Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Peter Rajkovič SMER, KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 474 8,94 Nezvolený
Iveta Hanulíková SMER Bratislava - Karlova Ves 3543 34,14 Zvolený
Marián Vereš HZD, SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Nové Mesto 2996 25,44 Nezvolený
Marián Miškanin SNS, HZD, SZS, SMER Bratislava - Petržalka 3578 13,32 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Ján Zvonár SZS, MOST - HÍD, SMER Bratislava - Rača 1315 19,07 Nezvolený
Slavomír Drozd SF, SNS, OK, SZS, SMER Bratislava - Ružinov 7218 36,36 Nezvolený
Martin Borguľa SZS, MOST - HÍD, SMER Bratislava - Staré Mesto 4579 32,34 Nezvolený
Ján Kučera OK, SF, SMER Bratislava - Záhorská Bystrica 321 20,74 Nezvolený
Miroslav Babčan SMER Borinka 33 8,09 Nezvolený
Miroslav Nedúchal SMER Gajary 148 11,76 Nezvolený
Vilibald Kičin SMER Jakubov 33 3,99 Nezvolený
Ľubomír Pavúk SMER Kuchyňa 149 19,01 Nezvolený
Peter Červenka SMER Malé Leváre 109 16,64 Nezvolený
Ivan Slezák SMER Plavecký Štvrtok 807 84,59 Zvolený
Pavel Slezák SMER Stupava 1653 55,62 Zvolený
Dušan Dvoran SMER Vysoká pri Morave 695 69,09 Zvolený
Oľga Zajícová SMER Závod 255 24,57 Nezvolený
Stanislav Strážay SMER Báhoň 144 18,09 Nezvolený
Miroslav Baxa SMER Budmerice 519 48,19 Nezvolený
Alexander Lukačovič SMER Dubová 138 28,11 Nezvolený
Artúr Soldán SMER Modra 467 13,45 Nezvolený
Radovan Mičunek SMER Píla 67 100,00 Zvolený
Ján Juran SNS, SMER Slovenský Grob 589 62,79 Zvolený
Alexander Achberger ĽS-HZDS, SNS, SMER Svätý Jur 812 34,66 Zvolený
Peter Fitz SNS, SMER Šenkvice 1485 83,47 Zvolený
Vojtech Baláž SMER Vinosady 165 27,05 Nezvolený
Stanislav Rýchly SMER Vištuk 13 2,10 Nezvolený
Jozef Čič KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 384 70,85 Zvolený
Ľubomír Petrák SMER Hurbanova Ves 90 100,00 Zvolený
Ferdinand Turinič SMER, KDH Chorvátsky Grob 513 29,20 Nezvolený
Jaroslav Ferianček ĽS-HZDS, SMER Miloslavov 362 42,69 Nezvolený
Dušan Slamka SMER Most pri Bratislave 113 12,49 Nezvolený
Štefan Hrubý SMER Nový Svet 39 100,00 Zvolený
Jozef Bartaloš SMER Rovinka 314 32,27 Nezvolený
Štefan Radics SMER Hubice 113 100,00 Zvolený
Ján Ozogány SMER Hviezdoslavov 78 29,89 Nezvolený
Alexander Godó SMER Jahodná 9 1,05 Nezvolený
Ján Csiba SMER Kráľovičove Kračany 33 4,83 Nezvolený
Ľudmila Láníková SMER Macov 73 51,77 Zvolený
Radovan Blažek SMER Šamorín 98 2,10 Nezvolený
Jozef Horváth SMER Trnávka 57 21,76 Nezvolený
Igor Németh SMER Abrahám 332 54,88 Zvolený
Ľuboš Šúry SMER Dolná Streda 407 100,00 Zvolený
Gabriel Lipkovics SMER Dolný Chotár 46 22,44 Nezvolený
Anna Kivarothová SMER Gáň 133 31,00 Nezvolený
Ivan Zelenák SMER Matúškovo 95 8,63 Nezvolený
Tomáš Nemeček SMER Pusté Sady 331 90,19 Zvolený
Miloš Glassa SMER Pusté Úľany 279 35,86 Nezvolený
Martin Tomčányi SMER, SDKÚ-DS Sereď 1725 32,22 Zvolený
Helena Mesárošová SMER Šalgočka 174 71,02 Zvolený
Václav Jurčaga SMER Šintava 303 32,97 Nezvolený
Miroslav Kovaľ SMER Šoporňa 762 40,27 Nezvolený
Peter Adámek SMER Vinohrady nad Váhom 93 10,97 Nezvolený
Roman Súkeník SMER Zemianske Sady 309 74,82 Zvolený
Jaroslav Janeček SMER Banka 499 56,51 Zvolený
Pavla Macová SMER Bašovce 9 4,43 Nezvolený
Ladislav Adamčík SMER Borovce 189 36,14 Nezvolený
Hana Madrová SMER Dolný Lopašov 224 49,56 Zvolený
Zuzana Komárková SMER Drahovce 210 16,06 Nezvolený
Mária Koláriková SMER Ducové 74 34,91 Zvolený
Jana Myjavcová SMER Hubina 176 55,52 Zvolený
Ján Horváth SMER Chtelnica 476 31,03 Nezvolený
Jozef Reško SMER Kočín 193 51,06 Zvolený
Jozef Vatrt ND, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krakovany 76 11,82 Nezvolený
Peter Hulman SMER Moravany nad Váhom 783 81,39 Zvolený
Jozef Michalička SMER Nižná 37 11,46 Nezvolený
Miloš Tamajka SMER Piešťany 2389 26,90 Nezvolený
Emil Škodáček SMER Prašník 246 63,40 Zvolený
Jozef Nesteš SMER Šterusy 82 26,80 Nezvolený
Peter Koiš SMER Veselé 18 3,05 Nezvolený
Štefan Kubík SMER Vrbové 586 21,62 Nezvolený
Júlia Vaculková SMER Bílkove Humence 16 15,09 Nezvolený
Rastislav Macek SMER Borský Mikuláš 318 19,86 Nezvolený
Ján Palkovič SMER Borský Svätý Jur 109 14,61 Nezvolený
Jozef Juríček SMER Častkov 6 1,48 Nezvolený
Pavol Holejšovský SMER Hlboké 195 36,45 Nezvolený
Zdenko Čambal SMER, ND Holíč 2440 68,91 Zvolený
Martin Masár SDKÚ-DS, SMER Hradište pod Vrátnom 185 46,84 Nezvolený
Milan Kopecký SMER Jablonica 252 25,45 Nezvolený
Valéria Kudláčová SMER Koválovec 62 72,09 Zvolený
Anton Škoda SMER Kuklov 5 1,48 Nezvolený
Ján Guček ND, SMER Letničie 17 5,28 Nezvolený
Anton Fiala KDH, SMER Osuské 289 81,64 Zvolený
Miroslav Pochylý ND, ĽS-HZDS, SMER, KDH Petrova Ves 375 100,00 Zvolený
Rudolf Bartal SMER Prietržka 107 37,28 Zvolený
Daniela Pavlíková SMER Prievaly 41 8,42 Nezvolený
Juraj Králiček SMER Rohov 105 54,40 Zvolený
Ivan Dujka SMER Rovensko 59 22,26 Nezvolený
Peter Betták SMER Smolinské 234 100,00 Zvolený
Jozef Vajda SMER Šajdíkove Humence 297 52,01 Zvolený
Radovan Prstek SMER Šaštín Stráže 1177 67,26 Zvolený
Igor Bojnanský SMER Bojničky 134 21,82 Nezvolený
Mária Turanská SMER Brestovany 185 15,98 Nezvolený
Pavol Hulík SMER Cífer 573 30,35 Nezvolený
František Červený SMER Červeník 37 4,38 Nezvolený
Karol Zachar SMER, SNS Dechtice 608 59,38 Zvolený
Peter Ladvenica SMER Dobrá Voda 36 7,64 Nezvolený
Jaroslav Hulík SMER Dolná Krupá 235 21,90 Nezvolený
Anna Slováková SMER Dolné Lovčice 232 65,17 Zvolený
Štefan Žák SMER Dolné Orešany 65 9,59 Nezvolený
Emília Mičianová SMER Dolné Otrokovce 95 44,39 Zvolený
Jaroslav Mrváň SMER Dolné Trhovište 149 100,00 Zvolený
Daniela Ambrušová SMER Dvorníky 123 12,77 Nezvolený
Peter Dvoran SMER, SDKÚ-DS, KDH Hlohovec 3200 43,51 Zvolený
Ján Hrčka SMER Horná Krupá 138 39,43 Zvolený
Ján Kormúth KDH, SMER Horné Orešany 524 60,93 Zvolený
Pavel Janiš SMER Horné Otrokovce 195 35,85 Nezvolený
Vladimír Kollár SMER Horné Zelenice 108 34,84 Nezvolený
Jozef Peško SMER Hrnčiarovce nad Parnou 54 5,63 Nezvolený
Andrea Jurenová SMER Kľačany 202 35,31 Nezvolený
Rudolf Štefanovič SMER Koplotovce 164 40,20 Zvolený
Jozef Bukovský SMER Lošonec 18 5,57 Nezvolený
Stanislav Michal SMER Merašice 168 68,02 Zvolený
Roman Sersen SMER Naháč 11 3,61 Nezvolený
Adrián Lupán SMER Radošovce 3 1,07 Nezvolený
Jaroslav Jamrich SMER Sasinkovo 226 100,00 Zvolený
Beata Mečiarová SMER Siladice 59 19,93 Nezvolený
Vladimír Krátky SMER Smolenice 278 16,80 Nezvolený
Jozef Ladvenica SMER Suchá nad Parnou 155 16,63 Nezvolený
Milan Prettenhofer SMER Šelpice 135 31,54 Nezvolený
Július Zemko SMER Špačince 584 48,67 Zvolený
Peter Bohunický SMER Šúrovce 215 20,61 Nezvolený
Angelika Kukučková SMER Tekolďany 31 29,81 Nezvolený
Miroslav Veľký SNS, SMER Tepličky 97 53,30 Zvolený
Miloš Bílik SMER Trstín 24 3,48 Nezvolený
Jozef Baňas HZD, SMER Vlčkovce 43 6,54 Nezvolený
Ján Fančovič SMER Zavar 165 18,44 Nezvolený
Mária Hajšová SNS, SMER Bánovce nad Bebravou 1460 20,35 Nezvolený
Jozef Asverus SMER Borčany 98 69,01 Zvolený
Ladislav Chudoba SMER Dežerice 288 100,00 Zvolený
Marian Petreje SMER Dolné Naštice 152 57,79 Zvolený
Jozef Petrek SMER Dubnička 36 48,65 Zvolený
Peter Laurinec SMER Haláčovce 65 33,33 Nezvolený
Jozef Hedera SMER Horné Naštice 63 22,50 Nezvolený
Iveta Poluchová SMER Chudá Lehota 62 41,89 Nezvolený
Milan Došek SMER Krásna Ves 236 78,15 Zvolený
Anna Jahodková SMER Kšinná 25 7,99 Nezvolený
Miroslav Struhačka SMER Ľutov 67 100,00 Zvolený
Jozef Zelenák SMER Malá Hradná 64 27,35 Nezvolený
Teodor Rusnák SMER Malé Hoste 133 63,94 Zvolený
Juraj Trgyňa SMER Miezgovce 118 91,47 Zvolený
Viliam Kusý SMER Omastiná 17 100,00 Zvolený
Ľudmila Strempeková SMER Otrhánky 63 24,05 Nezvolený
Mária Šujanová SMER Pečeňany 159 61,63 Zvolený
Pavel Miksa SMER Podlužany 325 65,52 Zvolený
Vladimír Beňačka SMER Pochabany 77 52,03 Zvolený
Jozef Vajdák SMER Pravotice 119 58,05 Zvolený
Ján Kutiš SMER Prusy 69 24,30 Nezvolený
Roman Malánik SMER Rybany 310 39,04 Zvolený
Michal Srnec SMER Slatina nad Bebravou 115 39,52 Zvolený
Ján Bacho SMER Slatinka nad Bebravou 29 21,97 Nezvolený
Jaroslav Sitár SMER Šišov 194 71,59 Zvolený
Peter Valjent SMER Šípkov 11 12,94 Nezvolený
Iveta Šebeňová SMER Timoradza 161 52,79 Zvolený
Iveta Hanková SMER Trebichava 18 56,25 Zvolený
Dušan Duranzia SMER Uhrovské Podhradie 23 76,67 Zvolený
Ivan Mutňanský SMER Veľké Držkovce 45 11,57 Nezvolený
Zuzana Flórová SMER Veľké Chlievany 95 34,67 Zvolený
Ivan Sečanský SMER Vysočany 46 100,00 Zvolený
Jozef Ondrejka SMER Zlatníky 102 25,82 Nezvolený
Rudolf Botka SMER Žitná 267 88,12 Zvolený
Martin Ilavský SMER Beckov 23 2,95 Nezvolený
Dušan Kochan ĽS-HZDS, SMER Bošáca 171 21,19 Nezvolený
Ján Majtán SMER Brestovec 65 12,52 Nezvolený
Eva Ušiaková SMER Brezová pod Bradlom 2023 82,47 Zvolený
Jozef Čaňo SMER Brunovce 25 7,44 Nezvolený
Dušan Gavlas SMER Bukovec 146 100,00 Zvolený
Pavel Bahník SMER Bzince pod Javorinou 727 66,09 Zvolený
Anna Ištoková SMER, KDH Čachtice 1163 64,94 Zvolený
Dušan Bublavý SMER Častkovce 440 100,00 Zvolený
Miroslav Skovajsa SMER Dolné Srnie 208 43,88 Nezvolený
Miloš Madila SMER, ĽS-HZDS Haluzice 27 56,25 Zvolený
Ivan Kolník SMER Hrachovište 252 61,76 Zvolený
Peter Hučko SMER Hrašné 149 100,00 Zvolený
Rastislav Beňo SMER Hrádok 194 100,00 Zvolený
Anna Cigáneková SMER Jablonka 194 62,18 Zvolený
Ján Krchnavý SMER Kálnica 390 66,55 Zvolený
Anna Orsavová SNS, SMER Kočovce 190 22,84 Nezvolený
Miroslav Cibulka SMER Kostolné 287 77,15 Zvolený
Oľga Plačková SMER Košariská 81 33,33 Nezvolený
Anna Haššanová SMER, ĽS-HZDS Krajné 74 9,97 Nezvolený
Dušan Sapáček SMER Lubina 251 30,10 Nezvolený
Vladimír Vöröš ĽS-HZDS, SMER Lúka 246 62,60 Zvolený
Pavol Lazar SMER Modrová 64 23,27 Nezvolený
Roman Pomajbo SMER Modrovka 79 100,00 Zvolený
Ľubomír Miklánek SMER Moravské Lieskové 545 48,06 Zvolený
Ján Jurika SMER Nová Bošáca 313 52,87 Zvolený
Ľubica Hrušovská SMER Očkov 194 78,86 Zvolený
Martin Lednický SMER Pobedim 143 22,84 Nezvolený
Ján Dodrv SMER Polianka 97 44,50 Zvolený
Juraj Bakoš SMER Poriadie 90 25,28 Nezvolený
Jaroslav Ferianec SMER, ĽS-HZDS Rudník 263 68,67 Zvolený
Pavol Schronk SMER Stará Lehota 7 4,02 Nezvolený
Anna Sadloňová SMER Stará Myjava 21 4,38 Nezvolený
Ján Kišš SMER Stará Turá 1427 42,37 Zvolený
Darina Kotrasová SMER Trenčianske Bohuslavice 168 34,50 Nezvolený
Jaroslav Bača SMER Višňové 56 100,00 Zvolený
Ján Prekop ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Beluša 1576 60,24 Zvolený
Ján Fusko SMER, ĽS-HZDS Brvnište 221 32,36 Nezvolený
Milan Panáček SMER Dohňany 497 100,00 Zvolený
Emil Drahuta ĽS-HZDS, SMER Dolná Breznica 256 58,72 Zvolený
Jozef Rosík SMER Dolná Mariková 171 22,74 Nezvolený
Anton Novosád SMER, SNS, SDKÚ-DS, KDH Dolné Kočkovce 231 30,84 Nezvolený
Jozef Kardoš SMER, ĽS-HZDS Dolný Lieskov 164 45,94 Zvolený
Jozef Gálik ĽS-HZDS, SMER Domaniža 354 44,92 Zvolený
Roman Vicena SMER Horná Breznica 50 21,83 Nezvolený
Pavol Pacek SMER, KDH, SNS, SDKÚ-DS Horná Mariková 150 34,09 Nezvolený
František Veliký SMER Horovce 339 78,29 Zvolený
Ivan Gašo SMER Kostolec 25 16,03 Nezvolený
Milan Štrbák SMER Lazy pod Makytou 190 27,50 Nezvolený
Milan Barka SMER Lednica 364 75,83 Zvolený
Ľuboš Savara SNS, ĽS-HZDS, SMER Lednické Rovne 861 100,00 Zvolený
Anton Hrebík SMER Lúky 323 68,58 Zvolený
Bohuslav Janíček KDH, SMER Lysá pod Makytou 444 48,68 Nezvolený
Oľga Lednická ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH, SMER Malé Lednice 83 100,00 Zvolený
Miroslav Hajský SMER Mestečko 133 100,00 Zvolený
František Staňo SMER, ĽS-HZDS Mojtín 106 30,55 Nezvolený
Ladislav Ďureček SMER Nimnica 241 100,00 Zvolený
Miroslav Valient SMER Plevník 169 18,37 Nezvolený
Anton Mitaš SMER, ĽS-HZDS Podskalie 52 100,00 Zvolený
Karol Janas SDKÚ-DS, KDH, SMER Považská Bystrica 6540 54,64 Zvolený
Anton Lagíň SZ, SMER, SNS Prečín 361 59,47 Zvolený
Michal Ušiak SDKÚ-DS, KDH, SMER Pružina 641 69,37 Zvolený
Pavol Crkoň SMER, KDH, SDKÚ-DS Púchov 2193 31,40 Nezvolený
František Sádecký SMER Sádočné 74 100,00 Zvolený
Marek Jakubík SMER Slopná 54 20,53 Nezvolený
Juraj Hrišo SMER Streženice 195 40,63 Zvolený
Stanislav Bačík SMER Sverepec 231 46,39 Nezvolený
Ľubica Pazderová SMER Visolaje 274 100,00 Zvolený
Martin Varhaník SMER Vrchteplá 0 0,00 Nezvolený
Milan Gášek SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Vydrná 158 100,00 Zvolený
Ján Ráček SMER Záriečie 94 21,96 Nezvolený
Štefan Šaradín ĽS-HZDS, SMER Záskalie 66 100,00 Zvolený
Miroslav Bednár ĽS-HZDS, SMER Zubák 182 39,22 Nezvolený
František Tám SMER Bojnice 1918 79,32 Zvolený
Anton Zima SMER Brodzany 219 44,33 Zvolený
Vojtech Bartoš ĽS-HZDS, SMER, SNS Bystričany 701 78,50 Zvolený
Štefan Mjartan SMER Cigeľ 498 70,94 Zvolený
Ján Novotka SMER Čavoj 132 40,49 Zvolený
Ján Mokrý SMER, SNS Čereňany 330 35,37 Nezvolený
Pavel Obert SMER Diviacka Nová Ves 138 13,60 Nezvolený
Július Duranzia SMER Diviaky nad Nitricou 491 53,54 Zvolený
Jozef Štefanec KDH, SMER Dlžín 79 62,20 Zvolený
Veronika Reiselová SMER Dolné Vestenice 20 1,50 Nezvolený
Rudolf Podoba SMER Handlová 4368 78,66 Zvolený
Viliam Urban SMER Horná Ves 109 16,03 Nezvolený
Pavel Kubačka SMER Hradište 217 35,63 Zvolený
Rudolf Trgiňa SMER Chrenovec 152 20,77 Nezvolený
Peter Kotian SMER Jalovec 251 75,83 Zvolený
Pavel Greguš SMER, ĽS-HZDS Ješkova Ves 220 100,00 Zvolený
Dušan Ďuriš SMER Kamenec pod Vtáčnikom 636 82,17 Zvolený
Iveta Randziaková SMER Klátova Nová Ves 583 100,00 Zvolený
Peter Brezáni SMER Kľačno 79 14,18 Nezvolený
Karol Boško SMER Lazany 488 53,16 Zvolený
Ján Cipov SMER Lehota pod Vtáčnikom 1459 76,79 Zvolený
Vladimír Šopoň SMER Liešťany 491 63,60 Zvolený
Ľudovít Vojtko SMER, SNS Lipník 157 59,47 Zvolený
Ján Vido SMER Malá Čausa 88 26,67 Nezvolený
Jaroslav Kopál SMER Malé Kršteňany 213 71,24 Zvolený
Arnold Hagara SMER Malinová 16 3,66 Nezvolený
Peter Dubravický SMER Nadlice 304 77,35 Zvolený
Jozef Jakubík SMER Nedanovce 170 47,49 Zvolený
Peter Chudý SMER Nedožery - Brezany 167 13,94 Nezvolený
Beata Vrecková SMER Nevidzany 87 100,00 Zvolený
Gabriela Kusá SMER Nitrianske Sučany 250 37,99 Zvolený
Mária Grmanová SMER Nováky 302 14,01 Nezvolený
Želmíra Obertová SMER Oslany 231 19,51 Nezvolený
Ján Podmanický SMER Partizánske 2000 25,87 Nezvolený
Vladimír Baláška SMER Pažiť 108 42,52 Zvolený
Martin Šujan SMER Poluvsie 96 25,46 Nezvolený
Helena Čavojská SMER Poruba 364 53,29 Zvolený
Norbert Turanovič SNS, SMER Prievidza 4162 27,78 Nezvolený
Ivan Škrteľ SNS, SMER Ráztočno 261 100,00 Zvolený
Peter Juríček SMER Sebedražie 631 69,42 Zvolený
Miroslav Rajčo SMER Šútovce 177 71,37 Zvolený
Oľga Fakanová SMER Temeš 106 74,13 Zvolený
Eva Dragulová SMER Turčianky 47 100,00 Zvolený
Jozef Mulinka SMER Valaská Belá 298 30,44 Nezvolený
Dušan Ďurdina SMER Veľká Čausa 179 64,62 Zvolený
Marián Staňo SNS, SMER Veľké Kršteňany 227 72,29 Zvolený
Milan Toma ĽS-HZDS, SNS, SMER Veľké Uherce 327 35,20 Zvolený
Iveta Pokorná SMER Bobot 147 31,41 Nezvolený
Stanislav Barták SMER Bohunice 44 11,83 Nezvolený
Jaroslav Kvasnica SMER Bolešov 143 16,67 Nezvolený
Anton Fabuš SMER Borčice 180 100,00 Zvolený
Ľubomír Mikula SMER Červený Kameň 88 19,82 Nezvolený
Ján Bežák SMER Dolná Poruba 62 16,76 Nezvolený
Marián Vasko SMER Dolná Súča 267 16,13 Nezvolený
Pavel Kuruc SMER Dubnica nad Váhom 730 10,72 Nezvolený
Božena Richtárechová SMER Dubodiel 327 61,47 Zvolený
Antonia Kandaliková SMER Dulov 179 100,00 Zvolený
Ľubica Birásová SMER Horná Súča 91 5,41 Nezvolený
Jozef Kristín SMER, ĽS-HZDS Horné Srnie 372 25,62 Nezvolený
Eva Šrámková SNS, SMER, ĽS-HZDS Horňany 167 76,61 Zvolený
Alena Bulková SMER, ĽS-HZDS Chocholná - Velčice 306 29,85 Nezvolený
Mária Hládeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ivanovce 429 84,12 Zvolený
Vít Ondráš SMER, ĽS-HZDS Kameničany 17 5,63 Nezvolený
Vladimír Gregor SMER Košeca 188 13,96 Nezvolený
Rastislav Čepák SMER Košecké Podhradie 410 100,00 Zvolený
Miroslav Matiáš SMER Melčice - Lieskové 290 33,33 Zvolený
Mária Mišáková SMER Motešice 149 32,75 Nezvolený
Peter Marušinec ĽS-HZDS, SNS, SMER Nová Dubnica 2449 57,53 Zvolený
Ľubomír Meravý SMER Omšenie 143 15,01 Nezvolený
Anna Kissová SMER Petrova Lehota 27 22,31 Nezvolený
Ján Miko SMER Selec 0 0,00 Nezvolený
Peter Daško SMER Slavnica 10 2,60 Nezvolený
Pavol Habdák SMER Štvrtok 145 59,92 Zvolený
Milan Berec KDH, SMER Trenčianska Teplá 900 59,52 Zvolený
František Ježík ĽS-HZDS, SMER Trenčianska Turná 598 44,69 Nezvolený
Mariana Ježíková SMER Trenčianske Jastrabie 132 19,08 Nezvolený
Igor Kobida SMER Trenčianske Mitice 141 36,43 Nezvolený
Štefan Žatko SMER Trenčianske Teplice 92 5,22 Nezvolený
Ľubomír Žabár SMER Trenčín 280 1,36 Nezvolený
Pavol Filo SMER Tuchyňa 116 24,73 Nezvolený
Stanislav Červeňan SMER Zamarovce 207 42,07 Zvolený
Milan Múčka SMER Zliechov 28 7,47 Nezvolený
Štefan Caletka SMER Dulovce 477 50,69 Zvolený
Milan Pluhár SMER Svätý Peter 11 0,65 Nezvolený
Miroslav Hulák SNS, SMER Šrobárová 146 45,91 Zvolený
Ida Viglašová SMER Bajka 90 58,44 Zvolený
Alena Záborská SMER Brhlovce 61 29,19 Nezvolený
Emília Nichtová SMER Čajkov 365 100,00 Zvolený
Ján Prommer SMER, SDKÚ-DS Demandice 258 44,95 Nezvolený
Monika Slížiková SMER, SNS Devičany 160 61,07 Zvolený
Róbert Potocký SMER Dolný Pial 197 36,41 Zvolený
Slavomír Baláž SMER Drženice 169 97,69 Zvolený
Jozef Gálus SMER, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 154 100,00 Zvolený
Michal Števko SMER Hronské Kosihy 53 12,90 Nezvolený
Jozef Rosipal MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Iňa 123 75,46 Zvolený
Ladislav Éhn ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kalná nad Hronom 294 26,11 Zvolený
Jozef Majer ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Kozárovce 561 100,00 Zvolený
Dušan Mésároš SMER, ĽS-HZDS, KDH Kuraľany 262 73,18 Zvolený
Štefan Mišák MOST - HÍD, SMER Levice 4709 50,13 Zvolený
Jozef Szabo SMER Lok 242 100,00 Zvolený
Ján Trubíni SMER Lula 40 33,06 Nezvolený
Ladislav Pisch MOST - HÍD, SMER Malé Kozmálovce 88 40,37 Zvolený
Ladislav Nagy SMER Nový Tekov 209 39,81 Nezvolený
Alexander Kakaš SMER Nýrovce 114 34,34 Nezvolený
Štefan Gemeri SMER Plavé Vozokany 171 44,07 Zvolený
Ida Kováčová SMER, KDH Podlužany 280 66,67 Zvolený
Juraj Babec SMER Pohronský Ruskov 168 26,88 Nezvolený
Jana Bahnová SMER Pukanec 261 25,79 Nezvolený
Imrich Králik SMER, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Rybník 513 65,94 Zvolený
Ľubomír Lőrincz MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Santovka 263 59,10 Zvolený
Helena Szabóová MOST - HÍD, SMER Starý Hrádok 75 100,00 Zvolený
Marián Bátovský SMER, KDH Starý Tekov 149 17,51 Nezvolený
Ľudovít Pásztor ĽS-HZDS, SMER, KDH, SDKÚ-DS Šahy 1370 48,26 Nezvolený
Michal Bartko SMER Tehla 41 14,39 Nezvolený
Jozef Mészároš SMER Tekovské Lužany 121 8,69 Nezvolený
Július Bizoň SMER Tlmače 587 32,20 Zvolený
Margita Fialová SMER, SNS Veľké Kozmálovce 198 42,86 Zvolený
Marta Sasová SMER Veľké Ludince 36 3,71 Nezvolený
Jaroslav Péter SMER Veľké Turovce 204 44,35 Zvolený
Peter Benko SMER Veľký Ďur 211 33,55 Zvolený
Eva Madarásová SMER Vyšné nad Hronom 38 31,15 Zvolený
Jana Staňová SMER, SNS, KDH Žemberovce 248 40,13 Nezvolený
Darina Čelináková SMER Bádice 110 54,46 Zvolený
Eduard Gulka SMER Branč 426 42,39 Zvolený
Jozef Ligač SMER Cabaj - Čápor 352 25,32 Nezvolený
Ľudmila Kluková SMER Čakajovce 107 19,49 Nezvolený
Vladislav Uličný SMER Čaradice 172 59,93 Zvolený
Marta Bališová SMER Čeľadice 35 6,64 Nezvolený
Milan Švec SMER Čierne Kľačany 417 68,70 Zvolený
Miloslav Krajčík SMER Dolné Lefantovce 244 100,00 Zvolený
Ľuboš Kolárik SMER Golianovo 525 69,44 Zvolený
Mária Cibulová SMER Horné Lefantovce 218 48,12 Nezvolený
Zita Koprdová KDH, SMER Hosťovce 247 51,67 Zvolený
Dagmar Szabóová SMER, SZ Ivanka pri Nitre 209 17,29 Nezvolený
Jaroslav Bako SMER Jarok 167 18,35 Nezvolený
Jozef Ďuriač SMER, ĽS-HZDS Jedľové Kostoľany 161 28,65 Nezvolený
Ladislav Kubačka SMER Kapince 23 16,55 Nezvolený
Mária Segíňová SMER Kostoľany pod Tribečom 153 59,07 Zvolený
Juraj Farkaš SMER, MOST - HÍD Ladice 231 51,45 Zvolený
František Richter SMER Lovce 79 18,37 Nezvolený
Ján Hoppan SMER Lúčnica nad Žitavou 36 7,00 Nezvolený
Vojtech Mikláš SMER Malé Chyndice 16 6,64 Nezvolený
Leonidas Charizop... SMER Malý Cetín 125 100,00 Zvolený
Peter Vavro SMER Malý Lapáš 194 68,79 Zvolený
Jaroslav Zhorela SMER Mankovce 99 28,95 Nezvolený
Ján Fábry SMER Melek 6 2,20 Nezvolený
Soňa Mináriková SMER Nemčiňany 96 25,81 Nezvolený
Eduard Kajaba SMER Neverice 189 100,00 Zvolený
Vladimír Varga SMER Nevidzany 52 13,40 Nezvolený
Jozef Dvonč SZ, SNS, KDH, SMER Nitra 14080 65,04 Zvolený
Miroslav Sako SMER Nové Sady 196 31,31 Nezvolený
Karol Jurík ĽS-HZDS, SMER Obyce 189 23,16 Nezvolený
Milan Korenči SMER Paňa 135 100,00 Zvolený
Magdaléna Bogyová SMER Podhorany 378 71,05 Zvolený
Veronika Slopovská SMER Pohranice 0 0,00 Nezvolený
Pavel Bednárik SDKÚ-DS, SMER Poľný Kesov 209 57,89 Zvolený
Karol Laboš SMER Rišňovce 704 69,57 Zvolený
Dušan Dolinský SMER Rumanová 210 41,18 Nezvolený
Ľubomír Hosťovecký SNS, SMER, KDH Skýcov 176 28,39 Nezvolený
Ján Határ ĽS-HZDS, SMER Slepčany 333 100,00 Zvolený
Jozef Magát KDH, SMER Sľažany 706 66,04 Zvolený
Ivan Lobodáš SMER Svätoplukovo 457 75,54 Zvolený
Viera Kurucová SMER Štefanovičová 89 61,38 Zvolený
Erika Valkovičová SMER Tekovské Nemce 244 48,03 Zvolený
Viera Šoošová SMER Telince 10 6,29 Nezvolený
Juraj Mesko SMER Topoľčianky 936 100,00 Zvolený
Ľubomír Gahír KDH, SMER Velčice 375 75,15 Zvolený
Dana Cesneková SMER Veľká Dolina 231 62,94 Zvolený
Ivana Gecíková SMER Veľké Zálužie 576 31,93 Nezvolený
Andrej Zurbola SMER Veľký Lapáš 390 62,10 Zvolený
Štefan Mladý SMER, ĽS-HZDS Vieska nad Žitavou 170 52,31 Zvolený
Roman Čulík SMER Vinodol 85 8,26 Nezvolený
Pavol Kováč SNS, SMER Vráble 694 22,85 Nezvolený
Ľubomír Škorica SMER Zbehy 56 4,85 Nezvolený
Peter Lednár ĽS-HZDS, KDH, SMER Zlaté Moravce 2441 40,37 Zvolený
Róbert Šlehobr SMER Zlatno 106 67,52 Zvolený
Juraj Obert KSS, ĽS-HZDS, SMER Žitavany 576 100,00 Zvolený
Helena Juríková SMER Bánov 833 44,00 Zvolený
Vladimír Demo SMER Branovo 278 80,81 Zvolený
Jozef Baranovič SMER Čechy 127 100,00 Zvolený
Ľudovít Kuťka SMER, KDH Černík 286 100,00 Zvolený
Viera Belanová SMER Dedinka 294 100,00 Zvolený
Mariana Ferusová SMER Dolný Ohaj 177 17,63 Nezvolený
Róbert Oravecz SMER Dubník 235 33,81 Nezvolený
Miroslav Habara SMER Jasová 393 100,00 Zvolený
Jozef Dubovský SMER Jatov 263 63,37 Zvolený
Ľudovít Sládeček ĽS-HZDS, SMER Kmeťovo 104 17,96 Nezvolený
Štefan Čomor SMER Kolta 247 32,89 Nezvolený
Július Jahnátek SMER Komjatice 700 36,29 Nezvolený
Igor Sádovský KDH, SMER Maňa 608 71,61 Zvolený
Helena Nagyová SMER Michal nad Žitavou 146 32,88 Zvolený
Emil Gábriš SMER Mojzesovo 187 23,49 Nezvolený
Helena Bohátová SZ, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3660 28,54 Nezvolený
Jozef Derňár SMER Palárikovo 809 42,42 Nezvolený
Miroslav Juhász SMER Rastislavice 177 34,44 Nezvolený
Ján Šima SMER Semerovo 192 25,23 Nezvolený
Helena Hlasicová SMER Úľany nad Žitavou 394 49,94 Nezvolený
Libor Kráľ SMER Veľké Lovce 462 100,00 Zvolený
Alexander Vereš SMER Veľký Kýr 78 4,76 Nezvolený
Roman Urbánik SNS, SMER Močenok 342 17,11 Nezvolený
Štefan Vanyík SMER Selice 239 21,67 Nezvolený
Jozef Grell SMER Šaľa 554 9,44 Nezvolený
Petronela Vižďáková SMER Trnovec nad Váhom 50 3,91 Nezvolený
Ján Elzer SMER Kamenica nad Hronom 358 52,57 Zvolený
Ľubomíra Ondrejková SMER Ardanovce 97 74,05 Zvolený
Eduard Kupec SMER Biskupová 41 30,83 Nezvolený
Zdeněk Michalec SMER Blesovce 141 60,78 Zvolený
Jozef Vančo SMER Bojná 613 54,10 Zvolený
Jozef Ladický SMER Horné Chlebany 96 47,06 Zvolený
Pavol Vančo SMER Horné Štitáre 48 17,71 Nezvolený
Jozef Benca ĽS-HZDS, SMER Hrušovany 372 66,31 Zvolený
Ľuboš Hano SMER Chrabrany 36 8,11 Nezvolený
Emil Šupa SMER Kamanová 130 41,94 Nezvolený
Stanislava Vagundová SMER Kovarce 22 2,67 Nezvolený
Július Štreicher KDH, ĽS-HZDS, SMER Krnča 314 42,43 Nezvolený
Juraj Oravec SMER Krtovce 129 100,00 Zvolený
Ivan Hubinský SMER Krušovce 500 48,73 Zvolený
Peter Mojžiš SMER Kuzmice 285 62,91 Zvolený
Dušan Turčan SMER Lipovník 115 100,00 Zvolený
Jana Gerhátová SMER Ludanice 106 14,80 Nezvolený
Juraj Matejovič SMER Lužany 36 30,51 Nezvolený
Pavol Gubáň SMER Malé Ripňany 199 100,00 Zvolený
Jozef Mokoš SMER Nemčice 390 69,03 Zvolený
Rastislav Prochádzka SMER Nemečky 77 38,89 Nezvolený
Michal Toman SMER Nitrianska Blatnica 442 69,28 Zvolený
Juraj Bajcar SMER Nitrianska Streda 87 18,91 Nezvolený
Róbert Kopáčik ĽS-HZDS, SMER Orešany 119 100,00 Zvolený
František Božik SMER Podhradie 74 41,11 Nezvolený
Erika Nemešová SMER Prašice 500 42,59 Zvolený
Libor Dobiš SMER Preseľany 222 30,58 Nezvolený
Róbert Štepka SMER Radošina 104 10,51 Nezvolený
Dušan Ondruška SMER Solčianky 123 76,88 Zvolený
Gabriel Svorad SMER, ĽS-HZDS Súlovce 215 73,63 Zvolený
Tibor Púček SMER Šalgovce 195 70,14 Zvolený
Vladimír Ševc SMER Tesáre 168 37,58 Nezvolený
Peter Baláž SNS, SMER Topoľčany 5664 78,11 Zvolený
Peter Vaňo SMER Tovarníky 277 34,37 Nezvolený
Jozef Cifra KDH, SMER, ND Urmince 431 58,96 Zvolený
Mário Pätoprstý SMER Velušovce 191 100,00 Zvolený
Tibor Zachar SMER Veľké Dvorany 141 38,63 Nezvolený
Jozef Balážik KDH, SMER Veľké Ripňany 625 100,00 Zvolený
Marián Petruš KDH, SMER Závada 232 64,62 Zvolený
Pavol Holeštiak SNS, ND, SZ, HZD, SMER Čadca 2254 23,78 Nezvolený
Dana Oravcová SMER Čierne 195 12,68 Nezvolený
Pavol Koiš ĽS-HZDS, SNS, SMER Dlhá nad Kysucou 242 100,00 Zvolený
Ľuboš Stríž SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER, KDH Klokočov 579 49,57 Zvolený
Božena Poliačková SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Klubina 197 60,80 Zvolený
Marián Malík SMER Korňa 61 5,55 Nezvolený
Jozef Grapa SMER, HZD Krásno nad Kysucou 1790 74,71 Zvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Makov 585 59,51 Zvolený
Ján Šutiak SNS, SMER Nová Bystrica 425 30,14 Nezvolený
Ladislav Bocko SMER Olešná 122 13,50 Nezvolený
Martin Poláček HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Oščadnica 314 12,83 Nezvolený
Ladislav Jaroš SMER Podvysoká 233 34,83 Nezvolený
Anton Heglas SNS, SMER, KDH Raková 1082 47,85 Zvolený
Andrea Šimurdová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Skalité 1650 88,47 Zvolený
Ján Podmanický HZD, SNS, SMER Stará Bystrica 1022 100,00 Zvolený
Ladislav Šimčisko SMER Staškov 965 82,06 Zvolený
Juraj Strýček ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Svrčinovec 1170 82,22 Zvolený
Viera Belková HZD, KDH, SMER Turzovka 1338 38,44 Nezvolený
Anton Opial SMER, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká nad Kysucou 535 39,14 Nezvolený
Františk Hažík ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Zákopčie 416 60,55 Zvolený
Jozef Čička SNS, SMER Zborov nad Bystricou 406 32,30 Nezvolený
Ján Kamas SMER, KDH Dlhá nad Oravou 358 55,42 Zvolený
Jozef Bajčičák SMER Dolný Kubín 73 1,49 Nezvolený
Jozef Mikuláš SMER Horná Lehota 149 100,00 Zvolený
Ján Čief SMER Istebné 285 40,89 Zvolený
Ľubor Had SMER Kraľovany 162 100,00 Zvolený
Stanislav Blšák SMER Krivá 188 37,98 Nezvolený
Ján Slušňák SMER Malatiná 0 0,00 Nezvolený
Miroslav Mikuš KDH, SMER Oravská Poruba 139 25,79 Nezvolený
Ján Kompan SMER Oravský Podzámok 103 15,12 Nezvolený
Jozef Krivoš SMER Párnica 32 7,34 Nezvolený
Emil Skokna SMER Pribiš 27 10,27 Nezvolený
Metod Sojčák SMER, KDH, SDKÚ-DS Pucov 298 100,00 Zvolený
Ladislav Tomáň SNS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Sedliacka Dubová 175 100,00 Zvolený
Pavol Záhumenický SMER Veličná 19 3,11 Nezvolený
Peter Jackulík SMER Vyšný Kubín 106 28,65 Nezvolený
Matúš Mních SMER Zázrivá 526 42,01 Zvolený
Milan Pavlovčík SMER, SDKÚ-DS Žaškov 385 44,46 Zvolený
Ivan Ivanovský SMER Bobrovník 64 71,91 Zvolený
Pavol Debnár SMER Bukovina 54 64,29 Zvolený
Stanislav Devečka SMER Galovany 107 100,00 Zvolený
Pavel Droppa SMER Gôtovany 134 48,73 Zvolený
Juraj Staš SMER Huty 54 42,52 Nezvolený
Martin Piovarči SMER Hybe 442 100,00 Zvolený
Dušan Žiaran SMER, ĽS-HZDS, SNS Jakubovany 185 100,00 Zvolený
Pavel Dzuriak SMER Jamník 101 40,08 Nezvolený
Július Porubän SMER Liptovská Kokava 380 76,61 Zvolený
Norbert Adamec SMER Liptovská Porúbka 56 9,96 Nezvolený
Igor Guráň SMER Liptovská Sielnica 55 30,05 Nezvolený
Juraj Filo SMER Liptovský Ján 331 100,00 Zvolený
Ján Blcháč ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 5613 43,53 Nezvolený
Jaroslav Banáš SMER Liptovský Peter 94 15,88 Nezvolený
Milan Kubík ĽS-HZDS, SNS, SMER Ľubeľa 340 59,03 Zvolený
Peter Pethö SMER, HZD Malatíny 91 72,80 Zvolený
Jaroslav Červeň SMER Malé Borové 6 5,13 Nezvolený
Ľubomír Frič SMER Partizánska Ľupča 356 49,65 Zvolený
Miroslav Ščasný ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavčina Lehota 119 54,09 Zvolený
Marián Vojtík SMER Podtureň 465 89,08 Zvolený
Ján Čabaj SMER Pribylina 128 17,70 Nezvolený
Milan Beťko SMER Uhorská Ves 73 25,61 Nezvolený
Rastislav Profant SMER Važec 467 45,47 Zvolený
Ladislav Guoth SMER Vlachy 183 51,12 Zvolený
Ľubica Trégerová SMER Vyšná Boca 75 65,79 Zvolený
Milan Rezník SMER Východná 170 15,73 Nezvolený
Milan Černák SMER Abramová 62 68,89 Zvolený
Ľubomír Ladiver SMER Belá - Dulice 269 38,87 Nezvolený
Milan Remšík ĽS-HZDS, SMER Benice 111 100,00 Zvolený
Michal Jurčišin SMER Blatnica 20 3,59 Nezvolený
Ján Fábry SMER Bodorová 43 100,00 Zvolený
Anton Panáček SMER Borcová 4 4,88 Nezvolený
Pavel Beňo SMER Brieštie 57 100,00 Zvolený
Róbert Ivaška SMER Diaková 103 100,00 Zvolený
Miloslav Daubner SMER Dubové 146 33,18 Nezvolený
Ján Revús SMER Ďanová 55 17,03 Nezvolený
Marta Kwiatkovská SMER Háj 40 16,60 Nezvolený
Rastislav Kraus SMER Ivančiná 37 55,22 Zvolený
Jaroslav Marek SMER Jazernica 104 100,00 Zvolený
Martina Čičmancová SMER Kaľamenová 60 100,00 Zvolený
Adriana Malatová SMER Karlová 45 100,00 Zvolený
Vladimír Božek SMER Kláštor pod Znievom 256 30,66 Nezvolený
Milan Lupták SMER Košťany nad Turcom 169 32,63 Nezvolený
Pavol Olšovský SMER Krpeľany 192 26,67 Nezvolený
Michaela Lukášiková SMER Ležiachov 36 39,56 Nezvolený
Zdenka Judáková SMER Liešno 36 100,00 Zvolený
Danica Dedíková SMER Lipovec 62 13,11 Nezvolený
Elena Schererová SMER Malý Čepčín 214 100,00 Zvolený
Peter Mojtek SMER Mošovce 410 54,96 Zvolený
Vladimír Mihalik SMER Nolčovo 103 59,54 Zvolený
Peter Polerecký SMER Ondrašová 22 45,83 Nezvolený
Igor Bella SMER Podhradie 22 5,88 Nezvolený
Ľubica Miškusová SMER Príbovce 7 1,34 Nezvolený
Margita Košarišťa... SMER Rakovo 27 17,88 Nezvolený
Rastislav Frkáň SMER Ratkovo 55 49,11 Nezvolený
Dušan Menich SMER Rudno 102 79,07 Zvolený
Božena Drobková SMER Sklabinský Podzámok 62 58,49 Zvolený
Milan Majerčík SMER Sklabiňa 76 20,65 Nezvolený
Erika Lahutová SMER Sklené 155 37,99 Nezvolený
Ľubomír Lichner SMER Slovenské Pravno 172 31,39 Nezvolený
Milan Mencel SMER Socovce 89 100,00 Zvolený
Jozef Petráš SMER Sučany 573 30,32 Zvolený
Ľubomír Maďari SMER Šútovo 113 35,65 Zvolený
Ivan Trimaj SMER Trebostovo 130 42,21 Zvolený
Miroslav Blahušiak SMER Turany 789 39,49 Zvolený
Jozef Jakubec SMER Valča 73 8,55 Nezvolený
Michal Šilhár SMER Žabokreky 40 6,55 Nezvolený
Štefan Kukla SMER Babín 32 4,10 Nezvolený
Anton Grobarčík ĽS-HZDS, SMER Bobrov 459 100,00 Zvolený
Peter Hucík SNS, SMER, ĽS-HZDS Brezovica 206 29,77 Nezvolený
Martin Ondrík ĽS-HZDS, SMER Habovka 192 30,19 Nezvolený
Katarína Košútová SMER Klin 174 17,74 Nezvolený
Miroslav Kovalovský SMER Lomná 67 18,36 Nezvolený
Ján Kadera KDH, SMER Námestovo 1835 57,94 Zvolený
Jozef Verček SMER Oravská Jasenica 207 25,27 Nezvolený
Viera Mazúrová SNS, ĽS-HZDS, SMER Oravská Lesná 1033 58,53 Zvolený
Peter Horváth SMER Oravská Polhora 997 83,15 Zvolený
Vladimír Borák SMER Oravské Veselé 394 27,96 Nezvolený
Jozef Domiňák SMER Podbiel 512 81,79 Zvolený
Dušan Ratica SMER, HZD Rabča 877 47,20 Zvolený
Jozef Slovík SMER Rabčice 690 84,77 Zvolený
Vladimír Kolčák SMER Sihelné 26 3,06 Nezvolený
Jozef Šprlák SNS, SMER, KDH Suchá Hora 158 21,58 Nezvolený
Ivan Poláčik SMER, ĽS-HZDS Štefanov nad Oravou 72 17,27 Nezvolený
Jozef Ďubjak SMER Trstená 2098 63,50 Zvolený
Ivan Šaško SMER, SNS Tvrdošín 2517 63,88 Zvolený
Pavol Bugaj SNS, ĽS-HZDS, SMER Ťapešovo 213 100,00 Zvolený
František Feja SMER, KDH Vasiľov 192 40,59 Nezvolený
Pavol Žuffa SMER Vavrečka 283 39,86 Zvolený
Štefan Bôžek SMER Vitanová 130 20,09 Nezvolený
Milan Chrenek KDH, ĽS-HZDS, SMER Zábiedovo 161 37,44 Nezvolený
Vladimír Šiška SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, KDH Zuberec 614 68,68 Zvolený
Monika Sálusová SMER Ivachnová 0 0,00 Nezvolený
Alena Hajasová SMER Kalameny 95 34,42 Nezvolený
Igor Marton SMER Likavka 160 11,64 Nezvolený
Albín Husarčík SNS, SMER Liptovská Lúžna 1107 80,10 Zvolený
Jozef Bláha SMER Liptovské Revúce 119 12,70 Nezvolený
Vladimír Fuňák SMER Liptovské Sliače 517 24,46 Nezvolený
Peter Slimák SMER Ludrová 365 59,45 Zvolený
Vladimír Šavol KDH, SMER Ľubochňa 52 8,27 Nezvolený
Albín Bella SMER Potok 38 48,10 Nezvolený
Jozef Kachút SMER Stankovany 3 0,39 Nezvolený
Ladislav Zvara SMER Štiavnička 171 100,00 Zvolený
Jozef Fleis SMER Valaská Dubová 125 100,00 Zvolený
Ivan Dvorský SMER Belá 614 34,19 Nezvolený
Peter Kicoš SMER Brezany 37 12,54 Nezvolený
Miroslav Minárčik SMER Bytča 1567 31,87 Zvolený
Natália Dubnicayová SMER Čičmany 76 56,30 Zvolený
Ján Kyšo SMER Divinka 82 16,14 Nezvolený
Dana Veveričíková SMER, SNS, ĽS-HZDS Dlhé Pole 725 61,97 Zvolený
Ľubica Ďuricová SMER Dolná Tižina 286 42,00 Nezvolený
Emília Pavlusíková SMER Dolný Vadičov 40 14,08 Nezvolený
Ján Čerňan SMER Ďurčiná 302 51,62 Zvolený
Miroslav Mikula SMER Fačkov 279 68,89 Zvolený
Jozef Martinček SMER Gbeľany 234 37,32 Zvolený
Jozef Sikel SMER Hlboké nad Váhom 275 45,99 Nezvolený
Stanislav Zajac SMER Horný Vadičov 137 15,36 Nezvolený
Miroslav Kašuba SMER, SNS Hôrky 147 39,10 Zvolený
Jarmila Dobroňová SMER Hričovské Podhradie 117 48,35 Zvolený
Jaroslav Paiš SMER Jablonové 131 24,95 Nezvolený
Valéria Gažúrová SNS, SMER Jasenové 225 67,57 Zvolený
Jaroslav Gelatík SMER, SNS Kľače 67 29,91 Nezvolený
Jozef Hruštinec SMER Kolárovice 656 70,69 Zvolený
Štefan Janura SMER Konská 35 4,05 Nezvolený
Jozef Hlavoň SMER Kotešová 138 14,56 Nezvolený
Milan Dolník SMER Kunerád 45 7,35 Nezvolený
Vladimír Macášek SMER Kysucké Nové Mesto 1103 16,98 Nezvolený
Marcela Vancová SMER Lietavská Lúčka 79 9,66 Nezvolený
Anna Psotná SMER Lietavská Svinná - Babkov 169 22,24 Nezvolený
Anton Mrmus SMER, KDH Lopušné Pažite 163 57,39 Zvolený
Jozef Ďurana SMER Lysica 337 69,77 Zvolený
Jozef Filo SNS, SMER Malá Čierna 149 76,41 Zvolený
Dagmar Karasová SMER Maršová - Rašov 312 60,94 Zvolený
Peter Randa SMER Nesluša 24 1,37 Nezvolený
Eduard Samec SMER Nezbudská Lúčka 115 46,75 Zvolený
Radoslav Ďuroška SMER Ochodnica 494 46,78 Zvolený
Štefan Debnár SMER Ovčiarsko 97 33,92 Zvolený
Jozef Holínec SMER Petrovice 180 23,78 Nezvolený
Rudolf Martinka SMER Podhorie 281 63,43 Zvolený
Milan Janura SMER Porúbka 125 100,00 Zvolený
Anton Tkáčik SDKÚ-DS, SNS, SMER, KDH Radoľa 398 44,12 Zvolený
Karol Dobeš SMER Rajec 314 11,74 Nezvolený
Bohuslav Pekný SMER Rajecká Lesná 126 19,30 Nezvolený
Radoslav Chvojka SMER Rajecké Teplice 251 17,23 Nezvolený
Jozef Machyna SMER Rosina 369 23,68 Nezvolený
Anna Mičianová SMER Rudina 456 55,54 Zvolený
Anna Ševčíková SMER Rudinka 30 12,35 Nezvolený
Milan Hlavatý SMER Snežnica 146 24,54 Nezvolený
Jozef Papán SMER Stráňavy 543 100,00 Zvolený
Jaroslav Bušfy SMER, ĽS-HZDS, SNS Súľov - Hradná 355 61,74 Zvolený
Roman Husár SMER Svederník 45 8,02 Nezvolený
Juraj Palko SMER Štiavnik 33 1,75 Nezvolený
Štefan Moravčík SMER Teplička nad Váhom 546 30,23 Nezvolený
Viktor Vallo KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS Terchová 956 60,54 Zvolený
Emil Turský SMER Turie 36 3,69 Nezvolený
Vladimír Rosenberg SMER Varín 212 13,27 Nezvolený
Mária Domanická SMER Veľká Čierna 64 32,65 Nezvolený
Jozef Mičieta SMER Veľké Rovné 656 100,00 Zvolený
Miloš Sopko SMER Višňové 68 5,05 Nezvolený
Marián Miškovský SMER Zbyňov 93 20,04 Nezvolený
Igor Choma HZD, ĽS-HZDS, SZ, SMER Žilina 12034 44,74 Zvolený
Stanislav Moravčík SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Badín 494 100,00 Zvolený
Ľubomír Vážny ĽS-HZDS, SNS, SMER Banská Bystrica 10443 40,39 Nezvolený
Jana Majerová SMER Čerín 67 22,87 Nezvolený
Igor Šovčík SMER Dolná Mičiná 29 12,78 Nezvolený
Alena Necpalová SMER Dolný Harmanec 97 71,85 Zvolený
Ľubomír Šesták SMER Dúbravica 141 63,23 Zvolený
Helena Vajsová SMER Harmanec 159 31,93 Nezvolený
Karol Sedliak SMER Hiadeľ 98 35,25 Nezvolený
Jozef Vránsky SMER Horná Mičiná 154 56,00 Zvolený
Anna Miartušová KSS, SMER Horné Pršany 118 51,08 Zvolený
Anna Čerhýňová MOST - HÍD, SMER Hrochoť 351 48,82 Zvolený
Gabriela Ostruszková SMER Hronsek 44 12,19 Nezvolený
Ivan Škamla SMER Králiky 182 50,14 Zvolený
Marián Píši ĽS-HZDS, SMER, KDH Lučatín 221 100,00 Zvolený
Pavel Zajac ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Ľubietová 408 71,58 Zvolený
Jana Krnáčová SMER Malachov 33 6,36 Nezvolený
Pavol Svetlík KDH, SMER, SNS Medzibrod 491 63,11 Zvolený
Ján Lupták SMER Moštenica 75 100,00 Zvolený
Maroš Lacko SMER Motyčky 66 100,00 Zvolený
Stanislav Ľupták SMER Môlča 65 100,00 Zvolený
Otto Gregor SMER Nemce 24 4,23 Nezvolený
Anna Filipčová SMER Oravce 43 100,00 Zvolený
Igor Šagát ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Pohronský Bukovec 45 100,00 Zvolený
Oľga Koscová SNS, ĽS-HZDS, SMER Poniky 297 34,45 Nezvolený
Ivan Kováč SDKÚ-DS, SMER Povrazník 71 100,00 Zvolený
Ivan Zehnal SMER Priechod 73 18,72 Nezvolený
Pavol Škamla SMER Sebedín - Bečov 94 36,72 Zvolený
Božena Zázrivcová SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 757 68,76 Zvolený
Miroslav Macák SMER Slovenská Ľupča 671 43,21 Zvolený
Ján Majer SDKÚ-DS, SMER Strelníky 226 100,00 Zvolený
Marián Slobodník SMER Špania Dolina 64 69,57 Zvolený
Ladislav Surovčík MOST - HÍD, SMER Tajov 174 54,72 Zvolený
Ľubomír Longauer SDKÚ-DS, SMER Vlkanová 188 31,28 Zvolený
Pavel Baliak SMER Beňuš 78 13,52 Nezvolený
Ján Laurinc SMER Braväcovo 89 22,88 Nezvolený
Jaroslav Demian SNS, SMER Brezno 2767 44,80 Zvolený
Milan Boháč SMER Bystrá 20 15,38 Nezvolený
Vladimír Grlický SMER Čierny Balog 90 4,32 Nezvolený
Viera Hudíková SMER Dolná Lehota 114 30,40 Nezvolený
Milan Štefančík SMER Drábsko 15 15,15 Nezvolený
Jozef Ďurica SMER, ĽS-HZDS Heľpa 89 6,47 Nezvolený
Vladimír Bušniak SMER Horná Lehota 192 100,00 Zvolený
Bohuslav Nemky SMER Hronec 346 56,54 Zvolený
Mária Hrašná SMER, ĽS-HZDS Jarabá 17 44,74 Nezvolený
Michal Sanitra SMER Jasenie 184 36,95 Nezvolený
Jaroslav Berčík ĽS-HZDS, SMER Michalová 234 36,34 Nezvolený
Jozef Kliment SMER Nemecká 177 21,96 Nezvolený
Ladislav Pančík SMER Osrblie 112 43,41 Nezvolený
Anna Gajdošíková SMER Podbrezová 116 8,09 Nezvolený
Ján Lakanda SMER Pohorelá 12 1,25 Nezvolený
Zuzana Vaníková SMER Ráztoka 111 100,00 Zvolený
Stanislav Bitala SMER Sihla 91 68,94 Zvolený
Róbert Voletz SMER Šumiac 85 11,56 Nezvolený
Mária Knižková SMER Telgárt 423 75,94 Zvolený
Juraj Uhrin SMER Valaská 694 41,11 Zvolený
Rudolf Pokoš SMER Valkovňa 98 59,04 Zvolený
Viera Nosková SMER Závadka nad Hronom 282 28,31 Nezvolený
Jana Haláková ĽS-HZDS, SMER Ábelová 64 46,04 Nezvolený
Margita Sedliaková SMER Boľkovce 261 70,16 Zvolený
Milan Šuľaj SMER Breznička 189 47,13 Zvolený
Marian Čerpák ĽS-HZDS, SMER Budiná 85 100,00 Zvolený
Stanislav Jačmeník ĽS-HZDS, SMER Buzitka 72 22,15 Nezvolený
Miroslav Bálint SMER Cinobaňa 156 14,46 Nezvolený
Ivan Miko SMER České Brezovo 43 14,73 Nezvolený
Peter Ďurica ĽS-HZDS, SMER Divín 42 4,02 Nezvolený
Peter Andrássy SMER Ďubákovo 16 100,00 Zvolený
Jaromír Kaličiak SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 1068 33,57 Zvolený
Ladislav Šerfözö SMER Fiľakovské Kováče 21 5,38 Nezvolený
Mária Gáfriková SMER Gregorova Vieska 48 100,00 Zvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Halič 599 63,66 Zvolený
Dušan Dohonyi SMER Holiša 45 13,16 Nezvolený
Nataša Iskrová KSS, SMER Hradište 64 35,16 Nezvolený
Mária Perželová SMER Hrnčiarska Ves 119 26,27 Nezvolený
Milan Markotán SMER Hrnčiarske Zalužany 184 40,26 Nezvolený
Viera Sárová SMER Jelšovec 91 73,39 Zvolený
Ján Chromek ĽS-HZDS, SMER Kokava nad Rimavicou 970 74,16 Zvolený
Janka Maďarová SMER Kotmanová 15 6,91 Nezvolený
Drahomíra Hricová SMER Krná 23 100,00 Zvolený
Ján Bernát SMER Lehôtka 27 14,36 Nezvolený
Dušan Sudár ĽS-HZDS, SMER Lentvora 29 100,00 Zvolený
Ľubomír Kováčik ĽS-HZDS, SMER Lovinobaňa 276 32,86 Nezvolený
Milan Marko SDĽ, SNS, SMER Lučenec 2876 38,21 Nezvolený
Božena Petrusová SNS, ĽS-HZDS, SMER Lupoč 73 50,69 Zvolený
Ferdinand Ožvoldík SMER Ľuboreč 59 32,96 Nezvolený
Ivan Kubinec ĽS-HZDS, SMER Mašková 90 100,00 Zvolený
Igor Čepko SDKÚ-DS, SNS, SMER Málinec 323 100,00 Zvolený
Zoltán Miklóš SMER, KSS Mikušovce 40 22,22 Nezvolený
Miroslav Čičmanec ĽS-HZDS, SMER Mládzovo 37 100,00 Zvolený
Vladimír Kumštár SMER Mučín 112 32,75 Nezvolený
Pavol Kráľ SMER Mýtna 73 12,59 Nezvolený
Gabriel Berki SMER, ĽS-HZDS Nitra nad Ipľom 51 26,84 Nezvolený
Dušan Vývlek SNS, ĽS-HZDS, SMER Ozdín 168 100,00 Zvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Jana Mitterová SMER Píla 30 18,52 Nezvolený
Edmund Palička SMER Podrečany 209 71,09 Zvolený
Mária Schedlingová SMER Polichno 27 29,67 Nezvolený
Pavel Gavalec HZD, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Poltár 984 38,26 Zvolený
Ján Karman ĽS-HZDS, SMER, KSS Praha 42 63,64 Zvolený
Ivan Eibner SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rapovce 334 73,57 Zvolený
Milan Spodniak KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 174 100,00 Zvolený
Jana Cabanová SMER Rovňany 71 42,77 Zvolený
Jozef Líška SMER, SNS Ružiná 98 22,53 Nezvolený
Vladimír Bodnár SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 52 74,29 Zvolený
Jozef Gembec KDH, SMER Stará Halič 175 100,00 Zvolený
Juraj Badinka ĽS-HZDS, SMER Šiatorská Bukovinka 134 72,43 Zvolený
Jozef Lázár SMER Šíd 39 7,49 Nezvolený
Slávka Škvareniaková SMER Šoltýska 47 52,81 Zvolený
Ivan Lorinčík SMER Točnica 56 30,43 Nezvolený
Ján Mičuda SMER Tomášovce 551 69,31 Zvolený
Martin Šebian ĽS-HZDS, SMER Trenč 32 17,49 Nezvolený
Peter Čeman KDH, ĽS-HZDS, SMER Tuhár 115 45,10 Zvolený
Pavol Baláž HZD, ĽS-HZDS, SMER Uhorské 109 32,25 Nezvolený
Zuzana Paľašová SMER Utekáč 291 48,02 Zvolený
Jozef Líška SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 199 78,35 Zvolený
Milan Černok ĽS-HZDS, SNS, SMER Vidiná 142 14,48 Nezvolený
Jaroslav Benda SMER Babinec 35 100,00 Zvolený
Tibor Huszti SMER Belín 4 3,85 Nezvolený
Ľudmila Šimková SMER Bottovo 35 24,65 Nezvolený
Iveta Hulinová SMER Čerenčany 140 46,82 Zvolený
Ján Sebíň SMER Čierny Potok 29 30,85 Nezvolený
Viera Gregorčoková SMER Drienčany 49 41,53 Nezvolený
Renata Völgyiová SMER Figa 20 8,62 Nezvolený
Laura Durančíková SMER Gemerské Teplice 173 75,55 Zvolený
Terézia Foglárová SMER Gemerský Jablonec 58 12,83 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnúšťa 1417 65,45 Zvolený
Margita Zagyiová SMER Hodejov 317 42,38 Nezvolený
Gejza Berki SMER Hostice 70 12,54 Nezvolený
Milan Vanek SMER Hostišovce 30 31,25 Nezvolený
Ondrej Knechta SMER Hrachovo 261 100,00 Zvolený
Mária Antalová SMER Hrlica 36 69,23 Zvolený
Gizela Ciráková SMER Hrušovo 58 43,61 Zvolený
Vladimír Vaculčiak SMER Chvalová 52 46,43 Zvolený
Peter Benčö ĽS-HZDS, SMER Jelšava 273 26,63 Nezvolený
Gejza Ruszó SMER Kaloša 8 2,10 Nezvolený
Mária Zuzindláková SMER, ĽS-HZDS Kameňany 205 50,12 Zvolený
Pavel Struhár SMER Klenovec 468 35,81 Nezvolený
Tatiana Klimová SMER Kociha 73 54,07 Zvolený
Zdena Očovayová SMER Kraskovo 50 56,82 Zvolený
Alena Slopovská SMER Kráľ 164 28,67 Nezvolený
Darina Ďurove SMER Krokava 17 100,00 Zvolený
Pavel Černák SMER Kružno 154 70,97 Zvolený
Marián Šulek SMER Kyjatice 32 100,00 Zvolený
Marta Pálešová SMER Lehota nad Rimavicou 46 28,57 Nezvolený
Ľubomír Kisel SMER Lubeník 256 40,06 Zvolený
Gejza Berky SMER Martinová 47 44,34 Nezvolený
Július Laššan SMER Mokrá Lúka 207 100,00 Zvolený
Boris Ivančík SMER Muránska Huta 32 32,65 Nezvolený
Ján Poliak SNS, SMER, ĽS-HZDS Muránska Zdychava 124 79,49 Zvolený
František Lukáš SMER Muráň 161 26,44 Nezvolený
Iveta Halászová SMER Otročok 44 26,35 Nezvolený
Ján Vrbiňák SMER Ožďany 74 10,45 Nezvolený
Eva Bakošová SMER Ploské 36 100,00 Zvolený
Ľubor Kvaka SMER Poproč 8 100,00 Zvolený
Ján Pervan SMER Potok 20 100,00 Zvolený
Ľudmila Bukovicsová SNS, SMER Ratková 64 23,70 Nezvolený
Dušan Bodnár ĽS-HZDS, SNS, SMER Ratkovské Bystré 135 52,53 Zvolený
Jaroslav Grendel SMER, ĽS-HZDS Rákoš 187 89,05 Zvolený
Eva Cireňová ĽS-HZDS, SMER Revúca 1946 44,84 Zvolený
Jaroslav Suja SMER Rimavská Baňa 163 69,36 Zvolený
Miroslav Martiš SMER Rimavská Sobota 1546 20,93 Nezvolený
Viera Feješová SMER Rimavské Brezovo 146 100,00 Zvolený
Jaroslava Ďurove SMER Rovné 43 50,59 Zvolený
Antónia Laciaková ĽS-HZDS, SMER, SNS Rybník 36 46,15 Nezvolený
Marta Bystránová SMER Sása 60 76,92 Zvolený
Peter Sentandráši ĽS-HZDS, SMER Sirk 492 84,25 Zvolený
Ján Svitek SMER Skerešovo 56 41,18 Zvolený
Jana Multánová SMER Slizké 15 16,48 Nezvolený
Tibor Sebők SMER Stránska 137 86,71 Zvolený
Milan Slovák SMER Sútor 20 7,35 Nezvolený
Ľudovít Sendrei SMER, ĽS-HZDS Šivetice 146 66,36 Zvolený
Alena Darmová SMER Španie Pole 16 100,00 Zvolený
Peter Mináč SMER Tisovec 1374 76,16 Zvolený
Róbert Jóry SMER Tornaľa 93 2,80 Nezvolený
Tatiana Belánová SMER, ĽS-HZDS Turčok 111 78,72 Zvolený
Ľubomír Mitter SMER Veľké Teriakovce 107 20,54 Nezvolený
Ružena Gembická ĽS-HZDS, SMER Zacharovce 187 64,93 Zvolený
Daniela Lichvárová HZD, ĽS-HZDS, SMER Bátorová 139 64,35 Zvolený
Zuzana Mališová ĽS-HZDS, SMER Brusník 38 100,00 Zvolený
Ján Bukov SMER Čelovce 66 30,14 Nezvolený
Radoslav Palášthy SMER Červeňany 11 100,00 Zvolený
Drahotín Zvalo SMER Dačov Lom 102 52,04 Zvolený
Dušan Mališ SMER Dolná Strehová 369 100,00 Zvolený
Jozef Ivic SMER, SDKÚ-DS Dolné Plachtince 227 65,23 Zvolený
Miloš Beňov SMER Dolné Strháre 65 100,00 Zvolený
Tibor Iván SMER Glabušovce 4 5,33 Nezvolený
Jana Kukučková SMER, SDKÚ-DS Horná Strehová 72 100,00 Zvolený
Ján Ondrejkov SMER Horné Plachtince 44 32,59 Nezvolený
Hubert Bartoš SMER Chrťany 4 4,21 Nezvolený
Attila Molnár SMER Kiarov 81 33,61 Nezvolený
Eva Gyurászová ĽS-HZDS, SMER, SMK-MKP, MOST - HÍD Kosihovce 209 71,58 Zvolený
Jozef Molnár SMER Kosihy nad Ipľom 13 3,71 Nezvolený
Adriana Kovaľová SMER Ľuboriečka 29 35,80 Nezvolený
Miroslav Hlačok SMER Malá Čalomija 93 100,00 Zvolený
Pavel Snopko SMER, KDH Malé Straciny 26 27,08 Nezvolený
Ján Mráz SNS, SMER Modrý Kameň 63 8,54 Nezvolený
Štefan Paholík SMER, ĽS-HZDS Nová Ves 194 100,00 Zvolený
Janka Bohovicová SMER, ĽS-HZDS, KDH Obeckov 129 41,88 Nezvolený
Pavel Lekýr SMER Opava 52 73,24 Zvolený
Branislav Laco SNS, ĽS-HZDS, SMER Pôtor 358 82,30 Zvolený
Slavomír Marčok SMER Pravica 20 35,09 Nezvolený
Pavel Kollár SMER Príbelce 131 41,32 Zvolený
Pavel Celeng HZD, SMER, MOST - HÍD Seľany 89 61,81 Zvolený
Milota Červeňová SMER Senné 5 4,27 Nezvolený
Marta Kálovcová MOST - HÍD, SMER Sklabiná 218 50,11 Zvolený
Vlasta Slatinská SMER Slovenské Kľačany 13 14,29 Nezvolený
Štefan Benko SMER Stredné Plachtince 183 47,53 Zvolený
Anna Triznová SMER Sucháň 99 100,00 Zvolený
Eva Pasiarová SMER Suché Brezovo 35 70,00 Zvolený
Ján Jakab SMER, ĽS-HZDS Veľké Straciny 43 100,00 Zvolený
Ivan Krahulec SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 140 47,95 Zvolený
Dalibor Surkoš SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2067 59,35 Zvolený
Eugénia Meľničuková SMER, ĽS-HZDS Veľký Lom 6 6,25 Nezvolený
Anna Makovníková SMER, KDH, MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 93 100,00 Zvolený
Jaroslav Filip SMER Záhorce 145 32,22 Nezvolený
Miroslav Kalmár SMER Závada 156 65,55 Zvolený
Marián Galo SMER Zombor 45 100,00 Zvolený
Július Makó SMER Želovce 431 63,01 Zvolený
Jana Gregušová SMER Babiná 206 82,07 Zvolený
Katarína Zlámalová ĽS-HZDS, SMER Bacúrov 84 100,00 Zvolený
Igor Klein SMER, ĽS-HZDS Breziny 73 36,14 Nezvolený
František Moravec MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Budča 452 76,22 Zvolený
Emília Kohútová ĽS-HZDS, SNS, SMER Bzovík 265 50,96 Zvolený
Jozef Pálka ĽS-HZDS, SMER Bzovská Lehôtka 71 100,00 Zvolený
Zdenko Ďurovkin SMER, ĽS-HZDS Cerovo 185 55,56 Zvolený
Viera Mlynárčiková SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Čabradský Vrbovok 57 35,85 Nezvolený
Pavel Lalík SMER Detva 1082 18,58 Nezvolený
Jana Hrončeková SMER Detvianska Huta 299 71,53 Zvolený
Ján Baláž ĽS-HZDS, SMER Devičie 137 74,86 Zvolený
Vladimír Kliment SNS, ĽS-HZDS, SMER Dobrá Niva 95 10,29 Nezvolený
Mária Jaďuďová SMER Dolný Badín 94 64,38 Zvolený
Mária Fekiačová SMER Domaníky 42 33,07 Nezvolený
Renáta Mrázová SMER Drážovce 55 100,00 Zvolený
Ján Jambriškin SMER Drienovo 21 29,58 Nezvolený
Anna Janovicová ĽS-HZDS, SMER Dubové 91 64,54 Zvolený
Pavel Poliak SDĽ, SDKÚ-DS, SMER Dudince 96 11,68 Nezvolený
Oľga Múčková SMER Hontianske Moravce 12 2,53 Nezvolený
Katarína Chovanová SMER Hontianske Nemce 87 11,90 Nezvolený
Dušan Strieborný SDKÚ-DS, KSS, SMER Hontianske Tesáre 139 28,90 Nezvolený
Erika Korčoková SMER Horné Mladonice 53 53,54 Zvolený
Jaroslav Ragula SMER Horný Badín 52 46,02 Nezvolený
Ján Kľuka SMER, ĽS-HZDS Horný Tisovník 84 58,74 Zvolený
Imrich Matúška SMER Hriňová 298 9,32 Nezvolený
Vladimír Balko SMER Jalšovík 60 100,00 Zvolený
Juraj Malatinec SMER Korytárky 202 39,00 Nezvolený
Marian Spodniak SMER Kováčová 274 36,29 Nezvolený
Angela Valašťanová KDH, SMER Kozí Vrbovok 50 52,63 Zvolený
Ľubomír Slančík ĽS-HZDS, SNS, SMER Kráľovce - Krnišov 62 52,10 Zvolený
Imrich Paľko SMER, ĽS-HZDS Kriváň 291 35,84 Zvolený
Radoslav Vazan SMER Krupina 1694 54,72 Zvolený
Oľga Mozoľová SMER Lackov 33 100,00 Zvolený
Miloš Čmela SMER Ladzany 138 100,00 Zvolený
Ľubomír Bahleda SMER Látky 187 58,99 Zvolený
Peter Ťavoda ĽS-HZDS, SMER Lieskovec 423 77,05 Zvolený
Martin Hámorský SMER Lišov 82 55,78 Zvolený
Štefan Matejkin KDH, SMER Litava 300 73,71 Zvolený
Ján Kliment SMER Lukavica 38 34,23 Nezvolený
Oľga Švarcová ĽS-HZDS, SMER Medovarce 96 100,00 Zvolený
Miroslava Bučanová SMER Ostrá Lúka 14 10,61 Nezvolený
Teodor Derco SMER Pliešovce 153 14,64 Nezvolený
Jozef Malatinec SMER, ĽS-HZDS Podkriváň 288 92,01 Zvolený
Martin Babiak SMER, ĽS-HZDS Podzámčok 131 50,00 Nezvolený
Ľubica Jergušová SMER Sása 207 100,00 Zvolený
Jaroslav Labuda SMER Sebechleby 8 1,41 Nezvolený
Mária Šulcová KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 48 100,00 Zvolený
Oľga Bartková SMER, SDKÚ-DS, KDH Senohrad 251 65,54 Zvolený
Anna Gavajdová SMER, ĽS-HZDS Sielnica 300 49,50 Zvolený
Darina Hroncová SMER Slatinské Lazy 131 100,00 Zvolený
Stanislav Koreň MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Sliač 713 31,80 Nezvolený
Daniela Šinková SMER Sudince 28 100,00 Zvolený
Priska Fantová ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Súdovce 83 62,88 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Terany 196 50,65 Zvolený
Štefan Krajč SMER Trpín 10 15,63 Nezvolený
Július Murín SMER Tŕnie 108 46,15 Zvolený
Ľudmila Koleničová SMER, ĽS-HZDS Turová 39 15,54 Nezvolený
Anna Babiaková SNS, KDH, SMER Uňatín 51 56,04 Zvolený
Vladimír Ďurečka SMER Veľká Lúka 52 18,77 Nezvolený
Stanislav Fábry ĽS-HZDS, SMER Vígľaš 20 2,21 Nezvolený
Pavel Tuhársky SMER Vígľašská Huta 57 25,33 Nezvolený
Mária Petrovičová SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemiansky Vrbovok 50 100,00 Zvolený
Miroslav Kusein SF, EDS, ZRS, SZS, HZD, KSS, MOST - HÍD, KDH, ĽS-HZDS, SMER Zvolen 5257 50,98 Zvolený
Milan Ferjenčík ĽS-HZDS, SMER Zvolenská Slatina 119 8,46 Nezvolený
Ján Dúbravský SMER Železná Breznica 156 49,84 Zvolený
Dušan Laco SMER Žibritov 34 100,00 Zvolený
Ľubica Kuková SNS, ĽS-HZDS, SMER Baďan 99 100,00 Zvolený
Jozef Matoš SNS, SMER Banská Belá 21 3,61 Nezvolený
Nadežda Babiaková SNS, ĽS-HZDS, SMER Banská Štiavnica 2655 61,40 Zvolený
Radoslav Gregáň SMER Banský Studenec 18 7,38 Nezvolený
Miloš Dubovský KSS, SMER, ĽS-HZDS, SF Beluj 36 40,91 Nezvolený
Miroslav Laurinc SMER Brehy 3 0,46 Nezvolený
Jozef Dekýš SMER Bzenica 264 79,52 Zvolený
Jozef Bucha SMER Dekýš 86 62,32 Zvolený
Miroslav Dovec SMER Dolná Trnávka 29 12,03 Nezvolený
Andrea Murgašová ĽS-HZDS, SMER Dolná Ždaňa 241 59,65 Zvolený
Dušan Antal SMER Hliník nad Hronom 1262 83,36 Zvolený
Simona Holicová SMER Horná Ves 173 100,00 Zvolený
Alena Bugárová SDKÚ-DS, SMER Horná Ždaňa 129 39,33 Zvolený
Ján Repiský SMER Hrabičov 64 19,81 Nezvolený
Jozef Brhlík ĽS-HZDS, SMER Hronská Dúbrava 208 82,87 Zvolený
Terézia Budáčová SMER Hronský Beňadik 214 29,85 Nezvolený
Vladimír Bačík SNS, SMER, ĽS-HZDS Ilija 91 42,52 Nezvolený
Božena Kováčová SNS, SMER Janova Lehota 368 63,01 Zvolený
Vojtech Sklenár SNS, ĽS-HZDS, SMER Jastrabá 226 56,64 Zvolený
Rastislav Slanina SMER Kopernica 97 40,76 Zvolený
Ľuboš Finka SMER Kosorín 152 59,61 Zvolený
Milan Žabka SNS, ĽS-HZDS, SMER Kremnica 478 19,42 Nezvolený
Róbert Knapp SMER Kremnické Bane 6 4,44 Nezvolený
Vladimír Baran SMER Ladomerská Vieska 335 100,00 Zvolený
Eva Pinková SMER Lehôtka pod Brehmi 70 30,70 Nezvolený
Ondrej Bahno SNS, ĽS-HZDS, SMER Lovča 195 100,00 Zvolený
Rudolf Námešný SNS, SMER, ĽS-HZDS Lovčica - Trubín 549 100,00 Zvolený
František Zajak SMER Lúčky 50 39,68 Zvolený
Marta Tisovská SMER Malá Lehota 283 50,81 Zvolený
Adriana Vančová SNS, ĽS-HZDS, SMER Močiar 86 100,00 Zvolený
Štefan Henžel SMER Nevoľné 215 73,13 Zvolený
Ján Havran ĽS-HZDS, SMER Nová Baňa 1576 48,67 Zvolený
Miroslav Forgáč ĽS-HZDS, SMER Orovnica 12 3,54 Nezvolený
Karol Seget SMER Ostrý Grúň 141 42,22 Nezvolený
Ľubomír Gáfrik SMER, ĽS-HZDS, SNS Pitelová 40 11,59 Nezvolený
Emília Jokalová ĽS-HZDS, SMER Píla 51 68,92 Zvolený
Daniela Sokolovičová SMER Podhorie 27 11,59 Nezvolený
Alena Ciglanová SMER, ĽS-HZDS Prenčov 209 100,00 Zvolený
Ján Abrahám SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prestavlky 308 100,00 Zvolený
Darina Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prochot 210 100,00 Zvolený
Vladimír Šalkovský SMER Repište 79 100,00 Zvolený
Ľubomír Kršjak SMER Rudno nad Hronom 196 63,43 Zvolený
Ľubomír Meliš SMER Sklené Teplice 181 100,00 Zvolený
Slavomír Vanka SMER, SNS Slaská 88 29,43 Nezvolený
Stanislav Neuschl SNS, SMER Štiavnické Bane 228 51,01 Zvolený
Jozef Dolinaj KDH, ĽS-HZDS, SMER Tekovská Breznica 393 54,97 Zvolený
Marta Šmondrková SMER Veľká Lehota 445 69,75 Zvolený
Kamil Blaho SMER Voznica 214 100,00 Zvolený
Jana Kopčanová SMER Vyhne 142 21,32 Nezvolený
Kamil Danko KSS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Žarnovica 2244 94,21 Zvolený
Ladislav Kukolík SNS, SMER Žiar nad Hronom 2229 33,97 Nezvolený
Viliam Remeta-Adamko SMER Abrahámovce 20 10,47 Nezvolený
Vladimír Frický SMER Andrejová 72 41,14 Nezvolený
Boris Hanuščak ÚSVIT, ZRS, KSS, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 6031 49,97 Zvolený
Štefan Šinaľ SMER Bartošovce 143 34,62 Zvolený
Helena Šurkalová SMER Becherov 34 22,37 Nezvolený
Eva Pobořilová NK, KDH, HZD, SNS, SMER Beloveža 136 27,25 Nezvolený
Jozef Pavličko SMER Bogliarka 77 100,00 Zvolený
Juraj Horvat SMER Brezov 153 73,21 Zvolený
Viera Prusáková SMER Brezovka 12 19,35 Nezvolený
Slávka Katuščaková SMER Buclovany 35 21,47 Nezvolený
Viktor Hvišč SMER Dubinné 154 70,32 Zvolený
Vasil Hudák SMER Frička 57 39,31 Zvolený
Matej Straka SMER, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 195 100,00 Zvolený
Gabriela Kravčíková SMER Gaboltov 85 34,84 Nezvolený
Marián Harčarik SMER Gerlachov 88 16,21 Nezvolený
Marta Žacová SMER Hankovce 23 9,66 Nezvolený
Marián Varga SMER Harhaj 32 23,70 Nezvolený
František Olah SMER Hažlín 488 88,57 Zvolený
Vladislav Juskuv SMER Hrabovec 147 54,85 Zvolený
Anna Galuščaková SMER Hrabské 190 100,00 Zvolený
Anna Carachová SMER Hutka 38 65,52 Zvolený
Ján Železný NK, SMER Chmeľová 167 67,07 Zvolený
Anna Guzyová SMER Jedlinka 50 100,00 Zvolený
Jozef Šoltys SMER Kobyly 243 53,29 Zvolený
Jozef Mihaľ SMER Komárov 70 27,03 Nezvolený
Ján Brudňák SMER Koprivnica 136 31,55 Nezvolený
Ján Steranka SMER Krivé 54 39,42 Nezvolený
Oľga Dutková SMER Kríže 39 100,00 Zvolený
Dušan Petnuch SMER Kružlov 58 11,09 Nezvolený
Vladimír Goliaš SMER Kučín 17 9,04 Nezvolený
Mária Špirková SMER Kurov 283 100,00 Zvolený
Ján Bortník SMER Lenartov 157 34,43 Nezvolený
Jaroslav Stracenský SMER, ĽS-HZDS Livov 38 100,00 Zvolený
Ján Legnavský SMER Livovská Huta 27 100,00 Zvolený
Alena Voľanská-Ma... SMER, ĽS-HZDS Lukavica 129 60,85 Zvolený
Jozefína Kramárová SMER Lukov 242 100,00 Zvolený
Imrich Nagajda SMER Marhaň 44 9,69 Nezvolený
Anton Riško SMER Mikulášová 38 46,91 Nezvolený
Anna Pasterňáková SMER Nižná Polianka 29 19,08 Nezvolený
Marcel Kaščák SMER Nižná Voľa 64 39,26 Zvolený
Slavomír Havír SMER Oľšavce 50 100,00 Zvolený
Peter Janočko SMER Ondavka 0 0,00 Nezvolený
Mária Ivančová KDH, SMER Ortuťová 70 100,00 Zvolený
Anna Hrúzová SMER Petrová 211 62,99 Zvolený
Anton Lamanec SMER Raslavice 792 64,13 Zvolený
Jozef Droblenka SMER Regetovka 3 17,65 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SF, SMER, KDH, SDKÚ-DS Rešov 141 67,79 Zvolený
Anna Foľtová HZD, SMER Richvald 296 65,49 Zvolený
Ľubomír Pangrác-P... SMER Rokytov 168 55,81 Zvolený
Ján Bijalko SMER Snakov 252 100,00 Zvolený
Ľudmila Sosňaková KDH, SMER Stebnícka Huta 105 67,74 Zvolený
Pavel Simko SMER, ĽS-HZDS Stebník 79 35,11 Nezvolený
Hedviga Billá SNS, SMER, KDH Stuľany 213 64,94 Zvolený
Jozef Hvizd SMER Šarišské Čierne 55 25,82 Nezvolený
Ladislav Marušin SMER Šašová 23 23,96 Nezvolený
Stanislav Balaž SNS, ĽS-HZDS, HZD, SMER Šiba 169 100,00 Zvolený
Marián Reviľak SMER Tarnov 116 100,00 Zvolený
Peter Kučeravý SMER Vyšná Polianka 0 0,00 Nezvolený
Jozef Mihalčin SMER Vyšná Voľa 25 11,47 Nezvolený
Emília Novotná KDH, SMER Vyšný Kručov 62 100,00 Zvolený
Jozef Balaščák SMER Vyšný Tvarožec 52 63,41 Zvolený
Mária Ontkaninová SMER Zlaté 238 100,00 Zvolený
Milan Koromház SMER Adidovce 104 100,00 Zvolený
František Bazar ĽS-HZDS, SMER, SNS Baškovce 155 56,78 Zvolený
Ján Britan SMER Belá nad Cirochou 162 11,88 Nezvolený
Juraj Slivka SMER Brezovec 26 100,00 Zvolený
Milan Moroz SMER Čabiny 143 59,09 Zvolený
Lucia Pavúrová SMER Černina 21 19,27 Nezvolený
Alexander Kulik SMER Čertižné 121 47,08 Zvolený
Peter Pichoňský SMER Dedačov 58 100,00 Zvolený
Ján Kníž SMER Dlhé nad Cirochou 497 48,02 Zvolený
Michal Mackaľ SMER Dúbrava 50 42,02 Zvolený
Monika Tkáčová SMER Gruzovce 58 100,00 Zvolený
Mikuláš Juščík SMER, KSS Habura 176 57,14 Zvolený
Ján Bača SMER Hankovce 89 25,50 Nezvolený
Jozef Levko SMER Hažín nad Cirochou 59 14,71 Nezvolený
Emil Jaško SMER Hrabová Roztoka 18 38,30 Nezvolený
Ján Gužík SMER Hrabovec nad Laborcom 139 41,12 Nezvolený
Marta Kuľhová SMER Hrubov 83 31,09 Nezvolený
Jana Vaľová ND, SF, ÚSVIT, SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Humenné 5472 45,98 Zvolený
Cyril Hirjak ĽS-HZDS, SMER, SNS Chlmec 193 54,52 Zvolený
Magda Valigová SNS, SMER Jankovce 72 37,50 Nezvolený
Jozef Kocan SMER Kalinov 118 79,73 Zvolený
Ladislav Hakulin SMER Kalná Roztoka 195 67,94 Zvolený
Jozef Komarc ĽS-HZDS, SMER, SNS Kamenica nad Cirochou 444 39,05 Nezvolený
Miloš Karabinčík SMER Karná 41 16,14 Nezvolený
Dušan Hirča SMER Klenová 162 55,67 Zvolený
Mária Kosťová SMER Kolbasov 31 55,36 Zvolený
Jaroslav Lojka SMER Kolonica 117 45,00 Nezvolený
Jarmila Lukáčová SMER Košarovce 149 36,79 Zvolený
Dušan Ciklaminy SMER Koškovce 235 67,14 Zvolený
Vladimír Bajaj SMER Krásny Brod 194 100,00 Zvolený
Marta Fedurcová SMER Ladomirov 67 33,33 Nezvolený
Emil Jasik SMER Maškovce 17 100,00 Zvolený
Jana Glogovská SMER Michajlov 50 100,00 Zvolený
Štefan Miko SMER, KDH, SDKÚ-DS Modra nad Cirochou 246 40,73 Nezvolený
Ladislav Boško SNS, SMER Myslina 114 33,93 Nezvolený
Vladimír Megela SMER Nechválova Polianka 62 100,00 Zvolený
Miroslav Rosoľanka SMER Nižná Jablonka 83 87,37 Zvolený
Stanislav Rakár SMER Nižná Sitnica 152 100,00 Zvolený
Jozef Marcinov SMER Nižné Ladičkovce 37 21,64 Nezvolený
Vasiľ Dinič SMER Nová Sedlica 90 49,45 Zvolený
Miloš Petruňo SMER Ňagov 97 37,16 Nezvolený
Valéria Melníková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ohradzany 193 50,39 Zvolený
Ján Šalap SMER, MOST - HÍD Oľka 79 37,62 Nezvolený
Ján Kundrat SMER Oľšinkov 20 100,00 Zvolený
Róbert Mikuláško SMER Osadné 69 100,00 Zvolený
Jozef Fedorko SMER Pakostov 177 100,00 Zvolený
Vasiľ Bomberovič SMER Palota 80 88,89 Zvolený
Miroslav Lukáč SMER Papín 425 80,34 Zvolený
Ján Stanko SMER Parihuzovce 14 53,85 Zvolený
Rastislav Šebák SMER Pčoliné 148 38,95 Nezvolený
Michal Šesták ĽS-HZDS, SMER Pichne 233 67,54 Zvolený
Andrea Raková SMER Porúbka 99 100,00 Zvolený
Jozef Sivák SMER Prituľany 36 100,00 Zvolený
Juraj Harajdič SMER Príslop 17 43,59 Nezvolený
Marián Čorný SMER Ptičie 231 100,00 Zvolený
Michal Svičin SNS, SMER Radvaň nad Laborcom 132 38,37 Zvolený
Pavel Cipka MOST - HÍD, ZRS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Repejov 57 55,88 Zvolený
Dušan Stanko SMER Rokytov pri Humennom 155 85,16 Zvolený
Jaroslav Kostilník SMER Rokytovce 55 49,11 Nezvolený
Tomáš Kačur ZRS, ĽS-HZDS, SMER Roškovce 61 47,29 Nezvolený
Jana Hromadová SF, SMER Rovné 58 21,32 Nezvolený
Anna Kuzmová SMER Ruská Kajňa 64 100,00 Zvolený
Eva Turbáková SMER Ruská Volová 47 75,81 Zvolený
Martin Riľak SMER Ruský Potok 41 100,00 Zvolený
Mária Gajdošová SNS, SMER Slovenská Volová 185 62,71 Zvolený
Ján Dzubaj SMER Sopkovce 46 100,00 Zvolený
Ján Kerekanič SMER Stakčín 822 61,30 Zvolený
Vladimír Suchanič SMER Stakčínska Roztoka 44 21,46 Nezvolený
Ján Černega SMER Strihovce 20 19,42 Nezvolený
Štefan Šereg MOST - HÍD, SMER Sukov 51 61,45 Zvolený
Jaroslav Ivanco SMER Svetlice 51 100,00 Zvolený
Michal Pidanič SMER Šmigovec 32 100,00 Zvolený
Anna Chomová SMER Topoľa 53 50,48 Zvolený
Štefan Ladičkovský SNS, SMER, ĽS-HZDS Topoľovka 321 62,57 Zvolený
Cyril Vasiľ SMER Turcovce 173 83,17 Zvolený
Nadežda Sirková SMER Ubľa 411 87,08 Zvolený
Tomáš Pastirák SMER Udavské 485 80,97 Zvolený
Jozef Repka SMER Ulič 98 20,21 Nezvolený
Milan Sičák SMER Uličské Krivé 112 71,79 Zvolený
Anna Firkaľová SMER Valentovce 29 100,00 Zvolený
Andrej Bazár SNS, SMER Víťazovce 87 44,85 Nezvolený
Dušan Petrík SMER Volica 126 59,15 Zvolený
Emília Čopáková SMER Vyšná Jablonka 42 100,00 Zvolený
Helena Šmajdová SNS, SMER Vyšná Sitnica 25 10,16 Nezvolený
Ján Mucha SNS, SMER, ĽS-HZDS Vyšné Ladičkovce 109 100,00 Zvolený
Monika Kurťaková SMER Výrava 95 82,61 Zvolený
Ján Bajus SMER Závada 33 73,33 Zvolený
Jozef Hrubovský SMER Závadka 25 8,14 Nezvolený
Ladislav Ladomirjak SMER Zboj 182 82,35 Zvolený
Anna Koščová SMER Zbojné 101 100,00 Zvolený
Milan Matuška SMER Zbudská Belá 64 73,56 Zvolený
Miroslav Gabria SMER Zbudské Dlhé 24 6,59 Nezvolený
Jozef Gajdoš SMER Zemplínske Hámre 578 94,60 Zvolený
Vladimír Pažur SNS, ĽS-HZDS, SMER Zubné 122 49,19 Zvolený
Jolana Bjalončíková SMER Holumnica 95 27,54 Nezvolený
Jozef Hurajt SMER Huncovce 270 30,68 Nezvolený
Ján Turek SMER Ihľany 576 85,46 Zvolený
Eduard Pompa SMER Jurské 278 63,76 Zvolený
Ján Sýkora SMER Ľubica 10 0,51 Nezvolený
Štefan Vošček SMER Malá Franková 33 37,08 Nezvolený
Janka Senderáková SMER Malý Slavkov 5 1,06 Nezvolený
Ján Fudaly SMER Podhorany 13 1,99 Nezvolený
Zoltán Pišta SMER Rakúsy 85 7,78 Nezvolený
Jozef Andráš SMER Stará Lesná 59 12,58 Nezvolený
Gabriel Kaprál SMER Stráne pod Tatrami 21 3,38 Nezvolený
Dagmar Mathiová SMER, SNS Tvarožná 295 85,51 Zvolený
Milan Hrivňák SMER Veľká Lomnica 487 32,82 Nezvolený
Jozef Kovalčík SMER Vrbov 312 43,76 Zvolený
Vladislav Suchý SMER Batizovce 97 10,78 Nezvolený
Jozef Krajník SMER Bijacovce 52 10,51 Nezvolený
Elena Bašistová SMER Dravce 223 60,76 Zvolený
Ján Filip SMER Gánovce 141 28,60 Nezvolený
Peter Pitoňák SMER, ĽS-HZDS Granč - Petrovce 293 80,49 Zvolený
Marián Janas SMER Hozelec 123 28,41 Nezvolený
Peter Spišák SMER Hôrka 37 4,25 Nezvolený
Juraj Jackuliak SMER Jánovce 65 15,15 Nezvolený
Igor Gavalier SMER Kravany 120 26,91 Nezvolený
Miroslav Vilkovský SF, ĽS-HZDS, SMER Levoča 2186 45,49 Zvolený
Slavomír Kopáč SMER Liptovská Teplička 644 59,96 Zvolený
Miroslav Mendroš SMER Lučivná 74 18,64 Nezvolený
Ľuboš Tatranský SMER Lúčka 40 51,95 Zvolený
Ján Michna SMER Mlynica 28 10,29 Nezvolený
Ján Zumrik SMER Nemešany 80 40,20 Nezvolený
Marta Vrabľová SMER Nižné Repaše 68 54,40 Zvolený
Milan Pavlák ĽS-HZDS, SMER Nová Lesná 45 6,48 Nezvolený
Jozef Brník SMER Ordzovany 32 34,78 Nezvolený
Martin Lavko SMER Spišské Bystré 805 71,24 Zvolený
Ján Hudaček SMER Spišské Podhradie 53 3,09 Nezvolený
Viera Dikantová SMER Spišský Štiavnik 30 3,36 Nezvolený
Marta Kukurová SMER Spišský Štvrtok 30 3,40 Nezvolený
Rudolf Abrahám SMER Svit 1405 52,11 Zvolený
Ján Mlynár SMER, ĽS-HZDS Švábovce 385 86,91 Zvolený
Ján Čarák SMER Torysky 98 100,00 Zvolený
Marcela Rovderová SMER Uloža 35 32,41 Nezvolený
František Lindeman SMER Veľký Slavkov 109 20,84 Nezvolený
Vladimír Ondruš SMER Vernár 191 45,69 Zvolený
Vladimír Šavel SMER Vikartovce 653 100,00 Zvolený
Žofia Kurucová SMER Vyšné Repaše 38 55,88 Zvolený
Viera Kašperová SMER Vyšný Slavkov 77 46,11 Zvolený
Vladimír Mrúz SMER Bajerov 155 100,00 Zvolený
Ján Ľaš SMER Bajerovce 0 0,00 Nezvolený
František Marinica SMER, ĽS-HZDS Bertotovce 167 58,80 Zvolený
Ján Miščík SMER Bodovce 20 11,17 Nezvolený
Jozef Šoltés SMER Brestov 171 100,00 Zvolený
Milan Bujňák SNS, SMER Brezovica 183 23,52 Nezvolený
Ladislav Šefčík SMER, ĽS-HZDS Brezovička 44 19,56 Nezvolený
Jaroslav Kočamba SMER Brežany 43 43,00 Zvolený
Milan Bernát SMER Bzenov 58 15,06 Nezvolený
Ján Kožlej SMER Čelovce 94 50,27 Zvolený
Jana Džačovská SMER Červená Voda 121 45,49 Nezvolený
Marta Pavlinská SMER Červenica 217 52,04 Zvolený
Pavol Spodník SMER, ĽS-HZDS Červenica pri Sabinove 273 100,00 Zvolený
Vladislav Bašista SMER Demjata 223 35,97 Zvolený
Igor Birčák SMER Drienica 275 79,25 Zvolený
Jozef Petro KSS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 464 56,79 Zvolený
Bystrík Hudák SMER Dubovica 458 65,34 Zvolený
Ladislav Tkáčik SMER Fričovce 52 8,57 Nezvolený
Miroslav Leško SMER Fulianka 92 38,66 Zvolený
Slávka Bortňáková SMER Geraltov 57 100,00 Zvolený
Mikuláš Frič SMER Gregorovce 61 15,21 Nezvolený
Alena Havrilová SMER Hanigovce 54 100,00 Zvolený
Jana Vrteľová SMER Haniska 154 40,96 Nezvolený
František Margita SNS, SMER, ĽS-HZDS Hermanovce 235 30,76 Nezvolený
Jaroslav Hovančák SMER Hrabkov 258 71,27 Zvolený
Katarína Škvarlová SMER Hubošovce 170 60,28 Zvolený
Pavol Vojtek SMER Chmeľovec 23 8,42 Nezvolený
Jozef Lukáč SMER Chminianske Jakubovany 459 66,14 Zvolený
Cyril Miškuf SMER Chmiňany 294 80,77 Zvolený
Marián Dujava SMER Jakovany 76 100,00 Zvolený
Vladimír Mačo ĽS-HZDS, SMER Jakubova Voľa 139 59,91 Zvolený
František Harčár SMER Janov 127 81,94 Zvolený
Marián Žec SMER Janovík 131 78,92 Zvolený
Ladislav Urda SMER Kamenica 501 53,41 Zvolený
Jozef Pribula SMER Kapušany 672 62,63 Zvolený
František Gubač SMER Kendice 225 29,88 Nezvolený
Miloslav Michalko SMER Klenov 23 19,83 Nezvolený
Štefan Bujňák SMER Krásna Lúka 206 69,59 Zvolený
Ján Šejirman SMER Krivany 265 51,46 Zvolený
Ján Šimočko SMER Krížovany 13 7,03 Nezvolený
Pavol Veteráni SMER Kvačany 100 66,67 Zvolený
Kvetoslav Hudák SMER Lada 20 4,44 Nezvolený
Anna Hrubá SMER Lažany 61 75,31 Zvolený
Veronika Buzogáňová SMER Lemešany 93 10,52 Nezvolený
Anton Polák SMER Lesíček 47 32,19 Nezvolený
Viliam Jurko SMER Ličartovce 312 59,32 Zvolený
Vladimír Jánošík SMER Lipany 770 30,94 Nezvolený
Peter Miženko SMER Lipovce 132 40,99 Zvolený
Miroslav Haraus SMER Ľubovec 24 7,79 Nezvolený
Vladimír Lelovský SMER Ľutina 219 81,11 Zvolený
Jozef Javorský SMER Malý Slivník 291 82,91 Zvolený
Ondrej Pavlovič SMER Miklušovce 67 35,08 Nezvolený
Ladislav Rabatin SMER, SNS Milpoš 224 76,71 Zvolený
Marián Engel SMER Mirkovce 142 35,06 Nezvolený
Marta Birošová SMER Okružná 12 4,60 Nezvolený
Štefan Falat SMER Olejníkov 86 41,75 Nezvolený
Pavol Hovančík SMER Oľšov 148 100,00 Zvolený
Anton Marcinko SMER Ostrovany 93 16,79 Nezvolený
Ján Farkaš SMER Ovčie 307 100,00 Zvolený
Slavko Hudák SMER Podhorany 85 23,04 Nezvolený
Milan Laca ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Prešov 4004 14,96 Nezvolený
Božena Peregrinová SMER Ratvaj 34 45,33 Nezvolený
Dušan Eliaš SNS, SMER, ĽS-HZDS Ražňany 280 39,44 Nezvolený
Stanislav Pravda SMER Rokycany 34 7,73 Nezvolený
Miroslav Poklemba SMER, SNS Rožkovany 315 50,00 Zvolený
Milan Kollár SMER Ruská Nová Ves 136 26,00 Nezvolený
Peter Molčan ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2101 59,10 Zvolený
Vlasta Kotuličová SMER Sedlice 137 26,92 Nezvolený
František Durkáč SMER Svinia 113 17,15 Nezvolený
Milan Kaňuch SNS, SMER, ĽS-HZDS Šarišská Poruba 169 100,00 Zvolený
Jaroslav Fogaš SMER Šarišská Trstená 99 70,71 Zvolený
Ľuboš Bernát SMER, SNS Šarišské Michaľany 261 17,85 Nezvolený
Anton Durkáč SMER Šarišské Sokolovce 93 45,81 Nezvolený
František Gajdoš SMER Šindliar 35 12,32 Nezvolený
Miroslav Angelovič SMER Teriakovce 145 52,73 Zvolený
Peter Koscelník SNS, SMER, ĽS-HZDS Terňa 209 32,86 Nezvolený
Štefan Duda SMER Tichý Potok 59 29,95 Nezvolený
Jozef Frimer SMER Tulčík 159 20,62 Nezvolený
Vincent Tomko SMER Uzovce 161 54,03 Zvolený
František Lešo SMER, ĽS-HZDS Uzovský Šalgov 158 46,33 Zvolený
Anton Štefko KSS, HZD, SMER Varhaňovce 343 60,49 Zvolený
Pavel Imriščák SMER Veľký Slivník 53 28,96 Nezvolený
František Novák SMER Vysoká 44 51,76 Zvolený
Slavomír Lipták SMER Žehňa 58 13,03 Nezvolený
František Dzuriček SMER Žipov 89 50,28 Zvolený
Mária Germušková SMER Župčany 265 40,15 Nezvolený
Ján Labaš SMER Čirč 116 19,08 Nezvolený
Peter Firment SMER Ďurková 10 7,69 Nezvolený
Anna Pastuchová SMER Forbasy 102 40,96 Nezvolený
Pavol Nosek SDKÚ-DS, SMER, KDH, SNS Hajtovka 33 100,00 Zvolený
Magdaléna Kožíková SMER Hniezdne 226 35,31 Nezvolený
Miroslav Pokrivčák KDH, SMER Hraničné 79 100,00 Zvolený
Maroš Kočiš MOST - HÍD, SNS, SMER Hromoš 139 46,03 Zvolený
Patrik Vasilík SMER Chmeľnica 36 7,64 Nezvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, KDH, SMER Jakubany 545 69,78 Zvolený
Mikuláš Kaňa NK, SMER Jarabina 285 62,78 Zvolený
Juraj Jedinák SMER Kamienka 219 33,03 Zvolený
Zdenka Šlampiaková SMER Kremná 9 100,00 Zvolený
Juraj Chamila ĽS-HZDS, SMER Kyjov 268 100,00 Zvolený
Helena Selepová SMER Lacková 27 28,72 Nezvolený
Ján Gondek SMER, KDH, SDKÚ-DS Lesnica 164 100,00 Zvolený
Vasiľ Dzadík SMER Litmanová 110 37,67 Nezvolený
Karol Mirga SMER Lomnička 175 22,58 Nezvolený
Jozef Leškovský SMER Ľubotín 80 13,09 Nezvolený
Jozef Šesták SDKÚ-DS, SMER, KDH Malý Lipník 166 70,64 Zvolený
Iveta Kundrátová SMER Matysová 27 50,94 Zvolený
Rudolf Demjan SMER Mníšek nad Popradom 8 2,82 Nezvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Nová Ľubovňa 616 45,66 Nezvolený
Danka Uhrinková SMER Obručné 25 100,00 Zvolený
Peter Timočko SMER Orlov 291 77,19 Zvolený
Štefan Murcko SMER, ĽS-HZDS Plaveč 436 52,66 Zvolený
Rastislav Grich ĽS-HZDS, KDH, SMER Plavnica 370 100,00 Zvolený
Ján Pavlovský SMER Pusté Pole 52 42,62 Nezvolený
Miroslav Tomčo KSS, SMER Ruská Voľa nad Popradom 45 71,43 Zvolený
Peter Sokol SMER Stará Ľubovňa 810 14,25 Nezvolený
Štefan Ščerbák SMER Starina 18 43,90 Nezvolený
Viera Kravčáková SMER Stráňany 57 51,82 Zvolený
Miroslav Tyliščák SMER Sulín 27 16,07 Nezvolený
Štefan Petrus SMER, ĽS-HZDS Šambron 174 100,00 Zvolený
Ľubomír Rešetár KDH, SDKÚ-DS, SMER Šarišské Jastrabie 315 100,00 Zvolený
Mikuláš Pružinský SMER Údol 0 0,00 Nezvolený
Anna Kalisová SMER Veľká Lesná 43 18,86 Nezvolený
Vasil Jedinák SMER Veľký Lipník 194 41,81 Nezvolený
Dušan Firment SMER Vislanka 77 100,00 Zvolený
Štefan Gura SMER Vyšné Ružbachy 60 8,72 Nezvolený
František Šlang SMER Baňa 70 100,00 Zvolený
Jaroslav Verba SMER Breznička 38 56,72 Zvolený
Michal Čabala SMER Brusnica 8 3,57 Nezvolený
Jaroslav Palička SMER Bukovce 240 93,02 Zvolený
Božena Korečková SMER Bystrá 14 56,00 Zvolený
Miroslav Fečko SNS, SMER Bžany 59 66,29 Zvolený
Vladislav Zuber MOST - HÍD, SMER Gribov 89 65,44 Zvolený
Milan Blicha SNS, SMER Havaj 85 41,67 Nezvolený
Štefan Radačovský SNS, SMER Chotča 176 55,87 Zvolený
Marek Antoš SMER Kolbovce 96 89,72 Zvolený
Ivan Zajac SMER Kožuchovce 33 100,00 Zvolený
Anna Kertisová MOST - HÍD, SMER Kručov 92 100,00 Zvolený
Ľudmila Hospodárová SNS, SMER Lomné 99 100,00 Zvolený
Nadežda Švahlová SMER Makovce 52 100,00 Zvolený
Andrej Ličko SMER Malá Poľana 45 60,81 Zvolený
Alexander Vaco SMER Miková 38 44,71 Nezvolený
Ján Bujdoš SMER Mrázovce 24 43,64 Zvolený
Ján Ovsaník SMER Oľšavka 59 41,26 Zvolený
Milan Vavrek SMER Potoky 36 61,02 Zvolený
Dušan Šmajda SMER Potôčky 36 100,00 Zvolený
Štefan Varcholík SNS, SMER Staškovce 110 100,00 Zvolený
Peter Obrimčák HZD, ĽS-HZDS, SMER Stropkov 1482 34,39 Zvolený
Ján Slivka SNS, SMER Šandal 93 55,36 Zvolený
Jozef Kačmár MOST - HÍD, SMER Tisinec 158 84,49 Zvolený
Jana Medvecová SMER Tokajík 46 100,00 Zvolený
Viera Pundžáková SMER Turany nad Ondavou 114 46,15 Zvolený
Milan Hudák SMER Varechovce 86 100,00 Zvolený
Marián Prokopič MOST - HÍD, SMER Veľkrop 105 88,98 Zvolený
Milan Haňak SMER Vislava 124 100,00 Zvolený
Helena Popiková SNS, SMER Vladiča 29 60,42 Zvolený
Helena Kasardová SMER Vojtovce 35 51,47 Zvolený
Ján Mruz SMER Výškovce 48 47,06 Zvolený
Juraj Pšár SMER Vyšný Hrabovec 50 43,10 Zvolený
Ján Marko SMER Belejovce 8 100,00 Zvolený
Ladislav Džogan ĽS-HZDS, SMER Beňadikovce 111 73,51 Zvolený
Dušan Zelizňák SMER Bodružal 30 68,18 Zvolený
Helena Madzinová MOST - HÍD, SMER Cernina 141 41,96 Zvolený
Jaroslav Sadiv ĽS-HZDS, SMER Dlhoňa 42 100,00 Zvolený
Helena Vasilenková MOST - HÍD, SMER Dobroslava 9 37,50 Nezvolený
Ján Vasilišin SMER Fijaš 74 76,29 Zvolený
Ján Rubis ĽS-HZDS, SMER Giraltovce 954 57,50 Zvolený
Ján Franko SMER Hunkovce 82 46,33 Zvolený
Jaroslava Grossma... SMER Jurkova Voľa 28 100,00 Zvolený
Jaroslav Olejár ĽS-HZDS, SMER Kalnište 5 1,63 Nezvolený
Michal Popik SMER, SNS, ĽS-HZDS Kapišová 38 15,83 Nezvolený
Edita Oreničová NK, KDH, SMER Kečkovce 69 100,00 Zvolený
František Vojček SNS, SMER Kobylnice 30 52,63 Zvolený
Marta Frančáková KDH, NK, SMER Korejovce 24 100,00 Zvolený
Viera Dzurjuvová SMER, SDKÚ-DS, KDH Kračúnovce 238 44,49 Nezvolený
Daša Berežná SMER Krajná Poľana 13 9,70 Nezvolený
Štefan Kožlej SMER Kuková 220 67,48 Zvolený
Ján Božík MOST - HÍD, SMER Kurimka 128 67,37 Zvolený
Ján Referovič SNS, SMER Matovce 49 56,98 Zvolený
Jaroslav Nagajda MOST - HÍD, KDH, SMER Mestisko 143 49,14 Nezvolený
Ján Hajda KDH, SMER Mičakovce 32 34,04 Nezvolený
Jozef Kostelník SMER Miroľa 23 43,40 Nezvolený
Peter Kidala ĽS-HZDS, SMER Mlynárovce 105 75,00 Zvolený
Peter Makara SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižná Jedľová 32 47,76 Nezvolený
Milan Grega SMER Nižná Pisaná 39 59,09 Zvolený
Juraj Turišin SNS, MOST - HÍD, SMER Nižný Komárnik 15 13,89 Nezvolený
Darina Keselicová KDH, MOST - HÍD, SMER Nižný Mirošov 92 56,44 Zvolený
Juraj Petný NK, SMER Nižný Orlík 154 83,24 Zvolený
Ján Barvirčák SMER Nová Polianka 29 100,00 Zvolený
Michal Kolesár ĽS-HZDS, SMER Okrúhle 132 35,01 Zvolený
Ján Brenišin SMER Príkra 8 100,00 Zvolený
Michal Viravec MOST - HÍD, SMER Radoma 176 60,27 Zvolený
Iveta Horvatová NK, KDH, MOST - HÍD, SMER Rakovčík 68 100,00 Zvolený
Jozef Vansa SMER Rovné 124 40,39 Nezvolený
Ľubica Vaňková ĽS-HZDS, SNS, SMER Soboš 45 47,87 Nezvolený
Jaroslav Cerula SMER Stročín 9 3,23 Nezvolený
Anna Paňková KDH, MOST - HÍD, SMER Svidnička 58 100,00 Zvolený
Pavel Olejár ĽS-HZDS, SMER Svidník 1341 29,79 Nezvolený
Stanislav Skasko SMER Šarbov 10 100,00 Zvolený
Ján Hic SMER Šarišský Štiavnik 93 54,07 Zvolený
Anna Maguľaková SMER Šemetkovce 10 18,18 Nezvolený
Anna Kaščaková SMER Štefurov 37 50,68 Zvolený
Ján Chrzan SMER Valkovce 77 100,00 Zvolený
Edita Harvišová SMER Vápeník 18 100,00 Zvolený
Michal Michalko SMER Vyšná Jedľová 92 100,00 Zvolený
Vasil Pitlivka SMER Vyšná Pisaná 39 100,00 Zvolený
Vladislav Kimák KDH, MOST - HÍD, SMER Vyšný Mirošov 87 25,36 Nezvolený
Milan Jackanin SMER Vyšný Orlík 81 32,93 Nezvolený
Jozef Rubis SMER Železník 37 13,96 Nezvolený
Dušan Dzurko SMER Babie 102 68,00 Zvolený
Ján Štovka SMER Banské 243 29,78 Nezvolený
Jozef Pohlod ĽS-HZDS, SMER Bystré 565 40,33 Nezvolený
Peter Hric SMER Cabov 63 28,00 Nezvolený
Pavel Bačík SMER Davidov 169 34,00 Nezvolený
Ľubica Voľanská SMER Detrík 25 100,00 Zvolený
Ján Cmár SMER Ďapalovce 178 100,00 Zvolený
Emília Marcinková SMER Ďurďoš 50 43,48 Zvolený
Michal Korekač SNS, SMER Girovce 17 33,33 Nezvolený
Štefan Straka SMER Hanušovce nad Topľou 733 41,41 Zvolený
Ján Krivák SMER Hermanovce nad Topľou 312 78,99 Zvolený
Milena Naštová Hl... SMER, KDH Hlinné 517 100,00 Zvolený
Štefan Vilcega KDH, MOST - HÍD, SMER Jasenovce 114 81,43 Zvolený
Michal Džuka MOST - HÍD, SMER Jastrabie nad Topľou 167 100,00 Zvolený
Jozef Lukačin SMER Juskova Voľa 92 43,81 Zvolený
Dušan Baranský SMER Kamenná Poruba 350 65,30 Zvolený
Pavel Žipaj SMER Komárany 63 22,03 Nezvolený
Milan Mantič SMER Kučín 81 28,52 Nezvolený
Stanko Mikula SMER Majerovce 28 10,29 Nezvolený
Jaroslav Makatúra SMER Malá Domaša 157 100,00 Zvolený
Miroslav Ivančo SMER Matiaška 43 27,04 Nezvolený
Jozef Fečo SMER Medzianky 8 3,49 Nezvolený
Marián Kostelník SMER Merník 202 100,00 Zvolený
Vladimír Haško SMER Michalok 25 12,82 Nezvolený
Michal Švábik SMER Nižný Hrušov 97 11,66 Nezvolený
Mária Telepunová SMER Nová Kelča 155 100,00 Zvolený
Anna Knapová SMER Ondavské Matiašovce 77 16,52 Nezvolený
Anton Korba SMER Pavlovce 0 0,00 Nezvolený
Pavol Hybala SMER Petkovce 48 100,00 Zvolený
Miroslav Bobrik SMER Petrovce 106 36,30 Nezvolený
Ján Šoltés SMER Prosačov 55 100,00 Zvolený
Slavomír Molitoris SMER Remeniny 121 100,00 Zvolený
Milan Dobranský SMER Rudlov 62 17,32 Nezvolený
Anna Chamajová SMER Ruská Voľa 33 100,00 Zvolený
Ján Onuško SMER Sačurov 271 33,42 Nezvolený
Ján Murín SMER Sedliská 141 24,39 Nezvolený
Ján Eštok SMER Skrabské 96 23,08 Nezvolený
Ľudmila Repková SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarné 212 37,46 Nezvolený
Marián Kerčák SMER, ĽS-HZDS Tovarnianska Polianka 57 100,00 Zvolený
Michal Čandík SMER Vechec 758 63,91 Zvolený
Michal Kľučár SMER Vlača 127 94,78 Zvolený
Juraj Kuročka SMER Vranov nad Topľou 1009 12,60 Nezvolený
Michal Duda SMER Vyšný Kazimír 84 100,00 Zvolený
Stanislav Duda SMER Zámutov 520 36,91 Nezvolený
Valéria Račková SMER Žalobín 248 51,56 Zvolený
Richard Raši MOST - HÍD, SMER Košice 22929 36,06 Zvolený
Jozef Andrejčák ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Dargovských Hrdinov 2690 49,06 Zvolený
Dušan Petrenka ĽS-HZDS, SMER Košice - Košická Nová Ves 516 56,77 Zvolený
Róbert Slezák MOST - HÍD, SMER Košice - Krásna 161 9,71 Nezvolený
Tibor Horváth SMER Košice - Lunik IX 54 5,88 Nezvolený
Anna Jenčová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - nad Jazerom 2845 44,87 Zvolený
Kornélia Gašparíková MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Košice - Pereš 77 10,12 Nezvolený
Dušan Cais ĽS-HZDS, SMER Košice - KVP 1000 16,92 Nezvolený
Miloš Ihnát SMER Košice - Sídlisko Ťahanovce 958 20,79 Nezvolený
Štefan Lasky MOST - HÍD, SMER Košice - Staré Mesto 1249 19,71 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Pavol Mutafov ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Západ 3370 35,53 Nezvolený
Andrea Prekopová SMER Belža 151 60,89 Zvolený
Ľudmila Redajová SMER Beniakovce 15 4,66 Nezvolený
Viliam Bačo MOST - HÍD, SMER Bidovce 483 73,52 Zvolený
Marta Gamrátová SMER Bohdanovce 404 77,99 Zvolený
František Hlavatý SMER Boliarov 180 100,00 Zvolený
Vojtech Staňo SMER Budimír 226 37,86 Zvolený
Štefan Bliška SMER Bukovec 19 4,61 Nezvolený
Peter Taiš SMER Bunetice 37 60,66 Zvolený
Ladislav Vojtko KSS, SMER Čakanovce 140 40,58 Nezvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Čaňa 1614 73,53 Zvolený
Stanislav Trojčák SMER Družstevná pri Hornáde 234 20,76 Nezvolený
Mária Droščová SMER Ďurďošík 49 20,50 Nezvolený
František Juhás SMER Ďurkov 253 32,56 Nezvolený
Jaroslav Nagy SMER Geča 106 14,17 Nezvolený
Denisa Vargová SMER Gyňov 204 63,55 Zvolený
Jana Tóthová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, KDH, SMER Herľany 122 78,21 Zvolený
Mária Potočňáková SMER Hodkovce 98 100,00 Zvolený
Ján Pekľanský SMER Chrastné 181 89,60 Zvolený
Štefan Pastor SMER Kalša 141 34,90 Nezvolený
Anna Bombárová MOST - HÍD, KDH, SMER Kecerovce 397 41,48 Nezvolený
Emil Ondrík SMER Kecerovský Lipovec 77 100,00 Zvolený
František Koľvek SMER Košická Belá 192 37,07 Zvolený
Karol Dzugas SMER Košická Polianka 167 29,66 Nezvolený
Gabriela Uchaľová MOST - HÍD, KDH, SMER Košický Klečenov 138 88,46 Zvolený
Peter Jurko SMER, ĽS-HZDS, KDH, MOST - HÍD Kráľovce 160 32,72 Nezvolený
Pavol Varga SMER Malá Lodina 29 22,48 Nezvolený
Iveta Horvatová SMER Mudrovce 34 100,00 Zvolený
Vojtech Bajus SMER Nižná Hutka 90 27,36 Nezvolený
Milena Kimlerová SMER Nižná Myšľa 112 16,30 Nezvolený
Anton Šimčák SMER Nová Polhora 211 75,90 Zvolený
Ján Štrbík SMER Nováčany 170 42,50 Nezvolený
Marta Perúnová SMER Olšovany 125 36,98 Nezvolený
Marta Sehnalová SMER Paňovce 200 61,35 Zvolený
Adriena Baranová MOST - HÍD, SMER Perín - Chym 495 52,16 Zvolený
František Petro SMER Ploské 324 100,00 Zvolený
Adriana Hašková SMER Rankovce 40 11,53 Nezvolený
Richard Zahumenský SMER Rozhanovce 18 1,94 Nezvolený
Katarína Kinlovičová SMER Ruskov 45 6,43 Nezvolený
Miroslav Bačenko MOST - HÍD, SMER Seňa 166 15,12 Nezvolený
Štefan Elizeuš SMER Skároš 136 25,52 Nezvolený
Andrea Šipošová SMER Slančík 24 19,20 Nezvolený
Ladislav Harda SMER Slanec 247 42,81 Nezvolený
Daniel Stančik SMER Slanská Huta 74 100,00 Zvolený
Milan Diheneščík SMER Slanské Nové Mesto 135 51,92 Zvolený
Rudolf Kuzma SMER Sokoľany 145 24,25 Nezvolený
Daniel Rudič SMER Trebejov 18 15,93 Nezvolený
František Bartko SMER, ĽS-HZDS Trstené pri Hornáde 276 46,08 Nezvolený
Nataša Masaryková SMER Trsťany 101 100,00 Zvolený
Daniel Demko SMER Turňa nad Bodvou 56 3,95 Nezvolený
Marián Kavulič SMER Vajkovce 88 26,04 Nezvolený
Drahoslav Drotár ĽS-HZDS, SNS, SMER Valaliky 172 12,40 Nezvolený
Tomáš Hubert SMER Veľká Lodina 60 40,54 Zvolený
Vincent Truhan SMER Vyšná Hutka 19 7,04 Nezvolený
Ján Mikloš SMER Vyšná Kamenica 94 55,95 Zvolený
Marek Habina SMER Vyšná Myšľa 47 8,62 Nezvolený
Vincent Borovský SMER Vyšný Čaj 101 60,12 Zvolený
Michal Méder SMER Vyšný Medzev 32 9,82 Nezvolený
Stanislav Rusnák SMER Zlatá Idka 129 62,93 Zvolený
Boleslav Lešo SMER Baškovce 121 62,37 Zvolený
Ľudmila Ďurčáková SMER Bánovce nad Ondavou 200 100,00 Zvolený
Adriána Minčáková SMER Beňatina 23 16,91 Nezvolený
Luděk Hamšík SMER Bežovce 139 25,69 Nezvolený
Michal Kontra SMER Blatná Polianka 89 100,00 Zvolený
Jozef Filip SMER Blatné Remety 98 35,38 Nezvolený
Gabriel Seman SMER Blatné Revištia 93 100,00 Zvolený
Vladimír Dóci SMER Bracovce 196 41,70 Zvolený
Ján Adamčík SMER, KDH Budkovce 306 42,50 Nezvolený
Jana Dzurjová SMER Bunkovce 85 46,96 Nezvolený
Andrej Bajužík ĽS-HZDS, SMER Dúbravka 247 56,39 Zvolený
Anna Jaššová SMER Falkušovce 107 30,23 Nezvolený
Miloslava Fedorová SMER Fekišovce 119 62,96 Zvolený
Jozef Maščeník SMER Hatalov 98 23,56 Nezvolený
Marianna Šimková SMER Hažín 171 55,88 Zvolený
Jarmila Olexová SMER Hlivištia 145 100,00 Zvolený
Helena Kráľová SMER Hnojné 91 66,91 Zvolený
Vladimír Decha SMER, ĽS-HZDS Horovce 181 36,86 Zvolený
Ján Beňák SMER Husák 76 100,00 Zvolený
Ján Skyba SMER Choňkovce 208 57,62 Zvolený
Stanislav Pastirik SMER Kačanov 80 39,02 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Jozef Hrinkanič SMER Koňuš 137 52,29 Zvolený
Ján Medviď SMER Koromľa 180 62,94 Zvolený
Anna Danková SMER Krásnovce 134 34,10 Nezvolený
Vasil Varjan SMER Krčava 22 8,43 Nezvolený
Vladimír Bučko SMER, KDH Kusín 84 37,67 Nezvolený
Ľubomír Šipoš MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Lastomír 372 80,87 Zvolený
Gabriela Kaloková SMER Laškovce 168 60,65 Zvolený
Ján Gajdoš SMER Lekárovce 173 36,58 Nezvolený
Ignác Ďurčák SMER Ložín 130 32,99 Nezvolený
Eduard Baláž SMER Lúčky 155 100,00 Zvolený
Marta Tomková SMER, ĽS-HZDS Malčice 151 21,15 Nezvolený
Ladislav Puškáš SMER Malé Raškovce 17 10,49 Nezvolený
Valéria Eľková KDH, SMER, ĽS-HZDS Markovce 277 76,52 Zvolený
Viliam Zahorčák SMER Michalovce 7277 69,79 Zvolený
Ján Žofčák SMER Moravany 347 58,91 Zvolený
Anton Šandor KDH, SMER Nacina Ves 410 59,16 Zvolený
Božena Hoferová SMER Nižná Rybnica 164 100,00 Zvolený
Ladislav Ondoš SMER Nižné Nemecké 14 6,73 Nezvolený
Jaroslav Pinkovský SMER Pavlovce nad Uhom 57 4,23 Nezvolený
Mária Vadasová SMER, ĽS-HZDS Petrikovce 58 100,00 Zvolený
Pavel Tomčo SMER Petrovce 88 70,40 Zvolený
Ján Kočiš SMER Pinkovce 79 100,00 Zvolený
Jaroslav Mihaľov SMER Podhoroď 136 65,07 Zvolený
Juraj Kriška SMER Poruba pod Vihorlatom 203 53,99 Zvolený
Michal Vodhanel SMER Porúbka 16 5,78 Nezvolený
Peter Sekerák SMER Priekopa 117 68,42 Zvolený
Oto Fenin SNS, SMER, ĽS-HZDS Pusté Čemerné 140 68,97 Zvolený
Peter Olejník KDH, SDKÚ-DS, SMER Rakovec nad Ondavou 327 100,00 Zvolený
Ján Sakulič SMER Ruská Bystrá 58 73,42 Zvolený
Miloslava Uhľarová SMER Ruskovce 36 21,18 Nezvolený
Juraj Voloch SMER Ruský Hrabovec 31 13,96 Nezvolený
Peter Saboslai SMER, ĽS-HZDS Senné 237 65,83 Zvolený
Štefan Staško SMER Sobrance 1381 43,31 Zvolený
Marta Janová SMER Staré 61 14,19 Nezvolený
Ľubomír Vaľko SMER Strážske 148 8,13 Nezvolený
Andrej Bihun SMER Stretavka 48 42,48 Nezvolený
Jarmila Lopatová SMER Suché 157 73,02 Zvolený
Michal Širochman SMER Svätuš 47 65,28 Zvolený
Vladimír Paulov ĽS-HZDS, SMER Šamudovce 197 68,88 Zvolený
Stanislav Zubaj SMER Tibava 197 61,95 Zvolený
Róbert Koba SDKÚ-DS, SMER Trhovište 242 34,52 Zvolený
Dušan Badida SMER Trnava pri Laborci 28 8,67 Nezvolený
Ján Klima SMER Tušická Nová Ves 35 11,04 Nezvolený
Zdenko Berky SMER Veľké Kapušany 813 24,03 Nezvolený
Pavol Gengeľ SMER Vojnatina 89 53,94 Zvolený
Štefan Gajdoš SDKÚ-DS, SMER Voľa 95 61,69 Zvolený
Viliam Krupa SMER Vrbnica 87 23,84 Nezvolený
František Gejguš SMER Vyšná Rybnica 121 54,02 Zvolený
Ján Balog SMER Vyšné Nemecké 9 6,04 Nezvolený
Martin Dolinič SMER Vyšné Remety 152 60,80 Zvolený
Gabriel Viňanský MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Zalužice 416 70,63 Zvolený
Ján Hric SMER Záhor 101 28,13 Nezvolený
Ján Varga SMER Závadka 205 85,77 Zvolený
Eduard Andrejov SMER Zbudza 34 10,93 Nezvolený
Vladimír Mati SMER Zemplínska Široká 229 100,00 Zvolený
Ján Jurko SMER Žbince 182 53,85 Zvolený
Július Farkašovský SMER Betliar 292 57,82 Zvolený
František Bačo SMER Brzotín 168 25,49 Nezvolený
Ján Bubenčík SMER Čierna Lehota 57 14,47 Nezvolený
Karol Horník SMER Dobšiná 1052 51,87 Zvolený
Zoltán Istók SMER Gemerská Panica 0 0,00 Nezvolený
Ján Franko SMER Gemerská Poloma 134 12,22 Nezvolený
Milan Dávid SMER Gočaltovo 22 14,47 Nezvolený
Ľubomír Hlaváč SMER Gočovo 0 0,00 Nezvolený
Ondrej Jančík SMER Hanková 26 70,27 Zvolený
Viera Nemcová SMER, SNS Henckovce 192 82,76 Zvolený
Jaroslav Strelka SMER Honce 104 43,33 Nezvolený
Ľuboslav Lukáč SMER Koceľovce 26 16,35 Nezvolený
Július Ferenc SMER Krásnohorské Podhradie 165 13,37 Nezvolený
Michal Bársony SMER Kunova Teplica 113 32,29 Zvolený
Ján Vieloha SMER Nižná Slaná 488 78,33 Zvolený
Miroslav Spišák SMER Ochtiná 3 0,92 Nezvolený
Vladimír Pastrnák SMER Petrovo 25 45,45 Nezvolený
Ondrej Benedik SMER Plešivec 58 4,75 Nezvolený
Marian Molčan SMER Rejdová 69 17,34 Nezvolený
Pavol Šándor SMER Rochovce 33 17,74 Nezvolený
Miroslava Timárová SNS, SMER Roštár 70 25,27 Nezvolený
Viktor Vápeník SMER Rozložná 53 57,61 Zvolený
Ján Babič SMER Rožňava 696 10,91 Nezvolený
Želmíra Gonosová SMER Rožňavské Bystré 205 100,00 Zvolený
Ján Jakubovský SMER Slavoška 45 56,25 Zvolený
Štefan Bašták SMER Slavošovce 419 46,71 Zvolený
Erika Oravcová SMER Stratená 55 100,00 Zvolený
Ľuboš Gál SMER Vlachovo 176 35,85 Nezvolený
Dušan Gallo SMER Vyšná Slaná 154 41,40 Zvolený
Peter Vojs SMER Arnutovce 0 0,00 Nezvolený
Jozef Špiner SMER Betlanovce 74 28,91 Nezvolený
Ján Olekšák SMER Danišovce 114 33,73 Nezvolený
Anna Nemčíková SNS, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Gelnica 1010 44,49 Zvolený
Tatiana Brandoburová SDKÚ-DS, SMER, KDH Hincovce 46 35,94 Nezvolený
Vladimír Fabian SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnilčík 204 100,00 Zvolený
Štefan Fedák SMER Hrabušice 262 24,90 Nezvolený
Dušan Pramuka SMER Chrasť nad Hornádom 68 15,78 Nezvolený
Ladislav Grondžák SMER Iliašovce 257 55,75 Zvolený
Marián Burkuš SMER Jaklovce 351 38,15 Nezvolený
Pavel Palenčár ĽS-HZDS, SMER, SNS Jamník 34 5,96 Nezvolený
Jozef Bandžuch SMER Kaľava 85 46,70 Zvolený
Ján Majerník SMER Kluknava 214 23,80 Nezvolený
Rudolf Kušnír SMER Kojšov 137 29,03 Nezvolený
Vincent Bača SNS, SMER, ĽS-HZDS Kolinovce 212 84,46 Zvolený
Igor Jendruch SMER Krompachy 389 11,72 Nezvolený
Peter Biskup SMER Letanovce 139 16,99 Nezvolený
Ján Šofranko SMER Markušovce 148 11,34 Nezvolený
Ján Bigoš ĽS-HZDS, SMER Mlynky 37 10,60 Nezvolený
Ľudovít Kujnisch SMER Mníšek nad Hnilcom 550 66,91 Zvolený
Dušan Daniel SNS, ĽS-HZDS, SMER Nálepkovo 368 29,09 Nezvolený
Jaroslav Salaj SMER Olcnava 265 52,58 Zvolený
Peter Volčko SMER Poráč 396 74,86 Zvolený
Ján Čižmarik SMER Richnava 25 2,59 Nezvolený
František Vytykáč SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS Rudňany 406 33,92 Nezvolený
Vladislav Vrábeľ SMER Slatvina 138 69,00 Zvolený
Iveta Dobšinská KDH, ĽS-HZDS, SMER Smižany 1294 39,95 Nezvolený
Ján Grega SMER, SDKÚ-DS Smolnícka Huta 133 50,57 Zvolený
Margita Brutovská KDH, SDKÚ-DS, SMER Smolník 217 42,14 Zvolený
Ján Volný SMER Spišská Nová Ves 7124 60,81 Zvolený
Dušan Merčak SMER Spišské Tomášovce 29 4,78 Nezvolený
Michal Kiššák ĽS-HZDS, SNS, SMER Spišské Vlachy 203 11,77 Nezvolený
Elena Franková SMER Spišský Hrušov 307 46,66 Zvolený
Oskár Münnich SMK-MKP, ĽS-HZDS, S.O.S., HZD, SF, SMER Švedlár 726 63,96 Zvolený
Ladislav Koňak SNS, SMER, ĽS-HZDS Teplička 238 39,02 Zvolený
Vladimír Babík ĽS-HZDS, SNS, SMER Vítkovce 43 16,73 Nezvolený
Dušan Gredecký ĽS-HZDS, SMER, SNS Vojkovce 19 7,66 Nezvolený
Mária Falatková SMER Žakarovce 230 59,28 Zvolený
Ján Kukuruc SMER Bačkov 209 54,01 Zvolený
Mária Kováčová MOST - HÍD, SMER Borša 268 37,75 Zvolený
Karol Kucharčík SMER, SDKÚ-DS Brehov 152 45,10 Nezvolený
Vincent Majerník SMER Brezina 46 12,33 Nezvolený
Katarína Fedorová SMER Byšta 28 25,69 Nezvolený
Agáta Buzášová SMER Černochov 6 5,13 Nezvolený
Ladislav Jámbor SMER Čierna 207 65,71 Zvolený
Marta Vozáriková SMER Čierna nad Tisou 422 28,46 Zvolený
Štefánia Bojtimová SMER Dargov 221 63,69 Zvolený
Zuzana Miškufová SMER Dobrá 32 11,90 Nezvolený
Andrej Marcin SMER Dvorianky 259 79,69 Zvolený
Milan Molnár SMER Egreš 29 13,00 Nezvolený
Helena Zuskáčová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH, SMER Hraň 381 52,55 Zvolený
Miroslav Bodnár SMER Hrčeľ 30 7,30 Nezvolený
Milan Rohaľ ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Hriadky 161 51,44 Zvolený
Slavomír Moskáľ SMER, KSS Kazimír 56 12,47 Nezvolený
Oskár Burcsák SMER Klin nad Bodrogom 43 34,68 Nezvolený
Pavol Duč KDH, SMER Kožuchov 57 40,14 Nezvolený
Mária Kaňuchová SMER Kravany 96 52,17 Zvolený
Csaba Dako SMER Kráľovský Chlmec 195 5,55 Nezvolený
Milan Geňo SMER Kuzmice 62 8,48 Nezvolený
Helena Borčíková SMER, SDKÚ-DS Kysta 88 37,29 Nezvolený
Michal Hrinko SMER, KDH, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Lastovce 430 77,90 Zvolený
Ladislav Kolesár SMER Leles 10 1,06 Nezvolený
Michal Riľak SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Luhyňa 140 70,00 Zvolený
Jozef Bojkovský SMER Malá Tŕňa 118 45,91 Nezvolený
Monika Čižmáriková SMER Malé Ozorovce 13 4,33 Nezvolený
Štefan Tatranský SMER, KSS Michaľany 211 24,97 Nezvolený
Ján Kapajka KDH, MOST - HÍD, SMER Novosad 206 38,94 Nezvolený
Ján Borovský KDH, SDKÚ-DS, SMER Nový Ruskov 244 100,00 Zvolený
Ján Hvozdík ĽS-HZDS, SMER Parchovany 341 36,28 Zvolený
Andrea Nováková SMER Plechotice 44 9,73 Nezvolený
Viktor Kalán SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Sirník 211 100,00 Zvolený
Vladimír Kráľovský ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Slivník 389 90,05 Zvolený
Ladislav Gaňo SMER Slovenské Nové Mesto 88 16,12 Nezvolený
Marián Sajko SMER Soľnička 43 27,74 Nezvolený
Róbert Puci SMER Trebišov 934 11,15 Nezvolený
Martina Polčová SMER Trnávka 70 66,67 Zvolený
Dana Kolesárová MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Veľaty 72 15,93 Nezvolený
Martin Puzder MOST - HÍD, SMER Veľká Tŕňa 116 39,32 Nezvolený
Alena Kováčová SMER Veľké Ozorovce 266 66,33 Zvolený
Ľudovít Tarr SMER Veľký Horeš 59 12,07 Nezvolený
Michal Takáč MOST - HÍD, SMER Viničky 206 79,84 Zvolený
Jozef Tomko SMER Višňov 55 39,57 Nezvolený
Daniela Ujhelyiová SMER Vojčice 19 1,98 Nezvolený
Ladislav Német SMER Zatín 75 16,41 Nezvolený
Juraj Varga SMER Zemplínska Nová Ves 0 0,00 Nezvolený
Ján Oláh SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemplínske Hradište 344 55,04 Zvolený
Miroslav Maďar SMER, SDKÚ-DS, KDH Zemplínske Jastrabie 285 100,00 Zvolený
Milan Tomko SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMER, SNS Zemplínsky Branč 72 30,51 Nezvolený