Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Ladislav Gujber MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 220 100,00 Zvolený
Štefan Ruman MOST - HÍD, SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 158 46,33 Nezvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 402 64,01 Zvolený
István Pomichal OKS, KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tomášov 345 27,87 Nezvolený
Attila Danter SMK-MKP Veľký Biel 135 14,47 Nezvolený
Baltazár Fejes SMK-MKP Vlky 180 100,00 Zvolený
Frigyes Matus SMK-MKP Baloň 354 72,54 Zvolený
Brigita Nagyová SMK-MKP Blatná na Ostrove 63 11,98 Nezvolený
Robert Soós SMK-MKP Bodíky 153 69,23 Zvolený
Mária Kázmérová SMK-MKP Boheľov 127 52,92 Zvolený
Andrea Kalmár SMK-MKP Čenkovce 168 24,24 Nezvolený
István Csikász SMK-MKP Čiližská Radvaň 515 72,03 Zvolený
Oskár Bereczk MOST - HÍD, SMK-MKP Dolný Bar 188 100,00 Zvolený
Éva Csóka SMK-MKP Dolný Štál 368 34,55 Zvolený
Zoltán Hájos SMK-MKP Dunajská Streda 4382 56,24 Zvolený
Iván Fenes SMK-MKP Gabčíkovo 1566 56,23 Zvolený
Imrich Vajas SMK-MKP Holice 609 51,57 Zvolený
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto 293 49,33 Zvolený
Alexander Rigó SMK-MKP Jahodná 165 19,25 Nezvolený
Tibor Both SMK-MKP Kľúčovec 156 57,56 Zvolený
Ladislav Gódány SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolné Kračany 400 57,97 Zvolený
Imrich Bors SMK-MKP Kráľovičove Kračany 63 9,22 Nezvolený
Pavol Hideghéti SMK-MKP Kyselica 52 62,65 Zvolený
Priska Ábrahámová SMK-MKP Lúč na Ostrove 147 27,37 Nezvolený
Jozef Fekete SMK-MKP Macov 16 11,35 Nezvolený
Gabriel László SMK-MKP Mad 286 100,00 Zvolený
Ladislav Morva SMK-MKP Medveďov 167 100,00 Zvolený
Jozef Állo SMK-MKP Mierovo 130 46,10 Zvolený
Ladislav Bögi SMK-MKP Michal na Ostrove 301 58,56 Zvolený
Tibor Fehér SMK-MKP Nový Život 718 59,14 Zvolený
Mikuláš Végh SMK-MKP Ňárad 77 16,63 Nezvolený
Ladislav Polák SMK-MKP Okoč 1103 59,43 Zvolený
Tibor Mészáros SMK-MKP Oľdza 164 72,25 Zvolený
Attila Lázok SMK-MKP Padáň 167 30,87 Nezvolený
Ľudovít Kiss SMK-MKP Pataš 190 37,33 Zvolený
Alajos Rostás SMK-MKP Potônske Lúky 124 84,35 Zvolený
Imrich Bartal SMK-MKP Sap 178 51,45 Zvolený
Gabriel Bárdos SMK-MKP Šamorín 2912 62,36 Zvolený
Péter Őry SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 486 73,19 Zvolený
László Bacsó SMK-MKP Topoľníky 1123 61,30 Zvolený
Alexander Hunka SMK-MKP, SDKÚ-DS Veľká Paka 216 42,69 Zvolený
Tibor Molnár SMK-MKP Veľké Blahovo 99 11,30 Nezvolený
Ernest Tóth SMK-MKP Veľké Dvorníky 359 58,18 Zvolený
Alexander Néveri SMK-MKP Veľký Meder 1211 30,18 Zvolený
Jozef Kmotrík SMK-MKP Vojka nad Dunajom 21 6,71 Nezvolený
Ákos Horváth SMK-MKP Vrakúň 625 48,30 Zvolený
Štefan Tóth SMK-MKP Vydrany 200 23,89 Nezvolený
Ladislav Farkas SMK-MKP Zlaté Klasy 444 28,37 Nezvolený
Štefan Mislay SMK-MKP Čierna Voda 238 26,33 Nezvolený
Lajos Seres SMK-MKP Dolné Saliby 376 36,86 Zvolený
František Dora SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Chotár 159 77,56 Zvolený
Zoltán Horváth KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 1134 21,92 Nezvolený
Gabriel Renczes SMK-MKP Horné Saliby 359 25,66 Nezvolený
Tibor Kosztolányi SMK-MKP Kajal 280 40,52 Zvolený
Marta Mészárosová SMK-MKP Matúškovo 843 76,57 Zvolený
Andrea Klabuzai SMK-MKP Mostová 216 24,19 Nezvolený
Irena Dudásová SMK-MKP, SaS Tomášikovo 166 17,38 Nezvolený
Katarína Forrová SMK-MKP Topoľnica 147 32,52 Nezvolený
Margit Cserkó SMK-MKP Trstice 573 28,10 Nezvolený
Ladislav Károly SMK-MKP Váhovce 130 12,28 Nezvolený
František Gőgh SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Veľké Úľany 1107 56,65 Zvolený
Erika Kajtár SMK-MKP Bátorové Kosihy 337 17,02 Nezvolený
Edmund Ravasz SMK-MKP Bodza 62 28,84 Nezvolený
Monika Aradi SMK-MKP Bodzianské Lúky 73 53,28 Zvolený
János Szigeti SMK-MKP Búč 336 41,95 Zvolený
Csaba Földes SMK-MKP Číčov 586 71,12 Zvolený
Ján Szénási SMK-MKP Dedina Mládeže 51 18,09 Nezvolený
Ladislav Rácz SMK-MKP Holiare 223 75,85 Zvolený
Ildikó Basternáková SMK-MKP Hurbanovo 833 25,59 Nezvolený
Sára Lucza SMK-MKP Chotín 364 44,83 Zvolený
István Domin SMK-MKP Iža 220 26,41 Zvolený
Tibor Toma SMK-MKP Kameničná 320 34,78 Nezvolený
Rozália Szalay SMK-MKP Klížska Nemá 222 64,53 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 2757 65,02 Zvolený
László Stubendek SMK-MKP Komárno 4265 31,30 Nezvolený
Gabriel Duka SMK-MKP Kravany nad Dunajom 343 74,24 Zvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 620 46,51 Zvolený
István Keszeg SMK-MKP Martovce 339 83,09 Zvolený
Peter Chudý SMK-MKP Modrany 43 5,44 Nezvolený
Olga Szabó SMK-MKP Patince 153 44,61 Zvolený
Irena Chovanová SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 209 42,31 Nezvolený
András Bartal SMK-MKP Sokolce 428 100,00 Zvolený
Tihamér Gyarmati SaS, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP Svätý Peter 606 35,73 Nezvolený
József Bölcs SMK-MKP Trávnik 65 15,08 Nezvolený
Ján Kovács SMK-MKP Virt 101 100,00 Zvolený
Ladislav Forró SMK-MKP Vrbová nad Váhom 208 60,82 Zvolený
Ladislav Komjáti SMK-MKP Zemianska Olča 711 51,52 Zvolený
Eva Varjúová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 831 60,57 Zvolený
Miroslav Černák SMK-MKP Beša 200 50,89 Zvolený
Pavel Hudák SMK-MKP, MOST - HÍD Čata 214 31,10 Nezvolený
Jozef Hólya SMK-MKP Dolné Semerovce 68 24,29 Nezvolený
Karol Vrábel SMK-MKP Farná 528 68,75 Zvolený
Juraj Kis SMK-MKP Hokovce 309 89,57 Zvolený
Arpád Vicze SMK-MKP Horný Pial 54 30,86 Nezvolený
Štefan Miloszrdný SMK-MKP Jur nad Hronom 78 14,36 Nezvolený
Ladislav Éhn ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kalná nad Hronom 294 26,11 Zvolený
Irén Mikus SMK-MKP Keť 254 57,47 Zvolený
Tamás Lőrincz SMK-MKP Levice 414 4,41 Nezvolený
Štefan Kuczman MOST - HÍD, SMK-MKP Lontov 186 100,00 Zvolený
Irena Paulovičová SMK-MKP Málaš 17 6,23 Nezvolený
Ľudovít Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Pohronský Ruskov 420 67,20 Zvolený
Zoltán Srna SMK-MKP Sazdice 152 56,72 Zvolený
Arpád Bazsó SMK-MKP Slatina 80 100,00 Zvolený
Renáta Kassaiová SMK-MKP Šalov 77 44,25 Nezvolený
Ján Süveg SMK-MKP Šarovce 120 21,78 Nezvolený
Marián Kotora SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tekovské Lužany 483 34,67 Zvolený
Ida Papová SMK-MKP Turá 71 45,51 Nezvolený
Mária Balogová SMK-MKP Veľké Turovce 54 11,74 Nezvolený
László Urbán SMK-MKP Vyškovce nad Ipľom 15 3,50 Nezvolený
Juraj Fehér SMK-MKP Vyšné nad Hronom 30 24,59 Nezvolený
Etela Michlianová SMK-MKP Zalaba 83 100,00 Zvolený
Andrea Gubíková SMK-MKP Žemliare 77 62,10 Zvolený
Štefan Kazán SMK-MKP, MOST - HÍD Branč 240 23,88 Nezvolený
Róbert Kupeček SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Čechynce 266 41,05 Nezvolený
Beňadik Brath SMK-MKP Hosťová 70 27,34 Nezvolený
Róbert Balkó MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 444 100,00 Zvolený
Jozef Molnár SMK-MKP, SDKÚ-DS Ladice 180 40,09 Nezvolený
Klára Tóth SMK-MKP Veľký Cetín 102 10,38 Nezvolený
Mária Czuczor SMK-MKP Andovce 417 51,35 Zvolený
Tibor Černák SMK-MKP Bardoňovo 164 40,69 Zvolený
Mária Čeriová SMK-MKP Bešeňov 431 43,14 Nezvolený
Tibor Salgó SMK-MKP Dvory nad Žitavou 480 19,39 Nezvolený
Zlatica Valentová SMK-MKP Pozba 163 44,29 Zvolený
Flórián Jávorka SMK-MKP Rúbaň 173 32,22 Nezvolený
František Ványi SMK-MKP Strekov 360 35,43 Nezvolený
Ladislav Kottlík SMK-MKP Veľký Kýr 559 34,09 Nezvolený
János Bób SMK-MKP Zemné 830 64,95 Zvolený
László Hajdu SMK-MKP Diakovce 841 75,02 Zvolený
Štefan Jancsó SMK-MKP Neded 857 84,43 Zvolený
Gyula Borsányi SMK-MKP Tešedíkovo 1604 84,82 Zvolený
Július Iván SMK-MKP Vlčany 902 55,44 Zvolený
Alajos Baranyay SMK-MKP Žihárec 662 65,54 Zvolený
Csaba Nagy SMK-MKP Bruty 105 25,06 Nezvolený
František Szőcs SMK-MKP Gbelce 435 41,00 Nezvolený
Ladislav Benefi SMK-MKP Kamenín 435 54,04 Zvolený
Juraj Pušš SMK-MKP Kamenný Most 259 44,73 Nezvolený
Tibor Šipoš SMK-MKP Leľa 75 30,00 Nezvolený
Aladár Tamás SMK-MKP Malá nad Hronom 120 45,11 Nezvolený
Zuzana Matusková SMK-MKP Nána 308 49,04 Zvolený
Róbert Kis SMK-MKP Nová Vieska 287 65,83 Zvolený
Tibor Nagy SMK-MKP Obid 321 47,70 Zvolený
Monika Górová SMK-MKP Pavlová 106 63,86 Zvolený
Dezső Nágel SMK-MKP Svodín 367 27,61 Nezvolený
Erika Vaššová SMK-MKP Belina 41 11,85 Nezvolený
Alexander Bacskai SMK-MKP Biskupice 280 69,83 Zvolený
Jozef Tyrala SMK-MKP Bulhary 26 15,20 Nezvolený
Karol Hegyi SMK-MKP Čakanovce 168 31,58 Nezvolený
Ladislav Estefán SMK-MKP, MOST - HÍD Fiľakovo 989 31,09 Nezvolený
Ladislav Telek SMK-MKP Fiľakovské Kováče 44 11,28 Nezvolený
Ladislav Sabó SMK-MKP Mučín 19 5,56 Nezvolený
Katarína Benčíková SMK-MKP Panické Dravce 117 28,89 Nezvolený
Ladislav Kelemen SMK-MKP Pinciná 25 15,06 Nezvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 503 73,54 Zvolený
Ján Jakab SMK-MKP Rapovce 19 4,19 Nezvolený
Július Ferencz SMK-MKP Šávoľ 208 100,00 Zvolený
Štefan Földi SMK-MKP Šíd 281 53,93 Zvolený
Zoltán Végh SMK-MKP Šurice 201 100,00 Zvolený
Erika Šinková SMK-MKP Veľká nad Ipľom 21 4,20 Nezvolený
Pavel Kapša SMK-MKP Veľké Dravce 107 28,23 Nezvolený
Irena Hanobiková SMK-MKP Abovce 293 77,51 Zvolený
Gejza Lakatoš SMK-MKP Barca 11 4,37 Nezvolený
Zoltán Mács SMK-MKP Bátka 267 46,92 Zvolený
Juraj Csörnök SMK-MKP Blhovce 241 60,86 Zvolený
Csaba Žitňár SMK-MKP Číž 15 4,42 Nezvolený
Krisztián Kovács SMK-MKP Dražice 78 60,94 Zvolený
Jolana Čechová SMK-MKP Držkovce 120 38,22 Nezvolený
Agnesa Katiová SMK-MKP Dubno 41 39,42 Nezvolený
Annamária Gotlíbe... SMK-MKP Dubovec 143 47,83 Zvolený
Ondrej Majoros SMK-MKP Gemer 50 9,51 Nezvolený
Alžbeta Vastagová SMK-MKP Gemerská Ves 154 30,20 Nezvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 166 55,70 Zvolený
Július Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 244 53,98 Zvolený
Zuzana Szamosová SaS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Hajnáčka 230 31,42 Nezvolený
František Rácz RIS, SMK-MKP, SDKÚ-DS Hostice 377 67,56 Zvolený
Mikuláš Szüč SMK-MKP Hubovo 32 35,96 Nezvolený
Zoltán Fodor SMK-MKP Husiná 145 57,54 Zvolený
Vojtech Bari RIS, SMK-MKP Chrámec 84 32,94 Nezvolený
Július Vincze SMK-MKP Janice 64 54,70 Zvolený
Zoltán Feledy SMK-MKP Jesenské 124 12,93 Nezvolený
Attila Magyar SMK-MKP Jestice 47 38,84 Nezvolený
Mikuláš Antóny SMK-MKP Kaloša 39 10,24 Nezvolený
Aladár Szajkó SMK-MKP Kesovce 97 100,00 Zvolený
Ján Rákoši SMK-MKP Lenartovce 170 51,05 Zvolený
Marta Halászová SMK-MKP Leváre 40 61,54 Zvolený
Jozef Madarász SMK-MKP Neporadza 59 47,58 Zvolený
Gejza Szabó SMK-MKP Nová Bašta 16 4,80 Nezvolený
Attila Szabó SMK-MKP, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Padarovce 70 69,31 Zvolený
Elemér Váradi SMK-MKP Pavlovce 72 33,64 Nezvolený
Štefan Oravecz SMK-MKP Polina 40 40,40 Nezvolený
Elemír Tóth SMK-MKP Radnovce 288 72,18 Zvolený
Ján Rencsok SMK-MKP Rakytník 100 60,24 Zvolený
Aladár Miklós SMK-MKP Rašice 66 100,00 Zvolený
Márta Stubendek SMK-MKP Rimavská Seč 570 55,39 Zvolený
František Auxt SMK-MKP Rimavská Sobota 699 9,46 Nezvolený
Alexander Bozó SMK-MKP Rimavské Janovce 37 6,22 Nezvolený
Irma Antalová SMK-MKP Širkovce 90 17,96 Nezvolený
Anna Szögedi SMK-MKP Tornaľa 1420 42,72 Zvolený
Vojtech Demeter SMK-MKP Uzovská Panica 70 20,17 Nezvolený
Ladislav Miko SMK-MKP Valice 95 67,86 Zvolený
Mária Jakabová SMK-MKP Večelkov 70 39,55 Nezvolený
František Nagypál SMK-MKP Vieska nad Blhom 48 44,86 Nezvolený
Ján Czigány SMK-MKP Vlkyňa 163 100,00 Zvolený
Karol Herényi SMK-MKP Vyšné Valice 66 38,82 Zvolený
Elena Csizmadiová SMK-MKP Žiar 6 6,12 Nezvolený
Magdaléna Nagy Pá... SMK-MKP Žíp 66 61,68 Zvolený
Ľudovít Cseri MOST - HÍD, SMK-MKP Balog nad Ipľom 321 60,91 Zvolený
Henrik Tóth SMK-MKP Čebovce 103 16,51 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Dolinka 191 61,41 Zvolený
Eva Egryová MOST - HÍD, SMK-MKP Ďurkovce 46 51,69 Zvolený
Imrich Lacko SMK-MKP Kamenné Kosihy 17 7,11 Nezvolený
Pavol Suchánsky MOST - HÍD, SMK-MKP Kiarov 160 66,39 Zvolený
Helena Csákyová SMK-MKP Kleňany 119 100,00 Zvolený
Valéria Illéšová SMK-MKP Koláre 89 48,11 Nezvolený
Eva Gyurászová ĽS-HZDS, SMER, SMK-MKP, MOST - HÍD Kosihovce 209 71,58 Zvolený
Silvia Košíková SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 216 61,71 Zvolený
Michal Babka SMK-MKP Lesenice 41 12,62 Nezvolený
Irma Benkočová SMK-MKP, SDKÚ-DS Olováry 87 40,65 Nezvolený
László Jámbor SMK-MKP Opatovská Nová Ves 251 61,67 Zvolený
Alžbeta Račková SMK-MKP Trebušovce 40 30,30 Nezvolený
Michal Nagy SMK-MKP Veľká Čalomija 287 74,35 Zvolený
Ladislav Kerata SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 131 56,22 Zvolený
Béla Hrubík SMK-MKP Vinica 634 56,86 Zvolený
František Knapík SZS, OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice 20763 32,66 Nezvolený
Milan Relovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1224 22,32 Nezvolený
Dionýz Slepčík SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 533 58,06 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1450 22,87 Nezvolený
Jozef Filipko DS, KDS, OKS, SMK-MKP, KDH Košice - Sever 1446 24,47 Nezvolený
Iveta Kijevská DS, SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 2638 44,64 Zvolený
Ján Süli SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Staré Mesto 1468 23,17 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Rudolf Bauer SMK-MKP, DS, OKS, KDS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Západ 4690 49,44 Zvolený
Jolana Čonková SMK-MKP Bidovce 78 11,87 Nezvolený
Jozef Mohňanský MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 489 68,58 Zvolený
Ladislav Bűdi SMK-MKP Cestice 117 23,88 Nezvolený
Adriana Pappová SMK-MKP Debraď 149 81,87 Zvolený
Alexander Miliczky SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 176 65,92 Zvolený
Irena Gajdošová SMK-MKP Háj 122 100,00 Zvolený
Tibor Béres SMK-MKP Hosťovce 84 100,00 Zvolený
Mikuláš Köteles SMK-MKP Chorváty 38 44,19 Nezvolený
Jenö Csoltkó SMK-MKP Jasov 228 19,02 Nezvolený
Alexander Szaniszló MOST - HÍD, SMK-MKP Komárovce 131 45,33 Nezvolený
István Zachariaš SMK-MKP Moldava nad Bodvou 2293 52,93 Zvolený
Michal Hangácsi SMK-MKP Nižný Lánec 167 66,53 Zvolený
František Bodnár MOST - HÍD, SMK-MKP Rešica 155 100,00 Zvolený
Albert Bodnár SMK-MKP Turnianska Nová Ves 106 48,85 Zvolený
Pavol Molnár SMK-MKP Turňa nad Bodvou 634 44,71 Zvolený
Ján Rontó SMK-MKP Veľká Ida 114 8,63 Nezvolený
Katarína Flachbar... SMK-MKP Zádiel 26 26,00 Nezvolený
Ladislav Fazekas SMK-MKP Žarnov 102 38,64 Zvolený
Imrich Varga SMK-MKP Čičarovce 409 100,00 Zvolený
Mikuláš Seman SMK-MKP Drahňov 142 23,39 Nezvolený
András Kovács SMK-MKP Kapušianske Kľačany 80 16,39 Nezvolený
Lýdia Capová SMK-MKP Maťovské Vojkovce 130 35,14 Zvolený
Eugen Kovács SMK-MKP Oborín 158 37,62 Nezvolený
Erika Lakatošová SMK-MKP Ruská 107 25,85 Nezvolený
Erika Dőryová SMK-MKP Veľké Raškovce 79 36,74 Nezvolený
Ľudovít Tóth SMK-MKP Veľké Slemence 287 79,94 Zvolený
Ágnes Takács SMK-MKP Bohúňovo 123 59,13 Zvolený
Vojtech Ičo SMK-MKP Bôrka 154 66,09 Zvolený
Anna Giczeiová SMK-MKP Bretka 161 100,00 Zvolený
Pavol Gášpár SDKÚ-DS, SaS, SMK-MKP Brzotín 280 42,49 Zvolený
Július Szepessy SMK-MKP Čoltovo 87 28,52 Nezvolený
Attila Repka SMK-MKP Dlhá Ves 27 7,67 Nezvolený
Valéria Icsová SMK-MKP Drnava 142 36,50 Nezvolený
Zoltán Tömöl ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMK-MKP Gemerská Hôrka 351 55,45 Zvolený
Štefan Zsóri SMK-MKP Gemerská Panica 85 23,22 Nezvolený
Arpád Szepesi SMK-MKP Hrhov 442 66,47 Zvolený
Gabriel Parti SMK-MKP Hrušov 104 46,02 Zvolený
Pavel Hric SMK-MKP Jablonov nad Turňou 297 55,62 Zvolený
František Barci SMK-MKP Jovice 235 56,63 Zvolený
Július Lőrincz SMK-MKP Kečovo 177 81,94 Zvolený
Alexander Soltész SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 80 18,31 Nezvolený
Ladislav Szendi SMK-MKP Kružná 142 46,10 Nezvolený
Tibor Máté SMK-MKP Kunova Teplica 9 2,57 Nezvolený
František Máté MOST - HÍD, SMK-MKP Lipovník 138 38,66 Nezvolený
Zoltán Csefo SMK-MKP Pašková 53 31,18 Nezvolený
Ondrej Bartus SMK-MKP Plešivec 100 8,19 Nezvolený
Róbert Cseh SMK-MKP Silická Jablonica 0 0,00 Nezvolený
Valentín Borzy SMK-MKP Slavec 126 44,52 Zvolený
Oskár Münnich SMK-MKP, ĽS-HZDS, S.O.S., HZD, SF, SMER Švedlár 726 63,96 Zvolený
Albert Csizmadia SMK-MKP Bara 138 62,73 Zvolený
František Czető SMK-MKP, MOST - HÍD Biel 425 53,93 Zvolený
Pavel Kóbori SMK-MKP Boľ 102 23,56 Nezvolený
Ľudovít Laczko KDH, SMK-MKP Borša 97 13,66 Nezvolený
Dionýz Szabó SMK-MKP Boťany 356 51,74 Zvolený
Zoltán Makkai SMK-MKP Čierna 68 21,59 Nezvolený
Mária Antaliková SMK-MKP Čierna nad Tisou 19 1,28 Nezvolený
István Pásztor SMK-MKP Kráľovský Chlmec 701 19,94 Nezvolený
Alžbeta Szabová SMK-MKP Ladmovce 154 70,32 Zvolený
László Farkas SMK-MKP Leles 45 4,77 Nezvolený
Zlatica Kondásová SMK-MKP Malé Trakany 81 12,31 Nezvolený
Csaba Furik SMK-MKP Malý Horeš 290 100,00 Zvolený
Ágnes Máté SMK-MKP Malý Kamenec 175 58,53 Zvolený
Juraj Román SMK-MKP Poľany 53 17,73 Nezvolený
Ernest Fedor SMK-MKP Pribeník 190 32,87 Nezvolený
Ladislav Krestyanko SMK-MKP Soľnička 112 72,26 Zvolený
Ján Juhász SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Somotor 477 53,66 Zvolený
Zoltán Erdélyi SMK-MKP Strážne 56 14,81 Nezvolený
Viktor Tokár MOST - HÍD, SMK-MKP Streda nad Bodrogom 315 28,71 Nezvolený
Štefan Hornyák SMK-MKP Svätá Mária 196 100,00 Zvolený
Gustáv Liszkai SMK-MKP, MOST - HÍD Svätuše 331 100,00 Zvolený
József Kopasz SMK-MKP Veľké Trakany 456 60,24 Zvolený
Ernest Gánoczi SMK-MKP Viničky 52 20,16 Nezvolený
Ján Kajla SMK-MKP Vojka 84 29,68 Nezvolený
Zoltán Szaxon MOST - HÍD, SMK-MKP Zatín 293 64,11 Zvolený
Mikuláš Takács SMK-MKP Zemplín 94 44,34 Zvolený