Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Chrančok DS Jesenské 18 100,00 Zvolený
Ondrej Bungyi DS Zbrojníky 182 59,28 Zvolený
Emil Chovanec DS Úľany nad Žitavou 398 44,97 Zvolený
Jozef Petráš DS Gbely 1350 62,97 Zvolený
Milan Dinga DS Polianka 128 58,18 Zvolený
Milan Kovár DS Prietrž 318 61,39 Zvolený
Pavel Hradský DS Stará Myjava 218 52,53 Zvolený
Milan Maňák DS Malé Hoste 179 73,06 Zvolený
Pavol Segeš DS Topoľčany 1773 24,37 Zvolený
Vladimír Kmeťo DS Krivosúd - Bodovka 142 100,00 Zvolený
Jaroslav Pikus DS Stará Lehota 175 84,95 Zvolený
Viera Hodulíková DS Siladice 246 100,00 Zvolený
Ondrej Pinka DS Horná Mičiná 192 68,33 Zvolený
Peter Pethö DS Malatíny 57 100,00 Zvolený
Igor Školník DS Lupoč 123 87,86 Zvolený
Marian Halgaš DS Mašková 124 72,51 Zvolený
Ondrej Ďurove DS Podrečany 163 51,26 Zvolený
Bohuslav Beňo DS Malé Straciny 65 100,00 Zvolený
Ladislav Rényei DS Drážovce 66 100,00 Zvolený
Miroslav Schwarz DS Krahule 88 100,00 Zvolený
Miroslav Nárožný DS Kremnica 2089 83,73 Zvolený
Ján Ihring DS Kunešov 124 100,00 Zvolený
Igor Vankulič DS Stará Kremnička 454 83,92 Zvolený
Jozef Minka DS Trnavá Hora 338 65,38 Zvolený
Imrich Groško DS Kučín 86 50,00 Zvolený
Slavomír Havír DS Oľšavce 91 100,00 Zvolený
Jozef Jarina DS Raslavice 767 76,47 Zvolený
Miloš Dolhý DS Vaniškovce 143 72,96 Zvolený
Ján Evin DS Vyšná Voľa 93 42,08 Zvolený
Dušan Petro DS Bačkovík 85 100,00 Zvolený
Július Ruščák DS Belža 129 100,00 Zvolený
Dušan Ilenin DS Boliarov 159 71,95 Zvolený
Vojtech Nalevanko DS Družstevná pri Hornáde 684 52,98 Zvolený
Ondrej Valik DS Ďurkov 450 69,02 Zvolený
Ladislav Mihok DS Vyšný Čaj 132 100,00 Zvolený
Marta Mišková DS Markovce 230 64,43 Zvolený
Agnesa Meľková DS Oreské 155 46,69 Zvolený
Mária Brejdová DS Slavkovce 174 59,59 Zvolený
František Tomovčík DS Zalužice 493 75,73 Zvolený
Jaroslav Dzurjovčin DS Zbudza 191 53,65 Zvolený
Imrich Čorgo DS Zemplínske Kopčany 67 51,94 Zvolený
Marcel Kopkáš DS Abrahámovce 72 52,55 Zvolený
František Ohalek DS Bušovce 156 75,00 Zvolený
Ján Gašper DS Gerlachov 132 100,00 Zvolený
Ján Varga DS Čelovce 82 52,90 Zvolený
Vendelín Kušnír DS Krásna Lúka 194 56,40 Zvolený
Jozef Pavúk DS Nemcovce 76 30,89 Zvolený
Anna Vargová DS Proč 247 92,86 Zvolený
Jaroslav Bystren DS Čierna Lehota 284 65,59 Zvolený
Anna Olejníková DS Čučma 219 100,00 Zvolený
Ľubomír Gallo DS Honce 158 69,30 Zvolený
Ján Kočiš DS Beharovce 65 100,00 Zvolený
Jozef Píľa DS Harakovce 22 100,00 Zvolený
Ján Sivák DS Slovenské Nové Mesto 405 78,95 Zvolený
Tibor Bodnár DS Veľké Kapušany 1669 56,14 Zvolený
Jozef Andrek DS Bystré 1118 90,23 Zvolený
Michal Dvorjak DS Čierne nad Topľou 322 64,02 Zvolený
Jaroslav Gajdoš DS Hermanovce nad Topľou 254 65,46 Zvolený
Jaroslav Molitoris DS Kladzany 201 55,83 Zvolený
Jozef Berta DS Soľ 335 39,37 Zvolený
Ján Matta DS Vyšný Žipov 233 42,67 Zvolený
Mária Fečkovičová DS Žalobín 225 51,14 Zvolený
Anton Beleš DS Bratislava - Záhorská Bystrica 524 61,29 Zvolený
Michal Müller DS Košice - Myslava 690 100,00 Zvolený
Daniel Rusnák DS Košice - KVP 2284 53,80 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Peter Beňuška SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Andrej Ďurkovský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Krempaský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Marián Minárovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ladislav Štibrányi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Ďuračka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Júlia Lieskovanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Silvester Minarovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anita Mudrochová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Juraj Jesenský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Milan Beier SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Fujdala SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Kelešiová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jozef Košta SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Mikuš SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Mária Šamová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Šmihula SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Beleš DS Bratislava Zvolený
Vladimír Bajan SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Brath SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Čeplíková SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Helena Doktorovova SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Tomáš Fabor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Hanko SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Stanislav Janota SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jaroslav Kachlík BEZ, SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Kosík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Kotuľa SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Krajniak SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Mattoš SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavol Minárik SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Nitranský SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Pastor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Stach SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Kazimír Sulo SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Roman Vavrík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavel Vlček SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Angela Bankovichová SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
František Bodics SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Ján Kausich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Štefan Puhovich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Tatiana Cerovská DS Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Anna Caudtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Ďurovičová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ida Jakvirtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jaroslava Kučová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Sedlák SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Čecho SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Yveta Erdélyiová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Fajkus SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Alexander Letko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Viera Pauliková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Porubský SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jozefína Baranová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ivan Bogdan SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Čačko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Čarnogurská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Albert Glasa SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Eva Grexová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Fošnár SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Tatiana Heldová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Kohút SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Anna Ščepková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Jankovič SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Jozef Knotek SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Ján Pauhof SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Adriana Tesáková SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Bernadeta Warenic... SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Helena Wagnerová DS Bratislava - Lamač Zvolený
Dušan Bobrík SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Miloslav Kavický SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Pavol Kočvara SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jozef Košta SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Emil Ľupták SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Vilma Otrusiníková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ján Reháček SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Milan Beier SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Dúžeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Farská SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Rastislav Harman SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Jánošová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Amália Knoteková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Milan Kukliš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Nevenka Pišútová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anton Pristaš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Peter Púček SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Viera Štepánková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ján Čičmič SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jozef Doležal SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Dagmar Füzeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Vladimír Chladný SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jaroslav Jelšík SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Darius Klinovský SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Karol Kolada SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Karol Németh SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jarmila Vaňková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ľubomír Ficker SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Alena Heribanová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Oto Makýš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
František Srnanský SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
František Kocun SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Juraj Gabura KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Fedor Gömöry KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Mária Kiššová KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Pavol Minárik KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Marian Dragúň KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Eva Fifiková KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Jozef Mikloško KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Stanislav Janota KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Anton Augustín KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Ján Kotuľa KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Vladimír Palko KDH, DS Bratislava - Petržalka Zvolený
Miroslav Kováč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marta Kšiňanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Michael Petráš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Tomáš Bičan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Terézia Briedová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Jozef Javorský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marián Letko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Ján Holúbek DS Bratislava - Rača Zvolený
Mária Lalíková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Lukáčová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Valent Mikuš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Pilka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anna Sísová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Bella SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Bohunický SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Juraj Čupka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Boris Dobrotka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Pavol Kubovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Loj SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Martinák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bicko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anastázia Ivanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Petra Šepáková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ľubomír Bednarič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Rudolf Blunár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Ďuračka SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Darius Jendrejský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Reingrabe... SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Eva Kollárová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Šimkovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Dušan Harvan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Albín Kovaľ SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Martin Kuruc SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ladislav Lukáč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Moravčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Mária Bajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Helena Bujnová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Duchoň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Roman Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Ilčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Lipták SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Miroslav Mihok SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bujna SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Oľga Hirnerová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Štefan Kuťka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Šarlota Laborde SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Pavle SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Edmund Bombara SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Guregová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Bohdana Machajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Čierny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Kocianová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Katarína Mazáčková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Anna Prugarová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Kamil Grebeň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Darina Kocková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Vladimír Kohút SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marián Procházka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Schmidt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Michal Staudt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Takátsová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Karol Kubík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Sven Šovčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Martin Melicherčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ladislav Štibranyi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Libor Taliga SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Emil Bartko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Pavol Baxa SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Margočová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Eva Discantiny SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Husár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Katarína Magulová SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Martin Stolár SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Helena Beniačová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Čiernik SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Andrej Petrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Koloman Prónay SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Magdaléna Belanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Drahomíra Mračková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marta Šteffeková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Alexander Hollý DS Bratislava - Vajnory Zvolený
Júlia Klenová DS Bratislava - Vajnory Zvolený
Štefan Baumann SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Jaroslav Compel SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Milan Kubica SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Kugler SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oto Schwartz SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Jediný SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
František Kováč SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ondrej Krankuš SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Viera Králiková SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Rudolf Hanúsek DS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Vladimír Kubovič DS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Daniela Liďákova DS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
František Starý DS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Ľubomír Zárecký DS Bratislava - Záhorská Bystrica Zvolený
Igor Ingeli SDĽ, DS Čataj Zvolený
Dušan Rajt SDĽ, DS Čataj Zvolený
Ján Rášo SDĽ, DS Čataj Zvolený
Milan Rášo SDĽ, DS Čataj Zvolený
Igor Šurek SDĽ, DS Čataj Zvolený
Jozef Mračna DS Malacky Zvolený
Eduard Granec DS Malacky Zvolený
Ján Dubčák DS Malinovo Zvolený
Imrich Füle DS Malinovo Zvolený
Štefan Koller DS Malinovo Zvolený
Gustáv Šimko DS Modra Zvolený
Ladislav Brázdovič DS Modra Zvolený
Milan Žarnovický DS Modra Zvolený
Ladislav Baričič DS Modra Zvolený
Fedor Paták DS Modra Zvolený
Miroslav Holzmann DS Modra Zvolený
Pavel Klúčik DS Modra Zvolený
Ján Ozábal DS Modra Zvolený
Bohuslav Bula DS Pezinok Zvolený
Vladimír Majtán DS Pezinok Zvolený
Milan Valachovič DS Stupava Zvolený
Ján Valachovič DS Stupava Zvolený
František Čech DS Svätý Jur Zvolený
Dušan Fraňo DS Svätý Jur Zvolený
Dušan Pechar DS Svätý Jur Zvolený
Antónia Hergottová DS Svätý Jur Zvolený
Anton Herhonek DS Svätý Jur Zvolený
Peter Chrappa DS Svätý Jur Zvolený
Milan Frič DS Viničné Zvolený
Stanislav Kravarčík DS Viničné Zvolený
Ondrej Derner DS Viničné Zvolený
Ján Frič DS Viničné Zvolený
Branislav Podhradský DS Viničné Zvolený
Ondrej Bada DS Horné Saliby Zvolený
Ján Lehota DS Sereď Zvolený
Marián Bujdák KDH, , DS Šaľa Zvolený
Tibor Dubis KDH, , DS Šaľa Zvolený
Gustáv Güll KDH, , DS Šaľa Zvolený
Igor Bečár KDH, , DS Šaľa Zvolený
Gabriel Kolozsi KDH, , DS Šaľa Zvolený
Júlia Latiková KDH, , DS Šaľa Zvolený
Ivan Braník KDH, , DS Šaľa Zvolený
Ladislav Hlavatý KDH, , DS Šaľa Zvolený
Stanislav Mešťan KDH, , DS Šaľa Zvolený
Júlia Hunková KDH, , DS Šaľa Zvolený
Ladislav Jaroš KDH, , DS Šaľa Zvolený
Jaroslav Andor DS Veľký Grob Zvolený
Ladislav Andor DS Veľký Grob Zvolený
Oľga Ingeliová DS Veľký Grob Zvolený
Miloš Šmahel DS Veľký Grob Zvolený
Peter Adámek DS Vinohrady nad Váhom Zvolený
František Holbík DS Vinohrady nad Váhom Zvolený
Milan Chudý DS Vinohrady nad Váhom Zvolený
Anton Marek MOS-MPP, DS Komárno Zvolený
Barnabás Ipóth MOS-MPP, DS Komárno Zvolený
Ĺudovít Bilkó MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Silvia Bitterová MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Štefan Paulisz MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Peter Armai MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Vojtech Baranyai MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Alexander Fazekas MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Dionýz Szegi MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Peter Czibor MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Ladislav Hallman MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Tivadar Tárnok MOS-MPP, DS Marcelová Zvolený
Viera Gašpárová SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Ján Javorník SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Ján Libutka SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Ján Babinský DS Čata Zvolený
Pavel Hudák DS Čata Zvolený
Tibor Menyhár DS Čata Zvolený
Ján Valašek DS Čata Zvolený
Anna Žitkóová DS Čata Zvolený
Mária Barzová DS Dolná Seč Zvolený
Júlia Geršiová DS Dolná Seč Zvolený
Ján Zomborský DS Dolná Seč Zvolený
Pavel Huraj SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Zuzana Huraiová SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Štefan Pokoracký SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Štefan Šári SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
František Miškovič DS Jesenské Zvolený
Jaroslav Bodnárik SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Ondrej Hámorník SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Július Kollár SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Gejza Tolnai SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
František Vančo SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Alexander Nyitray SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Rudolf Máčaj SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Pavol Čučka SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Vladimír Machajdík SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Ladislav Gunič DS Lok Zvolený
Jozef Kosúth DS Lok Zvolený
Róbert Kosúth DS Lok Zvolený
Zoltán Bacsa DS Malé Ludince Zvolený
Žigmund Suba DS Malé Ludince Zvolený
Vladimír Hudec SPŽSR, DS Rybník Zvolený
Mária Sklenárová DS Santovka Zvolený
Aladár Syllaba DS Santovka Zvolený
Mária Barancová SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Milan Bátovský SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Jozef Hostinský SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Ondrej Bakula , DS Šarovce Zvolený
Ivan Benek , DS Šarovce Zvolený
Eva Budová , DS Šarovce Zvolený
Helena Bystranská , DS Šarovce Zvolený
Gabriel Füri , DS Šarovce Zvolený
František Granát , DS Šarovce Zvolený
Július Kolčár , DS Šarovce Zvolený
Ján Martinka , DS Šarovce Zvolený
Katarína Tabačeková , DS Šarovce Zvolený
Róbert Zábrenszki , DS Šarovce Zvolený
Alžbeta Kovariková , DS Šarovce Zvolený
Vojtech Pompoš , DS Šarovce Zvolený
Alžbeta Pompošová , DS Šarovce Zvolený
Ondrej Buzala SPŽSR, KDH, DS Tekovské Lužany Zvolený
Ľubica Hamarová DS Tlmače Zvolený
Eduard Šiška DS Veľké Turovce Zvolený
Ján Gažo KDH, , DS Veľký Ďur Zvolený
Štefan Pati KDH, , DS Veľký Ďur Zvolený
Tibor Deák SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Alexander Dulai SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Juraj Kišš SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Jozef Kvasník SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Miroslav Pažický SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Tibor Töke SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Jozef Babinec SPŽSR, KDH, , DS Želiezovce Zvolený
Dušan Forbák SPŽSR, KDH, , DS Želiezovce Zvolený
Emil Rábek DS Horná Kráľová Zvolený
Tibor Rábek DS Horná Kráľová Zvolený
Magdaléna Vencelová DS Horná Kráľová Zvolený
Ladislav Lencsés DS Horná Kráľová Zvolený
Tibor Lencsés DS Horná Kráľová Zvolený
Jozef Lovás DS Horná Kráľová Zvolený
Jozef Sonlajtner DS Klasov Zvolený
Juraj Urbán DS Klasov Zvolený
Štefan Kausek DS Klasov Zvolený
Milan Balla DS Malý Lapáš Zvolený
Ján Benko DS Malý Lapáš Zvolený
Marek Moravčík DS Malý Lapáš Zvolený
Miroslav Brezina KDH, DS Nitra Zvolený
Ľubomír Fraňo KDH, DS Nitra Zvolený
Marián Kuruc KDH, DS Nitra Zvolený
Jaroslav Dóczy KDH, DS Nitra Zvolený
Juraj Moravčík KDH, DS Nitra Zvolený
Ján Bolcha KDH, DS Nitra Zvolený
Marián Bartovič KDH, DS Nitra Zvolený
Mikuláš Gál KDH, DS Nitra Zvolený
Eva Hlaváčová KDH, DS Nitra Zvolený
Ľudovít Bebjak KDH, DS Nitra Zvolený
Dušan Drietomský DS Nové Sady Zvolený
Milan Ingeli DS Nové Sady Zvolený
Vladimír Mažár DS Nové Sady Zvolený
Jaroslav Mesároš DS Nové Sady Zvolený
Jaroslav Mesároš DS Nové Sady Zvolený
Peter Molnár DS Nové Sady Zvolený
Milan Mareček DS Nové Sady Zvolený
Marian Jančovič DS Poľný Kesov Zvolený
Jozefína Pilná DS Poľný Kesov Zvolený
Milan Patúc DS Veľké Zálužie Zvolený
Ľudovít Červený SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Ján Jamrich SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Vincent Sádovský SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Pavol Demeš SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Mária Hegedüšová SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Dušan Kúdela SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Ján Horváth SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Michal Polák SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Zoltán Bujalko SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Silvester Jókay SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Tomáš Stanko DS Nové Zámky Zvolený
František Tekely SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Stanislav Starzyk SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Jozef Steiner SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Alexander Turza SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Oto Husár DS Úľany nad Žitavou Zvolený
Anna Klimáčková DS Brestovec Zvolený
Jana Petrášová DS Brestovec Zvolený
Milan Svítek DS Brestovec Zvolený
Božena Benovičová DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Štefan Ciran DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Dušan Ondreička DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Anton Gašparík DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Ján Michálek DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Miroslav Mosný DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Ján Papánek DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Miroslav Ciran DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Jaroslav Grexa DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Zuzana Mikitová DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Branislav Nosko DS Brezová pod Bradlom Zvolený
Štefan Hesek DS Brodské Zvolený
Stanislav Mráz DS Brodské Zvolený
Anton Polák DS Brodské Zvolený
Viera Juríčková DS Častkov Zvolený
Ján Krč DS Častkov Zvolený
Oľga Nemečková DS Častkov Zvolený
Mária Machová KDH, DS Gbely Zvolený
Milan Masaryk KDH, DS Gbely Zvolený
Miroslav Mihál KDH, DS Gbely Zvolený
Svetlana Ondrušková KDH, DS Gbely Zvolený
Ľubomír Papánek KDH, DS Gbely Zvolený
Blažena Tomečková KDH, DS Gbely Zvolený
Milan Gergel KDH, DS Gbely Zvolený
Blažena Chocholáč... KDH, DS Gbely Zvolený
Jozef Lacko KDH, DS Gbely Zvolený
Emília Macánková KDH, DS Gbely Zvolený
Eduard Pecha KDH, DS Gbely Zvolený
Ľubomír Pecha KDH, DS Gbely Zvolený
Anna Juríková DS Hlboké Zvolený
Vladimír Koprla DS Hlboké Zvolený
Branislav Krcha DS Hlboké Zvolený
Ján Zlocha DS Hlboké Zvolený
Juraj Horniaček DS Jablonka Zvolený
Štefan Horniaček DS Jablonka Zvolený
Jozef Baránek DS Kátov Zvolený
Štefan Antol DS Košariská Zvolený
Judita Antolová DS Košariská Zvolený
Martin Janšto DS Košariská Zvolený
Martin Plačko DS Košariská Zvolený
Anna Škarítková DS Košariská Zvolený
Martin Šlahor DS Košariská Zvolený
Ján Vŕbik DS Košariská Zvolený
Ján Žídek DS Košariská Zvolený
Marta Gajdošová DS Myjava Zvolený
Michal Maliarik DS Myjava Zvolený
Milan Vrána DS Myjava Zvolený
Jozef Janošek DS Myjava Zvolený
Dušan Holota DS Myjava Zvolený
Blanka Landová DS Myjava Zvolený
Jozef Stachovič DS Myjava Zvolený
Marta Babincová DS Myjava Zvolený
Ján Duga DS Myjava Zvolený
Emília Kovárová DS Myjava Zvolený
Samuel Mišiak DS Myjava Zvolený
Peter Grečný DS Myjava Zvolený
František Ondriska DS Myjava Zvolený
Jaroslav Pilát DS Myjava Zvolený
Ján Boháč DS Polianka Zvolený
Štefan Bunčiak DS Polianka Zvolený
Ján Dodrv DS Polianka Zvolený
Gabriela Koláriková DS Polianka Zvolený
Ľubomír Kolárik DS Polianka Zvolený
Pavol Mocko DS Polianka Zvolený
Michal Mockovčiak DS Polianka Zvolený
Ján Chalko DS Priepasné Zvolený
Milan Kázik DS Priepasné Zvolený
Milan Blažek RSS, DS Prietrž Zvolený
Dana Blažková RSS, DS Prietrž Zvolený
Jaroslav Dobiáš RSS, DS Prietrž Zvolený
Ján Gabriel RSS, DS Prietrž Zvolený
Oľga Jakábová RSS, DS Prietrž Zvolený
Ján Janšák RSS, DS Prietrž Zvolený
Pavol Jarábek RSS, DS Prietrž Zvolený
Emil Kondela RSS, DS Prietrž Zvolený
Helena Bellayová DS Prietržka Zvolený
Peter Bellay DS Prietržka Zvolený
Pavol Bojanovský DS Prietržka Zvolený
František Kaňa DS Prietržka Zvolený
Anton Masaryk DS Prietržka Zvolený
Jozef Surový DS Prietržka Zvolený
Vladimír Trúba DS Prietržka Zvolený
Emil Juriga DS Sekule Zvolený
Stanislav Palkovič DS Sekule Zvolený
Marian Boršoš KDH, , DS Senica Zvolený
Juraj Gašpar KDH, , DS Senica Zvolený
Ján Dolinský KDH, , DS Senica Zvolený
Pavol Hercegh KDH, , DS Senica Zvolený
Jozef Jagušák KDH, , DS Senica Zvolený
Vladimír Levársky KDH, , DS Senica Zvolený
Teofil Balažovič KDH, , DS Senica Zvolený
Viktor Cigánek KDH, , DS Senica Zvolený
Peter Fordinál KDH, , DS Senica Zvolený
Anton Jóbb KDH, , DS Senica Zvolený
Karol Kovačič KDH, , DS Senica Zvolený
Mária Šimeková KDH, , DS Senica Zvolený
Vladimír Hlávek KDH, , DS Senica Zvolený
Rudolf Halaš KDH, , DS Senica Zvolený
Jaroslav Krahulec KDH, , DS Senica Zvolený
Ondrej Máčalka KDH, , DS Senica Zvolený
Štefan Mikula KDH, , DS Senica Zvolený
Peter Novák KDH, , DS Senica Zvolený
Ľubomír Parízek KDH, , DS Senica Zvolený
Zdenek Šulek KDH, , DS Senica Zvolený
Ivan Horák DS Skalica Zvolený
Katarína Čulenová DS Skalica Zvolený
Miroslav Ivánek DS Skalica Zvolený
František Labuda DS Skalica Zvolený
Ján Pardubský DS Skalica Zvolený
Pavol Rehuš DS Skalica Zvolený
Eduard Srholec DS Skalica Zvolený
Ján Hasička DS Skalica Zvolený
Rastislav Valko DS Skalica Zvolený
Marián Bartošek DS Skalica Zvolený
Viliam Richter DS Skalica Zvolený
Ján Bičian DS Stará Myjava Zvolený
Peter Bunčiak DS Stará Myjava Zvolený
Ján Duga DS Stará Myjava Zvolený
Štefan Ferianec DS Stará Myjava Zvolený
Jarmila Habardová DS Stará Myjava Zvolený
Alžbeta Hradská DS Stará Myjava Zvolený
Pavel Kováč DS Stará Myjava Zvolený
Ján Mizerák DS Stará Myjava Zvolený
Pavol Soviš DS Stará Myjava Zvolený
Ján Ušiak DS Stará Myjava Zvolený
Miroslav Fodora DS Hradište Zvolený
Jozef Humaj SPŽSR, DS Hradište Zvolený
Lenka Ďuračková DS Kšinná Zvolený
Jozef Dubina DS Malé Kršteňany Zvolený
Peter Ištván DS Malé Kršteňany Zvolený
Milan Ďatelinka DS Nadlice Zvolený
Vladimír Masaryk DS Nadlice Zvolený
Miroslav Ševčík DS Nadlice Zvolený
Ján Karas DS Podlužany Zvolený
Vladimír Podlucký DS Podlužany Zvolený
Ladislav Bitarovský DS Pravotice Zvolený
Jozef Daniš DS Pravotice Zvolený
Pavol Netopyl DS Pravotice Zvolený
Milan Nižňanský DS Pravotice Zvolený
Pavol Oravec DS Pravotice Zvolený
Irena Danihelová DS Rybany Zvolený
Marta Zaťková DS Solčianky Zvolený
Ján Ardamica DS Uhrovec Zvolený
František Farkaš DS Uhrovec Zvolený
Anna Kozinková DS Uhrovec Zvolený
Luboš Belis DS Veľké Uherce Zvolený
Jozef Bartolen DS Veľké Uherce Zvolený
Marián Mališka DS Veľké Uherce Zvolený
Róbert Bánovec DS Dolné Srnie Zvolený
Viera Halászová DS Dolné Srnie Zvolený
Ján Havalec DS Dolné Srnie Zvolený
Peter Petkov DS Dolné Srnie Zvolený
Vladimír Baran DS Krajné Zvolený
Ivan Eľko DS Krajné Zvolený
Jozefa Matyášová DS Krajné Zvolený
Karel Nedbálek DS Krajné Zvolený
Dušan Dobrovodský DS Krajné Zvolený
Rudolf Talába DS Krajné Zvolený
Ján Zemko DS Krajné Zvolený
Peter Chrastina DS Krivosúd - Bodovka Zvolený
Vladimír Minárik DS Krivosúd - Bodovka Zvolený
Jozef Briška DS Stará Lehota Zvolený
Jozef Domin DS Stará Lehota Zvolený
Anton Dvorský DS Stará Lehota Zvolený
František Dvorský DS Stará Lehota Zvolený
Peter Michalka DS Stará Lehota Zvolený
Anton Michalovský DS Stará Lehota Zvolený
Jaroslav Ozefových DS Stará Lehota Zvolený
Rastislav Šutovský DS Stará Lehota Zvolený
Ján Málek KDH, DS Stará Turá Zvolený
Viliam Sitár KDH, DS Stará Turá Zvolený
Štefan Evinic KDH, DS Stará Turá Zvolený
Anna Grelnethová KDH, DS Stará Turá Zvolený
Juraj Klička KDH, DS Stará Turá Zvolený
Anna Novomestská KDH, DS Stará Turá Zvolený
Ivan Bielčik KDH, DS Stará Turá Zvolený
Anna Rubaninská KDH, DS Stará Turá Zvolený
Anna Pribišová KDH, DS Stará Turá Zvolený
Milan Skovajsa KDH, DS Stará Turá Zvolený
Pavol Habdák SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Milan Kočický SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Vladimír Matejovič SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Bohumil Palko SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Jaroslav Štrba SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Jaroslav Zelenák SDĽ, HPSR, DS Štvrtok Zvolený
Beáta Vicenová DS Trenčianska Turná Zvolený
Marián Beták DS Trenčianska Turná Zvolený
Martin Beták DS Trenčianska Turná Zvolený
Martin Lipták DS Trenčianska Turná Zvolený
Eva Beňovičová DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Milan Hrušovský DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Jaroslav Ďuriš DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Vladimír Hladký DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Štefan Kadlečík DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Vladimír Kubáň DS Trenčianske Stankovce Zvolený
Rudolf Bežák DS Trenčianske Teplice Zvolený
Gabriela Hubinská SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Marián Kvasnička SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Radosa SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Bernáth SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Ján Bezák SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Milan Juraj SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miroslav Koníček SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miroslav Križan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Mertan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Mertan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Briestenský SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Branislav Celer SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Dušan Chrenka SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Jozefčík SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miloš Michalík SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Katarína Hegerová KDH, , DS Trenčín Zvolený
Viera Bažantová KDH, , DS Trenčín Zvolený
Branislav Ševčík KDH, , DS Trenčín Zvolený
Anton Kotras SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Vojtech Blaško DS Bíňovce Zvolený
Emil Danišovič DS Boleráz Zvolený
Peter Černý DS Dvorníky Zvolený
Ladislav Plaštiak DS Dvorníky Zvolený
Marko Novák DS Horné Orešany Zvolený
Vladimír Dinga DS Horné Zelenice Zvolený
Jozef Lobodáš DS Horné Zelenice Zvolený
Ivan Synak DS Horné Zelenice Zvolený
Oľga Vargová DS Horné Zelenice Zvolený
Zdenka Beková KDH, DS Kľačany Zvolený
Elemír Černý KDH, DS Kľačany Zvolený
Ernest Černý KDH, DS Kľačany Zvolený
Peter Fuska KDH, DS Kľačany Zvolený
Pavol Miklovič KDH, DS Kľačany Zvolený
Vladimír Pestún KDH, DS Kľačany Zvolený
Jozef Benko KDH, DS Piešťany Zvolený
Jozef Jambor KDH, DS Piešťany Zvolený
Ladislav Kalinčík KDH, DS Piešťany Zvolený
Andrej Gubala KDH, DS Piešťany Zvolený
Marcel Kajlich KDH, DS Piešťany Zvolený
Ľudovít Pravda KDH, DS Piešťany Zvolený
Rudolf Botek KDH, DS Piešťany Zvolený
Marián Nosáľ KDH, DS Piešťany Zvolený
Libor Špánik KDH, DS Piešťany Zvolený
Jana Bartošová KDH, DS Piešťany Zvolený
Juraj Csontos KDH, DS Piešťany Zvolený
Gašpar Haring KDH, DS Piešťany Zvolený
Milan Hanzlík DS Sasinkovo Zvolený
Pavel Líška DS Sasinkovo Zvolený
Štefan Mažár DS Sasinkovo Zvolený
Juraj Slížik DS Sasinkovo Zvolený
Vladimír Bojnák DS Siladice Zvolený
Milan Dobrovodský DS Siladice Zvolený
Dušan Krupan DS Siladice Zvolený
Stanislav Paukovič DS Siladice Zvolený
Pavlína Pavlovičová DS Siladice Zvolený
Michal Repka DS Siladice Zvolený
Miroslav Synak DS Siladice Zvolený
Peter Boháček SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Robert Gombár SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Jozef Kočan SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Peter Obúlaný SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Pavol Zárecký SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Tibor Baláž , DS Trnava Zvolený
Martin Heriban , DS Trnava Zvolený
Rudolf Dubovský KDH, , DS Voderady Zvolený
Vladimír Haršany KDH, , DS Voderady Zvolený
Miroslav Hric KDH, , DS Badín Zvolený
Ján Hric KDH, , DS Badín Zvolený
Ján Chaban KDH, , DS Baláže Zvolený
Jozef Chaban KDH, , DS Baláže Zvolený
Viera Tišliarová KDH, , DS Baláže Zvolený
Eva Čumová KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Gabriela Gémešová KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Pavol Katreniak KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Márius Mika KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Vladimír Plintovič KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Ján Glos KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Jozef Haško KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Gerard Kubíny KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Miloslav Mojžiš KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Peter Púchovský KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Martin Baník KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Ján Biba KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Marcela Gajdošová KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Dušan Jankovský KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Eduard Blatnický KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Mojmír Haško KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Karol Kokavec KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Katarína Tomanová KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Pavol Bielik KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Ján Gajdoš KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Daniel Komora KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Peter Lačný KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Eva Vnenčáková KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Jana Brázdilová KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Pavol Ďurček KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Ján Chladný KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Tatiana Kamenská KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Igor Michalovič KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Dušan Kvasna KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
František Záhorovský KDH, , DS Banská Bystrica Zvolený
Eva Káčerová KDH, , DS Brezno Zvolený
Marta Cabanová KDH, , DS Brezno Zvolený
Alfonz Faško KDH, , DS Brezno Zvolený
Zdeno Roštár KDH, , DS Brezno Zvolený
Štefan Demian KDH, , DS Brezno Zvolený
Božena Kilvádyová KDH, , DS Brezno Zvolený
Marian Kvačkaj KDH, , DS Brezno Zvolený
Iveta Antalíková KDH, , DS Brezno Zvolený
Anna Kubíková KDH, , DS Brezno Zvolený
Jozef Spevák KDH, , DS Brezno Zvolený
Jana Mišániová KDH, , DS Čerín Zvolený
Erika Šemetková KDH, , DS Čerín Zvolený
Anna Zátrochová KDH, , DS Čerín Zvolený
Anna Giertlová KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Jozef Turňa KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Jozef Belko KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ľubomír Medveď KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ján Belko KDH, DS Čierny Balog Zvolený
František Kováčik KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Jozef Kupec KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ján Ťažký KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ján Kohút KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ivan Rosík KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Miroslav Medveď KDH, DS Čierny Balog Zvolený
Ján Baran KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Juraj Baran KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Ján Chriašteľ KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Viera Martincová DS Horná Mičiná Zvolený
Ján Saktor KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Ján Štubniak KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Jana Tonková KDH, , DS Horná Mičiná Zvolený
Valéria Končeková , DS Kynceľová Zvolený
Eva Šišiaková , DS Ľubietová Zvolený
Mária Vidová , DS Ľubietová Zvolený
Ladislav Belluš KDH, , DS Medzibrod Zvolený
Jana Pecníková KDH, , DS Môlča Zvolený
Evelín Hanko KDH, , DS Moštenica Zvolený
Milan Chaban KDH, , DS Moštenica Zvolený
Marian Korbel KDH, , DS Moštenica Zvolený
Silvester Roštár KDH, , DS Moštenica Zvolený
Bohuš Sedliak KDH, , DS Moštenica Zvolený
Štefan Bubelíny KDH, DS Polomka Zvolený
Beáta Maruškinová KDH, DS Polomka Zvolený
Božena Takáčová KDH, DS Polomka Zvolený
Peter Gembala KDH, , DS Poniky Zvolený
Jozef Caban KDH, , DS Selce Zvolený
Jaroslav Kapusta , DS Selce Zvolený
Ján Mistrík KDH, , DS Selce Zvolený
Jozef Olej KDH, , DS Selce Zvolený
Emília Patrášová KDH, , DS Selce Zvolený
Miroslav Šiffer , DS Selce Zvolený
Vladimír Zeman , DS Selce Zvolený
Milan Olej KDH, , DS Selce Zvolený
Michal Rusko KDH, , DS Selce Zvolený
Anna Skalošová KDH, , DS Selce Zvolený
Peter Lakomčík KDH, , DS Slovenská Ľupča Zvolený
František Belík KDH, , DS Slovenská Ľupča Zvolený
Dušan Homola KDH, , DS Slovenská Ľupča Zvolený
Ľubomír Chovančák KDH, , DS Tajov Zvolený
Jozef Keusch KDH, , DS Tajov Zvolený
Margita Murgašová KDH, , DS Tajov Zvolený
Libor Púchy KDH, , DS Tajov Zvolený
Ján Sedilek KDH, , DS Tajov Zvolený
Mária Schneiderová KDH, , DS Tajov Zvolený
Milan Slávik KDH, , DS Tajov Zvolený
Anna Sujová KDH, , DS Tajov Zvolený
Terézia Uhliarová KDH, , DS Tajov Zvolený
Jiří Dvořák KDH, , DS Vlkanová Zvolený
Roman Dvořák KDH, , DS Vlkanová Zvolený
Ondrej Nemec KDH, , DS Vlkanová Zvolený
Anna Čanecká KDH, DS Závadka nad Hronom Zvolený
Ivan Brozman KDH, , DS Závadka nad Hronom Zvolený
Elena Gregušová KDH, , DS Závadka nad Hronom Zvolený
Igor Kirsch KDH, , DS Závadka nad Hronom Zvolený
Ladislav Bytčánek DS Podvysoká Zvolený
Margita Andelová DS Radoľa Zvolený
Karol Holeša DS Radoľa Zvolený
Štefan Holtan DS Radoľa Zvolený
Štefan Hudec DS Radoľa Zvolený
Štefan Janteľ KDH, DS Rudinská Zvolený
Rudolf Bugaj DS Beňadovo Zvolený
Martin Havrila DS Brezovica Zvolený
Ján Bencúr SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Vladimír Hruda SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Juraj Štefák SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Ivan Dziewicz SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Samuel Bocko DS Jasenová Zvolený
Raymond Bradík DS Jasenová Zvolený
Viera Jakobyová DS Jasenová Zvolený
Alena Malíková DS Jasenová Zvolený
Ján Remko DS Jasenová Zvolený
Terézia Pacoňová DS Krušetnica Zvolený
Mária Juríčková DS Mútne Zvolený
Rudolf Melišík DS Námestovo Zvolený
Karol Graňák DS Oravská Jasenica Zvolený
Peter Bajdich SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Milan Bruncko SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Ján Callo SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Dušan Ňáčik SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Božena Baričáková SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Jozef Diškanec SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Irena Kocúrová DS Oravské Veselé Zvolený
František Pekarčík DS Oravské Veselé Zvolený
Pavol Maslaňák DS Oravské Veselé Zvolený
Ján Tarčák DS Oravské Veselé Zvolený
Jozef Gočál DS Trstená Zvolený
Eduard Bronerský DS Vavrečka Zvolený
Eva Triebeľová DS Vavrečka Zvolený
Ondrej Borončo DS Zázrivá Zvolený
Juraj Šutor DS Zázrivá Zvolený
Jozef Grenčík SPŽSR, DS Bešeňová Zvolený
Miroslav Protuš SPŽSR, DS Bešeňová Zvolený
Juraj Poproč DS Jalovec Zvolený
Viola Bartošová DS Liptovská Kokava Zvolený
Martin Duriš DS Liptovská Kokava Zvolený
Július Porubän DS Liptovská Kokava Zvolený
Štefan Šuňavec DS Liptovská Kokava Zvolený
Tatiana Ballová DS Liptovský Hrádok Zvolený
Daniela Elena Med... KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Roman Mojžiš KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Ján Guoth KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Ján Smieško KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Alžbeta Smiešna KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Ivan Laučík KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Jozef Radúch KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Edita Havránková KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Milan Kružliak KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Miroslav Parobek KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Jozef Repaský KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Želmíra Droppová KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Bohuslav Sotoniak KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Alexander Slafkovský KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Tibor Válek KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Jozef Gonda KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Štefan Lopčiansky KDH, , DS Liptovský Mikuláš Zvolený
Jaroslav Janovčík DS Podtureň Zvolený
Samuel Macek DS Podtureň Zvolený
Juraj Mlynarčík DS Podtureň Zvolený
Ján Petrovský DS Podtureň Zvolený
Miroslav Frniak KDH, , DS Smrečany Zvolený
Ladislav Hološ KDH, , DS Smrečany Zvolený
Zdeno Moravčík KDH, , DS Smrečany Zvolený
Kamil Paluga KDH, , DS Smrečany Zvolený
Pavel Šiarnik KDH, , DS Smrečany Zvolený
Milan Žemba KDH, , DS Smrečany Zvolený
Bohuslav Hyben DS Važec Zvolený
Ladislav Komiňák DS Važec Zvolený
Ladislav Varl KDH, DS Čamovce Zvolený
Ivan Hybben DS Fiľakovo Zvolený
Jozef Turek DS Halič Zvolený
Dušan Cirák DS Kalinovo Zvolený
Ján Urbančok DS Kalinovo Zvolený
Martin Bračok DS Kalinovo Zvolený
Ján Grendel DS Kalinovo Zvolený
Róbert Dobrocký DS Lučenec Zvolený
Mária Farkašová DS Lučenec Zvolený
Peter Markotán DS Lučenec Zvolený
Ladislav Kopányi DS Lučenec Zvolený
Milan Blažej DS Lučenec Zvolený
Ľubica Beňová DS Lupoč Zvolený
Jaroslav Bernát DS Lupoč Zvolený
Michal Sihelský DS Lupoč Zvolený
Ján Svorad DS Lupoč Zvolený
Viera Školníková DS Lupoč Zvolený
Peter Halgaš DS Mašková Zvolený
Dušan Hano DS Mašková Zvolený
Otília Kalmárová DS Mašková Zvolený
Dušan Koreň DS Mašková Zvolený
Ivan Kubinec DS Mašková Zvolený
Miroslav Mikuláš DS Mašková Zvolený
Tomáš Kubinec DS Mučín Zvolený
Milan Dobrocký DS Píla Zvolený
Ivan Gáfrik DS Podrečany Zvolený
Ondrej Lauko DS Podrečany Zvolený
Stanislav Líška DS Podrečany Zvolený
Ondrej Malček DS Podrečany Zvolený
Edmund Palička DS Podrečany Zvolený
Iveta Jánošíková DS Poltár Zvolený
Zdenek Pitliak DS Poltár Zvolený
Milan Malina DS Rapovce Zvolený
Miroslav Dubek KDH, , DS Tomášovce Zvolený
Štefan Árošton DS Veľká nad Ipľom Zvolený
Judita Ágoštonová DS Veľká nad Ipľom Zvolený
Alena Kováčová DS Veľká nad Ipľom Zvolený
Imrich Bača DS Vidiná Zvolený
Stanislav Baňacký SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Katarína Kňazková SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Peter Špánik SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Jarmila Ziková SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Viliam Klein SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Radomír Sklenár SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Anton Šesták SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Martina Tomahoghová SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Walter Hirschner SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Ján Piški SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Ján Balážia SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Stanislav Celec SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Rudolf Hnila SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Mária Horníková SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
František Junas SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Radovan Junas SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Peter Kolmačka SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Štefan Kubina SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Elena Majtánová SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Kveta Matuľová SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Jozef Davidík SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Ľudovít Ferenčík SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Anton Michálek SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Ján Michálek SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Milan Nemček SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Milan Slivka SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Katarína Berešíková SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Elena Kubisová SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Ivan Lorinc SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Peter Salaj SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Katarína Adamicová SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ľudovít Lettrich SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ján Maťovčík SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ladislav Bevilagua SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Miroslav Kočalka SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Elena Bágelová SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ján Bobček SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Miroslav Bórik SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ľudovít Košalko SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ondrej Potančok SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Andrej Pisarčík SPŽSR, KDH, DS Podhradie Zvolený
Janka Gettová SPŽSR, KDH, DS Ratkovo Zvolený
Jozef Bartoš SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Mária Ivaničová SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Ľuboš Kasper SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Michal Knapčok SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Viliam Kratka SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Günter Michele SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Anna Hončová SPŽSR, KDH, DS Slovenské Pravno Zvolený
Jozef Smieško SPŽSR, KDH, DS Slovenské Pravno Zvolený
Vladislav Brisuda SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Vendelín Fedor SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Ján Gulas SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Dušan Ulej SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Ján Adamovský SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Gabriel Cengel SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Igor Konvit SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Peter Belica SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Ján Bobuľa SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Ivan Bulej SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Silvester Hujo SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Agáta Barancová SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Ján Cingel SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Margita Kresťanová SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Dušan Feťko SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Ján Chrenko SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Miroslav Blahušiak SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Eduard Ďaďo SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Karol Kostolný SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Branislav Petraško SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Vladislav Roháč SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Karol Vejrosta SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Božena Jurečková SPŽSR, KDH, DS Turčianske Kľačany Zvolený
Juraj Farbiak SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Adolf Humaj SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Milan Kuzman SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Veronika Dullová SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Pavol Lysičan SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Karol Dubovský SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Miroslav Fraňo SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Ján Kamenský SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Peter Škapec SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Peter Chromčík SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Rudolf Krajča SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Miroslav Polonec SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Michal Šilhár SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Ján Žilinský SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Emil Drahuta DS Dolná Breznica Zvolený
Ján Šušaník DS Nová Dubnica Zvolený
Milada Ostrolucká DS Považská Bystrica Zvolený
Jaroslav Martiš DS Púchov Zvolený
František Macho KDH, DS Púchov Zvolený
Štefan Ridoško KDH, DS Púchov Zvolený
Ladislav Horňák KDH, DS Púchov Zvolený
Jozef Bielik KDH, DS Púchov Zvolený
Ladislav Bakoš KDH, DS Bojnice Zvolený
Igor Ulbrik SPŽSR, KDH, DS Handlová Zvolený
Dušan Klas SPŽSR, KDH, DS Handlová Zvolený
Jozef Oprendek DS Nedožery - Brezany Zvolený
Ľuboš Áč DS Nitrianske Pravno Zvolený
Renata Drábiková DS Nitrianske Pravno Zvolený
Peter Haluš DS Nitrianske Pravno Zvolený
Juraj Mendel DS Nitrianske Pravno Zvolený
Dana Prostináková DS Nitrianske Pravno Zvolený
Eduard Belák DS Nitrianske Sučany Zvolený
Ladislav Blaško DS Nitrianske Sučany Zvolený
Ľubomír Haluš DS Nitrianske Sučany Zvolený
Eva Kiabová DS Nitrianske Sučany Zvolený
Milan Luchava DS Nitrianske Sučany Zvolený
Imrich Mokrý DS Nitrianske Sučany Zvolený
Elena Oršulová DS Nitrianske Sučany Zvolený
Jozef Prostredný DS Nitrianske Sučany Zvolený
Peter Ševce DS Nitrianske Sučany Zvolený
Peter Heriban SPŽSR, KDH, DS Prievidza Zvolený
Milan Dérer SPŽSR, KDH, DS Prievidza Zvolený
Miroslav Vansa SNP, KDH, DS Prievidza Zvolený
Jozef Blaho DS Temeš Zvolený
Václav Štolovský DS Valaská Belá Zvolený
Ján Ostrica DS Klenovec Zvolený
Miroslav Antal DS Klenovec Zvolený
Ondrej Barto DS Klenovec Zvolený
Ján Figuli DS Klenovec Zvolený
Pavel Hrivnák DS Klenovec Zvolený
Ivan Ľaudis DS Klenovec Zvolený
Július Lukáč KDH, , DS Rimavská Sobota Zvolený
Ivan Hlaváč KDH, , DS Rimavská Sobota Zvolený
Tibor Durdjak KDH, , DS Rimavská Sobota Zvolený
Karol Dolínek DS Tisovec Zvolený
Eva Manicová DS Tisovec Zvolený
Ján Kožiak DS Tisovec Zvolený
Ivan Kriška DS Tisovec Zvolený
Igor Murtín DS Tisovec Zvolený
Július Szöke DS Tornaľa Zvolený
Pavel Bocko DS Tornaľa Zvolený
František Dobra KDH, DS Čeláre Zvolený
Vladimír Václavík KDH, DS Čeláre Zvolený
Milena Martušová DS Dačov Lom Zvolený
Vladimír Ruman DS Dačov Lom Zvolený
Ivan Šimon DS Dačov Lom Zvolený
Dušan Backa DS Horná Strehová Zvolený
Jozef Mišt KDH, DS Hrušov Zvolený
Pavel Špunta DS Malá Čalomija Zvolený
Pavel Beňo DS Malé Straciny Zvolený
Marie Hudecová DS Malé Straciny Zvolený
Pavel Koreň DS Malé Straciny Zvolený
Eva Matúšová DS Malé Straciny Zvolený
Vladimír Michal DS Malé Straciny Zvolený
Jozef Mikuš KDH, DS Malý Krtíš Zvolený
Milan Šurka KDH, DS Malý Krtíš Zvolený
Aladár Bariak NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Miroslav Bariak NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Mária Magová NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Helena Mózerová NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Gabriel Vámoš DS Muľa Zvolený
Ľubica Balážová KDH, DS Pôtor Zvolený
Miroslav Chrieň KDH, DS Pôtor Zvolený
Jarolím Meňuš KDH, DS Pôtor Zvolený
Ľudmila Dudášová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Ľudmila Ďuricová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Iveta Gerbáčová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Ján Nemec NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Jozef Paholík NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Vladimír Kilmajer KDH, DS Slovenské Ďarmoty Zvolený
Vlastislav Krajči KDH, DS Slovenské Ďarmoty Zvolený
Rozália Šimonová KDH, DS Slovenské Ďarmoty Zvolený
Mikuláš Zolcer KDH, DS Slovenské Ďarmoty Zvolený
Ján Ďurov DS Veľký Krtíš Zvolený
Branislav Mojžiš DS Veľký Krtíš Zvolený
Vladimír Nosko DS Veľký Krtíš Zvolený
Ivan Šuhaj DS Veľký Krtíš Zvolený
Slavomír Orlay DS Vieska Zvolený
Kvetoslava Orlayová DS Vieska Zvolený
Ján Balko DS Devičie Zvolený
Ján Kyseľ SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Anna Noskovičová SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Monika Poliaková SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Štefan Homola SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Darina Horečná SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Štefan Švarc SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Cecília Liptáková DS Drážovce Zvolený
Libuša Odranová DS Drážovce Zvolený
Jozef Mravec DS Dúbravy Zvolený
Bohuslav Beňuch DS Dudince Zvolený
Milan Blahút DS Hontianske Moravce Zvolený
Ľubomír Kováč DS Hontianske Moravce Zvolený
Ján Krempaský DS Hontianske Moravce Zvolený
Miloš Kuriačka DS Hontianske Moravce Zvolený
Ján Paulíny DS Hontianske Tesáre Zvolený
Imrich Debnár KDH, DS Hriňová Zvolený
Imrich Golian KDH, DS Hriňová Zvolený
Emília Kulichová KDH, DS Hriňová Zvolený
Jozef Marcinek KDH, DS Hriňová Zvolený
Emília Kučerová KDH, DS Hriňová Zvolený
Pavel Gonda KDH, DS Hriňová Zvolený
Robert Lalík KDH, DS Hriňová Zvolený
Alexander Straka KDH, DS Hriňová Zvolený
Mária Agočová KDH, DS Hriňová Zvolený
Ľubomír Straka DS Korytárky Zvolený
Martin Sanitrár DS Kováčová Zvolený
Marián Domáň DS Krupina Zvolený
Dušan Černý DS Lieskovec Zvolený
Martin Kmeť DS Lieskovec Zvolený
Juraj Kalina DS Lišov Zvolený
Stanislav Kyseľ DS Lišov Zvolený
Daniel Pavlovic DS Lišov Zvolený
Ján Holík DS Očová Zvolený
Ondrej Holík DS Očová Zvolený
Ján Makan DS Sása Zvolený
Vladimír Ferienčík DS Slatinské Lazy Zvolený
Ľuboslav Ľudrovan DS Slatinské Lazy Zvolený
Zuzana Rajčoková DS Slatinské Lazy Zvolený
Beata Mikušová DS Sliač Zvolený
Igor Palečka DS Sliač Zvolený
Ján Šindler DS Sliač Zvolený
Rastislav Bielik DS Sliač Zvolený
Vladimír Čavoj DS Sliač Zvolený
Vlastislav Matejka DS Sliač Zvolený
Jozef Hollý DS Zemiansky Vrbovok Zvolený
Vladimír Jarota KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Anton Brož KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Boris Kršňák KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Vladimír Bella KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jaroslav Jankovič KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Juraško KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Anton Mazán KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Mikuš KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Brázdil KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Peter Randuška KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Igor Hano KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Leo Kabina KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Vojtech Žilinčan KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Húšťava SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Marian Mudrák SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Ivan Paška SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Ján Kurnas DS Zvolenská Slatina Zvolený
Peter Molec DS Zvolenská Slatina Zvolený
Ján Jakubík DS Banská Štiavnica Zvolený
Jozef Šteffek DS Banská Štiavnica Zvolený
Tibor Brašeň KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Július Figuli KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Ladislav Hradský KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Anna Šaušová KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Pavel Hlinka KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Milan Murín KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Ľubica Poldaufová KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Milan Kirschner DS Hronská Dúbrava Zvolený
Anton Toček DS Hronská Dúbrava Zvolený
Ľudmila Pavlová DS Kosorín Zvolený
Matej Köppl DS Krahule Zvolený
Jozef Prokein DS Krahule Zvolený
Peter Chren SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Ján Malach SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Milan Bazelides SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Peter Weiss SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Milan Ďurian SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Milan Murgač SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Jolana Burianová SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Margita Fodorová SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Monika Sláviková SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Viera Mišíková SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Miroslav Slávik SDĽ, KDH, , DS Kremnica Zvolený
Michal Neuschl DS Kremnické Bane Zvolený
Anna Neuschlová DS Kunešov Zvolený
Félix Krnčok DS Lutila Zvolený
Ján Baláž SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Dušan Kapusta SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Štefan Kolóň SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Milan Filip DS Vyhne Zvolený
Vladimír Černák DS Žarnovica Zvolený
Anton Danko DS Žarnovica Zvolený
Peter Mikuška DS Žarnovica Zvolený
Sidónia Púpavová DS Žarnovica Zvolený
Ľudovít Bezák SPŽSR, DS Žiar nad Hronom Zvolený
Ivan Hrdý SPŽSR, DS Žiar nad Hronom Zvolený
Jozef Kupčuljak SPŽSR, DS Lutiše Zvolený
Stanislav Guliš DS Predmier Zvolený
Ladislav Janda DS Predmier Zvolený
Pavol Jurčík DS Predmier Zvolený
Jozef Šimoník DS Predmier Zvolený
Jozef Beniač DS Rosina Zvolený
František Kováčik DS Rosina Zvolený
Oľga Čechová SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ľubomír Gabriel SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Peter Hrtús SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ján Demko SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Dušan Maňák SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Juraj Marko SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ivan Chaban SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Milan Macek SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ľubomír Plešinger SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Pavol Kosa SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Anton Kuba SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Mária Banasová KDH, DS Bardejov Zvolený
Ľudovít Gašpar KDH, DS Bardejov Zvolený
Vladimír Harajda KDH, DS Bardejov Zvolený
Gabriela Hudáková KDH, DS Bardejov Zvolený
Jozef Krajči KDH, DS Bardejov Zvolený
Dušan Čajka KDH, DS Bardejov Zvolený
Ľudovít Medzihradský KDH, DS Bardejov Zvolený
Peter Petruš KDH, DS Bardejov Zvolený
Gabriel Drobniak KDH, DS Bardejov Zvolený
Anton Duchnovský KDH, DS Bardejov Zvolený
Štefan Kučmina KDH, DS Bardejov Zvolený
Zuzana Drusková-P... KDH, DS Bardejov Zvolený
Viliam Antony KDH, DS Bardejov Zvolený
Peter Rozum KDH, DS Bardejov Zvolený
Pavol Tarcala KDH, DS Bardejov Zvolený
Ján Kaňuch KDH, DS Bardejov Zvolený
Miroslav Mačej KDH, DS Bardejov Zvolený
Alexander Dreveňák KDH, DS Bardejov Zvolený
Andrej Peta KDH, DS Bardejov Zvolený
František Hanobík DS, KDH Bardejov Zvolený
Mária Magerová DS, KDH Bardejov Zvolený
František Kopačka KDH, DS Bardejov Zvolený
Ferdinand Exner KDH, DS Bardejov Zvolený
Mária Kendrová KDH, DS Bardejov Zvolený
František Kotuľák KDH, DS Bardejov Zvolený
Jozef Petruš KDH, DS Bardejov Zvolený
Juraj Šott KDH, DS Bardejov Zvolený
Stanislav Vavrek KDH, DS Bardejov Zvolený
Jaroslav Šoltýs DS Fričkovce Zvolený
Viera Čižeková DS Giraltovce Zvolený
Juraj Hromják DS Giraltovce Zvolený
Marek Mojdis DS Giraltovce Zvolený
Miroslav Deutsch DS Giraltovce Zvolený
Ján Čižek DS Giraltovce Zvolený
Jozef Goliaš DS Giraltovce Zvolený
Anna Dvorská DS Harhaj Zvolený
Anna Chovancová DS Harhaj Zvolený
Martin Čech DS Kľušov Zvolený
Jozef Guliga DS Kľušov Zvolený
Jozef Gutt DS Kľušov Zvolený
Stanislav Juhás DS Kľušov Zvolený
Mária Renčková DS Kľušov Zvolený
František Šverha DS Kľušov Zvolený
Vincent Breznický DS Kučín Zvolený
Jozef Čajka DS Kučín Zvolený
Ján Kučík DS Kučín Zvolený
Michal Lasak DS Kučín Zvolený
Helena Marcineková DS Lopúchov Zvolený
Milan Remeta DS Lopúchov Zvolený
Imrich Sralik DS Lopúchov Zvolený
Miroslav Cigán DS Lužany pri Topli Zvolený
Ján Čižmár DS Lužany pri Topli Zvolený
Miroslav Čorba DS Lužany pri Topli Zvolený
Ján Daňko DS Oľšavce Zvolený
Jaroslav Gdovin DS Raslavice Zvolený
Peter Chovanec DS Raslavice Zvolený
Pavol Pribula DS Raslavice Zvolený
Milan Vaško DS Raslavice Zvolený
Vladimír Diheneščík DS Vaniškovce Zvolený
Cyril Dolhý DS Vaniškovce Zvolený
Ján Dolhý DS Vaniškovce Zvolený
Štefan Šinaľ DS Vaniškovce Zvolený
Milan Vasiľko DS Vaniškovce Zvolený
Ján Evin DS Vyšná Voľa Zvolený
Andrej Gajdoš DS Vyšná Voľa Zvolený
Andrej Marinko DS Vyšná Voľa Zvolený
Ján Roguľa DS Vyšná Voľa Zvolený
Štefan Andrejov DS Jabloň Zvolený
Mikuláš Lapišák SPŽSR, KDH, DS Medzilaborce Zvolený
Pavel Cepko SPŽSR, KDH, DS Medzilaborce Zvolený
Vasiľ Kuzma DS Michajlov Zvolený
Michal Kozej DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Jaroslava Lipčáková DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Miroslav Lucik DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Štefan Senderák DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Peter Talpaš DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Helena Tilňaková DS Radvaň nad Laborcom Zvolený
Štefan Čopík DS Snina Zvolený
Vasiľ Andrejka DS Ulič Zvolený
Slavko Cogan DS Ulič Zvolený
Vasiľ Gajdoščák DS Ulič Zvolený
Mikuláš Hrib DS Ulič Zvolený
Ivan Mika DS Ulič Zvolený
Dezider Balázs MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Eva Bérešová MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Imrich Buľko MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Juraj Buranovský MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Marta Dragúnová MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
František Krištof MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Valéria Onofrejová MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Dušan Sedlák MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Milan Tóth MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Štefan Varga MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Ján Babka MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Michal Janitor MKDH, KDH, DS Košice - Barca Zvolený
Alena Kissová DS Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Ján Hric DS Košice - Dargovských Hrdinov Zvolený
Ernest Buday MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Marta Čuhranová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Júlianna Danaová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
František Fedák MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Ladislav Herman MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Dezider Horňák MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Margita Báňasová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Jozef Halász MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Mária Horňáková MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Štefan Jasaň MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Katarína Kudlová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Karol Kuchársky MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Gabriel Malina MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Ružena Slivová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Alena Hikkerová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Marián Hunčík MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Ladislav Kandráč MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Anna Linhartová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Tibor Matoušek MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Mária Sopková MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Daniel Adamkovič MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Pavol Bereš MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Mária Fedáková MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Helena Gergelyová MKDH, KDH, DS Košice - Juh Zvolený
Jolana Balčíková MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Jozef Človečko MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Margita Hrabinská MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Ján Hudák MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Jozef Plichta MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
František Požgai MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Peter Tabačko MKDH, KDH, DS Košice - Kavečany Zvolený
Michal Čverčko MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Juraj Halász MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Stanislav Hvozdík MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Imrich Lazúr MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Peter Bajus MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Rudolf Bauer MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Ondrej Csala MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Jozef Lengyel MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Marko Badanič MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Martin Jalč MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Michal Müller MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Martin Boritáš MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Eugen Čuňo MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Peter Jurík MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Vladimír Kokarda MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Daniel Rusnák MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Mária Derzsiová MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Milan Dziak-Košický MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
František Knapík MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Milan Tóth MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Ernest Buday MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Marta Čuhranová MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Jozef Halasz MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Emil Kočiš MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Erika Dolná MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Anton Fedor MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Marta Fekeová MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Ján Forgáč MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Štefan Krajník MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Vincent Handžák MKDH, KDH, DS Košice Zvolený
Juraj Dečo MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Ondrej Gazdag MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Pavel Hric MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
František Knapík MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Miroslav Nagy MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Eva Orosová MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Ladislav Pytel MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Ondrej Raďák MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
Ladislav Takáč MKDH, KDH, DS Košice - Košická Nová Ves Zvolený
František Gordoň MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
František Klik MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
František Matik MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
František Peterčák MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
Ján Boda MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
Ján Fekete MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
Jozef Hegedüš MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
František Popovič MKDH, KDH, DS Košice - Krásna Zvolený
Martin Dučai MKDH, KDH, DS Košice - Lorinčík Zvolený
Peter Dzuro MKDH, KDH, DS Košice - Lorinčík Zvolený
Maria Mitrová MKDH, KDH, DS Košice - Lorinčík Zvolený
Filoména Pirošková MKDH, KDH, DS Košice - Lorinčík Zvolený
Mikuláš Hudák MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Ján Hudák MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
František Jakubík MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Michal Kelbel MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Pavol Kolibár MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Dorota Kolibárová MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Stanislav Kolibár MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Jozef Márton MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Ružena Ničová MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Hedviga Tirpáková MKDH, KDH, DS Košice - Myslava Zvolený
Jozef Dula MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ján Forgáč MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ján Huňady MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Viktor Jeník MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ondrej Kuľbaga MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Dušan Danko MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Marián Dobranský MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ľudmila Homindová MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Oto Pecúch MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Alojz Adamkovič MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Tibor Brics MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Anton Fedor MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Marta Fekeová MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ján Gál MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Eva Čonková MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Ján Fendek MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Jozef Marcin MKDH, KDH, DS Košice - nad Jazerom Zvolený
Monika Papierniková MKDH, KDH, DS Košice - Džungľa Zvolený
Helena Petríková MKDH, KDH, DS Košice - Džungľa Zvolený
Jozef Bernát MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Mária Ďuďová MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Július Krajňák MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Juraj Kvaka MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Štefan Novák MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Jozef Šuťák MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Bartolomej Tokarčík MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Jozef Uriga MKDH, KDH, DS Košice - Pereš Zvolený
Imrich Kvetko MKDH, KDH, DS Košice - Poľov Zvolený
Pavol Mitrik MKDH, KDH, DS Košice - Poľov Zvolený
Michal Nemec MKDH, KDH, DS Košice - Poľov Zvolený
Imrich Pethö MKDH, KDH, DS Košice - Poľov Zvolený
Štefan Výrostko MKDH, KDH, DS Košice - Poľov Zvolený
Viliam Beňo MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Ján Čajka MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Anna Dobranská MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Eugen Eiben MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Robert Gaško MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Juraj Halász MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Ján Karola MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Nikola Kibritov MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Miroslav Košičan MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Andrej Balázs MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Ján Falatko MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Stanislav Hvozdík MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Vincent Jasaň MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Imrich Lazúr MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Milan Ryboš MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Tibor Varga MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Michal Baník MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Tibor Benninghaus MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Monika Dittrichová MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Andrej Kalanin MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Tibor Lehocký MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Mária Vargová MKDH, KDH, DS Košice - Sever Zvolený
Martin Boritáš MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Peter Jurík MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Milan Sabol MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Rudolf Barlok MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Mária Gamcová MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Ján Gebe MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Jozef Hnát MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Michal Kravčík MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Jaroslav Macko MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Terézia Hajásová MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Vladimír Kokarda MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Mária Sadovská MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Tibor Boroš MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Eugen Čuňo MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
František Piasecký MKDH, KDH, DS Košice - KVP Zvolený
Marko Badanič MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Mária Borovská MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Jozef Figeľ MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Jozef Pavelka MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Ján Bandura MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Pavol Hlaučo MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Peter Karabáš MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Peter Kovaľ MKDH, KDH, DS Košice - Sídlisko Ťahanovce Zvolený
Michal Duruttya MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Peter Havasi MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Alžbeta Humeníková MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Ladislav Leco MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Klotilda Lukanová MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Peter Bajús MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Ondrej Csala MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Richard Hojer MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Eva Klímová MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Peter Beňo MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Helena Goldírová MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Mária Lazárová MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Enikö Sedláková MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Ján Šály MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Peter Šimon MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Gerald Tokár MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Štefan Trencsényi MKDH, KDH, DS Košice - Staré Mesto Zvolený
Pavol Dubík ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Ladislav Ižol ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Terézia Sotáková ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Ladislav Dučai ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Mária Lopatníková ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Jozef Malík ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Jana Melicháreková ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Vojtech Adam ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
Michal Semaník ROISR, MKDH, KDH, DS Košice - Šaca Zvolený
František Balogh MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Bartolomej Čulak MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Ján Ferko MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Tibor Palko MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Monika Puzderová MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
František Sedlák MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Ján Tóth MKDH, KDH, DS Košice - Šebastovce Zvolený
Ján Bodnár MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Jaroslav Borovský MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Jozef Borovský ml. MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Jozef Borovský MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Štefan Borovský MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Viera Kovérová MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Jozef Lengyel MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
František Nigut MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Marta Takáčová MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Martin Tresa MKDH, KDH, DS Košice - Ťahanovce Zvolený
Milina Bučková MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Marta Buláková MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Beatrix Domonkošová MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Ján Handžák MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Jozefa Jalčová MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Matej Kvitkovič MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Štefan Majiroš MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Rudolf Seliga MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Katarína Sokolová MKDH, KDH, DS Košice - Vyšné Opátske Zvolený
Mikuláš Čečko MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Jozef Molčan MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Jozef Ficik MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Ľubomír Kukura MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Milan Dziak-Košický MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Mikuláš Bugis MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Michal Čverčko MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Terézia Bajtošová MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Lucián Fendík MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
František Lizák MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Mária Peťová MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Imrich Bajtoš MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Mária Duláková MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Jolana Milická MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Peter Bulla MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Jozef Filipko MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Alojz Rajnič MKDH, KDH, DS Košice - Západ Zvolený
Rastislav Matej DS Bačkovík Zvolený
Milan Petro DS Bačkovík Zvolený
Jozef Hiščák DS Belža Zvolený
Peter Hiščák DS Belža Zvolený
Božena Hiščáková DS Belža Zvolený
Irena Kruciláková DS Belža Zvolený
Vladimír Lazúr DS Belža Zvolený
Štefan Leško DS Belža Zvolený
Marta Lešková DS Belža Zvolený
Václav Škovran DS Belža Zvolený
Emília Škovranová DS Belža Zvolený
Pavol Tóth DS Belža Zvolený
Jozef Šváb DS Belža Zvolený
Emília Čorbová DS Beniakovce Zvolený
Štefan Palečko DS Beniakovce Zvolený
Alexander Bodnár DS Bidovce Zvolený
Irena Bödyová DS Bidovce Zvolený
Vladimír Fecko DS Bidovce Zvolený
Jaroslav Čulka DS Boliarov Zvolený
Alžbeta Forgáčová DS Boliarov Zvolený
František Hlavatý DS Boliarov Zvolený
Imrich Hlavatý DS Boliarov Zvolený
Milan Hlavatý DS Boliarov Zvolený
Jaroslav Hrehor DS Boliarov Zvolený
Alojz Konkoľovský DS Boliarov Zvolený
Imrich Boldižar DS Budimír Zvolený
Oľga Ballová DS Čakanovce Zvolený
Pavol Haško DS Čakanovce Zvolený
Emil Imro DS Čakanovce Zvolený
Vincent Matej DS Čakanovce Zvolený
Emil Mikloš DS Čakanovce Zvolený
Imrich Nosaľ DS Čakanovce Zvolený
Ružena Pencáková DS Čakanovce Zvolený
František Sabo DS Čakanovce Zvolený
Dušan Stryčko DS Čakanovce Zvolený
Ondrej Tomčík DS Čakanovce Zvolený
Vladimír Bezák DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Ján Knap DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Marek Oravec DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Milan Semančík DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Gabriela Dančeková DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Jozef Ondira DS Družstevná pri Hornáde Zvolený
František Buľko DS Ďurkov Zvolený
Tibor Dulovič DS Ďurkov Zvolený
Ján Gamrát DS Ďurkov Zvolený
Helena Gažová DS Ďurkov Zvolený
Štefan Juhás DS Ďurkov Zvolený
Vincent Juhás DS Ďurkov Zvolený
Jozef Ivan DS Haniska Zvolený
Karol Oravec DS Haniska Zvolený
Ladislav Bodnár DS Košická Polianka Zvolený
Ladislav Bodnár DS Košická Polianka Zvolený
František Budai DS Kráľovce Zvolený
Peter Demjančík DS Kráľovce Zvolený
Marta Hanesová DS Kráľovce Zvolený
Pavol Kmec DS Kráľovce Zvolený
Jozef Pavlov DS Kráľovce Zvolený
Nicolla Borovská DS Moldava nad Bodvou Zvolený
Karol Gasparek DS Ploské Zvolený
Valéria Adamčíková DS Rozhanovce Zvolený
Václav Jelč DS Rozhanovce Zvolený
Andrej Hegedüs DS Sady nad Torysou Zvolený
Gabriela Hertnekiová DS Sady nad Torysou Zvolený
Milan Németh DS Sady nad Torysou Zvolený
Jozef Tomčo DS Sady nad Torysou Zvolený
Dušan Frištik DS Trebejov Zvolený
Jaroslav Pudelka DS Trebejov Zvolený
Zdenek Ružička DS Trebejov Zvolený
Pavel Janočko DS Vyšná Hutka Zvolený
Vincent Janočko DS Vyšná Hutka Zvolený
Jozef Lukáč DS Vyšná Hutka Zvolený
Marta Matoňáková DS Vyšná Hutka Zvolený
Mária Mireková DS Vyšná Hutka Zvolený
František Nosáľ DS Vyšná Hutka Zvolený
Miroslav Nosáľ DS Vyšná Hutka Zvolený
Magdaléna Pástorová DS Vyšná Hutka Zvolený
Jaroslav Timko DS Vyšná Hutka Zvolený
Martin Dolgoš DS Vyšná Kamenica Zvolený
Marcel Čontoš DS Vyšná Myšľa Zvolený
Irena Krajciarová DS Vyšná Myšľa Zvolený
Pavol Rusnák DS Vyšná Myšľa Zvolený
Ernest Takáč DS Vyšná Myšľa Zvolený
Gabriel Dancák DS Vyšný Čaj Zvolený
Imrich Géci DS Vyšný Čaj Zvolený
Libuša Medveová DS Vyšný Čaj Zvolený
Alžbeta Mihóková DS Vyšný Čaj Zvolený
Štefan Póč DS Vyšný Čaj Zvolený
Marta Póčová DS Vyšný Čaj Zvolený
Ľubomír Durbák DS Zlatá Idka Zvolený
Robert Boroš DS Iňačovce Zvolený
Ján Dzvoník DS Iňačovce Zvolený
Iveta Hamadejová DS Iňačovce Zvolený
Pavel Mondok DS Iňačovce Zvolený
Daniel Hujdič DS Krásnovce Zvolený
Ľudmila Čontofalská DS Lastomír Zvolený
Bohuš Jenčík DS Lastomír Zvolený
Ján Hura ml. DS Lúčky Zvolený
Emília Ivančíková DS Lúčky Zvolený
Ján Danko DS Markovce Zvolený
Alena Faťolová DS Markovce Zvolený
Stanislav Inkáb DS Markovce Zvolený
Helena Porteľová DS Markovce Zvolený
Vendelín Borko DS Oreské Zvolený
Cyril Ciganoc DS Oreské Zvolený
Štefan Varjassy DS Palín Zvolený
Ondrej Bakajsa DS Slavkovce Zvolený
Mária Benetinová DS Slavkovce Zvolený
Anna Eibischová DS Slavkovce Zvolený
Michal Kutáš DS Slavkovce Zvolený
Ladislav Pavlík DS Slavkovce Zvolený
Miroslav Pavlík DS Slavkovce Zvolený
Anna Sopková DS Slavkovce Zvolený
Jozef Balog KDH, DS Sobrance Zvolený
Jozef Javorský KDH, DS Sobrance Zvolený
Juraj Potucký KDH, DS Sobrance Zvolený
Beáta Bánovská KDH, DS Sobrance Zvolený
Milan Kráľ KDH, DS Sobrance Zvolený
Zuzana Jurková DS Šamudovce Zvolený
Margita Lebedová DS Šamudovce Zvolený
Žofia Beňová DS Choňkovce Zvolený
Michal Krivak DS Choňkovce Zvolený
Jana Fazekašová DS Trhovište Zvolený
Pavol Hoľan DS Trhovište Zvolený
Emil Baláž DS Trhovište Zvolený
Andrej Furda DS Trhovište Zvolený
Ján Hoľan DS Trhovište Zvolený
Dušan Kirnág DS Trhovište Zvolený
Ružena Čorejová DS Trnava pri Laborci Zvolený
Iveta Nadzamová DS Vinné Zvolený
Michal Andričík DS Zalužice Zvolený
Jozef Dorič DS Zalužice Zvolený
Vladimír Jaroš DS Zalužice Zvolený
Mária Pavliková DS Zalužice Zvolený
Benjamín Šimko DS Zalužice Zvolený
Štefan Varga DS Zalužice Zvolený
Milan Vasiľ DS Zalužice Zvolený
Teodor Haľovský DS Zalužice Zvolený
Emília Dzujovčinová DS Zbudza Zvolený
Milan Hricik DS Zbudza Zvolený
Gustáv Mandžák DS Zbudza Zvolený
Štefan Pastirik DS Zbudza Zvolený
Václav Puľák DS Zbudza Zvolený
Adolf Žužo DS Zbudza Zvolený
Emília Labiková DS Zemplínske Kopčany Zvolený
Katarína Pencáková DS Zemplínske Kopčany Zvolený
Miloslav Dlugoš DS Abrahámovce Zvolený
Jozef Kopkáš DS Abrahámovce Zvolený
Oto Regec DS Abrahámovce Zvolený
Vladimír Vanacký DS Abrahámovce Zvolený
Ondrej Vojtičko DS Abrahámovce Zvolený
Vendelín Gumulák DS Bušovce Zvolený
Ján Jurek DS Bušovce Zvolený
Miroslav Kolesár DS Bušovce Zvolený
Karol Krušinský DS Bušovce Zvolený
Martin Molitoris DS Bušovce Zvolený
Hainz Pattermann DS Bušovce Zvolený
Anna Pňakovičová DS Bušovce Zvolený
Jozef Štrauch DS Bušovce Zvolený
Dušan Faix DS Gerlachov Zvolený
Ján Faix DS Gerlachov Zvolený
Ján Horvaj DS Gerlachov Zvolený
Milan Jambrich DS Gerlachov Zvolený
Ján Mlynár DS Gerlachov Zvolený
Ján Pajerchin DS Gerlachov Zvolený
Pavol Povec DS Gerlachov Zvolený
Ján Rusnák DS Gerlachov Zvolený
Ondrej Rusnák DS Gerlachov Zvolený
Peter Slančo DS Gerlachov Zvolený
Martin Kacvinský DS Jánovce Zvolený
Peter Kacvinský DS Jánovce Zvolený
Milan Reiberger DS Jánovce Zvolený
Ladislav Legutky KDH, DS Kežmarok Zvolený
Eleonóra Baráthová KDH, DS Kežmarok Zvolený
Janka Dafčáková KDH, DS Kežmarok Zvolený
Peter Purtz KDH, DS Kežmarok Zvolený
Kamil Pitoňák KDH, DS Kežmarok Zvolený
Jozef Jezerčák KDH, DS Kežmarok Zvolený
Ján Skupin KDH, DS Kežmarok Zvolený
Ján Bjalončík KDH, DS Kežmarok Zvolený
Jozef Figlár KDH, DS Kežmarok Zvolený
Ján Holova KDH, DS Kežmarok Zvolený
Milan Nevlazla KDH, DS Kežmarok Zvolený
Stanislav Petras KDH, DS Kežmarok Zvolený
Milan Šurek KDH, DS Kežmarok Zvolený
František Bies KDH, DS Kežmarok Zvolený
Ján Janík DS Liptovská Teplička Zvolený
Anna Glejdurová DS Liptovská Teplička Zvolený
Pavol Mlynár DS Liptovská Teplička Zvolený
Viktor Dovjak DS Ľubica Zvolený
František Polomčák DS Ľubica Zvolený
Dušan Badiar DS Lučivná Zvolený
Ján Kečka DS Lučivná Zvolený
Ján Miškovský DS Lučivná Zvolený
Jaroslav Pěč DS Lučivná Zvolený
Ľudovít Sedliačik DS Lučivná Zvolený
Marián Hrebík DS Nová Lesná Zvolený
Michal Kontrík DS Nová Lesná Zvolený
Marian Bystrý DS Poprad Zvolený
Ján Madáč DS Poprad Zvolený
Dimitrij Bereza DS Poprad Zvolený
Ladislav Fiamčík DS Spišská Belá Zvolený
František Čarnogu... DS Spišská Belá Zvolený
Emil Grillus DS Spišská Belá Zvolený
Michal Goduš DS Spišská Belá Zvolený
František Chovanec DS Spišská Belá Zvolený
Ján Bočkai DS Spišská Belá Zvolený
Dana Nebusová DS Spišská Belá Zvolený
Peter Pavličko DS Spišská Belá Zvolený
Vladimír Matfiak DS Spišská Belá Zvolený
Martin Čakovský DS Stará Lesná Zvolený
Miroslav Denický DS Stará Lesná Zvolený
Vladimír Harniš DS Stará Lesná Zvolený
Slavomír Kurila DS Stará Lesná Zvolený
Viliam Regitko DS Stará Lesná Zvolený
Miroslav Koneval DS Vysoké Tatry Zvolený
Mária Šarafínová DS Vysoké Tatry Zvolený
Belo Kačo DS Štôla Zvolený
Marta Pastrnáková DS Štôla Zvolený
Ján Brokeš DS Švábovce Zvolený
Cyril Korenko DS Švábovce Zvolený
Stanislav Dvorský DS Veľká Lomnica Zvolený
Ján Kopkáš DS Veľká Lomnica Zvolený
Ladislav Dický DS Vydrník Zvolený
Ladislav Kollár DS Vydrník Zvolený
Viktória Malá DS Vydrník Zvolený
Anna Sagulová DS Vydrník Zvolený
Peter Gaj DS Žakovce Zvolený
Ján Munka DS Žakovce Zvolený
Peter Vaľko DS Žakovce Zvolený
František Michalák DS Ždiar Zvolený
Štefan Olekšák DS Ždiar Zvolený
Ján Siska DS Ždiar Zvolený
Gabriel Ševc DS Ždiar Zvolený
Milan Tomaškovič DS Ždiar Zvolený
Anna Vaverčáková DS Ždiar Zvolený
Ján Keresteš DS Čelovce Zvolený
Marián Lukáč DS Čelovce Zvolený
Štefan Mazúr DS Čelovce Zvolený
Ján Sala DS Čelovce Zvolený
Marta Šimková DS Čelovce Zvolený
František Lapoš DS Kapušany Zvolený
Jozef Porezaný DS Kapušany Zvolený
Ján Bahleda DS Kojatice Zvolený
Mária Guttová DS Kojatice Zvolený
Anton Kendický DS Kojatice Zvolený
Jozef Poloha DS Kojatice Zvolený
Anton Tartaľ DS Kojatice Zvolený
Andrej Fecko DS Lemešany Zvolený
Ľudovít Beňa DS Lesíček Zvolený
Jozef Dlugoš DS Lipany Zvolený
Jozef Lazorík DS Lipany Zvolený
Milan Dučaj DS Medzany Zvolený
Peter Kráľ DS Ovčie Zvolený
Augustín Bachratý DS Prešov Zvolený
Jozef Baláži DS Prešov Zvolený
Vasiľ Janko DS Prešov Zvolený
Michal Flešár DS Prešov Zvolený
Michal Grocký DS Prešov Zvolený
Milan Fabišík DS Prešov Zvolený
Vladimír Ilkovič DS Prešov Zvolený
Jozef Eliaš DS Proč Zvolený
Peter Eliaš DS Proč Zvolený
Tomáš Eliaš DS Proč Zvolený
Jozef Fečo DS Proč Zvolený
František Gall DS Proč Zvolený
Miroslav Gall DS Proč Zvolený
Ján Krištof DS Proč Zvolený
Vincent Krištof DS Proč Zvolený
Marta Krištofová DS Proč Zvolený
Ján Pavuk DS Proč Zvolený
Silvia Gdovinová DS Rožkovany Zvolený
Ján Kollár DS Rožkovany Zvolený
Pavol Poremba DS Rožkovany Zvolený
Mária Červeňáková DS Sabinov Zvolený
Dušan Nemec DS Šarišské Bohdanovce Zvolený
Jozef Brendza DS Šarišské Michaľany Zvolený
Miroslav Kaščák DS Šarišské Michaľany Zvolený
Jaroslav Kurimský DS Šarišské Michaľany Zvolený
Jozef Mačo DS Šarišské Michaľany Zvolený
Rudolf Navrátil DS Šarišské Michaľany Zvolený
Daniel Verbovský DS Šarišské Michaľany Zvolený
Albert Durkáč DS Šarišské Sokolovce Zvolený
Vladimír Durkač DS Šarišské Sokolovce Zvolený
Jozef Juruš DS Šarišské Sokolovce Zvolený
Helena Kolpáková DS Šarišské Sokolovce Zvolený
Ján Novotný DS Široké Zvolený
Matúš Širocký DS Široké Zvolený
Stanislav Valenčin DS Široké Zvolený
Ján Baňas DS Široké Zvolený
František Marinica DS Široké Zvolený
Ján Šofranko DS Široké Zvolený
Peter Drabik DS Chmeľov Zvolený
Juraj Keresteš DS Chmeľov Zvolený
Vincent Keresteš DS Chmeľov Zvolený
Vincent Keresteš DS Chmeľov Zvolený
Milan Kmec DS Chmeľov Zvolený
Alžbeta Lukačová DS Chmeľov Zvolený
Mikuláš Drab DS Veľký Šariš Zvolený
Miloš Urban DS Veľký Šariš Zvolený
Dušan Lipták DS Veľký Šariš Zvolený
Jozef Harčar DS Žipov Zvolený
František Kuropčak DS Žipov Zvolený
Igor Matis DS Žipov Zvolený
Ján Paľuch DS Žipov Zvolený
Matej Štofanko DS Žipov Zvolený
Vladimír Bystren DS Čierna Lehota Zvolený
Iveta Hrudálová DS Čierna Lehota Zvolený
Ján Tomes DS Čierna Lehota Zvolený
Miloš Tomes DS Čierna Lehota Zvolený
Hedviga Rusznyáková DS Čučma Zvolený
Judita Majerčíková DS Dobšiná Zvolený
Július Ďuraj DS Gemerská Poloma Zvolený
Gabriela Košuthová DS Gemerská Poloma Zvolený
Anna Ambrózyová DS Gočovo Zvolený
Pavol Polák DS Gočovo Zvolený
Štefan Polák DS Gočovo Zvolený
Viliam Gallo DS Honce Zvolený
Milan Šergej DS Honce Zvolený
Ján Vápeník DS Honce Zvolený
Tibor Drenko DS Kunova Teplica Zvolený
Ladislav Labina DS Kunova Teplica Zvolený
Gabriel Máté DS Kunova Teplica Zvolený
Juraj Ďurej DS Muránska Dlhá Lúka Zvolený
Jaroslav Kasper DS Muránska Dlhá Lúka Zvolený
Ondrej Ondrik DS Muránska Dlhá Lúka Zvolený
Ján Jánošík DS Rejdová Zvolený
Jozef Drugda DS Revúca Zvolený
Jozef Bodnár DS Revúca Zvolený
Agáta Hanuštiaková DS Revúca Zvolený
Vladimír Gajdoš DS Revúcka Lehota Zvolený
Ondrej Stanko DS Revúcka Lehota Zvolený
Juraj Dubovský DS Rožňava Zvolený
Peter Králik DS Rožňava Zvolený
Marta Hlaváčová DS Rožňavské Bystré Zvolený
Ondrej Bizik Antal DS Vyšná Slaná Zvolený
Miloš Klima DS Vyšná Slaná Zvolený
Tibor Krištof DS Vyšná Slaná Zvolený
Ján Krupár DS Vyšná Slaná Zvolený
Vladimír Lukáč DS Vyšná Slaná Zvolený
Marián Forgáč DS Harakovce Zvolený
Ján Jašš DS Harakovce Zvolený
Miroslav Kaľavský DS Harakovce Zvolený
Peter Kaľavský DS Harakovce Zvolený
Emil Melišek DS Harakovce Zvolený
Ondrej Michalík DS Harakovce Zvolený
Emília Paulovčinová DS Harakovce Zvolený
Terézia Píľová DS Harakovce Zvolený
Anton Drahomirecký DS Levoča Zvolený
Štefan Kamenický DS Levoča Zvolený
Jozef Jurík DS Nemešany Zvolený
Dušan Drusa DS Oľšavka Zvolený
Peter Kandra DS Oľšavka Zvolený
Peter Klešč DS Oľšavka Zvolený
Valent Kravec DS Oľšavka Zvolený
Juraj Kotrády KDH, DS Prakovce Zvolený
Anna Harmanová DS Richnava Zvolený
Lýdia Ondášová DS Richnava Zvolený
Jozef Hübel DS Spišská Nová Ves Zvolený
Mária Garčárová DS Spišské Podhradie Zvolený
Anton Hockicko DS Spišské Podhradie Zvolený
Štefan Longauer DS Spišské Podhradie Zvolený
Veronika Budayová DS Spišské Podhradie Zvolený
Peter Hanigovský DS Spišské Podhradie Zvolený
Ján Minďáš DS Spišské Podhradie Zvolený
Ján Čurilla DS Spišské Vlachy Zvolený
Ján Kočiš DS Spišské Vlachy Zvolený
Alena Labancová DS Spišské Vlachy Zvolený
Peter Pikla DS Spišské Vlachy Zvolený
Ján Baloga DS Spišské Vlachy Zvolený
Milan Dzurňák DS Spišský Hrhov Zvolený
Peter Kamenický DS Spišský Hrhov Zvolený
Ján Sopko DS Spišský Hrhov Zvolený
Pavol Urda DS Spišský Hrhov Zvolený
Ladislav Bajtoš DS Spišský Štvrtok Zvolený
Vladimír Buc DS Spišský Štvrtok Zvolený
František Gaj DS Spišský Štvrtok Zvolený
Anna Galajdová DS Spišský Štvrtok Zvolený
Jaroslav Seman DS Podolínec Zvolený
Juraj Šugerek DS Podolínec Zvolený
Edita Baloghová SPŽSR, DS Borša Zvolený
Vojtech Horváth SPŽSR, DS Borša Zvolený
Michal Nagy SPŽSR, DS Borša Zvolený
Ján Rudik SPŽSR, DS Borša Zvolený
Mária Tamášová SPŽSR, DS Borša Zvolený
Jozef Tóth SPŽSR, DS Borša Zvolený
Jozef Antolík KDH, DS Dargov Zvolený
Štefan Fedor KDH, DS Dargov Zvolený
Michal Hodovanec KDH, DS Dargov Zvolený
Jozef Jenčo KDH, DS Dargov Zvolený
Ján Koško KDH, DS Dargov Zvolený
Michal Pristáš KDH, DS Dargov Zvolený
František Tamaš KDH, DS Dargov Zvolený
Ján Varchola KDH, DS Dargov Zvolený
Valentín Géczi SPŽSR, DS Drahňov Zvolený
Peter Greškovič SPŽSR, DS Kazimír Zvolený
Milan Hudec SPŽSR, DS Kožuchov Zvolený
Gejza Köver SPŽSR, DS Kožuchov Zvolený
Jozef Burian DS Kuzmice Zvolený
Milan Rohaľ DS Kuzmice Zvolený
Ladislav Urbán SPŽSR, DS Leles Zvolený
Jozef Fekete SPŽSR, DS Poľany Zvolený
Mikuláš Takács SPŽSR, DS Poľany Zvolený
Ján Buhaj SPŽSR, DS Rad Zvolený
Ján Čopak SPŽSR, DS Rad Zvolený
Michal Kalinič SPŽSR, DS Rad Zvolený
Ján Maloš SPŽSR, DS Rad Zvolený
Blažej Béda DS Sečovce Zvolený
Milan Filip DS Sečovce Zvolený
Kristína Kmecová DS Sečovce Zvolený
Vincent Korpesio DS Sečovce Zvolený
Ján Horváth SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Viktor Jeso SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Ladislav Kontra SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Rudolf Dieneš SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Albin Horňak SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Ignác Kotos SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Milan Novák SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Milan Novák SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Štefan Sýkora SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Helena Adamcová SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Štefan Dolák SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Margita Fiľová SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Ján Kalinič SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Juraj Košlab SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Michal Michalčík SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Gejza Pažický SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Ján Stečák SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Zoltán Geri SPŽSR, DS Soľnička Zvolený
Katarína Vencelová SPŽSR, DS Soľnička Zvolený
Pavol Flaugnatti DS Trebišov Zvolený
Ladislav Papp MOS-MPP, DS Veľké Kapušany Zvolený
Vojtech Bielopotocký MOS-MPP, DS Veľké Kapušany Zvolený
Štefan Fedič MOS-MPP, DS Veľké Kapušany Zvolený
Pavol Szatmári MOS-MPP, DS Veľké Kapušany Zvolený
Jana Labancová DS Veľké Ozorovce Zvolený
Štefan Czinke ESWS, DS Vojany Zvolený
Ladislav Fekete ESWS, DS Vojany Zvolený
Alexander Mórik ESWS, DS Vojany Zvolený
Ivana Lenárdová SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Mária Šlepkovská SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Michal Šlepkovský SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Andrej Takáč SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Pavol Balla SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Peter Balla SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Tibor Szenczi SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Pavol Hutňan SPŽSR, DS Zemplínska Teplica Zvolený
František Begala DS Banské Zvolený
Juraj Dargaj DS Banské Zvolený
Jozef Dzivák DS Bystré Zvolený
Ján Timko DS Bystré Zvolený
Pavol Dugovský DS Cabov Zvolený
Oľga Medešyová DS Cabov Zvolený
Michal Zboray DS Cabov Zvolený
Štefan Goga DS Čierne nad Topľou Zvolený
Peter Kontúra DS Čierne nad Topľou Zvolený
Dušan Tkáč DS Čierne nad Topľou Zvolený
Ján Vagaský DS Čierne nad Topľou Zvolený
Ján Zošák DS Čierne nad Topľou Zvolený
Jozef Roháč DS Giglovce Zvolený
Jozef Malý DS Hanušovce nad Topľou Zvolený
Milan Čurlík DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Andrej Gajdoš DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Ján Krivák DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Stanislav Mičko DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Jozef Ondič DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Milan Sciranka DS Hermanovce nad Topľou Zvolený
Juraj Juhás DS Kladzany Zvolený
Vladimír Višňovský DS Kladzany Zvolený
Pavel Bašista DS Medzianky Zvolený
Rudolf Klimčo DS Medzianky Zvolený
Andrej Novák DS Medzianky Zvolený
Ján Verčimák DS Medzianky Zvolený
Juraj Florko DS Nižný Hrabovec Zvolený
Miroslav Onderík DS Nižný Hrabovec Zvolený
Jozef Boroš DS Nižný Kručov Zvolený
Ján Beňo DS Pavlovce Zvolený
Jozef Pankuch DS Pavlovce Zvolený
František Verčimák DS Pavlovce Zvolený
František Adam DS Petrovce Zvolený
Milan Adam DS Petrovce Zvolený
Andrej Gajdoš DS Petrovce Zvolený
Anna Poliaková DS Petrovce Zvolený
Ľubica Šofranková DS Petrovce Zvolený
Ján Varga DS Petrovce Zvolený
Pavol Malý DS Skrabské Zvolený
Vladimír Pohlod DS Skrabské Zvolený
Anna Durkajová DS Slovenská Kajňa Zvolený
Michal Dzurčanin DS Slovenská Kajňa Zvolený
Marián Hanušin DS Slovenská Kajňa Zvolený
Ján Kravec DS Slovenská Kajňa Zvolený
Ján Petrus DS Slovenská Kajňa Zvolený
Magda Volosčáková DS Slovenská Kajňa Zvolený
Pavol Berta DS Soľ Zvolený
Jozef Halas DS Soľ Zvolený
Štefan Kmec DS Soľ Zvolený
František Mrážik DS Vranov nad Topľou Zvolený
Milan Ivanov DS Vyšný Kazimír Zvolený
Dušan Kopko DS Vyšný Žipov Zvolený
Štefan Burcák DS Žalobín Zvolený