Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Bajan SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Brath SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Čeplíková SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Helena Doktorovova SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Tomáš Fabor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Hanko SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Stanislav Janota SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jaroslav Kachlík BEZ, SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Kosík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Kotuľa SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Krajniak SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Mattoš SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavol Minárik SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Nitranský SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Pastor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Stach SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Kazimír Sulo SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Roman Vavrík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavel Vlček SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anna Caudtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Ďurovičová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ida Jakvirtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jaroslava Kučová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Sedlák SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Čecho SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Yveta Erdélyiová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Fajkus SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Alexander Letko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Viera Pauliková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Porubský SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jozefína Baranová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ivan Bogdan SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Čačko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Čarnogurská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Albert Glasa SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Eva Grexová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Fošnár SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Tatiana Heldová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Kohút SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Anna Ščepková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Pavel Čičmanec SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
František Hirja SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Hlaváčová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Tibor Merva SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Mucha SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Viliam Volko SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Lýdia Bertová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Demeterová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Jozef Janovič SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Miroslav Kamenický SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Križan SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Branislav Longauer SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Qudido Miglierini SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Stanislav Šenigla SL Letničie Zvolený
Ján Guček SL Petrova Ves Zvolený
Štefan Daniel SL Unín Zvolený
Ivan Hruboň SL Čermany Zvolený
Milan Meluš SL Čermany Zvolený
Alojz Uhlár SL Čermany Zvolený
Beáta Horváthová SL Košické Olšany Zvolený
Mária Mrásková SL Košické Olšany Zvolený
Viera Danková SL Zbehňov Zvolený
Pavlína Ďuristová SL Zbehňov Zvolený
Michal Havriš SL Zbehňov Zvolený
Darina Jurková SL Zbehňov Zvolený
Marcela Paďourová SL Zbehňov Zvolený