Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Vladimír Hudec NÁRODNÁ KOALÍCIA Bratislava - Staré Mesto 92 0,55 Nezvolený
Marián Nagy NÁRODNÁ KOALÍCIA Bratislava - Vrakuňa 356 5,80 Nezvolený
Tomáš Szmrecsányi NÁRODNÁ KOALÍCIA Bratislava - Petržalka 106 0,33 Nezvolený
Ladislav Dubán NÁRODNÁ KOALÍCIA Malacky 44 0,76 Nezvolený
Katarína Adamovičová NÁRODNÁ KOALÍCIA Plavecký Štvrtok 78 8,20 Nezvolený
René Števánka NÁRODNÁ KOALÍCIA Svätý Jur 27 1,16 Nezvolený
Gabriela Vážna NÁRODNÁ KOALÍCIA Rovinka 24 1,57 Nezvolený
Zoltán Tanko NÁRODNÁ KOALÍCIA Jánovce 0 0,00 Nezvolený
Stanislav Polonský NÁRODNÁ KOALÍCIA Piešťany 287 3,19 Nezvolený
Gerda Fodorová NÁRODNÁ KOALÍCIA Šaštín Stráže 79 3,52 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA Trnava 839 4,14 Nezvolený
Jozef Baňas NÁRODNÁ KOALÍCIA Vlčkovce 33 5,28 Nezvolený
Marian Polák NÁRODNÁ KOALÍCIA Beckov 272 44,23 Nezvolený
Drahomíra Koníková NÁRODNÁ KOALÍCIA Bzince pod Javorinou 11 0,98 Nezvolený
Erik Trautenberger NÁRODNÁ KOALÍCIA Kočovce 60 7,03 Nezvolený
Milan Olšovský NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolný Lieskov 25 5,98 Nezvolený
Peter Regina NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolné Kočkovce 318 47,53 Nezvolený
Michal Janek NÁRODNÁ KOALÍCIA Visolaje 119 21,40 Nezvolený
Marián Mikula NÁRODNÁ KOALÍCIA Kamenec pod Vtáčnikom 171 17,07 Nezvolený
Vladimír Zaťko NÁRODNÁ KOALÍCIA Nováky 394 20,00 Nezvolený
Miloš Cúcik NÁRODNÁ KOALÍCIA, SMER-SD Valaská Belá 423 44,15 Zvolený
Jozef Kristín NÁRODNÁ KOALÍCIA Horné Srnie 405 29,87 Nezvolený
János Bósza NÁRODNÁ KOALÍCIA Komárno 123 1,50 Nezvolený
Ladislav Boroviak NÁRODNÁ KOALÍCIA Devičany 36 17,48 Nezvolený
Martina Maľachová NÁRODNÁ KOALÍCIA Pukanec 157 18,19 Nezvolený
Štefan Cudrák NÁRODNÁ KOALÍCIA Olešná 403 47,13 Zvolený
Viera Tomčíková NÁRODNÁ KOALÍCIA Liptovské Kľačany 52 22,41 Nezvolený
Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 5756 50,89 Zvolený
Jaroslav Podhorány NÁRODNÁ KOALÍCIA Malatíny 84 81,55 Zvolený
Miroslav Kováč NÁRODNÁ KOALÍCIA Malé Borové 57 64,04 Zvolený
Jarmila Janáková NÁRODNÁ KOALÍCIA Mošovce 12 1,61 Nezvolený
Jozef Grajciar NÁRODNÁ KOALÍCIA Turček 37 12,63 Nezvolený
František Krivačka NÁRODNÁ KOALÍCIA Hruštín 324 20,45 Nezvolený
Jozef Šprlák NÁRODNÁ KOALÍCIA Suchá Hora 332 47,91 Nezvolený
Gabriela Gabríková NÁRODNÁ KOALÍCIA Hlboké nad Váhom 1 0,17 Nezvolený
Andrea Dobroňová NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolný Hričov 13 1,46 Nezvolený
Dana Szelleová NÁRODNÁ KOALÍCIA Kráľovce - Krnišov 32 35,16 Nezvolený
Eva Rupcová NÁRODNÁ KOALÍCIA Hodruša - Hámre 29 2,47 Nezvolený
Branislav Jaďuď SNS, SMER-SD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Nová Baňa 1546 50,86 Zvolený
Dominika Ružičová NÁRODNÁ KOALÍCIA Adidovce 23 19,17 Nezvolený
Slavěna Vorobelová NÁRODNÁ KOALÍCIA Humenné 255 2,01 Nezvolený
Peter Behún NÁRODNÁ KOALÍCIA Ptičie 53 15,06 Nezvolený
Zuzana Koncová NÁRODNÁ KOALÍCIA Drienov 27 3,27 Nezvolený
Jozef Kravjar NÁRODNÁ KOALÍCIA Vyšná Šebastová 1 0,14 Nezvolený
Vladimír Helemik NÁRODNÁ KOALÍCIA Ľubotín 62 9,79 Nezvolený
Anton Matfiak NÁRODNÁ KOALÍCIA Mníšek nad Popradom 19 6,74 Nezvolený
Peter Čajkovský NÁRODNÁ KOALÍCIA Vyšné Ružbachy 9 1,34 Nezvolený
Jozef Novák NÁRODNÁ KOALÍCIA Breznica 32 8,40 Nezvolený
Ľubomír Kapa NÁRODNÁ KOALÍCIA Miňovce 23 11,56 Nezvolený
Miroslav Vavrek NÁRODNÁ KOALÍCIA Potoky 12 21,05 Nezvolený
Ján Škurla NÁRODNÁ KOALÍCIA Stropkov 211 6,65 Nezvolený
Branislav Duleba NÁRODNÁ KOALÍCIA Beňadikovce 37 33,33 Nezvolený
Miloš Hudák NÁRODNÁ KOALÍCIA Kurimka 24 12,44 Nezvolený
Daniel Boris NÁRODNÁ KOALÍCIA Nižný Orlík 11 5,79 Nezvolený
Mária Šlangová NÁRODNÁ KOALÍCIA Vagrinec 28 38,36 Nezvolený
Radoslav Kasarda NÁRODNÁ KOALÍCIA Čičava 4 0,63 Nezvolený
Štefan Horváth NÁRODNÁ KOALÍCIA Košice 733 1,09 Nezvolený
Ľubomír Grega NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Staré Mesto 2078 30,97 Nezvolený
Vladislav Stanko NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Dargovských Hrdinov 2242 35,37 Nezvolený
Štefan Špacai DS, NÁRODNÁ KOALÍCIA, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Vyšné Opátske 407 42,13 Nezvolený
Zoltán Kark NÁRODNÁ KOALÍCIA Vojany 117 31,54 Nezvolený
Jaroslav Hric Jančo MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Brdárka 17 70,83 Zvolený
Iveta Potočná MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierna Lehota 221 68,21 Zvolený
Marian Zobola MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Gočaltovo 51 39,53 Nezvolený
Jarmila Breznenová MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Pača 68 22,15 Nezvolený
Stanislav Levrinc MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 97 54,49 Zvolený
Peter Gajdoš MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Slavoška 23 35,94 Nezvolený
Marek Kuzma MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Štítnik 137 17,96 Nezvolený
Martin Hrivňák NÁRODNÁ KOALÍCIA Luhyňa 48 25,67 Nezvolený
Dušan Slivovič NÁRODNÁ KOALÍCIA Bžany 0 0,00 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Kristián Babic NÁRODNÁ KOALÍCIA Bernolákovo 357 Zvolený
Milan Domaracký NÁRODNÁ KOALÍCIA Hlohovec 445 Zvolený
Miroslav Začko NÁRODNÁ KOALÍCIA Hlohovec 481 Zvolený
Milan Špánik NÁRODNÁ KOALÍCIA Nové Mesto nad Váhom 327 Zvolený
Zuzana Brtišová NÁRODNÁ KOALÍCIA Záriečie 208 Zvolený
Andrea Sedláčková NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubák 177 Zvolený
Pavol Ondrejička NÁRODNÁ KOALÍCIA Ivanovce 271 Zvolený
Miroslav Kudla NÁRODNÁ KOALÍCIA Ivanovce 269 Zvolený
Marta Breznická NÁRODNÁ KOALÍCIA Ivanovce 239 Zvolený
Peter Duraj NÁRODNÁ KOALÍCIA Olešná 304 Zvolený
Terézia Škulaviková NÁRODNÁ KOALÍCIA Olešná 257 Zvolený
Milan Fojtík NÁRODNÁ KOALÍCIA Olešná 247 Zvolený
Štefan Fujak NÁRODNÁ KOALÍCIA Olešná 247 Zvolený
Tibor Belica NÁRODNÁ KOALÍCIA Istebné 342 Zvolený
Oldřich Drahovzal NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 787 Zvolený
Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 1163 Zvolený
Andrea Žideková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 964 Zvolený
Marta Voštináková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 930 Zvolený
Rudolf Urbanovič NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 1219 Zvolený
Miroslav Boďa NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 956 Zvolený
Soňa Čupková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 343 Zvolený
Marek Nemec NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 734 Zvolený
Martin Lichardus NÁRODNÁ KOALÍCIA Nižná Boca 76 Zvolený
Milan Hromádka NÁRODNÁ KOALÍCIA Nižná Boca 72 Zvolený
Silvia Želonková NÁRODNÁ KOALÍCIA Nižná Boca 65 Zvolený
Viera Tekelová NÁRODNÁ KOALÍCIA Východná 361 Zvolený
Peter Ličko NÁRODNÁ KOALÍCIA Jasenovo 40 Zvolený
Marián Jaško NÁRODNÁ KOALÍCIA Jasenovo 38 Zvolený
Jozef Vrzgula NÁRODNÁ KOALÍCIA Turček 223 Zvolený
Monika Gombošová NÁRODNÁ KOALÍCIA Turček 177 Zvolený
Jana Pittnerová NÁRODNÁ KOALÍCIA Turček 139 Zvolený
František Krivačka NÁRODNÁ KOALÍCIA Hruštín 429 Zvolený
Anton Kapičák NÁRODNÁ KOALÍCIA Mútne 383 Zvolený
Ján Galan NÁRODNÁ KOALÍCIA Hubová 226 Zvolený
Ján Ciesarík NÁRODNÁ KOALÍCIA Hlboké nad Váhom 198 Zvolený
Adam Vilim NÁRODNÁ KOALÍCIA Nesluša 433 Zvolený
Ján Kocúr NÁRODNÁ KOALÍCIA Povina 322 Zvolený
Juraj Papán NÁRODNÁ KOALÍCIA Povina 254 Zvolený
Marián Benda NÁRODNÁ KOALÍCIA Povina 228 Zvolený
Jozef Damaška NÁRODNÁ KOALÍCIA Povina 221 Zvolený
Branislav Jaďuď NÁRODNÁ KOALÍCIA Nová Baňa 431 Zvolený
Monika Kirešová NÁRODNÁ KOALÍCIA Zbojné 40 Zvolený
Stanislav Kolcun NÁRODNÁ KOALÍCIA Stropkov 174 Zvolený
Martin Žiak NÁRODNÁ KOALÍCIA Stropkov 82 Zvolený
Peter Nosál NÁRODNÁ KOALÍCIA Slavošovce 213 Zvolený
Július Lalik NÁRODNÁ KOALÍCIA Slavošovce 203 Zvolený
Ľubica Javorová NÁRODNÁ KOALÍCIA Pata 421 Zvolený
Lenka Hanáková NÁRODNÁ KOALÍCIA Šintava 335 Zvolený
Martin Horváth NÁRODNÁ KOALÍCIA Nižná 82 Zvolený
Ján Blaško NÁRODNÁ KOALÍCIA Sokolovce 276 Zvolený
Alexandra Korbeľová NÁRODNÁ KOALÍCIA Žlkovce 131 Zvolený
Rudolf Adamec NÁRODNÁ KOALÍCIA Chudá Lehota 44 Zvolený
Eva Buchelová NÁRODNÁ KOALÍCIA Podlužany 249 Zvolený
Martin Korbel NÁRODNÁ KOALÍCIA Podlužany 247 Zvolený
Marek Bumbál NÁRODNÁ KOALÍCIA Čachtice 631 Zvolený
Juraj Vároš NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolné Kočkovce 424 Zvolený
Milan Kučík NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolné Kočkovce 376 Zvolený
Peter Regina NÁRODNÁ KOALÍCIA Dolné Kočkovce 359 Zvolený
Peter Krištof NÁRODNÁ KOALÍCIA Čavoj 162 Zvolený
Juraj Vlček NÁRODNÁ KOALÍCIA Čavoj 142 Zvolený
Eva Fábryová NÁRODNÁ KOALÍCIA Kamenec pod Vtáčnikom 360 Zvolený
Lucia Lacko Blahová NÁRODNÁ KOALÍCIA Nedožery - Brezany 265 Zvolený
Juraj Gabaš NÁRODNÁ KOALÍCIA, SMER-SD Valaská Belá 443 Zvolený
Milan Čičmanec NÁRODNÁ KOALÍCIA, SMER-SD Valaská Belá 421 Zvolený
Martina Bagínová NÁRODNÁ KOALÍCIA Ilava 215 Zvolený
Vladimír Bagín NÁRODNÁ KOALÍCIA Ilava 231 Zvolený
Jozef Mrázik NÁRODNÁ KOALÍCIA Horná Súča 564 Zvolený
Miroslav Čapák NÁRODNÁ KOALÍCIA Horná Súča 486 Zvolený
Radovan Sáska NÁRODNÁ KOALÍCIA Horná Súča 387 Zvolený
Marián Palierik NÁRODNÁ KOALÍCIA Horňany 148 Zvolený
Miroslav Paška NÁRODNÁ KOALÍCIA Horňany 145 Zvolený
Janka Kubíčková NÁRODNÁ KOALÍCIA Horné Srnie 529 Zvolený
Alena Adašková NÁRODNÁ KOALÍCIA Kostolná - Záriečie 263 Zvolený
Milan Rehák NÁRODNÁ KOALÍCIA Kostolná - Záriečie 199 Zvolený
Daniela Vančová NÁRODNÁ KOALÍCIA Melčice - Lieskové 353 Zvolený
Jozef Kadák NÁRODNÁ KOALÍCIA Trenčianske Stankovce 613 Zvolený
Matúš Beňovič NÁRODNÁ KOALÍCIA Trenčianske Stankovce 551 Zvolený
Attila Kürthy NÁRODNÁ KOALÍCIA Demandice 207 Zvolený
Marek Melišek NÁRODNÁ KOALÍCIA Vinodol 435 Zvolený
Daniela Gazdíková NÁRODNÁ KOALÍCIA Veličná 355 Zvolený
Maroš Juhás NÁRODNÁ KOALÍCIA Veličná 243 Zvolený
Ľubica Žúborová NÁRODNÁ KOALÍCIA Veličná 198 Zvolený
Miroslav Vrašťák NÁRODNÁ KOALÍCIA Malé Borové 44 Zvolený
František Kurajda NÁRODNÁ KOALÍCIA Malé Borové 38 Zvolený
Milan Šablatúra NÁRODNÁ KOALÍCIA Malé Borové 37 Zvolený
Viliam Kováč NÁRODNÁ KOALÍCIA Malé Borové 30 Zvolený
Juraj Kelušák NÁRODNÁ KOALÍCIA Pavlova Ves 86 Zvolený
Drahomír Vallo NÁRODNÁ KOALÍCIA Pavlova Ves 83 Zvolený
Lenka Majerčáková NÁRODNÁ KOALÍCIA Pavlova Ves 61 Zvolený
Katarína Mičuchová NÁRODNÁ KOALÍCIA Veterná Poruba 120 Zvolený
Mariana Stromková NÁRODNÁ KOALÍCIA Veterná Poruba 109 Zvolený
Dagmar Chvojková NÁRODNÁ KOALÍCIA Vlachy 256 Zvolený
Anton Poleč NÁRODNÁ KOALÍCIA Vlachy 159 Zvolený
Renata Bolibruchová NÁRODNÁ KOALÍCIA Vlachy 151 Zvolený
Anna Balková NÁRODNÁ KOALÍCIA Trnovo 80 Zvolený
Miroslav Pavlík NÁRODNÁ KOALÍCIA Háj 126 Zvolený
Marta Šmulíková NÁRODNÁ KOALÍCIA Háj 107 Zvolený
Marián Zelienka NÁRODNÁ KOALÍCIA Slovenské Pravno 166 Zvolený
Ondrej Čiernik NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubrohlava 317 Zvolený
Ľuboš Sroka NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubrohlava 285 Zvolený
Tibor Rentka NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubrohlava 261 Zvolený
Lukáš Gluštík NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubrohlava 245 Zvolený
Stanislav Šimurda NÁRODNÁ KOALÍCIA Zubrohlava 175 Zvolený
Martin Klepkoň NÁRODNÁ KOALÍCIA Brezovica 167 Zvolený
Pavol Žuffa NÁRODNÁ KOALÍCIA Štefanov nad Oravou 238 Zvolený
Eva Kaličiaková NÁRODNÁ KOALÍCIA Fiľakovské Kováče 161 Zvolený
Štefan Baláž NÁRODNÁ KOALÍCIA Rimavská Sobota 688 Zvolený
Martina Tošalová NÁRODNÁ KOALÍCIA Hodruša - Hámre 82 Zvolený
Jaroslav Štefančík NÁRODNÁ KOALÍCIA Zlaté 151 Zvolený
Gabriel Lancoš NÁRODNÁ KOALÍCIA Ptičie 135 Zvolený
Daniel Matta NÁRODNÁ KOALÍCIA Závadka 95 Zvolený
Ján Krempaský NÁRODNÁ KOALÍCIA Ľubica 715 Zvolený
Kamil Pompa NÁRODNÁ KOALÍCIA Malý Slavkov 198 Zvolený
Jozef Majerčák NÁRODNÁ KOALÍCIA Vlková 167 Zvolený
Radovan Bartko NÁRODNÁ KOALÍCIA Vrbov 310 Zvolený
Jozef Michňa NÁRODNÁ KOALÍCIA Jakubany 321 Zvolený
Ján Kopčák NÁRODNÁ KOALÍCIA Kolačkov 204 Zvolený
Vladimír Helemik NÁRODNÁ KOALÍCIA Ľubotín 204 Zvolený
Miroslav Kuľanda NÁRODNÁ KOALÍCIA Veľký Lipník 159 Zvolený
Jozef Guľaši NÁRODNÁ KOALÍCIA Vyšné Ružbachy 284 Zvolený
Darina Hančáková NÁRODNÁ KOALÍCIA Bukovce 124 Zvolený
Peter Galajda NÁRODNÁ KOALÍCIA Bukovce 111 Zvolený
Mária Maťašová NÁRODNÁ KOALÍCIA Šandal 83 Zvolený
Ján Vaňko NÁRODNÁ KOALÍCIA Beňadikovce 52 Zvolený
Emília Chovancová NÁRODNÁ KOALÍCIA Dubová 41 Zvolený
Vladislav Duleba NÁRODNÁ KOALÍCIA Krajná Porúbka 13 Zvolený
Anna Berežná NÁRODNÁ KOALÍCIA Krajné Čierno 25 Zvolený
Slavomír Demeter NÁRODNÁ KOALÍCIA Roztoky 58 Zvolený
Tomáš Kniš NÁRODNÁ KOALÍCIA Šemetkovce 32 Zvolený
Jozef Kovaľ NÁRODNÁ KOALÍCIA Vagrinec 42 Zvolený
Kristína Želizňaková NÁRODNÁ KOALÍCIA Vyšná Jedľová 70 Zvolený
Jozef Krivda NÁRODNÁ KOALÍCIA Ďapalovce 76 Zvolený
František Tutko NÁRODNÁ KOALÍCIA Kvakovce 93 Zvolený
Peter Majerník NÁRODNÁ KOALÍCIA Nová Kelča 153 Zvolený
Jozef Hruška NÁRODNÁ KOALÍCIA Petkovce 48 Zvolený
Viera Vanciková NÁRODNÁ KOALÍCIA Petkovce 48 Zvolený
Anna Fetkovičová NÁRODNÁ KOALÍCIA Poša 100 Zvolený
Jozef Hrabík NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierne Pole 139 Zvolený
Attila Lukáč NÁRODNÁ KOALÍCIA Vojany 146 Zvolený
Renáta Gaborová NÁRODNÁ KOALÍCIA Blatné Remety 112 Zvolený
Drahomíra Babičová NÁRODNÁ KOALÍCIA Ruský Hrabovec 126 Zvolený
Michaela Dundová NÁRODNÁ KOALÍCIA Ruský Hrabovec 89 Zvolený
Boris Hrebeňák NÁRODNÁ KOALÍCIA Sobrance 267 Zvolený
Jaroslav Hric Jančo NÁRODNÁ KOALÍCIA Brdárka 18 Zvolený
Mária Mlynárová NÁRODNÁ KOALÍCIA Brdárka 18 Zvolený
Zdenko Hric Jančo NÁRODNÁ KOALÍCIA Brdárka 16 Zvolený
Vladimír Oravec NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierna Lehota 146 Zvolený
Beáta Štefanková NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierna Lehota 114 Zvolený
Ondrej Benčko NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierna Lehota 104 Zvolený
Gabriela Vodehnalová NÁRODNÁ KOALÍCIA Gočaltovo 68 Zvolený
Marián Nemčko NÁRODNÁ KOALÍCIA Ochtiná 93 Zvolený
Štefan Murza NÁRODNÁ KOALÍCIA Rakovnica 213 Zvolený
Ján Čapó NÁRODNÁ KOALÍCIA Rakovnica 187 Zvolený
Igor Čižmár NÁRODNÁ KOALÍCIA Rakovnica 170 Zvolený
Zuzana Vojtková NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 89 Zvolený
Pavol Brdár NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 82 Zvolený
Juraj Široký NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 81 Zvolený
Ivana Široká NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 72 Zvolený
Ján Cihaj NÁRODNÁ KOALÍCIA Roštár 92 Zvolený
Peter Gajdoš NÁRODNÁ KOALÍCIA Slavoška 26 Zvolený
Emil Nemét NÁRODNÁ KOALÍCIA Luhyňa 75 Zvolený