Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ladislav Gujber SMK-MKP Hrubý Šúr 241 44,71 Nezvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 440 100,00 Zvolený
Baltazár Fejes SMK-MKP Vlky 149 100,00 Zvolený
Vilmos Végh SMK-MKP Báč 133 37,15 Nezvolený
Juraj Bertalan SMK-MKP, MOST - HÍD Baka 543 75,00 Zvolený
Frigyes Matus SMK-MKP Baloň 263 100,00 Zvolený
Erika Szalayová SMK-MKP Blatná na Ostrove 282 49,82 Nezvolený
Tamás Világi SMK-MKP Bodíky 161 77,78 Zvolený
Mária Kázmérová SMK-MKP Boheľov 125 55,80 Zvolený
Erzsébet Janík SMK-MKP Čiližská Radvaň 497 78,14 Zvolený
Jozef Boráros SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Dobrohošť 162 59,12 Zvolený
Oskár Bereczk SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Dolný Bar 214 52,71 Zvolený
Tomáš Horváth SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Štál 701 100,00 Zvolený
Zoltán Hájos SMK-MKP Dunajská Streda 3127 44,20 Zvolený
Mária Csibová SMK-MKP, MOST - HÍD Dunajský Klátov 282 78,77 Zvolený
Iván Fenes SMK-MKP Gabčíkovo 1278 44,02 Zvolený
Imrich Vajas SMK-MKP Holice 415 35,50 Nezvolený
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto 175 31,53 Nezvolený
Peter Farkas SMK-MKP Janíky 210 38,11 Nezvolený
Leopold Kovács SMK-MKP Jurová 71 22,90 Nezvolený
Csaba Bognár MOST - HÍD, SMK-MKP Kľúčovec 174 64,68 Zvolený
Ladislav Gódány SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolné Kračany 399 100,00 Zvolený
Zoltán Wurczell SMK-MKP, MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 343 54,27 Zvolený
Erika Orosz Ágošton SMK-MKP, MOST - HÍD Kyselica 68 100,00 Zvolený
Gabriel László SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Mad 226 100,00 Zvolený
Ladislav Kulacs SMK-MKP Medveďov 202 59,24 Zvolený
Katarína Janikovi... SMK-MKP Mierovo 154 100,00 Zvolený
Július Borbély SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Michal na Ostrove 266 100,00 Zvolený
Jozef Lukács MOST - HÍD, SMK-MKP Ňárad 354 94,40 Zvolený
Tibor Fehér SMK-MKP Nový Život 584 61,60 Zvolený
Ladislav Gútai SMK-MKP Ohrady 103 12,73 Nezvolený
Ladislav Polák MOST - HÍD, SMK-MKP Okoč 1051 59,11 Zvolený
Kinga Borbély SMK-MKP Oľdza 99 36,00 Nezvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 304 70,05 Zvolený
Karol Csicsai SMK-MKP Pataš 115 21,78 Nezvolený
František Miklós SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 250 100,00 Zvolený
Csaba Orosz SMK-MKP Šamorín 3237 58,77 Zvolený
Péter Őry SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 541 65,66 Zvolený
László Bacsó SMK-MKP Topoľníky 937 52,23 Zvolený
Gergely Török SMK-MKP Trhová Hradská 608 50,62 Zvolený
Zuzana Bónová SMK-MKP, MOST - HÍD Trstená na Ostrove 144 100,00 Zvolený
Koloman Pongrácz SMK-MKP Veľký Meder 1205 30,99 Nezvolený
Štefan Fazekas SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Vrakúň 1025 100,00 Zvolený
Ladislav Balódi SMK-MKP, MOST - HÍD Vydrany 672 75,42 Zvolený
Gábor Sztranyovszky SMK-MKP Zlaté Klasy 379 23,61 Nezvolený
Ľudovít Kovács SMK-MKP Dolné Saliby 706 100,00 Zvolený
Gergely Agócs SMK-MKP Kráľov Brod 375 90,14 Zvolený
František Hontvári MOST - HÍD, SMK-MKP Malá Mača 195 72,22 Zvolený
Marta Mészárosová SMK-MKP Matúškovo 710 100,00 Zvolený
Eva Kaczová SMK-MKP Trstice 1153 61,89 Zvolený
Róbert Jalsovszky SMK-MKP Váhovce 374 29,68 Nezvolený
František Gőgh SMK-MKP, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Veľké Úľany 1300 55,30 Zvolený
Tamás Zupko SMK-MKP Vozokany 382 65,64 Zvolený
Roland Labancz SMK-MKP Bátorové Kosihy 961 100,00 Zvolený
Monika Aradi SMK-MKP Bodzianské Lúky 59 100,00 Zvolený
Csaba Földes SMK-MKP Číčov 284 100,00 Zvolený
Juraj Kürthy SMK-MKP Holiare 178 72,06 Zvolený
Ildikó Basternák SMK-MKP Hurbanovo 809 27,02 Nezvolený
Gyöngyike Tóthová SMK-MKP Imeľ 202 22,65 Nezvolený
István Domin SMK-MKP Iža 756 87,70 Zvolený
Dezider Pataki SMK-MKP Kameničná 535 56,85 Zvolený
Rozália Szalay SMK-MKP Klížska Nemá 157 100,00 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 2149 46,93 Zvolený
Imre Knirs SMK-MKP Komárno 1057 12,91 Nezvolený
Štefan Ollé SMK-MKP Kravany nad Dunajom 128 29,91 Nezvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 712 100,00 Zvolený
István Keszeg SMK-MKP Martovce 153 100,00 Zvolený
Norbert Becse SMK-MKP Nesvady 639 31,92 Nezvolený
Zsuzsanna Zámbó SMK-MKP Patince 115 34,02 Nezvolený
Norbert Zsitva SMK-MKP Pribeta 633 47,03 Zvolený
Irena Chovanová SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 164 35,42 Nezvolený
János Bukovszky SMK-MKP Svätý Peter 505 34,73 Nezvolený
Ján Kovács SMK-MKP Virt 69 36,70 Nezvolený
Miroslav Černák SMK-MKP Beša 238 81,23 Zvolený
Marian Csákvári SMK-MKP Čata 321 100,00 Zvolený
Silvia Ballová SMK-MKP Dolné Semerovce 88 28,03 Nezvolený
Vlasta Csomorová SMK-MKP Farná 506 100,00 Zvolený
Juraj Kis SMK-MKP Hokovce 199 86,15 Zvolený
Gejza Nagy SMK-MKP Hrkovce 144 70,24 Zvolený
Magdalena Tóthová SMK-MKP Ipeľské Úľany 129 73,30 Zvolený
Arpád Németh SMK-MKP Ipeľský Sokolec 115 25,90 Nezvolený
Ladislav Éhn SMK-MKP, KSS, MOST - HÍD, SMER-SD Kalná nad Hronom 615 63,80 Zvolený
Attila Farkas SMK-MKP Keť 282 66,04 Zvolený
Zsolt Német SMK-MKP Kubáňovo 105 58,66 Zvolený
Attila Baka SMK-MKP Malé Ludince 37 33,94 Nezvolený
Peter Köpöncei SMK-MKP Plášťovce 495 57,16 Zvolený
Ľudovít Nagy SMK-MKP Pohronský Ruskov 352 65,43 Zvolený
Zoltán Srna SMK-MKP Sazdice 171 61,73 Zvolený
Árpád Bazsó SMK-MKP Slatina 69 54,76 Zvolený
Štefan Bagócsi SMK-MKP Šarovce 180 25,35 Nezvolený
Marián Kotora SMER-SD, SMK-MKP Tekovské Lužany 643 60,60 Zvolený
Eva Madarásová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Vyšné nad Hronom 76 100,00 Zvolený
Melinda Bögi Pathó SMK-MKP Zalaba 72 100,00 Zvolený
Andrea Gubíková SMK-MKP Žemliare 68 63,55 Zvolený
Peter Csuka SMK-MKP Čifáre 60 21,66 Nezvolený
Ladislav Hók SMK-MKP Jelenec 26 2,35 Nezvolený
Klára Tóth SMK-MKP Veľký Cetín 322 35,86 Nezvolený
Zoltán Šonkoľ SMK-MKP Žirany 340 48,23 Nezvolený
Peter Puss SMK-MKP Andovce 520 58,30 Zvolený
Alfréd Ballán SMK-MKP Bajtava 126 46,15 Nezvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 161 38,33 Nezvolený
Réka Šallaiová SMK-MKP Malé Kosihy 19 10,38 Nezvolený
Iván Farkas SMK-MKP Mužla 716 69,72 Zvolený
Valéria Geri SMK-MKP Nová Vieska 220 56,85 Zvolený
Tibor Nagy SMK-MKP Obid 143 26,48 Nezvolený
Monika Górová SMK-MKP Pavlová 111 100,00 Zvolený
László Dávid SMK-MKP Salka 34 5,70 Nezvolený
Katarína Grófová SMK-MKP Sikenička 157 59,25 Zvolený
Ján Téglás SMK-MKP Strekov 521 100,00 Zvolený
Szabolcs Méri SMK-MKP Svodín 761 66,06 Zvolený
Tamás Lukovics SMK-MKP Štúrovo 832 23,29 Nezvolený
János Bób SMK-MKP Zemné 614 64,29 Zvolený
Ladislav Adamkó SMK-MKP Kráľová nad Váhom 232 26,01 Nezvolený
Štefan Jancsó SMK-MKP Neded 640 43,13 Nezvolený
Ildikó Kőrösi SMK-MKP Tešedíkovo 872 45,82 Zvolený
János Restár SMK-MKP Vlčany 646 45,56 Zvolený
Alajos Baranyay SMK-MKP Žihárec 577 70,80 Zvolený
Zoltán Marcinkó SMK-MKP Belina 222 60,82 Zvolený
Ladislav Noskó SMK-MKP Biskupice 253 100,00 Zvolený
Dezider Szakó SMK-MKP Bulhary 82 54,30 Zvolený
Sebastián Gáspár SMK-MKP Čakanovce 157 30,84 Nezvolený
Alžbeta Erdélyiová SMK-MKP Kalonda 42 34,71 Nezvolený
Atilla Papp SMK-MKP Panické Dravce 180 54,55 Zvolený
Tomáš Benčík SMK-MKP Pleš 24 27,27 Nezvolený
Mária Nagyová SMK-MKP Prša 36 27,27 Nezvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 409 66,72 Zvolený
Július Ferencz SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Šávoľ 158 100,00 Zvolený
Zoltán Végh SMK-MKP Šurice 180 69,23 Zvolený
Viera Rubintová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Dravce 237 100,00 Zvolený
Jolana Čechová SMK-MKP Držkovce 79 25,73 Nezvolený
Marianna Szárazová SMK-MKP Gemer 48 9,62 Nezvolený
Marta Halászová SMK-MKP Leváre 32 100,00 Zvolený
Kristína Cselényiová SMER-SD, SMK-MKP Levkuška 88 100,00 Zvolený
Aladár Miklós SMK-MKP Rašice 73 100,00 Zvolený
Anna Szögedi SMK-MKP Tornaľa 1154 42,69 Zvolený
Irena Hanobiková SMK-MKP Abovce 191 57,36 Zvolený
Norbert Hajdú SMK-MKP Bátka 14 2,89 Nezvolený
Juraj Csörnök SMK-MKP Blhovce 138 39,88 Zvolený
Izabela Mezőová SMK-MKP Dolné Zahorany 74 62,71 Zvolený
Krisztián Kovács MOST - HÍD, SMK-MKP Dražice 87 100,00 Zvolený
Ladislav Zsófi SMK-MKP Drňa 24 23,76 Nezvolený
Annamária Gotlíbe... SMK-MKP Dubovec 125 44,80 Zvolený
Zoltán Kišantal SMK-MKP Gemerček 31 54,39 Zvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMER-SD, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 101 46,76 Nezvolený
Levente Hubay SMK-MKP Gemerské Michalovce 36 52,94 Zvolený
Július Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 221 55,11 Zvolený
Ladislav Horváth SMK-MKP Gortva 18 7,53 Nezvolený
Ivan Poprocký SMK-MKP Hajnáčka 384 54,94 Zvolený
Katarína Jakabová SMK-MKP Hodejov
Veronika Koleničková SMK-MKP Hostišovce 5 4,90 Nezvolený
Gabriel Gencsi MOST - HÍD, SMK-MKP Hubovo 61 72,62 Zvolený
Peter Fazekaš SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 123 100,00 Zvolený
Gabriel Maczko SMK-MKP Chanava 146 35,01 Nezvolený
Marta Benedeková MOST - HÍD, SMK-MKP Chrámec 100 39,84 Zvolený
Marta Martinovicsová RIS, SRK, SMK-MKP Janice 85 67,46 Zvolený
Katarína Zagyiová SMK-MKP Jestice 57 60,00 Zvolený
Vojtech Váradi SMK-MKP Kaloša 203 50,88 Zvolený
Aladár Szajkó SMK-MKP Kesovce 68 100,00 Zvolený
Juraj Czipo SMK-MKP Konrádovce 29 18,95 Nezvolený
Ján Rákoši MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 186 65,96 Zvolený
Jozef Madarász MOST - HÍD, SMK-MKP Neporadza 125 73,53 Zvolený
Richard Molnár SMK-MKP Nová Bašta 112 39,72 Zvolený
Tibor Balázs SMK-MKP Padarovce 21 28,00 Nezvolený
Vojtech Menyhárt SMK-MKP, SDKÚ-DS Pavlovce 153 76,12 Zvolený
Gyula Köböl SMK-MKP Petrovce 71 100,00 Zvolený
Attila Doboš SMK-MKP Radnovce 166 34,95 Nezvolený
Ľudevit Gál SMK-MKP Rakytník 53 35,10 Nezvolený
Márta Stubendek SMK-MKP Rimavská Seč 456 100,00 Zvolený
Ladislav Hajdú SMK-MKP Rimavské Janovce 231 39,62 Nezvolený
Ildikó Lászlóová SMK-MKP, MOST - HÍD Stará Bašta 102 100,00 Zvolený
Štefan Gál SMK-MKP, MOST - HÍD Šimonovce 261 79,33 Zvolený
Nándor Kisfaludi SMK-MKP, MOST - HÍD Širkovce 289 78,96 Zvolený
Ľubomír Kosztúr MOST - HÍD, SMK-MKP Včelince 233 65,63 Zvolený
Tibor Kovács SMK-MKP Večelkov 94 59,49 Zvolený
Eva Szalaiová SMK-MKP Vlkyňa 11 5,73 Nezvolený
Karol Herényi SMK-MKP Vyšné Valice 44 33,59 Nezvolený
Jolana Kóšaová SMK-MKP Zádor 38 48,10 Nezvolený
Béla Simon SMK-MKP Žíp 58 100,00 Zvolený
Henrik Tóth SMK-MKP Čebovce 460 82,00 Zvolený
Zsolt Régi SMK-MKP Dolinka 202 57,71 Zvolený
Eva Egryová SMK-MKP, MOST - HÍD Ďurkovce 44 60,27 Zvolený
Helena Csákyová MOST - HÍD, SMK-MKP Kleňany 116 87,22 Zvolený
Klára Molnárová SMK-MKP Koláre 69 48,59 Nezvolený
Július Cibuľa SMK-MKP Kosihovce 126 47,19 Nezvolený
Silvia Kosíková SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 147 100,00 Zvolený
Jozef Filip SMK-MKP Kováčovce 111 49,33 Zvolený
Alexander Macko SMK-MKP Lesenice 154 43,63 Nezvolený
Ladislav Híves SMK-MKP Nenince 422 52,23 Zvolený
Mária Víziová SMK-MKP Olováry 85 41,67 Nezvolený
Csaba Kálazy SMK-MKP, MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 272 80,24 Zvolený
Zsolt Kovács SMK-MKP Širákov 50 34,97 Nezvolený
Roman Pásztor SMK-MKP Veľká Čalomija 106 29,53 Zvolený
Zsolt Zsigmond SMK-MKP Vinica 357 31,71 Nezvolený
Jaroslav Dánóci SMK-MKP Vrbovka 70 33,65 Nezvolený
Mária Rechová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Želovce 142 21,29 Nezvolený
Jaroslav Polaček OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 29157 43,29 Zvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Igor Petrovčik Progresívne Slovensko, SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 2626 39,14 Zvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 318 17,98 Nezvolený
Marcel Vrchota SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 4547 44,06 Zvolený
Peter Tomko SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 1004 52,62 Zvolený
Jozef Mohňanský SMK-MKP Buzica 409 100,00 Zvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP Debraď 121 100,00 Zvolený
Ladislav Ševcov SMK-MKP Drienovec 300 29,91 Nezvolený
Csaba Simkó SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 197 100,00 Zvolený
Zuzana Tarnóczy-K... SMK-MKP Háj 14 10,14 Nezvolený
Tibor Béres SMK-MKP Hosťovce 86 100,00 Zvolený
Mikuláš Köteles SMK-MKP Chorváty 23 28,75 Nezvolený
Štefan Fiľakovský SMK-MKP Komárovce 51 18,15 Nezvolený
Štefan Nagy KDH, SMK-MKP Milhosť 155 63,52 Zvolený
Irena Petrášová SMK-MKP Moldava nad Bodvou 1024 26,29 Nezvolený
Július Kovács SMK-MKP Nižný Lánec 134 60,36 Zvolený
Tamás Kovács SMK-MKP Peder 109 42,08 Nezvolený
František Bodnár SMK-MKP, MOST - HÍD Rešica 126 100,00 Zvolený
Stanislav Béreš SMK-MKP, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sady nad Torysou 86 10,15 Nezvolený
Katarína Domonkošová SMK-MKP Seňa 173 17,03 Nezvolený
Štefan Majančík SMK-MKP Turňa nad Bodvou 456 32,48 Nezvolený
János Koleszár SMK-MKP Turnianska Nová Ves 130 100,00 Zvolený
Július Beluscsák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP Veľká Ida 553 43,78 Nezvolený
Ján Kulcsár SMK-MKP Žarnov 166 67,76 Zvolený
Alexander Kalán SMK-MKP Beša 182 78,45 Zvolený
Vincent Hajdók SMK-MKP Čičarovce 217 48,33 Zvolený
Anikó Feketeová SMK-MKP Drahňov 202 36,46 Nezvolený
Tibor Varga SMK-MKP Kapušianske Kľačany 302 57,52 Zvolený
Norbert Szabó SMK-MKP Oborín 55 16,52 Nezvolený
Erika Lakatošová SMK-MKP Ruská 228 100,00 Zvolený
Ľudovít Tóth SMK-MKP Veľké Slemence 210 100,00 Zvolený
Kristián Čörgö SMK-MKP Zemplínske Kopčany 16 11,59 Nezvolený
Ágnes Takács SMK-MKP Bohúňovo 116 68,64 Zvolený
Vojtech Ičo SMK-MKP Bôrka 160 100,00 Zvolený
Anna Giczeiová SMK-MKP Bretka 135 61,64 Zvolený
Marián Ondrej SMK-MKP Čučma 14 4,35 Nezvolený
Erik Kočiš Zmena zdola, DÚ, SaS, SMK-MKP Gemerská Panica 140 40,00 Nezvolený
Štefan Horváth SMK-MKP Hrhov 22 3,74 Nezvolený
Gabriel Parti SMK-MKP Hrušov 123 63,08 Zvolený
Ondrej Baláž SMK-MKP Jovice 122 33,42 Nezvolený
Adrián Dáni SMK-MKP Kováčová 26 100,00 Zvolený
Gabriel Klárik SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 186 100,00 Zvolený
Ondrej Lipták SMK-MKP Kružná 213 100,00 Zvolený
Enikő Simon Bódis SMK-MKP Kunova Teplica 29 10,28 Nezvolený
Robert Emödi SMK-MKP Lipovník 183 53,51 Zvolený
Peter Molnár SMK-MKP Meliata 44 36,07 Nezvolený
Marek Ďurský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, ŠANCA Rožňavské Bystré 128 38,21 Nezvolený
Tomáš Várady SMK-MKP Silica 158 100,00 Zvolený
Adela Farkašová SMK-MKP Silická Brezová 26 27,96 Nezvolený
Ladislav Vanyo SMK-MKP Slavec 9 3,81 Nezvolený
Ladislav Illés SMK-MKP Boľ 76 18,40 Nezvolený
Karol Rosoha SMK-MKP Černochov 26 24,53 Nezvolený
Štefan Čoros SMK-MKP Klin nad Bodrogom 88 100,00 Zvolený
Alžbeta Szabová SMK-MKP Ladmovce 87 44,39 Nezvolený
Csilla Bálintová SMK-MKP Malé Trakany 334 100,00 Zvolený
Csaba Furik SMK-MKP Malý Horeš 514 100,00 Zvolený
Ágnes Máté SMK-MKP Malý Kamenec 169 58,68 Zvolený
Ján Bagonyi SMK-MKP Poľany 98 38,58 Nezvolený
Pavol Horváth SMK-MKP Pribeník 117 21,55 Nezvolený
Ladislav Krestyanko SMK-MKP Soľnička 0 0,00 Nezvolený
Gabriel Troja SMK-MKP Streda nad Bodrogom 113 11,80 Nezvolený
Štefan Hornyák SMK-MKP Svätá Mária 108 32,83 Nezvolený
Gustáv Liszkai MOST - HÍD, SMK-MKP, SMER-SD Svätuše 307 100,00 Zvolený
Magdaléna Kondásová SMK-MKP Svinice 59 100,00 Zvolený
József Kopasz SMK-MKP Veľké Trakany 444 68,52 Zvolený
Norbert Geri SMK-MKP Vojka 67 30,04 Nezvolený
Mikuláš Kukó SMK-MKP Zatín 207 57,82 Zvolený
Mikuláš Takács SMK-MKP Zemplín 128 84,77 Zvolený
Katarína Jakabová SMK-MKP Hodejov 434 63,27 Zvolený
Zsolt Kulcsár SMK-MKP, SMER-SD Vojka 95 42,60 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Izabella Jégh SMK-MKP Bratislava - Podunajské Biskupice 858 Zvolený
Stanislav Bruna SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 955 Zvolený
Tomáš Galo SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 502 Zvolený
Eva Samolejová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 333 Zvolený
Zuzana Schwartzová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 1332 Zvolený
Ladislav Kugler SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 802 Zvolený
Marcel Boris SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 771 Zvolený
Jana Némethová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 710 Zvolený
Andrej Ravasz SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 568 Zvolený
Marek Zajíček OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Lívia Benedeková SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Vrakuňa 542 Zvolený
Gabriella Németh SMK-MKP Senec 848 Zvolený
Rudolf Galambos SMK-MKP Senec 713 Zvolený
Gyula Bárdos SMK-MKP Senec 875 Zvolený
Blažej Vitálos SMK-MKP Tomášov 577 Zvolený
Tibor Tóth SMK-MKP Tomášov 511 Zvolený
Tomáš Szabó SMK-MKP Čakany 184 Zvolený
Renáta Ághová SMK-MKP Čakany 142 Zvolený
Tivadar Feketevízi SMK-MKP Čakany 141 Zvolený
Péter Szlanicska SMK-MKP Čenkovce 288 Zvolený
Richard Bodó SMK-MKP Čiližská Radvaň 493 Zvolený
Eva Buzgóová SMK-MKP Čiližská Radvaň 434 Zvolený
Zoltán Diószegi SMK-MKP Čiližská Radvaň 418 Zvolený
Zoltán Peöcz SMK-MKP Čiližská Radvaň 388 Zvolený
Tímea Bögi SMK-MKP Čiližská Radvaň 363 Zvolený
Ján Gaál SMK-MKP Čiližská Radvaň 361 Zvolený
Róbert Gaál SMK-MKP Čiližská Radvaň 359 Zvolený
Tünde Brunczviková SMK-MKP Dunajská Streda 552 Zvolený
Krisztián Nagy SMK-MKP Dunajská Streda 460 Zvolený
Klára Šándorová SMK-MKP Dunajská Streda 382 Zvolený
Attila Karaffa SMK-MKP Dunajská Streda 907 Zvolený
László Szabó SMK-MKP Dunajská Streda 848 Zvolený
Ivan Nagy SMK-MKP Dunajská Streda 697 Zvolený
Ladislav Gútay SMK-MKP Dunajská Streda 671 Zvolený
Juraj Puha SMK-MKP Dunajská Streda 1285 Zvolený
Szabolcs Hodosy SMK-MKP Dunajská Streda 913 Zvolený
Ákos Horony SMK-MKP Dunajská Streda 901 Zvolený
Ladislav Garay SMK-MKP Dunajská Streda 868 Zvolený
György Bugár SMK-MKP Dunajská Streda 699 Zvolený
Sándor Dohorák SMK-MKP Dunajská Streda 581 Zvolený
Juraj Lelkes SMK-MKP Horná Potôň 290 Zvolený
Ján Szabó SMK-MKP Horná Potôň 270 Zvolený
Alexander Straka SMK-MKP Horná Potôň 175 Zvolený
Magdaléna Molnárová SMK-MKP Horná Potôň 129 Zvolený
Balázs Horváth SMK-MKP Horná Potôň 128 Zvolený
Tibor Hurtony SMK-MKP Janíky 140 Zvolený
Ondrej Bankó SMK-MKP Nový Život 562 Zvolený
Gabriel Farkas SMK-MKP Nový Život 549 Zvolený
Eva Razgyelová SMK-MKP Nový Život 516 Zvolený
Jozef Sztranyovszký SMK-MKP Nový Život 471 Zvolený
Peter Buday SMK-MKP Nový Život 426 Zvolený
Tibor Lelkes SMK-MKP Nový Život 401 Zvolený
Pavel Muzslay SMK-MKP Nový Život 395 Zvolený
Monika Bazsó Papp SMK-MKP Ohrady 374 Zvolený
Peter Varju SMK-MKP Šamorín 172 Zvolený
Ľudovít Ürge SMK-MKP Šamorín 479 Zvolený
Edit Bauer SMK-MKP Šamorín 361 Zvolený
Zoltán Faragó SMK-MKP Šamorín 323 Zvolený
Gábor Veres SMK-MKP Šamorín 287 Zvolený
János Méry SMK-MKP Šamorín 218 Zvolený
Imrich Tóth SMK-MKP Šamorín 217 Zvolený
Renáta Varga SMK-MKP Šamorín 312 Zvolený
Ilona Pirk SMK-MKP Šamorín 271 Zvolený
Márton Domsitz SMK-MKP Šamorín 174 Zvolený
Ladislav Czafik SMK-MKP Šamorín 159 Zvolený
Tomáš Jávorka SMK-MKP Šamorín 253 Zvolený
Csaba Hideghéthy SMK-MKP Šamorín 236 Zvolený
Tibor Duducz SMK-MKP Šamorín 428 Zvolený
Henrieta Balheimová SMK-MKP Šamorín 355 Zvolený
Pavel Élesztős SMK-MKP Šamorín 346 Zvolený
Jozef Nagy SMK-MKP Šamorín 373 Zvolený
Angela Jágerová SMK-MKP Šamorín 332 Zvolený
Károly Presinszky SMK-MKP Topoľníky 1335 Zvolený
Zsolt Dorák SMK-MKP Topoľníky 1050 Zvolený
Mária Hakszer SMK-MKP Topoľníky 876 Zvolený
Erika Nagy SMK-MKP Topoľníky 761 Zvolený
Attila Nagy SMK-MKP Topoľníky 730 Zvolený
Koloman Pongrácz SMK-MKP Veľký Meder 1868 Zvolený
Gejza Kórósi SMK-MKP Veľký Meder 1385 Zvolený
Alexander Néveri SMK-MKP Veľký Meder 1244 Zvolený
Darina Sobeková SMK-MKP Veľký Meder 1175 Zvolený
Karol Nagy SMK-MKP Veľký Meder 187 Zvolený
János Marsall SMK-MKP Galanta 344 Zvolený
László Biró SMK-MKP Galanta 904 Zvolený
František Macsicza SMK-MKP Košúty 196 Zvolený
Attila Srejner SMK-MKP Sládkovičovo 607 Zvolený
Katalin Bózsing SMK-MKP Veľké Úľany 1124 Zvolený
Zoltán Lencsés SMK-MKP Veľké Úľany 985 Zvolený
Rita Bicsan Sztraka SMK-MKP Veľké Úľany 945 Zvolený
Tímea Baloghová SMK-MKP Iža 520 Zvolený
Csilla Broczká SMK-MKP Iža 488 Zvolený
Marta Vargová SMK-MKP Iža 434 Zvolený
Klaudia Bulajcsík SMK-MKP Iža 424 Zvolený
Zsolt Kiss SMK-MKP Iža 357 Zvolený
Ferenc Csókás SMK-MKP Iža 351 Zvolený
Tomáš Majkút SMK-MKP Iža 327 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 1460 Zvolený
Miklós Viola SMK-MKP Kolárovo 1163 Zvolený
Tamás Hájas SMK-MKP Kolárovo 715 Zvolený
Beáta Koczkás SMK-MKP Kolárovo 994 Zvolený
István Samu SMK-MKP Kolárovo 805 Zvolený
Róbert Madarász SMK-MKP Kolárovo 779 Zvolený
Zoltán Finta SMK-MKP Kolárovo 749 Zvolený
Károly Less SMK-MKP Komárno 1165 Zvolený
Imre Knirs SMK-MKP Komárno 960 Zvolený
Ildikó Bauer SMK-MKP Komárno 919 Zvolený
Juraj Miškovič SMK-MKP Nesvady 1057 Zvolený
Zoltán Kelemen SMK-MKP Nesvady 942 Zvolený
Mária Tóthová SMK-MKP Nesvady 764 Zvolený
Tibor Molnár SMK-MKP Nesvady 758 Zvolený
Iveta Pinkeová SMK-MKP Nesvady 713 Zvolený
Zoltán Kiss SMK-MKP Tekovské Lužany 473 Zvolený
Gábor Maródi SMK-MKP Tekovské Lužany 468 Zvolený
Gábor Batár SMK-MKP Tekovské Lužany 454 Zvolený
Erika Tóth SMK-MKP Tekovské Lužany 360 Zvolený
József Németh SMK-MKP Tekovské Lužany 355 Zvolený
Peter Baráth SMK-MKP Kolíňany 318 Zvolený
Zoltán Korponay SMK-MKP Dvory nad Žitavou 801 Zvolený
Silvia Horváthová SMK-MKP Dvory nad Žitavou 799 Zvolený
Tibor Farkas SMK-MKP Dvory nad Žitavou 698 Zvolený
Attila Németh SMK-MKP Dvory nad Žitavou 455 Zvolený
Beáta Maričeková SMK-MKP Mužla 555 Zvolený
Alžbeta Csányiová SMK-MKP Mužla 546 Zvolený
Jozef Becse SMK-MKP Mužla 505 Zvolený
Béla Mészáros SMK-MKP Mužla 468 Zvolený
Zsolt Árendás SMK-MKP Mužla 432 Zvolený
Mária Remesová SMK-MKP Mužla 417 Zvolený
Zoltán Vágvölgyi SMK-MKP Mužla 375 Zvolený
Jozef Török SMK-MKP Nové Zámky 464 Zvolený
Péter Nagy SMK-MKP Nové Zámky 567 Zvolený
Kristína Pócsová SMK-MKP Rúbaň 298 Zvolený
František Vida SMK-MKP Strekov 361 Zvolený
Judita Sütőová SMK-MKP Strekov 323 Zvolený
Zoltán Izsák SMK-MKP Strekov 306 Zvolený
Zoltán Kasnyík SMK-MKP Strekov 255 Zvolený
Jozef Kovács SMK-MKP Strekov 245 Zvolený
László Szigeti SMK-MKP Štúrovo 792 Zvolený
Jozef Borovič SMK-MKP Štúrovo 789 Zvolený
Mónika Benyó SMK-MKP Štúrovo 729 Zvolený
László Fekete SMK-MKP Štúrovo 564 Zvolený
Zoltán Kӧrnyi SMK-MKP Štúrovo 488 Zvolený
Gabriel Koós SMK-MKP Tornaľa 708 Zvolený
Attila Miko SMK-MKP Tornaľa 571 Zvolený
Zsolt Váradi SMK-MKP Tornaľa 566 Zvolený
Csaba Žitňár SMK-MKP Číž 139 Zvolený
Ladislav Homonnai SMK-MKP Číž 124 Zvolený
Miklós Molnár SMK-MKP Chanava 199 Zvolený
Ákos Róbert Nagy SMK-MKP Chanava 198 Zvolený
Tibor Pálmai SMK-MKP Chanava 160 Zvolený
Elemír Asztalos SMK-MKP Chanava 158 Zvolený
Zsolt Babús MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 148 Zvolený
Tünde Hupková MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 147 Zvolený
Štefan Molnár MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 140 Zvolený
Ondrej Šimon MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 136 Zvolený
Atila Csízi MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 135 Zvolený
Gyöngyike Czigány MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 131 Zvolený
Hajnalka Horváthová SMK-MKP Riečka 60 Zvolený
Csaba Fürjes SMK-MKP Štrkovec 126 Zvolený
Norbert Fehér SMK-MKP Štrkovec 71 Zvolený
František Ténai OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2214 Zvolený
Marcel Gibóda OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2172 Zvolený
Martin Balčík OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1641 Zvolený
Jozef Filipko OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1561 Zvolený
Lucia Gurbáľová OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 580 Zvolený
Marcel Vrchota OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3006 Zvolený
Dominik Karaffa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2431 Zvolený
Peter Huba OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2391 Zvolený
Vladimír Saxa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1123 Zvolený
Bernard Berberich OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1833 Zvolený
Ladislav Lörinc OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3522 Zvolený
Daniel Rusnák OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1769 Zvolený
Eva Zummerová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1014 Zvolený
Juraj Mazák SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1010 Zvolený
Jozef Figeľ SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 937 Zvolený
Stanislav Šimko SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 862 Zvolený
Igor Petrovčik SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 956 Zvolený
Magdaléna Galdunová SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 712 Zvolený
Zoltán Hanesz SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 563 Zvolený
Richard Kočiš SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 649 Zvolený
Peter Havasi SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 590 Zvolený
Tibor Žiga SMK-MKP Košice - Lunik IX 163 Zvolený
Vojtech Tóth SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 741 Zvolený
Roman Matoušek SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 664 Zvolený
Martin Boritáš SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 583 Zvolený
Milan Pach SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 846 Zvolený
Zdeno Bartók SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 747 Zvolený
Marta Sidorjaková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 700 Zvolený
Marián Koszoru SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 736 Zvolený
Marián Mikulišin SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 625 Zvolený
Peter Huba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 939 Zvolený
Slavomír Pavelčák SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 869 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 836 Zvolený
František Hrubý SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 679 Zvolený
Dominik Karaffa SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1133 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 997 Zvolený
Adrián Weiszer SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 966 Zvolený
Peter Liba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1248 Zvolený
Peter Berinšter SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1106 Zvolený
Patrik Kohut SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1066 Zvolený
Eduard Valkovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 577 Zvolený
Matúš Novák NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 432 Zvolený
Marián Krasnovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 398 Zvolený
Jana Rubická NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 583 Zvolený
Marek Antoš NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 547 Zvolený
Roman Križalkovič NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 388 Zvolený
Ľubor Kalafus NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 535 Zvolený
Peter Múdry NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 762 Zvolený
Rastislav Majerníček NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 697 Zvolený
Juraj Tobák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 491 Zvolený
Soňa Ivančová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 579 Zvolený
Roman Nagy NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 396 Zvolený
Roman Frnčo SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1375 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1333 Zvolený
Pavol Slivka SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1038 Zvolený
Zuzana Dlhá SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 998 Zvolený
Norbert Borovský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 997 Zvolený
Attila Csoltkó SMK-MKP Jasov 408 Zvolený
István Zachariaš SMK-MKP Moldava nad Bodvou 349 Zvolený
Zoltán Dobos SMK-MKP Moldava nad Bodvou 340 Zvolený
Ladislav Zupko SMK-MKP Moldava nad Bodvou 244 Zvolený
Adela Kránitzová SMK-MKP Turňa nad Bodvou 624 Zvolený
Csaba Komjáti SMK-MKP Turňa nad Bodvou 555 Zvolený
Jozef Szilágyi SMK-MKP Turňa nad Bodvou 468 Zvolený
Robert Balázs SMK-MKP Turňa nad Bodvou 414 Zvolený
Lucia Theisová SMK-MKP Veľká Ida 298 Zvolený
Peter Ignáth SMK-MKP Veľká Ida 284 Zvolený
Štefan Demko SMK-MKP Veľká Ida 281 Zvolený
Gejza Karaffa SMK-MKP Žarnov 140 Zvolený
Dávid Daniel SMK-MKP Žarnov 123 Zvolený
Jozef Ongyik SMK-MKP Žarnov 116 Zvolený
Ján Pesik SMK-MKP Žarnov 109 Zvolený
Anikó Feketeová SMK-MKP Drahňov 138 Zvolený
Attila Fábián SMK-MKP Ardovo 51 Zvolený
Lóránt Szanko SMK-MKP Brzotín 168 Zvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP Čoltovo 128 Zvolený
Szabolcs Szőllős SMK-MKP Čučma 154 Zvolený
Gabriel Pomaj SMK-MKP Dlhá Ves 188 Zvolený
Attila Repka SMK-MKP Dlhá Ves 136 Zvolený
Norbert Csótó SMK-MKP Dlhá Ves 122 Zvolený
Ida Pasičáková SMK-MKP Kružná 198 Zvolený
Ján Hamelli SMK-MKP Kružná 192 Zvolený
Beáta Parditková SMK-MKP Kružná 191 Zvolený
Ladislav Szendi SMK-MKP Kružná 185 Zvolený
Silvia Tóthová SMK-MKP Plešivec 476 Zvolený
Beáta Dudorová SMK-MKP Plešivec 331 Zvolený
Ingrid Molnárová SMK-MKP Plešivec 249 Zvolený
Attila Kelecsényi SMK-MKP Rožňava 498 Zvolený
Ladislav Várady SMK-MKP Silica 121 Zvolený
Andrea Kovácsová SMK-MKP Silica 112 Zvolený
Alena Szabadosová SMK-MKP Silica 93 Zvolený
Viktor Voda SMK-MKP Silica 93 Zvolený
Zsolt Farkaš SMK-MKP Silická Brezová 56 Zvolený
Zsolt Huszár SMK-MKP Boldog 184 Zvolený
Loránd Jankó SMK-MKP Boldog 176 Zvolený
Tomáš Kögler SMK-MKP Boldog 173 Zvolený
Judita Laky SMK-MKP Boldog 169 Zvolený
Enikő Laczo Szakál SMK-MKP Boldog 160 Zvolený
Jozef Schnóbl SMK-MKP Hamuliakovo 484 Zvolený
Nikola Karkeszová SMK-MKP Hrubý Šúr 226 Zvolený
Sándor Bartal SMK-MKP Kalinkovo 309 Zvolený
Valter Matus SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 285 Zvolený
Štefan Ruman SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 203 Zvolený
Edit Valacsai SMK-MKP Malinovo 608 Zvolený
Gabriel Kenderessy SMK-MKP Malinovo 491 Zvolený
Tünde Neszméri SMK-MKP Nová Dedinka 390 Zvolený
Mária Gyurcsi Pom... SMK-MKP Reca 288 Zvolený
Alžbeta Sándor Nemes SMK-MKP Reca 287 Zvolený
Erika Kovácsová SMK-MKP Reca 286 Zvolený
Alžbeta Gyurcsiová SMK-MKP Reca 270 Zvolený
Előd Neszméry SMK-MKP Reca 232 Zvolený
Attila Venchich SMK-MKP Tureň 238 Zvolený
Júlia Petríková SMK-MKP Tureň 197 Zvolený
Ľudovít Koszorús SMK-MKP Vlky 138 Zvolený
Pavel Dӧmӧtӧr SMK-MKP Vlky 108 Zvolený
Katarína Kozics SMK-MKP Vlky 100 Zvolený
Valter Árva SMK-MKP Vlky 96 Zvolený
Annamária Farkas ... SMK-MKP Báč 238 Zvolený
Alexander Lengyel SMK-MKP Báč 209 Zvolený
Ladislav Tóth SMK-MKP Báč 177 Zvolený
Juraj Csomor SMK-MKP Baka 449 Zvolený
Robert Béli SMK-MKP Baka 325 Zvolený
Hajnalka Makóová SMK-MKP Baloň 180 Zvolený
Zuzana Cziráková SMK-MKP Baloň 161 Zvolený
Veronika Vörös Barci SMK-MKP Baloň 149 Zvolený
Zoltán Vörös SMK-MKP Baloň 140 Zvolený
František Gajdács SMK-MKP Blatná na Ostrove 266 Zvolený
Erika Szalayová SMK-MKP Blatná na Ostrove 229 Zvolený
Attila Világi SMK-MKP Bodíky 158 Zvolený
Helena Lukovicsová SMK-MKP Bodíky 94 Zvolený
Ildikó Füsiová SMK-MKP Boheľov 142 Zvolený
Alexander Kosár SMK-MKP Boheľov 102 Zvolený
Anikó Baráthová SMK-MKP Boheľov 95 Zvolený
Arpád Papp SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 169 Zvolený
Zsolt Edmár SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 164 Zvolený
Tomáš Beck SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 153 Zvolený
Erika Álló Czvedler SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 146 Zvolený
Peter Hideghéty SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 145 Zvolený
Pavol Boráros SMK-MKP Dolný Bar 250 Zvolený
Ján Szabó SMK-MKP Dolný Bar 214 Zvolený
Ladislav Kovács SMK-MKP Dolný Bar 207 Zvolený
Roland Lőrincz SMK-MKP Dolný Štál 476 Zvolený
Jozef Nagy SMK-MKP Dolný Štál 441 Zvolený
Arpád Édes SMK-MKP Dolný Štál 373 Zvolený
Dezider Zsemlye SMK-MKP Dolný Štál 338 Zvolený
Mária Csibová SMK-MKP Dunajský Klátov 184 Zvolený
Lóránt Zalka SMK-MKP Gabčíkovo 1786 Zvolený
Arpád Mészáros SMK-MKP Gabčíkovo 1113 Zvolený
Róbert Tatai SMK-MKP Gabčíkovo 1092 Zvolený
Juraj Vida SMK-MKP Gabčíkovo 1042 Zvolený
Erik Horváth SMK-MKP Gabčíkovo 1028 Zvolený
Arpád Csörgő SMK-MKP Gabčíkovo 990 Zvolený
Róbert Horváth SMK-MKP Gabčíkovo 953 Zvolený
Ladislav Láng SMK-MKP Holice 506 Zvolený
Irén Bohony SMK-MKP Holice 393 Zvolený
Kinga Gencs SMK-MKP Holice 386 Zvolený
Ildikó Bugárová SMK-MKP Horné Mýto 264 Zvolený
Ľudovít Máron SMK-MKP Horné Mýto 264 Zvolený
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto 237 Zvolený
Tibor Bodó SMK-MKP Horný Bar 180 Zvolený
Tibor Berta SMK-MKP Horný Bar 144 Zvolený
Juraj Eššek SMK-MKP Hubice 170 Zvolený
Blažej Nagy SMK-MKP Hubice 147 Zvolený
Juraj Lengyel SMK-MKP Hubice 128 Zvolený
Alexander Rigó SMK-MKP Jahodná 585 Zvolený
Agáta Rebrová SMK-MKP Jahodná 555 Zvolený
Jolana Černá SMK-MKP Jahodná 544 Zvolený
Silvia Fucseková SMK-MKP Jahodná 472 Zvolený
Július Mórocz SMK-MKP Jahodná 461 Zvolený
František Czajlik SMK-MKP Jahodná 452 Zvolený
Ľudovít Bognár SMK-MKP Kľúčovec 172 Zvolený
Csaba Horváth SMK-MKP Kráľovičove Kračany 359 Zvolený
František Csiba SMK-MKP Kráľovičove Kračany 331 Zvolený
Gabriela Gulázsiová SMK-MKP Kráľovičove Kračany 210 Zvolený
Pavol Hideghéti SMK-MKP, MOST - HÍD Kyselica 43 Zvolený
Štefan Varga SMK-MKP Lehnice 694 Zvolený
Ladislav Nagy SMK-MKP Lehnice 533 Zvolený
Gregor Németh SMK-MKP Lehnice 478 Zvolený
Terézia Aranyossyová SMK-MKP Lúč na Ostrove 194 Zvolený
Norbert Androvics SMK-MKP Lúč na Ostrove 181 Zvolený
Tibor Bódis SMK-MKP Lúč na Ostrove 150 Zvolený
Alexander Fenes SMK-MKP Macov 63 Zvolený
Eugen Bogyai SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 189 Zvolený
Július Bartalos SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 170 Zvolený
Beňadik Bachman SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 151 Zvolený
Ladislav Hölgye SMK-MKP Medveďov 177 Zvolený
Ladislav Morva SMK-MKP Medveďov 171 Zvolený
Tibor Vígh SMK-MKP Medveďov 151 Zvolený
Imrich Kulacs SMK-MKP Medveďov 147 Zvolený
Rozália Grežová SMK-MKP Medveďov 133 Zvolený
Tomáš Szerda SMK-MKP Mierovo 146 Zvolený
Zoltán Magyarics SMK-MKP Mierovo 134 Zvolený
František Szabados SMK-MKP Mierovo 126 Zvolený
Ján Berger SMK-MKP Mierovo 108 Zvolený
Katarína Polák SMK-MKP Michal na Ostrove 144 Zvolený
Juraj Écsy SMK-MKP Ňárad 292 Zvolený
Alžbeta Feketeová SMK-MKP Ňárad 251 Zvolený
Attila Illés SMK-MKP Ňárad 245 Zvolený
Karol Nagy SMK-MKP Ňárad 179 Zvolený
Rozália Algeyerová SMK-MKP Okoč 1047 Zvolený
Fridrich Németh SMK-MKP Okoč 921 Zvolený
Gábor Inczédi SMK-MKP Okoč 740 Zvolený
Tibor Veres SMK-MKP Okoč 705 Zvolený
Tamás László SMK-MKP Okoč 690 Zvolený
Katarína Feketeová SMK-MKP Okoč 666 Zvolený
Mária Farkasová SMK-MKP Okoč 542 Zvolený
Igor Mészáros SMK-MKP Oľdza 139 Zvolený
Ferenc Mózes SMK-MKP Oľdza 130 Zvolený
Vojtech Seregi SMK-MKP Oľdza 129 Zvolený
Jarmila Komáčková SMK-MKP Oľdza 128 Zvolený
Priska Czúfalová SMK-MKP Orechová Potôň 565 Zvolený
Vojtech Sipos SMK-MKP Orechová Potôň 387 Zvolený
Silvester Fodor SMK-MKP Orechová Potôň 362 Zvolený
Attila Lázok SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 326 Zvolený
Tibor Horsicza SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 259 Zvolený
Helena Kónyaová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 206 Zvolený
Vojtech Fogas SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 203 Zvolený
Ladislav Csiba SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 200 Zvolený
Gizela Csibaová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 196 Zvolený
Bálint Darnai SMK-MKP Pataš 265 Zvolený
Alexander Szöcs SMK-MKP Potônske Lúky 110 Zvolený
Renáta Czuczová SMK-MKP Potônske Lúky 105 Zvolený
Zuzana Malecová SMK-MKP Potônske Lúky 87 Zvolený
Róbert Hegyi SMK-MKP Povoda 342 Zvolený
Attila Csölle SMK-MKP Povoda 283 Zvolený
Melinda Csóka SMK-MKP Povoda 255 Zvolený
Adriana Antalová SMK-MKP Povoda 240 Zvolený
Alojz Orosz SMK-MKP Povoda 239 Zvolený
Karol Szitás SMK-MKP Rohovce 439 Zvolený
Zoltán Radványi SMK-MKP Rohovce 417 Zvolený
Štefan Rublík SMK-MKP Rohovce 411 Zvolený
Blažej Horváth SMK-MKP Rohovce 403 Zvolený
Rozália Hervay SMK-MKP Rohovce 335 Zvolený
Mária Sárközyová SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 170 Zvolený
Kinga Soósová SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 135 Zvolený
Robert Németh SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 515 Zvolený
Anaklet Nagy SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 450 Zvolený
František Németh SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 402 Zvolený
Ferenc Kiss SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 316 Zvolený
Gergely Török SMK-MKP Trhová Hradská 837 Zvolený
Zoltán Fekete SMK-MKP Trhová Hradská 812 Zvolený
Tibor Paraszti SMK-MKP Trhová Hradská 652 Zvolený
Andrea Katona SMK-MKP Trhová Hradská 613 Zvolený
Klaudia Polomová SMK-MKP Trhová Hradská 530 Zvolený
Andrej Nagy SMK-MKP Trhová Hradská 524 Zvolený
Gabriel Kovács SMK-MKP Trhová Hradská 443 Zvolený
Silvester Tési SMK-MKP Trnávka 172 Zvolený
Hajnalka Kucsera SMK-MKP Trstená na Ostrove 138 Zvolený
Helena Mészárosová SMK-MKP Trstená na Ostrove 124 Zvolený
Zoltán Écsi SMK-MKP Trstená na Ostrove 119 Zvolený
Jozef Domonkoš SMK-MKP Veľká Paka 165 Zvolený
Pavel Domonkos SMK-MKP Veľké Dvorníky 333 Zvolený
Károly Makki SMK-MKP Veľké Dvorníky 328 Zvolený
Gábor Bíró SMK-MKP Veľké Dvorníky 317 Zvolený
Štefan Volner SMK-MKP Veľké Dvorníky 285 Zvolený
Eugen Stemmer SMK-MKP Veľké Dvorníky 269 Zvolený
Tímea Farkas SMK-MKP Vojka nad Dunajom 153 Zvolený
Peter Kiss SMK-MKP Vrakúň 635 Zvolený
Gergely Méhes SMK-MKP Vrakúň 568 Zvolený
Gelért Végh ml. SMK-MKP Vrakúň 510 Zvolený
Ákos Horváth SMK-MKP Vrakúň 463 Zvolený
Béla Győri SMK-MKP Vydrany 499 Zvolený
Gergely Kálmán SMK-MKP Vydrany 397 Zvolený
Pavol Rácz SMK-MKP Vydrany 363 Zvolený
Irma Nagyová SMK-MKP Vydrany 330 Zvolený
Peter Galambos SMK-MKP Čierny Brod 409 Zvolený
Roland Kubík SMK-MKP Čierny Brod 383 Zvolený
Richard Škúci SMK-MKP Dolné Saliby 543 Zvolený
József Berényi SMK-MKP Dolné Saliby 534 Zvolený
Zsolt Szabados SMK-MKP Dolné Saliby 446 Zvolený
Ladislav Francisti SMK-MKP Dolné Saliby 429 Zvolený
Pavol Seres SMK-MKP Dolné Saliby 428 Zvolený
László Pleva SMK-MKP Dolné Saliby 394 Zvolený
Ildikó Zsalkovicsová SMK-MKP Dolné Saliby 376 Zvolený
František Katona SMK-MKP Dolné Saliby 272 Zvolený
Ladislav Culinka SMK-MKP Dolný Chotár 58 Zvolený
Imrich Molnár SMK-MKP Horné Saliby 452 Zvolený
Erika Deák SMK-MKP Horné Saliby 390 Zvolený
Zsolt Czinege SMK-MKP Horné Saliby 349 Zvolený
Peter Papp SMK-MKP Horné Saliby 338 Zvolený
Ronald Kontár SMK-MKP Horné Saliby 331 Zvolený
Pál Perleczký SMK-MKP Horné Saliby 303 Zvolený
Zoltán Deák SMK-MKP Jelka 700 Zvolený
Štefan Bohony SMK-MKP Jelka 668 Zvolený
František Molnár SMK-MKP Jelka 589 Zvolený
Igor Budai SMK-MKP Jelka 588 Zvolený
Karolína Szitás S... SMK-MKP Kráľov Brod 341 Zvolený
Eva Kubičeková SMK-MKP Kráľov Brod 218 Zvolený
Zsolt Farkas SMK-MKP Kráľov Brod 206 Zvolený
Imrich Sárkány SMK-MKP Kráľov Brod 202 Zvolený
Norbert Tončko SMK-MKP Kráľov Brod 201 Zvolený
Alexander Keller SMK-MKP Kráľov Brod 199 Zvolený
Marek Babóš SMK-MKP Malá Mača 195 Zvolený
Lýdia Popluhárová SMK-MKP Malá Mača 166 Zvolený
Štefan Katona SMK-MKP Malá Mača 163 Zvolený
Karol Mészáros SMK-MKP Malá Mača 150 Zvolený
Attila Oravec SMK-MKP Malá Mača 136 Zvolený
Ildikó Szőcsová SMK-MKP Matúškovo 432 Zvolený
Tibor Mészáros SMK-MKP Matúškovo 425 Zvolený
Július Oláh SMK-MKP Matúškovo 352 Zvolený
Elena Sándor SMK-MKP Matúškovo 293 Zvolený
Peter Pulen SMK-MKP Matúškovo 287 Zvolený
Dionýz Szabó SMK-MKP Mostová 398 Zvolený
Levente Cservenka SMK-MKP Mostová 380 Zvolený
Tamás Takács SMK-MKP Mostová 346 Zvolený
Tibor Klabuzai SMK-MKP Mostová 342 Zvolený
Andrea Klabuzai SMK-MKP Mostová 316 Zvolený
Tibor Kohút SMK-MKP Tomášikovo 285 Zvolený
Eva Horváth SMK-MKP Tomášikovo 258 Zvolený
Richard Varga SMK-MKP Topoľnica 201 Zvolený
Katarína Forrová SMK-MKP Topoľnica 199 Zvolený
Imrich Kollár SMK-MKP Topoľnica 193 Zvolený
Arpád Borka SMK-MKP Trstice 1125 Zvolený
Róbert Lukács SMK-MKP Trstice 974 Zvolený
Zsolt Gányi SMK-MKP Trstice 964 Zvolený
Zsuzsanna Szarka SMK-MKP Trstice 957 Zvolený
Zoltán Juhos SMK-MKP Trstice 943 Zvolený
Tibor Czakó SMK-MKP Trstice 941 Zvolený
Ladislav Bartalos SMK-MKP Trstice 864 Zvolený
Beatrix Rózsa SMK-MKP Trstice 837 Zvolený
Karol Gombos SMK-MKP Trstice 774 Zvolený
Vojtech Nagy SMK-MKP Trstice 725 Zvolený
Peter Varga SMK-MKP Váhovce 478 Zvolený
Ladislav Károly SMK-MKP Váhovce 380 Zvolený
Ladislav Takáč SMK-MKP Váhovce 366 Zvolený
István Gál SMK-MKP Veľká Mača 474 Zvolený
Krisztián Forró SMK-MKP Veľká Mača 457 Zvolený
Dagmar Kosnáčová SMK-MKP Veľká Mača 406 Zvolený
Magdaléna Hrbáček SMK-MKP Veľká Mača 391 Zvolený
Imrich Karácsony SMK-MKP Vozokany 414 Zvolený
Csaba Hobot SMK-MKP Vozokany 368 Zvolený
Árpád Ivány SMK-MKP Vozokany 349 Zvolený
Balázs Hoboth SMK-MKP Vozokany 318 Zvolený
Ladislav Pavlovič SMK-MKP Vozokany 307 Zvolený
Gabriel Pavlovič SMK-MKP Vozokany 235 Zvolený
Denisa Mareková SMK-MKP Bajč 229 Zvolený
Beáta Nagyová SMK-MKP Bátorové Kosihy 513 Zvolený
Tibor Szabó SMK-MKP Bátorové Kosihy 457 Zvolený
Róbert Mácsodi SMK-MKP Bátorové Kosihy 451 Zvolený
Gábor Urbán SMK-MKP Bátorové Kosihy 428 Zvolený
Ján Pintér SMK-MKP Bátorové Kosihy 427 Zvolený
Zoltán Bóna SMK-MKP Bátorové Kosihy 421 Zvolený
Erzsébet Csicsóová SMK-MKP Bodza 56 Zvolený
Vojtech Borsányi SMK-MKP Bodzianské Lúky 60 Zvolený
István György Aradi SMK-MKP Bodzianské Lúky 54 Zvolený
Anikó Vermes SMK-MKP Bodzianské Lúky 47 Zvolený
Ladislav Bagin SMK-MKP Bodzianské Lúky 43 Zvolený
Gábor Molnár SMK-MKP Búč 181 Zvolený
Zoltán Balogh SMK-MKP Čalovec 329 Zvolený
Arpád Szoboszlai SMK-MKP Čalovec 284 Zvolený
Imrich Balogh SMK-MKP Čalovec 252 Zvolený
Tomáš Beke SMK-MKP Čalovec 224 Zvolený
Ondrej Mező SMK-MKP Číčov 257 Zvolený
Judit Egri SMK-MKP Číčov 239 Zvolený
Dávid Megály SMK-MKP Číčov 229 Zvolený
Štefan Katona SMK-MKP Číčov 227 Zvolený
Aneta Németh SMK-MKP Číčov 210 Zvolený
Andrea Győriová SMK-MKP Číčov 207 Zvolený
Terézia Bödőková SMK-MKP Číčov 198 Zvolený
Tomáš Inczédi SMK-MKP Holiare 172 Zvolený
Irena Jassová SMK-MKP Holiare 156 Zvolený
Terézia Katonová SMK-MKP Holiare 138 Zvolený
István Csintalan SMK-MKP Chotín 325 Zvolený
Gabriel Ollé SMK-MKP Chotín 250 Zvolený
Marián Tóth SMK-MKP Imeľ 496 Zvolený
Alica Kovácsová SMK-MKP Imeľ 348 Zvolený
Ladislav Závodský SMK-MKP Imeľ 311 Zvolený
Gyöngyike Tóthová SMK-MKP Imeľ 305 Zvolený
Tibor Lőrincz SMK-MKP Kameničná 454 Zvolený
Erika Blaškovič L... SMK-MKP Kameničná 432 Zvolený
Zsolt Szüllő SMK-MKP Kameničná 397 Zvolený
Edina Viczena SMK-MKP Kameničná 391 Zvolený
Ján Markovics SMK-MKP Kameničná 375 Zvolený
Alexander Lőrincz SMK-MKP Kameničná 342 Zvolený
Pál Beke SMK-MKP Klížska Nemá 136 Zvolený
Erika Bekeová SMK-MKP Klížska Nemá 136 Zvolený
Imre Horváth SMK-MKP Klížska Nemá 134 Zvolený
Szimóna Lukácsová SMK-MKP Klížska Nemá 122 Zvolený
Vidor Hegedűs SMK-MKP Klížska Nemá 121 Zvolený
Ádám Nagy SMK-MKP Klížska Nemá 119 Zvolený
Benedikta Horsiová SMK-MKP Klížska Nemá 105 Zvolený
Vojtech Hromada SMK-MKP Kravany nad Dunajom 183 Zvolený
Katarína Olléová SMK-MKP Kravany nad Dunajom 182 Zvolený
Friderika Vasas SMK-MKP Kravany nad Dunajom 160 Zvolený
Helena Virágová SMK-MKP Kravany nad Dunajom 154 Zvolený
Peter Pálinkás SMK-MKP Marcelová 522 Zvolený
Csilla Gál SMK-MKP Marcelová 492 Zvolený
Róbert Viderman SMK-MKP Marcelová 490 Zvolený
Csaba Sándor SMK-MKP Marcelová 440 Zvolený
Tomáš Kovács SMK-MKP Marcelová 353 Zvolený
Ľudovít Bakulár SMK-MKP Marcelová 307 Zvolený
Zoltán Lampert SMK-MKP Marcelová 291 Zvolený
Eva Kelková SMK-MKP Marcelová 285 Zvolený
Zoltán Erdélyi SMK-MKP Martovce 145 Zvolený
Izabella Koncz SMK-MKP Martovce 132 Zvolený
Gabriel Keszeg SMK-MKP Martovce 129 Zvolený
Norbert Zvoncsár SMK-MKP Martovce 124 Zvolený
Dezider Kocsis SMK-MKP Martovce 121 Zvolený
Monika Liptáková SMK-MKP Martovce 120 Zvolený
Szilárd Szénási SMK-MKP Martovce 108 Zvolený
Tibor Bábi SMK-MKP Moča 347 Zvolený
Tomáš Miklós SMK-MKP Moča 325 Zvolený
Michal Antal SMK-MKP Moča 303 Zvolený
Andrea Jókai SMK-MKP Moča 286 Zvolený
Ildikó Tóthová SMK-MKP Modrany 330 Zvolený
Anna Mácsodi SMK-MKP Modrany 322 Zvolený
Štefan Igar SMK-MKP Modrany 317 Zvolený
Ján Papp SMK-MKP Modrany 294 Zvolený
Ján Szabó SMK-MKP Modrany 233 Zvolený
Monika Csernyánszka SMK-MKP Okoličná na Ostrove 461 Zvolený
Zoltán Kucsora SMK-MKP Okoličná na Ostrove 324 Zvolený
Tivadar Török SMK-MKP Okoličná na Ostrove 289 Zvolený
Andrej Farkas SMK-MKP Okoličná na Ostrove 288 Zvolený
Anita Nagyová SMK-MKP Okoličná na Ostrove 284 Zvolený
Norbert Zsitva SMK-MKP Pribeta 772 Zvolený
Zoltán Zahorcsek SMK-MKP Pribeta 737 Zvolený
Zuzana Hodálová SMK-MKP Pribeta 667 Zvolený
Pavol Jakab SMK-MKP Pribeta 610 Zvolený
František Jakab SMK-MKP Pribeta 474 Zvolený
Attila Vörös SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 215 Zvolený
Barnabáš Bajcsi SMK-MKP Sokolce 488 Zvolený
András Bartal SMK-MKP Sokolce 433 Zvolený
Peter Kovács SMK-MKP Sokolce 377 Zvolený
Andrea Kovács SMK-MKP Sokolce 363 Zvolený
Peter Lelkes SMK-MKP Sokolce 345 Zvolený
Peter Kucsora SMK-MKP Sokolce 303 Zvolený
Attila Pecena SMK-MKP Svätý Peter 776 Zvolený
Tihamér Gyarmati SMK-MKP Svätý Peter 494 Zvolený
Jiří Szkubenics SMK-MKP Virt 95 Zvolený
Mária Reviczká SMK-MKP Virt 76 Zvolený
Tibor Slávik SMK-MKP Vrbová nad Váhom 126 Zvolený
Ladislav Varga SMK-MKP Vrbová nad Váhom 100 Zvolený
Zuzana Bölcsová SMK-MKP Zemianska Olča 686 Zvolený
Aladár Olláry SMK-MKP Zemianska Olča 560 Zvolený
Zsolt Polgár SMK-MKP Zemianska Olča 508 Zvolený
Zuzana Komjáti SMK-MKP Zemianska Olča 495 Zvolený
Lea Škultétyová SMK-MKP Beša 163 Zvolený
Vojtech Kosár SMK-MKP Beša 150 Zvolený
Róbert Karika SMK-MKP Beša 146 Zvolený
Ladislav Buzáši SMK-MKP Beša 136 Zvolený
Peter Struhár SMK-MKP Čata 207 Zvolený
Szilvia Török SMK-MKP Čata 201 Zvolený
Kristína Rajová SMK-MKP Čata 154 Zvolený
Mária Palkó SMK-MKP Čata 126 Zvolený
Henrich Csóvány SMK-MKP Dolné Semerovce 121 Zvolený
Ladislav Oroslán SMK-MKP Dolné Semerovce 113 Zvolený
Vojtech Hornok SMK-MKP Dolné Semerovce 111 Zvolený
Silvia Ballová SMK-MKP Dolné Semerovce 107 Zvolený
Emese Farkas SMK-MKP Farná 406 Zvolený
Enikö Baláž SMK-MKP Farná 372 Zvolený
Ján Nagy SMK-MKP Farná 361 Zvolený
Zsolt Góra SMK-MKP Farná 352 Zvolený
Tünde Mácsadi SMK-MKP Farná 338 Zvolený
Ladislav Straňák SMK-MKP Farná 323 Zvolený
Csaba Skladan SMK-MKP Farná 300 Zvolený
Tibor Stehlík SMK-MKP Hokovce 170 Zvolený
Peter Felyo SMK-MKP Hokovce 142 Zvolený
Gabriel Kanta SMK-MKP Hokovce 139 Zvolený
Ľudovít Marček SMK-MKP Hokovce 128 Zvolený
Peter Kanta SMK-MKP Hokovce 115 Zvolený
Gabriel Végh SMK-MKP Horná Seč 186 Zvolený
Mikuláš Mészáros SMK-MKP Horné Semerovce 162 Zvolený
Dávid Tóth SMK-MKP Horné Semerovce 152 Zvolený
Jarmila Pečérková SMK-MKP Horné Semerovce 137 Zvolený
Zoltán Schneider SMK-MKP Horné Semerovce 104 Zvolený
Magdaléna Strážnická SMK-MKP Hrkovce 137 Zvolený
Mária Šuleková SMK-MKP Hrkovce 116 Zvolený
Dávid Saróka SMK-MKP Hrkovce 101 Zvolený
Alžbeta Némethová SMK-MKP Hronovce 273 Zvolený
Štefan Koncz SMK-MKP Ipeľské Úľany 112 Zvolený
Július Antalicz SMK-MKP Ipeľské Úľany 111 Zvolený
Gabriel Velebný SMK-MKP Ipeľské Úľany 111 Zvolený
Bálint Molnár SMK-MKP Ipeľské Úľany 105 Zvolený
Gejza Zimerman SMK-MKP Ipeľský Sokolec 298 Zvolený
Katarína Horváthová SMK-MKP Ipeľský Sokolec 221 Zvolený
Viliam Apa SMK-MKP Ipeľský Sokolec 219 Zvolený
Emese Gáborová SMK-MKP Ipeľský Sokolec 170 Zvolený
Jozef Sipos SMK-MKP Kalná nad Hronom 342 Zvolený
József Bohák SMK-MKP Keť 264 Zvolený
Csilla Németh SMK-MKP Keť 242 Zvolený
Zoltán Batár SMK-MKP Keť 240 Zvolený
Henrietta Dánó SMK-MKP Keť 240 Zvolený
Gabriel Molnár SMK-MKP Keť 232 Zvolený
Ján Vígh SMK-MKP Keť 229 Zvolený
Gábor Szaller SMK-MKP Keť 229 Zvolený
Gabriel Cellahó SMK-MKP Kubáňovo 116 Zvolený
Jozef Smätana SMK-MKP Kubáňovo 95 Zvolený
Zuzana Bárányová SMK-MKP Lontov 153 Zvolený
Zlatica Baltazárová SMK-MKP Lontov 108 Zvolený
Anna Bosnyáková SMK-MKP Lontov 108 Zvolený
Ladislav Svanczár SMK-MKP Lontov 94 Zvolený
František Bocsák SMK-MKP Málaš 93 Zvolený
Gejza Csenger SMK-MKP Malé Ludince 63 Zvolený
Andrea Bélik SMK-MKP Malé Ludince 59 Zvolený
Július Gőbölös SMK-MKP Malé Ludince 57 Zvolený
Attila Šál SMK-MKP Mýtne Ludany 189 Zvolený
Gyula Kiss SMK-MKP Nýrovce 96 Zvolený
Zoltán Makáň SMK-MKP Ondrejovce 154 Zvolený
Dániel Riczo SMK-MKP Pastovce 88 Zvolený
Júlia Szűcsová SMK-MKP Pastovce 82 Zvolený
Csaba Šejli SMK-MKP Pastovce 70 Zvolený
Nikolasz Pető SMK-MKP Pastovce 58 Zvolený
Magdaléna Korčoková SMK-MKP Plášťovce 456 Zvolený
Erika Hohler Cúth SMK-MKP Plášťovce 376 Zvolený
Michal Róm SMK-MKP Plášťovce 365 Zvolený
Norbert Antal SMK-MKP Plášťovce 364 Zvolený
Jozef Péter SMK-MKP Plášťovce 352 Zvolený
Andrea Pokorná SMK-MKP Pohronský Ruskov 299 Zvolený
Ladislav Matyó SMK-MKP Pohronský Ruskov 251 Zvolený
Viliam Pető SMK-MKP Pohronský Ruskov 227 Zvolený
Magdaléna Adamcso... SMK-MKP Pohronský Ruskov 226 Zvolený
Marek Budáč SMK-MKP Sazdice 178 Zvolený
Cyril Budáč SMK-MKP Sazdice 175 Zvolený
Zoltán Sznyida SMK-MKP Sazdice 155 Zvolený
František Suketi SMK-MKP Sazdice 147 Zvolený
Ondrej Snida SMK-MKP Sazdice 124 Zvolený
Andreas Pecsérke SMK-MKP Slatina 97 Zvolený
Mária Pečérkeová SMK-MKP Slatina 79 Zvolený
Valéria Pečérkeová SMK-MKP Slatina 70 Zvolený
Attila Szabó SMK-MKP Slatina 68 Zvolený
Peter Bakai SMK-MKP Šahy 825 Zvolený
Alžbeta Bukorová SMK-MKP Šahy 783 Zvolený
Jolana Kotaszová SMK-MKP Šalov 49 Zvolený
Katarína Lőrinczová SMK-MKP Šarovce 288 Zvolený
Eva Kajtárová SMK-MKP Šarovce 238 Zvolený
Erika Bagócsiová SMK-MKP Šarovce 236 Zvolený
Silvia Fűriová SMK-MKP Šarovce 195 Zvolený
Dávid Annuš SMK-MKP Tupá 207 Zvolený
Silvia Mihalovičová SMK-MKP Tupá 193 Zvolený
Anita Oravcová SMK-MKP Tupá 133 Zvolený
Ida Papová SMK-MKP Turá 67 Zvolený
Alžbeta Morvaiová SMK-MKP Veľké Ludince 501 Zvolený
Vincent Kovács SMK-MKP Veľké Ludince 469 Zvolený
István Nagy Csomor SMK-MKP Veľké Ludince 449 Zvolený
Gabriel Monc SMK-MKP Veľké Ludince 316 Zvolený
Jozef Šaliga SMK-MKP Veľké Turovce 358 Zvolený
Arpád Saliga SMK-MKP Veľké Turovce 253 Zvolený
Ladislav Bartoš SMK-MKP Veľké Turovce 214 Zvolený
Július Nagy SMK-MKP Vyšné nad Hronom 63 Zvolený
Zsolt Balya SMK-MKP Vyšné nad Hronom 62 Zvolený
Juraj Fehér SMK-MKP Vyšné nad Hronom 58 Zvolený
Július Tóth SMK-MKP Vyšné nad Hronom 47 Zvolený
Peter Szekeres SMK-MKP Zalaba 58 Zvolený
Bernadeta Bahorecová SMK-MKP Zalaba 51 Zvolený
Viola Kissová SMK-MKP Zalaba 46 Zvolený
Tímea Lelkes SMK-MKP Zalaba 46 Zvolený
Tamás Molnár SMK-MKP Zalaba 40 Zvolený
Tibor Csenger SMK-MKP Želiezovce 1035 Zvolený
Marek Kepka SMK-MKP Želiezovce 940 Zvolený
Norbert Rák SMK-MKP Želiezovce 928 Zvolený
Estera Juhászová SMK-MKP Želiezovce 925 Zvolený
Ľudovít Baka SMK-MKP Želiezovce 868 Zvolený
Ákos Csonka SMK-MKP Želiezovce 831 Zvolený
Silvia Szulényiová SMK-MKP Žemliare 71 Zvolený
Eva Molnárová SMK-MKP Žemliare 68 Zvolený
Dana Szulényiová SMK-MKP Žemliare 68 Zvolený
Helena Birčáková SMK-MKP Žemliare 60 Zvolený
Jozef Kazán SMK-MKP Branč 341 Zvolený
Ladislav Imre SMK-MKP Čechynce 298 Zvolený
Andrej Kupecsek SMK-MKP Čechynce 261 Zvolený
Mária Karaszová SMK-MKP Čechynce 248 Zvolený
Peter Gálik SMK-MKP Dolné Obdokovce 436 Zvolený
Patrik Gyepes SMK-MKP Dolné Obdokovce 359 Zvolený
Norbert Gyepes SMK-MKP Dolné Obdokovce 245 Zvolený
Peter Lüley SMK-MKP Dolné Obdokovce 223 Zvolený
Zoltán Gál SMK-MKP Hosťová 155 Zvolený
Gabriel Szalai SMK-MKP Hosťová 115 Zvolený
Karol Šinka SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 567 Zvolený
Július Molnár SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 424 Zvolený
František Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 365 Zvolený
Lajos Ladányi SMK-MKP Klasov 297 Zvolený
Dušan Gál SMK-MKP Klasov 291 Zvolený
Lajos Gyepes SMK-MKP Klasov 280 Zvolený
Zuzana Tóthová SMK-MKP Pohranice 285 Zvolený
Katalin Molnár SMK-MKP Pohranice 244 Zvolený
Rudolf Gálik SMK-MKP Pohranice 229 Zvolený
Valéria Kurucová SMK-MKP Štitáre 252 Zvolený
Norbert Dudás SMK-MKP Veľký Cetín 382 Zvolený
Klára Tóth SMK-MKP Veľký Cetín 320 Zvolený
Zoltán Šonkoľ SMK-MKP Žirany 338 Zvolený
Alexandra Bezányiová SMK-MKP Žirany 321 Zvolený
Pavol Puss SMK-MKP Andovce 455 Zvolený
Peter Puss SMK-MKP Andovce 436 Zvolený
Attila Kišš SMK-MKP Andovce 310 Zvolený
Štefan Nagy SMK-MKP Andovce 298 Zvolený
Ladislav Kišš SMK-MKP Andovce 277 Zvolený
Gergely Juhász SMK-MKP Andovce 269 Zvolený
Miroslav Czabány SMK-MKP Andovce 263 Zvolený
Alfréd Ballán SMK-MKP Bajtava 123 Zvolený
Juraj Struhár SMK-MKP Bajtava 121 Zvolený
Béla Hajtman NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Bardoňovo 185 Zvolený
Margita Bitterová SMK-MKP Belá 81 Zvolený
Judita Boldizsárová SMK-MKP Bešeňov 218 Zvolený
Gergely Erdei SMK-MKP Bešeňov 208 Zvolený
Norbert Herbácskó SMK-MKP Bíňa 384 Zvolený
Zsolt Šmid SMK-MKP Bíňa 357 Zvolený
Nikoleta Mahulány... SMK-MKP Bíňa 272 Zvolený
Ladislav Bartha SMK-MKP Dubník 276 Zvolený
Szabolcs Bolya SMK-MKP Gbelce 393 Zvolený
Zoltán Vörös SMK-MKP Gbelce 323 Zvolený
Gizela Csepigová SMK-MKP Gbelce 321 Zvolený
Eva Mocskos SMK-MKP Gbelce 312 Zvolený
Norbert Zahradniček SMK-MKP Gbelce 283 Zvolený
Renáta Árvaiová SMK-MKP Gbelce 264 Zvolený
Tomáš Árvai SMK-MKP Gbelce 225 Zvolený
Andrea Mácsaiová SMK-MKP Chľaba 147 Zvolený
Ľudovít Méri SMK-MKP Chľaba 116 Zvolený
Adriana Kuraliová SMK-MKP Kamenica nad Hronom 197 Zvolený
Eva Bartiová SMK-MKP Kamenín 372 Zvolený
Peter Batka SMK-MKP Kamenný Most 184 Zvolený
Arpád Tóth SMK-MKP Komoča 354 Zvolený
Tibor Dobai SMK-MKP Komoča 341 Zvolený
Csaba Halász SMK-MKP Komoča 336 Zvolený
Zoltán Agh SMK-MKP Komoča 312 Zvolený
Katarína Lukácsová SMK-MKP Komoča 279 Zvolený
Roland Patyi SMK-MKP Leľa 80 Zvolený
Mária Albánová SMK-MKP Ľubá 97 Zvolený
Viktor Nágel SMK-MKP Ľubá 81 Zvolený
Marieta Rajnoha SMK-MKP Malá nad Hronom 93 Zvolený
Ján Takács SMK-MKP Malé Kosihy 77 Zvolený
József Béres SMK-MKP Nána 299 Zvolený
Gabriel Khéli SMK-MKP Nána 246 Zvolený
Mária Kanozsaiová SMK-MKP Nána 240 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP Nová Vieska 260 Zvolený
Etela Mátyásová SMK-MKP Nová Vieska 252 Zvolený
Zoltán Richter SMK-MKP Nová Vieska 248 Zvolený
János Dobai SMK-MKP Nová Vieska 240 Zvolený
Andrea Mátyusová SMK-MKP Nová Vieska 216 Zvolený
Zsolt Szabó SMK-MKP Obid 356 Zvolený
Tomáš Páldi SMK-MKP Obid 297 Zvolený
Bernardína Potfayová SMK-MKP Obid 296 Zvolený
Alžbeta Páldiová SMK-MKP Obid 233 Zvolený
Klaudia Szabóová SMK-MKP Obid 227 Zvolený
Ján Buglos SMK-MKP Obid 207 Zvolený
Tamás Csókás SMK-MKP Pavlová 80 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Pavlová 72 Zvolený
Tibor Kiss SMK-MKP Pavlová 67 Zvolený
Pavel Kiss SMK-MKP Pozba 193 Zvolený
Ján Valent SMK-MKP Pozba 162 Zvolený
Peter Pásztor SMK-MKP Pozba 153 Zvolený
Fruzsina Szőcs SMK-MKP Salka 403 Zvolený
Ján Jónás SMK-MKP Salka 401 Zvolený
Júlia Tóthová SMK-MKP Salka 309 Zvolený
Renáta Brusziová SMK-MKP Salka 285 Zvolený
Tamás Szelecky SMK-MKP Sikenička 152 Zvolený
Melinda Czibulková SMK-MKP Sikenička 109 Zvolený
Gabriel Laczkó SMK-MKP Svodín 731 Zvolený
Szabolcs Leboc SMK-MKP Svodín 667 Zvolený
Ladislav Blahovics SMK-MKP Svodín 640 Zvolený
Antal Molnár SMK-MKP Svodín 609 Zvolený
Michal Bara SMK-MKP Tvrdošovce 704 Zvolený
Michal Bencze SMK-MKP Tvrdošovce 457 Zvolený
Ladislav Kottlík SMK-MKP Veľký Kýr 980 Zvolený
Michal Száraz SMK-MKP Veľký Kýr 531 Zvolený
Alexej Janík SMK-MKP Veľký Kýr 488 Zvolený
Anikó Illés SMK-MKP Zemné 458 Zvolený
Roman Bombicz SMK-MKP Zemné 416 Zvolený
Helena Kocsisová SMK-MKP Zemné 392 Zvolený
Peter Bukovský SMK-MKP Diakovce 479 Zvolený
Zsolt Gombos SMK-MKP Diakovce 466 Zvolený
Róbert Baros SMK-MKP Diakovce 427 Zvolený
Andrej Tóth SMK-MKP Diakovce 401 Zvolený
Gábor Smatana SMK-MKP Diakovce 400 Zvolený
Alexander Horváth SMK-MKP Diakovce 315 Zvolený
Zsolt Szalay SMK-MKP Dlhá nad Váhom 191 Zvolený
Ľudovít Mészáros SMK-MKP Dlhá nad Váhom 175 Zvolený
Ladislav Adamkó SMK-MKP Kráľová nad Váhom 457 Zvolený
Katalin Csizmadia SMK-MKP Kráľová nad Váhom 416 Zvolený
Edita Hambalková SMK-MKP Kráľová nad Váhom 407 Zvolený
Ján Pozsonyi SMK-MKP Kráľová nad Váhom 286 Zvolený
Kristína Pozsonyiová SMK-MKP Kráľová nad Váhom 225 Zvolený
Erika Vinczeová SMK-MKP Kráľová nad Váhom 222 Zvolený
Dávid Jancsó SMK-MKP Neded 531 Zvolený
Rózsa Takács SMK-MKP Neded 519 Zvolený
Tamás Varga SMK-MKP Neded 512 Zvolený
Ladislav Patasi SMK-MKP Neded 501 Zvolený
Arpád Varga SMK-MKP Neded 493 Zvolený
František Balogh SMK-MKP Selice 472 Zvolený
Attila Szatmáry SMK-MKP Selice 412 Zvolený
Pavol Bíró SMK-MKP Selice 387 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP Tešedíkovo 861 Zvolený
Roland Somogyi SMK-MKP Tešedíkovo 688 Zvolený
András Baranyay SMK-MKP Tešedíkovo 682 Zvolený
Jaroslav Hlavatý SMK-MKP Trnovec nad Váhom 437 Zvolený
Imrich Suba SMK-MKP Trnovec nad Váhom 422 Zvolený
Monika Ábrahamová SMK-MKP Trnovec nad Váhom 357 Zvolený
Pál Erdélyi SMK-MKP Vlčany 777 Zvolený
Gyula Iván SMK-MKP Vlčany 569 Zvolený
Attila Kürthy SMK-MKP Vlčany 512 Zvolený
Kristián Czibula SMK-MKP Vlčany 443 Zvolený
Jozef Kőrös SMK-MKP Vlčany 415 Zvolený
Joel Molnár SMK-MKP Vlčany 384 Zvolený
František Fabian SMK-MKP Vlčany 383 Zvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP Žihárec 463 Zvolený
Csaba Nagy SMK-MKP Žihárec 460 Zvolený
Ján Burdi SMK-MKP Žihárec 407 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Žihárec 389 Zvolený
Dionýz Bácsai SMK-MKP Žihárec 347 Zvolený
Eva Kubišová SMK-MKP Žihárec 302 Zvolený
Ján Jacsa SMK-MKP Žihárec 291 Zvolený
Zoltán Marcinkó SMK-MKP Belina 190 Zvolený
Tomáš Angyal SMK-MKP Belina 148 Zvolený
Ondrej Fajd SMK-MKP Belina 148 Zvolený
Erika Bajnaiová SMK-MKP Belina 123 Zvolený
Zoltán Danyi SMK-MKP Belina 121 Zvolený
Katarína Gášpárová SMK-MKP Biskupice 170 Zvolený
František Noško SMK-MKP Biskupice 147 Zvolený
Tibor Tóth SMK-MKP, MOST - HÍD Biskupice 140 Zvolený
Ladislav Tóth SMK-MKP Biskupice 137 Zvolený
Július Katona SMK-MKP Biskupice 125 Zvolený
Gabriella Szvorák SMK-MKP Biskupice 120 Zvolený
Zuzana Mezöová SMK-MKP Boľkovce 55 Zvolený
Jozef Szakó SMK-MKP Bulhary 100 Zvolený
Dezider Szakó SMK-MKP Bulhary 89 Zvolený
Zuzana Tyralová SMK-MKP Bulhary 85 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP Bulhary 80 Zvolený
Ladislav György SMK-MKP Bulhary 75 Zvolený
Ladislav Tóth SMK-MKP Čakanovce 193 Zvolený
Sebastián Gáspár SMK-MKP Čakanovce 187 Zvolený
Radoslav Nagy SMK-MKP Čakanovce 187 Zvolený
Júlia Furáková SMK-MKP Čakanovce 182 Zvolený
Kristián Gyüre SMK-MKP Čakanovce 176 Zvolený
Béla Gáspár SMK-MKP Čakanovce 170 Zvolený
Róbert Rubint SMK-MKP Fiľakovo 183 Zvolený
László Kerekes SMK-MKP Fiľakovo 343 Zvolený
Zsuzsanna Szvorák SMK-MKP Fiľakovo 249 Zvolený
Mária Teleková SMK-MKP Kalonda 64 Zvolený
Miroslav Cako SMK-MKP Kalonda 60 Zvolený
Jozef Ágošton SMK-MKP Mikušovce 65 Zvolený
Edita Baityová SMK-MKP Panické Dravce 140 Zvolený
Žofia Tóthová SMK-MKP Panické Dravce 113 Zvolený
Štefan Korponai SMK-MKP Pinciná 95 Zvolený
Tomáš Benčík SMK-MKP Pleš 40 Zvolený
Tímea Kovács SMK-MKP Prša 77 Zvolený
Tomáš Soós SMK-MKP Prša 52 Zvolený
Atila Antal SMK-MKP Radzovce 319 Zvolený
Ernest György SMK-MKP Radzovce 297 Zvolený
Norbert Bencsík SMK-MKP Radzovce 281 Zvolený
Agnesa Tóthová SMK-MKP Radzovce 272 Zvolený
Zsolt Tóth SMK-MKP Radzovce 235 Zvolený
Ladislav Brehely SMK-MKP Šávoľ 100 Zvolený
Henrieta Vargová SMK-MKP Šávoľ 81 Zvolený
Ladislav Palík SMK-MKP Šávoľ 78 Zvolený
Tibor Kurunci SMK-MKP Šíd 283 Zvolený
Karol Kuzma SMK-MKP Šíd 128 Zvolený
Zoltán Nagy SMK-MKP Šurice 117 Zvolený
Erika Šinková SMK-MKP Veľká nad Ipľom 222 Zvolený
Eva Petiová SMK-MKP Veľká nad Ipľom 219 Zvolený
Mikuláš Nagy SMK-MKP Veľká nad Ipľom 187 Zvolený
Norbert Fukáč SMK-MKP Veľké Dravce 108 Zvolený
Pavel Kapša SMK-MKP Veľké Dravce 105 Zvolený
Mikuláš Pregi SMK-MKP Veľké Dravce 95 Zvolený
Monika Kapšová SMK-MKP Veľké Dravce 91 Zvolený
Norbert Gál SMK-MKP Veľké Dravce 89 Zvolený
Ivana Bubáková SMK-MKP Vidiná 423 Zvolený
Peter Miklóš SMK-MKP Držkovce 111 Zvolený
Gizella Bussányiová SMK-MKP Gemer 220 Zvolený
Ján Gubo SMK-MKP Gemer 195 Zvolený
Peter Gergely SMK-MKP Gemer 191 Zvolený
Lívia Valentová SMK-MKP Gemerská Ves 176 Zvolený
Loránt Lőrincz SMK-MKP Gemerská Ves 161 Zvolený
Zsolt Sebők SMK-MKP Gemerská Ves 157 Zvolený
Ladislav Duczman SMK-MKP Leváre 28 Zvolený
Rózsa Halász SMK-MKP Leváre 26 Zvolený
Anna Herczegová SMK-MKP Leváre 23 Zvolený
Eva Ujpálová SMK-MKP Leváre 22 Zvolený
Ladislav Balog SMK-MKP Leváre 20 Zvolený
Ľudovít Homoly SMK-MKP Levkuška 68 Zvolený
Edita Cselényiová SMK-MKP Levkuška 66 Zvolený
Barnabás Istók SMK-MKP Levkuška 63 Zvolený
Denisa Gotthardová SMK-MKP Levkuška 57 Zvolený
Július Lázók SMK-MKP Levkuška 56 Zvolený
Viktória Miklóšová SMK-MKP Licince 134 Zvolený
Marian Halász SMK-MKP Otročok 107 Zvolený
Attila Csolti SMK-MKP Otročok 99 Zvolený
Oto Czetner SMK-MKP Otročok 80 Zvolený
Vojtech Punka SMK-MKP Polina 33 Zvolený
Beata Bodonová SMK-MKP Polina 31 Zvolený
Mariana Punková SMK-MKP Rašice 50 Zvolený
Ottó Szabópál SMK-MKP Rašice 36 Zvolený
Eva Bartóková SMK-MKP Skerešovo 87 Zvolený
Kristína Kovácsová SMK-MKP Žiar 49 Zvolený
Ildikó Fűkőová SMK-MKP Žiar 38 Zvolený
Csaba Kovács SMK-MKP Abovce 184 Zvolený
Andrea Anderková ... SMK-MKP Abovce 176 Zvolený
Csaba Radics SMK-MKP Abovce 139 Zvolený
Vojtech Kosztúr SMK-MKP Abovce 118 Zvolený
Emil Schütz SMK-MKP Abovce 115 Zvolený
Gabriel Szabó SMK-MKP Blhovce 171 Zvolený
Roland Szabó OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SMK-MKP Blhovce 121 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP Blhovce 125 Zvolený
Štefan Mihályi SMK-MKP Blhovce 119 Zvolený
Štefan Nagy SMK-MKP Blhovce 112 Zvolený
Peter Baláž SMK-MKP Dolné Zahorany 88 Zvolený
Ondrej Bodor SMK-MKP Dolné Zahorany 75 Zvolený
Peter Mező SMK-MKP Dolné Zahorany 70 Zvolený
Attila Bodor SMK-MKP Dolné Zahorany 69 Zvolený
Tamás Kovács SMK-MKP Dražice 74 Zvolený
Eva Forgonová SMK-MKP Dražice 52 Zvolený
Júlia Lénártová SMK-MKP Dražice 42 Zvolený
Csaba Bálint SMK-MKP Drňa 50 Zvolený
Anna Janová SMK-MKP Drňa 45 Zvolený
Ladislav Lakatoš SMK-MKP Dubovec 123 Zvolený
Ladislav Lőkös SMK-MKP Dubovec 123 Zvolený
Csaba Rási SMK-MKP Dubovec 122 Zvolený
Elemír Caban SMK-MKP Dubovec 96 Zvolený
Zsolt Furman SMK-MKP Dulovo 42 Zvolený
Ibolya Barátová SMK-MKP Dulovo 30 Zvolený
Katarína Odlerová SMK-MKP Gemerček 40 Zvolený
Karol Kisantal SMK-MKP Gemerček 36 Zvolený
Veronika Tóthová SMK-MKP Gemerček 31 Zvolený
Beata Kudorová SMK-MKP Gemerček 21 Zvolený
Erika Jakabová SMK-MKP Gemerské Dechtáre 63 Zvolený
Tibor Forgon SMK-MKP Gemerské Michalovce 33 Zvolený
Gabriela Kovácsová SMK-MKP Gemerský Jablonec 162 Zvolený
Ildikó Agócsová SMK-MKP Gemerský Jablonec 159 Zvolený
Endre Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 140 Zvolený
Alexander Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 132 Zvolený
Robert Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 123 Zvolený
Zsuzsanna Szamos SMK-MKP Hajnáčka 259 Zvolený
Katarína Jakabová SMK-MKP Hodejov 356 Zvolený
Ladislav Csépe SMK-MKP Hodejov 264 Zvolený
Ondrej Barto SMK-MKP Hodejov 242 Zvolený
Gejza Balog SMK-MKP Hodejov 162 Zvolený
Magdaléna Vargová SMK-MKP Hodejovec 51 Zvolený
Dávid Mihály SMK-MKP Hodejovec 40 Zvolený
Vojtech Czene SMK-MKP Hostice 190 Zvolený
Miroslav Kuna SMK-MKP Hostišovce 46 Zvolený
Viera Horváthová SMK-MKP Hostišovce 34 Zvolený
Monika Bírová SMK-MKP Hubovo 61 Zvolený
Arpád Hubay SMK-MKP Hubovo 60 Zvolený
Viktor Hubay SMK-MKP Hubovo 36 Zvolený
Dalibor Kováč SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 116 Zvolený
Norbert Fazekaš SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 66 Zvolený
Irena Kalinová SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 64 Zvolený
František Kováč SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 61 Zvolený
Vojtech Bari SMK-MKP Chrámec 67 Zvolený
Zoltán Balázs SMK-MKP Ivanice 58 Zvolený
Štefan Feješ SMK-MKP Ivanice 48 Zvolený
Ján Martinovics SMK-MKP Janice 43 Zvolený
Zoltán Feledy SMK-MKP Jesenské 278 Zvolený
Peter Varga SMK-MKP Jesenské 207 Zvolený
Ferdinand Veres SMK-MKP Jesenské 203 Zvolený
Július Zagyi SMK-MKP Jestice 52 Zvolený
Valentín Katyi SMK-MKP Jestice 41 Zvolený
Rózsa Magyar SMK-MKP Jestice 39 Zvolený
Tibor Mag SMK-MKP Kaloša 144 Zvolený
Oľga Szajkóová SMK-MKP Kesovce 52 Zvolený
Róbert Szajkó SMK-MKP Kesovce 39 Zvolený
Štefan Morvai SMK-MKP Kesovce 31 Zvolený
Karol Árvay SMK-MKP Konrádovce 64 Zvolený
Csaba Baranyi SMK-MKP Konrádovce 58 Zvolený
Štefan Béreš SMK-MKP Lenka 88 Zvolený
Zlatica Sendreiová SMK-MKP Lipovec 15 Zvolený
Július Sendrei SMK-MKP Lipovec 14 Zvolený
Katarína Kotánová SMK-MKP Neporadza 95 Zvolený
Iveta Királyová SMK-MKP Neporadza 87 Zvolený
Ján Kuhin SMK-MKP Neporadza 76 Zvolený
Gabriel Vincze SMK-MKP Nová Bašta 131 Zvolený
Szabolcs Mede SMK-MKP Nová Bašta 114 Zvolený
Mária Boršošová SMK-MKP Padarovce 41 Zvolený
Frederika Menyhár... SMK-MKP Pavlovce 53 Zvolený
Alexander Ádám SMK-MKP Petrovce 54 Zvolený
Zoltán Nagy SMK-MKP Petrovce 42 Zvolený
Alžbeta Pelleová SMK-MKP Petrovce 40 Zvolený
Dénes Pósa SMK-MKP Radnovce 113 Zvolený
Alica Tóthová SMK-MKP Rakytník 79 Zvolený
Andrea Bartová SMK-MKP Rakytník 74 Zvolený
Ildikó Tóth SMK-MKP Rakytník 71 Zvolený
Zoltán Ambrúž SMK-MKP Rimavská Seč 197 Zvolený
Alexander Lóska SMK-MKP Rimavská Seč 128 Zvolený
Ladislav Rigó SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 695 Zvolený
Peter Juhász SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 853 Zvolený
Zoltán Cziprusz SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 568 Zvolený
Peter Kovács SMK-MKP Rimavské Janovce 190 Zvolený
Zsolt Helembay SMK-MKP Rumince 104 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Rumince 104 Zvolený
Ľudovít Súkeník SMK-MKP Slizké 26 Zvolený
Katarína Varga SMK-MKP Stará Bašta 84 Zvolený
Dezider Lakatoš HZD, SMK-MKP Sútor 72 Zvolený
Roland Lakatoš SMK-MKP Sútor 66 Zvolený
Szabolcs Tóth SMK-MKP Šimonovce 138 Zvolený
Peter Šesták SMK-MKP Šimonovce 91 Zvolený
Zsolt Lengyel SMK-MKP Širkovce 197 Zvolený
Zoltán Szaniszló SMK-MKP Širkovce 188 Zvolený
Barnabáš Danko SMK-MKP Širkovce 184 Zvolený
Tibor Lichtmannegger SMK-MKP Širkovce 162 Zvolený
Vojtech Bán SMK-MKP Tomášovce 47 Zvolený
Annamária Vargová SMK-MKP Tomášovce 47 Zvolený
Vojtech Demeter SMK-MKP Uzovská Panica 119 Zvolený
František Hegedűs SMK-MKP Uzovská Panica 81 Zvolený
Zoltán Varga SMK-MKP Uzovská Panica 79 Zvolený
Ján Maksi SMK-MKP Uzovská Panica 72 Zvolený
Eva Gődérová SMK-MKP Včelince 183 Zvolený
Ján Gyökér SMK-MKP Včelince 161 Zvolený
Kristián Bábeczký SMK-MKP Včelince 154 Zvolený
Elemír Szőke SMK-MKP Včelince 141 Zvolený
Oto Berta SMK-MKP Večelkov 93 Zvolený
Peter Jakab SMK-MKP Večelkov 73 Zvolený
Judita Molnárová SMK-MKP Večelkov 63 Zvolený
Csaba Pál SMK-MKP Veľký Blh 213 Zvolený
Július Vitárius SMK-MKP Veľký Blh 145 Zvolený
Ladislav Simon SMK-MKP Vieska nad Blhom 56 Zvolený
Gábor Bodon SMK-MKP Vieska nad Blhom 51 Zvolený
Slavko Ruszó SMK-MKP Vieska nad Blhom 40 Zvolený
Imrich Jacso SMK-MKP Vlkyňa 89 Zvolený
Judita Revajová S... SMK-MKP Vlkyňa 80 Zvolený
Attila Imrecze SMK-MKP Vlkyňa 73 Zvolený
Zoltán Grébecz SMK-MKP Vyšné Valice 98 Zvolený
Zoltán Balajty SMK-MKP Vyšné Valice 75 Zvolený
Lenka Vargová SMK-MKP Vyšné Valice 47 Zvolený
Juraj Bettes SMK-MKP Zádor 46 Zvolený
Elena Dávidová SMK-MKP Zádor 32 Zvolený
Štefan Furman SMK-MKP Žíp 47 Zvolený
Robert Karczag SMK-MKP Žíp 44 Zvolený
Szabolcs Ocskai SMK-MKP Žíp 41 Zvolený
Szilvia Simon SMK-MKP Žíp 34 Zvolený
Zuzana Lázóková SMK-MKP Žíp 29 Zvolený
Imrich Rados SMK-MKP Balog nad Ipľom 287 Zvolený
Márk Czibulya SMK-MKP Balog nad Ipľom 282 Zvolený
Aneta Lenická SMK-MKP Balog nad Ipľom 235 Zvolený
Jozef Cibuľa SMK-MKP Čebovce 401 Zvolený
Frederika Balgová SMK-MKP Čebovce 360 Zvolený
František Miškei SMK-MKP Čebovce 358 Zvolený
Ervin Zaťko SMK-MKP Čebovce 304 Zvolený
Silvia Zatyková SMK-MKP Čebovce 249 Zvolený
Ferenc György SMK-MKP Čebovce 203 Zvolený
Ladislav Filip SMK-MKP Čebovce 192 Zvolený
Július Volkovics SMK-MKP Dolinka 207 Zvolený
Róbert Vámos SMK-MKP Dolinka 198 Zvolený
Amália Nagyová SMK-MKP Dolinka 162 Zvolený
Ibolya Gyurászová SMK-MKP Dolinka 153 Zvolený
Alexander Nagypál SMK-MKP Dolinka 153 Zvolený
Terézia Maulíková SMK-MKP Ďurkovce 64 Zvolený
Nikola Zolnayová SMK-MKP Ďurkovce 59 Zvolený
Karol Gubányi SMK-MKP Glabušovce 58 Zvolený
Monika Bercsényiová SMK-MKP Glabušovce 56 Zvolený
Milan Molnár SMK-MKP Glabušovce 56 Zvolený
Jozef Vámoš SMK-MKP Glabušovce 45 Zvolený
Jozef Budai SMK-MKP Chrastince 46 Zvolený
Zuzana Ballová SMK-MKP Chrastince 29 Zvolený
Ján Harasztosán SMK-MKP Ipeľské Predmostie 210 Zvolený
Magdolna Czibulya SMK-MKP Ipeľské Predmostie 193 Zvolený
Július Szabó SMK-MKP Ipeľské Predmostie 193 Zvolený
Gabriel Varga SMK-MKP Ipeľské Predmostie 173 Zvolený
Agneša Pásztorová SMK-MKP Ipeľské Predmostie 154 Zvolený
Vincent Bojtos SMK-MKP Kamenné Kosihy 90 Zvolený
Tibor Ďurkovič SMK-MKP Kamenné Kosihy 81 Zvolený
Ernest Bicskey SMK-MKP Kleňany 54 Zvolený
Jolana Hegedüšová SMK-MKP Kleňany 52 Zvolený
Csaba Ivanics SMK-MKP Koláre 112 Zvolený
Tibor Čáky SMK-MKP Koláre 93 Zvolený
Jozef Filip SMK-MKP Kováčovce 89 Zvolený
Miroslav Botoš SMK-MKP Muľa 61 Zvolený
Ladislav Balog SMK-MKP Muľa 53 Zvolený
Róbert Botoš SMK-MKP Muľa 52 Zvolený
Terézia Töröková SMK-MKP Nenince 349 Zvolený
Jozef Gyurkovics SMK-MKP Nenince 303 Zvolený
Mária Víziová SMK-MKP Olováry 100 Zvolený
Attila Jámbor SMK-MKP Opatovská Nová Ves 193 Zvolený
Mária Budaiová SMK-MKP Opatovská Nová Ves 136 Zvolený
Štefan Deák SMK-MKP Sečianky 74 Zvolený
Mária Kelemenová SMK-MKP Sečianky 62 Zvolený
Anikó Gergelyová SMK-MKP Sečianky 50 Zvolený
Jozef Pálfi SMK-MKP Seľany 92 Zvolený
Tibor Dola SMK-MKP Seľany 80 Zvolený
Róbert Rajťuk SMK-MKP Slovenské Ďarmoty 123 Zvolený
Mária Celengová SMK-MKP Širákov 81 Zvolený
Tibor Rados SMK-MKP Veľká Čalomija 185 Zvolený
Csaba Balázs SMK-MKP Veľká Čalomija 160 Zvolený
Patrik Fábian SMK-MKP Veľká Čalomija 125 Zvolený
Viktória Zolcerov... SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 74 Zvolený
Florian Gyurász SMK-MKP Vinica 467 Zvolený
Tamás Molnár SMK-MKP Vinica 370 Zvolený
Valéria Fábián SMK-MKP Vrbovka 112 Zvolený
Silvia Györgyiková SMK-MKP Vrbovka 100 Zvolený
Tibor Černík SMK-MKP Vrbovka 94 Zvolený
Zuzana Kopčányiová SMK-MKP Želovce 180 Zvolený
Mária Sadovská SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 689 Zvolený
Martin Rogovský SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 688 Zvolený
Ladislav Kuczik SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 644 Zvolený
Mária Tomášová SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 642 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 977 Zvolený
Viliam Beňo SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 861 Zvolený
Monika Kokošková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 815 Zvolený
Lukáš Novák SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 757 Zvolený
Bartolomej Szabó SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 747 Zvolený
Vladimír Puškár SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 929 Zvolený
Pavol Holečko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 843 Zvolený
Milan Baraník SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 819 Zvolený
Lucia Gurbáľová SMK-MKP, NOVA, SaS, KDH Košice - Poľov 439 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 668 Zvolený
Peter Piga NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 561 Zvolený
František Klik SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 765 Zvolený
Peter Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 678 Zvolený
Ján Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 667 Zvolený
Patrik Gordoň SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 643 Zvolený
František Jurčo SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 531 Zvolený
Mária Hakeová SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 495 Zvolený
Peter Badanič SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Vyšné Opátske 333 Zvolený
Alexander Képes SMK-MKP Buzica 308 Zvolený
János Görcsös SMK-MKP Buzica 282 Zvolený
Štefan Maliňák SMK-MKP Buzica 276 Zvolený
Bartolomej Török SMK-MKP Buzica 270 Zvolený
Zuzana Sztuppenová SMK-MKP Buzica 258 Zvolený
Dezider Adam SMK-MKP Buzica 244 Zvolený
Tomáš Konkoľ SMK-MKP Buzica 206 Zvolený
Peter Dieneš SMK-MKP Cestice 257 Zvolený
Ladislav Abosi SMK-MKP Cestice 207 Zvolený
Tibor Szilvási SMK-MKP Cestice 181 Zvolený
Eduard Weiszer SMK-MKP Čečejovce 412 Zvolený
Roland Šomody SMK-MKP Debraď 121 Zvolený
Peter Szepesi SMK-MKP Debraď 113 Zvolený
Michal Szeles SMK-MKP Debraď 97 Zvolený
Radoslav Szeles SMK-MKP Debraď 83 Zvolený
Beáta Japón Vargová SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 135 Zvolený
Waldemar Vislay SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 127 Zvolený
Tímea Czompoly SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 116 Zvolený
Ján Takáč SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 107 Zvolený
Arpád Rácz SMK-MKP Háj 103 Zvolený
Eva Červená SMK-MKP Háj 100 Zvolený
Oto Balázs SMK-MKP Hosťovce 83 Zvolený
Štefan Szilasi SMK-MKP Hosťovce 68 Zvolený
Karol Balázs SMK-MKP Hosťovce 61 Zvolený
Tibor Karaffa SMK-MKP Chorváty 50 Zvolený
Alexander Kiss SMK-MKP Janík 126 Zvolený
Alexander Zsihovics SMK-MKP Janík 110 Zvolený
Silvia Drotárová SMK-MKP Janík 107 Zvolený
Ibolya Bankóová SMK-MKP Janík 99 Zvolený
Tibor Molnár SMK-MKP Milhosť 143 Zvolený
Michal Hangácsi SMK-MKP Nižný Lánec 115 Zvolený
Béla Rontó SMK-MKP Nižný Lánec 78 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP Peder 123 Zvolený
Ján Kövešdi SMK-MKP Peder 122 Zvolený
Edita Olajošová SMK-MKP Peder 119 Zvolený
Zuzana Horváth SMK-MKP Peder 118 Zvolený
Karol Kočiš SMK-MKP Perín - Chym 104 Zvolený
Róbert Kapaló SMK-MKP Perín - Chym 70 Zvolený
Ľudovít Bodnár SMK-MKP Rešica 112 Zvolený
Ladislav Kőrösi SMK-MKP Rešica 100 Zvolený
Norbert Kocai SMK-MKP Rešica 72 Zvolený
Katarína Domonkošová SMK-MKP Seňa 418 Zvolený
Monika Domonkosová SMK-MKP Turnianska Nová Ves 76 Zvolený
Adriána Szilágyi SMK-MKP Turnianska Nová Ves 70 Zvolený
Mária Fecskeová SMK-MKP Turnianska Nová Ves 66 Zvolený
Marian Bábás SMK-MKP Zádiel 56 Zvolený
Kinga Tamášová SMK-MKP Zádiel 54 Zvolený
Ján Eszterhay SMK-MKP Beša 144 Zvolený
Attila Gilányi SMK-MKP Beša 132 Zvolený
Zlatica Balogová SMK-MKP Beša 121 Zvolený
Attila Tóth SMK-MKP Beša 107 Zvolený
Alexander Fekete SMK-MKP Beša 98 Zvolený
Gábor Vályi SMK-MKP Budince 63 Zvolený
Štefan Lakatoš SMK-MKP Budince 58 Zvolený
Imrich Varga SMK-MKP Čičarovce 296 Zvolený
Barnabáš Bodnár SMK-MKP Čičarovce 218 Zvolený
Gabriel Demko SMK-MKP Čičarovce 218 Zvolený
Július Marko SMK-MKP Čičarovce 184 Zvolený
Ladislav Nagy SMK-MKP Kapušianske Kľačany 238 Zvolený
Peter Becza SMK-MKP Kapušianske Kľačany 237 Zvolený
András Kovács SMK-MKP Kapušianske Kľačany 235 Zvolený
Valeria Kondášová SMK-MKP Kapušianske Kľačany 196 Zvolený
Štefan Mórik SMK-MKP Kapušianske Kľačany 182 Zvolený
Annamária Köblösová SMK-MKP Kapušianske Kľačany 181 Zvolený
Erik Morvay SMK-MKP Kapušianske Kľačany 177 Zvolený
Jozef Šmajda SMK-MKP Krišovská Liesková 82 Zvolený
Ladislav Böszörményi SMK-MKP Krišovská Liesková 48 Zvolený
Tamás Csáti SMK-MKP Maťovské Vojkovce 125 Zvolený
Balázs Rapáč SMK-MKP Maťovské Vojkovce 110 Zvolený
Štefan Szalontai SMK-MKP Maťovské Vojkovce 106 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP Oborín 102 Zvolený
Ladislav Majoroš SMK-MKP Ruská 153 Zvolený
Gabriel Reňo SMK-MKP Ruská 142 Zvolený
Kristián Üveges SMK-MKP Ruská 136 Zvolený
Ľuboš Szopko SMK-MKP Ruská 126 Zvolený
Alica Hornyáková SMK-MKP Ruská 109 Zvolený
Gábor Mihók SMK-MKP Veľké Kapušany 742 Zvolený
Hajnalka Hacková SMK-MKP Veľké Kapušany 670 Zvolený
Róbert Kondás SMK-MKP Veľké Kapušany 540 Zvolený
Karol Jevcsák SMK-MKP Veľké Slemence 147 Zvolený
Ladislav Balogh SMK-MKP Veľké Slemence 133 Zvolený
Rozália Veresová SMK-MKP Veľké Slemence 131 Zvolený
Peter Vasil SMK-MKP Veľké Slemence 117 Zvolený
Ján Jónáš SMK-MKP Veľké Slemence 102 Zvolený
Béla Jánosdeák SMK-MKP Bohúňovo 134 Zvolený
Andrea Ferdinandová SMK-MKP Bohúňovo 132 Zvolený
Gabriel Lenkey SMK-MKP Bohúňovo 117 Zvolený
Ondrej Mihálik SMK-MKP Bohúňovo 112 Zvolený
Róbert Veszelovszky SMK-MKP Bohúňovo 103 Zvolený
Tibor Kováč SMK-MKP Bôrka 72 Zvolený
Gabriel Kovács SMK-MKP Bôrka 67 Zvolený
Štefan Bíro SMK-MKP Bretka 117 Zvolený
Ján Karnók SMK-MKP Bretka 93 Zvolený
Margita Györgyová SMK-MKP Bretka 77 Zvolený
Hilda Tiszová SMK-MKP Drnava 176 Zvolený
Štefan Dányi SMK-MKP Drnava 142 Zvolený
Erik Kočiš SMK-MKP Gemerská Panica 171 Zvolený
Zsolt Majoros SMK-MKP Gemerská Panica 118 Zvolený
Zoltán Lengyel SMK-MKP Hrhov 303 Zvolený
Anita Körtvélyová SMK-MKP Hrhov 219 Zvolený
Tünde Bučeková SMK-MKP Hrušov 93 Zvolený
irena Pogányová SMK-MKP Hrušov 84 Zvolený
Róbert Zubricky SMK-MKP Jablonov nad Turňou 305 Zvolený
Silvia Halászová SMK-MKP Jablonov nad Turňou 250 Zvolený
Ladislav Štefán SMK-MKP Jablonov nad Turňou 250 Zvolený
František Barci SMK-MKP Jovice 130 Zvolený
Andrea Albertová SMK-MKP Jovice 128 Zvolený
Tibor Albert SMK-MKP Jovice 98 Zvolený
Karol Kocsis SMK-MKP Kováčová 20 Zvolený
Marián Kocsis SMK-MKP Kováčová 19 Zvolený
Ján Kuchta SMK-MKP Kováčová 19 Zvolený
Juraj Nagy SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 203 Zvolený
Ladislav Bernáth SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 150 Zvolený
Jozef Boršodi SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 145 Zvolený
Zoltán Boršodi SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 141 Zvolený
Štefan Jánosdeák SMK-MKP Krásnohorské Podhradie 342 Zvolený
Ľudovít Baffy SMK-MKP Krásnohorské Podhradie 335 Zvolený
Denisa Spišáková SMK-MKP Kunova Teplica 115 Zvolený
Nikoleta Miškovič... SMK-MKP Kunova Teplica 96 Zvolený
Ladislav Korintuš SMK-MKP Lipovník 210 Zvolený
Jozef Barczi SMK-MKP Lipovník 181 Zvolený
František Máté SMK-MKP Lipovník 148 Zvolený
Alica Koľveková SMK-MKP Lipovník 145 Zvolený
Ján Bendšuch SMK-MKP Lúčka 70 Zvolený
Zoltán Csefo SMK-MKP Pašková 60 Zvolený
Alžbeta Bodnárová SMK-MKP Pašková 57 Zvolený
Alica Kočišová SMK-MKP Bačka 153 Zvolený
Csaba Kalapos SMK-MKP Bačka 133 Zvolený
Gejza Csizmadia SMK-MKP Bara 123 Zvolený
Albert Csizmadia SMK-MKP Bara 108 Zvolený
Tomáš Kišš SMK-MKP Bara 107 Zvolený
Ladislav Hrenyo SMK-MKP Bara 90 Zvolený
Margita Sztanková SMK-MKP Biel 339 Zvolený
Tímea Fedorová SMK-MKP Biel 312 Zvolený
Valéria Perhácsová SMK-MKP Biel 309 Zvolený
Alexander Balogh SMK-MKP Boľ 245 Zvolený
Tibor Sačko SMK-MKP Boľ 228 Zvolený
Eleonóra Geriová SMK-MKP Boľ 141 Zvolený
Katalin Dobos SMK-MKP Boťany 199 Zvolený
Ladislav Lukáč SMK-MKP Brehov 127 Zvolený
Csaba Galambos SMK-MKP Čierna 147 Zvolený
Mária Szivolics SMK-MKP Čierna 130 Zvolený
Júlia Strauszová SMK-MKP Čierna 108 Zvolený
Alexander Gilányi SMK-MKP Dobrá 124 Zvolený
Henrieta Mulidránová SMK-MKP Klin nad Bodrogom 78 Zvolený
Regina Ballová SMK-MKP Klin nad Bodrogom 77 Zvolený
Alexandra Kuliňáková SMK-MKP Klin nad Bodrogom 54 Zvolený
Štefan Bárány SMK-MKP Ladmovce 105 Zvolený
Tomáš Szabó SMK-MKP Ladmovce 83 Zvolený
László Farkas SMK-MKP Leles 309 Zvolený
Zoltán Ilko SMK-MKP Leles 294 Zvolený
Ján Tóth-Kozma SMK-MKP Leles 256 Zvolený
Tibor Sáradi SMK-MKP Malé Trakany 235 Zvolený
Štefan Balogh SMK-MKP Malé Trakany 227 Zvolený
Bartolomej Dobos SMK-MKP Malé Trakany 191 Zvolený
Tibor Czető SMK-MKP Malé Trakany 182 Zvolený
Ladislav Rebres SMK-MKP Malé Trakany 158 Zvolený
István Hajdók SMK-MKP Malé Trakany 156 Zvolený
Robert Kendi SMK-MKP Malý Horeš 450 Zvolený
Tibor Sohajda SMK-MKP Malý Horeš 383 Zvolený
Árpád Asszonyi SMK-MKP Malý Horeš 362 Zvolený
Zsolt Balasi SMK-MKP Malý Horeš 339 Zvolený
Ladislav Sirgely SMK-MKP Malý Horeš 328 Zvolený
Tomáš Kis-Berta SMK-MKP Malý Horeš 326 Zvolený
Szabolcs Kolesár SMK-MKP Malý Horeš 320 Zvolený
Alexander Sohajda SMK-MKP Malý Horeš 308 Zvolený
Csaba Varkonda SMK-MKP Malý Horeš 290 Zvolený
Ladislav Kiss SMK-MKP Malý Kamenec 179 Zvolený
Štefan Kaško SMK-MKP Malý Kamenec 157 Zvolený
Mária Szuperák SMK-MKP Poľany 171 Zvolený
Katarína Jakab Si... SMK-MKP Poľany 128 Zvolený
Csaba Cap SMK-MKP Pribeník 197 Zvolený
Klára Wagnerová SMK-MKP Pribeník 174 Zvolený
Norbert Kasko SMK-MKP Strážne 204 Zvolený
Norbert Belán SMK-MKP Strážne 196 Zvolený
Zsolt Lőrincz SMK-MKP Strážne 182 Zvolený
Attila Körmöndi SMK-MKP Strážne 178 Zvolený
Štefan Hornyák SMK-MKP Strážne 155 Zvolený
Alexander Kačik SMK-MKP Streda nad Bodrogom 331 Zvolený
Viktor Tokár SMK-MKP Streda nad Bodrogom 318 Zvolený
Valéria Horóckyová SMK-MKP Svätá Mária 134 Zvolený
Bartolomej Abaházy SMK-MKP Svätuše 224 Zvolený
Peter Lacko SMK-MKP Svätuše 221 Zvolený
Attila Sándor SMK-MKP Svätuše 200 Zvolený
František Fazekas SMK-MKP Svätuše 197 Zvolený
Tibor Liszkai SMK-MKP Svätuše 184 Zvolený
Zsolt Kondás SMK-MKP Svinice 53 Zvolený
Ernest Szakszon SMK-MKP Svinice 51 Zvolený
Júlia Palágyiová SMK-MKP Svinice 50 Zvolený
Zsolt Puskár SMK-MKP Veľké Trakany 372 Zvolený
Viktória Bajzák SMK-MKP Veľké Trakany 333 Zvolený
Zoltán Gönczi SMK-MKP Veľké Trakany 326 Zvolený
Erika Pribék SMK-MKP Veľké Trakany 301 Zvolený
Gabriela Marczyová SMK-MKP Veľké Trakany 272 Zvolený
Lóránt Szücs SMK-MKP Veľké Trakany 271 Zvolený
Milan Tekeľ SMK-MKP Veľký Horeš 220 Zvolený
Ladislav Kocsis SMK-MKP Veľký Kamenec 218 Zvolený
Annamária Gecseová SMK-MKP Veľký Kamenec 195 Zvolený
Sándor Nagy SMK-MKP Veľký Kamenec 152 Zvolený
Ladislav Eštok SMK-MKP Viničky 99 Zvolený
Zsolt Kulcsár SMK-MKP Vojka 108 Zvolený
Ján Kajla SMK-MKP Vojka 82 Zvolený
Anna Szakszonová SMK-MKP Zatín 213 Zvolený
Mikuláš Kukó SMK-MKP Zatín 175 Zvolený
Zoltán Szaxon SMK-MKP Zatín 156 Zvolený
Katarína Horváthová SMK-MKP Zatín 145 Zvolený
Ingrid Šimková SMK-MKP Zatín 136 Zvolený
František Tóth SMK-MKP Zemplín 114 Zvolený
Tímea Ružičková SMK-MKP Zemplín 97 Zvolený
Anastázia Szalont... SMK-MKP Zemplín 92 Zvolený
Štefan Vajda SMK-MKP Zemplín 92 Zvolený