Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Erika Vaššová SRK Belina 44 12,15 Nezvolený
Karel Váradi SRK Bulhary 91 47,89 Nezvolený
Tibor Rácz SRK Čamovce 94 27,89 Nezvolený
Zoltán Balog SRK Fiľakovo 519 13,72 Nezvolený
Tivadar Berky SRK Nitra nad Ipľom 108 56,54 Zvolený
Július Čipčala SRK Trenč 65 33,33 Nezvolený
Richard Szajko SMK-MKP, SRK Barca 147 61,25 Zvolený
Štefan Illéš SRK Hodejov 427 53,18 Zvolený
Štefan Váradi SRK Kaloša 99 23,68 Nezvolený
Marian Boldi SRK Kameňany 15 4,02 Nezvolený
Vojtech György SRK Radnovce 8 1,86 Nezvolený
Ladislav Ruszó SRK Stránska 26 13,83 Nezvolený
Jana Lakatošová SRK Tomášovce 29 27,10 Nezvolený
Bartolomej Bari SRK Uzovská Panica 19 5,83 Nezvolený
Anna Dunková SRK Ihľany 51 8,10 Nezvolený
Natália Bačová SRK Stráne pod Tatrami 22 3,13 Nezvolený
Florián Giňa SRK Jarovnice 1116 53,89 Zvolený
Ján Katriňák SRK Bystré 6 0,46 Nezvolený
Miroslav Kroka SRK Čičava 85 14,36 Nezvolený
Jozef Gaďo SRK Kamenná Poruba 215 35,02 Zvolený
Peter Brenkáč SRK Kučín 38 15,14 Nezvolený
Marcel Šaňa SRK Košice - Lunik IX 277 44,25 Zvolený
František Žiga SRK Bystrany 388 48,81 Zvolený
Eva Kroščenová SRK Hrabušice 186 17,55 Nezvolený
Vladimír Pecha SRK Markušovce 40 2,90 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Karel Váradi SRK Bulhary 102 Zvolený
Oliver Váradi SRK Bulhary 91 Zvolený
Ildikó Berkyová SRK Nitra nad Ipľom 64 Zvolený
Tibor Kökény SRK Šíd 230 Zvolený
Róbert Kökény SRK Šíd 188 Zvolený
Július Čipčala SRK Trenč 73 Zvolený
Rita Lakatosová SRK Barca 65 Zvolený
Koloman Szajko SRK Barca 61 Zvolený
Ivan Szabó SRK Cakov 92 Zvolený
Anton Bari SRK Cakov 89 Zvolený
Olga Brenkusová SRK Gortva 79 Zvolený
Igor Bohó SRK Hodejov 224 Zvolený
Aladár Bohó SRK Hodejov 202 Zvolený
Miroslav Kuna SRK Hostišovce 31 Zvolený
Elemér Nyíri SRK Chvalová 47 Zvolený
Dušan Váradi SRK Kráľ 218 Zvolený
Oto Albert SRK Kráľ 197 Zvolený
Elemér György SRK Rakytník 60 Zvolený
Rudolf Bari SRK Rakytník 58 Zvolený
Vojtech Brindzák SRK Ratková 106 Zvolený
Arpád Brindzák SRK Ratková 101 Zvolený
Miroslav Berki SRK Slizké 25 Zvolený
Viktor Lakatoš SRK Valice 58 Zvolený
Roman Kökény SRK Vieska nad Blhom 46 Zvolený
Rudolf Bari SRK Vlkyňa 88 Zvolený
Zlatica Gazsová SRK Zádor 35 Zvolený
Slavomír Badžo SRK Stráne pod Tatrami 215 Zvolený
Ondrej Badžo SRK Stráne pod Tatrami 212 Zvolený
Ján Badžo SRK Stráne pod Tatrami 172 Zvolený
Július Oračko SRK Stráne pod Tatrami 168 Zvolený
Roman Čonka SRK Spišský Štiavnik 413 Zvolený
František Holub SRK Chminianske Jakubovany 111 Zvolený
Dušan Ferko SRK Jarovnice 461 Zvolený
Ladislav Bilý SRK Jarovnice 458 Zvolený
Marek Pešta SRK Jarovnice 437 Zvolený
František Ferko SRK Jarovnice 420 Zvolený
Vladislav Kaleja SRK Jarovnice 337 Zvolený
Dušan Kaleja SRK Jarovnice 334 Zvolený
Marián Giňa SRK Jarovnice 333 Zvolený
Peter Labanc SRK Sabinov 180 Zvolený
Ladislav Huňák SRK Jastrabie nad Topľou 77 Zvolený
Zdenko Gaďo SRK Kamenná Poruba 189 Zvolený
Alexander Goroľ SRK Kamenná Poruba 183 Zvolený
Ján Goroľ SRK Kamenná Poruba 183 Zvolený
Róbert Kováč SRK Kamenná Poruba 183 Zvolený
Andrej Tippan SRK Kamenná Poruba 168 Zvolený
Dušan Demeter SRK Sačurov 205 Zvolený
Ladislav Harkabus SRK Košice - Lunik IX 54 Zvolený
Ladislav Žiga SRK Košice - Lunik IX 49 Zvolený
Jozef Dunka SRK Bystrany 264 Zvolený
František Žiga SRK Bystrany 212 Zvolený
Jozef Gabčo SRK Richnava 285 Zvolený
Koloman Demeter SRK Trebišov 1070 Zvolený