Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Karol Rakovský LEPŠIA ŠTVRŤ, SZS, SDS, Strana moderného Slovenska, SNS, SMER-SD Bratislava - Čunovo 1 0,13 Nezvolený
Iveta Hanulíková Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Karlova Ves 3746 32,17 Nezvolený
Radoslav Olekšák Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 1176 38,89 Nezvolený
Slavomír Drozd SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Ružinov 4685 22,86 Nezvolený
Marek Pospíchal SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Vrakuňa 470 10,58 Nezvolený
Peter Tydlitát SMER-SD, SNS Gajary 566 50,54 Zvolený
Hubert Danihel SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Kostolište 419 100,00 Zvolený
Alena Nemcová SNS Lozorno 39 3,05 Nezvolený
Adrian Pernecký SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 320 100,00 Zvolený
František Bokes SNS, SDS, SMER-SD Pernek 316 78,41 Zvolený
Boris Soukup SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 322 36,93 Zvolený
Ľudovít Ružička SMER-SD, SNS Dubová 345 65,22 Zvolený
Peter Fitz SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 940 63,86 Zvolený
Viliam Čulman SNS Most pri Bratislave 59 5,88 Nezvolený
Ján Hrušovský SNS Pata 39 2,73 Nezvolený
Henrich Čambál SNS Pusté Úľany 346 50,14 Zvolený
Ivan Madunický SNS Bašovce 15 7,94 Nezvolený
Ján Záhončík SNS Borský Mikuláš 500 34,70 Nezvolený
Radoslav Toman SNS Dojč 4 0,65 Nezvolený
Igor Bartošík SNS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 1650 45,01 Nezvolený
Miriam Horváthová SNS Jablonica 133 12,80 Nezvolený
Oľga Procházková SNS Lakšárska Nová Ves 247 48,05 Zvolený
Romana Holická SNS Sekule 44 7,03 Nezvolený
Ľuboš Gubáň SNS, KDH, SMER-SD Dvorníky 432 52,94 Zvolený
Tibor Veľký SNS Horné Trhovište 159 45,56 Zvolený
Jozef Vančo SNS Sasinkovo 98 20,94 Nezvolený
Robert Schmidt SNS Trnava 197 1,08 Nezvolený
Peter Vanek SNS Cimenná 36 58,06 Zvolený
Dušan Horák SNS Čierna Lehota 44 62,86 Zvolený
Ivan Kollárik SNS Krásna Ves 43 19,20 Nezvolený
Juraj Gajdoš SNS Miezgovce 27 18,75 Nezvolený
Libuša Zajacová SNS, KDH Podlužany 87 20,33 Nezvolený
Katarína Páleníková SNS Rybany 47 6,14 Nezvolený
Ivan Kolárik SNS Slatina nad Bebravou 36 12,95 Nezvolený
Eva Filinová SNS Slatinka nad Bebravou 52 45,22 Nezvolený
Vincent Belan SNS Šípkov 51 100,00 Zvolený
Dušan Poluch SNS Šišov 74 25,61 Nezvolený
Štefan Tretinár SNS Timoradza 33 10,28 Nezvolený
Milan Gešnábel SNS Zlatníky 198 53,95 Zvolený
Ingrid Vrkočová SNS Brezová pod Bradlom 125 6,30 Nezvolený
Eva Gregušová SNS Bzince pod Javorinou 110 9,71 Nezvolený
Alžbeta Poláčková SNS Dolné Srnie 46 9,83 Nezvolený
Pavol Matejovič SNS Haluzice 23 48,94 Nezvolený
Jozef Ondrášik SNS Hôrka nad Váhom 82 19,43 Nezvolený
Ján Tupý SNS Kočovce 319 40,33 Nezvolený
Juraj Domin SNS Modrová 16 5,65 Nezvolený
Peter Michalka SNS Stará Lehota 22 16,06 Nezvolený
Miloš Dedík SNS Trenčianske Bohuslavice 93 17,22 Nezvolený
Ján Prekop SNS, KDH, SMER-SD Beluša 2172 81,87 Zvolený
Anton Novosád SNS Dolné Kočkovce 125 17,01 Nezvolený
Viera Michálková SNS Dolný Lieskov 0 0,00 Nezvolený
František Matušík SDKÚ-DS, SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 511 59,49 Zvolený
Marek Karas SNS Horná Breznica 53 22,84 Nezvolený
Stanislav Priesečan SNS Horná Mariková 53 14,40 Nezvolený
Tibor Lednický SNS Malé Lednice 60 19,17 Nezvolený
Ján Maliník SNS, SMER-SD Mestečko 51 17,00 Nezvolený
Miroslav Kremeň SNS, KDH, SMER-SD Plevník 503 64,40 Zvolený
Ladislav Lagín SMER-SD, SNS Počarová 60 100,00 Zvolený
Anton Mitaš SNS, KDH, SMER-SD Podskalie 65 100,00 Zvolený
Jozef Hošták PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SNS Považská Bystrica 498 4,49 Nezvolený
Anton Lagíň SZ, SNS Prečín 357 48,57 Zvolený
Maroš Ondráš SMER-SD, SNS Sverepec 135 100,00 Zvolený
Terézia Slivová SNS Udiča 18 1,89 Nezvolený
Ladislav Hrúz SNS Bojnice 40 1,62 Nezvolený
Ján Mokrý SNS Čereňany 516 53,75 Zvolený
Jozef Hagara SNS Diviacka Nová Ves 111 11,94 Nezvolený
Radovan Iliaš SNS, SMER-SD Diviaky nad Nitricou 235 24,48 Nezvolený
Nikolas Švirik SNS Dolné Vestenice 282 19,41 Nezvolený
Katarína Fusatá KDH, SNS Horná Ves 116 18,04 Nezvolený
Zuzana Šaláteková SNS Jalovec 19 6,07 Nezvolený
Lýdia Petríková SNS, KDH, SMER-SD Kolačno 250 54,35 Zvolený
Ľubomír Vožňak SNS Livina 24 32,88 Nezvolený
Mária Luprichová SNS Malinová 274 100,00 Zvolený
Jozef Regina SNS Nedožery - Brezany 167 15,35 Nezvolený
Roman Revický SNS Nevidzany 46 24,73 Nezvolený
Gabriela Kusá SNS, SMER-SD Nitrianske Sučany 231 34,48 Nezvolený
Milan Čmiko SNS, SOĽ, SDS Radobica 48 14,72 Nezvolený
Miloš Cúcik SNS, SDS, SMER-SD Valaská Belá 665 68,28 Zvolený
Milan Staňo SMER-SD, SNS Horná Poruba 299 100,00 Zvolený
Jozef Turák SNS Horné Srnie 178 13,60 Nezvolený
Igor Daško SNS Kameničany 230 75,91 Zvolený
Zuzana Kvasnicová SNS Košecké Podhradie 81 12,80 Nezvolený
Rastislav Šepták SNS, SMER-SD Ladce 355 27,41 Nezvolený
Mária Mišáková SNS Motešice 98 23,11 Nezvolený
Radoslav Krchnávek SNS Nemšová 62 2,27 Nezvolený
Peter Marušinec KSS, SNS, SDS, SMER-SD Nová Dubnica 3637 74,32 Zvolený
Ivona Hejdišová SNS Skalka nad Váhom 12 1,82 Nezvolený
Peter Hutyra SNS Slavnica 9 2,43 Nezvolený
Slavomíra Propperová SNS, NOVA, KDH Trenčianska Teplá 662 43,87 Nezvolený
Alena Križková SNS, SMER-SD Trenčianske Teplice 269 15,38 Nezvolený
Jaroslav Koška SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 73 16,74 Nezvolený
Alena Horváthová SNS Veľká Hradná 99 28,05 Nezvolený
Peter Brázda SNS Zamarovce 107 21,23 Nezvolený
Peter Burčo SNS, SMER-SD Bátovce 237 50,21 Zvolený
Albin Kuhajda SNS Brhlovce 42 21,54 Nezvolený
Ludovit Viglaš SMER-SD, SNS, KDH Čaka 284 68,60 Zvolený
Dana Lančaričová SNS Devičany 124 57,41 Zvolený
Jozef Gálus SNS, SMER-SD Hontianske Trsťany 142 100,00 Zvolený
Jozef Rosipal KDH, SNS, SMER-SD Iňa 89 100,00 Zvolený
Štefan Mišák SZ, SNS, SMER-SD Levice 2552 29,15 Zvolený
Mária Farkašová SNS Lula 63 100,00 Zvolený
Michal Berežný SNS Nový Tekov 3 0,61 Nezvolený
Július Sádovský SNS Plavé Vozokany 113 28,18 Nezvolený
Ján Rievaj SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Pukanec 585 62,43 Zvolený
Imrich Králik KDH, SNS Rybník 552 69,00 Zvolený
Peter Štefan SNS, KDH, SMER-SD Starý Tekov 421 100,00 Zvolený
Ľubomír Síkeľa SNS, KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 263 55,14 Zvolený
Peter Nemeček SNS Báb 257 51,61 Zvolený
Marián Valašík SNS Beladice 36 4,59 Nezvolený
Radoslav Šmitala SNS Čab 74 16,34 Nezvolený
Milan Greguš SMER-SD, SNS Čakajovce 355 68,80 Zvolený
Jozef Ďuriač SNS Jedľové Kostoľany 194 39,59 Nezvolený
Vladimír Golier SNS Kapince 45 31,91 Nezvolený
Jozef Burda SNS Lehota 190 17,99 Nezvolený
Milan Kováč SNS Neverice 138 37,40 Nezvolený
Jozef Dvonč SNS, KDH, SMER-SD Nitra 10990 61,26 Zvolený
Vladimír Breče SNS Podhorany 117 18,99 Nezvolený
Ivan Habiňák SMER-SD, SNS Zbehy 650 82,38 Zvolený
Marta Eckhardtová SNS, KDH, SMER-SD Zlaté Moravce 975 17,98 Nezvolený
Ivan Solár SMER-SD, SNS, KDH Dolný Ohaj 415 45,70 Zvolený
Ladislav Černák SNS Maňa 205 21,13 Nezvolený
Ľubomír Varga SNS, SMER-SD Belince 87 100,00 Zvolený
Stanislav Knížat SNS, SMER-SD Biskupová 88 65,19 Zvolený
Milan Moravka SNS Čeľadince 121 47,83 Zvolený
Imrich Chrenko SMER-SD, SNS Čermany 75 32,61 Nezvolený
Ján Gajdoš SNS Hajná Nová Ves 83 37,56 Nezvolený
Ivan Svoboda SNS Horné Obdokovce 195 23,87 Nezvolený
Janka Cisárová SNS, SMER-SD Chrabrany 92 24,08 Nezvolený
Jaroslav Božik SMER-SD, SNS Jacovce 497 57,26 Zvolený
Peter Miklovič SNS, SMER-SD Kovarce 67 8,44 Nezvolený
Roman Guniš SNS Krušovce 14 1,58 Nezvolený
Michal Urban SNS Malé Ripňany 86 26,22 Nezvolený
Jozef Mokoš SNS, SMER-SD Nemčice 331 64,02 Zvolený
Galina Striežencová SNS, SMER-SD Norovce 64 33,51 Nezvolený
Miroslav Novák SNS Oponice 66 15,49 Nezvolený
Róbert Kopáčik SNS, SMER-SD Orešany 90 100,00 Zvolený
Pavol Suchoň SNS Prašice 219 22,26 Nezvolený
Pavol Janček SNS, SMER-SD Práznovce 153 31,10 Nezvolený
Juraj Soboňa SMER-SD, SNS Solčany 980 84,26 Zvolený
Gabriel Svorad SMER-SD, SNS Súlovce 163 49,85 Zvolený
Rastislav Božik SNS Tesáre 13 3,09 Nezvolený
Daniela Stanislavová SNS, SMER-SD Urmince 271 34,88 Nezvolený
Tibor Zachar SNS, SMER-SD Veľké Dvorany 185 44,90 Nezvolený
Jozef Krištof KDH, SNS, SMER-SD Veľké Ripňany 551 100,00 Zvolený
Milan Gura KDS, SDKÚ-DS, SaS, NOVA, SIEŤ, SNS, KDH, SMER-SD Čadca 3504 43,24 Zvolený
Pavol Gomola SNS, KDH, SMER-SD Čierne 1084 68,09 Zvolený
Helena Dzurinová SNS, SMER-SD Dlhá nad Kysucou 237 75,24 Zvolený
Božena Poliačková SDS, SNS, SMER-SD Klubina 227 71,61 Zvolený
Ľubomíra Staníková SNS Korňa 67 5,99 Nezvolený
Jozef Grapa SNS, HZD, SMER-SD Krásno nad Kysucou 1390 100,00 Zvolený
Marián Masnica SNS, SMER-SD Makov 465 48,24 Nezvolený
Ján Šutiak SNS Nová Bystrica 232 15,88 Nezvolený
Katarína Plešivčá... SNS Olešná 84 9,25 Nezvolený
Milan Matlák SDS, SNS, SMER-SD Podvysoká 365 52,37 Zvolený
Anton Heglas SNS, KDH, SMER-SD Raková 1337 59,90 Zvolený
Jozef Cech HZD, SNS, SMER-SD Skalité 724 29,66 Nezvolený
Ján Podmanický SNS, SMER-SD Stará Bystrica 963 100,00 Zvolený
Ladislav Šimčisko SNS, SMER-SD Staškov 897 100,00 Zvolený
Ľubomír Golis SMER-SD, SNS Turzovka 1705 53,55 Zvolený
Anton Varecha SNS, SMER-SD Vysoká nad Kysucou 1011 88,22 Zvolený
František Hažík SNS, SMER-SD Zákopčie 571 85,48 Zvolený
Juraj Hlavatý SIEŤ, KDH, SNS, SMER-SD Zborov nad Bystricou 1083 83,05 Zvolený
Ján Beňuš SNS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bziny 157 46,73 Zvolený
Ľudmila Regulyová SNS Osádka 9 9,09 Nezvolený
Ján Zrnčík SNS Sedliacka Dubová 73 25,09 Nezvolený
Martin Chovan SNS Kvačany 49 17,07 Nezvolený
František Púčik SMER-SD, SNS Lazisko 151 100,00 Zvolený
Jozef Malý SNS Liptovské Beharovce 24 100,00 Zvolený
Pavol Gajan SNS Liptovské Matiašovce 13 7,18 Nezvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 5167 47,55 Zvolený
Erik Gemzický SMER-SD, SNS Ľubeľa 392 100,00 Zvolený
Miroslav Ščasný SNS Pavčina Lehota 106 47,11 Zvolený
Martina Šeďová SNS Važec 38 3,66 Nezvolený
Dagmar Chvojková SNS Vlachy 53 14,25 Nezvolený
Iveta Černáková SDKÚ-DS, SNS, SDS Abramová 30 34,48 Nezvolený
Miroslav Šovčík SNS Benice 56 27,59 Nezvolený
Jozef Rišian SNS Borcová 32 33,68 Nezvolený
Ľubomír Lettrich SNS, SMER-SD Dubové 234 55,98 Zvolený
Jozef Ižip SNS, SMER-SD Háj 50 18,32 Nezvolený
Mária Marettová SNS Karlová 25 31,65 Nezvolený
Alena Lamošová SNS Lipovec 19 3,92 Nezvolený
Zdenko Kozák SNS Martin 1530 8,47 Nezvolený
Ján Mažári SNS Socovce 16 11,43 Nezvolený
Ján Kadera SNS, SMER-SD Námestovo 1899 58,16 Zvolený
František Plevják SNS Oravská Polhora 74 4,84 Nezvolený
Pavol Kobyliak SNS Rabča 227 12,16 Nezvolený
Jozef Šprlák SNS Suchá Hora 205 29,54 Nezvolený
Jaroslav Karas SNS Vitanová 42 6,01 Nezvolený
Jaroslav Motyčák SNS Zuberec 84 9,27 Nezvolený
Michal Argaláš SNS, SMER-SD Kalameny 33 12,36 Nezvolený
Albín Husarčík SNS, SMER-SD Liptovská Lúžna 917 70,76 Zvolený
Dušan Lauko SNS Liptovská Štiavnica 427 87,14 Zvolený
Vladimír Šimalčík SNS, SMER-SD Liptovská Teplá 298 50,85 Zvolený
Ján Ondrejka SNS, KDS, NOVA, KDH Liptovské Sliače 614 28,81 Nezvolený
Peter Dutka SNS Ludrová 185 30,63 Nezvolený
Juraj Bobek SNS Martinček 127 51,42 Zvolený
Katarína Machová SNS, SMER-SD Potok 50 61,73 Zvolený
Vladimír Urban SNS, SMER-SD Stankovany 200 26,11 Nezvolený
Beata Rázgová SNS Štiavnička 162 41,86 Nezvolený
Branislav Beňák SNS Bytča 118 2,74 Nezvolený
Dana Veveričíková SNS, SMER-SD Dlhé Pole 677 56,84 Zvolený
Jozef Mihalec SNS Ďurčiná 84 15,30 Nezvolený
František Maňak SNS Konská 220 25,09 Nezvolený
Miloš Kozel SNS Lietavská Lúčka 143 15,66 Nezvolený
Viliam Šamaj SNS Lodno 293 45,78 Nezvolený
Oľga Jantošová SNS Maršová - Rašov 186 38,91 Nezvolený
Anton Rolko SNS Mojš 18 3,43 Nezvolený
Anton Ďuriaš SNS Nesluša 95 6,10 Nezvolený
Mária Hudecová SMER-SD, SNS Ovčiarsko 75 24,92 Nezvolený
Alena Dudeková SNS Povina 122 19,84 Nezvolený
Peter Tarábek SNS Rajecká Lesná 241 36,85 Zvolený
Bohuš Šottník SNS Rosina 25 1,61 Nezvolený
Iveta Urbanová SNS Rudina 27 3,25 Nezvolený
Ján Cesnek SNS Snežnica 62 10,51 Nezvolený
Gabriela Poliaková SNS Stráža 85 24,08 Nezvolený
Marta Veselá SNS Šuja 79 39,70 Zvolený
Emil Turský SNS Turie 9 0,96 Nezvolený
Mariana Bohačiaková SNS Varín 124 7,05 Nezvolený
Juraj Majtán SNS Višňové 81 6,04 Nezvolený
Eva Moskalová SNS Zbyňov 141 28,31 Nezvolený
Iveta Šimičková SNS Hiadeľ 26 8,58 Nezvolený
Pavel Zajac Strana moderného Slovenska, SNS, KDH, SMER-SD Ľubietová 381 60,38 Zvolený
Maroš Horník SNS Malachov 23 4,24 Nezvolený
Pavol Svetlík SMER-SD, SNS Medzibrod 577 100,00 Zvolený
Erika Lamperová SIEŤ, SDKÚ-DS, SNS Slovenská Ľupča 186 12,57 Nezvolený
Anna Šlauková SNS Špania Dolina 31 26,50 Nezvolený
Ján Šperka SNS Beňuš 4 0,66 Nezvolený
Jaroslav Mutiš SNS Mýto pod Ďumbierom 41 14,29 Nezvolený
Zdenka Kovácsová SNS Pohronská Polhora 12 1,48 Nezvolený
Jozef Roháč SNS Predajná 69 11,44 Nezvolený
Milan Gonda SNS Sihla 32 26,45 Nezvolený
Peter Bánik SNS Valaská 270 17,83 Nezvolený
Juraj Pajer SNS Valkovňa 48 29,27 Nezvolený
Alena Rezková SNS Biskupice 32 6,88 Nezvolený
Milan Šuľaj SNS Breznička 15 3,28 Nezvolený
Marian Čerpák 99 % - občiansky hlas, SNS, SMER-SD Budiná 118 76,13 Zvolený
Igor Poliačik KSS, SNS, SMER-SD Cinobaňa 173 17,30 Nezvolený
Ivan Miko SNS České Brezovo 80 29,30 Nezvolený
Jozef Krupa SDKÚ-DS, SNS Divín 79 7,48 Nezvolený
Jaromír Kaličiak SNS, KDH, SMER-SD Fiľakovo 848 22,41 Nezvolený
Michal Obročník SNS Hrnčiarska Ves 27 5,37 Nezvolený
Pavel Koporec SNS Lupoč 79 61,72 Zvolený
Igor Čepko SNS, SMER-SD Málinec 255 37,06 Zvolený
Adrián Fertál SNS Mašková 48 29,09 Nezvolený
Peter Pračko SMER-SD, SNS Mýtna 146 29,55 Nezvolený
Pavel Salva SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 41 21,58 Nezvolený
Milan Dobrocký SNS Píla 99 61,49 Zvolený
Pavel Gavalec NOVA, SDKÚ-DS, KSS, SNS, SMER-SD Poltár 1143 46,07 Zvolený
Jarmila Bystrianska SNS Ratka 35 15,70 Nezvolený
Pavol Janík SNS Tomášovce 55 8,53 Nezvolený
Peter Čeman SNS, SMER-SD Tuhár 124 52,99 Zvolený
Erika Nosáľová SNS Utekáč 18 3,24 Nezvolený
Ján Macko SNS Vidiná 25 2,79 Nezvolený
Beáta Očenášová SNS Čerenčany 17 5,67 Nezvolený
Michal Bagačka SNS, KDH, SMER-SD Hnúšťa 1119 47,32 Zvolený
Viliam Pauko SNS Hostišovce 8 6,61 Nezvolený
Ladislav Oleksa SNS Jelšava 97 9,50 Nezvolený
Ivan Klincko SNS Kameňany 48 12,87 Nezvolený
Milan Krokavec SNS Kraskovo 7 7,87 Nezvolený
Rudolf Morháč SNS Lubeník 36 6,35 Nezvolený
Jozef Mitter SNS Lukovištia 48 44,04 Nezvolený
Július Branský SNS Magnezitovce 22 8,59 Nezvolený
Róbert Ševčík SNS Muránska Huta 46 42,59 Zvolený
Anna Simanová SNS Muránska Zdychava 40 25,48 Nezvolený
Ľubica Beregiová SNS Nandraž 44 29,14 Nezvolený
Štefánia Hudecová SNS Ratkovská Lehota 5 12,82 Nezvolený
Eva Cireňová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 2176 53,89 Zvolený
Miriam Ištóková SNS Revúcka Lehota 12 6,45 Nezvolený
Antónia Laciaková SNS Rybník 28 36,84 Nezvolený
Ľubor Palkovič SNS Veľké Teriakovce 20 4,20 Nezvolený
Michaela Vozafová SNS Brusník 31 40,26 Nezvolený
Jozef Púpava SNS Dolná Strehová 52 8,68 Nezvolený
Peter Varga SNS Dolné Plachtince 105 28,07 Nezvolený
Jaroslav Uhrin SNS Ľuboriečka 18 19,57 Nezvolený
Ján Kukučka SNS Pôtor 127 27,91 Nezvolený
Milan Cesnak SNS Stredné Plachtince 10 2,60 Nezvolený
Anna Makovníková SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Vieska 76 55,47 Zvolený
Július Makó SNS, NOVA, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Želovce 317 43,01 Zvolený
Igor Klein SNS Breziny 27 12,16 Nezvolený
Tomáš Bartko SNS Cerovo 38 11,88 Nezvolený
Miroslav Nôta SNS Čekovce 65 28,14 Nezvolený
Ján Baláž SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Devičie 117 100,00 Zvolený
Mária Jaďuďová SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Dolný Badín 105 69,54 Zvolený
Ján Kapec SNS Dúbravy 26 4,65 Nezvolený
Dušan Strieborný SNS, SMER-SD Dudince 300 36,72 Zvolený
Marcel Prístavka SNS, SMER-SD Hontianske Moravce 124 27,99 Nezvolený
Mária Hnilicová SDKÚ-DS, KDH, SNS Horný Badín 75 64,10 Zvolený
Ľubomír Slančík SNS, SMER-SD Kráľovce - Krnišov 75 71,43 Zvolený
Martin Babiak SDS, SNS, SMER-SD Podzámčok 100 100,00 Zvolený
Mária Šulcová SDKÚ-DS, KDH, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Selce 51 75,00 Zvolený
Oľga Bartková SNS, Strana moderného Slovenska, SDKÚ-DS, SMER-SD Senohrad 234 63,41 Zvolený
Ľubica Balgová EDS, HZD, NaS - ns, SNS, Strana moderného Slovenska Sliač 133 5,62 Nezvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, KDH, SMER-SD Terany 202 100,00 Zvolený
Eva Kocmanová SNS Veľká Lúka 64 23,36 Nezvolený
Jozef Hollý SNS Zemiansky Vrbovok 35 52,24 Zvolený
Miroslav Kusein ZRS, Strana moderného Slovenska, SOĽ, KSS, Robíme to pre deti - SF, EDS, SZS, NaS - ns, SDS, HZD, SNS, SMER-SD Zvolen 4736 37,64 Nezvolený
Ľubica Kuková SNS, SMER-SD Baďan 87 100,00 Zvolený
Branislav Babirád SNS, SMER-SD Banská Belá 301 100,00 Zvolený
Nadežda Babiaková Strana moderného Slovenska, SNS, SMER-SD Banská Štiavnica 1737 47,00 Zvolený
Pavol Santoris SMER-SD, SNS Banský Studenec 96 43,24 Zvolený
Ľubomír Bielik SNS Bartošova Lehôtka 99 38,82 Zvolený
Slávka Cibulová SNS Beluj 30 38,96 Nezvolený
Jozef Bucha SNS, SMER-SD Dekýš 82 100,00 Zvolený
Eva Petáková SNS, SMER-SD Kozelník 82 100,00 Zvolený
Milan Žabka SNS, SMER-SD Kremnica 481 19,22 Nezvolený
Slavomír Imriš SNS, SMER-SD Lutila 229 32,90 Nezvolený
Adriana Vančová SNS, SMER-SD Močiar 82 100,00 Zvolený
Marian Baláž SDKÚ-DS, NOVA, SNS, KDH Nevoľné 34 12,06 Nezvolený
Zuzana Danková SNS Stará Kremnička 100 18,62 Nezvolený
Jozef Baranyai SNS Svätý Anton 259 47,26 Nezvolený
Stanislav Neuschl SNS Štiavnické Bane 245 49,40 Zvolený
Zuzana Šebeňová SNS Vysoká 14 18,42 Nezvolený
Michal Billý SNS Frička 11 7,10 Nezvolený
Jozef Semanek SNS, NOVA Hertník 409 76,02 Zvolený
Ján Zajac SNS Hrabovec 116 41,88 Nezvolený
Marek Glitta SNS Hrabské 16 4,83 Nezvolený
Martin Jajko SNS Lenartov 94 19,42 Nezvolený
Peter Karaffa SNS Lukov 83 26,18 Nezvolený
Jaroslav Pavel SNS, KDH Richvald 40 6,91 Nezvolený
František Bazar SNS Baškovce 143 52,57 Zvolený
Ján Vajda SNS, SMER-SD Belá nad Cirochou 1029 70,05 Zvolený
František Šimon SIEŤ, SNS Dúbrava 60 46,15 Zvolený
Jana Vaľová SDS, KSS, HZD, Robíme to pre deti - SF, Strana moderného Slovenska, NÁŠ KRAJ, SNS, SZ, SMER-SD Humenné 5459 46,35 Zvolený
Marián Vojtko SNS Kamenica nad Cirochou 442 37,78 Nezvolený
Milan Badida SNS Klenová 56 19,86 Nezvolený
Michal Šip SNS Ladomirov 85 46,20 Nezvolený
Miloš Grac SNS Lukačovce 15 5,02 Nezvolený
Ján Lešanič SNS, SIEŤ Nová Sedlica 75 40,54 Nezvolený
Róbert Mikuláško SNS Osadné 13 16,25 Nezvolený
Michal Vohar SNS, SMER-SD Snina 1864 26,67 Nezvolený
Štefan Ladičkovský NOVA, SNS, SDS, SMER-SD Topoľovka 334 65,75 Zvolený
Peter Bazár SNS Víťazovce 15 8,11 Nezvolený
Ján Ferenčák SNS, KDH, SMER-SD Kežmarok 3148 53,51 Zvolený
František Pirožek SNS Krížová Ves 15 1,99 Nezvolený
Marián Štefaňák SNS, SMER-SD Matiašovce 269 64,82 Zvolený
Dagmar Mathiová SNS, SMER-SD Tvarožná 191 52,19 Zvolený
Dušan Mašlonka SNS Veľká Lomnica 154 8,91 Nezvolený
Peter Bendík SNS, SDS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Vlková 348 90,63 Zvolený
Jozef Kovalčík SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Vrbov 296 45,89 Nezvolený
Katarína Krullová SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Žakovce 265 62,65 Zvolený
Patrik Františka SDKÚ-DS, KDH, SNS Batizovce 297 29,17 Nezvolený
Štefan Bašista SNS Dravce 23 5,13 Nezvolený
Peter Pitoňák SNS, SDS, SMER-SD Granč - Petrovce 227 65,23 Zvolený
Miroslav Vilkovský SDS, SNS, SMER-SD Levoča 1545 32,89 Nezvolený
Jozef Švagerko SNS, SaS, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 7911 52,74 Zvolený
Pavol Kubičko SNS Spišské Bystré 116 10,43 Nezvolený
Michal Kapusta SNS, SDS, SDKÚ-DS, KDS, KDH Spišské Podhradie 1334 81,94 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Svit 853 28,22 Zvolený
Juraj Rajna SNS Abranovce 45 15,63 Nezvolený
Milan Bujňák SMER-SD, SNS Brezovica 87 12,55 Nezvolený
Miroslav Bernát SNS Bzenov 75 18,66 Nezvolený
Jaroslav Ceperko SNS Ďačov 56 12,44 Nezvolený
Dušan Kačmár SNS Janov 83 41,09 Nezvolený
Kvetoslava Korine... SNS Jarovnice 124 5,99 Nezvolený
Ladislav Kokoška SDS, SDKÚ-DS, NOVA, SNS Kapušany 156 14,55 Nezvolený
Ján Katica SNS Lada 163 37,30 Nezvolený
Vladimír Jánošík SNS, SMER-SD Lipany 1393 54,86 Zvolený
Jozef Miroľa SNS Lipníky 62 22,14 Nezvolený
Eva Harsághy SNS Malý Šariš 35 4,41 Nezvolený
Jozef Kipikaša SNS Medzany 188 44,03 Zvolený
František Bača SNS Nemcovce 60 19,54 Nezvolený
Dušan Eliaš SNS, SMER-SD Ražňany 101 13,74 Nezvolený
Miroslav Poklemba SNS, SMER-SD Rožkovany 97 15,54 Nezvolený
Peter Molčan KDH, SNS, SMER-SD Sabinov 1340 37,93 Zvolený
Jozef Pončák SNS Seniakovce 52 100,00 Zvolený
Ľuboš Bernát SNS Šarišské Michaľany 325 24,73 Nezvolený
Mária Harčárová SNS Žehňa 9 1,76 Nezvolený
František Novotný SNS, SMER-SD Župčany 330 40,49 Zvolený
Jozef Džurňák SNS Haligovce 26 8,61 Nezvolený
Ján Jakubianský SNS Jakubany 212 18,71 Nezvolený
Rastislav Grich SNS, SMER-SD Plavnica 551 69,48 Zvolený
Ján Havrila SNS Šarišské Jastrabie 52 7,96 Nezvolený
Ján Gundza SNS Baňa 40 43,48 Nezvolený
Štefan Mulik SNS Gribov 70 58,33 Zvolený
Milan Jadlovský SNS Kožuchovce 15 33,33 Nezvolený
Josef Štefaník SNS Lomné 10 6,71 Nezvolený
Ján Ďuk SNS Makovce 56 100,00 Zvolený
Pavol Polaščik SNS Mrázovce 8 14,55 Nezvolený
Alojz Špak SNS Nižná Olšava 10 3,86 Nezvolený
Peter Zelizňák SNS Oľšavka 23 18,25 Nezvolený
Štefan Varcholík SNS, SMER-SD Staškovce 113 80,14 Zvolený
Marián Čeledinský SNS Šandal 18 10,65 Nezvolený
Jana Drábová SDKÚ-DS, SNS, NOVA, KDH Vyšná Olšava 187 46,98 Nezvolený
Pavol Vasiľ SNS Fijaš 38 39,58 Nezvolený
Dušan Majerník SNS Kračúnovce 98 16,20 Nezvolený
Ladislav Hribik SNS Krajné Čierno 10 18,18 Nezvolený
Andrej Vaško SNS Kuková 62 16,49 Nezvolený
Ján Barvirčák SNS Nová Polianka 27 58,70 Zvolený
Iveta Horvatová SNS, SMER-SD Rakovčík 54 51,92 Zvolený
Peter Babej SNS Vyšný Komárnik 16 30,77 Nezvolený
Viera Pavlišková SNS, KDH, SMER-SD Benkovce 156 53,06 Zvolený
Mária Hajníková SNS Kamenná Poruba 12 1,95 Nezvolený
Štefan Vagaský SNS Merník 86 26,88 Nezvolený
Jozef Mudroň SNS Sedliská 166 24,92 Nezvolený
Emil Rybnický SNS Skrabské 83 20,05 Nezvolený
Jozef Krišo SNS Vechec 200 16,13 Nezvolený
Ľudovít Reštei SNS Košice - Šaca 26 1,42 Nezvolený
Pavol Lehotský SNS Košice - Vyšné Opátske 22 2,39 Nezvolený
Milan Kakara SNS Bohdanovce 41 8,33 Nezvolený
Andrej Sabol SNS Družstevná pri Hornáde 396 35,33 Nezvolený
Slavomír Horváth SMER-SD, SNS Košické Olšany 439 79,67 Zvolený
Radoslav Šimko SNS Kráľovce 280 57,14 Zvolený
Milena Kimlerová SNS Nižná Myšľa 136 19,02 Nezvolený
Marko Kudlik SNS Nováčany 45 12,43 Nezvolený
Lenka Nyulásziová SNS Trstené pri Hornáde 36 4,76 Nezvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 148 66,97 Zvolený
Drahuša Hamorská SNS Beňatina 12 9,16 Nezvolený
Tomáš Tkáč SNS Bežovce 202 43,91 Nezvolený
Katarína Selecká SNS Falkušovce 109 37,07 Nezvolený
Miroslav Džuba SNS Hlivištia 141 60,00 Zvolený
Michal Macik SNS Jasenov 11 5,85 Nezvolený
Miroslav Onduško KDH, SNS Jastrabie pri Michalovciach 62 33,51 Nezvolený
Štefan Andrejco SNS Jovsa 6 1,30 Nezvolený
Ladislav Rejta SNS Kolibabovce 2 1,75 Nezvolený
Jozef Fedor SNS Krčava 13 5,39 Nezvolený
Marek Šulič SNS Kristy 20 12,82 Nezvolený
Jaroslav Vaľo SNS Malčice 53 8,97 Nezvolený
Martin Pastirik SNS Nižná Rybnica 57 22,80 Nezvolený
Milan Husár SNS Nižné Nemecké 120 65,93 Zvolený
Mária Balombiniová SNS Orechová 28 19,58 Nezvolený
Alena Bujdošová SNS Remetské Hámre 51 14,96 Nezvolený
Mária Tkáčová SNS Ruskovce 50 29,41 Nezvolený
Marcel Kočan SNS Ruský Hrabovec 5 2,34 Nezvolený
Marián Olej SNS Sejkov 61 42,36 Nezvolený
Matúš Nameš SNS Staré 8 1,90 Nezvolený
Vladimír Mišľan SNS Trnava pri Laborci 5 1,57 Nezvolený
Miroslav Veseliny SNS Tušická Nová Ves 18 5,75 Nezvolený
Danica Šlosárová SDKÚ-DS, SNS Čierna Lehota 105 27,85 Nezvolený
Milan Ogurčák SNS Dedinky 68 35,60 Nezvolený
Milan Mlynár SNS Gočovo 116 51,33 Zvolený
Ondrej Jančík SNS Hanková 22 46,81 Nezvolený
Viera Nemcová SNS Henckovce 165 75,69 Zvolený
Ján Lukáč SNS Koceľovce 79 53,38 Zvolený
Viliam Široký SNS Rochovce 33 19,08 Nezvolený
Tatiana Licherová SNS Rozložná 20 23,81 Nezvolený
Ján Ambroz SNS Stratená 31 36,05 Nezvolený
Anna Nemčíková SNS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Gelnica 489 18,21 Nezvolený
Michal Lendacký SNS Henclová 13 18,31 Nezvolený
Peter Kacvinský SNS Letanovce 22 2,43 Nezvolený
Alfréd Franko SNS Mlynky 147 47,12 Zvolený
Dušan Daniel SNS Nálepkovo 590 48,84 Zvolený
Peter Hrabuvčin SNS Slovinky 90 10,95 Nezvolený
Erich Tripšanský SNS Spišské Tomášovce 24 3,60 Nezvolený
Ján Račko SNS Teplička 41 7,32 Nezvolený
Emil Dudáš SNS Cejkov 61 9,01 Nezvolený
Milan Palfi SNS Plechotice 29 7,13 Nezvolený
Jozef Šimko SNS, SDS Zemplínske Hradište 201 35,64 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Slavomír Drozd SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 4827 Zvolený
Ľudmila Farkašovská SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 4700 Zvolený
Martin Borguľa SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 3899 Zvolený
Iveta Hanulíková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 3236 Zvolený
Peter Hanulík SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 2537 Zvolený
Radoslav Olekšák SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 1305 Zvolený
Peter Hanulík SZS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD, SNS Bratislava - Dúbravka 979 Zvolený
Iveta Hanulíková SZS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD, SNS Bratislava - Karlova Ves 1149 Zvolený
Radoslav Olekšák Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 1202 Zvolený
Marta Janyšková Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 968 Zvolený
Pavol Čech Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 952 Zvolený
Ľudmila Farkašovská SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 996 Zvolený
Daniela Palúchová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 885 Zvolený
Ivana Antošová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 867 Zvolený
Rozália Múčková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Podunajské Biskupice 513 Zvolený
Anna Brániková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Podunajské Biskupice 459 Zvolený
Slavomír Drozd SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 814 Zvolený
Martin Patoprstý SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 739 Zvolený
Peter Hrapko SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 717 Zvolený
Tomáš Alscher SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Marek Pospíchal SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Vrakuňa 340 Zvolený
Martin Zelenka SNS, SMER-SD Gajary 548 Zvolený
Manfréd Černý SNS, SMER-SD Gajary 414 Zvolený
Ilija Milakovič SNS, SMER-SD Gajary 372 Zvolený
Miriam Bogdalíková SNS, SMER-SD Gajary 360 Zvolený
Drahoslava Mudroc... SNS, SMER-SD Gajary 313 Zvolený
Ľubomír Hajdin SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 214 Zvolený
Petr Bečvář SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 177 Zvolený
Daniel Kujan SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 172 Zvolený
Róbert Červenka SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Leváre 160 Zvolený
Stanislav Valko SNS, SDS, SMER-SD Pernek 226 Zvolený
Oľga Čerňanská SNS, SDS, SMER-SD Pernek 219 Zvolený
Anton Gecler SNS, SDS, SMER-SD Pernek 175 Zvolený
Viera Ofčarovičová SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 484 Zvolený
Marián Polák SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 421 Zvolený
Igor Rakár SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 404 Zvolený
Vladimír Pavlák SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 362 Zvolený
Radoslav Bíla SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 361 Zvolený
Roman Mlynarovič SNS, SDKÚ-DS, SMER-SD Studienka 354 Zvolený
Jaroslav Bálek SNS Suchohrad 161 Zvolený
Jaroslav Krpčiar SNS Suchohrad 145 Zvolený
Marián Oscitý SNS Budmerice 402 Zvolený
Martin Stránsky SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 657 Zvolený
Matúš Parajka SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 640 Zvolený
Jaromír Augustinič SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 626 Zvolený
Branislav Bartoš SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 579 Zvolený
Peter Červenka SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 565 Zvolený
Ondrej Somorovský SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 524 Zvolený
Františka Šarmírová SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 506 Zvolený
Terézia Holecová SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 506 Zvolený
Henrich Čambál SNS Pusté Úľany 422 Zvolený
Peter Krchnavý SNS Pusté Úľany 327 Zvolený
Bystrík Horváth SNS Sereď 528 Zvolený
Stanislava Režnáková SNS Šintava 282 Zvolený
Miroslav Baran SNS Šoporňa 625 Zvolený
Stanislav Bartoš SNS Šoporňa 570 Zvolený
Katarína Snopková SNS Bašovce 88 Zvolený
Peter Galko SNS Moravany nad Váhom 189 Zvolený
Anna Magalová SNS Rakovice 119 Zvolený
Jozef Vulgan SNS Jablonica 422 Zvolený
Igor Horník SNS Jablonica 386 Zvolený
Darina Černá SNS Lakšárska Nová Ves 222 Zvolený
Juraj Procházka SNS Lakšárska Nová Ves 182 Zvolený
Tomáš Rybnikár SNS Podbranč 206 Zvolený
Miloš Junas SNS Podbranč 186 Zvolený
Miroslava Poláková SNS Smrdáky 201 Zvolený
Jozef Cvečka SNS Štefanov 275 Zvolený
Pavol Stríž SNS Brestovany 407 Zvolený
Jozef Benedik SNS Brestovany 387 Zvolený
Andrej Trnka SNS Brestovany 341 Zvolený
Ján Kollár SNS Dobrá Voda 241 Zvolený
Miloš Pavlovič SNS Horné Otrokovce 154 Zvolený
Pavol Pavlovič SNS Horné Otrokovce 140 Zvolený
Edita Halásová SNS Horné Trhovište 150 Zvolený
Monika Šimičáková SNS Horné Trhovište 141 Zvolený
Peter Šimon SNS Horné Trhovište 138 Zvolený
Vladimír Cebo SNS Horné Trhovište 137 Zvolený
Milan Nanko SNS Horné Trhovište 137 Zvolený
Božena Sviteková SNS Madunice 494 Zvolený
Ľuboš Polačik SNS Madunice 405 Zvolený
Janka Pisariková SNS Madunice 374 Zvolený
Irena Elišová SNS Madunice 337 Zvolený
Pavol Bejdák SNS Suchá nad Parnou 364 Zvolený
Jana Komárňanská SNS Tepličky 57 Zvolený
Peter Janáč SNS Bánovce nad Bebravou 200 Zvolený
Peter Lagiň SNS Cimenná 35 Zvolený
Milan Srnec SNS Čierna Lehota 49 Zvolený
Rudolf Svrček SNS Čierna Lehota 47 Zvolený
Jarmila Kluková SNS Čierna Lehota 40 Zvolený
Dana Srncová SNS Čierna Lehota 34 Zvolený
Jozef Rybár SNS Dežerice 138 Zvolený
Dušan Trenčan SNS Dežerice 130 Zvolený
Pavol Smatana SNS Nedašovce 137 Zvolený
Mgr. Gabriela Hollá SNS, KDH Podlužany 160 Zvolený
Mgr. Ľubomíra Mez... SNS Rybany 214 Zvolený
Igor Hollý SNS Šípkov 44 Zvolený
Edita Belanová SNS Šípkov 39 Zvolený
Roman Hollý SNS Šípkov 39 Zvolený
Eduard Hollý SNS Šípkov 38 Zvolený
Silvia Otočková SNS Šípkov 38 Zvolený
František Bátora SNS Timoradza 119 Zvolený
Janka Šimúnová SNS Zlatníky 214 Zvolený
Ladislav Baček SNS Zlatníky 202 Zvolený
Ľubomír Šimun SNS Zlatníky 202 Zvolený
Peter Manina SNS Zlatníky 191 Zvolený
Martin Schneider SNS Zlatníky 191 Zvolený
Jozef Daďa SNS Zlatníky 188 Zvolený
Eduard Kováčik SNS Zlatníky 159 Zvolený
Marián Kopunec SNS Bošáca 260 Zvolený
Ľuboš Križák SNS Brunovce 118 Zvolený
Pavol Masár SNS Horná Streda 421 Zvolený
Ľubomír Bielko SNS Hrádok 146 Zvolený
Milan Záhumenský SNS Kočovce 157 Zvolený
Zuzana Uhrinová SNS Kočovce 146 Zvolený
Andrea Vojtechová SNS Kočovce 92 Zvolený
Viera Vienerová SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 467 Zvolený
Jana Šteklerová SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 293 Zvolený
Viera Nemšáková SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 222 Zvolený
Ján Pavlovič SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 200 Zvolený
Vladimír Fraňo SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 192 Zvolený
Róbert Pomajbo SNS Potvorice 202 Zvolený
Peter Barcík SNS Potvorice 151 Zvolený
Daniel Cibulka SNS Považany 320 Zvolený
Jozef Jambor SNS Považany 235 Zvolený
Marián Šutovský SNS Stará Lehota 90 Zvolený
Bohumil Domin SNS Stará Lehota 80 Zvolený
Lucia Knapová SNS Višňové 59 Zvolený
Miroslav Benian SNS Višňové 55 Zvolený
Ľubica Hároníková SNS Brvnište 231 Zvolený
Štefan Zelenák SNS Brvnište 190 Zvolený
Peter Melicherík SNS Brvnište 183 Zvolený
Anton Biel SNS Dolný Lieskov 121 Zvolený
Stanislav Novosad SNS Dolný Lieskov 111 Zvolený
Milan Majerík SNS Dolný Lieskov 104 Zvolený
Jozef Kardoš SNS Dolný Lieskov 100 Zvolený
Anton Seko SNS Hatné 112 Zvolený
Vlasta Martečíková SNS Horná Mariková 174 Zvolený
Zdeno Šupolík SNS Horná Mariková 151 Zvolený
Bohuslava Zemančí... SNS Horná Mariková 121 Zvolený
Anton Kušnierik SNS Horná Mariková 118 Zvolený
Marian Kresáň SNS Kostolec 61 Zvolený
Marián Tvrdý SNS Kostolec 61 Zvolený
Jozef Baláž SNS Lednica 174 Zvolený
Tibor Loduha SNS Lednica 171 Zvolený
Milan Šuša SNS Lysá pod Makytou 425 Zvolený
Pavol Janoško SNS Mestečko 165 Zvolený
Emília Dundeková SNS Mestečko 139 Zvolený
Pavel Jancík SNS Mestečko 119 Zvolený
Miroslav Kopinec SNS Počarová 53 Zvolený
František Bazala SNS Počarová 52 Zvolený
Peter Istenák SNS Počarová 51 Zvolený
Pavel Kasman SNS Počarová 43 Zvolený
Pavol Dočekal SNS Podskalie 58 Zvolený
Ladislav Velič SNS Podskalie 27 Zvolený
Anton Lagíň SNS Prečín 222 Zvolený
Anna Maková SNS Prečín 173 Zvolený
Stanislav Dolinka SNS Pružina 506 Zvolený
Peter Vrábel SNS Pružina 221 Zvolený
Tibor Richtárik SMER-SD, SNS Sverepec 97 Zvolený
Oto Hulín SMER-SD, SNS Sverepec 84 Zvolený
Ján Uríček SMER-SD, SNS Sverepec 84 Zvolený
Iveta Blahová SMER-SD, SNS Sverepec 82 Zvolený
Jaroslav Kasman SMER-SD, SNS Sverepec 82 Zvolený
Jozef Mitaš SMER-SD, SNS Sverepec 81 Zvolený
Juraj Kubiš SMER-SD, SNS Sverepec 80 Zvolený
Roman Kubiš SMER-SD, SNS Sverepec 79 Zvolený
Ján Kubiš SMER-SD, SNS Sverepec 73 Zvolený
Štefan Matušík SNS Udiča 500 Zvolený
Ján Hanus SNS Čereňany 340 Zvolený
Vladimír Kollár SNS Čereňany 275 Zvolený
Emil Divéky KDH, SNS Diviaky nad Nitricou 252 Zvolený
Nikolas Švirik SNS Dolné Vestenice 790 Zvolený
Michal Čaprnka SNS Dolné Vestenice 518 Zvolený
Jarmila Podobová SNS Handlová 608 Zvolený
Dušan Klas SNS Handlová 553 Zvolený
Miroslava Zeleník... KDH, SNS Horná Ves 286 Zvolený
Štefan Jamriška KDH, SNS Horná Ves 254 Zvolený
Kornélia Krištofová KDH, SNS Horná Ves 221 Zvolený
Miroslav Maďar KDH, SNS Horná Ves 210 Zvolený
Miroslav Madaj SNS Jalovec 144 Zvolený
Anna Belianska SNS, SMER-SD Kolačno 281 Zvolený
Miriam Žiaková SNS, SMER-SD Kolačno 242 Zvolený
Miloš Hudok SNS, SMER-SD Kolačno 205 Zvolený
Ľubomír Vožňak SNS Livina 32 Zvolený
Peter Januška SNS Livinské Opatovce 97 Zvolený
Alena Kubrická SNS Livinské Opatovce 84 Zvolený
Oľga Poluchová SNS Livinské Opatovce 83 Zvolený
Michal Krško SNS Malá Čausa 159 Zvolený
Martin Valenta SNS Malá Čausa 140 Zvolený
Slavomíra Lenhartová SNS Malá Čausa 135 Zvolený
Štefan Šemrinec SNS Malinová 250 Zvolený
Edita Grossová SNS Malinová 223 Zvolený
Alojz Valchovník SNS Malinová 182 Zvolený
Mária Kmeťová SNS Malinová 178 Zvolený
Gabriela Mjartanová SNS Malinová 162 Zvolený
Vladimír Mičko SNS Nadlice 239 Zvolený
Jozef Regina SNS Nedožery - Brezany 355 Zvolený
Peter Znášik SNS Nitrianske Pravno 451 Zvolený
Róbert Sliepka SNS Oslany 584 Zvolený
Marian Híreš SNS Valaská Belá 543 Zvolený
Ladislav Hronský SNS Valaská Belá 341 Zvolený
Jarmila Kopčanová SNS Valaská Belá 338 Zvolený
Peter Hlaváč SNS Veľké Kršteňany 88 Zvolený
Milan Šatka SMER-SD, SNS Bohunice 235 Zvolený
Martin Hajdúch SMER-SD, SNS Bohunice 213 Zvolený
Dominik Pecucha SMER-SD, SNS Bohunice 203 Zvolený
Marián Zlatoš SMER-SD, SNS Bohunice 201 Zvolený
Silvia Zlatošová SMER-SD, SNS Bohunice 183 Zvolený
Mgr.Martin Staňo SNS Horná Poruba 209 Zvolený
Katarína Stanová SNS Horná Poruba 180 Zvolený
RNDr.Jana Cíbiková SNS Horná Poruba 175 Zvolený
Marek Barcík SNS Horná Poruba 172 Zvolený
Ing.Bohumila Donková SNS Horná Poruba 169 Zvolený
Ing.Anna Živčicová SNS Horná Poruba 158 Zvolený
Zuzana Staňová SNS Horná Poruba 126 Zvolený
Jozef Turák SNS Horné Srnie 301 Zvolený
Jozef Veselý SNS Kameničany 152 Zvolený
Milan Kvasnica SNS Kameničany 139 Zvolený
Dušan Barták SNS Kameničany 130 Zvolený
Jaroslav Kotras SNS Kameničany 128 Zvolený
Zuzana Kvasnicová SNS Košecké Podhradie 252 Zvolený
Dominik Koštialik SNS, SMER-SD Ladce 473 Zvolený
Beata Kolenová SNS, SMER-SD Ladce 338 Zvolený
Ján Abrahámovský SNS, SMER-SD Ladce 110 Zvolený
Bohumil Turza SNS, SMER-SD Ladce 68 Zvolený
Peter Hošek SNS Motešice 138 Zvolený
Stanislav Husár SNS Nemšová 204 Zvolený
Jozef Richtárech SNS Neporadza 110 Zvolený
Martin Richtárech SNS Neporadza 107 Zvolený
Vincent Bezdeda SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 1221 Zvolený
Jaroslav Marušinec SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 883 Zvolený
Pavol Pažítka SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 845 Zvolený
Štefan Cucík SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 802 Zvolený
Jaroslav Kusý SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 752 Zvolený
Marián Medera SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 729 Zvolený
Marta Babuková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 712 Zvolený
Tomáš Zemko SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 656 Zvolený
Ľubomír Kunert SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 615 Zvolený
Peter Lendel SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 563 Zvolený
Michal Doman SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 545 Zvolený
Soňa Kačíková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 216 Zvolený
Slavomíra Propperová SNS Trenčianska Teplá 484 Zvolený
Pavol Masár SNS Trenčianska Teplá 454 Zvolený
Alžbeta Anetová SNS Trenčianska Teplá 395 Zvolený
Ján Oravec SNS Trenčianska Turná 520 Zvolený
Ivan Jašo SNS Trenčianska Turná 444 Zvolený
Dušan Chudada SNS Trenčianska Turná 396 Zvolený
Jaroslav Koška SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 220 Zvolený
Eva Hejduková SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 219 Zvolený
Jozef Poliak SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 212 Zvolený
Dominik Letko SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 209 Zvolený
Viliam Varhaník SNS Zamarovce 202 Zvolený
Pavol Ilavský SNS Zamarovce 165 Zvolený
Ľubomír Bilko SNS Dulovce 354 Zvolený
Peter Valíček SNS Dulovce 309 Zvolený
Andrea Hamranová SNS Dulovce 293 Zvolený
Andrej Hamran SNS Dulovce 264 Zvolený
Marek Malý SNS Beša 127 Zvolený
Ľubomíra Sádovská SNS Čaka 124 Zvolený
Božena Šimčíková SNS Čaka 122 Zvolený
Ján Kráľ SNS Hontianske Trsťany 116 Zvolený
Anton Horváth SNS Hronské Kosihy 175 Zvolený
Milan Záhorský SNS Kozárovce 481 Zvolený
Dana Budaiová SNS Lula 53 Zvolený
Marcel Sádovský SNS Lula 51 Zvolený
Roman Pinke SNS Lula 49 Zvolený
Jaroslav Gajdoš SNS Lula 48 Zvolený
Erika Sebestyénová SNS Lula 43 Zvolený
Marta Šabíková SNS Malé Kozmálovce 114 Zvolený
Zuzana Benkeová SNS Nový Tekov 236 Zvolený
František Beňuš SNS Plavé Vozokany 199 Zvolený
Jitka Buchlovičová SNS Plavé Vozokany 179 Zvolený
Ľuboš Držík SNS Plavé Vozokany 134 Zvolený
Ján Smolka SNS Plavé Vozokany 131 Zvolený
Anton Mančík SNS Starý Tekov 289 Zvolený
Július Žubor SNS Tlmače 504 Zvolený
Viera Obertová SNS Veľký Ďur 244 Zvolený
Ivan Kúdela SNS Žemberovce 214 Zvolený
Dušan Kotúč SNS Alekšince 289 Zvolený
Drahomír Renáč SNS Báb 218 Zvolený
Miroslava Bakayov... SNS Báb 206 Zvolený
Patrik Ondruška SNS Báb 157 Zvolený
Radoslav Šmitala SNS Čab 176 Zvolený
Peter Vranka SNS Čab 163 Zvolený
Štefan Krajanec SNS, SMER-SD Čakajovce 272 Zvolený
Vilibald Macháč SNS, SMER-SD Čakajovce 242 Zvolený
Zdenko Sedlák SNS, SMER-SD Čakajovce 235 Zvolený
Peter Vrabec SNS, SMER-SD Čakajovce 218 Zvolený
Miroslav Čentéš SNS, SMER-SD Čakajovce 196 Zvolený
Daniel Ivančík SNS, SMER-SD Čakajovce 182 Zvolený
Marián Švec SNS Čierne Kľačany 202 Zvolený
Andrej Báleš SNS Horné Lefantovce 261 Zvolený
Milan Dobiaš SNS Jedľové Kostoľany 247 Zvolený
Roman Vojtela SNS Jedľové Kostoľany 247 Zvolený
Jozef Ďuriač SNS Jedľové Kostoľany 220 Zvolený
Peter Uhlík SNS Kapince 71 Zvolený
Dagmar Kupcová SNS Kapince 69 Zvolený
Terézia Andrášiková SNS Lehota 483 Zvolený
Karol Gálik SNS Lovce 126 Zvolený
Ján Candrák SNS Ľudovítová 69 Zvolený
Miriam Fedáková SNS Ľudovítová 58 Zvolený
Andrea Vranková SNS Lužianky 263 Zvolený
Andrea Bakošová SNS Mojmírovce 580 Zvolený
Tomáš Dúbravský SNS Mojmírovce 484 Zvolený
Rudolf Ďurčanský SNS Mojmírovce 396 Zvolený
Michal Bohunčák SNS Mojmírovce 352 Zvolený
Renáta Orlíčková SNS Mojmírovce 343 Zvolený
Anton Kretter SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1531 Zvolený
Ján Vančo SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1414 Zvolený
Ľubomír Moravčík SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1303 Zvolený
Daniel Hecht SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1277 Zvolený
Pavel Varga SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1170 Zvolený
František Hollý SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1096 Zvolený
Renáta Kolenčíková SMER-SD, SNS, KDH Nitra 983 Zvolený
Jozef Marko SMER-SD, SNS, KDH Nitra 943 Zvolený
Miloslav Hatala SMER-SD, SNS, KDH Nitra 936 Zvolený
Lívia Šumichrastová SMER-SD, SNS, KDH Nitra 916 Zvolený
Jozef Hasilla SMER-SD, SNS, KDH Nitra 891 Zvolený
Martin Nemky SMER-SD, SNS, KDH Nitra 823 Zvolený
Jozef Trandžík SMER-SD, SNS, KDH Nitra 759 Zvolený
Ivan Gavalovič SMER-SD, SNS, KDH Nitra 751 Zvolený
Jozef Slíž SMER-SD, SNS, KDH Nitra 652 Zvolený
Milan Burda SMER-SD, SNS, KDH Nitra 635 Zvolený
Štefan Klačko SMER-SD, SNS, KDH Nitra 633 Zvolený
Miroslav Mikulášik SMER-SD, SNS, KDH Nitra 591 Zvolený
Miroslav Tvrdoň SMER-SD, SNS, KDH Nitra 474 Zvolený
Stanislav Daniš SNS Nové Sady 68 Zvolený
Jaroslav Šedovič SNS Rumanová 249 Zvolený
Ľubomír Černák SNS Skýcov 428 Zvolený
Ján Gunda SNS Skýcov 311 Zvolený
Emil Hanko SNS Veľká Dolina 113 Zvolený
Timotej Krajmer SNS Vinodol 360 Zvolený
Alena Držíková SMER-SD, SNS Zbehy 295 Zvolený
František Macho SMER-SD, SNS Zbehy 280 Zvolený
Martin Hrebík SMER-SD, SNS Zbehy 58 Zvolený
Jakub Kraushúber SNS Dolný Ohaj 291 Zvolený
Ján Smolík SNS Dolný Ohaj 257 Zvolený
Vladimír Krajmer SNS Hul 259 Zvolený
Martin Samuhel SNS Jasová 276 Zvolený
Adrián Šuba SNS Maňa 57 Zvolený
Blažena Felvidékyová SNS Radava 218 Zvolený
Juraj Preložník SNS Semerovo 351 Zvolený
Jana Baloghová SNS Semerovo 262 Zvolený
Dušan Bagala SNS Semerovo 234 Zvolený
Jozef Klučka SNS Šurany 238 Zvolený
Oksana Ostrožlíková SNS Úľany nad Žitavou 258 Zvolený
Michal Horňák SNS Hájske 388 Zvolený
Peter Vlček SNS Hájske 367 Zvolený
Ľuboš Blažo SNS Močenok 657 Zvolený
Mária Midlerová SNS, SMER-SD Belince 73 Zvolený
Hana Bencová SNS, SMER-SD Belince 66 Zvolený
Zdenko Petrík SNS, SMER-SD Belince 63 Zvolený
Eva Doležajová SNS, SMER-SD Belince 55 Zvolený
Miroslav Šutovský SNS, SMER-SD Belince 47 Zvolený
Ľuboš Kukučka SNS, SMER-SD Biskupová 75 Zvolený
Ján Marták SNS, SMER-SD Biskupová 69 Zvolený
Miroslav Knížat SNS, SMER-SD Biskupová 62 Zvolený
Rastislav Ďuriška SNS Bojná 567 Zvolený
Peter Bečka SNS Bojná 465 Zvolený
Daniela Martonková SMER-SD, SNS Čermany 158 Zvolený
Andrej Bobula SMER-SD, SNS Čermany 130 Zvolený
Ferdinand Rolfes SMER-SD, SNS Čermany 124 Zvolený
Jozef Karas SNS Hajná Nová Ves 81 Zvolený
Jozef Sedlár SNS Horné Obdokovce 337 Zvolený
Ladislav Kolmokov SNS Horné Obdokovce 274 Zvolený
Rastislav Velič SNS Horné Obdokovce 268 Zvolený
Peter Stolár SNS Hrušovany 263 Zvolený
Jozef Daňo SNS, SMER-SD Chrabrany 207 Zvolený
Rastislav Goga SNS, SMER-SD Chrabrany 198 Zvolený
Peter Kopecký SNS, SMER-SD Chrabrany 194 Zvolený
Radoslav Rybanský SNS, SMER-SD Chrabrany 165 Zvolený
Mária Matejová SNS, SMER-SD Chrabrany 149 Zvolený
Jaroslav Božik SMER-SD, SNS Jacovce 384 Zvolený
Miroslav Čačík SMER-SD, SNS Jacovce 369 Zvolený
Marián Čitarský SNS, SMER-SD Kovarce 435 Zvolený
Oľga Omastová SNS, SMER-SD Kovarce 249 Zvolený
Pavel Šmalo SNS Krnča 364 Zvolený
Mária Šmalová SNS Krnča 323 Zvolený
Peter Štuchal SNS, SMER-SD Nemčice 364 Zvolený
Štefan Kerek SNS, SMER-SD Nemčice 320 Zvolený
Marián Kmeť SNS, SMER-SD Nemčice 267 Zvolený
Milan Pätoprstý SNS, SMER-SD Nemčice 231 Zvolený
Miroslav Belanský SMER-SD, SNS Norovce 100 Zvolený
Tomáš Boháčik SMER-SD, SNS Norovce 90 Zvolený
Michal Gerši SNS Oponice 238 Zvolený
Anton Fabian SNS Oponice 225 Zvolený
Anton Varga SNS Oponice 225 Zvolený
Peter Rácek SNS Oponice 198 Zvolený
Jozef Kohajda SNS Oponice 149 Zvolený
Milan Grežo SNS, SMER-SD Orešany 82 Zvolený
Jozef Miške SNS, SMER-SD Orešany 71 Zvolený
Ľubomír Varga SNS, SMER-SD Orešany 66 Zvolený
Lucia Poláková SNS, SMER-SD Orešany 65 Zvolený
Igor Gula SNS, SMER-SD Orešany 43 Zvolený
Jaroslav Gubiš SNS, SMER-SD Práznovce 258 Zvolený
Michal Janček SNS, SMER-SD Práznovce 246 Zvolený
Ján Jamrich SNS, SMER-SD Práznovce 233 Zvolený
Hana Mikulášová SNS, SMER-SD Práznovce 220 Zvolený
Mária Mikulášová SNS, SMER-SD Práznovce 218 Zvolený
Dušan Macho SNS, SMER-SD Práznovce 213 Zvolený
Jozef Šiška SNS Solčany 573 Zvolený
Miloš Klačanský SNS Solčany 526 Zvolený
Miroslav Freivald SNS Solčany 504 Zvolený
Jaroslav Hačko SNS Solčany 407 Zvolený
Adriana Mazáčková SNS Solčany 400 Zvolený
Oto Klačanský SNS Solčany 384 Zvolený
Juraj Štadler SMER-SD, SNS Súlovce 168 Zvolený
Marián Benďák SMER-SD, SNS Súlovce 99 Zvolený
Martin Vaštík SNS Svrbice 69 Zvolený
Milan Kukuč SNS Šalgovce 80 Zvolený
Adriena Korytárová SNS Tovarníky 353 Zvolený
Ivana Mokošová SNS, SMER-SD Urmince 286 Zvolený
Miloš Bago SNS, SMER-SD Urmince 259 Zvolený
Miroslav Bago SNS, SMER-SD Urmince 244 Zvolený
Pavol Holeštiak SMER-SD, SNS Čadca 543 Zvolený
Jaroslav Velička SMER-SD, SNS Čadca 510 Zvolený
Ján Drobil SMER-SD, SNS Čadca 453 Zvolený
Ľuboš Suran SNS Dlhá nad Kysucou 127 Zvolený
Janka Jašková SNS Klubina 75 Zvolený
Ľubomír Griga SNS, SMER-SD Nová Bystrica 553 Zvolený
Dušan Šadibol SNS, SMER-SD Nová Bystrica 544 Zvolený
Jozef Kuric SNS, SMER-SD Nová Bystrica 526 Zvolený
Marián Liščák SNS, SMER-SD Nová Bystrica 398 Zvolený
Ján Šutiak SNS, SMER-SD Nová Bystrica 396 Zvolený
Katarína Plešivčá... SNS Olešná 223 Zvolený
Jozef Slíž SNS Podvysoká 201 Zvolený
Jozef Vrábel SNS Podvysoká 190 Zvolený
Jozef Chrobák SNS Podvysoká 159 Zvolený
Michal Malicher SNS Podvysoká 156 Zvolený
Milan Bukovan SNS Raková 349 Zvolený
Marian Šuška SNS Raková 275 Zvolený
Pavol Strnádel SNS, SMER-SD Stará Bystrica 607 Zvolený
Miroslav Kováč SNS, SMER-SD Stará Bystrica 509 Zvolený
Anton Kolembus SNS, SMER-SD Stará Bystrica 349 Zvolený
Jozef Brisuda SNS, SMER-SD Stará Bystrica 330 Zvolený
Miloš Paholek SNS, SMER-SD Stará Bystrica 315 Zvolený
Pavol Ďurkáč SNS Staškov 242 Zvolený
Monika Strýčková SNS Svrčinovec 390 Zvolený
Renáta Strýčková SNS Svrčinovec 363 Zvolený
Katarína Dejová SNS Svrčinovec 297 Zvolený
Viera Belková SMER-SD, SNS Turzovka 788 Zvolený
Ľubomír Golis SMER-SD, SNS Turzovka 584 Zvolený
Eleonóra Nekorancová SMER-SD, SNS Turzovka 470 Zvolený
Jana Majtanová SMER-SD, SNS Turzovka 186 Zvolený
Jozef Zborovan SNS Vysoká nad Kysucou 336 Zvolený
Milan Hlasica SNS Zákopčie 278 Zvolený
Jozef Brtoš SNS Bziny 114 Zvolený
Ján Balek SNS Horná Lehota 201 Zvolený
Dagmar Červeňová SNS Horná Lehota 170 Zvolený
Veronika Kľúčiková SNS Horná Lehota 153 Zvolený
Ľubica Chylková SNS Párnica 229 Zvolený
Juraj Vraňák SNS Pokryváč 60 Zvolený
Martin Šutý SNS Sedliacka Dubová 167 Zvolený
Ján Zrnčík SNS Sedliacka Dubová 148 Zvolený
Andrej Žufka SNS Sedliacka Dubová 138 Zvolený
Jozef Červeň SNS Zázrivá 264 Zvolený
Juraj Zlejší SNS Beňadiková 80 Zvolený
Nataša Moravčíková SNS Dúbrava 476 Zvolený
Alena Mrázová SNS Dúbrava 389 Zvolený
Miroslav Feketík SNS Dúbrava 264 Zvolený
Zdeno Devečka SNS Galovany 80 Zvolený
Marta Droppová SNS Galovany 60 Zvolený
Ján Devečka SNS Galovany 59 Zvolený
Iveta Šavrtková SNS Huty 61 Zvolený
Jozef Kyseľ SNS Huty 53 Zvolený
Matej Hrča SNS Jakubovany 193 Zvolený
Dušan Žiaran SNS Jakubovany 165 Zvolený
Vladimír Fábry SNS Jakubovany 117 Zvolený
Michal Maliarik SNS Jalovec 109 Zvolený
Juraj Poproč SNS Jalovec 92 Zvolený
Jozef Madaj SNS Jalovec 89 Zvolený
František Mello SNS Jalovec 58 Zvolený
Vladimír Ďuroň SNS Kvačany 179 Zvolený
Martin Chovan SNS Kvačany 178 Zvolený
Martin Droppa SMER-SD, SNS Lazisko 97 Zvolený
Pavol Droppa SMER-SD, SNS Lazisko 90 Zvolený
Renáta Karnová SNS Liptovská Porúbka 258 Zvolený
Peter Rakučák SNS Liptovská Sielnica 154 Zvolený
Peter Devoša SNS Liptovské Beharovce 27 Zvolený
Peter Malý SNS Liptovské Beharovce 23 Zvolený
Peter Hollý SNS Liptovské Kľačany 97 Zvolený
Erika Gajanová SNS Liptovské Matiašovce 83 Zvolený
Libuša Števčeková SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 220 Zvolený
Iveta Zuskinová SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 216 Zvolený
Ján Porubän SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 196 Zvolený
Ján Galvánek SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 176 Zvolený
Juraj Veselý SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 148 Zvolený
Roman Kapitáň SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 132 Zvolený
Milan Kozák SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 121 Zvolený
Alena Slivošová SMER-SD, SNS Liptovský Hrádok 63 Zvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1151 Zvolený
Lucia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1061 Zvolený
Pavel Bobák SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 982 Zvolený
Marta Voštináková SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 957 Zvolený
Rudolf Urbanovič SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 928 Zvolený
Miroslav Boďa SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 839 Zvolený
Miroslav Neset SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 711 Zvolený
Oldřich Drahovzal SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 679 Zvolený
Sylvia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 535 Zvolený
Marek Nemec SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 365 Zvolený
Štefan Ganoczy SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 334 Zvolený
Peter Slavkovský SMER-SD, SNS Ľubeľa 269 Zvolený
Mariana Magerčiaková SMER-SD, SNS Ľubeľa 214 Zvolený
Adrian Kališ SMER-SD, SNS Ľubeľa 209 Zvolený
Marian Matejovie SMER-SD, SNS Ľubeľa 205 Zvolený
Zuzana Kubíková SMER-SD, SNS Ľubeľa 199 Zvolený
Andrej Kubík SMER-SD, SNS Ľubeľa 183 Zvolený
Daniel Kandera SMER-SD, SNS Ľubeľa 158 Zvolený
Andrea Váleková SNS Malé Borové 53 Zvolený
Martin Baranec SNS Malé Borové 44 Zvolený
Július Sokol SNS Partizánska Ľupča 417 Zvolený
Ľubomír Rybák SNS Partizánska Ľupča 278 Zvolený
Miroslav Majerčák SNS Pavlova Ves 63 Zvolený
Ján Janotka SNS Vavrišovo 162 Zvolený
Peter Jacko SNS Važec 538 Zvolený
Zdeno Baráni SNS Važec 502 Zvolený
Iveta Rysulová SNS Važec 352 Zvolený
Miroslav Ilavský SNS Važec 319 Zvolený
Dagmar Chvojková SNS Vlachy 187 Zvolený
Renata Bolibruchová SNS Vlachy 160 Zvolený
Jana Klubicová SNS Vlachy 154 Zvolený
Michal Krčula SNS Vlachy 148 Zvolený
Peter Haviar SNS Závažná Poruba 277 Zvolený
Pavol Jedlička SNS Závažná Poruba 248 Zvolený
Vladimír Froľa SNS Blatnica 252 Zvolený
Jana Čierna SNS Bodorová 42 Zvolený
Ján Kapusta SNS Ďanová 198 Zvolený
Jaroslav Dom SNS Dražkovce 219 Zvolený
Martina Kolenčíková SNS, SMER-SD Dubové 258 Zvolený
Lýdia Kmeťová SNS, SMER-SD Dubové 231 Zvolený
Darina Solařová SNS, SMER-SD Dubové 210 Zvolený
Viera Ursínyová SNS, SMER-SD Dubové 184 Zvolený
Jozef Ďurina SNS Ivančiná 32 Zvolený
Milan Šedík SNS Ivančiná 24 Zvolený
Róbert Pokrievka SNS Krpeľany 350 Zvolený
Roman Odler SNS Ležiachov 50 Zvolený
Katarína Matulová SNS Ležiachov 42 Zvolený
Ján Mašek SNS Ležiachov 38 Zvolený
Zdenko Kozák SNS Martin 650 Zvolený
Helena Balková SNS Necpaly 294 Zvolený
Juraj Beťák SNS Necpaly 265 Zvolený
Ľubomír Ondruš SNS Necpaly 216 Zvolený
Marek Milan SNS Nolčovo 66 Zvolený
Michal Bačé SNS Podhradie 158 Zvolený
Ľubomír Žila SNS Príbovce 263 Zvolený
Jozef Zajasenský SNS Príbovce 208 Zvolený
Eva Smrčiaková SNS Rakovo 68 Zvolený
Miroslava Rabčanová SNS Rakovo 51 Zvolený
Tatiana Čurajová SNS Rakša 66 Zvolený
Marek Vojtko SNS Ratkovo 45 Zvolený
Renáta Matisová SNS Turčianska Štiavnička 337 Zvolený
Ivana Tomková SNS Turčianska Štiavnička 308 Zvolený
Miroslav Gregor SNS Turčianska Štiavnička 201 Zvolený
Martina Hrušková SNS Turčianska Štiavnička 195 Zvolený
Slávka Súdorová SNS Turčianske Teplice 359 Zvolený
Alexander Kluska SNS Turčianske Teplice 256 Zvolený
František Slameník SNS Babín 270 Zvolený
Miroslav Majda SNS Babín 239 Zvolený
Igor Orčík SNS Babín 227 Zvolený
Ján Brnkaľák SNS Babín 217 Zvolený
Peter Jendrášek SNS Brezovica 202 Zvolený
Ľubomír Makan SNS Habovka 315 Zvolený
Juraj Dulík SNS Lokca 357 Zvolený
Marián Grigeľ SNS Námestovo 996 Zvolený
Tomáš Kucharík SNS Námestovo 789 Zvolený
Silvester Habiňák SNS Námestovo 658 Zvolený
Štefan Judiak SNS Novoť 463 Zvolený
Kamil Kvasniak SNS Oravská Polhora 411 Zvolený
Karol Jendreas SNS Oravská Polhora 376 Zvolený
Pavol Kobyliak SNS Rabča 607 Zvolený
Vladimír Kalis SNS Suchá Hora 221 Zvolený
Ľuboš Hurák SNS Ťapešovo 116 Zvolený
Stanislav Fukas SNS Tvrdošín 283 Zvolený
Milan Kováč SNS Tvrdošín 235 Zvolený
Rudolf Traj SNS Zákamenné 179 Zvolený
Viktor Florek SNS Zákamenné 169 Zvolený
Marián Janiga SNS Liptovská Štiavnica 283 Zvolený
Ľubomír Janči SNS Liptovská Štiavnica 235 Zvolený
Michal Ondrejka SNS Liptovská Štiavnica 228 Zvolený
Pavol Hlaváč SNS Liptovská Štiavnica 216 Zvolený
Valéria Tulinská SNS Liptovská Štiavnica 203 Zvolený
Ivan Šípoš SNS, SMER-SD Liptovská Teplá 251 Zvolený
Štefan Húska SNS, SMER-SD Liptovská Teplá 219 Zvolený
Silvestr Turčok SNS, SMER-SD Liptovská Teplá 200 Zvolený
Štefan Blaško SNS Lisková 285 Zvolený
Marián Stopiak SNS Ludrová 280 Zvolený
Peter Kubáň SNS Potok 57 Zvolený
Katarína Hulecová SNS Potok 56 Zvolený
Stanislav Trnovský SNS Potok 56 Zvolený
Ján Mach SNS Potok 50 Zvolený
Michal Krakovský SNS Štiavnička 131 Zvolený
Katarína Kmeťová SNS Štiavnička 131 Zvolený
Andrea Gajdošíková SNS Bytča 150 Zvolený
Ľubomír Urbaník SMER-SD, SNS Dlhé Pole 495 Zvolený
Anna Hecíková SMER-SD, SNS Dlhé Pole 481 Zvolený
Emília Hrivíková SMER-SD, SNS Dlhé Pole 437 Zvolený
Ján Dujčík SMER-SD, SNS Dlhé Pole 380 Zvolený
Ingrid Letková SMER-SD, SNS Dlhé Pole 344 Zvolený
Vladimír Bačinský SNS Dolná Tižina 213 Zvolený
Jozef Vršanský SNS Dolný Hričov 251 Zvolený
Ján Hrazdíra SNS Dolný Hričov 83 Zvolený
Michal Neománi SNS Dolný Vadičov 130 Zvolený
Peter Koža SNS Dolný Vadičov 125 Zvolený
Miroslav Gazdík SNS Fačkov 235 Zvolený
Jozef Halúska SNS Horný Vadičov 296 Zvolený
Miroslav Kubík SNS Horný Vadičov 296 Zvolený
Jozef Pavlusík SNS Horný Vadičov 274 Zvolený
Beata Čičková SNS Jablonové 267 Zvolený
Mária Frolová SNS Kamenná Poruba 380 Zvolený
Viliam Stranianek SNS Konská 445 Zvolený
Štefan Baránek SNS Konská 297 Zvolený
Eva Ferjancová SNS Krasňany 283 Zvolený
Dušan Mičian SNS Kysucké Nové Mesto 462 Zvolený
Daniel Bandura SNS Kysucké Nové Mesto 337 Zvolený
Jaroslav Kekely SNS Kysucký Lieskovec 451 Zvolený
Ľudovít Fuják SNS Lodno 265 Zvolený
Ľuboš Lisko SNS Lodno 248 Zvolený
Gašpar Kašík SNS Lopušné Pažite 141 Zvolený
Jana Mináriková SNS Maršová - Rašov 220 Zvolený
Anton Kresáň SNS Maršová - Rašov 172 Zvolený
Mária Kadáčková SNS Maršová - Rašov 162 Zvolený
Stanislav Surovčák SNS Ochodnica 311 Zvolený
Ervín Schmieger SMER-SD, SNS Ovčiarsko 148 Zvolený
Monika Habaňová SMER-SD, SNS Ovčiarsko 118 Zvolený
Ľuboš Hoferica SMER-SD, SNS Ovčiarsko 118 Zvolený
Štefan Chlebina SNS Petrovice 192 Zvolený
Jaroslav Mikoláš SNS Petrovice 185 Zvolený
Patrik Caránek SNS Petrovice 184 Zvolený
Roman Bryndziar SNS Petrovice 84 Zvolený
Alena Dudeková SNS Povina 248 Zvolený
Štefan Klus SNS Predmier 346 Zvolený
Jaroslav Ondogrecula SNS Predmier 336 Zvolený
Jozef Šimoník SNS Predmier 335 Zvolený
Tibor Klus SNS Predmier 295 Zvolený
Juraj Janík SNS Radoľa 403 Zvolený
Jozef Macúš SNS Radoľa 342 Zvolený
Pavol Chúpek SNS Rajecká Lesná 308 Zvolený
Jana Nemčeková SNS Rajecká Lesná 266 Zvolený
Miloš Hromada SNS Rajecká Lesná 235 Zvolený
Viliam Liška SNS Rudinka 116 Zvolený
Štefan Hutyra SNS Rudinská 193 Zvolený
Pavol Mičian SNS Snežnica 257 Zvolený
Ján Cesnek SNS Snežnica 200 Zvolený
Kamil Púček SNS Stráňavy 400 Zvolený
Viera Květoňová SNS Stráňavy 348 Zvolený
Patrik Ondák SNS Stráňavy 329 Zvolený
Juraj Kubala SNS Stráža 123 Zvolený
Gabriela Poliaková SNS Stráža 120 Zvolený
Dušan Ďurčo SNS Strečno 394 Zvolený
Dana Sokolovská SNS Strečno 368 Zvolený
Antonín Bušovský SNS Súľov - Hradná 91 Zvolený
Ján Rechtorik SNS Terchová 84 Zvolený
Mariana Bohačiaková SNS Varín 442 Zvolený
Juraj Majtán SNS Višňové 358 Zvolený
Michal Smuda SNS Zbyňov 212 Zvolený
Erika Jánošíková SNS Zbyňov 210 Zvolený
Eva Moskálová SNS Zbyňov 183 Zvolený
Štefan Zelník SNS Žilina 1284 Zvolený
Svetozár Dluholucký SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2190 Zvolený
Igor Kašper SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2098 Zvolený
Ľubomír Motyčka SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 2024 Zvolený
Daniel Karas SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1949 Zvolený
Karol Konárik SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1741 Zvolený
Ladislav Topoľský SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1501 Zvolený
Ludvik Nábělek SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1469 Zvolený
Marcel Pecník SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1447 Zvolený
Marek Modranský SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1408 Zvolený
Jakub Gajdošík SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1355 Zvolený
Stanislav Mičev SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1303 Zvolený
Martin Turčan SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1175 Zvolený
Michal Škantár SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1121 Zvolený
Matúš Molitoris SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1096 Zvolený
Ján Šabo SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 1007 Zvolený
Ľubica Laššáková SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 616 Zvolený
Katarína Čižmárová SMER-SD, SNS, SDKÚ-DS Banská Bystrica 565 Zvolený
Miroslav Balco SNS Brusno 444 Zvolený
Michal Messerschmidt SNS Hiadeľ 126 Zvolený
Jozef Zázrivec SNS Medzibrod 429 Zvolený
Ján Huťka SNS Medzibrod 400 Zvolený
Ivan Ivanič SNS Medzibrod 396 Zvolený
Ondrej Samuelčík SNS Medzibrod 370 Zvolený
Miroslav Huťka SNS Medzibrod 324 Zvolený
Jozef Zeman SNS Medzibrod 314 Zvolený
Michal Bartošík SNS Môlča 90 Zvolený
Dušan Mesík SNS Selce 440 Zvolený
Mgr. Eva Vrabcová SNS Drábsko 48 Zvolený
František Ridzoň SNS Drábsko 41 Zvolený
Jozef Brišiak SNS Drábsko 33 Zvolený
Michal Vaculčiak SNS Sihla 53 Zvolený
Ľubomír Šramko SNS Telgárt 154 Zvolený
Stanislava Benedi... SNS Valaská 175 Zvolený
Martin Krupa SNS Valaská 161 Zvolený
Milena Dobrotová SNS Valaská 158 Zvolený
Katarína Ďurčová SNS Valkovňa 76 Zvolený
Ivan Bobák SNS Valkovňa 70 Zvolený
Peter Kvoriak SNS Závadka nad Hronom 382 Zvolený
Anna Čemanová SNS Ábelová 28 Zvolený
Peter Zavaterník SNS Breznička 138 Zvolený
Ľubomír Miko SNS České Brezovo 127 Zvolený
Jaroslava Marková SNS Divín 253 Zvolený
Jozef Krupa SNS Divín 242 Zvolený
Peter Sýkora SNS Dobroč 177 Zvolený
Miroslava Švihlová SNS Halič 265 Zvolený
Igor Hrivnák SNS Hrnčiarska Ves 213 Zvolený
Ing. Jela Kyzeková SNS Hrnčiarska Ves 188 Zvolený
Amália Uhrinová SNS Hrnčiarska Ves 175 Zvolený
Andrea Kováčová SNS Hrnčiarske Zalužany 252 Zvolený
Peter Szóke SNS Hrnčiarske Zalužany 184 Zvolený
Janka Štechová SNS Kokava nad Rimavicou 364 Zvolený
Ján Becáni SNS Kokava nad Rimavicou 349 Zvolený
Rút Olšiaková SNS Lučenec 421 Zvolený
Peter Tejiščák SNS Lupoč 67 Zvolený
Ľubomr Kajba SNS Lupoč 62 Zvolený
Anna Kanátová SNS Lupoč 61 Zvolený
Marek Látka SNS Lupoč 48 Zvolený
Zuzana Halgašová SNS Mašková 71 Zvolený
Jozef Národa SNS Mýtna 193 Zvolený
Titus Detvan SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 90 Zvolený
Zuzana Kančová SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 80 Zvolený
Ján Aláč SNS Píla 118 Zvolený
Peter Šatara SNS Píla 75 Zvolený
Róbert Šándor SNS Ratka 100 Zvolený
Vladimír Spodniak SNS Ratka 73 Zvolený
Anna Tryznová SNS Stará Halič 98 Zvolený
Peter Benko SNS Sušany 160 Zvolený
Vladimír Ševčík SNS Šiatorská Bukovinka 87 Zvolený
Zuzana Hrončeková SNS Točnica 64 Zvolený
Miroslav Čeman SNS Tuhár 85 Zvolený
Erika Nosáľová SNS Utekáč 161 Zvolený
František Maršík SNS Belín 58 Zvolený
Igor Hronec SNS Budikovany 25 Zvolený
Ivan Bornai SNS Budikovany 24 Zvolený
Miroslav Brndiar SNS Budikovany 19 Zvolený
Miroslav Gonda SNS Budikovany 18 Zvolený
Ivan Vengrin SNS Čerenčany 134 Zvolený
Margita Féderová SNS Hnúšťa 481 Zvolený
Otto Mišurák SNS Lukovištia 67 Zvolený
Tomáš Klapiš SNS Lukovištia 57 Zvolený
Elena Žiaková SNS Muránska Huta 56 Zvolený
Mária Mičkiová SNS Muránska Zdychava 67 Zvolený
Ľubica Beregiová SNS Nandraž 47 Zvolený
Miroslav Kubica SNS Ratkovská Lehota 19 Zvolený
Ivan Drobčo KDH, SNS, SMER-SD Revúca 944 Zvolený
Peter Bolaček KDH, SNS, SMER-SD Revúca 939 Zvolený
Viera Hanesovská KDH, SNS, SMER-SD Revúca 883 Zvolený
Július Buchta KDH, SNS, SMER-SD Revúca 828 Zvolený
Lucia Medvecová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 774 Zvolený
Janette Hrbálová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 162 Zvolený
Miriam Ištóková SNS Revúcka Lehota 90 Zvolený
Antónia Laciaková SNS Rybník 25 Zvolený
Daniel Fakla ml. SNS Sirk 164 Zvolený
Ján Beňo SNS Španie Pole 26 Zvolený
Michal Ďurian SNS Turčok 65 Zvolený
Ivan Mokoš SNS Brusník 48 Zvolený
Ján Kováč SNS Brusník 43 Zvolený
Michal Húdek SNS Bušince 264 Zvolený
Ján Kováč SNS Čelovce 66 Zvolený
Ivan Longauer SNS Dolná Strehová 194 Zvolený
Stanislav Babic SNS Dolná Strehová 168 Zvolený
Jozef Šimún SNS Dolné Plachtince 177 Zvolený
Klára Pechová SNS Dolné Plachtince 146 Zvolený
Igor Krnáč SNS Horné Strháre 64 Zvolený
Pavel Černoch SNS Malý Krtíš 110 Zvolený
Dušan Dudáš SNS Nová Ves 133 Zvolený
Jaroslav Čižmár SNS Pôtor 92 Zvolený
Ivana Kukučková SNS Pôtor 90 Zvolený
Ján Suchár SNS Sucháň 73 Zvolený
Janka Sujová SNS Vieska 58 Zvolený
Igor Klein SNS Breziny 106 Zvolený
Jaroslav Ferianc SNS Bzovská Lehôtka 68 Zvolený
Juraj Jankovič SNS Bzovská Lehôtka 56 Zvolený
Štefan Bartko SNS Cerovo 104 Zvolený
Ján Sliacky SNS Čabradský Vrbovok 50 Zvolený
Miroslav Nôta SNS Čekovce 137 Zvolený
Ján Hanes SNS Čekovce 129 Zvolený
Michal Greguss SNS Dúbravy 162 Zvolený
Marcel Vankovic SNS Dudince 294 Zvolený
Peter Majdák SNS Hontianske Tesáre 87 Zvolený
Miroslav Makovický SNS Hontianske Tesáre 23 Zvolený
Miloš Korčok SNS Horný Badín 49 Zvolený
Ing. Eva KAMENSKÁ SNS Hriňová 152 Zvolený
Ing. Štefan PAUČO SNS Hriňová 107 Zvolený
Ľubomír MALČEK SNS Hriňová 81 Zvolený
Matej Turkota SNS Hronská Breznica 87 Zvolený
Jaroslav Oravec SNS Hronská Breznica 82 Zvolený
Zdenko Šille SNS Kráľovce - Krnišov 63 Zvolený
Ivan Kamenský SNS Látky 98 Zvolený
Darina Lacková SNS Lukavica 53 Zvolený
Pavel Gura SNS Medovarce 72 Zvolený
Ján Hanzel SNS Pliešovce 469 Zvolený
Miroslav Halaj SNS Pliešovce 378 Zvolený
Milan Malatinec SNS Podkriváň 153 Zvolený
Jozef Zdechovan SNS Podkriváň 84 Zvolený
Stanislav Deák SNS Rykynčice 72 Zvolený
Norbert Bosák SNS Sása 155 Zvolený
Emil Toman SNS Turová 147 Zvolený
Ján Štímel SNS Zemiansky Vrbovok 38 Zvolený
Anton Psotka SNS Zemiansky Vrbovok 35 Zvolený
Igor Šufliarsky SNS Zvolen 559 Zvolený
Martina Libiaková SNS Zvolenská Slatina 457 Zvolený
Ján Šulek SNS Zvolenská Slatina 376 Zvolený
Slavomír Hanuska SNS Zvolenská Slatina 346 Zvolený
Peter Dávid SNS Železná Breznica 147 Zvolený
Jozef Bajnok SNS Baďan 80 Zvolený
Dušan Vajda SNS Baďan 55 Zvolený
Ivan Vojtáš SNS, SMER-SD Banská Belá 229 Zvolený
Slavomír Blahút SNS, SMER-SD Banská Belá 178 Zvolený
Ivana Cimová SNS, SMER-SD Banská Belá 176 Zvolený
Ladislav Santoris SNS, SMER-SD Banská Belá 135 Zvolený
Ľubomír Barák SNS Banská Štiavnica 633 Zvolený
Ľubomír Cibula SNS Banský Studenec 100 Zvolený
Miroslav Kollár SNS Bartošova Lehôtka 150 Zvolený
Zlatica Groschová SNS Bartošova Lehôtka 132 Zvolený
Mária Kráľová SNS Bartošova Lehôtka 116 Zvolený
Ladislav Ladiver SNS Beluj 39 Zvolený
Jozef Štefanča SNS Bzenica 204 Zvolený
Pavol Mazúr SNS Bzenica 183 Zvolený
Jozef Kmeť SNS Bzenica 180 Zvolený
Martin Dekýš SNS Bzenica 173 Zvolený
Pavel Staňo SNS Bzenica 170 Zvolený
Karol Ukrop SNS Bzenica 166 Zvolený
Ján Bellan SNS Dekýš 54 Zvolený
Ján Varsa SNS Hrabičov 119 Zvolený
Ivan Brašeň SNS Hrabičov 92 Zvolený
Peter Lupták SNS Hrabičov 87 Zvolený
Štefan Klimant SNS Hronský Beňadik 171 Zvolený
Jaroslav Struhár SNS Jastrabá 167 Zvolený
Zdenko Matúška SNS Jastrabá 159 Zvolený
Michal Janovič SNS Jastrabá 159 Zvolený
Martin Ivan SNS Jastrabá 156 Zvolený
Ivana Mališová SNS Jastrabá 147 Zvolený
Renáta Miniariková SNS, SMER-SD Kozelník 62 Zvolený
Milada Dobrotová SNS, SMER-SD Kozelník 42 Zvolený
Klára Popová SMER-SD, SNS Kremnica 116 Zvolený
Maroš Kraml SMER-SD, SNS Kremnica 98 Zvolený
Vojtech Bobok SNS Ladomerská Vieska 243 Zvolený
Ján Barniak SNS Ladomerská Vieska 240 Zvolený
Kamila Baranová SNS Ladomerská Vieska 194 Zvolený
Peter Imriš SMER-SD, SNS Lutila 278 Zvolený
Jozef Murgaš SMER-SD, SNS Lutila 242 Zvolený
Michal Kašiar SNS, SMER-SD Močiar 73 Zvolený
Miroslav Škvarka SNS, SMER-SD Močiar 70 Zvolený
Július Páleník SNS, SMER-SD Močiar 69 Zvolený
Ján Prefertus SNS, SMER-SD Močiar 68 Zvolený
Emília Kohútová SNS, SMER-SD Močiar 59 Zvolený
Marek Mikuška SNS Podhorie 124 Zvolený
Stanislav Želiar SNS Repište 130 Zvolený
Eugen Kmeť SNS Repište 121 Zvolený
Slavomír Želiar SNS Repište 110 Zvolený
Eva Barcíková SNS Stará Kremnička 215 Zvolený
Milan Šimko SNS Stará Kremnička 196 Zvolený
Zuzana Danková SNS Stará Kremnička 184 Zvolený
Dušan Rajčan (65 r.) SNS Stará Kremnička 162 Zvolený
Dušan Rajčan (41 r.) SNS Stará Kremnička 158 Zvolený
Jaromír Vlha SNS Stará Kremnička 151 Zvolený
Petra Slobodová SNS Svätý Anton 298 Zvolený
Janka Koreňová SNS Svätý Anton 282 Zvolený
Ján Skarba SNS Svätý Anton 224 Zvolený
Rastislav Kondek SNS Svätý Anton 188 Zvolený
Dušan Bosák SNS Žiar nad Hronom 299 Zvolený
Michal Žurav SNS Žiar nad Hronom 166 Zvolený
Jakub Tabernaus SNS Župkov 132 Zvolený
Zdenko Repiský SNS Župkov 118 Zvolený
Ľubica Supuková SNS Župkov 115 Zvolený
Ján Goliaš SNS Hrabovec 108 Zvolený
Marek Buchala SNS Hrabovec 97 Zvolený
Vladimír Tvardzik SNS Hrabovec 96 Zvolený
Peter Michalco SNS Kríže 35 Zvolený
Rastislav Štibrich SNS Lenartov 103 Zvolený
Rastislav Hankovský SNS Lukavica 144 Zvolený
Miloš Vanta SNS Lukavica 133 Zvolený
Slávka Kapsdorferová SNS Lukov 132 Zvolený
Radoslav Kačmar SNS Lukov 112 Zvolený
Ján Malega SNS Lukov 99 Zvolený
Milan Bakaľar SNS Marhaň 144 Zvolený
Vladimír Pavel SNS Raslavice 426 Zvolený
Maroš German SNS Richvald 306 Zvolený
Juraj Kuriplach SNS Vyšný Kručov 28 Zvolený
Ing.Martin Murník SNS Baškovce 127 Zvolený
Štefan Čubák SNS Baškovce 109 Zvolený
Dušan Hančarik SNS Belá nad Cirochou 552 Zvolený
Margaréta Šimonová SNS Belá nad Cirochou 395 Zvolený
Rastislav Galajda SNS Čertižné 73 Zvolený
Marián Kovaľ SNS Dedačov 37 Zvolený
Damián Švec SNS Gruzovce 39 Zvolený
Peter Sinaj SNS, NÁŠ KRAJ Humenné 1139 Zvolený
Ján Voloch SNS, NÁŠ KRAJ Humenné 866 Zvolený
Horymír Krokker SNS Jasenov 327 Zvolený
Marián Karpáč SNS Jasenov 263 Zvolený
Ján Šimon SNS Jasenov 230 Zvolený
Marián Kerekanič SNS Kalná Roztoka 140 Zvolený
Marián Klepco SNS Kalná Roztoka 115 Zvolený
Jozef Komarc SNS Kamenica nad Cirochou 417 Zvolený
Filomén Burda SNS Kamenica nad Cirochou 397 Zvolený
Patrik Puškár SNS Klenová 100 Zvolený
Jozef Behún SNS Lackovce 279 Zvolený
Miloš Dziura SNS Ladomirov 84 Zvolený
Erika Kuchtaninová SNS Ladomirov 77 Zvolený
Monika Banická SNS Ladomirov 75 Zvolený
Oľga Bindzárová SNS Pčoliné 111 Zvolený
Vladimír Labišák SNS Roškovce 65 Zvolený
Vladimír Prochyra SNS Rovné 121 Zvolený
Marián Regec SNS Snina 1089 Zvolený
Ladislav Alušík SNS Snina 1000 Zvolený
Jaroslav Regec SNS Snina 423 Zvolený
Jozef Valach SNS Víťazovce 137 Zvolený
Jozef Kiškovský SNS Víťazovce 115 Zvolený
Ľuboš Kolodzej SNS Červený Kláštor 66 Zvolený
Jozef Lesný SNS Jurské 87 Zvolený
Veronika Havírová SNS Kežmarok 268 Zvolený
Matúš Bolcarovič SNS Matiašovce 132 Zvolený
Antónia Makarová SNS Mlynčeky 132 Zvolený
Valent Hudaček SNS Mlynčeky 129 Zvolený
Peter Minčík SNS Spišská Stará Ves 379 Zvolený
Miroslav Zakopjan SNS Tvarožná 238 Zvolený
Radoslav Zakopjan SNS Tvarožná 221 Zvolený
Radoslav Bednár SNS Tvarožná 210 Zvolený
Jozef Kolcún SNS Vlková 172 Zvolený
Patrik Františka SNS Batizovce 406 Zvolený
Anna Kravecová SDS, SMER-SD, SNS Levoča 612 Zvolený
Ľubomír Komara SDS, SMER-SD, SNS Levoča 611 Zvolený
Miroslav Vilkovský SDS, SMER-SD, SNS Levoča 530 Zvolený
Ľubomír Vira SDS, SMER-SD, SNS Levoča 472 Zvolený
Ján Brindza SNS Oľšavica 50 Zvolený
Štefan Faltin SNS Spišské Podhradie 470 Zvolený
Ján Drobný SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1090 Zvolený
Ivan Zima SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1072 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 942 Zvolený
Eva Kačmarčíková SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 814 Zvolený
Jana Bobulová SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 777 Zvolený
Ján Babčák SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 758 Zvolený
Michal Pavela SNS Štrba 462 Zvolený
Jozef Šoltis SNS Bzenov 152 Zvolený
Ľubomír Štofaník SNS Bzenov 106 Zvolený
Jana Samselyová SNS Daletice 26 Zvolený
Vladimír Tejiščák SNS Geraltov 45 Zvolený
Ľuboslav Hudák SNS Hanigovce 43 Zvolený
Jozef Tkačík SNS Hendrichovce 43 Zvolený
Marianna Aronová SNS Hrabkov 179 Zvolený
Ľubomír Valenčín SNS Hubošovce 169 Zvolený
Vladimír Vojtko SNS Hubošovce 163 Zvolený
Slavomír Luca SNS Chminianska Nová Ves 312 Zvolený
Mária Harničárová SNS Chminianska Nová Ves 285 Zvolený
Ján Hnáth SNS Jakubova Voľa 84 Zvolený
Kvetoslava Korine... SNS Jarovnice 277 Zvolený
Jozef Beliš SNS Kamenica 252 Zvolený
Peter Angelovič SNS Kamenica 252 Zvolený
Pavol Bača SNS Kamenica 193 Zvolený
Antónia Amrichová SNS Krížovany 96 Zvolený
Janka Krupová SNS Lada 229 Zvolený
Danka Vojtová SNS Lada 211 Zvolený
Jozef Slávik SNS Lada 185 Zvolený
Veronika Čurliková SNS Lipníky 116 Zvolený
Jindřiška Bučková SNS Ľutina 101 Zvolený
Denisa Duhaňová SNS Ľutina 95 Zvolený
Miroslav Botko SNS Nemcovce 126 Zvolený
Eduard Jenča SNS Ovčie 233 Zvolený
Ján Antol SNS Pečovská Nová Ves 407 Zvolený
Patrik Bosák SNS Podhorany 245 Zvolený
Peter Petruf SNS Rožkovany 296 Zvolený
Ladislav Haluška SMER-SD, SNS Sabinov 231 Zvolený
Miroslav Čekan SMER-SD, SNS Sabinov 215 Zvolený
Radovan Pagačár SNS Seniakovce 47 Zvolený
Marián Mroč SNS Seniakovce 43 Zvolený
Marián Radvák SNS Seniakovce 38 Zvolený
Rastislav Kundrát SNS Svinia 195 Zvolený
Jaroslav Palčo SNS Šarišské Michaľany 505 Zvolený
Stanislav Vyšňovský SNS Široké 517 Zvolený
Martin Kollár SNS Uzovské Pekľany 84 Zvolený
Rastislav Štofan SNS Uzovské Pekľany 70 Zvolený
Jaroslav Žuľa SNS Žehňa 102 Zvolený
Peter Bartek SNS Župčany 316 Zvolený
Cyril Leško SNS Župčany 281 Zvolený
Slavomír Rusnák SNS Župčany 263 Zvolený
Jaroslav Sova SNS Hajtovka 32 Zvolený
Peter Feduš SNS Hajtovka 28 Zvolený
Ján Jakubianský SNS Jakubany 485 Zvolený
Rastislav Stašenko SNS Šarišské Jastrabie 153 Zvolený
Mária Irhová SNS Veľká Lesná 87 Zvolený
Miroslav Nachtmann SNS Veľká Lesná 77 Zvolený
Daniel Gundza SNS Baňa 39 Zvolený
Vladimír Šintaj SNS Bžany 22 Zvolený
Jozef Bučko SNS Gribov 66 Zvolený
Štefan Mulik SNS Gribov 58 Zvolený
Martin Bučko SNS Gribov 47 Zvolený
Marián Semančík SNS Makovce 29 Zvolený
Milan Špavelko SNS Makovce 25 Zvolený
Jaroslav Jadlovský SNS Mrázovce 25 Zvolený
Alena Fečková SNS Mrázovce 24 Zvolený
Martin Hančák SNS Nižná Olšava 99 Zvolený
Michal Komišák SNS Soľník 10 Zvolený
Ján Vageľ SNS Staškovce 45 Zvolený
Kamil Ripper SNS Vislava 82 Zvolený
Jozef Petranin SNS Cigla 39 Zvolený
Emilián Lastivka SNS Dubová 49 Zvolený
Pavol Petriľák SNS Fijaš 37 Zvolený
Pavol Laputka SNS Fijaš 36 Zvolený
Jaroslav Ivanisko SNS Fijaš 33 Zvolený
Slavomír Novák SNS Kalnište 106 Zvolený
Jozef Bandžák SNS Kračúnovce 226 Zvolený
Andrej Maťaš SNS Kuková 99 Zvolený
Marián Pavlík SNS Lužany pri Topli 54 Zvolený
Peter Suchanič SNS Matovce 40 Zvolený
Peter Biroš SNS Mičakovce 26 Zvolený
Marián Jurčo SNS Nižná Jedľová 29 Zvolený
Michal Ferenc SNS Roztoky 89 Zvolený
Cyril Dudáš SNS Svidník 337 Zvolený
Miroslav Haščák SNS Šemetkovce 29 Zvolený
Pavol Hamara SNS Železník 73 Zvolený
Martin Uhrín SNS Benkovce 93 Zvolený
Stanislav Grobár SNS Čičava 109 Zvolený
Ján Vasil SNS Majerovce 127 Zvolený
Miroslav Kužma SNS Nižný Hrušov 379 Zvolený
Mikuláš Truchan SNS Sačurov 243 Zvolený
Jozef Mudroň SNS Sedliská 244 Zvolený
Kvetoslava Šebová SNS Sedliská 189 Zvolený
Ján Mikita SNS Tovarné 194 Zvolený
Juraj Sciranka SNS Zlatník 24 Zvolený
Katarína Haľková SNS Žalobín 169 Zvolený
Róbert Čarný SNS Čaňa 515 Zvolený
Marta Balogová SNS Čaňa 464 Zvolený
Monika Vargová SNS Čaňa 420 Zvolený
Štefan Szilágyi SNS Čaňa 344 Zvolený
Ján Stanecký SNS Čaňa 299 Zvolený
Ján Ďurďák SNS Družstevná pri Hornáde 306 Zvolený
Ján Stanislav SNS Košické Olšany 221 Zvolený
Štefan Balint SNS Košické Olšany 209 Zvolený
Viera Bajerová SNS Košické Olšany 184 Zvolený
Jaroslav Hiľovský SNS Košické Olšany 175 Zvolený
Jaroslav Katušin SNS Košický Klečenov 76 Zvolený
Jana Mihoková SNS Košický Klečenov 61 Zvolený
Jaroslav Kmeco SNS Nižná Myšľa 251 Zvolený
Jana Véberová SNS Nižná Myšľa 219 Zvolený
Marko Kudlik SNS Nováčany 89 Zvolený
Július Bodnár SNS Skároš 142 Zvolený
Vincent Perun SNS Slanská Huta 76 Zvolený
Marek Volčko SNS Trsťany 110 Zvolený
František Azari SNS Trsťany 107 Zvolený
Stanislav Moravčík SNS Trsťany 102 Zvolený
Ľubomír Čulko SNS Vyšná Kamenica 131 Zvolený
Ladislav Vangor SNS Vyšná Kamenica 100 Zvolený
Miroslav Puškáš SNS Vyšný Klátov 140 Zvolený
Jozef Macko SNS Vyšný Klátov 107 Zvolený
Peter Novák SNS Zlatá Idka 87 Zvolený
Angela Kačuriková SNS Baškovce 73 Zvolený
Tomáš Tkáč SNS Bežovce 82 Zvolený
Štefan Šutaj SNS Budkovce 136 Zvolený
Ján Vajda SNS Hatalov 126 Zvolený
Maroš Lendáč SNS Hlivištia 100 Zvolený
Marek Dorič SNS Hlivištia 97 Zvolený
Juraj Kica SNS Hlivištia 88 Zvolený
Žofia Beňová SNS Choňkovce 138 Zvolený
Ján Vasiľko SNS Choňkovce 131 Zvolený
Marcel Rimko SNS Iňačovce 78 Zvolený
Vladimír Regenda SNS Jasenov 64 Zvolený
Slavomír Širochman SNS Jastrabie pri Michalovciach 73 Zvolený
Miroslav Onduško SNS Jastrabie pri Michalovciach 56 Zvolený
Dušan Bereš SNS Koňuš 102 Zvolený
Mária Hausová SNS Krčava 62 Zvolený
Mária Tokárová SNS Nižné Nemecké 89 Zvolený
Lýdia Fedorová SNS Nižné Nemecké 78 Zvolený
Peter Lechman SNS Nižné Nemecké 61 Zvolený
Ladislav Bak SNS Orechová 58 Zvolený
Ľubomír Potiš SNS Pinkovce 37 Zvolený
Peter Kirila SNS Sejkov 63 Zvolený
Agáta Čigášová SNS Veľké Revištia 147 Zvolený
Lívia Kotorová SNS Vyšná Rybnica 67 Zvolený
Radoslav Zahorčák SNS Vyšné Remety 86 Zvolený
Juraj Bali-Jenčík SNS Záhor 104 Zvolený
Ladislav Kočerha SNS Zbudza 117 Zvolený
Michal Teraj SNS Betliar 244 Zvolený
Marta Gubeková SNS Betliar 223 Zvolený
Ladislav Skokan SNS Čierna Lehota 112 Zvolený
Milena Kolláriková SNS Dedinky 101 Zvolený
Dušan Söke SNS Dedinky 31 Zvolený
Peter Grofčík SNS Dedinky 29 Zvolený
Monika Dúdorová SNS Dobšiná 492 Zvolený
Miriam Vlčeková SNS Dobšiná 435 Zvolený
Ján Marciš SNS Gočovo 159 Zvolený
Mária Sklenárová SNS Gočovo 155 Zvolený
Danica Naňová SNS Gočovo 145 Zvolený
Ivan Fandák SNS Gočovo 139 Zvolený
Erik Kováč SNS Hanková 26 Zvolený
Marek Jančík SNS Hanková 25 Zvolený
Zuzana Kováčová SNS Hanková 24 Zvolený
Tibor Krčmár SNS Henckovce 138 Zvolený
Štefan Petergáč SNS Henckovce 75 Zvolený
Dušan Hlaváč SNS Kobeliarovo 89 Zvolený
Ivan Gallo SNS Kobeliarovo 64 Zvolený
Martin Lukáč SNS Koceľovce 57 Zvolený
Vladimír Vojtko SNS Koceľovce 46 Zvolený
Ján Danko SNS Koceľovce 43 Zvolený
Ladislav Tolnai SNS Koceľovce 41 Zvolený
Peter Gallo SNS Markuška 64 Zvolený
Ondrej Gallo SNS Markuška 55 Zvolený
Peter Hodermarský SNS Markuška 52 Zvolený
Jozef Puškáš SNS Ochtiná 81 Zvolený
Jana Molčanová SNS Rejdová 181 Zvolený
Aneta Berková SNS Rozložná 37 Zvolený
Miroslav Baláž SNS Rozložná 33 Zvolený
Milan Sajenko SNS Slavošovce 251 Zvolený
Alžbeta Bérešová SNS Slavošovce 245 Zvolený
Ján Ambroz SNS Stratená 29 Zvolený
Benjamín Fabišík SNS Stratená 16 Zvolený
Rastislav Kočiš SNS Danišovce 157 Zvolený
Mária Krajňáková SNS Henclová 31 Zvolený
Cyril Kolesár SNS Hnilec 76 Zvolený
Kvetoslava Revajová SNS Mlynky 202 Zvolený
Mariana Horká SNS Mlynky 184 Zvolený
Ján Kalafus SNS Nálepkovo 274 Zvolený
Ján Soveľ SNS Nálepkovo 274 Zvolený
Dušan Daniel SNS Nálepkovo 262 Zvolený
Ján Plencner SNS Nálepkovo 219 Zvolený
Slavomír Vansač SNS Poráč 174 Zvolený
Jozef Ogurčák SNS Rudňany 483 Zvolený
Ľubomír Vaic SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 2119 Zvolený
Ondrej Majerník SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1850 Zvolený
Jozef Kačenga SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1761 Zvolený
Michal Beharka SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1607 Zvolený
Dávid Demečko SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1491 Zvolený
Michal Demečko SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1488 Zvolený
Marián Bubeník SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1477 Zvolený
Janka Brziaková SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1341 Zvolený
Lea Grečková SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1266 Zvolený
Vladimír Jančík SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1196 Zvolený
Vasil Kolesár SNS, SMER-SD Spišská Nová Ves 1150 Zvolený
Jozef Valenčík SNS Spišské Tomášovce 226 Zvolený
Pavol Skladan SNS Spišské Tomášovce 190 Zvolený
Marek Bajtoš SNS Spišské Tomášovce 159 Zvolený
Štefan Kočiš SNS Cejkov 193 Zvolený
Vladimír Maďar SNS Egreš 56 Zvolený