Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Tibor Zima DS Rovinka 120 7,86 Nezvolený
Roman Krištín DS Veľké Kršteňany 8 2,52 Nezvolený
Marcela Pohlová DS Snina 163 2,29 Nezvolený
Vladimír Matfiak DS Spišská Belá 26 0,96 Nezvolený
Peter Slobodník DS Vydrník 202 43,07 Nezvolený
Mária Halátová DS Bretejovce 14 5,62 Nezvolený
Ľubomír Tomečko DS Gregorovce 117 24,79 Nezvolený
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 2360 7,60 Nezvolený
Katarína Blanárová DS Havaj 6 2,50 Nezvolený
Zdenka Kačmárová DS Stročín 65 22,26 Nezvolený
Martin Tkáč DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Hanušovce nad Topľou 513 37,31 Nezvolený
Štefan Špacai DS, NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Vyšné Opátske 407 42,13 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 1225 Zvolený
Dušan Verčimak DS Giraltovce 410 Zvolený
Ján Hažlinský DS Giraltovce 399 Zvolený
Martin Ferko DS Hanušovce nad Topľou 490 Zvolený
Ján Čurlík DS Hanušovce nad Topľou 420 Zvolený
Ján Hanzo DS Hanušovce nad Topľou 399 Zvolený
Zdenko Lipták DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 2867 Zvolený
Peter Liba DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 2180 Zvolený
Ľubomír Grega DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 1838 Zvolený
Vladislav Stanko DS, Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice 1386 Zvolený
Vladimír Droblienka DS, NOVA Raslavice 700 Zvolený
Peter Demo DS, NOVA Raslavice 433 Zvolený
Jozef Jarina DS, NOVA Raslavice 421 Zvolený
Peter Saloky DS, NOVA Raslavice 373 Zvolený
Oľga Halaburková DS Čukalovce 57 Zvolený
Jozef Oračko DS Jurské 51 Zvolený
Ladislav Oračko DS Jurské 38 Zvolený
Ladislav Kollár DS Vydrník 144 Zvolený
Anton Kukura DS Vydrník 127 Zvolený
Jozef Kmec DS Kalnište 124 Zvolený
Tomáš Kočiš DS Lužany pri Topli 89 Zvolený
Zdenka Kačmárová DS Stročín 97 Zvolený
Anna Nemcová DS Stročín 89 Zvolený
Petronela Čergeťová DS Sobrance 274 Zvolený
Mária Vajdová DS Malá Tŕňa 79 Zvolený
Ján Veselý DS Nižný Žipov 242 Zvolený
Vladimír Mihalko DS Nižný Žipov 240 Zvolený