Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Zoran Kupkovič SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Podunajské Biskupice 386 5,26 Nezvolený
Richard Lipka SZS Prašník 96 21,57 Nezvolený
Zdenka Vlkovičová SZS Šterusy 87 35,37 Nezvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 3349 16,53 Nezvolený
Dušan Eliáš SZS Vrbovce 560 84,85 Zvolený
Nora Pániková SZS Stará Turá 373 12,75 Nezvolený
Július Jahnátek SZS Komjatice 74 3,96 Nezvolený
Emil Molko SZS Divina 429 41,94 Nezvolený
Darina Ninisová SZS Ovčiarsko 86 23,82 Nezvolený
Mária Bobáková SZS Valkovňa 81 55,10 Zvolený
Alfréd Tima SZS Šurice 27 10,38 Nezvolený
Štefan Majoroš SZS Lubeník 287 47,83 Nezvolený
Jana Vaľová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Humenné 4391 34,55 Nezvolený
Pavol Jevčák SNS, SZS Myslina 119 37,19 Nezvolený
Jozef Haňo SZS Kladzany 29 10,51 Nezvolený
Jozef Haľko SZS Skrabské 163 48,08 Nezvolený
Ján Jakubov SZS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, ŠKV, SMER-SD Košice - Západ 3792 36,75 Nezvolený
Pavol Jurko SZS Hýľov 60 18,81 Nezvolený
Viktor Gazdačko Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA, SZS, KDH Rozhanovce 602 56,21 Zvolený
Viliam Zahorčák SZS, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Michalovce 4655 39,58 Zvolený
Ján Chrapovič SZS Inovce 81 58,27 Zvolený
Tibor Lechman SZS Priekopa 10 5,85 Nezvolený
Milan Drotár SZS Úbrež 43 11,68 Nezvolený
Slavomír Drozd SZS, SZ, SNS, SMER-SD Bratislava - Ružinov 1291 4,76 Nezvolený
Pavel Kubačka SZS, SZ Hradište 119 22,04 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Pavol Dubček SZS Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Branislav Kramár SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 1242 Zvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 918 Zvolený
Pavol Vandelia SZS Vrbovce 409 Zvolený
Ján Valúch SZS Vrbovce 366 Zvolený
Lenka Bartošová SZS Beckov 312 Zvolený
Nora Pániková SZS Stará Turá 917 Zvolený
Vladimír Lašo SZS Kysucký Lieskovec 473 Zvolený
Peter Kicoš SZS Brezany 205 Zvolený
Marián Bali SZS Divina 296 Zvolený
Štefan Šenkár SZS Divina 282 Zvolený
Radoslav Buček SZS Divina 271 Zvolený
Anton Valčuha SZS Divina 213 Zvolený
Emil Meliš SZS Divina 198 Zvolený
Maroš Habán SZS Divina 137 Zvolený
Ľubomír Hajný SZS Divinka 165 Zvolený
Ľubomír Ťažký SZS Divinka 157 Zvolený
Jozef Jaroš SZS Divinka 108 Zvolený
Richard Holúbek SZS Divinka 150 Zvolený
Jozef Molko SZS Divinka 147 Zvolený
Rudolf Králik SZS Dlhé Pole 362 Zvolený
Júlia Kavecká SZS Kamenná Poruba 664 Zvolený
Juraj Pekný SZS Kamenná Poruba 621 Zvolený
Ľubomír Skotnický SZS Kamenná Poruba 554 Zvolený
Juraj Mičúch SZS Kamenná Poruba 445 Zvolený
Ján Hodas SZS Kamenná Poruba 373 Zvolený
Lukáš Ložanský SZS Budkovce 298 Zvolený
Alena Machová SZS Budkovce 212 Zvolený
Jozef Sokologorský SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 624 Zvolený
Daniela Barkasi SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 435 Zvolený
Ján Mihalečko SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 682 Zvolený
Jana Cibereová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 663 Zvolený
Štefan Kvak SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 725 Zvolený
Martin Nebesník SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 652 Zvolený
Miroslav Dufinec SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 651 Zvolený
Maroš Eľko SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 633 Zvolený
Tímea Sotáková SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 667 Zvolený
Jozef Makohus SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 585 Zvolený
Lýdia Sidivárová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 502 Zvolený
Marián Sabovčík SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 261 Zvolený
Robert Botló SZS Hrubý Šúr 243 Zvolený
Richard Lipka SZS Prašník 273 Zvolený
Jana Brezulová SZS Šterusy 113 Zvolený
Slávka Belanová SZS Šterusy 100 Zvolený
Ľubica Krištofová SZS Senica 359 Zvolený
Vladimír Včelka SZS Senica 382 Zvolený
Ľubomír Miča SZS Senica 369 Zvolený
Lenka Búzková SZS Senica 361 Zvolený
Martin Dudáš SZS Senica 502 Zvolený
Martin Cibulka SZS Rudník 235 Zvolený
Roman Fridrišek SZS Rudník 232 Zvolený
Jana Zemanová SZS Rudník 193 Zvolený
Peter Srnánek SZS Rudník 171 Zvolený
Štefan Duga SZS Rudník 145 Zvolený
Martin Tomka SZS Adamovské Kochanovce 279 Zvolený
Renáta Jánska SZS Adamovské Kochanovce 260 Zvolený
Ján Šranko SZS Klasov 295 Zvolený
Štefan Ailer SZS Nitrianske Hrnčiarovce 381 Zvolený
Martin Hübner SZS Hôrky 143 Zvolený
Elena Martišková SZS Dolný Harmanec 113 Zvolený
Štefan Ťažký SZS Harmanec 147 Zvolený
Jana Baranová SZS Horná Mičiná 165 Zvolený
Ivan Bartoš SZS Valkovňa 67 Zvolený
Mariana Tlučáková SZS Valkovňa 60 Zvolený
Ivan Bobák SZS Valkovňa 59 Zvolený
Vladimír Pokoš SZS Valkovňa 56 Zvolený
Štefan Majoroš SZS Lubeník 183 Zvolený
Hilda Győngyősiová SZS Lubeník 142 Zvolený
Richard Útis SZS Lukovištia 57 Zvolený
Karol Kubíni SZS Tisovec 811 Zvolený
Dušan Kojnok SZS Tisovec 514 Zvolený
Jaroslav Hecko SZS Tisovec 405 Zvolený
Pavol Jevčák SZS Myslina 135 Zvolený
Zdenka Zavacká SZS Jarabina 202 Zvolený
Matúš Hanečák SZS Vyšné Ružbachy 263 Zvolený
Anna Hliboká Čurl... SZS Petrovce 109 Zvolený
Jozef Ondič SZS Skrabské 119 Zvolený
Jozef Haľko SZS Skrabské 102 Zvolený
Ján Eštok SZS Skrabské 97 Zvolený
Ľubomír Baník SZS Tovarné 198 Zvolený
Miroslav Lukáč SZS Tovarné 187 Zvolený
Jana Bubnárová SZS Vyšný Žipov 214 Zvolený
Marta Gonsorčíkov... SZS Košice - Pereš 290 Zvolený
Viera Štefanovičová SZS Hýľov 143 Zvolený
Dana Kobidová SZS Kecerovce 176 Zvolený
Eva Petrášová SZS Poproč 427 Zvolený
Miroslav Kertés SZS Pavlovce nad Uhom 364 Zvolený
Libor Chrapovič SZS Inovce 61 Zvolený
Jaroslav Riabec SZS Inovce 42 Zvolený
Vladimír Tomko SZS Kolibabovce 58 Zvolený
Erika Kočiková SZS Krčava 71 Zvolený
Ján Čižmár SZS Orechová 51 Zvolený
Ján Vataha SZS Pinkovce 61 Zvolený
Eduard Belušák SZS Remetské Hámre 133 Zvolený
Štefan Džurina SZS Sobrance 273 Zvolený
Milan Molnár SZS Tašuľa 37 Zvolený
Tomáš Hrešo SZS Tašuľa 32 Zvolený
Beáta Antošová SZS Hnilčík 105 Zvolený