Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Miroslav Blažek SZS Rohožník 746 70,38 Zvolený
Ladislav Piovarči SZS Leopoldov 532 39,23 Zvolený
Daniela Plánková SZS Krásno nad Kysucou 910 35,71 Zvolený
Tibor Ottmár SZS Trenč 128 82,58 Zvolený
Ján Zelienka SZS Moškovec 39 100,00 Zvolený
Juraj Červinka SZS Dubnica nad Váhom 5408 73,49 Zvolený
Dušan Škultéty SZS Tužina 429 77,16 Zvolený
Andrej Petrúň SZS Beňatina 137 78,74 Zvolený
Marek Keher SZS Stretava 130 73,03 Zvolený
Pavel Roba SZS Dubovica 389 51,73 Zvolený
Michal Čuchran SZS Markušovce 729 80,02 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Marek Šulák SZS Častá Zvolený
Mária Grajciarová SZS Častá Zvolený
Róbert Lederleitner SZS Častá Zvolený
Miroslav Šteberla SZS, SDĽ, SDSS Limbach Zvolený
Pavol Skovajsa SZS Pezinok Zvolený
Tomáš Braun SZS Šenkvice Zvolený
Eva Braunová SZS Šenkvice Zvolený
Ján Čermák SZS Šenkvice Zvolený
Ľubomíra Kakalíková SZS Šenkvice Zvolený
Mária Pokojná SZS Šenkvice Zvolený
Jana Brisudová SZS Šenkvice Zvolený
Ernest Borš SZS Hrubý Šúr Zvolený
Imrich Kevežda SZS Hrubý Šúr Zvolený
Tibor Ploczek SZS Hrubý Šúr Zvolený
Tibor Karafa SZS Šaľa Zvolený
Miroslava Boriková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Gabriela Michalcová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Rudolf Čecha SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Janka Herczegová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Pukanec Zvolený
Dagmar Havrilová SZS Ivanka pri Nitre Zvolený
Marta Horníková SZS Ivanka pri Nitre Zvolený
Michal Bača SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Jozef Bányi SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Božena Fašánková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Jozef Galbavý SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Pavol Kolník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Milan Sečkár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Mankovce Zvolený
Štefan Hlobeň SZS Paňa Zvolený
Vojtech Somor SZS Paňa Zvolený
Ľubomír Buchta SZS Koválov Zvolený
Jozef Hološka SZS Koválov Zvolený
František Kubík SZS Koválov Zvolený
Milan Štefánik SZS Koválov Zvolený
Amália Benkovičová SZS Rohožník Zvolený
Štefan Hajdúch SZS Rohožník Zvolený
Zdenek Kubiš SZS Rohožník Zvolený
Anna Blanáriková SZS Rohožník Zvolený
Miroslav Blaško SZS Rohožník Zvolený
Ján Lenc SZS Rohožník Zvolený
Martin Čulen SZS Senica Zvolený
Mária Hladká SZS Smrdáky Zvolený
Anna Poláková SZS Smrdáky Zvolený
Libuša Orgoníková SZS Sobotište Zvolený
Jozef Šedivý SZS Vrádište Zvolený
Jozef Chochula SZS Horné Štitáre Zvolený
Ľubomír Adame SZS, SDĽ Kšinná Zvolený
Viliam Adame SZS, SDĽ Kšinná Zvolený
Milan Ducho SZS, SDĽ Kšinná Zvolený
Vojtech Mišina SZS, SDĽ Kšinná Zvolený
Branislav Nosko SZS, SDĽ Kšinná Zvolený
Zdenka Piknová SZS Nemečky Zvolený
Ján Podmanický SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Tibor Csollár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Mária Kačinová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Peter Ernest SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Ján Nahálka SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Vladimír Ladziansky SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Rudolf Trčo SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Róbert Jursa SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Viktor Zábojník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Partizánske Zvolený
Ján Grznár SZS Prašice Zvolený
Jarmila Smutná SZS Prašice Zvolený
Emília Adamkechová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
František Dušák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Pavol Kern SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Mária Krúpová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Ján Mišák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Slatinka nad Bebravou Zvolený
Jozef Paulovič SZS Tvrdomestice Zvolený
Ludovít Zachar SZS Tvrdomestice Zvolený
Juraj Kazda SZS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Martin Bognár SZS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Július Bognár SZS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Štefan Andelek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Pavol Detko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Anna Molnárová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Vladimír Vittek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Buková Zvolený
Jaroslav Adamec SZS Dolné Lovčice Zvolený
Ivan Franko SZS Dolné Lovčice Zvolený
Augustín Oravec SZS Dolné Lovčice Zvolený
Klement Blaško SZS Leopoldov Zvolený
Gabriel Ottinger SZS Leopoldov Zvolený
Ivan Andacký SZS Merašice Zvolený
Jozefa Gruchaláková SZS Merašice Zvolený
Pavol Pogády SZS Merašice Zvolený
František Bača SZS Piešťany Zvolený
Kornel Duffek SZS Piešťany Zvolený
Ján Boor SZS Prašník Zvolený
Vladimír Čierny SZS Prašník Zvolený
Viliam Kázik SZS Prašník Zvolený
Ľubomír Mosný SZS Prašník Zvolený
Dušan Nosko SZS Prašník Zvolený
Július Abelovič SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Anna Dorotková SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Štefan Henček SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Stanislav Kurek SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Ivan Čerešnák SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Rudolf Ivanovič SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Ivan Jasenec SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Vladimír Palšovič SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Milan Vnenčák SZS, SDĽ, HPSR Špačince Zvolený
Mária Poláčiková SZS Trnava Zvolený
Jaroslav Machovič SZS, SDĽ Veselé Zvolený
Dušan Ričovský SZS, SDĽ Veselé Zvolený
Anna Boškovičová SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Mária Hutová SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Marian Martinkovič SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Viera Koreňová SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Peter Nižňanský SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Mária Adamcová SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Ivan Borovský SZS, SDĽ Vrbové Zvolený
Viera Kadlecová SZS Badín Zvolený
Miroslav Tišliar SZS Baláže Zvolený
Mária Diabelková SZS Brusno Zvolený
Dagmar Landová SZS Dolná Mičiná Zvolený
Stanislav Bíreš SZS Hiadeľ Zvolený
Jarmila Bukvajová SZS Malachov Zvolený
Marcela Dlhošová SZS Malachov Zvolený
Igor Krnáč SZS Malachov Zvolený
Ivan Nátan SZS Malachov Zvolený
Viera Babčanová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Mária Mihálová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ervín Mikuláš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Jozef Barzík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Anna Dobríková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Emil Gröne SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Blažena Pastírová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ľudmila Horváthová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Ľudovít Lenghart SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Pavol Rendek SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Valaská Zvolený
Rudolf Gerát SZS Čadca Zvolený
Ján Antecký SZS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Anna Bilešová SZS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Milan Tomčík SZS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Miroslav Kuric SZS Kysucké Nové Mesto Zvolený
Miloslav Šulgan SZS Oščadnica Zvolený
Karol Olexa SZS, SDĽ Radoľa Zvolený
Alena Prievozníková SZS, SDĽ Radoľa Zvolený
František Buček SZS Raková Zvolený
Stanislav Grečmal SZS Raková Zvolený
Mário Greňo SZS Rudinská Zvolený
Jaroslav Haban SZS Rudinská Zvolený
Vladimír Štrbák SZS Rudinská Zvolený
Viera Belková SZS Turzovka Zvolený
Anna Filová SZS Turzovka Zvolený
Peter Melicherčík SZS Dolný Kubín Zvolený
Milan Chrenko SZS Dolný Kubín Zvolený
Peter Maťuga SZS Dolný Kubín Zvolený
Róbert Fajta SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Eliška Brtková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Štefan Maga SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Štefan Páter SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Janka Bachanová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Likavka Zvolený
Ľubomír Rendek SZS, SDĽ, SDSS Liptovská Sielnica Zvolený
Irena Širicová SZS, SDĽ, SDSS Liptovská Sielnica Zvolený
Ľubomír Čutka SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Štefan Dírer SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Ľudovít Omasta SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Liptovská Štiavnica Zvolený
Milan Peťko SZS, SDĽ Lovinobaňa Zvolený
Tomáš Časlovský SZS Lučenec Zvolený
Ján Straško SZS Lučenec Zvolený
Gabriel Krúdy SZS Lučenec Zvolený
Ján Šufliarsky SZS Lučenec Zvolený
Roman Grebáč SZS Lučenec Zvolený
Ján Briak SZS Šoltýska Zvolený
Paula Kulichová SZS Šoltýska Zvolený
Július Szókis SZS Šurice Zvolený
Ladislav Bednár SZS Trenč Zvolený
Florián Botoš SZS Trenč Zvolený
Ildika Kováčová SZS Trenč Zvolený
Andrej Lendvay SZS Trenč Zvolený
Beata Mojžišová SZS Trenč Zvolený
Ivan Bielik SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Jozef Holbus SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Jozef Košút SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Milan Matejovský SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Milan Novotný SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Adam Rechtorík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Bystrička Zvolený
Milan Mucha SZS Košťany nad Turcom Zvolený
Jozef Bernát SZS Martin Zvolený
Viera Gallová SZS Martin Zvolený
Martin Janek SZS Martin Zvolený
Miroslav Miert SZS Sučany Zvolený
Katarína Rajcová SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Milan Bugala SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Vladimír Gregor SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Eva Bočincová SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Tomáš Kebísek SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Jaroslav Kobela SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Jozefína Vojtášová SZS Dubnica nad Váhom Zvolený
Miroslav Magut SZS Ilava Zvolený
Peter Dráb SZS Nová Dubnica Zvolený
Monika Marušincová SZS Nová Dubnica Zvolený
Ján Majtán SZS Pružina Zvolený
Jarolím Podstrásky SZS Pružina Zvolený
Bohuslav Priedhorský SZS Pružina Zvolený
Arpád Koszta SZS Handlová Zvolený
Ivan Mišík SZS Kamenec pod Vtáčnikom Zvolený
Slavomír Bálint SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ľudovít Krankuš SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ján Bosý SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Július Anderle SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Vladimír Jurčo SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Igor Hinka SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Miroslav Hulman SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Marta Jurčová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Juraj Leško SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Dušan Čipka SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ján Kolimár SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Jarmila Kyseľová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Terézia Berčíková SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ladislav Lebeda SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Mária Pilišová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Oľga Boľfová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Milan Trocha SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Ivan Šujan SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Pavel Kyseľ SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Eva Fabová SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Jaroslav Zemančík SZS, SDĽ, SDSS Hnúšťa Zvolený
Zora Gallová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Ján Juhaniak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Milana Jutková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Mária Kuráková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Viera Lásková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Milan Máliš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Imrich Švoňava SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Ivan Útis SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lukovištia Zvolený
Ján Bazovský SZS Dolné Strháre Zvolený
Katarína Halašiová SZS Obeckov Zvolený
Ján Šebian SZS Obeckov Zvolený
Helena Marcíková SZS Slovenské Ďarmoty Zvolený
Ladislav Ambróž SZS Veľký Krtíš Zvolený
Igor Beleš SZS Veľký Krtíš Zvolený
Jaromír Žaloudek SZS Veľký Krtíš Zvolený
Stanislav Mojžiš SZS Veľký Krtíš Zvolený
Ján Aláč SZS Závada Zvolený
Ján Baliak SZS Závada Zvolený
Ladislav Dudáš SZS Závada Zvolený
Vladimír Gálik SZS Závada Zvolený
Mária Lalíková SZS Závada Zvolený
Miroslav Šebo SZS Závada Zvolený
Ján Sekereš ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Ján Trubíny ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Urban ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Žabka ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Anna Konôpková ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Čekovce Zvolený
Miriam Bešinská ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Kosorín ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Zuzana Kučerová ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Rapčan ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Štefan Slančik ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Ján Vajs ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Dubové Zvolený
Vladimír Balko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Jalšovík Zvolený
Ján Ančin ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Debnár ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Mäsiar ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Ján Papay ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Anna Rausová ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kozí Vrbovok Zvolený
Janka Albertová ZRS, SZS, SDĽ Ostrá Lúka Zvolený
Pavel Brláš ZRS, SZS, SDĽ Ostrá Lúka Zvolený
Ján Bučan ZRS, SZS, SDĽ Ostrá Lúka Zvolený
Anna Červenáková ZRS, SZS, SDĽ Ostrá Lúka Zvolený
Ján Orság ZRS, SZS, SDĽ Ostrá Lúka Zvolený
Ľubomír Pántik ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Ján Sopko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Jozef Sopko ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Pavol Vilhan ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Zemiansky Vrbovok Zvolený
Boris Pavlík SZS Bytča Zvolený
Marián Bullo SZS Bytča Zvolený
Štefan Pitlík SZS Bytča Zvolený
Marián Ďuriník SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Alena Hejčíková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Margita Kocmánková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Vladimír Mišík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Milan Skupeň SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Milan Sýkora SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Ján Trajčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Štefan Uhrík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Emil Vrábel SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Miroslav Vydra SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Horný Hričov Zvolený
Pavol Barčiak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Terézia Barčiaková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Milan Grečnár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Miroslav Jánošík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Adolf Kasák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Ján Kasák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Jaroslava Sedliaková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Helena Bajčiová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Jozef Benko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Oľga Kováčová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Pavol Pekár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
František Sedliak SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Zdeněk Kunhart SZS Stráňavy Zvolený
Milan Chúpek SZS Súľov - Hradná Zvolený
Margita Popelková SZS Štiavnik Zvolený
Jozef Tekáč SZS Snina Zvolený
Boris Čegiň SZS Košice - Západ Zvolený
Vendelín Trojčák SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Anton Králik SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Emília Mattová SZS, SDĽ, SDSS, RSS Družstevná pri Hornáde Zvolený
Peter Jeremiáš SZS Opátka Zvolený
Vladimír Antol SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Július Benko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Vladimír Čulko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Haško SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Jenčár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Božena Matejová SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Dušan Petro SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Andrej Šoffa SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
Juraj Turták SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Rankovce Zvolený
František Bogdano... SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Helena Hrabovská SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
František Jenčár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Jozef Karvaš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Pavol Kmec SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Štefan Šutaj SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Trsťany Zvolený
Tibor Bartók SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Turnianska Nová Ves Zvolený
Dezider Koleszár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Turnianska Nová Ves Zvolený
Peter Dutko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Danka Frištiková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Ján Gajdoš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Milan Sabadoš SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Ján Šinglár SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Milan Vojtko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Vyšná Kamenica Zvolený
Juraj Dunda SZS Inovce Zvolený
Ján Chrapovič SZS Inovce Zvolený
Miroslav Kapitula SZS Inovce Zvolený
Jaroslav Rjabec SZS Inovce Zvolený
Michal Rjabec SZS Inovce Zvolený
Jozef Malejčík SZS Jenkovce Zvolený
Anna Godočíková SZS Michalovce Zvolený
Peter Kniežo SZS Michalovce Zvolený
Ján Kuchta SZS Michalovce Zvolený
Michal Demeter SZS Orechová Zvolený
Štefan Macík SZS Orechová Zvolený
Ivan Dufinec SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Antón Kocela SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Jozef Lacko SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Dezider Tancoš SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Juraj Fedič SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Pavol Fejko SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
Ján Čalfa SZS Pavlovce nad Uhom Zvolený
František Penzeš SZS Stretava Zvolený
Jozef Hreško SZS Vysoká nad Uhom Zvolený
Jozef Ladyka SZS Vysoká nad Uhom Zvolený
Andrej Saxun SZS Vysoká nad Uhom Zvolený
Vladimír Schmidt SZS Vysoká nad Uhom Zvolený
Jozef Diabelko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Lučivná Zvolený
Terézia Borsuková SZS Dubovica Zvolený
Ján Karabinoš SZS Dubovica Zvolený
Andrej Ružbarský SZS Dubovica Zvolený
Jozef Semančík SZS Dubovica Zvolený
Ladislav Timčo SZS Dubovica Zvolený
Jana Budayová SZS Prešov Zvolený
Peter Mladý SZS Sabinov Zvolený
Ladislav Leššo SZS Teriakovce Zvolený
Rozália Šmelovská SZS Teriakovce Zvolený
František Leško SZS Vyšná Šebastová Zvolený
Božena Cirbusová SZS, SDĽ, HPSR Gemerská Poloma Zvolený
Ľubomír Dovala SZS, SDĽ, HPSR Gemerská Poloma Zvolený
Ján Gál SZS, SDĽ, HPSR Gemerská Poloma Zvolený
Pavol Galajda SZS, SDĽ, HPSR Gemerská Poloma Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Ján Čurilla SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Jakub Gmuca SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Vladimír Saksa nezávislý, SZS, SDĽ, SDSS Kaľava Zvolený
Dušan Bikár SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Peter Bodnár SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Rudolf Kušnír SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Vasil Leško SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Július Mackovjak SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Jozef Molčák SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Andrej Petrov SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Marián Petrík SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Mária Petríková SZS, SDĽ, HPSR Kojšov Zvolený
Juraj Grejták SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Jozef Hradiský SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Imrich Kovalčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Ján Kovalčík SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
František Kráľ SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Margecany Zvolený
Jozef Sečka SZS Markušovce Zvolený
Štefan Galko SZS Markušovce Zvolený
Imrich Laznia SZS Markušovce Zvolený
Štefan Pitoňak SZS Markušovce Zvolený
Ivan Černický SZS Mlynky Zvolený
Ján Burik SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Štefan Čarák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Jozef Fabiny SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Peter Lisoň SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Vladimír Tatarko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Nižné Repaše Zvolený
Štefan Bučko SZS Smolník Zvolený
Ján Krausz SZS Smolník Zvolený
Peter Rusnák SZS Smolník Zvolený
Gerhard Schöltz SZS Smolník Zvolený
Ján Štefánik SZS Spišská Nová Ves Zvolený
Pavol Čekovský SZS Spišská Nová Ves Zvolený
Dušan Bevilaqua SZS Spišská Nová Ves Zvolený
Juraj Bevilaqua SZS Spišská Nová Ves Zvolený
Anton Gurčík SZS Spišské Vlachy Zvolený
Štefan Blaščák SZS Spišské Vlachy Zvolený
Ján Chrašč SZS Torysky Zvolený
Michal Široký SZS Torysky Zvolený
Marta Černáková SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Ján Fedorko SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Andrej Peti SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Michal Sinčák SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Milan Štefán SZS, SDĽ, SDSS, HPSR Kožuchov Zvolený
Dana Hupcejová SZS Nový Ruskov Zvolený
Jaroslav Leškanič SZS Nový Ruskov Zvolený
Jaroslav Štefanko SZS Nový Ruskov Zvolený
Vladimír Švec SZS Nový Ruskov Zvolený
Igor Kolesár SZS Nový Ruskov Zvolený