
Františk Hažík ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Zákopčie 416 60,55 Zvolený
Jozef Čička SNS, SMER Zborov nad Bystricou 406 32,30 Nezvolený
Ladislav Tomáň SNS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Sedliacka Dubová 175 100,00 Zvolený
Jozef Kazárik SNS Zázrivá 202 16,13 Nezvolený
Dušan Žiaran SMER, ĽS-HZDS, SNS Jakubovany 185 100,00 Zvolený
Juraj Poproč SNS Jalovec 95 53,98 Zvolený
Andrea Porubänová SNS Liptovská Kokava 21 4,23 Nezvolený
Jozef Malý SNS Liptovské Beharovce 33 68,75 Zvolený
Ján Blcháč ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 5613 43,53 Nezvolený
Milan Kubík ĽS-HZDS, SNS, SMER Ľubeľa 340 59,03 Zvolený
Július Sokol SNS Partizánska Ľupča 150 20,92 Nezvolený
Miroslav Ščasný ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavčina Lehota 119 54,09 Zvolený
Jaroslav Bednár SNS Važec 86 8,37 Nezvolený
Vladimír Sumka SNS Belá - Dulice 97 14,02 Nezvolený
Miroslav Chabada SNS Lipovec 47 9,94 Nezvolený
Ján Zachar SNS Nolčovo 70 40,46 Nezvolený
Miroslav Jánošík ĽS-HZDS, SNS Podhradie 332 88,77 Zvolený
Ivan Balko SNS Šútovo 88 27,76 Nezvolený
Ivan Hašto SNS Trebostovo 62 20,13 Nezvolený
Dušan Štetka SNS Turany 33 1,65 Nezvolený
Milan Schaffer SNS Žabokreky 97 15,88 Nezvolený
Jozef Babinský SNS Babín 107 13,72 Nezvolený
Peter Hucík SNS, SMER, ĽS-HZDS Brezovica 206 29,77 Nezvolený
Ján Gostík SNS Čimhová 18 4,93 Nezvolený
Pavol Pilarčík SNS Habovka 57 8,96 Nezvolený
Viera Mazúrová SNS, ĽS-HZDS, SMER Oravská Lesná 1033 58,53 Zvolený
Pavol Kobyliak SNS Rabča 154 8,29 Nezvolený
Jozef Šprlák SNS, SMER, KDH Suchá Hora 158 21,58 Nezvolený
Ivan Šaško SMER, SNS Tvrdošín 2517 63,88 Zvolený
Pavol Bugaj SNS, ĽS-HZDS, SMER Ťapešovo 213 100,00 Zvolený
Albín Husarčík SNS, SMER Liptovská Lúžna 1107 80,10 Zvolený
Dušan Lauko SNS Liptovská Štiavnica 418 77,55 Zvolený
Vladimír Šimalčík SNS Liptovská Teplá 445 75,55 Zvolený
Juraj Praženica SNS Liptovské Revúce 19 2,03 Nezvolený
Katarína Machová SNS Potok 41 51,90 Zvolený
Ján Tatár SNS Stankovany 298 38,30 Nezvolený
Miloš Sagan SNS Brezany 40 13,56 Nezvolený
Miroslav Ťažký SNS Divinka 12 2,36 Nezvolený
Dana Veveričíková SMER, SNS, ĽS-HZDS Dlhé Pole 725 61,97 Zvolený
Vladimír Sadloň SNS Dolný Hričov 468 60,31 Zvolený
Anna Bieliková SNS Ďurčiná 146 24,96 Nezvolený
Jozef Kysela SNS Gbeľany 20 3,19 Nezvolený
Dušan Pinčík SNS Hlboké nad Váhom 323 54,01 Zvolený
Miroslav Kašuba SMER, SNS Hôrky 147 39,10 Zvolený
Ján Butko SNS Hričovské Podhradie 33 13,64 Nezvolený
Jozef Jakubík SNS Hvozdnica 72 12,46 Nezvolený
Valéria Gažúrová SNS, SMER Jasenové 225 67,57 Zvolený
Jaroslav Gelatík SMER, SNS Kľače 67 29,91 Nezvolený
Vladimír Bugala SNS Kolárovice 161 17,35 Nezvolený
František Maňak SNS Konská 201 23,26 Nezvolený
Daniel Zelenay SNS Kunerád 442 72,22 Zvolený
Branislav Neslušan SNS Kysucké Nové Mesto 156 2,40 Nezvolený
Irena Tomaščíková SNS Lietava 178 24,32 Nezvolený
Marian Sliviak SNS Lietavská Lúčka 681 83,25 Zvolený
Jozef Filo SNS, SMER Malá Čierna 149 76,41 Zvolený
Ľubomír Novák SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Maršová - Rašov 32 6,25 Nezvolený
Anton Ďuriaš SNS Nesluša 698 39,86 Nezvolený
Mária Ďurčová SNS Nezbudská Lúčka 62 25,20 Nezvolený
Mária Hudecová SNS Ovčiarsko 58 20,28 Nezvolený
Viera Hvizdáková SNS Paština Závada 82 100,00 Zvolený
Matúš Bryndziar SNS, ĽS-HZDS Petrovice 335 44,25 Zvolený
Jaroslav Donát SNS Povina 96 15,34 Nezvolený
Anton Tkáčik SDKÚ-DS, SNS, SMER, KDH Radoľa 398 44,12 Zvolený
Jaroslav Pecho SNS Rajec 250 9,35 Nezvolený
Peter Tarábek SNS Rajecká Lesná 163 24,96 Zvolený
Štefan Hulka SNS Rudina 38 4,63 Nezvolený
Ján Ceniga SNS Rudinská 6 1,08 Nezvolený
Stanislav Kmec SNS Snežnica 189 31,76 Nezvolený
Gabriela Poliaková SNS Stráža 55 16,67 Nezvolený
Pavol Bukovinský SNS Strečno 443 32,55 Nezvolený
Jaroslav Bušfy SMER, ĽS-HZDS, SNS Súľov - Hradná 355 61,74 Zvolený
Anna Jarošová SNS Svederník 70 12,48 Nezvolený
Miroslav Cambál SNS Štiavnik 10 0,53 Nezvolený
Marta Veselá SNS Šuja 122 64,89 Zvolený
Viktor Vallo KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS Terchová 956 60,54 Zvolený
Karol Strásky ĽS-HZDS, SNS Varín 671 42,02 Nezvolený
Ján Kúdelka SNS Višňové 150 11,14 Nezvolený
Eva Moskalová SNS Zbyňov 159 34,27 Nezvolený
Ľubomír Vážny ĽS-HZDS, SNS, SMER Banská Bystrica 10443 40,39 Nezvolený
Viera Sokolová SNS, ĽS-HZDS Brusno 198 18,93 Nezvolený
Jaroslav Mrázek SNS Dolný Harmanec 38 28,15 Nezvolený
Dáša Milanová SNS Hiadeľ 30 10,79 Nezvolený
Pavol Svetlík KDH, SMER, SNS Medzibrod 491 63,11 Zvolený
Oľga Koscová SNS, ĽS-HZDS, SMER Poniky 297 34,45 Nezvolený
Jozef Gajdoš SNS Priechod 10 2,56 Nezvolený
Božena Zázrivcová SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 757 68,76 Zvolený
Jozef Plieštik SNS Bacúch 117 21,67 Nezvolený
Milan Dolinský SNS Beňuš 97 16,81 Nezvolený
Ján Šperka SNS Braväcovo 7 1,80 Nezvolený
Jaroslav Demian SNS, SMER Brezno 2767 44,80 Zvolený
Margita Kováčiková SNS Čierny Balog 32 1,54 Nezvolený
Vladimír Vetrák SNS Lom nad Rimavicou 98 50,52 Zvolený
Ondrej Zachar SNS Mýto pod Ďumbierom 34 11,00 Nezvolený
Jana Turčanová SNS Podbrezová 133 9,27 Nezvolený
Zdenko Weiss SNS, ĽS-HZDS Cinobaňa 104 9,64 Nezvolený
Dana Stanová SNS České Brezovo 19 6,51 Nezvolený
Ľubomír Božik SNS Kotmanová 116 53,46 Zvolený
Jana Dolnáková ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS Lehôtka 64 34,04 Nezvolený
Milan Marko SDĽ, SNS, SMER Lučenec 2876 38,21 Nezvolený
Božena Petrusová SNS, ĽS-HZDS, SMER Lupoč 73 50,69 Zvolený
Jaroslava Gombalová SNS Ľuboreč 0 0,00 Nezvolený
Igor Čepko SDKÚ-DS, SNS, SMER Málinec 323 100,00 Zvolený
Pavel Greksa ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS Mýtna 470 81,03 Zvolený
Dušan Vývlek SNS, ĽS-HZDS, SMER Ozdín 168 100,00 Zvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Milan Dobrocký SNS Píla 132 81,48 Zvolený
Pavel Gavalec HZD, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Poltár 984 38,26 Zvolený
Ivan Eibner SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rapovce 334 73,57 Zvolený
Milan Spodniak KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 174 100,00 Zvolený
Jozef Líška SMER, SNS Ružiná 98 22,53 Nezvolený
Vladimír Bodnár SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 52 74,29 Zvolený
Vladimír Ševčík SNS Šiatorská Bukovinka 51 27,57 Nezvolený
Karol Dovala KDH, SDKÚ-DS, SNS Tomášovce 222 27,92 Nezvolený
Jozef Líška SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 199 78,35 Zvolený
Milan Černok ĽS-HZDS, SNS, SMER Vidiná 142 14,48 Nezvolený
Jolana Kretová SNS, KSS, ĽS-HZDS Zlatno 87 33,72 Nezvolený
František Maršík SNS Belín 35 33,65 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnúšťa 1417 65,45 Zvolený
Miroslav Rončák SNS Hrušovo 15 11,28 Nezvolený
Mária Maťašovská SNS Chvalová 13 11,61 Nezvolený
Milan Krokavec SNS Kraskovo 33 37,50 Nezvolený
Jozef Mitter SNS Lukovištia 58 51,33 Zvolený
Robert Ševčík SNS Muránska Huta 46 46,94 Zvolený
Ján Poliak SNS, SMER, ĽS-HZDS Muránska Zdychava 124 79,49 Zvolený
Ľudmila Bukovicsová SNS, SMER Ratková 64 23,70 Nezvolený
Dušan Bodnár ĽS-HZDS, SNS, SMER Ratkovské Bystré 135 52,53 Zvolený
Aneta Vargicová SNS Rimavská Sobota 170 2,30 Nezvolený
Milan Medveď SNS Rimavské Zalužany 108 46,75 Nezvolený
Ľubor Romšák SNS Rovné 20 23,53 Nezvolený
Antónia Laciaková ĽS-HZDS, SMER, SNS Rybník 36 46,15 Nezvolený
Andrej Karas SNS, ĽS-HZDS Veľké Teriakovce 200 38,39 Zvolený
Peter Varga SNS Dolné Plachtince 71 20,40 Nezvolený
Marian Labuda SNS Malé Straciny 1 1,04 Nezvolený
Ján Mráz SNS, SMER Modrý Kameň 63 8,54 Nezvolený
Branislav Laco SNS, ĽS-HZDS, SMER Pôtor 358 82,30 Zvolený
Branislav Belák ZRS, SNS, KDH, ĽS-HZDS Sklabiná 106 24,37 Nezvolený
Dalibor Surkoš SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2067 59,35 Zvolený
Ján Gallo SNS Závada 36 15,13 Nezvolený
Emília Kohútová ĽS-HZDS, SNS, SMER Bzovík 265 50,96 Zvolený
Viera Mlynárčiková SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Čabradský Vrbovok 57 35,85 Nezvolený
Ján Zimány SNS Čekovce 70 38,46 Nezvolený
Vladimír Kliment SNS, ĽS-HZDS, SMER Dobrá Niva 95 10,29 Nezvolený
Ivana Drígeľová SNS Drienovo 45 63,38 Zvolený
Štefan Pokľuda ĽS-HZDS, KDH, SNS Dudince 302 36,74 Zvolený
Rudolf Gabryš SNS, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Moravce 298 62,74 Zvolený
Marián Teren SNS Hontianske Tesáre 8 1,66 Nezvolený
Ľubomír Slančík ĽS-HZDS, SNS, SMER Kráľovce - Krnišov 62 52,10 Zvolený
Emília Takáčová SNS Lišov 47 31,97 Nezvolený
Priska Fantová ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Súdovce 83 62,88 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Terany 196 50,65 Zvolený
Anna Babiaková SNS, KDH, SMER Uňatín 51 56,04 Zvolený
Vladimír Pastierovič ĽS-HZDS, SNS Železná Breznica 92 29,39 Nezvolený
Ľubica Kuková SNS, ĽS-HZDS, SMER Baďan 99 100,00 Zvolený
Jozef Matoš SNS, SMER Banská Belá 21 3,61 Nezvolený
Nadežda Babiaková SNS, ĽS-HZDS, SMER Banská Štiavnica 2655 61,40 Zvolený
Ľubomír Bielik SNS Bartošova Lehôtka 108 41,38 Zvolený
Pavol Pračko SNS, ĽS-HZDS Dolná Ves 43 27,92 Nezvolený
Emil Miškov SNS Hrabičov 18 5,57 Nezvolený
Stanislav Lopúch SNS Hronský Beňadik 265 36,96 Zvolený
Vladimír Bačík SNS, SMER, ĽS-HZDS Ilija 91 42,52 Nezvolený
Božena Kováčová SNS, SMER Janova Lehota 368 63,01 Zvolený
Vojtech Sklenár SNS, ĽS-HZDS, SMER Jastrabá 226 56,64 Zvolený
Mária Kotschnerová SNS, ĽS-HZDS Kopernica 12 5,04 Nezvolený
Milada Dobrotová SNS Kozelník 29 24,58 Nezvolený
Milan Žabka SNS, ĽS-HZDS, SMER Kremnica 478 19,42 Nezvolený
Milan Marcibál SNS Lehôtka pod Brehmi 38 16,67 Nezvolený
Ondrej Bahno SNS, ĽS-HZDS, SMER Lovča 195 100,00 Zvolený
Rudolf Námešný SNS, SMER, ĽS-HZDS Lovčica - Trubín 549 100,00 Zvolený
Stanislav Pacalaj SNS, ĽS-HZDS Malá Lehota 39 7,00 Nezvolený
Adriana Vančová SNS, ĽS-HZDS, SMER Močiar 86 100,00 Zvolený
Ľubomír Gáfrik SMER, ĽS-HZDS, SNS Pitelová 40 11,59 Nezvolený
Ján Kollár SNS Podhorie 23 9,87 Nezvolený
Slavomír Vanka SMER, SNS Slaská 88 29,43 Nezvolený
Stanislav Neuschl SNS, SMER Štiavnické Bane 228 51,01 Zvolený
Peter Vlčko SNS Tekovská Breznica 28 3,92 Nezvolený
Kamil Danko KSS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Žarnovica 2244 94,21 Zvolený
Ladislav Kukolík SNS, SMER Žiar nad Hronom 2229 33,97 Nezvolený
Boris Hanuščak ÚSVIT, ZRS, KSS, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 6031 49,97 Zvolený
Eva Pobořilová NK, KDH, HZD, SNS, SMER Beloveža 136 27,25 Nezvolený
Jana Ivančová SNS Brezovka 11 17,74 Nezvolený
Dušan Kmecik SNS, ĽS-HZDS Buclovany 55 33,74 Nezvolený
Stanislav Gajdoš KDH, SDKÚ-DS, SNS Frička 53 36,55 Nezvolený
Anna Oslacká SNS Krivé 76 55,47 Zvolený
Ján Hajduk SNS Kučín 62 32,98 Nezvolený
Ján Jajko SNS Lenartov 198 43,42 Zvolený
Rastislav Hankovský SNS Lukavica 83 39,15 Nezvolený
Štefan Malec SNS Regetovka 14 82,35 Zvolený
Ján Grobár SNS Stebnícka Huta 36 23,23 Nezvolený
Hedviga Billá SNS, SMER, KDH Stuľany 213 64,94 Zvolený
Stanislav Balaž SNS, ĽS-HZDS, HZD, SMER Šiba 169 100,00 Zvolený
Mária Kmecová SNS Vyšná Voľa 133 61,01 Zvolený
František Bazar ĽS-HZDS, SMER, SNS Baškovce 155 56,78 Zvolený
Jozef Hašuľ SNS Belá nad Cirochou 57 4,18 Nezvolený
Silvia Žinčáková SNS Černina 42 38,53 Zvolený
Jaroslav Kováč SNS Dlhé nad Cirochou 59 5,70 Nezvolený
Jozef Sejna SNS Dúbrava 4 3,36 Nezvolený
Martin Ruda SNS Hrabová Roztoka 0 0,00 Nezvolený
Jana Vaľová ND, SF, ÚSVIT, SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Humenné 5472 45,98 Zvolený
Cyril Hirjak ĽS-HZDS, SMER, SNS Chlmec 193 54,52 Zvolený
Magda Valigová SNS, SMER Jankovce 72 37,50 Nezvolený
Jozef Komarc ĽS-HZDS, SMER, SNS Kamenica nad Cirochou 444 39,05 Nezvolený
Milan Badida SNS Klenová 51 17,53 Nezvolený
Erika Kuchtaninová SNS Ladomirov 36 17,91 Nezvolený
Ladislav Boško SNS, SMER Myslina 114 33,93 Nezvolený
Valéria Melníková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ohradzany 193 50,39 Zvolený
Štefan Vasilenko SNS Oľka 131 62,38 Zvolený
Jozef Blaško SNS Príslop 22 56,41 Zvolený
Michal Svičin SNS, SMER Radvaň nad Laborcom 132 38,37 Zvolený
Mária Gajdošová SNS, SMER Slovenská Volová 185 62,71 Zvolený
František Savary SNS Topoľa 36 34,29 Nezvolený
Štefan Ladičkovský SNS, SMER, ĽS-HZDS Topoľovka 321 62,57 Zvolený
Andrej Bazár SNS, SMER Víťazovce 87 44,85 Nezvolený
Helena Šmajdová SNS, SMER Vyšná Sitnica 25 10,16 Nezvolený
Ján Mucha SNS, SMER, ĽS-HZDS Vyšné Ladičkovce 109 100,00 Zvolený
Stanislav Kačala SNS Zboj 30 13,57 Nezvolený
František Kopej SNS Zbudské Dlhé 223 61,26 Zvolený
Vladimír Pažur SNS, ĽS-HZDS, SMER Zubné 122 49,19 Zvolený
Milan Budzák SNS Jezersko 26 40,63 Nezvolený
Jaroslav Mačák SNS Rakúsy 44 4,03 Nezvolený
Dagmar Mathiová SMER, SNS Tvarožná 295 85,51 Zvolený
Viktor Miškovič SNS Hôrka 21 2,41 Nezvolený
Miroslav Brincko SNS Levoča 239 4,97 Nezvolený
Bartolomej Fris SNS Spišské Bystré 91 8,05 Nezvolený
Milan Petrigáč SNS Vernár 19 4,55 Nezvolený
Juraj Kundrát SNS Bajerovce 25 13,74 Nezvolený
Milan Bujňák SNS, SMER Brezovica 183 23,52 Nezvolený
František Cifra SNS Dubovica 96 13,69 Nezvolený
Ondrej Varga SNS Hendrichovce 57 39,31 Nezvolený
František Margita SNS, SMER, ĽS-HZDS Hermanovce 235 30,76 Nezvolený
Vladimír Dráb SNS Kamenica 60 6,40 Nezvolený
Ladislav Kokoška SNS, ĽS-HZDS Kapušany 401 37,37 Nezvolený
Antónia Amrichová SNS Krížovany 34 18,38 Nezvolený
Rastislav Kollarčík SNS Lipovce 28 8,70 Nezvolený
Jozef Kipikaša SNS Medzany 164 47,95 Nezvolený
Ladislav Rabatin SMER, SNS Milpoš 224 76,71 Zvolený
Gabriel Hirkala SNS, ĽS-HZDS Podhorany 7 1,90 Nezvolený
Milan Laca ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Prešov 4004 14,96 Nezvolený
Dušan Eliaš SNS, SMER, ĽS-HZDS Ražňany 280 39,44 Nezvolený
Miroslav Poklemba SMER, SNS Rožkovany 315 50,00 Zvolený
Peter Molčan ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2101 59,10 Zvolený
Emília Rokytová SNS, ĽS-HZDS Svinia 175 26,56 Nezvolený
Milan Kaňuch SNS, SMER, ĽS-HZDS Šarišská Poruba 169 100,00 Zvolený
Ľuboš Bernát SMER, SNS Šarišské Michaľany 261 17,85 Nezvolený
Peter Koscelník SNS, SMER, ĽS-HZDS Terňa 209 32,86 Nezvolený
Miroslav Duda SNS Tichý Potok 34 17,26 Nezvolený
Martina Lukáčová SNS Uzovský Šalgov 20 5,87 Nezvolený
Pavol Janus SNS Žipov 56 31,64 Nezvolený
Vladimír Švorc SNS Župčany 12 1,82 Nezvolený
Pavol Nosek SDKÚ-DS, SMER, KDH, SNS Hajtovka 33 100,00 Zvolený
Maroš Kočiš MOST - HÍD, SNS, SMER Hromoš 139 46,03 Zvolený
Ján Jakubianský SNS Jakubany 195 24,97 Nezvolený
Mária Lekešová SNS Kamienka 218 32,88 Nezvolený
Daniela Čudejková SNS Kolačkov 19 3,37 Nezvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Nová Ľubovňa 616 45,66 Nezvolený
Ján Fedorko SNS Údol 131 47,29 Nezvolený
Miroslav Fečko SNS, SMER Bžany 59 66,29 Zvolený
Milan Blicha SNS, SMER Havaj 85 41,67 Nezvolený
Štefan Radačovský SNS, SMER Chotča 176 55,87 Zvolený
Gabriela Jakubová SNS Krušinec 5 3,38 Nezvolený
Ľudmila Hospodárová SNS, SMER Lomné 99 100,00 Zvolený
Ján Biroš SNS Oľšavka 28 19,58 Nezvolený
Štefan Varcholík SNS, SMER Staškovce 110 100,00 Zvolený
Milan Ďurica SNS Stropkov 91 2,11 Nezvolený
Ján Slivka SNS, SMER Šandal 93 55,36 Zvolený
Jozef Tabaka SNS Veľkrop 13 11,02 Nezvolený
Helena Popiková SNS, SMER Vladiča 29 60,42 Zvolený
Marek Džavoronok SNS Vojtovce 24 35,29 Nezvolený
Mária Mikčová SNS Vyšný Hrabovec 5 4,31 Nezvolený
Peter Petriľak SNS Fijaš 23 23,71 Nezvolený
Pavel Vaňko SNS Hrabovčík 50 23,47 Nezvolený
Darina Vargušová SNS Kalnište 22 7,19 Nezvolený
Michal Popik SMER, SNS, ĽS-HZDS Kapišová 38 15,83 Nezvolený
František Vojček SNS, SMER Kobylnice 30 52,63 Zvolený
Mária Basistová SNS Kurimka 41 21,58 Nezvolený
Ján Referovič SNS, SMER Matovce 49 56,98 Zvolený
Pavel Andrijko SDĽ, SNS Mičakovce 62 65,96 Zvolený
Peter Makara SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižná Jedľová 32 47,76 Nezvolený
Juraj Turišin SNS, MOST - HÍD, SMER Nižný Komárnik 15 13,89 Nezvolený
Stanislav Viravec SNS Rovné 183 59,61 Zvolený
Ľubica Vaňková ĽS-HZDS, SNS, SMER Soboš 45 47,87 Nezvolený
Cyril Dudáš SNS Svidník 0 0,00 Nezvolený
Zdeno Čmarada SNS Šemetkovce 23 41,82 Zvolený
Štefan Straka SNS, ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SDĽ, KSS, ÚSVIT Čierne nad Topľou 263 53,67 Zvolený
Jozef Nedzbala SNS, ĽS-HZDS Giglovce 54 50,47 Zvolený
Michal Korekač SNS, SMER Girovce 17 33,33 Nezvolený
Stanislav Dydňanský SNS Jasenovce 26 18,57 Nezvolený
Anna Pavelicová SNS Matiaška 85 53,46 Zvolený
Anna Popová SNS Slovenská Kajňa 44 10,65 Nezvolený
Ľudmila Repková SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarné 212 37,46 Nezvolený
Jozef Vagaský SNS Vyšný Žipov 125 22,44 Nezvolený
Jozef Múdry SNS Košice - Juh 448 7,13 Nezvolený
Vincent Lukáč SNS Košice - Staré Mesto 135 2,13 Nezvolený
Monika Vargová SNS Čaňa 67 3,05 Nezvolený
Andrej Sabol SNS Družstevná pri Hornáde 304 26,97 Zvolený
Soňa Uhrinová SNS Ďurďošík 69 28,87 Nezvolený
Filip Jesenský SNS Kokšov - Bakša 81 12,35 Nezvolený
Slavomír Horváth SDKÚ-DS, SNS Košické Olšany 494 91,82 Zvolený
Radoslav Šimko SNS Kráľovce 273 55,83 Zvolený
Július Azari SNS Nižná Hutka 72 21,88 Nezvolený
Miroslav Šulík SNS Rozhanovce 220 23,66 Nezvolený
Helena Martošová SNS Rudník 62 18,51 Nezvolený
Marian Palko SNS Šemša 13 4,11 Nezvolený
Drahoslav Drotár ĽS-HZDS, SNS, SMER Valaliky 172 12,40 Nezvolený
Peter Stolár SNS Vyšná Hutka 54 20,00 Nezvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 123 100,00 Zvolený
Tomáš Tkáč SNS Bežovce 279 51,57 Zvolený
Václav Ličko SNS, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 96 53,04 Zvolený
Jozef Selecký SNS Falkušovce 42 11,86 Nezvolený
Viera Rudľovská SNS Hatalov 42 10,10 Nezvolený
Rastislav Olexa SNS Hnojné 2 1,47 Nezvolený
Jozef Kočan SNS Horňa 61 34,27 Nezvolený
Ján Leško SNS Horovce 4 0,81 Nezvolený
Mária Regendová SNS Jasenov 19 9,45 Nezvolený
Miroslav Onduško SNS Jastrabie pri Michalovciach 108 54,55 Zvolený
Viera Čorbová SNS Kačanov 23 11,22 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Imrich Kašelák SNS Klokočov 43 18,61 Nezvolený
Július Vidňanský SNS Lekárovce 50 10,57 Nezvolený
Ján Šimko ĽS-HZDS, SNS Ložín 231 58,63 Zvolený
Jaroslav Vaľo KDH, SNS Malčice 73 10,22 Nezvolený
Jozef Bobík KDS, SZ, SNS, KDH, SDKÚ-DS Michalovce 2228 21,37 Nezvolený
Ján Kiselovič SNS Nacina Ves 249 35,93 Nezvolený
Milan Husár SNS Nižné Nemecké 75 36,06 Zvolený
František Marcin SNS Ostrov 79 47,88 Nezvolený
Ladislav Dolinič SNS Poruba pod Vihorlatom 99 26,33 Nezvolený
Oto Fenin SNS, SMER, ĽS-HZDS Pusté Čemerné 140 68,97 Zvolený
Igor Miňo SNS Ruskovce 64 37,65 Nezvolený
Marián Lukáč SNS Sobrance 56 1,76 Nezvolený
Ján Krivý SNS Trhovište 138 19,69 Nezvolený
Štefan Poľaško SNS Vrbnica 67 18,36 Nezvolený
Matej Havrila SZ, SNS, KDH Zbudza 131 42,12 Zvolený
Stanislav Leško SNS Žbince 156 46,15 Nezvolený
Iveta Chlebušová SNS Čierna Lehota 101 25,63 Nezvolený
Milan Ogurčák SNS Dedinky 108 57,45 Zvolený
Milan Mlynár SNS Gočovo 148 56,27 Zvolený
Viera Nemcová SMER, SNS Henckovce 192 82,76 Zvolený
Ľubomír Gallo SNS Honce 32 13,33 Nezvolený
Ján Lukáč SNS Koceľovce 105 66,04 Zvolený
Ondrej Lipták SNS Markuška 74 100,00 Zvolený
Marta Gadušová SNS Rakovnica 75 21,80 Nezvolený
Miroslava Timárová SNS, SMER Roštár 70 25,27 Nezvolený
Peter Pakes SNS Vlachovo 313 63,75 Zvolený
Jana Gallová SNS Vyšná Slaná 104 27,96 Nezvolený
Miroslav Výrostek KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Danišovce 224 66,27 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Gelnica 1010 44,49 Zvolený
Tibor Theis SNS, ĽS-HZDS Helcmanovce 313 41,18 Zvolený
Stanislava Brajer... SNS Hincovce 15 11,72 Nezvolený
Vladimír Fabian SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnilčík 204 100,00 Zvolený
Pavel Palenčár ĽS-HZDS, SMER, SNS Jamník 34 5,96 Nezvolený
Vincent Bača SNS, SMER, ĽS-HZDS Kolinovce 212 84,46 Zvolený
Alfréd Franko SNS Mlynky 177 50,72 Zvolený
Dušan Daniel SNS, ĽS-HZDS, SMER Nálepkovo 368 29,09 Nezvolený
Marta Medvecová SNS Richnava 34 3,52 Nezvolený
Michal Kiššák ĽS-HZDS, SNS, SMER Spišské Vlachy 203 11,77 Nezvolený
Vladimír Kunzo SNS Spišský Hrušov 2 0,30 Nezvolený
Ladislav Koňak SNS, SMER, ĽS-HZDS Teplička 238 39,02 Zvolený
Vladimír Babík ĽS-HZDS, SNS, SMER Vítkovce 43 16,73 Nezvolený
Dušan Gredecký ĽS-HZDS, SMER, SNS Vojkovce 19 7,66 Nezvolený
Ladislav Slovjak SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Cejkov 444 100,00 Zvolený
Gabriela Timková SNS Egreš 108 48,43 Zvolený
Juraj Vincej SNS Kuzmice 216 29,55 Nezvolený
Peter Koščo SNS Plechotice 128 28,32 Nezvolený
Milan Tomko SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMER, SNS Zemplínsky Branč 72 30,51 Nezvolený