Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Monika Flašíková ... SF, SZ, SMK-MKP, ĽS-HZDS, SMER Bratislava 39523 32,80 Nezvolený
Slavomír Drozd SF, ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER Bratislava - Ružinov 8211 44,30 Zvolený
Peter Čiernik SZS, SMK-MKP, KDH Bratislava - Staré Mesto 2673 19,65 Nezvolený
Ľudmila Lacková SF, ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER Bratislava - Vrakuňa 1874 47,98 Nezvolený
Ján Batyka SMK-MKP Boldog 135 49,63 Nezvolený
Ladislav Gujber SMK-MKP Hrubý Šúr 254 75,82 Zvolený
Marta Durayová SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 28 9,12 Nezvolený
Mária Takácsová SMK-MKP Nová Dedinka 82 9,03 Nezvolený
Mária Vražovičová SMK-MKP Reca 353 55,59 Zvolený
Gabriela Matúšová SMK-MKP Tureň 252 50,70 Zvolený
Andrea Fülöpová SMK-MKP Veľký Biel 189 21,36 Nezvolený
Baltazár Fejes SMK-MKP Vlky 198 77,34 Zvolený
Alžbeta Borosová SMK-MKP Baka 193 25,91 Nezvolený
Frigyes Matus SMK-MKP Baloň 264 100,00 Zvolený
Helena Vonyiková SMK-MKP Báč 178 56,33 Zvolený
Alfréd Kuczman SMK-MKP Blahová 92 41,82 Nezvolený
Brigita Nagyová SMK-MKP Blatná na Ostrove 238 47,89 Nezvolený
Magdaléna Ághová SMK-MKP Bodíky 144 63,72 Zvolený
Mária Kázmérová SMK-MKP Boheľov 137 66,50 Zvolený
Mária Faragóová SMK-MKP Čakany 77 20,00 Nezvolený
József Kvarda SMK-MKP Čenkovce 284 100,00 Zvolený
István Csikász SMK-MKP Čiližská Radvaň 336 100,00 Zvolený
Oskár Bereczk SMK-MKP Dolný Bar 254 73,20 Zvolený
Éva Csóka SMK-MKP Dolný Štál 220 21,28 Nezvolený
Péter Pázmány SMK-MKP Dunajská Streda 3337 43,08 Zvolený
Iván Fenes SMK-MKP Gabčíkovo 2035 69,15 Zvolený
Vojtech Ravasz SMK-MKP Holice 502 51,54 Zvolený
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto 340 68,83 Zvolený
Jolana Černá SMK-MKP Jahodná 228 28,11 Nezvolený
Lajos Berner SMK-MKP Janíky 407 85,68 Zvolený
Priska Ábrahámová SMK-MKP Jurová 164 52,73 Zvolený
Tibor Both SMK-MKP Kľúčovec 93 100,00 Zvolený
Ladislav Gódány SMK-MKP Kostolné Kračany 445 100,00 Zvolený
Ján Baďanský SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Kvetoslavov 131 28,67 Nezvolený
Pavol Hideghéti SMK-MKP Kyselica 71 82,56 Zvolený
František Szitási SDKÚ-DS, SMK-MKP Lehnice 1165 87,46 Zvolený
Priska Ábrahámová SMK-MKP Lúč na Ostrove 137 26,92 Nezvolený
Eugen Földes SMK-MKP Macov 60 49,18 Nezvolený
Marta Némethová SMK-MKP Mad 31 8,56 Nezvolený
Zoltán Marczell SMK-MKP Malé Dvorníky 531 100,00 Zvolený
Ladislav Morva SMK-MKP Medveďov 209 62,57 Zvolený
Mária Szerdová SMK-MKP Mierovo 162 100,00 Zvolený
Ladislav Bögi SMK-MKP Michal na Ostrove 363 100,00 Zvolený
Tibor Fehér SMK-MKP Nový Život 789 72,12 Zvolený
István Vida SMK-MKP Ňárad 240 54,55 Zvolený
Ladisla Polák SMK-MKP Okoč 1050 100,00 Zvolený
Tibor Mészáros SMK-MKP Oľdza 126 67,02 Zvolený
Vincent Lelkes SMK-MKP Orechová Potôň 368 37,10 Nezvolený
Attila Lázok SMK-MKP Padáň 186 39,83 Nezvolený
Ľudovít Kiss SMK-MKP Pataš 159 100,00 Zvolený
Alajos Rostás SMK-MKP Potônske Lúky 102 100,00 Zvolený
Karol Szitás SMK-MKP Rohovce 125 21,08 Nezvolený
Imrich Bartal SMK-MKP Sap 147 100,00 Zvolený
Károly Domsitz SMK-MKP Šamorín 2404 58,66 Zvolený
László Bacsó SMK-MKP Topoľníky 817 51,84 Zvolený
Alexander Hunka SDKÚ-DS, SMK-MKP Veľká Paka 240 55,81 Zvolený
Ernest Tóth SMK-MKP Veľké Dvorníky 384 100,00 Zvolený
Klára Sárközy SMK-MKP Veľký Meder 1132 27,98 Nezvolený
Jozef Varga SMK-MKP Vojka nad Dunajom 114 37,87 Nezvolený
János Fekete SMK-MKP Vrakúň 748 53,20 Zvolený
Štefan Tóth SMK-MKP Vydrany 323 41,52 Zvolený
Ladislav Farkas SMK-MKP Zlaté Klasy 493 29,09 Nezvolený
Štefan Lukovics SMK-MKP Čierna Voda 664 70,86 Zvolený
Ladislav Papp SMK-MKP Čierny Brod 312 35,82 Nezvolený
Lajos Seres SMK-MKP Dolné Saliby 345 100,00 Zvolený
František Dora SMK-MKP Dolný Chotár 100 100,00 Zvolený
Ján Kolek SMK-MKP Galanta 1050 20,59 Nezvolený
Pavol Dobosy SMK-MKP Horné Saliby 694 100,00 Zvolený
Imre Farkas SMK-MKP Jelka 1229 86,92 Zvolený
Tibor Kosztolányi SMK-MKP Kajal 279 44,01 Zvolený
František Hontvári SMK-MKP Malá Mača 185 100,00 Zvolený
Marta Mészárosová SMK-MKP Matúškovo 569 100,00 Zvolený
Zuzana Takácsová SMK-MKP Mostová 652 70,41 Zvolený
Edmund Csiba SMK-MKP Tomášikovo 293 33,87 Nezvolený
Katarína Forrová SMK-MKP Topoľnica 119 29,90 Nezvolený
František Juhos SMK-MKP Trstice 1272 100,00 Zvolený
Ferdinand Szalay SMK-MKP Váhovce 726 81,48 Zvolený
Štefan Lancz SMK-MKP Veľká Mača 873 65,44 Zvolený
František Gögh SMK-MKP Veľké Úľany 1560 85,95 Zvolený
Erika Kajtár SMK-MKP Bátorové Kosihy 552 31,47 Nezvolený
Edmund Ravasz SMK-MKP Bodza 115 59,28 Zvolený
Imre Kucsera SMK-MKP Bodzianské Lúky 93 100,00 Zvolený
Július Vajlik SMK-MKP Brestovec 175 100,00 Zvolený
János Szigeti SMK-MKP Búč 501 100,00 Zvolený
Zoltán Molnár SMK-MKP Čalovec 234 38,94 Zvolený
Csaba Földes SMK-MKP Číčov 657 78,49 Zvolený
Ján Szénási SMK-MKP Dedina Mládeže 106 37,72 Nezvolený
Ladislav Rácz SMK-MKP Holiare 157 100,00 Zvolený
Ladislav Basternák SMK-MKP Hurbanovo 1386 43,97 Nezvolený
Sára Lucza SMK-MKP Chotín 240 27,30 Zvolený
Mária Zakarová SMK-MKP Iža 98 12,00 Nezvolený
Tibor Toma SMK-MKP Kameničná 364 39,22 Zvolený
Rozália Szalay SMK-MKP Klížska Nemá 242 77,32 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 1148 29,89 Zvolený
Lajos Maurovich H... SMK-MKP Komárno 1112 8,73 Nezvolený
Katarína Olléová SMK-MKP Kravany nad Dunajom 108 21,56 Nezvolený
Béla Keszegh SMK-MKP Marcelová 859 53,25 Zvolený
János Kiss SMK-MKP Martovce 174 38,93 Nezvolený
Pavol Banai Tóth SMK-MKP Moča 202 29,58 Nezvolený
Peter Czékus SMK-MKP Modrany 97 12,34 Nezvolený
Zoltán Takács SMK-MKP Nesvady 344 19,27 Nezvolený
Olga Szabó SMK-MKP Patince 127 34,70 Nezvolený
Ladislav Gellérth... SMK-MKP Pribeta 641 48,56 Zvolený
Eva Kružliak SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 78 15,95 Nezvolený
András Bartal SMK-MKP Sokolce 469 100,00 Zvolený
János Sárközi SMK-MKP Svätý Peter 592 36,23 Nezvolený
Gabriella Nagy SMK-MKP Tôň 167 31,75 Nezvolený
Karol Farkas SMK-MKP Trávnik 137 41,02 Nezvolený
Lajos Csóka SMK-MKP Veľké Kosihy 406 100,00 Zvolený
Ján Kovács SMK-MKP Virt 168 100,00 Zvolený
Ladislav Forró SMK-MKP Vrbová nad Váhom 231 81,91 Zvolený
Ladislav Komjáti SMK-MKP Zemianska Olča 623 57,74 Zvolený
Ladislav Drappan SMK-MKP Beša 171 50,29 Zvolený
Ladislav Szúdy SMK-MKP Bory 143 75,66 Zvolený
Ľudovít Lakatos SMK-MKP Čata 286 41,51 Zvolený
Karol Vrábel SMK-MKP Farná 578 82,93 Zvolený
Juraj Kis SMK-MKP Hokovce 120 37,04 Zvolený
Jozef Szabó SMK-MKP Hontianska Vrbica 19 5,38 Nezvolený
Magdaléna Zsiga SMK-MKP Horná Seč 0 0,00 Nezvolený
Štefan Majer SMK-MKP Horné Turovce 65 21,89 Nezvolený
Arpád Vicze SMK-MKP Horný Pial 85 48,30 Nezvolený
Ľudovít Šánta SMK-MKP Hronovce 51 6,70 Nezvolený
Ladislav Molnár SMK-MKP Ipeľské Úľany 38 16,52 Nezvolený
Koloman Gasparik SMK-MKP Ipeľský Sokolec 203 36,25 Zvolený
Štefan Dohány SMK-MKP Jur nad Hronom 142 26,10 Nezvolený
Jozef Havlík SMK-MKP, SMER, ĽS-HZDS, KSS Kalná nad Hronom 940 81,10 Zvolený
Irén Mikus SMK-MKP Keť 244 60,25 Zvolený
Ivan Murín SMK-MKP, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Levice 1462 14,82 Nezvolený
Štefan Kuczman SMK-MKP Lontov 207 100,00 Zvolený
Zoltán Bacsa SMK-MKP Malé Ludince 102 100,00 Zvolený
Ján Gyepes SMK-MKP Málaš 66 21,29 Nezvolený
Štefan Vitál SMK-MKP Mýtne Ludany 55 10,85 Nezvolený
Viera Pappová SMK-MKP, SF, KDH Nový Tekov 252 49,70 Zvolený
Zoltán Fekete SMK-MKP Nýrovce 266 100,00 Zvolený
Zita Benyová SMK-MKP Ondrejovce 4 1,36 Nezvolený
Viola Petőová SMK-MKP Pastovce 125 36,55 Nezvolený
Ladislav Korčok SMK-MKP Plášťovce 491 100,00 Zvolený
Ľudovít Nagy SMK-MKP Pohronský Ruskov 402 56,38 Zvolený
Zoltán Srna SMK-MKP Sazdice 137 49,82 Nezvolený
Július Maďar SMK-MKP Sikenica 206 100,00 Zvolený
Arpád Bazsó SMK-MKP Slatina 79 39,50 Zvolený
Ladislav Košický SMK-MKP Starý Hrádok 49 42,24 Nezvolený
György Bélik SMK-MKP Šahy 731 26,04 Nezvolený
Ľudovít Kassai SMK-MKP Šalov 145 73,98 Zvolený
Ján Mišík SMK-MKP Tehla 97 30,99 Nezvolený
Marián Kotora SMK-MKP Tekovské Lužany 787 64,99 Zvolený
Ida Papová SMK-MKP Turá 106 65,43 Zvolený
József Vavreczky SMK-MKP Veľké Ludince 234 26,80 Nezvolený
Ladislav Bartoš SMK-MKP Veľké Turovce 80 19,14 Nezvolený
László Urbán SMK-MKP Vyškovce nad Ipľom 91 21,98 Nezvolený
Zoltán Urbán SMK-MKP Zalaba 44 38,60 Nezvolený
Géza Nagy SMK-MKP Želiezovce 418 13,19 Nezvolený
Andrea Gubíková SMK-MKP Žemliare 62 49,60 Nezvolený
Tibor Tóth SMER, SMK-MKP Dolné Obdokovce 224 41,03 Nezvolený
Alžbeta Gálová SMK-MKP Hosťová 125 51,23 Zvolený
Róbert Balkó KDH, SMK-MKP Kolíňany 448 50,45 Zvolený
Jozef Molnár SMK-MKP, KDH Ladice 66 17,23 Nezvolený
Anna Vrábelová SMK-MKP Nitrianske Hrnčiarovce 339 37,33 Zvolený
Ladislav Hajdu SMK-MKP Pohranice 384 63,16 Zvolený
Ladislav Hupka SMK-MKP, OKS, ANO Výčapy - Opatovce 118 11,09 Nezvolený
Ladislav Földessy SMK-MKP Žirany 215 28,70 Nezvolený
Mária Czuczor SMK-MKP Andovce 409 61,04 Zvolený
Ján Markovič SMK-MKP, ĽS-HZDS Bardoňovo 269 61,42 Zvolený
Rudolf Kocsis SMK-MKP Dubník 94 11,38 Nezvolený
Ladislav Dékány SMK-MKP Dvory nad Žitavou 315 12,13 Nezvolený
Zlatica Valentová SMK-MKP Pozba 293 100,00 Zvolený
Flórián Jávorka SMK-MKP Rúbaň 323 100,00 Zvolený
László Hóka SMK-MKP Strekov 549 55,96 Zvolený
György Juhász SMK-MKP Tvrdošovce 1230 61,01 Zvolený
Ladislav Kottlík SMK-MKP Veľký Kýr 910 64,27 Zvolený
János Bób SMK-MKP Zemné 626 100,00 Zvolený
Johana Estélyiová SMK-MKP Diakovce 445 45,09 Nezvolený
Ferenc Bergendi SMK-MKP Kráľová nad Váhom 464 57,28 Zvolený
Štefan Jancsó SMK-MKP Neded 963 90,76 Zvolený
Tibor Baran ZSNS, NÁDEJ, PS, S.O.S., ASV, HZD, KSS, ANO, SF, SMER, SMK-MKP Šaľa 2508 38,17 Nezvolený
Gyula Borsányi SMK-MKP Tešedíkovo 1065 100,00 Zvolený
Július Iván SMK-MKP Vlčany 962 68,42 Zvolený
Alajos Baranyay SMK-MKP Žihárec 634 100,00 Zvolený
Ottó Szvetlík SMK-MKP Bruty 168 38,27 Nezvolený
Štefan Balogh SMK-MKP Gbelce 211 19,52 Nezvolený
Ladislav Baran SMK-MKP Chľaba 16 4,32 Nezvolený
Ladislav Benefi SMK-MKP Kamenín 505 65,58 Zvolený
Katarína Heiszlerová SMK-MKP Kamenný Most 223 32,60 Nezvolený
Tibor Šipoš SMK-MKP Leľa 165 79,71 Zvolený
Aladár Tamás SMK-MKP Malá nad Hronom 148 100,00 Zvolený
Gabriel Antal SMK-MKP Malé Kosihy 44 17,74 Nezvolený
Béla Mészáros SMK-MKP Mužla 282 25,90 Nezvolený
Zuzana Matusková SMK-MKP Nána 430 74,14 Zvolený
Róbert Kis SMK-MKP Nová Vieska 343 76,22 Zvolený
Tibor Nagy SMK-MKP Obid 320 100,00 Zvolený
Mónika Górová SMK-MKP Pavlová 89 48,63 Zvolený
Arpád Valašek SMK-MKP Salka 200 29,07 Nezvolený
Mária Blasková SMK-MKP Sikenička 152 54,09 Zvolený
Dezső Nágel SMK-MKP Svodín 513 38,34 Nezvolený
László Szigeti SMK-MKP Štúrovo 1681 37,42 Nezvolený
Zuzana Antaličová SMK-MKP Belina 99 26,47 Zvolený
Alexander Bacskai SMK-MKP Biskupice 327 89,34 Zvolený
Norbert Adamovič SMK-MKP, ĽS-HZDS Boľkovce 127 33,07 Nezvolený
Jozef Tyrala SMK-MKP Bulhary 99 100,00 Zvolený
Aladár Gášpár SMK-MKP Čakanovce 299 57,72 Zvolený
Jozef Agócs SMK-MKP Fiľakovo 1840 68,58 Zvolený
Ladislav Telek SMK-MKP Fiľakovské Kováče 106 22,46 Nezvolený
Karol Ferencz SMK-MKP Holiša 86 26,96 Nezvolený
Alžbeta Erdélyiová SMK-MKP Kalonda 76 55,88 Zvolený
Péter Csúsz OKS, SMK-MKP Lučenec 1522 17,61 Nezvolený
Barnabáš Rusnák SMK-MKP, OKS Mučín 2 0,57 Nezvolený
František Kováč SDKÚ-DS, SMK-MKP Panické Dravce 249 76,38 Zvolený
Ladislav Kelemen SMK-MKP Pinciná 9 5,73 Nezvolený
Dorota Molnárová SMK-MKP Pleš 93 75,61 Zvolený
Péter György SMK-MKP Radzovce 579 64,84 Zvolený
Tibor Očovay SMK-MKP Rapovce 0 0,00 Nezvolený
Ladislav Palík SMK-MKP Šávoľ 72 100,00 Zvolený
Štefan Földi SMK-MKP Šíd 208 39,02 Zvolený
František Mihály SMK-MKP Šurice 90 30,51 Nezvolený
Erika Šinková SMK-MKP Veľká nad Ipľom 27 5,88 Nezvolený
Július Fukáč SMK-MKP Veľké Dravce 46 13,69 Nezvolený
Irena Hanobiková SMK-MKP Abovce 248 100,00 Zvolený
Gejza Bodnár SMK-MKP Barca 42 21,00 Nezvolený
Zoltán Mács SMK-MKP Bátka 266 52,57 Zvolený
Juraj Csörnök SMK-MKP Blhovce 319 80,96 Zvolený
Barnabáš Gyenes SMK-MKP Cakov 72 49,66 Nezvolený
Eva Forgonová SMK-MKP Dražice 34 30,09 Nezvolený
Jolana Čechová SMK-MKP Držkovce 114 33,73 Nezvolený
Eva Köbölová SMK-MKP Dubovec 113 38,70 Zvolený
Július Miškei SMK-MKP Dulovo 18 18,95 Nezvolený
Attila Palmont SMK-MKP Figa 57 27,27 Nezvolený
Gábor Zsíros SMK-MKP Gemer 170 34,98 Nezvolený
Ján Kisantal SMK-MKP Gemerček 41 100,00 Zvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 173 100,00 Zvolený
Zoltán Farkas SMK-MKP Gemerský Jablonec 240 53,81 Zvolený
Jozef Hunyák SMK-MKP Hajnáčka 510 100,00 Zvolený
Katarína Jakabová SMK-MKP Hodejov 105 13,50 Nezvolený
Róbert Tóth SMK-MKP Hodejovec 59 47,20 Nezvolený
Eva Albertová SMK-MKP Hostice 130 24,30 Nezvolený
Mikuláš Szüč SMK-MKP Hubovo 66 100,00 Zvolený
Zoltán Fodor SMK-MKP Husiná 122 100,00 Zvolený
Helena Genčiová SMK-MKP Chrámec 92 38,33 Nezvolený
Vojtech Bráz SMK-MKP Chvalová 18 17,65 Nezvolený
Július Vincze SMK-MKP Janice 63 100,00 Zvolený
Zoltán Feledy SMK-MKP Jesenské 130 12,01 Nezvolený
František Máté SMK-MKP Kaloša 285 100,00 Zvolený
Aladár Szajkó SMK-MKP Kesovce 75 100,00 Zvolený
Tivadar Karkus SMK-MKP Konrádovce 61 32,28 Nezvolený
Ľudovít Ligárt SMK-MKP Kráľ 440 84,62 Zvolený
Ján Rákosi SMK-MKP Lenartovce 239 77,10 Zvolený
Marta Halászová SMK-MKP Leváre 64 100,00 Zvolený
Lajos Csolti SMK-MKP Levkuška 99 74,44 Zvolený
Štefan Slamka SMK-MKP Licince 58 16,16 Nezvolený
Katarína Kováčová SMK-MKP Neporadza 48 41,03 Zvolený
Peter Horváth SMK-MKP Ožďany 54 8,71 Nezvolený
Július Simon SMK-MKP Padarovce 0 0,00 Nezvolený
Elemér Váradi SMK-MKP Pavlovce 52 25,24 Nezvolený
Gyula Köböl SMK-MKP Petrovce 132 89,80 Zvolený
Ladislav Bedécs SMK-MKP Polina 33 41,25 Nezvolený
Elemír Tóth SMK-MKP Radnovce 252 100,00 Zvolený
Štefan Boros SMK-MKP Rakytník 50 33,56 Nezvolený
Aladár Miklós SMK-MKP Rašice 79 100,00 Zvolený
Štefan Agócs SMK-MKP Riečka 63 43,15 Nezvolený
Márta Stubendek SMK-MKP Rimavská Seč 586 58,95 Zvolený
Zoltán Bán SMK-MKP Rimavská Sobota 656 9,02 Nezvolený
Magdaléna Farkasová SMK-MKP Stará Bašta 110 46,41 Zvolený
Štefan Mede SMK-MKP Studená 61 34,27 Nezvolený
Irma Antalová SMK-MKP Širkovce 82 16,24 Nezvolený
Július Molnár SMK-MKP Tachty 239 70,50 Zvolený
Eva Ľuptáková SMK-MKP Tomášovce 15 11,81 Nezvolený
Ladislav Lax SMK-MKP Tornaľa 1063 28,64 Nezvolený
Jolana Demeterová SMK-MKP Uzovská Panica 146 47,25 Zvolený
Ladislav Miko SMK-MKP Valice 88 100,00 Zvolený
Jozef Bozó SMK-MKP Večelkov 36 19,05 Nezvolený
František Nagypál SMK-MKP Vieska nad Blhom 60 100,00 Zvolený
Karol Herényi SMK-MKP Vyšné Valice 79 43,65 Zvolený
Attila Kóša SMK-MKP Zádor 28 34,15 Nezvolený
Zoltán Csizmadia SMK-MKP Žiar 76 73,79 Zvolený
Magdaléna Nagy Pá... SMK-MKP Žíp 75 100,00 Zvolený
Ľudovít Cseri SMK-MKP Balog nad Ipľom 289 51,61 Zvolený
Zlata Mézešová SMK-MKP Bátorová 14 5,88 Nezvolený
František Zaťko SMK-MKP Čebovce 348 62,59 Zvolený
Ján Oravec SMK-MKP Čeláre 115 47,13 Nezvolený
József Nagy SMK-MKP Dolinka 155 100,00 Zvolený
Eva Egryová SMK-MKP Ďurkovce 63 100,00 Zvolený
Edita Čeryová SMK-MKP Chrastince 103 72,54 Zvolený
Ladislav Mezei SMK-MKP Ipeľské Predmostie 112 29,79 Nezvolený
Tibor Ďurkovič SMK-MKP Kamenné Kosihy 180 90,45 Zvolený
Pavol Suchánsky SMK-MKP Kiarov 86 39,45 Zvolený
Helena Csákyová SMK-MKP Kleňany 171 74,67 Zvolený
Marian Kováčik SMK-MKP Koláre 55 34,59 Nezvolený
Eva Gyurászová SMK-MKP Kosihovce 107 33,75 Zvolený
Silvia Košíková SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 292 83,43 Zvolený
Aladár Alakša SMK-MKP Kováčovce 43 15,64 Nezvolený
Michal Babka SMK-MKP Lesenice 24 6,86 Nezvolený
Ladislav Jekkel SMK-MKP Muľa 57 36,31 Nezvolený
Irma Benkočová SDKÚ-DS, SMK-MKP Olováry 175 75,76 Zvolený
László Jámbor SMK-MKP Opatovská Nová Ves 268 62,91 Zvolený
Štefan Deák SMK-MKP Sečianky 174 100,00 Zvolený
Jozef Híveš SMK-MKP, SDKÚ-DS Seľany 27 17,31 Nezvolený
Ján Šinko KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Slovenské Ďarmoty 105 34,54 Nezvolený
Erika Paulendová SMK-MKP Trebušovce 44 32,59 Nezvolený
Michal Nagy SMK-MKP Veľká Čalomija 213 100,00 Zvolený
Štefan Košík SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 90 100,00 Zvolený
Viktor Kozák SMK-MKP Veľké Zlievce 7 2,70 Nezvolený
Florian Gyurász SMK-MKP Vinica 483 45,44 Nezvolený
František Knapík SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice 21242 43,91 Zvolený
Ladislav Buľko SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Barca 249 18,26 Nezvolený
Ján Kupec SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 230 51,22 Nezvolený
Peter Dečo OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Košická Nová Ves 242 27,41 Nezvolený
Marek Kažimír OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Krásna 949 100,00 Zvolený
Dionýz Bikár SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 12 1,15 Nezvolený
Marián Siksa SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1365 30,92 Nezvolený
Eugen Séman SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Pereš 85 15,71 Nezvolený
Terézia Lengyelová SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sever 1238 27,29 Nezvolený
Daniel Rusnák OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - KVP 1687 36,41 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 797 23,51 Nezvolený
Ľubomír Grega SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Staré Mesto 2061 40,45 Zvolený
Miroslav Soták SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Šaca 223 12,45 Nezvolený
Ján Nigut OKS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Košice - Ťahanovce 327 42,47 Zvolený
Miloš Beca SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Vyšné Opátske 302 100,00 Zvolený
Mikuláš Čečko SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Západ 2072 30,10 Nezvolený
Jozef Mohňanský SMER, SMK-MKP Buzica 414 100,00 Zvolený
Ladislav Bűdi SMK-MKP Cestice 129 30,71 Nezvolený
Henrieta Rédvaiová SMK-MKP Debraď 68 29,82 Nezvolený
Tibor Kočiš SMK-MKP Drienovec 726 100,00 Zvolený
Alexander Miliczky SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 181 100,00 Zvolený
Irena Gajdošová SMK-MKP Háj 105 64,42 Zvolený
Tibor Béres SMK-MKP Hosťovce 96 73,85 Zvolený
Mikuláš Köteles SMK-MKP Chorváty 48 100,00 Zvolený
Jenő Csoltkó SMK-MKP Jasov 203 17,82 Nezvolený
Alexander Szaniszló SMK-MKP Komárovce 156 60,47 Zvolený
Jozef Vitko SMK-MKP Milhosť 92 38,98 Nezvolený
István Zachariaš SMK-MKP Moldava nad Bodvou 1929 88,24 Zvolený
Michal Hangácsi SMK-MKP Nižný Lánec 132 100,00 Zvolený
František Krátky SMK-MKP Peder 96 36,64 Nezvolený
František Bodnár SMK-MKP Rešica 142 100,00 Zvolený
Albert Bodnár SMK-MKP Turnianska Nová Ves 114 54,55 Zvolený
Pavol Molnár SMK-MKP Turňa nad Bodvou 833 61,12 Zvolený
František Šnír SMER, SMK-MKP Veľká Ida 615 56,58 Zvolený
Ladislav Fazekas SMK-MKP Žarnov 152 57,79 Zvolený
Viliam Titka SMK-MKP Beša 208 100,00 Zvolený
Imrich Varga SMK-MKP Čičarovce 406 100,00 Zvolený
Ján Jakub SMK-MKP Ižkovce 49 100,00 Zvolený
Karol Molnár SMK-MKP Kapušianske Kľačany 215 46,24 Zvolený
Július Böszörményi SMK-MKP Krišovská Liesková 70 14,61 Nezvolený
Jolana Žeňuchová SMK-MKP Malé Raškovce 99 62,26 Zvolený
Alžbeta Čátyová SMK-MKP Maťovské Vojkovce 181 50,14 Zvolený
Arpád Csuri SMK-MKP Oborín 296 100,00 Zvolený
Alexander Takács SMK-MKP Ptrukša 255 100,00 Zvolený
László Lakatos SMK-MKP Ruská 224 57,73 Zvolený
Elemér Jakab SMK-MKP Veľké Raškovce 114 53,02 Zvolený
Ľudovít Tóth SMK-MKP Veľké Slemence 320 89,89 Zvolený
Štefan Czinke SMK-MKP Vojany 319 74,71 Zvolený
Barnabáš Dožický SMK-MKP Zemplínske Kopčany 4 2,70 Nezvolený
Alexander Skokan SMK-MKP Ardovo 31 26,27 Nezvolený
Ágnes Takács SMK-MKP Bohúňovo 117 60,94 Zvolený
Vojtech Ičo SMK-MKP Bôrka 164 78,47 Zvolený
Anna Giczeiová SMK-MKP Bretka 196 100,00 Zvolený
Pavol Gášpár SMK-MKP Brzotín 367 59,77 Zvolený
Július Szepessy SMK-MKP Čoltovo 215 74,14 Zvolený
Valéria Icsová SMK-MKP Drnava 154 40,42 Nezvolený
Zoltán Tömöl SMK-MKP Gemerská Hôrka 411 61,43 Zvolený
Milan Majoroš SMK-MKP Gemerská Panica 316 79,20 Zvolený
Arpád Szepesi SMK-MKP Hrhov 375 100,00 Zvolený
Karol Harman SMK-MKP Jablonov nad Turňou 236 43,22 Nezvolený
František Barci SMK-MKP Jovice 254 69,78 Zvolený
Július Lőrinc SMK-MKP Kečovo 187 72,20 Zvolený
Jozef Kocsis SMK-MKP Kováčová 52 100,00 Zvolený
Karol Belopotocky SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 80 19,05 Nezvolený
Ondrej Fábián SMK-MKP Kružná 138 46,78 Zvolený
Mária Jánošdeáková SMK-MKP Lipovník 183 54,79 Zvolený
Csaba Husaník SMK-MKP Meliata 26 18,31 Nezvolený
Zoltán Csefo SMK-MKP Pašková 122 89,71 Zvolený
Ondrej Bartuš SMK-MKP Plešivec 280 30,67 Nezvolený
Valéria Szőllősová SMK-MKP Rudná 21 5,26 Nezvolený
Attila Bodnár SMK-MKP Silica 116 34,02 Nezvolený
Elemír Farkaš SMK-MKP Silická Brezová 76 100,00 Zvolený
Alexander Pandy SMK-MKP Bačka 186 54,87 Zvolený
Albert Csizmadia SMK-MKP Bara 141 64,98 Zvolený
Peter Leczo SMK-MKP Biel 59 7,61 Nezvolený
Pavol Kóbori SMK-MKP Boľ 198 42,76 Nezvolený
Mihály Szabó SMK-MKP Borša 284 42,45 Nezvolený
Gabriela Demeterová SMK-MKP Boťany 66 9,28 Nezvolený
Dionýz Šoltés SMK-MKP Brehov 30 8,88 Nezvolený
Tibor Makkai SMK-MKP Čierna 98 35,00 Nezvolený
Mária Antaliková SMK-MKP Čierna nad Tisou 124 7,82 Nezvolený
Ladislav Simon SMK-MKP Dobrá 170 66,67 Zvolený
István Pásztor SMER, SMK-MKP Kráľovský Chlmec 1043 33,44 Nezvolený
Štefan Bárány SMK-MKP Ladmovce 175 80,28 Zvolený
Michal Zurbola SMK-MKP Leles 634 100,00 Zvolený
František Dóczy SMK-MKP Malá Tŕňa 0 0,00 Nezvolený
Zlatica Kondásová SMK-MKP Malé Trakany 192 29,77 Nezvolený
Csaba Furik SMK-MKP Malý Horeš 318 52,91 Zvolený
Ágnes Máté SMK-MKP Malý Kamenec 218 100,00 Zvolený
Juraj Román SMK-MKP Poľany 86 27,13 Nezvolený
Pavol Fülöp SMK-MKP Pribeník 325 100,00 Zvolený
Ladislav Liska SMK-MKP Rad 267 80,42 Zvolený
Viktor Kalán ĽS-HZDS, SMK-MKP Sirník 224 92,18 Zvolený
Ján Kalinič SMK-MKP, SMER, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 354 100,00 Zvolený
Ladislav Krestyánko SMK-MKP Soľnička 129 74,14 Zvolený
Árpád Majoros SMK-MKP Somotor 361 44,84 Nezvolený
Zoltán Erdélyi SMK-MKP Strážne 296 80,65 Zvolený
František Gecse SMK-MKP Streda nad Bodrogom 629 64,18 Zvolený
Štefan Hornyák SMK-MKP Svätá Mária 253 62,47 Zvolený
Gustáv Liszkai SMK-MKP Svätuše 138 27,06 Zvolený
Ľubomír Hatalovský SMK-MKP Trebišov 6 0,08 Nezvolený
József Kopasz SMK-MKP Veľké Trakany 606 79,32 Zvolený
Magdaléna Toronyiová SMK-MKP Viničky 158 50,00 Nezvolený
Alexander Szabó SMK-MKP Vojka 49 18,70 Nezvolený
Zoltán Szaxon SMK-MKP Zatín 288 67,13 Zvolený