Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Dušan Antoš SMK-MKP, SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Rusovce
Ján Batyka SMK-MKP Boldog
Mária Vražovičová SMK-MKP Reca
Gabriela Matúšová SMK-MKP Tureň
Ladislav Šikula SMK-MKP Veľký Biel
Baltazár Fejes SMK-MKP Vlky
Péter Pázmány SMK-MKP Dunajská Streda
Karol Domonkos SMK-MKP Báč
Frigyes Matus SMK-MKP Baloň
Brigita Nagyová SMK-MKP Blatná na Ostrove
Mária Kázmérová SMK-MKP Boheľov
Dezider Kiss SMK-MKP Čakany
István Csikász SMK-MKP Čiližská Radvaň
Oskár Bereczk SMK-MKP Dolný Bar
Ivan Fenes SMK-MKP Gabčíkovo
Vojtech Ravasz SMK-MKP Holice
Tibor Both SMK-MKP Kľúčovec
Ladislav Gódány SMK-MKP Kostolné Kračany
František Szitási SMK-MKP, SDKÚ Lehnice
Ladislav Morva SMK-MKP Medveďov
Mária Szerdová SMK-MKP Mierovo
Ladislav Bögi SMK-MKP Michal na Ostrove
Tibor Fehér SMK-MKP Nový Život
Ladislav Polák SMK-MKP Okoč
Tibor Mészáros SMK-MKP Oľdza
Vincent Lelkes SMK-MKP Orechová Potôň
Attila Lázok SMK-MKP Padáň
Imrich Bartal SMK-MKP Sap
Ľudovít Kiss SMK-MKP Pataš
Károly Domsitz SMK-MKP Šamorín
Peter Krascsenics SMK-MKP Topoľníky
István Vida SMK-MKP Ňárad
Jozef Varga SMK-MKP Vojka nad Dunajom
János Fekete SMK-MKP Vrakúň
Štefan Tóth SMK-MKP Vydrany
Ladislav Matiaško SMK-MKP Zlaté Klasy
Eugen Czajlik SMK-MKP Dunajský Klátov
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto
Marta Némethová SMK-MKP Mad
Zoltán Marczell SMK-MKP Malé Dvorníky
Ernest Tóth SMK-MKP Veľké Dvorníky
József Kvarda SMK-MKP Čenkovce
Pavol Hideghéti SMK-MKP Kyselica
Alajos Rostás SMK-MKP Potônske Lúky
Štefan Lukovics SMK-MKP Čierna Voda
Lajos Seres SMK-MKP Dolné Saliby
František Dora SMK-MKP Dolný Chotár
Pavol Dobosy SMK-MKP Horné Saliby
Imre Farkas SMK-MKP Jelka
Tibor Kosztolányi SMK-MKP Kajal
Tibor Rózsár SMK-MKP Mostová
František Juhos SMK-MKP Trstice
Ferdinand Szalay SMK-MKP Váhovce
Štefan Lancz SMK-MKP Veľká Mača
František Gőgh SMK-MKP Veľké Úľany
Marta Mészárosová SMK-MKP Matúškovo
František Hontvári SMK-MKP Malá Mača
Tibor Bastrnák SMK-MKP Komárno
Edmund Ravasz SMK-MKP Bodza
János Szigeti SMK-MKP Búč
Csaba Földes SMK-MKP Číčov
Ladislav Basternák SMK-MKP Hurbanovo
Sára Lucza SMK-MKP Chotín
Mária Tóth Kurucz SMK-MKP Iža
Tibor Toma SMK-MKP Kameničná
Rozália Szalay SMK-MKP Klížska Nemá
Béla Keszegh SMK-MKP Marcelová
János Kiss SMK-MKP Martovce
Ladislav Gellérth... SMK-MKP Pribeta
László Bödök SMK-MKP Radvaň nad Dunajom
Lajos Csóka SMK-MKP Veľké Kosihy
Ladislav Komjáti SMK-MKP Zemianska Olča
Imre Kucsera SMK-MKP Bodzianské Lúky
Ján Kovács SMK-MKP Virt
Ladislav Rácz SMK-MKP Holiare
Ladislav Drappan SMK-MKP Beša
Ladislav Szúdy SMK-MKP Bory
Karol Vrábel SMK-MKP Farná
Ladislav Molnár SMK-MKP Ipeľské Úľany
Koloman Gasparik SMK-MKP Ipeľský Sokolec
Irén Mikus SMK-MKP Keť
Štefan Kuczman SMK-MKP Lontov
Zoltán Bacsa SMK-MKP Malé Ludince
Viera Pappová SMK-MKP, SDĽ, KDH, HZDS Nový Tekov
Zoltán Fekete SMK-MKP Nýrovce
Ladislav Korčok SMK-MKP Plášťovce
Július Maďar SMK-MKP Sikenica
Arpád Bazsó SMK-MKP Slatina
Ľudovít Kassai SMK-MKP Šalov
Marián Kotora SMK-MKP Tekovské Lužany
Ida Papová SMK-MKP Turá
József Vavreczky SMK-MKP Veľké Ludince
Etela Michlianová SMK-MKP Zalaba
Gejza Nagy SMK-MKP Želiezovce
Gejza Nagy SMK-MKP, SDKÚ Hrkovce
Ladislav Hajdu SMK-MKP Pohranice
Vendelín Száraz SMK-MKP, SDKÚ Čechynce
Alžbeta Gálová SMK-MKP Hosťová
Rudolf Finta SMK-MKP Nitrianske Hrnčiarovce
Ladislav Miskolczi SMK-MKP Andovce
Ján Markovič SMK-MKP, HZDS Bardoňovo
Ladislav Benefi SMK-MKP Kamenín
Tibor Šipoš SMK-MKP Leľa
Aladár Tamás SMK-MKP Malá nad Hronom
Károly Drapák SMK-MKP Mužla
Róbert Kis SMK-MKP Nová Vieska
Zlatica Valentová SMK-MKP Pozba
Florián Jávorka SMK-MKP Rúbaň
Mária Blasková SMK-MKP Sikenička
László Hóka SMK-MKP Strekov
Dezsö Nágel SMK-MKP Svodín
Rozália Marková SMK-MKP Šarkan
János Bób SMK-MKP Zemné
Tibor Kiss SMK-MKP Pavlová
Zuzana Matusková SMK-MKP Nána
Tibor Nagy SMK-MKP Obid
Ján Bukovský SMK-MKP Diakovce
Ferenc Bergendi SMK-MKP Kráľová nad Váhom
Gyula Borsányi SMK-MKP Tešedíkovo
Alajos Baranyay SMK-MKP Žihárec
Zuzana Antaličová SMK-MKP Belina
Aladár Gášpár SMK-MKP Čakanovce
Jozef Agócs SMK-MKP Fiľakovo
František Kováč SMK-MKP Panické Dravce
Dorota Molnárová SMK-MKP Pleš
Peter György SMK-MKP Radzovce
Ladislav Palík SMK-MKP Šávoľ
Štefan Földi SMK-MKP Šíd
Alexander Bacsakai SMK-MKP Biskupice
Jozef Tyrala SMK-MKP Bulhary
Jolana Čechová SMK-MKP Držkovce
Lajos Csolti SMK-MKP Levkuška
Ladislav Bedécs SMK-MKP Polina
Marta Halászová SMK-MKP Leváre
Zoltán Csizmadia SMK-MKP Žiar
Zoltán Mács SMK-MKP Bátka
Juraj Csörnök SMK-MKP Blhovce
Barnabáš Gyenes SMK-MKP Cakov
Katarína Bálintová SMK-MKP Dražice
Štefan Vincze SMK-MKP Drňa
Ján Kisantal SMK-MKP Gemerček
István Zagyi SMK-MKP Gemerské Dechtáre
Zoltán Farkas SMK-MKP Gemerský Jablonec
Jozef Hunyák SMK-MKP Hajnáčka
Mikuláš Szücs SMK-MKP Hubovo
Zoltán Fodor SMK-MKP Husiná
Eva Vargová SMK-MKP Chrámec
Gejza Pogonyi SMK-MKP Janice
Zoltán Feledy SMK-MKP Jesenské
František Máté SMK-MKP Kaloša
Aladár Szajkó SMK-MKP Kesovce
Ľudovít Ligárt SMK-MKP Kráľ
Gyula Köböl SMK-MKP Petrovce
Márta Stubendek SMK-MKP Rimavská Seč
Magdaléna Farkasová SMK-MKP Stará Bašta
Štefan Mede SMK-MKP Studená
Július Molnár SMK-MKP Tachty
Jolana Demeterová SMK-MKP Uzovská Panica
František Nagypál SMK-MKP Vieska nad Blhom
Ladislav Mikó SMK-MKP Valice
Magdaléna Nagy Pá... SMK-MKP Žíp
Irena Hanobiková SMK-MKP Abovce
Ladislav Hubay SMK-MKP Riečka
Gabriel Balogh SMK-MKP Balog nad Ipľom
František Zaťko SMK-MKP Čebovce
Ján Oravec SMK-MKP Čeláre
József Nagy SMK-MKP Dolinka
Eva Egryová SMK-MKP Ďurkovce
Edita Čeryová SMK-MKP Chrastince
Ladislav Mezei SMK-MKP Ipeľské Predmostie
Tibor Ďurkovič SMK-MKP Kamenné Kosihy
Helena Csákyová SMK-MKP Kleňany
Ružena Deáková SMK-MKP Kosihy nad Ipľom
Ladislav Jekkel SMK-MKP Muľa
Irma Benkočová SMK-MKP Olováry
László Jámbor SMK-MKP Opatovská Nová Ves
Štefan Deák SMK-MKP Sečianky
Margita Ďurkovičová SMK-MKP, SDKÚ Slovenské Ďarmoty
Erika Libová SMK-MKP Trebušovce
Štefan Košík SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom
Pavol Mutafov SMK-MKP, SDA, SMER, ANO Košice - Západ
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
Ladislav Lumtzer SMK-MKP, SMER, SDKÚ, ANO Košice - Dargovských Hrdinov
Tibor Béreš SMK-MKP Hosťovce
Jozef Mohňanský SMK-MKP Buzica
Ladislav Bűdi SMK-MKP Cestice
Anna Pappová SMK-MKP Debraď
Alexander Szaniszló SMK-MKP Komárovce
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Michal Hangácsi SMK-MKP Nižný Lánec
Albert Bodnár SMK-MKP Turnianska Nová Ves
Ján Derján SMK-MKP Peder
Ladislav Fazekas SMK-MKP Žarnov
Pavol Molnár SMK-MKP Turňa nad Bodvou
Alexander Miliczky SMK-MKP Dvorníky - Včeláre
Vojtech Gálffy SMK-MKP Milhosť
Mikuláš Köteles SMK-MKP Chorváty
Mária Janičkovičová SMK-MKP, SMER, KDH Zemplínske Kopčany
Viliam Titka SMK-MKP Beša
Imrich Varga SMK-MKP Čičarovce
Ján Jakub SMK-MKP Ižkovce
Vojtech Vašš SMK-MKP Kapušianske Kľačany
Alžbeta Čátyová SMK-MKP Maťovské Vojkovce
Arpád Csuri SMK-MKP Oborín
Alexander Takács SMK-MKP Ptrukša
Elemír Jakab SMK-MKP Veľké Raškovce
Ľudovít Tóth SMK-MKP Veľké Slemence
Štefan Czinke SMK-MKP Vojany
Anna Giczeiová SMK-MKP Bretka
Jozef Hajdu SMK-MKP Gemerská Panica
Alžbeta Kozsárová SMK-MKP Bohúňovo
Július Szepessy SMK-MKP Čoltovo
Valéria Icsová SMK-MKP Drnava
Zoltán Tömöl SMK-MKP Gemerská Hôrka
Gabriel Parti SMK-MKP Hrušov
Pavel Hric SMK-MKP Jablonov nad Turňou
Július Lőrinc SMK-MKP Kečovo
Jozef Kocsis SMK-MKP Kováčová
Mária Jánošdeáková SMK-MKP Lipovník
Štefan Kövesdi SMK-MKP Meliata
Ľudovít Bodnár SMK-MKP Pašková
Valentín Borzy SMK-MKP Slavec
Anna Šomajová SMK-MKP Čučma
František Barci SMK-MKP Jovice
Ondrej Fábián SMK-MKP Kružná
Alexander Pandi SMK-MKP Bačka
Albert Csizmadia SMK-MKP Bara
Pavel Bačo SMK-MKP Boľ
Mihály Szabó SMK-MKP Borša
Dorota Tóthová SMK-MKP Černochov
Csaba Galambos SMK-MKP Čierna
Ladislav Simon SMK-MKP Dobrá
Štefan Bárány SMK-MKP Ladmovce
Árpád Petrik SMK-MKP Malé Trakany
Agnesa Mátéová SMK-MKP Malý Kamenec
Ladislav Rácz SMK-MKP Svätuše
Ladislav Liska SMK-MKP Rad
Viktor Kalán SMK-MKP Sirník
Ladislav Krestyánko SMK-MKP Soľnička
Zoltán Erdélyi SMK-MKP Strážne
František Gecse SMK-MKP Streda nad Bodrogom
Bartolomej Bagoš SMK-MKP Svinice
József Kopasz SMK-MKP Veľké Trakany
Magdaléna Toronyiová SMK-MKP Viničky
Zoltán Szaxon SMK-MKP Zatín
Zdenko Trebuľa SDA, SMK-MKP, SMER, ANO Košice