Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (SMK-MKP)

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Dušan Pekár OKS, SMK-MKP, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Bratislava - Ružinov 8178 39,91 Zvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Ladislav Gujber MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 300 69,28 Zvolený
Ervin Borš SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolná pri Dunaji 179 46,86 Nezvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 437 100,00 Zvolený
Gabriela Matúšová SMK-MKP Tureň 73 11,83 Nezvolený
Baltazár Fejes SMK-MKP Vlky 180 71,15 Zvolený
Frigyes Matus SMK-MKP Baloň 210 100,00 Zvolený
Pavel Janik SMK-MKP Blatná na Ostrove 171 41,30 Nezvolený
Robert Soós SMK-MKP Bodíky 185 88,94 Zvolený
Mária Kázmérová SMK-MKP Boheľov 135 58,95 Zvolený
Judita Nagyová SMK-MKP Čenkovce 70 12,30 Nezvolený
Erzsébet Janík SMK-MKP Čiližská Radvaň 434 63,54 Zvolený
Oskár Bereczk SMER-SD, SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Bar 183 100,00 Zvolený
Éva Csóka SMK-MKP Dolný Štál 366 36,24 Nezvolený
Zoltán Hájos SMK-MKP Dunajská Streda 3194 43,29 Zvolený
Mária Csibová SMK-MKP, MOST - HÍD Dunajský Klátov 209 100,00 Zvolený
Iván Fenes SMK-MKP Gabčíkovo 1306 51,22 Zvolený
Imrich Vajas SMK-MKP Holice 507 46,81 Zvolený
Eduard Zalka SMK-MKP Horné Mýto 214 44,21 Nezvolený
Ladislav Matuška SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 268 75,49 Zvolený
Priska Ábrahámová SMK-MKP Lúč na Ostrove 208 43,33 Nezvolený
Alexander Fenes SMK-MKP Macov 17 10,12 Nezvolený
Gabriel László SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Mad 230 100,00 Zvolený
Ladislav Morva SMK-MKP Medveďov 145 100,00 Zvolený
Dénes Miklós SMK-MKP Ňárad 213 48,85 Nezvolený
Tibor Fehér SMK-MKP Nový Život 569 54,40 Zvolený
Ladislav Polák MOST - HÍD, SMK-MKP Okoč 914 100,00 Zvolený
Tibor Mészáros SMK-MKP Oľdza 144 59,50 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 221 100,00 Zvolený
Ľudovít Kiss SMK-MKP Pataš 99 20,80 Nezvolený
Ladislav Varga SMK-MKP Potônske Lúky 115 100,00 Zvolený
Eleonóra Sárközy SMK-MKP Sap 79 20,68 Nezvolený
Gabriel Bárdos SMK-MKP Šamorín 2529 100,00 Zvolený
Péter Őry SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 479 56,89 Zvolený
László Bacsó SMK-MKP Topoľníky 1165 73,59 Zvolený
Tibor Paksi SMK-MKP Trhová Hradská 171 13,53 Nezvolený
František Tóth SMK-MKP Trnávka 74 25,17 Nezvolený
Ernest Tóth SMK-MKP Veľké Dvorníky 306 44,09 Nezvolený
Alexander Néveri SMK-MKP Veľký Meder 984 25,81 Nezvolený
József Menyhárt SMK-MKP Vrakúň 545 34,06 Nezvolený
Ladislav Balódi SMK-MKP, MOST - HÍD Vydrany 503 100,00 Zvolený
Ottó Csicsay SMK-MKP Zlaté Klasy 1134 76,99 Zvolený
Izabela Varjúová SMK-MKP Čierna Voda 220 24,66 Nezvolený
Ľudovít Kovács SMK-MKP Dolné Saliby 490 49,40 Zvolený
Tibor Kosztolányi SMK-MKP Kajal 294 45,65 Nezvolený
František Hontvári MOST - HÍD, SMK-MKP Malá Mača 252 78,26 Zvolený
Marta Mészárosová SMK-MKP Matúškovo 822 76,75 Zvolený
Adrián Javor SMK-MKP, MOST - HÍD Tomášikovo 138 18,16 Nezvolený
Arpád Borka SMK-MKP Trstice 868 46,97 Nezvolený
Renáta Vargová SMK-MKP Váhovce 250 21,53 Nezvolený
Krisztián Forró SMK-MKP Veľká Mača 534 41,88 Nezvolený
František Gőgh SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Úľany 1217 70,27 Zvolený
Atila Kiszucsan SMK-MKP Bajč 51 7,94 Nezvolený
Roland Labancz MOST - HÍD, SMK-MKP Bátorové Kosihy 1336 82,32 Zvolený
Monika Aradi SMK-MKP Bodzianské Lúky 85 100,00 Zvolený
Csaba Bajkai SMK-MKP Búč 106 14,36 Nezvolený
Csaba Földes SMK-MKP Číčov 481 63,37 Zvolený
Ladislav Rácz SMK-MKP Holiare 240 91,60 Zvolený
Ildikó Basternáková SMK-MKP Hurbanovo 902 29,73 Zvolený
Elek Pákozdi SMK-MKP Chotín 245 28,79 Nezvolený
István Domin SMK-MKP Iža 618 76,30 Zvolený
Tibor Toma SMK-MKP Kameničná 33 3,59 Nezvolený
Rozália Szalay SMK-MKP Klížska Nemá 233 76,90 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 1892 46,42 Zvolený
Attila Czíria SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 3047 29,52 Nezvolený
Gabriel Duka SMK-MKP Kravany nad Dunajom 286 67,93 Zvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 994 58,82 Zvolený
István Keszeg SMK-MKP Martovce 268 64,11 Zvolený
Zoltán Takács SMK-MKP Nesvady 335 16,99 Nezvolený
Olga Szabó SMK-MKP Patince 162 50,78 Zvolený
Jozef Ba.sternák SMK-MKP Pribeta 214 16,21 Nezvolený
Irena Chovanová SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 212 42,91 Nezvolený
András Bartal SMK-MKP Sokolce 383 100,00 Zvolený
Tihamér Gyarmati SMK-MKP Svätý Peter 495 32,91 Nezvolený
Gabriella Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 97 20,73 Nezvolený
Ľudovít Esztergályos SMK-MKP Trávnik 138 36,51 Nezvolený
Ján Kovács SMK-MKP Virt 131 100,00 Zvolený
Ladislav Varga SMK-MKP Vrbová nad Váhom 163 49,10 Nezvolený
Eva Varjúová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 571 47,46 Zvolený
Miroslav Černák SMK-MKP Beša 288 78,47 Zvolený
Marian Csákvári SMK-MKP Čata 168 27,41 Nezvolený
Henrich Csóvány SMK-MKP Dolné Semerovce 110 37,04 Nezvolený
Vlasta Csomorová SMK-MKP Farná 429 55,93 Zvolený
Juraj Kis SMK-MKP Hokovce 267 91,44 Zvolený
Gejza Nagy SMK-MKP Hrkovce 136 62,39 Zvolený
Magdalena Tóthová SMK-MKP Ipeľské Úľany 128 65,31 Zvolený
Ladislav Éhn SMK-MKP, KSS, SMER-SD Kalná nad Hronom 784 70,63 Zvolený
Árpád Hajdú SMK-MKP Keť 135 31,76 Nezvolený
Jozef Smätana SMK-MKP Kubáňovo 69 37,50 Nezvolený
Štefan Kuczman SMK-MKP, MOST - HÍD Lontov 223 59,31 Zvolený
Zoltán Bacsa MOST - HÍD, SMK-MKP Malé Ludince 89 66,42 Zvolený
Helena Jakubíková SMK-MKP Mýtne Ludany 35 7,43 Nezvolený
Peter Köpöncei SMK-MKP Plášťovce 302 33,08 Nezvolený
Ľudovít Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Pohronský Ruskov 309 44,52 Zvolený
Zoltán Srna SMK-MKP Sazdice 133 100,00 Zvolený
Arpád Bazsó SMK-MKP Slatina 109 69,43 Zvolený
Zoltán Oros SMK-MKP Šahy 466 15,24 Nezvolený
Renáta Kassaiová SMER-SD, SMK-MKP, MOST - HÍD Šalov 136 76,40 Zvolený
Ján Süveg SMK-MKP Šarovce 87 15,32 Nezvolený
Marián Kotora SMER-SD, SMK-MKP Tekovské Lužany 567 46,14 Zvolený
Ida Papová SMK-MKP Turá 26 16,15 Nezvolený
Eva Madarásová SMER-SD, SMK-MKP Vyšné nad Hronom 84 100,00 Zvolený
Melinda Bögi Pathó SMK-MKP Zalaba 63 57,27 Zvolený
Andrea Gubíková SMK-MKP Žemliare 69 59,48 Zvolený
Róbert Balkó NOVA, MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 473 100,00 Zvolený
Gejza Korytár SMK-MKP Podhorany 16 2,60 Nezvolený
Mária Czuczor SMK-MKP Andovce 402 48,73 Zvolený
Tibor Černák SMK-MKP Bardoňovo 177 43,81 Zvolený
Štefan Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 620 22,90 Nezvolený
Tomáš Varga SMK-MKP Kamenín 0 0,00 Nezvolený
Juraj Pušš SMK-MKP Kamenný Most 238 37,01 Nezvolený
Valéria Lukácsová SMK-MKP, MOST - HÍD Komoča 231 42,86 Zvolený
Robert Kürti SMK-MKP Ľubá 30 13,10 Nezvolený
Mária Geiszler SMK-MKP Malá nad Hronom 77 29,39 Nezvolený
Iván Farkas SMK-MKP Mužla 581 55,97 Zvolený
Zuzana Matusková MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 252 42,14 Nezvolený
Valéria Geri SMK-MKP Nová Vieska 291 66,44 Zvolený
Tibor Nagy SMK-MKP Obid 257 43,56 Zvolený
Monika Górová SMK-MKP Pavlová 115 100,00 Zvolený
Marta Kamonczová SMK-MKP Rúbaň 100 19,42 Nezvolený
Tímea Kálaziová SMK-MKP Sikenička 116 40,99 Nezvolený
Gabriel Vígh SMK-MKP Svodín 648 52,13 Zvolený
János Bób SMK-MKP Zemné 783 63,71 Zvolený
Štefan Jancsó SMK-MKP Neded 618 53,46 Zvolený
Gyula Borsányi SMK-MKP Tešedíkovo 996 55,52 Zvolený
Gyula Iván SMK-MKP Vlčany 595 44,27 Zvolený
Alajos Baranyay SMK-MKP Žihárec 567 100,00 Zvolený
Jozef Vass SMK-MKP Belina 158 43,65 Nezvolený
Ladislav Noskó SMK-MKP Biskupice 358 76,99 Zvolený
Dezider Szakó SMK-MKP Bulhary 99 52,11 Zvolený
Štefan Dóža SMK-MKP Cinobaňa 5 0,50 Nezvolený
Karol Hegyi SMK-MKP Čakanovce 108 18,91 Nezvolený
Zsuzsanna Szvorák SMK-MKP Fiľakovo 1144 30,23 Nezvolený
Alžbeta Erdélyiová SMK-MKP Kalonda 57 100,00 Zvolený
Katarína Benčíková SMK-MKP Panické Dravce 47 12,98 Nezvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 379 50,74 Zvolený
Štefan Földi SMK-MKP Šíd 68 10,95 Nezvolený
Irena Hanobiková SMK-MKP Abovce 290 76,12 Zvolený
Richard Szajko SMK-MKP, SRK Barca 147 61,25 Zvolený
Juraj Csörnök SMK-MKP Blhovce 218 51,66 Zvolený
Karol Bari SMK-MKP Cakov 119 100,00 Zvolený
Zoltán Lukács SMK-MKP Číž 155 45,32 Nezvolený
Tibor Bodor SMK-MKP Dolné Zahorany 65 48,87 Nezvolený
Krisztián Kovács MOST - HÍD, SMK-MKP Dražice 103 76,30 Zvolený
Júlia Molnárová SMK-MKP Drňa 13 11,11 Nezvolený
Jolana Čechová SMK-MKP Držkovce 83 27,04 Nezvolený
Annamária Gotlíbe... SMK-MKP Dubovec 135 49,82 Zvolený
Marta Szőkeová SMK-MKP Figa 6 2,55 Nezvolený
Róbert Juhász SMK-MKP Gemer 42 8,45 Nezvolený
Štefan Zagyi SDKÚ-DS, SMER-SD, SMK-MKP Gemerské Dechtáre 166 71,24 Zvolený
Levente Hubay SMK-MKP Gemerské Michalovce 27 38,57 Zvolený
Július Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 194 44,60 Zvolený
Zuzana Szamosová NOVA, SMK-MKP Hajnáčka 245 34,95 Nezvolený
Gabriel Gencsi SMK-MKP Hubovo 32 39,02 Zvolený
Zoltán Fodor SMK-MKP Husiná 70 27,24 Nezvolený
Marta Benedeková SMK-MKP, MOST - HÍD Chrámec 85 36,02 Zvolený
Július Vincze SMK-MKP Janice 57 44,53 Nezvolený
Jozef Gazda SMK-MKP Kaloša 53 12,68 Nezvolený
Aladár Szajkó SMK-MKP Kesovce 62 100,00 Zvolený
František Béres SMK-MKP, MOST - HÍD Kráľ 369 69,49 Zvolený
Ján Rákoši MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 171 100,00 Zvolený
Marta Halászová SMK-MKP Leváre 41 100,00 Zvolený
Kristína Cselényiová SMER-SD, SMK-MKP Levkuška 98 100,00 Zvolený
Jozef Madarász SMK-MKP Neporadza 115 80,99 Zvolený
Gyula Köböl SMK-MKP Petrovce 65 100,00 Zvolený
Etela Szkalosová SMK-MKP Polina 20 25,32 Nezvolený
Elemír Tóth SMK-MKP Radnovce 129 29,93 Nezvolený
Aladár Miklós SMK-MKP Rašice 58 100,00 Zvolený
Márta Stubendek SMK-MKP Rimavská Seč 278 26,68 Nezvolený
Andrea Javorová MOST - HÍD, SMK-MKP Rumince 102 40,32 Zvolený
István Farkas SMK-MKP Stará Bašta 50 20,49 Nezvolený
Tibor Balog SMK-MKP Sútor 192 68,33 Zvolený
Norbert Keszi MOST - HÍD, SMK-MKP Štrkovec 144 100,00 Zvolený
Ferdinand Pál SMK-MKP Tachty 83 28,23 Nezvolený
Anna Szögedi SMER-SD, SMK-MKP Tornaľa 1769 58,89 Zvolený
Ladislav Miko SMK-MKP Valice 75 43,10 Zvolený
Oliver Barna SMK-MKP Včelince 171 37,34 Nezvolený
Tibor Kovács SMK-MKP Večelkov 80 47,90 Zvolený
Július Bodon SMK-MKP Vieska nad Blhom 66 58,41 Zvolený
Ján Czigány MOST - HÍD, SMK-MKP Vlkyňa 111 52,86 Zvolený
Karol Herényi SMK-MKP Vyšné Valice 47 36,72 Nezvolený
Jolana Kóšaová SMK-MKP Zádor 36 45,00 Nezvolený
Magdaléna Nagy Pá... SMK-MKP Žíp 33 29,20 Nezvolený
Ľudovít Cseri SMK-MKP Balog nad Ipľom 207 39,66 Nezvolený
Zuzana Bartíková SMK-MKP Bátorová 5 2,12 Nezvolený
Henrik Tóth SMK-MKP Čebovce 182 30,85 Zvolený
Zsolt Régi SMK-MKP Dolinka 170 51,36 Zvolený
Eva Egryová MOST - HÍD, SMK-MKP Ďurkovce 69 74,19 Zvolený
Klára Juhászová SMK-MKP, SMER-SD Kiarov 24 11,32 Nezvolený
Helena Csákyová SMK-MKP Kleňany 114 69,51 Zvolený
Andrej Ivanič SMK-MKP Koláre 55 34,38 Nezvolený
Eva Gyurászová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Kosihovce 200 61,54 Zvolený
Silvia Kosíková SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 213 66,77 Zvolený
Štefan Cseri SMK-MKP Kováčovce 8 3,57 Nezvolený
Mária Péterová SMK-MKP, MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 155 44,67 Nezvolený
Július Siket SMK-MKP Sečianky 20 8,16 Nezvolený
Jozef Híveš SMK-MKP, SDKÚ-DS Seľany 37 28,68 Nezvolený
Marek Krnáč SMK-MKP Trebušovce 68 51,91 Zvolený
Michal Nagy SMK-MKP Veľká Čalomija 305 100,00 Zvolený
Ladislav Kerata MOST - HÍD, SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 142 100,00 Zvolený
Béla Hrubík SMK-MKP Vinica 691 67,88 Zvolený
Tibor Černík MOST - HÍD, SMK-MKP Vrbovka 100 42,55 Nezvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 1637 27,16 Nezvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Erik Haľko SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK-MKP, KDH, SIEŤ Košice - Sever 742 12,97 Nezvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 1366 21,66 Nezvolený
Miroslav Špak SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Sídlisko Ťahanovce 904 18,33 Nezvolený
Ján Nigut NOVA, SMK-MKP, SMER-SD, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Ťahanovce 524 100,00 Zvolený
Igor Jutka SMK-MKP, KDS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Západ 2424 24,16 Nezvolený
Jozef Mohňanský SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 472 75,28 Zvolený
Florián Gazsi SMK-MKP Cestice 76 15,80 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP Debraď 142 77,17 Zvolený
Štefan Bacsó SMK-MKP Drienovec 339 30,00 Nezvolený
Csaba Simkó SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 203 75,19 Zvolený
Tibor Béres SMK-MKP Hosťovce 81 71,05 Zvolený
Mikuláš Köteles SMK-MKP Chorváty 29 36,25 Nezvolený
Štefan Nagy SMK-MKP Milhosť 121 52,84 Zvolený
Irena Petrášová SMK-MKP Moldava nad Bodvou 1195 31,13 Nezvolený
Július Kovács SMK-MKP Nižný Lánec 88 34,92 Nezvolený
František Bodnár SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Rešica 146 100,00 Zvolený
Štefan Majančík SMK-MKP Turňa nad Bodvou 179 12,20 Nezvolený
János Koleszár SMK-MKP Turnianska Nová Ves 125 56,05 Zvolený
Július Beluscsák SMK-MKP, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Veľká Ida 790 65,78 Zvolený
Ján Kulcsár SMK-MKP Žarnov 194 76,38 Zvolený
Alexander Kalán SMK-MKP Beša 178 70,92 Zvolený
Imrich Varga SMK-MKP Čičarovce 371 100,00 Zvolený
Alexander Kondáš SMK-MKP Kapušianske Kľačany 158 32,71 Nezvolený
Lýdia Czapová SMK-MKP Maťovské Vojkovce 182 100,00 Zvolený
Eugen Kovács SMK-MKP Oborín 104 26,67 Nezvolený
Erika Lakatošová SMK-MKP Ruská 157 39,55 Zvolený
Gábor Mihók SMK-MKP Veľké Kapušany 471 15,78 Nezvolený
Erika Dőryová SMK-MKP Veľké Raškovce 53 28,49 Nezvolený
Ľudovít Tóth SMK-MKP Veľké Slemence 276 90,20 Zvolený
Ágnes Takács SMK-MKP Bohúňovo 132 77,65 Zvolený
Vojtech Ičo SMK-MKP Bôrka 143 59,09 Zvolený
Anna Giczeiová SMK-MKP Bretka 185 80,79 Zvolený
Pavol Gášpár SMK-MKP Brzotín 341 63,15 Zvolený
Július Szepessy SMK-MKP Čoltovo 88 30,99 Nezvolený
Valéria Icsová SMK-MKP Drnava 98 24,87 Nezvolený
Štefan Horváth SMK-MKP Hrhov 53 8,28 Nezvolený
Gabriel Parti SMK-MKP Hrušov 143 67,14 Zvolený
František Barci SMK-MKP Jovice 264 64,55 Zvolený
Július Lőrincz SMK-MKP, MOST - HÍD Kečovo 141 62,95 Zvolený
Adrián Dáni SMK-MKP Kováčová 29 100,00 Zvolený
Ondrej Lipták SMK-MKP Kružná 209 80,08 Zvolený
Oľga Liptáková SMK-MKP Meliata 49 43,36 Nezvolený
Adrián Szaniszló SMK-MKP Plešivec 86 7,89 Nezvolený
Alžbeta Sanislóová SMK-MKP Silická Brezová 70 100,00 Zvolený
Valentín Borzy MOST - HÍD, SMK-MKP Slavec 180 67,16 Zvolený
Albert Csizmadia SMK-MKP Bara 108 55,38 Zvolený
Tímea Fábiánová SMK-MKP Biel 33 5,59 Nezvolený
Ladislav Illés SMK-MKP Boľ 147 33,26 Nezvolený
Ľudovít Laczko KDH, SMK-MKP Borša 137 19,13 Nezvolený
Klára Karnayová SMK-MKP Boťany 43 6,54 Nezvolený
Ladislav Slovjak SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Cejkov 373 55,10 Zvolený
Csaba Galambos SMK-MKP Čierna 76 27,54 Nezvolený
Alexander Gilányi SMK-MKP Dobrá 83 30,51 Nezvolený
István Pásztor SMK-MKP Kráľovský Chlmec 761 26,01 Nezvolený
Alžbeta Szabová SMK-MKP Ladmovce 142 82,56 Zvolený
Michal Zurbola SMK-MKP, MOST - HÍD Leles 581 100,00 Zvolený
Peter Tárczy MOST - HÍD, SMK-MKP Malé Trakany 244 39,74 Nezvolený
Csaba Furik SMK-MKP Malý Horeš 392 100,00 Zvolený
Ágnes Máté SMK-MKP Malý Kamenec 124 40,79 Zvolený
Juraj Román SMK-MKP Poľany 22 7,64 Nezvolený
Ernest Fedor SMK-MKP Pribeník 300 51,37 Zvolený
Jaroslav Kalinič SMK-MKP Rad 85 26,32 Nezvolený
Mikuláš Vlasatý SMK-MKP Slovenské Nové Mesto 105 21,78 Nezvolený
Ladislav Krestyanko SMK-MKP Soľnička 89 69,53 Zvolený
Lóránt Kovács SMK-MKP Somotor 71 8,88 Nezvolený
Viktor Tokár SMK-MKP Streda nad Bodrogom 497 46,41 Nezvolený
Štefan Hornyák SMK-MKP Svätá Mária 163 45,66 Zvolený
Gustáv Liszkai MOST - HÍD, SMK-MKP, SMER-SD Svätuše 357 75,16 Zvolený
Magdaléna Kondásová MOST - HÍD, SMK-MKP Svinice 109 76,76 Zvolený
József Kopasz SMK-MKP Veľké Trakany 465 100,00 Zvolený
Martina Sitkárová SMK-MKP Viničky 51 18,35 Nezvolený
Ján Kajla SMK-MKP Vojka 119 46,30 Zvolený
Zoltán Szaxon MOST - HÍD, SMK-MKP Zatín 185 51,39 Zvolený
Mikuláš Takács SMK-MKP Zemplín 116 54,72 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Budaj , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9614 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9217 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 8193 Zvolený
Milan Vetrák , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 5197 Zvolený
Viera Kimerlingová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4838 Zvolený
Jarmila Tvrdá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4392 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4339 Zvolený
Gábor Grendel , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4307 Zvolený
Martin Chren , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4269 Zvolený
Ondrej Dostál , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 3234 Zvolený
Ignác Kolek , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 204 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Radovan Bajer , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 866 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 851 Zvolený
Daniela Šurinová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 703 Zvolený
Martin Pener , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 672 Zvolený
Pavol Jusko , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 591 Zvolený
Peter Turlík , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 529 Zvolený
Martina Fondrková , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 495 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Zsolt Huszár SMK-MKP Boldog 129 Zvolený
Noemi Pikaliová SMK-MKP Boldog 114 Zvolený
Tomáš Kögler SMK-MKP Boldog 112 Zvolený
Zsolt Mészáros SMK-MKP Boldog 106 Zvolený
Loránd Jankó SMK-MKP Boldog 90 Zvolený
Ildikó Lengyel Vi... SMK-MKP Hamuliakovo 258 Zvolený
Robert Botló MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 279 Zvolený
Nikola Karkeszová MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 259 Zvolený
Csaba Takács MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 185 Zvolený
Sándor Bartal SMK-MKP Kalinkovo 296 Zvolený
Valter Matus SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 183 Zvolený
Štefan Ruman SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 157 Zvolený
Juraj Szalay SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 134 Zvolený
Edit Valacsai SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 689 Zvolený
Imrich Lieskovský SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 571 Zvolený
Štefan Szabó SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 517 Zvolený
Jozef Dúcz SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 490 Zvolený
Jozef Szigl SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 436 Zvolený
Gabriel Kenderessy SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 402 Zvolený
Tünde Neszméri SMK-MKP Nová Dedinka 356 Zvolený
Erika Kovácsová SMK-MKP Reca 272 Zvolený
Alžbeta Sándor Nemes SMK-MKP Reca 229 Zvolený
Alžbeta Gyurcsiová SMK-MKP Reca 227 Zvolený
Mária Pomichal SMK-MKP Reca 207 Zvolený
Ľudovít Gyenge SMK-MKP Reca 159 Zvolený
Gyula Bárdos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 858 Zvolený
Gabriella Németh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 769 Zvolený
Mikuláš Bertok SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 693 Zvolený
Rudolf Galambos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 669 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 664 Zvolený
Blažej Vitálos SMK-MKP Tomášov 516 Zvolený
Tibor Tóth SMK-MKP Tomášov 459 Zvolený
Attila Venchich SMK-MKP Tureň 345 Zvolený
Júlia Petríková SMK-MKP Tureň 280 Zvolený
Tibor Rablanský SMK-MKP Tureň 263 Zvolený
Ľudovít Koszorús SMK-MKP Vlky 192 Zvolený
Pavel Dömötör SMK-MKP Vlky 182 Zvolený
Vincent Domonkos SMK-MKP Vlky 133 Zvolený
Valter Árva SMK-MKP Vlky 126 Zvolený
Štefan Godó SMK-MKP Baka 483 Zvolený
Eva Béliová SMK-MKP Baka 283 Zvolený
Zuzana Cziráková SMK-MKP Baloň 170 Zvolený
Štefan Simon SMK-MKP Baloň 157 Zvolený
Július Németh SMK-MKP Baloň 155 Zvolený
Jozef Szabó SMK-MKP Baloň 150 Zvolený
Veronika Vörös Barci SMK-MKP Baloň 142 Zvolený
Helena Lukovicsová SMK-MKP Bodíky 156 Zvolený
Ildikó Füssiová SMK-MKP Boheľov 133 Zvolený
Alexander Kosár Ing SMK-MKP Boheľov 87 Zvolený
Eva Takácsová SMK-MKP Boheľov 76 Zvolený
Jozef Javorka SMK-MKP Čakany 192 Zvolený
Zuzana Kölesová SMK-MKP Čakany 182 Zvolený
Jozef Kász SMK-MKP Čakany 149 Zvolený
Peter Szlanicska SMK-MKP Čenkovce 218 Zvolený
Henrietta Illés Dr. SMK-MKP Čiližská Radvaň 410 Zvolený
Eva Buzgóová SMK-MKP Čiližská Radvaň 305 Zvolený
Zoltán Diószegi SMK-MKP Čiližská Radvaň 301 Zvolený
Otto Füssy SMK-MKP Čiližská Radvaň 263 Zvolený
Éva Csóka SMK-MKP Dolný Štál 387 Zvolený
Attila Karaffa SMK-MKP Dunajská Streda 960 Zvolený
Andrea Herceg SMK-MKP Dunajská Streda 795 Zvolený
Roland Hakszer SMK-MKP Dunajská Streda 709 Zvolený
László Szabó SMK-MKP Dunajská Streda 695 Zvolený
Tünde Brunczviková SMK-MKP Dunajská Streda 689 Zvolený
Ladislav Gútay SMK-MKP Dunajská Streda 621 Zvolený
Juraj Kanovits SMK-MKP Dunajská Streda 612 Zvolený
Zoltán Horváth SMK-MKP Dunajská Streda 605 Zvolený
György Bugár SMK-MKP Dunajská Streda 593 Zvolený
Ivan Nagy SMK-MKP Dunajská Streda 556 Zvolený
Tamás Domonkos SMK-MKP Dunajská Streda 543 Zvolený
Szabolcs Hodosy SMK-MKP Dunajská Streda 541 Zvolený
Ladislav Garay SMK-MKP Dunajská Streda 504 Zvolený
Ákos Horony SMK-MKP Dunajská Streda 480 Zvolený
Juraj Puha SMK-MKP Dunajská Streda 428 Zvolený
Zoltán Molnár SMK-MKP Dunajská Streda 225 Zvolený
Štefan Galántai SMK-MKP Dunajský Klátov 101 Zvolený
Loránt Zalka SMK-MKP Gabčíkovo 407 Zvolený
Arpád Mészáros SMK-MKP Gabčíkovo 336 Zvolený
Juraj Vida SMK-MKP Gabčíkovo 296 Zvolený
Alfréd Mészáros SMK-MKP Gabčíkovo 243 Zvolený
Zoltán Bernáth SMK-MKP Gabčíkovo 232 Zvolený
Róbert Horváth SMK-MKP Gabčíkovo 230 Zvolený
Arpád Csörgő SMK-MKP Gabčíkovo 229 Zvolený
Erik Horváth SMK-MKP Gabčíkovo 229 Zvolený
Tibor Csikmák SMK-MKP Gabčíkovo 226 Zvolený
Peter Pecsuk SMK-MKP Holice 497 Zvolený
Ladislav Láng SMK-MKP Holice 413 Zvolený
Irén Bohony SMK-MKP Holice 385 Zvolený
László Méry SMK-MKP Holice 382 Zvolený
Ferenc Bódis SMK-MKP Horná Potôň 129 Zvolený
Peter Bernáth SMK-MKP Horná Potôň 115 Zvolený
György Csiba SMK-MKP Horná Potôň 106 Zvolený
Juraj Lelkes SMK-MKP Horná Potôň 94 Zvolený
Peter Németh SMK-MKP Horné Mýto 309 Zvolený
Peter Németh SMK-MKP Horné Mýto 294 Zvolený
Pavel Dosztig SMK-MKP Horné Mýto 222 Zvolený
Ján Zsákovics SMK-MKP Horné Mýto 182 Zvolený
Edina Horváthová SMK-MKP Horné Mýto 173 Zvolený
Tibor Bodó SMK-MKP Horný Bar 245 Zvolený
Monika Vargová SMK-MKP Horný Bar 136 Zvolený
Juraj Eššek SMK-MKP Hubice 217 Zvolený
Mária Nagyová SMK-MKP Hubice 209 Zvolený
Alexander Rigó SMK-MKP Jahodná 389 Zvolený
Agáta Rebrová SMK-MKP Jahodná 325 Zvolený
Adrián Nagy Ing. SMK-MKP Jahodná 273 Zvolený
František Czajlik SMK-MKP Jahodná 270 Zvolený
Margita Fucseková... SMK-MKP Jahodná 258 Zvolený
Jolana Černá JUDr. SMK-MKP Jahodná 248 Zvolený
Jozef Takács SMK-MKP Jahodná 233 Zvolený
Elemír Mészáros SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 240 Zvolený
František Varga SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 236 Zvolený
Imre Mészáros SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 220 Zvolený
Leopold Kovács SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 195 Zvolený
Štefan Fekete SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 190 Zvolený
Péter Erdős SMK-MKP Kráľovičove Kračany 337 Zvolený
Jana Majthényiová SMK-MKP Kráľovičove Kračany 217 Zvolený
Ladislav Mészáros SMK-MKP Kráľovičove Kračany 209 Zvolený
Ambróz Pintér SMK-MKP Kútniky 246 Zvolený
Pavol Hideghéti SMK-MKP Kyselica 52 Zvolený
Štefan Varga SMK-MKP Lehnice 422 Zvolený
Imrich Janák SMK-MKP Lehnice 412 Zvolený
Ladislav Nagy SMK-MKP Lehnice 411 Zvolený
Gabriel Aranyossy SMK-MKP Lúč na Ostrove 216 Zvolený
Ildikó Martonová SMK-MKP Lúč na Ostrove 205 Zvolený
Tomáš Csáky SMK-MKP Lúč na Ostrove 184 Zvolený
Eugen Bogyai SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 209 Zvolený
Július Bartalos SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 173 Zvolený
Ladislav Bíró SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 162 Zvolený
Beňadik Bachman SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 152 Zvolený
Ernest Lubinszký SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 141 Zvolený
Imrich Kulacs SMK-MKP Medveďov 113 Zvolený
Tibor Vígh SMK-MKP Medveďov 110 Zvolený
Monika Kulacs SMK-MKP Medveďov 109 Zvolený
Peter Vass SMK-MKP Medveďov 107 Zvolený
František Molnár SMK-MKP Medveďov 107 Zvolený
Oto Sági SMK-MKP Medveďov 101 Zvolený
Rozália Grežová SMK-MKP Medveďov 96 Zvolený
Tomáš Szerda SMK-MKP Mierovo 189 Zvolený
Zoltán Magyarics SMK-MKP Mierovo 159 Zvolený
František Szabados SMK-MKP Mierovo 147 Zvolený
Ján Berger SMK-MKP Mierovo 139 Zvolený
Tünde Maticsová SMK-MKP Michal na Ostrove 267 Zvolený
Jozef Krajčík SMK-MKP Ňárad 195 Zvolený
Izabela Bábicsová SMK-MKP Ňárad 140 Zvolený
Zuzana Werdenichová SMK-MKP Nový Život 491 Zvolený
Arpád Bognár SMK-MKP Nový Život 460 Zvolený
Tibor Bögi SMK-MKP Nový Život 438 Zvolený
Peter Nagy SMK-MKP Nový Život 386 Zvolený
Vojtech Kálmán SMK-MKP Nový Život 369 Zvolený
Eva Razgyelová SMK-MKP Nový Život 362 Zvolený
Ladislav Gútai SMK-MKP Ohrady 496 Zvolený
Ivan Bugár SMK-MKP Ohrady 417 Zvolený
Fridrich Németh SMK-MKP Okoč 413 Zvolený
Tamás László SMK-MKP Okoč 378 Zvolený
Július Varga SMK-MKP Okoč 277 Zvolený
Rozália Algeyerová SMK-MKP Okoč 199 Zvolený
Gábor Inczédi SMK-MKP Okoč 169 Zvolený
Csaba Klúcsik SMK-MKP Oľdza 130 Zvolený
František Kurák SMK-MKP Oľdza 127 Zvolený
Ferenc Mózes SMK-MKP Oľdza 111 Zvolený
Ľudovít Nagy SMK-MKP Oľdza 100 Zvolený
Priska Czúfalová ... SMK-MKP Orechová Potôň 562 Zvolený
Vojtech Sipos Ing. SMK-MKP Orechová Potôň 324 Zvolený
Attila Lázok SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 172 Zvolený
Eugen Andics SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 162 Zvolený
Tibor Horsicza SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 160 Zvolený
Ladislav Kosár SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 143 Zvolený
Ladislav Csiba SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 138 Zvolený
Andrea Viziová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 121 Zvolený
Árpád Both SMK-MKP Pataš 248 Zvolený
Karol Csicsai SMK-MKP Pataš 212 Zvolený
Zoltán Soós SMK-MKP Pataš 198 Zvolený
Bálint Darnai SMK-MKP Pataš 173 Zvolený
Leonard Flaska SMK-MKP Potônske Lúky 77 Zvolený
Zuzana Mezei SMK-MKP Potônske Lúky 75 Zvolený
Zuzana Malecová SMK-MKP Potônske Lúky 71 Zvolený
Alexander Szöcs SMK-MKP Potônske Lúky 69 Zvolený
Renáta Czuczová SMK-MKP Potônske Lúky 53 Zvolený
Róbert Hegyi SMK-MKP Povoda 243 Zvolený
Attila Csölle. Ing. SMK-MKP Povoda 220 Zvolený
Melinda Csóka SMK-MKP Povoda 211 Zvolený
Alojz Orosz SMK-MKP Povoda 186 Zvolený
Zoltán Domonkos SMK-MKP Povoda 175 Zvolený
András Karácsony SMK-MKP Povoda 144 Zvolený
Karol Szitás SMK-MKP Rohovce 343 Zvolený
Zoltán Radványi SMK-MKP Rohovce 272 Zvolený
Blažej Horváth SMK-MKP Rohovce 237 Zvolený
Ľudovít Ürge SMK-MKP Šamorín 250 Zvolený
Tibor Pogány SMK-MKP Šamorín 238 Zvolený
Jozef Nagy SMK-MKP Šamorín 228 Zvolený
Tibor Duducz SMK-MKP Šamorín 210 Zvolený
Angéla Jágerová SMK-MKP Šamorín 205 Zvolený
Pavel Élesztős SMK-MKP Šamorín 203 Zvolený
Koppány Kovács SMK-MKP Šamorín 194 Zvolený
Csaba Orosz SMK-MKP Šamorín 177 Zvolený
Zoltán Faragó SMK-MKP Šamorín 176 Zvolený
Renáta Varga SMK-MKP Šamorín 163 Zvolený
Štefan Andrássy SMK-MKP Šamorín 158 Zvolený
Imrich Tóth SMK-MKP Šamorín 157 Zvolený
Robert Keresztes SMK-MKP Šamorín 157 Zvolený
János Méry SMK-MKP Šamorín 150 Zvolený
Márton Domsitz SMK-MKP Šamorín 131 Zvolený
Edit Bauer SMK-MKP Šamorín 129 Zvolený
Ladislav Czafik SMK-MKP Šamorín 117 Zvolený
Gábor Veres SMK-MKP Šamorín 113 Zvolený
Robert Németh SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 450 Zvolený
Anaklet Nagy SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 414 Zvolený
František Németh SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 382 Zvolený
Ferenc Kiss SMK-MKP Štvrtok na Ostrove 328 Zvolený
Károly Presinszky SMK-MKP Topoľníky 1251 Zvolený
Zsolt Dorák SMK-MKP Topoľníky 1035 Zvolený
Zoltán Nagy SMK-MKP Topoľníky 946 Zvolený
Csaba Rajkovics SMK-MKP Topoľníky 823 Zvolený
Adriana Frühvaldová SMK-MKP Topoľníky 783 Zvolený
Attila Nagy SMK-MKP Topoľníky 715 Zvolený
Erika Nagy SMK-MKP Topoľníky 563 Zvolený
Silvester Tési SMK-MKP Trnávka 138 Zvolený
Peter Kázmér SMK-MKP Veľké Blahovo 253 Zvolený
Pavel Domonkos SMK-MKP Veľké Dvorníky 311 Zvolený
Eugen Stemmer SMK-MKP Veľké Dvorníky 248 Zvolený
Imrich Posztós SMK-MKP Veľké Dvorníky 212 Zvolený
Karol Vígh SMK-MKP Veľké Dvorníky 207 Zvolený
Erika Csibrey SMK-MKP Veľké Dvorníky 206 Zvolený
Piroska Vércse Tóth SMK-MKP Veľké Dvorníky 191 Zvolený
Marian Soóky SMK-MKP Veľký Meder 1155 Zvolený
Koloman Pongrácz SMK-MKP Veľký Meder 937 Zvolený
Alexander Néveri SMK-MKP Veľký Meder 831 Zvolený
Tibor Halász SMK-MKP Vrakúň 634 Zvolený
Rudolf Uher SMK-MKP Vrakúň 634 Zvolený
Ákos Horváth SMK-MKP Vrakúň 634 Zvolený
Peter Kiss SMK-MKP Vrakúň 492 Zvolený
Béla Győri SMK-MKP Vydrany 262 Zvolený
František Szabó SMK-MKP Vydrany 215 Zvolený
Katarína Kálmánová SMK-MKP Vydrany 194 Zvolený
Peter Csóka SMK-MKP Vydrany 188 Zvolený
Oskár Horony SMK-MKP Zlaté Klasy 660 Zvolený
Zsolt Kiss SMK-MKP Zlaté Klasy 640 Zvolený
Ibolya Pőcz SMK-MKP Zlaté Klasy 630 Zvolený
Vincent Lovász SMK-MKP Zlaté Klasy 593 Zvolený
Jozef Rajcsányi SMK-MKP Zlaté Klasy 568 Zvolený
Judita Fördősová SMK-MKP Zlaté Klasy 555 Zvolený
Ibolya Szikelová SMK-MKP Zlaté Klasy 515 Zvolený
Olivér Stercel SMK-MKP Zlaté Klasy 509 Zvolený
Róbert Pőcz SMK-MKP Zlaté Klasy 498 Zvolený
Ján Nagy SMK-MKP Zlaté Klasy 494 Zvolený
Arnold Szabó SMK-MKP Zlaté Klasy 412 Zvolený
Štefan Mislay SMK-MKP Čierna Voda 509 Zvolený
František Kubik SMK-MKP Čierny Brod 359 Zvolený
Kamil Zaťko SMK-MKP Čierny Brod 357 Zvolený
Ladislav Papp SMK-MKP Čierny Brod 335 Zvolený
Oto Culinka SMK-MKP Čierny Brod 331 Zvolený
Priska Viczénová SMK-MKP Čierny Brod 323 Zvolený
Tibor Pavel SMK-MKP Čierny Brod 302 Zvolený
Ildikó Serczelová SMK-MKP Čierny Brod 266 Zvolený
Richard Škúci SMK-MKP Dolné Saliby 594 Zvolený
József Berényi SMK-MKP Dolné Saliby 496 Zvolený
Ladislav Pleva SMK-MKP Dolné Saliby 489 Zvolený
Ladislav Francisti SMK-MKP Dolné Saliby 454 Zvolený
Ildikó Zsalkovicsová SMK-MKP Dolné Saliby 402 Zvolený
Zsolt Szabados SMK-MKP Dolné Saliby 396 Zvolený
Culinka Ladislav SMK-MKP Dolný Chotár 76 Zvolený
Gašpar Papp SMK-MKP Dolný Chotár 58 Zvolený
Peter Závodský SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 861 Zvolený
Zoltán Horváth SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 741 Zvolený
Helena Kertészová SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 740 Zvolený
László Biró SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 677 Zvolený
Zsolt Barczi SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 666 Zvolený
Jozef Gál SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 635 Zvolený
László Benkovics SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 630 Zvolený
Ján Marsall SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 263 Zvolený
Ján Stratinský SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 257 Zvolený
Imrich Molnár SMK-MKP Horné Saliby 397 Zvolený
Erika Deák SMK-MKP Horné Saliby 340 Zvolený
Zsolt Czinege SMK-MKP Horné Saliby 315 Zvolený
Pál Perleczký SMK-MKP Horné Saliby 280 Zvolený
Peter Papp SMK-MKP Horné Saliby 266 Zvolený
Blanka Kovácsová SMK-MKP Jelka 546 Zvolený
Igor Budai SMK-MKP Jelka 534 Zvolený
Zoltán Deák SMK-MKP Jelka 505 Zvolený
Ilona Kántor Rőth SMK-MKP Jelka 494 Zvolený
Štefan Tóth SMK-MKP Jelka 458 Zvolený
Gyöngyike Borsány... SMK-MKP Kajal 245 Zvolený
Mgr. Gergely Agócs SMK-MKP Kráľov Brod 398 Zvolený
Csaba Erdélyi SMK-MKP Kráľov Brod 376 Zvolený
Dušan Hirka SMK-MKP Kráľov Brod 368 Zvolený
Ing. Zsolt Marczibál SMK-MKP Kráľov Brod 355 Zvolený
Mgr. Tomáš Vadkerti SMK-MKP Kráľov Brod 232 Zvolený
Marek Babóš SMK-MKP Malá Mača 215 Zvolený
Alexander Rózsa SMK-MKP Malá Mača 208 Zvolený
Lýdia Popluhárová SMK-MKP Malá Mača 207 Zvolený
Attila Oravec SMK-MKP Malá Mača 197 Zvolený
Karol Mészáros SMK-MKP Malá Mača 181 Zvolený
Štefan Katona SMK-MKP Malá Mača 170 Zvolený
László Pék SMK-MKP Matúškovo 480 Zvolený
Ildikó Szőcsová SMK-MKP Matúškovo 423 Zvolený
Tibor Mészáros SMK-MKP Matúškovo 412 Zvolený
Július Oláh SMK-MKP Matúškovo 405 Zvolený
Peter Győri SMK-MKP Matúškovo 397 Zvolený
Ernest Panyik SMK-MKP Matúškovo 368 Zvolený
Levente Cservenka SMK-MKP Mostová 524 Zvolený
Dionýz Szabó SMK-MKP Mostová 421 Zvolený
Tibor Klabuzai SMK-MKP Mostová 395 Zvolený
Andrea Klabuzai SMK-MKP Mostová 347 Zvolený
PaedDr. Attila Ta... EDS, SMK-MKP Sládkovičovo 537 Zvolený
Ing. Alexander Ka... EDS, SMK-MKP Sládkovičovo 506 Zvolený
Tibor Kohút SMK-MKP Tomášikovo 365 Zvolený
Imrich Kollár SMK-MKP Topoľnica 140 Zvolený
Katarína Forrová SMK-MKP Topoľnica 135 Zvolený
Arpád Borka SMK-MKP Trstice 944 Zvolený
Zoltán Juhos SMK-MKP Trstice 937 Zvolený
Gabriel Králik SMK-MKP Trstice 935 Zvolený
Margit Cserkó SMK-MKP Trstice 857 Zvolený
Tibor Czakó SMK-MKP Trstice 844 Zvolený
Zuzana Szarková SMK-MKP Trstice 834 Zvolený
Róbert Lukács SMK-MKP Trstice 709 Zvolený
Ladislav Bartalos SMK-MKP Trstice 694 Zvolený
Beatrix Rózsa SMK-MKP Trstice 619 Zvolený
Róbert Jalsovszky SMK-MKP Váhovce 436 Zvolený
Zuzana Csőzová SMK-MKP Váhovce 381 Zvolený
Eugen Horváth SMK-MKP Váhovce 345 Zvolený
Dagmar Kosnáčová SMK-MKP Veľká Mača 669 Zvolený
Magdaléna Hrbáček SMK-MKP Veľká Mača 537 Zvolený
Krisztián Forró SMK-MKP Veľká Mača 533 Zvolený
István Gál SMK-MKP Veľká Mača 481 Zvolený
Tomáš Lancz SMK-MKP Veľká Mača 436 Zvolený
Jozef Sztraka SMK-MKP Veľké Úľany 777 Zvolený
Kristián Sercel SMK-MKP Veľké Úľany 771 Zvolený
Katarína Bózsingová SMK-MKP Veľké Úľany 755 Zvolený
Imrich Karácsony SMK-MKP Vozokany 440 Zvolený
Tamás Zupko SMK-MKP Vozokany 415 Zvolený
Gábor Tóth SMK-MKP Vozokany 408 Zvolený
Ladislav Pavlovič SMK-MKP Vozokany 295 Zvolený
Csaba Hoboth SMK-MKP Vozokany 287 Zvolený
Denisa Mareková SMK-MKP Bajč 215 Zvolený
Erika Pálinkás SMK-MKP Bátorové Kosihy 591 Zvolený
Tibor Dolník SMK-MKP Bátorové Kosihy 588 Zvolený
Zoltán Bóna SMK-MKP Bátorové Kosihy 569 Zvolený
Tibor Szabó SMK-MKP Bátorové Kosihy 563 Zvolený
János Bachorecz SMK-MKP Bátorové Kosihy 475 Zvolený
Erzsébet Csicsóová SMK-MKP Bodza 74 Zvolený
Eva Véghová SMK-MKP Bodza 65 Zvolený
Vojtech Borsányi SMK-MKP Bodzianské Lúky 74 Zvolený
István György Aradi SMK-MKP Bodzianské Lúky 61 Zvolený
Anikó Vermes SMK-MKP Bodzianské Lúky 61 Zvolený
Ladislav Bagin SMK-MKP Bodzianské Lúky 57 Zvolený
Štefan Szukola SMK-MKP Brestovec 129 Zvolený
Gábor Molnár SMK-MKP Búč 256 Zvolený
Zoltán Balogh SMK-MKP Čalovec 314 Zvolený
Árpád Szoboszlai SMK-MKP Čalovec 300 Zvolený
Imrich Balogh SMK-MKP Čalovec 236 Zvolený
Ondrej Mező SMK-MKP Číčov 436 Zvolený
Štefan Katona SMK-MKP Číčov 406 Zvolený
Iveta Borsiczká SMK-MKP Číčov 378 Zvolený
Kristián Kóša SMK-MKP Číčov 373 Zvolený
Terézia Bödőková SMK-MKP Číčov 352 Zvolený
Magdaléna Csémiová SMK-MKP Holiare 216 Zvolený
Juraj Kürthy SMK-MKP Holiare 215 Zvolený
Tomáš Inczédi SMK-MKP Holiare 213 Zvolený
Terézia Katonová SMK-MKP Holiare 209 Zvolený
Anton Vendégh SMK-MKP Holiare 197 Zvolený
Ildikó Basternáková SMK-MKP Hurbanovo 1113 Zvolený
Zoltán Hegyi SMK-MKP Hurbanovo 1023 Zvolený
Zoltán Ondrušek SMK-MKP Hurbanovo 999 Zvolený
Peter Ondrusek SMK-MKP Hurbanovo 953 Zvolený
Georgína Radošická SMK-MKP Hurbanovo 772 Zvolený
István Csintalan SMK-MKP Chotín 351 Zvolený
Mikuláš Hencz SMK-MKP Chotín 348 Zvolený
Csaba Csintalan SMK-MKP Chotín 337 Zvolený
Róbert Rancsó SMK-MKP Chotín 328 Zvolený
Viktória Šmahóová SMK-MKP Chotín 310 Zvolený
Marián Tóth SMK-MKP Imeľ 573 Zvolený
Alica Belokostols... SMK-MKP Imeľ 446 Zvolený
Erika Pastoreková SMK-MKP Imeľ 445 Zvolený
Peter Ryšavý SMK-MKP Imeľ 392 Zvolený
Viktória Harisová SMK-MKP Imeľ 336 Zvolený
Zsolt Bakai SMK-MKP Iža 446 Zvolený
František Sámson SMK-MKP Iža 321 Zvolený
Csilla Broczká SMK-MKP Iža 300 Zvolený
Štefan Bélai SMK-MKP Iža 264 Zvolený
Julianna Bulajcsí... SMK-MKP Iža 248 Zvolený
Tibor Lőrincz Ing. SMK-MKP Kameničná 360 Zvolený
Pál Beke SMK-MKP Klížska Nemá 191 Zvolený
Erika Bekeová SMK-MKP Klížska Nemá 187 Zvolený
Vidor Hegedűs SMK-MKP Klížska Nemá 160 Zvolený
Ádám Nagy SMK-MKP Klížska Nemá 146 Zvolený
Imre Horváth SMK-MKP Klížska Nemá 144 Zvolený
Benedikta Horsiová SMK-MKP Klížska Nemá 120 Zvolený
Miklós Viola SMK-MKP Kolárovo 1031 Zvolený
Árpád Horváth SMK-MKP Kolárovo 951 Zvolený
Beáta Koczkás SMK-MKP Kolárovo 765 Zvolený
Róbert Madarász SMK-MKP Kolárovo 596 Zvolený
Michal Gőgh SMK-MKP Kolárovo 570 Zvolený
István Samu SMK-MKP Kolárovo 540 Zvolený
Tamás Varga SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1567 Zvolený
Szilárd Ipóth SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1481 Zvolený
Imre Andruskó SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1344 Zvolený
György Batta SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1264 Zvolený
Tibor Bastrnák SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1189 Zvolený
Zsolt Feszty SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1032 Zvolený
Béla Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 979 Zvolený
Peter Korpás SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 971 Zvolený
Gergely Finta Mgr. SMK-MKP Kravany nad Dunajom 250 Zvolený
Katarína Olléová ... SMK-MKP Kravany nad Dunajom 221 Zvolený
Peter Varga Ing. SMK-MKP Kravany nad Dunajom 173 Zvolený
Vojtech Hromada SMK-MKP Kravany nad Dunajom 159 Zvolený
Ildikó Lanczová Mgr. SMK-MKP Marcelová 846 Zvolený
Peter Pálinkás SMK-MKP Marcelová 799 Zvolený
Róbert Viderman Ing. SMK-MKP Marcelová 779 Zvolený
Csaba Sándor Ing. SMK-MKP Marcelová 678 Zvolený
Béla Keszegh Mgr. SMK-MKP Marcelová 500 Zvolený
Ladislav Fazekas SMK-MKP Marcelová 460 Zvolený
Zoltán Erdélyi SMK-MKP Martovce 271 Zvolený
Norbert Zvoncsár SMK-MKP Martovce 239 Zvolený
Gabriel Keszeg SMK-MKP Martovce 224 Zvolený
Adam Molnár SMK-MKP Martovce 224 Zvolený
Dezider Kocsis SMK-MKP Martovce 189 Zvolený
Szilárd Szénási SMK-MKP Martovce 185 Zvolený
Tibor Bábi Ing. SMK-MKP Moča 314 Zvolený
Eugen Orosz Ing. SMK-MKP Moča 232 Zvolený
Michal Antal SMK-MKP Moča 225 Zvolený
Gejza Kele SMK-MKP Moča 223 Zvolený
László Jókai SMK-MKP Moča 210 Zvolený
Andrea Jókai SMK-MKP Moča 186 Zvolený
Štefan Igar SMK-MKP Modrany 320 Zvolený
Anna Mácsodi SMK-MKP Modrany 234 Zvolený
Juraj Miškovič SMK-MKP Nesvady 917 Zvolený
Mária Tóthová SMK-MKP Nesvady 542 Zvolený
Róbert Dobosi SMK-MKP Nesvady 531 Zvolený
Zoltán Takács SMK-MKP Nesvady 504 Zvolený
Zoltán Haris SMK-MKP Nesvady 489 Zvolený
Anikó Török Ing. SMK-MKP Okoličná na Ostrove 502 Zvolený
Anita Nagyová SMK-MKP Okoličná na Ostrove 385 Zvolený
Laura Vass Mgr. SMK-MKP Okoličná na Ostrove 337 Zvolený
Olga Szabó JUDr. SMK-MKP Patince 148 Zvolený
Zoltán Hornyák SMK-MKP Patince 109 Zvolený
Norbert Zsitva SMK-MKP Pribeta 644 Zvolený
Zoltán Zahorcsek SMK-MKP Pribeta 577 Zvolený
Anita Sukolová SMK-MKP Pribeta 465 Zvolený
Koloman Benda SMK-MKP Pribeta 416 Zvolený
Endre Kovács-Csomor SMK-MKP Pribeta 408 Zvolený
Attila Vörös SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 240 Zvolený
Erzsébet Kalácska SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 217 Zvolený
Irena Chovanová SMK-MKP Radvaň nad Dunajom 215 Zvolený
Barnabáš Bajcsi SMK-MKP Sokolce 349 Zvolený
Štefan Kucsora SMK-MKP Sokolce 302 Zvolený
Andrea Kovács SMK-MKP Sokolce 284 Zvolený
Tibor Domonkos SMK-MKP Sokolce 284 Zvolený
Peter Lelkes SMK-MKP Sokolce 283 Zvolený
František Mayer SMK-MKP Sokolce 269 Zvolený
Peter Kovács SMK-MKP Sokolce 246 Zvolený
Tihamér Gyarmati SMK-MKP Svätý Peter 534 Zvolený
Jozef Zakar SMK-MKP Svätý Peter 498 Zvolený
Róbert Závodný SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 244 Zvolený
György Csík Mgr. SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 239 Zvolený
Attila Magyarics SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 235 Zvolený
Zalán Csizmadia SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 202 Zvolený
Ľudovít Esztergályos SMK-MKP Trávnik 142 Zvolený
Ján Góth SMK-MKP Virt 102 Zvolený
Márie Kiripolská SMK-MKP Virt 75 Zvolený
Ivan Botek SMK-MKP Virt 69 Zvolený
Viera Árendáš SMK-MKP Virt 59 Zvolený
Jozef Habardik SMK-MKP Vrbová nad Váhom 232 Zvolený
Boglárka Czafrang... SMK-MKP Vrbová nad Váhom 158 Zvolený
Ladislav Varga SMK-MKP Vrbová nad Váhom 155 Zvolený
Attila Bučai SMK-MKP Vrbová nad Váhom 133 Zvolený
Terézia Ruhášová SMK-MKP Vrbová nad Váhom 132 Zvolený
Zsolt Polgár SMK-MKP Zemianska Olča 414 Zvolený
Marianna Lajos SMK-MKP Zemianska Olča 324 Zvolený
Viktor Szabó MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 541 Zvolený
Peter Koczkás MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 528 Zvolený
József Jandás MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 475 Zvolený
Peter Varjú MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 458 Zvolený
Tomáš Molnár MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 450 Zvolený
Mária Sebestyénová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 447 Zvolený
Ladislav Dudáš SMK-MKP Bajka 80 Zvolený
Miroslav Černák SMK-MKP Beša 201 Zvolený
Ladislav Zöld SMK-MKP Beša 194 Zvolený
Róbert Karika SMK-MKP Beša 158 Zvolený
Vojtech Kosár SMK-MKP Beša 149 Zvolený
Ondrej Kökény SMK-MKP Bory 99 Zvolený
Erik Bonďa SMK-MKP Bory 57 Zvolený
Marian Csákvári SMK-MKP Čata 304 Zvolený
Sylvia Török SMK-MKP Čata 226 Zvolený
Anton Prandorffy SMK-MKP Demandice 191 Zvolený
Mária Bócová SMK-MKP Dolné Semerovce 149 Zvolený
Peter Škubla SMK-MKP Dolné Semerovce 140 Zvolený
Henrich Csóvány SMK-MKP Dolné Semerovce 136 Zvolený
Jozef Hólya SMK-MKP Dolné Semerovce 111 Zvolený
Emese Farkas SMK-MKP Farná 443 Zvolený
Zsolt Góra SMK-MKP Farná 443 Zvolený
Enikő Baláž SMK-MKP Farná 422 Zvolený
Peter Felyo SMK-MKP Hokovce 208 Zvolený
Tibor Stehlík SMK-MKP Hokovce 204 Zvolený
Ľudovít Marček Ing. SMK-MKP Hokovce 185 Zvolený
Gabriel Kanta Mgr. SMK-MKP Hokovce 168 Zvolený
Mária Príbojová SMK-MKP Hokovce 161 Zvolený
Ján Velebný SMK-MKP Hokovce 131 Zvolený
Gabriel Végh Ing. SMK-MKP Horná Seč 163 Zvolený
Mikuláš Mészáros SMK-MKP Horné Semerovce 186 Zvolený
Ladislav Kázmér SMK-MKP Horné Turovce 302 Zvolený
Mária Fábián SMK-MKP Horné Turovce 194 Zvolený
Alexander Okoš SMK-MKP Hrkovce 137 Zvolený
Eva Šilleová SMK-MKP Hrkovce 92 Zvolený
Melinda Saróková SMK-MKP Hrkovce 88 Zvolený
Tibor Šánta SMK-MKP Hronovce 308 Zvolený
Alžbeta Némenthová SMK-MKP Hronovce 295 Zvolený
Gabriel Velebný SMK-MKP Ipeľské Úľany 109 Zvolený
Tibor Kovács SMK-MKP Ipeľské Úľany 102 Zvolený
Balázs Jánoska SMK-MKP Ipeľské Úľany 90 Zvolený
Magdaléna Bartošová SMK-MKP Ipeľské Úľany 83 Zvolený
Gejza Zimerman SMK-MKP Ipeľský Sokolec 248 Zvolený
Arpád Németh SMK-MKP Ipeľský Sokolec 248 Zvolený
Juraj Szondi SMK-MKP Ipeľský Sokolec 148 Zvolený
Katarína Horváthová SMK-MKP Ipeľský Sokolec 143 Zvolený
István Dohány SMK-MKP Jur nad Hronom 221 Zvolený
Vojtech Duba SMK-MKP Jur nad Hronom 190 Zvolený
Gabriel Molnár SMK-MKP Keť 189 Zvolený
József Bohák SMK-MKP Keť 187 Zvolený
Irén Mikus SMK-MKP Keť 184 Zvolený
Zsolt Német SMK-MKP Kubáňovo 97 Zvolený
Csaba Tolnai MOST - HÍD, SMK-MKP Levice 1076 Zvolený
Zuzana Bárányová SMK-MKP Lontov 175 Zvolený
Miloš Peszeki SMK-MKP Lontov 158 Zvolený
Zlatica Baltazárová SMK-MKP Lontov 135 Zvolený
Attila Šafár SMK-MKP Málaš 99 Zvolený
Attila Baka SMK-MKP Malé Ludince 75 Zvolený
Alžbeta Tóthová SMK-MKP Malé Ludince 64 Zvolený
Attila Császár SMK-MKP Malé Ludince 60 Zvolený
Alexander Baka SMK-MKP Malé Ludince 58 Zvolený
Gyula Kiss SMK-MKP Nýrovce 112 Zvolený
Zoltán Makáň SMK-MKP Ondrejovce 143 Zvolený
János Luky SMK-MKP Ondrejovce 129 Zvolený
Dániel Riczo SMK-MKP Pastovce 173 Zvolený
Nikolasz Pető SMK-MKP Pastovce 158 Zvolený
Júlia Szűcsová SMK-MKP Pastovce 140 Zvolený
Csaba Šejli SMK-MKP Pastovce 97 Zvolený
Peter Köpöncei SMK-MKP Plášťovce 409 Zvolený
Erika Hohler Cúth SMK-MKP Plášťovce 379 Zvolený
Andrea Pokorná SMK-MKP Pohronský Ruskov 212 Zvolený
Ladislav Matyó SMK-MKP Pohronský Ruskov 191 Zvolený
Július Šulka SMK-MKP Pohronský Ruskov 188 Zvolený
Vincent Szelecky SMK-MKP Pohronský Ruskov 187 Zvolený
Zoltán Sznyida SMK-MKP Sazdice 109 Zvolený
Cyril Budáč SMK-MKP Sazdice 107 Zvolený
Marek Budáč SMK-MKP Sazdice 107 Zvolený
František Suketi SMK-MKP Sazdice 101 Zvolený
Ondrej Snida SMK-MKP Sazdice 94 Zvolený
Andreas Pečérke SMK-MKP Slatina 101 Zvolený
Mária Pečérkeová SMK-MKP Slatina 85 Zvolený
Helena Uhrinová SMK-MKP Slatina 80 Zvolený
František Rusznyák SMK-MKP Šahy 954 Zvolený
Pál Zachar SMK-MKP Šahy 915 Zvolený
Zoltán Oros SMK-MKP Šahy 848 Zvolený
Alžbeta Bukorová SMK-MKP Šahy 729 Zvolený
Edita Bolemantová SMK-MKP Šalov 56 Zvolený
Silvia Füriová SMK-MKP Šarovce 265 Zvolený
Mária Slúková SMK-MKP Šarovce 248 Zvolený
Katarína Lörinczová SMK-MKP Šarovce 248 Zvolený
Zoltán Kiss SMK-MKP Tekovské Lužany 359 Zvolený
Alexander Szabó SMK-MKP Tekovské Lužany 328 Zvolený
Gábor Maródi SMK-MKP Tekovské Lužany 270 Zvolený
Vojtech Medo SMK-MKP Tekovské Lužany 253 Zvolený
Tomáš Piatrik SMK-MKP Tupá 164 Zvolený
Róbert Mihalovič SMK-MKP Tupá 149 Zvolený
Zsolt Balázs SMK-MKP Tupá 142 Zvolený
Alžbeta Morvaiová SMK-MKP Veľké Ludince 410 Zvolený
Anna Bereková SMK-MKP Veľké Ludince 359 Zvolený
Gabriela Koncserová SMK-MKP Veľké Ludince 246 Zvolený
Ladislav Varga SMK-MKP Veľké Ludince 227 Zvolený
Jozef Šaliga SMK-MKP Veľké Turovce 347 Zvolený
Arpád Saliga SMK-MKP Veľké Turovce 271 Zvolený
Július Nagy SMK-MKP Vyšné nad Hronom 74 Zvolený
Zsolt Balya SMK-MKP Vyšné nad Hronom 66 Zvolený
Juraj Fehér SMK-MKP Vyšné nad Hronom 62 Zvolený
Terézia Oršulíková SMK-MKP Vyšné nad Hronom 52 Zvolený
Zoltán Urbán SMK-MKP Zalaba 59 Zvolený
Alexander Lelkes SMK-MKP Zalaba 48 Zvolený
Marek Kepka SMK-MKP Želiezovce 775 Zvolený
Diana Csicsmanová SMK-MKP Želiezovce 740 Zvolený
Géza Nagy SMK-MKP Želiezovce 724 Zvolený
Tibor Csenger SMK-MKP Želiezovce 666 Zvolený
Ľudovít Baka SMK-MKP Želiezovce 664 Zvolený
Silvia Szulényiová SMK-MKP Žemliare 90 Zvolený
Mikuláš Bódis SMK-MKP Žemliare 85 Zvolený
Eva Molnárová SMK-MKP Žemliare 80 Zvolený
Ildikó Danišová SMK-MKP Žemliare 73 Zvolený
Helena Birčáková SMK-MKP Žemliare 72 Zvolený
Ladislav Imre SMK-MKP Čechynce 298 Zvolený
Andrej Kupecsek SMK-MKP Čechynce 245 Zvolený
Silvester Gyepes SMK-MKP Dolné Obdokovce 262 Zvolený
Peter Lüley SMK-MKP Dolné Obdokovce 199 Zvolený
Zoltán Gál SMK-MKP Hosťová 164 Zvolený
Zsolt Földessy SMK-MKP Hosťová 146 Zvolený
Lajos Ladányi SMK-MKP Klasov 231 Zvolený
Lajos Gyepes SMK-MKP Klasov 221 Zvolený
Dušan Gál SMK-MKP Klasov 199 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 322 Zvolený
Jozef Balkó SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 320 Zvolený
Tibor Vraniak SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 318 Zvolený
Zoltán Dolezsa SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 312 Zvolený
Tibor Ballabáš SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 287 Zvolený
Peter Baráth SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 280 Zvolený
Csaba Sándor SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 255 Zvolený
Róbert Tábi SMK-MKP Nitrianske Hrnčiarovce 387 Zvolený
Július Czako SMK-MKP Nitrianske Hrnčiarovce 322 Zvolený
Rudolf Gálik SMK-MKP Pohranice 240 Zvolený
Tibor Pindeš SMK-MKP Pohranice 238 Zvolený
Katarína Molnárová SMK-MKP Pohranice 233 Zvolený
Norbert Dudás SMK-MKP Veľký Cetín 423 Zvolený
Alžbeta Kišucká SMK-MKP Veľký Cetín 417 Zvolený
Klára Tóth SMK-MKP Veľký Cetín 396 Zvolený
Tibor Presinszky SMK-MKP Veľký Cetín 312 Zvolený
Dávid Tóth SMK-MKP Veľký Cetín 306 Zvolený
Klaudia Szakács SMK-MKP Žirany 375 Zvolený
Adriana Bezányiová SMK-MKP Žirany 336 Zvolený
Peter Puss SMK-MKP Andovce 319 Zvolený
Anton Kišš SMK-MKP Andovce 300 Zvolený
Zoltán Gál SMK-MKP Andovce 281 Zvolený
Ladislav Kišš SMK-MKP Andovce 271 Zvolený
Zsolt Czuczor SMK-MKP Andovce 267 Zvolený
Marta Ölvecká SMK-MKP Andovce 244 Zvolený
Juraj Struhár SMK-MKP Bajtava 135 Zvolený
Valéria Lesková SMK-MKP Bajtava 98 Zvolený
Vojtech Hegedűs SMK-MKP Bajtava 79 Zvolený
Tibor Černák SMK-MKP Bardoňovo 190 Zvolený
Edmund Tóth SMK-MKP Bardoňovo 164 Zvolený
Andrea Vargová SMK-MKP Bardoňovo 136 Zvolený
Ildikó Szabóová SMK-MKP Bardoňovo 132 Zvolený
Tibor Držík SMK-MKP Belá 80 Zvolený
Edita Baloghová SMK-MKP Bešeňov 465 Zvolený
Mária Čeriová SMK-MKP Bešeňov 373 Zvolený
Vojtech Csókás SMK-MKP Bíňa 361 Zvolený
Zsolt Šmid SMK-MKP Bíňa 329 Zvolený
Helena Kötelesová SMK-MKP Bíňa 254 Zvolený
Karol Bartal SMK-MKP Bruty 153 Zvolený
Róbert Kóta SMK-MKP Bruty 142 Zvolený
Ladislav Bartha SMK-MKP Dubník 201 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP Dubník 189 Zvolený
Silvia Horváthová SMK-MKP Dvory nad Žitavou 959 Zvolený
Karol Kusy SMK-MKP Dvory nad Žitavou 943 Zvolený
Tibor Farkas SMK-MKP Dvory nad Žitavou 928 Zvolený
Gizela Csepigová SMK-MKP Gbelce 547 Zvolený
Szabolcs Bolya SMK-MKP Gbelce 545 Zvolený
Renata Árvaiová SMK-MKP Gbelce 439 Zvolený
Eva Mocskos SMK-MKP Gbelce 370 Zvolený
Tomáš Árvai SMK-MKP Gbelce 363 Zvolený
Jozef Pál SMK-MKP Chľaba 287 Zvolený
Viktor Peck SMK-MKP Chľaba 223 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Chľaba 191 Zvolený
Zoltán Prohászka SMK-MKP Kamenica nad Hronom 444 Zvolený
Ágnes Keszegh SMK-MKP Kamenica nad Hronom 272 Zvolený
Ladislav Neznánsky SMK-MKP Kamenín 363 Zvolený
Tibor Dávid SMK-MKP Kamenín 335 Zvolený
Zoltán Trenka SMK-MKP Kamenný Most 340 Zvolený
Elemír Pál SMK-MKP Komoča 256 Zvolený
Tibor Dobai SMK-MKP Komoča 223 Zvolený
Roland Patyi SMK-MKP Leľa 78 Zvolený
Andrea Bochnicsková SMK-MKP Ľubá 154 Zvolený
Alexandra Kürtiová SMK-MKP Ľubá 145 Zvolený
Katarína Csonková SMK-MKP Ľubá 138 Zvolený
Mária Geiszler SMK-MKP Malá nad Hronom 89 Zvolený
Aladár Tamás SMK-MKP Malá nad Hronom 82 Zvolený
Karolína Farkasová SMK-MKP Malé Kosihy 128 Zvolený
Zoltán Farkaš SMK-MKP Malé Kosihy 115 Zvolený
Alžbeta Csányiová SMK-MKP Mužla 600 Zvolený
Imrich Borvák SMK-MKP Mužla 590 Zvolený
Béla Mészáros SMK-MKP Mužla 408 Zvolený
Beáta Maričeková SMK-MKP Mužla 387 Zvolený
Jozef Becse SMK-MKP Mužla 379 Zvolený
Alexander Bubus MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 262 Zvolený
Roland Žok MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 262 Zvolený
Ildikó Dobsonyová MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 261 Zvolený
Zsolt Budai MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 257 Zvolený
Július Khéli MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 214 Zvolený
Imrich Hopka MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 202 Zvolený
Olga Zácsová SMK-MKP Nová Vieska 315 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP Nová Vieska 292 Zvolený
Etala Mátyásová SMK-MKP Nová Vieska 280 Zvolený
Alžbeta Izsáková SMK-MKP Nová Vieska 243 Zvolený
Imrich Fűri SMK-MKP Nová Vieska 216 Zvolený
Jozef Török SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 657 Zvolený
Péter Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 615 Zvolený
László Forró SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 607 Zvolený
Peter Lénárt SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 592 Zvolený
Bertalan Bóna SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 586 Zvolený
Michal Tóth SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 566 Zvolený
Dávid Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 366 Zvolený
Zsolt Szabó SMK-MKP Obid 338 Zvolený
Bernardína Potfayová SMK-MKP Obid 247 Zvolený
Ján Buglos SMK-MKP Obid 223 Zvolený
Tamás Csókás SMK-MKP Pavlová 87 Zvolený
Tibor Kiss SMK-MKP Pavlová 82 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Pavlová 67 Zvolený
Margit Baják SMK-MKP Pozba 134 Zvolený
Ladislav Bolya SMK-MKP Rúbaň 224 Zvolený
Fruzsina Szőcs SMK-MKP Salka 322 Zvolený
František Németh SMK-MKP Salka 247 Zvolený
Tamás Szelecky SMK-MKP Sikenička 171 Zvolený
Judita Sütőová SMK-MKP Strekov 383 Zvolený
Zoltán Kasnyík SMK-MKP Strekov 378 Zvolený
František Vida SMK-MKP Strekov 364 Zvolený
Ladislav Blahovics SMK-MKP Svodín 658 Zvolený
Gabriel Laczkó SMK-MKP Svodín 579 Zvolený
Szilárd Méri SMK-MKP Svodín 557 Zvolený
Szabolcs Leboc SMK-MKP Svodín 552 Zvolený
László Szigeti SMK-MKP Štúrovo 804 Zvolený
Jozef Borovič SMK-MKP Štúrovo 767 Zvolený
László Fekete SMK-MKP Štúrovo 548 Zvolený
Mónika Benyó SMK-MKP Štúrovo 522 Zvolený
Ladislav Švajcer SMK-MKP Štúrovo 508 Zvolený
Michal Bencze SMK-MKP Tvrdošovce 467 Zvolený
Marianna Takácsová SMK-MKP Tvrdošovce 441 Zvolený
Ladislav Kottlík SMK-MKP Veľký Kýr 682 Zvolený
Ildikó Országhová SMK-MKP Zemné 529 Zvolený
Helena Kocsisová SMK-MKP Zemné 513 Zvolený
Ľudovít Nagy SMK-MKP Zemné 489 Zvolený
Roman Bombicz SMK-MKP Zemné 458 Zvolený
Tomáš Kocsis SMK-MKP Zemné 422 Zvolený
Patrik Farkas SMK-MKP Zemné 417 Zvolený
Peter Bukovský SMK-MKP Diakovce 562 Zvolený
Gábor Smatana SMK-MKP Diakovce 455 Zvolený
Zsolt Gombos SMK-MKP Diakovce 432 Zvolený
Elek Pákozdi SMK-MKP Diakovce 395 Zvolený
Ladislav Vörös SMK-MKP Diakovce 370 Zvolený
Fridrich Szabó SMK-MKP Diakovce 348 Zvolený
Ladislav Vígh SMK-MKP Neded 707 Zvolený
Ladislav Morvai SMK-MKP Neded 461 Zvolený
Arpád Varga SMK-MKP Neded 433 Zvolený
Rózsa Nagy SMK-MKP Neded 430 Zvolený
Gejza Makács SMK-MKP Neded 407 Zvolený
Edita Szőcsová SMK-MKP Neded 397 Zvolený
Pavol Bíro SMK-MKP Selice 574 Zvolený
Attila Szatmáry SMK-MKP Selice 421 Zvolený
František Balogh SMK-MKP Selice 396 Zvolený
Ildikó Kőrösiová SMK-MKP Tešedíkovo 975 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP Tešedíkovo 861 Zvolený
Tímea Baranyai SMK-MKP Tešedíkovo 771 Zvolený
Gabriel Jurás SMK-MKP Tešedíkovo 716 Zvolený
Csaba Morvay SMK-MKP Tešedíkovo 658 Zvolený
Ladislav Darázs SMK-MKP Tešedíkovo 619 Zvolený
Attila Zilizi SMK-MKP Tešedíkovo 610 Zvolený
Alexander Mozoli SMK-MKP Tešedíkovo 590 Zvolený
Imrich Suba SMK-MKP, KDH Trnovec nad Váhom 389 Zvolený
Margita Mikléová SMK-MKP Vlčany 457 Zvolený
Petra Szőke Szórá... SMK-MKP Vlčany 448 Zvolený
Zoltán Fűri SMK-MKP Vlčany 444 Zvolený
Zoltán Pál SMK-MKP Vlčany 427 Zvolený
Július Kürthy SMK-MKP Vlčany 423 Zvolený
Kristián Varga SMK-MKP Vlčany 389 Zvolený
Norbert Šereš SMK-MKP Vlčany 376 Zvolený
Karol Csizmadia SMK-MKP Vlčany 375 Zvolený
Ján Burdi SMK-MKP Žihárec 394 Zvolený
Tomáš Katona SMK-MKP Žihárec 386 Zvolený
Csaba Nagy SMK-MKP Žihárec 384 Zvolený
Dionýz Bácsai SMK-MKP Žihárec 339 Zvolený
Gabriel Tóth SMK-MKP Žihárec 310 Zvolený
Sándor Baranyay SMK-MKP Žihárec 306 Zvolený
Eva Kubišová SMK-MKP Žihárec 286 Zvolený
Ondrej Fajd SMK-MKP Belina 190 Zvolený
Zoltán Marcinkó SMK-MKP Belina 153 Zvolený
Erika Bajnaiová SMK-MKP Belina 115 Zvolený
František Noško SMK-MKP Biskupice 270 Zvolený
Katarína Gášpárová SMK-MKP Biskupice 245 Zvolený
Ladislav Tóth SMK-MKP Biskupice 212 Zvolený
Július Katona SMK-MKP Biskupice 212 Zvolený
Kristián Gáspár SMK-MKP Biskupice 189 Zvolený
Gabriella Szvorák SMK-MKP Biskupice 186 Zvolený
Lívia Čúzová SMK-MKP Biskupice 176 Zvolený
Gabriel Kováč SMK-MKP Boľkovce 110 Zvolený
Zuzana Tyralová SMK-MKP Bulhary 98 Zvolený
Karol Hegyi SMK-MKP Čakanovce 179 Zvolený
Attila Balázs SMK-MKP Čamovce 126 Zvolený
Ema Csomorová SMK-MKP Čamovce 117 Zvolený
Július Czene SMK-MKP Čamovce 110 Zvolený
Ildikó Szókovácsová SMK-MKP Čamovce 84 Zvolený
Zsuzsanna Szvorák SMK-MKP Fiľakovo 468 Zvolený
László Kerekes SMK-MKP Fiľakovo 423 Zvolený
Dávid Mák SMK-MKP Fiľakovo 254 Zvolený
Tímea Tankina Tóth SMK-MKP Fiľakovo 251 Zvolený
Réka Papp SMK-MKP Kalonda 49 Zvolený
Mária Teleková SMK-MKP Kalonda 47 Zvolený
Jozef Ágošton SMK-MKP Mikušovce 69 Zvolený
Štefan Korponai SMK-MKP Pinciná 91 Zvolený
Štefan Kelemen SMK-MKP Pinciná 90 Zvolený
Ladislav Kelemen SMK-MKP Pinciná 47 Zvolený
František Benkö SMK-MKP Pleš 59 Zvolený
Tímea Kovács SMK-MKP Prša 85 Zvolený
Beata Soósová SMK-MKP Prša 75 Zvolený
Norbert Bencsík SMK-MKP Radzovce 285 Zvolený
Ernest György SMK-MKP Radzovce 268 Zvolený
Zsolt Tóth SMK-MKP Radzovce 257 Zvolený
Atila Antal SMK-MKP Radzovce 252 Zvolený
Gabriela Árvaiová SMK-MKP Rapovce 149 Zvolený
Henrieta Vargová SMK-MKP Šávoľ 159 Zvolený
Ladislav Brehely SMK-MKP Šávoľ 158 Zvolený
Csaba Koóš SMK-MKP Šávoľ 157 Zvolený
Peter Magda SMK-MKP Šávoľ 114 Zvolený
Tibor Kurunci SMK-MKP Šíd 157 Zvolený
Zoltán Nagy SMK-MKP Šurice 54 Zvolený
Florián Botoš SMK-MKP Trenč 75 Zvolený
Zita Budáčová SMK-MKP Veľká nad Ipľom 244 Zvolený
Erika Šinková SMK-MKP Veľká nad Ipľom 217 Zvolený
Mikuláš Pregi SMK-MKP Veľké Dravce 111 Zvolený
Monika Kapšová SMK-MKP Veľké Dravce 94 Zvolený
Norbert Fukáč SMK-MKP Veľké Dravce 82 Zvolený
Pavel Kapša SMK-MKP Veľké Dravce 78 Zvolený
Andrea Anderková ... SMK-MKP Abovce 200 Zvolený
Csaba Kovács SMK-MKP Abovce 181 Zvolený
Csaba Radics SMK-MKP Abovce 169 Zvolený
Emil Schütz SMK-MKP Abovce 146 Zvolený
Štefan Mészáros SMK-MKP Abovce 89 Zvolený
Zoltán Simon SMK-MKP Bátka 153 Zvolený
Estera Balogová SMK-MKP Blhovce 136 Zvolený
Tibor Bari SMK-MKP Cakov 86 Zvolený
Zoltán Koreň SMK-MKP Cakov 85 Zvolený
Ladislav Bari SMK-MKP Cakov 77 Zvolený
Csaba Žitňár SMK-MKP Číž 162 Zvolený
Jozef Turis SMK-MKP Číž 125 Zvolený
Peter Baláž SMK-MKP Dolné Zahorany 86 Zvolený
Attila Bodor SMK-MKP Dolné Zahorany 57 Zvolený
Aladár Bodor SMK-MKP Dolné Zahorany 57 Zvolený
Eva Forgonová SMK-MKP Dražice 85 Zvolený
Mária Brindzaová SMK-MKP Dražice 80 Zvolený
Tibor Lovász SMK-MKP Dražice 61 Zvolený
Július Balog SMK-MKP Dražice 51 Zvolený
Csaba Bálint SMK-MKP Drňa 52 Zvolený
Peter Miklóš SMK-MKP Držkovce 125 Zvolený
Andrej Drugda SMK-MKP Dubno 59 Zvolený
Alexander Kovács SMK-MKP Dubno 53 Zvolený
Juraj Kozlok SMK-MKP Dubno 45 Zvolený
Ladislav Lakatoš SMK-MKP Dubovec 114 Zvolený
Zsolt Furman SMK-MKP Dulovo 40 Zvolený
Gizela Bussányiová SMK-MKP Gemer 186 Zvolený
Peter Gergely SMK-MKP Gemer 145 Zvolený
Karol Kisantal SMK-MKP Gemerček 64 Zvolený
Tímea Csanková SMK-MKP Gemerské Dechtáre 94 Zvolený
Katarína Szívosová SMK-MKP Gemerské Michalovce 28 Zvolený
Tibor Forgon SMK-MKP Gemerské Michalovce 27 Zvolený
Július Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 129 Zvolený
Kristian Medve SMK-MKP Gemerský Jablonec 114 Zvolený
Robert Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 113 Zvolený
Alexander Agócs SMK-MKP Gemerský Jablonec 109 Zvolený
Katarína Jakabová SMK-MKP Hodejov 287 Zvolený
Magdaléna Vargová SMK-MKP Hodejovec 74 Zvolený
Olivér Makó SMK-MKP Hodejovec 52 Zvolený
Dezider Berki SMK-MKP Hostišovce 42 Zvolený
Monika Bíróová SMK-MKP Hubovo 55 Zvolený
Gabriel Urbán SMK-MKP Husiná 121 Zvolený
Irena Kalinová SMK-MKP Husiná 108 Zvolený
Enikő Fodor SMK-MKP Husiná 98 Zvolený
Gabriel Maczko SMK-MKP Chanava 176 Zvolený
Ákos Róbert Nagy SMK-MKP Chanava 175 Zvolený
Róbert Tóth SMK-MKP Chanava 171 Zvolený
Dezider Radics SMK-MKP Chanava 163 Zvolený
Róbert Kruták SMK-MKP Chvalová 43 Zvolený
Štefan Agócs SMK-MKP Ivanice 67 Zvolený
Štefan Bede SMK-MKP Janice 45 Zvolený
Gabriel Vincze SMK-MKP Janice 44 Zvolený
Zoltán Feledy SMK-MKP Jesenské 251 Zvolený
Ferdinand Veres SMK-MKP Jesenské 233 Zvolený
Július Zagyi SMK-MKP Jestice 68 Zvolený
Attila Magyar SMK-MKP Jestice 54 Zvolený
Ferdinand Szajkó SMK-MKP Kesovce 44 Zvolený
Robert Szajkó SMK-MKP Kesovce 42 Zvolený
Štefan Morvai SMK-MKP Kesovce 41 Zvolený
Bianka Szabóová SMK-MKP Kráľ 153 Zvolený
Zsolt Babús SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 82 Zvolený
Attila Csízi SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 76 Zvolený
Tünde Hupková SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 75 Zvolený
Oto Horváth SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 73 Zvolený
Ladislav Csóka SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 67 Zvolený
Ondrej Šimon SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 66 Zvolený
Gyöngyike Czigány SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 62 Zvolený
Štefan Béreš SMK-MKP Lenka 68 Zvolený
Peter Galo SMK-MKP Leváre 34 Zvolený
Anna Herczegová SMK-MKP Leváre 31 Zvolený
Ladislav Duczman SMK-MKP Leváre 30 Zvolený
Eva Ujpálová SMK-MKP Leváre 25 Zvolený
Barnabáš Istók SMK-MKP Levkuška 84 Zvolený
Edita Cselényiová SMK-MKP Levkuška 70 Zvolený
Ľudovít Homoly SMK-MKP Levkuška 62 Zvolený
Norbert Burský SMK-MKP Licince 133 Zvolený
Dorota Breznaníková SMK-MKP Licince 121 Zvolený
Katarína Kotánová SMK-MKP Neporadza 91 Zvolený
Iveta Királyová SMK-MKP Neporadza 71 Zvolený
Ján Kuhin SMK-MKP Neporadza 64 Zvolený
Alžbeta Hevešová SMK-MKP Neporadza 61 Zvolený
Ján Somoskői Ing. SMK-MKP Nová Bašta 119 Zvolený
Ladislav Anderkó SMK-MKP Otročok 76 Zvolený
Marian Halász SMK-MKP Otročok 75 Zvolený
Erik Bessenyei SMK-MKP Otročok 70 Zvolený
Peter Horváth SMK-MKP Ožďany 265 Zvolený
Róbert Simon SMK-MKP Ožďany 200 Zvolený
Róbert Kovács SMK-MKP Ožďany 198 Zvolený
Zoltán Nagy SMK-MKP Petrovce 50 Zvolený
Beata Bodonová SMK-MKP Polina 41 Zvolený
Juraj Klobusický SMK-MKP Polina 40 Zvolený
Štefan Oravecz SMK-MKP Polina 32 Zvolený
Annamária Miková SMK-MKP Radnovce 122 Zvolený
Dénes Pósa SMK-MKP Radnovce 113 Zvolený
Gabriel Bodon SMK-MKP Radnovce 104 Zvolený
Marta Adorjánová SMK-MKP Rašice 43 Zvolený
Mariana Punková SMK-MKP Rašice 40 Zvolený
Edita Kordová SMK-MKP Rašice 34 Zvolený
Ottó Szabópál SMK-MKP Rašice 32 Zvolený
Anna Hubayová SMK-MKP Riečka 43 Zvolený
František Auxt SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 660 Zvolený
Andrea Andrášiová SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 656 Zvolený
Ladislav Rigó SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 569 Zvolený
Zsolt Főző SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 389 Zvolený
Zoltán Cziprusz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 374 Zvolený
Zoltán Bán SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 343 Zvolený
Mikuláš Csirmaz SMK-MKP, SaS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA Rimavská Sobota 342 Zvolený
Margita Bekeová SMK-MKP Skerešovo 60 Zvolený
Ondrej Kótai SMK-MKP Slizké 21 Zvolený
Katarína Varga SMK-MKP Stará Bašta 131 Zvolený
Szabolcs Szó SMK-MKP Stará Bašta 116 Zvolený
Ernest Básti SMK-MKP Stará Bašta 109 Zvolený
Zoltán Szaniszló SMK-MKP Širkovce 230 Zvolený
Tibor Lichtmannegger SMK-MKP Širkovce 220 Zvolený
Barnabáš Danko SMK-MKP Širkovce 215 Zvolený
Zsolt Lengyel SMK-MKP Širkovce 207 Zvolený
Csaba Fürjes SMK-MKP Štrkovec 115 Zvolený
Jozef Perjési SMK-MKP Štrkovec 114 Zvolený
Ľudovít Filep SMK-MKP Štrkovec 103 Zvolený
Agnesa Czeneová SMK-MKP Tomášovce 62 Zvolený
Vojtech Bán SMK-MKP Tomášovce 46 Zvolený
Eva Széplakyová SMK-MKP Tomášovce 45 Zvolený
István Hunyák SMK-MKP Tornaľa 733 Zvolený
Ján Deák SMK-MKP Tornaľa 546 Zvolený
Vojtech Demeter SMK-MKP Uzovská Panica 128 Zvolený
Zoltán Varga SMK-MKP Uzovská Panica 91 Zvolený
Ján Maksi SMK-MKP Uzovská Panica 78 Zvolený
Vojtech Gotthard SMK-MKP Valice 49 Zvolený
Silvia Rásiová SMK-MKP Včelince 205 Zvolený
Lóránt Rákos SMK-MKP Včelince 194 Zvolený
Zoltán Kiss SMK-MKP Včelince 193 Zvolený
Eva Gódérová SMK-MKP Včelince 188 Zvolený
Gabriel Szabó SMK-MKP Včelince 185 Zvolený
Kristián Bábeczky SMK-MKP Včelince 173 Zvolený
Peter Jakab SMK-MKP Večelkov 81 Zvolený
Július Bozó SMK-MKP Večelkov 69 Zvolený
Judita Molnárová SMK-MKP Večelkov 64 Zvolený
Csaba Pál SMK-MKP Veľký Blh 168 Zvolený
Ladislav Simon SMK-MKP Vieska nad Blhom 62 Zvolený
Ladislav Pozor SMK-MKP Vieska nad Blhom 46 Zvolený
Július Balyo SMK-MKP Vieska nad Blhom 43 Zvolený
Imrich Jacso SMK-MKP, MOST - HÍD Vlkyňa 113 Zvolený
Helena Óváryová SMK-MKP Vyšné Valice 53 Zvolený
Vojtech Katona SMK-MKP Vyšné Valice 43 Zvolený
Juraj Bettes SMK-MKP Zádor 48 Zvolený
Kristína Kovácsová SMK-MKP Žiar 41 Zvolený
Elena Csizmadiová SMK-MKP Žiar 29 Zvolený
Pavel Furman SMK-MKP Žíp 53 Zvolený
Béla Simon SMK-MKP Žíp 52 Zvolený
Marta Furmanová SMK-MKP Žíp 42 Zvolený
Imrich Rados SMK-MKP Balog nad Ipľom 318 Zvolený
Márk Czibulya SMK-MKP Balog nad Ipľom 287 Zvolený
Aneta Lenická SMK-MKP Balog nad Ipľom 207 Zvolený
Iveta Bomborová SMK-MKP Bušince 353 Zvolený
Ervin Zaťko SMK-MKP Čebovce 286 Zvolený
Frederika Csécsová SMK-MKP Čebovce 279 Zvolený
Mária Celeng SMK-MKP Čebovce 266 Zvolený
Henrik Tóth SMK-MKP Čebovce 254 Zvolený
Ladislav Filip SMK-MKP Čebovce 200 Zvolený
Róbert Vámos SMK-MKP Dolinka 184 Zvolený
Július Volkovics SMK-MKP Dolinka 181 Zvolený
Zoltán Zolczer SMK-MKP Dolinka 172 Zvolený
Monika Koryťáková SMK-MKP Ďurkovce 73 Zvolený
Terézia Maulíková SMK-MKP Ďurkovce 70 Zvolený
Žofia Danková SMK-MKP Ďurkovce 51 Zvolený
Milan Sámel SMK-MKP Ďurkovce 39 Zvolený
Monika Bercsényiová SMK-MKP Glabušovce 39 Zvolený
Karol Gubányi SMK-MKP Glabušovce 38 Zvolený
Milan Molnár SMK-MKP Glabušovce 38 Zvolený
Jozef Vámoš SMK-MKP Glabušovce 30 Zvolený
Jozef Budai SMK-MKP Chrastince 53 Zvolený
Zuzana Ballová SMK-MKP Chrastince 34 Zvolený
Július Szabó SMK-MKP Ipeľské Predmostie 222 Zvolený
Magdolna Czibulya SMK-MKP Ipeľské Predmostie 191 Zvolený
Agneša Pásztorová SMK-MKP Ipeľské Predmostie 134 Zvolený
Marian Bojtoš SMK-MKP Kamenné Kosihy 94 Zvolený
Tibor Velebný SMK-MKP Kleňany 68 Zvolený
Jolana Hegedűsová SMK-MKP Kleňany 65 Zvolený
Csaba Ivanics SMK-MKP Koláre 78 Zvolený
Tibor Čáky SMK-MKP Koláre 76 Zvolený
Ladislav Zolcer SMK-MKP Koláre 58 Zvolený
Ladislav Nozdrovicky SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 204 Zvolený
Ján Kosík SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 174 Zvolený
Otto Klinko SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 152 Zvolený
Pavel Cseri SMK-MKP Kosihy nad Ipľom 130 Zvolený
Miroslav Botoš SMK-MKP Muľa 99 Zvolený
Róbert Botoš SMK-MKP Muľa 97 Zvolený
Terézia Töröková SMK-MKP Nenince 483 Zvolený
Jozef Gyurkovics SMK-MKP Nenince 471 Zvolený
Ladislav Tóth SMK-MKP Nenince 350 Zvolený
Ladislav Híves SMK-MKP Nenince 335 Zvolený
Jozef Mondok SMK-MKP Olováry 66 Zvolený
Attila Jámbor SMK-MKP Opatovská Nová Ves 167 Zvolený
Terézia Tóthová SMK-MKP Opatovská Nová Ves 115 Zvolený
Štefan Deák SMK-MKP Sečianky 127 Zvolený
Ildikó Várköziová SMK-MKP Sečianky 86 Zvolený
Mária Kelemenová SMK-MKP Sečianky 85 Zvolený
Jozef Pálfi SMK-MKP Seľany 108 Zvolený
Tibor Dola SMK-MKP Seľany 94 Zvolený
Štefan Varga SMK-MKP Slovenské Ďarmoty 153 Zvolený
Róbert Rajťuk SMK-MKP Slovenské Ďarmoty 132 Zvolený
Miloš Varholák SMK-MKP Slovenské Ďarmoty 122 Zvolený
Mária Hampachelová SMK-MKP Trebušovce 67 Zvolený
Magdaléna Szabóová SMK-MKP Veľká Čalomija 213 Zvolený
Juraj Okolenský SMK-MKP Veľká Čalomija 192 Zvolený
Csaba Balázs SMK-MKP Veľká Čalomija 147 Zvolený
Vendel Pölhös SMK-MKP Veľká Čalomija 146 Zvolený
Roman Pásztor SMK-MKP Veľká Čalomija 145 Zvolený
Beáta Bacsa SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 91 Zvolený
Blanka Húsková SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 67 Zvolený
Peter Vakaráč SMK-MKP Veľké Zlievce 67 Zvolený
Tamás Molnár SMK-MKP Vinica 497 Zvolený
Daniel Nagy SMK-MKP Vinica 447 Zvolený
Valéria Fábián SMK-MKP Vrbovka 101 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 503 Zvolený
Ján Sekáč SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 386 Zvolený
Eduard Valkovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 300 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 411 Zvolený
Juraj Tobák SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 399 Zvolený
Erich Blanár SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 377 Zvolený
Tibor Žiga SMK-MKP Košice - Lunik IX 74 Zvolený
Michal Slivka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 747 Zvolený
Peter Badanič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 745 Zvolený
Bernard Berberich OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 722 Zvolený
Erik Haľko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 594 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 525 Zvolený
Peter Blišťan SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 370 Zvolený
Štefan Baláž SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 344 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 667 Zvolený
Mária Borovská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 585 Zvolený
Ľubica Kozáková SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 584 Zvolený
Zuzana Slivenská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 502 Zvolený
Rastislav Trnka SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 623 Zvolený
Norbert Lukán SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 515 Zvolený
Igor Petrovčik SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 505 Zvolený
Oliver Rácz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 492 Zvolený
Zoltán Hanesz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 435 Zvolený
Robert Roland SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 410 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 553 Zvolený
Jozef Bojčík SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 495 Zvolený
János Görcsös SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 305 Zvolený
Zuzana Sztuppenová SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 289 Zvolený
Alexander Képes SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 267 Zvolený
Monika Krajňáková SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 254 Zvolený
Dezider Ádám SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 217 Zvolený
Eva Kurilová SMK-MKP Cestice 199 Zvolený
Peter Dieneš SMK-MKP Cestice 192 Zvolený
Attila Gazsi SMK-MKP Cestice 179 Zvolený
Ladislav Abosi SMK-MKP Cestice 174 Zvolený
Štefan Juhász SMK-MKP Čečejovce 409 Zvolený
Kristína Štullerová SMK-MKP Debraď 131 Zvolený
Ján Šomody SMK-MKP Debraď 130 Zvolený
Anna Somodiová SMK-MKP Debraď 128 Zvolený
Radoslav Szeles SMK-MKP Debraď 123 Zvolený
Helena Čabalová SMK-MKP Debraď 82 Zvolený
Ján Rédvay SMK-MKP Drienovec 296 Zvolený
Tímea Czompoly SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 194 Zvolený
Gejza Nagy SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 175 Zvolený
Waldemar Vislay SMK-MKP Dvorníky - Včeláre 158 Zvolený
Zuzana Kulcsár Ta... SMK-MKP Háj 118 Zvolený
Eva Červená SMK-MKP Háj 110 Zvolený
Árpád Rácz SMK-MKP Háj 109 Zvolený
Oto Balázs SMK-MKP Hosťovce 90 Zvolený
Karol Balázs SMK-MKP Hosťovce 80 Zvolený
Štefan Szilasi SMK-MKP Hosťovce 80 Zvolený
Mária Rohályová SMK-MKP Hosťovce 57 Zvolený
Dorota Béresová SMK-MKP Chorváty 33 Zvolený
Ibolya Bankóová SMK-MKP Janík 217 Zvolený
Nikola Koložová SMK-MKP Janík 214 Zvolený
Aurel Csepely SMK-MKP Janík 185 Zvolený
Pavol Kočiš SMK-MKP Mokrance 247 Zvolený
Zoltán Dobos SMK-MKP Moldava nad Bodvou 327 Zvolený
László Köteles SMK-MKP Moldava nad Bodvou 317 Zvolený
Július Grulyo SMK-MKP Moldava nad Bodvou 298 Zvolený
Béla Rontó SMK-MKP Nižný Lánec 123 Zvolený
Július Kovács SMK-MKP Nižný Lánec 92 Zvolený
Belo Sabadko SMK-MKP Nižný Lánec 84 Zvolený
Attila Mártha SMK-MKP Peder 238 Zvolený
Tamás Kovács SMK-MKP Peder 238 Zvolený
Roland Hók SMK-MKP Peder 235 Zvolený
Jozef Sztasko SMK-MKP Peder 219 Zvolený
Štefan Soltész SMK-MKP Peder 161 Zvolený
Karol Kočiš SMK-MKP Perín - Chym 121 Zvolený
Róbert Kapaló SMK-MKP Perín - Chym 110 Zvolený
Ing. Ľudovít Bodnár SMK-MKP Rešica 128 Zvolený
Bartolomej Mižák SMK-MKP Rešica 100 Zvolený
Ladislav Körösi SMK-MKP Rešica 99 Zvolený
Imrich Makranszki SMK-MKP Rešica 90 Zvolený
Mária Andóová SMK-MKP Turňa nad Bodvou 474 Zvolený
Csaba Komjáti SMK-MKP Turňa nad Bodvou 349 Zvolený
Monika Domonkosová SMK-MKP Turnianska Nová Ves 123 Zvolený
Mária Fecskeová SMK-MKP Turnianska Nová Ves 91 Zvolený
Peter Nagy SMK-MKP Veľká Ida 292 Zvolený
Ján Rontó SMK-MKP Veľká Ida 221 Zvolený
Kristián Szabó SMK-MKP Veľká Ida 209 Zvolený
Tünde Fecsu SMK-MKP Zádiel 61 Zvolený
Timea Drozda Kupai SMK-MKP Zádiel 58 Zvolený
Attila Görcsös SMK-MKP Žarnov 102 Zvolený
Atilla Kollár SMK-MKP Žarnov 99 Zvolený
Gejza Karaffa SMK-MKP Žarnov 87 Zvolený
Katarína Titková SMK-MKP Beša 154 Zvolený
Attila Gilányi SMK-MKP Beša 98 Zvolený
Ján Eszterhay SMK-MKP Beša 97 Zvolený
Alexander Fekete SMK-MKP Beša 95 Zvolený
Gábor Vályi SMK-MKP Budince 53 Zvolený
Imrich Mihok SMK-MKP Budince 46 Zvolený
Vincent Hajdók SMK-MKP Čičarovce 255 Zvolený
Gabriel Demko SMK-MKP Čičarovce 178 Zvolený
Štefan Muník SMK-MKP Čičarovce 143 Zvolený
Andrej Fuksz SMK-MKP Kapušianske Kľačany 255 Zvolený
Tibor Varga SMK-MKP Kapušianske Kľačany 199 Zvolený
Peter Becza SMK-MKP Kapušianske Kľačany 186 Zvolený
Helena Dajková SMK-MKP Kapušianske Kľačany 175 Zvolený
Jozef Šmajda SMK-MKP Krišovská Liesková 123 Zvolený
Malvína Baloghová SMK-MKP Krišovská Liesková 109 Zvolený
Ladislav Böszörményi SMK-MKP Krišovská Liesková 75 Zvolený
Imrich Molnár SMK-MKP Malé Raškovce 55 Zvolený
Viliam Jámbor SMK-MKP Maťovské Vojkovce 75 Zvolený
Štefan Szalontai SMK-MKP Maťovské Vojkovce 62 Zvolený
Zoltán Fedák SMK-MKP Maťovské Vojkovce 58 Zvolený
Štefan Kovalik SMK-MKP Maťovské Vojkovce 29 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP Oborín 117 Zvolený
Zoltán Lengyel SMK-MKP Ptrukša 124 Zvolený
Štefan Reňo SMK-MKP Ruská 111 Zvolený
Gabriel Reňo SMK-MKP Ruská 108 Zvolený
Mgr. Gábor Mihók SMK-MKP Veľké Kapušany 755 Zvolený
Ing. Attila Barkó SMK-MKP Veľké Kapušany 567 Zvolený
Tibor Rebres SMK-MKP Veľké Kapušany 437 Zvolený
Rozália Verešová SMK-MKP Veľké Slemence 201 Zvolený
Karol Jevcsák SMK-MKP Veľké Slemence 188 Zvolený
Ladislav Balogh SMK-MKP Veľké Slemence 184 Zvolený
Attila Fábián SMK-MKP Ardovo 64 Zvolený
Andrea Krokovaiová SMK-MKP Ardovo 44 Zvolený
Andrea Ferdinandová SMK-MKP Bohúňovo 123 Zvolený
Béla Jánosdeák SMK-MKP Bohúňovo 121 Zvolený
Peter Leskovianský SMK-MKP Bohúňovo 113 Zvolený
Tímea Csíkovai SMK-MKP Bohúňovo 98 Zvolený
Irena Ivánková SMK-MKP Bôrka 106 Zvolený
Tibor Kováč SMK-MKP Bôrka 96 Zvolený
Ján Karnók SMK-MKP Bretka 135 Zvolený
Štefan Kohút SMK-MKP Bretka 107 Zvolený
Margita Györgyová SMK-MKP Bretka 98 Zvolený
Ondrej Tóth SMK-MKP Bretka 95 Zvolený
Mária Tuzová SMK-MKP Bretka 92 Zvolený
Róbert Dókus SMK-MKP Brzotín 248 Zvolený
Attila Szanko SMK-MKP Brzotín 190 Zvolený
Lóránt Szanko SMK-MKP Brzotín 180 Zvolený
Eva Lakomiová SMK-MKP Brzotín 153 Zvolený
Szabolcs Szőllős SMK-MKP Čučma 182 Zvolený
Marián Ondrej SMK-MKP Čučma 106 Zvolený
Hilda Tiszová SMK-MKP Drnava 147 Zvolený
Róbert Zsóri SMK-MKP Gemerská Panica 123 Zvolený
Zsolt Majoros SMK-MKP Gemerská Panica 102 Zvolený
Irena Pogányová SMK-MKP Hrušov 90 Zvolený
Tünde Pogányová SMK-MKP Hrušov 83 Zvolený
Tibor Albert SMK-MKP Jovice 146 Zvolený
Erzsébet Podracky SMK-MKP Jovice 122 Zvolený
Csaba Molnár SMK-MKP Kečovo 156 Zvolený
Peter Barkai SMK-MKP Kečovo 111 Zvolený
Tomáš Lörincz SMK-MKP Kečovo 95 Zvolený
Ján Kuchta SMK-MKP Kováčová 26 Zvolený
Karol Kocsis SMK-MKP Kováčová 26 Zvolený
Marián Kocsis SMK-MKP Kováčová 19 Zvolený
Zoltán Boršodi SMK-MKP Krásnohorská Dlhá Lúka 225 Zvolený
Ľudovít Baffy SMK-MKP Krásnohorské Podhradie 268 Zvolený
Ján Hamelli SMK-MKP Kružná 169 Zvolený
Beáta Parditková SMK-MKP Kružná 148 Zvolený
Ladislav Szendi SMK-MKP Kružná 141 Zvolený
Ida Pasičáková SMK-MKP Kružná 141 Zvolený
Ladislav Korintuš SMK-MKP Lipovník 166 Zvolený
Erika Benyüsová SMK-MKP Meliata 64 Zvolený
Zoltán Benyüs SMK-MKP Meliata 63 Zvolený
Štefan Halász SMK-MKP Meliata 57 Zvolený
Alžbeta Bodnárová SMK-MKP Pašková 58 Zvolený
Zoltán Csefo SMK-MKP Pašková 56 Zvolený
Andrej Varga SMK-MKP Plešivec 237 Zvolený
Gejza Máte SMK-MKP Plešivec 228 Zvolený
Adrián Szaniszló SMK-MKP Plešivec 228 Zvolený
Árpád Laco SMK-MKP Rožňava 485 Zvolený
Viktor Voda SMK-MKP Silica 192 Zvolený
Štefan Bodnár SMK-MKP Silica 189 Zvolený
Blažej Rákay SMK-MKP Silická Brezová 66 Zvolený
Tamás Sanisló SMK-MKP Silická Brezová 65 Zvolený
Zsolt Farkaš SMK-MKP Silická Brezová 46 Zvolený
Ladislav Czompel SMK-MKP Silická Brezová 45 Zvolený
Angela Csehová SMK-MKP Silická Jablonica 92 Zvolený
Jolana Bazinová SMK-MKP Silická Jablonica 83 Zvolený
Oto Hurák SMK-MKP Slavec 176 Zvolený
Štefan Vidinský SMK-MKP Slavec 169 Zvolený
Ladislav Vanyo SMK-MKP Slavec 114 Zvolený
Alica Kočišová SMK-MKP Bačka 122 Zvolený
Csaba Kalapos SMK-MKP Bačka 96 Zvolený
Gejza Csizmadia SMK-MKP Bara 127 Zvolený
Ladislav Hrenyo SMK-MKP Bara 96 Zvolený
Gejza Šereš SMK-MKP Bara 80 Zvolený
Ľudovít Kováč SMK-MKP Bara 79 Zvolený
Róbert Halgas SMK-MKP Biel 243 Zvolený
Alexander Balogh SMK-MKP Boľ 218 Zvolený
Katarína Mátyásová SMK-MKP Boľ 145 Zvolený
Ján Lipták SMK-MKP Borša 268 Zvolený
Katalin Dobos SMK-MKP Boťany 203 Zvolený
Štefan Macsó SMK-MKP Boťany 184 Zvolený
Tibor Makkai SMK-MKP Čierna 135 Zvolený
Csaba Galambos SMK-MKP Čierna 129 Zvolený
Mária Kecskésová SMK-MKP Čierna nad Tisou 208 Zvolený
Alexander Gilányi SMK-MKP Dobrá 107 Zvolený
Peter Kuczmann Ph... SMK-MKP Kráľovský Chlmec 709 Zvolený
Zoltán Apacs SMK-MKP Kráľovský Chlmec 688 Zvolený
Štefan Bárány SMK-MKP Ladmovce 125 Zvolený
Tomáš Szabó SMK-MKP Ladmovce 94 Zvolený
Silvia Pósová SMK-MKP Ladmovce 71 Zvolený
Ildikó Lukácsová SMK-MKP Ladmovce 68 Zvolený
Zoltán Ilko SMK-MKP Leles 284 Zvolený
László Farkas SMK-MKP Leles 222 Zvolený
Tibor Sáradi SMK-MKP Malé Trakany 355 Zvolený
Bartolomej Dobos SMK-MKP Malé Trakany 231 Zvolený
Csilla Bálintová SMK-MKP Malé Trakany 216 Zvolený
Robert Kendi SMK-MKP Malý Horeš 198 Zvolený
Árpád Asszonyi SMK-MKP Malý Horeš 187 Zvolený
Tibor Sohajda SMK-MKP Malý Horeš 160 Zvolený
Vojtech Helmeczi SMK-MKP Poľany 127 Zvolený
Ján Bagonyi SMK-MKP Poľany 123 Zvolený
Pavol Horváth SMK-MKP Pribeník 259 Zvolený
Vojtech Fetyko SMK-MKP Pribeník 243 Zvolený
Šarlota Kandaová SMK-MKP Pribeník 230 Zvolený
František Kondás SMK-MKP Pribeník 219 Zvolený
Jozef Szálka SMK-MKP Pribeník 209 Zvolený
Gabriel Majerník SMK-MKP Rad 162 Zvolený
Ladislav Timko SMK-MKP Rad 162 Zvolený
Annamária Dóčová SMK-MKP Rad 156 Zvolený
Andrea Pankovicsová SMK-MKP Rad 137 Zvolený
Renáta Murincsáková SMK-MKP Rad 135 Zvolený
Tímea Terebešiová SMK-MKP Rad 107 Zvolený
Mária Sajková SMK-MKP Soľnička 83 Zvolený
Erika Šipošová SMK-MKP Soľnička 63 Zvolený
Melinda Halászová SMK-MKP Soľnička 49 Zvolený
Peter Kuscsik SMK-MKP Somotor 153 Zvolený
Mária Pirigyi SMK-MKP Strážne 216 Zvolený
Attila Körmöndi SMK-MKP Strážne 167 Zvolený
Zsolt Lőrincz SMK-MKP Strážne 114 Zvolený
Alexander Kačik SMK-MKP Streda nad Bodrogom 426 Zvolený
Erik Durbák SMK-MKP Streda nad Bodrogom 384 Zvolený
Júlia Bodnárová SMK-MKP Streda nad Bodrogom 366 Zvolený
Hernrieta Bányácski SMK-MKP Streda nad Bodrogom 363 Zvolený
Dionýz Balla SMK-MKP Streda nad Bodrogom 294 Zvolený
Emil Lejko SMK-MKP Streda nad Bodrogom 293 Zvolený
Valéria Horóckyová SMK-MKP Svätá Mária 188 Zvolený
Eva Gergelyová SMK-MKP Svätá Mária 126 Zvolený
Veronika Battyány... SMK-MKP Svätá Mária 113 Zvolený
Peter Lacko SMK-MKP Svätuše 260 Zvolený
Attila Sándor SMK-MKP Svätuše 254 Zvolený
František Fazekas SMK-MKP Svätuše 239 Zvolený
Bartolomej Abaházy SMK-MKP Svätuše 239 Zvolený
Tibor Liszkai SMK-MKP Svätuše 217 Zvolený
Ernest Szakszon SMK-MKP Svinice 97 Zvolený
Zsolt Kondás SMK-MKP Svinice 78 Zvolený
Zsolt Puskár SMK-MKP Veľké Trakany 252 Zvolený
Zoltán Gönczi SMK-MKP Veľké Trakany 234 Zvolený
Imrich Magyaros SMK-MKP Veľké Trakany 205 Zvolený
Erika Pribék SMK-MKP Veľké Trakany 203 Zvolený
Pavol Bajzák SMK-MKP Veľké Trakany 201 Zvolený
Milan Tekeľ SMK-MKP Veľký Horeš 167 Zvolený
Ladislav Eštok SMK-MKP Viničky 160 Zvolený
Vincent Csorosz SMK-MKP Viničky 112 Zvolený
Ladislav Czéhmester SMK-MKP Zatín 218 Zvolený
Anna Szakszonová SMK-MKP Zatín 165 Zvolený
Emőke Kissová SMK-MKP Zatín 163 Zvolený
Jozef Fráter SMK-MKP Zemplín 165 Zvolený
Viktória Nagyová SMK-MKP Zemplín 145 Zvolený
Tímea Ružičková SMK-MKP Zemplín 112 Zvolený
Marcel Liviak SMK-MKP Zemplín 84 Zvolený