Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Sociálnodemokratická alternatíva - v likvidácii (SDA)

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Štefan Hajduch SDĽ, SDA, SMER Rovinka
Štefan Lengyel SDĽ, SDA Trnávka
Ľudmila Láníková SDĽ, SDA Macov
Ján Kišš SDA Stará Turá
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Helena Prevendarč... SDA, SDKÚ Dolná Seč
Jozef Szabo SDA, SMER, SDKÚ, ANO Lok
Ján Hajko SDA, SDKÚ, ANO Veľký Ďur
Daniela Plánková SDĽ, SDA, SMER, HZDS Krásno nad Kysucou
Ján Revús SOP, SDĽ, SDSS, SDA Ďanová
Dušan Doboš SOP, SDĽ, SDSS, SDA Karlová
Ján Franek SOP, SDĽ, SDSS, SDA Rakovo
Stanislav Šalaga SOP, SDĽ, SDSS, SDA Turčiansky Peter
Marta Krásna SDA Rakša
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Radoslav Palášthy SDĽ, SDA, SMER, ANO Červeňany
Jana Kukučková SDA, ANO Horná Strehová
Helena Salkaiová SDĽ, SDA, SMER, ANO Kiarov
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Stanislav Koreň SDĽ, SDA, SMER, ANO Sliač
Valéria Mičinská SDA, KSS Veľká Lúka
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Róbert Kucharský SDĽ, SDA, ĽB, KSS Kochanovce
Milan Benč SDĽ, SDA, SNS, RDH-VÝCHOD, HZDS, HZD Prešov
Ľubomír Bilišňanský SDA Mirkovce
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
Jozef Kaleta SDA, SMER, SNS, HZDS Nová Ľubovňa
Jaroslav Palička SDĽ, SDA, ANO Bukovce
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Imrich Hamarčák SDĽ, SDA, KDH, ANO Stropkov
Viera Barvirčáková SDĽ, SDA, KDH, ANO Vislava
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Ján Rubis SDĽ, SDA, SMER, ANO Giraltovce
Ľudovít Kujnisch SDĽ, SDA Mníšek nad Hnilcom
Cyril Betuš SDĽ, SDSS, SDA, HZD Košice - Sídlisko Ťahanovce
Pavol Mutafov SMK-MKP, SDA, SMER, ANO Košice - Západ
Ladislav Šaňa SDA, DHR Košice - Lunik IX
Štefan Pešák SDA Košické Olšany
Stanislav Pastirik SDA Kačanov
Ján Tejgi SDA Strážske
Gabriel Skus SDA Trnava pri Laborci
František Kardoš SDĽ, SDA Rožňava
Viktor Vápeník SDA Rozložná
Miroslav Výrostek SDĽ, SDA, P SNS, KSS, HZDS Danišovce
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Dušan Poľacký SDA, SMER, SNS, ĽB, HZDS, ANO Trebišov
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Zdenko Trebuľa SDA, SMK-MKP, SMER, ANO Košice