Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Július Gombala DS, SIEŤ Badín 104 10,40 Nezvolený
Ondrej Snopko SDKÚ-DS, SIEŤ, DS Hiadeľ 234 77,23 Zvolený
Ján Galovič DS Matiašovce 106 25,54 Nezvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Daniel Rusnák DS, NOVA, KDH, SIEŤ Košice - KVP 1083 17,17 Nezvolený
Emil Petrvalský OKS, DS, KDS, NOVA, SaS, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1111 22,52 Nezvolený
Zsolt Varga DS, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Košice - Západ 1901 18,94 Nezvolený
Melánia Kožejová DS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Malá Ida 195 25,46 Nezvolený
Anton Ivan DS Sady nad Torysou 93 11,33 Nezvolený
Jozef Šimai DS Dvorianky 86 24,71 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Rastislav Kunst DS Bratislava - Devín 277 Zvolený
Daniel Hlinka Ing. SIEŤ, DS, SDKÚ-DS Selce 364 Zvolený
Jozef Semančík DS Matiašovce 152 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 411 Zvolený
Juraj Tobák SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 399 Zvolený
Erich Blanár SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 377 Zvolený
Rastislav Trnka SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 623 Zvolený
Norbert Lukán SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 515 Zvolený
Igor Petrovčik SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 505 Zvolený
Oliver Rácz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 492 Zvolený
Zoltán Hanesz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 435 Zvolený
Robert Roland SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 410 Zvolený
Zsolt Varga SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, DS Košice - Západ 711 Zvolený
Gabriel Gavallér DS Drienovec 451 Zvolený
Viktor Péter DS Komárovce 143 Zvolený
Anton Ivan DS Sady nad Torysou 184 Zvolený
Rudolf Jacko DS, SDKÚ-DS Sejkov 56 Zvolený
Jozef Dobranský DS Parchovany 226 Zvolený