Komunálne voľby 1998 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1998

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Anna Uhrinová SOP, SDĽ, DS, , KDH Harhaj
Ondrej Surgent Hažlín
Ľubomír Kundrát , KHD Janovce
Ing. Ján Čech , DS, KDH Kľušov
Ing. Ján Rešovský SOP, , KDH Kobyly
Elena Gregová , SOP, SDĽ Kochanovce
Anton Beňa DS, , KDH Mokroluh
Stanislav Biroš SOP, DS, , KDH Osikov
Andrej Guľa Porúbka
Ján Šima DS, SDĽ, , KDH Šiba
Ing. František Delej , DS, KDH Tarnov
Ján Makan Čerín
Ján Novák SOP, SDĽ, Králiky
Július Binder Moštenica
Antonín Melichar , SDĽ Vlkanová
Ing. Andrej Ďurko... SDK, SZS, SDSS, DS, , KDH Bratislava - Staré Mesto
Ing. Pavol Kubovič SDK, SZS, SDSS, SOP, DS, , KDH Bratislava - Ružinov
RNDr. Oto Nevický SDK, DS, KDH, Bratislava - Podunajské Biskupice
Ing. Richard Frimmel SOP, SDĽ, DS, , KDH Bratislava - Nové Mesto
RNDr. Pavol Bieli... SDĽ, DS, SDSS, SZ, , KDH Bratislava - Rača
Ing. Marián Pružina DS, SDĽ, , SOP, KDH Bratislava - Vajnory
Ing. Peter Polák SDK, SOP, SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Bratislava - Dúbravka
Ing. Bystrík Hollý SDK, SZS, SDSS, DS, , KDH Bratislava - Karlova Ves
Ľubomír Plai SDSS, SDK, SOP, SDĽ, , DS, KDH Bratislava - Lamač
Mária Wuketichová SDSS, DS, , KDH Bratislava - Jarovce
Ing. Vladimír Bajan SDK, SZS, SDSS, DS, , KDH Bratislava - Petržalka
Ing. Pavol Faktor SDSS, , SDĽ, KDH, DS, SOP Stará Bystrica
Ing. Ondrej Žakar... , SDSS, ÚŽPR, SOP, KDH, SDĽ Gelnica
Ing.Pavol Čiernik SDSS, SZS, DU, SDĽ, KDH Ilava
Ing. Jozef Mašlonka SOP, KDH, DU Reľov
Ján Trebuňa SOP, KDH, DU Spišské Hanušovce
Milan Perháč , SOP, KDH Košice - Kavečany
Ing. Ján Sülli ÚŽPR, SMK, DS, , KDH Košice - Staré Mesto
Michal Müller SZ, ÚŽPR, DS, , KDH Košice - Myslava
Ladislav Molčan SZ, ÚŽPR, DS, , KDH Košice - Pereš
PhDr. Pavol Mutafov SOP, , SDSS Košice - Západ
Ladislav Buľko , DS, KDH Košice - Barca
Ing. Milan Rabatin Beniakovce
Ing. Anton Palaščák Bunetice
Michal Rečka , KDH, SNS, SDĽ Čaňa
Peter Schimara Chrastné
Cyril Hudák DS, , KDH Kokšov - Bakša
Ing. Štefan Zacha... KDH, , DS, SMK Moldava nad Bodvou
Vladimír Vancák SOP, DS, , KDH Nižný Čaj
Ing. Milan Tóth SOP, DS, , KDH Valaliky
Július Štutika HZDS, SDĽ, SMK, Demandice
Ing. Ladislav Kisely SDĽ, KDH, ÚŽPR, SZS, SDSS, DS, , SOP, SMK, SDK Levice
Miluša Veiszová Sikenica
JUDr. Judita Trní... DS, Šarovce
Pavel Haluška , KDH, DS Trstené
Vladimír Rehanek SZS, , DS, KDH Halič
Miroslav Blažek , KDH, SZS Rohožník
Ing. Milan Rybár SZS, SDSS, DS, , KDH, SDĽ, SOP Sučany
Peter Očka SOP, SDĽ, Turčianska Štiavnička
František Kontra Bajany
Milan Ondo Čečehov
Tibor Kamenický Čierne Pole
Anton Brindzák KDH, SZS, , SOP, SDĽ Horovce
Ing. Jozef Bobík SDSS, DS, SZS, KDH, Michalovce
Ján Žofčák SDĽ, , SZS Moravany
Mária Brejdová , SOP, SZS, KDH, DS Slavkovce
PaedDr. Tibor Bodnár SOP, SDĽ, KDH, , DS Veľké Kapušany
MVDr. Štefan Koník SZS, DS, , KDH Vinné
Ján Hrešan Vysoká nad Uhom
Dušan Rybár SOP, SDĽ, Myjava
Ing. Etela Sečová SOP, DS, KDH, Námestovo
Karol Pavlovič DS, , KDH Beckov
Milan Ostrovský DS, , KDH Lubina
Ing. Ján Kišš SDSS, , SDĽ Stará Turá
Ľubomír Tinka DS, , KDH Trenčianske Bohuslavice
Ing. Ladislav Str... KDH, Skačany
Ing. Ivan Pessel SOP, SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Pezinok
Gašpar Haring SDSS, DS, , KDH Banka
Ing. Juraj Csontos SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Piešťany
Ing. Štefan Kubík SDSS, SZS, DS, , KDH Poprad
Peter Slobodník DS, , KDH Vydrník
Jozef Majirský , KDH Chmeľovec
Ing. Juraj Kopčák SZS, DS, , KDH Prešov
Anna Vargová Proč
Jozef Špaček Lednica
Ing. Mária Zuzind... , DS, KDH Kameňany
Ján Vrtiš DS, , KDH Muránska Dlhá Lúka
Peter Školník DS, , KDH Muránska Huta
Mgr. Jolana Óváryová Gemerské Michalovce
Mgr. Miroslav Bys... Nižný Skálnik
Janka Ďurišová Rimavské Zalužany
Július Figuli Slizké
Štefan Danyi Drnava
Ing. Zoltán Tömol , SMK Gemerská Hôrka
Štefan Dono SDĽ, Kunova Teplica
JUDr. Juraj Čech SOP, DS, , SDĽ, KDH Ružomberok
Ing. Peter Mladý SZS, , DS, SOP, KDH Sabinov
Mgr. Július Morávek SOP, SMK, SDĽ, KDH, , DS Šaľa
Ing. Vladimír Let... SDSS, DU, KDH Ivanka pri Dunaji
Štefan Juráš Častkov
Ing.Milan Kovár Prietrž
Ján Škrabák SDĽ, KDH, Prievaly
RNDr. Ľubomír Par... SDSS, DS, , KDH Senica
Pavel Tomčo Petrovce
Ján Sarňák , KDH Iliašovce
Karol Mitrík SDĽ, SDSS, SZS, DS, ÚŽPR, SOP, , KDH Spišská Nová Ves
Ing. Mikuláš Mýtnik , SOP, SDĽ Kamienka
Ján Šafranko Brusnica
PhDr. Štefan Rada... , KSS, SDĽ Chotča
Peter Čakloš DS, SDSS, Krušinec
Ľudmila Hospodárová SOP, , SDĽ Lomné
Michal Hrabko , SDĽ Nižná Olšava
Ján Mrúz Výškovce
Ján Olčák SDĽ, KDH, , SOP Vyšná Olšava
Mária Turišinová KDH, , SOP, SDĽ Nižný Komárnik
Milica Cocuľová Vyšný Mirošov
Eduard Kupec HZDS, , KDH, SDĽ Biskupová
Ján Geňo , DS, KDH Kuzmice
František Német Lastovce
Ing. Ján Ferko Zbehňov
Miroslav Maďar , KDH, SDĽ, SOP Zemplínske Jastrabie
Ľubomír Škriečka SOP, DS, , SDĽ, KDH Chocholná - Velčice
Ing. Ivan Mokráň SOP, , DS, KDH Svinná
Emil Masár SOP, , DS, KDH Veľká Hradná
Viliam Bayer SOP, SDĽ, , DS, KDH, SNS Malý Krtíš
Peter Ivanič DS, , KDH, SDĽ Muľa
Irena Guttenová ZRS, DS, KDH, Sklabiná
Jozef Andrek DS, SOP, , KDH Bystré
Mária Spišáková Komárany
Milan Mantič , SOP, SDĽ Kučín
Jozef Kunc Nová Kelča
Marta Sabolová , SDĽ, NSK Sedliská
Ing. Jozef Berta , DS, KDH, SOP Soľ
Ľudmila Repková Tovarné
Terézia Vincencová SDSS, DS, KDH, SDĽ, SOP, Horná Ždaňa
Ing. František Baláž , SDSS, DS, KDH Nevoľné
Ing. Jozef Minka SOP, SDSS, KDH, DS, Trnavá Hora
RNDr. Peter Dobeš , SZS, KDH, DS Rajecké Teplice
Doc. JUDr. Jozef ... SDK, SZS, SDSS, DS, KDH, Bratislava