Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Anna Zemanová SZS, , DS Bratislava - Vajnory
Bystrík Hollý SZS, KDH, , DS Bratislava - Karlova Ves
Peter Šramko SDĽ, OKS, KDH, , DS Bratislava - Lamač
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Štefan Nesmeri SZS, KDH, , DS Zálesie
Ivan Borovský SZS, SDĽ, DS Vrbové
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Jaroslav Pikus DS Stará Lehota
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Andrej Šivo DS Horný Pial
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ondrej Bugyi DS Zbrojníky
Jozef Chrančok DS Jesenské
Janette Káčerová DS Kapince
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Štefan Kollár SDKÚ, DS Ľudovítová
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Roman Špirec DS Rudinská
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Vladimír Šiarnik SDKÚ, DS Smrečany
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
Vladimír Mecho SMER, SDKÚ, DS, ANO Banská Belá
Mária Repková SDKÚ, KDH, DS Drábsko
Mária Bobáková SDKÚ, KDH, DS Valkovňa
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Marian Halgaš DS Mašková
Ondrej Ďurove DS Podrečany
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
Ľudovít Kravec SDKÚ, KDH, DS Cigeľka
Jozef Ščešňák SDKÚ, KDH, DS Gaboltov
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Imrich Groško DS Kučín
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Ján Borecký SDKÚ, KDH, DS Petrová
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Ján Gašper DS Gerlachov
Stanislav Gavalier SDKÚ, DS, ANO Lučivná
Ľubica Rendošová DS Radatice
Vincent Čontofalský SDKÚ, KDH, DS Šarišské Bohdanovce
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
Eduard Vokál SDKÚ, KDH, DS Lipany
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Ondrej Baláž DS Mníšek nad Popradom
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Alexander Vaco SDKÚ, DS Miková
Milan Groško SDKÚ, DS, ANO Miňovce
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Anna Kertisová SDKÚ, HZD, DS, ANO Kručov
Milan Hudák SDKÚ, DS Varechovce
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
Ján Mruz SDKÚ, DS, ANO Výškovce
Štefan Vilcega SMER, SDKÚ, DS, ANO Jasenovce
Ján Miroľa SDKÚ, DS Medzianky
Jozef Hričan SMER, SDKÚ, DS, ANO Slovenská Kajňa
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Mária Fečkovičová SZS, SMER, SDKÚ, DS, ANO Žalobín
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Michal Dvorjak SMER, SDKÚ, DS, ANO Čierne nad Topľou
Ľubica Voľanská SDKÚ, KDH, DS Detrík
Emília Marcinková SMER, SDKÚ, DS Ďurďoš
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Michal Müller SDKÚ, KDH, DS Košice - Myslava
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
František Knapík KDH, DS Košice - Košická Nová Ves
Július Ruščák DS Belža
František Hlavatý DS Boliarov
Ondrej Valik DS Ďurkov
Karol Dzugas KDH, DS, ANO Košická Polianka
Imrich Janitor KDH, DS Malá Ida
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Jaroslav Jeremiáš DS Opátka
Mária Brejdová SDKÚ, KDH, DS Slavkovce
Jaroslav Dzurjovčin DS Zbudza
Štefan Dono SDKÚ, OKS, DS Kunova Teplica
Ján Krupár DS Vyšná Slaná
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Ján Kalinič DS, ANO Slovenské Nové Mesto
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Andrej Ďurkovský , SZS, DS, ANO, KDH Bratislava