Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Igor Adamec SKS Bratislava - Ružinov 1282 4,73 Nezvolený
Ján Dubovský SKS Častá 43 4,15 Nezvolený
Katarína Plocháňová SKS Šoporňa 224 11,08 Nezvolený
Erika Masáriková SKS Kostolná - Záriečie 18 4,51 Nezvolený
Peter Baliak SKS Braväcovo 172 100,00 Zvolený
Ján Lihan SKS Polomka 708 61,73 Zvolený
Slavomír Verčimák SKS Gregorovce 80 16,95 Nezvolený
Marián Engel SKS Mirkovce 271 65,46 Zvolený
Juraj Kundrát SKS Bajerovce 38 21,11 Nezvolený
Alena Kudová SKS Brezovička 83 36,40 Nezvolený
Jozef Ščecina SKS Kamenica 93 11,19 Nezvolený
Miloš Kožuško SKS Lipany 219 8,91 Nezvolený
Jozef Kamenický SKS Nižný Slavkov 215 100,00 Zvolený
Pavol Hanušovský SKS Poloma 223 41,22 Zvolený
Stanislav Škop SKS Šarišské Michaľany 250 18,56 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS Šarišské Sokolovce 130 48,87 Nezvolený
Lucia Hurajtová SKS Vysoká 38 100,00 Zvolený
Ján Krajňák SKS Jakubany 383 37,15 Nezvolený
Jozef Havrila KDH, SKS Ľubotín 266 42,02 Zvolený
František Borovský SKS Košice - Ťahanovce 154 18,44 Nezvolený
Ján Zalužický SKS Oreské 63 21,28 Nezvolený
Branislav Kuzma SKS Gočovo 47 20,80 Nezvolený
Radoslav Dlugoš SKS Smolník 198 39,68 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ľubomír Čechovič SKS Limbach 447 Zvolený
Tomáš Ligas SKS Fačkov 132 Zvolený
Filip Hendrichovský SKS Hubošovce 157 Zvolený
Ivan Minárik SKS Jakubova Voľa 112 Zvolený
Peter Tejbus SKS Lipany 942 Zvolený
Miloš Kožuško SKS Lipany 705 Zvolený
Vincent Leššo SKS Šarišské Michaľany 414 Zvolený
Marek Zborovjan SKS Šarišské Michaľany 397 Zvolený
Marián Radvanský SKS Šarišské Michaľany 379 Zvolený
Miroslav Dopirák SKS Orlov 120 Zvolený
Patrik Bobák SKS Nálepkovo 375 Zvolený
Ján Hvišč SKS Smolník 284 Zvolený
Vanda Winkler SKS Smolník 191 Zvolený
Peter Podmajerský SKS Myjava 282 Zvolený
Erika Masáriková SKS Kostolná - Záriečie 156 Zvolený
Milan Boroš SKS Bacúch 175 Zvolený
Tomáš Medveď SKS Bacúch 155 Zvolený
Jozef Srnka SKS Braväcovo 136 Zvolený
Zuzana Ľuptáková SKS Braväcovo 128 Zvolený
Valéria Šperková SKS Braväcovo 128 Zvolený
Adriana Gašperanová SKS Braväcovo 120 Zvolený
Mikuláš Kukuľa SKS Heľpa 487 Zvolený
Angelika Palková SKS Podbrezová 194 Zvolený
Dušan Maruškin SKS Polomka 500 Zvolený
Ján Lihan SKS Polomka 430 Zvolený
Ivana Šandorová SKS Polomka 389 Zvolený
Dušan Muška SKS Polomka 327 Zvolený
Renáto Babnič SKS Závadka nad Hronom 312 Zvolený
Anna Gregušová SKS Závadka nad Hronom 255 Zvolený
Ladislav Baláž SKS Gregorovce 219 Zvolený
Radko Ander SKS Medzany 315 Zvolený
Ľubomír Pancurák SKS Mirkovce 133 Zvolený
Andrea Baranová SKS Mirkovce 125 Zvolený
František Engeľ SKS Mirkovce 108 Zvolený
Gabriel Durkáč SKS Bodovce 106 Zvolený
Jozef Jusko SKS Bodovce 106 Zvolený
Ľubomír Kanuščák SKS Ďačov 208 Zvolený
Milan Tomko SKS Ďačov 194 Zvolený
Zdenko Čekan SKS Hanigovce 32 Zvolený
Mikuláš Spodník SKS Nižný Slavkov 147 Zvolený
Matúš Tomaščák SKS Nižný Slavkov 145 Zvolený
Pavol Kapitančík SKS Nižný Slavkov 130 Zvolený
Peter Rajčuľa SKS Nižný Slavkov 127 Zvolený
Margita Marčišovská SKS Nižný Slavkov 121 Zvolený
Katarína Javorská SKS Olejníkov 111 Zvolený
Anton Filip SKS Poloma 267 Zvolený
František Hricišin SKS Poloma 250 Zvolený
Rudolf Bujňaček SKS Poloma 210 Zvolený
Peter Bujňaček SKS Poloma 185 Zvolený
Marián Karabinoš SKS Šarišské Sokolovce 130 Zvolený
Daniel Kazimír SKS Šarišské Sokolovce 123 Zvolený
Tomáš Karaffa SKS Šarišské Sokolovce 118 Zvolený
Peter Dobrovič SKS Vysoká 42 Zvolený
Agáta Dobrovičová SKS Vysoká 39 Zvolený
Stanislav Filičko SKS Vysoká 39 Zvolený
Tomáš Novák SKS Vysoká 37 Zvolený
František Hurajt SKS Vysoká 36 Zvolený
Ľudmila Dziaková SKS Kolačkov 285 Zvolený
Mária Žoldáková SKS Kolačkov 226 Zvolený
Pavol Zamiška SKS Kolačkov 200 Zvolený
Dušan Harčarík SKS Ľubotín 291 Zvolený
Marie Kalfasová SKS Ľubotín 228 Zvolený
Dominik Jakubkovič SKS Ľubotín 216 Zvolený
Peter Ščišľák SKS Ľubotín 215 Zvolený
Alena Diňová SKS Ľubotín 192 Zvolený
Kristián Lichvarčík SKS Vislanka 41 Zvolený
Slavomír Sivák SKS Kružlová 169 Zvolený
Andrej Ferenc SKS Roztoky 53 Zvolený
Emil Cina SKS Vyšný Mirošov 141 Zvolený
Gejza Plachetka SKS Švedlár 344 Zvolený
Jozef Pukleja SKS Švedlár 289 Zvolený
Ján Plachetka SKS Švedlár 281 Zvolený
Ján Kľoc SKS Bystrany 232 Zvolený
Milan Jochman SKS Bystrany 208 Zvolený