Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Sociálnodemokratická strana Slovenska - v likvidácii (SDSS)

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Julian Pitoňák SDSS Limbach 298 63,81 Zvolený
Vladimír Moravčík SDSS Malacky 1502 39,10 Zvolený
Milan Čambálik SDSS Pata 1021 100,00 Zvolený
Darina Zaťková SDSS Bohunice 95 100,00 Zvolený
Ladislav Košický SDSS Starý Hrádok 81 100,00 Zvolený
Peter Modranský SDSS Trenčianske Teplice 1001 47,11 Zvolený
Mária Repková SDSS Drábsko 67 60,36 Zvolený
Bohumír Paršo SDSS Kysucký Lieskovec 848 76,53 Zvolený
Jozef Tokarčík SDSS Krivá 286 63,27 Zvolený
Ján Fajber SDSS Socovce 110 100,00 Zvolený
Drahoš Zvalo SDSS Dačov Lom 150 63,03 Zvolený
Dušan Chrapka SDSS Dolné Plachtince 232 100,00 Zvolený
Ján Čižmár SDSS Horná Strehová 86 66,67 Zvolený
Miloslav Suchár SDSS Krupina 1527 50,21 Zvolený
Dušan Roth SDSS Spišská Belá 1349 59,17 Zvolený
Pavol Mutafov SDSS Košice - Západ 2244 17,19 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Vladimír Mráz SDĽ, SDSS Bratislava Zvolený
Richard Ružovič SDĽ, SDSS Bratislava Zvolený
Peter Cvečko SDĽ, SDSS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Mária Dobríková SDĽ, SDSS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Ľubomír Jánoš SDĽ, SDSS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Cyril Sekerka SDSS Bratislava - Rača Zvolený
Lenka Dendisová SDĽ, SDSS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Pavol Ráček SDĽ, SDSS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Matilda Antalicová SDĽ, SDSS Ivanka pri Dunaji Zvolený
František Hässler SDĽ, SDSS Ivanka pri Dunaji Zvolený
Miroslav Šteberla SZS, SDĽ, SDSS Limbach Zvolený
Marta Martinkovičová SDSS Malacky Zvolený
Milan Ballay SDSS Malacky Zvolený
Lívia Zdražilová SDSS Malacky Zvolený
Stanislav Fronc SDSS Malacky Zvolený
Pavel Spusta SDSS Malacky Zvolený
Marián Polakovič SDSS Malacky Zvolený
Miroslav Krčma SDSS Malacky Zvolený
František Čirka SDSS Malacky Zvolený
Milan Obselka SDSS Malacky Zvolený
Anna Matúšková SDSS Malacky Zvolený
Ľudovít Durdiak SDSS Pata Zvolený
Vojtech Hubinák SDSS Pata Zvolený
Jozef Lehocký SDSS Pata Zvolený
Bohumil Durdiak SDSS Pata Zvolený
Vladimír Lehocký SDSS Pata Zvolený
Helena Belokoszto... SDĽ, SDSS, HPSR Komárno Zvolený
Štefan Bende SDĽ, SDSS, HPSR Komárno Zvolený
Gizela Babiaková SDĽ, SDSS, HPSR Bohunice Zvolený
Viera Bukovenová SDĽ, SDSS, HPSR Bohunice Zvolený
Vladimír Gábrš SDĽ, SDSS, HPSR Bohunice Zvolený
Danica Halbavá SDĽ, SDSS, HPSR Bohunice Zvolený
Dušan Hanuliak SDĽ, SDSS, HPSR Bohunice Zvolený
Ernest Béreš SDĽ, SDSS Jur nad Hronom Zvolený
Ladislav Garaj SDĽ, SDSS Jur nad Hronom Zvolený
Miroslava Boriková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Gabriela Michalcová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Rudolf Čecha SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Janka Herczegová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Ondrej Figecký SDSS Starý Hrádok Zvolený
Milan Beňo SDĽ, SDSS, HPSR Želiezovce Zvolený
Juraj Martosy SDĽ, SDSS, HPSR Želiezovce Zvolený
Ján Duchoň SDĽ, SDSS, HPSR Želiezovce Zvolený
Michal Bača SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Jozef Bányi SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Božena Fašánková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Jozef Galbavý SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Pavol Kolník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Milan Sečkár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Ján Jech SDĽ, SDSS Nitra Zvolený
Marián Ivančík SDĽ, SDSS Nitra Zvolený
Mária Kazíková SDĽ, SDSS Nitra Zvolený
Peter Hrala SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Juraj Oremus SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Irena Brezíková SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Pavol Čelka SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Ján Demo SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Jozef Oremus SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Vladimír Petráni SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
František Klučka SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Milan Klučka SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Peter Kozár SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
František Turček SDĽ, SDSS, HPSR Bánov Zvolený
Mária Bršelová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Alojz Marek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Moravčík ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Jozef Balogh ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Miroslav Jarunek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Kliský ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Kliment Klučka ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Imrich Alaxa ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bakša ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tibor Ďuriš ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Mária Garaiová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Margaréta Mellenová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Oliver Čelko ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marian Karvaj ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marta Kováčová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bencze ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Katarína Danková ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
František Štefánik ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tomáš Hotový ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Peter Hudák ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Lenka Szegényová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Dušan Legény ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Pavol Plesnivý SDSS Palárikovo Zvolený
Miloš Berkeš SDSS Palárikovo Zvolený
Anna Kulíšková SDSS Brestovec Zvolený
Ľudovít Barát SDĽ, SDSS, HPSR Skalica Zvolený
Vladimír Kvaltýn SDĽ, SDSS, HPSR Skalica Zvolený
Jozef Pošvanc SDĽ, SDSS, HPSR Skalica Zvolený
Aleš Macháček SDĽ, SDSS, HPSR Skalica Zvolený
Ján Fuňák SDĽ, SDSS, HPSR Skalica Zvolený
Marián Javorka SDSS Šaštín Stráže Zvolený
Pavol Prokopius SDSS Šaštín Stráže Zvolený
Ladislav Bolebruch SDSS Šaštín Stráže Zvolený
Bohuslav Válik SDSS Vrádište Zvolený
Jozef Gabovič SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
Viliam Káčer SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
Jaroslav Ondrejka SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
Severín Ondrejka SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
František Řehák SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
Jozef Skladaný SDĽ, SDSS, HPSR Ardanovce Zvolený
Milan Hajdúšek SDĽ, SDSS, HPSR Biskupová Zvolený
Alexander Chaláni SDĽ, SDSS, HPSR Biskupová Zvolený
Ján Knížat SDĽ, SDSS, HPSR Biskupová Zvolený
Jozef Drevenák SDĽ, SDSS, HPSR Bojná Zvolený
Miroslav Drevenák SDĽ, SDSS, HPSR Bojná Zvolený
Ján Guriš SDĽ, SDSS, HPSR Bojná Zvolený
Alžbeta Balažovičová SDĽ, SDSS, HPSR Borčany Zvolený
Mária Omelková SDĽ, SDSS, HPSR Borčany Zvolený
Anna Kmentová SDĽ, SDSS, HPSR Brodzany Zvolený
Dušan Bošanský SDĽ, SDSS, HPSR Čeľadince Zvolený
Július Krošlák SDĽ, SDSS, HPSR Čeľadince Zvolený
Mária Krošláková SDĽ, SDSS, HPSR Čeľadince Zvolený
Dušan Pakši SDĽ, SDSS, HPSR Čeľadince Zvolený
Ján Ryban SDĽ, SDSS, HPSR Čeľadince Zvolený
Jozef Krč SDĽ, SDSS, HPSR Dubnička Zvolený
Ivan Kišac SDĽ, SDSS, HPSR Horné Obdokovce Zvolený
Jaroslav Šiška SDĽ, SDSS, HPSR Horné Obdokovce Zvolený
Miroslav Mandúch SDĽ, SDSS, HPSR Horné Obdokovce Zvolený
Vladimír Uhlík SDĽ, SDSS, HPSR Horné Obdokovce Zvolený
Ernest Hazucha SDĽ, SDSS, HPSR Hrušovany Zvolený
Milan Fico SDĽ, SDSS, HPSR Kamanová Zvolený
Anton Jaško SDĽ, SDSS, HPSR Kamanová Zvolený
Gertrúda Lacová SDĽ, SDSS, HPSR Kamanová Zvolený
Milan Laco SDĽ, SDSS, HPSR Kamanová Zvolený
Peter Davidovič SDĽ, SDSS, HPSR Kovarce Zvolený
Jozef Kovačik SDĽ, SDSS, HPSR Kovarce Zvolený
Rudolf Kováčik SDĽ, SDSS, HPSR Kovarce Zvolený
Vladimír Biely SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Ján Bošanský SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Miroslav Bošanský SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Štefan Čižmarik SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Miroslav Meluš SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Eduard Michalides SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Miroslav Zvala SDĽ, SDSS, HPSR Krnča Zvolený
Ľubomír Kopček SDĽ, SDSS Ludanice Zvolený
František Doležaj SDĽ, SDSS Ludanice Zvolený
Slavomír Antala SDĽ, SDSS, HPSR Ľutov Zvolený
Viliam Antala SDĽ, SDSS, HPSR Ľutov Zvolený
Július Struhačka SDĽ, SDSS, HPSR Ľutov Zvolený
Miroslav Struhačka SDĽ, SDSS, HPSR Ľutov Zvolený
Peter Struhačka SDĽ, SDSS, HPSR Ľutov Zvolený
Mária Ukropcová SDĽ, SDSS, HPSR Malé Ripňany Zvolený
Anton Klačanský SDĽ, SDSS, HPSR Nitrianska Streda Zvolený
Ján Báleš SDĽ, SDSS, HPSR Norovce Zvolený
Dušan Boháčik SDĽ, SDSS, HPSR Norovce Zvolený
Milan Geleta SDĽ, SDSS, HPSR Norovce Zvolený
Daniela Hájovská SDĽ, SDSS, HPSR Norovce Zvolený
Ján Buraj SDĽ, SDSS, KDH, HPSR Orešany Zvolený
František Krošlák SDĽ, SDSS, KDH, HPSR Orešany Zvolený
Alexander Kusý SDĽ, SDSS, KDH, HPSR Orešany Zvolený
Jozef Varga SDĽ, SDSS, KDH, HPSR Orešany Zvolený
Marián Varga SDĽ, SDSS, KDH, HPSR Orešany Zvolený
Ján Podmanický SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Tibor Csollár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Mária Kačinová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Peter Ernest SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Ján Nahálka SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Vladimír Ladziansky SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Rudolf Trčo SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Róbert Jursa SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Viktor Zábojník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Peter Božik SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Peter Číž SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Ján Geschwandtner SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Jozef Godál SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Juraj Michalka SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Jozef Paulovič SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Vladimír Štefkovič SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Ján Antala SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Zuzana Gieciová SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Ján Kovalčík SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Ľubomír Vido SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Ján Zajac SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Vladislav Zajac SDĽ, SDSS, HPSR Podlužany Zvolený
Vladimír Bulák SDĽ, SDSS, HPSR Pochabany Zvolený
Vladimír Géci SDĽ, SDSS, HPSR Pochabany Zvolený
Jaroslav Januška SDĽ, SDSS, HPSR Pochabany Zvolený
Vladimír Slošárik SDĽ, SDSS, HPSR Pochabany Zvolený
Igor Baránek SDĽ, SDSS, HPSR Rajčany Zvolený
Zdena Mozolová SDĽ, SDSS, HPSR Rajčany Zvolený
Peter Šmatlák SDĽ, SDSS, HPSR Rajčany Zvolený
Emília Adamkechová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
František Dušák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Pavol Kern SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Mária Krúpová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Ján Mišák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Július Babčan SDĽ, SDSS, HPSR Solčany Zvolený
Jozef Šiška SDĽ, SDSS, HPSR Solčany Zvolený
Róbert Bezek SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Anna Blaškovičová SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Augustín Čulaga SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Daniela Demovičová SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Miroslav Keller SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Eva Valová SDĽ, SDSS, HPSR Šalgovce Zvolený
Anton Adamka SDĽ, SDSS, HPSR Chudá Lehota Zvolený
Rudolf Daniš SDĽ, SDSS, HPSR Chudá Lehota Zvolený
Stanislav Poluch SDĽ, SDSS, HPSR Chudá Lehota Zvolený
Eva Ševčíková SDĽ, SDSS, HPSR Chudá Lehota Zvolený
Marian Duša SDĽ, SDSS, HPSR Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Milan Loviška SDĽ, SDSS, HPSR Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Viliam Mačuha SDĽ, SDSS, HPSR Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Oľga Púchovská SDĽ, SDSS, HPSR Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Pavol Detko SDĽ, SDSS, HPSR Závada Zvolený
Mária Matejková SDĽ, SDSS, HPSR Závada Zvolený
Milan Milata SDĽ, SDSS, HPSR Závada Zvolený
Marián Petruš SDĽ, SDSS, HPSR Závada Zvolený
Pavol Adámek SDSS Stará Turá Zvolený
Miroslav Dedík SDSS Stará Turá Zvolený
Jarmila Dunajčíková SDSS Stará Turá Zvolený
Ján Mikláš SDSS Stará Turá Zvolený
Tomáš Krutek SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Milan Koža SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Milan Látal SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Peter Ďurina SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Oľga Kováčiková SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Darina Žbirková SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Dušan Krížka SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Ignác Lazar SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Ľubomír Rafaj SDSS Trenčianske Teplice Zvolený
Štefan Andelek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Pavol Detko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Anna Molnárová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Vladimír Vittek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Jozef Maška SDĽ, SDSS, HPSR Dechtice Zvolený
Ivan Ružek SDĽ, SDSS, HPSR Dechtice Zvolený
Stanislav Hutta SDĽ, SDSS, HPSR Dechtice Zvolený
Branislav Čanič SDĽ, SDSS Piešťany Zvolený
Jozef Oravec SDSS Suchá nad Parnou Zvolený
Karol Oravec SDSS Suchá nad Parnou Zvolený
Marián Hirner SDĽ, SDSS, HPSR Trnava Zvolený
Ivan Mička SDĽ, SDSS, HPSR Trnava Zvolený
Ján Bielko SDĽ, SDSS, HPSR Trnava Zvolený
Ladislav Englich SDĽ, SDSS, HPSR Trnava Zvolený
Marta Gubrická SDĽ, SDSS, HPSR Trnava Zvolený
Igor Cmarko SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Ján Čierny SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Ján Králik SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Jana Borguľová SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Jaroslav Klvač SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Roman Hradecký SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Dušan Oravec SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Jozef Horváth SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Miroslav Kollár SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Stanislav Žabka SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Vladimír Hudec SDĽ, SDSS, HPSR Banská Bystrica Zvolený
Jaroslav Ďalák SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Jindřich Hýždal SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Andrej Jursa SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Emil Lukáč SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Ján Borovič SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Jaroslav Demian SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Anton Jurša SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
František Baka SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Daniel Bačko SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Milan Giertl SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Ján Zaťko SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Milan Juroš SDĽ, SDSS, HPSR Brezno Zvolený
Viera Králiková SDĽ, SDSS, HPSR Čerín Zvolený
Pavel Kret SDĽ, SDSS, HPSR Čerín Zvolený
Ján Šemetka SDĽ, SDSS, HPSR Čerín Zvolený
Peter Giertl SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Július Kliment SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Jozef Turňa SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Ľubomír Auxt SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Pavol Kováčik SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Jozef Belko SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Peter Belko SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Štefan Kvietok SDĽ, SDSS, HPSR Čierny Balog Zvolený
Ján Haring SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Ján Kupec SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Ján Pecník SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Pavel Pecník SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Magdaléna Petrnáková SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Mária Pitáková SDĽ, SDSS, HPSR Dolná Mičiná Zvolený
Ján Schmidt SDĽ, SDSS, HPSR Dolný Harmanec Zvolený
Jozef Pytliak SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Milan Rapčan SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Emília Rapčanová SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Ivan Rončák SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Ján Rončák SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Rozália Trochová SDĽ, SDSS Drábsko Zvolený
Ľubomír Gálus SDĽ, SDSS, HPSR Dúbravica Zvolený
Ján Kliment SDĽ, SDSS, HPSR Dúbravica Zvolený
Ján Krnáč SDĽ, SDSS, HPSR Dúbravica Zvolený
Ján Zátroch SDĽ, SDSS, HPSR Dúbravica Zvolený
Peter Kadera SDĽ, SDSS, HPSR Hiadeľ Zvolený
Ondrej Baran SDĽ, SDSS, HPSR Horná Mičiná Zvolený
Pavel Baran SDĽ, SDSS, HPSR Horná Mičiná Zvolený
Ondrej Klibáni SDĽ, SDSS, HPSR Horná Mičiná Zvolený
Martin Ostrolucký SDĽ, SDSS, HPSR Horná Mičiná Zvolený
Vladimír Gut SDĽ, SDSS, HPSR Hronsek Zvolený
Ján Lučaj SDĽ, SDSS, HPSR Hronsek Zvolený
Ján Ostruszka SDĽ, SDSS, HPSR Hronsek Zvolený
Mária Dobrotová SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Dušan Chmelík SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Ján Chmelík SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Milan Plavec SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
František Valuška SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Miriam Valušková SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Ján Vozár SDĽ, SDSS, HPSR Králiky Zvolený
Anna Mareková SDĽ, SDSS, HPSR Lom nad Rimavicou Zvolený
Soňa Bognárová SDĽ, SDSS, HPSR Ľubietová Zvolený
Ivan Chládek SDĽ, SDSS, HPSR Ľubietová Zvolený
Igor Lichner SDĽ, SDSS, HPSR Ľubietová Zvolený
Peter Sedláček SDĽ, SDSS, HPSR Ľubietová Zvolený
Dagmar Hrašková SDĽ, SDSS, HPSR Lučatín Zvolený
Emil Debnár SDĽ, SDSS, HPSR Môlča Zvolený
Ján Koreň SDĽ, SDSS, HPSR Môlča Zvolený
Dušan Pecník SDĽ, SDSS, HPSR Môlča Zvolený
Anna Pecníková SDĽ, SDSS, HPSR Môlča Zvolený
Anna Pinková SDĽ, SDSS, HPSR Môlča Zvolený
Jana Gregorová SDĽ, SDSS, HPSR Podkonice Zvolený
Ján Baran SDĽ, SDSS, HPSR Pohronský Bukovec Zvolený
Marta Foltániová SDĽ, SDSS, HPSR Pohronský Bukovec Zvolený
Milan Kubančík SDĽ, SDSS, HPSR Pohronský Bukovec Zvolený
Miroslava Vágnerová SDĽ, SDSS, HPSR Pohronský Bukovec Zvolený
Ján Demian SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Jarmila Palovičová SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Dalibor Pertzian SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Juraj Piaček SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Milan Suchý SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Veronika Šávoltová SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Ján Diško SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Ján Meško SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Lucia Orosová SDĽ, SDSS, HPSR Poniky Zvolený
Ladislav Duda SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Ľubomír Kuna SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Ladislav Líška SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Ondrej Majer SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Magda Michalčíková SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Milan Pikula SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Juraj Šteňo SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Štefánia Štefeková SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Jozef Urban SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Milan Vágner SDĽ, SDSS, HPSR Predajná Zvolený
Milan Voskár SDĽ, SDSS, HPSR Riečka Zvolený
Ján Kováč SDĽ, SDSS, HPSR Sebedín - Bečov Zvolený
Dušan Krnáč SDĽ, SDSS, HPSR Sebedín - Bečov Zvolený
Ján Ostrolucký SDĽ, SDSS, HPSR Sebedín - Bečov Zvolený
Ján Ostrolucký SDĽ, SDSS, HPSR Sebedín - Bečov Zvolený
Milan Škrečko SDĽ, SDSS, HPSR Sebedín - Bečov Zvolený
Viera Kaliská SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Michal Dávid SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Milan Haviar SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Ivan Číž SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Václav Škultéty SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Soňa Zatloukalová SDĽ, SDSS, HPSR Slovenská Ľupča Zvolený
Ivan Majer SDĽ, SDSS, HPSR Strelníky Zvolený
Ján Majer SDĽ, SDSS, HPSR Strelníky Zvolený
Pavel Majer SDĽ, SDSS, HPSR Strelníky Zvolený
Eva Novotná SDĽ, SDSS, HPSR Špania Dolina Zvolený
Lila Vilhelmerová SDĽ, SDSS, HPSR Špania Dolina Zvolený
Mikuláš Lunter SDĽ, SDSS, HPSR Telgárt Zvolený
Viera Babčanová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Mária Mihálová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ervín Mikuláš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Jozef Barzík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Anna Dobríková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Emil Gröne SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Blažena Pastírová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ľudmila Horváthová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ľudovít Lenghart SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Pavol Rendek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Štefánia Bohušová SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Milan Capko SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Ján Chalupka SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Róbert Kohár SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Milan Kolarovič SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Peter Čopjan SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Tatiana Rezníčková SDĽ, SDSS, HPSR Závadka nad Hronom Zvolený
Jozef Jakuš SDĽ, SDSS Čadca Zvolený
Ján Kurzysz SDĽ, SDSS Čadca Zvolený
Ján Švaňa SDSS Dunajov Zvolený
Štefan Cvinček SDĽ, SDSS, HPSR Korňa Zvolený
Miroslav Michaliček SDĽ, SDSS, HPSR Korňa Zvolený
Vladimír Šufliarsky SDĽ, SDSS, HPSR Korňa Zvolený
Mária Ivánková SDĽ, SDSS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Anna Chládková SDĽ, SDSS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Ján Kandrik SDĽ, SDSS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Milan Srňánek SDĽ, SDSS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Milan Baroniak SDĽ, SDSS Skalité Zvolený
Ivan Kubinda SDĽ, SDSS Skalité Zvolený
Jozef Cech SDĽ, SDSS Skalité Zvolený
Jaroslav Husár SDĽ, SDSS Skalité Zvolený
Alojzia Tatarková SDĽ, SDSS Skalité Zvolený
Vladimír Medzihra... SDSS Dolný Kubín Zvolený
František Oravec SDSS Dolný Kubín Zvolený
Juraj Dubčák SDSS Dolný Kubín Zvolený
Otto Markovič SDSS Dolný Kubín Zvolený
Ľubomír Bláha SDSS Dolný Kubín Zvolený
Ján Smolka SDSS Dolný Kubín Zvolený
Peter Zajac SDSS Krivá Zvolený
Jozef Bielik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Jiří Cédl ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Martin Gurecký ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Ján Kazár ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Rudolf Konfál ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Jozef Konvit ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Ján Kováčik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Ivan Marko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Slavomír Marko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
František Račko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Jozef Račko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Ľudovít Šimček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Beňadiková Zvolený
Štefan Maťko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bešeňová Zvolený
Dušan Bučko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bobrovec Zvolený
Vladimír Alman ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Eva Baniaková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Anna Droppová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Bibiana Gašková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Darina Kabzanová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Ján Kolenčík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Milan Krčula ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Mikuláš Majerčiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Bukovina Zvolený
Miroslav Butora ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Marian Dorušiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Anna Gregorová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
František Mišík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Pavol Sálus ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Miroslav Ťapaják ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Jozef Vyparina ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Jozef Vejčík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Huty Zvolený
Helena Dudová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Hybe Zvolený
Juraj Baďo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ivachnová Zvolený
Jozef Fridrich ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ivachnová Zvolený
Juraj Garaj ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ivachnová Zvolený
Mikuláš Huntoš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ivachnová Zvolený
Jaroslav Hrča ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jakubovany Zvolený
Dana Matejková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalovec Zvolený
Viera Peštová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalovec Zvolený
Jozef Snovák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalovec Zvolený
Renata Žalúdeková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalovec Zvolený
Pavel Krajčuška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jamník Zvolený
Mária Španková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jamník Zvolený
Jozef Vítek ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jamník Zvolený
Stanislav Vlček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jamník Zvolený
Ján Vyšný ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Jamník Zvolený
Klára Husáriková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Konská Zvolený
Ľubica Plevová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Konská Zvolený
Jozef Cerovský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Ivan Juráš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Dušan Lehotský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Milan Lehotský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Viliam Lehotský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Ivica Michalidesová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Irena Piovarčiová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Kráľova Lehota Zvolený
Róbert Fajta SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Eliška Brtková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Štefan Maga SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Štefan Páter SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Janka Bachanová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Marta Allmanová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Milan st. Allman ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Milan Allman ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Ivan Bella ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Božena Dobáková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Peter Džurman ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Miroslav Manco ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Jaroslav Mrnčo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Karel Svoboda ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Jana Šavrnochová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Zdenko Tomo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Anna Zvolený
Kvetoslava Husarč... ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Lúžna Zvolený
Jozef Valušiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Lúžna Zvolený
Magda Jozefková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Osada Zvolený
Július Hyravý ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Osada Zvolený
Eva Janáková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Osada Zvolený
Ladislav Magerčiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Osada Zvolený
Jaroslav Maduda ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Porúbka Zvolený
Anna Ondíková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Porúbka Zvolený
Jaroslav Šiška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Porúbka Zvolený
Ľubomír Rendek SZS, SDĽ, SDSS Liptovská Sielnica Zvolený
Irena Širicová SZS, SDĽ, SDSS Liptovská Sielnica Zvolený
Ľubomír Čutka SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Štefan Dírer SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Ľudovít Omasta SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Blažena Gonšenicová ZRS, SDĽ, SDSS Liptovské Matiašovce Zvolený
Daniel Ratulovský ZRS, SDĽ, SDSS Liptovské Matiašovce Zvolený
Juraj Kučera ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Revúce Zvolený
Milan Korček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Revúce Zvolený
Miloš Gazdarica ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Revúce Zvolený
Jaroslav Zrubák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Revúce Zvolený
Miroslav Špaček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Hrádok Zvolený
Magdaléna Budová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Pavel Čupka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Elena Daňová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Ján Hučík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Slavomír Kašiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Ján Kralčiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Eduard Lesný ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Ján Mlynček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Ján Ondáš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Vladimír Šarafín ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ján Zvolený
Ján Devečka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Pavel Jágerský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Milan Lizúch ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Ján Machaj ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Jozef Daník ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Oľga Husárová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Emil Hižnay ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Marta Voštináková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Rudolf Huna ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Jozef Sališ ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Dana Cellengová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Pavol Danek ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Vincent Sokolský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Ľudmila Sedliaková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Pavol Petran ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Ján Tomčík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Ján Vyparina ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Eva Dvorožňáková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Alena Jurkovičová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Dušan Berník ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Anna Otčenášová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Ivan Hollý ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Anna Janíková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Mikuláš Zvolený
Miroslav Jančuška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ondrej Zvolený
Igor Uličný ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovský Ondrej Zvolený
Emanuel Plaz ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ľubochňa Zvolený
Alojz Pažítka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Lúčky Zvolený
Daniel Garaj ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Malužiná Zvolený
Ľubica Gulašová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Malužiná Zvolený
Štefan Petrenka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Malužiná Zvolený
Milan Vlček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Malužiná Zvolený
Jaroslav Žiška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Malužiná Zvolený
Stanislav Banda ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Martinček Zvolený
Marián Jarabák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Martinček Zvolený
Róbert Kohút ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Martinček Zvolený
Dušan Pavlík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Martinček Zvolený
Milan Tomus ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Martinček Zvolený
Daša Adamčiaková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánska Ľupča Zvolený
Jana Bartánusová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánska Ľupča Zvolený
Ľubomír Frič ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánska Ľupča Zvolený
Anna Jacková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánska Ľupča Zvolený
Miroslav Mrázik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánska Ľupča Zvolený
Vladimír Gallo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Pavčina Lehota Zvolený
Ján Bryndza ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Podtureň Zvolený
Imrich Hronček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Podtureň Zvolený
Jaroslav Vejo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Podtureň Zvolený
Miloslav Mokoš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Márius Korčák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Ján Pavlík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Viera Péteriová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Jozef Rezník ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Július Stančok ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Ružomberok Zvolený
Albín Jacko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Sliače Zvolený
Milan Kočibal ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovské Sliače Zvolený
Jozef Adamík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Smrečany Zvolený
Ján Janíček ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Smrečany Zvolený
Peter Bartoš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Zdeno Buliak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Jozef Buvala ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Vladimír Krúpa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Peter Straka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Emil Čieško ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Jaroslav Holdoš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Stankovany Zvolený
Ľuboslav Líška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Svätý Kríž Zvolený
Igor Repa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Svätý Kríž Zvolený
Marta Skubíková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Svätý Kríž Zvolený
Blažena Zuzaniaková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Svätý Kríž Zvolený
Magda Krakovská ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Turík Zvolený
Milan Beťko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Milota Bobríková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Ján Drahovský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Katarína Holigová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Ladislav Hvizdoš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Daniel Kráľ ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Mária Multáňová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Vladimír Multáň ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Ladislav Perašín ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Uhorská Ves Zvolený
Rastislav Bartko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Michal Bednár ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Jaroslav Ilavský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Peter Čupka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Ján Hyben ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Milan Ilavský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Ivan Jacko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Važec Zvolený
Marián Jančuška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Veterná Poruba Zvolený
Ľubomír Komendák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Veterná Poruba Zvolený
Soňa Kucháriková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Veterná Poruba Zvolený
Štefan Gašinec ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Vlachy Zvolený
Vladimír Hlavatý ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Vlachy Zvolený
Gustav Mužila ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Vlachy Zvolený
Jozef Poliak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Vlachy Zvolený
Oľga Salvová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Vlachy Zvolený
Miroslav Beťko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Závažná Poruba Zvolený
Vladimír Broska ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Závažná Poruba Zvolený
Dušan Migaľa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Závažná Poruba Zvolený
Ivan Antoška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Vladimír Argaláš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Eduard Dzuroška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Alexander Hlavna ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Peter Jančo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Katarína Jurášová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Jozef Kováč ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Otto Kováč ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Jela Rakytová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Žiar Zvolený
Marian Fleško SDSS Lovinobaňa Zvolený
Rastislav Špaňhel SDSS Lovinobaňa Zvolený
Róbert Murgaš SDSS Lučenec Zvolený
Vladimír Cipár SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Juraj Černák SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Václav Dittrich SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Ján Ertl SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Viera Kašubová SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Jozef Kuzmány SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Miloslav Mihálik SDĽ, SDSS, HPSR Abramová Zvolený
Dušan Svitač SDĽ, SDSS, HPSR Bodorová Zvolený
Ivan Bielik SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Jozef Holbus SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Jozef Košút SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Milan Matejovský SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Milan Novotný SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Adam Rechtorík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Anna Boďová SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Milan Bucha SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Ivan Ďanovský SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Ľubomír Ďanovský SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Vladimír Ďanovský SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Ján Kľučiar SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Ján Putra SDĽ, SDSS, HPSR Ďanová Zvolený
Pavol Koment SDĽ, SDSS, HPSR Diaková Zvolený
Jana Žáčiková SDĽ, SDSS, HPSR Diaková Zvolený
Ján Ďurík SDĽ, SDSS, HPSR Dolný Kalník Zvolený
Magda Helexová SDĽ, SDSS, HPSR Dolný Kalník Zvolený
Tibor Jablonský SDĽ, SDSS, HPSR Dolný Kalník Zvolený
Ivana Kostrábová SDĽ, SDSS, HPSR Dolný Kalník Zvolený
Jaroslav Gardlík SDĽ, SDSS, HPSR Dražkovce Zvolený
Gabriel Ilgo SDĽ, SDSS, HPSR Dražkovce Zvolený
Jozef Krasnec SDĽ, SDSS, HPSR Dražkovce Zvolený
Peter Matuľa SDĽ, SDSS, HPSR Dražkovce Zvolený
Ján Štefanides SDĽ, SDSS, HPSR Dražkovce Zvolený
Miloslav Daubner SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Hulla SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Dušan Kmeť SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Lettrich SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ľubomír Lettrich SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Milan Lettrich SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Peter Lettrich SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Stanislav Lettrich SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Anna Lettrichová SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Milan Gajdica SDĽ, SDSS, HPSR Háj Zvolený
Peter Štrba SDĽ, SDSS, HPSR Háj Zvolený
Jozef Bulejčík SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Gustáv Miťko SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Daniel Prokša SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Anton Chylo SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Daniel Kotvan SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Ľudevít Šarlina SDĽ, SDSS, HPSR Horná Štubňa Zvolený
Ľubomír Horňák SDĽ, SDSS, HPSR Horný Kalník Zvolený
Jaroslav Jablonský SDĽ, SDSS, HPSR Horný Kalník Zvolený
Jozef Jablonský SDĽ, SDSS, HPSR Horný Kalník Zvolený
Milan Marecký SDĽ, SDSS, HPSR Horný Kalník Zvolený
Jozef Ďurina SDĽ, SDSS Ivančiná Zvolený
Rút Krausová SDĽ, SDSS Ivančiná Zvolený
Ondrej Prokain SDĽ, SDSS Ivančiná Zvolený
Ján Zelienka SDĽ, SDSS Ivančiná Zvolený
Božena Činžiarová SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Ján Dírer SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Ján Erteľ SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Jozef Erteľ SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Stanislav Erteľ SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Jaroslav Halgaš SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Elena Hanková SDĽ, SDSS, HPSR Jasenovo Zvolený
Vladimír Duchaj SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Jozef Facuna SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Miloš Fraňo SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Martin Halačka SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Slavomír Hromada SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Milan Hyčko SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Viliam Oravec SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Anton Pavlík SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Miroslav Štefunda SDĽ, SDSS, HPSR Karlová Zvolený
Danuš Bakoš SDĽ, SDSS, HPSR Košťany nad Turcom Zvolený
Vlasta Halienová SDĽ, SDSS, HPSR Košťany nad Turcom Zvolený
Milan Lupták SDĽ, SDSS, HPSR Košťany nad Turcom Zvolený
Peter Strapko SDĽ, SDSS, HPSR Košťany nad Turcom Zvolený
Karol Bystričan SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
František Hric SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Zdena Chromcová SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Albín Krško SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Jaroslav Lamoš SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Slavomír Lamoš SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Anton Pöss SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Stanislav Slovik SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Milan Štúrik SDĽ, SDSS, HPSR Lipovec Zvolený
Jaroslav Dzurec SDĽ, SDSS, HPSR Martin Zvolený
Jozef Hlúbik SDĽ, SDSS, HPSR Martin Zvolený
Ľubomír Karkošiak SDĽ, SDSS, HPSR Martin Zvolený
Marián Černák SDĽ, SDSS, HPSR Martin Zvolený
Štefan Jokel SDĽ, SDSS, HPSR Martin Zvolený
Pavel Belička SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Anna Dvorská SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Ján Ďanovský SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Ján Grajciar SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Milan Jamriška SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Jozef Mečko SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Dušan Simonides SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Miroslav Skuhra SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Vladimír Skuhra SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Milan Šľuch SDĽ, SDSS, HPSR Necpaly Zvolený
Pavla Bačeová SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Vlasta Bačeová SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Eliška Černeková SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Oľga Fekečová SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Dušan Gallo SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Janka Híčiková SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Ján Hrnčiar SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Viliam Jančo SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Jaroslav Milan SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Viliam Pražiak SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Viliam Raffaj SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Slavomír Žubor SDĽ, SDSS, HPSR Nolčovo Zvolený
Ján Pakan SDĽ, SDSS, HPSR Ondrašová Zvolený
Marián Polerecký SDĽ, SDSS, HPSR Ondrašová Zvolený
Elena Bellová SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Vladimír Húšťa SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Viera Milanová SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Ivan Miľan SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Ján Vaňko SDĽ, SDSS, HPSR Podhradie Zvolený
Ján Kašuba SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Dušan Smrčiak SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Jozef Stach SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Peter Stach SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Peter Šalát SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Ján Velits SDĽ, SDSS, HPSR Príbovce Zvolený
Júlia Ďuricová SDĽ, SDSS, HPSR Rakovo Zvolený
Ján Rabčan SDĽ, SDSS, HPSR Rakovo Zvolený
Ivan Rajnoha SDĽ, SDSS, HPSR Rakovo Zvolený
Katarína Čurajová SDĽ, SDSS, HPSR Rakša Zvolený
Miloslav Rusnák SDĽ, SDSS, HPSR Rakša Zvolený
Mária Beličková SDĽ, SDSS, HPSR Sklabiňa Zvolený
Rudolf Bobček SDĽ, SDSS, HPSR Sklabiňa Zvolený
Igor Kovačka SDĽ, SDSS, HPSR Sklabiňa Zvolený
Oľga Vaváková SDĽ, SDSS, HPSR Sklabiňa Zvolený
Jozef Blahušiak SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Daniela Brožová SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Pavol Hanulík SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Marián Hlavata SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Alena Chmúrna SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Margita Martvoňová SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Emil Vojt SDSS, HPSR Sklabinský Podzámok Zvolený
Františka Knietľová SDĽ, SDSS, HPSR Sklené Zvolený
Ľudovít Langsfeld SDĽ, SDSS, HPSR Sklené Zvolený
Stanislav Masaryk SDĽ, SDSS, HPSR Sklené Zvolený
Ábel Petráš SDĽ, SDSS, HPSR Sklené Zvolený
Miroslav Brngál SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Ernest Enderla SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Jozef Felcan SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Marta Hrúzová SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Dušan Lichner SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Ľubomír Lichner SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Jaroslav Šimko SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Jela Timková SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Alojz Vríčan SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Ján Žila SDĽ, SDSS, HPSR Slovenské Pravno Zvolený
Jozef Gulas SDĽ, SDSS, HPSR Socovce Zvolený
Anna Ondríková SDĽ, SDSS, HPSR Socovce Zvolený
Dušan Ulej SDĽ, SDSS, HPSR Socovce Zvolený
Ján Vrábeľ SDĽ, SDSS, HPSR Socovce Zvolený
Viliam Frolo SDSS Sučany Zvolený
Vladimír Pĺžik SDSS Sučany Zvolený
Vladimír Frolo SDSS Sučany Zvolený
Peter Kottek SDSS Sučany Zvolený
Ján Očka SDSS Sučany Zvolený
Alexander Danko SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Vladimír Gavura SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Peter Korček SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Peter Kraľovanec SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Bohuš Kramár SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Peter Matis SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Miroslav Mazanec SDĽ, SDSS, HPSR Turčianska Štiavnička Zvolený
Emil Jesenský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Ján Jesenský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Ján Jesenský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Jaroslav Jesenský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Vladimír Jesenský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Jaroslav Pliešovský SDSS, HPSR Turčianske Jaseno Zvolený
Vladimír Fleško SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Miroslav Husár SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Milan Chromec SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Ján Kľuch SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Vladimír Milanec SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Beata Sajdáková SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Stanislav Sianta SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Jozef Stráňava SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Peter Veterník SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Vladimír Veterník SDĽ, SDSS, HPSR Turčianske Kľačany Zvolený
Ján Bartek SDĽ, SDSS, HPSR Veľký Čepčín Zvolený
Ján Bosík SDĽ, SDSS, HPSR Veľký Čepčín Zvolený
Branislav Kevický SDĽ, SDSS, HPSR Veľký Čepčín Zvolený
Ľubomír Mieščák SDĽ, SDSS, HPSR Veľký Čepčín Zvolený
Pavol Valaštík SDĽ, SDSS, HPSR Veľký Čepčín Zvolený
Peter Ingriš SDĽ, SDSS, HPSR Vrútky Zvolený
Stanislav Kupčok SDĽ, SDSS, HPSR Vrútky Zvolený
Vladimír Scherer SDĽ, SDSS, HPSR Vrútky Zvolený
Margita Uličná SDĽ, SDSS, HPSR Vrútky Zvolený
Miroslav Tachezy SDĽ, SDSS, HPSR Vrútky Zvolený
Jozef Cíger SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Vladimír Jesenský SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Emília Záborská SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Albert Záborský SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Dušan Záborský SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Jaroslav Záborský SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Milan Záborský SDĽ, SDSS, HPSR Záborie Zvolený
Rastislav Mádr SDSS Nová Dubnica Zvolený
Ján Adamík SDSS, KDH Diviacka Nová Ves Zvolený
Pavol Hlinka SDSS, KDH Diviacka Nová Ves Zvolený
Viliam Hudec SDSS, KDH Diviacka Nová Ves Zvolený
Ivan Kohút SDSS, KDH Diviacka Nová Ves Zvolený
Karol Boško SDSS Lazany Zvolený
Miroslav Červeň SDSS Lazany Zvolený
František Oboňa SDSS Lazany Zvolený
Slavomír Bálint SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ľudovít Krankuš SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ján Bosý SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Július Anderle SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Vladimír Jurčo SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Igor Hinka SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Miroslav Hulman SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Marta Jurčová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Juraj Leško SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Dušan Čipka SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ján Kolimár SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Jarmila Kyseľová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Terézia Berčíková SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ladislav Lebeda SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Mária Pilišová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Oľga Boľfová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Milan Trocha SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ivan Šujan SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Pavel Kyseľ SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Eva Fabová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Jaroslav Zemančík SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Pavel Kalina SDSS Husiná Zvolený
Zora Gallová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Ján Juhaniak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Milana Jutková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Mária Kuráková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Viera Lásková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Milan Máliš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Imrich Švoňava SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Ivan Útis SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Elena Fuľajtárová SDSS Dačov Lom Zvolený
Miroslav Marcinek SDSS Dačov Lom Zvolený
Juraj Slúka SDSS Dačov Lom Zvolený
Štefan Škraban SDSS Dačov Lom Zvolený
Jozef Ivic SDSS Dolné Plachtince Zvolený
Ján Krnáč SDSS Dolné Plachtince Zvolený
Miroslav Miháľ SDSS Dolné Plachtince Zvolený
Mária Danielová SDSS Horná Strehová Zvolený
Pavel Ďuroš SDSS Horná Strehová Zvolený
Elena Krnáková SDSS Horná Strehová Zvolený
Pavel Loman SDSS Horná Strehová Zvolený
Vladimír Varga SDSS Horná Strehová Zvolený
Ľubomír Kurec SDSS Horné Strháre Zvolený
Pavel Petrovič SDSS Lesenice Zvolený
Ondrej Kamenský SDSS Malý Krtíš Zvolený
Anna Bohovová SDSS Sucháň Zvolený
Pavel Báťka SDSS Veľké Zlievce Zvolený
Ivan Borik SDSS Veľké Zlievce Zvolený
Štefan Hodermarsky SDSS Veľké Zlievce Zvolený
Ivan Krahulec SDSS Veľké Zlievce Zvolený
Ladislav Ladoš SDSS Veľké Zlievce Zvolený
Oľga Horánska SDSS Veľký Krtíš Zvolený
Ján Sekereš ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Ján Trubíny ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Urban ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Žabka ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Anna Konôpková ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Čekovce Zvolený
Pavel Matušovic SDĽ, SDSS, HPSR Devičie Zvolený
Pavel Sudra SDĽ, SDSS, HPSR Devičie Zvolený
Miroslav Tuhársky SDĽ, SDSS, HPSR Devičie Zvolený
Miriam Bešinská ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Kosorín ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Zuzana Kučerová ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Rapčan ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Štefan Slančik ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Vajs ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Vladimír Balko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalšovík Zvolený
Ján Ančin ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Debnár ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Mäsiar ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Papay ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Anna Rausová ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Machovič SDSS Krupina Zvolený
Miroslav Pakši SDSS Krupina Zvolený
Jozef Sivák SDSS Krupina Zvolený
Miloslav Kováčik SDSS Krupina Zvolený
Milan Kuzma SDSS Terany Zvolený
Pavel Kohút ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Pavel Krajč ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Miroslav Meľaga ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Ján Očenáš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Ján Rohoška ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Pavel Tary ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Trpín Zvolený
Ľubomír Pántik ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Ján Sopko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Jozef Sopko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Pavol Vilhan ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Anton Likavský SDSS Zvolen Zvolený
Michal Kráľ SDSS Horná Ždaňa Zvolený
Karol Polc SDSS Nová Baňa Zvolený
Ján Holub SDSS Nová Baňa Zvolený
Gabriel Ritter SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Ľubomír Redecha SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Róbert Mesároš SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Alexander Murgaš SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Jarmila Sitorová SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Ondrej Molnár SDĽ, SDSS, HPSR Žiar nad Hronom Zvolený
Marián Ďuriník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Alena Hejčíková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Margita Kocmánková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Vladimír Mišík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Milan Skupeň SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Milan Sýkora SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Ján Trajčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Štefan Uhrík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Emil Vrábel SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Miroslav Vydra SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Pavol Barčiak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Terézia Barčiaková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Milan Grečnár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Miroslav Jánošík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Adolf Kasák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Ján Kasák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Jaroslava Sedliaková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Helena Bajčiová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Jozef Benko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Oľga Kováčová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Pavol Pekár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
František Sedliak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Vlasta Janovská SDSS Brestov Zvolený
Miroslav Košický SDSS Brestov Zvolený
Ján Hirják SDSS Humenné Zvolený
Dana Kabátová SDSS Humenné Zvolený
Vladimír Sivý SDSS Myslina Zvolený
Ján Lancoš SDSS Ptičie Zvolený
Alexej Mastiľak SDSS Ptičie Zvolený
Michal Maruščák SDSS Ptičie Zvolený
Tatiana Pľuchtová SDSS Ptičie Zvolený
Václav Porvazník SDSS Ptičie Zvolený
Michal Bálint SDSS Zubné Zvolený
Michal Bálint SDSS Zubné Zvolený
Michal Bálint SDSS Zubné Zvolený
Milan Lukáč SDSS Zubné Zvolený
Ľuboš Pažúr SDSS Zubné Zvolený
Vladimír Pažúr SDSS Zubné Zvolený
Miroslav Sima SDSS Zubné Zvolený
Štefan Barilík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Mária Galová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Miroslav Kalina ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Jaromír Pech ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Eva Antónyová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Katarína Farová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Oskar Ostertag ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Michal Antol ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Anna Dančová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Mária Kobeláková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Víťazoslav Krúpa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Ladislav Lechner ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Jaroslav Mezencev ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Ján Bachura ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Darina Čižmárová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Ján Kuzmiak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Juraj Mak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Jaroslav Hanko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Nataša Hroncová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Vladimír Kandra ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Peter Kováč ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Juh Zvolený
Milan Ábel ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Jozef Filas ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Ivan Brňo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Ján Farkaš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Mária Grüllingová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Pavol Mutafov ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
František Andrus ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Ladislav Garay ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Darina Čižmárová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Štefan Daňo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Jozef Drábik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice Zvolený
Štefan Melník ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Štefan Cmorjak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Lunik IX Zvolený
Kvetoslava Kočanová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Lunik IX Zvolený
Ján Gabštúr ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Myslava Zvolený
Jaroslav Šolc ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Myslava Zvolený
Albert Harvan ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Dušan Pašteka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Jozef Drábik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Mikuláš Gross ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Juraj Hiriak ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Vasil Hlinka ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Anna Barnová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Štefan Čabala ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Marta Kužnárová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Anna Oravcová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - nad Jazerom Zvolený
Milan Ábel ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sever Zvolený
Štefan Dutko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Jozef Ferenc ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Alexander Hudák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Ján Čižmár ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Dušan Kovalík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Andrej Adam ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Alžbeta Bukatová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - KVP Zvolený
Miroslav Burianek ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Pavel Čuchta ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Eva Antalová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Alena Končeková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Ladislav Olexa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Miroslav Orság ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Milan Hačko ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Staré Mesto Zvolený
Mária Galajdová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Staré Mesto Zvolený
Pavol Hanušin ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Staré Mesto Zvolený
Anna Krušpierová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Dušan Šimon ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Ján Bene ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Rudolf Reštei ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Michal Ďurik ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Helena Vašková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Ján Runčák ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Pavol Kuzevič ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Peter Kuzevič ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Šaca Zvolený
Vladimír Babarík ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Ján Farkaš ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Katarína Molnárová ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Ján Maršálek ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Hilda Mýtniková ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Michal Krempa ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Vladimír Kužilla ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Ivan Brňo ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Gabriel Lešinský ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Miloš Kasarda ZRS, SDĽ, SDSS, HPSR Košice - Západ Zvolený
Pavol Blaško SDĽ, SDSS, HPSR Baška Zvolený
Pavol Miko SDĽ, SDSS, HPSR Baška Zvolený
Pavol Roštár SDĽ, SDSS, HPSR Baška Zvolený
Bartolomej Rusnák SDĽ, SDSS, HPSR Baška Zvolený
Michal Suchý SDĽ, SDSS, HPSR Baška Zvolený
Imrich Bodnár SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Štefan Bodnár SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Jolana Bodnárová SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Imrich Jakub SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Ján Jakub SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Imrich Šipoš SDĽ, SDSS, HPSR Bidovce Zvolený
Jozef Debnár SDĽ, SDSS, HPSR Boliarov Zvolený
Ján Hlavatý SDĽ, SDSS, HPSR Boliarov Zvolený
Imrich Hrehor SDĽ, SDSS, HPSR Boliarov Zvolený
Emília Sekáčová SDĽ, SDSS, HPSR Boliarov Zvolený
Štefan Bodnár SDSS Čečejovce Zvolený
Vojtech Galko SDĽ, SDSS, HPSR Čečejovce Zvolený
Ján Ignáth SDSS Čečejovce Zvolený
Julius Ďurčo SDSS Čečejovce Zvolený
Melánia Focková SDĽ, SDSS, HPSR Drienovec Zvolený
Štefan Halász SDĽ, SDSS, HPSR Drienovec Zvolený
Vendelín Trojčák SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Anton Králik SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Emília Mattová SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Dušan Cíder SDĽ, SDSS, HPSR Ďurkov Zvolený
František Dučai SDĽ, SDSS, HPSR Ďurkov Zvolený
Andrej Hanko SDĽ, SDSS, HPSR Ďurkov Zvolený
Ján Hreha SDĽ, SDSS, HPSR Ďurkov Zvolený
Emília Lacková SDĽ, SDSS, HPSR Ďurkov Zvolený
Imrich Sloboda SDĽ, SDSS, HPSR Hýľov Zvolený
Pavol Štefanovič SDĽ, SDSS, HPSR Hýľov Zvolený
Michal Dura SDĽ, SDSS, HPSR Janík Zvolený
Ján Petro SDĽ, SDSS, HPSR Janík Zvolený
Ján Hanispák SDĽ, SDSS, HPSR Jasov Zvolený
Ladislav Rerko SDĽ, SDSS, HPSR Jasov Zvolený
Ladislav Stacho SDĽ, SDSS, HPSR Jasov Zvolený
Anna Bombárová SDĽ, SDSS, HPSR Kecerovce Zvolený
Peter Ďuraško SDĽ, SDSS, HPSR Kecerovce Zvolený
Rudolf Javor SDĽ, SDSS, HPSR Kecerovce Zvolený
Helena Cibuľová SDĽ, SDSS, HPSR Kráľovce Zvolený
Dana Zeleňáková SDĽ, SDSS, HPSR Kráľovce Zvolený
Lubomír Čarný SDĽ, SDSS, HPSR Kysak Zvolený
Dušan Marton SDĽ, SDSS, HPSR Kysak Zvolený
Viliam Mižišin SDĽ, SDSS, HPSR Kysak Zvolený
Tatjana Čonková SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Jozef Hulič SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Jozef Mikloš SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Zoltán Tomásch SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Ladislav Mertoš SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Zita Idesová SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Michal Méder SDĽ, SDSS, nezávislý Medzev Zvolený
Jana Adzimová SDĽ, SDSS, HPSR Mudrovce Zvolený
Jozef Horvath SDĽ, SDSS, HPSR Mudrovce Zvolený
Milan Nemčik SDĽ, SDSS, HPSR Mudrovce Zvolený
Vincent Pástor SDĽ, SDSS, HPSR Nižná Hutka Zvolený
Vladimír Bálint SDĽ, SDSS, ÚROI Nová Polhora Zvolený
Štefan Goceliak SDĽ, SDSS, ÚROI Nová Polhora Zvolený
Jozef Straka SDĽ, SDSS, ÚROI Nová Polhora Zvolený
Anton Šimčák SDĽ, SDSS, ÚROI Nová Polhora Zvolený
Miroslav Vengrín SDĽ, SDSS, ÚROI Nová Polhora Zvolený
Andrej Pavlík SDĽ, SDSS, HPSR Nový Salaš Zvolený
Tibor Balog SDĽ, SDSS, HPSR Olšovany Zvolený
Jozef Varga SDĽ, SDSS, HPSR Olšovany Zvolený
Ladislav Vojčik SDĽ, SDSS, HPSR Olšovany Zvolený
Alžbeta Kovaľová SDĽ, SDSS, HPSR Opátka Zvolený
Štefan Novysedlák SDĽ, SDSS, HPSR Opátka Zvolený
Ján Popier SDĽ, SDSS, HPSR Opátka Zvolený
Pavol Hanko SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Július Komjáty SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Ondrej Komjáty SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Ondrej Petrík SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Eva Seligová SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Ján Varga SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Ladislav Varga SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Judita Vilinská SDĽ, SDSS, HPSR Paňovce Zvolený
Jozef Baran SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Stanislav Kabač SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Ladislav Kerekeš SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Igor Lochman SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Rastislav Sztraka SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Magdaléna Trembecká SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Eduard Trembecký SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Štefan Kolesár SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Gabriel Koncz SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Ladislav Špegár SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Jolana Györgyövá SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
Ladislav Kohút SDĽ, SDSS, HPSR Perín - Chym Zvolený
František Petro SDĽ, SDSS, HPSR Ploské Zvolený
Vladimír Antol SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Július Benko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Vladimír Čulko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Haško SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Jenčár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Božena Matejová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Dušan Petro SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Šoffa SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Juraj Turták SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Ján Česlák SDĽ, SDSS, HPSR Rozhanovce Zvolený
Kristína Matláková SDĽ, SDSS, HPSR Ruskov Zvolený
Ladislav Smrčo SDĽ, SDSS, HPSR Ruskov Zvolený
Jozef Taiš SDĽ, SDSS, HPSR Ruskov Zvolený
Jozef Urbánek SDĽ, SDSS, HPSR Ruskov Zvolený
Jolana Vargová SDĽ, SDSS, HPSR Ruskov Zvolený
František Kecer SDĽ, SDSS, HPSR Sady nad Torysou Zvolený
František Koper SDĽ, SDSS, HPSR Sady nad Torysou Zvolený
František Petro SDĽ, SDSS, HPSR Sady nad Torysou Zvolený
Ondrej Valčiš SDĽ, SDSS, HPSR Sady nad Torysou Zvolený
Imrich Albert SDĽ, SDSS, HPSR Seňa Zvolený
Mária Babácsiová SDĽ, SDSS, HPSR Seňa Zvolený
Jozef Hudák SDĽ, SDSS, HPSR Seňa Zvolený
Jozef Ihnát SDĽ, SDSS, HPSR Seňa Zvolený
Juraj Farkaš SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Alica Krátka SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Ján Krátky SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Ján Munka SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Ladislav Peko SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Irena Renčiková SDĽ, SDSS, HPSR Slanec Zvolený
Ambróz Urban SDĽ, SDSS, HPSR Slanská Huta Zvolený
Pavol Hreščák SDĽ, SDSS, HPSR Sokoľ Zvolený
Dušan Halecký SDĽ, SDSS, HPSR Štós Zvolený
Miroslav Kaiser SDĽ, SDSS, HPSR Štós Zvolený
Dušan Krajňák SDĽ, SDSS, HPSR Štós Zvolený
Koloman Kristián SDĽ, SDSS, HPSR Štós Zvolený
Milan Schikerle SDĽ, SDSS, HPSR Štós Zvolený
František Bogdano... SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Helena Hrabovská SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
František Jenčár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Jozef Karvaš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Pavol Kmec SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Štefan Šutaj SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Tibor Bartók SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Turnianska Nová Ves Zvolený
Dezider Koleszár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Turnianska Nová Ves Zvolený
Peter Dutko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Danka Frištiková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Ján Gajdoš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Milan Sabadoš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Ján Šinglár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Milan Vojtko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Albert Józsa SDĽ, SDSS, HPSR Zádiel Zvolený
Ján Zsarnay SDĽ, SDSS, HPSR Žarnov Zvolený
Eva Hoľáková SDĽ, SDSS, HPSR Zlatá Idka Zvolený
Dana Jacková SDĽ, SDSS, HPSR Zlatá Idka Zvolený
Štefan Kostka SDĽ, SDSS, HPSR Zlatá Idka Zvolený
Bohuslav Martinčko SDĽ, SDSS, HPSR Zlatá Idka Zvolený
Vincent Borkes SDĽ, SDSS, HPSR Bajany Zvolený
František Genco SDĽ, SDSS, HPSR Bajany Zvolený
Miroslav Čurma SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Ľudmila Ďurčáková SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Dušan Klima SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Anna Majerníková SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Juraj Matina SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Július Tóth SDĽ, SDSS, HPSR Bánovce nad Ondavou Zvolený
Milan Buxar SDĽ, SDSS, HPSR Baškovce Zvolený
Andrej Luťanský SDĽ, SDSS, HPSR Beňatina Zvolený
Andrej Mikulanič SDĽ, SDSS, HPSR Beňatina Zvolený
Jozef Komárik SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Justína Komáriková SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
František Konkoľ SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Ján Kročko SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Milan Parchovianský SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Július Šoltes SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Jozef Vážny SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Michal Vinc SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Pavol Vinc SDĽ, SDSS, HPSR Blatná Polianka Zvolený
Michal Ivaničko SDĽ, SDSS, HPSR Blatné Remety Zvolený
Michal Roško SDĽ, SDSS, HPSR Blatné Revištia Zvolený
Juraj Sabadoš SDĽ, SDSS, HPSR Blatné Revištia Zvolený
Bernárd Širochman SDĽ, SDSS, HPSR Blatné Revištia Zvolený
Imrich Adam SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Anna Balogová SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Anton Farkaš SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Anton Hrabovský SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Juraj Hreško SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Imrich Hrubý SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Milan Janošo SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Anton Mihaľo SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Tibor Ondo-Eštok SDĽ, SDSS, HPSR Bracovce Zvolený
Jozef Čurma SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Ján Ferko SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Jozef Kovaľ SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Štefan Kuchta SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Anna Maďarová SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Ladislav Merenič SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Jozef Andrejo SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Štefan Mištanič SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Stanislav Sopko SDĽ, SDSS, HPSR Budkovce Zvolený
Miloslav Gamec SDĽ, SDSS, HPSR Čečehov Zvolený
Milan Ondo SDĽ, SDSS, HPSR Čečehov Zvolený
Marta Rimková SDĽ, SDSS, HPSR Čečehov Zvolený
Benedikt Rovňak SDĽ, SDSS, HPSR Čečehov Zvolený
Jaroslav Šalitroš SDĽ, SDSS, HPSR Falkušovce Zvolený
Miloš Kanca SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Miroslav Kiš SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Ján Marcin SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Vladimír Palko SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Alica Rovňáková SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Martin Semko SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Miroslav Schon SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Jozef Vaco SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Dušan Vasiľ SDĽ, SDSS, HPSR Fekišovce Zvolený
Jaroslav Andrejev SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Milan Babjak SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Slavomír Baran SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Andrej Buber SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Anna Drotárová SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Gabriel Gubaňar SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Ján Makara SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Pavol Šaranič SDĽ, SDSS, HPSR Hatalov Zvolený
Anton Čech SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Ján Gulík SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Alexander Pirč SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Ján Pirč SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Jozef Šrojta SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Ignác Trembuľák SDĽ, SDSS, HPSR Hažín Zvolený
Mária Dorinová SDĽ, SDSS, HPSR Hlivištia Zvolený
Dušan Timko SDĽ, SDSS, HPSR Hlivištia Zvolený
Dušan Timko SDĽ, SDSS, HPSR Hlivištia Zvolený
Miroslav Demčák SDĽ, SDSS, HPSR Hnojné Zvolený
Margita Hricková SDĽ, SDSS, HPSR Hnojné Zvolený
Zlatica Madarasová SDĽ, SDSS, HPSR Hnojné Zvolený
Gabriel Michalečko SDĽ, SDSS, HPSR Hnojné Zvolený
Ján Raškovsky SDĽ, SDSS, HPSR Hnojné Zvolený
Ján Krištof SDĽ, SDSS, HPSR Horňa Zvolený
Ján Pšak SDĽ, SDSS, HPSR Horňa Zvolený
Marta Regendová SDĽ, SDSS, HPSR Horňa Zvolený
Vilma Ryníková SDĽ, SDSS, HPSR Horňa Zvolený
Anton Hotový SDĽ, SDSS, HPSR Horovce Zvolený
Anna Hurčíková SDĽ, SDSS, HPSR Horovce Zvolený
Vlastimil Marjov SDĽ, SDSS, HPSR Horovce Zvolený
Ján Sciranka SDĽ, SDSS, HPSR Horovce Zvolený
Milan Točený SDĽ, SDSS, HPSR Horovce Zvolený
Ladislav Gavula SDĽ, SDSS, HPSR Husák Zvolený
Michal Hutaj SDĽ, SDSS, HPSR Husák Zvolený
Juraj Novotňak SDĽ, SDSS, HPSR Husák Zvolený
Miroslav Novotňak SDĽ, SDSS, HPSR Husák Zvolený
Anna Stripajová SDĽ, SDSS, HPSR Husák Zvolený
Miroslav Fedorik SDĽ, SDSS, HPSR Iňačovce Zvolený
Ján Iľo SDĽ, SDSS, HPSR Iňačovce Zvolený
Jozef Ivanko SDĽ, SDSS, HPSR Iňačovce Zvolený
Miloš Knežo SDĽ, SDSS, HPSR Iňačovce Zvolený
Ladislav Sabo SDĽ, SDSS, HPSR Iňačovce Zvolený
Marián Dunda SDĽ, SDSS, HPSR Inovce Zvolený
Ján Baľák SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Marta Blichová SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Emil Hrubanič SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Anton Mucka SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Milan Semivan SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Jozef Semko SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Eva Šuchtová SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Ján Žofčák SDĽ, SDSS, HPSR Jasenov Zvolený
Ľudmila Kováčová SDĽ, SDSS, HPSR Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Gustav Mráz SDĽ, SDSS, HPSR Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Julius Točený SDĽ, SDSS, HPSR Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Jaroslav André SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Marta Baľáková SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Ján Denci SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Viliam Kruľ SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Ján Pallai SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Marián Soták SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Mária Žecová SDĽ, SDSS, HPSR Jenkovce Zvolený
Vladimír Danko SDĽ, SDSS, HPSR Kačanov Zvolený
Gabriel Mihaľo SDĽ, SDSS, HPSR Kačanov Zvolený
Jozef Osipčák SDĽ, SDSS, HPSR Kačanov Zvolený
Ingrid Čvirková SDĽ, SDSS, HPSR Kaluža Zvolený
Ján Hrešan SDĽ, SDSS, HPSR Kaluža Zvolený
Ján Kalanin SDĽ, SDSS, HPSR Kaluža Zvolený
Viktor Kudrík SDĽ, SDSS, HPSR Kaluža Zvolený
Michal Obšatník SDĽ, SDSS, HPSR Kaluža Zvolený
Rudolf Herich SDĽ, SDSS, HPSR Klokočov Zvolený
Milan Karšňak SDĽ, SDSS, HPSR Klokočov Zvolený
Ján Hreňo SDĽ, SDSS, HPSR Koňuš Zvolený
Jozef Hrinkanič SDĽ, SDSS, HPSR Koňuš Zvolený
Milan Šalapka SDĽ, SDSS, HPSR Koňuš Zvolený
Ján Bercik SDĽ, SDSS, HPSR Koromľa Zvolený
Michal Capik SDĽ, SDSS, HPSR Koromľa Zvolený
Emil Nebesník SDĽ, SDSS, HPSR Koromľa Zvolený
Eduard Ambro SDĽ, SDSS, HPSR Krásnovce Zvolený
Milan Andrejko SDĽ, SDSS, HPSR Krásnovce Zvolený
Vladislav Hrubjak SDĽ, SDSS, HPSR Krásnovce Zvolený
Ján Paľovčík SDĽ, SDSS, HPSR Krásnovce Zvolený
Štefan Falis SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Jozef Hako SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Mária Karbovancová SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Zuzana Kusíková SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Karol Kutka SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Jozef Labanc SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Marián Mochťák SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Ján Sekerák SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Emília Sotáková SDĽ, SDSS, HPSR Krčava Zvolený
Michal Kavka SDĽ, SDSS, HPSR Kristy Zvolený
Juraj Malejčík SDĽ, SDSS, HPSR Kristy Zvolený
Jaroslav Roško SDĽ, SDSS, HPSR Kristy Zvolený
Pavol Šima SDĽ, SDSS, HPSR Kristy Zvolený
Andrej Šulič SDĽ, SDSS, HPSR Kristy Zvolený
Ladislav Bindas SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Milan Hric SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Emil Ivan SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Ján Jenčík SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Alena Kačmárová SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Jaroslav Kločanka SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Ján Mitro SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Juraj Mojsej SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Emil Palkoci SDĽ, SDSS, HPSR Lastomír Zvolený
Mária Bežovská SDĽ, SDSS, HPSR Lekárovce Zvolený
Ľubomír Halas SDĽ, SDSS, HPSR Lekárovce Zvolený
Vladimír Berila SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Mária Bobiková SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Jozef Dankanin SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Ján Frena SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Juraj Hakoš SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Juraj Hricík SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Michal Novotný SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Emília Petrocová SDĽ, SDSS, HPSR Lesné Zvolený
Anton Bodnár SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Marián Ďurčák SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Pavol Ďurík SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Albín Geroč SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Vladimír Kostrej SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Vít Parihúz SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Emília Pastírová SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Anton Rosol SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Alfonz Semeš SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Štefan Torma SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Eva Vaľovská SDĽ, SDSS, HPSR Ložín Zvolený
Arpád Kiralyi SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Iveta Molnárová SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Ladislav Puškáš SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Árpád Szucs SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Zuzana Szucsová SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Dionýz Tobiáš SDĽ, SDSS, HPSR Malé Raškovce Zvolený
Dušan Balog SDĽ, SDSS, HPSR Markovce Zvolený
Michal Eľko SDĽ, SDSS, HPSR Markovce Zvolený
Ladislav Eľko SDĽ, SDSS, HPSR Markovce Zvolený
Ján Kanda SDĽ, SDSS, HPSR Markovce Zvolený
Dušan Zitrický SDĽ, SDSS, HPSR Markovce Zvolený
Mikuláš Čollák SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Pavol Guľáš SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Pavol Kuchta SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Ján Mikula SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Ján Ďurovčík SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Jozef Choluj SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Jozef Voskár SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Benjamín Bančej SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Anna Pavlova SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Ľubomír Rohoň SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Benjamín Baťalík SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Martin Hrozienčik SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Milan Hvižďák SDĽ, SDSS, HPSR Michalovce Zvolený
Alexander Hamza SDĽ, SDSS, HPSR Moravany Zvolený
Marianna Hanuliaková SDĽ, SDSS, HPSR Moravany Zvolený
Alexander Kuchár SDĽ, SDSS, HPSR Moravany Zvolený
Vladimír Haluška SDĽ, SDSS, HPSR Nacina Ves Zvolený
Ladislav Parchovi... SDĽ, SDSS, HPSR Nacina Ves Zvolený
Jozef Piro SDĽ, SDSS, HPSR Nacina Ves Zvolený
Milan Marcin SDĽ, SDSS, HPSR Nižná Rybnica Zvolený
Michal Varga SDĽ, SDSS, HPSR Nižná Rybnica Zvolený
Anton Bereš SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Ján Bereš SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Ján Blach SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Cyril Kužma SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Jitka Meľková SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Jaroslav Votoček SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Ján Zalužický SDĽ, SDSS, HPSR Oreské Zvolený
Michal Dermek SDĽ, SDSS, HPSR Ostrov Zvolený
Ján Jenčík SDĽ, SDSS, HPSR Ostrov Zvolený
Tibor Malejčík SDĽ, SDSS, HPSR Ostrov Zvolený
Ján Mirda SDĽ, SDSS, HPSR Ostrov Zvolený
Marta Gereová SDĽ, SDSS, HPSR Palín Zvolený
Ján Kassay SDĽ, SDSS, HPSR Palín Zvolený
Zoltán Očvay SDĽ, SDSS, HPSR Palín Zvolený
Dušan Balog SDĽ, SDSS, HPSR Pavlovce nad Uhom Zvolený
Jozef Kopecký SDĽ, SDSS, HPSR Pavlovce nad Uhom Zvolený
Jozef Bajger SDĽ, SDSS, HPSR Pavlovce nad Uhom Zvolený
Miroslav Jožio SDĽ, SDSS, HPSR Pavlovce nad Uhom Zvolený
Jaroslav Čalfa SDĽ, SDSS, HPSR Pavlovce nad Uhom Zvolený
Peter Bajúz SDĽ, SDSS, HPSR Petrikovce Zvolený
Peter Čarný SDĽ, SDSS, HPSR Petrikovce Zvolený
Ján Kužma SDĽ, SDSS, HPSR Petrikovce Zvolený
Miroslav Mižik SDĽ, SDSS, HPSR Petrikovce Zvolený
Michal Činčár SDĽ, SDSS, HPSR Petrovce nad Laborcom Zvolený
Cyril Krajňak SDĽ, SDSS, HPSR Petrovce nad Laborcom Zvolený
Zdeněk Nimrichter SDĽ, SDSS, HPSR Petrovce nad Laborcom Zvolený
Juraj Fedor SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Jaroslav Gedera SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Štefan Granát SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Margita Jenčíková SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Ján Kočiš SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Štefan Kováč SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Ján Mesároš SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Dušan Sabo SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Michal Semáč SDĽ, SDSS, HPSR Pinkovce Zvolený
Milan Hanusič SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Milan Kačurik SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Juraj Maďarčík SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Jaroslav Mihaľov SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Ladislav Pochanič SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Gabriel Staško SDĽ, SDSS, HPSR Podhoroď Zvolený
Ján Dobiáš SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Oľga Fečikova SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Štefan Gorej SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Jozef Granat SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Michal Hreščák SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Jozef Kováč SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Jozef Longa SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Dušan Németh SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Rudolf Varchola SDĽ, SDSS, HPSR Porostov Zvolený
Ladislav Dolinič SDĽ, SDSS, HPSR Poruba pod Vihorlatom Zvolený
Michal Ihnát SDĽ, SDSS, HPSR Poruba pod Vihorlatom Zvolený
Emília Ihnátová SDĽ, SDSS, HPSR Poruba pod Vihorlatom Zvolený
Milan Michalič SDĽ, SDSS, HPSR Poruba pod Vihorlatom Zvolený
Rudolf Rejta SDĽ, SDSS, HPSR Poruba pod Vihorlatom Zvolený
Stanislav Figľar SDĽ, SDSS, HPSR Porúbka Zvolený
Viliam Niedel SDĽ, SDSS, HPSR Porúbka Zvolený
Pavol Roško SDĽ, SDSS, HPSR Porúbka Zvolený
Ján Timko SDĽ, SDSS, HPSR Porúbka Zvolený
Zuzana Bruňová SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Dušan Čižmarik SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Michal Drabik SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Ján Furčák SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Milan Hreščo SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Ján Lenárt SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Kveta Vereščáková SDĽ, SDSS, HPSR Pozdišovce Zvolený
Michal Grebeň SDĽ, SDSS, HPSR Priekopa Zvolený
Stanislav Maľučký SDĽ, SDSS, HPSR Priekopa Zvolený
Ondrej Zálom SDĽ, SDSS, HPSR Priekopa Zvolený
Zdenek Giduško SDĽ, SDSS, HPSR Rakovec nad Ondavou Zvolený
Andrej Iľčík SDĽ, SDSS, HPSR Rakovec nad Ondavou Zvolený
Mária Sojková SDĽ, SDSS, HPSR Rakovec nad Ondavou Zvolený
Miroslav Bučko SDĽ, SDSS, HPSR Remetské Hámre Zvolený
Ján Hlivák SDĽ, SDSS, HPSR Remetské Hámre Zvolený
Vladimír Kudelás SDĽ, SDSS, HPSR Remetské Hámre Zvolený
Božena Kudelasová SDĽ, SDSS, HPSR Remetské Hámre Zvolený
Ján Kuchta SDĽ, SDSS, HPSR Remetské Hámre Zvolený
Michal Fedič SDĽ, SDSS, HPSR Ruský Hrabovec Zvolený
Jozef Šukaľ SDĽ, SDSS, HPSR Ruský Hrabovec Zvolený
Miroslav Brejda SDĽ, SDSS, HPSR Slavkovce Zvolený
Štefan Matuch SDĽ, SDSS, HPSR Slavkovce Zvolený
Štefan Petráš SDĽ, SDSS, HPSR Slavkovce Zvolený
Vladimír Horňák SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Ján Michalo SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Daniel Paľo SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Michal Pandoščák SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Ján Preverčík SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Alexander Sičnák SDĽ, SDSS, HPSR Sliepkovce Zvolený
Ján Falis SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Július Štunda SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Pavol Barbarič SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Miloslav Hisem SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Jozef Kozma SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Juraj Klamo SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Miroslav Oklamčák SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Ľubomír Papp SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Irena Remáčová SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Ľubomír Krompák SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Michal Jenčík SDĽ, SDSS, HPSR Sobrance Zvolený
Ladislav Balický SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Štefan Bočko SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Stanislav Demko SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Dušan Kmec SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Miloslav Pleceník SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Anna Raškovská SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Eva Búciová SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Viktor Smoľak SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Ján Tejgi SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Jaroslav Oravec SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Matúš Kulík SDĽ, SDSS, HPSR Strážske Zvolený
Gabriel Dzurjo SDĽ, SDSS, HPSR Stretava Zvolený
Ján Luco SDĽ, SDSS, HPSR Stretava Zvolený
Anna Semanová SDĽ, SDSS, HPSR Stretava Zvolený
Mária Tociková SDĽ, SDSS, HPSR Stretava Zvolený
Ján Džara SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Vladimír Eľko SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Ján Palinský SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Jozef Papinčák SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Marián Procivňák SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
František Stanko SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Vladimír Šimko SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Anna Vasiľová SDĽ, SDSS, HPSR Suché Zvolený
Dušan Bali Jenčík SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Pavol Gomboš SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Miroslav Kováč SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Anna Malejčíková SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Michal Miľák SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Július Ondo SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Július Širochman SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Michal Širochman SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Gabriela Širochma... SDĽ, SDSS, HPSR Svätuš Zvolený
Miroslav Čepera SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Miroslava Dzetkul... SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Anton Kostovčík SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Maroš Lebeda SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Zdena Ondová SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Michal Pavlo SDĽ, SDSS, HPSR Šamudovce Zvolený
Milan Dančík SDĽ, SDSS, HPSR Tibava Zvolený
Anna Hadvabová SDĽ, SDSS, HPSR Tibava Zvolený
Milan Anudrus SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Ján Ďačok SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Michal Fedorina SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Mária Hrubaničová SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Jozef Hvožďak SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Peter Sevka SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Ladislav Trlič SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Ján Vasilko SDĽ, SDSS, HPSR Choňkovce Zvolený
Magdaléna Čorejová SDĽ, SDSS, HPSR Trnava pri Laborci Zvolený
Milan Horanič SDĽ, SDSS, HPSR Trnava pri Laborci Zvolený
Margita Iľašíková SDĽ, SDSS, HPSR Trnava pri Laborci Zvolený
Igor Svrček SDĽ, SDSS, HPSR Trnava pri Laborci Zvolený
Michal Doro SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Marta Džubanská SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Andrej Jakubec SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Michal Kovalík SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Milan Marjov SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Ján Marjov SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Michal Mráz SDĽ, SDSS, HPSR Tušice Zvolený
Ján Jakubec SDĽ, SDSS, HPSR Tušická Nová Ves Zvolený
Darina Jarabaková SDĽ, SDSS, HPSR Tušická Nová Ves Zvolený
Helena Mikitová SDĽ, SDSS, HPSR Tušická Nová Ves Zvolený
Ján Onder SDĽ, SDSS, HPSR Tušická Nová Ves Zvolený
Božena Andrusová SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Milan Drotár SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Juraj Fedorčák SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Michal Hricik SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Jarmila Maximová SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Miroslav Ščerbano... SDĽ, SDSS, HPSR Úbrež Zvolený
Jozef Hrunka SDĽ, SDSS, HPSR Veľké Revištia Zvolený
Juraj Ivan SDĽ, SDSS, HPSR Veľké Revištia Zvolený
Ján Kizivat SDĽ, SDSS, HPSR Veľké Revištia Zvolený
Helena Sabovíková SDĽ, SDSS, HPSR Veľké Revištia Zvolený
Ján Varga SDĽ, SDSS, HPSR Veľké Revištia Zvolený
Michal Friga SDĽ, SDSS, HPSR Vinné Zvolený
Anton Hirjak SDĽ, SDSS, HPSR Vinné Zvolený
Jozef Kon SDĽ, SDSS, HPSR Vinné Zvolený
Zdeno Belej SDĽ, SDSS, HPSR Vojnatina Zvolený
František Capík SDĽ, SDSS, HPSR Vojnatina Zvolený
Jozef Dopirák SDĽ, SDSS, HPSR Vojnatina Zvolený
Rudolf Geľatka SDĽ, SDSS, HPSR Vojnatina Zvolený
Milan Barančík SDĽ, SDSS, HPSR Voľa Zvolený
Ján Basara SDĽ, SDSS, HPSR Voľa Zvolený
Jozef Dobranský SDĽ, SDSS, HPSR Voľa Zvolený
Jozef Suslo SDĽ, SDSS, HPSR Voľa Zvolený
Jaroslav Čižmár SDĽ, SDSS, HPSR Vrbnica Zvolený
Andrej Modrák SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Rybnica Zvolený
Mária Streňová SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Rybnica Zvolený
Mária Bobancová SDĽ, SDSS, HPSR Záhor Zvolený
Mária Čermáková SDĽ, SDSS, HPSR Záhor Zvolený
Michal Kostrubanič SDĽ, SDSS, HPSR Záhor Zvolený
Juraj Meňko SDĽ, SDSS, HPSR Záhor Zvolený
Pavel Minařík SDĽ, SDSS, HPSR Záhor Zvolený
Štefan Fečko SDĽ, SDSS, HPSR Zalužice Zvolený
Juraj Ferenc SDĽ, SDSS, HPSR Zalužice Zvolený
Miloš Belas SDĽ, SDSS, HPSR Zalužice Zvolený
Alfonz Staško SDĽ, SDSS, HPSR Závadka Zvolený
Marián Štefanič SDĽ, SDSS, HPSR Závadka Zvolený
Ján Danko SDĽ, SDSS, HPSR Žbince Zvolený
Vladimír Jalčovik SDĽ, SDSS, HPSR Žbince Zvolený
Ján Mihaľov SDĽ, SDSS, HPSR Žbince Zvolený
Tomáš Pastír SDĽ, SDSS, HPSR Žbince Zvolený
Július Vajda SDĽ, SDSS, HPSR Žbince Zvolený
Cyril Dzurjovčín SDĽ, SDSS, HPSR Zbudza Zvolený
Ladislav Kočerha SDĽ, SDSS, HPSR Zbudza Zvolený
Štefan Maskaľ SDĽ, SDSS, HPSR Zbudza Zvolený
Dušan Vahiľa SDĽ, SDSS, HPSR Zbudza Zvolený
Milan Kohút SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Mária Šestáková SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Mária Tomková SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Daniel Mucha SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Alena Stretavská SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Ľubica Štefanicová SDĽ, SDSS, HPSR Zemplínska Široká Zvolený
Ján Žihal SDĽ, SDSS, HPSR Kežmarok Zvolený
Jozef Diabelko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lučivná Zvolený
Oľga Marhulíková SDĽ, SDSS, HPSR Poprad Zvolený
Jozef Mozolík SDSS Poprad Zvolený
Miloslav Slavkovský SDSS Spišská Belá Zvolený
Anton Stach SDSS Spišská Belá Zvolený
Ľudmila Hrobáková SDSS Spišská Belá Zvolený
Vladimír Fudaly SDSS Spišská Belá Zvolený
Miroslav Kováč SDSS Lipníky Zvolený
Stanislav Krochta SDSS Lipníky Zvolený
Helena Nováková SDSS Lipníky Zvolený
Ľubomír Pankuch SDSS Lipníky Zvolený
Pavol Soley SDSS Lipníky Zvolený
Magdaléna Čačová SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Inge Eristavi-Nov... SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Štefan Kireta SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Milan Laca SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Milan Benč SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Alexander Dugas SDĽ, SDSS Prešov Zvolený
Mária Balážová SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ladislav Berki SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ľubomír Gonda SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ondrej Chlebuš SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Mikuláš Ištók SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ján Klimon SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ján Kováč SDĽ, SDSS Jelšava Zvolený
Ľudovít Albíni SDSS Revúca Zvolený
Ján Brdársky SDSS Revúca Zvolený
Ján Bendo SDSS Revúca Zvolený
Miroslav Braun SDSS Revúca Zvolený
Ján Debnár SDSS Revúca Zvolený
Edmund Koczman SDSS Revúca Zvolený
Zuzana Klementová SDSS, HPSR Vlachovo Zvolený
Emil Pakes SDSS, HPSR Vlachovo Zvolený
Ján Baldovský SDĽ, SDSS, HPSR Arnutovce Zvolený
Peter Petrášek SDĽ, SDSS, HPSR Arnutovce Zvolený
Ján Bendžala SDSS, HPSR Dravce Zvolený
Štefan Gibala SDSS, HPSR Dravce Zvolený
František Kožík SDSS, HPSR Dravce Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Jakub Gmuca SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Vladimír Saksa nezávislý, SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Igor Jendruch HPSR, SDĽ, SDSS Krompachy Zvolený
Štefan Grisák HPSR, SDĽ, SDSS Krompachy Zvolený
Ján Kokavec HPSR, SDĽ, SDSS Krompachy Zvolený
Kristína Müllerová SDĽ, SDSS, HPSR Krompachy Zvolený
Ladislav Drankaľuk SDSS, HPSR Krompachy Zvolený
Jakub Zahradník HPSR, SDSS Krompachy Zvolený
František Gmuca HPSR, SDĽ, SDSS Krompachy Zvolený
Juraj Grejták SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Jozef Hradiský SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Imrich Kovalčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Ján Kovalčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
František Kráľ SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Ivan Krajňák SDĽ, SDSS, HPSR Markušovce Zvolený
Anton Kapusta SDĽ, SDSS, HPSR Markušovce Zvolený
Vladimír Kozak SDĽ, SDSS, HPSR Markušovce Zvolený
Albert Kellner SDSS Nálepkovo Zvolený
Marcel Markulík SDSS Nálepkovo Zvolený
Ján Burik SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Štefan Čarák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Jozef Fabiny SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Peter Lisoň SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Vladimír Tatarko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Štefan Zekucia SDĽ, SDSS, HPSR Smižany Zvolený
Juraj Beňa SDĽ, SDSS, HPSR Spišská Nová Ves Zvolený
Ivan Böttcher SDĽ, SDSS, HPSR Spišská Nová Ves Zvolený
Milan Comba SDĽ, SDSS, HPSR Spišská Nová Ves Zvolený
Imrich Baloga SDSS, HZDS Spišské Vlachy Zvolený
Ľudovít Čurilla SDSS, HZDS Spišské Vlachy Zvolený
Arnold Hozza SDSS, HZDS Spišské Vlachy Zvolený
Michal Kišák SDSS, HZDS Spišské Vlachy Zvolený
Ján Petrus SDSS Stará Ľubovňa Zvolený
Milan Kulík SDSS Stará Ľubovňa Zvolený
Marta Černáková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Ján Fedorko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Andrej Peti SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Michal Sinčák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Milan Štefán SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Michal Jastrab SDĽ, SDSS Novosad Zvolený
Magdaléna Kanócová SDĽ, SDSS Novosad Zvolený
Jozef Lechman SDĽ, SDSS Novosad Zvolený
Jozef Onder SDSS Hlinné Zvolený
Jozef Mikloš SDSS Nižný Hrabovec Zvolený