Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Fridrich Matus ESWS Baloň 417 87,24 Zvolený
Brigitta Nagyová ESWS Blatná na Ostrove 301 71,50 Zvolený
József Kvarda ESWS Čenkovce 330 100,00 Zvolený
František Takács ESWS Čiližská Radvaň 355 58,20 Zvolený
Péter Pázmány ESWS Dunajská Streda 2444 39,05 Zvolený
Imrich Mészáros ESWS Jurová 205 100,00 Zvolený
Zoltán Nagy ESWS Kľúčovec 151 61,63 Zvolený
Vincent Csiba ESWS Lehnice 804 88,94 Zvolený
Mária Szerdová ESWS Mierovo 175 100,00 Zvolený
Tibor Mészáros ESWS Oľdza 141 100,00 Zvolený
Peter Krascsenics ESWS Topoľníky 1078 100,00 Zvolený
Ernest Tóth ESWS Veľké Dvorníky 147 57,65 Zvolený
Tóth Štefan ESWS Vydrany 472 63,78 Zvolený
Július Pikáli ESWS Boldog 187 100,00 Zvolený
Ján Bukovský ESWS Diakovce 774 77,63 Zvolený
Tibor Kosztolányi ESWS Kajal 427 61,88 Zvolený
Ľudovít Papp ESWS Matúškovo 729 70,64 Zvolený
Arpád Pásztor ESWS Tešedíkovo 1417 72,26 Zvolený
Tibor Komrhel ESWS Tomášikovo 554 68,06 Zvolený
Ladislav Kamenár ESWS Váhovce 740 87,16 Zvolený
František Noszek ESWS Veľká Mača 1024 82,25 Zvolený
Ladislav Bolemant ESWS Bajč 454 100,00 Zvolený
Ján Szigeti ESWS Búč 636 100,00 Zvolený
Csaba Csintalan ESWS Chotín 528 100,00 Zvolený
Mária Tóth Kuruczová ESWS Iža 637 72,97 Zvolený
Rozália Szalayová ESWS Klížska Nemá 292 82,95 Zvolený
František Vanek ESWS Modrany 543 100,00 Zvolený
Mikuláš Fehér ESWS Okoličná na Ostrove 345 40,64 Zvolený
Oľga Szabóová ESWS Patince 279 100,00 Zvolený
Ladislav Bödök ESWS Radvaň nad Dunajom 401 79,25 Zvolený
József Bölcs ESWS Trávnik 266 60,18 Zvolený
Ján Kovács ESWS Virt 145 85,29 Zvolený
Katarína Bugrisová ESWS Vrbová nad Váhom 221 100,00 Zvolený
Alexander Hegedüs ESWS Zlatná na Ostrove 1032 75,94 Zvolený
Ladislav Szúdy ESWS Bory 104 100,00 Zvolený
Ľudovít Lakatos ESWS Čata 694 95,59 Zvolený
Andrej Šivo ESWS Horný Pial 159 100,00 Zvolený
Koloman Gašparik ESWS Ipeľský Sokolec 300 100,00 Zvolený
Irén Mikus ESWS Keť 409 75,60 Zvolený
Gejza Csenger ESWS Malé Ludince 79 50,97 Zvolený
Štefan Vitál ESWS Mýtne Ludany 313 100,00 Zvolený
Marián Kotora ESWS Tekovské Lužany 955 68,56 Zvolený
Ida Papová ESWS Turá 147 100,00 Zvolený
Zoltán Gyepes ESWS Dolné Obdokovce 256 55,53 Zvolený
Ladislav Miskolczi ESWS Andovce 613 82,61 Zvolený
Ildikó Hugyivárová ESWS Belá 163 54,88 Zvolený
Jozef Száraz ESWS Dvory nad Žitavou 1777 75,46 Zvolený
Aladár Tamás ESWS Malá nad Hronom 238 78,03 Zvolený
Róbert Kis ESWS Nová Vieska 282 55,08 Zvolený
Ladislav Kovács ESWS Pozba 316 74,00 Zvolený
Lajos Kele ESWS Tvrdošovce 1694 100,00 Zvolený
Otto Agócs ESWS Fiľakovské Kováče 195 66,10 Zvolený
Sándor Papp ESWS Kalonda 81 100,00 Zvolený
Ján Barta ESWS Nitra nad Ipľom 96 100,00 Zvolený
Karol Fazekaš ESWS Prša 79 100,00 Zvolený
Ladislav Palík ESWS Šávoľ 235 83,04 Zvolený
Vojtech Urbán ESWS Veľké Dravce 200 67,80 Zvolený
Ilona Csépe ESWS Blhovce 187 41,19 Zvolený
Barnabás Gyenes ESWS Cakov 106 100,00 Zvolený
Michal Bodor ESWS Dolné Zahorany 131 100,00 Zvolený
Štefan Vincze ESWS Drňa 61 50,41 Zvolený
Štefan Dusza ESWS Držkovce 277 100,00 Zvolený
Anna Nemešová ESWS Dubovec 185 64,91 Zvolený
Gašpar Kisantal ESWS Gemerček 69 100,00 Zvolený
Imrich Šipkai ESWS Gemerská Panica 144 38,71 Zvolený
Ján Melišík ESWS Gortva 201 75,56 Zvolený
Katarína Jakabová ESWS Hodejov 550 71,61 Zvolený
Attila Hubay ESWS Hubovo 60 56,07 Zvolený
Zoltán Fodor ESWS Husiná 146 100,00 Zvolený
Elemér Tóth ESWS Chrámec 139 63,76 Zvolený
Gejza Pogonyi ESWS Janice 94 100,00 Zvolený
Mikuláš Szajko ESWS Kesovce 43 67,19 Zvolený
Ján Rákosi ESWS Lenartovce 225 100,00 Zvolený
Gejza Fükö ESWS Lenka 83 55,70 Zvolený
Ľudovít Csolti ESWS Levkuška 88 53,66 Zvolený
Ladislav Tóth ESWS Martinová 46 100,00 Zvolený
Jozef Szabó ESWS Neporadza 86 100,00 Zvolený
Ladislav Bedécs ESWS Polina 61 100,00 Zvolený
Eva Borosová ESWS Rakytník 94 69,12 Zvolený
Aladár Miklós ESWS Rašice 41 100,00 Zvolený
Ladislav Hubay ESWS Riečka 85 100,00 Zvolený
František Ragályi ESWS Rumince 207 79,92 Zvolený
Magdaléna Darabosová ESWS Širkovce 287 100,00 Zvolený
Ferdinand Pál ESWS Tachty 275 100,00 Zvolený
Jozef Bozó ESWS Večelkov 186 100,00 Zvolený
Pavel Pozor ESWS Vieska nad Blhom 74 100,00 Zvolený
Ladislav Thuza ESWS Vlkyňa 123 100,00 Zvolený
Attila Kósa ESWS Zádor 49 100,00 Zvolený
František Zaťko ESWS Čebovce 522 94,74 Zvolený
Tibor Dímik ESWS Širákov 123 69,89 Zvolený
Jozef Pálfi ESWS Vrbovka 238 100,00 Zvolený
Anna Pappová ESWS Debraď 205 70,69 Zvolený
Alexander Miliczky ESWS Dvorníky - Včeláre 170 72,65 Zvolený
Ladislav Eperjesi ESWS Hosťovce 148 100,00 Zvolený
Alexander Szaniszló ESWS Komárovce 158 57,45 Zvolený
Štefan Fedor ESWS Milhosť 156 88,64 Zvolený
Štefan Zachariaš ESWS Moldava nad Bodvou 2209 65,70 Zvolený
Irena Hangácsiová ESWS Nižný Lánec 151 100,00 Zvolený
Ján Derján ESWS Peder 176 100,00 Zvolený
Vojtech Haraszti ESWS Rešica 171 100,00 Zvolený
Ladislav Bartók ESWS Turňa nad Bodvou 932 72,02 Zvolený
Gejza Voda ESWS Ardovo 54 51,92 Zvolený
Alžbeta Kozsárová ESWS Bohúňovo 178 80,91 Zvolený
Štefan Gallay ESWS Bôrka 129 60,85 Zvolený
Štefan Dányi ESWS Drnava 207 61,61 Zvolený
Pavel Hric ESWS Jablonov nad Turňou 421 100,00 Zvolený
Terézia Szirotnyá... ESWS Kováčová 59 76,62 Zvolený
Alexander Soltész ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka 283 100,00 Zvolený
Ondrej Fábián ESWS Kružná 228 100,00 Zvolený
Štefan Kövesdi ESWS Meliata 115 100,00 Zvolený
Karol Körösi ESWS Pašková 144 87,80 Zvolený
Judita Fábiánová ESWS Slavec 180 61,02 Zvolený
Bartolomej Kosztyú ESWS Bačka 184 100,00 Zvolený
Albert Csizmadia ESWS Bara 198 100,00 Zvolený
Teodor Titka ESWS Beša 148 53,62 Zvolený
Štefan Derda ESWS Budince 49 48,51 Zvolený
Dorota Tóthová ESWS Černochov 103 100,00 Zvolený
Gejza Szakszon ESWS Dobrá 155 60,08 Zvolený
Emma Révészová ESWS Ižkovce 50 100,00 Zvolený
István Pásztor ESWS Kráľovský Chlmec 1050 35,32 Zvolený
Štefan Bárány ESWS Ladmovce 220 100,00 Zvolený
Árpád Petrik ESWS Malé Trakany 361 100,00 Zvolený
Juraj Román ESWS Poľany 213 100,00 Zvolený
Ľudovit Tóbiás ESWS Ptrukša 304 95,90 Zvolený
Imrich André ESWS Sirník 125 58,69 Zvolený
Zoltán Erdélyi ESWS Strážne 317 80,46 Zvolený
František Gecse ESWS Streda nad Bodrogom 444 52,92 Zvolený
Bartolomej Bagos ESWS Svinice 127 100,00 Zvolený
Peter Jakuš ESWS Veľký Kamenec 320 100,00 Zvolený
Alexander Kiss ESWS Vojka 143 54,58 Zvolený
Zoltán Szaxon ESWS Zatín 312 100,00 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Karol Árpa MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Pavol Fürst MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Izabela Jéghová MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Gašpar Kovács MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Alojz Mészáros MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Alžbeta Nagyová MKDH, ESWS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
František Burger ESWS Malinovo Zvolený
Gejza Horváth ESWS Malinovo Zvolený
Gejza Iró ESWS Malinovo Zvolený
Mária Lipková ESWS Malinovo Zvolený
Vojtech Méry ESWS Malinovo Zvolený
Ladislav Petrík ESWS Nová Dedinka Zvolený
Gyula Bárdos MKDH, ESWS Senec Zvolený
Gejza Botta MKDH, ESWS Senec Zvolený
Mária Pereszlényiová MKDH, ESWS Senec Zvolený
Ladislav Ásványi MKDH, ESWS Senec Zvolený
Helena Nemcová MKDH, ESWS Senec Zvolený
Juraj Sebök MKDH, ESWS Senec Zvolený
Ladislav Vencel MKDH, ESWS Senec Zvolený
Zita Steinerová MKDH, ESWS Senec Zvolený
Jozef Molnár MKDH, ESWS Senec Zvolený
László Vojtek MKDH, ESWS Senec Zvolený
Ján Matejka MKDH, ESWS Senec Zvolený
Marta Domotorová MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Ferdinand Hevler MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Margita Jančošeková MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Alexander Kaszonyi MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Ján Kireth MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Štefan Kulacs MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Imrich Szokolay MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Juraj Cséfalvay MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Rozália Farkasová MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Gabriel Mózes MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Jozef Szalay MKDH, ESWS Tomášov Zvolený
Vincent Domonkos MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Pavol Dömötör MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Marta Fejesová MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Ladislav Hegedüs MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Ján Holubiczký MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Július Horváth MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Árpád Horváth MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Vincent Horváth MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Eva Horváthová MKDH, ESWS Vlky Zvolený
František Koszorús MKDH, ESWS Vlky Zvolený
František Mikus MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Jozef Szimeth MKDH, ESWS Vlky Zvolený
Juraj Boros ESWS Baloň Zvolený
Mikuláš Both ESWS Baloň Zvolený
Eva Csicsayová ESWS Baloň Zvolený
Zuzana Cziráková ESWS Baloň Zvolený
Zoltán Horváth ESWS Baloň Zvolený
Ondrej Lengyel ESWS Baloň Zvolený
Oľga Rostásová ESWS Baloň Zvolený
Jozef Szabó ESWS Baloň Zvolený
Ľudovít Fejes ESWS Blatná na Ostrove Zvolený
Ödön Németh ESWS Blatná na Ostrove Zvolený
Štefan Stifter ESWS Blatná na Ostrove Zvolený
Juraj Szalay ESWS Blatná na Ostrove Zvolený
Annamária Vaczulková ESWS Blatná na Ostrove Zvolený
Péter Nagy ESWS Boheľov Zvolený
Juraj Ágh ESWS Čakany Zvolený
Jozef Jávorka ESWS Čakany Zvolený
Zuzana Kölesová ESWS Čakany Zvolený
Vojtech Pörsök ESWS Čakany Zvolený
Ján Rajcsányi ESWS Čakany Zvolený
Jozef Svinger ESWS Čakany Zvolený
Ĺudovít Félinger ESWS Čenkovce Zvolený
Jozef Karika ESWS Čenkovce Zvolený
Robert Kiss ESWS Čenkovce Zvolený
Zuzana Lengyelová ESWS Čenkovce Zvolený
Vojtech Mikóczi ESWS Čenkovce Zvolený
Zuzana Pongráczová ESWS Čenkovce Zvolený
Zoltán Szalay ESWS Čenkovce Zvolený
Tibor Vass ESWS Čenkovce Zvolený
Gabriela Bögiová ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Árpád Burián ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
František Csidey ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Štefan Csikász ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Árpád Gaál ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
László Kiss ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Sabina Krajcsiriková ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Ladislav Szivanyó ESWS Čiližská Radvaň Zvolený
Ľudovít Bíró MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
František Farkas MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Tibor Fazekas MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Štefan Lévai MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Lenka Kosárová MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Alexander Nagy MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Zoltán Szigeti MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
Róbert Barta MKDH, ESWS Dolný Štál Zvolený
József Cseh MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
László Dudás MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Pál Dudás MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Aladár Farkas MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Jolán Matlák MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ferenc Ambrovics MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Pál Antal MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Imre Bors MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ernö Fekete MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
László Garay MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ágnes Hodossy MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Rudolf Gombos MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Gyula Hegyi MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ferenc Horváth MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
László Huszár MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Gábor Hulkó MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
György Lipcsey MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ernö Mészáros MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Árpád Zirig MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ferenc Andrássy MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Veronika Baculák MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
József Bognár MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Mihály Botló MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Márta Czajlik MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Károly Kovács MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Ödön Örzsik MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Zoltán Zirig MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Lajos Both MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Lajos Molnár MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
István Varga MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Jolán Marák MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Frigyes Nagy MKDH, ESWS Dunajská Streda Zvolený
Monika Horváth ESWS Gabčíkovo Zvolený
Michal Kovalcsík ESWS Gabčíkovo Zvolený
Árpád Mészáros ESWS Gabčíkovo Zvolený
János Eke ESWS Gabčíkovo Zvolený
Ferenc Kukán ESWS Gabčíkovo Zvolený
József Eke ESWS Gabčíkovo Zvolený
Mátyás Jakus ESWS Gabčíkovo Zvolený
Július Bartalos ESWS Holice Zvolený
Eva Bartalová ESWS Holice Zvolený
Éva Gálffy ESWS Horná Potôň Zvolený
István Marczell ESWS Horná Potôň Zvolený
Tibor Méhes ESWS Horná Potôň Zvolený
Tibor Mayer ESWS Horná Potôň Zvolený
Gábor Soóky ESWS Horná Potôň Zvolený
Mária Csiba ESWS Horná Potôň Zvolený
Arpád Benyák ESWS Horné Mýto Zvolený
Karol Molnár ESWS Horné Mýto Zvolený
Peter Németh ESWS Horné Mýto Zvolený
Edmund Oláh ESWS Horné Mýto Zvolený
Štefan Bacskárdy ESWS Jahodná Zvolený
Ivan Ivánkovich ESWS Jahodná Zvolený
Štefan Mészáros ESWS Jahodná Zvolený
Erika Volnerová ESWS Jahodná Zvolený
Pavol Haramia ml. ESWS Jurová Zvolený
Daniel Katona ESWS Jurová Zvolený
Marta Katonaová ESWS Jurová Zvolený
Magdaléna Kulcsárová ESWS Jurová Zvolený
Ľudovít Labanc ESWS Jurová Zvolený
Ladislav Both ESWS Kľúčovec Zvolený
Margita Bothová ESWS Kľúčovec Zvolený
Arpád Botló ESWS Kľúčovec Zvolený
Piroska Csémiová ESWS Kľúčovec Zvolený
Vidor Gaál ESWS Kľúčovec Zvolený
Viktor Gaál ESWS Kľúčovec Zvolený
Peter Keszegh ESWS Kľúčovec Zvolený
Irma Nagyová ESWS Kľúčovec Zvolený
Alexander Révész ESWS Kľúčovec Zvolený
Ladislav Tóth ESWS Kľúčovec Zvolený
Matej Marták ESWS Kostolné Kračany Zvolený
Tibor Bíró ESWS Kútniky Zvolený
Jozef Brunczvik ESWS Lehnice Zvolený
Imrich Janák ESWS Lehnice Zvolený
Ján Kiss ESWS Lehnice Zvolený
Juraj Kiss ESWS Lehnice Zvolený
Ladislav Nagy ESWS Lehnice Zvolený
Alexander Szegfü ESWS Lehnice Zvolený
Pavol Szlanicska ESWS Lehnice Zvolený
Edita Mészárosová ESWS Lehnice Zvolený
Katarína Szilvásiová ESWS Lehnice Zvolený
Imrich Borbély ESWS Lehnice Zvolený
Ladislav Rigó ESWS Lehnice Zvolený
Ján Szászi ESWS Lehnice Zvolený
Ján Ajpek ESWS Lehnice Zvolený
Jozef Boros ESWS Lehnice Zvolený
Jozef Csölle ESWS Lehnice Zvolený
Mária Gyurkovicsová ESWS Lehnice Zvolený
Eva Moroviková ESWS Lehnice Zvolený
György Németh ESWS Lehnice Zvolený
Imrich Varga ESWS Lehnice Zvolený
Karol Vendégh ESWS Lehnice Zvolený
József Álló ESWS Mierovo Zvolený
Štefan Bódis ESWS Mierovo Zvolený
Ladislav Deszkás ESWS Mierovo Zvolený
Vojtech Horváth ESWS Mierovo Zvolený
Jozef Magyarics ESWS Mierovo Zvolený
Ladislav Pósfay ESWS Mierovo Zvolený
Viliam Csicsay ESWS Ňárad Zvolený
Štefan Miklós ESWS Ňárad Zvolený
Mária Takácsová ESWS Ohrady Zvolený
Gašpar Kacz ESWS Okoč Zvolený
Ľudovít Kelemen ESWS Okoč Zvolený
Árpád Domonkos ESWS Okoč Zvolený
Ladislav Bernáth ESWS Oľdza Zvolený
József Borbély ESWS Oľdza Zvolený
Jozef Csehi ESWS Oľdza Zvolený
Imrich Hegyi ESWS Oľdza Zvolený
Mária Józanová ESWS Oľdza Zvolený
Alžbeta Kuruczová ESWS Oľdza Zvolený
Árpád Szabó ESWS Oľdza Zvolený
Jozef Szabó ESWS Oľdza Zvolený
Jozef Varga ESWS Oľdza Zvolený
Szilveszter Fodor ESWS Orechová Potôň Zvolený
Gábor Koday ESWS Orechová Potôň Zvolený
Tibor Ravasz ESWS Orechová Potôň Zvolený
Péter Bernáth ESWS Orechová Potôň Zvolený
Zsuzsanna György ESWS Orechová Potôň Zvolený
Béla Lelkes ESWS Orechová Potôň Zvolený
Kálmán Pónya ESWS Orechová Potôň Zvolený
Frigyes Takács ESWS Orechová Potôň Zvolený
Jenö Andics MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
Árpád Bartalos MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
Rudolf Bartalos MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
Béla Füssy MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
József Horsicza MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
Zoltán Szabó MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
József Verbó MOS-MPP, ESWS Padáň Zvolený
Ladislav Csémi ESWS Pataš Zvolený
Ladislav Csicsai ESWS Pataš Zvolený
Peter Füssy ESWS Pataš Zvolený
Ferenc Huszár ESWS Pataš Zvolený
Lóránt Takács ESWS Pataš Zvolený
Imrich Andics ESWS Povoda Zvolený
Mikuláš Borbély ESWS Povoda Zvolený
Zoltán Domonkos ESWS Povoda Zvolený
Györgyi Gódány ESWS Povoda Zvolený
Róbert Hegyi ESWS Povoda Zvolený
Vilma Hodosiová ESWS Povoda Zvolený
Juraj Orbán ESWS Povoda Zvolený
Pavel Póda ESWS Povoda Zvolený
Eduard Rásó ESWS Povoda Zvolený
Iveta Sükeová ESWS Povoda Zvolený
Mikuláš Virág ESWS Povoda Zvolený
František Nagy ESWS Šamorín Zvolený
Agneša Óváryová ESWS Šamorín Zvolený
Ľudovít Varga ESWS Šamorín Zvolený
Karol Domsitz ESWS Šamorín Zvolený
Zoltán Domsitz ESWS Šamorín Zvolený
Zoltán Faragó ESWS Šamorín Zvolený
Jenö Kulcsár ESWS Šamorín Zvolený
Michal Bors ESWS Šamorín Zvolený
Tibor Pogány ESWS Šamorín Zvolený
Jozef Ürge ESWS Šamorín Zvolený
Pavel Élesztös ESWS Šamorín Zvolený
Augustín Sánka ESWS Šamorín Zvolený
Peter Öry ESWS Štvrtok na Ostrove Zvolený
Frigyes Csölle ESWS Topoľníky Zvolený
Ilona Molnár ESWS Topoľníky Zvolený
Béla Nagy ESWS Topoľníky Zvolený
Balázs Baffi ESWS Topoľníky Zvolený
Ottó Fekete ESWS Trhová Hradská Zvolený
Árpád Földes ESWS Trhová Hradská Zvolený
Eugen Házi ESWS Trhová Hradská Zvolený
Tibor Matus ESWS Trhová Hradská Zvolený
Árpád Takács ESWS Trhová Hradská Zvolený
Daniel Bíró ESWS Trhová Hradská Zvolený
Árpád Földes ESWS Trhová Hradská Zvolený
Jozef Földes ESWS Trhová Hradská Zvolený
Ondrej Hájos ESWS Trhová Hradská Zvolený
Alžbeta Kálmánová ESWS Trhová Hradská Zvolený
Katarína Matusová ESWS Trhová Hradská Zvolený
Karol Papp ESWS Trhová Hradská Zvolený
Tibor Takács ESWS Trhová Hradská Zvolený
Ernest Bódis ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Lukáš Czajlik ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Alexander Edmár ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Ladislav Lábodi ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Alexander Márk ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Tibor Molnár ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Alžbeta Molnárová ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Eduard Olgyay ESWS Veľké Blahovo Zvolený
Ladislav Balaskó ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Alžbeta Földesová ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Vojtech Gútai ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Karol Makki ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Michal Makki ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Anton Ürögi ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Jozef Valaskó ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Jozef Vágó ESWS Veľké Dvorníky Zvolený
Zoltán Décsi BEZ, ESWS Veľký Meder Zvolený
Rudolf Kórósi BEZ, ESWS Veľký Meder Zvolený
Tibor Bugár ESWS Veľký Meder Zvolený
Dionýz Mikóczy ESWS Veľký Meder Zvolený
Ernest Nagy ESWS Veľký Meder Zvolený
Eugen Boros ESWS Veľký Meder Zvolený
Michal Hofferik ESWS Veľký Meder Zvolený
Anna Krupicová ESWS Veľký Meder Zvolený
Mária Raffayová ESWS Veľký Meder Zvolený
László Varga ESWS Veľký Meder Zvolený
Zoltán Csicsay ESWS Veľký Meder Zvolený
Pavol Morva ESWS Veľký Meder Zvolený
Zsigmond Raffay ESWS Veľký Meder Zvolený
Dezider Egri ESWS Vydrany Zvolený
Štefan Gálffy ESWS Vydrany Zvolený
Béla Györi ESWS Vydrany Zvolený
Ladislav Hodosy ESWS Vydrany Zvolený
Ondrej Tóth ESWS Vydrany Zvolený
Rozália Veszprémiová ESWS Vydrany Zvolený
László Farkas SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Mária Horváth SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Ladislav Matiaško SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
František Pajger SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Alexander Sztrany... SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Ondrej Daniš SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Vincent Daniš SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Gejza Horváth SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Imrich Horváth SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Imrich Mészáros SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Ján Rigó SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Sándor Fajfer SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Juraj Fekete SDÚR, ESWS Zlaté Klasy Zvolený
Alojz Časný ESWS Boldog Zvolený
František Gyurcsi ESWS Boldog Zvolený
Zsolt Huszár ESWS Boldog Zvolený
Marta Huszárová ESWS Boldog Zvolený
Pavol Jankó ESWS Boldog Zvolený
Eva Mészárosová ESWS Boldog Zvolený
Attila Csadi ESWS Čierna Voda Zvolený
Ľudovít Drozd ESWS Čierna Voda Zvolený
Rudolf Fodor ESWS Čierna Voda Zvolený
Mikuláš Gregorovics ESWS Čierny Brod Zvolený
Jozef Horváth ESWS Čierny Brod Zvolený
Eva Kelecsényiová ESWS Čierny Brod Zvolený
Alžbeta Mrvová ESWS Čierny Brod Zvolený
Ladislav Nagy ESWS Čierny Brod Zvolený
Ambróz Grédi ESWS Diakovce Zvolený
Michal Száz ESWS Diakovce Zvolený
Alexander Varga ESWS Diakovce Zvolený
Ferdinand Hajdú ESWS Diakovce Zvolený
Vojtech Jónás ESWS Diakovce Zvolený
Ladislav Tok ESWS Diakovce Zvolený
František Varga ESWS Diakovce Zvolený
Erazmus Benes ESWS Dlhá nad Váhom Zvolený
Peter Izsóf ESWS Dlhá nad Váhom Zvolený
Ladislav Lozsy ESWS Dlhá nad Váhom Zvolený
Jozef Neubauer ESWS Dlhá nad Váhom Zvolený
Štefan Czinege MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Alžbeta Katonová MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Juraj Kozmér MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Alexander Pukkai MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Ladislav Szabados MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
František Katona MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Julius Lenárt MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Štefan Morovics MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Mikuláš Patocs MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Attila Puskás MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Juraj Vígh MKDH, ESWS Dolné Saliby Zvolený
Mikukáš Horváth MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Jozef Mészáros MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Rudolf Mézes MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Gabriel Pallya MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Attila Barczi MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Peter Kolek MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Juraj Mészáros MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Karol Hlavatý MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Alexander Mézeš MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Ladislav Benkovics MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Ladislav Bíró MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Ladislav Györi MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Helena Kertészová MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Ján Kolek MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Štefan Grell MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Hugo Lády MKDH, ESWS Galanta Zvolený
Imrich Jakubec MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Estera Kontárová MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Ladislav Renczés MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Elena Valacsaiová MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Ján Vértesi MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Arpád Kertész MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Igor Panyik MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Peter Renczés MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Attila Szabó MKDH, ESWS Horné Saliby Zvolený
Zoltán Mészáros ESWS Jelka Zvolený
Norbert Puchla ESWS Jelka Zvolený
Jozef Ravasz ESWS Jelka Zvolený
Ladislav Süll ESWS Jelka Zvolený
Peter Kapronczai ESWS Jelka Zvolený
Eugen Radványi ESWS Jelka Zvolený
Július Ravasz ESWS Jelka Zvolený
Ladislav Bohony ESWS Jelka Zvolený
Štefan Bohony ESWS Jelka Zvolený
Eugen Csillag ESWS Kajal Zvolený
Alojz Frenyák ESWS Kajal Zvolený
Tomáš Kiss ESWS Kajal Zvolený
Helena Szabová ESWS Kajal Zvolený
Zita Vargová ESWS Kajal Zvolený
Zoltán Csuba ESWS Kajal Zvolený
Eugen Osztényi ESWS Kajal Zvolený
Alexander Rózsa ESWS Kajal Zvolený
Tibor Szendrödi ESWS Kajal Zvolený
Karol Varga ESWS Kajal Zvolený
Juraj Bocskay MKDH, ESWS Košúty Zvolený
František Buják MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Katarína Glovenská MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Mária Huszárová MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Eva Mačicová MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Katarína Palšovičová MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Štefan Polaček MKDH, ESWS Košúty Zvolený
Zoltán Szolga MKDH, ESWS Košúty Zvolený
František Borsányi ESWS Kráľov Brod Zvolený
Tibor Laczkó ESWS Kráľov Brod Zvolený
Jozef Polák ESWS Kráľov Brod Zvolený
Ladislav Szabó ESWS Kráľov Brod Zvolený
Attila Szíjártó ESWS Kráľov Brod Zvolený
Imrich Tóth ESWS Kráľov Brod Zvolený
Fábián Csizmadia ESWS Kráľová nad Váhom Zvolený
Igor Harangozó ESWS Kráľová nad Váhom Zvolený
Szilárd Kocsis ESWS Kráľová nad Váhom Zvolený
Zoltán Kosinszký ESWS Kráľová nad Váhom Zvolený
Štefan Majer ESWS Matúškovo Zvolený
Alžbeta Bartalosová ESWS Matúškovo Zvolený
Katarína Ďurkovičová ESWS Mostová Zvolený
Attila Lukovics ESWS Mostová Zvolený
František Pernický ESWS Mostová Zvolený
Tibor Izsák ESWS Neded Zvolený
František Kocsis ESWS Neded Zvolený
Ladislav Morvai ESWS Neded Zvolený
Zoltán Pálinkás ESWS Neded Zvolený
Tibor Seres ESWS Neded Zvolený
Imrich Skabla ESWS Neded Zvolený
Karol Varga ESWS Neded Zvolený
František Döme ESWS Neded Zvolený
Priska Horváthová ESWS Neded Zvolený
Ľudovít Mészáros ESWS Neded Zvolený
Ján Morvai ESWS Neded Zvolený
Róbert Takács ESWS Neded Zvolený
Ladislav Vígh ESWS Neded Zvolený
Július Fördös ESWS Neded Zvolený
Alexander Gyöpös ESWS Neded Zvolený
Zita Hanzelíková ESWS Neded Zvolený
Ľudovít Nagy ESWS Neded Zvolený
Július Szabó ESWS Neded Zvolený
Tibor Szalai ESWS Neded Zvolený
Viola Tóthová ESWS Neded Zvolený
Mária Csizmadiová ESWS Selice Zvolený
Mikuláš Czanik ESWS Selice Zvolený
Viera Csubová ESWS Selice Zvolený
Juraj Gregor ESWS Selice Zvolený
Veronika Hozlárová ESWS Selice Zvolený
Agáta Móderová ESWS Selice Zvolený
Etela Vargová ESWS Selice Zvolený
Adolf Herczog MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Peter Katona MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Alexander Karsay MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Michal Pethö MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Mária Pethöová MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Ladislav Piši MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Anton Szabó MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Dezider Hollósy MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
František Varga MKDH, ESWS Sládkovičovo Zvolený
Eugen Bögi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Bernadet Gáspárová MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Ondrej Mészáros MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Elvíra Szarková MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Viliam Varga MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Imrich Zilizi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Zoltán Zilizi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Alexander Barczi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Alžbeta Bendeová MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Július Borsányi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Alexander Kovács MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Veronika Nováková MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
František Tornyai MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Árpád Varga MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Peter Barczi MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Ladislav Czako MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Gabriel Jurás MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Leonard Pásztor MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Zoltán Szabó MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Štefan Vanko MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Zoltán Varga MKDH, ESWS Tešedíkovo Zvolený
Ladislav Bús ESWS Tomášikovo Zvolený
Karol Cservenka ESWS Tomášikovo Zvolený
Magdaléna Kaprina... ESWS Tomášikovo Zvolený
Otília Kohútová ESWS Tomášikovo Zvolený
Štefan Manek ESWS Tomášikovo Zvolený
Szabolcs Kovács ESWS Topoľnica Zvolený
Zoltán Szilvási ESWS Topoľnica Zvolený
Ladislav Szilvássy ESWS Topoľnica Zvolený
František Kárász MOS-MPP, ESWS Trnovec nad Váhom Zvolený
Alexander Kružlík MOS-MPP, ESWS Trnovec nad Váhom Zvolený
Róbert Láng MOS-MPP, ESWS Trnovec nad Váhom Zvolený
Ladislav Farkas ESWS Váhovce Zvolený
Róbert Jalsovszky ESWS Váhovce Zvolený
Monika Józsová ESWS Váhovce Zvolený
Ladislav Károly ESWS Váhovce Zvolený
Tibor Mészáros ESWS Váhovce Zvolený
František st. Renács ESWS Váhovce Zvolený
František ml. Renács ESWS Váhovce Zvolený
František Baracskay ESWS Veľká Mača Zvolený
Zuzana Csapóová ESWS Veľká Mača Zvolený
Emília Farkasová ESWS Veľká Mača Zvolený
Gabriel Gál ESWS Veľká Mača Zvolený
Lóránt Gál ESWS Veľká Mača Zvolený
Gellért Mészáros ESWS Veľká Mača Zvolený
Ľudovít Brezina ESWS Veľká Mača Zvolený
Imrich Deák ESWS Veľká Mača Zvolený
Jozef Kovács ESWS Veľká Mača Zvolený
Irena Lanczová ESWS Veľká Mača Zvolený
Valéria Lancová ESWS Veľká Mača Zvolený
Ján Mészáros ESWS Veľká Mača Zvolený
Ľudovít Miklós ESWS Veľká Mača Zvolený
Gizela Halászová MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Eduard Nágel MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Tibor Vajda MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Viktor Barica MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Alžbeta Gregušová MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Zoltán Halász MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Michal Šimek MOS-MPP, ESWS Veľké Úľany Zvolený
Koloman Kürthy ESWS Vlčany Zvolený
František Bodi ESWS Vlčany Zvolený
Alexander Körös ESWS Vlčany Zvolený
Štefan Jančo ESWS Vlčany Zvolený
Zoltán Czödör ESWS Vozokany Zvolený
Andrej Horváth ESWS Vozokany Zvolený
Juliana Sviteková ESWS Vozokany Zvolený
Mária Tončková ESWS Vozokany Zvolený
František Bedecs MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
František Katona MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
František Katona MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Helena Mészárosová MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Imrich Tímár MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Ján Burdi MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Ladislav Habán MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Ľudovít Lukács MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Mária Morvayová MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Štefan Iván MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Zoltán Palágyi MOS-MPP, ESWS Žihárec Zvolený
Rozália Bachorecová ESWS Bajč Zvolený
Karol Bachorec ESWS Bajč Zvolený
Alžbeta Bolemantová ESWS Bajč Zvolený
Iveta Tapolcsányiová ESWS Bajč Zvolený
Alžbeta Mihalíková ESWS Bajč Zvolený
Zoltán Takáč ESWS Bajč Zvolený
Denisa Ivanicsová ESWS Bajč Zvolený
Angelika Mártonová ESWS Bajč Zvolený
Ľuboš Slávik ESWS Bajč Zvolený
Tímea Zsigóová ESWS Bajč Zvolený
Jozef Bitter ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Magdaléna Dubáňová ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Tibor Dolník ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Ján Klenkó ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
František Mellék ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Július Nyers ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Valéria Domonkosová ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Attila Fehér ESWS Bátorové Kosihy Zvolený
Vojtech Borsányi ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Jozef Farkas ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Štefan Sztakovics ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Ludovit Vajlik ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Katarína Vermesová ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Zoltán Vermes ESWS Bodzianské Lúky Zvolený
Jozef Buc ESWS Brestovec Zvolený
Ladislav Fehér ESWS Brestovec Zvolený
Attila Végh ESWS Brestovec Zvolený
Daniel Vida ESWS Brestovec Zvolený
Zuzana Almásiová ESWS Búč Zvolený
Csaba Bajkai MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Eva Czúthová MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ondrej Kerekes MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Vojtech Kiss MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ján Lajos MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Zuzana Molnárová MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Szilveszter Sidó MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
František Szabó MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Koloman Szobi MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Helena Czúthová MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ladislav Csekes MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
František Grajszky MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Tichomír Hatyina MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ján Karkó MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Katarína Molnárová MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Zoltán Papp MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ladislav Varga MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Ondrej Kiss MOS-MPP, ESWS Búč Zvolený
Helena Bereczová ESWS Čalovec Zvolený
František Oláh ESWS Čalovec Zvolený
Juraj Szabó ESWS Čalovec Zvolený
Karol Zakály ESWS Čalovec Zvolený
Judita Bödöková ESWS Číčov Zvolený
Pavol Fehérváry ESWS Číčov Zvolený
Ľudovít Livinka ESWS Číčov Zvolený
Pavol Misák ESWS Číčov Zvolený
Ladislav Pásztor ESWS Číčov Zvolený
Július Szakszon ESWS Číčov Zvolený
Gabriel Wurcel ESWS Číčov Zvolený
Titus Angyal ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Etela Császárová ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Alžbeta Csütörtök... ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Gabriel Fülöp ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Jolana Morvaiová ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Štefan Telekes ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Mária Vargová ESWS Dedina Mládeže Zvolený
Jozef Jarábek MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Margita Lelovičová MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Helena Kádeková MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Ladislav Kiss MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Štefan Peller MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Štefan Tóth MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Attila Botló MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Pavol Elek MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Jozef Kurucz MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Vojtech Pšenák MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Zoltán Veres MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Ladislav Záhorec MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Michal Baka MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Etela Bögiová MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Zoltán Hegyi MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Zoltán Jóba MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Štefan Szolgai MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Ladislav Uzsák MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Irena Betáková MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
František Ilon MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Mikuláš Kecskés MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Alexander Szabó MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Július Veszelei MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Ferdinand Benkó MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Zuzana Kardhordóová MKDH, ESWS Hurbanovo Zvolený
Erika Ághová ESWS Imeľ Zvolený
Ladislav Czibor ESWS Imeľ Zvolený
Baltazár Gál ESWS Imeľ Zvolený
Elemér Balog ESWS Imeľ Zvolený
Michal Kucman ESWS Imeľ Zvolený
Vladimír Vrábel ESWS Imeľ Zvolený
Ján Borsos ESWS Iža Zvolený
František Csókás ESWS Iža Zvolený
Elvíra Izsáková ESWS Iža Zvolený
Anrej Kurucz ESWS Iža Zvolený
Tibor Slávik ESWS Iža Zvolený
Gizela Sámsonová ESWS Iža Zvolený
Sándor Tóth Kurucz ESWS Iža Zvolený
Ján Balogh MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Tibor Fonód MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Peter Károlyi MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Rudolf Kovács MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Veronika Némethová MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Zoltán Balla MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Csaba Buzás MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Ladislav Jancsó MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Ildikó Kertészová MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Gyula Nagy MKDH, ESWS Kameničná Zvolený
Štefan Babiák ESWS Klížska Nemá Zvolený
Koloman Balázs ESWS Klížska Nemá Zvolený
Ernest Beke ESWS Klížska Nemá Zvolený
Pavol Beke ESWS Klížska Nemá Zvolený
Ľubomíra Blechová ESWS Klížska Nemá Zvolený
Helena Földesová ESWS Klížska Nemá Zvolený
Anton Grman ESWS Klížska Nemá Zvolený
Getrúda Libaiová ESWS Klížska Nemá Zvolený
Alexander Takács ESWS Klížska Nemá Zvolený
Anna Jancsóová MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Ladislav Kertesi MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Ladislav Mihalics MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Kornel Greman MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Anna Nagyová MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Ladislav Varga MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Zoltán Borsos MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Michal Gögh MKDH, ESWS Kolárovo Zvolený
Éva Dohnanec ESWS Komárno Zvolený
Mária Vörösová ESWS Komárno Zvolený
István Fekete ESWS Komárno Zvolený
Imrich Gáspár ESWS Komárno Zvolený
Gabriela Fazekasová ESWS Komárno Zvolený
Éva Hortaiová ESWS Komárno Zvolený
Pavol Viola ESWS Komárno Zvolený
János Kovács ESWS Komárno Zvolený
Miklós Fehér ESWS Komárno Zvolený
Michal Mácza ESWS Komárno Zvolený
Zoltán Sebök ESWS Komárno Zvolený
Lívia Csíková ESWS Komárno Zvolený
Štefan Andrusko MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Ján Cibulka MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Jozef Paulisz MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Priska Senkárová MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Zoltán Czibor MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Ján Pém MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Július Téglás MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Zoltán Gál MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Béla Keszegh MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Ján Szabó MKDH, ESWS Marcelová Zvolený
Gabriel Guttmann ESWS Martovce Zvolený
Ján Hegedüs ESWS Martovce Zvolený
Edita Héderová ESWS Martovce Zvolený
Daniel Janus ESWS Martovce Zvolený
Ladislav Jóba ESWS Martovce Zvolený
Tibor Jóba ESWS Martovce Zvolený
Ondrej Kovács ESWS Martovce Zvolený
Mária Kovácsová ESWS Martovce Zvolený
Alexander Asbóth ESWS Moča Zvolený
Gejza Kele ESWS Moča Zvolený
Jozef Kukola ESWS Moča Zvolený
Koloman Rácz ESWS Moča Zvolený
Margita Szalaiová ESWS Moča Zvolený
Pavol Bajza ESWS Modrany Zvolený
Gejza Édes ESWS Modrany Zvolený
Koloman Édes ESWS Modrany Zvolený
Dezider Kun ESWS Modrany Zvolený
Arpád Mácsodi ESWS Modrany Zvolený
Benjamin Szabó ESWS Modrany Zvolený
Erika Szabóová ESWS Modrany Zvolený
Štefan Szabó ESWS Modrany Zvolený
Oto Becse ESWS Nesvady Zvolený
Tibor Gál ESWS Nesvady Zvolený
Zoltán Kelemen ESWS Nesvady Zvolený
Jozef Sallai ESWS Nesvady Zvolený
Eugen Vlahy ESWS Nesvady Zvolený
Ján Dibúz ESWS Nesvady Zvolený
František Dudák ESWS Nesvady Zvolený
Koloman Hanzelík ESWS Nesvady Zvolený
Lýdia Dibuszová ESWS Nesvady Zvolený
Július Dobosi ESWS Nesvady Zvolený
Juraj Miškovič ESWS Nesvady Zvolený
Gejza Moravcsík ESWS Nesvady Zvolený
Ildikó Papáčková ESWS Nesvady Zvolený
Ľudovít Bazsó ESWS Nesvady Zvolený
Ladislav Kutrucz ESWS Nesvady Zvolený
Alexander Bohos ESWS Okoličná na Ostrove Zvolený
Alexander Kulcsár... ESWS Okoličná na Ostrove Zvolený
Július Török ESWS Okoličná na Ostrove Zvolený
Teodor Török ESWS Okoličná na Ostrove Zvolený
Gabriel Hajtman ESWS Patince Zvolený
Ladislav Kinczer ESWS Patince Zvolený
Eugen Szücs ESWS Patince Zvolený
Alžbeta Vizsgyáková ESWS Patince Zvolený
Ladislav Nagy ESWS Pribeta Zvolený
Viktor Papp ESWS Pribeta Zvolený
Gizela Szláviková ESWS Pribeta Zvolený
Ernest Szetei ESWS Pribeta Zvolený
Ondrej Szolár ESWS Pribeta Zvolený
Ernest Belán ESWS Pribeta Zvolený
Helena Bendová ESWS Pribeta Zvolený
Tibor Brath ESWS Pribeta Zvolený
Štefan Jakab ESWS Pribeta Zvolený
Mikuláš Pinke ESWS Pribeta Zvolený
Helena Acsayová ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Tibor Chovan ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Alois Chovanec ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Jozef Kalácska ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Éva Kružliak ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Vojtech Lestár ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Alžbeta Röthová ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Matilda Tárnoková ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Gabriel Tárnok ESWS Radvaň nad Dunajom Zvolený
Štefan Balogh ESWS Sokolce Zvolený
Ondrej Bartal ESWS Sokolce Zvolený
Tibor Domonkos ESWS Sokolce Zvolený
Ladislava Farkas ESWS Sokolce Zvolený
Vojtech Farkas ESWS Sokolce Zvolený
Imrich Filkó ESWS Sokolce Zvolený
Ladislav Hosszú ESWS Sokolce Zvolený
Ľudovít Jókai ESWS Sokolce Zvolený
Štefan Kucsora ESWS Sokolce Zvolený
Vincent Nagy ESWS Sokolce Zvolený
Ján Németh ESWS Sokolce Zvolený
Zoltán Virágh ESWS Sokolce Zvolený
Júlia Palušíková ESWS Svätý Peter Zvolený
Jozef Zakar ESWS Svätý Peter Zvolený
Tibor Németh ESWS Svätý Peter Zvolený
Gabriel Gyarmati ESWS Svätý Peter Zvolený
Ladislav Auszten ESWS Tôň Zvolený
Helena Kartaiová ESWS Tôň Zvolený
Ladislav Kotton ESWS Tôň Zvolený
Róbert Lukács ESWS Tôň Zvolený
Štefan Csintalan ESWS Chotín Zvolený
Alexander Hevesi ESWS Chotín Zvolený
Gabriel Krojer ESWS Chotín Zvolený
Sára Luczová ESWS Chotín Zvolený
Ľudovít Nagy ESWS Chotín Zvolený
Aneta Kádárová ESWS Trávnik Zvolený
Ladislav Öllös ESWS Trávnik Zvolený
Štefan Pintér ESWS Trávnik Zvolený
Jozef Pietrik ESWS Trávnik Zvolený
Viola Vojteková ESWS Trávnik Zvolený
Arpád Farkas ESWS Veľké Kosihy Zvolený
Ladislav Szendi ESWS Veľké Kosihy Zvolený
Ladislav Diósy ESWS Virt Zvolený
Oľga Farkasová ESWS Virt Zvolený
Ján Góth ESWS Virt Zvolený
Vojtech Szabó ESWS Virt Zvolený
Oskár Vas ESWS Virt Zvolený
Peter Vas ESWS Virt Zvolený
Adriana Vörösová ESWS Virt Zvolený
Katarína Záhorská ESWS Virt Zvolený
Július Fitos ESWS Vrbová nad Váhom Zvolený
Jozef Nagy ESWS Vrbová nad Váhom Zvolený
Terézia Ruhásová ESWS Vrbová nad Váhom Zvolený
Helena Bognárová MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Zuzana Bölcsová MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Alžbeta Kaczová MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Pavol Lörinc MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Dezider Magyarics MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Ján Molnár MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Judita Csukásová MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Július Laky MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Vincent Ledeczky MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Eva Pálová MKDH, ESWS Zemianska Olča Zvolený
Edita Gacsalová ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Zoltán Horváth ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Géjza Jakab ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Gabriela Lovász ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Lajos Szalay ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Alexander Csóka ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Eva Farkasová ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Ladislav Jakab ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Elvíra Kunová ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Ladislav Nagy ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Viktor Szabó ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Ján Gyürösi ESWS Zlatná na Ostrove Zvolený
Tibor Besse ESWS Beša Zvolený
Ladislav Búzási ESWS Beša Zvolený
Ondrej Drappan ESWS Beša Zvolený
Štefan Géczi Tóth ESWS Beša Zvolený
Robert Horváth ESWS Beša Zvolený
Mária Schmidtová ESWS Beša Zvolený
Valéria Starčeková ESWS Beša Zvolený
Alžbeta Pavlíková ESWS Bielovce Zvolený
Attila Dálnoky ESWS Bory Zvolený
Margita Hriagyelová ESWS Bory Zvolený
Juraj Karaszi ESWS Bory Zvolený
Ondrej Kokény ESWS Bory Zvolený
Štefan Mirják ESWS Bory Zvolený
Dezider Szamotni ESWS Bory Zvolený
Ľudovít Czompál MKDH, ESWS Čata Zvolený
Anna Fehérová MKDH, ESWS Čata Zvolený
Ondrej Molnár MKDH, ESWS Čata Zvolený
Ladislav Parák MKDH, ESWS Čata Zvolený
Mária Füssyová MKDH, ESWS Demandice Zvolený
Viliam Gombkötö MKDH, ESWS Demandice Zvolený
Alžbeta Göghová MKDH, ESWS Demandice Zvolený
Mária Hulková MKDH, ESWS Demandice Zvolený
Ernest Bodor ESWS Hontianska Vrbica Zvolený
Ernest Duba ESWS Hontianska Vrbica Zvolený
Oto Kačmarik ESWS Hontianska Vrbica Zvolený
Karol Mihalko ESWS Hontianska Vrbica Zvolený
Ladislav Kováč ESWS Horná Seč Zvolený
Alexander Kulcsár ESWS Horná Seč Zvolený
Zoltán Csuka ESWS Horný Pial Zvolený
Viliam Macák ESWS Horný Pial Zvolený
Magdaléna Szilvová ESWS Horný Pial Zvolený
Arpád Vicze ESWS Horný Pial Zvolený
Tibor Bócz MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Robert Csudai MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Imrich Kuczmann MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Ľudovít Sánta MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Jolana Skolnyíková MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Silvia Szépeová MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Ľudovít Belák MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Alexander Gubík MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Imrich Györi MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Zoltán Bogyó MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Otto Császár MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Ladislav Dorčák MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Ladislav Fehér MKDH, ESWS Hronovce Zvolený
Rudolf Gáspár ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
František Horváth ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
Ondrej Marsal ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
Vojtech Pintér ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
Juraj Szondi ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
Mikuláš Varga ESWS Ipeľský Sokolec Zvolený
Klára Dohányová MKDH, ESWS Jur nad Hronom Zvolený
Július Füri MKDH, ESWS Jur nad Hronom Zvolený
Vojtech Kotasz MKDH, ESWS Jur nad Hronom Zvolený
Štefan Miloszrdný MKDH, ESWS Jur nad Hronom Zvolený
Rozália Andorová ESWS Keť Zvolený
Gabriel Bényi ESWS Keť Zvolený
Béla Bohák ESWS Keť Zvolený
Csaba Bohák ESWS Keť Zvolený
Alžbeta Fazekašová ESWS Keť Zvolený
Jozef Németh ESWS Keť Zvolený
Ľudovít Suba ESWS Keť Zvolený
František Vorák ESWS Keť Zvolený
Csilla Andrusková MKDH, ESWS Levice Zvolený
Ernest Alt MKDH, ESWS Levice Zvolený
Štefan Frasch MKDH, ESWS Levice Zvolený
Július Grebner MKDH, ESWS Levice Zvolený
Ladislav Daru MKDH, ESWS Levice Zvolený
Jozef Tóth MKDH, ESWS Levice Zvolený
Zoltán Dániel ESWS Málaš Zvolený
Ján Gyepes ESWS Málaš Zvolený
Marta Gundová ESWS Málaš Zvolený
Ildikó Kotrusová ESWS Málaš Zvolený
Vojtech Kováč ESWS Málaš Zvolený
Mikuláš Pál ESWS Málaš Zvolený
Tibor Víglaš ESWS Málaš Zvolený
Ľudovít Vincúr ESWS Málaš Zvolený
Alexander Baka ESWS Malé Ludince Zvolený
Ľudovít Csenger ESWS Malé Ludince Zvolený
Dezider Dombai ESWS Malé Ludince Zvolený
Alžbeta Kassaiová ESWS Malé Ludince Zvolený
Ildikó Kelemenová ESWS Malé Ludince Zvolený
Katarína Mészárosová ESWS Malé Ludince Zvolený
Ján Mihaliček ESWS Malé Ludince Zvolený
Ján Adami ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Ladislav Fekets ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Zoltán Hegedüs ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Gabriel Hlaváčik ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Alžbeta Horváthová ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Arpád Kelemen ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Viliam Kulcsár ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Zoltán Szabó ESWS Mýtne Ludany Zvolený
Štefan Kacian ESWS Nový Tekov Zvolený
Tibor Dávid ESWS Nýrovce Zvolený
Mária Gubíková ESWS Nýrovce Zvolený
Etelka Halašiová ESWS Nýrovce Zvolený
Ľudovít Lörincz ESWS Nýrovce Zvolený
Tibor Németh ESWS Nýrovce Zvolený
Mária Rošková ESWS Nýrovce Zvolený
Július Hamran ESWS Ondrejovce Zvolený
Attila Kováč ESWS Ondrejovce Zvolený
Alexander Trnavský ESWS Ondrejovce Zvolený
František Vereš ESWS Ondrejovce Zvolený
Štefan Mázsár ESWS Pastovce Zvolený
Tibor Mážár ESWS Pastovce Zvolený
Zoltán Németh ESWS Pastovce Zvolený
Július Petö ESWS Pastovce Zvolený
Gabriela Zábrenská ESWS Pastovce Zvolený
Ladislav Bahorec ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Katarína Barbolyá... ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Karol Csicsman ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Csaba Csudai ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Alžbeta Kapustová ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Ernestína Kapustová ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Alexander Mészáros ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Štefan Adamcsok ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Peter Bitter ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Jozef Diósi ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Ján Gerö ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Gabriela Katonová ESWS Pohronský Ruskov Zvolený
Jozef Gazdag ESWS Sazdice Zvolený
Július Kürthy ESWS Sazdice Zvolený
Arpád Ozsvald ESWS Sazdice Zvolený
Tibor Škrinyiar ESWS Sazdice Zvolený
Zoltán Sznida ESWS Sazdice Zvolený
Zoltán Szrena ESWS Sazdice Zvolený
Alexander Balla ESWS Slatina Zvolený
Árpád Bazsó ESWS Slatina Zvolený
Mária Pataiová ESWS Slatina Zvolený
Artúr Pečérke ESWS Slatina Zvolený
Gejza Pečérke ESWS Slatina Zvolený
Jozef Pečérke ESWS Slatina Zvolený
Ján Píri ESWS Slatina Zvolený
Karol Uhrin ESWS Slatina Zvolený
Peter Brestovský MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Ladislav Danis MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Juraj Bélik MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Peter Bobor MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Pavel Zachar MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Alexander Pál ESWS Šahy Zvolený
Štefan Nemcsok MKDH, ESWS Šahy Zvolený
Ľudovít Kassai ESWS Šalov Zvolený
Viliam Keserü ESWS Šalov Zvolený
Ľudovít Leczki ESWS Šalov Zvolený
Eva Molnárová ESWS Šalov Zvolený
Július Nagy ESWS Šalov Zvolený
Eva Kajtárová ESWS Šarovce Zvolený
Štefan Bagócsi ESWS Šarovce Zvolený
Katarína Lörinczová ESWS Šarovce Zvolený
Alexander Boženík MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Ľudovít Hönyi MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Imrich Kabáth MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Gizela Kicsindiová MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Zoltán Kiss MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Jozef Komáromi MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Alexander Szabó MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Milan Zdráhal MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Ľudovít Dora MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Tibor Mészáros MKDH, ESWS Tekovské Lužany Zvolený
Štefan Gál ESWS Turá Zvolený
Magdaléna Levická ESWS Turá Zvolený
Štefan Obert ESWS Turá Zvolený
Tibor Sléher ESWS Turá Zvolený
Judita Valkovská ESWS Turá Zvolený
Štefan Valkovics ESWS Turá Zvolený
Árpád Csernák ESWS Veľké Ludince Zvolený
Alexander Csomor ESWS Veľké Ludince Zvolený
Júlia Czuczorová ESWS Veľké Ludince Zvolený
Júlis Molnár ESWS Veľké Ludince Zvolený
Priska Androvicsová ESWS Veľké Ludince Zvolený
Mária Némethová ESWS Veľké Ludince Zvolený
Mária Antusová ESWS Veľké Turovce Zvolený
Michal Antus ESWS Veľké Turovce Zvolený
Mária Balogová ESWS Veľké Turovce Zvolený
Ján Balog ESWS Veľké Turovce Zvolený
Imrich Beňovský ESWS Veľké Turovce Zvolený
Agneša Celinová ESWS Veľké Turovce Zvolený
Karol Dénes ESWS Veľké Turovce Zvolený
Mária Kajaszová ESWS Veľké Turovce Zvolený
Ildikó Suchetková ESWS Veľké Turovce Zvolený
Ondrej Balázs ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Jolana Balyová ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Iveta Farkasová ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Juraj Fehér ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Jozef Nagy ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Július Nagy ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Július Rideg ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Július Tóth ESWS Vyšné nad Hronom Zvolený
Viera Danisová ESWS Zalaba Zvolený
Mikuláš Kovács ESWS Zalaba Zvolený
Roland Pál ESWS Zalaba Zvolený
Viliam Petö ESWS Zalaba Zvolený
Július Tapló ESWS Zalaba Zvolený
Emília Dubová ESWS Zbrojníky Zvolený
Monika Ivanická ESWS Zbrojníky Zvolený
Gizela Kissová ESWS Zbrojníky Zvolený
Helena Kovácsiková ESWS Zbrojníky Zvolený
Ondrej Mészáros ESWS Zbrojníky Zvolený
Ján Szöllösy ESWS Zbrojníky Zvolený
Ján Cserba ESWS Želiezovce Zvolený
Štefan Molnár ESWS Želiezovce Zvolený
Karol Fábik ESWS Želiezovce Zvolený
Vojtech Nagy ESWS Želiezovce Zvolený
Štefan Farkaš ESWS Želiezovce Zvolený
Eugen Gubík ESWS Želiezovce Zvolený
Géza Horváth ESWS Želiezovce Zvolený
Ladislav Melczer ESWS Želiezovce Zvolený
Katarína Mocsyová ESWS Želiezovce Zvolený
György Ďurian ESWS Branč Zvolený
Alexander Lörincz ESWS Branč Zvolený
Viktor Lörincz ESWS Branč Zvolený
István Kazán ESWS Branč Zvolený
Alexander Bödör MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Blažej Csámapai MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Ondrej Csámpai MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Jozef Cseri MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Štefan Hajdú MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Mária Hajduová MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Ladislav Imre MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Ferdinand Kluka MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Ľudovít Kluka MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Silvester Šuba MKDH, ESWS Čechynce Zvolený
Ladislav Bene ESWS Dolné Obdokovce Zvolený
Michal Bene ESWS Dolné Obdokovce Zvolený
Alfréd Gyepes ESWS Dolné Obdokovce Zvolený
Silvester Gyepes ESWS Dolné Obdokovce Zvolený
Helena Pataiová ESWS Dolné Obdokovce Zvolený
Ján Sípos ESWS Jelenec Zvolený
Janka Gálová ESWS Jelenec Zvolený
Štefan Bene ESWS Klasov Zvolený
Ľudovít Gyepes ESWS Klasov Zvolený
Viktória Galabová ESWS Klasov Zvolený
Jozef Paulovič ESWS Klasov Zvolený
Monika Gálová ESWS Klasov Zvolený
Ľudovít Ladányi ESWS Klasov Zvolený
Jozef Matyó ESWS Klasov Zvolený
Vincent Paulovič ESWS Klasov Zvolený
Jozef Šranko ESWS Klasov Zvolený
Eugen Baráth MKDH, ESWS Ladice Zvolený
Michal Buday MKDH, ESWS Ladice Zvolený
Imrich Hajdú MKDH, ESWS Ladice Zvolený
Zoltán Molnár MKDH, ESWS Ladice Zvolený
Eugen Židik MKDH, ESWS Ladice Zvolený
Anastázia Nagyová ESWS Nitrianske Hrnčiarovce Zvolený
Viola Štulrajterová ESWS Nitrianske Hrnčiarovce Zvolený
Mária Reháková ESWS Nitrianske Hrnčiarovce Zvolený
Baltazár Brath ESWS Pohranice Zvolený
Ladislav Hajdu ESWS Pohranice Zvolený
František Kálazi ESWS Pohranice Zvolený
Alexander Borbély ESWS Veľký Cetín Zvolený
Tünde Borbélyová ESWS Veľký Cetín Zvolený
Izabela Jarusková ESWS Veľký Cetín Zvolený
Jozef Kišucký ESWS Veľký Cetín Zvolený
Vincent Mészáros ESWS Veľký Cetín Zvolený
Monika Presinszká ESWS Veľký Cetín Zvolený
Ladislav Szöke ESWS Veľký Cetín Zvolený
Gabriel Berkes ESWS Veľký Cetín Zvolený
Sebastian Boszorád ESWS Veľký Cetín Zvolený
Gábor Gyurián ESWS Veľký Cetín Zvolený
František Dudás ESWS Veľký Cetín Zvolený
František Mészáros ESWS Veľký Cetín Zvolený
Adam Andraško ESWS Žirany Zvolený
Gabriel Bencz ESWS Žirany Zvolený
Ladislav Bezáni ESWS Žirany Zvolený
Valentín Gál ESWS Žirany Zvolený
Juraj Maga ESWS Žirany Zvolený
Viktor Šimek ESWS Žirany Zvolený
František Zsebi ESWS Žirany Zvolený
Silvia Bódiová MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Irena Czuczorová MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Mária Czuczorová MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Vincent Deák MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Alexander Juhász MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Imrich Kacsinec MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Ladislav Madarász MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Tomáš Procházka MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Serena Procházková MKDH, ESWS Andovce Zvolený
Veronika Bálintová ESWS Bajtava Zvolený
Viera Benková ESWS Bajtava Zvolený
Vojtech Hegedüs ESWS Bajtava Zvolený
Tibor Bátora ESWS Bardoňovo Zvolený
Szerena Bencsíková ESWS Bardoňovo Zvolený
Tibor Csernák ESWS Bardoňovo Zvolený
Alexander Magda ESWS Bardoňovo Zvolený
Ján Sikula ESWS Bardoňovo Zvolený
Jozef Boros ESWS Belá Zvolený
Julianna Držíková ESWS Belá Zvolený
Július Foltán ESWS Belá Zvolený
Róbert Gyürki ESWS Belá Zvolený
Alexander Hambalík ESWS Belá Zvolený
Dušan Škultéty ESWS Belá Zvolený
Attila Varga ESWS Belá Zvolený
František Vážan ESWS Belá Zvolený
Ernest Manyák ESWS Bešeňov Zvolený
Katarína Mrúzová ESWS Bešeňov Zvolený
Štefan Bernáth ESWS Bešeňov Zvolený
Agneša Ivanová ESWS Bešeňov Zvolený
Terézia Pintesová ESWS Bešeňov Zvolený
Tibor Csonka ESWS Bíňa Zvolený
Jozef Gáspár ESWS Bíňa Zvolený
Mária Haľamová ESWS Bíňa Zvolený
Helena Horváthová ESWS Bíňa Zvolený
Vojtech Németh ESWS Bíňa Zvolený
Štefan Székely ESWS Bíňa Zvolený
Anna Vinczeová ESWS Bíňa Zvolený
Robert Árva ESWS Bruty Zvolený
Ladislav Dávid ESWS Bruty Zvolený
Pavol Kovács ESWS Bruty Zvolený
Ottó Szvetlík ESWS Bruty Zvolený
Mária Trencsíková ESWS Bruty Zvolený
Pavol Ács MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Vojtech Benko MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Alžbeta Benková MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Emília Csermáková MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Gejza Dósa MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ján Mészáros MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ladislav Ács MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ladislav Dékány MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
František Maczkó MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ladislav Nagy MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Viliam Polena MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Alžbeta Hodeková MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Irena Istenesová MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
František Kis MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Imrich Kovács MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ľudovít Kovács MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Karol Kusy MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Jozef Salgó MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Agneša Szücsová MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
František Bernáth MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Ernest Juhász MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Mária Mihalovicsová MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Vojtech Nagy MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Tibor Salgó MKDH, ESWS Dvory nad Žitavou Zvolený
Štefan Balogh ESWS Gbelce Zvolený
Eugen Bognár ESWS Gbelce Zvolený
Magdaléna Feketeová ESWS Gbelce Zvolený
Tibor Hrabovský ESWS Gbelce Zvolený
Alexander Hubik ESWS Gbelce Zvolený
Ján Bordács ESWS Gbelce Zvolený
Imrich Gyuris ESWS Gbelce Zvolený
Imrich Hugyivár ESWS Gbelce Zvolený
Zoltán Kiss ESWS Gbelce Zvolený
Jozef Rajčányi ESWS Gbelce Zvolený
Marta Repková ESWS Gbelce Zvolený
Gejza Tóth ESWS Gbelce Zvolený
Kazimír Drapák ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Imrich Farkaš ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Alžbeta Górová ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Ladislav Kálmán ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Viliam Kunya ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Zoltán Prohászka ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Ján Varga ESWS Kamenica nad Hronom Zvolený
Karol Baranyai ESWS Kamenín Zvolený
Rafael Bartusz ESWS Kamenín Zvolený
Štefan Nagy ESWS Kamenín Zvolený
Ladislav Neznánsky ESWS Kamenín Zvolený
Július Bandor ESWS Kamenný Most Zvolený
Terézia Dancsová ESWS Kamenný Most Zvolený
Tibor Dobsony ESWS Kamenný Most Zvolený
Ján Gyarmati ESWS Kamenný Most Zvolený
Zuzana Gyarmatiová ESWS Kamenný Most Zvolený
Tibor Kottra ESWS Kamenný Most Zvolený
Dezider Hajnal ESWS Komoča Zvolený
Koloman Lukács ESWS Komoča Zvolený
Irma Tóthová ESWS Komoča Zvolený
Mária Albánová ESWS Ľubá Zvolený
Ladislav Dudek ESWS Ľubá Zvolený
Hilda Lebóczová ESWS Ľubá Zvolený
Terézia Svajcerová ESWS Ľubá Zvolený
Anton Geiszler ESWS Malá nad Hronom Zvolený
František Geiszler ESWS Malá nad Hronom Zvolený
František Heiszler ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Gejza Kičindi ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Peter Koncz ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Jozef Mihalik ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Tibor Színai ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Jozef Tamás ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Attila Treindl ESWS Malá nad Hronom Zvolený
Július Árendás ESWS Mužla Zvolený
Juraj Baračka ESWS Mužla Zvolený
Imrich Borvák ESWS Mužla Zvolený
Dionýz Budai ESWS Mužla Zvolený
František Czibor ESWS Mužla Zvolený
Ladislav Horňák ESWS Mužla Zvolený
Alexander Barna ESWS Nána Zvolený
Viliam Cseszár ESWS Nána Zvolený
Mária Česnáková ESWS Nána Zvolený
Erzsébet Dánielová ESWS Nána Zvolený
Gabriel Matus ESWS Nána Zvolený
Tibor Bathó MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Irena Bitterová MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Ladislav Búcsi MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Edita Cséplöová MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Gabriel Füri MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Csaba Geri MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Koloman Mátyás MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Ľudovít Mészáros MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Michal Rigó MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Gabriel Szabó MOS-MPP, ESWS Nová Vieska Zvolený
Ján Varga ESWS Nová Vieska Zvolený
László Forró ESWS Nové Zámky Zvolený
Peter Mészáros ESWS Nové Zámky Zvolený
Ján Filakovszky ESWS Nové Zámky Zvolený
Alexander Andruškó ESWS Nové Zámky Zvolený
Blažej Bauer ESWS Nové Zámky Zvolený
Alexander Oros ESWS Nové Zámky Zvolený
Vojtech Baják ESWS Pozba Zvolený
Nándor Czímer ESWS Pozba Zvolený
Helena Kissová ESWS Pozba Zvolený
Eugen Lehota ESWS Pozba Zvolený
Gizela Pásztorová ESWS Pozba Zvolený
Žolt Szabo ESWS Pozba Zvolený
Ľudovít Tóth ESWS Pozba Zvolený
Valéria Tóthová ESWS Pozba Zvolený
Mária Benyáková ESWS Rúbaň Zvolený
Róbert Izsák ESWS Rúbaň Zvolený
Florian Jávorka ESWS Rúbaň Zvolený
Gizella Pániszová ESWS Rúbaň Zvolený
Zoltán Benko MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Ján Berecz MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Ondrej Krajniak MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Róbert Leszkó MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Attila Mészáros MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
František Mészáros MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Ladislav Mészáros MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Júlia Mészárosová MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Zoltán Méri MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Attila Tóth MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Jozef Tóth MKDH, ESWS Sikenička Zvolený
Kornélia Berényiová MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Vojtech Kanička MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Dionýz Lehotkai MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Jozef Méri MKDH, ESWS Svodín Zvolený
František Piszton MKDH, ESWS Svodín Zvolený
František Smídt MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Klára Bokorová MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Ondrej Czuczor MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Árpád Gábris MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Agneša Kršková MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Ľudovít Spek MKDH, ESWS Svodín Zvolený
František Szász MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Imrich Turcsik MKDH, ESWS Svodín Zvolený
Attila Adamszky MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Eva Baloghová MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Mária Beňová MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Ladislav Čutora MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Zita Čutorová MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Štefan Hájas MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Edita Janíčeková MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
František Porubszky MKDH, ESWS Šarkan Zvolený
Mária Boóczová MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Agneša Fülöpová MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Tibor Tóth MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Ján Vojcek MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Attila Batta MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Ladislav Fekete MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
František Gergely MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Bartolomej Magyar MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Ladislav Páldi MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Gabriel Révész MKDH, ESWS Štúrovo Zvolený
Imrich Mojzes ESWS Tvrdošovce Zvolený
Štefan Szabó ESWS Tvrdošovce Zvolený
Oľga Baloghová ESWS Tvrdošovce Zvolený
Karol Birkus ESWS Tvrdošovce Zvolený
Karol Kósa ESWS Tvrdošovce Zvolený
Ladislav Szikora ESWS Tvrdošovce Zvolený
Magdaléna Csomóová ESWS Tvrdošovce Zvolený
Július Fugli ESWS Tvrdošovce Zvolený
Peter Mojzes ESWS Tvrdošovce Zvolený
Juraj Gróf ESWS Veľký Kýr Zvolený
Zoltán Malý ESWS Veľký Kýr Zvolený
Imrich Jókai ESWS Veľký Kýr Zvolený
Juraj Križan ESWS Veľký Kýr Zvolený
Tibor Gróf ESWS Veľký Kýr Zvolený
Pavol Kováč ESWS Veľký Kýr Zvolený
Ľudovít Szakács ESWS Veľký Kýr Zvolený
Štefan ml. Bacskai ESWS Belina Zvolený
Eugen Bajnai ESWS Belina Zvolený
Ján Brózman ESWS Belina Zvolený
Jozef Nyeste ESWS Biskupice Zvolený
Vojtech Teleki ESWS Biskupice Zvolený
Ondrej Bize ESWS Boľkovce Zvolený
Ladislav Deme ESWS Boľkovce Zvolený
Pavel Erdélyi ESWS Boľkovce Zvolený
Jozef Kovács ESWS Boľkovce Zvolený
Vojtech Vágó ESWS Boľkovce Zvolený
Dezsö Bobák ESWS Bulhary Zvolený
István Fazekas ESWS Bulhary Zvolený
Irén Szakó ESWS Bulhary Zvolený
Vojtech Furák ESWS Čakanovce Zvolený
Júlia Furáková ESWS Čakanovce Zvolený
Mária Magová ESWS Čakanovce Zvolený
Agneša Csépeová ESWS Čamovce Zvolený
Alfréd Kapinai ESWS Čamovce Zvolený
Zdenek Molnár ESWS Čamovce Zvolený
Imrich Gulyás MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
Jozef Agócs MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
Štefan Bozó MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
Béla Gáspár MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
István Mázik MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
Ľudovít Pál MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
János Simon MKDH, ESWS Fiľakovo Zvolený
Peter Golian ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Alžbeta Illésová ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Július Krajcsa ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Eva Pupavová ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Štefan Tamáš ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Štefan Trizna ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Alžbeta Vanková ESWS Fiľakovské Kováče Zvolený
Zoltán Rubint ESWS Kalonda Zvolený
Magdaléna Rubintová ESWS Kalonda Zvolený
Barnabás Tóth ESWS Kalonda Zvolený
Zoltán Varga ESWS Kalonda Zvolený
Alexander Suhányi ESWS Lučenec Zvolený
Štefan Csák ESWS Lučenec Zvolený
Anna Albertová ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Ottó Berta ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Anna Budincová ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Zoltán Gál ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Alžbeta Herczegová ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Alexander Kolenkás ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Ida Kolenkásová ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Dezider Morháč ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Július Patai ESWS Nitra nad Ipľom Zvolený
Vojtech Farkas ESWS Pinciná Zvolený
Attila Kelemen ESWS Pinciná Zvolený
Štefan Kelemen ESWS Pinciná Zvolený
Štefan Korponai ESWS Pinciná Zvolený
Gábor Varga ESWS Pinciná Zvolený
Robert Csúsz ESWS Prša Zvolený
Róbert Fazekaš ESWS Prša Zvolený
Gabriel Nagy ESWS Prša Zvolený
Peter Nagy ESWS Prša Zvolený
Štefan Nagy ESWS Prša Zvolený
Tibor Petik ESWS Prša Zvolený
Mikuláš Soós ESWS Prša Zvolený
Jozef Szabó ESWS Prša Zvolený
Vojtech Šuhaj ESWS Prša Zvolený
Štefan Danko ESWS Radzovce Zvolený
Mária Koósová ESWS Radzovce Zvolený
Zsolt Tóth ESWS Radzovce Zvolený
Ondrej Bercsényi ESWS Radzovce Zvolený
Aladár Nagy ESWS Radzovce Zvolený
Ladislav Botos ESWS Šávoľ Zvolený
Anna Egriová ESWS Šávoľ Zvolený
Gabriel György ESWS Šávoľ Zvolený
Jozef György ESWS Šávoľ Zvolený
Alexander Pafko ESWS Šávoľ Zvolený
Eva Szacsko ESWS Šávoľ Zvolený
Géza Töre ESWS Šávoľ Zvolený
Ladislav Varga ESWS Šávoľ Zvolený
Štefan Visnyai ESWS Šávoľ Zvolený
Tibor Darabos ESWS Šíd Zvolený
Štefan Földi ESWS Šíd Zvolený
Karol Kuzma ESWS Šíd Zvolený
Mária Balážová ESWS Veľké Dravce Zvolený
Gabriela Bolcsová ESWS Veľké Dravce Zvolený
Pavel Kapša ESWS Veľké Dravce Zvolený
Karol Kašagranda ESWS Veľké Dravce Zvolený
Mikuláš Pregi ESWS Veľké Dravce Zvolený
Šarolta Szalaiová ESWS Veľké Dravce Zvolený
Jozef Körtvélyesi ESWS Abovce Zvolený
Aladár Kosztúr ESWS Abovce Zvolený
Ján Ondrejcsák ESWS Abovce Zvolený
Gejza Ádám ESWS Barca Zvolený
Mária Bodnárová ESWS Barca Zvolený
Július Danko ESWS Barca Zvolený
Karol Farkas ESWS Barca Zvolený
Irena Gecseová ESWS Barca Zvolený
Zoltán Kárász ESWS Barca Zvolený
Eva Koósová ESWS Barca Zvolený
Jozef Kosztúr ESWS Barca Zvolený
Gejza Lakatos ESWS Barca Zvolený
Jozef Róth ESWS Barca Zvolený
Július Szajkó ESWS Barca Zvolený
Zoltán Tóth ESWS Barca Zvolený
Ján Burszky ESWS Bátka Zvolený
Štefan Gaál ESWS Bátka Zvolený
Vojtech Gál ESWS Bátka Zvolený
Ján Hornyák ESWS Bátka Zvolený
Štefan Bártfai ESWS Blhovce Zvolený
Jozef Krnáč ESWS Blhovce Zvolený
Klára Torják ESWS Blhovce Zvolený
Margit György ESWS Bretka Zvolený
Ilona Horváth ESWS Bretka Zvolený
Ilona Tóth ESWS Bretka Zvolený
Anton Bari ESWS Cakov Zvolený
Karol Bari ESWS Cakov Zvolený
Gejza Ferencz ESWS Cakov Zvolený
Tibor Ferencz ESWS Cakov Zvolený
Árpád Kónya ESWS Cakov Zvolený
Štefan Kónya ESWS Cakov Zvolený
Štefan Mihalovics ESWS Cakov Zvolený
Eva Tokárová ESWS Cakov Zvolený
Alžbeta Béresová ESWS Číž Zvolený
Arpád Molnár ESWS Číž Zvolený
Ladislav Molnár ESWS Číž Zvolený
Miroslav Schimmerle ESWS Číž Zvolený
Alexander Tóth ESWS Číž Zvolený
Július Tóth ESWS Číž Zvolený
Štefan Tóth ESWS Číž Zvolený
Vojtech Tóth ESWS Číž Zvolený
František Varga ESWS Číž Zvolený
Ferdinand Bodor ESWS Dolné Zahorany Zvolený
Ján Bodor ESWS Dolné Zahorany Zvolený
Ondrej Bodor ESWS Dolné Zahorany Zvolený
Peter Bodor ESWS Dolné Zahorany Zvolený
Anna Janová ESWS Drňa Zvolený
Július Kovács ESWS Drňa Zvolený
Arpád Bráz ESWS Držkovce Zvolený
Ladislav Bráz ESWS Držkovce Zvolený
Jozef Dúdor ESWS Držkovce Zvolený
Zoltán Jankósik ESWS Držkovce Zvolený
Vojtech Juhász ESWS Držkovce Zvolený
Ladislav Kovács ESWS Držkovce Zvolený
Arpád Viczén ESWS Držkovce Zvolený
Zoltán Üveges ESWS Držkovce Zvolený
Eugen Borbás ESWS Dubno Zvolený
Oto Farkas ESWS Dubno Zvolený
Oto Kovács ESWS Dubno Zvolený
Július Pelle ESWS Dubno Zvolený
Szilárd Bodnár ESWS Dubovec Zvolený
Karol Horváth ESWS Dubovec Zvolený
Dezider Hosszúréti ESWS Dubovec Zvolený
Štefan Magyar ESWS Dubovec Zvolený
Ernest Nagy ESWS Dubovec Zvolený
Ján Nemeš ESWS Dubovec Zvolený
Alžbeta Reszutyiková ESWS Dubovec Zvolený
Ladislav Simon ESWS Dubovec Zvolený
Jozef Šťavina ESWS Dubovec Zvolený
Zuzana Telgarecová ESWS Dubovec Zvolený
Ondrej Ternócky ESWS Dubovec Zvolený
Emília Ambrúžová ESWS Dulovo Zvolený
Jozef Balázs ESWS Dulovo Zvolený
Ladislav Barát ESWS Dulovo Zvolený
Marta Csizmadiaová ESWS Dulovo Zvolený
Ján Furman ESWS Dulovo Zvolený
Štefan Furman ESWS Dulovo Zvolený
Ján Gál ESWS Dulovo Zvolený
Eugen Kondáš ESWS Dulovo Zvolený
Zoltán Simon ESWS Dulovo Zvolený
Elemér Gyurán ESWS Figa Zvolený
Mária Karczagová ESWS Figa Zvolený
Štefan Bajo ESWS Gemer Zvolený
Jozef Bravis ESWS Gemer Zvolený
Árpád Szabópál ESWS Gemer Zvolený
Edita Fejesová ESWS Gemerček Zvolený
Róbert Habodász ESWS Gemerček Zvolený
Štefan Kisantal ESWS Gemerček Zvolený
Zoltán Kisantal ESWS Gemerček Zvolený
Zoltán Kiss ESWS Gemerček Zvolený
Juraj Kmeť ESWS Gemerček Zvolený
Otto Odler ESWS Gemerček Zvolený
Attila Bóna ESWS Gemerská Panica Zvolený
Július Dobos ESWS Gemerská Panica Zvolený
Eugen Arkely ESWS Gemerská Ves Zvolený
Anna Gregorová ESWS Gemerská Ves Zvolený
Alexander Lörincz ESWS Gemerská Ves Zvolený
Ladislav Majerčík ESWS Gemerská Ves Zvolený
Július Molnár ESWS Gemerská Ves Zvolený
Ladislav Osvárth ESWS Gemerská Ves Zvolený
Alexander Agócs ESWS Gemerský Jablonec Zvolený
Arpád Cibula ESWS Gortva Zvolený
Zoltán Danyi ESWS Gortva Zvolený
Zoltán Kovács ESWS Gortva Zvolený
Július Kusza ESWS Gortva Zvolený
Barnabáš Molnár ESWS Gortva Zvolený
Emil Petrocky ESWS Gortva Zvolený
Karol Vincze ESWS Gortva Zvolený
Štefan Vincze ESWS Gortva Zvolený
Ladislav Borbás ESWS Hodejov Zvolený
Ladislav Csépe ESWS Hodejov Zvolený
Gabriel Csonka ESWS Hodejov Zvolený
Koloman Ferencz ESWS Hodejov Zvolený
Katarína Földiová ESWS Hodejov Zvolený
Jozef Gubala ESWS Hodejov Zvolený
Marta Chovanová ESWS Hodejov Zvolený
František Oláh ESWS Hodejov Zvolený
Štefan Bárdos ESWS Hodejovec Zvolený
Víťazoslav Bódi ESWS Hodejovec Zvolený
Alexander Éli ESWS Hodejovec Zvolený
Štefan Filo ESWS Hodejovec Zvolený
Július Kisantal ESWS Hodejovec Zvolený
Norbert Makó ESWS Hodejovec Zvolený
Štefan Orosz ESWS Hodejovec Zvolený
Oto Veres ESWS Hodejovec Zvolený
Katarína Bíróová ESWS Hubovo Zvolený
Gabriel Gencsi ESWS Hubovo Zvolený
Adela Hubayová ESWS Hubovo Zvolený
Jolana Lenkeyová ESWS Hubovo Zvolený
Árpád Rási ESWS Hubovo Zvolený
Ján Roman ESWS Hubovo Zvolený
Eugen Czakó ESWS Husiná Zvolený
Vojtech Czakó ESWS Husiná Zvolený
Pavel Mezö ESWS Husiná Zvolený
Zoltán Balázs ESWS Ivanice Zvolený
Arpád Csomós ESWS Ivanice Zvolený
Jolana Ibosová ESWS Ivanice Zvolený
Alexander Molnár ESWS Ivanice Zvolený
Valéria Országhová ESWS Ivanice Zvolený
Tomáš Csenkey ESWS Janice Zvolený
Štefan Csoltó ESWS Janice Zvolený
Štefan Czavar ESWS Janice Zvolený
Ján Demeter ESWS Janice Zvolený
Zoltán Jéney ESWS Janice Zvolený
Žigmond Jéney ESWS Janice Zvolený
Marta Jéneyová ESWS Janice Zvolený
Zoltán Rákoši ESWS Janice Zvolený
Imrich Vincze ESWS Janice Zvolený
Dezider Berki MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Ladislav Bolyky MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Tibor Borbás MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Zuzana Csobóová MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Ladislav Együd MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Štefan Éli MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Gabriel Garai MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Štefan Gregor MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Zoltán Huszti MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Štefan Albert MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Viliam Balázs MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Klára Danyiová MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Zoltán Kovács MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Barnabáš Mag MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Gabriel Mihályi MOS-MPP, ESWS Jesenské Zvolený
Alexander Czene MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Ondrej Czene MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Štefan Czene MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Tibor Czene MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Štefan Eke MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Eugen Farkaš MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Zoltán Katyi MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Pavel Mag MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Rozália Szpeváková MOS-MPP, ESWS Jestice Zvolený
Vojtech Kóšik ESWS Kesovce Zvolený
Štefan Morvai ESWS Kesovce Zvolený
Eugen Szajkó ESWS Kesovce Zvolený
Imrich Szajkó ESWS Kesovce Zvolený
Ján Szajkó ESWS Kesovce Zvolený
Štefan Szajkó ESWS Kesovce Zvolený
Štefan Szajkó ESWS Kesovce Zvolený
Mária Demeter ESWS Kráľ Zvolený
Ján Kolmont ESWS Kráľ Zvolený
Elemír Kosztúr ESWS Kráľ Zvolený
Ladislav Ligárt ESWS Kráľ Zvolený
Ľudovít Ligárt ESWS Kráľ Zvolený
Agnesa Csalová ESWS Lenartovce Zvolený
Arpád Csízi ESWS Lenartovce Zvolený
Eva Fodorová ESWS Lenartovce Zvolený
Štefan Molnár ESWS Lenartovce Zvolený
Mária Rajošová ESWS Lenartovce Zvolený
Štefan Csizmadia ESWS Lenka Zvolený
Tibor Fükö ESWS Lenka Zvolený
Štefan Koncz ESWS Lenka Zvolený
Štefan Korda ESWS Lenka Zvolený
Zoltán Anderkó ESWS Levkuška Zvolený
Ondrej Bodon ESWS Levkuška Zvolený
Jozef Cselényi ESWS Levkuška Zvolený
Zoltán Cselényi ESWS Levkuška Zvolený
Klára Csoltiová ESWS Levkuška Zvolený
Etela Fertöová ESWS Levkuška Zvolený
Barnabáš Ištók ESWS Levkuška Zvolený
Vojtech Árvai ESWS Martinová Zvolený
Zoltán Czeglédy ESWS Martinová Zvolený
Edita Czeneová ESWS Martinová Zvolený
Eva Cziková ESWS Martinová Zvolený
Ladislav Gál ESWS Martinová Zvolený
Tibor Kövi ESWS Martinová Zvolený
Marta Molnárová ESWS Martinová Zvolený
Barnabáš Pataky ESWS Martinová Zvolený
Eugén Radics ESWS Martinová Zvolený
Alexander Deme ESWS Neporadza Zvolený
Tibor Deme ESWS Neporadza Zvolený
Ján Gembiczký ESWS Neporadza Zvolený
Ladislav Koszorú ESWS Neporadza Zvolený
Imrich Kosztyik ESWS Neporadza Zvolený
Alžbeta Kovácsová ESWS Neporadza Zvolený
Ľudovít Kuhin ESWS Neporadza Zvolený
Lujza Kuhinová ESWS Neporadza Zvolený
Attila Ragályi ESWS Neporadza Zvolený
Ladislav Ragályi ESWS Neporadza Zvolený
Jozef 32r. Szabó ESWS Neporadza Zvolený
Štefan Nagy ESWS Nová Bašta Zvolený
Vilmos Gotthard ESWS Otročok Zvolený
Zoltán Kovács ESWS Otročok Zvolený
Ondrej Mezövári ESWS Otročok Zvolený
Štefan Mezövári ESWS Otročok Zvolený
Štefan Mike ESWS Otročok Zvolený
Štefan Peniak ESWS Otročok Zvolený
Jozef Radics ESWS Otročok Zvolený
Ladislav Boršoš ESWS Padarovce Zvolený
Ľudovít Palčo ESWS Padarovce Zvolený
Štefan Antal ESWS Pavlovce Zvolený
Vojtech Brindzák ESWS Pavlovce Zvolený
Vojtech Hevessy ESWS Pavlovce Zvolený
Vojtech Menyhárt ESWS Pavlovce Zvolený
Vojtech Radics ESWS Pavlovce Zvolený
Anton Spišiak ESWS Pavlovce Zvolený
Július Tóth ESWS Pavlovce Zvolený
Alexander Váradi ESWS Pavlovce Zvolený
Elemér Váradi ESWS Pavlovce Zvolený
Terézia Ádámová ESWS Petrovce Zvolený
Július Farkas ESWS Petrovce Zvolený
Ernest Illés ESWS Petrovce Zvolený
Július Köböl ESWS Petrovce Zvolený
Elemír Pelle ESWS Petrovce Zvolený
Gellért Pelle ESWS Petrovce Zvolený
Gellért Sallai ESWS Petrovce Zvolený
Elemír Tóth ESWS Petrovce Zvolený
Ľudovít Bartók ESWS Polina Zvolený
Vojtech Bedécs ESWS Polina Zvolený
Vojtech Galoš ESWS Polina Zvolený
Juraj Klobušický ESWS Polina Zvolený
Irena Lassánová ESWS Polina Zvolený
Štefan Oravecz ESWS Polina Zvolený
Štefan Punka ESWS Polina Zvolený
Marta Szkalošová ESWS Polina Zvolený
Géza Balog ESWS Radnovce Zvolený
Tamás Balog ESWS Radnovce Zvolený
Barnabáš Bodon ESWS Radnovce Zvolený
Gabriel Bodon ESWS Radnovce Zvolený
Ladislav György ESWS Radnovce Zvolený
Štefan Koleszár ESWS Radnovce Zvolený
Edita Pozorová ESWS Radnovce Zvolený
Ladislav Boros ESWS Rakytník Zvolený
Karol Breznyák ESWS Rakytník Zvolený
Ladislav Breznyák ESWS Rakytník Zvolený
Ladislav Fejes ESWS Rakytník Zvolený
Ľudovít Gál ESWS Rakytník Zvolený
Zoltán Adorján ESWS Rašice Zvolený
Eva Bódiová ESWS Rašice Zvolený
Pavel Danko ESWS Rašice Zvolený
Ladislav Fertö ESWS Rašice Zvolený
Ján Korda ESWS Rašice Zvolený
Zoltán Laczkó ESWS Rašice Zvolený
Barnabás Miklós ESWS Rašice Zvolený
Vojtech Béres ESWS Riečka Zvolený
Zoltán Bíró ESWS Riečka Zvolený
Zoltán Héthy ESWS Riečka Zvolený
Štefan Hubay ESWS Riečka Zvolený
Július Kerekes ESWS Riečka Zvolený
Štefan Ligárt ESWS Riečka Zvolený
Jozef Miko ESWS Riečka Zvolený
Oto Serky ESWS Riečka Zvolený
Oskar Tóth ESWS Riečka Zvolený
Ladislav Rigó ESWS Rimavská Seč Zvolený
Márta Stubendek ESWS Rimavská Seč Zvolený
Ľudovít Csank ESWS Rimavská Sobota Zvolený
Zoltán Bán ESWS Rimavská Sobota Zvolený
István Kovács ESWS Rimavská Sobota Zvolený
Zsolt Komlósy ESWS Rimavská Sobota Zvolený
Zoltán Boros ESWS Rimavská Sobota Zvolený
Ján Csordás ESWS Rimavská Sobota Zvolený
Peter Fülöp ESWS Rimavské Janovce Zvolený
Ján Kovács ESWS Rimavské Janovce Zvolený
Štefan Magyar ESWS Rimavské Janovce Zvolený
Július Pálkovács ESWS Rimavské Janovce Zvolený
Zoltán Dono ESWS Rumince Zvolený
Štefan Eke ESWS Rumince Zvolený
Štefan Kozsár ESWS Rumince Zvolený
Ladislav Molnár ESWS Rumince Zvolený
Július Dono ESWS Skerešovo Zvolený
Zoltán Kecsö ESWS Skerešovo Zvolený
Priška Asztalosová ESWS Šimonovce Zvolený
Ladislav Böd ESWS Šimonovce Zvolený
Štefan Böd ESWS Šimonovce Zvolený
Klára Gálová ESWS Šimonovce Zvolený
Margita Langová ESWS Šimonovce Zvolený
Emil Madarász ESWS Šimonovce Zvolený
Irma Antalová ESWS Širkovce Zvolený
Dorota Balogová ESWS Širkovce Zvolený
Barnabáš Barta ESWS Širkovce Zvolený
Edita Béresová ESWS Širkovce Zvolený
Magdaléna Bödová ESWS Širkovce Zvolený
Magdaléna Bódiová ESWS Širkovce Zvolený
Vojtech Illés ESWS Širkovce Zvolený
Kristína Kisfalud... ESWS Širkovce Zvolený
Ladislav Oros ESWS Širkovce Zvolený
Alexander Szanyi ESWS Širkovce Zvolený
Štefan Tuba ESWS Širkovce Zvolený
Anna Ambrúzsová ESWS Štrkovec Zvolený
Ľudovít Fürjes ESWS Štrkovec Zvolený
Vojtech Imrecze ESWS Štrkovec Zvolený
Ján Markuľák ESWS Štrkovec Zvolený
Zoltán Szabó ESWS Štrkovec Zvolený
Ladislav Bášti ESWS Tachty Zvolený
Alexander Deák ESWS Tachty Zvolený
Ottó Kluka ESWS Tachty Zvolený
Ervin Molnár ESWS Tachty Zvolený
Štefan Budai ESWS Tomášovce Zvolený
Štefan Tóth ESWS Tomášovce Zvolený
Alžbeta Dombyová MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ružena Greláková MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Jozef Legát MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Gejza Majercsík MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ladislav Iván MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Július Mészáros MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ladislav Pusko MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Alžbeta Szökeová MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Štefan Tóth MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Štefan Barassó MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Michal Jóba MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Zoltán Krokovay MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Albína Majorosová MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Anna Szögediová MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ľudovít Balajti MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Štefan Bárczi MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Mária Csutor MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Imre Gaál MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ladislav Haniczkó MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Juraj Kiss MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Ladislav Tóth MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Marta Babusová MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Tibor Barczi MKDH, ESWS Tornaľa Zvolený
Matej Antal ESWS Chrámec Zvolený
Mária Benedeková ESWS Chrámec Zvolený
Štefan Csobó ESWS Chrámec Zvolený
Štefan Keresztes ESWS Chrámec Zvolený
Ladislav Lörincz ESWS Chrámec Zvolený
Róbert Kruták ESWS Chvalová Zvolený
Vojtech Punka ESWS Chvalová Zvolený
Štefan Bozó ESWS Uzovská Panica Zvolený
Vojtech Demeter ESWS Uzovská Panica Zvolený
Eva Demeterová ESWS Uzovská Panica Zvolený
Vladimír Gecse ESWS Uzovská Panica Zvolený
Eleonóra Lehotaiová ESWS Uzovská Panica Zvolený
Zoltán Šiket ESWS Uzovská Panica Zvolený
Antal Deme ESWS Včelince Zvolený
Viktor Farkas ESWS Včelince Zvolený
Csaba Góbis ESWS Včelince Zvolený
Helena Góbisová ESWS Včelince Zvolený
Ján Herceg ESWS Včelince Zvolený
Attila Kiss ESWS Včelince Zvolený
Koloman Szajkó ESWS Včelince Zvolený
Václav Deák ESWS Večelkov Zvolený
Viera Deáková ESWS Večelkov Zvolený
Tibor Kovács ESWS Večelkov Zvolený
Alexander Végh ESWS Večelkov Zvolený
Zoltán Ibos ESWS Veľký Blh Zvolený
Attila Miko ESWS Veľký Blh Zvolený
Štefan Orosz ESWS Veľký Blh Zvolený
Vojtech ml. Elek ESWS Veľký Blh Zvolený
Vojtech Ibos ESWS Veľký Blh Zvolený
Ladislav Kováč ESWS Veľký Blh Zvolený
Július ml. Marko ESWS Veľký Blh Zvolený
Július Balyo ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Róbert Balyo ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Zoltán Balyo ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Irena Ferenczová ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
František Nagypál ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Ján Pozor ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Jozef Varga ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Šarlota Vargová ESWS Vieska nad Blhom Zvolený
Ján Czigány ESWS Vlkyňa Zvolený
Vojtech Jacso ESWS Vlkyňa Zvolený
Gabriel Kišoň ESWS Vlkyňa Zvolený
Ján Kosztúr ESWS Vlkyňa Zvolený
Štefan Polgári ESWS Vlkyňa Zvolený
Štefan Szántó ESWS Vlkyňa Zvolený
Jozef Bettes ESWS Zádor Zvolený
Juraj Bettes ESWS Zádor Zvolený
Ladislav Bettes ESWS Zádor Zvolený
Katarína Bettesová ESWS Zádor Zvolený
Mária Bettesová ESWS Zádor Zvolený
Zoltán Hegedüs ESWS Zádor Zvolený
Vojtech Kovács ESWS Zádor Zvolený
Ladislav Szeleczky ESWS Zádor Zvolený
Zoltán Szeleczky ESWS Zádor Zvolený
Pavol Furman ESWS Žíp Zvolený
Štefan Furman ESWS Žíp Zvolený
Zora Karczagová ESWS Žíp Zvolený
Štefan Mike ESWS Žíp Zvolený
Alexander Sebök ESWS Žíp Zvolený
Alexander Sebök ESWS Žíp Zvolený
Štefan Sebök ESWS Žíp Zvolený
Štefan Tóth ESWS Žíp Zvolený
Mária Együdová ESWS Bušince Zvolený
Daniel Kalmár ESWS Bušince Zvolený
Ladislav Kovács ESWS Bušince Zvolený
Ladislav Vámos ESWS Bušince Zvolený
František Balga MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Helena Balgová MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
František Bojtoš MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Ondrej Celleng MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Alexander Czafik MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Ladislav Csala MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
František Ďörď MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Ladislav Filip MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Ladislav Húšťava MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Tibor Tóth MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Jozef Vido MKDH, ESWS Čebovce Zvolený
Artúr Lestyánszký ESWS Ipeľské Predmostie Zvolený
Imrich Lukács ESWS Ipeľské Predmostie Zvolený
Zoltán Málik ESWS Ipeľské Predmostie Zvolený
Gabriel Pecsérke ESWS Ipeľské Predmostie Zvolený
Ladislav Trevalecz ESWS Ipeľské Predmostie Zvolený
Peter Fuchsleitner ESWS Kamenné Kosihy Zvolený
Štefan Straňovský ESWS Kamenné Kosihy Zvolený
Gabriel Ďörď ESWS Kováčovce Zvolený
Dénes Hrubík ESWS Kováčovce Zvolený
Zoltán Kováč ESWS Kováčovce Zvolený
Ladislav Lavrík ESWS Kováčovce Zvolený
Jozef Kanyó ESWS Olováry Zvolený
Bartolomej Berecki ESWS Širákov Zvolený
Juraj Górász ESWS Širákov Zvolený
Alexander Petržel ESWS Širákov Zvolený
Jozef Tóth ESWS Širákov Zvolený
Koloman Belá ESWS Trebušovce Zvolený
Eugen Ivanič ESWS Trebušovce Zvolený
Etela Nászaliová ESWS Trebušovce Zvolený
Jozef Alakša ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Edmund Baláž ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Margita Balážová ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Gabriel Bela ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Edmund Kováč ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Mária Kováčová ESWS Veľké Zlievce Zvolený
Štefan Bodzsár MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Ján Böjtös MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Mária Gömöryová MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Ernest Nagy MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Ladislav Novák MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Mária Surová MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Piroska Gömöryová MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Vojtech Hrubík MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Jozef Mag MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Karol Pásztori MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Viliam Zsigmond MKDH, ESWS Vinica Zvolený
Tibor Csernyík ESWS Vrbovka Zvolený
Alexander Dánóczi ESWS Vrbovka Zvolený
Ján Fábián ESWS Vrbovka Zvolený
Alexander Kelemen ESWS Vrbovka Zvolený
Roman Schmidt ESWS Vrbovka Zvolený
Aladár Urbán ESWS Vrbovka Zvolený
Károly Zólyomi ESWS Vrbovka Zvolený
Zoltán Bárány ESWS Buzica Zvolený
František Boda ESWS Buzica Zvolený
Štefan Kalináč ESWS Buzica Zvolený
Ján Kolesár ESWS Buzica Zvolený
Štefan Lazúr ESWS Buzica Zvolený
Jozef Mohňanský ESWS Buzica Zvolený
Róbert Aboši ESWS Cestice Zvolený
Imrich Gazsi ESWS Cestice Zvolený
Ladislav Hric ESWS Cestice Zvolený
Eva Kurilová ESWS Cestice Zvolený
Jozef Szalona ESWS Cestice Zvolený
Július Szekeres ESWS Cestice Zvolený
Alexander Fazekas ESWS Čečejovce Zvolený
Štefan Fazekas ESWS Čečejovce Zvolený
Jozef Snyír ESWS Čečejovce Zvolený
Ladislav Spišák ESWS Čečejovce Zvolený
Jozef Weiszer ESWS Čečejovce Zvolený
Jozef Dunajszky ESWS Debraď Zvolený
Ján Gajdoš ESWS Debraď Zvolený
Juraj Lelák ESWS Debraď Zvolený
Ján Molnár ESWS Debraď Zvolený
Ondrej Molnár ESWS Debraď Zvolený
Anna Somodiová ESWS Debraď Zvolený
Jozef Somody ESWS Debraď Zvolený
Mikuláš Szabó ESWS Debraď Zvolený
Mária Szakácsová ESWS Debraď Zvolený
Gejza Szemán ESWS Debraď Zvolený
Eugen Szepesi ESWS Debraď Zvolený
Irena Švédová ESWS Debraď Zvolený
Imrich Milicky ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Emilia Miliczká ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Gejza Nagy ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Ladislav Páll ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Julius Podraczký ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Alexander Spišák ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Csaba Šimko ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Jozef Varga ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Ladislav Viszlai ESWS Dvorníky - Včeláre Zvolený
Valentín Bojszko ESWS Háj Zvolený
Ernest Farkaš ESWS Háj Zvolený
Irena Gajdošová ESWS Háj Zvolený
Gejza Ádám ESWS Hosťovce Zvolený
Emil Balázs ESWS Hosťovce Zvolený
Zoltán Klementik ESWS Hosťovce Zvolený
Štefan Szilasi ESWS Hosťovce Zvolený
Jozef Begala ESWS Janík Zvolený
Július Begala ESWS Janík Zvolený
Mikuláš Džerenga ESWS Janík Zvolený
Valéria Hercegová ESWS Janík Zvolený
Ladislav Jakab ESWS Janík Zvolený
Ladislav Lörincz ESWS Janík Zvolený
Pavol Szeles ESWS Janík Zvolený
Helena Tobáková ESWS Janík Zvolený
Zsuzsa Vislayová ESWS Janík Zvolený
Dezider Bodnár ESWS Jasov Zvolený
Gejza Bröstl ESWS Jasov Zvolený
Helena Budzáková ESWS Jasov Zvolený
Juraj Bukovič ESWS Jasov Zvolený
Eugen Čoltko ESWS Jasov Zvolený
Peter Nagy ESWS Jasov Zvolený
Jozef Albert ESWS Kechnec Zvolený
Pavol Časár ESWS Kechnec Zvolený
Imrich Fečo ESWS Kechnec Zvolený
Anton Hurka ESWS Kechnec Zvolený
Imrich Ivan ESWS Kechnec Zvolený
Ladislav Korán ESWS Kechnec Zvolený
Štefan Kováč ESWS Kechnec Zvolený
Valéria Pólosová ESWS Kechnec Zvolený
Ľudovít Tóth ESWS Kechnec Zvolený
Gabriel Vajda ESWS Kechnec Zvolený
Pavol Abosi ESWS Komárovce Zvolený
Ján Géczi ESWS Komárovce Zvolený
Alexander Greso ESWS Komárovce Zvolený
Jozef Kačmarik ESWS Komárovce Zvolený
František Konkoľ ESWS Komárovce Zvolený
Bartolomej Mitro ESWS Komárovce Zvolený
Gejza Sanislo ESWS Komárovce Zvolený
Jolana Sanislová ESWS Komárovce Zvolený
Ondrej Sivák ESWS Komárovce Zvolený
Peter Takáč ESWS Komárovce Zvolený
Peter Vilinsky ESWS Komárovce Zvolený
Etela Gálffyová ESWS Milhosť Zvolený
Zlatica Makóová ESWS Milhosť Zvolený
Zuzana Mettiová ESWS Milhosť Zvolený
Robert Molnár ESWS Milhosť Zvolený
Vojtech Molnár ESWS Milhosť Zvolený
Štefan Nagy ESWS Milhosť Zvolený
Marta Patakyová ESWS Milhosť Zvolený
Ján Sitáš ESWS Milhosť Zvolený
Bartolomej Szakács ESWS Milhosť Zvolený
Ladislav Fekete ESWS Mokrance Zvolený
Alexander Kocsis ESWS Mokrance Zvolený
Eva Kolesárová ESWS Mokrance Zvolený
František Lörinc ESWS Mokrance Zvolený
Alexander Szalay ESWS Mokrance Zvolený
Marta Dittelová MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ľudovít Gábor MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Štefan Orosz MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ernest Szanyi MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ladislav Tamás MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
František Bodnár MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ladislav Komjáti MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Imrich Šuver MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Žofia Balázsová MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Helena Hajdúová MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Jozef Hegedüs MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ladislav Iván MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ján Lukács MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ladislav Vitéz MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Tibor Dittel MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ladislav Kovács MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
László Köteles MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Ildikó Nagyová MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Csaba Bartók MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Bartolomej Bocskorás MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Erika Csepelyová MKDH, ESWS Moldava nad Bodvou Zvolený
Jozef Anderko ESWS Nižný Lánec Zvolený
František Csík ESWS Nižný Lánec Zvolený
František Gazsi ESWS Nižný Lánec Zvolený
Michal Hangácsi ESWS Nižný Lánec Zvolený
Ján Hangácsi ESWS Nižný Lánec Zvolený
Györgyi Hangácsiová ESWS Nižný Lánec Zvolený
Andrej Nagy ESWS Nižný Lánec Zvolený
Eva Sabadková ESWS Nižný Lánec Zvolený
Alexander Sitáš ESWS Nižný Lánec Zvolený
František Szitás ESWS Nižný Lánec Zvolený
Ján Štefán ESWS Nižný Lánec Zvolený
Štefan Bartha ESWS Peder Zvolený
Zuzana Drágová ESWS Peder Zvolený
Ladislav Fazekas ESWS Peder Zvolený
Imrich Kovács ESWS Peder Zvolený
Zoltán Köböl ESWS Peder Zvolený
František Krátky ESWS Peder Zvolený
Štefan Soltész ESWS Peder Zvolený
Ladiszlav Molnár ESWS Perín - Chym Zvolený
Július Polečko ESWS Perín - Chym Zvolený
Jozef Soltés ESWS Perín - Chym Zvolený
Juraj Bubenko ESWS Perín - Chym Zvolený
Tibor Imre ESWS Perín - Chym Zvolený
Karol Kocsis ESWS Perín - Chym Zvolený
František Kolesár ESWS Perín - Chym Zvolený
Gejza Kapalo ESWS Perín - Chym Zvolený
František Szitás ESWS Perín - Chym Zvolený
Mária Ábrányiová ESWS Rešica Zvolený
Alexander Arkai ESWS Rešica Zvolený
František Kalász ESWS Rešica Zvolený
Imrich Kondáš ESWS Rešica Zvolený
Ladislav Kováč ESWS Rešica Zvolený
Ladislav Körösi ESWS Rešica Zvolený
Juraj Lukáč ESWS Rešica Zvolený
Bartolomej Mižák ESWS Rešica Zvolený
Andrej Berta ESWS Seňa Zvolený
Žofia Fürjészová ESWS Seňa Zvolený
Mikuláš Buček ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Mikuláš Csete ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Mikuláš Kajko ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Anna Kötelesová ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Ákos Jenigár ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Alexander Kiss ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Attila Oravecz ESWS Turňa nad Bodvou Zvolený
Gabriel Domonkos ESWS Turnianska Nová Ves Zvolený
Júlia Fecske ESWS Turnianska Nová Ves Zvolený
Michal Mázik ESWS Turnianska Nová Ves Zvolený
Gejza Szepesi ESWS Turnianska Nová Ves Zvolený
Jozef Szilágyi ESWS Turnianska Nová Ves Zvolený
Eva Bobaľová ESWS Veľká Ida Zvolený
Mikuláš Demkó ESWS Veľká Ida Zvolený
Andrej Horkay ESWS Veľká Ida Zvolený
Július Buľko ESWS Veľká Ida Zvolený
Andrej Demko ESWS Veľká Ida Zvolený
Július Kiss ESWS Veľká Ida Zvolený
Štefan Kupec ESWS Veľká Ida Zvolený
Ján Takáč ESWS Veľká Ida Zvolený
Zsolt Babás ESWS Zádiel Zvolený
Ľudovit Józsa ESWS Zádiel Zvolený
Július Kupai ESWS Zádiel Zvolený
Klára Pállová ESWS Zádiel Zvolený
Tibor Tamás ESWS Zádiel Zvolený
Zlatica Gažiová ESWS Žarnov Zvolený
Ľudovít Köteles ESWS Žarnov Zvolený
Jolana Máthéová ESWS Žarnov Zvolený
Jozef Ongyik ESWS Žarnov Zvolený
Ján Sivák ESWS Žarnov Zvolený
Alexander Čorgo ESWS Malé Raškovce Zvolený
Peter Gyure ESWS Malé Raškovce Zvolený
Ladislav Horkay ESWS Malé Raškovce Zvolený
Tibor Kiss ESWS Malé Raškovce Zvolený
Jozef Molnár ESWS Malé Raškovce Zvolený
Zuzana Kanóczová ESWS Zemplínske Kopčany Zvolený
Malvína Jakabová ESWS Ardovo Zvolený
Attila Kupec ESWS Ardovo Zvolený
Robert Kupec ESWS Ardovo Zvolený
Helena Kupecová ESWS Ardovo Zvolený
Štefan Motko ESWS Ardovo Zvolený
Tatiana Motková ESWS Ardovo Zvolený
Alexander Skokan ESWS Ardovo Zvolený
Árpád Skokan ESWS Ardovo Zvolený
Attila Csík ESWS Bohúňovo Zvolený
Ladislav Csík ESWS Bohúňovo Zvolený
Eva Csíková ESWS Bohúňovo Zvolený
Dionýz Jánosdeák ESWS Bohúňovo Zvolený
Zoltán Nagy ESWS Bohúňovo Zvolený
Alexander Repka ESWS Bohúňovo Zvolený
Magdaléna Slováková ESWS Bohúňovo Zvolený
Agneša Takácsová ESWS Bohúňovo Zvolený
Imrich Bernáth ESWS Bôrka Zvolený
Tibor Bernáth ESWS Bôrka Zvolený
Vojtech Fazekas ESWS Bôrka Zvolený
Alexander Kovács ESWS Bôrka Zvolený
Július Kovács ESWS Bôrka Zvolený
Helena Kovácsová ESWS Bôrka Zvolený
Valter Vozár ESWS Bôrka Zvolený
Benjamin Bačo ESWS Brzotín Zvolený
Tibor Berecz ESWS Brzotín Zvolený
Pavol Gášpár ESWS Brzotín Zvolený
Karol Kováč ESWS Brzotín Zvolený
Ildikó Nagyová ESWS Brzotín Zvolený
Júlia Nagyová ESWS Brzotín Zvolený
Ladislav Pajtai ESWS Brzotín Zvolený
Attila Szanko ESWS Brzotín Zvolený
Mária Šimonová ESWS Brzotín Zvolený
Emília Bodnárová ESWS Čoltovo Zvolený
Ladislav Jónás ESWS Čoltovo Zvolený
Ondrej Kerekes ESWS Čoltovo Zvolený
Jozef Kozsár ESWS Čoltovo Zvolený
Jozef Molnár ESWS Čoltovo Zvolený
Helena Molnárová ESWS Čoltovo Zvolený
Mária Molnárová ESWS Čoltovo Zvolený
Helena Nagyová ESWS Čoltovo Zvolený
Jozef Ondrejšík ESWS Čoltovo Zvolený
Július Szepessy ESWS Čoltovo Zvolený
Ján Domik ESWS Čučma Zvolený
Vojtech Kelemen ESWS Čučma Zvolený
Lenka Kerekešová ESWS Čučma Zvolený
Alexander Szöllös ESWS Čučma Zvolený
František Szöllös ESWS Čučma Zvolený
Zoltán Ferdinand ESWS Dlhá Ves Zvolený
Július Flander ESWS Dlhá Ves Zvolený
Zoltán Flander ESWS Dlhá Ves Zvolený
Štefan Görgei ESWS Dlhá Ves Zvolený
Štefan KisMózeš ESWS Dlhá Ves Zvolený
Karol Varga ESWS Dlhá Ves Zvolený
Ludovit Balázs ESWS Drnava Zvolený
Štefan Barczi ESWS Drnava Zvolený
Tibor Bulik ESWS Drnava Zvolený
Mikulás Csatlós ESWS Drnava Zvolený
Ladislav Ďurán ESWS Drnava Zvolený
Jozef Icso ESWS Drnava Zvolený
Štefan Koleszár ESWS Drnava Zvolený
Ján Kovács ESWS Drnava Zvolený
Alexander Balázs ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Alexander Bodnár ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Ondrej Bodnár ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Ladislav Fodor ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Alžbeta Gregorová ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Ružena Majorošová ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Alexander Ötvös ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Zuzana Tömölová ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Ján Tóth ESWS Gemerská Hôrka Zvolený
Alžbeta Balázsová ESWS Hrhov Zvolený
Pavel Barta ESWS Hrhov Zvolený
Gabriel Bartók ESWS Hrhov Zvolený
Pavel Fekete ESWS Hrhov Zvolený
Arpád Szepesi ESWS Hrhov Zvolený
Vojtech Üveges ESWS Hrhov Zvolený
Karol Beke ESWS Hrušov Zvolený
Valéria Dieová ESWS Hrušov Zvolený
Mária Dobosová ESWS Hrušov Zvolený
Erika Plajdičková ESWS Hrušov Zvolený
Attila Pogány ESWS Hrušov Zvolený
Július Sebö ESWS Hrušov Zvolený
Karol Tamás ESWS Hrušov Zvolený
Karol Harman ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Attila Kardos ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Štefan Kardos ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Emil Kustván ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Šarlota Lörinczová ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Agáta Máriássiová ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Zuzana Némethová ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Štefan Pogány ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Alexander Szászi ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Štefan Tamás ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Matilda Zubrická ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Róbert Zubrický ESWS Jablonov nad Turňou Zvolený
Árpád Albert ESWS Jovice Zvolený
František Barci ESWS Jovice Zvolený
Ján Gebe ESWS Jovice Zvolený
Szilvester Gebe ESWS Jovice Zvolený
Karol Lindák ESWS Jovice Zvolený
Tibor Dáni ESWS Kováčová Zvolený
Jozef Gyuri ESWS Kováčová Zvolený
Štefan Gyuri ESWS Kováčová Zvolený
Helena Lerchová ESWS Kováčová Zvolený
Alžbeta Petrová ESWS Kováčová Zvolený
Július Petro ESWS Kováčová Zvolený
Emil Vanyo ESWS Kováčová Zvolený
Štefan Ambrúž ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Jozef Borsodi ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Tibor Borsodi ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
František Gebe ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Marta Katreničová ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Renáta Korintušová ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Gabriel Klárik ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Štefan Máté ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Jozef Parditka ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Július Soltész ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Peter Soltész ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Eva Vilčuková ESWS Krásnohorská Dlhá Lúka Zvolený
Tibor Fábri ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Alžbeta Jobbágyová ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Ľudovít Lázár ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Peter Prékop ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Peter Stahon ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Tibor Szarka ESWS Krásnohorské Podhradie Zvolený
Zoltán Bacso ESWS Kružná Zvolený
Ladislav Brúgóš ESWS Kružná Zvolený
Valent Bukovics ESWS Kružná Zvolený
Mária Drenková ESWS Kružná Zvolený
Ján Fábián ESWS Kružná Zvolený
Ján Lipták ESWS Kružná Zvolený
Vojtech Lipták ESWS Kružná Zvolený
Priška Parditková ESWS Kružná Zvolený
Štefan Šimon ESWS Kružná Zvolený
Zoltán Šimon ESWS Kružná Zvolený
Ladislav Szendy ESWS Kružná Zvolený
Ladislav Bódis ESWS Kunova Teplica Zvolený
Géza Demeter ESWS Kunova Teplica Zvolený
Alexander Labina ESWS Kunova Teplica Zvolený
Silvia Mátéová ESWS Kunova Teplica Zvolený
Eva Annová ESWS Lipovník Zvolený
Robert Anna ESWS Lipovník Zvolený
Jozef Barczi ESWS Lipovník Zvolený
Ľudovit Barczi ESWS Lipovník Zvolený
Tibor Bollo ESWS Lipovník Zvolený
Adela Buliková ESWS Lipovník Zvolený
Robert Emödi ESWS Lipovník Zvolený
Jozef Hundzsa ESWS Lipovník Zvolený
Mária Jánošdeáková ESWS Lipovník Zvolený
Ladislav Korintus ESWS Lipovník Zvolený
Ján Bendžuch ESWS Lúčka Zvolený
Gabriel Hudák ESWS Lúčka Zvolený
Jozef Kuchta ESWS Lúčka Zvolený
Vojtech Kulcsár ESWS Lúčka Zvolený
Jozef Szabó ESWS Lúčka Zvolený
Karol Tisza ESWS Lúčka Zvolený
Zoltán Benyüs ESWS Meliata Zvolený
Agneša Gyömbérová ESWS Meliata Zvolený
Štefan Halász ESWS Meliata Zvolený
Zoltán Lipták ESWS Meliata Zvolený
Zita Liptáková ESWS Meliata Zvolený
Martin Magoš ESWS Meliata Zvolený
Barnabáš Molnár ESWS Meliata Zvolený
Alžbeta Oravcová ESWS Meliata Zvolený
Július Oravecz ESWS Meliata Zvolený
Ladislav Szücs ESWS Meliata Zvolený
Zoltán Csefo ESWS Pašková Zvolený
Tibor Fábián ESWS Pašková Zvolený
Mária Gáspárová ESWS Pašková Zvolený
Irena Gordonová ESWS Pašková Zvolený
Gyözö Máté ESWS Pašková Zvolený
Ján Nemcsko ESWS Pašková Zvolený
Štefan Süttö ESWS Pašková Zvolený
Alexander Vaszil ESWS Pašková Zvolený
Štefan Zsoldos ESWS Pašková Zvolený
Priska Agócs MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ádam Bartollás MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ondrej Bartus MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ľudovít Csík MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Štefan Krupár MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Gejza Máté MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
László Máté MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Károly Radácsy MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Vojtech Varga MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ján Bányász MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Jozef Grego MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ladislav Király MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ladislav Kovács MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ján Ragyina MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Ladislav Tóth MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Andrej Varga MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Róbert Vidinský MKDH, ESWS Plešivec Zvolený
Alexander Bukó ESWS Rožňava Zvolený
Alžbeta Gyömbérová ESWS Rožňava Zvolený
Mária Bareánová ESWS Rožňava Zvolený
Štefan Batta ESWS Rožňava Zvolený
Attila Kecsey ESWS Rožňava Zvolený
László Gordon ESWS Rožňava Zvolený
Árpád Görgei ESWS Rožňava Zvolený
Karol Katrenics ESWS Rožňava Zvolený
Árpád Laco ESWS Rožňava Zvolený
Ján Szöllös ESWS Rožňava Zvolený
Júlia Burdigová ESWS Rudná Zvolený
Dionýz Dobos ESWS Rudná Zvolený
Helena Gotthardtová ESWS Rudná Zvolený
Tibor Kiss ESWS Rudná Zvolený
Alexander Nagy ESWS Rudná Zvolený
Alexander Renčok ESWS Rudná Zvolený
Gabriel Bodnár ESWS Silica Zvolený
Jozef Bodnár ESWS Silica Zvolený
Alexander Bozsnyák ESWS Silica Zvolený
Alexander Várady ESWS Silica Zvolený
Alexander Farkas ESWS Silická Brezová Zvolený
Alexander Farkas ESWS Silická Brezová Zvolený
Elemír Farkas ESWS Silická Brezová Zvolený
Zoltán Fodor ESWS Silická Brezová Zvolený
Attila Makkay ESWS Silická Brezová Zvolený
Tibor Rákay ESWS Silická Brezová Zvolený
Ladislav Bazin ESWS Silická Jablonica Zvolený
Attila Borsodi ESWS Silická Jablonica Zvolený
Róbert Cseh ESWS Silická Jablonica Zvolený
Magdaléna Csobádiová ESWS Silická Jablonica Zvolený
Gabriel Iván ESWS Silická Jablonica Zvolený
Robert Kecsei ESWS Silická Jablonica Zvolený
Alexander Sipos ESWS Silická Jablonica Zvolený
Eva Tamásová ESWS Silická Jablonica Zvolený
Árpád Tamás ESWS Silická Jablonica Zvolený
Július Ambrúž ESWS Slavec Zvolený
Ladislav Csefo ESWS Slavec Zvolený
Nóra Farkašová ESWS Slavec Zvolený
Priška Ferenczová ESWS Slavec Zvolený
Izabela Fodorová ESWS Slavec Zvolený
Peter Genči ESWS Slavec Zvolený
Štefan Slabý ESWS Slavec Zvolený
Štefan Vidinský ESWS Slavec Zvolený
Ľudovít Zsóri ESWS Slavec Zvolený
Valéria Dajková ESWS Bačka Zvolený
Magdaléna Kissová ESWS Bačka Zvolený
Tibor Kosztyú ESWS Bačka Zvolený
Ján Lázár ESWS Bačka Zvolený
Mária Leczová ESWS Bačka Zvolený
Jozef Mészáros ESWS Bačka Zvolený
Pavol Pandi ESWS Bačka Zvolený
Gejza Csizmadia ESWS Bara Zvolený
Zuzana Hančovská ESWS Bara Zvolený
Arpád Horkay ESWS Bara Zvolený
Július Horoczky ESWS Bara Zvolený
Ladislav Hrenyo ESWS Bara Zvolený
Gabriel Lipan ESWS Bara Zvolený
Bartolomej Šereš ESWS Bara Zvolený
Mária Šipošová ESWS Bara Zvolený
Silvia Polláková ESWS Beša Zvolený
Emil Tóth ESWS Beša Zvolený
Július Varga ESWS Beša Zvolený
Ladislav Illés ESWS Boľ Zvolený
Pavol Kóbori ESWS Boľ Zvolený
Gabriel Panyko ESWS Boľ Zvolený
Michal Svitana ESWS Boľ Zvolený
Štefan Kázmér MKDH, ESWS Borša Zvolený
Bartolomej Kun ESWS Boťany Zvolený
Božena Očenášová ESWS Boťany Zvolený
Mária Gécziová MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Zita Horváthová MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Ján Illéš MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Ján Kiš MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Ján Lasek MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Imrich Lewkiv MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Gejza Majoroš MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Ján Sciranko MKDH, ESWS Brehov Zvolený
Ladislav Jáger ESWS Budince Zvolený
Ladislav Köváry ESWS Budince Zvolený
Robert Mihók ESWS Budince Zvolený
Gizela Mihóková ESWS Budince Zvolený
Ladislav Bacskai ESWS Černochov Zvolený
Gabriel Boršodi ESWS Černochov Zvolený
Agáta Györiová ESWS Černochov Zvolený
Ladislav Kalmán ESWS Černochov Zvolený
Alexander Kazmér ESWS Černochov Zvolený
Ján Kováč ESWS Černochov Zvolený
Arpád Šipoš ESWS Černochov Zvolený
Marta Takáčová ESWS Černochov Zvolený
Jozef Bajza ESWS Čierna Zvolený
Csaba Galambos ESWS Čierna Zvolený
Ladislav Galambos ESWS Čierna Zvolený
Eva Makkaiová ESWS Čierna Zvolený
František Muszka ESWS Čierna Zvolený
Vojtech Nagy ESWS Čierna Zvolený
Ladislav Soltész ESWS Čierna Zvolený
Ján Torjai ESWS Čierna Zvolený
František Deák ESWS Dobrá Zvolený
František Lukács ESWS Dobrá Zvolený
Eva Szabóová ESWS Dobrá Zvolený
Emil Udvardy ESWS Dobrá Zvolený
Arpád Csutorás ESWS Ižkovce Zvolený
Ján Jakub ESWS Ižkovce Zvolený
Ján Kaszonyi ESWS Ižkovce Zvolený
Štefan Kenyherc ESWS Ižkovce Zvolený
Barnabáš Popély ESWS Ižkovce Zvolený
Zoltán Popély ESWS Ižkovce Zvolený
Štefan Sipos ESWS Ižkovce Zvolený
Július Tóbiás ESWS Ižkovce Zvolený
Tibor Tóth ESWS Ižkovce Zvolený
Klára Fülöpová ESWS Kapušianske Kľačany Zvolený
Vojtech Horváth ESWS Kapušianske Kľačany Zvolený
Ján Juhász ESWS Kapušianske Kľačany Zvolený
Karol Molnár ESWS Kapušianske Kľačany Zvolený
Štefan Mórik ESWS Kapušianske Kľačany Zvolený
Lívia Bartaová MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
František Feke MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Vojtech Fetyko MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Štefan Gilányi MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
György Hogya MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Gejza Szunyog MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Ján Bogoly MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Zoltán Bók MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Mikuláš Glovický MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Eva Majerová MKDH, ESWS Kráľovský Chlmec Zvolený
Július Bodnár MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Tichomír Böszörményi MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Andrej Ďurkovič MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Ladislav Michalko MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Jozef Šmajda MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Anton Bodnár MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Július Böszörményi MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Ján Michalko MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Jozef Németh MKDH, ESWS Krišovská Liesková Zvolený
Ladislav Kondáš ESWS Ladmovce Zvolený
Klára Kovácsová ESWS Ladmovce Zvolený
Anton Trója ESWS Ladmovce Zvolený
Barnabáš Bajusz ESWS Leles Zvolený
Fridrich Bajusz ESWS Leles Zvolený
Štefan Iván ESWS Leles Zvolený
Ladislav Stofko ESWS Leles Zvolený
Veronika Dobosová ESWS Leles Zvolený
Barnabáš Farkas ESWS Malé Trakany Zvolený
Štefan Hajdók ESWS Malé Trakany Zvolený
Barnabáš Nagy ESWS Malé Trakany Zvolený
Jozef Pitóczky ESWS Malé Trakany Zvolený
Tibor Sáradi ESWS Malé Trakany Zvolený
Mikuláš Terebesi ESWS Malé Trakany Zvolený
Barnabáš Erdei ESWS Malý Horeš Zvolený
Zoltán Kovács ESWS Malý Horeš Zvolený
Valentin Szalay ESWS Malý Horeš Zvolený
Ladislav Kiss ESWS Malý Kamenec Zvolený
Gejza Nagy ESWS Malý Kamenec Zvolený
Alexander Szabó ESWS Malý Kamenec Zvolený
Alexander Persely ESWS Maťovské Vojkovce Zvolený
Štefan Rapács ESWS Maťovské Vojkovce Zvolený
Juraj Berczik ESWS Maťovské Vojkovce Zvolený
Ottó Dobos ESWS Oborín Zvolený
Arpád Rezes ESWS Oborín Zvolený
Gejza Ujlaky ESWS Oborín Zvolený
Anton Bruňanský ESWS Oborín Zvolený
Vladimír Savko ESWS Oborín Zvolený
Mikuláš Csorba ESWS Poľany Zvolený
Vojtech Helmeczi ESWS Poľany Zvolený
Jozef Juhász ESWS Poľany Zvolený
Gejza Kocsis ESWS Poľany Zvolený
Viola Milasová ESWS Poľany Zvolený
Štefan Rinkáč ESWS Poľany Zvolený
Imrich Ádám MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Rudolf Barta MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Ľudovít Godzsák MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
František Kondás MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Tibor Kovács MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Zoltán Molnár MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Melihard Sápos MKDH, ESWS Pribeník Zvolený
Štefan Bodnár ESWS Ptrukša Zvolený
Benjamin Illés ESWS Ptrukša Zvolený
Tibor Jakab ESWS Ptrukša Zvolený
Karol Szabó ESWS Ptrukša Zvolený
Alexander Takáč ESWS Ptrukša Zvolený
Ladislav Gábor MKDH, ESWS Rad Zvolený
Vojtech Horcsin MKDH, ESWS Rad Zvolený
Michal Liska MKDH, ESWS Rad Zvolený
Gejza Novák MKDH, ESWS Rad Zvolený
Csaba Pankovics MKDH, ESWS Rad Zvolený
František Petro MKDH, ESWS Rad Zvolený
Ladislav Timko MKDH, ESWS Rad Zvolený
Ladislav Gálya ESWS Ruská Zvolený
Robert Ješo ESWS Ruská Zvolený
Ladislav Lakatoš ESWS Ruská Zvolený
Valéria Göncziová ESWS Sirník Zvolený
Viktor Kalán ESWS Sirník Zvolený
Marta Kováčová ESWS Sirník Zvolený
Ján Krajník ESWS Sirník Zvolený
Ján Levkiv ESWS Sirník Zvolený
Aurélia Tušaiová ESWS Sirník Zvolený
Štefan Varga ESWS Soľnička Zvolený
Elvíra Lacková ESWS Somotor Zvolený
Dionýz Borcsik ESWS Somotor Zvolený
Eva Dakošová ESWS Strážne Zvolený
Eva Hančovská ESWS Strážne Zvolený
Štefan Hornyák ESWS Strážne Zvolený
Štefan Illés ESWS Strážne Zvolený
Attila Körmöndi ESWS Strážne Zvolený
Zoltán Majoros ESWS Strážne Zvolený
Alexander Rácz ESWS Strážne Zvolený
Eva Baníková MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Anna Gelvanicsová MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Štefan Kovács MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Pavol Mislai MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Michal Pollák MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Irena Polláková MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Judita Belaszová MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Lucia Belaszová MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Štefan Eszenyi MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Katarína Gecseová MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Magdaléna Kovácsová MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Emil Lejko MKDH, ESWS Streda nad Bodrogom Zvolený
Štefan Büti ESWS Svätuše Zvolený
Gejza Hajdók ESWS Svätuše Zvolený
Jozef Kis ESWS Svätuše Zvolený
Jozef Pusztai ESWS Svätuše Zvolený
Ladislav Bányácski ESWS Svinice Zvolený
Ladislav Bók ESWS Svinice Zvolený
Michal Geri ESWS Svinice Zvolený
Mária Kocsisová ESWS Svinice Zvolený
Magda Kondásová ESWS Svinice Zvolený
Jozef Kun ESWS Svinice Zvolený
Jozef Mády ESWS Svinice Zvolený
Bartolomej Rudas ESWS Svinice Zvolený
Erika Rudasová ESWS Svinice Zvolený
Ernest Szakszon ESWS Svinice Zvolený
Ladislav Tamási ESWS Svinice Zvolený
Attila Barkó MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Barnabáš Ferkó MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Ladislav Kis-Berta MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Ferdinánd Ontko MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Štefan Ontko MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Tibor Popély MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Gabriel Ardelán MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Peter Ferkó MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Alexander Fuksz MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Gabriel Híres MKDH, ESWS Veľké Kapušany Zvolený
Eva Benköová ESWS Veľké Raškovce Zvolený
Alžbeta Egriová ESWS Veľké Raškovce Zvolený
Csaba Fekete ESWS Veľké Raškovce Zvolený
Alexander Takács ESWS Veľké Raškovce Zvolený
Julia Czapová ESWS Veľké Slemence Zvolený
Margita Jakabová ESWS Veľké Slemence Zvolený
Barnabáš Szidor ESWS Veľké Slemence Zvolený
Rozália Verešová ESWS Veľké Slemence Zvolený
Mária Ballóková ESWS Veľké Trakany Zvolený
Zoltán Gönczy ESWS Veľké Trakany Zvolený
Alžbeta Hajduová ESWS Veľké Trakany Zvolený
František Juhász ESWS Veľké Trakany Zvolený
József Kopasz ESWS Veľké Trakany Zvolený
Imrich Magyaros ESWS Veľké Trakany Zvolený
František Petrik ESWS Veľké Trakany Zvolený
Jozef Trnik ESWS Veľké Trakany Zvolený
Gabriel Erdélyi ESWS Veľký Horeš Zvolený
Alexander Gönczy ESWS Veľký Horeš Zvolený
Alžbeta Gecseová ESWS Veľký Kamenec Zvolený
Zuzana Kasková ESWS Veľký Kamenec Zvolený
Attila Nagy ESWS Veľký Kamenec Zvolený
Peter Nagy ESWS Veľký Kamenec Zvolený
Ján Stefan ESWS Veľký Kamenec Zvolený
Štefan Czinke ESWS, DS Vojany Zvolený
Ladislav Fekete ESWS, DS Vojany Zvolený
Alexander Mórik ESWS, DS Vojany Zvolený
Bartolomej Balogh ESWS Vojka Zvolený
Ján Kajla ESWS Vojka Zvolený
Ladislav Kovács ESWS Vojka Zvolený
Alexander Szabó ESWS Vojka Zvolený
Ján Tóth ESWS Vojka Zvolený
Vojtech Horváth ESWS Zatín Zvolený
Alexander Jascseg ESWS Zatín Zvolený
Ladislav Kóbori ESWS Zatín Zvolený
Dezider Remák ESWS Zatín Zvolený
Ladislav Troško ESWS Zatín Zvolený
Emil Bajo ESWS Zemplín Zvolený
Jozef Fráter ESWS Zemplín Zvolený
Alexander Juhász ESWS Zemplín Zvolený
Veronika Parajošová ESWS Zemplín Zvolený
Margita Vajdová ESWS Zemplín Zvolený