Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Karol Rakovský LEPŠIA ŠTVRŤ, SZS, SDS, Strana moderného Slovenska, SNS, SMER-SD Bratislava - Čunovo 1 0,13 Nezvolený
Iveta Hanulíková Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Karlova Ves 3746 32,17 Nezvolený
Radoslav Olekšák Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 1176 38,89 Nezvolený
Slavomír Drozd SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Ružinov 4685 22,86 Nezvolený
Marek Pospíchal SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Vrakuňa 470 10,58 Nezvolený
Jozef Petušík SZS Dolný Lopašov 382 69,96 Zvolený
Zdenka Vlkovičová SZS Šterusy 232 75,57 Zvolený
Robert Adamek SZS Vrbovce 35 5,23 Nezvolený
Emil Molko SZS Divina 769 78,23 Zvolený
Darina Ninisová SZS Ovčiarsko 153 50,83 Zvolený
Viera Hvizdáková SZS Paština Závada 78 100,00 Zvolený
Viera Kadlecová SZS Badín 273 27,30 Nezvolený
Ján Medveď SZS Seľany 9 6,98 Nezvolený
Milan Hazucha SZS Látky 61 20,13 Nezvolený
Miroslav Kusein ZRS, Strana moderného Slovenska, SOĽ, KSS, Robíme to pre deti - SF, EDS, SZS, NaS - ns, SDS, HZD, SNS, SMER-SD Zvolen 4736 37,64 Nezvolený
Ján Kundľa SZS Jakubany 210 18,53 Nezvolený
Anna Hliboká Čurl... SZS Petrovce 78 27,46 Nezvolený
Ružena Danková SZS Horňa 31 14,76 Nezvolený
Ladislav Polák SZS Inovce 67 47,18 Nezvolený
Jaroslav Cinkanič SZS Ruský Hrabovec 59 27,57 Nezvolený
Stanislav Zubaj SZS Tibava 109 33,03 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Slavomír Drozd SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 4827 Zvolený
Ľudmila Farkašovská SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 4700 Zvolený
Martin Borguľa SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 3899 Zvolený
Iveta Hanulíková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 3236 Zvolený
Peter Hanulík SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 2537 Zvolený
Radoslav Olekšák SZS, SMER-SD, SNS Bratislava 1305 Zvolený
Peter Hanulík SZS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD, SNS Bratislava - Dúbravka 979 Zvolený
Iveta Hanulíková SZS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD, SNS Bratislava - Karlova Ves 1149 Zvolený
Radoslav Olekšák Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 1202 Zvolený
Marta Janyšková Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 968 Zvolený
Pavol Čech Strana moderného Slovenska, SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Lamač 952 Zvolený
Ľudmila Farkašovská SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 996 Zvolený
Daniela Palúchová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 885 Zvolený
Ivana Antošová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 867 Zvolený
Rozália Múčková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Podunajské Biskupice 513 Zvolený
Anna Brániková SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Podunajské Biskupice 459 Zvolený
Cyril Sekerka SZS, SMER-SD Bratislava - Rača 557 Zvolený
Slavomír Drozd SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 814 Zvolený
Martin Patoprstý SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 739 Zvolený
Peter Hrapko SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 717 Zvolený
Tomáš Alscher SZS, SMER-SD, SNS Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Martin Borguľa SZS, SMER-SD Bratislava - Staré Mesto 655 Zvolený
Marek Pospíchal SZS, SNS, SMER-SD Bratislava - Vrakuňa 340 Zvolený
Ján Želipský SZS Rohožník 458 Zvolený
Karol Štark SZS Rohožník 421 Zvolený
Ivana Kočišová SZS Rohožník 352 Zvolený
Jana Brezulová SZS Šterusy 151 Zvolený
Miroslav Brezina SZS Šterusy 122 Zvolený
Jana Miklášová SZS Vrbové 743 Zvolený
Jozef Duračka SZS Vrbové 698 Zvolený
Ľubica Krištofová SZS Senica 292 Zvolený
Mária Hladká SZS Smrdáky 232 Zvolený
Peter Nikodem SZS Brestovec 76 Zvolený
Dušan Eliáš SZS Vrbovce 506 Zvolený
Marcela Mišíková SZS Vrbovce 424 Zvolený
Pavol Štrba SZS Čadca 368 Zvolený
Milan Kožák SZS Podvysoká 173 Zvolený
Marián Bali SZS Divina 204 Zvolený
Emil Meliš SZS Divina 140 Zvolený
Peter Latko SZS Divina 104 Zvolený
Ľubomír Ťažký SZS Divinka 210 Zvolený
Ľubomír Hajný SZS Divinka 209 Zvolený
Richard Holubek SZS Divinka 160 Zvolený
Jozef Molko SZS Divinka 137 Zvolený
Daniel Badík SZS Horný Hričov 257 Zvolený
Peter Marčiš SZS Horný Hričov 219 Zvolený
Ľuboš Ballay SZS Ovčiarsko 164 Zvolený
Juraj Čillík SZS Ovčiarsko 140 Zvolený
Milan Hvizdák SZS Paština Závada 64 Zvolený
Pavol Jandačka SZS Paština Závada 62 Zvolený
Štefan Babušík SZS Paština Závada 60 Zvolený
Martin Capanda SZS Paština Závada 53 Zvolený
Milota Suchá SZS Badín 492 Zvolený
Štefan Ťažký SZS Harmanec 244 Zvolený
Karol Kubíni SZS Tisovec 505 Zvolený
Anna Poliaková SZS Petrovce 111 Zvolený
Marcela Tóthová SZS Geča 329 Zvolený
Július Popovič SZS Baškovce 67 Zvolený
Marek Leitner SZS Bežovce 100 Zvolený
Anna Hvižďáková SZS Horňa 104 Zvolený
Ján Chrapovič SZS Inovce 71 Zvolený
Martin Maxim SZS Ostrov 52 Zvolený
Ľuboš Serej SZS Porostov 81 Zvolený
Marián Dunda SZS Ruský Hrabovec 101 Zvolený
Ján Bardzák SZS Ruský Hrabovec 93 Zvolený
Ľuboš Kočan SZS Ruský Hrabovec 91 Zvolený
Štefan Džurina SZS Sobrance 329 Zvolený
Peter Čuhanič SZS Tibava 102 Zvolený
Peter Bilohlavek SZS Tibava 98 Zvolený
Martin Hvižďák SZS Úbrež 93 Zvolený