Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Zdenko Trebuľa SDA, SMK-MKP, SMER, ANO Košice
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky
Dušan Poľacký SDA, SMER, SNS, ĽB, HZDS, ANO Trebišov
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Martin Dolinič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Vyšné Remety
Mária Brannová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruskovce
Ján Berezňanin SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruská Bystrá
Eva Landová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Remetské Hámre
Michal Semáč SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Pinkovce
František Marcin SDĽ, SMER, SNS, HZDS Ostrov
Milan Kočan SDĽ, SMER, KSS, HZDS Orechová
Andrej Holuvčák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Nižná Rybnica
Anna Janošová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Kristy
Vasil Varjan SDĽ, SMER, KSS Krčava
Ján Dvorčák SMER Soboš
Miroslav Vasilenko SMER, HZDS, ANO Rakovčík
Juraj Petný SDĽ, SMER, ĽB, KSS, ANO Nižný Orlík
Darina Keselicová SMER, SDKÚ Nižný Mirošov
Milan Grega SMER Nižná Pisaná
Michal Dzúr SMER, SDKÚ, ANO Mlynárovce
Jozef Durkot SDĽ, SMER, HZDS Kurimka
Marta Frančáková SMER, SDKÚ, HZDS Korejovce
Michal Feňo SMER Kečkovce
Pavol Fek SMER Kapišová
Ján Franko SMER Hunkovce
Jaroslav Sadiv SMER, KSS, HZDS Dlhoňa
Michal Bartko SDĽ, SMER, KSS, HZDS Svidník
Ján Rubis SDĽ, SDA, SMER, ANO Giraltovce
Juraj Pšár SMER, ANO Vyšný Hrabovec
Ján Olčák SMER Vyšná Olšava
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Juraj Prusák SMER Tisinec
Miroslav Vavrek SMER Potoky
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Štefan Gima SMER, P SNS, HZDS Chotča
Milan Blicha SMER, KDH, HZDS Havaj
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Miroslav Fečko SMER, KSS, HZDS Bžany
Ľubomír Rešetár SMER Šarišské Jastrabie
Tatiana Budajová SDĽ, SMER Ruská Voľa nad Popradom
Jozef Kaleta SDA, SMER, SNS, HZDS Nová Ľubovňa
Jozef Havrila SMER, SDKÚ, HZDS Ľubotín
Mikuláš Mýtnik SDĽ, SMER, KSS, HZDS, HZD Kamienka
Mikuláš Kaňa SDĽ, SMER, ĽB, KSS, HZDS Jarabina
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Ján Jendruš SZS, SMER, ANO Šarišské Dravce
Dušan Eliáš SMER, HZDS Ražňany
Miroslav Straka SMER, ANO Milpoš
Ján Šejirman SMER, ANO Krivany
Vladimír Mačo SMER, HZDS Jakubova Voľa
Marián Dujava SMER, ANO Jakovany
Štefan Čekan SMER, KSS Hanigovce
Bystrík Hudák SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Dubovica
Ján Čarák SMER, HZDS, ANO Torysky
František Slebodník SDĽ, SMER, HZDS Spišské Podhradie
Michal Molčan SMER, SDKÚ, KDH Nižné Repaše
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Viera Kašperová SMER, HZDS, ANO Vyšný Slavkov
Peter Pitoňák SMER, HZDS Granč - Petrovce
František Strela SDĽ, SMER Výborná
Milan Tremba SDĽ, SMER Vojňany
Milan Hrivňák SDĽ, SMER Veľká Lomnica
Peter Pitoňák SDĽ, SMER Stráne pod Tatrami
Jozef Smoleňák SDĽ, SMER Osturňa
Igor Šajtlava SMER, SDKÚ, , ANO Kežmarok
Ján Turek SMER Ihľany
Jozef Sivák SMER Prituľany
Ladislav Polák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Inovce
Ján Skyba SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Choňkovce
Jana Dzurjová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Bunkovce
Andrej Petrúň SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Beňatina
František Bačo SMER Brzotín
Ján Timár SDĽ, SMER, KSS, HZDS Roštár
Martin Gallík SDĽ, SMER, SDKÚ Nižná Slaná
Ján Lukáč SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Koceľovce
Ľubomír Gallo SMER, HZDS Honce
Július Farkašovský SDĽ, SMER, KSS, HZDS Betliar
Jozef Véber SMER Nižná Myšľa
Ladislav Lumtzer SMK-MKP, SMER, SDKÚ, ANO Košice - Dargovských Hrdinov
Pavol Mutafov SMK-MKP, SDA, SMER, ANO Košice - Západ
Ján Hvizdoš SMER, SNS, KSS, HZDS, HZD Gelnica
Emília Marcinková SMER, SDKÚ, DS Ďurďoš
Ján Cmár SMER Ďapalovce
Michal Dvorjak SMER, SDKÚ, DS, ANO Čierne nad Topľou
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Dušan Dzurko SDĽ, SMER, HZDS Babie
Tomáš Lešo SMER, HZDS Vranov nad Topľou
Mária Fečkovičová SZS, SMER, SDKÚ, DS, ANO Žalobín
Vincent Gajdoš SDĽ, SMER, KSS Zlatník
Michal Kľučár SDĽ, SMER, KDH, HZDS Vlača
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Jozef Hričan SMER, SDKÚ, DS, ANO Slovenská Kajňa
Mária Jarošová SMER, SDKÚ, ANO Sečovská Polianka
Michal Duda SMER Vyšný Kazimír
Anna Chamajová SMER, KDH, HZDS Ruská Voľa
Jozef Mogiš SMER Radvanovce
Bartolomej Boronkaj SMER, SDKÚ, ANO Poša
Pavol Hybala SMER, SDKÚ, KDH Petkovce
Mária Mražiková SMER, SDKÚ, ANO Ondavské Matiašovce
Stanislav Boroš SMER, SNS, HZDS Nižný Kručov
Ján Jusko SMER Nižný Hrušov
Milka Kerekešová SDĽ, SMER Michalok
Marián Kostelník SMER, SDKÚ, ANO Merník
Miroslav Ivančo SMER Matiaška
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
Štefan Vilcega SMER, SDKÚ, DS, ANO Jasenovce
Mikuláš Krajkovič SMER Vápeník
Ladislav Boško SMER, SDKÚ Myslina
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Mária Ontkaninová SMER Zlaté
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Ján Ivančin SMER Vyšná Polianka
Andrej Buvalič SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Šarišské Čierne
Ľudmila Sosňaková SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Stebnícka Huta
Anna Foľtová SMER, HZDS Richvald
Stanislav Jackanin SMER Rešov
Mária Ivančová SMER, HZDS Ortuťová
Michal Sokol SDĽ, SMER, HZDS Nižná Voľa
Anna Pasterňáková SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Nižná Polianka
Anton Riško SMER Mikulášová
Anna Špaková SDĽ, SMER, HZDS Lipová
Ján Jajko SMER, SNS, ANO Lenartov
Mária Špirková SDĽ, SMER, ANO Kurov
Jozef Fida SDĽ, SMER, HZDS Kurima
Jozef Choma SDĽ, SMER Kružlov
Elena Gregová SDĽ, SMER, SDKÚ Kochanovce
Ján Labanc SMER, HZDS Kobyly
Ján Železný SDĽ, SMER, KSS, ANO Chmeľová
Anna Carachová SMER, SDKÚ, ANO Hutka
Anna Galuščaková SMER, HZDS Hrabské
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Tomáš Dvorský SDĽ, SMER, HZDS Hankovce
Marián Harčarik SMER Gerlachov
Mária Lukáčová SMER, HZDS Dubinné
Juraj Džmura SDĽ, SMER, HZDS Bogliarka
Eva Pobořilová SDĽ, SMER, HZDS Beloveža
Marta Šmondrková SMER, SNS Veľká Lehota
Juraj Schwarz SOP, SDSS, SMER, HZD Nová Baňa
Ján Kliment SMER Lukavica
Vladimír Pastierovič SMER, SNS, HZDS Železná Breznica
Vladimír Kapusta SMER, SNS, HZDS Tŕnie
Stanislav Koreň SDĽ, SDA, SMER, ANO Sliač
František Moravec SMER, HZDS Budča
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Viliam Bayer SMER, SDKÚ, ANO Malý Krtíš
Marián Galo SMER Zombor
Anna Triznová SMER, HZDS Sucháň
Ján Naď SMER, HZDS Stredné Plachtince
Milota Červeňová SMER Senné
Pavel Kollár SMER, HZD Príbelce
Pavel Lekýr SDĽ, SMER Opava
Štefan Paholík SMER, HZDS Nová Ves
Aladár Bariak SMER, SDKÚ, ANO Modrý Kameň
Zoltán Tóth SMER Kosihovce
Helena Salkaiová SDĽ, SDA, SMER, ANO Kiarov
Juraj Pastorok SMER, SDKÚ Horné Strháre
Miloš Beňov SMER Dolné Strháre
Matúš Bystriansky SDSS, SMER, SNS, SDKÚ, KĽS, ANO Dolná Strehová
Drahotín Zvalo SDSS, SMER Dačov Lom
Radoslav Palášthy SDĽ, SDA, SMER, ANO Červeňany
Ján Mikloš SMER, KSS, HZDS Vyšná Kamenica
Emília Fogarašová SMER Slanská Huta
Milan Bujňák SMER, ANO Brezovica
Andrej Lazor SDĽ, SMER, HZDS Žehňa
Ján Juščák SDĽ, SMER, HZDS Štefanovce
Jaroslav Fogaš SMER Šarišská Trstená
Agnesa Uličná SDĽ, SMER, HZDS Svinia
František Gašpar SDĽ, SMER, HZDS Seniakovce
Milan Kollár SDĽ, SMER, HZDS Ruská Nová Ves
Juraj Radačovský SMER, SNS, HZDS Podhorany
Imrich Gajdoš SDĽ, SMER, HZDS Miklušovce
Milan Hudák SDĽ, SMER, HZDS Lada
Pavol Veteráni SMER Kvačany
Gabriel Michalko SDĽ, SMER, HZDS Klenov
Ladislav Kokoška SDĽ, SMER, HZDS Kapušany
František Harčár SDĽ, SMER Janov
Jaroslav Hovančák SDĽ, SMER, HZDS Hrabkov
František Margita SDĽ, SMER, HZDS Hermanovce
Júlia Bortňáková SDĽ, SMER, HZDS Geraltov
Ladislav Tkáčik SDĽ, SMER, HZDS Fričovce
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
Marta Pavlinská SDĽ, SMER, HZDS Červenica
Jaroslav Kočamba SMER, HZDS Brežany
František Marinica SDĽ, SMER, HZDS Bertotovce
Štefan Murín SDĽ, SMER, HZDS Bajerov
Martin Lavko SMER, HZDS Spišské Bystré
Milan Vechter SMER, HZDS Mengusovce
Ivan Čičmanec SDĽ, SMER Batizovce
Valéria Goncová SMER Zbudská Belá
Michal Firkaľ SMER Valentovce
Jaroslav Ivanco SDĽ, SMER, ANO Svetlice
Anna Turská SMER, HZDS Sukov
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Peter Opuda SDĽ, SMER, ANO Čertižné
Jozef Kováčik SMER, SNS Brusník
Peter Mináč SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS Tisovec
Ondrej Knechta SMER Hrachovo
Ján Andrášik SDĽ, SMER Gemerské Teplice
Ondrej Maťašovský SMER Chvalová
Tibor Ottmár SMER Trenč
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Dušan Laco SMER Žibritov
Mária Janičkovičová SMK-MKP, SMER, KDH Zemplínske Kopčany
Vladimír Fricky SMER Andrejová
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Ľubomír Meliš SDĽ, SMER Sklené Teplice
Vojtech Sklenár SMER Jastrabá
Jozef Dekýš SMER Bzenica
Anna Krajčová SMER Trpín
Daniela Šinková SDĽ, SMER Sudince
Mária Škodová SMER Selce
Štefan Matejkin SDĽ, SMER, HZDS Litava
Martin Hámorský SDĽ, SMER Lišov
Oľga Mozoľová SMER Lackov
Vladimír Balko SMER Jalšovík
Štefan Pokľuda SMER, P SNS, HZDS, ANO Dudince
Miroslav Paška SMER Drienovo
Ján Baláž SMER, HZDS Devičie
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Stanislav Bitala SMER, ANO Sihla
Vladimír Bušniak SMER, ANO Horná Lehota
Martin Gonda SMER, ANO Beňuš
Alena Ciglanová SMER, HZDS Prenčov
Vladimír Bačík SMER, HZDS Ilija
Rudolf Michalčák SMER, HZDS, ANO Banský Studenec
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Vladimír Mecho SMER, SDKÚ, DS, ANO Banská Belá
Ľubica Kuková SDĽ, SMER, HZDS Baďan
Milan Jaďuď SDĽ, SMER, SNS, KSS Svätý Anton
Milan Turský SMER, SNS Višňové
Ján Sitek SMER, P SNS, HZDS Podbiel
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Albín Bella SMER Potok
Július Laššan SMER Mokrá Lúka
Jaroslav Gočaltovský SDĽ, SMER Revúca
Ján Bobonšic SMER Nandraž
Milan Matys SMER Babín
Marián Kvorka SMER Laskár
Marián Vojtík SDĽ, SMER, HZDS Podtureň
Vasil Popovič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Liptovský Hrádok
Peter Nemec SMER Dúbrava
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ľubomil Pleva SMER Konská
Milan Očko SMER, HZDS Kysucké Nové Mesto
Jozef Vilček SMER Zákopčie
Ján Podmanický SMER, SNS, P SNS, HZDS, HZD Stará Bystrica
Daniela Plánková SDĽ, SDA, SMER, HZDS Krásno nad Kysucou
Jozef Kontrík SMER, HZDS Korňa
Peter Korec SDĽ, SMER, HZDS Bytča
Martin Majer SMER Moštenica
Ján Koreň SMER Môlča
Anna Čerhýňová SMER Hrochoť
Miroslava Artimová SMER Harmanec
Zdeněk Michalec SMER Blesovce
Štefan Kováč SMER Nová Ves nad Žitavou
Vladimír Kmeť SMER Lúčnica nad Žitavou
Jaroslav Papp SMER Čeľadice
Ján Trubíni SMER Lula
Jozef Szabo SDA, SMER, SDKÚ, ANO Lok
Daniel Benčat SMER, HZD Kozárovce
Ladislav Klepáč SMER, SDKÚ, ANO Kvačany
Pavel Dzuriak SDĽ, SMER, HZDS Jamník
Imrich Králik SMER, HZDS Hronské Kľačany
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Jozef Jobbágy SMER Svätý Peter
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Ján Bodnár SMER, P SNS, HZDS Prievidza
Milan Guba SMER, HZDS Malé Uherce
Anton Zima SMER, HZDS Brodzany
Iveta Randziaková SDĽ, SMER, SNS, HZD Klátova Nová Ves
Jozef Baránik SMER, HZDS Hradište
Milan Botka SMER, HZDS Nedanovce
Jozef Trstenský SMER, HZDS Nové Mesto nad Váhom
Darina Čelináková SMER Bádice
Vojtech Mikláš SMER Malé Chyndice
Dušan Bublavý SMER, HZDS, HZD Častkovce
Zdeněk Chrenč SMER, HZDS, ANO Kostolné
Kamil Bunčiak SMER, HZDS, ANO Hrašné
Ján Zeman SMER, HZDS, ANO Stará Myjava
Jaroslav Ferianec SMER, HZDS, ANO Rudník
Pavel Halabrín SMER, HZDS, ANO Myjava
Ján Pleša SMER, HZDS, ANO Chvojnica
Ľudmila Gergeľová SDĽ, SMER, HZDS, ANO Bukovec
Milan Došek SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Krásna Ves
Zuzana Máčeková SDĽ, SMER, SNS, HZDS Uhrovec
Michal Srnec SMER Slatina nad Bebravou
Marián Kosiba SMER, HZDS Pečeňany
Ján Kormúth SMER, HZDS, HZD Horné Orešany
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Valéria Kudláčová SMER, HZDS Koválovec
Jozef Hazlinger SZS, SMER, SNS, HZDS Gbely
Ľudmila Vlčejová SMER, HZDS Koválov
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Emil Škodáček SZS, SMER Prašník
Miroslav Veľký SZS, SMER Tepličky
Ľuboš Savara SMER, SNS, HZDS Lednické Rovne
Jaroslav Baška SMER, HZDS Dohňany
Vladimír Polák SMER Horné Trhovište
Ladislav Piovarči SZS, SMER, ANO Leopoldov
Rudolf Štefanovič SMER, HZDS Koplotovce
Ján Dlhopolček SMER, SNS, HZDS Hlohovec
Ľuboš Gubáň SMER, SNS, HZDS, ANO Dvorníky
Otakar Tomešek SMER, HZDS Blahová
Štefan Hajduch SDĽ, SDA, SMER Rovinka
Vladimír Hrašna SMER, HZD Limbach
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Vladimír Kubovič SZS, SMER, SDKÚ, ANO Bratislava - Záhorská Bystrica
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa