Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Ľubica Kolková KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 355 54,45 Zvolený
Milan Jambor MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 2958 58,25 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Peter Šramko SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 1337 44,21 Zvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Iveta Plšeková SZ, MOST - HÍD, SaS, MLADÁ PETRŽALKA, KDH, SIEŤ Bratislava - Petržalka 3628 13,11 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Peter Pilinský SZ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Bratislava - Rača 4271 55,03 Zvolený
Lucia Tuleková He... SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 540 34,24 Nezvolený
Ján Buocik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZ, SaS, SIEŤ Bratislava - Ružinov 6082 29,68 Nezvolený
Tatiana Rosová Strana moderného Slovenska, SZ, OKS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 3495 25,52 Nezvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 1321 100,00 Zvolený
Rudolf Kalivoda , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 697 21,33 Nezvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 226 14,67 Nezvolený
Ján Dubovský SIEŤ Častá 35 3,33 Nezvolený
Martin Bacigal SIEŤ Jablonec 61 10,30 Nezvolený
Peter Fitz SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 940 63,86 Zvolený
Štefan Lenghart SIEŤ, SMER-SD Viničné 631 78,19 Zvolený
Ferdinand Turinič SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 736 37,44 Nezvolený
Štefan Kovaľ SIEŤ, KDH Igram 130 100,00 Zvolený
Jozef Horváth SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 161 21,67 Nezvolený
Katarína Smiešková SIEŤ, KDH Kráľová pri Senci 144 16,53 Nezvolený
Ladislav Maczala SIEŤ, MOST - HÍD Kvetoslavov 185 33,94 Nezvolený
Ivan Seňan SIEŤ Veľká Paka 305 56,17 Zvolený
Anton Švehla SIEŤ Dolná Streda 80 11,94 Nezvolený
Zsolt Takáč NOVA, SIEŤ, MOST - HÍD Galanta 1035 19,39 Nezvolený
Miroslav Plocháň SIEŤ Šoporňa 169 8,21 Nezvolený
Milan Mišura SIEŤ Nižná 68 19,37 Nezvolený
Vladimír Šagát SDKÚ-DS, SIEŤ Prašník 37 8,87 Nezvolený
Jana Ščepková SIEŤ Plavecký Peter 21 6,65 Nezvolený
Peter Vacula SIEŤ Smrdáky 41 10,02 Nezvolený
Oto Hodulík SIEŤ Horné Orešany 42 4,43 Nezvolený
Dušan Hladej SIEŤ Horné Trhovište 21 6,02 Nezvolený
Andrea Jurenová SIEŤ Kľačany 63 11,80 Nezvolený
František Kvak SIEŤ Dežerice 111 27,14 Nezvolený
Jozef Žikla SIEŤ Prusy 19 5,85 Nezvolený
Anna Grznárová SIEŤ Ruskovce 41 12,09 Nezvolený
Jana Bilová Majtá... SIEŤ Bzince pod Javorinou 162 14,30 Nezvolený
Igor Mozolák SIEŤ Krajné 87 10,65 Nezvolený
Vojtech Bartoš SIEŤ, SMER-SD Bystričany 442 100,00 Zvolený
Ľuboš Belanec SIEŤ Dlžín 26 20,97 Nezvolený
Kvetoslava Šimorová SIEŤ Dolné Vestenice 633 43,57 Zvolený
Jozef Hrotek SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 385 59,88 Zvolený
Jozef Vrábeľ SIEŤ Kľačno 230 42,99 Zvolený
Vojtech Čičmanec SMER-SD, SIEŤ Kocurany 190 100,00 Zvolený
Ľubica Hnáthová SIEŤ Kostolná Ves 18 6,82 Nezvolený
Andrej Krško SIEŤ, KDH Malá Čausa 57 14,88 Nezvolený
Dušan Staňo SIEŤ, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Malé Uherce 175 43,32 Nezvolený
Jozef Balčirák SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 732 54,55 Zvolený
Miloš Gendiar SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Pažiť 56 20,97 Nezvolený
Juraj Ziaťko SIEŤ Poluvsie 86 22,87 Nezvolený
Katarína Macháčková SIEŤ Prievidza 9175 64,86 Zvolený
Anton Vrecko SIEŤ Seč 75 31,12 Zvolený
Mária Kosnovská SDKÚ-DS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, SaS Skačany 38 5,00 Nezvolený
Jana Makvová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 126 41,31 Nezvolený
Jana Hudoková SIEŤ Veľký Klíž 23 4,39 Nezvolený
Ľubomír Tunega SIEŤ Bobot 172 40,28 Nezvolený
Erika Masáriková SIEŤ Kostolná - Záriečie 32 8,56 Nezvolený
Milan Trenčan SIEŤ Nemšová 42 1,54 Nezvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Štefan Škultéty SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 981 56,09 Zvolený
Peter Závodský SIEŤ Hurbanovo 292 9,62 Nezvolený
Peter Blaškovič SIEŤ Čaka 130 31,40 Nezvolený
Vojtech Bočák SIEŤ Kalná nad Hronom 326 29,37 Nezvolený
Igor Éder SIEŤ Levice 912 10,42 Nezvolený
Jozef Bližňák SIEŤ, MOST - HÍD Lok 12 2,09 Nezvolený
Miloš Harmady SIEŤ, KDH Nová Dedina 101 12,67 Nezvolený
Peter Mihálik SIEŤ Tekovské Lužany 115 9,36 Nezvolený
Ľubomír Síkeľa SNS, KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 263 55,14 Zvolený
Alexander Tóth SIEŤ Želiezovce 181 6,83 Nezvolený
Jozef Valkovič SIEŤ Čierne Kľačany 122 22,06 Nezvolený
Anton Valkovič SIEŤ Hosťovce 6 1,30 Nezvolený
Zuzana Valachová SIEŤ Hruboňovo 80 28,57 Nezvolený
Tibor Balázs SIEŤ Kostoľany pod Tribečom 52 21,94 Nezvolený
Ita Chalupová SIEŤ Malý Lapáš 75 24,19 Nezvolený
Dominika Tekeliová SIEŤ Nitra 2433 13,56 Nezvolený
Štefan Ailer SIEŤ Nitrianske Hrnčiarovce 156 17,43 Nezvolený
Milan Pleško SIEŤ Nové Sady 65 10,22 Nezvolený
Ivan Černička SIEŤ Jatov 80 17,51 Nezvolený
Jozef Sádovský KDS, SIEŤ Kmeťovo 132 26,04 Nezvolený
Ladislav Adam SIEŤ Obid 77 13,05 Nezvolený
Vladimír Jóri SIEŤ Diakovce 101 8,88 Nezvolený
Martin Alföldi SIEŤ, KDH, MOST - HÍD Šaľa 2381 34,86 Nezvolený
Martina Martonová SIEŤ Kuzmice 162 38,30 Nezvolený
Štefan Remeň SIEŤ Nitrianska Streda 63 13,82 Nezvolený
Milan Gura KDS, SDKÚ-DS, SaS, NOVA, SIEŤ, SNS, KDH, SMER-SD Čadca 3504 43,24 Zvolený
Jaroslav Kašuba SIEŤ Nová Bystrica 55 3,76 Nezvolený
Ladislav Jaroš SIEŤ Podvysoká 157 22,53 Nezvolený
Jozef Čanecký KDH, SIEŤ Svrčinovec 171 11,40 Nezvolený
Juraj Hlavatý SIEŤ, KDH, SNS, SMER-SD Zborov nad Bystricou 1083 83,05 Zvolený
Ján Beňuš SNS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bziny 157 46,73 Zvolený
Ján Kamas SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Dlhá nad Oravou 406 100,00 Zvolený
Ján Bakoš SIEŤ, SDKÚ-DS Chlebnice 124 18,00 Nezvolený
Katarína Kadučáková SIEŤ, SDKÚ-DS Malatiná 118 28,50 Nezvolený
Peter Hrivnák SIEŤ, SDKÚ-DS Oravská Poruba 282 51,18 Zvolený
Miroslav Lupták SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 63 59,43 Zvolený
Rastislav Suroviak SDKÚ-DS, SIEŤ Pribiš 87 33,46 Zvolený
Ladislav Tomáň SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Sedliacka Dubová 189 64,95 Zvolený
Milan Pavlovčík SDKÚ-DS, SIEŤ Žaškov 592 81,54 Zvolený
Andrej Hrnčiar SIEŤ Martin 5696 31,53 Zvolený
Peter Rusnák SIEŤ Turčiansky Ďur 53 47,32 Zvolený
Jaroslav Pepucha SIEŤ Beňadovo 233 52,95 Zvolený
Ľubomír Števuliak SIEŤ Čimhová 88 22,98 Nezvolený
Ján Koleják SIEŤ Liesek 204 16,80 Nezvolený
Radoslav Kozák SIEŤ Novoť 643 37,82 Nezvolený
Ľubomír Bublák SIEŤ Rabčice 238 25,95 Nezvolený
Katarína Kubinová SIEŤ Vasiľov 47 10,33 Nezvolený
Juraj Kudlák SIEŤ Liptovská Teplá 60 10,24 Nezvolený
Miloš Gazdarica SIEŤ Liptovské Revúce 150 18,09 Nezvolený
Vladimír Klačan SIEŤ Liptovské Sliače 103 4,83 Nezvolený
Juraj Hrnčiar SIEŤ Lisková 118 10,54 Nezvolený
Peter Maslo SIEŤ Štiavnička 58 14,99 Nezvolený
Jaroslav Dvorský SDKÚ-DS, SMER-SD, SIEŤ Belá 607 35,73 Nezvolený
Bohuš Gaňa SIEŤ Bitarová 48 11,43 Nezvolený
Jana Staroňová SIEŤ Kotrčiná Lúčka 46 17,42 Nezvolený
Anton Tkáčik SIEŤ Radoľa 565 66,39 Zvolený
Jaroslav Ligas SIEŤ, NOVA Rajecká Lesná 71 10,86 Nezvolený
František Kmecík SIEŤ, KDH Veľké Rovné 294 18,22 Nezvolený
Rastislav Palutka SIEŤ Višňové 99 7,38 Nezvolený
Martin Barčík OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ Žilina 6791 23,52 Nezvolený
Július Gombala DS, SIEŤ Badín 104 10,40 Nezvolený
Marian Korytiak SIEŤ Banská Bystrica 555 2,63 Nezvolený
Dagmar Sliacka SIEŤ Dolný Harmanec 31 20,13 Nezvolený
Ondrej Snopko SDKÚ-DS, SIEŤ, DS Hiadeľ 234 77,23 Zvolený
Stanislav Chaban SIEŤ, SDKÚ-DS Priechod 305 71,76 Zvolený
Dušan Tury MOST - HÍD, SaS, SIEŤ Selce 178 16,02 Nezvolený
Erika Lamperová SIEŤ, SDKÚ-DS, SNS Slovenská Ľupča 186 12,57 Nezvolený
Július Kapusta SIEŤ Vlkanová 42 7,16 Nezvolený
Ivan Barbierik SIEŤ Horná Lehota 23 7,42 Nezvolený
Ivan Karcely SIEŤ Nemecká 75 9,06 Nezvolený
Ján Ľapin SIEŤ Šumiac 80 11,35 Nezvolený
Anna Hríbiková SIEŤ Telgárt 60 9,15 Nezvolený
Alexander Udvardy KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Halič 302 36,47 Nezvolený
Miroslav Krnáč SIEŤ Lehôtka 5 2,45 Nezvolený
Martina Stanová T... SIEŤ Poltár 795 32,04 Nezvolený
Peter Biroščák SIEŤ Tuhár 4 1,71 Nezvolený
Anita Koniarová SIEŤ Drienčany 20 17,24 Nezvolený
Ján Chovanec SIEŤ Hnúšťa 27 1,14 Nezvolený
Milan Kolesár SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 627 61,41 Zvolený
Štefan Orosz SIEŤ, MOST - HÍD Rimavská Sobota 712 9,96 Nezvolený
Stanislav Krahulec SIEŤ Rimavské Janovce 279 40,79 Zvolený
Veronika Muránska SIEŤ Vyšný Skálnik 26 26,00 Nezvolený
Marián Ubertáš SIEŤ Bátorová 12 5,08 Nezvolený
Ľuboslav Dobrocký KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 243 40,57 Nezvolený
Cyril Bartók SIEŤ, SDKÚ-DS Dolné Plachtince 154 41,18 Zvolený
Gabriela Hudecová SIEŤ Dolné Strháre 61 51,26 Zvolený
Ivan Krekáč KDH, MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 50 47,17 Nezvolený
Danica Hornáčeková SIEŤ Kosihovce 47 14,46 Nezvolený
Ján Žilka KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Ľuboriečka 39 42,39 Zvolený
Jozef Filkus SIEŤ Malé Zlievce 106 54,08 Zvolený
Ladislav Jekkel SIEŤ Muľa 47 27,33 Nezvolený
Darina Antolíková SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Nenince 67 7,76 Nezvolený
Ľudovít Roško SIEŤ, MOST - HÍD Obeckov 133 44,78 Zvolený
Agáta Katiová SIEŤ Olováry 35 18,23 Nezvolený
Slavomír Marčok SIEŤ Pravica 18 29,51 Nezvolený
Mária Macková SIEŤ Príbelce 78 25,66 Nezvolený
Branislav Belák SIEŤ Sklabiná 41 9,51 Nezvolený
Katarína Sarvašová SIEŤ Sucháň 31 18,90 Nezvolený
Igor Boreš SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 503 15,29 Nezvolený
Vladimír Cupci SIEŤ Veľký Lom 2 2,00 Nezvolený
Mária Rechová SIEŤ Želovce 87 11,80 Nezvolený
Ľubomír Klačan SIEŤ Cerovo 14 4,38 Nezvolený
Roman Vrťo SaS, SIEŤ Detva 1865 36,25 Nezvolený
Lenka Kminiaková SIEŤ Horný Tisovník 32 27,59 Nezvolený
Drahomír Krupička SIEŤ Ostrá Lúka 23 15,13 Nezvolený
Bohumír Tarnoci SIEŤ Sliač 276 11,66 Nezvolený
Štefan Krajč SIEŤ Trpín 24 31,17 Nezvolený
Martin Dubníček SIEŤ Veľká Lúka 24 8,76 Nezvolený
Milan Finka SIEŤ Hliník nad Hronom 57 4,34 Nezvolený
Juraj Valentovič MOST - HÍD, SaS, SIEŤ, NOVA Nová Baňa 1243 40,83 Nezvolený
Renáta Kamenská SIEŤ Stará Kremnička 12 2,23 Nezvolený
Miroslav Grznár SIEŤ Žiar nad Hronom 411 8,45 Nezvolený
Martina Šoltýsová SIEŤ Bartošovce 39 9,26 Nezvolený
Peter Bučko SIEŤ Brezovka 49 77,78 Zvolený
Martin Halža SIEŤ Buclovany 11 6,83 Nezvolený
Vladimír Režník SIEŤ Fričkovce 36 9,33 Nezvolený
Martin Ceľuch SIEŤ, KDH Gaboltov 150 100,00 Zvolený
Ján Čech SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Kľušov 179 27,84 Nezvolený
Anna Fedoršová SIEŤ Krivé 36 25,35 Nezvolený
Vladimír Kostár SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Lascov 183 100,00 Zvolený
Dana Karnišová SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 142 100,00 Zvolený
Jozef Puchalík SIEŤ Osikov 165 33,40 Nezvolený
Michal Fedorš SIEŤ Petrová 95 28,19 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, NOVA, SIEŤ, KDH Rešov 96 48,00 Zvolený
Vladimír Baran SIEŤ Smilno 216 51,43 Zvolený
Jozef Solanič SIEŤ Šarišské Čierne 36 20,93 Nezvolený
Marcel Kvokačka KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Vaniškovce 170 80,57 Zvolený
František Šimon SIEŤ, SNS Dúbrava 60 46,15 Zvolený
Michal Prejsa SIEŤ Habura 144 45,43 Zvolený
Ľudmila Veľasová SIEŤ, KDH Hankovce 187 55,65 Zvolený
František Bližinský SIEŤ, SDKÚ-DS Hažín nad Cirochou 122 33,15 Zvolený
Štefan Trusák SIEŤ Hrubov 160 54,61 Zvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kochanovce 244 57,41 Zvolený
Mária Hudáková SIEŤ, SaS, MOST - HÍD Ľubiša 102 22,17 Nezvolený
Štefan Hančár SIEŤ Modra nad Cirochou 122 20,27 Nezvolený
Ján Lešanič SNS, SIEŤ Nová Sedlica 75 40,54 Nezvolený
Štefan Vasilenko SIEŤ Oľka 23 12,04 Nezvolený
Ladislav Suchanič SIEŤ Pichne 39 11,40 Nezvolený
Jozef Šimurda MOST - HÍD, SIEŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, SaS Slovenská Volová 67 23,02 Nezvolený
Michal Choma SIEŤ Topoľa 43 37,07 Nezvolený
Ľuboš Lovecký SDKÚ-DS, SIEŤ Topoľovka 82 16,14 Nezvolený
Ján Holinka SDKÚ-DS, SIEŤ Ulič 249 100,00 Zvolený
Milan Sičák SIEŤ Uličské Krivé 75 48,70 Zvolený
Peter Gibala SIEŤ Výrava 39 29,10 Nezvolený
Viera Timcová SIEŤ Zbojné 43 33,08 Nezvolený
Jozef Bálint SIEŤ, SP Zubné 22 8,80 Nezvolený
Ivana Horská SIEŤ Slovenská Ves 108 13,25 Nezvolený
Tatiana Faltinová SIEŤ Vrbov 326 50,54 Zvolený
Jozef Turák SIEŤ Batizovce 108 10,61 Nezvolený
Vincent Koňak SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 124 84,93 Zvolený
František Bonk SIEŤ Dlhé Stráže 58 18,47 Nezvolený
Peter Breja SIEŤ Dravce 11 2,46 Nezvolený
Branislav Korub SIEŤ Gánovce 37 6,12 Nezvolený
Otília Berková SDKÚ-DS, SIEŤ Jablonov 93 21,93 Nezvolený
Martin Vitkaj SIEŤ Kravany 153 33,70 Nezvolený
Anna Hricová SIEŤ, KDH Kurimany 117 100,00 Zvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Andrea Mlynarčíková SIEŤ Ordzovany 47 47,96 Zvolený
Imrich Sivák SIEŤ Studenec 78 26,00 Nezvolený
Peter Sekerák SIEŤ Bretejovce 26 11,61 Nezvolený
Jozef Hodoši SIEŤ Brezovica 476 68,69 Zvolený
Alena Kudová SIEŤ Brezovička 104 49,06 Nezvolený
Štefan Rafajlovič SIEŤ Bzenov 147 36,57 Zvolený
Anton Cuprák SIEŤ Ďačov 207 46,00 Zvolený
Milan Duda SIEŤ Dubovica 177 24,89 Nezvolený
Ján Mikula SIEŤ, KDH Fričovce 258 100,00 Zvolený
Slavomír Verčimák SIEŤ Gregorovce 191 42,35 Zvolený
František Margita SIEŤ Hermanovce 252 33,29 Nezvolený
Miroslav Tomčík KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Hubošovce 69 24,38 Nezvolený
Peter Sakala SIEŤ Jakubovany 4 0,86 Nezvolený
Peter Jacko SIEŤ Jarovnice 89 4,30 Nezvolený
Peter Palovič SIEŤ Kapušany 380 35,45 Nezvolený
Štefan Bujňák SIEŤ Krásna Lúka 125 33,51 Zvolený
Jozef Galuška SIEŤ Krížovany 49 27,53 Nezvolený
Eduard Vokál SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Lipany 765 30,13 Nezvolený
Emil Sabatula SIEŤ Lúčka 155 100,00 Zvolený
Jarmila Trojanovi... SIEŤ Ľutina 31 11,52 Nezvolený
Jozef Gaľa SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Medzany 163 38,17 Nezvolený
Marián Engel SIEŤ Mirkovce 150 37,13 Nezvolený
Jozef Kamenický SIEŤ Nižný Slavkov 218 100,00 Zvolený
Jozef Vaško SIEŤ Okružná 20 6,97 Nezvolený
Cyril Revák SIEŤ Ostrovany 243 33,20 Zvolený
Valéria Hutníková SIEŤ, NOVA, KDH Petrovany 370 41,95 Nezvolený
Richard Bechera SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 169 43,90 Zvolený
Pavol Hanušovský SIEŤ Poloma 205 44,96 Zvolený
Lukáš Janiga SIEŤ Ražňany 38 5,17 Nezvolený
Anton Šarišský SIEŤ Rožkovany 211 33,81 Nezvolený
Miloslav Mihok SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Svinia 87 12,61 Nezvolený
Alena Šulíková SIEŤ Šarišské Bohdanovce 109 26,65 Nezvolený
Jozef Bujňák SIEŤ Šarišské Dravce 330 49,03 Zvolený
Vincent Leššo SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 629 47,87 Zvolený
Daniel Mikolaj SIEŤ Šarišské Sokolovce 130 46,93 Zvolený
Vladimír Greif SIEŤ, SDKÚ-DS Tulčík 233 30,86 Nezvolený
Jozef Poláček SIEŤ Vyšná Šebastová 55 8,93 Nezvolený
Dušan Demčák SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Zlatá Baňa 144 51,43 Zvolený
Július Vyrostek SIEŤ, KDH Forbasy 125 48,08 Zvolený
Marcela Strakulová SIEŤ Haligovce 27 8,94 Nezvolený
Štefan Petriľak SIEŤ Hraničné 14 13,21 Nezvolený
Ján Krajňák SIEŤ Jakubany 280 24,71 Zvolený
Martin Dziak SIEŤ Kolačkov 96 18,01 Nezvolený
Alena Filičková SIEŤ Kyjov 101 25,90 Nezvolený
Jozef Havrila SIEŤ Ľubotín 399 66,83 Zvolený
Miroslav Duda SIEŤ Stráňany 39 38,24 Nezvolený
Rastislav Leško SIEŤ Údol 92 34,20 Nezvolený
Milan Čarnota SIEŤ Veľký Lipník 43 8,94 Nezvolený
Slavomír Brendza NOVA, MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Breznica 322 83,64 Zvolený
Juraj Kasarda NOVA, SIEŤ, KDH Bžany 20 19,05 Nezvolený
Jozef Potoma SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Duplín 172 58,50 Zvolený
Jozef Seman SIEŤ Chotča 206 65,61 Zvolený
Ján Smetanka SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Jakušovce 24 100,00 Zvolený
Marcel Hanak SIEŤ Korunková 13 23,21 Nezvolený
Viktor Bochin SIEŤ Krušinec 47 32,19 Zvolený
Dušan Džula SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 62 73,81 Zvolený
Ján Jakubov SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 105 100,00 Zvolený
Juraj Štefanik SIEŤ Fijaš 10 10,42 Nezvolený
Erik Barna SIEŤ Kečkovce 4 3,17 Nezvolený
Ján Talian SIEŤ Kračúnovce 90 14,88 Nezvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Ľuboš Fabrici SIEŤ Mestisko 60 20,34 Nezvolený
Jozef Hajduk SIEŤ Mlynárovce 18 14,17 Nezvolený
Alena Džupinová SDKÚ-DS, SIEŤ, NÁŠ KRAJ Nižná Jedľová 39 100,00 Zvolený
Mária Vasilenková MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Rakovčík 50 48,08 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Ján Marchevský SIEŤ Šemetkovce 44 100,00 Zvolený
František Oravec Strana moderného Slovenska, SIEŤ Štefurov 49 68,06 Zvolený
Peter Klim SIEŤ Vagrinec 40 100,00 Zvolený
Miroslav Artim SIEŤ Vyšná Jedľová 40 36,36 Nezvolený
Anna Stašková SIEŤ Želmanovce 103 59,54 Zvolený
Martina Hliboká SIEŤ Babie 75 56,82 Zvolený
Štefan Petruň SIEŤ, KDH Banské 380 43,04 Zvolený
Kamil Konečný SIEŤ, NOVA Benkovce 115 39,12 Nezvolený
Pavol Varga SIEŤ Hanušovce nad Topľou 364 24,01 Nezvolený
Štefan Kovaľ NOVA, SIEŤ Hencovce 424 58,56 Zvolený
Jozef Andrek SIEŤ Hermanovce nad Topľou 108 28,13 Nezvolený
Viera Roskošová SIEŤ Kučín 11 4,38 Nezvolený
Monika Husivargová SIEŤ Matiaška 82 50,62 Zvolený
Marcela Pčolinská SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, NOVA Nižný Hrabovec 411 49,82 Nezvolený
Vladimíra Hermano... SIEŤ, KDH Nižný Kručov 145 62,23 Zvolený
Martin Digoň SIEŤ Prosačov 50 47,17 Nezvolený
Marián Fedor SIEŤ Sečovská Polianka 439 36,43 Zvolený
Ján Mičko SIEŤ Skrabské 136 32,85 Zvolený
Michal Čandík SIEŤ, KDH, SMER-SD Vechec 507 40,89 Zvolený
Miroslav Ondič SIEŤ, SOĽ Vyšný Žipov 350 63,52 Zvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 1637 27,16 Nezvolený
Peter Múdry SIEŤ Košice - Juh 625 10,03 Nezvolený
Martin Balčík SIEŤ, KDH Košice - Kavečany 329 53,50 Zvolený
Tibor Horváth SIEŤ Košice - Lunik IX 188 30,03 Nezvolený
Marián Gál MOST - HÍD, SIEŤ Košice - nad Jazerom 1013 14,78 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Erik Haľko SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK-MKP, KDH, SIEŤ Košice - Sever 742 12,97 Nezvolený
Daniel Rusnák DS, NOVA, KDH, SIEŤ Košice - KVP 1083 17,17 Nezvolený
Miroslav Špak SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Sídlisko Ťahanovce 904 18,33 Nezvolený
Ján Nigut NOVA, SMK-MKP, SMER-SD, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Ťahanovce 524 100,00 Zvolený
Igor Jutka SMK-MKP, KDS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Západ 2424 24,16 Nezvolený
Ján Serbin SIEŤ Baška 218 71,24 Zvolený
Juraj Gmitro KDH, SIEŤ Blažice 244 90,04 Zvolený
Amália Köverová SIEŤ Boliarov 3 0,90 Nezvolený
Róbert Šándor SIEŤ Čaňa 355 21,03 Nezvolený
Margita Bogdanovská SIEŤ Čižatice 8 2,91 Nezvolený
Ján Juhás SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Družstevná pri Hornáde 432 38,54 Zvolený
Patrik Rusňák SIEŤ Geča 377 56,78 Zvolený
Stanislav Bernát SIEŤ Hýľov 194 66,90 Zvolený
Anton Medvec SIEŤ, NOVA, KDH Kostoľany nad Hornádom 255 36,32 Zvolený
Jozef Petkač SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Košická Belá 371 73,32 Zvolený
Oľga Onderíková M... SIEŤ Kráľovce 21 4,29 Nezvolený
Melánia Kožejová DS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Malá Ida 195 25,46 Nezvolený
Norbert Krušinský SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 229 5,97 Nezvolený
Adriana Vojvodová SIEŤ Nižná Hutka 106 33,02 Nezvolený
Milan Česlák SIEŤ Nižný Čaj 58 36,48 Nezvolený
Viktor Sasák KDH, SIEŤ, MOST - HÍD Nižný Lánec 48 19,05 Nezvolený
Ján Štrbík SIEŤ Nováčany 147 40,61 Zvolený
Dominika Palaščáková SIEŤ, KDS, SDKÚ-DS, NOVA Ploské 93 21,73 Nezvolený
Štefan Markovič SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Ruskov 315 41,83 Nezvolený
Marta Bačová SIEŤ Slanec 73 10,83 Nezvolený
Michal Hreščák SIEŤ Sokoľ 33 5,98 Nezvolený
Jozef Lukáč SIEŤ Šemša 175 55,21 Zvolený
Silvia Galajdová SIEŤ Veľká Ida 411 34,22 Nezvolený
Peter Lukáč SIEŤ Veľká Lodina 40 25,64 Nezvolený
Pavol Rusňák SIEŤ Vyšná Myšľa 94 20,48 Nezvolený
Róbert Nálepka SIEŤ Vyšný Medzev 183 60,20 Zvolený
František Genco SIEŤ, MOST - HÍD, Strana moderného Slovenska, SDKÚ-DS Bajany 117 46,25 Zvolený
Vladimír Bakaľár SIEŤ Bracovce 173 36,42 Nezvolený
Ján Adamčík SIEŤ, KDH Budkovce 213 30,00 Nezvolený
Václav Ličko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 105 48,61 Nezvolený
Anastázia Dubrovská SIEŤ Fekišovce 72 39,56 Nezvolený
Ján Šalapka SIEŤ Horňa 44 20,95 Nezvolený
Michal Berdák SIEŤ Klokočov 38 15,90 Nezvolený
Silvia Žeňuchová SIEŤ Koromľa 135 51,33 Zvolený
Emil Balogh SIEŤ Krišovská Liesková 19 4,43 Nezvolený
Stanislav Novák SIEŤ Lastomír 18 3,21 Nezvolený
Igor Ivančík SIEŤ Lúčky 93 32,52 Nezvolený
Michaela Lázárová SIEŤ Michalovce 579 5,75 Nezvolený
Vladimír Ščerbák SIEŤ Moravany 50 8,70 Nezvolený
Marek Hirák SIEŤ Nižná Rybnica 47 18,80 Nezvolený
Marta Tkáčová SIEŤ Oreské 11 3,42 Nezvolený
Milan Maňko SIEŤ, KDH Ostrov 81 40,70 Nezvolený
Tibor Tomko SIEŤ Palín 97 27,17 Nezvolený
Marián Matuška SIEŤ Stretava 42 16,54 Nezvolený
Milan Hrešo SIEŤ, SDKÚ-DS Tašuľa 61 57,01 Zvolený
Marcela Viňanská SIEŤ Tibava 12 3,64 Nezvolený
Andrej Macár SIEŤ Trhovište 264 33,17 Nezvolený
Ján Badida SIEŤ Trnava pri Laborci 79 24,84 Nezvolený
Jarmila Vaľovská SIEŤ, KDH Tušická Nová Ves 164 52,40 Zvolený
Ľudovít Révész SIEŤ Veľké Slemence 30 9,80 Nezvolený
Rastislav Josipčuk SIEŤ Vinné 29 3,52 Nezvolený
Zoltán Kark SIEŤ Vojany 169 38,15 Nezvolený
Radoslav Hirák SIEŤ Vojnatina 62 38,51 Nezvolený
Jana Humeníková SIEŤ Voľa 8 5,97 Nezvolený
Gabriel Streňo SIEŤ Vyšná Rybnica 41 17,23 Nezvolený
Ján Knežo SIEŤ Závadka 9 3,50 Nezvolený
Patrik Dzurjovčin SIEŤ Zbudza 56 17,39 Nezvolený
Milan Ondo SIEŤ Zemplínska Široká 69 16,91 Nezvolený
Tomáš Pastír SIEŤ Žbince 150 44,64 Nezvolený
Ivan Murza SIEŤ Gemerská Poloma 57 5,57 Nezvolený
Branislav Kuzma SIEŤ Gočovo 22 9,73 Nezvolený
Ľuboslav Lukáč SIEŤ Koceľovce 27 18,24 Nezvolený
Viliam Koltáš SIEŤ Rakovnica 27 6,65 Nezvolený
Ľuboš Gál SIEŤ Vlachovo 155 30,75 Nezvolený
Elena Šarišská SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 148 78,31 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Gelnica 489 18,21 Nezvolený
Roman Hrušovský SIEŤ Harichovce 380 43,23 Zvolený
František Lipták SIEŤ Hnilčík 3 1,14 Nezvolený
Imrich Body SIEŤ Hrabušice 64 6,04 Nezvolený
Milan Kollárik SIEŤ Hrišovce 56 32,75 Nezvolený
Anna Frankovičová SIEŤ Iliašovce 185 38,95 Nezvolený
Štefan Kováč SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Kluknava 528 62,93 Zvolený
Anton Bašniar SIEŤ, SMER-SD Kojšov 240 100,00 Zvolený
Jitka Puhallová SDKÚ-DS, SIEŤ Kolinovce 74 25,87 Nezvolený
Jozef Toporcer SIEŤ Letanovce 0 0,00 Nezvolený
Igor Petrik SIEŤ, SMER-SD Margecany 700 73,38 Zvolený
Gregor Mikolaj SIEŤ Markušovce 153 11,08 Nezvolený
Ambróz Franko SIEŤ Matejovce nad Hornádom 64 20,58 Nezvolený
Ladislav Strompf SIEŤ Mníšek nad Hnilcom 65 7,70 Nezvolený
Jana Pronská SIEŤ Nálepkovo 176 14,57 Nezvolený
Miroslav Kuchta SaS, SIEŤ, KDH Prakovce 46 3,70 Nezvolený
Ľubomír Kendra SIEŤ Richnava 67 6,91 Nezvolený
Michal Kuvik SIEŤ Smižany 207 7,36 Nezvolený
Marián Pohly SIEŤ Smolnícka Huta 145 53,11 Zvolený
Radoslav Dlugoš SIEŤ Smolník 306 51,60 Zvolený
Stanislav Kavulič SIEŤ Spišský Hrušov 78 11,85 Nezvolený
Vladimír Končík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Švedlár 475 47,45 Zvolený
Ján Novák KDH, SIEŤ Žehra 5 0,83 Nezvolený
Atila Bohács SIEŤ Boľ 158 35,75 Zvolený
Štefan Kavčák SIEŤ, SDKÚ-DS Borša 27 3,77 Nezvolený
Štefan Kačurák SIEŤ Cejkov 149 22,01 Nezvolený
Ján Vincenčík SIEŤ Hriadky 124 43,97 Nezvolený
Emília Tóthová SIEŤ Kazimír 30 7,11 Nezvolený
Karol Pataky SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1565 53,49 Zvolený
Martin Vincej SIEŤ Kuzmice 184 23,20 Nezvolený
Marek Andráš SIEŤ, KDH Plechotice 213 52,33 Zvolený
Peter Popadič SIEŤ Stanča 27 12,50 Nezvolený
Martin Galgoczy SIEŤ Veľké Ozorovce 150 46,15 Nezvolený
Róbert Engel SIEŤ Zemplínska Nová Ves 76 16,27 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Buocik SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 6944 Zvolený
Iveta Plšeková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 5685 Zvolený
Oliver Kríž SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4530 Zvolený
Juraj Káčer SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4110 Zvolený
Peter Pilinský SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4088 Zvolený
Lucia Štasselová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4068 Zvolený
Pavol Bulla SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 3059 Zvolený
Rastislav Žitný SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 2555 Zvolený
Milan Jambor SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1975 Zvolený
Izabella Jégh SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1710 Zvolený
Milan Černý SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1640 Zvolený
Radovan Jenčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 854 Zvolený
Jozef Uhler SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 745 Zvolený
Gabriela Ferenčáková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 351 Zvolený
Elena Cenká KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 397 Zvolený
Igor Prieložný KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 290 Zvolený
Peter Distler KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 283 Zvolený
Štefan Kilársky KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 276 Zvolený
Jana Ďuriačová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1329 Zvolený
Peter Krug MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1245 Zvolený
Beata Janatová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1163 Zvolený
Denis Ružovič MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1065 Zvolený
Jozef Tittel MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1036 Zvolený
Róbert Bardač MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1018 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Júlia Ondrišová SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 969 Zvolený
Lukáš Baňacký SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 836 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Michal Vičan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1497 Zvolený
Michal Radosa SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1491 Zvolený
Tomáš Mikus SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Peter Cmorej SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1464 Zvolený
Ján Bučan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1383 Zvolený
Ľubica Škorvaneková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1363 Zvolený
Martin Jóna SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1333 Zvolený
Oliver Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1301 Zvolený
Ľuboš Kačírek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1291 Zvolený
Vladislav Chaloupka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1287 Zvolený
Juraj Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1199 Zvolený
Alica Hájková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1142 Zvolený
Michal Fiala SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1105 Zvolený
Ján Karman SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1046 Zvolený
Gabriel Gaži SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1000 Zvolený
Alexandra Petrisková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 988 Zvolený
Oľga Adamčiaková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 967 Zvolený
Ivan Uhlár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 931 Zvolený
Lucia Štrauchová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 875 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Rastislav Žitný SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 2056 Zvolený
Miloš Máťuš SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1798 Zvolený
Miloslav Jošt SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1347 Zvolený
Róbert Pajdlhauser SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1303 Zvolený
Mário Khandl SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1115 Zvolený
Peter Pálka SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 451 Zvolený
Lucia Tuleková He... SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 698 Zvolený
Juraj Glazer-Opitz SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 613 Zvolený
Róbert Kalmár SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 569 Zvolený
Mária Barancová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 1051 Zvolený
Tatiana Tomášková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 934 Zvolený
Igor Adamec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 923 Zvolený
Martin Vojtašovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 898 Zvolený
Lucia Štasselová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 891 Zvolený
Anna Reinerová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 740 Zvolený
Martin Ferák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 660 Zvolený
Marián Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 655 Zvolený
Petra Palenčárová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 649 Zvolený
Vladimír Sloboda SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Martin Lazík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 521 Zvolený
Attila Horváth SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 490 Zvolený
Viera Satinská SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 823 Zvolený
Soňa Párnická SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 752 Zvolený
Ivan Bútora SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 662 Zvolený
Matej Vagač SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 644 Zvolený
Barbora Oráčová SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 632 Zvolený
Martin Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 599 Zvolený
Ondrej Dostál SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 553 Zvolený
Marián Zeman SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 970 Zvolený
Marek Grebeči SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 886 Zvolený
Katarína Pokrivčá... SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 862 Zvolený
Róbert Vajda SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 828 Zvolený
Martin Oťapka SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 732 Zvolený
Michal Vlček SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 662 Zvolený
Martin Demo SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 647 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Martin Besedič MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 861 Zvolený
Dagmar Cingelová MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 750 Zvolený
Miloslav Sajan MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 682 Zvolený
Ján Janata MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 581 Zvolený
Miloš Fatyka MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 565 Zvolený
Elena Bukovská SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 394 Zvolený
Marek Fajkoš SIEŤ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Gajary 379 Zvolený
Juraj Blusk NOVA, SIEŤ, SaS Kostolište 186 Zvolený
Martin Macejka SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA Malacky 276 Zvolený
Roman Neumahr SIEŤ Marianka 352 Zvolený
Mojmír Šteffek SIEŤ Plavecké Podhradie 187 Zvolený
Peter Novisedlák , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 244 Zvolený
Marek Lacka , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 228 Zvolený
Štefan Haulík , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 192 Zvolený
Denisa Klačmanová , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 189 Zvolený
Martin Smeja , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 160 Zvolený
Anton Hrica , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 124 Zvolený
Ľubomír Bugala , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 107 Zvolený
Jozef Maslín SaS, NOVA, SIEŤ, SDKÚ-DS Veľké Leváre 373 Zvolený
Andrej Bajtek SDKÚ-DS, SIEŤ, SaS, NOVA Záhorská Ves 370 Zvolený
Martin Stránsky SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 657 Zvolený
Matúš Parajka SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 640 Zvolený
Jaromír Augustinič SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 626 Zvolený
Branislav Bartoš SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 579 Zvolený
Peter Červenka SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 565 Zvolený
Ondrej Somorovský SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 524 Zvolený
Františka Šarmírová SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 506 Zvolený
Terézia Holecová SIEŤ, SNS, SMER-SD Šenkvice 506 Zvolený
Martin Ulrich SIEŤ, SMER-SD Viničné 492 Zvolený
Michal Buček SIEŤ, SMER-SD Viničné 451 Zvolený
Martin Horváth SIEŤ, SMER-SD Viničné 367 Zvolený
Cyril Pažitný SIEŤ, SMER-SD Viničné 366 Zvolený
Ingrid Slaninková SIEŤ, SMER-SD Viničné 350 Zvolený
Jozef Farkaš SIEŤ, KDH Blatné 413 Zvolený
Monika Korenčiová SIEŤ, KDH Blatné 381 Zvolený
Martin Tomčala SIEŤ, KDH Blatné 352 Zvolený
Paula Nováková SIEŤ, KDH Blatné 346 Zvolený
Ernest Németh ml. SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 427 Zvolený
Martin Vozár SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 414 Zvolený
František Stareček SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 360 Zvolený
Martina Múčková SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 677 Zvolený
Daniela Keblešová SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 614 Zvolený
Peter Borovský SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 570 Zvolený
Pavel Ščasný SIEŤ, KDH Igram 118 Zvolený
Jaroslav Šulák SIEŤ, KDH Igram 104 Zvolený
Martina Jarábková SIEŤ, KDH Igram 101 Zvolený
Vít Hinca SIEŤ, KDH Igram 100 Zvolený
Daniela Borovská SIEŤ, KDH Igram 95 Zvolený
Helena Jarábková SIEŤ, KDH Igram 93 Zvolený
Andrej Šarmír SIEŤ, KDH Igram 79 Zvolený
Viktória Gavaldová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 756 Zvolený
Ivan Zibala NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 707 Zvolený
Oľga Zibalová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 634 Zvolený
Jozef Žatecký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 259 Zvolený
Katarína Gergelová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 226 Zvolený
Katarína Smiešková SIEŤ, KDH Kráľová pri Senci 281 Zvolený
Edit Valacsai SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 689 Zvolený
Imrich Lieskovský SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 571 Zvolený
Štefan Szabó SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 517 Zvolený
Jozef Dúcz SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 490 Zvolený
Jozef Szigl SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 436 Zvolený
Gabriel Kenderessy SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 402 Zvolený
Jozef Jaško SIEŤ Nová Dedinka 356 Zvolený
Gyula Bárdos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 858 Zvolený
Gabriella Németh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 769 Zvolený
Mikuláš Bertok SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 693 Zvolený
Rudolf Galambos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 669 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 664 Zvolený
Zuzana Pipová Pha... SIEŤ Kvetoslavov 226 Zvolený
Ivan Seňan SIEŤ Veľká Paka 232 Zvolený
Milan Žilinský SIEŤ Veľká Paka 227 Zvolený
Ivan Seňan SIEŤ Veľká Paka 224 Zvolený
Štefan Szelle SIEŤ Veľká Paka 216 Zvolený
Ladislav Kalina SIEŤ Veľká Paka 206 Zvolený
Tomáš Karmažín SIEŤ Sereď 336 Zvolený
Katarína Plocháňová SIEŤ Šoporňa 547 Zvolený
Marian Ferenc SIEŤ Šoporňa 522 Zvolený
Roman Benedikovič SIEŤ Nižná 176 Zvolený
Jozef Ferech SIEŤ Nižná 166 Zvolený
Juraj Klimeš SIEŤ Koválov 124 Zvolený
Tomáš Valla SIEŤ Kúty 486 Zvolený
Stanislav Petráš SIEŤ Dolná Krupá 558 Zvolený
Mária Margolienová SIEŤ Ruskovce 133 Zvolený
Eduard Kyselica SIEŤ Ruskovce 130 Zvolený
Martin Čertek SIEŤ Uhrovec 338 Zvolený
Pavol Sekáč SIEŤ Vysočany 51 Zvolený
Jana Chovancová SIEŤ Dolné Srnie 239 Zvolený
Juraj Kazda SIEŤ Nové Mesto nad Váhom 338 Zvolený
Alena Michalíková SIEŤ Kostolec 50 Zvolený
Mária Dúbravková SIEŤ Kostolec 48 Zvolený
Ľubica Michalíková SIEŤ Kostolec 46 Zvolený
Miroslav Hajský SIEŤ Mestečko 110 Zvolený
Peter Tarožík SIEŤ Papradno 260 Zvolený
Ivan Macháč SIEŤ Papradno 254 Zvolený
Peter Žilinčík SIEŤ Papradno 254 Zvolený
Rudolf Karas SIEŤ Považská Bystrica 521 Zvolený
Roman Jaroš SIEŤ Považská Bystrica 506 Zvolený
Alfréd Hrenák SIEŤ Slopná 134 Zvolený
Tibor Školna SIEŤ, SMER-SD Bystričany 317 Zvolený
Marián Valter SIEŤ, SMER-SD Bystričany 302 Zvolený
Marek Bartoš SIEŤ, SMER-SD Bystričany 291 Zvolený
Ján Pastierik SIEŤ, SMER-SD Bystričany 269 Zvolený
Marek Dobiš SIEŤ, SMER-SD Bystričany 266 Zvolený
Róbert Hurár SIEŤ Čavoj 116 Zvolený
Zdenka Gamanová SIEŤ Diviaky nad Nitricou 312 Zvolený
Marek Vajda SIEŤ Diviaky nad Nitricou 259 Zvolený
Ľuboš Belanec Ing. SIEŤ Dlžín 96 Zvolený
Kvetoslava Šimorová SIEŤ Dolné Vestenice 735 Zvolený
Alžbeta Beníková SIEŤ Dolné Vestenice 611 Zvolený
Jozef Vrecko SIEŤ Dolné Vestenice 465 Zvolený
Ladislav Reisel SIEŤ Dolné Vestenice 431 Zvolený
Irena Reiselová SIEŤ Dolné Vestenice 430 Zvolený
Jana Valterová SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 246 Zvolený
Jolana Radošinska SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 246 Zvolený
Marta Bezdeková SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 224 Zvolený
Ivan Paldauf SIEŤ Horné Vestenice 214 Zvolený
Katarína Lenártová SIEŤ Horné Vestenice 201 Zvolený
Jozef Martiška SIEŤ Horné Vestenice 152 Zvolený
Roman Beniak SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 541 Zvolený
Zuzana Beniaková SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 477 Zvolený
Alexandra Szabová SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 463 Zvolený
Ľudovít Košík SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 436 Zvolený
Juraj Polakovič SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 392 Zvolený
Waltraud Pavličková SIEŤ Kľačno 242 Zvolený
Alena Benešová SIEŤ Kľačno 221 Zvolený
Jozef Vrábeľ SIEŤ Kľačno 209 Zvolený
Roman Šandor SIEŤ Kocurany 159 Zvolený
Peter Ďureje SIEŤ Kocurany 148 Zvolený
Branislav Pepich MOST - HÍD, SIEŤ, NOVA, OKS, SDKÚ-DS Kolačno 210 Zvolený
Jana Vančová SIEŤ, KDH Malé Uherce 200 Zvolený
Peter Bučko SIEŤ, KDH Malé Uherce 198 Zvolený
Peter Pivarči SIEŤ, KDH Malé Uherce 179 Zvolený
Pavel Áč SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 498 Zvolený
Peter Kubíček SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 456 Zvolený
Juraj Daňo SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 412 Zvolený
Marek Oller SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 405 Zvolený
Róbert Kremel SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 387 Zvolený
Ľudevít Matušík SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 375 Zvolený
Zdenka Žillová SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 371 Zvolený
Ján Štálnik SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 366 Zvolený
Milan Kútny SIEŤ Nitrianske Rudno 454 Zvolený
Ľuboš Hronec SIEŤ Nitrianske Rudno 383 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Dobroslava Grossová SIEŤ Poluvsie 164 Zvolený
Ľuboš Maxina SIEŤ Prievidza 1437 Zvolený
Jaroslav Cigaňák SIEŤ Prievidza 970 Zvolený
Soňa Babiaková SIEŤ Prievidza 957 Zvolený
Július Urík SIEŤ Prievidza 907 Zvolený
Vladimír Petráš SIEŤ Prievidza 892 Zvolený
Zuzana Vrecková SIEŤ Prievidza 863 Zvolený
Peter Krško SIEŤ Prievidza 854 Zvolený
Jozef Polerecký SIEŤ Prievidza 824 Zvolený
Helena Dadíková SIEŤ Prievidza 804 Zvolený
Ľuboš Jelačič SIEŤ Prievidza 787 Zvolený
Branislav Bucák SIEŤ Prievidza 759 Zvolený
Katarína Vráblová SIEŤ Prievidza 657 Zvolený
Dušan Magdin SIEŤ Prievidza 652 Zvolený
Katarína Čičmancová SIEŤ Prievidza 183 Zvolený
Andrea Budinská SIEŤ Seč 125 Zvolený
Pavel Krcho SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 149 Zvolený
Eva Velšicová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 116 Zvolený
Peter Gardian SIEŤ Bobot 142 Zvolený
Ondrej Huraj SIEŤ Kostolná - Záriečie 255 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Katarína Martinková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 917 Zvolený
Pavol Sirotný SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 876 Zvolený
Dagmar Ďatková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 830 Zvolený
Tatiana Draková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 786 Zvolený
Katarína Holá SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 783 Zvolený
Miloš Lutka SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 763 Zvolený
Roman Krištof SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 757 Zvolený
Marián Takáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 743 Zvolený
Peter Ďurina SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 719 Zvolený
Peter Závodský SIEŤ Hurbanovo 870 Zvolený
Anton Bielik SIEŤ Čaka 138 Zvolený
Vladimír Zboroň SIEŤ Hronské Kosihy 213 Zvolený
Jaroslav Kuruc SIEŤ Hronské Kosihy 198 Zvolený
Beňadik Zummer SIEŤ Kalná nad Hronom 341 Zvolený
Janette Kúdeľová SIEŤ Kalná nad Hronom 302 Zvolený
Ondrej Szilvás SIEŤ Kalná nad Hronom 290 Zvolený
Roman Lacek SIEŤ Kalná nad Hronom 274 Zvolený
Zuzana Poláčiková SIEŤ Kozárovce 493 Zvolený
Oľga Kozlíková SIEŤ Krškany 143 Zvolený
Ing. Roman Karaffa SIEŤ Levice 996 Zvolený
Mgr. Ervín Szalma SIEŤ Levice 930 Zvolený
PaedDr. Igor Éder SIEŤ Levice 730 Zvolený
Michal Kupči SIEŤ Tlmače 464 Zvolený
Adriana Tarišková KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 234 Zvolený
Jaroslav Kamodi KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 228 Zvolený
Alena Konczová Se... KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 225 Zvolený
Branislav Kinčok KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 212 Zvolený
Štefan Pecho SIEŤ Beladice 247 Zvolený
Peter Németh SIEŤ Čeľadice 186 Zvolený
František Šranko SIEŤ Klasov 279 Zvolený
Pavol Sonlajtner SIEŤ Klasov 199 Zvolený
Ján Greššo SIEŤ Nitra 839 Zvolený
Dominika Tekeliová SIEŤ Nitra 838 Zvolený
Ľuboš Török SIEŤ Nitra 591 Zvolený
Štefan Ailer SIEŤ Nitrianske Hrnčiarovce 383 Zvolený
Jozef Hamar SIEŤ Nová Ves nad Žitavou 249 Zvolený
Milan Pleško SIEŤ Nové Sady 197 Zvolený
Ján Valkovič SIEŤ Tekovské Nemce 239 Zvolený
Miroslav Vince SIEŤ Jatov 179 Zvolený
Július Jahnátek SIEŤ Komjatice 470 Zvolený
Martin Starzyk SIEŤ Nové Zámky 659 Zvolený
Monika Jankechová SIEŤ Palárikovo 760 Zvolený
Karol Németh SIEŤ Šurany 808 Zvolený
Gizela Kevélyová SIEŤ Veľký Kýr 551 Zvolený
Eugen Klosterman SIEŤ Biskupová 68 Zvolený
Milan Cabaj SIEŤ Kuzmice 173 Zvolený
Lukáš Beneš SIEŤ Nemčice 257 Zvolený
Ladislav Balej SIEŤ Oponice 148 Zvolený
Lýdia Marková SIEŤ Prašice 265 Zvolený
Pavol Dedič SIEŤ Klokočov 242 Zvolený
Jozef Pavlík SIEŤ Makov 447 Zvolený
Jozef Čenecký SIEŤ Svrčinovec 299 Zvolený
Štefan Kompánek SIEŤ Turzovka 133 Zvolený
Bohuslav Krasula SIEŤ Vysoká nad Kysucou 119 Zvolený
Ľubomír Kubla SIEŤ Zborov nad Bystricou 567 Zvolený
Michal Kožienka SIEŤ Dlhá nad Oravou 221 Zvolený
Jozef Hubčík SIEŤ Dlhá nad Oravou 181 Zvolený
Ján Prílepok SIEŤ Dolný Kubín 652 Zvolený
Michaela Šuvadová SIEŤ Dolný Kubín 485 Zvolený
Peter Jonák SIEŤ Dolný Kubín 454 Zvolený
Peter Štefka SDKÚ-DS, SIEŤ Chlebnice 317 Zvolený
Martina Čabajová SDKÚ-DS, SIEŤ Chlebnice 279 Zvolený
Slávka Ďurišová SIEŤ Istebné 215 Zvolený
Milan Zápotočný SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 67 Zvolený
Michal Osadský SIEŤ, SDKÚ-DS Pokryváč 59 Zvolený
Tomáš Suroviak SDKÚ-DS, SIEŤ Pribiš 109 Zvolený
Milan Smoleň SIEŤ Pucov 157 Zvolený
Miloš Tomaga SIEŤ Pucov 141 Zvolený
Ladislav Tomáň SIEŤ Sedliacka Dubová 140 Zvolený
Vladimír Drengubiak SIEŤ Vyšný Kubín 191 Zvolený
Marek Bilek SIEŤ Zázrivá 224 Zvolený
Milan Mikuš SIEŤ, SDKÚ-DS Žaškov 351 Zvolený
Anna Majstráková SIEŤ Liptovská Kokava 161 Zvolený
Katarína Kraliková SIEŤ Liptovské Beharovce 21 Zvolený
Peter Jurčo SIEŤ Liptovský Trnovec 151 Zvolený
Michal Schléger SIEŤ Vavrišovo 209 Zvolený
Vladimír Švec SIEŤ Vavrišovo 191 Zvolený
Eva Doležalová SIEŤ Vavrišovo 160 Zvolený
Božena Herichová SIEŤ Vyšná Boca 49 Zvolený
Ján Šebo SIEŤ Vyšná Boca 42 Zvolený
Zdenko Šalaga SIEŤ Dražkovce 288 Zvolený
Vladimír Pleško SIEŤ Dražkovce 265 Zvolený
Dušan Košarišťan SIEŤ Kaľamenová 25 Zvolený
Andrej Cingel SIEŤ Košťany nad Turcom 303 Zvolený
Milan Bartoš SIEŤ Ležiachov 60 Zvolený
Martin Dávidík SIEŤ Ležiachov 59 Zvolený
Imrich Žigo SIEŤ Martin 1708 Zvolený
Martin Hudec SIEŤ Martin 978 Zvolený
Marcel Maťovčík SIEŤ Martin 756 Zvolený
Bohdan Hroboň SIEŤ Martin 542 Zvolený
Tibor Adamko SIEŤ Martin 454 Zvolený
Peter Suchý SIEŤ Necpaly 229 Zvolený
Monika Tomková SIEŤ Podhradie 237 Zvolený
Alžbeta Šupenová SIEŤ Sklabiňa 181 Zvolený
Blanka Babinská SIEŤ Babín 265 Zvolený
Jaroslav Pepucha SIEŤ Beňadovo 228 Zvolený
Vladislav Páterek SIEŤ Beňadovo 171 Zvolený
Pavol Motýľ SIEŤ Beňadovo 147 Zvolený
Jaroslav Kubaľák SIEŤ Beňadovo 142 Zvolený
Peter Ujmiak SIEŤ Brezovica 249 Zvolený
Milan Gasper SIEŤ Brezovica 198 Zvolený
Ľuboš Jancek SIEŤ Hruštín 323 Zvolený
Zdenka Triebeľová SIEŤ Klin 471 Zvolený
Igor Janckulík SIEŤ Krušetnica 449 Zvolený
Milan Volf SIEŤ Liesek 417 Zvolený
Marián Čiernik SIEŤ Námestovo 755 Zvolený
Martin Jankuliak SIEŤ Námestovo 638 Zvolený
Martin Podstavek SIEŤ Oravská Lesná 474 Zvolený
Milan Labudiak SIEŤ Oravská Polhora 466 Zvolený
Juraj Ligoš SIEŤ Oravské Veselé 707 Zvolený
Ľubomír Bublák SIEŤ Rabčice 287 Zvolený
Vladimír Bielak SIEŤ Sihelné 224 Zvolený
Tatiana Trojanová SIEŤ Suchá Hora 284 Zvolený
Lenka Kristofčáková SIEŤ Trstená 240 Zvolený
Ivan Plevík SIEŤ Tvrdošín 210 Zvolený
Daniel Bôžek SIEŤ Vitanová 275 Zvolený
Jozef Gerčák SIEŤ Vitanová 224 Zvolený
Martin Ťapaj SIEŤ Vitanová 194 Zvolený
Karol Glejtek SIEŤ Zákamenné 199 Zvolený
Martin Šturek SIEŤ Zubrohlava 508 Zvolený
Elena Gereková SIEŤ Zubrohlava 363 Zvolený
Silvia Čajková SIEŤ Zubrohlava 354 Zvolený
Tibor Rentka SIEŤ Zubrohlava 323 Zvolený
Milan Protuš SIEŤ Bešeňová 181 Zvolený
Igor Nemec SIEŤ Bešeňová 132 Zvolený
Marek Bystričan SIEŤ Liptovská Lúžna 190 Zvolený
Peter Veselovský SIEŤ Liptovská Lúžna 154 Zvolený
Miroslava Stašová SIEŤ Liptovská Lúžna 140 Zvolený
Vojtech Macko SIEŤ Ružomberok 413 Zvolený
Ivan Rončák SIEŤ Ružomberok 269 Zvolený
Juraj Kurňavka SIEŤ Ružomberok 249 Zvolený
Bohuš Gaňa SIEŤ Bitarová 145 Zvolený
Pavol Špánik SIEŤ Brezany 189 Zvolený
Renáta Zuščáková SIEŤ Brezany 147 Zvolený
Juraj Belan SIEŤ Brezany 121 Zvolený
Jozef Mikurda SIEŤ Divinka 144 Zvolený
Róbert Holeša SIEŤ Divinka 99 Zvolený
Tibor Gajdošík SIEŤ Dlhé Pole 372 Zvolený
Tomáš Ligas SIEŤ Fačkov 188 Zvolený
Lukáš Baroš SIEŤ Fačkov 183 Zvolený
Peter Trajčík SIEŤ Horný Hričov 213 Zvolený
Rudolf Dávidík SIEŤ Konská 257 Zvolený
Ján Bielka SIEŤ Krasňany 353 Zvolený
Slavomír Rusnák SIEŤ Krasňany 207 Zvolený
Jozef Psota SIEŤ Kysucký Lieskovec 560 Zvolený
Jozef Kurucár SIEŤ Kysucký Lieskovec 543 Zvolený
Daša Hunčíková SIEŤ Kysucký Lieskovec 401 Zvolený
Jaromír Brezáni SIEŤ Lietava 208 Zvolený
Petra Melišíková SIEŤ Lietava 174 Zvolený
František Šmehýl SIEŤ Lietavská Svinná - Babkov 207 Zvolený
Roman Zajaček SIEŤ Mojš 234 Zvolený
Katarína Chovanová SIEŤ Mojš 194 Zvolený
Ivan Kocúr SIEŤ Radoľa 474 Zvolený
Emília Meriačová SIEŤ Radoľa 396 Zvolený
Viera Andelová SIEŤ Radoľa 294 Zvolený
Ladislav Válka SIEŤ Rajecké Teplice 211 Zvolený
Stanislav Majerčík SIEŤ Rajecké Teplice 175 Zvolený
Miroslav Čanecký SIEŤ Stránske 358 Zvolený
Tibor Papšo SIEŤ Šuja 95 Zvolený
Miroslav Šupolík SIEŤ Teplička nad Váhom 607 Zvolený
Martin Barčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1541 Zvolený
Ľudmila Chodelková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1376 Zvolený
Jozef Badžgoň SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1136 Zvolený
Martin Kapitulík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 971 Zvolený
Peter Durmis SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 957 Zvolený
Jozef Juriš SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 791 Zvolený
Jaroslav Paľa SIEŤ Horná Mičiná 148 Zvolený
Daniel Hlinka Ing. SIEŤ, DS, SDKÚ-DS Selce 364 Zvolený
Daniel Baláž SIEŤ, SDKÚ-DS Slovenská Ľupča 393 Zvolený
Zuzana Sitárová SIEŤ Vlkanová 172 Zvolený
Juraj Škôlka SIEŤ Beňuš 210 Zvolený
Martin Gonda SIEŤ Beňuš 188 Zvolený
Anna Kánová SIEŤ Beňuš 187 Zvolený
Ján Bačkovský SIEŤ Beňuš 184 Zvolený
Kamil Košík SIEŤ Beňuš 179 Zvolený
Jozef Srnka SIEŤ Braväcovo 145 Zvolený
Peter Murgaš SIEŤ Braväcovo 145 Zvolený
Ján Králik SIEŤ Brezno 811 Zvolený
Ivan Barbierik SIEŤ Horná Lehota 115 Zvolený
Anna Pravotiaková SIEŤ Pohorelá 386 Zvolený
Alžbeta Birková SIEŤ Šumiac 260 Zvolený
Eva Pepichová SIEŤ Valaská 194 Zvolený
Mária Pacerová SIEŤ Valaská 171 Zvolený
Ján Bartošík SIEŤ Závadka nad Hronom 244 Zvolený
Anna Gregušová SIEŤ Závadka nad Hronom 212 Zvolený
Alexander Udvardy SIEŤ Halič 341 Zvolený
Daniel Pauko SIEŤ Mládzovo 37 Zvolený
Lenka Kulichová SIEŤ Podrečany 179 Zvolený
Martina Stanová T... SIEŤ Poltár 770 Zvolený
Pavel Jánošík SIEŤ Poltár 569 Zvolený
Zdeněk Pitliak SIEŤ Poltár 43 Zvolený
Milan Mizera Ing. SIEŤ Stará Halič 117 Zvolený
Dušan Fekiač SIEŤ Belín 61 Zvolený
Miroslav Loub SIEŤ Gortva 76 Zvolený
Mikuláš Jamnicky SIEŤ Hodejov 214 Zvolený
Ladislav Kökény SIEŤ Hostice 146 Zvolený
Sándor Zsíros SIEŤ Hostice 130 Zvolený
Elena Kubaliaková SIEŤ Hrachovo 219 Zvolený
Karol Szabo SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 410 Zvolený
Viera Bardoňová SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 351 Zvolený
Emília Simanová SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 351 Zvolený
Ivan Pašiak SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 347 Zvolený
Ján Klimon SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 328 Zvolený
Michal Kolodziejský SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 326 Zvolený
Ladislav Koto SDKÚ-DS, SIEŤ Jelšava 301 Zvolený
Gabriel Fülöp SIEŤ Rimavské Janovce 210 Zvolený
Peter Šegľa SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 223 Zvolený
Stanislava Kubišová SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 151 Zvolený
Miroslav Matúška SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 62 Zvolený
Miroslav Hudec SIEŤ Dolné Strháre 53 Zvolený
Dušan Lukaj SIEŤ Dolné Strháre 33 Zvolený
Ján Bazovský SIEŤ Dolné Strháre 32 Zvolený
Mária Danielová SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 54 Zvolený
Vojtech Repiský SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 47 Zvolený
Martin Fajčík SIEŤ Horné Strháre 45 Zvolený
Oľga Sončeková SIEŤ Ľuboriečka 41 Zvolený
Otto Borik SIEŤ Malé Zlievce 53 Zvolený
Eva Gálová Kozmová SIEŤ Muľa 79 Zvolený
Helena Rakotová SIEŤ Muľa 68 Zvolený
Ladislav Balog SIEŤ Muľa 58 Zvolený
Ján Debnár SIEŤ Pravica 41 Zvolený
Štefan Koreň SIEŤ Pravica 40 Zvolený
Marek Marčok SIEŤ Pravica 23 Zvolený
Iveta Ruszóová SIEŤ Pravica 19 Zvolený
Mária Macková SIEŤ Príbelce 146 Zvolený
Iveta Tuhárska SIEŤ Sklabiná 141 Zvolený
Dana Suchárová SIEŤ Sucháň 50 Zvolený
Igor Boreš SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 260 Zvolený
Vladimír Lukáč SIEŤ, SDKÚ-DS Veľký Krtíš 243 Zvolený
Mária Rechová SIEŤ Želovce 215 Zvolený
Roman Vrťo SIEŤ, SaS Detva 558 Zvolený
Slavomír Šurina SIEŤ Horný Tisovník 59 Zvolený
Mariana Škorvagová SIEŤ Horný Tisovník 48 Zvolený
Martin Dubníček SIEŤ Veľká Lúka 104 Zvolený
Katarína Lajčiaková SIEŤ Dolná Trnávka 125 Zvolený
Viera Vaská SIEŤ Kremnica 245 Zvolený
Ján Chalmovský SIEŤ Pitelová 131 Zvolený
Andrej Hudák SIEŤ Bardejov 349 Zvolený
Jozef Lukáč SIEŤ Brezovka 52 Zvolený
Marián Basa SIEŤ Brezovka 51 Zvolený
Jozef Babjak SIEŤ Brezovka 48 Zvolený
Lucia Basová SIEŤ Brezovka 47 Zvolený
Jozef Kvokačka SIEŤ Janovce 61 Zvolený
Ing.Ján Cebuľák SIEŤ Kobyly 164 Zvolený
Ing.Marián Zlacký SIEŤ Kobyly 142 Zvolený
Helena Haleková SIEŤ Lascov 119 Zvolený
Anna Smetanková SIEŤ Lascov 107 Zvolený
Vlastimil Gamec SIEŤ Lascov 102 Zvolený
Vladimír Kosár SIEŤ Mikulášová 28 Zvolený
Jozef Dzubák SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 99 Zvolený
Milan Lišivka SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 98 Zvolený
Jana Balaščáková SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 90 Zvolený
Peter Kohút SIEŤ, SDKÚ-DS Nižný Tvarožec 85 Zvolený
František Kubina SIEŤ Osikov 200 Zvolený
Vladimír Maník SIEŤ Osikov 157 Zvolený
Jerguš Miko SIEŤ Petrová 145 Zvolený
Miloš Šivák SIEŤ Petrová 124 Zvolený
Martin Kováč SIEŤ Petrová 122 Zvolený
Miroslav Sivák SIEŤ Petrová 121 Zvolený
Miloš Sivák SIEŤ Petrová 112 Zvolený
Miloš Billý SIEŤ Petrová 109 Zvolený
Peter Demo SIEŤ Raslavice 374 Zvolený
Gabriela Gabužďová SIEŤ Raslavice 341 Zvolený
Jozef Jarina SIEŤ Raslavice 339 Zvolený
Juraj Jurčišin SIEŤ Rešov 81 Zvolený
Bedřich Velička SIEŤ Smilno 190 Zvolený
Marek Kravčík SIEŤ Smilno 177 Zvolený
Ján Billý SIEŤ Stuľany 107 Zvolený
Peter Haník SIEŤ Šarišské Čierne 92 Zvolený
Jozef Veselý SIEŤ Tarnov 95 Zvolený
Zdenko Maník SIEŤ Tročany 100 Zvolený
Emília Matiašová SIEŤ Tročany 91 Zvolený
Stanislav Kvokačka SIEŤ Vaniškovce 116 Zvolený
Jaroslav Kvokačka SIEŤ Vaniškovce 74 Zvolený
Zdenko Fabini SIEŤ Brestov 146 Zvolený
Oľga Halaburková SIEŤ Čukalovce 62 Zvolený
Martina Kačmarová SIEŤ Hankovce 154 Zvolený
Jozef Kačmár SIEŤ Hankovce 140 Zvolený
Štefan Dančo SIEŤ Hrubov 125 Zvolený
Jozef Babják SDKÚ-DS, SIEŤ Humenné 1084 Zvolený
Jana Lengerová SIEŤ Jasenov 245 Zvolený
Jaroslav Kovaľ SIEŤ Jasenov 236 Zvolený
Marek Lopata SIEŤ Kalinov 88 Zvolený
Vladimír Sičák SIEŤ Kalinov 64 Zvolený
Mária Arvaiová SIEŤ Kochanovce 208 Zvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ Kochanovce 158 Zvolený
Patrik Hudák SIEŤ Ľubiša 267 Zvolený
Judita Daňová SIEŤ Medzilaborce 478 Zvolený
Ľubomír Ondrášik SIEŤ Medzilaborce 412 Zvolený
Vladimír Tarča SIEŤ Medzilaborce 335 Zvolený
Michal Pajkoš SIEŤ Medzilaborce 277 Zvolený
Alexander Černega SIEŤ Medzilaborce 103 Zvolený
Jozef Porvažnik SIEŤ Modra nad Cirochou 301 Zvolený
Jozef Sopkanič SIEŤ Modra nad Cirochou 212 Zvolený
Miroslav Fedoráš SIEŤ Nová Sedlica 86 Zvolený
Vladimír Kostovaľ SIEŤ Nová Sedlica 74 Zvolený
Pavol Šebák SIEŤ Nová Sedlica 64 Zvolený
Vladimíra Janitorová SIEŤ Rovné 124 Zvolený
Vlastimil Cap SIEŤ Runina 25 Zvolený
Erik Cap SIEŤ Snina 829 Zvolený
Lenka Jalčaková SIEŤ Sopkovce 37 Zvolený
Ladislav Libák SIEŤ Strihovce 45 Zvolený
Michal Hric SIEŤ Topoľovka 148 Zvolený
Vasiľ Šulič SIEŤ Ulič 135 Zvolený
Marek Chochrun SIEŤ Ulič 108 Zvolený
Dana Andrešková SIEŤ Uličské Krivé 42 Zvolený
Iveta Gavulová SIEŤ Zbojné 44 Zvolený
Ivana Horská SIEŤ Slovenská Ves 321 Zvolený
Lucia Némethová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 111 Zvolený
Imrich Franc SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 105 Zvolený
Dušan Žabecký SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 98 Zvolený
Helena Lörincová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 96 Zvolený
František Jaroš SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 71 Zvolený
Ján Novotný SIEŤ Dlhé Stráže 99 Zvolený
Peter Gibala SIEŤ Dlhé Stráže 94 Zvolený
Júlia Čurillová SIEŤ Domaňovce 248 Zvolený
Ján Grobarčík SIEŤ Jablonov 164 Zvolený
Emil Cihoň SIEŤ Kravany 204 Zvolený
Miroslav Čurilla SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 872 Zvolený
Ján Lorko SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 645 Zvolený
Jozef Cvoliga SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 642 Zvolený
Pavol Ščurka SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Jana Suráková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 594 Zvolený
Marián Papcun SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 580 Zvolený
Lýdia Budziňáková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 545 Zvolený
Ladislav Ogurčák SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 531 Zvolený
Ján Babej SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 451 Zvolený
Martin Koval SIEŤ Ordzovany 65 Zvolený
Pavol Sopko SIEŤ Ordzovany 47 Zvolený
Samuel Rerko SIEŤ Ordzovany 45 Zvolený
Štefan Pčola SIEŤ, OKS, NOVA, KDS Poprad 1848 Zvolený
Milan Manik SIEŤ Vysoké Tatry 115 Zvolený
František Vahovský SIEŤ Bajerov 135 Zvolený
Martin Čačo SIEŤ Brezovica 327 Zvolený
Andrej Filip SIEŤ Brezovica 292 Zvolený
Terézia Adamková SIEŤ Brezovica 272 Zvolený
Ján Kanuščák SIEŤ Ďačov 254 Zvolený
Marián Mizerák SIEŤ Ďačov 241 Zvolený
Milan Tomko SIEŤ Ďačov 218 Zvolený
Ľubomír Kanuščák SIEŤ Ďačov 212 Zvolený
Margaréta Vysočanová SIEŤ Fričovce 189 Zvolený
Ján Dzivý SIEŤ Fričovce 177 Zvolený
Terézia Kandráčová SIEŤ Fričovce 173 Zvolený
Ladislav Baláž SIEŤ Gregorovce 237 Zvolený
Zlata Kušnírová SIEŤ Gregorovce 198 Zvolený
Ľubomír Trišč SIEŤ Jarovnice 278 Zvolený
Miloslav Michalko SIEŤ Klenov 85 Zvolený
Ján Štieber SIEŤ Krásna Lúka 174 Zvolený
Jozef Novysedlák SIEŤ Krásna Lúka 165 Zvolený
Marta Matiová SIEŤ Krásna Lúka 127 Zvolený
Martin Ferko SIEŤ Lemešany 274 Zvolený
Martina Fujdová SIEŤ Lemešany 250 Zvolený
Viera Urdová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1191 Zvolený
Vladimír Babjak SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1181 Zvolený
Ľudmila Verešpejová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 922 Zvolený
Peter Tejbus SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 679 Zvolený
Jozef Majtner SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 646 Zvolený
Miloš Kožuško SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 641 Zvolený
Marián Duraň SIEŤ Lúčka 137 Zvolený
Martin Šoltys SIEŤ Lúčka 114 Zvolený
Pavol Petrík SIEŤ Lúčka 110 Zvolený
Radko Ander SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 313 Zvolený
Peter Kijovský SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 282 Zvolený
Anton Vaňo SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 204 Zvolený
Iveta Baranová SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 194 Zvolený
Slávko Jurko SIEŤ, SDKÚ-DS Medzany 168 Zvolený
Ľubomír Pancurák SIEŤ Mirkovce 122 Zvolený
Dušan Balog SIEŤ Mirkovce 109 Zvolený
Maroš Balog SIEŤ Mirkovce 100 Zvolený
Peter Rajčuľa SIEŤ Nižný Slavkov 158 Zvolený
Lukáš Jurov SIEŤ Nižný Slavkov 155 Zvolený
Pavol Kapitančík SIEŤ Nižný Slavkov 147 Zvolený
Ján Popovič SIEŤ Nižný Slavkov 132 Zvolený
Stanislav Hudý SIEŤ Nižný Slavkov 127 Zvolený
Zdenka Strelcová SIEŤ Nižný Slavkov 111 Zvolený
Jozef Kokoška SIEŤ Petrovany 294 Zvolený
Ondrej Kolenič SIEŤ Petrovany 205 Zvolený
Ľubomír Sabol SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 224 Zvolený
Miroslav Golenovský SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 221 Zvolený
Marek Ficko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 207 Zvolený
Peter Adamčík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 199 Zvolený
Ján Bľanda SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 197 Zvolený
Iveta Dadejová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 162 Zvolený
Miloslav Vysoký SIEŤ Podhradík 99 Zvolený
Anton Filip SIEŤ Poloma 243 Zvolený
Martin Ďurišin SIEŤ Prešov 1077 Zvolený
Ján Ahlers SIEŤ Prešov 1054 Zvolený
Peter Cvengroš SIEŤ Prešov 733 Zvolený
Marián Štinčík SIEŤ Proč 110 Zvolený
Marta Porembová SIEŤ Rožkovany 340 Zvolený
Mária Imrichová SIEŤ Rožkovany 275 Zvolený
Ján Duľa SIEŤ Rožkovany 265 Zvolený
Alžbeta Čorbová SIEŤ Rožkovany 218 Zvolený
Tibor Kostovčík SIEŤ Sabinov 156 Zvolený
Ľudovít Červeňák SIEŤ Svinia 176 Zvolený
Jozef Janič SIEŤ Šarišské Dravce 323 Zvolený
Peter Berdis SIEŤ Šarišské Dravce 263 Zvolený
Anton Blaščák SIEŤ Šarišské Dravce 244 Zvolený
Miroslav Švec SIEŤ Šarišské Dravce 216 Zvolený
Pavol Polomský SIEŤ Šarišské Dravce 190 Zvolený
Vincent Leššo SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 534 Zvolený
Marek Zborovjan SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 451 Zvolený
Ľubomír Jankura SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 441 Zvolený
Marián Radvanský SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 408 Zvolený
Vladislav Bajus SDKÚ-DS, SIEŤ Šarišské Michaľany 369 Zvolený
Marián Karabinoš SIEŤ Šarišské Sokolovce 144 Zvolený
Tomáš Karaffa SIEŤ Šarišské Sokolovce 138 Zvolený
Peter Grudecký SIEŤ Tuhrina 77 Zvolený
Peter Klobušovský SIEŤ Tulčík 313 Zvolený
Marcel Kurty SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 591 Zvolený
Peter Mathé SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 484 Zvolený
Marek Gala SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 441 Zvolený
Peter Novotný SDKÚ-DS, SIEŤ Veľký Šariš 416 Zvolený
Peter Compeľ SIEŤ Vyšná Šebastová 232 Zvolený
Alena Železníková SIEŤ Záborské 116 Zvolený
František Žuľa SIEŤ Záborské 107 Zvolený
Miroslav Rusiňák SIEŤ Haligovce 117 Zvolený
Mária Pirhalová SIEŤ Haligovce 97 Zvolený
Jaroslav Hrebík SIEŤ Hniezdne 246 Zvolený
Erika Imrichová SIEŤ Hraničné 39 Zvolený
Dominik Špes SIEŤ Chmeľnica 159 Zvolený
Katarína Knapová SIEŤ Jakubany 303 Zvolený
Marek Čopiak SIEŤ Jakubany 283 Zvolený
Ján Krajňák SIEŤ Jakubany 281 Zvolený
Štefan Compeľ SIEŤ Jakubany 267 Zvolený
Ľuboš Derevjaník SIEŤ Jarabina 248 Zvolený
Martin Dziak SIEŤ Kolačkov 199 Zvolený
Martin Reľovský SIEŤ Kolačkov 193 Zvolený
Miroslav Dirga SIEŤ Kyjov 144 Zvolený
Jaroslav Rusiňak SIEŤ Litmanová 123 Zvolený
Dušan Harčarik ml. SIEŤ Ľubotín 269 Zvolený
Peter Ščišľak SIEŤ Ľubotín 225 Zvolený
Marie Kalfasová SIEŤ Ľubotín 225 Zvolený
Jozef Leškovský SIEŤ Ľubotín 193 Zvolený
Martina Diňová SIEŤ Ľubotín 192 Zvolený
Pavol Diňa SIEŤ Ľubotín 166 Zvolený
Milan Gončár SIEŤ Nižné Ružbachy 116 Zvolený
Peter Dlubáč SIEŤ Nižné Ružbachy 107 Zvolený
Ľuboš Filiač SIEŤ Podolínec 472 Zvolený
Rastislav Hriňák SIEŤ Sulín 151 Zvolený
Lukáš Kuča SIEŤ Sulín 123 Zvolený
Peter Hutník SIEŤ Sulín 114 Zvolený
Marek Sokol SIEŤ Šambron 97 Zvolený
Helena Dicová SIEŤ Údol 131 Zvolený
Vasil Labovský SIEŤ Veľký Lipník 252 Zvolený
Milan Urbanec SIEŤ Vyšné Ružbachy 220 Zvolený
Vladimír Krupa SIEŤ Vyšné Ružbachy 207 Zvolený
Slavomír Jacečko SIEŤ Havaj 98 Zvolený
Marek Darivčák SIEŤ Havaj 54 Zvolený
Vladimír Zdenovec SIEŤ Havaj 53 Zvolený
Božena Drotárová SIEŤ Chotča 140 Zvolený
Pavol Mihok SIEŤ Chotča 128 Zvolený
Jozef Bujdoš SIEŤ Chotča 116 Zvolený
Miroslav Slivka SIEŤ Chotča 113 Zvolený
Lenka Bačišinová SIEŤ Kolbovce 46 Zvolený
Ján Kocák SIEŤ Kolbovce 36 Zvolený
Jozef Michrina SIEŤ Krušinec 42 Zvolený
Michal Zavacký SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 53 Zvolený
Marek Grundza SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 38 Zvolený
Mária Reváková SDKÚ-DS, SIEŤ Miková 37 Zvolený
Ľuboš Hricko SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 136 Zvolený
Jozef Smoliga SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 100 Zvolený
Ladislav Jurko SDKÚ-DS, SIEŤ Miňovce 92 Zvolený
Dušan Lukáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 176 Zvolený
Marián Bujdoš SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA Stropkov 116 Zvolený
Ján Michrina SIEŤ Tisinec 94 Zvolený
Lýdia Hamarčáková SIEŤ Výškovce 37 Zvolený
Ing. Milan Ščerba SIEŤ Havranec 9 Zvolený
Zuzana Sadivová SIEŤ Havranec 8 Zvolený
Ing. Antonín Ščerba SIEŤ Havranec 8 Zvolený
Iveta Jurinová SIEŤ Kapišová 67 Zvolený
Ján Talian SIEŤ Kračúnovce 219 Zvolený
Jozef Tomáš SIEŤ Kračúnovce 205 Zvolený
Kamil Remeta SIEŤ Lužany pri Topli 69 Zvolený
Michal Červeňák SIEŤ Mlynárovce 65 Zvolený
Mária Kekeľová NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 15 Zvolený
Mária Suváková NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 15 Zvolený
Michal Dunčák NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 14 Zvolený
Miroslav Čobirka NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 13 Zvolený
Slavomír Čurpek NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 10 Zvolený
Dušan Mikitka SIEŤ Rakovčík 54 Zvolený
Tomáš Dulina SIEŤ Rovné 92 Zvolený
Marián Nosaľ SIEŤ Šemetkovce 32 Zvolený
Miroslav Cimba SIEŤ Štefurov 30 Zvolený
Iveta Pavelčaková SIEŤ Vyšná Jedľová 59 Zvolený
Gabriela Kaliňaková SIEŤ Vyšná Jedľová 47 Zvolený
Štefan Bača SIEŤ Želmanovce 79 Zvolený
Iveta Ivanisková SIEŤ Želmanovce 69 Zvolený
Ján Begala SIEŤ Banské 231 Zvolený
Martin Biž SIEŤ Čaklov 345 Zvolený
Stanislav Hudák SIEŤ Čaklov 266 Zvolený
Gabriela Stanovčá... SIEŤ Giglovce 48 Zvolený
Daniela Reváková SIEŤ Girovce 25 Zvolený
Hedviga Rusinková SIEŤ Hanušovce nad Topľou 334 Zvolený
Pavol Varga SIEŤ Hanušovce nad Topľou 314 Zvolený
Miroslav Benča SIEŤ Hanušovce nad Topľou 285 Zvolený
Ján Čura SIEŤ Hanušovce nad Topľou 279 Zvolený
Matúš Tomáš SIEŤ Hencovce 251 Zvolený
Drahomír Dvorjak SIEŤ Hencovce 219 Zvolený
Andrea Kačkošová SIEŤ Hermanovce nad Topľou 187 Zvolený
Martin Ivan SIEŤ Hermanovce nad Topľou 163 Zvolený
Jozef Andrek SIEŤ Hermanovce nad Topľou 150 Zvolený
Andrej Rozkoš SIEŤ Hermanovce nad Topľou 142 Zvolený
Tadeáš Andrek SIEŤ Hermanovce nad Topľou 130 Zvolený
Jozef Lukáč SIEŤ Holčíkovce 95 Zvolený
Jozef Tomko SIEŤ Jastrabie nad Topľou 77 Zvolený
Katarína Švecová SIEŤ Kvakovce 160 Zvolený
Peter Pavelica SIEŤ Matiaška 98 Zvolený
Tomáš Pilát SIEŤ Matiaška 83 Zvolený
Ján Hruška SIEŤ Matiaška 60 Zvolený
Marián Terkanič SIEŤ Matiaška 58 Zvolený
Stanislav Žák SIEŤ Medzianky 96 Zvolený
Dominik Sarik SIEŤ Ondavské Matiašovce 242 Zvolený
Bohuslav Slavkovský SIEŤ Ondavské Matiašovce 146 Zvolený
Jaroslav David SIEŤ Prosačov 49 Zvolený
Ján Molitoris SIEŤ Remeniny 60 Zvolený
Vladimír Pavúk SIEŤ Sečovská Polianka 373 Zvolený
Peter Štec SIEŤ Sedliská 160 Zvolený
Radoslav Hudák SIEŤ Skrabské 95 Zvolený
Damián Hobľák SIEŤ Štefanovce 29 Zvolený
Ľubomír Baník SIEŤ Tovarné 167 Zvolený
Jozef Belani SIEŤ Tovarné 148 Zvolený
Ľubomír Frajkor SIEŤ Vechec 350 Zvolený
Ľubomír Pidaný SIEŤ Vranov nad Topľou 502 Zvolený
Jozef Oráč SIEŤ Vyšný Žipov 270 Zvolený
Igor Jutka SIEŤ Košice 2376 Zvolený
Marián Gál SIEŤ Košice 1658 Zvolený
Ján Sekáč SIEŤ Košice 1302 Zvolený
Miroslav Špak SIEŤ Košice 1131 Zvolený
Jana Rubická SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 503 Zvolený
Ján Sekáč SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 386 Zvolený
Eduard Valkovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ Košice - Dargovských Hrdinov 300 Zvolený
Bc.Agáta Šemráková SIEŤ, KDH Košice - Kavečany 255 Zvolený
Marián Gál MOST - HÍD, SIEŤ Košice - nad Jazerom 974 Zvolený
Lukáš Čonka SIEŤ Košice - Poľov 260 Zvolený
Erik Haľko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 594 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 525 Zvolený
Peter Blišťan SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 370 Zvolený
Štefan Baláž SMK-MKP, SIEŤ, NOVA Košice - Sever 344 Zvolený
Iveta Adamčíková SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 454 Zvolený
Ladislav Lörinc SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 388 Zvolený
Juraj Mihaľov SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 379 Zvolený
Martin Boritáš SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 371 Zvolený
Milan Pach SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 347 Zvolený
Vojtech Tóth SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 335 Zvolený
Ján Tkáč SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 334 Zvolený
Zuzana Fiľakovská SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 330 Zvolený
Roman Matoušek SIEŤ, NOVA, KDH Košice - KVP 307 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 667 Zvolený
Mária Borovská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 585 Zvolený
Ľubica Kozáková SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 584 Zvolený
Zuzana Slivenská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 502 Zvolený
Rastislav Trnka SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 623 Zvolený
Norbert Lukán SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 515 Zvolený
Igor Petrovčik SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 505 Zvolený
Oliver Rácz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 492 Zvolený
Zoltán Hanesz SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 435 Zvolený
Robert Roland SMK-MKP, SaS, SIEŤ, KDH, DS Košice - Staré Mesto 410 Zvolený
Martin Kiszel SIEŤ Košice - Šebastovce 235 Zvolený
Ladislav Mucha SIEŤ Košice - Vyšné Opátske 200 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 553 Zvolený
Jozef Bojčík SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 495 Zvolený
Pavol Spišiak SIEŤ Baška 137 Zvolený
Jaroslav Fabián SIEŤ Baška 133 Zvolený
Vladimír Németh SIEŤ Baška 129 Zvolený
Radoslava Šolcová SIEŤ Baška 129 Zvolený
Ján Hreha SIEŤ Bidovce 223 Zvolený
Juraj Buľko SIEŤ Bidovce 192 Zvolený
Marek Dancák SIEŤ Bidovce 148 Zvolený
Marek Bednár SIEŤ Blažice 93 Zvolený
Alena Zubaľová SIEŤ Bohdanovce 349 Zvolený
Mária Kakarová SIEŤ Bohdanovce 210 Zvolený
Mária Marcinová SIEŤ Bohdanovce 172 Zvolený
Róbert Šándor SIEŤ Čaňa 378 Zvolený
Ján Bittó SIEŤ Čaňa 336 Zvolený
Ladislav Dringuš SIEŤ Čečejovce 456 Zvolený
Lukáš Macák SIEŤ Čečejovce 382 Zvolený
Peter Dringuš SIEŤ Čečejovce 374 Zvolený
Peter Gamrát SIEŤ Ďurkov 152 Zvolený
Martin Takáč SIEŤ Geča 277 Zvolený
Martin Palenčár SIEŤ Geča 246 Zvolený
Marek Ružička SIEŤ Geča 240 Zvolený
Martina Sičáková SIEŤ Hodkovce 69 Zvolený
Lucia Carpenová SIEŤ Hrašovík 120 Zvolený
Vladimír Bernát SIEŤ Hýľov 217 Zvolený
Bartolomej Török SIEŤ Hýľov 188 Zvolený
Peter Harman SIEŤ Hýľov 158 Zvolený
Anton Rusnák SIEŤ Hýľov 112 Zvolený
Štefan Turčik SIEŤ Jasov 388 Zvolený
Marián Dzurik SIEŤ Jasov 382 Zvolený
Michal Rzuhovský SIEŤ Košická Belá 218 Zvolený
Marcel Eperješi SIEŤ Košické Olšany 201 Zvolený
Beáta Horváthová SIEŤ Košické Olšany 186 Zvolený
Pavol Pančišin SIEŤ Košické Olšany 157 Zvolený
Miroslav Luberda SIEŤ Malá Ida 157 Zvolený
Gabriela Szedáková SIEŤ Milhosť 125 Zvolený
Otto Komjáti SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 287 Zvolený
Norbert Krušinský SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 223 Zvolený
Jaroslav Pupala SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 212 Zvolený
Stanislav Pástor SIEŤ Nižná Hutka 100 Zvolený
Pavol Pálfi SIEŤ Nižná Hutka 99 Zvolený
Milan Štefuš SIEŤ Nižný Čaj 65 Zvolený
Ivana Uliková SIEŤ Nižný Čaj 56 Zvolený
Júlia Drábiková SIEŤ Nižný Klátov 121 Zvolený
Marko Bačo SIEŤ Nováčany 136 Zvolený
Ján Štrbík SIEŤ Nováčany 123 Zvolený
Peter Tarnóci SIEŤ Nováčany 113 Zvolený
Dušan Tomko Mgr. ... SIEŤ Rákoš 109 Zvolený
Michal Husnaj SIEŤ Rozhanovce 275 Zvolený
Eva Žegleňová SIEŤ Slanec 156 Zvolený
Vladislav Výrostko SIEŤ Sokoľany 202 Zvolený
Ján Ačai SIEŤ Šemša 154 Zvolený
Martin Kuba SIEŤ Šemša 152 Zvolený
Dagmar Semanová SIEŤ Šemša 148 Zvolený
Vladimír Lacko SIEŤ Šemša 133 Zvolený
Jozef Žiga SIEŤ Veľká Ida 241 Zvolený
Silvia Galajdová SIEŤ Veľká Ida 238 Zvolený
Jana Herchlová SIEŤ Vyšný Medzev 145 Zvolený
Erich Eiben SIEŤ Vyšný Medzev 137 Zvolený
František Revický SIEŤ Vyšný Medzev 131 Zvolený
Jarmila Lukasová SIEŤ Vyšný Medzev 125 Zvolený
Igor Lukáč SIEŤ Bánovce nad Ondavou 147 Zvolený
Ján Ondík SIEŤ Blatné Remety 95 Zvolený
Vladimír Bakaľár SIEŤ Bracovce 189 Zvolený
Ján Džubanský SIEŤ Bracovce 188 Zvolený
Otília Sabolová SIEŤ, KDH Budkovce 188 Zvolený
Eva Pavlovová SIEŤ, KDH Budkovce 182 Zvolený
Tatiana Daňková SIEŤ, KDH Budkovce 158 Zvolený
Lukáš Ložanský SIEŤ, KDH Budkovce 149 Zvolený
Jozef Polačko SIEŤ, KDH Budkovce 148 Zvolený
Viera Čintalová SIEŤ, KDH Budkovce 128 Zvolený
Florián Varga Lak... SIEŤ Čičarovce 235 Zvolený
Ján Kamenár SIEŤ Falkušovce 118 Zvolený
Ján Šalapka SIEŤ Horňa 85 Zvolený
Štefan Kovaľ SIEŤ Jastrabie pri Michalovciach 71 Zvolený
Jaroslav Demko SIEŤ Jovsa 220 Zvolený
Michal Berdák SIEŤ Klokočov 106 Zvolený
Milan Capik SIEŤ Koromľa 68 Zvolený
Ján Bencuľák SIEŤ Kusín 99 Zvolený
Július Rachel SIEŤ Kusín 91 Zvolený
Emil Čornej SIEŤ Kusín 81 Zvolený
Michal Tušim SIEŤ Lesné 84 Zvolený
Lukáš Bodnár SIEŤ Ložín 115 Zvolený
Ján Kendereš SIEŤ Lúčky 99 Zvolený
Peter Jankovič SIEŤ Lúčky 91 Zvolený
Marek Ďuraško SIEŤ Lúčky 85 Zvolený
Lenka Ohradzanská SIEŤ Nižná Rybnica 100 Zvolený
Ján Janejka SIEŤ Ostrov 54 Zvolený
Miroslav Zvodár SIEŤ Palín 139 Zvolený
Ľudmila Bačová SIEŤ Palín 131 Zvolený
Michal Regenda SIEŤ Porúbka 104 Zvolený
Peter Lukáč SIEŤ Pozdišovce 277 Zvolený
Peter Poprik SIEŤ Pozdišovce 197 Zvolený
Gabriel Hricik SIEŤ Pusté Čemerné 90 Zvolený
Valér Bakajsa SIEŤ Rakovec nad Ondavou 140 Zvolený
Ján Išky SIEŤ Senné 87 Zvolený
Ladislav Barlok SIEŤ Slavkovce 146 Zvolený
Štefan Hreha SIEŤ Slavkovce 129 Zvolený
Eva Kutašová SIEŤ Slavkovce 128 Zvolený
Ľubomír Vaľo SIEŤ Slavkovce 102 Zvolený
Ján Vaľo SIEŤ Slavkovce 96 Zvolený
Milan Šalacha SIEŤ Tašuľa 52 Zvolený
Anton Haburaj SIEŤ Trhovište 180 Zvolený
Marcel Čarný SIEŤ Trhovište 176 Zvolený
Peter Bavlovič SIEŤ Trhovište 163 Zvolený
Marián Križák SIEŤ Trhovište 156 Zvolený
Jozef Šupinský SIEŤ Trhovište 146 Zvolený
Ján Vetrecin SIEŤ Veľké Kapušany 826 Zvolený
Ján Vetrecin SIEŤ Veľké Kapušany 744 Zvolený
Štefan Kráľ SIEŤ Vinné 236 Zvolený
Zoltán Kark SIEŤ Vojany 191 Zvolený
Tibor Jacko SIEŤ Vojnatina 67 Zvolený
Pavel Minařík SIEŤ Záhor 116 Zvolený
Marta Galová SIEŤ Zemplínska Široká 124 Zvolený
Tomáš Pastír SIEŤ Žbince 95 Zvolený
Ivan Tököly SIEŤ Dedinky 104 Zvolený
Stanislav Kučerák SIEŤ Gemerská Poloma 315 Zvolený
Július Berceli SIEŤ Lipovník 220 Zvolený
Tibor Jerga SIEŤ Nižná Slaná 77 Zvolený
Dana Sústriková SIEŤ Pača 175 Zvolený
Miloš Völďák SIEŤ Pača 152 Zvolený
Milan Birka SIEŤ Rakovnica 220 Zvolený
Radoslav Kordovan SIEŤ Stratená 31 Zvolený
Tatiana Faguľová SIEŤ Stratená 18 Zvolený
Marek Adami SIEŤ Vlachovo 247 Zvolený
Lukáš Paciga SIEŤ Arnutovce 102 Zvolený
Miroslav Klein SIEŤ Arnutovce 73 Zvolený
Milan Jochman SIEŤ Bystrany 211 Zvolený
Anna Liptáková SIEŤ Harichovce 365 Zvolený
Helena Geletková SIEŤ Harichovce 313 Zvolený
Ľuboslav Pavlík SIEŤ Helcmanovce 250 Zvolený
Tomáš Eližer SIEŤ Helcmanovce 207 Zvolený
Lukáš Bodnár SIEŤ Helcmanovce 202 Zvolený
Alžbeta Ferencová SIEŤ Helcmanovce 199 Zvolený
Vlastimil Novotta SIEŤ Hnilčík 149 Zvolený
Vít Akšteiner SIEŤ Hrabušice 300 Zvolený
Igor Štrauch SIEŤ Iliašovce 306 Zvolený
Jozef Fábry SIEŤ Iliašovce 282 Zvolený
Ján Bdžoch SIEŤ Iliašovce 248 Zvolený
Martin Kipikaša SIEŤ Jaklovce 371 Zvolený
Mária Magdová SIEŤ Kluknava 51 Zvolený
Matúš Stana SIEŤ Krompachy 612 Zvolený
Slávka Šmidová SIEŤ Krompachy 600 Zvolený
Janka Franková SIEŤ Lieskovany 79 Zvolený
Dušan Jakubišin SIEŤ Margecany 347 Zvolený
Jozef Palkovič SIEŤ Markušovce 411 Zvolený
Gregor Mikolaj SIEŤ Markušovce 395 Zvolený
Miroslav Gardošík SIEŤ Olcnava 241 Zvolený
Ľuboš Hojstrič SIEŤ Richnava 299 Zvolený
Ján Dzurov SIEŤ Richnava 283 Zvolený
Eva Hanschildová SIEŤ Smolnícka Huta 177 Zvolený
Ján Hvišč SIEŤ Smolník 262 Zvolený
Radoslav Dlugoš SIEŤ Smolník 257 Zvolený
Alfréd Horváth SIEŤ Smolník 170 Zvolený
Norbert Gallov SIEŤ Smolník 167 Zvolený
Adnan Akram SDKÚ-DS, SIEŤ Spišská Nová Ves 1903 Zvolený
Roman Zajac SIEŤ Spišské Tomášovce 234 Zvolený
Rastislav Šofranko SIEŤ Spišský Hrušov 299 Zvolený
Stanislav Kavulič SIEŤ Spišský Hrušov 276 Zvolený
Lukáš Ivančo SIEŤ Švedlár 249 Zvolený
Peter Slatkovský SIEŤ Švedlár 216 Zvolený
Roman Vojtkovský SIEŤ Teplička 228 Zvolený
Štefan Kačurák SIEŤ Cejkov 265 Zvolený
Anna Jacková SIEŤ Hriadky 145 Zvolený
Viera Horňáková SIEŤ Kazimír 122 Zvolený
Jozef Beľuš SIEŤ Kazimír 117 Zvolený
Martin Vincej SIEŤ Kuzmice 253 Zvolený
Radoslav Serbin SIEŤ Nový Ruskov 145 Zvolený
Vladimír Rusnák SIEŤ Plechotice 176 Zvolený
Marek Sokol SIEŤ Plechotice 147 Zvolený
Cyril Vass SIEŤ Veľaty 163 Zvolený
Matúš Vdovjak SIEŤ Veľká Tŕňa 162 Zvolený
Martin Galgoczy SIEŤ Veľké Ozorovce 164 Zvolený
Vincent Borov SIEŤ Vojčice 335 Zvolený
Róbert Engel SIEŤ Zemplínska Nová Ves 94 Zvolený