Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Zoran Kupkovič SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Podunajské Biskupice 386 5,26 Nezvolený
Slavomír Drozd SZS, SZ, SNS, SMER-SD Bratislava - Ružinov 1291 4,76 Nezvolený
Iveta Petrušková SNS, SMER-SD Bratislava - Dúbravka 1117 9,21 Nezvolený
Petr Bečvář SNS, SMER-SD Malé Leváre 20 3,06 Nezvolený
Štefan Gašparovič SNS, SMER-SD Slovenský Grob 1369 73,09 Zvolený
Tibor Jančula SMER-SD, SNS Bernolákovo 411 12,79 Nezvolený
Tibor Ležovič SNS Abrahám 219 35,32 Nezvolený
Ľuboš Karel SNS Hoste 168 100,00 Zvolený
Henrich Čambál SNS Pusté Úľany 534 100,00 Zvolený
Miroslav Holička SNS, SMER-SD Šintava 345 35,90 Nezvolený
Jozef Petušík SNS Dolný Lopašov 130 24,39 Nezvolený
Žaneta Hrašnová SNS Kočín 29 9,09 Nezvolený
Ján Záhončík SNS Borský Mikuláš 51 3,13 Nezvolený
Ľubomír Fábik SNS, MOST - HÍD Častkov 44 11,55 Nezvolený
Oľga Procházková SNS Lakšárska Nová Ves 308 100,00 Zvolený
Štefan Pavelka SNS Rohov 10 5,52 Nezvolený
Romana Holická SNS Sekule 8 1,04 Nezvolený
Martin Lidaj SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Senica 211 3,24 Nezvolený
Peter Hnát MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 214 21,06 Nezvolený
Marián Dvorský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 254 88,50 Zvolený
Tomáš Mikuš SNS Oreské 183 100,00 Zvolený
Štefan Beňa MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 340 100,00 Zvolený
Daša Madáková SNS Radošovce 13 1,38 Nezvolený
Emília Mičianová SNS, SMER-SD Dolné Otrokovce 68 28,33 Nezvolený
Jaroslav Mrváň SNS, SMER-SD Dolné Trhovište 82 22,28 Nezvolený
Ľuboš Gubáň SNS, SMER-SD Dvorníky 241 25,18 Nezvolený
Peter Korchaň SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SNS, SMER-SD Horné Trhovište 82 31,18 Nezvolený
Stanislav Michal SNS, SMER-SD Merašice 149 66,22 Zvolený
Michal Kolena SNS, SMER-SD Tepličky 115 72,78 Zvolený
Valéria Korecová SNS Žlkovce 144 41,38 Nezvolený
Dušan Mikulka SNS Boleráz 63 6,18 Nezvolený
Jozef Mikulčík SNS, SMER-SD Dolné Dubové 62 16,67 Nezvolený
Tomáš Bartovič SNS, SMER-SD Dolné Lovčice 125 30,64 Zvolený
Ľubomír Baláž SNS, SMER-SD Pavlice 151 48,40 Nezvolený
Svetlana Szudová SNS Ružindol 233 28,14 Nezvolený
Igor Válek SNS, SMER-SD Trnava 1170 5,77 Nezvolený
Peter Vanek SNS Cimenná 41 100,00 Zvolený
Dušan Horák SNS Čierna Lehota 58 100,00 Zvolený
Ľuboš Toman SNS Chudá Lehota 55 39,29 Nezvolený
Ľubomír Adame SNS Kšinná 0 0,00 Nezvolený
Libuša Zajacová SNS Podlužany 104 26,87 Nezvolený
Marián Beňačka SNS Rybany 194 26,72 Nezvolený
Ján Jakubček SNS Slatinka nad Bebravou 26 22,41 Nezvolený
Eduard Hollý SNS Šípkov 73 84,88 Zvolený
Dušan Poluch SNS Šišov 102 32,69 Nezvolený
Marián Čerňanský SNS Veľké Držkovce 147 40,83 Zvolený
Milan Gešnábel SNS Zlatníky 171 46,47 Nezvolený
Ján Petráš SNS Brestovec 213 43,20 Nezvolený
Branislav Kovačech SNS Brezová pod Bradlom 144 7,01 Nezvolený
Pavel Hučko SNS Hrašné 88 32,96 Zvolený
Ján Konečník SNS Krajné 369 56,94 Zvolený
Ján Karlík SNS Podkylava 67 44,97 Nezvolený
Štefan Klimek SNS Stará Myjava 101 20,12 Nezvolený
Alžbeta Poláčková SNS Dolné Srnie 105 22,73 Nezvolený
Roman Uhliarik SNS Horná Streda 156 21,28 Nezvolený
Milan Borcovan SMER-SD, SNS Kálnica 190 31,88 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS Nové Mesto nad Váhom 2003 26,56 Nezvolený
Jaroslav Malo SNS Potvorice 76 20,94 Nezvolený
Oto Markech SNS Stará Lehota 29 22,14 Nezvolený
Dagmar Mikudíková SNS, SMER-SD Brvnište 203 100,00 Zvolený
Ján Križan SNS, SMER-SD Dolný Lieskov 191 45,69 Zvolený
František Matušík SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 536 100,00 Zvolený
Miroslav Hamar SNS, SMER-SD Horná Mariková 179 100,00 Zvolený
Táňa Kňažková SNS, SMER-SD Jasenica 264 49,81 Nezvolený
Miroslav Michalík SNS Kostolec 115 74,19 Zvolený
Ján Hamar SNS Malé Lednice 199 60,49 Zvolený
Miroslav Kremeň SZ, SNS, SMER-SD Plevník 566 100,00 Zvolený
Ladislav Lagín SNS Počarová 52 100,00 Zvolený
Karol Janas SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 7294 59,19 Zvolený
Anton Lagíň SZ, SMER-SD, SNS Prečín 436 58,06 Zvolený
Michal Ušiak SNS, SMER-SD Pružina 490 100,00 Zvolený
Ján Kardoš SNS Sádočné 34 31,48 Nezvolený
Marek Jakubík SNS Slopná 49 18,22 Nezvolený
Peter Krajčoviech SNS, SMER-SD Stupné 193 100,00 Zvolený
Maroš Ondráš SMER-SD, SNS Sverepec 297 46,55 Zvolený
Ivan Jankovič SNS Beluša 321 13,61 Nezvolený
Rastislav Kočka SNS Horná Breznica 30 12,24 Nezvolený
Karol Pilný SNS Kvašov 99 29,55 Nezvolený
Ľuboš Savara SNS, SMER-SD Lednické Rovne 301 15,19 Nezvolený
Milan Gášek SNS, SMER-SD Vydrná 138 100,00 Zvolený
Miloš Baránik SMER-SD, SNS Hradište 242 44,81 Zvolený
Karol Smatana SNS Ješkova Ves 32 10,74 Nezvolený
Lýdia Petríková SNS, SMER-SD Kolačno 233 49,16 Zvolený
Martin Mikloš SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD, SDKÚ-DS Krásno 217 74,57 Zvolený
Daniela Hanová SNS Livinské Opatovce 77 45,03 Nezvolený
Eva Mešinová SNS, SMER-SD Malé Kršteňany 105 42,51 Zvolený
Peter Dubravický SMER-SD, SNS Nadlice 163 43,35 Nezvolený
Tomáš Domin SNS Nedanovce 86 22,40 Nezvolený
Juraj Kližan SNS Skačany 582 86,61 Zvolený
Vladimír Kopál SNS, SMER-SD Veľké Kršteňany 97 30,50 Zvolený
Alena Chalupová SNS, SMER-SD Veľké Uherce 538 63,52 Zvolený
František Tám SNS, SMER-SD Bojnice 1068 44,37 Zvolený
Viliam Halaška SNS Čavoj 81 26,73 Nezvolený
Ján Mokrý SMER-SD, SNS Čereňany 417 44,94 Nezvolený
Viliam Šuhajda SMER-SD, SNS Dolné Vestenice 198 14,27 Nezvolený
Katarína Fusatá SNS Horná Ves 85 15,32 Nezvolený
Martin Pediač SNS, SMER-SD Horné Vestenice 90 22,73 Nezvolený
Jozef Šalátek SNS Jalovec 52 18,57 Nezvolený
Jaroslav Minich SNS Koš 139 24,82 Nezvolený
Mária Luprichová SNS Malinová 226 47,68 Nezvolený
Peter Znášik SNS Nitrianske Pravno 160 11,22 Nezvolený
Gabriela Kusá SNS, SMER-SD Nitrianske Sučany 88 12,85 Nezvolený
Richard Takáč SZ, SNS, SMER-SD Prievidza 3674 23,66 Nezvolený
Viliam Furka SNS Valaská Belá 93 9,71 Nezvolený
Milan Líška SNS Veľká Čausa 87 32,22 Nezvolený
Daša Knápková SNS Borčice 77 22,65 Nezvolený
Milan Staňo SNS Horná Poruba 240 100,00 Zvolený
Igor Daško SNS Kameničany 226 100,00 Zvolený
Darius Kutej SNS, SMER-SD Košeca 555 40,66 Nezvolený
Igor Laurenčík SNS Košecké Podhradie 106 18,34 Nezvolený
Peter Marušinec SNS, SMER-SD Nová Dubnica 3271 80,69 Zvolený
Anton Miko SNS, SMER-SD Zliechov 162 100,00 Zvolený
Miroslav Kopčan SNS Dolná Poruba 217 100,00 Zvolený
Pavol Kvasnica SNS Dolná Súča 426 28,46 Nezvolený
František Bagin SNS Nemšová 1141 40,25 Nezvolený
Marián Kopecký SNS Neporadza 188 40,78 Nezvolený
Zuzana Masácová SNS Štvrtok 70 29,66 Nezvolený
Andrea Švondrková SNS Trenčianska Teplá 294 19,77 Nezvolený
Jana Šebáňová SNS Trenčianske Mitice 171 39,31 Zvolený
Anna Petríková SNS Veľká Hradná 214 100,00 Zvolený
Peter Burčo SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Bátovce 455 74,96 Zvolený
Eva Uhnáková SNS, SMER-SD Čajkov 194 35,40 Nezvolený
Dana Lančaričová SNS Devičany 170 82,52 Zvolený
Eugen Čornák SaS, SNS Dolná Seč 67 23,10 Nezvolený
Marcel Lukáč SNS Domadice 62 48,06 Nezvolený
Slavomír Baláž SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Drženice 131 100,00 Zvolený
Karol Pilinský SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 171 67,86 Zvolený
Jozef Gálus SNS Hontianske Trsťany 168 84,42 Zvolený
Ľudovít Húdik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 116 100,00 Zvolený
Jozef Seneši SNS, SMER-SD Hronské Kosihy 164 100,00 Zvolený
František Gajdoš SNS Iňa 10 6,62 Nezvolený
Martin Foltán SNS, SMER-SD Jabloňovce 0 0,00 Nezvolený
Bystrík Ižold Demokrati Slovenska, SNS, KDH Kozárovce 682 60,41 Zvolený
Dušan Mésároš SNS, SMER-SD Kuraľany 199 100,00 Zvolený
Ján Márföldi SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 283 100,00 Zvolený
Mária Farkašová SMER-SD, SNS Lula 67 100,00 Zvolený
Ladislav Pisch SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Malé Kozmálovce 75 36,59 Zvolený
Pavol Novák SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 580 78,06 Zvolený
Ladislav Nagy SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 379 80,30 Zvolený
Július Sádovský MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Plavé Vozokany 117 28,13 Nezvolený
Ida Kováčová SNS, SMER-SD Podlužany 280 100,00 Zvolený
Daniela Trňanová KDH, SNS Rybník 369 43,21 Zvolený
Ľubomír Lőrincz SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 251 86,25 Zvolený
Helena Szabóová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 64 72,73 Zvolený
Peter Štefan SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Tekov 573 70,31 Zvolený
Miroslav Kupči SNS Tlmače 1059 62,04 Zvolený
Ferdinand Ďurdík SNS Uhliská 91 68,94 Zvolený
Ľubomír Síkeľa KDH, SNS Veľké Kozmálovce 171 36,70 Nezvolený
Jaroslav Péter SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 377 83,78 Zvolený
Peter Benko SNS, SMER-SD Veľký Ďur 372 61,90 Zvolený
Peter Nemeček SNS Báb 208 35,99 Nezvolený
Stanislav Gál SNS Bádice 133 100,00 Zvolený
Eva Andacká SNS, SMER-SD Čab 152 35,51 Nezvolený
Milan Greguš SMER-SD, SNS Čakajovce 291 59,15 Zvolený
Daniel Dobiaš SNS Čeľadice 191 37,38 Nezvolený
Peter Varga SNS, SMER-SD Ivanka pri Nitre 271 21,39 Nezvolený
Vladimír Golier SNS Kapince 37 27,21 Nezvolený
Jozef Bojda SNS Lužianky 424 37,46 Zvolený
Jozef Dvonč SNS, SMER-SD Nitra 6453 22,03 Nezvolený
Miroslava Tatarko... SNS Nové Sady 189 28,34 Nezvolený
Ján Smejkal SNS Štefanovičová 38 22,35 Nezvolený
Zuzana Vinkovičová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Štitáre 265 55,44 Zvolený
Ivan Habiňák SMER-SD, SNS Zbehy 367 35,80 Nezvolený
Jozef Zsebi SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Žirany 365 51,77 Zvolený
Peter Štepianský SNS Hostie 376 51,51 Zvolený
Marcela Kováčová SNS Choča 119 37,19 Nezvolený
Jana Ďurčeková SNS Malé Vozokany 134 100,00 Zvolený
Viera Brunclíková SNS Martin nad Žitavou 99 30,00 Nezvolený
Milan Kováč SNS Neverice 292 79,56 Zvolený
Milan Garaj SNS Obyce 403 100,00 Zvolený
Jozef Magát SNS, SMER-SD Sľažany 505 100,00 Zvolený
Ľubomír Gahír SNS, SMER-SD Velčice 349 76,37 Zvolený
Václav Zelenka SNS Vieska nad Žitavou 130 42,21 Nezvolený
Dušan Husár SNS, SMER-SD Zlaté Moravce 3268 74,95 Zvolený
Štefan Nociar SNS Zlatno 32 24,24 Nezvolený
Pavol Guláš SMER-SD, SNS Hul 357 100,00 Zvolený
Pavol Toman SNS, SMER-SD Kmeťovo 231 49,46 Nezvolený
Ľubor Krnčan SNS Kolta 212 29,20 Zvolený
Ladislav Černák SMER-SD, SNS Maňa 425 46,60 Nezvolený
Helena Nagyová SNS, SMER-SD Michal nad Žitavou 220 49,33 Nezvolený
Radoslav Krehák SNS Mojzesovo 54 9,03 Nezvolený
Ľubica Karasová SNS, SMER-SD Palárikovo 540 33,23 Zvolený
Peter Bekéni SNS Rastislavice 185 40,75 Nezvolený
Milan Mikulec SNS Semerovo 348 55,68 Zvolený
Karol Tököly SNS Šurany 11 0,25 Nezvolený
Roman Urbánik SNS, SMER-SD Močenok 1420 86,17 Zvolený
Petronela Vižďáková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Trnovec nad Váhom 105 8,77 Nezvolený
Maroš Barta SNS Ardanovce 112 78,87 Zvolený
Stanislav Knížat SNS Biskupová 66 100,00 Zvolený
Jozef Chochula SNS, SMER-SD Blesovce 114 50,00 Nezvolený
Milan Moravka SNS Čeľadince 85 36,32 Nezvolený
Radovan Bobula SMER-SD, SNS Čermany 161 70,31 Zvolený
Marián Beneš SNS Horné Obdokovce 328 56,26 Zvolený
Jaroslav Božik SNS Jacovce 493 100,00 Zvolený
Róbert Pecháč SNS Kamanová 19 8,72 Nezvolený
Ľuboš Meluš SNS, SMER-SD Krnča 533 100,00 Zvolený
Juraj Oravec SNS, SMER-SD Krtovce 129 100,00 Zvolený
Dušan Turčan SNS, SMER-SD Lipovník 104 50,73 Zvolený
Pavol Gubáň SNS, SMER-SD Malé Ripňany 207 76,67 Zvolený
Jozef Mokoš SNS, SMER-SD Nemčice 349 100,00 Zvolený
Peter Adamec SNS Norovce 97 47,78 Nezvolený
Róbert Kopáčik SNS Orešany 109 51,90 Zvolený
Andrea Rzepecká SNS Prašice 155 15,77 Nezvolený
Dušan Macho SNS Práznovce 224 49,02 Zvolený
Juraj Soboňa SNS Solčany 825 61,66 Zvolený
Gabriel Svorad SNS, SMER-SD Súlovce 130 40,63 Zvolený
Milan Jurčo SNS Svrbice 17 13,82 Nezvolený
Tibor Púček SNS, SMER-SD Šalgovce 132 100,00 Zvolený
Ivana Smatanová SNS, SMER-SD Tesáre 158 35,83 Nezvolený
Peter Baláž SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 2613 29,19 Nezvolený
Matúš Hubinský SNS Urmince 466 64,90 Zvolený
Lucia Danková SNS Veľké Dvorany 28 6,45 Nezvolený
Tatiana Mizeráková SNS Vozokany 12 6,03 Nezvolený
Pavol Gomola KDH, SNS Čierne 1145 54,21 Zvolený
Helena Dzurinová SNS, SMER-SD Dlhá nad Kysucou 297 85,84 Zvolený
František Čečotka SNS Klokočov 100 8,78 Nezvolený
Božena Poliačková SNS, SMER-SD Klubina 202 60,84 Zvolený
Oľga Šumská Lasto... SNS Krásno nad Kysucou 370 13,39 Nezvolený
Marián Masnica SNS, SMER-SD Makov 423 48,56 Nezvolený
Anton Dočár SNS Olešná 297 34,74 Nezvolený
Ján Opial SNS, SMER-SD Podvysoká 303 51,01 Zvolený
Jozef Cech SNS, SMER-SD Skalité 1163 46,46 Zvolený
Ján Podmanický SNS, SMER-SD Stará Bystrica 822 100,00 Zvolený
Ladislav Šimčisko SNS, SMER-SD Staškov 1022 87,28 Zvolený
Ľubomír Golis SNS, SMER-SD Turzovka 2075 61,37 Zvolený
Anton Varecha SNS, SMER-SD Vysoká nad Kysucou 921 82,60 Zvolený
František Hažík SNS Zákopčie 375 48,08 Nezvolený
Juraj Hlavatý SNS, SMER-SD Zborov nad Bystricou 610 100,00 Zvolený
Jozef Brtoš SNS Bziny 116 37,18 Nezvolený
Marta Suroviaková SMER-SD, SNS Dlhá nad Oravou 144 23,45 Nezvolený
Michal Lavrík SNS Dolný Kubín 777 11,59 Nezvolený
Lýdia Fačková SNS Istebné 441 60,41 Zvolený
Ľubomír Škrabák SNS Leštiny 21 12,65 Nezvolený
Milan Paluga SNS Medzibrodie nad Oravou 26 10,79 Nezvolený
Adrián Hrabala SNS Oravská Poruba 19 3,23 Nezvolený
Ján Hančiak SNS Párnica 282 100,00 Zvolený
Rastislav Suroviak SNS Pribiš 191 100,00 Zvolený
Ladislav Tomáň SMER-SD, SNS Sedliacka Dubová 236 80,55 Zvolený
Peter Sekej SNS Bukovina 14 18,67 Nezvolený
Zdeno Lizúch SNS Konská 14 11,76 Nezvolený
František Púčik SNS Lazisko 117 50,00 Nezvolený
Peter Rakučák SNS Liptovská Sielnica 109 35,97 Nezvolený
Jozef Malý SNS Liptovské Beharovce 35 64,81 Zvolený
Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 5756 50,89 Zvolený
Erik Gemzický SNS Ľubeľa 463 100,00 Zvolený
Július Sokol SNS Partizánska Ľupča 85 12,14 Nezvolený
Róbert Klubica SNS Vlachy 192 54,55 Zvolený
Dušan Schumichrast SNS Benice 88 38,60 Nezvolený
Tatiana Záhradníková SNS Dolný Kalník 17 11,81 Nezvolený
Jozef Čeman SNS Krpeľany 60 9,42 Nezvolený
Lenka Janíková SNS Laskár 41 100,00 Zvolený
Martin Dávidík SNS Ležiachov 29 34,52 Nezvolený
Peter Majko SNS Necpaly 267 49,44 Zvolený
Ján Lukáč SNS Trnovo 44 29,53 Nezvolený
Lenka Mahútová SNS Turčianske Kľačany 13 2,39 Nezvolený
Jana Pagáčová SNS Bodorová 81 60,90 Zvolený
Ján Škorvánek SNS, SMER-SD Jasenovo 53 70,67 Zvolený
Tatiana Čurajová SNS Rakša 25 21,74 Nezvolený
Jaroslav Pagáč SNS Sklené 11 2,83 Nezvolený
Jana Boďová SNS, SMER-SD Veľký Čepčín 97 100,00 Zvolený
Peter Socha SNS Hruštín 69 4,36 Nezvolený
Karol Revaj SNS Klin 649 59,16 Zvolený
Ján Kadera SNS, SMER-SD Námestovo 1127 32,48 Nezvolený
Jozef Turac SNS Rabčice 113 12,16 Nezvolený
Anton Grigeľ SNS Vasiľov 306 65,67 Zvolený
Ján Šefčík SNS Čimhová 124 30,69 Nezvolený
Ján Bendek SNS Štefanov nad Oravou 125 33,07 Nezvolený
Jozef Liss SMER-SD, SNS Trstená 745 27,09 Nezvolený
Albín Husarčík SNS, SMER-SD Liptovská Lúžna 778 54,22 Zvolený
Dušan Lauko SNS Liptovská Štiavnica 430 69,13 Zvolený
Milan Kašák SNS Liptovská Teplá 467 74,01 Zvolený
Jana Šimová KDH, SNS Liptovské Revúce 677 82,97 Zvolený
Branislav Hrbček SNS Lúčky 693 77,60 Zvolený
Štefan Droppa SNS Ludrová 45 8,08 Nezvolený
Juraj Bobek SNS Martinček 176 67,95 Zvolený
Katarína Machová SNS, SMER-SD Potok 46 67,65 Zvolený
Vladimír Urban SNS, SMER-SD Stankovany 420 69,08 Zvolený
Beata Rázgová SNS Štiavnička 208 45,61 Nezvolený
Andrea Gajdošíková SNS Bytča 447 10,54 Nezvolený
Jozef Slanička SNS Predmier 100 13,26 Nezvolený
Milan Králik SNS Kysucký Lieskovec 496 38,01 Zvolený
Viliam Šamaj SNS Lodno 171 28,55 Nezvolený
Marcela Lisková SNS Ochodnica 253 23,67 Nezvolený
Alena Dudeková SNS Povina 293 46,51 Zvolený
Peter Kultan SNS Radoľa 46 5,54 Nezvolený
Viliam Michel SNS Rudinka 134 100,00 Zvolený
Daniel Michel SNS Snežnica 50 7,97 Nezvolený
Róbert Boháč SNS Belá 129 7,52 Nezvolený
Iveta Michalíková SNS Čičmany 59 65,56 Zvolený
Štefan Gašo SNS Divina 14 1,37 Nezvolený
Dana Veveričíková SNS, SMER-SD Dlhé Pole 625 62,25 Zvolený
Jozef Babčanec SNS Ďurčiná 169 26,61 Nezvolený
Miroslav Čerňanec SNS, KDH Fačkov 270 100,00 Zvolený
Anna Randová SNS Hričovské Podhradie 48 25,53 Nezvolený
Jozef Žabka SNS Kotrčiná Lúčka 248 84,93 Zvolený
Anton Štefko SNS Lutiše 247 100,00 Zvolený
Jaroslav Koleda SNS Malá Čierna 140 66,35 Zvolený
Mária Ďurčová SNS Nezbudská Lúčka 36 14,01 Nezvolený
Ervín Schmieger SNS Ovčiarsko 275 76,18 Zvolený
Dušan Šeroň SNS Paština Závada 30 20,69 Nezvolený
Jana Hoferová SNS Porúbka 29 11,03 Nezvolený
Monika Ďurechová SNS Rajec 122 4,15 Nezvolený
Ján Kollár SNS Rajecká Lesná 10 1,55 Nezvolený
Tomáš Kopřiva SNS Stráňavy 178 17,71 Nezvolený
Božena Staníková SNS Stráža 51 14,33 Nezvolený
Dušan Ďurčo SNS Strečno 552 41,13 Nezvolený
Michal Pastorek SNS Šuja 146 70,87 Zvolený
Tibor Hanuliak SNS Žilina 325 1,13 Nezvolený
Roman Lenár SNS Čerín 130 47,27 Nezvolený
Jaroslav Jánošík SNS Dolný Harmanec 5 3,07 Nezvolený
Pavel Zajac STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SMER-SD, SNS Ľubietová 353 57,77 Zvolený
Pavol Svetlík SNS Medzibrod 647 93,36 Zvolený
Ivona Patrášová SNS Povrazník 50 49,02 Zvolený
Stanislav Chaban MOST - HÍD, SNS Priechod 224 49,45 Zvolený
Miroslav Macák SNS Slovenská Ľupča 194 13,71 Nezvolený
Ján Majer SNS Strelníky 271 58,28 Zvolený
Július Kapusta SNS Vlkanová 41 6,65 Nezvolený
Katarína Srnková SNS Beňuš 406 100,00 Zvolený
Martina Grgačová ... SNS Drábsko 59 100,00 Zvolený
Rudolf Riapoš SNS Heľpa 342 26,27 Nezvolený
Maroš Marek SNS Lom nad Rimavicou 53 29,94 Nezvolený
Anna Kováčiková SNS Osrblie 14 6,25 Nezvolený
Marcel Pollák SNS Šumiac 164 25,39 Nezvolený
Jozef Ďurčo SNS Valkovňa 9 6,12 Nezvolený
Ján Tešlár SNS Závadka nad Hronom 496 60,34 Zvolený
Marian Čerpák DOMA DOBRE, SNS, SMER-SD Budiná 86 100,00 Zvolený
Milan Ďurák SMER-SD, SNS Divín 137 14,51 Nezvolený
Ľubomír Božik SNS Kotmanová 33 17,46 Nezvolený
Vladimír Kumštár SNS Lipovany 36 25,71 Zvolený
Ján Uhrín SNS, SMER-SD Lovinobaňa 150 18,16 Nezvolený
Peter Tejiščák SNS Lupoč 52 48,60 Zvolený
Bronislava Brable... SNS, DOMA DOBRE Mašková 106 70,20 Zvolený
Marta Šuleková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mýtna 176 28,34 Nezvolený
Ľubomír Aláč SNS Píla 101 100,00 Zvolený
Jana Ivaničová SNS, SMER-SD Točnica 154 100,00 Zvolený
Peter Čeman DOMA DOBRE, SNS, SMER-SD Tuhár 125 100,00 Zvolený
Monika Košová SNS Breznička 71 17,15 Nezvolený
Ivan Miko SNS České Brezovo 201 100,00 Zvolený
Miroslav Škrabák SNS, SMER-SD Ďubákovo 38 100,00 Zvolený
Igor Lacko SNS, SMER-SD Málinec 393 57,46 Zvolený
Pavel Salva SNS, KDH Ozdín 64 35,16 Zvolený
Pavel Gavalec SNS, SMER-SD Poltár 815 32,70 Nezvolený
Marian Habovčík SNS, SMER-SD Šoltýska 34 49,28 Nezvolený
Pavel Olšiak SNS Uhorské 208 69,10 Zvolený
Miroslava Čorbová SNS Gemerské Teplice 96 40,68 Nezvolený
Peter Medvec SNS Chyžné 157 100,00 Zvolený
Ivona Kiselová SNS Magnezitovce 32 12,70 Nezvolený
Anna Simanová SNS Muránska Zdychava 18 12,77 Nezvolený
Gabriela Kederová SNS, SMER-SD Rákoš 45 22,39 Nezvolený
Július Buchta SMER-SD, SNS Revúca 1760 48,42 Zvolený
Ján Hlinka SNS Revúcka Lehota 16 8,38 Nezvolený
Daniel Fakla SMER-SD, SNS Sirk 359 64,80 Zvolený
Peter Švoňava SNS Drienčany 59 52,68 Zvolený
Attila Palmont SNS Figa 41 20,00 Nezvolený
Michal Bagačka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Hnúšťa 1154 46,53 Nezvolený
Zuzana Vysokaiová SNS Horné Zahorany 58 100,00 Zvolený
Viera Sakálová SNS Hostišovce 49 48,04 Zvolený
Slavomír Kujan SNS Kyjatice 31 100,00 Zvolený
Janka Janšová SNS Teplý Vrch 98 57,31 Zvolený
Bartolomej Bari SNS Uzovská Panica 61 28,11 Nezvolený
Roman Matheidesz SNS Veľké Teriakovce 30 7,94 Nezvolený
Gabriela Hudecová SNS, SMER-SD Dolné Strháre 65 100,00 Zvolený
Jana Kukučková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Horná Strehová 64 62,14 Zvolený
Richard Kurec SNS Horné Strháre 114 100,00 Zvolený
Miroslav Kalmár SNS Chrťany 20 25,64 Nezvolený
Ján Žilka SNS Ľuboriečka 70 63,06 Zvolený
Mária Gúgľavová SNS Malé Straciny 27 33,33 Nezvolený
Jozef Timek SNS, SMER-SD Modrý Kameň 61 7,97 Nezvolený
Štefan Paholík STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Nová Ves 163 69,36 Zvolený
Ján Kukučka SNS Pôtor 147 34,75 Nezvolený
Tibor Čierny SNS, SMER-SD Príbelce 198 100,00 Zvolený
Anna Mužíková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Slovenské Kľačany 43 100,00 Zvolený
Tatiana Penksová SNS Stredné Plachtince 67 21,27 Nezvolený
Anna Triznová SNS, SMER-SD Sucháň 110 75,34 Zvolený
Ivan Krahulec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Veľké Zlievce 186 73,81 Zvolený
Dalibor Surkoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Veľký Krtíš 2574 76,56 Zvolený
Anna Makovníková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vieska 98 100,00 Zvolený
Miroslav Kalmár SNS, SMER-SD Závada 151 52,98 Zvolený
Miroslav Daniel SNS Zombor 30 43,48 Nezvolený
Jana Hrončeková SNS, SMER-SD Detvianska Huta 155 39,24 Nezvolený
Elena Grňová SNS, SMER-SD Dúbravy 359 71,37 Zvolený
Ján Kľuka SNS, SMER-SD Horný Tisovník 61 57,55 Zvolený
Imrich Paľko SNS, SMER-SD Kriváň 603 100,00 Zvolený
Jozef Malatinec SNS, SMER-SD Podkriváň 217 100,00 Zvolený
Darina Petrincová SNS, SMER-SD Stožok 362 69,22 Zvolený
Róbert Záchenský SNS, SMER-SD Vígľaš 663 73,50 Zvolený
Jozef Tuček SNS, SMER-SD Vígľašská Huta 99 51,03 Zvolený
Margita Boďová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Cerovo 178 100,00 Zvolený
Ján Sliacky SNS Čabradský Vrbovok 94 100,00 Zvolený
Ján Baláž STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Devičie 113 100,00 Zvolený
Mária Jaďuďová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Dolný Badín 87 100,00 Zvolený
Dušan Strieborný SNS, SMER-SD Dudince 501 100,00 Zvolený
Pavel Vigláš SNS, SMER-SD Hontianske Moravce 201 45,37 Nezvolený
Peter Čižmár SNS Kozí Vrbovok 43 50,59 Zvolený
Ľubica Tuhárska STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Litava 220 100,00 Zvolený
Ján Vatra SNS Rykynčice 38 18,72 Nezvolený
Mária Šulcová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Selce 44 100,00 Zvolený
Oľga Bartková MOST - HÍD, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Senohrad 181 45,36 Zvolený
Iveta Gajdošová STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Terany 157 48,61 Zvolený
Miroslav Melaga SNS Trpín 35 49,30 Zvolený
Jana Horečná Budi... SNS Zemiansky Vrbovok 36 72,00 Zvolený
Katarína Zlámalová SNS, SMER-SD Bacúrov 69 75,82 Zvolený
Martin Kubík SNS Bzovská Lehôtka 59 100,00 Zvolený
Marta Sýkorová SNS Dobrá Niva 256 26,07 Nezvolený
Anna Janovicová SNS, SMER-SD Dubové 101 100,00 Zvolený
Janka Gogolová SNS Lieskovec 69 9,75 Nezvolený
Ján Kliment SNS Lukavica 15 9,09 Nezvolený
Ján Senko SNS, SMER-SD Očová 824 74,64 Zvolený
Ingrid Jedličková SMER-SD, SNS Podzámčok 113 38,44 Nezvolený
Peter Gnida SNS Sielnica 142 21,42 Nezvolený
Ľubica Kuková SNS, SMER-SD Baďan 67 100,00 Zvolený
Branislav Babirád SNS Banská Belá 378 79,08 Zvolený
Nadežda Babiaková STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SMER-SD, SNS Banská Štiavnica 2164 54,22 Zvolený
Pavol Santoris SNS Banský Studenec 172 76,79 Zvolený
Jozef Bucha SNS, SMER-SD Dekýš 81 100,00 Zvolený
Eva Petáková SNS, SMER-SD Kozelník 74 100,00 Zvolený
Adriana Vančová SNS, SMER-SD Močiar 67 100,00 Zvolený
Alena Ciglanová SNS, SMER-SD Prenčov 183 100,00 Zvolený
Martin Kminiak SNS Svätý Anton 363 70,49 Zvolený
Stanislav Neuschl SMER-SD, SNS Štiavnické Bane 288 64,29 Zvolený
Zuzana Šebenová SNS Vysoká 0 0,00 Nezvolený
Ľubomír Krovina SNS Hronský Beňadik 256 42,67 Zvolený
Branislav Jaďuď SNS, SMER-SD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Nová Baňa 1546 50,86 Zvolený
Emília Jokálová SNS Veľké Pole 73 26,74 Nezvolený
Kamil Danko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 1683 68,36 Zvolený
Ľubomír Bielik SNS Bartošova Lehôtka 95 44,81 Nezvolený
Jozef Mikuláš SNS Bzenica 7 1,94 Nezvolený
Renáta Koneracká SNS Jastrabá 2 0,61 Nezvolený
Vladimír Baran SNS, SMER-SD Ladomerská Vieska 225 100,00 Zvolený
Martin Borgula SNS Pitelová 72 23,53 Nezvolený
Ján Abrahám SNS, SMER-SD Prestavlky 269 100,00 Zvolený
František Beňo SNS Stará Kremnička 106 21,59 Nezvolený
Vladimír Bevelaqua MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vyhne 184 28,05 Nezvolený
Peter Antal SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Žiar nad Hronom 3456 76,99 Zvolený
Boris Hanuščak SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Bardejov 4838 42,56 Zvolený
Jaroslav Marko SNS Beloveža 142 31,63 Nezvolený
Ľudovít Kravec SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Cigeľka 191 100,00 Zvolený
Michaela Hlaváčová SNS Frička 73 45,91 Nezvolený
Jozef Pavličko KDH, SNS, MOST - HÍD Fričkovce 181 45,71 Nezvolený
Jozef Semanek KDH, SNS, NOVA Hertník 478 94,09 Zvolený
Lucia Jackaninová SNS Hrabské 45 13,76 Nezvolený
Radovan Prokipčák SNS Chmeľová 78 33,33 Nezvolený
Ľubomír Kundrát SNS, KDH Janovce 155 61,26 Zvolený
Jana Lazoriková SNS Kochanovce 92 100,00 Zvolený
Peter Krupa SNS, MOST - HÍD, KDH Koprivnica 181 100,00 Zvolený
Adriána Vanková SNS Krivé 48 41,74 Nezvolený
Oľga Dutková SMER-SD, SNS Kríže 38 100,00 Zvolený
Ján Hajduk SNS Kučín 71 41,04 Nezvolený
Irena Rojková SNS Kurov 92 26,51 Nezvolený
Vladimír Kostár SNS Lascov 129 100,00 Zvolený
Monika Marcineková SNS Lopúchov 38 22,09 Nezvolený
Andrej Kotuľa SNS Lukavica 173 100,00 Zvolený
Peter Karaffa SNS Lukov 118 37,46 Nezvolený
Miroslav Cingeľ SNS Malcov 384 55,81 Zvolený
Laura Poláčková SNS Mikulášová 31 40,26 Nezvolený
Mária Lenártová SNS Osikov 44 7,65 Nezvolený
Ján Pisárik SNS Poliakovce 69 35,03 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, KDH, SNS, MOST - HÍD Rešov 85 43,15 Zvolený
Vladimír Baran SNS Smilno 298 73,40 Zvolený
Gabriel Šiba MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Stebnícka Huta 82 62,12 Zvolený
Hedviga Billá SNS, KDH Stuľany 150 100,00 Zvolený
Peter Lenárt SNS Šiba 186 53,14 Zvolený
Miroslav Kurtý SNS Tročany 38 20,32 Nezvolený
Emília Novotná SNS, SMER-SD Vyšný Kručov 59 100,00 Zvolený
Adriana Popjaková SNS Zlaté 243 57,58 Zvolený
František Bazár SNS Baškovce 119 46,85 Nezvolený
Peter Pichoňský SNS, SMER-SD Dedačov 71 100,00 Zvolený
Monika Tkáčová SNS Gruzovce 23 25,27 Nezvolený
Jozef Kopčo SNS Hudcovce 120 49,18 Nezvolený
Peter Pipák SNS Humenné 36 0,28 Nezvolený
Cyril Hirjak SNS Chlmec 201 60,73 Zvolený
Jaroslav Vasiľ SNS Jankovce 100 55,56 Zvolený
Marián Vojtko SNS Kamenica nad Cirochou 496 47,10 Nezvolený
Rastislav Rafaj SNS Karná 15 5,58 Nezvolený
Katarína Lászlóová SNS Kochanovce 350 79,91 Zvolený
Ján Džujko SNS Košarovce 11 2,96 Nezvolený
Radoslav Kislan SNS Lieskovec 53 19,78 Nezvolený
Ján Harakaľ SNS Modra nad Cirochou 40 7,18 Nezvolený
Pavol Jevčák SNS, SZS Myslina 119 37,19 Nezvolený
Stanislav Rakár SNS, SMER-SD Nižná Sitnica 123 100,00 Zvolený
Juraj Brehovský SNS, KDH Nižné Ladičkovce 69 35,03 Nezvolený
Jozef Fedorko SNS, SMER-SD Pakostov 209 100,00 Zvolený
Veronika Pošiková SNS Víťazovce 139 80,81 Zvolený
Ján Mucha SNS Vyšné Ladičkovce 51 38,64 Nezvolený
Peter Cipka SNS Repejov 48 100,00 Zvolený
Milan Čeremeta SNS Roškovce 64 54,24 Zvolený
Ján Vajda SNS, SMER-SD Belá nad Cirochou 1114 72,72 Zvolený
Miroslav Solomon SNS Brezovec 21 100,00 Zvolený
František Šimon SNS Dúbrava 74 56,49 Zvolený
Peter Čopák SNS Hostovice 105 100,00 Zvolený
Emil Jaško SNS Hrabová Roztoka 14 38,89 Nezvolený
Zlatica Basošová SNS Jalová 12 34,29 Nezvolený
Martina Ihnatková SNS Kalná Roztoka 9 3,21 Nezvolený
Slavomil Voloch SNS Klenová 149 53,02 Zvolený
Jana Sidorová SNS Kolbasov 27 100,00 Zvolený
Ján Dzoba SNS Kolonica 110 41,98 Nezvolený
Gabriela Hasinová SNS Pčoliné 19 5,46 Nezvolený
Slavomír Čornanič SNS Pichne 67 19,14 Nezvolený
Veronika Paraska SNS Ruský Potok 55 63,95 Zvolený
Dušan Hačko SNS Snina 873 12,28 Nezvolený
Miroslav Sochanič SNS Stakčín 201 17,31 Nezvolený
Peter Husťák SNS Stakčínska Roztoka 67 34,54 Nezvolený
Iveta Ihnatková SNS Strihovce 64 100,00 Zvolený
Michal Pidanič SNS Šmigovec 32 62,75 Zvolený
Michal Choma SNS Topoľa 25 23,81 Nezvolený
Jozef Fejsák SNS Ubľa 156 33,62 Nezvolený
Ján Holinka SNS Ulič 298 75,63 Zvolený
Pavol Senko SNS Uličské Krivé 34 23,78 Nezvolený
Peter Tarkulič SNS Zboj 68 41,46 Nezvolený
Miloš Pitko SNS Abrahámovce 67 43,79 Nezvolený
Ján Ferenčák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kežmarok 3888 82,18 Zvolený
Jozef Musala SNS Lechnica 90 69,23 Zvolený
Dušan Roth SNS Spišská Belá 169 6,22 Nezvolený
Ľubomír Lauf SMER-SD, SNS Stará Lesná 248 51,88 Zvolený
Dagmar Mathiová SMER-SD, SNS Tvarožná 269 71,73 Zvolený
Peter Bendík SMER-SD, SNS Vlková 280 100,00 Zvolený
Jozef Kovalčík SNS, SMER-SD Vrbov 272 36,41 Nezvolený
Anna Juríková SNS Baldovce 27 25,47 Nezvolený
Zuzana Škotková SNS Beharovce 56 53,33 Zvolený
Václav Šefčík SNS Bijacovce 182 44,72 Nezvolený
Peter Demo SNS Brutovce 26 25,00 Nezvolený
Vincent Koňak MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Buglovce 88 100,00 Zvolený
Peter Faltin SNS Dravce 210 100,00 Zvolený
Peter Pitoňák SMER-SD, SNS Granč - Petrovce 251 65,19 Zvolený
Božena Cmorejová SNS Harakovce 25 65,79 Zvolený
Jozef Molčan SNS Jablonov 245 54,44 Zvolený
Ondrej Kotrady SNS Korytné 20 30,77 Nezvolený
Ľubomír Komara SNS, SMER-SD Levoča 221 4,72 Nezvolený
Ľuboš Tatranský SNS, SMER-SD Lúčka 52 66,67 Zvolený
Andrea Mlynarčíková SNS Ordzovany 59 64,84 Zvolený
Michal Kapusta MOST - HÍD, SNS, KDH Spišské Podhradie 1181 69,39 Zvolený
Monika Gajdošová SMER-SD, SNS Vyšné Repaše 19 30,65 Nezvolený
Vladimír Šimšaj SNS Hôrka 53 5,60 Nezvolený
Július Vachmanský MOST - HÍD, SNS, KDH Mlynica 139 43,85 Zvolený
Miroslav Škvarek SMER-SD, SNS Svit 757 23,75 Nezvolený
Mária Ilenčíková SNS Šuňava 436 41,29 Nezvolený
Jozef Kríž SNS Abranovce 78 22,29 Nezvolený
František Marinica SNS, SMER-SD Bertotovce 121 38,91 Nezvolený
Rastislav Varga SNS, SMER-SD Bretejovce 62 24,90 Nezvolený
Marta Pavlinská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 91 20,97 Nezvolený
Eva Belišová SNS Demjata 79 12,02 Nezvolený
Lukáš Grejták SNS, SMER-SD Hermanovce 442 59,25 Zvolený
Jaroslav Hovančák SNS, SMER-SD Hrabkov 199 91,28 Zvolený
Marek Lukáč SNS Chmeľov 118 25,54 Nezvolený
Cyril Miškuf MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Chmiňany 250 64,77 Zvolený
Cyril Leško SNS Chminianske Jakubovany 26 3,56 Nezvolený
František Harčár SNS, SMER-SD Janov 111 100,00 Zvolený
Ladislav Kokoška SNS Kapušany 158 14,79 Nezvolený
Mária Ňakat Spišá... SMER-SD, SNS Kokošovce 11 2,46 Nezvolený
Cyril Harničár MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 130 66,67 Zvolený
Ján Katica SMER-SD, SNS Lada 175 41,77 Zvolený
Emília Miškufová SNS, SMER-SD Lažany 27 25,23 Nezvolený
Andrej Jurko SNS, SMER-SD Ličartovce 79 16,09 Nezvolený
Katarína Klebanová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Ľubotice 364 28,77 Nezvolený
Eva Harsághy SNS Malý Šariš 45 5,34 Nezvolený
Jozef Kipikaša SNS Medzany 232 53,70 Zvolený
František Bača SMER-SD, SNS Nemcovce 0 0,00 Nezvolený
Vladimír Magač SNS Okružná 186 76,23 Zvolený
Jozef Lopuchovský SNS, SMER-SD Ondrašovce 36 100,00 Zvolený
Pavol Maťaš SNS Podhorany 18 4,23 Nezvolený
Miroslav Benko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 2560 8,24 Nezvolený
Ondrej Kalata SNS, SMER-SD Radatice 50 12,22 Nezvolený
Jozef Pončák SNS Seniakovce 71 100,00 Zvolený
Renáta Kleinová SNS Svinia 22 3,01 Nezvolený
Peter Merkovský SNS, SMER-SD Šarišské Bohdanovce 207 51,49 Zvolený
František Gajdoš SNS, SMER-SD Šindliar 117 40,21 Nezvolený
Miroslav Angelovič SNS, SMER-SD Teriakovce 254 60,91 Zvolený
Danka Dobranská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Tulčík 400 59,70 Zvolený
Jana Sabolová SNS Veľký Slivník 117 100,00 Zvolený
Erik Kostelník SNS Víťaz 95 9,80 Nezvolený
Róbert Tkáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 360 100,00 Zvolený
Vladimír Pulík SMER-SD, SNS Zlatá Baňa 67 24,45 Nezvolený
Slavomír Lipták SNS, SMER-SD Žehňa 239 40,72 Nezvolený
Jozef Štofanko SNS, SMER-SD Žipov 142 81,14 Zvolený
František Novotný SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Župčany 491 70,75 Zvolený
Andrea Kazimírová SNS Hubošovce 48 18,18 Nezvolený
Ľubor Seman SNS Jakovany 159 81,12 Zvolený
Kvetoslava Korine... SNS Jarovnice 52 2,32 Nezvolený
Michal Guľaš SNS Kamenica 539 64,86 Zvolený
Vladimír Jánošík SNS, SMER-SD Lipany 1654 67,32 Zvolený
Ľuboš Bernát SNS, SMER-SD Šarišské Michaľany 181 13,44 Nezvolený
Martina Sabolová SNS Torysa 225 33,09 Nezvolený
Pavol Nosek SNS Hajtovka 37 100,00 Zvolený
Milan Volček SNS Haligovce 55 18,03 Nezvolený
Maroš Kočiš SNS, SMER-SD Hromoš 179 62,15 Zvolený
Peter Žoldák SNS Kolačkov 185 34,77 Nezvolený
Jana Kseňaková SNS Kremná 6 10,34 Nezvolený
Ján Gondek SNS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lesnica 140 100,00 Zvolený
Nataša Hlinková SNS, SMER-SD Litmanová 198 72,00 Zvolený
Ervín Oračko SNS Lomnička 253 23,91 Nezvolený
Ján Harčarik SNS, SMER-SD Ľubotín 243 38,39 Nezvolený
Jozef Abrahamovský SNS, SMER-SD Nižné Ružbachy 166 51,71 Zvolený
Michal Kormaník SNS Nová Ľubovňa 535 40,44 Nezvolený
Peter Timočko SNS, SMER-SD Orlov 185 55,72 Zvolený
Miroslav Girgoško SNS Plaveč 133 17,21 Nezvolený
Rastislav Grich SNS, SMER-SD Plavnica 588 68,77 Zvolený
Ľubomír Rešetár SNS, SMER-SD Šarišské Jastrabie 341 51,51 Zvolený
Ján Dudjak SNS, SMER-SD Vyšné Ružbachy 258 38,51 Nezvolený
František Šlang SNS, SMER-SD Baňa 55 50,93 Zvolený
Slavomír Brendza SNS Breznica 255 66,93 Zvolený
Tatiana Szabóová SNS, SMER-SD Brusnica 136 67,66 Zvolený
Jaroslav Palička SNS, SMER-SD Bukovce 202 100,00 Zvolený
Štefan Mulik SNS, SMER-SD Gribov 79 100,00 Zvolený
Stanislav Viňarský SNS, SMER-SD Havaj 97 40,42 Zvolený
Vladimír Čač SNS Chotča 270 76,27 Zvolený
Ján Smetanka SNS, SMER-SD Jakušovce 19 100,00 Zvolený
Marek Antoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kolbovce 74 100,00 Zvolený
Mária Dudiňaková SNS, SMER-SD Korunková 28 100,00 Zvolený
Anna Kertisová SNS, SMER-SD Kručov 93 100,00 Zvolený
Viktor Bochin SNS Krušinec 56 40,58 Zvolený
Daniela Marcinčáková SNS Lomné 17 13,82 Nezvolený
Ján Ďuk SNS Makovce 47 46,53 Zvolený
Anna Bandiová SNS Malá Poľana 55 69,62 Zvolený
Jozef Janočko SNS Miková 24 32,00 Nezvolený
Miroslav Mojsej SNS, SMER-SD Miňovce 176 88,44 Zvolený
Martin Hančák SMER-SD, SNS Nižná Olšava 92 40,17 Nezvolený
Radoslav Slivka SNS Soľník 17 100,00 Zvolený
Štefan Varcholík SNS, SMER-SD Staškovce 36 22,09 Nezvolený
Ján Michrina SNS Tisinec 55 20,52 Nezvolený
Jana Medvecová SNS, SMER-SD Tokajík 34 100,00 Zvolený
Milan Hudák SNS, SMER-SD Varechovce 68 72,34 Zvolený
Marián Prokopič SNS, SMER-SD Veľkrop 105 100,00 Zvolený
Milan Haňak MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vislava 76 100,00 Zvolený
Ján Čurpek SNS, SMER-SD Vladiča 27 67,50 Zvolený
Helena Kasardová SNS, SMER-SD Vojtovce 34 100,00 Zvolený
Juraj Kasarda SNS, SMER-SD Vyšná Olšava 231 100,00 Zvolený
Monika Sipľaková SNS, SMER-SD Vyšný Hrabovec 87 74,36 Zvolený
Ján Noga SNS Cernina 100 33,11 Nezvolený
Emília Vasilenková SNS, SMER-SD Dobroslava 9 30,00 Nezvolený
Miloš Vaňušaník SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Dubová 72 100,00 Zvolený
Jozef Bodnár SNS Dukovce 110 100,00 Zvolený
Milan Ščerba SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Havranec 9 100,00 Zvolený
Sergej Vasilenko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Hrabovčík 160 100,00 Zvolený
Edita Oreničová SNS, SMER-SD Kečkovce 54 40,91 Nezvolený
Ján Mihok SNS, SMER-SD Kračúnovce 68 10,90 Nezvolený
Vlasta Hojdová SNS Krajná Bystrá 5 2,11 Nezvolený
Jozef Feciľak SNS, SMER-SD Krajná Poľana 62 44,93 Zvolený
Adrián Gužo SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Kružlová 266 67,51 Zvolený
Eva Bajkušová SNS Kuková 114 31,75 Nezvolený
Miroslav Čorba SNS Lužany pri Topli 119 100,00 Zvolený
Lukáš Suchanič SNS Matovce 51 100,00 Zvolený
Stanislav Baka SNS Mestisko 153 62,96 Zvolený
Pavel Andrijko KDH, MOST - HÍD, SNS Mičakovce 60 76,92 Zvolený
Milan Grega SNS, SMER-SD Nižná Pisaná 23 43,40 Nezvolený
Jana Leščišinová SMER-SD, SNS Nižný Komárnik 84 79,25 Zvolený
Darina Keselicová SNS, SMER-SD Nižný Mirošov 75 46,58 Nezvolený
Ján Barvirčák SNS Nová Polianka 19 54,29 Zvolený
Michal Kolesár SNS Okrúhle 84 26,09 Nezvolený
Štefan Kurečko SNS Príkra 0 0,00 Nezvolený
Ján Dančišin SNS Radoma 48 18,39 Nezvolený
Iveta Horvatová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Rakovčík 72 91,14 Zvolený
Stanislav Viravec SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Rovné 197 100,00 Zvolený
Martin Jurkovič SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Roztoky 128 64,65 Zvolený
Ján Drimák SNS, MOST - HÍD Stročín 59 20,21 Nezvolený
Ján Holodňák SMER-SD, SNS Svidník 1442 32,81 Nezvolený
Ján Marchevský MOST - HÍD, SNS Šemetkovce 35 63,64 Zvolený
Peter Klim MOST - HÍD, SNS Vagrinec 45 61,64 Zvolený
Ján Chrzan MOST - HÍD, SNS Valkovce 67 100,00 Zvolený
Martina Mihalenková MOST - HÍD, SNS Vyšná Pisaná 21 42,86 Nezvolený
Daniela Štefancová SNS, SMER-SD Vyšný Komárnik 35 100,00 Zvolený
Juraj Cahajla MOST - HÍD, SNS Vyšný Orlík 46 18,78 Nezvolený
Andrej Mitaľ MOST - HÍD, SNS Železník 151 100,00 Zvolený
Anna Stašková SNS Želmanovce 105 55,85 Zvolený
Milan Kahanovský SNS Babie 54 33,13 Nezvolený
Ľubomír Hreha SNS, SMER-SD Bystré 785 74,76 Zvolený
Viliam Popaďák SNS, SMER-SD Cabov 203 87,88 Zvolený
Eva Maľudyová SNS Čaklov 455 40,99 Nezvolený
Dušan Vilenik KDH, SNS Čičava 350 55,03 Zvolený
Vladislav Dvorjak SNS Čierne nad Topľou 291 71,32 Zvolený
Mikuláš Bačík SNS Davidov 142 31,98 Nezvolený
Miroslav Guľa SNS Ďurďoš 17 15,04 Nezvolený
Ján Pivovarník SNS Hanušovce nad Topľou 33 2,40 Nezvolený
Milena Naštová Hl... SNS, SMER-SD Hlinné 558 70,10 Zvolený
Ladislav Trybula SNS, SMER-SD Jasenovce 83 100,00 Zvolený
Michal Džuka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Jastrabie nad Topľou 155 65,68 Zvolený
Peter Sabol SNS Kamenná Poruba 14 1,98 Nezvolený
Daniel Lorinc SNS Kladzany 159 57,61 Zvolený
Beáta Kosturová SNS Komárany 9 2,80 Nezvolený
Matúš Hudák SNS Kučín 48 20,34 Nezvolený
Jaroslav Makatúra SNS, SMER-SD Malá Domaša 216 75,00 Zvolený
Miroslav Ivančo SNS Matiaška 19 12,67 Nezvolený
Antónia Tinková SNS Medzianky 35 16,91 Nezvolený
Marta Vagaská SNS Merník 108 35,06 Nezvolený
Viera Mihočová SNS, SMER-SD Michalok 110 100,00 Zvolený
Vladimíra Hermano... SNS, SMER-SD Nižný Kručov 69 27,17 Nezvolený
Mária Mražíková SNS, KDH Ondavské Matiašovce 138 31,01 Nezvolený
Renáta Danková SNS Petkovce 5 5,68 Nezvolený
Jaroslav Pasternák SNS Remeniny 70 100,00 Zvolený
Jana Husivargová SNS Ruská Voľa 4 11,11 Nezvolený
Jozef Durkaj SNS, SMER-SD Slovenská Kajňa 153 42,03 Nezvolený
Kvetoslava Mižáková SNS, SMER-SD Tovarné 373 100,00 Zvolený
Jozef Krišo SNS Vechec 16 1,22 Nezvolený
Jozef Baran SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 1330 18,03 Nezvolený
Michal Duda SNS, SMER-SD Vyšný Kazimír 64 50,79 Zvolený
Alexander Jesenský SNS, SMER-SD Košice - Sídlisko Ťahanovce 220 3,67 Nezvolený
Anton Vyšnický SNS Bukovec 98 23,17 Nezvolený
Andrej Sabol SNS Družstevná pri Hornáde 449 38,57 Nezvolený
Miroslav Moško SNS Ďurkov 206 29,60 Nezvolený
Slavomír Horváth SNS Košické Olšany 339 55,12 Zvolený
Radoslav Šimko SMER-SD, SNS Kráľovce 253 51,21 Zvolený
Iveta Vasilenková SNS Nižná Hutka 142 42,90 Zvolený
František Marcin MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Olšovany 200 100,00 Zvolený
Milan Turtak SNS Rankovce 36 9,02 Nezvolený
Martina Dutková SNS Sokoľ 129 21,01 Nezvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 168 72,73 Zvolený
Stanislav Mráz SNS, SMER-SD Čečehov 176 100,00 Zvolený
Katarina Selecká SNS Falkušovce 103 35,64 Nezvolený
Ján Demčák SNS Hnojné 10 7,87 Nezvolený
Ľubomír Macko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 171 61,29 Zvolený
Ján Ždiňak SNS, SMER-SD Jastrabie pri Michalovciach 127 70,17 Zvolený
Božena Kohútová SNS Laškovce 45 15,20 Nezvolený
Jaroslav Vaľo SNS Malčice 4 0,66 Nezvolený
Viliam Zahorčák SZS, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Michalovce 4655 39,58 Zvolený
Stanislav Virčík SNS Palín 8 2,14 Nezvolený
Mária Dufincová SNS Pavlovce nad Uhom 91 7,00 Nezvolený
Miroslav Čurma SNS Petrikovce 19 20,00 Nezvolený
Oto Fenin SNS, SMER-SD Pusté Čemerné 110 48,89 Nezvolený
Ján Cifruľák SNS Sliepkovce 12 3,39 Nezvolený
Vladimír Adam SNS Trnava pri Laborci 142 43,03 Zvolený
Drahoslava Juhašč... SNS Baškovce 37 27,41 Nezvolený
Tomáš Tkáč SNS Bežovce 112 23,78 Nezvolený
Peter Sevka SNS Choňkovce 89 29,77 Nezvolený
Andrej Bereš SNS Inovce 0 0,00 Nezvolený
Michal Macik SNS Jasenov 7 3,65 Nezvolený
Jozef Hreňko SNS Krčava 51 21,43 Nezvolený
Milan Husár SNS Nižné Nemecké 83 50,00 Nezvolený
Marián Kráľ SNS Ostrov 5 2,49 Nezvolený
Michal Klacik SNS Porostov 2 1,38 Nezvolený
Juraj Dzvoník SNS Ruskovce 58 32,40 Nezvolený
Alena Hiráková SNS Sobrance 418 14,94 Nezvolený
Michal Širochman SMER-SD, SNS Svätuš 54 100,00 Zvolený
Ján Ondulič SNS Vyšné Nemecké 17 11,64 Nezvolený
Anna Ohrisková SNS Záhor 104 30,32 Nezvolený
Roman Škantár SNS Brdárka 7 29,17 Nezvolený
Milan Ogurčák SNS Dedinky 0 0,00 Nezvolený
Milan Mlynár SNS Gočovo 106 46,90 Zvolený
Viera Nemcová SNS Henckovce 127 100,00 Zvolený
Viliam Gallo SNS Honce 23 9,27 Nezvolený
Jaroslav Nemčko SNS Kobeliarovo 39 19,02 Nezvolený
Ján Lukáč SNS Koceľovce 41 27,89 Nezvolený
Ondrej Lipták SNS Markuška 63 100,00 Zvolený
Marián Kapusta SNS Ochtiná 67 21,20 Nezvolený
Ján Dovec SNS Petrovo 30 61,22 Zvolený
Slávka Krišťáková SNS Rejdová 254 100,00 Zvolený
Janette Gajdošová SNS Roštár 31 11,03 Nezvolený
Miroslav Baláž SNS Rozložná 20 19,42 Nezvolený
Ján Ambroz SNS Stratená 20 24,10 Nezvolený
Peter Pakes SNS Vlachovo 262 100,00 Zvolený
Jozef Papcun SNS Gelnica 254 11,90 Nezvolený
Pavol Hvizdoš SNS Kluknava 21 2,53 Nezvolený
Anna Löfflerová SNS Mníšek nad Hnilcom 111 17,43 Nezvolený
Dušan Daniel SNS Nálepkovo 292 22,05 Nezvolený
Monika Kurucová SNS Arnutovce 16 6,75 Nezvolený
Štefan Žiga SNS Bystrany
Miroslav Výrostek SNS Danišovce 200 63,29 Zvolený
Roman Hrušovský SNS Harichovce 181 20,92 Nezvolený
Anna Filipová SNS Hincovce 98 79,67 Zvolený
Anton Petruška SNS Jamník 176 26,83 Nezvolený
Pavel Haško SNS Lieskovany 98 57,99 Zvolený
Jozef Brajer SNS Matejovce nad Hornádom 58 18,35 Nezvolený
Alfréd Franko SNS Mlynky 119 39,67 Nezvolený
Mária Goduľová SNS Odorín 305 55,66 Zvolený
Rastislav Neuvirth SNS Rudňany 818 57,16 Zvolený
Pavol Bečarik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 5965 52,73 Zvolený
Ján Račko SNS Teplička 30 5,38 Nezvolený
Jozef Olejník SNS Vítkovce 85 32,82 Nezvolený
Katarína Fedorová SNS, SMER-SD Byšta 11 10,48 Nezvolený
Lukáš Dudáš SNS Cejkov 132 21,39 Nezvolený
Miroslav Filteš SNS Hraň 10 1,41 Nezvolený
Ružena Lukčíková SNS Kazimír 65 17,91 Nezvolený
Slávka Ihnátová SNS Kravany 14 7,87 Nezvolený
Martin Vincej MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kuzmice 496 63,84 Zvolený
Ján Kapajka SNS Novosad 124 26,50 Nezvolený
Ján Borovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 206 64,17 Zvolený
Peter Koščo SNS Plechotice 225 53,07 Zvolený
Zuzana Timková SNS Rad 69 23,08 Nezvolený
Vladimír Kráľovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Slivník 208 43,97 Nezvolený
Vladimír Vysoký SNS Slovenské Nové Mesto 91 19,36 Nezvolený
Milan Rusinkovič SNS Veľká Tŕňa 31 11,65 Nezvolený
Alena Bajusová SNS Vojčice 131 15,69 Nezvolený
Ján Oláh SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Zemplínske Hradište 461 85,37 Zvolený
Jozef Tóth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Zemplínsky Branč 91 100,00 Zvolený
Peter Fitz SNS, SMER-SD Šenkvice 1154 54,51 Zvolený
Tibor Veľký SNS, SMER-SD Horné Trhovište 181 68,82 Zvolený
Nikolas Švirik SNS, SMER-SD Dolné Vestenice 373 26,87 Nezvolený
Ján Mjartan SNS Koš 150 26,79 Nezvolený
Nikola Pekárová SNS Veľká Čausa 183 67,78 Zvolený
Ludovít Viglaš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Čaka 254 72,36 Zvolený
Margita Bednáriková SNS, MOST - HÍD Šarovce 200 28,17 Nezvolený
Martin Vaštík SNS Svrbice 43 34,96 Nezvolený
Pavol Bugaj SNS, SMER-SD Ťapešovo 291 73,30 Zvolený
Milan Medveď SNS Rimavské Zalužany 192 91,43 Zvolený
Ladislav Vrabeľ SNS Bžany 78 46,43 Zvolený
Martin Petruško SNS, SMER-SD Košice 16044 23,82 Nezvolený
Mária Mireková SNS Vyšná Hutka 72 28,13 Nezvolený
Štefan Žiga SNS, SRK Bystrany 208 23,72 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Jozef Mračna SNS, SMER-SD Malacky 499 Zvolený
Anton Pašteka SNS, SMER-SD Malacky 479 Zvolený
Ján Prelec SNS, SMER-SD Závod 526 Zvolený
Juraj Slováček SNS, SMER-SD Slovenský Grob 787 Zvolený
Katarína Janošťáková SNS, SMER-SD Slovenský Grob 766 Zvolený
Milan Bičan SNS Galanta 226 Zvolený
Zlatica Balážová SNS Pusté Úľany 363 Zvolený
Peter Krchnavý SNS Pusté Úľany 325 Zvolený
Branislav Bednarčík SNS Pusté Úľany 288 Zvolený
Igor Droppa SNS Pusté Úľany 266 Zvolený
Bystrík Horváth SNS Sereď 635 Zvolený
Slávka Kramárová SNS Sereď 743 Zvolený
Igor Drlička SNS Bašovce 92 Zvolený
Daniel Vlkovič SNS Kočín 90 Zvolený
Jaroslav Vavrinec SNS Veľké Orvište 231 Zvolený
Jozef Valo SNS Veľké Orvište 213 Zvolený
Peter Djenka SNS Veľké Orvište 210 Zvolený
Marián Šiška SNS Veľké Orvište 210 Zvolený
Ján Záhončík SNS Borský Mikuláš 748 Zvolený
Dan Záhončík SNS Borský Mikuláš 414 Zvolený
Miroslav Pochylý MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 220 Zvolený
Miroslav Jakubáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 217 Zvolený
Ľubomír Cvečka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 206 Zvolený
Andrej Müller SNS Hlohovec 344 Zvolený
Viliam Čapkovič SNS, SMER-SD Jaslovské Bohunice 116 Zvolený
Štefan Krištofík SNS, SMER-SD Trnava 1147 Zvolený
Karol Sedlák SMER-SD, SNS Voderady 231 Zvolený
Branislav Kopčan SNS Dežerice 236 Zvolený
Martin Slovák SNS Dežerice 234 Zvolený
Jozef Rybár SNS Dežerice 218 Zvolený
Pavel Viktorín SNS Dežerice 218 Zvolený
Pavol Pavlús SNS Polianka 93 Zvolený
Viera Mikulková SNS Polianka 90 Zvolený
Boris Trizuliak SNS Vrbovce 367 Zvolený
Veronika Olšová SNS Vrbovce 319 Zvolený
Vladimír Fraňo SNS Nové Mesto nad Váhom 499 Zvolený
Ivan Klimáček SNS Stará Turá 735 Zvolený
Ľubomír Kubovič SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 460 Zvolený
František Martaus SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 450 Zvolený
Stanislav Kardoš SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 752 Zvolený
Ľudmila Čičková SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 690 Zvolený
Juraj Pekár SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 661 Zvolený
Igor Steiner SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 1007 Zvolený
Taťjana Žikavská SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 766 Zvolený
Peter Zvak SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 529 Zvolený
Ján Panák SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 356 Zvolený
Jarmila Tomanová SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 330 Zvolený
Jozef Baláž SNS Lednica 209 Zvolený
Jozef Močko SNS, SMER-SD Vydrná 146 Zvolený
František Novotný SNS, SMER-SD Vydrná 99 Zvolený
Štefan Podymák SNS, SMER-SD Vydrná 99 Zvolený
Zuzana Gášková SNS, SMER-SD Vydrná 91 Zvolený
Miloš Zvonek SNS Záriečie 252 Zvolený
Andrea Nosková SNS Záriečie 190 Zvolený
Anna Beňová SNS Záriečie 180 Zvolený
Jozef Hatvanyi SNS, SMER-SD Bojnice 1026 Zvolený
Jaroslav Hanzel SNS, SMER-SD Bojnice 681 Zvolený
Martina Kielarová SNS, SMER-SD Bojnice 613 Zvolený
Zlatica Sedláková SNS, SMER-SD Bojnice 613 Zvolený
Marián Štanga SNS, SMER-SD Bojnice 601 Zvolený
Dušan Klas SNS Handlová 534 Zvolený
Pavol Ondrejka SNS, SMER-SD Košeca 551 Zvolený
Ladislav Bugala SNS, SMER-SD Košeca 484 Zvolený
Alena Jáňová SNS, SMER-SD Košeca 426 Zvolený
Dominik Koštialik SNS, SMER-SD Ladce 413 Zvolený
Beata Kolenová SNS, SMER-SD Ladce 316 Zvolený
Ján Abrahámovský SNS, SMER-SD Ladce 80 Zvolený
Dominik Kobza SNS, SMER-SD Ladce 80 Zvolený
Jaroslav Marušinec SNS, SMER-SD Nová Dubnica 804 Zvolený
Tomáš Zemko SNS, SMER-SD Nová Dubnica 626 Zvolený
Lukáš Cucík SNS, SMER-SD Nová Dubnica 528 Zvolený
Pavol Pažítka SNS, SMER-SD Nová Dubnica 1084 Zvolený
Vincent Bezdeda SNS, SMER-SD Nová Dubnica 1076 Zvolený
Štefan Cucík SNS, SMER-SD Nová Dubnica 657 Zvolený
Jaroslav Tlapák SNS, SMER-SD Nová Dubnica 224 Zvolený
František Bagin SNS Nemšová 658 Zvolený
František Beňuš SNS Plavé Vozokany 245 Zvolený
Eduard Kurina SNS Plavé Vozokany 177 Zvolený
Jozef Slíž SNS, SMER-SD Nitra 515 Zvolený
Pavel Varga SNS, SMER-SD Nitra 1002 Zvolený
Jozef Stümpel SNS, SMER-SD Nitra 1502 Zvolený
Veronika Horňáková SNS Veľký Lapáš 284 Zvolený
Katarína Výberčiová SMER-SD, SNS Maňa 425 Zvolený
Marián Beduš SMER-SD, SNS Maňa 370 Zvolený
Ján Kosiba SNS Podhájska 357 Zvolený
Erika Hajrová SMER-SD, SNS Čermany 103 Zvolený
Ida Valachová SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 657 Zvolený
Maroš Pavlovič SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 609 Zvolený
Ľudovít Teťák SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 549 Zvolený
Peter Žembera SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 562 Zvolený
Ervín Mik SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 192 Zvolený
Vladislav Brisuda SNS Dunajov 307 Zvolený
Ľudmila Macurová SNS Dunajov 218 Zvolený
Janka Jašková SNS Klubina 137 Zvolený
Daniela Zajačiková SNS Klubina 117 Zvolený
Milan Buchta SNS Krásno nad Kysucou 712 Zvolený
Oľga Šumská Lasto... SNS Krásno nad Kysucou 670 Zvolený
Dušan Šadibol SNS Nová Bystrica 536 Zvolený
Ľubomír Griga SNS Nová Bystrica 483 Zvolený
Jaroslav Kováč SNS Nová Bystrica 465 Zvolený
Anton Dočár SNS Olešná 384 Zvolený
Katarína Prengelová SNS Olešná 239 Zvolený
Jaroslav Petrák SNS, KDH Raková 161 Zvolený
Martin Golis SNS, KDH Raková 418 Zvolený
Tibor Kajánek SNS, KDH Raková 280 Zvolený
Marian Šuška SNS, KDH Raková 308 Zvolený
Milan Bukovan SNS, KDH Raková 297 Zvolený
Patrik Bukovan SNS, KDH Raková 243 Zvolený
Jozef Cech SNS, SMER-SD Skalité 650 Zvolený
Ján Bury SNS, SMER-SD Skalité 648 Zvolený
Iveta Bazgerová SNS, SMER-SD Skalité 487 Zvolený
Marian Ramšák SNS, SMER-SD Skalité 422 Zvolený
Ľubica Lašová SNS, SMER-SD Skalité 651 Zvolený
Vlasta Mudríková SNS, SMER-SD Skalité 425 Zvolený
Pavol Strnádel SNS, SMER-SD Stará Bystrica 644 Zvolený
Miroslav Kováč SNS, SMER-SD Stará Bystrica 531 Zvolený
Martin Baník SNS, SMER-SD Stará Bystrica 483 Zvolený
Miroslav Radôšťan SNS, SMER-SD Stará Bystrica 458 Zvolený
Jozef Brisuda SNS, SMER-SD Stará Bystrica 368 Zvolený
Anton Kolembus SNS, SMER-SD Stará Bystrica 363 Zvolený
Janka Dejová SNS Svrčinovec 274 Zvolený
Katarína Dejová SNS Svrčinovec 247 Zvolený
Ľubomír Golis SNS, SMER-SD Turzovka 760 Zvolený
Viera Belková SNS, SMER-SD Turzovka 726 Zvolený
Jozef Bajcár SNS, SMER-SD Turzovka 554 Zvolený
Jana Majtanová SNS, SMER-SD Turzovka 217 Zvolený
Emília Machová SNS, SMER-SD Turzovka 55 Zvolený
Jozef Zborovan SNS Vysoká nad Kysucou 315 Zvolený
Jaroslav Gajdica SNS Vysoká nad Kysucou 209 Zvolený
Milan Hlasica SNS Zákopčie 340 Zvolený
Vlasta Podoláková SNS Zborov nad Bystricou 420 Zvolený
Renáta Pazúriková SNS Istebné 350 Zvolený
Jaroslav Labda SNS Istebné 285 Zvolený
Lenka Katreniaková SNS Istebné 281 Zvolený
Martin Janota SNS Medzibrodie nad Oravou 172 Zvolený
Tomáš Suroviak SNS Pribiš 125 Zvolený
Jozef Fajber SNS Pribiš 123 Zvolený
Jozef Šlachta SNS Pribiš 106 Zvolený
Marián Melicherčík SNS Vyšný Kubín 206 Zvolený
Janka Pazderová SNS Zázrivá 333 Zvolený
Miroslav Chudaš SNS Zázrivá 262 Zvolený
Jozef Červeň SNS Zázrivá 256 Zvolený
Peter Farko SNS Žaškov 454 Zvolený
Ivan Javornický SNS Žaškov 445 Zvolený
Milan Mikuš SNS Žaškov 389 Zvolený
Martin Svitko SNS Žaškov 366 Zvolený
Ľudovít Šimček SNS Beňadiková 132 Zvolený
František Račko SNS Beňadiková 121 Zvolený
Marek Mrázik SNS Dúbrava 368 Zvolený
Vlastimil Lúčan SNS Dúbrava 322 Zvolený
Katarína Gejdošová SNS Dúbrava 300 Zvolený
Pavel Mrázik SNS Dúbrava 280 Zvolený
Iveta Roubová SNS Dúbrava 269 Zvolený
Stanislav Gežík SNS Liptovská Sielnica 237 Zvolený
Jaroslav Magura SNS Liptovská Sielnica 215 Zvolený
Peter Halahija SNS Liptovská Sielnica 164 Zvolený
Ján Kubík SNS Liptovská Sielnica 156 Zvolený
Peter Rakučák SNS Liptovská Sielnica 150 Zvolený
Pavol Košík SNS, SMER-SD Liptovský Hrádok 264 Zvolený
Iveta Zuskinová SNS, SMER-SD Liptovský Hrádok 729 Zvolený
Ján Galvánek SNS, SMER-SD Liptovský Hrádok 712 Zvolený
Oldřich Drahovzal NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 787 Zvolený
Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 1163 Zvolený
Andrea Žideková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 964 Zvolený
Marta Voštináková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 930 Zvolený
Rudolf Urbanovič NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 1219 Zvolený
Miroslav Boďa NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 956 Zvolený
Soňa Čupková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 343 Zvolený
Marek Nemec NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 734 Zvolený
Ľubica Uličná SNS Liptovský Peter 330 Zvolený
Ľubomír Karaska SNS Liptovský Trnovec 135 Zvolený
Eva Lániová SNS Nižná Boca 67 Zvolený
Dušana Cibuľová SNS Pribylina 245 Zvolený
Tibor Trepáč SNS Vavrišovo 205 Zvolený
Eva Trnková SNS Vavrišovo 188 Zvolený
Jozef Šuchtár SNS Vavrišovo 148 Zvolený
Stanislav Poljak SNS Východná 359 Zvolený
Ján Žiak SNS Východná 308 Zvolený
František Harazin SNS Benice 123 Zvolený
Vladimír Froľa SNS Blatnica 237 Zvolený
Jaroslav Bágel SNS Blatnica 211 Zvolený
Marek Korbeľ SNS Bystrička 412 Zvolený
Miroslav Šparec SNS Krpeľany 305 Zvolený
Katarína Birčeková SNS Krpeľany 287 Zvolený
Martin Hudec SNS Martin 1488 Zvolený
Zdenko Kozák SNS Martin 673 Zvolený
Miroslav Miert SNS Sučany 517 Zvolený
Roman Ertel SNS Jasenovo 63 Zvolený
Roman Ličko SNS Jasenovo 54 Zvolený
Mária Erteľová SNS Jasenovo 48 Zvolený
Slávka Sudorová SNS Turčianske Teplice 301 Zvolený
Alexander Kluska SNS Turčianske Teplice 299 Zvolený
Juraj Dulík SNS Lokca 631 Zvolený
Dušan Gorčák SNS Lokca 560 Zvolený
Štefan Judiak SNS Novoť 871 Zvolený
Miroslav Kolenčík SNS Oravská Lesná 574 Zvolený
Ľuboš Hurák SNS Ťapešovo 174 Zvolený
Ferdinand Belicaj SNS Zákamenné 1031 Zvolený
Karol Fedor SNS Zákamenné 627 Zvolený
Slavomír Tekeľ SNS Habovka 310 Zvolený
Jozef Virostko SNS Nižná 335 Zvolený
Stanislav Fukas SNS Tvrdošín 288 Zvolený
Peter Šaško SNS Tvrdošín 253 Zvolený
Marián Janiga SNS Liptovská Štiavnica 311 Zvolený
Michal Ondrejka SNS Liptovská Štiavnica 242 Zvolený
Valéria Tulinská SNS Liptovská Štiavnica 235 Zvolený
Dušan Macík SNS Liptovská Teplá 268 Zvolený
Miroslav Božek SNS Liptovská Teplá 212 Zvolený
Roman Camber SNS Lisková 327 Zvolený
Michal Pecho SNS Lúčky 292 Zvolený
Peter Mišík SNS Lúčky 226 Zvolený
Marián Stopiak SNS Ludrová 255 Zvolený
Jarmila Ovadová SNS Martinček 145 Zvolený
Ján Chomist SNS Stankovany 312 Zvolený
Bohuslav Belko SNS Stankovany 84 Zvolený
Katarína Kmeťová SNS Štiavnička 164 Zvolený
Rudolf Remeš SNS Hlboké nad Váhom 163 Zvolený
Štefan Chlebina SNS Petrovice 179 Zvolený
Patrik Caránek SNS Petrovice 158 Zvolený
Roman Bryndziar SNS Petrovice 93 Zvolený
František Mravec SNS Petrovice 65 Zvolený
Eva Kuriaková SNS Horný Vadičov 302 Zvolený
Milan Kvašňovský SNS Horný Vadičov 274 Zvolený
Dušan Mičian SNS Kysucké Nové Mesto 565 Zvolený
Daniel Bandura SNS Kysucké Nové Mesto 199 Zvolený
Milan Králik SNS Kysucký Lieskovec 537 Zvolený
František Kováčik SNS Kysucký Lieskovec 450 Zvolený
Adriana Hofericová SNS Kysucký Lieskovec 448 Zvolený
Juraj Bosý SNS Nesluša 380 Zvolený
Alena Dudeková SNS Povina 354 Zvolený
Peter Varga SNS Povina 280 Zvolený
Jozef Drugo SNS Povina 271 Zvolený
Martina Valiašková SNS Povina 213 Zvolený
Anna Čupová SNS Rudinská 192 Zvolený
Marián Ceniga SNS Rudinská 153 Zvolený
Daniel Michel SNS Snežnica 263 Zvolený
Peter Chabada SNS Belá 59 Zvolený
Renáta Zuščáková SNS Brezany 233 Zvolený
Viera Martoníková SNS Brezany 216 Zvolený
Pavol Špánik SNS Brezany 213 Zvolený
Juraj Belan SNS Brezany 193 Zvolený
Alena Haššová SNS Čičmany 59 Zvolený
Iveta Michalíková SNS Čičmany 38 Zvolený
Jozef Mikurda SNS Divinka 153 Zvolený
Daniela Hofericová SNS Divinka 151 Zvolený
Emília Hrivíková SNS Dlhé Pole 412 Zvolený
Tibor Gajdošík SNS Dlhé Pole 372 Zvolený
Ingrid Letková SNS Dlhé Pole 320 Zvolený
Pavol Macák SNS Ďurčiná 252 Zvolený
Rastislav Hollý SNS Fačkov 180 Zvolený
Mária Janošíková SNS Kamenná Poruba 579 Zvolený
Peter Bielik SNS Kotrčiná Lúčka 214 Zvolený
Emília Kožová SNS Kotrčiná Lúčka 180 Zvolený
Vlasta Hrušková SNS Kotrčiná Lúčka 175 Zvolený
Eva Ferjancová SNS Krasňany 332 Zvolený
Kamil Hudec SNS Lutiše 190 Zvolený
Anton Pallo SNS Lutiše 180 Zvolený
Ján Škrobák SNS Lutiše 176 Zvolený
Viera Bohušová SNS Lutiše 168 Zvolený
Ján Kubliniak SNS Lutiše 164 Zvolený
Sláva Sihlovcová SNS Lutiše 164 Zvolený
Jakub Chovanec SNS Lutiše 158 Zvolený
Stanislav Majerčík SNS Rajecké Teplice 193 Zvolený
Gabriela Poliaková SNS Stráža 149 Zvolený
Juraj Kubala SNS Stráža 127 Zvolený
Dalibor Radočani SNS Stráža 121 Zvolený
Emília Ševčíková SNS Varín 597 Zvolený
Juraj Majtán SNS Višňové 519 Zvolený
Ludvik Nábělek SNS, SMER-SD Banská Bystrica 1592 Zvolený
Marcel Pecník SNS, SMER-SD Banská Bystrica 965 Zvolený
Jakub Gajdošík SNS, SMER-SD Banská Bystrica 2586 Zvolený
Michal Škantár SNS, SMER-SD Banská Bystrica 1893 Zvolený
Daniel Karas SNS, SMER-SD Banská Bystrica 2365 Zvolený
Marek Modranský SNS, SMER-SD Banská Bystrica 2073 Zvolený
Ľubomír Motyčka SNS, SMER-SD Banská Bystrica 1783 Zvolený
Svetozár Dluholucký SNS, SMER-SD Banská Bystrica 902 Zvolený
Miroslav Balco SNS Brusno 564 Zvolený
Michal Uhrík SNS Brusno 373 Zvolený
Iveta Šimičková SNS Hiadeľ 108 Zvolený
Jana Bubelínyová SNS Hrochoť 319 Zvolený
Ján Pecník SNS Hrochoť 284 Zvolený
Jozef Zázrivec SNS Medzibrod 456 Zvolený
Vladimír Haviar SNS Medzibrod 431 Zvolený
Ivan Huťka SNS Medzibrod 375 Zvolený
Ivan Ivanič SNS Medzibrod 366 Zvolený
Ondrej Samuelčík SNS Medzibrod 332 Zvolený
Pavol Vozár SNS Vlkanová 334 Zvolený
Marek Syč SNS Pohorelá 544 Zvolený
Rudolf Slivka SNS Lučenec 562 Zvolený
Rút Olšiaková SNS Lučenec 423 Zvolený
Pavol Križo SNS Lučenec 209 Zvolený
Ľubomír Malček SNS Hriňová 340 Zvolený
Štefan Paučo SNS Hriňová 227 Zvolený
Vladimír Valach SNS Hriňová 193 Zvolený
Marta Sýkorová SNS Dobrá Niva 431 Zvolený
Marian Zimmermann SNS, SMER-SD Banská Štiavnica 651 Zvolený
Ján Čamaj SNS, SMER-SD Banská Štiavnica 565 Zvolený
Peter Ernek SNS, SMER-SD Banská Štiavnica 554 Zvolený
Ľubomír Barák SNS, SMER-SD Banská Štiavnica 705 Zvolený
Karol Bandzi SNS Hronský Beňadik 273 Zvolený
Mária Drgoňová SNS Hronský Beňadik 199 Zvolený
Ľubomír Lopúch SNS Hronský Beňadik 186 Zvolený
Gabriela Molnárová SNS Hronský Beňadik 53 Zvolený
Juraj Kološta SNS Nová Baňa 251 Zvolený
Anton Medveď SNS Nová Baňa 290 Zvolený
Štefan Balko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 269 Zvolený
Mária Budinská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 218 Zvolený
Miroslav Obrtlík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 233 Zvolený
Alena Kazimírová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 349 Zvolený
Daniela Repiská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 31 Zvolený
Mária Hricová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 65 Zvolený
Ján Udička MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 61 Zvolený
Slavomír Krok SNS Bardejov 468 Zvolený
Pavol Goriščák SNS Bardejov 363 Zvolený
Peter Ivanisko SNS Kučín 88 Zvolený
Viera Vašková SNS Hankovce 218 Zvolený
Peter Pipák SNS Humenné 1577 Zvolený
Marianna Dubásová SNS Kamenica nad Cirochou 399 Zvolený
Jozef Komarc SNS Kamenica nad Cirochou 367 Zvolený
Peter Polačko SNS Kamenica nad Cirochou 338 Zvolený
Filomén Burda SNS Kamenica nad Cirochou 327 Zvolený
Gabriela Poljaková SNS Kamenica nad Cirochou 315 Zvolený
Maroš Surmaj SNS Repejov 36 Zvolený
Štefan Cipka SNS Repejov 25 Zvolený
Jana Lukáčová SNS Repejov 24 Zvolený
Dušan Hančarik SNS Belá nad Cirochou 526 Zvolený
Margaréta Šimonová SNS Belá nad Cirochou 412 Zvolený
Ladislav Alušík SNS Snina 1143 Zvolený
Marián Regec SNS Snina 1018 Zvolený
Ján Pčola SNS Snina 634 Zvolený
Dušan Hačko SNS Snina 618 Zvolený
Jozef Pitoňák SNS Rakúsy 209 Zvolený
Radoslav Zakopjan SNS Tvarožná 234 Zvolený
Miroslav Zakopjan SNS Tvarožná 193 Zvolený
Dagmar Mathiová SNS Tvarožná 177 Zvolený
Marcela Šugareková SNS Tvarožná 136 Zvolený
Peter Madeja SNS Tvarožná 132 Zvolený
Anna Kravecová SNS, SMER-SD Levoča 767 Zvolený
Milan Blahovský SNS Spišské Podhradie 510 Zvolený
Štefan Faltin SNS Spišské Podhradie 487 Zvolený
Vladimír Andraš SNS Batizovce 444 Zvolený
Rudolf Abrahám SMER-SD, SNS Svit 1095 Zvolený
Ivana Švagrovská SMER-SD, SNS Svit 996 Zvolený
Marianna Šramková SMER-SD, SNS Svit 979 Zvolený
Martin Míčka SMER-SD, SNS Svit 947 Zvolený
Mária Smatanová SMER-SD, SNS Svit 839 Zvolený
Zuzana Gavalierová SNS Štrba 414 Zvolený
Adriana Smoleňáková SNS Štrba 131 Zvolený
Mária Ilenčíková SNS Šuňava 213 Zvolený
Jozef Hrušovský SNS Malý Šariš 263 Zvolený
Mikuláš Komanický MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 2066 Zvolený
Juraj Hudáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1669 Zvolený
Svetlana Pavlovičová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1445 Zvolený
Jaroslava Kutajová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 624 Zvolený
Emil Chlapeček MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 836 Zvolený
Peter Krajňák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1332 Zvolený
Ľudovít Malaga MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1307 Zvolený
Miroslav Benko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1000 Zvolený
Stanislav Vyšňovský SNS Široké 692 Zvolený
Jozef Kišš SNS Župčany 311 Zvolený
Peter Bartek SNS Župčany 247 Zvolený
Milan Novotný SNS Župčany 207 Zvolený
Martin Andraščík KDH, SNS Kamenica 337 Zvolený
Peter Angelovič SNS Kamenica 368 Zvolený
Jozef Beliš SNS Kamenica 296 Zvolený
Ladislav Haluška SNS Sabinov 363 Zvolený
Ľuboš Bernát SNS, SMER-SD Šarišské Michaľany 487 Zvolený
Michal Šujeta SNS Orlov 146 Zvolený
Ľubomír Kober SNS Plaveč 219 Zvolený
Miroslav Girgoško SNS Plaveč 209 Zvolený
Martin Džupin SNS Stropkov 114 Zvolený
Martina Demjanová SNS Stropkov 136 Zvolený
Miroslav Antolík SNS Babie 132 Zvolený
Ľubomír Ondov SNS Babie 126 Zvolený
Radoslav Ďurišin SNS Babie 123 Zvolený
Štefan Jančík SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 169 Zvolený
Jozef Baran SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 515 Zvolený
Marián Smolák SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 393 Zvolený
Zuzana Hurná SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 477 Zvolený
Dušan Molek SNS, SMER-SD Vranov nad Topľou 681 Zvolený
Michal Ďurďák SNS Družstevná pri Hornáde 442 Zvolený
Marko Bartoš SNS Družstevná pri Hornáde 361 Zvolený
Peter Jeník SNS Kostoľany nad Hornádom 275 Zvolený
Marek Horváth SNS Košická Polianka 157 Zvolený
Ľubomír Fabian SNS Malá Ida 379 Zvolený
Peter Sameľ SNS Rankovce 83 Zvolený
Ivan Buchla SNS Ždaňa 218 Zvolený
Štefan Hajduk SNS Budkovce 251 Zvolený
Jozef Lörinc SNS Budkovce 188 Zvolený
Peter Veligdan SNS Kusín 77 Zvolený
František Halapy SNS Kusín 56 Zvolený
Helena Szűcsová SNS Kusín 50 Zvolený
Martin Čornej SNS Michalovce 796 Zvolený
Branislav Grančák SNS Nižná Slaná 126 Zvolený
Zoltán Tóth SNS Nižná Slaná 89 Zvolený
Milan Lisý SNS Kluknava 271 Zvolený
Dušan Daniel SNS Nálepkovo 280 Zvolený
Ján Kalafus SNS Nálepkovo 263 Zvolený
Milan Šarík SNS Rudňany 601 Zvolený
Martin Hozza SNS Rudňany 450 Zvolený
Martin Zelenka SNS, SMER-SD Gajary 665 Zvolený
Ilija Milakovič SNS, SMER-SD Gajary 480 Zvolený
Jakub Horecký SNS, SMER-SD Jablonové 286 Zvolený
Zuzana Iváková SNS, SMER-SD Marianka 390 Zvolený
Stanislav Valko SNS, SMER-SD Pernek 283 Zvolený
Anton Gecler SNS, SMER-SD Pernek 204 Zvolený
Jana Takáčová SNS Abrahám 290 Zvolený
Jozef Čík SNS Hoste 150 Zvolený
Ivan Holubár SNS Hoste 122 Zvolený
Stanislav Bartoš SNS Šoporňa 855 Zvolený
Monika Práznovská SNS Šoporňa 690 Zvolený
Stanislav Novosád SNS Šoporňa 679 Zvolený
Ján Forgáč SNS Moravany nad Váhom 309 Zvolený
Pavel Vávra SNS Kúty 458 Zvolený
Renáta Bobotová SNS Lakšárska Nová Ves 196 Zvolený
Darina Černá SNS Lakšárska Nová Ves 180 Zvolený
Miroslav Křupala SNS Osuské 208 Zvolený
Leona Režnáková SNS Osuské 187 Zvolený
Ján Barcaj SNS Osuské 184 Zvolený
Helena Bojnanská SNS Osuské 173 Zvolený
Jozef Olah SNS Osuské 145 Zvolený
Viliam Harasník SNS Osuské 137 Zvolený
Štefan Wirth SNS Osuské 135 Zvolený
Milan Kadlečík SNS Podbranč 179 Zvolený
Ľubomír Sládek SNS Podbranč 162 Zvolený
Pavol Kadlečík SNS Podbranč 160 Zvolený
Pavol Marček SNS Podbranč 137 Zvolený
Milan Rýzek SNS Prietrž 209 Zvolený
František Nemeček SNS Rohov 91 Zvolený
Igor Denkóci SNS Smrdáky 191 Zvolený
Miroslava Poláková SNS Smrdáky 167 Zvolený
Stanislav Perička SNS Smrdáky 144 Zvolený
Michal Šimon MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 510 Zvolený
Vladimír Kocúr MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 460 Zvolený
Adriana Reháková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 444 Zvolený
Peter Hnát MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 387 Zvolený
Peter Ovečka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Holíč 155 Zvolený
Lenka Látalová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Holíč 360 Zvolený
Mária Tatarková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Chropov 116 Zvolený
Radovan Malík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 575 Zvolený
Pavol Šafránek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 381 Zvolený
Jaroslav Pelikán MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 363 Zvolený
Miroslav Šmida MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 359 Zvolený
Vladimír Regásek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Koválovec 53 Zvolený
Jozef Hrnek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Koválovec 46 Zvolený
Michal Konečný MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 189 Zvolený
Helena Junošová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 162 Zvolený
Ján Jurča MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 160 Zvolený
Rastislav Michalko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 151 Zvolený
Renáta Reháková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 137 Zvolený
Vladimír Kolínek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 248 Zvolený
Štefan Tokoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 223 Zvolený
Igor Dirgas MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 211 Zvolený
Milan Huťťa MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 173 Zvolený
Radoslav Bederka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Oreské 165 Zvolený
Ladislav Šedivý MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Oreské 128 Zvolený
Jozef Pavlík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Radimov 197 Zvolený
Juraj Mikula MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Radošovce 372 Zvolený
Róbert Straka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Unín 204 Zvolený
Michal Mihálik SNS Červeník 276 Zvolený
Samuel Kovarský SNS Červeník 250 Zvolený
Simona Plaštiaková SNS, SMER-SD Dolné Otrokovce 139 Zvolený
Ľudovít Zelíska SNS, SMER-SD Dolné Otrokovce 115 Zvolený
Pavel Zbojek SNS, SMER-SD Dolné Otrokovce 100 Zvolený
Jozef Vančo SNS, SMER-SD Dolné Trhovište 188 Zvolený
František Benčík SNS, SMER-SD Dolné Trhovište 136 Zvolený
Renáta Mihalovičová SNS, SMER-SD Dolné Trhovište 123 Zvolený
Daniela Ambrušová SNS, SMER-SD Dvorníky 421 Zvolený
Ľuboš Gubáň SNS, SMER-SD Dvorníky 390 Zvolený
Stanislav Miko SNS, SMER-SD Dvorníky 371 Zvolený
Andrej Kukla SNS, SMER-SD Dvorníky 363 Zvolený
Jana Mesárošová SNS Horné Otrokovce 151 Zvolený
Marek Šošovička SNS, SMER-SD Horné Trhovište 170 Zvolený
Tatiana Grimeková SNS, SMER-SD Horné Trhovište 151 Zvolený
Peter Fúsko SNS, SMER-SD Horné Trhovište 150 Zvolený
Monika Šimičáková SNS, SMER-SD Horné Trhovište 148 Zvolený
Marián Sečány SNS, SMER-SD Horné Trhovište 143 Zvolený
Anna Bačkádyová SNS, SMER-SD Horné Trhovište 142 Zvolený
Peter Šimon SNS, SMER-SD Horné Trhovište 129 Zvolený
Milan Rak SNS Madunice 605 Zvolený
Roman Benedik SNS Madunice 416 Zvolený
Peter Brezovský SNS Madunice 412 Zvolený
Blanka Elišová SNS Madunice 398 Zvolený
Janka Pisariková SNS Madunice 395 Zvolený
Miroslav Rýdzi SNS, SMER-SD Sasinkovo 202 Zvolený
Gabriela Mihočková SNS, SMER-SD Sasinkovo 179 Zvolený
Jozef Paška SNS, SMER-SD Tepličky 120 Zvolený
Peter Kolena SNS, SMER-SD Tepličky 116 Zvolený
Rastislav Konečný SNS, SMER-SD Tepličky 110 Zvolený
Lenka Talapková SNS, SMER-SD Tepličky 99 Zvolený
Milan Hubáčik SNS, SMER-SD Tepličky 94 Zvolený
Alena Kováčiková SNS Žlkovce 166 Zvolený
Pavol Stríž SNS, SMER-SD Brestovany 393 Zvolený
Emília Hudecová SNS, SMER-SD Brestovany 389 Zvolený
Jozef Benedik SNS, SMER-SD Brestovany 358 Zvolený
Mária Turanská SNS, SMER-SD Brestovany 353 Zvolený
Miroslav Lukačovič SNS Dobrá Voda 179 Zvolený
Dušan Hornák SNS Košolná 196 Zvolený
Štefan Belica SNS Košolná 195 Zvolený
Peter Janáč SNS Bánovce nad Bebravou 268 Zvolený
Miroslav Libič SNS Bánovce nad Bebravou 310 Zvolený
Beáta Valovčiaková SNS Brezolupy 93 Zvolený
Ivana Vaneková SNS Cimenná 40 Zvolený
Anna Margolienová SNS Cimenná 40 Zvolený
Peter Lagiň SNS Cimenná 38 Zvolený
Milan Srnec SNS Čierna Lehota 55 Zvolený
Rudolf Svrček SNS Čierna Lehota 45 Zvolený
Dana Srncová SNS Čierna Lehota 33 Zvolený
Eduard Dvorský SNS Čierna Lehota 30 Zvolený
Jozef Melišek SNS Dubnička 57 Zvolený
Viera Adamková SNS Chudá Lehota 65 Zvolený
Daša Benková SNS Chudá Lehota 62 Zvolený
Mária Zitová SNS Chudá Lehota 54 Zvolený
Ivan Kollárik SNS Krásna Ves 90 Zvolený
Ľubomír Čukan SNS Kšinná 227 Zvolený
Martin Hanko SNS Kšinná 183 Zvolený
Ľubomír Adame SNS Kšinná 160 Zvolený
Jozef Sivoň SNS Nedašovce 196 Zvolený
Jozef Prievalský SNS Nedašovce 141 Zvolený
Monika Jakubčeková SNS Slatinka nad Bebravou 49 Zvolený
Igor Hollý SNS Šípkov 76 Zvolený
Jana Mikušová SNS Šípkov 67 Zvolený
Edita Belanová SNS Šípkov 56 Zvolený
Roman Hollý SNS Šípkov 55 Zvolený
Ivana Pajtinková SNS Šípkov 49 Zvolený
Jana Vaňová SNS Šišov 210 Zvolený
Ľudmila Mikušová SNS Timoradza 183 Zvolený
Jozef Hruška SNS Timoradza 177 Zvolený
Janka Hudecová SNS Timoradza 160 Zvolený
František Bátora SNS Timoradza 146 Zvolený
Pavol Adamík SNS Trebichava 17 Zvolený
Magda Mertanová SNS Veľké Držkovce 75 Zvolený
Dušan Šedina SNS Veľké Hoste 219 Zvolený
Pavel Igaz SNS Veľké Hoste 218 Zvolený
Miroslav Baco SNS Veľké Hoste 200 Zvolený
Zuzana Dúcka SNS Veľké Hoste 195 Zvolený
Ladislav Baček SNS Zlatníky 200 Zvolený
Martin Schneider SNS Zlatníky 162 Zvolený
Jozef Daďa SNS Zlatníky 151 Zvolený
Jana Šimunová SNS Zlatníky 136 Zvolený
Róbert Petráš SNS Brestovec 178 Zvolený
Miriam Jancová SNS Brestovec 159 Zvolený
Samuel Hôždala SNS Brestovec 79 Zvolený
Ingrid Vrkočová SNS Brezová pod Bradlom 576 Zvolený
Branislav Kovačech SNS Brezová pod Bradlom 556 Zvolený
Igor Mišík SNS Chvojnica 96 Zvolený
Ondrej Lančarič SNS Krajné 385 Zvolený
Andrej Lacho SNS Krajné 369 Zvolený
Tomáš Pardavý SNS Krajné 334 Zvolený
Drahomíra Michali... SNS Krajné 332 Zvolený
Dušan Konečník SNS Krajné 329 Zvolený
Ľubica Kozárová SNS Stará Myjava 272 Zvolený
Pavol Šupka SNS Brunovce 140 Zvolený
Jaroslav Hladký SNS Horná Streda 268 Zvolený
Ľubomír Bielko SNS Hrádok 219 Zvolený
Ján Krchnavý SNS Kálnica 296 Zvolený
Milan Borcovan SNS Kálnica 290 Zvolený
Anna Krchnavá SNS Kálnica 256 Zvolený
Miroslav Jánošík SNS Lúka 190 Zvolený
Pavol Šprlák-Zmora SNS Lúka 165 Zvolený
Róbert Pomajbo SNS Potvorice 223 Zvolený
Eva Barcíková SNS Potvorice 151 Zvolený
Daniel Cibulka SNS Považany 200 Zvolený
Jozef Jambor SNS Považany 195 Zvolený
Oto Markech SNS Stará Lehota 55 Zvolený
Lucia Knapová SNS Višňové 72 Zvolený
Miroslav Benian SNS Višňové 66 Zvolený
Anton Pivarči SNS Bodiná 81 Zvolený
Pavol Miniarík SNS, SMER-SD Brvnište 94 Zvolený
Peter Melicherík SNS, SMER-SD Brvnište 92 Zvolený
Melánia Hanajíková SNS, SMER-SD Brvnište 79 Zvolený
Jozef Harvánek SNS, SMER-SD Brvnište 76 Zvolený
Martin Priesečan SNS, SMER-SD Brvnište 74 Zvolený
Štefan Zelenák SNS, SMER-SD Brvnište 68 Zvolený
Alena Šištíková SNS, SMER-SD Brvnište 41 Zvolený
Mária Turičíková SNS, SMER-SD Brvnište 36 Zvolený
Milena Užíková SNS, SMER-SD Brvnište 31 Zvolený
Anton Biel SNS, SMER-SD Dolný Lieskov 148 Zvolený
Stanislav Novosad SNS, SMER-SD Dolný Lieskov 120 Zvolený
Jozef Borišinec SNS, SMER-SD Dolný Lieskov 145 Zvolený
Ivan Hrkota SNS, SMER-SD Dolný Lieskov 126 Zvolený
Ladislav Mišúr SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 444 Zvolený
Július Pohanka SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 320 Zvolený
Ľubica Kopecká SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 315 Zvolený
Ivana Špániková SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 306 Zvolený
Marián Augustín SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 299 Zvolený
Miroslav Kvaššay SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 294 Zvolený
František Zaťko SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 248 Zvolený
Sara Dagmar Gallo... SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 209 Zvolený
Milan Hudček SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 194 Zvolený
Anton Seko SNS Hatné 127 Zvolený
Jozef Lokšenínec SNS Horná Mariková 100 Zvolený
Pavel Žiačik SNS Horná Mariková 99 Zvolený
Marek Hamar SNS Horná Mariková 91 Zvolený
Michal Bačík SNS Klieština 149 Zvolený
Tomáš Adamčík SNS Kostolec 100 Zvolený
Alena Michalíková SNS Kostolec 68 Zvolený
Janka Galková SNS Malé Lednice 185 Zvolený
Jozef Domanický SNS Malé Lednice 177 Zvolený
Štefan Harant SNS Malé Lednice 157 Zvolený
Stanislav Čelko SNS Malé Lednice 152 Zvolený
Tibor Čelko SNS Malé Lednice 143 Zvolený
Tibor Slaninka SZ, SNS, SMER-SD Plevník 354 Zvolený
Juraj Urík SZ, SNS, SMER-SD Plevník 333 Zvolený
Milan Kušnier SZ, SNS, SMER-SD Plevník 324 Zvolený
Michal Dodek SZ, SNS, SMER-SD Plevník 310 Zvolený
Michal Ďurkech SZ, SNS, SMER-SD Plevník 295 Zvolený
Vladimír Smatana SZ, SNS, SMER-SD Plevník 291 Zvolený
Rastislav Kretík SZ, SNS, SMER-SD Plevník 277 Zvolený
Patrik Istenák SNS Počarová 46 Zvolený
František Bazala SNS Počarová 39 Zvolený
Adrián Halača SNS Počarová 39 Zvolený
Miroslav Tichý SNS Počarová 37 Zvolený
Pavel Kasman SNS Počarová 36 Zvolený
Peter Mitaš SNS Podskalie 40 Zvolený
Miroslav Poliček SNS Prečín 320 Zvolený
Anton Lagíň SNS Prečín 308 Zvolený
František Bírošík SNS Prečín 298 Zvolený
Stanislav Dolinka SNS Pružina 324 Zvolený
Igor Haviar SNS Slopná 115 Zvolený
Tibor Richtárik SMER-SD, SNS Sverepec 290 Zvolený
Juraj Kubiš SMER-SD, SNS Sverepec 221 Zvolený
Iveta Blahová SMER-SD, SNS Sverepec 219 Zvolený
Roman Kubiš SMER-SD, SNS Sverepec 219 Zvolený
Štefan Matušík SNS Udiča 646 Zvolený
Jozef Šéry SNS Horná Breznica 102 Zvolený
Pavel Palúch SNS Lúky 321 Zvolený
Ivan Kubiš SNS, SMER-SD Púchov 305 Zvolený
Andrej Miškeje SNS Bošany 575 Zvolený
Ján Bočkay SNS Bošany 543 Zvolený
Martina Žišková SNS Hradište 286 Zvolený
Peter Gregor SNS Hradište 247 Zvolený
Róbert Šiška SNS Hradište 225 Zvolený
Josef Čangel SNS, SMER-SD Kolačno 290 Zvolený
Miloš Hudok SNS, SMER-SD Kolačno 268 Zvolený
Tatiana Maxová SNS, SMER-SD Kolačno 267 Zvolený
Jozef Petrík SNS, SMER-SD Kolačno 221 Zvolený
Ľubica Rapková SNS Malé Uherce 157 Zvolený
Vladimír Mičko SNS Nadlice 229 Zvolený
Zuzana Grachová SNS Nedanovce 238 Zvolený
Roman Bisták SNS Nedanovce 167 Zvolený
Zuzana Kišacová SNS Nedanovce 138 Zvolený
Marián Krajčo SNS Skačany 401 Zvolený
Viera Zuzulová SNS Skačany 361 Zvolený
Iveta Kučerková SNS Skačany 349 Zvolený
Vladimír Knápek SNS Skačany 333 Zvolený
Martin Kližan SNS Skačany 278 Zvolený
Peter Ďuriš SNS Skačany 260 Zvolený
Tomáš Fuka SNS Skačany 246 Zvolený
Igor Beňuška SNS Veľké Kršteňany 151 Zvolený
Eva Velšicová SNS Veľké Kršteňany 140 Zvolený
Peter Hlaváč SNS Veľké Kršteňany 114 Zvolený
Anton Laco SNS Veľké Uherce 339 Zvolený
Ján Hanus SMER-SD, SNS Čereňany 330 Zvolený
Vladimír Kollár SMER-SD, SNS Čereňany 311 Zvolený
Emil Divéky SNS Diviaky nad Nitricou 266 Zvolený
Nikolas Švirik SNS, SMER-SD Dolné Vestenice 656 Zvolený
Marián Krajčo SNS, SMER-SD Dolné Vestenice 352 Zvolený
Milan Víglaský SNS Horná Ves 245 Zvolený
Róbert Babitz SNS Chvojnica 65 Zvolený
Emília Babicová SNS Chvojnica 64 Zvolený
Marián Paver SNS Kľačno 226 Zvolený
Martin Bielik SNS Kľačno 184 Zvolený
Ján Mjartan SNS Koš 260 Zvolený
Erika Bolfíková SNS Malinová 352 Zvolený
Alena Grossová SNS Malinová 258 Zvolený
Lucia Šujanová SNS Nedožery - Brezany 470 Zvolený
Monika Šimová SNS Nedožery - Brezany 407 Zvolený
Ján Beňadik SNS Nedožery - Brezany 388 Zvolený
Ivana Krebesová SNS Nitrianske Pravno 488 Zvolený
Ján Ferjanc SNS Oslany 395 Zvolený
Milan Jankanič SNS Oslany 364 Zvolený
Peter Gaži SNS Oslany 357 Zvolený
Gabriel Kluvánek SNS Oslany 273 Zvolený
Richard Takáč SZ, SNS, SMER-SD Prievidza 1081 Zvolený
Vladimír Polevka SNS Tužina 228 Zvolený
Peter Baláž SNS Veľká Čausa 173 Zvolený
Miroslav Kohút SNS Veľká Čausa 166 Zvolený
Nikola Pekárová SNS Veľká Čausa 155 Zvolený
Ján Malinčík SNS Veľká Čausa 126 Zvolený
Marián Zlatoš SMER-SD, SNS Bohunice 139 Zvolený
Ivan Mojto SMER-SD, SNS Bohunice 136 Zvolený
Milan Šatka SMER-SD, SNS Bohunice 133 Zvolený
Michaela Koyšová SMER-SD, SNS Bohunice 129 Zvolený
Rastislav Srnec SNS Borčice 149 Zvolený
Martin Staňo SNS Horná Poruba 180 Zvolený
Jana Cibiková SNS Horná Poruba 165 Zvolený
Katarína Lisáková SNS Horná Poruba 158 Zvolený
Bohumila Donková SNS Horná Poruba 143 Zvolený
Ľubomír Čurík SNS Horná Poruba 142 Zvolený
Zuzana Staňová SNS Horná Poruba 130 Zvolený
Marek Barcík SNS Horná Poruba 120 Zvolený
Jana Dianová SNS Ilava 178 Zvolený
Jaroslav Kotras SNS Kameničany 155 Zvolený
Milan Kvasnica SNS Kameničany 138 Zvolený
Matej Visolajský SNS Kameničany 132 Zvolený
Zuzana Kvasnicová SNS Košecké Podhradie 215 Zvolený
František Bednárik SNS Slavnica 159 Zvolený
Zuzana Bieliková SNS, SMER-SD Zliechov 131 Zvolený
Jozef Vicen SNS, SMER-SD Zliechov 129 Zvolený
Viera Ondrejcová SNS, SMER-SD Zliechov 109 Zvolený
Marián Kohút SNS, SMER-SD Zliechov 101 Zvolený
Miroslav Štúrik SNS, SMER-SD Zliechov 101 Zvolený
Peter Híreš SNS, SMER-SD Zliechov 98 Zvolený
Roman Žilka SNS, SMER-SD Zliechov 97 Zvolený
Pavol Kvasnica SNS Dolná Súča 530 Zvolený
Peter Oriešek SNS Dolná Súča 388 Zvolený
Vladimír Hanus SNS Horňany 152 Zvolený
Róbert Jánsky SNS Horné Srnie 595 Zvolený
Peter Mierny SNS Horné Srnie 535 Zvolený
Jozef Turák SNS Horné Srnie 439 Zvolený
Monika Rašičová SNS Melčice - Lieskové 307 Zvolený
Peter Hošek SNS Motešice 186 Zvolený
Martin Richtárech SNS Neporadza 211 Zvolený
Miroslav Katrinec SNS Neporadza 188 Zvolený
Viera Janušková SNS Selec 268 Zvolený
Mário Ečegi SNS Štvrtok 109 Zvolený
Peter Zelenák SNS Štvrtok 84 Zvolený
Andrea Švondrková SNS Trenčianska Teplá 204 Zvolený
Ján Oravec SNS Trenčianska Turná 698 Zvolený
Dušan Chudada SNS Trenčianska Turná 547 Zvolený
Karol Žák SNS Trenčianske Jastrabie 470 Zvolený
Iveta Janegová SNS Trenčianske Jastrabie 272 Zvolený
Danka Uhrová SNS Trenčianske Mitice 202 Zvolený
Jozef Kyjac SNS Veľká Hradná 124 Zvolený
Denisa Chovaňáková SNS Veľká Hradná 118 Zvolený
Pavol Ilavský SNS Zamarovce 225 Zvolený
Radim Václavík SNS Mudroňovo 33 Zvolený
Jozef Bernát SNS, SMER-SD Bátovce 451 Zvolený
Ladislav Címer SNS, SMER-SD Bátovce 349 Zvolený
Ivan Straka SNS, SMER-SD Bátovce 283 Zvolený
Milan Bátovský SNS, SMER-SD Čajkov 393 Zvolený
Monika Chlebová SNS, SMER-SD Čajkov 268 Zvolený
Roman Červenák SNS, SMER-SD Čajkov 197 Zvolený
Štefan Baniar SNS Čaka 139 Zvolený
Libor Chmelničný SNS Devičany 145 Zvolený
Ivana Šušková SNS Devičany 117 Zvolený
Vladimír Homoľa SNS Devičany 100 Zvolený
Alexander Kúcs SNS, SaS Dolná Seč 138 Zvolený
Jozef Kliment SNS Domadice 91 Zvolený
Jozef Nagy SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 173 Zvolený
Patrik Pilinský SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 123 Zvolený
Ján Čerba SNS Hontianske Trsťany 116 Zvolený
Ján Piatrik SNS Hontianske Trsťany 98 Zvolený
Martina Juračová SNS Hontianske Trsťany 79 Zvolený
Marián Húdik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 90 Zvolený
Monika Szántóová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 83 Zvolený
Valéria Leváková MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 82 Zvolený
Erika Sléherová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 79 Zvolený
Ernest Maraček MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 75 Zvolený
Štefan Mičo SNS Hronské Kľačany 373 Zvolený
Anton Horváth SNS, SMER-SD Hronské Kosihy 91 Zvolený
Michal Števko SNS, SMER-SD Hronské Kosihy 86 Zvolený
Marek Laurenčík SNS Iňa 64 Zvolený
Martin Foltán SNS, SMER-SD Jabloňovce 77 Zvolený
Jaroslav Bélik SNS, SMER-SD Kuraľany 157 Zvolený
Štefan Michlo SNS, SMER-SD Kuraľany 119 Zvolený
František Bielik SNS, SMER-SD Kuraľany 115 Zvolený
Patrik Varga SNS, SMER-SD Kuraľany 106 Zvolený
Róbert Bielik SNS, SMER-SD Kuraľany 105 Zvolený
Róbert Kossuth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 193 Zvolený
Iveta Fabiánová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 183 Zvolený
Daniel Kossúth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 173 Zvolený
Michal Peleš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 164 Zvolený
Július Vékony SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 151 Zvolený
Zuzana Tóthová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 147 Zvolený
Mária Hallová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 137 Zvolený
Dana Budaiová SNS Lula 56 Zvolený
Martin Palkovič SNS Lula 51 Zvolený
Jozefína Poláková SNS Lula 51 Zvolený
Marcel Sádovský SNS Lula 48 Zvolený
Roman Pinke SNS Lula 45 Zvolený
Novák Pavol SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 429 Zvolený
Branislav Juroško SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 415 Zvolený
Miloš Mäsiar SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 388 Zvolený
Jozef Mäsiar SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 279 Zvolený
Klaudia Halamová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 229 Zvolený
Marian Kubinec SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 201 Zvolený
Jaroslava Dioszeg... SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 180 Zvolený
Dušan Huszár SMER-SD, SNS Rybník 415 Zvolený
Erik Kúdela SMER-SD, SNS Rybník 390 Zvolený
Jozef Šmrhola SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 104 Zvolený
Marián Béreš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 96 Zvolený
Marcel Poljak-Škobla SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 95 Zvolený
Alena Krnáčová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 78 Zvolený
František Foltán SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 77 Zvolený
Peter Kršák SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 56 Zvolený
Jaroslav Kuruc SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 63 Zvolený
František Nagy SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 49 Zvolený
Michal Mladonický SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 47 Zvolený
Helena Bystránska SNS, MOST - HÍD Šarovce 261 Zvolený
Július Žúbor SNS Tlmače 670 Zvolený
Juraj Hruška SNS Tlmače 543 Zvolený
Daniela Mikušová SNS Tlmače 158 Zvolený
Miloš Húska SNS Uhliská 93 Zvolený
Ivan Žigmond SNS Veľké Kozmálovce 200 Zvolený
Mária Kajaszová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 367 Zvolený
Ján Rabb SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 266 Zvolený
Silvester Forgáč SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 263 Zvolený
Viera Obertová SNS, SMER-SD Veľký Ďur 209 Zvolený
Martin Mozdík SNS, SMER-SD Veľký Ďur 192 Zvolený
Milan Záhumenský SNS, SMER-SD Veľký Ďur 173 Zvolený
Dušan Baláž SNS, SMER-SD Veľký Ďur 91 Zvolený
Dušan Kotúč SNS Alekšince 354 Zvolený
Jozef Muzika SNS Báb 206 Zvolený
Patrik Ondruška SNS Báb 199 Zvolený
Peter Vranka SNS Čab 253 Zvolený
Ivana Šmitalová SNS Čab 182 Zvolený
Peter Vrabec SNS Čakajovce 292 Zvolený
Zdenko Sedlák SNS Čakajovce 275 Zvolený
Radovan Miko SNS Čakajovce 274 Zvolený
Štefan Krajanec SNS Čakajovce 251 Zvolený
Daniel Ivančík SNS Čakajovce 242 Zvolený
Jana Civáňová SNS Čakajovce 240 Zvolený
Jozef Sádovský SNS Čifáre 126 Zvolený
Peter Rybanský SNS Kapince 51 Zvolený
Sylvia Mikulášová SNS Kapince 47 Zvolený
Jozef Hodrušský SNS Lúčnica nad Žitavou 188 Zvolený
Ján Candrák SNS Ľudovítová 85 Zvolený
Miriam Fedáková SNS Ľudovítová 61 Zvolený
Karol Bulla SNS Lukáčovce 285 Zvolený
Daniela Grófová SNS Mojmírovce 738 Zvolený
Tomáš Dúbravský SNS Mojmírovce 673 Zvolený
Rudolf Ďurčanský SNS Mojmírovce 601 Zvolený
Michal Bohunčák SNS Mojmírovce 507 Zvolený
Renáta Orlíčková SNS Mojmírovce 442 Zvolený
Katarína Ábelová SNS Nové Sady 93 Zvolený
Miloš Konopásek SNS Rumanová 238 Zvolený
Jaroslav Šedovič SNS Rumanová 218 Zvolený
Magdaléna Škadrová SNS Vinodol 420 Zvolený
Františka Melišková SNS Vinodol 373 Zvolený
Daša Fábryová SNS Výčapy - Opatovce 520 Zvolený
Eleonóra Fraňová SNS Výčapy - Opatovce 491 Zvolený
Zdenka Miškolciová SNS Výčapy - Opatovce 461 Zvolený
Slavomír Fiksel SNS Výčapy - Opatovce 418 Zvolený
Ivan Hallo SMER-SD, SNS Zbehy 455 Zvolený
František Macho SMER-SD, SNS Zbehy 453 Zvolený
Alena Držíková SMER-SD, SNS Zbehy 450 Zvolený
Mário Petrík SMER-SD, SNS Zbehy 441 Zvolený
Ivan Habiňák SMER-SD, SNS Zbehy 415 Zvolený
Branislav Varga SNS Hostie 296 Zvolený
Jozef Havran SNS Choča 146 Zvolený
Roman Vojtela SNS Jedľové Kostoľany 174 Zvolený
Milan Dobiaš SNS Jedľové Kostoľany 160 Zvolený
Karol Gálik SNS Lovce 260 Zvolený
Jozef Brunclík SNS Martin nad Žitavou 193 Zvolený
Miroslav Židík SNS Neverice 145 Zvolený
Ján Šlosiar SNS Obyce 205 Zvolený
Peter Minár SNS Obyce 202 Zvolený
Vladimír Šabo SNS Obyce 190 Zvolený
Ľubomír Černák SNS Skýcov 193 Zvolený
Pavol Drienovský SNS Skýcov 183 Zvolený
Alena Smiešková SNS Sľažany 285 Zvolený
Zuzana Končálová SNS Slepčany 302 Zvolený
Eva Baková SNS Velčice 268 Zvolený
Igor Levický SNS Vieska nad Žitavou 130 Zvolený
Michal Rácek SNS Bánov 635 Zvolený
Jakub Kraushúber SNS Dolný Ohaj 446 Zvolený
Ľubomíra Melišková SNS Dolný Ohaj 299 Zvolený
Juraj Golha SNS Hul 223 Zvolený
Vladimír Krajmer SNS Hul 184 Zvolený
Lukáš Janček SNS Hul 150 Zvolený
Martina Csomorová SNS, SMER-SD Kmeťovo 259 Zvolený
Jana Kováčiková SNS, SMER-SD Kmeťovo 257 Zvolený
Eva Černáková SNS, SMER-SD Kmeťovo 254 Zvolený
Iveta Kováčiková SNS, SMER-SD Kmeťovo 239 Zvolený
Nora Laktišová SNS Kolta 313 Zvolený
Darina Chudivániová SNS Kolta 197 Zvolený
Miriama Lörinczová SNS Komjatice 736 Zvolený
Štefan Švajda SNS Lipová 235 Zvolený
Daniel Mikulec SNS Lipová 209 Zvolený
Tomáš Slivoň SNS, SMER-SD Palárikovo 741 Zvolený
Jozef Derňár SNS, SMER-SD Palárikovo 483 Zvolený
Marek Tomšík SNS, SMER-SD Palárikovo 476 Zvolený
Blažena Felvidékyová SNS Radava 240 Zvolený
Patrik Solnoky SNS Semerovo 246 Zvolený
Peter Vlček SNS Hájske 445 Zvolený
Ľuboš Blažo SNS Močenok 682 Zvolený
Tomáš Rentmeister SNS Ardanovce 101 Zvolený
Peter Krajčír SNS Ardanovce 99 Zvolený
Radka Kluková SNS Ardanovce 72 Zvolený
Ľuboš Kukučka SNS Biskupová 58 Zvolený
Ján Marták SNS Biskupová 54 Zvolený
Miroslav Knížat SNS Biskupová 43 Zvolený
Miroslav Pakši SNS Čeľadince 164 Zvolený
Tibor Štadler SNS Čeľadince 123 Zvolený
Milan Halo SNS Čeľadince 98 Zvolený
Ján Gajdoš SNS Hajná Nová Ves 65 Zvolený
Ľubica Balajková SNS Horné Obdokovce 305 Zvolený
Alena Hašpicová SNS Horné Obdokovce 252 Zvolený
Eva Kováčiková SNS Horné Obdokovce 54 Zvolený
Boris Vazovan SNS Horné Štitáre 112 Zvolený
Peter Stolár SNS Hrušovany 209 Zvolený
Dalibor Bajzík SNS Jacovce 309 Zvolený
Ľubica Machová SNS Jacovce 242 Zvolený
Rastislav Toman SNS Jacovce 209 Zvolený
Miriam Oravcová SNS Kamanová 127 Zvolený
Peter Šupa SNS Kamanová 116 Zvolený
Miroslav Šlik SNS, SMER-SD Lipovník 116 Zvolený
Viktor Roman SNS, SMER-SD Lipovník 103 Zvolený
Igor Páleník SNS, SMER-SD Lipovník 92 Zvolený
Zuzana Ondrejková SNS, SMER-SD Malé Ripňany 192 Zvolený
Róbert Jakubička SNS, SMER-SD Malé Ripňany 184 Zvolený
Tomáš Jakubička SNS, SMER-SD Malé Ripňany 176 Zvolený
Pavol Gubáň SNS, SMER-SD Malé Ripňany 175 Zvolený
Jozef Holienčin SNS, SMER-SD Malé Ripňany 172 Zvolený
Bernardína Kolbin... SNS, SMER-SD Malé Ripňany 169 Zvolený
Jaroslav Gubáň SNS, SMER-SD Malé Ripňany 156 Zvolený
Peter Štuchal SNS, SMER-SD Nemčice 250 Zvolený
Štefan Kerek SNS, SMER-SD Nemčice 223 Zvolený
Marián Kmeť SNS, SMER-SD Nemčice 190 Zvolený
Milan Pätoprstý SNS, SMER-SD Nemčice 152 Zvolený
Roman Globan SNS Nitrianska Streda 262 Zvolený
Darina Gričová SNS Nitrianska Streda 254 Zvolený
Vladimír Klačanský SNS Oponice 180 Zvolený
Marek Blanarovič SNS Orešany 132 Zvolený
Erika Burajová SNS Orešany 131 Zvolený
Ingrid Vargová SNS Orešany 88 Zvolený
Milan Grežo SNS Orešany 88 Zvolený
Pavol Janček SNS Práznovce 217 Zvolený
Dušan Macho SNS Práznovce 191 Zvolený
Svetlana Gálisová SNS Rajčany 108 Zvolený
Vladislav Chudý SNS Rajčany 106 Zvolený
Jozef Mucha SNS Rajčany 92 Zvolený
Adriana Mazáčková SNS Solčany 618 Zvolený
Juraj Freivald SNS Solčany 493 Zvolený
Jaroslav Hačko SNS Solčany 441 Zvolený
Dárius Soboňa SNS Solčany 435 Zvolený
Ivan Pecháč SNS Súlovce 209 Zvolený
Marián Benďák SNS Súlovce 135 Zvolený
Ján Janda SNS Svrbice 78 Zvolený
Eva Valová SNS Šalgovce 104 Zvolený
Milan Kukuč SNS Šalgovce 79 Zvolený
Milan Števík SNS Šalgovce 78 Zvolený
Peter Nováčik SNS Tovarníky 382 Zvolený
Marek Cibula SNS Tovarníky 329 Zvolený
Adriena Korytárová SNS Tovarníky 323 Zvolený
Miroslav Némethy SNS Tovarníky 308 Zvolený
Daniel Huba SNS Urmince 336 Zvolený
Filip Mokoš SNS Urmince 313 Zvolený
Libor Rybanský SNS Veľké Dvorany 191 Zvolený
Jozef Vrábel SNS Podvysoká 188 Zvolený
Jozef Slíž SNS Podvysoká 181 Zvolený
Jana Marettová SNS Bziny 149 Zvolený
Jozef Brtoš SNS Bziny 142 Zvolený
Michal Lavrík SNS Dolný Kubín 621 Zvolený
Ľubica Chylková SNS Párnica 183 Zvolený
Ján Kubačka SNS Párnica 180 Zvolený
Dušan Galbavý SNS Párnica 162 Zvolený
Ján Franko SNS Párnica 152 Zvolený
Martin Šutý SNS Sedliacka Dubová 178 Zvolený
Andrej Žufka SNS Sedliacka Dubová 163 Zvolený
Ladislav Tomáň SNS Sedliacka Dubová 157 Zvolený
Maroš Oršuliak SNS Sedliacka Dubová 149 Zvolený
Ľudovít Strežo SNS Sedliacka Dubová 147 Zvolený
Anna Hrabalová SNS Veličná 210 Zvolený
Peter Sekej SNS Bukovina 44 Zvolený
Marta Droppová SNS Galovany 76 Zvolený
Zdeno Devečka SNS Galovany 74 Zvolený
Ján Devečka SNS Galovany 53 Zvolený
Jakub Hurňanský SNS Galovany 53 Zvolený
Matej Hrča SNS Jakubovany 201 Zvolený
Dušan Žiaran SNS Jakubovany 178 Zvolený
Štefan Tomčík SNS Lazisko 186 Zvolený
Martin Droppa SNS Lazisko 146 Zvolený
Martin Kubík SNS Lazisko 135 Zvolený
Ján Kaluža SNS Lazisko 115 Zvolený
Anna Pruknerová SNS Liptovské Beharovce 35 Zvolený
Ľubomír Šedivý SNS Liptovské Beharovce 34 Zvolený
Anna Malá SNS Liptovské Beharovce 33 Zvolený
Jozef Vozár SNS Liptovské Kľačany 120 Zvolený
Lenka Mitrengová SNS Liptovský Ján 314 Zvolený
Dušan Uličný SNS Liptovský Ondrej 171 Zvolený
Gabriela Budajová SNS Liptovský Ondrej 162 Zvolený
Dušan Husárik SNS Liptovský Ondrej 147 Zvolený
Andrea Mlynarčíková SNS Liptovský Ondrej 132 Zvolený
Mariana Magerčiaková SNS Ľubeľa 306 Zvolený
Marian Matejovie SNS Ľubeľa 269 Zvolený
Peter Slavkovský SNS Ľubeľa 258 Zvolený
Andrej Kubík SNS Ľubeľa 222 Zvolený
Adrián Kališ SNS Ľubeľa 206 Zvolený
Vladimír Škvarka SNS Ľubeľa 204 Zvolený
Zuzana Lúčanová SNS Ľubeľa 178 Zvolený
Martin Baranec SNS Malé Borové 35 Zvolený
Dana Matejková SNS Svätý Kríž 117 Zvolený
Peter Jacko SNS Važec 530 Zvolený
Ľubomír Čupka SNS Važec 460 Zvolený
Miroslav Ilavský SNS Važec 404 Zvolený
Martina Šeďová SNS Važec 355 Zvolený
Miroslav Hric SNS Vlachy 239 Zvolený
František Németh SNS Vlachy 198 Zvolený
Michal Krčula SNS Vlachy 172 Zvolený
Marek Veverica SNS Vlachy 149 Zvolený
Peter Podhorský SNS Vyšná Boca 46 Zvolený
Stanislav Kuzma SNS Závažná Poruba 257 Zvolený
Pavol Jedlička SNS Závažná Poruba 252 Zvolený
Peter Iľanovský SNS Závažná Poruba 235 Zvolený
Andrea Bibzová SNS Laskár 33 Zvolený
Milan Bartoš SNS Ležiachov 70 Zvolený
Ľubomír Ondruš SNS Necpaly 276 Zvolený
Juraj Beťák SNS Necpaly 252 Zvolený
Ľubomír Svetlovský SNS Necpaly 238 Zvolený
Tibor Švec SNS Trnovo 100 Zvolený
Roman Romančík SNS Trnovo 89 Zvolený
Miroslav Kapusta SNS Trnovo 86 Zvolený
Martin Adamov SNS Turany 525 Zvolený
Peter Vrabec SNS Turčianska Štiavnička 191 Zvolený
Renáta Matisová SNS Turčianska Štiavnička 185 Zvolený
Ivana Tomková SNS Turčianska Štiavnička 156 Zvolený
Josef Valvoda SNS Turčianska Štiavnička 130 Zvolený
Martin Martvoň SNS Valča 282 Zvolený
Zbyněk Mareth SNS Bodorová 77 Zvolený
Viera Jariabková SNS Čremošné 30 Zvolený
Miroslav Krajčír SNS Čremošné 29 Zvolený
Jozef Ďurina SNS Ivančiná 35 Zvolený
Peter Kleskeň SNS Ivančiná 31 Zvolený
Dušan Zádielský SNS Kaľamenová 50 Zvolený
Tatiana Čurajová SNS Rakša 58 Zvolený
Oľga Kubasová SNS Babín 293 Zvolený
Blanka Babinská SNS Babín 286 Zvolený
Peter Kľuska SNS Babín 263 Zvolený
Jozef Bukovský SNS Babín 257 Zvolený
Dušan Gonšenica SNS Klin 504 Zvolený
Viliam Bahleda SNS Klin 502 Zvolený
Tomáš Kucharík SNS Námestovo 789 Zvolený
Marián Grigeľ SNS Námestovo 757 Zvolený
Martin Graňák SNS Oravská Jasenica 340 Zvolený
Jozef Mordel SNS Rabčice 313 Zvolený
Milan Lužbeťák SNS Brezovica 246 Zvolený
Róbert Stasel SNS Čimhová 186 Zvolený
Dušan Buš SNS Hladovka 197 Zvolený
Stanislav Buš SNS Hladovka 177 Zvolený
Daniel Mucha SNS Oravský Biely Potok 236 Zvolený
Ľubomír Fedorák SNS Trstená 274 Zvolený
Martin Ťapaj SNS Vitanová 277 Zvolený
Jaroslav Čakloš SNS Vitanová 226 Zvolený
Jozef Papula SNS Komjatná 296 Zvolený
Andrej Trajtel SNS Komjatná 259 Zvolený
Martin Mihálik SNS Liptovská Lúžna 721 Zvolený
Kamil Weiss SNS Liptovská Lúžna 674 Zvolený
Igor Šimončič KDH, SNS Liptovské Revúce 127 Zvolený
Edita Hromadová KDH, SNS Liptovské Revúce 202 Zvolený
Štefan Ragula KDH, SNS Liptovské Revúce 193 Zvolený
Rastislav Jacko KDH, SNS Liptovské Revúce 126 Zvolený
Edita Lazíková KDH, SNS Liptovské Revúce 109 Zvolený
Jozef Danček KDH, SNS Liptovské Revúce 94 Zvolený
Jozef Mach SNS, SMER-SD Potok 49 Zvolený
Ján Mach SNS, SMER-SD Potok 47 Zvolený
Jozef Bella SNS, SMER-SD Potok 34 Zvolený
Peter Laco SNS Valaská Dubová 182 Zvolený
Beata Čičková SNS Jablonové 366 Zvolený
Štefan Hanzel SNS Jablonové 316 Zvolený
Ján Kvašňovský SNS Maršová - Rašov 298 Zvolený
Pavol Vrábel SNS Maršová - Rašov 267 Zvolený
Mária Kadáčková SNS Maršová - Rašov 250 Zvolený
Anton Kresáň SNS Maršová - Rašov 230 Zvolený
Juraj Čvapek SNS Veľké Rovné 401 Zvolený
Peter Koža SNS Dolný Vadičov 146 Zvolený
Štefan Vlček SNS Dolný Vadičov 112 Zvolený
Ľuboš Lisko SNS Lodno 287 Zvolený
Viliam Šamaj SNS Lodno 276 Zvolený
Lukáš Harcek SNS Lopušné Pažite 131 Zvolený
Gašpar Kašík SNS Lopušné Pažite 111 Zvolený
Stanislav Košša SNS Lietava 341 Zvolený
Ľubomír Koša SNS Lietavská Svinná - Babkov 229 Zvolený
Miroslav Čerňanský SNS Malá Čierna 110 Zvolený
Milan Ďurek SNS Malá Čierna 101 Zvolený
Stanislav Buta SNS Malá Čierna 100 Zvolený
Dávid Hundák SNS Malá Čierna 90 Zvolený
Ervín Schmieger SNS Ovčiarsko 252 Zvolený
Rastislav Vršanský SNS Ovčiarsko 229 Zvolený
Monika Habáňová SNS Ovčiarsko 214 Zvolený
Ľuboš Ballay SNS Ovčiarsko 210 Zvolený
Jozef Hasko SNS Ovčiarsko 186 Zvolený
Juraj Čillík SNS Ovčiarsko 165 Zvolený
Tomáš Kopřiva SNS Stráňavy 361 Zvolený
Peter Oberta SNS Strečno 670 Zvolený
Dušan Ďurčo SNS Strečno 591 Zvolený
Dana Sokolovská SNS Strečno 486 Zvolený
Miroslav Uhlárik SNS Šuja 101 Zvolený
Pavol Lukáč SNS Šuja 85 Zvolený
Michal Smuda SNS Zbyňov 320 Zvolený
Peter Neština SNS Čerín 183 Zvolený
Nikola Lapinová SNS Čerín 156 Zvolený
Patrik Karkalík SNS Čerín 135 Zvolený
Dominik Veselovský SNS Horné Pršany 106 Zvolený
Juraj Szabo SNS Hronsek 239 Zvolený
Ján Haring SNS Hronsek 206 Zvolený
Elena Palkechová SNS Hronsek 169 Zvolený
Miloš Sauka SNS Ľubietová 301 Zvolený
Ondrej Kubiš SNS Oravce 39 Zvolený
Miloš Vágner SNS Pohronský Bukovec 28 Zvolený
Oľga Koscová SNS Poniky 273 Zvolený
Michal Hlaváč SNS Slovenská Ľupča 844 Zvolený
Ľuboš Bakaljar SNS Slovenská Ľupča 413 Zvolený
Lucia Ďurčíková SNS Strelníky 260 Zvolený
Ondrej Madoš SNS Strelníky 208 Zvolený
Ivan Majer SNS Strelníky 190 Zvolený
Kamil Košík SNS Beňuš 235 Zvolený
Juraj Škôlka SNS Beňuš 217 Zvolený
Kristína Gondová SNS Beňuš 187 Zvolený
Peter Fraňa SNS Braväcovo 137 Zvolený
Peter Murgaš SNS Braväcovo 132 Zvolený
Janka Giertlová SNS Čierny Balog 267 Zvolený
František Ridzoň SNS Drábsko 46 Zvolený
Eva Vrabcová SNS Drábsko 38 Zvolený
Jozef Brišiak SNS Drábsko 26 Zvolený
Erika Vonderčíková SNS Drábsko 26 Zvolený
Milan Bošeľa SNS Heľpa 493 Zvolený
Anna Sojková SNS Lom nad Rimavicou 98 Zvolený
Igor Vlček SNS Pohronská Polhora 262 Zvolený
Vladimír Rozenberg SNS Pohronská Polhora 261 Zvolený
Marián Prč SNS Pohronská Polhora 210 Zvolený
Viera Kožičková SNS Šumiac 202 Zvolený
Vladimír Birka SNS Telgárt 160 Zvolený
Dušan Blahut SNS Valaská 507 Zvolený
Róbert Hlaváčik SNS Valaská 483 Zvolený
Matúš Magera SNS Valaská 420 Zvolený
Peter Kvoriak SNS Závadka nad Hronom 401 Zvolený
Ján Tešlár SNS Závadka nad Hronom 319 Zvolený
Marek Žilka SNS Divín 336 Zvolený
Ján Križo SNS Divín 307 Zvolený
Peter Štupák SNS Divín 300 Zvolený
Milan Ďurák SNS Divín 275 Zvolený
Ján Sivok SNS Divín 264 Zvolený
Zdenko Mahút SNS Dobroč 223 Zvolený
Peter Sýkora SNS Dobroč 220 Zvolený
Tatiana Jackuliaková SNS Dobroč 220 Zvolený
Ľubomír Paulíny SNS Dobroč 172 Zvolený
Ľuboš Šarovecký SNS Lipovany 59 Zvolený
Ľubica Beňová SNS Lupoč 60 Zvolený
František Sivok SNS Lupoč 48 Zvolený
Želmíra Vargová SNS Mašková 89 Zvolený
Eva Mikulášová SNS Mašková 70 Zvolený
Jozef Belko SNS Mašková 57 Zvolený
Marián Kaputa SNS Mučín 90 Zvolený
Maroš Koristek SNS Mýtna 261 Zvolený
Ján Aláč SNS Píla 95 Zvolený
Peter Šatara SNS Píla 94 Zvolený
Pavel Stankovič SNS Píla 85 Zvolený
Stanislava Uhrinová SNS Píla 83 Zvolený
Lenka Vaľková SNS Píla 81 Zvolený
Ľubica Palčová SNS Rapovce 147 Zvolený
Ján Vince SNS Stará Halič 149 Zvolený
Marcel Maljarčik SNS Stará Halič 131 Zvolený
Peter Kékety SNS Stará Halič 101 Zvolený
Zuzana Hrončeková SNS Točnica 82 Zvolený
Katarína Hoďová SNS Točnica 79 Zvolený
Jana Karáseková SNS Točnica 66 Zvolený
Miroslav Čeman SNS Tuhár 86 Zvolený
Peter Pagáč SNS Breznička 172 Zvolený
Ľubomír Miko SNS České Brezovo 142 Zvolený
Stanislav Ostrihoň SNS České Brezovo 115 Zvolený
Kamil Bambura SNS Ďubákovo 35 Zvolený
Pavel Očenáš SNS Ďubákovo 27 Zvolený
Pavol Beľa SNS Hradište 82 Zvolený
Pavel Meký SNS Hrnčiarska Ves 255 Zvolený
Jela Kyzeková SNS Hrnčiarska Ves 240 Zvolený
Igor Hrivnák SNS Hrnčiarska Ves 229 Zvolený
Marek Dovala SNS Hrnčiarska Ves 204 Zvolený
Andrea Kováčová SNS Hrnčiarske Zalužany 275 Zvolený
Vladimír Ďalog SNS Hrnčiarske Zalužany 250 Zvolený
Janka Fáberová SNS Kalinovo 421 Zvolený
Igor Lacko SNS Málinec 351 Zvolený
Ivan Karlík SNS Málinec 220 Zvolený
Ľubomír Jakuba SNS Málinec 219 Zvolený
Peter Guzma SNS Mládzovo 57 Zvolený
Zuzana Kocková SNS Ozdín 80 Zvolený
Július Balog SNS Poltár 1031 Zvolený
Pavel Gavalec SNS Poltár 762 Zvolený
Zdenko Račko SNS Poltár 665 Zvolený
Miroslav Macove SNS Poltár 619 Zvolený
Mário Kurák SNS Poltár 86 Zvolený
Ján Kromholc SNS Poltár 61 Zvolený
Miroslav Šulaj SNS Rovňany 75 Zvolený
Elena Kulichová SNS Rovňany 69 Zvolený
Ján Porubiak SNS Rovňany 69 Zvolený
Monika Račková SNS Rovňany 62 Zvolený
Ján Melich SNS Selce 21 Zvolený
Peter Benko SNS Sušany 166 Zvolený
Július Slavkovský SNS Uhorské 112 Zvolený
Jozef Sakala SNS Uhorské 100 Zvolený
Erika Nosáľová SNS Utekáč 309 Zvolený
Ivan Priatka SNS Utekáč 167 Zvolený
Peter Pašák SNS Zlatno 143 Zvolený
Miroslav Ikhardt SNS Zlatno 140 Zvolený
Roman Suchý SNS Zlatno 102 Zvolený
Ján Greguš SNS Chyžné 143 Zvolený
Karol Szabo SNS Jelšava 334 Zvolený
Matúš Chlebovič SNS Muránska Huta 64 Zvolený
Marian Ďurčík SNS Muránska Huta 54 Zvolený
František Gombaský SNS Muránska Huta 48 Zvolený
Eva Oravcová SNS Muránska Zdychava 89 Zvolený
Marcel Poprocký SNS Ratková 88 Zvolený
Emil Pašiak SNS Ratkovské Bystré 87 Zvolený
Július Buchta SNS Revúca 1230 Zvolený
Jaroslav Vredík SNS Revúca 895 Zvolený
Ján Hlinka SNS Revúcka Lehota 95 Zvolený
Ján Laciak SNS Rybník 27 Zvolený
Blažena Valentová SNS Sirk 232 Zvolený
Daniel Ziman SNS Sirk 215 Zvolený
Martin Beláň SNS Sirk 195 Zvolený
Emil Valaskai SNS Babinec 17 Zvolený
Roman Hudec SNS Bottovo 91 Zvolený
Stanislav Gábor SNS Bottovo 90 Zvolený
Roman Kolesár SNS Bottovo 84 Zvolený
Gabriel Trepáč SNS Bottovo 82 Zvolený
Miroslav Brndiar SNS Budikovany 21 Zvolený
Miroslav Gonda SNS Budikovany 21 Zvolený
Zuzana Beňová SNS Budikovany 19 Zvolený
Ivan Bornai SNS Budikovany 19 Zvolený
Milan Koniar SNS Drienčany 62 Zvolený
Štefan Deák SNS Drienčany 60 Zvolený
Martin Pliešovský SNS Hnúšťa 1067 Zvolený
Margita Féderová SNS Hnúšťa 483 Zvolený
Viktória Bordášová SNS Horné Zahorany 47 Zvolený
Ján Gregorec SNS Horné Zahorany 47 Zvolený
Marta Gešková SNS Hostišovce 65 Zvolený
Slávka Balogová SNS Hostišovce 35 Zvolený
Ján Lupták SNS Hrachovo 122 Zvolený
Dana Majanová SNS Hrušovo 43 Zvolený
Slavomír Kujan SNS Kyjatice 26 Zvolený
Oto Mišurák SNS Lukovištia 56 Zvolený
Tomáš Klapiš SNS Lukovištia 40 Zvolený
Ján Lach SNS Orávka 37 Zvolený
Marta Šoltísová SNS Ratkovská Lehota 22 Zvolený
Jana Alcnauerová SNS Rimavská Baňa 119 Zvolený
Pavel Hanuska SNS Rimavská Baňa 107 Zvolený
Vladimír Foľk SNS Rimavská Baňa 97 Zvolený
Natália Dovalová SNS Rimavská Baňa 72 Zvolený
Michal Demeter SNS Rimavská Sobota 560 Zvolený
Pavel Zvara SNS Rimavská Sobota 822 Zvolený
Igor Kršák SNS Rimavské Zalužany 163 Zvolený
Pavel Maťaš SNS Rimavské Zalužany 163 Zvolený
Ján Škorňa SNS Rimavské Zalužany 139 Zvolený
Andrea Medveďová SNS Rimavské Zalužany 135 Zvolený
Peter Bien SNS Španie Pole 17 Zvolený
Dušan Salay SNS Španie Pole 15 Zvolený
Miroslav Horváth SNS Španie Pole 14 Zvolený
Igor Rohár SNS Teplý Vrch 131 Zvolený
Zdena Sujová SNS Teplý Vrch 114 Zvolený
Ivana Fabová SNS Teplý Vrch 94 Zvolený
Katarína Petríková SNS Veľké Teriakovce 127 Zvolený
Ľubica Šarkanová SNS Veľké Teriakovce 116 Zvolený
Ivan Mokoš SNS Brusník 38 Zvolený
Ivan Vozaf SNS Brusník 33 Zvolený
Milan Majer SNS Brusník 27 Zvolený
Lucia Vozafová SNS Bušince 249 Zvolený
Ivan Longauer SNS Dolná Strehová 169 Zvolený
Petra Kozárová SNS Dolné Plachtince 131 Zvolený
Miroslav Hudec SNS Dolné Strháre 49 Zvolený
Dušan Lukaj SNS Dolné Strháre 48 Zvolený
Miroslav Šamaj SNS Dolné Strháre 40 Zvolený
Pavel Kukučka SNS Horná Strehová 55 Zvolený
Simona Búthová SNS Horná Strehová 52 Zvolený
Lucia Nováková SNS Horné Strháre 69 Zvolený
Miroslav Ďurčov SNS Horné Strháre 62 Zvolený
Martin Fajčík SNS Horné Strháre 61 Zvolený
Ondrej Fajčík SNS Ľuboriečka 66 Zvolený
Milan Gúgľava SNS Malé Straciny 34 Zvolený
Štefan Paholík SNS Nová Ves 116 Zvolený
Miroslav Varga SNS Sklabiná 106 Zvolený
Ján Kulich SNS Slovenské Kľačany 24 Zvolený
Anna Bohovová SNS Sucháň 59 Zvolený
Anton Vajay SNS Veľký Lom 43 Zvolený
Iveta Orlayová SNS Vieska 65 Zvolený
Martin Caban SNS, SMER-SD Závada 142 Zvolený
Slavomír Šedro SNS, SMER-SD Závada 104 Zvolený
Pavel Šalamún SNS, SMER-SD Závada 89 Zvolený
René Potkan SNS, SMER-SD Závada 88 Zvolený
Vladimír Kret SNS Detvianska Huta 182 Zvolený
Pavel Kortiš SNS Detvianska Huta 173 Zvolený
Jolana Ľuptáková SNS Dúbravy 150 Zvolený
Pavel Remeselník SNS Dúbravy 141 Zvolený
Jana Miková SNS Horný Tisovník 54 Zvolený
Ján Melicherčík SNS, SMER-SD Horný Tisovník 53 Zvolený
Marek Sliacky SNS Klokoč 137 Zvolený
Rudolf Káčer SNS, SMER-SD Kriváň 144 Zvolený
Mário Chlebničan SNS, SMER-SD Kriváň 166 Zvolený
Peter Kršiak SNS Látky 149 Zvolený
Ľubomír Bahleda SNS Látky 99 Zvolený
Iveta Priadková SNS, SMER-SD Podkriváň 92 Zvolený
Martin Kováčik SNS, SMER-SD Podkriváň 92 Zvolený
Jozef Sekereš SNS, SMER-SD Podkriváň 90 Zvolený
Mária Volková SNS, SMER-SD Podkriváň 83 Zvolený
Jozef Melicher SNS, SMER-SD Vígľaš 257 Zvolený
Peter Žiak SNS, SMER-SD Vígľaš 211 Zvolený
Ján Matušov SNS, SMER-SD Vígľaš 192 Zvolený
Milan Cerovský SNS, SMER-SD Vígľaš 114 Zvolený
Anna Šimková SNS, SMER-SD Vígľaš 126 Zvolený
Monika Farbiaková SNS, SMER-SD Vígľašská Huta 181 Zvolený
Jozef Očenáš SNS, SMER-SD Vígľašská Huta 176 Zvolený
Peter Dávidík SNS Čabradský Vrbovok 74 Zvolený
Vladimír Drígeľ SNS Čabradský Vrbovok 71 Zvolený
Zuzana Jombíková SNS Čabradský Vrbovok 51 Zvolený
Milan Guži SNS Čabradský Vrbovok 43 Zvolený
Miroslav Nôta SNS Čekovce 130 Zvolený
Ján Hanes SNS Čekovce 88 Zvolený
Anna Korčoková SNS Dolný Badín 71 Zvolený
Peter Majdák SNS Hontianske Tesáre 85 Zvolený
Pavol Fidler SNS Hontianske Tesáre 62 Zvolený
Elena Mihóková SNS Hontianske Tesáre 41 Zvolený
Róbert Hnilica SNS Horný Badín 61 Zvolený
Lucia Ančinová SNS Horný Badín 45 Zvolený
Marián Čižmár SNS Kozí Vrbovok 51 Zvolený
František Čižmár SNS Kozí Vrbovok 41 Zvolený
Marek Mäsiar SNS Kozí Vrbovok 40 Zvolený
Darina Forgáčová SNS Kráľovce - Krnišov 64 Zvolený
Pavel Gura SNS Medovarce 81 Zvolený
Štefan Lutter SNS Selce 42 Zvolený
Štefan Matejka SNS Senohrad 218 Zvolený
Tomáš Sopko SNS Zemiansky Vrbovok 46 Zvolený
Mária Petrovičová SNS Zemiansky Vrbovok 45 Zvolený
Miriam Kučeráková SNS Zemiansky Vrbovok 24 Zvolený
Ľubomír Šimko SNS Zemiansky Vrbovok 21 Zvolený
Ján Bažík SNS Babiná 120 Zvolený
Jaroslav Ferianc SNS Bzovská Lehôtka 36 Zvolený
Milan Slančík SNS, SMER-SD Dubové 94 Zvolený
Dušan Kiš SNS, SMER-SD Dubové 88 Zvolený
Jaroslav Bešinský SNS, SMER-SD Dubové 87 Zvolený
Katarína Flochová SNS, SMER-SD Dubové 80 Zvolený
Ján Zvara SNS Kováčová 319 Zvolený
Božena Čunderlíková SNS Lieskovec 261 Zvolený
Miloš Mikleš SNS Lieskovec 226 Zvolený
Pavel Gajdoš SNS Očová 341 Zvolený
Marcel Juhaniak SNS Očová 325 Zvolený
Zuzana Rievajová SNS Pliešovce 450 Zvolený
Norbert Bosák SNS Sása 202 Zvolený
Peter Gnida SNS Sielnica 261 Zvolený
Daniel Sitár SNS Sielnica 218 Zvolený
Emil Toman SNS Turová 142 Zvolený
Michal Kušpal SNS Veľká Lúka 164 Zvolený
Ján Pršanec SNS Veľká Lúka 138 Zvolený
Martina Libiaková SNS Zvolenská Slatina 570 Zvolený
Elena Bartková SNS Zvolenská Slatina 425 Zvolený
Ján Šulek SNS Zvolenská Slatina 413 Zvolený
Peter Dávid SNS Železná Breznica 164 Zvolený
Roman Rusko SNS Železná Breznica 123 Zvolený
Katarína Melagová SNS Železná Breznica 117 Zvolený
Dušan Vajda SNS Baďan 55 Zvolený
Ivan Vojtáš SNS Banská Belá 351 Zvolený
Slavomír Blahút SNS Banská Belá 286 Zvolený
Marek Mlynárik SNS Banská Belá 215 Zvolený
Jaroslav Malatinec SNS Banský Studenec 92 Zvolený
Mária Urichová SNS Dekýš 59 Zvolený
Ján Bellan SNS Dekýš 57 Zvolený
Anna Pichnarčíková SNS, SMER-SD Kozelník 63 Zvolený
Mária Kubíková SNS, SMER-SD Kozelník 62 Zvolený
Eva Oravcová SNS, SMER-SD Kozelník 57 Zvolený
Michal Kašiar SNS, SMER-SD Močiar 54 Zvolený
Miroslav Škvarka SNS, SMER-SD Močiar 51 Zvolený
Július Páleník SNS, SMER-SD Močiar 43 Zvolený
Ján Prefertus SNS, SMER-SD Močiar 39 Zvolený
Emília Kohútová SNS, SMER-SD Močiar 38 Zvolený
Pavel Haring SNS Počúvadlo 28 Zvolený
Peter Paučo SNS Prenčov 138 Zvolený
Janka Binderová SNS Prenčov 124 Zvolený
Simona Guláková SNS Svätý Anton 415 Zvolený
Zuzana Binderová SNS Svätý Anton 307 Zvolený
Petra Slobodová SNS Svätý Anton 300 Zvolený
Janka Koreňová SNS Svätý Anton 275 Zvolený
Katarína Točeková SNS Svätý Anton 252 Zvolený
Jozef Binder SNS Svätý Anton 233 Zvolený
Michal Beneš SNS Štiavnické Bane 234 Zvolený
Tomáš Blaško SNS Štiavnické Bane 207 Zvolený
Filip Danko SNS Vysoká 64 Zvolený
Mária Bieliková SNS Vysoká 44 Zvolený
Helena Lacová SNS Brehy 242 Zvolený
Ján Michálik SNS Horné Hámre 139 Zvolený
Matúš Baniari SNS Hrabičov 119 Zvolený
Peter Repiský SNS Hrabičov 112 Zvolený
Zdenko Repiský SNS Župkov 166 Zvolený
Ľubica Supuková SNS Župkov 142 Zvolený
Ján Barniak SNS Ladomerská Vieska 178 Zvolený
Ľuboš Škriniar SNS Ladomerská Vieska 141 Zvolený
Michal Gáfrik SNS Ladomerská Vieska 136 Zvolený
Jarmila Korálová SNS Lovčica - Trubín 188 Zvolený
Miroslav Regináč SNS Lovčica - Trubín 180 Zvolený
Rudolf Námešný SNS Lovčica - Trubín 235 Zvolený
Stanislav Želiar SNS Repište 83 Zvolený
Lenka Ihradská SNS Trnavá Hora 345 Zvolený
Ján Kleban SNS Andrejová 90 Zvolený
Jaroslav Petruš SNS Andrejová 72 Zvolený
Daniel Ščasný SNS Beloveža 163 Zvolený
Jaroslav Marko SNS Beloveža 156 Zvolený
Ivan Rybovič SNS Bogliarka 25 Zvolený
Matúš Ondusko SNS Buclovany 111 Zvolený
František Hanč SNS Dubinné 126 Zvolený
Vazil Čech SNS Frička 84 Zvolený
Slavomír Trudič SNS Hrabské 122 Zvolený
Jaroslav Mihalik SNS Hrabské 100 Zvolený
Jaroslav Glitta SNS Hrabské 98 Zvolený
Ján Giba SNS Hutka 36 Zvolený
Peter Gajdoš SNS Hutka 33 Zvolený
Michaela Jenčík SNS Chmeľová 110 Zvolený
Andrej Kosár SNS Jedlinka 33 Zvolený
Vladimír Šima SNS Jedlinka 29 Zvolený
Ľubica Pavúková SNS Kochanovce 66 Zvolený
Tomáš Podlesný SNS Kochanovce 47 Zvolený
Daniela Jurkyová SNS Krivé 51 Zvolený
Lenka Legnavská SNS Krivé 46 Zvolený
Monika Rohaľová SNS Kríže 28 Zvolený
Viera Smreková SNS Kríže 19 Zvolený
Vlastimil Gamec SNS Lascov 87 Zvolený
Dušan Evin SNS Lascov 86 Zvolený
Helena Haleková SNS Lascov 80 Zvolený
František Horvat SNS Lascov 73 Zvolený
Jozef Čorba SNS Lascov 68 Zvolený
Dana Chomjaková SNS Lenartov 132 Zvolený
Jaroslav Ondis SNS Lukavica 135 Zvolený
Rastislav Hankovský SNS Lukavica 114 Zvolený
Peter Ondis SNS Lukavica 101 Zvolený
Jaroslav Voľanský SNS Lukavica 93 Zvolený
Radoslav Kačmár SNS Lukov 160 Zvolený
Slávka Kapsdorferová SNS Lukov 145 Zvolený
Ľuboš Brenišin SNS Lukov 138 Zvolený
Milan Bilý SNS Lukov 135 Zvolený
Ján Malega SNS Lukov 106 Zvolený
Jana Rišková SNS Malcov 321 Zvolený
Dušan Kaľata SNS Malcov 314 Zvolený
Marcela Džambová SNS Malcov 298 Zvolený
Jana Cingeľová SNS Malcov 271 Zvolený
Adriana Pinďaková SNS Mikulášová 40 Zvolený
Lukaš Rostocky SNS Mikulášová 40 Zvolený
Anton Riško SNS Mikulášová 34 Zvolený
Vladislav Micheľ SNS Nižný Tvarožec 99 Zvolený
Jana Balaščáková SNS Nižný Tvarožec 84 Zvolený
Andrej Majerník SNS Nižný Tvarožec 77 Zvolený
Jozef Dzubák SNS Nižný Tvarožec 73 Zvolený
Peter Kohút SNS Nižný Tvarožec 72 Zvolený
Miroslav Lazor SNS Ortuťová 52 Zvolený
Ladislav Guba SNS Ortuťová 49 Zvolený
Milan Marušin SNS Ortuťová 43 Zvolený
Patrik Fiľakovský SNS Ortuťová 42 Zvolený
Martin Kovalčín SNS Raslavice 365 Zvolený
Stanislav Hankovský SNS Richvald 305 Zvolený
Maroš German SNS Richvald 304 Zvolený
Rastislav Sobek SNS Richvald 278 Zvolený
Andrea Hankovská SNS Richvald 266 Zvolený
Branislav Ildža SNS Richvald 262 Zvolený
Jozef Tej SNS Richvald 253 Zvolený
Jozef Lukáč SNS Smilno 256 Zvolený
Bedřich Velička SNS Smilno 233 Zvolený
Marek Kravčík SNS Smilno 232 Zvolený
Patrik Nižník SNS Smilno 227 Zvolený
Henrieta Dujčáková SNS Smilno 225 Zvolený
Ľuboš Majdák SNS Snakov 168 Zvolený
Pavol Moravec SNS Stebnícka Huta 73 Zvolený
Radoslav Hnatko SNS Stebnícka Huta 68 Zvolený
Vincent Vilček SNS Stuľany 94 Zvolený
Matúš Adamčík SNS Stuľany 86 Zvolený
Ján Kalist SNS Sveržov 135 Zvolený
Ľudmila Oravcová SNS Šiba 190 Zvolený
Rudolf Tilický SNS Šiba 150 Zvolený
Ján Doicear SNS Tarnov 112 Zvolený
Ján Vaňo SNS Tročany 120 Zvolený
Jozef Palko SNS Tročany 87 Zvolený
Peter Špik SNS Vyšná Polianka 34 Zvolený
Jana Kavuľová SNS Vyšná Polianka 31 Zvolený
Ján Mihalčín SNS Vyšná Voľa 115 Zvolený
Matúš Jusko SNS Vyšná Voľa 107 Zvolený
Zuzana Paľová SNS Vyšný Kručov 27 Zvolený
Eduard Dvorščák SNS Zborov 513 Zvolený
Matúš Jalek SNS Adidovce 66 Zvolený
Jozef Firko SNS Adidovce 58 Zvolený
Martin Murník SNS Baškovce 139 Zvolený
Marek Cholp SNS Baškovce 122 Zvolený
Vozár Pavol SNS Baškovce 110 Zvolený
Daniel Jevčák SNS Brestov 134 Zvolený
Ján Brehovský SNS Dedačov 38 Zvolený
Marián Valko SNS Hažín nad Cirochou 201 Zvolený
Ján Michalko SNS Hažín nad Cirochou 176 Zvolený
Ladislav Kováč SNS Hudcovce 136 Zvolený
Marián Macko SNS Chlmec 221 Zvolený
Marián Macej SNS Chlmec 175 Zvolený
Miroslav Firda SNS Chlmec 173 Zvolený
Peter Cenkner SNS Chlmec 151 Zvolený
Ján Šmajda SNS Jankovce 123 Zvolený
Iveta Jenčová SNS Jankovce 118 Zvolený
Štefan Jakuba SNS Jankovce 111 Zvolený
Ján Cmár SNS Jankovce 105 Zvolený
Andrej Veľas SNS Jankovce 101 Zvolený
Horymír Krokker SNS Jasenov 526 Zvolený
Jaroslav Kovaľ SNS Jasenov 459 Zvolený
Peter Farkaš SNS Jasenov 417 Zvolený
Štefan Kozák SNS Jasenov 276 Zvolený
Jozef Sojčák SNS Kamienka 169 Zvolený
Tomáš Herpák SNS Kochanovce 240 Zvolený
Jozef Benda SNS Kochanovce 199 Zvolený
Peter Čerevka SNS Kochanovce 183 Zvolený
Miroslava Ferjaková SNS Kochanovce 143 Zvolený
Jozef Krídla SNS Kochanovce 137 Zvolený
Ján Turčík SNS Košarovce 146 Zvolený
Juliána Sabolová SNS Košarovce 122 Zvolený
Michal Škumanič SNS Lackovce 147 Zvolený
Lukáš Černega SNS Ľubiša 140 Zvolený
Ján Harakaľ SNS Modra nad Cirochou 227 Zvolený
Gabriel Hančar SNS Modra nad Cirochou 193 Zvolený
Jozef Valkučák SNS Myslina 124 Zvolený
Ján Dzurko SNS Nižné Ladičkovce 71 Zvolený
Ján Ščerba SNS Pakostov 79 Zvolený
Dušan Gombita SNS Pakostov 71 Zvolený
Martina Panocová SNS Rovné 120 Zvolený
Vladimír Prochyra SNS Rovné 102 Zvolený
Anna Ferková SNS Ruská Poruba 56 Zvolený
Peter Tkáč SNS Slovenská Volová 82 Zvolený
Daniel Balica SNS Slovenské Krivé 43 Zvolený
Jaroslav Kontuľ SNS Topoľovka 242 Zvolený
Marián Pejko SNS Topoľovka 194 Zvolený
Miroslav Jackovič SNS Topoľovka 185 Zvolený
Antónia Kičová SNS Udavské 195 Zvolený
Miroslav Janošov SNS Veľopolie 79 Zvolený
Jozef Kondrát SNS Víťazovce 76 Zvolený
Marek Žak SNS Víťazovce 74 Zvolený
Anna Čišovská SNS Víťazovce 69 Zvolený
Ján Pavlovský SNS Víťazovce 65 Zvolený
Marianna Švigárová SNS Vyšná Sitnica 102 Zvolený
Jozef Rak SNS Závada 18 Zvolený
Alena Lešková SNS Závada 16 Zvolený
Michal Čemsák SNS Zubné 66 Zvolený
Marián Lazor SNS Čabalovce 81 Zvolený
Michal Suchý SNS Habura 122 Zvolený
Miroslav Turok-Me... SNS Habura 114 Zvolený
Rudolf Dobšovič SNS Oľšinkov 15 Zvolený
Marián Kundrát SNS Oľšinkov 9 Zvolený
Stanislav Vodilka SNS Roškovce 56 Zvolený
Stanislav Ferenc SNS Výrava 61 Zvolený
Vladimír Novák SNS Výrava 55 Zvolený
Verona Hakulinová SNS Brezovec 15 Zvolený
Ján Slivka SNS Brezovec 15 Zvolený
Libuša Baulovičová SNS Brezovec 14 Zvolený
Dominika Pažurová SNS Čukalovce 62 Zvolený
Jaroslav Kováč SNS Dlhé nad Cirochou 181 Zvolený
Dušan Kotus SNS Dúbrava 75 Zvolený
Darina Babičová SNS Dúbrava 55 Zvolený
Miroslav Kožuškanič SNS Dúbrava 51 Zvolený
Jana Černegová SNS Dúbrava 50 Zvolený
Branislav Lukáč SNS Hostovice 89 Zvolený
Ingrid Čornaničová SNS Hostovice 86 Zvolený
Marek Huľo SNS Hostovice 61 Zvolený
Marián Kerekanič SNS Kalná Roztoka 185 Zvolený
Peter Kuzma SNS Kalná Roztoka 127 Zvolený
Ján Badida SNS Klenová 145 Zvolený
Ján Danko SNS Kolbasov 23 Zvolený
Ján Batiľ SNS Kolbasov 22 Zvolený
Vasiľ Kosť SNS Kolbasov 22 Zvolený
Jozef Danko SNS Kolbasov 21 Zvolený
Viliam Vasilega SNS Kolbasov 20 Zvolený
Ľubica Cinkaničová SNS Kolonica 115 Zvolený
František Lojka SNS Kolonica 112 Zvolený
Ján Leňo SNS Kolonica 102 Zvolený
Marek Čornanič SNS Pichne 107 Zvolený
Michal Rohač SNS Pichne 105 Zvolený
Michal Kočan SNS Ruský Potok 31 Zvolený
Martin Tempeľ SNS Stakčín 399 Zvolený
Vladimír Mruz SNS Stakčín 368 Zvolený
Sergej Cilip SNS Stakčín 344 Zvolený
Ján Husťák SNS Stakčínska Roztoka 72 Zvolený
Ján Vajda SNS Strihovce 49 Zvolený
Michal Havriľák SNS Strihovce 46 Zvolený
Michal Sabač SNS Šmigovec 34 Zvolený
Marián Pristaš SNS Šmigovec 32 Zvolený
Michal Svitič SNS Šmigovec 19 Zvolený
Juraj Serej SNS Ubľa 177 Zvolený
Jitka Franduličová SNS Ubľa 149 Zvolený
Ján Wiener SNS Ulič 260 Zvolený
Patrik Wiener SNS Ulič 239 Zvolený
Ladislav Stanko SNS Ulič 208 Zvolený
Vasiľ Šulič SNS Ulič 202 Zvolený
Ivana Gaľová SNS Ulič 188 Zvolený
Michal Šanta SNS Ulič 185 Zvolený
Stanislav Dinič SNS Ulič 176 Zvolený
Ladislav Čopák SNS Uličské Krivé 44 Zvolený
Miroslav Komiňák SNS Abrahámovce 70 Zvolený
Jozef Kuper SNS Abrahámovce 64 Zvolený
Alena Pietrzyková SNS Hradisko 48 Zvolený
Oliver Mišalko SNS Ihľany 147 Zvolený
František Danielčak SNS Lechnica 87 Zvolený
Ján Navalaný SNS Lechnica 79 Zvolený
Juraj Grivalský SNS Lechnica 78 Zvolený
Renáta Nedoroščíková SNS Lechnica 68 Zvolený
Pavol Mrázik SNS Ľubica 678 Zvolený
Veronika Gromanová SNS Malý Slavkov 212 Zvolený
Pavol Česelka SNS Mlynčeky 159 Zvolený
Valent Hudaček SNS Mlynčeky 133 Zvolený
Jozef Reznický SNS Mlynčeky 132 Zvolený
Jozef Mačičák SNS Mlynčeky 105 Zvolený
Zoltán Hangurbadžo SNS Podhorany 267 Zvolený
Ľubomír Lauf SNS Stará Lesná 161 Zvolený
Jozef Hangurbadžo SNS Stráne pod Tatrami 140 Zvolený
Dušan Oračko SNS Stráne pod Tatrami 140 Zvolený
Milan Badžo SNS Stráne pod Tatrami 139 Zvolený
Jozef Kromka SNS Veľká Franková 79 Zvolený
Jozef Kolcun SNS Vlková 210 Zvolený
Katarína Klimková SNS Vlková 207 Zvolený
Peter Dunajčan SNS Vlková 205 Zvolený
Ladislav Kurčák SNS Vlková 192 Zvolený
Marián Vnenčák SNS Vlková 182 Zvolený
Vladimír Kozlík SNS Beharovce 58 Zvolený
Ružena Škotková SNS Beharovce 35 Zvolený
Michal Lepeták SNS Bijacovce 230 Zvolený
Adrián Franko SNS Bijacovce 199 Zvolený
Ján Novák SNS Bijacovce 199 Zvolený
Jozef Tejbus SNS Bijacovce 184 Zvolený
Michal Biroščák SNS Brutovce 46 Zvolený
Dušan Žabecký SNS Buglovce 67 Zvolený
Ján Lukáč SNS Domaňovce 239 Zvolený
Peter Koršala SNS Dravce 138 Zvolený
Jozef Pitoňák SNS Dravce 138 Zvolený
František Glodžák SNS Dravce 133 Zvolený
Mariana Garčárová SNS Dravce 125 Zvolený
Andrej Petruš SNS Dravce 116 Zvolený
Darina Kaľavská SNS Granč - Petrovce 224 Zvolený
Milan Ivančák SNS Granč - Petrovce 199 Zvolený
Ladislav Štofila SNS Granč - Petrovce 159 Zvolený
Peter Michalík SNS Harakovce 31 Zvolený
Pavol Cmorej SNS Harakovce 28 Zvolený
Jozef Kaľavský SNS Harakovce 26 Zvolený
Alena Jasenčáková SNS Korytné 54 Zvolený
Mária Ondziková SNS, SMER-SD Lúčka 48 Zvolený
Jana Gromanová SNS, SMER-SD Lúčka 46 Zvolený
Marek Zavadský SNS, SMER-SD Lúčka 39 Zvolený
Ľubomír Tatarko SNS, SMER-SD Lúčka 37 Zvolený
Dominik Rerko SNS Ordzovany 46 Zvolený
Milan Markovič SNS Ordzovany 43 Zvolený
Pavol Orinin SNS Poľanovce 49 Zvolený
Branislav Orinin SNS Poľanovce 46 Zvolený
Ján Vrábeľ SNS Vyšné Repaše 34 Zvolený
Ján Chovanec SNS Vyšný Slavkov 97 Zvolený
Jaroslav Zachar SNS Hôrka 280 Zvolený
Pavel Marušin SNS Liptovská Teplička 406 Zvolený
Peter Géci SNS Liptovská Teplička 377 Zvolený
František Teplický SNS Spišské Bystré 544 Zvolený
Pavol Poracký SNS Spišské Bystré 487 Zvolený
František Knežnik SNS Spišské Bystré 401 Zvolený
Václav KIust SNS Spišské Bystré 364 Zvolený
Štefan Bukovič SNS Spišský Štiavnik 701 Zvolený
Šimon Mindok SNS Vernár 172 Zvolený
Natália Krajňáková SNS Abranovce 133 Zvolený
Ľubomír Adreánsky SNS, SMER-SD Bertotovce 142 Zvolený
Ján Jurek SNS, SMER-SD Bertotovce 138 Zvolený
Martin Slanina SNS Bretejovce 141 Zvolený
Marián Zeleňák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 155 Zvolený
Rudolf Švec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 134 Zvolený
Dezider Mačo MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 121 Zvolený
Jaroslav Maľar MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 113 Zvolený
Peter Vozár SNS Fričovce 186 Zvolený
Bartolomej Cicoň SNS Fričovce 162 Zvolený
Mária Girmalová SNS, SMER-SD Geraltov 40 Zvolený
Mária Mešťanová SNS, SMER-SD Geraltov 39 Zvolený
Vladimír Dolhý SNS, SMER-SD Geraltov 31 Zvolený
Kamila Valenčínová SNS, SMER-SD Hermanovce 326 Zvolený
Mária Balážová SNS, SMER-SD Hermanovce 213 Zvolený
Adriana Triščíková SNS, SMER-SD Hermanovce 205 Zvolený
Radoslav Grejták SNS, SMER-SD Hermanovce 202 Zvolený
Martin Janiga SNS, SMER-SD Hrabkov 129 Zvolený
Mária Fottová SNS, SMER-SD Hrabkov 114 Zvolený
Ľubica Brodová SNS, SMER-SD Hrabkov 100 Zvolený
Róbert Schvarc SNS, SMER-SD Hrabkov 96 Zvolený
Valentín Schvarc SNS, SMER-SD Hrabkov 88 Zvolený
Marek Lukáč SNS Chmeľov 201 Zvolený
Miroslav Jakub SNS Chmeľovec 119 Zvolený
Július Pošivák SNS Chminianska Nová Ves 296 Zvolený
Zuzana Dolinská SNS Chminianska Nová Ves 273 Zvolený
Slavomír Luca SNS Chminianska Nová Ves 258 Zvolený
Matúš Rigas SNS Chminianska Nová Ves 254 Zvolený
Ľubomír Olejár SNS, SMER-SD Janov 106 Zvolený
Jozef Pribula SNS, SMER-SD Janov 100 Zvolený
Milan Kmecík SNS, SMER-SD Janov 99 Zvolený
Miroslav Harčár SNS, SMER-SD Janov 97 Zvolený
Ján Marko SNS, SMER-SD Janov 91 Zvolený
Erik Tobiaš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 98 Zvolený
Peter Sašina MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 94 Zvolený
Mária Ondusková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 76 Zvolený
Ján Žilka SMER-SD, SNS Lada 200 Zvolený
Martin Menceľ SNS, SMER-SD Ličartovce 171 Zvolený
Radoslav Jurko SNS, SMER-SD Ličartovce 166 Zvolený
Jarmila Červeňaková SNS Lipníky 196 Zvolený
Monika Vihonská SNS Lipníky 178 Zvolený
Stanislav Krochta SNS Lipníky 177 Zvolený
Martin Paľa SNS Lipníky 164 Zvolený
Iveta Jenčuráková SNS Lúčina 58 Zvolený
Radoslav Kaščák SNS Malý Slivník 90 Zvolený
Cyril Cmar SNS, SMER-SD Mirkovce 120 Zvolený
František Balog SNS, SMER-SD Mirkovce 107 Zvolený
Milan Lazor SNS, SMER-SD Mirkovce 106 Zvolený
Ján Sýkora SNS, SMER-SD Mirkovce 97 Zvolený
Peter Končár SMER-SD, SNS Nemcovce 118 Zvolený
Martina Matejová SMER-SD, SNS Nemcovce 105 Zvolený
Jozef Magda SNS Ovčie 158 Zvolený
Radovan Pagačár SNS Seniakovce 61 Zvolený
Marián Mroč SNS Seniakovce 41 Zvolený
Marián Radvák SNS Seniakovce 41 Zvolený
Rastislav Kundrát SNS Svinia 314 Zvolený
Cyril Čontofalský SNS, SMER-SD Šarišské Bohdanovce 170 Zvolený
Slavomír Kravec SNS Štefanovce 87 Zvolený
Peter Klobušovský SNS Tulčík 392 Zvolený
Peter Kopčák SNS Tulčík 366 Zvolený
Dávid Lukačko SNS Varhaňovce 100 Zvolený
Andrej Kmec SNS Veľký Slivník 101 Zvolený
Jakub Kolpák SNS Veľký Slivník 92 Zvolený
Daniel Šitár SNS Veľký Slivník 89 Zvolený
Jozef Štefan SNS Veľký Slivník 72 Zvolený
Miroslava Tomková SNS Veľký Slivník 53 Zvolený
Martin Vavrenec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 167 Zvolený
Peter Kačmár MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 150 Zvolený
Peter Škvarla MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 146 Zvolený
Peter Bartko SNS, SMER-SD Žipov 139 Zvolený
František Bartko SNS, SMER-SD Žipov 132 Zvolený
Lukáš Matúš SNS, SMER-SD Žipov 131 Zvolený
Pavol Janus SNS, SMER-SD Žipov 130 Zvolený
Marián Labaško SNS, SMER-SD Žipov 112 Zvolený
Martin Čačo SNS Brezovica 445 Zvolený
Andrej Filip SNS Brezovica 374 Zvolený
Peter Krenický SNS Ďačov 204 Zvolený
Marián Kocvár SNS Hanigovce 34 Zvolený
Ľuboslav Hudák SNS Hanigovce 32 Zvolený
Ondrej Kovaľ SNS Jakovany 132 Zvolený
Stanislav Miščík SNS Jakovany 118 Zvolený
Erika Grocká SNS Jakovany 105 Zvolený
Peter Poráč SNS Olejníkov 116 Zvolený
Jozef Tkáč SNS Olejníkov 113 Zvolený
Štefan Tall SNS Pečovská Nová Ves 378 Zvolený
Ján Antol SNS Pečovská Nová Ves 371 Zvolený
František Ondrej SNS Renčišov 46 Zvolený
Peter Hrubý SNS Uzovské Pekľany 133 Zvolený
Rastislav Štofan SNS Uzovské Pekľany 90 Zvolený
Ján Krompaščík SNS Čirč 246 Zvolený
Ján Vataščák SNS Čirč 201 Zvolený
Peter Feduš ml. SNS Hajtovka 30 Zvolený
Peter Feduš st. SNS Hajtovka 25 Zvolený
Emil Talár SNS Haligovce 137 Zvolený
Ján Želonka SNS Haligovce 121 Zvolený
Žaneta Niemiec SNS Haligovce 103 Zvolený
Peter Peklanský SNS Hromoš 110 Zvolený
Peter Hricko SNS Hromoš 102 Zvolený
Ján Jakubianský SNS Jakubany 621 Zvolený
Ján Compeľ SNS Jakubany 391 Zvolený
Jozef Kormaník SNS Jarabina 170 Zvolený
Veronika Onuferová SNS Kolačkov 264 Zvolený
Peter Žoldák SNS Kolačkov 205 Zvolený
Stanislav Mirga SNS Kolačkov 165 Zvolený
Lukáš Štefaník SNS Lacková 52 Zvolený
Ján Jankela SNS Lesnica 57 Zvolený
Marián Kuščak SNS, SMER-SD Litmanová 126 Zvolený
Peter Rusiňák SNS, SMER-SD Litmanová 121 Zvolený
Nadežda Hlinková SNS, SMER-SD Litmanová 97 Zvolený
Ján Harčarik SNS Ľubotín 199 Zvolený
Jacek Cyran SNS Malý Lipník 118 Zvolený
Antonín Nový SNS Malý Lipník 118 Zvolený
Peter Dlubáč SNS Nižné Ružbachy 248 Zvolený
Jozef Kaleta SNS Nižné Ružbachy 245 Zvolený
Stanislav Šoltisik SNS Nižné Ružbachy 230 Zvolený
Milan Gončár SNS Nižné Ružbachy 182 Zvolený
Marián Havrila SNS Šarišské Jastrabie 196 Zvolený
Ján Leško SNS Šarišské Jastrabie 174 Zvolený
Rastislav Tirko SNS Baňa 77 Zvolený
Miroslav Gondek SNS Baňa 58 Zvolený
Terézia Piskoriková SNS Breznica 224 Zvolený
Slavomíra Bazyľáková SNS Breznica 186 Zvolený
Erik Vrabeľ SNS Breznica 181 Zvolený
Jozef Melník SNS Breznica 162 Zvolený
Viliam Gonos SNS Breznica 144 Zvolený
Miloš Vrabeľ SNS Bžany 77 Zvolený
Matúš Šoltis SNS Gribov 55 Zvolený
Ján Kordoš SNS Chotča 137 Zvolený
Radovan Bujdoš SNS Chotča 134 Zvolený
Ján Moravec SNS Chotča 127 Zvolený
Martina Tkáčová SNS Chotča 120 Zvolený
Darina Rudyová SNS Chotča 118 Zvolený
Emília Kasardová SNS Jakušovce 15 Zvolený
Ján Geci SNS, SMER-SD Korunková 28 Zvolený
Miloš Džavoronok SNS, SMER-SD Korunková 24 Zvolený
Mikuláš Džavoronok SNS, SMER-SD Korunková 22 Zvolený
Stanislav Geci SNS, SMER-SD Korunková 21 Zvolený
Iveta Geciová SNS, SMER-SD Korunková 21 Zvolený
Dušan Antoš SNS Krušinec 61 Zvolený
Ivana Kočišová SNS Krušinec 49 Zvolený
Mária Olexová SNS Krušinec 49 Zvolený
Viliam Jačisko SNS Krušinec 46 Zvolený
Viktor Michrina SNS Krušinec 46 Zvolený
Milan Trebišovský SNS Makovce 47 Zvolený
Vasil Štefanco SNS Makovce 36 Zvolený
Róbert Gramata SNS Malá Poľana 43 Zvolený
Peter Slivka SNS Malá Poľana 40 Zvolený
Ján Jancura SNS Malá Poľana 37 Zvolený
Marián Jancura SNS Malá Poľana 37 Zvolený
Peter Štefani SNS Malá Poľana 32 Zvolený
Ivan Grundza SNS Miková 37 Zvolený
Ján Varchola SNS Miková 33 Zvolený
Marián Semanco SNS Miňovce 166 Zvolený
Milena Tarabčáková SNS Miňovce 126 Zvolený
Anna Berežná SNS Soľník 17 Zvolený
Jozef Pavlenko SNS Soľník 17 Zvolený
Ján Pavlenko SNS Soľník 17 Zvolený
Anton Jevočin SNS Soľník 16 Zvolený
Michal Komišak SNS Soľník 16 Zvolený
Štefan Palaščák SNS, SMER-SD Varechovce 59 Zvolený
Mária Kozáková SNS, SMER-SD Varechovce 55 Zvolený
Slavomír Choma SNS, SMER-SD Varechovce 41 Zvolený
Mária Kasardová SNS, SMER-SD Veľkrop 82 Zvolený
Ľuboš Bzdiľ SNS, SMER-SD Veľkrop 72 Zvolený
Michal Jaselský SNS, SMER-SD Veľkrop 66 Zvolený
Helena Janočková SNS, SMER-SD Veľkrop 63 Zvolený
Kamil Ripper SNS Vislava 67 Zvolený
Helena Popiková SNS Vladiča 20 Zvolený
Miroslav Feciškanin SNS Vladiča 19 Zvolený
Pavel Jaselský SNS Vojtovce 30 Zvolený
Nikola Papierníková SNS Výškovce 46 Zvolený
Lukáš Novický SNS Vyšná Olšava 108 Zvolený
Peter Pisanský SNS Cernina 116 Zvolený
Milan Redecha SNS Cigla 24 Zvolený
Ivan Vasilenko SNS Dobroslava 14 Zvolený
Pavol Bodnár SNS Dukovce 95 Zvolený
Vladislav Švec SNS Dukovce 84 Zvolený
Pavol Jaržabek SNS Dukovce 75 Zvolený
Ján Jacko SNS Dukovce 73 Zvolený
Marek Kobyľan SNS Dukovce 72 Zvolený
Milan Ščerba SNS Havranec 9 Zvolený
Juraj Vaňko SNS Hrabovčík 111 Zvolený
Slavomír Novák SNS Kalnište 132 Zvolený
Miloš Ferenc SNS Kečkovce 56 Zvolený
Jozef Bandžak SNS Kračúnovce 284 Zvolený
Ivan Rodák SNS Krajná Bystrá 119 Zvolený
Róbert Hajduk SNS Kružlová 161 Zvolený
Tomáš Girmala SNS Kuková 178 Zvolený
Ondrej Maťaš SNS Kuková 142 Zvolený
Eva Bajkušová SNS Kuková 135 Zvolený
Kamil Remeta SNS Lužany pri Topli 72 Zvolený
Marián Pavlík SNS Lužany pri Topli 69 Zvolený
Marta Husivargová SNS Matovce 27 Zvolený
Stanislav Doruľa SNS Mestisko 125 Zvolený
Peter Biroš SNS Mičakovce 43 Zvolený
Vincent Pavúk SNS Mičakovce 31 Zvolený
Peter Čonka SNS Nižný Komárnik 45 Zvolený
Darina Kordošová SNS Nižný Komárnik 45 Zvolený
Jaroslav Drimák SNS Nová Polianka 29 Zvolený
Ján Barvirčák SNS Nová Polianka 23 Zvolený
Ján Boroš SNS Okrúhle 169 Zvolený
Monika Kurečková SNS Príkra 5 Zvolený
Marek Jacečko SNS Pstriná 18 Zvolený
Mária Kekeľová SNS Pstriná 16 Zvolený
Imrich Malačina SNS Radoma 90 Zvolený
Igor Hric SNS Radoma 80 Zvolený
Martina Matkobišová SNS Rakovčík 61 Zvolený
Dušan Gergeľ SNS Rakovčík 48 Zvolený
Tomáš Dulina SNS Rovné 120 Zvolený
Michal Humeník SNS Rovné 105 Zvolený
Vasiľ Demeter SNS Roztoky 63 Zvolený
Marián Čubirka SNS Soboš 48 Zvolený
Ján Čubirka SNS Soboš 34 Zvolený
Miroslav Slimák SNS Šarbov 6 Zvolený
Miroslav Haščák SNS Šemetkovce 36 Zvolený
Michal Klimik SNS Valkovce 71 Zvolený
Iveta Šoltésová SNS Valkovce 60 Zvolený
Jaroslav Vasičko SNS Valkovce 57 Zvolený
Jozef Kaščak SNS Valkovce 41 Zvolený
Mikuláš Hrebík SNS Valkovce 35 Zvolený
Aneta Vanátová SNS Vyšná Pisaná 23 Zvolený
Aneta Vasičková SNS Vyšná Pisaná 22 Zvolený
Miroslav Štapinský SNS Vyšný Komárnik 22 Zvolený
Vincent Foltin SNS Železník 65 Zvolený
Andrej Spišák SNS Železník 56 Zvolený
Marek Jurč SNS Želmanovce 115 Zvolený
Iveta Múdra SNS Želmanovce 94 Zvolený
Katarína Makuchová SNS Želmanovce 73 Zvolený
Ján Begala SNS Banské 369 Zvolený
Stanislav Anderko SNS Banské 199 Zvolený
Ondrej Hudík SNS Benkovce 99 Zvolený
Peter Hric SNS Cabov 118 Zvolený
Eva Maľudyová SNS Čaklov 392 Zvolený
Bohuš Kolesár SNS Čierne nad Topľou 235 Zvolený
Ján Straka SNS Čierne nad Topľou 225 Zvolený
Andrej Mihalčin SNS Čierne nad Topľou 205 Zvolený
Daniel Dargaj SNS Čierne nad Topľou 160 Zvolený
Ján Zubko SNS Davidov 279 Zvolený
Mikuláš Bačík SNS Davidov 172 Zvolený
Ľubomír Verbovanec SNS Ďurďoš 47 Zvolený
Irena Verbovancová SNS Ďurďoš 44 Zvolený
Ján Valčo SNS Hencovce 324 Zvolený
Jozef Andrek SNS Hermanovce nad Topľou 188 Zvolený
Tadeáš Andrek SNS Hermanovce nad Topľou 123 Zvolený
Peter Mikloš SNS Hlinné 260 Zvolený
Peter Fečko SNS, SMER-SD Jasenovce 68 Zvolený
Patrik Trecák SNS, SMER-SD Jasenovce 61 Zvolený
Jana Bochová SNS, SMER-SD Jasenovce 54 Zvolený
Milan Semko SNS, SMER-SD Jasenovce 54 Zvolený
Oľga Budzová SNS, SMER-SD Jasenovce 41 Zvolený
František Grundza SNS Jastrabie nad Topľou 70 Zvolený
Vladimír Rusnačko SNS Kladzany 194 Zvolený
Anna Gdovinová SNS Kladzany 186 Zvolený
Miroslav Hudák SNS Kladzany 154 Zvolený
Juraj Krišta SNS Kladzany 149 Zvolený
Tomáš Jenčo SNS Kladzany 141 Zvolený
Anna Delyová SNS Kučín 90 Zvolený
Silvia Temeryová SNS Merník 141 Zvolený
Peter Nahaj SNS Merník 129 Zvolený
Marta Vagaská SNS Merník 125 Zvolený
Klaudia Krištanová SNS Michalok 64 Zvolený
Miroslav Kužma SNS Nižný Hrušov 340 Zvolený
Anna Kotuľáková SNS Nová Kelča 106 Zvolený
Vladimír Macko SNS Ondavské Matiašovce 123 Zvolený
Magdaléna Jakubčová SNS Prosačov 33 Zvolený
Peter Mogiš SNS Radvanovce 69 Zvolený
Lukáš Peržeľ SNS Radvanovce 50 Zvolený
Marián Hirka SNS Remeniny 39 Zvolený
Marek Truchan SNS Sačurov 267 Zvolený
Dávid Capik SNS Sačurov 264 Zvolený
Stanislav Fečko SNS Slovenská Kajňa 216 Zvolený
Martin Sabol SNS Slovenská Kajňa 146 Zvolený
Peter Babinčák SNS Tovarné 199 Zvolený
Patrik Ferčák SNS Vyšný Kazimír 78 Zvolený
Juraj Ungrady SNS Zlatník 23 Zvolený
Andrej Česlák SNS Zlatník 20 Zvolený
Katarína Haľková SNS Žalobín 177 Zvolený
Marianna Škodiová SNS Blažice 104 Zvolený
Ján Hlavatý SNS Boliarov 108 Zvolený
Jaroslav Bodonský SNS Čakanovce 173 Zvolený
Róbert Čarný SNS Čaňa 508 Zvolený
Monika Gergeľová SNS Čaňa 421 Zvolený
Marta Balogová SNS Čaňa 402 Zvolený
Monika Tkáčová SNS Čižatice 106 Zvolený
Karol Juhás SNS Ďurkov 193 Zvolený
Tatiana Ontková SNS Ďurkov 190 Zvolený
Vladimír Netreba SNS Kecerovský Lipovec 54 Zvolený
Štefan Bálint SNS Košické Olšany 261 Zvolený
Marcel Eperješi SNS Košické Olšany 200 Zvolený
Roman Knap SNS Košické Olšany 191 Zvolený
Ján Stanislav SNS Košické Olšany 187 Zvolený
Beáta Horváthová SNS Košické Olšany 182 Zvolený
Róbert Budai SNS Kráľovce 203 Zvolený
Juraj Barej SNS Kráľovce 190 Zvolený
Gabriel Maľučký SNS Kráľovce 145 Zvolený
Silvia Olejárová SNS Nižná Hutka 184 Zvolený
Miroslav Petra SNS Nižná Hutka 167 Zvolený
Renáta Hudáková SNS Nižná Hutka 135 Zvolený
Martin Pástor SNS Nižná Hutka 126 Zvolený
Lukáš Štefan SNS Nižný Klátov 183 Zvolený
Marko Bačo SNS Nováčany 195 Zvolený
Marko Kudlik SNS Nováčany 182 Zvolený
Peter Tarnóci SNS Nováčany 179 Zvolený
Slavomír Gerenda SNS Nováčany 151 Zvolený
Imrich Palko SNS Nováčany 145 Zvolený
Jozef Beňuška SNS Nováčany 119 Zvolený
František Eperješi SNS Olšovany 99 Zvolený
Marek Dutko SNS Olšovany 96 Zvolený
Jozef Hudák SNS Seňa 462 Zvolený
Dávid Német SNS Skároš 172 Zvolený
Marek Onderko SNS Sokoľ 272 Zvolený
Eugen Varga SNS Sokoľany 209 Zvolený
Vincent Čigáš SNS Svinica 164 Zvolený
Bartolomej Vasiľ SNS Svinica 144 Zvolený
Ľubomír Čulko SNS Vyšná Kamenica 145 Zvolený
Ladislav Vangor SNS Vyšná Kamenica 96 Zvolený
Alena Cirnerová SNS Vyšný Klátov 141 Zvolený
Ondrej Jusko SNS Vyšný Klátov 107 Zvolený
Jozef Macko SNS Vyšný Klátov 99 Zvolený
Marek Dóci SNS Bracovce 233 Zvolený
Martin Lehotay SNS Čečehov 112 Zvolený
Branislav Hreňo SNS Čečehov 72 Zvolený
Martin Majerník SNS Falkušovce 164 Zvolený
Ján Vajda SNS Hatalov 180 Zvolený
Kristián Trusa SNS Horovce 198 Zvolený
Stanislav Drahňovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 95 Zvolený
Emil Knežo MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 89 Zvolený
Šimon Kendereš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 79 Zvolený
Marcel Vaško SNS Jastrabie pri Michalovciach 90 Zvolený
Rudolf Bendžuch SNS Kaluža 80 Zvolený
Jozef Hrašok SNS Laškovce 63 Zvolený
Milan Drotar SNS Malčice 150 Zvolený
Ján Kaľuha SNS Moravany 273 Zvolený
Viliam Procek SNS Moravany 225 Zvolený
Ján Medzibridský SNS Nacina Ves 188 Zvolený
Jana Cibereová SNS Poruba pod Vihorlatom 168 Zvolený
Tomáš Melega SNS Pusté Čemerné 168 Zvolený
Gabriel Hricik SNS Pusté Čemerné 122 Zvolený
Štefan Hreha SNS Slavkovce 85 Zvolený
Slavomír Repko SNS Slavkovce 74 Zvolený
Tomáš Koreň SNS Šamudovce 135 Zvolený
Vladimír Adam SNS Trnava pri Laborci 210 Zvolený
Dušan Puškár SNS Trnava pri Laborci 142 Zvolený
Michal Bobik SNS Trnava pri Laborci 139 Zvolený
Ján Čverčko SNS Trnava pri Laborci 129 Zvolený
Ján Saxun SNS Vysoká nad Uhom 136 Zvolený
Štefan Praskaj SNS Zemplínska Široká 219 Zvolený
Jozef Vážný SNS Blatná Polianka 30 Zvolený
Marek Macik SNS Blatná Polianka 28 Zvolený
Roman Ragan SNS Bunkovce 71 Zvolený
Anna Červenaková SNS Hlivištia 114 Zvolený
Juraj Kica SNS Hlivištia 100 Zvolený
Melánia Novotná SNS Horňa 76 Zvolený
Ján Ferenc SNS Husák 58 Zvolený
Iveta Hlaváčová SNS Husák 55 Zvolený
Zuzana Jakubová SNS Husák 50 Zvolený
Jana Abrahámová SNS Husák 47 Zvolený
Ján Vasiľko SNS Choňkovce 145 Zvolený
František Širaj SNS Choňkovce 117 Zvolený
Stanislav Babič SNS Inovce 49 Zvolený
Robert Ivaniš SNS Inovce 41 Zvolený
Monika Lukačková SNS Koromľa 91 Zvolený
Radoslav Kendereš SNS Kristy 51 Zvolený
Pavol Ferenčák SNS Lekárovce 148 Zvolený
Mária Tokárová SNS Nižné Nemecké 107 Zvolený
Miroslav Fedor SNS Nižné Nemecké 102 Zvolený
Juraj Lenčéš SNS Nižné Nemecké 96 Zvolený
Katarína Hurová SNS Nižné Nemecké 93 Zvolený
Dušan Kostič SNS Petrovce 70 Zvolený
Lucia Gavulová SNS Petrovce 61 Zvolený
Alexander Ladányi SNS Pinkovce 56 Zvolený
Marián Kováč SNS Pinkovce 46 Zvolený
Maroš Gožo SNS Porostov 72 Zvolený
Emília Berešová SNS Porostov 71 Zvolený
Marcela Kožuškani... SNS Ruská Bystrá 37 Zvolený
Zdenko Kondik SNS Sobrance 270 Zvolený
Gabriela Gorejová SNS Svätuš 45 Zvolený
Dávid Spišák SNS Veľké Revištia 100 Zvolený
Lívia Kotorová SNS Vyšná Rybnica 72 Zvolený
Miloš Tomko SNS Vyšné Remety 101 Zvolený
Michal Čermák SNS Záhor 115 Zvolený
Jaroslav Josai SNS Záhor 108 Zvolený
Miroslav Majerčák SNS Dedinky 65 Zvolený
Maroš Korfanta SNS Dedinky 57 Zvolený
Anton Horváth SNS Dedinky 30 Zvolený
Miriam Vlčeková SNS Dobšiná 455 Zvolený
Janka Ciberajová SNS Gemerská Poloma 501 Zvolený
Ondrej Tompoš SNS Gemerská Poloma 478 Zvolený
Jaroslav Vešelínyi SNS Gemerská Poloma 464 Zvolený
Alica Nemčková SNS Gemerská Poloma 426 Zvolený
Juraj Dovala SNS Gemerská Poloma 389 Zvolený
Jana Červenáková SNS Gemerská Poloma 378 Zvolený
Mária Spišáková SNS Gemerská Poloma 359 Zvolený
Ján Marciš SNS Gočovo 100 Zvolený
Ivan Fandák SNS Gočovo 97 Zvolený
Tibor Krčmár SNS Henckovce 96 Zvolený
Ivana Fafráková SNS Henckovce 79 Zvolený
Štefan Petergáč SNS Henckovce 72 Zvolený
Dušan Hlaváč SNS Kobeliarovo 79 Zvolený
Vladimír Vojtko SNS Koceľovce 62 Zvolený
Martin Lukáč SNS Koceľovce 46 Zvolený
Ondrej Gallo SNS Markuška 41 Zvolený
Peter Gallo SNS Markuška 40 Zvolený
Peter Hodermarský SNS Markuška 38 Zvolený
Marián Kapusta SNS Ochtiná 77 Zvolený
Miloš Vőlďák SNS Pača 183 Zvolený
Igor Urbančík SNS Pača 173 Zvolený
Marek Oros SNS Petrovo 22 Zvolený
Dáša Dovcová SNS Petrovo 21 Zvolený
Ondrej Breznen SNS Petrovo 19 Zvolený
Ondrej Doboš SNS Rakovnica 211 Zvolený
Milan Hlaváč SNS Rakovnica 206 Zvolený
Ján Demko SNS Rejdová 191 Zvolený
Matej Ambruž SNS Rejdová 188 Zvolený
Marek Dovalovský SNS Rejdová 176 Zvolený
Jana Molčanová SNS Rejdová 169 Zvolený
Marian Molčan SNS Rejdová 166 Zvolený
Ján Gonos SNS Rožňavské Bystré 161 Zvolený
Jaroslav Jakubovský SNS Slavoška 29 Zvolený
Ján Ambroz SNS Stratená 28 Zvolený
Peter Bafi SNS Stratená 21 Zvolený
Tomáš Fabišík SNS Stratená 15 Zvolený
Viliam Klobušník SNS Vlachovo 233 Zvolený
Denisa Vargová SNS Vlachovo 222 Zvolený
Emil Gál SNS Vlachovo 213 Zvolený
Miloslav Ďurán SNS Vlachovo 206 Zvolený
Andrea Hajdúková SNS Vlachovo 177 Zvolený
Juraj Kováč SNS Vlachovo 177 Zvolený
Tomáš Dorčák SNS Helcmanovce 194 Zvolený
Mária Krajňáková SNS Henclová 27 Zvolený
Milan Kotlár SNS Richnava 369 Zvolený
Arpád Plachetka SNS Švedlár 361 Zvolený
Ján Pačan SNS Bystrany 274 Zvolený
Emil Mikolaj SNS Danišovce 216 Zvolený
Ľubomír Majko SNS Danišovce 193 Zvolený
Rastislav Kočiš SNS Danišovce 185 Zvolený
Dušan Filip SNS Hincovce 83 Zvolený
Martin Pavol SNS Hincovce 79 Zvolený
Jozef Uhrín SNS Hincovce 60 Zvolený
Marcel Kacvinský SNS Hrabušice 296 Zvolený
Jaroslav Klučár SNS Lieskovany 86 Zvolený
Miriama Farkalinová SNS Markušovce 751 Zvolený
Viera Holečková SNS Markušovce 676 Zvolený
Miloš Michalko SNS Matejovce nad Hornádom 145 Zvolený
Ľubomír Leskovjanský SNS Mlynky 164 Zvolený
Mariana Horká SNS Mlynky 135 Zvolený
Miroslav Čuj SNS Odorín 312 Zvolený
Marek Čarnoky SNS Odorín 276 Zvolený
Mária Džubáková SNS Odorín 274 Zvolený
Slavomír Vansač SNS Poráč 191 Zvolený
Ján Volný SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 3178 Zvolený
Dávid Demečko SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 1887 Zvolený
Peter Zelený SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 1787 Zvolený
Pavol Bečarik SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 2246 Zvolený
Peter Ruman SNS Teplička 186 Zvolený
Alena Janovcová SNS Vítkovce 116 Zvolený
Ľubomír Kováč SNS Vítkovce 103 Zvolený
Emil Dudáš SNS Cejkov 201 Zvolený
Štefan Kočiš SNS Cejkov 197 Zvolený
Mikuláš Horňák SNS Kazimír 114 Zvolený
Vladimír Švec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 121 Zvolený
Vladimír Hvasta MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 46 Zvolený
Peter Koščo SNS Plechotice 177 Zvolený
Martin Hrubovský SNS Plechotice 152 Zvolený
Vladimír Rusnák SNS Plechotice 151 Zvolený
Ján Buhaj SNS Rad 164 Zvolený
Matej Kotos SNS Slivník 262 Zvolený
Peter Bielek SNS Stankovce 41 Zvolený
Alena Bajusová SNS Vojčice 377 Zvolený
Jozef Bajus SNS Vojčice 272 Zvolený
Martina Oravcová SNS Vojčice 243 Zvolený
Martin Konečný SNS Vojčice 229 Zvolený
Slavomír Danko SNS Zbehňov 85 Zvolený
Veronika Bunčíková SNS Zbehňov 50 Zvolený
Pavol Ninač SNS Zemplínske Hradište 212 Zvolený
Marián Naď SNS Zemplínsky Branč 56 Zvolený