Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Strana podnikateľov a živnostníkov Slovenskej republiky - v likvidácii (SPŽSR)

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ján Kirdaj SPŽSR Bystrá 60 43,17 Zvolený
Viliam Halaška SPŽSR Čavoj 258 65,82 Zvolený
Ján Ondarišin SPŽSR Holčíkovce 85 30,91 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Peter Beňuška SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Andrej Ďurkovský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Krempaský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Marián Minárovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ladislav Štibrányi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Ďuračka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Júlia Lieskovanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Silvester Minarovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anita Mudrochová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Juraj Jesenský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Milan Beier SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Fujdala SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Kelešiová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jozef Košta SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Mikuš SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Mária Šamová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Šmihula SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Mária Demeterová SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
František Hirja SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Gabriel Kosnáč SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Tibor Merva SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Vladimír Bajan SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Brath SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Čeplíková SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Helena Doktorovova SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Tomáš Fabor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Hanko SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Stanislav Janota SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jaroslav Kachlík BEZ, SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Kosík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Kotuľa SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Krajniak SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Mattoš SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavol Minárik SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Nitranský SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Pastor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Stach SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Kazimír Sulo SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Roman Vavrík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavel Vlček SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Angela Bankovichová SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
František Bodics SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Ján Kausich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Štefan Puhovich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Vladimír Baranovič SPŽSR Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Peter-Lubomír Ebr... SPŽSR Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Milan Jeck SPŽSR Bratislava - Devínska Nová Ves Zvolený
Štefan Jankovič SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Jozef Knotek SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Ján Pauhof SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Adriana Tesáková SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Bernadeta Warenic... SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Pavel Čičmanec SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
František Hirja SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Hlaváčová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Tibor Merva SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Mucha SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Viliam Volko SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Lýdia Bertová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Demeterová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Jozef Janovič SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Miroslav Kamenický SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Križan SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Branislav Longauer SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Qudido Miglierini SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Marián Balážia SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Ľuboš Bohát SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Branislav Borovský SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Ladislav Čerňanský SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Gabriel Kosnáč SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Otto Michalička SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Viliam Mokráň SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Jaroslav Makovinský SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Karol Nitranský SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Ján Forgács SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Vladimír Kovár SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Jaroslav Magát SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Michal Čulák SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Ľuboslav Džatko SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Jaroslav Kolenič SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Dušan Kosík SPŽSR, SDĽ, Bratislava - Petržalka Zvolený
Miroslav Kováč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marta Kšiňanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Michael Petráš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Tomáš Bičan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Terézia Briedová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Jozef Javorský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marián Letko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Mária Lalíková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Lukáčová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Valent Mikuš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Pilka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anna Sísová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Bella SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Bohunický SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Juraj Čupka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Boris Dobrotka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Pavol Kubovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Loj SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Martinák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bicko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anastázia Ivanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Petra Šepáková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ľubomír Bednarič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Rudolf Blunár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Ďuračka SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Darius Jendrejský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Reingrabe... SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Eva Kollárová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Šimkovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Dušan Harvan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Albín Kovaľ SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Martin Kuruc SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ladislav Lukáč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Moravčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Mária Bajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Helena Bujnová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Duchoň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Roman Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Ilčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Lipták SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Miroslav Mihok SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bujna SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Oľga Hirnerová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Štefan Kuťka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Šarlota Laborde SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Pavle SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Edmund Bombara SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Guregová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Bohdana Machajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Čierny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Kocianová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Katarína Mazáčková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Anna Prugarová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Kamil Grebeň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Darina Kocková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Vladimír Kohút SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marián Procházka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Schmidt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Michal Staudt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Takátsová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Karol Kubík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Sven Šovčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Martin Melicherčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ladislav Štibranyi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Libor Taliga SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Emil Bartko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Pavol Baxa SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Margočová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Eva Discantiny SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Husár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Katarína Magulová SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Martin Stolár SPŽSR, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Helena Beniačová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Čiernik SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Andrej Petrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Koloman Prónay SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Magdaléna Belanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Drahomíra Mračková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marta Šteffeková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Štefan Baumann SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Jaroslav Compel SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Milan Kubica SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Kugler SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oto Schwartz SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Jediný SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
František Kováč SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ondrej Krankuš SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Viera Králiková SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Magdaléna Krchňáková SPŽSR Doľany Zvolený
Roman Mikovič SPŽSR Doľany Zvolený
Stanislav Spevak SPŽSR Doľany Zvolený
Vincent Zigo SPŽSR Doľany Zvolený
Jarmila Kovarovičová SPŽSR Gajary Zvolený
Pavol Ščepka SPŽSR Gajary Zvolený
Anton Bartalský SPŽSR Gajary Zvolený
Štefánia Černá SPŽSR Gajary Zvolený
Daniel Mackovič SPŽSR Gajary Zvolený
Ján Uharček BEZ, SPŽSR, KDH Veľký Meder Zvolený
Alexander Ács BEZ, SPŽSR, KDH Veľký Meder Zvolený
Vincent Németh BEZ, SPŽSR, KDH Veľký Meder Zvolený
Ján Dömötör SPŽSR Horné Saliby Zvolený
Juraj Gyurcsy SPŽSR Horné Saliby Zvolený
Ján Rusnák SPŽSR Horné Saliby Zvolený
Tibor Tornyai SPI, SPŽSR Hrubá Borša Zvolený
Alexander Kékesi SPŽSR Bátorové Kosihy Zvolený
Štefan Olajos SPŽSR Klížska Nemá Zvolený
Viliam Kocsis SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Viliam Zsidek SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Mária Csergeová SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Oto Krnáč SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Juraj Lacho SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Ladislav Lengyel SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Michal Kocsis SPŽSR Svätý Peter Zvolený
Viera Gašpárová SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Ján Javorník SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Ján Libutka SPŽSR, DS Bátovce Zvolený
Pavel Huraj SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Zuzana Huraiová SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Štefan Pokoracký SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Štefan Šári SPŽSR, KDH, DS Horná Seč Zvolený
Jaroslav Bodnárik SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Ondrej Hámorník SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Július Kollár SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Gejza Tolnai SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
František Vančo SPŽSR, DS Jur nad Hronom Zvolený
Alexander Nyitray SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Rudolf Máčaj SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Pavol Čučka SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Vladimír Machajdík SPŽSR, KDH, , DS Levice Zvolený
Vojtech Benč SPŽSR Nový Tekov Zvolený
Vladimír Hudec SPŽSR, DS Rybník Zvolený
Mária Barancová SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Milan Bátovský SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Jozef Hostinský SPŽSR, KDH, DS Starý Tekov Zvolený
Ján Löwy SPŽSR Šahy Zvolený
Roman Hanuska SPŽSR Šahy Zvolený
Štefan Hanuska SPŽSR Šahy Zvolený
Milan Jakabšic SPŽSR Šahy Zvolený
Jozef Olczár SPŽSR Šahy Zvolený
Boris Bernáth SPŽSR Šahy Zvolený
Ondrej Buzala SPŽSR, KDH, DS Tekovské Lužany Zvolený
Tibor Deák SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Alexander Dulai SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Juraj Kišš SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Jozef Kvasník SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Miroslav Pažický SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Tibor Töke SPŽSR, KDH, DS Zbrojníky Zvolený
Jozef Babinec SPŽSR, KDH, , DS Želiezovce Zvolený
Dušan Forbák SPŽSR, KDH, , DS Želiezovce Zvolený
Richard Sklenár SPŽSR Jarok Zvolený
Ľubomír Benc SPŽSR Tesárske Mlyňany Zvolený
Ľudovít Červený SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Ján Jamrich SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Vincent Sádovský SPŽSR, DS Vráble Zvolený
Pavol Demeš SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Mária Hegedüšová SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Dušan Kúdela SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Ján Horváth SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Michal Polák SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Zoltán Bujalko SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Silvester Jókay SPŽSR, KDH, DS Vráble Zvolený
Štefan Bízik SPŽSR Zemné Zvolený
Ferdinand Drinka SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Helena Farkašová SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Jozef Gašpárek SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Jozef Petrík SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Milan Petráš SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Iveta Šedivá SPŽSR Borský Mikuláš Zvolený
Jozef Humaj SPŽSR, DS Hradište Zvolený
Miroslava Gahírová SPŽSR Partizánske Zvolený
Agáta Némethová SPŽSR Partizánske Zvolený
Víťazoslav Kuchár SPŽSR Prašice Zvolený
Rudolf Báleš SPŽSR Prašice Zvolený
Jozef Boháčik SPŽSR Prašice Zvolený
Milan Čakajda SPŽSR Prašice Zvolený
Imrich Pokus SPŽSR Prašice Zvolený
Ján Darmo SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Ľubomír Filo SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Anton Kajan SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Julius Lobotka SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Rudolf Slošarik SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Jozef Zajko SPŽSR Veľké Hoste Zvolený
Gabriela Hubinská SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Marián Kvasnička SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Radosa SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Bernáth SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Ján Bezák SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Milan Juraj SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miroslav Koníček SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miroslav Križan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Jozef Mertan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Mertan SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Briestenský SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Branislav Celer SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Dušan Chrenka SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Peter Jozefčík SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Miloš Michalík SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Anton Kotras SPŽSR, KDH, , DS Trenčín Zvolený
Branislav Čavojský SPŽSR Bučany Zvolený
Anton Hrušovský SPŽSR Bučany Zvolený
Justín Kubovič SPŽSR Bučany Zvolený
Sebastián Lančarič SPŽSR Bučany Zvolený
Jozef Bališ SPŽSR Dolné Trhovište Zvolený
Kamil Farkaš SPŽSR Dolné Trhovište Zvolený
Dušan Habán SPŽSR Dolné Trhovište Zvolený
Júlia Häckelová SPŽSR Dolné Trhovište Zvolený
Ľubomír Bakeš SPŽSR Hlohovec Zvolený
Róbert Jalakša SPŽSR Hlohovec Zvolený
Ferdinand Fančovič SPŽSR Merašice Zvolený
Emil Hanšut SPŽSR Moravany nad Váhom Zvolený
Peter Hulman SPŽSR Moravany nad Váhom Zvolený
Milan Miklovič SPŽSR Moravany nad Váhom Zvolený
Helena Oprenčáková SPŽSR Moravany nad Váhom Zvolený
Marián Dubovský SPŽSR Piešťany Zvolený
Ján Jánošík SPŽSR Piešťany Zvolený
Peter Boháček SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Robert Gombár SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Jozef Kočan SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Peter Obúlaný SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Pavol Zárecký SPŽSR, DS Smolenice Zvolený
Ivan Apfel SPŽSR Banská Bystrica Zvolený
Ján Lehocký SPŽSR Banská Bystrica Zvolený
Rudolf Očenáš SPŽSR Banská Bystrica Zvolený
Milan Palovčík SPŽSR Brezno Zvolený
Alexander Botev SPŽSR Brezno Zvolený
Viera Baliaková SPŽSR Brezno Zvolený
Magdaléna Bursová SPŽSR Brezno Zvolený
František Flautner SPŽSR Bystrá Zvolený
Stanislava Mitter... SPŽSR Bystrá Zvolený
Ján Bencúr SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Vladimír Hruda SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Juraj Štefák SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Ivan Dziewicz SPŽSR, DS Dolný Kubín Zvolený
Peter Bajdich SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Milan Bruncko SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Ján Callo SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Dušan Ňáčik SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Božena Baričáková SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Jozef Diškanec SPŽSR, DS Oravská Poruba Zvolený
Jozef Grenčík SPŽSR, DS Bešeňová Zvolený
Miroslav Protuš SPŽSR, DS Bešeňová Zvolený
Stanislav Baňacký SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Katarína Kňazková SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Peter Špánik SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Jarmila Ziková SPŽSR, KDH, DS Blatnica Zvolený
Viliam Klein SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Radomír Sklenár SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Anton Šesták SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Martina Tomahoghová SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Walter Hirschner SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Ján Piški SPŽSR, KDH, DS Horná Štubňa Zvolený
Ján Balážia SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Stanislav Celec SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Rudolf Hnila SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Mária Horníková SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
František Junas SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Radovan Junas SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Peter Kolmačka SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Štefan Kubina SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Elena Majtánová SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Kveta Matuľová SPŽSR, KDH, , DS Kláštor pod Znievom Zvolený
Jozef Davidík SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Ľudovít Ferenčík SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Anton Michálek SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Ján Michálek SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Milan Nemček SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Milan Slivka SPŽSR, KDH, DS Ležiachov Zvolený
Katarína Berešíková SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Elena Kubisová SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Ivan Lorinc SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Peter Salaj SPŽSR, KDH, DS Malý Čepčín Zvolený
Katarína Adamicová SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ľudovít Lettrich SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ján Maťovčík SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ladislav Bevilagua SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Miroslav Kočalka SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Elena Bágelová SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ján Bobček SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Miroslav Bórik SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ľudovít Košalko SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Ondrej Potančok SPŽSR, KDH, DS Martin Zvolený
Andrej Pisarčík SPŽSR, KDH, DS Podhradie Zvolený
Janka Gettová SPŽSR, KDH, DS Ratkovo Zvolený
Jozef Bartoš SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Mária Ivaničová SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Ľuboš Kasper SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Michal Knapčok SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Viliam Kratka SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Günter Michele SPŽSR, KDH, DS Sklené Zvolený
Anna Hončová SPŽSR, KDH, DS Slovenské Pravno Zvolený
Jozef Smieško SPŽSR, KDH, DS Slovenské Pravno Zvolený
Vladislav Brisuda SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Vendelín Fedor SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Ján Gulas SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Dušan Ulej SPŽSR, KDH, DS Socovce Zvolený
Ján Adamovský SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Gabriel Cengel SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Igor Konvit SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Peter Belica SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Ján Bobuľa SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Ivan Bulej SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Silvester Hujo SPŽSR, KDH, DS Sučany Zvolený
Agáta Barancová SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Ján Cingel SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Margita Kresťanová SPŽSR, KDH, DS Trebostovo Zvolený
Dušan Feťko SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Ján Chrenko SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Miroslav Blahušiak SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Eduard Ďaďo SPŽSR, KDH, DS Turany Zvolený
Karol Kostolný SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Branislav Petraško SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Vladislav Roháč SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Karol Vejrosta SPŽSR, KDH, DS Turček Zvolený
Božena Jurečková SPŽSR, KDH, DS Turčianske Kľačany Zvolený
Juraj Farbiak SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Adolf Humaj SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Milan Kuzman SPŽSR, KDH, DS Vrícko Zvolený
Veronika Dullová SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Pavol Lysičan SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Karol Dubovský SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Miroslav Fraňo SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Ján Kamenský SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Peter Škapec SPŽSR, KDH, DS Vrútky Zvolený
Peter Chromčík SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Rudolf Krajča SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Miroslav Polonec SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Michal Šilhár SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Ján Žilinský SPŽSR, KDH, DS Žabokreky Zvolený
Ján Paliesek SPŽSR Nimnica Zvolený
Marián Šalamún SPŽSR Nimnica Zvolený
Klement Belák SPŽSR Čavoj Zvolený
Jozef Halaška SPŽSR Čavoj Zvolený
Jozef Kolesnáč SPŽSR Čavoj Zvolený
Marta Krpelanová SPŽSR Čavoj Zvolený
Ján Novotka SPŽSR Čavoj Zvolený
Helena Novotková SPŽSR Čavoj Zvolený
Libin Oravec SPŽSR Čavoj Zvolený
Eliška Svitková SPŽSR Čavoj Zvolený
Mária Vašková SPŽSR Čavoj Zvolený
Igor Ulbrik SPŽSR, KDH, DS Handlová Zvolený
Dušan Klas SPŽSR, KDH, DS Handlová Zvolený
Lubomír Hvojník SPŽSR Horná Ves Zvolený
Peter Heriban SPŽSR, KDH, DS Prievidza Zvolený
Milan Dérer SPŽSR, KDH, DS Prievidza Zvolený
Ján Kyseľ SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Anna Noskovičová SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Monika Poliaková SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Štefan Homola SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Darina Horečná SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Štefan Švarc SPŽSR, DS Dobrá Niva Zvolený
Jozef Húšťava SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Marian Mudrák SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Ivan Paška SPŽSR, DS Zvolenská Slatina Zvolený
Ján Baláž SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Dušan Kapusta SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Štefan Kolóň SPŽSR, DS Stará Kremnička Zvolený
Ľudovít Bezák SPŽSR, DS Žiar nad Hronom Zvolený
Ivan Hrdý SPŽSR, DS Žiar nad Hronom Zvolený
Dušan Pinčík SPŽSR Bytča Zvolený
Martin Kypús SPŽSR Bytča Zvolený
Jozef Kupčuljak SPŽSR, DS Lutiše Zvolený
Oľga Čechová SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ľubomír Gabriel SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Peter Hrtús SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ján Demko SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Dušan Maňák SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Juraj Marko SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ivan Chaban SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Milan Macek SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Ľubomír Plešinger SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Pavol Kosa SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Anton Kuba SPŽSR, KDH, DS Žilina Zvolený
Mikuláš Lapišák SPŽSR, KDH, DS Medzilaborce Zvolený
Pavel Cepko SPŽSR, KDH, DS Medzilaborce Zvolený
Vladimír Guba SPŽSR Ňagov Zvolený
Pavol Marinič SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Jozef Poliak SPŽSR, KDH Snina Zvolený
František Krupa SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Štefan Micenko SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Daniel Bakši SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Marián Filip SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Ján Pavlík SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Štefan Zgabur SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Štefan Felšöci SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Dezider Andrejčák SPŽSR, KDH Snina Zvolený
Andrej Koba SPŽSR Trhovište Zvolený
Marián Križák SPŽSR Trhovište Zvolený
Jozef Čekovský SPŽSR Stará Lesná Zvolený
Pavol Ilavský SPŽSR Stará Lesná Zvolený
Ľubomír Lauf SPŽSR Stará Lesná Zvolený
Ivan Polhoš SPŽSR Stará Lesná Zvolený
Milan Šavel SPŽSR Stará Lesná Zvolený
Ján Vokaľ SPŽSR Vysoké Tatry Zvolený
Milan Bombuškár SPŽSR Vysoké Tatry Zvolený
Slavomír Veselý SPŽSR Štrba Zvolený
Anton Bujňák SPŽSR Krásna Lúka Zvolený
Štefan Bujňák SPŽSR Krásna Lúka Zvolený
Matúš Janič SPŽSR Krásna Lúka Zvolený
Imrich Kandráč SPŽSR Krásna Lúka Zvolený
Peter Varga SPŽSR Gelnica Zvolený
Magdaléna Čatlošová SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
František Goliaš SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
Ján Revický SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
Ján Lorinc SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
František Marton SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
Andrej Svitanič SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
Silvester Hvizdoš SPŽSR, KDH Krompachy Zvolený
Vít Babjarčík SPŽSR Stropkov Zvolený
Ján Čvaň SPŽSR Vyšný Orlík Zvolený
Edita Baloghová SPŽSR, DS Borša Zvolený
Vojtech Horváth SPŽSR, DS Borša Zvolený
Michal Nagy SPŽSR, DS Borša Zvolený
Ján Rudik SPŽSR, DS Borša Zvolený
Mária Tamášová SPŽSR, DS Borša Zvolený
Jozef Tóth SPŽSR, DS Borša Zvolený
Valentín Géczi SPŽSR, DS Drahňov Zvolený
Peter Greškovič SPŽSR, DS Kazimír Zvolený
Milan Hudec SPŽSR, DS Kožuchov Zvolený
Gejza Köver SPŽSR, DS Kožuchov Zvolený
Ladislav Urbán SPŽSR, DS Leles Zvolený
Jozef Fekete SPŽSR, DS Poľany Zvolený
Mikuláš Takács SPŽSR, DS Poľany Zvolený
Ján Buhaj SPŽSR, DS Rad Zvolený
Ján Čopak SPŽSR, DS Rad Zvolený
Michal Kalinič SPŽSR, DS Rad Zvolený
Ján Maloš SPŽSR, DS Rad Zvolený
Ján Horváth SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Viktor Jeso SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Ladislav Kontra SPŽSR, DS Sirník Zvolený
Rudolf Dieneš SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Albin Horňak SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Ignác Kotos SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Milan Novák SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Milan Novák SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Štefan Sýkora SPŽSR, DS Slivník Zvolený
Helena Adamcová SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Štefan Dolák SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Margita Fiľová SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Ján Kalinič SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Juraj Košlab SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Michal Michalčík SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Gejza Pažický SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Ján Stečák SPŽSR, DS Slovenské Nové Mesto Zvolený
Zoltán Geri SPŽSR, DS Soľnička Zvolený
Katarína Vencelová SPŽSR, DS Soľnička Zvolený
Vladimír Anďal SPŽSR Trebišov Zvolený
Ivana Lenárdová SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Mária Šlepkovská SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Michal Šlepkovský SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Andrej Takáč SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Pavol Balla SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Peter Balla SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Tibor Szenczi SPŽSR, DS Zemplínska Nová Ves Zvolený
Pavol Hutňan SPŽSR, DS Zemplínska Teplica Zvolený
Jaroslav Lorinc SPŽSR Holčíkovce Zvolený
Jozef Mulík SPŽSR Holčíkovce Zvolený
Jozef Takáč SPŽSR Holčíkovce Zvolený
Jozef Bačík SPŽSR Vechec Zvolený
Juraj Bindas SPŽSR Vechec Zvolený
Pavol Čabala SPŽSR Vechec Zvolený
Bartolomej Pavlík SPŽSR Vechec Zvolený