Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Karol Rakovský LEPŠIA ŠTVRŤ, SZS, SDS, Strana moderného Slovenska, SNS, SMER-SD Bratislava - Čunovo 1 0,13 Nezvolený
Miroslav Babčan NaS - ns, SDS Borinka 14 3,47 Nezvolený
František Bokes SNS, SDS, SMER-SD Pernek 316 78,41 Zvolený
Jaroslav Ferianček NaS - ns, SDS, SMER-SD Miloslavov 137 14,56 Nezvolený
Klaudia Hložeková SDS Pata 43 3,02 Nezvolený
Anna Ivánková SDS Pusté Úľany 38 5,51 Nezvolený
Václav Jurčaga SDS Šintava 248 27,16 Nezvolený
Milan Vlček SDS Šoporňa 530 25,74 Nezvolený
Milan Bosák SDS Sokolovce 33 4,51 Nezvolený
Milan Daniš SDS Chudá Lehota 61 40,13 Zvolený
Milan Sečanský SDS Kšinná 62 20,46 Nezvolený
Jana Vavrová SDS Malá Hradná 13 5,60 Nezvolený
Marián Kosiba SDS Pečeňany 39 15,35 Nezvolený
Drahomíra Koníková SDS Bzince pod Javorinou 18 1,59 Nezvolený
Mária Blanárová SDS Čachtice 101 5,44 Nezvolený
Vladimír Baranovič SDS Jablonka 14 4,33 Nezvolený
Drahomíra Michali... SDS Krajné 167 20,44 Nezvolený
Jana Binková SDS Beluša 79 2,98 Nezvolený
Ján Fusko SDS Brvnište 111 15,86 Nezvolený
Peter Regina SDS Dolné Kočkovce 478 65,03 Zvolený
Michal Janek SDS Visolaje 177 36,42 Nezvolený
Jozef Hrotek SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 385 59,88 Zvolený
Róbert Reis SMER-SD, SDS Chvojnica 29 20,42 Nezvolený
Emil Mendel SDS Kanianka 197 9,69 Nezvolený
Jozef Chochula SDS Kolačno 210 45,65 Nezvolený
Michal Valach SDS Partizánske 183 2,50 Nezvolený
Milan Čmiko SNS, SOĽ, SDS Radobica 48 14,72 Nezvolený
Miloš Cúcik SNS, SDS, SMER-SD Valaská Belá 665 68,28 Zvolený
Milan Lagin SDS Horná Súča 67 4,15 Nezvolený
Jozef Kristín SDS Horné Srnie 326 24,90 Nezvolený
Ján Remo SDS Ladce 137 10,58 Nezvolený
Peter Marušinec KSS, SNS, SDS, SMER-SD Nová Dubnica 3637 74,32 Zvolený
Dušan Rozemberg SDS, SMER-SD Trenčianske Mitice 258 62,77 Zvolený
Jaroslav Koška SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 73 16,74 Nezvolený
Milan Sivák SDS Veľké Bierovce 19 4,99 Nezvolený
Ivan Žigrai KDH, SDS, MOST - HÍD Tehla 166 65,10 Zvolený
Agáta Porubská SDS Babindol 119 28,13 Nezvolený
Ján Kovarčík SDS, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NaS - ns Nitra 630 3,51 Nezvolený
Ivan Christov SDS Poľný Kesov 38 10,53 Nezvolený
Božena Poliačková SDS, SNS, SMER-SD Klubina 227 71,61 Zvolený
Štefan Cudrák SDS Olešná 257 28,30 Zvolený
Milan Matlák SDS, SNS, SMER-SD Podvysoká 365 52,37 Zvolený
Andrea Šimurdová SDS Skalité 1439 58,95 Zvolený
Ivan Ivanovský SDS Bobrovník 49 71,01 Zvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 5167 47,55 Zvolený
Ján Kokoška SDS Malé Borové 46 43,81 Zvolený
Iveta Černáková SDKÚ-DS, SNS, SDS Abramová 30 34,48 Nezvolený
Jaroslav Bágel SDS Blatnica 108 20,00 Nezvolený
Peter Škombár SDS Vasiľov 66 14,51 Nezvolený
Vladimír Jurgoš SDS Lisková 30 2,68 Nezvolený
Pavol Šurin SDS Turík 28 21,05 Nezvolený
Dušan Pinčík SDS Hlboké nad Váhom 290 50,09 Zvolený
Janka Romanová SDS Nesluša 41 2,63 Nezvolený
Štefan Pucko SDS Štiavnik 330 17,19 Nezvolený
Erik Hamza SDS Vlkanová 119 20,27 Nezvolený
Peter Súlovský SDS, NaS - ns Horná Lehota 40 12,90 Nezvolený
Jaroslav Babnič SDS Závadka nad Hronom 22 2,31 Nezvolený
Božena Petrusová SDS Lupoč 49 38,28 Nezvolený
Miroslav Machyniak SDS Ozdín 3 1,58 Nezvolený
Jolana Kretová SDS Zlatno 7 2,71 Nezvolený
Erik Vranka SDS Kameňany 93 24,93 Zvolený
Alena Segedyová SDS Lukovištia 61 55,96 Zvolený
Ján Lichanec SDS, SMER-SD Orávka 51 100,00 Zvolený
Vladimír Šiška SDS Uzovská Panica 14 4,29 Nezvolený
Andrej Karas SDS Veľké Teriakovce 188 39,50 Zvolený
Eva Antošová SDS Brusník 5 6,49 Nezvolený
Štefan Dobrovodský SDS Horné Plachtince 20 16,95 Nezvolený
Ján Belov SDS Chrťany 48 55,17 Zvolený
Mária Šimkovicová SDS, SMER-SD Opava 8 10,96 Nezvolený
Pavel Lenhard SDS Pravica 29 47,54 Zvolený
František Moravec SDS, SMER-SD Budča 343 59,45 Zvolený
Martin Kubík SDS Bzovská Lehôtka 70 80,46 Zvolený
Ján Paľko SDS Korytárky 36 7,39 Nezvolený
Martin Babiak SDS, SNS, SMER-SD Podzámčok 100 100,00 Zvolený
Miroslav Kusein ZRS, Strana moderného Slovenska, SOĽ, KSS, Robíme to pre deti - SF, EDS, SZS, NaS - ns, SDS, HZD, SNS, SMER-SD Zvolen 4736 37,64 Nezvolený
Rudolf Námešný SDS Lovčica - Trubín 567 100,00 Zvolený
Radoslav Bielik SDS Ostrý Grúň 15 5,03 Nezvolený
Stanislav Rigo SDS Stará Kremnička 141 26,26 Zvolený
František Horniak SDS Tekovská Breznica 43 7,61 Nezvolený
Oliver Simko SDS Andrejová 40 20,83 Nezvolený
Michaela Hlaváčová SDS Frička 19 12,26 Nezvolený
Ján Kaščák SDS Malcov 34 4,78 Nezvolený
Andrej Briško SDS Marhaň 50 11,39 Nezvolený
Juraj Kerlik SDS Čukalovce 28 21,71 Nezvolený
Jana Vaľová SDS, KSS, HZD, Robíme to pre deti - SF, Strana moderného Slovenska, NÁŠ KRAJ, SNS, SZ, SMER-SD Humenné 5459 46,35 Zvolený
Ján Šalap MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SOĽ, NOVA, SDS, SaS Oľka 60 31,41 Nezvolený
Štefan Ladičkovský NOVA, SNS, SDS, SMER-SD Topoľovka 334 65,75 Zvolený
Peter Bendík SNS, SDS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Vlková 348 90,63 Zvolený
Alojz Dunka SDS Výborná 44 15,77 Nezvolený
Igor Polomský SDS, NOVA Beharovce 62 56,36 Zvolený
Peter Pitoňák SNS, SDS, SMER-SD Granč - Petrovce 227 65,23 Zvolený
Andrej Slivka SDS Hozelec 23 5,68 Nezvolený
Mária Gavalerová SDS Hranovnica 12 0,87 Nezvolený
Ondrej Pisarčík SDS Korytné 23 33,82 Nezvolený
Miroslav Vilkovský SDS, SNS, SMER-SD Levoča 1545 32,89 Nezvolený
Michal Kapusta SNS, SDS, SDKÚ-DS, KDS, KDH Spišské Podhradie 1334 81,94 Zvolený
Michaela Nemessányi SDS Torysky 6 3,08 Nezvolený
Jaroslav Kundrát SDS Bajerovce 62 33,51 Nezvolený
Zuzana Koncová SDS Drienov 51 5,46 Nezvolený
Štefan Mihalik SDS Fulianka 35 14,96 Nezvolený
Mária Andrejková SDS Jakubovany 63 13,55 Nezvolený
Martin Dužda SDS Jarovnice 501 24,19 Nezvolený
Ladislav Kokoška SDS, SDKÚ-DS, NOVA, SNS Kapušany 156 14,55 Nezvolený
Jozef Mašlej SDS Ličartovce 1 0,21 Nezvolený
Dušan Habiňák SDS Haligovce 46 15,23 Nezvolený
Miroslav Oračko SDS Lomnička 17 1,97 Nezvolený
Silvia Vaverčáková SDS, SMER-SD Pusté Pole 65 47,10 Nezvolený
Miroslav Gladiš SDS Šarišské Jastrabie 165 25,27 Nezvolený
Štefan Stempák SDS Veľký Lipník 185 38,46 Nezvolený
Peter Čajkovský SDS Vyšné Ružbachy 37 5,81 Nezvolený
Štefan Lukačišin SDS Korunková 5 8,93 Nezvolený
Peter Obrimčák SDS, SMER-SD Stropkov 989 24,44 Nezvolený
Martin Slivka SDS Šandal 23 13,61 Nezvolený
Radovan Bakalár SDS Kračúnovce 14 2,31 Nezvolený
Marek Malík SDS Lúčka 78 31,20 Nezvolený
Peter Kidala SDS, SMER-SD Mlynárovce 109 85,83 Zvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Mikuláš Bačík KDH, SDS Davidov 142 30,28 Nezvolený
Jozef Nedzbala SDS Giglovce 9 8,18 Nezvolený
Pavol Jančík SDS Kamenná Poruba 6 0,98 Nezvolený
Jozef Antuš SDS Sačurov 64 6,59 Nezvolený
Marián Kerčák SDS Tovarnianska Polianka 56 100,00 Zvolený
Ján Duraník SDS Vechec 64 5,16 Nezvolený
Perla Barčáková SDS Bidovce 32 5,38 Nezvolený
Mária Hlavatá SDS Boliarov 30 8,98 Nezvolený
Jarmila Lukáčová SDS Jastrabie pri Michalovciach 14 7,57 Nezvolený
Alena Švárna SDS Nacina Ves 149 19,55 Nezvolený
Ján Zalužický SDS Oreské 80 24,84 Nezvolený
Jaroslav Hric Jančo SDS Brdárka 26 76,47 Zvolený
Iveta Potočná SDS Čierna Lehota 272 72,15 Zvolený
Eva Mihóková SDS Dobšiná 75 4,14 Nezvolený
Marian Zobola SDS Gočaltovo 64 44,44 Nezvolený
Stanislav Levrinc SDS Rochovce 140 80,92 Zvolený
Vladimír Slivka SDS Roštár 50 17,86 Nezvolený
Peter Gajdoš SDS Slavoška 9 11,54 Nezvolený
Ján Šiška SDS Hincovce 16 11,85 Nezvolený
Vincent Bača SDS Kolinovce 201 70,28 Zvolený
Róbert Gyenes MOST - HÍD, SDS Markušovce 45 3,26 Nezvolený
Ivana Országová SDS Matejovce nad Hornádom 84 27,01 Nezvolený
Iveta Geletková SDS Mlynky 113 36,22 Nezvolený
Ondrej Žifčák SDS Odorín 126 24,66 Nezvolený
Viktor Butvín SDS Spišský Hrušov 85 12,92 Nezvolený
Gejza Plachetka SDS Švedlár 121 12,09 Nezvolený
Ladislav Koňak SDS Teplička 166 29,64 Nezvolený
Marek Boržík SDS Žehra 11 1,83 Nezvolený
Tomáš Cibák SDS Brezina 7 1,91 Nezvolený
Michal Jakab SDS, KDH Kysta 10 4,07 Nezvolený
Vladimír Kráľovský SDS, Strana moderného Slovenska, MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Slivník 324 73,47 Zvolený
Ján Lipa SDS Višňov 7 5,43 Nezvolený
Michal Ragan SDS Vojčice 47 5,23 Nezvolený
Jozef Šimko SNS, SDS Zemplínske Hradište 201 35,64 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ľudmila Farkašovská SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 996 Zvolený
Daniela Palúchová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 885 Zvolený
Ivana Antošová SZS, Strana moderného Slovenska, SDS, SMER-SD, SNS, LEPŠIA ŠTVRŤ Bratislava - Petržalka 867 Zvolený
Stanislav Valko SNS, SDS, SMER-SD Pernek 226 Zvolený
Oľga Čerňanská SNS, SDS, SMER-SD Pernek 219 Zvolený
Anton Gecler SNS, SDS, SMER-SD Pernek 175 Zvolený
Ján Podmanický SDS, NaS - ns Jablonec 235 Zvolený
Matúš Fekete SDS, NaS - ns Jablonec 190 Zvolený
Marian Vrbovský SDS Abrahám 265 Zvolený
Jana Blahová SDS Šoporňa 560 Zvolený
Jozef Búran SDS Šoporňa 540 Zvolený
Stanislav Krajčovič SDS Veľký Grob 165 Zvolený
Gabriel Bajnoci SDS Borovce 178 Zvolený
Marián Bašnák SDS Chtelnica 688 Zvolený
Peter Braško SDS Kočín 68 Zvolený
Daniel Vlkovič SDS Kočín 62 Zvolený
Miroslav Začko SDS Hlohovec 404 Zvolený
Milan Domaracký SDS Hlohovec 309 Zvolený
Zdenka Gabrišová SDS Madunice 423 Zvolený
Peter Brezovský SDS Madunice 416 Zvolený
Tatiana Drápalová SDS Borčany 59 Zvolený
Jozef Šimuni SDS Chudá Lehota 84 Zvolený
Mária Zitová SDS Chudá Lehota 64 Zvolený
Milan Pavle SDS Kšinná 197 Zvolený
Ľubomír Adame SDS Kšinná 139 Zvolený
Otto Mášik SDS Nedašovce 169 Zvolený
Vladimír Prievalský SDS Nedašovce 123 Zvolený
Mário Beniak SDS Nedašovce 120 Zvolený
Mária Danišová SDS Nedašovce 116 Zvolený
Jana Vaňová SDS Šišov 98 Zvolený
Miroslav Petráš SDS Brestovec 136 Zvolený
Štefan Dúbrava SDS Brestovec 134 Zvolený
Vladimír Redecha SDS Brestovec 72 Zvolený
Štefan Duga SDS Brestovec 65 Zvolený
Jana Bušová SDS Bzince pod Javorinou 87 Zvolený
Jaroslav Fraňo SDS Čachtice 747 Zvolený
Eduard Jamrich SDS Čachtice 602 Zvolený
Marek Bumbál SDS Čachtice 580 Zvolený
Pavol Gulač SDS Čachtice 495 Zvolený
Viera Vienerová SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 467 Zvolený
Jana Šteklerová SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 293 Zvolený
Viera Nemšáková SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 222 Zvolený
Ján Pavlovič SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 200 Zvolený
Vladimír Fraňo SDS, SNS, ND Nové Mesto nad Váhom 192 Zvolený
Martin Cibulka MVDr SDS Rudník 202 Zvolený
Roman Fridrišek SDS Rudník 194 Zvolený
Peter Srnánek SDS Rudník 162 Zvolený
Štefan Duga Ing. SDS Rudník 123 Zvolený
Peter Regina SDS Dolné Kočkovce 340 Zvolený
Jozef Michalec SDS Dolné Kočkovce 327 Zvolený
František Valach SDS Dolné Kočkovce 304 Zvolený
Milan Faktor SDS Dolné Kočkovce 277 Zvolený
Viera Urbanová SDS Dolné Kočkovce 245 Zvolený
Emília Trnovcová SDS Visolaje 257 Zvolený
Michal Janek SDS Visolaje 188 Zvolený
Elena Ozimá SDS Vydrná 112 Zvolený
Ivana Valachová SDS Zubák 178 Zvolený
Andrea Sedláčková SDS Zubák 146 Zvolený
Margita Baková SDS Diviaky nad Nitricou 252 Zvolený
Jana Valterová SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 246 Zvolený
Jolana Radošinska SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 246 Zvolený
Marta Bezdeková SIEŤ, SMER-SD, SDS Horná Ves 224 Zvolený
Jozef Baránik SDS Hradište 208 Zvolený
Mária Mjartanová SMER-SD, SDS Chvojnica 105 Zvolený
Róbert Babitz SMER-SD, SDS Chvojnica 96 Zvolený
Michal Fábry SDS Kamenec pod Vtáčnikom 424 Zvolený
Peter Kobza SDS Kľačno 272 Zvolený
Peter Kajan SDS Nadlice 143 Zvolený
Zuzana Lauková SDS Nováky 268 Zvolený
Ján Kačenák SDS Nováky 215 Zvolený
Andrej Mateáš SDS Valaská Belá 371 Zvolený
Viktor Kotian SDS Valaská Belá 329 Zvolený
Milan Čičmanec SDS Valaská Belá 304 Zvolený
Bohdana Pilchová SDS Zemianske Kostoľany 205 Zvolený
Ľudmila Jancovková SDS Červený Kameň 142 Zvolený
Martin Dohnanský SDS Červený Kameň 140 Zvolený
Martin Monček SDS Červený Kameň 137 Zvolený
Agáta Zigová SDS Dolná Súča 586 Zvolený
Milan Dúžek SDS Dolná Súča 362 Zvolený
Stanislav Habánik SDS Horná Súča 642 Zvolený
Jozef Mrázik SDS Horná Súča 582 Zvolený
Miroslav Čapák SDS Horná Súča 476 Zvolený
Mgr.Lobotka Ivan SDS Horňany 119 Zvolený
Magdaléna Papiern... SDS Horné Srnie 437 Zvolený
Janka Kubíčková SDS Horné Srnie 400 Zvolený
Mária Húdeková SDS Horné Srnie 364 Zvolený
Vladimír Bagin SDS Ilava 208 Zvolený
Vladimír Breznický SDS Ivanovce 166 Zvolený
Miroslav Kudla SDS Ivanovce 142 Zvolený
Alena Adašková SDS Kostolná - Záriečie 186 Zvolený
Milan Rehák SDS Kostolná - Záriečie 158 Zvolený
Gabriela Melicherová SDS Ladce 104 Zvolený
František Meliš SDS Ladce 101 Zvolený
Peter Meliška SDS Mikušovce 286 Zvolený
Alžbeta Gurínová SDS Nemšová 230 Zvolený
Vincent Bezdeda SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 1221 Zvolený
Jaroslav Marušinec SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 883 Zvolený
Pavol Pažítka SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 845 Zvolený
Štefan Cucík SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 802 Zvolený
Jaroslav Kusý SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 752 Zvolený
Marián Medera SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 729 Zvolený
Marta Babuková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 712 Zvolený
Tomáš Zemko SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 656 Zvolený
Ľubomír Kunert SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 615 Zvolený
Peter Lendel SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 563 Zvolený
Michal Doman SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 545 Zvolený
Soňa Kačíková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 216 Zvolený
Lenka Uherková SDS Omšenie 311 Zvolený
Iveta Mondeková SDS Opatovce 113 Zvolený
Monika Ernestová SDS Opatovce 94 Zvolený
Jana Rabšíková SDS Skalka nad Váhom 262 Zvolený
Ľuboš Cíbik SDS Skalka nad Váhom 239 Zvolený
Margita Filáčková SDS Trenčianske Mitice 174 Zvolený
Jaroslav Koška SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 220 Zvolený
Eva Hejduková SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 219 Zvolený
Jozef Poliak SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 212 Zvolený
Dominik Letko SDS, SMER-SD, SNS Tuchyňa 209 Zvolený
Roman Žilka SDS Zliechov 138 Zvolený
Jolana Lokšová SDS Beša 143 Zvolený
Zuzana Bombiczová SDS Tehla 156 Zvolený
Peter Izsóff SDS Tehla 151 Zvolený
Ondrej Píš SDS Zbehy 304 Zvolený
Štefan Cudrák SDS Olešná 325 Zvolený
Peter Duraj SDS Olešná 277 Zvolený
Jozef Červenec SDS Olešná 226 Zvolený
Anna Tkáčiková SDS Olešná 221 Zvolený
Anna Dolná SDS Raková 289 Zvolený
František Broš SDS Raková 232 Zvolený
Milan Kubalík SDS Skalité 423 Zvolený
Ondrej Rovňan SDS Skalité 326 Zvolený
Milan Vojčiniak SDS Skalité 314 Zvolený
Zdenka Révayová SDS Skalité 303 Zvolený
Milada Kurtová SDS Skalité 292 Zvolený
Ľuboš Ďurana SDS Zborov nad Bystricou 342 Zvolený
Jaroslav Figuli SDS Vyšný Kubín 147 Zvolený
Milan Vaškeba SDS Bobrovček 57 Zvolený
Vladimír Dobák SDS Bobrovník 51 Zvolený
Slavomír Mach SDS Bobrovník 44 Zvolený
Miroslav Trnovec SDS Bobrovník 40 Zvolený
Martin Krčula SDS Bobrovník 40 Zvolený
Ľubomíra Kabzanová SDS Bukovina 52 Zvolený
Štefan Tomčík SDS Lazisko 122 Zvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1151 Zvolený
Lucia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1061 Zvolený
Pavel Bobák SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 982 Zvolený
Marta Voštináková SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 957 Zvolený
Rudolf Urbanovič SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 928 Zvolený
Miroslav Boďa SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 839 Zvolený
Miroslav Neset SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 711 Zvolený
Oldřich Drahovzal SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 679 Zvolený
Sylvia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 535 Zvolený
Marek Nemec SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 365 Zvolený
Štefan Ganoczy SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 334 Zvolený
Ľubomír Kubík SDS Ľubeľa 194 Zvolený
František Kurajda SDS Malé Borové 47 Zvolený
Anna Vraštiaková SDS Malé Borové 42 Zvolený
Ladislav Šplha SDS Pavlova Ves 78 Zvolený
Miroslav Švárny SDS Prosiek 112 Zvolený
Jaroslav Pagáč SDS Prosiek 103 Zvolený
Peter Majerčiak SDS Prosiek 99 Zvolený
Roman Švárny SDS Prosiek 97 Zvolený
Viera Tekelová SDS Východná 344 Zvolený
Ján Žiak SDS Východná 319 Zvolený
Katarína Jurášová SDS Žiar 142 Zvolený
Ing. Jaroslav Bágel SDS Blatnica 258 Zvolený
Elena Slezáková SDS Bodorová 44 Zvolený
Katarína Harkabúzová SDS Čremošné 30 Zvolený
Peter Ličko SDS Jasenovo 38 Zvolený
Miroslav Šparec SDS Krpeľany 373 Zvolený
Milan Rafaj SDS Krpeľany 334 Zvolený
Július Maslák SDS Krpeľany 331 Zvolený
Jozef Grajciar SDS Turček 183 Zvolený
Božena Lacková SDS Turček 129 Zvolený
Jozef Matušík SDS Brezovica 143 Zvolený
Daniel Šálka SDS Čimhová 131 Zvolený
Rudolf Paluga SDS Čimhová 128 Zvolený
Peter Hulák SDS Hladovka 237 Zvolený
Marián Šprlák SDS Hladovka 202 Zvolený
Jozef Virostko SDS Nižná 260 Zvolený
Karol Santer SDS Suchá Hora 396 Zvolený
Miroslav Chovančák SDS Suchá Hora 324 Zvolený
Daniel Červeň SDS Suchá Hora 317 Zvolený
Jozef Zurvalec SDS Suchá Hora 227 Zvolený
Ľudovít Dreveňák SDS Suchá Hora 226 Zvolený
Vladimír Kulkovský SDS Vitanová 204 Zvolený
Darina Tomajková SDS Vitanová 182 Zvolený
Albín Bernaťák SDS Zákamenné 237 Zvolený
Emília Strýčková SDS Zákamenné 170 Zvolený
Dušan Pinčík SDS Hlboké nad Váhom 241 Zvolený
Ján Gaňa SDS Hlboké nad Váhom 174 Zvolený
Michal Chlebina SDS Hvozdnica 223 Zvolený
Ján Galo SDS Jablonové 212 Zvolený
Lukáš Blaško SDS Maršová - Rašov 172 Zvolený
Branislav Horecký SDS Nezbudská Lúčka 166 Zvolený
Eva Samcová SDS Nezbudská Lúčka 111 Zvolený
Jozef Damaška SDS Povina 256 Zvolený
Alena Chudinová SDS Povina 246 Zvolený
Jozef Drugo SDS Povina 238 Zvolený
Marián Benda SDS Povina 234 Zvolený
Mária Ochodničanová SDS Povina 202 Zvolený
Anna Čupová SDS Rudinská 181 Zvolený
Jozef Bavlna SDS Štiavnik 195 Zvolený
Štefan Fajbik SDS Štiavnik 155 Zvolený
Štefan Papán SDS Štiavnik 146 Zvolený
Katarína Bobriková SDS Štiavnik 135 Zvolený
Jozef Milučký SDS Veľké Rovné 165 Zvolený
Bc. Jana Majerová SDS Ľubietová 247 Zvolený
Roman Kelement SDS Praha 29 Zvolený
Miroslav Šulaj SDS Rovňany 59 Zvolený
Július Kováč SDS Rovňany 58 Zvolený
Mikuláš Chebeň SDS Trebeľovce 176 Zvolený
Viera Horváthová SDS Hostišovce 30 Zvolený
Dana Majanová SDS Hrušovo 62 Zvolený
Robert Staz SDS Chrámec 71 Zvolený
Helena Nižníková SDS Kameňany 138 Zvolený
Ján Nandráži SDS Kameňany 102 Zvolený
Ján Furajtár SDS Kameňany 95 Zvolený
Ján Vranka SDS Kameňany 89 Zvolený
Eva Brndiarová SDS Klenovec 381 Zvolený
Lýdia Lichancová SDS Orávka 42 Zvolený
Viera Sekerášová SDS Orávka 41 Zvolený
Miroslav Sekeráš SDS Orávka 38 Zvolený
Štefan Baláž SDS Rimavská Sobota 600 Zvolený
Kamil Kučera SDS Veľké Teriakovce 205 Zvolený
Norbert Keľo SDS Veľké Teriakovce 189 Zvolený
Pavel Stromko SDS Veľké Teriakovce 122 Zvolený
Marcela Hulinová SDS Veľké Teriakovce 112 Zvolený
Ján Gálik SDS Chrťany 42 Zvolený
Ján Melich SDS Chrťany 33 Zvolený
Tomáš Čilek SDS Pôtor 33 Zvolený
Pavel Lenhard SDS Pravica 21 Zvolený
Iveta Orlayová SDS Vieska 82 Zvolený
Jana Albertová SDS Ostrá Lúka 111 Zvolený
Jozef Gašpar SDS Sielnica 261 Zvolený
Viera Zúbeková SDS Kľak 62 Zvolený
Peter Truben SDS Lovča 105 Zvolený
Pavol Košta SDS Lovča 103 Zvolený
Karol Truben SDS Lovča 83 Zvolený
Miroslav Regináč SDS Lovčica - Trubín 238 Zvolený
Rudolf Bahno SDS Lovčica - Trubín 235 Zvolený
Pavol Vrtík SDS Lovčica - Trubín 230 Zvolený
Iveta Ivancová SDS Lovčica - Trubín 228 Zvolený
Miriam Benická SDS Lovčica - Trubín 217 Zvolený
Marek Kršiak SDS Lovčica - Trubín 209 Zvolený
Adela Stajníková SDS Lovčica - Trubín 162 Zvolený
Vladimír Debnár SDS Malá Lehota 341 Zvolený
Lenka Ihradská SDS Trnavá Hora 329 Zvolený
Soňa Lukyová SDS Žiar nad Hronom 354 Zvolený
Miroslav Kucharik SDS Buclovany 95 Zvolený
Milan Štefanov SDS Hažlín 241 Zvolený
Vladislav Šamko SDS Marhaň 141 Zvolený
Ladislav Čorba SDS Nižná Voľa 66 Zvolený
Martin Stavar SDS Nižná Voľa 53 Zvolený
Magdaléna Zákutná SDS Šiba 161 Zvolený
Ján Kaščák SDS Šiba 150 Zvolený
František Kvokačka SDS Tročany 85 Zvolený
Milan Lazorčík SDS Čabalovce 120 Zvolený
Miroslav Kožuškanič SDS Dúbrava 42 Zvolený
Lukáš Galajda SDS Hankovce 150 Zvolený
Viera Vašková SDS Hankovce 146 Zvolený
Erik Petko SDS Hankovce 128 Zvolený
Branislav Lukáč SDS Hostovice 114 Zvolený
Monika Jeňová SDS Lukačovce 107 Zvolený
Ján Hančár SDS Modra nad Cirochou 203 Zvolený
Andrej Zeleňák SDS Pakostov 94 Zvolený
Mikuláš Durňak SDS Palota 48 Zvolený
Mária Migasová SDS Palota 40 Zvolený
Roman Tomko SDS Repejov 34 Zvolený
Anna Mošková SDS Topoľovka 153 Zvolený
Ľubomír Žák SDS Topoľovka 131 Zvolený
Iveta Haratimová SDS Udavské 328 Zvolený
Miroslav Janošov SDS Veľopolie 95 Zvolený
Peter Vajs SDS Závadka 110 Zvolený
Štefan Grib SDS Zbojné 60 Zvolený
Ján Krempaský SDS Ľubica 441 Zvolený
Rastislav Pompa SDS Malý Slavkov 198 Zvolený
Marek Ščurka SDS Tvarožná 140 Zvolený
Jozef Majerčák SDS Vlková 181 Zvolený
Marián Chromek SDS Batizovce 360 Zvolený
Štefan Franko SDS Batizovce 287 Zvolený
Mária Sakmárová SDS Beharovce 59 Zvolený
Peter Demo SDS Brutovce 49 Zvolený
Jozef Tomečko SDS Dravce 138 Zvolený
Anna Kravecová SDS, SMER-SD, SNS Levoča 612 Zvolený
Ľubomír Komara SDS, SMER-SD, SNS Levoča 611 Zvolený
Miroslav Vilkovský SDS, SMER-SD, SNS Levoča 530 Zvolený
Ľubomír Vira SDS, SMER-SD, SNS Levoča 472 Zvolený
Marek Červeň SDS Spišská Teplica 341 Zvolený
Katarína Korenková SDS Švábovce 165 Zvolený
Dana Liptáková SDS Švábovce 116 Zvolený
Andrea Urdová SDS Kamenica 184 Zvolený
Ján Jura SDS Oľšov 92 Zvolený
Ján Zimovčák SDS Šarišské Michaľany 371 Zvolený
Iveta Nestoríková SDS Kamienka 219 Zvolený
Jozef Majkút SDS Kolačkov 205 Zvolený
Vladimír Helemik SDS Ľubotín 176 Zvolený
Ondrej Andraščík SDS, SMER-SD Pusté Pole 72 Zvolený
Stanislav Šulík SDS, SMER-SD Pusté Pole 66 Zvolený
Jozef Balužinský SDS Šarišské Jastrabie 146 Zvolený
Radoslav Bjalončík SDS Veľký Lipník 174 Zvolený
Jaroslav Gojdič SDS Bukovce 97 Zvolený
Stanislav Kolcun SDS, SMER-SD Stropkov 225 Zvolený
Alfonz Veselý SDS, SMER-SD Stropkov 168 Zvolený
Tibor Paňko SDS, SMER-SD Stropkov 148 Zvolený
Róbert Fatľa SDS, SMER-SD Stropkov 144 Zvolený
Mária Maťašová SDS Šandal 73 Zvolený
Ľudmila Regrútová SDS Cigla 40 Zvolený
Peter Palidrab SDS, SMER-SD Mlynárovce 85 Zvolený
Ján Gardoš SDS, SMER-SD Mlynárovce 78 Zvolený
Dana Guzejová SDS, SMER-SD Mlynárovce 65 Zvolený
Michal Dzur SDS, SMER-SD Mlynárovce 60 Zvolený
Ivan Drimák SDS Nová Polianka 24 Zvolený
Tomáš Kniš SDS Šemetkovce 29 Zvolený
František Stahorský SDS Čaklov 265 Zvolený
Michal Kertis SDS Čičava 153 Zvolený
Ján Straka SDS Čierne nad Topľou 181 Zvolený
Štefan Sabol SDS Davidov 240 Zvolený
Ondrej Hric SDS Dlhé Klčovo 248 Zvolený
Ján Migaľ SDS Dlhé Klčovo 197 Zvolený
Martin Mydla SDS Nová Kelča 75 Zvolený
Michal Onofrej SDS Ondavské Matiašovce 132 Zvolený
Ján Hatala SDS Sečovská Polianka 332 Zvolený
Ján Havran SDS Sečovská Polianka 321 Zvolený
Dominika Gutová SDS Štefanovce 37 Zvolený
Anna Gutová SDS Štefanovce 24 Zvolený
Peter Babinčák SDS Tovarné 181 Zvolený
Martina Tomášová SDS Tovarnianska Polianka 44 Zvolený
Róbert Gura SDS Tovarnianska Polianka 41 Zvolený
Ľubomír Kunca SDS Tovarnianska Polianka 38 Zvolený
Eva Nosáľová SDS Bidovce 168 Zvolený
Matúš Haľko SDS Boliarov 64 Zvolený
Peter Jeník SDS Kostoľany nad Hornádom 329 Zvolený
Renáta Gaľová SDS Obišovce 130 Zvolený
Milan Popovič SDS Sokoľany 224 Zvolený
Alena Švárna SDS Nacina Ves 273 Zvolený
Lýdia Berciková SDS Ostrov 51 Zvolený
Rastislav Špak SDS Porostov 66 Zvolený
Marcel Boka SDS Remetské Hámre 120 Zvolený
Monika Pastyriková SDS Sejkov 53 Zvolený
Juraj Macik SDS Sobrance 302 Zvolený
Boris Hrebeňák SDS Sobrance 257 Zvolený
Robert Kanči SDS Vrbnica 161 Zvolený
Slávka Baňasová SDS Vyšné Nemecké 55 Zvolený
Anton Balog SDS Žbince 82 Zvolený
Zdenko Hric Jančo SDS Brdárka 24 Zvolený
Mária Mlynárová SDS Brdárka 21 Zvolený
Roman Škantár Ing... SDS Brdárka 19 Zvolený
Jaroslav Hric Jančo SDS Brdárka 19 Zvolený
Mária Jakobejová SDS Čierna Lehota 155 Zvolený
Kvetoslava Gallová SDS Čierna Lehota 132 Zvolený
Vladimír Oravec SDS Čierna Lehota 117 Zvolený
Miroslav Bubenčík SDS Čierna Lehota 114 Zvolený
Eva Mihóková SDS Dobšiná 467 Zvolený
Oliver Dávid SDS Gočaltovo 47 Zvolený
Diana Semanová SDS Koceľovce 44 Zvolený
Marián Nemčko SDS Ochtiná 113 Zvolený
Igor Urbančík SDS Pača 183 Zvolený
Lýdia Manková SDS Pača 176 Zvolený
Igor Zagiba SDS Pača 167 Zvolený
Štefan Gajdoš SDS Pača 154 Zvolený
Zuzana Baryová SDS Petrovo 25 Zvolený
Janka Orosová SDS Petrovo 19 Zvolený
Pavol Brdár SDS Rochovce 86 Zvolený
Zuzana Vojtková SDS Rochovce 82 Zvolený
Juraj Široký SDS Rochovce 58 Zvolený
Marek Kuzma SDS Štítnik 276 Zvolený
Gabriela Lešková SDS Kojšov 148 Zvolený
Dalibor Madeja SDS Kolinovce 163 Zvolený
Marek Ondov SDS Kolinovce 129 Zvolený
Mária Čečová SDS Kolinovce 96 Zvolený
Pavel Haško SDS Lieskovany 83 Zvolený
Ondrej Farkašovský SDS Matejovce nad Hornádom 193 Zvolený
Iveta Geletková SDS Mlynky 205 Zvolený
Miroslav Čuj SDS Odorín 272 Zvolený
Marek Čarnoký SDS Odorín 214 Zvolený
Peter Fischer SDS Rudňany 683 Zvolený
Rastislav Neuvirth SDS Rudňany 626 Zvolený
Dušan Krestián SDS Rudňany 565 Zvolený
Iveta Pavlíková SDS Slatvina 102 Zvolený
Ivana Čurillová SDS Slatvina 81 Zvolený
Anna Fiľová SDS Spišský Hrušov 248 Zvolený
Jaroslav Olejník SDS Teplička 240 Zvolený
Pavol Sinčák SDS Novosad 165 Zvolený
Mikuláš Takács SDS Poľany 104 Zvolený
Jozef Bajus SDS Vojčice 419 Zvolený
Lukáš Kolody SDS Vojčice 313 Zvolený
Michal Pencák SDS Vojčice 310 Zvolený
Martin Konečný SDS Vojčice 293 Zvolený
Dušan Jeňo SDS Vojčice 275 Zvolený
Tibor Bereš SDS Zemplínske Hradište 240 Zvolený
Igor Maruška SDS Zemplínske Hradište 208 Zvolený
Juraj Veľk SDS Zemplínske Hradište 197 Zvolený
Ján Bajus SDS Zemplínske Hradište 177 Zvolený
Janka Linhartová SDS Zemplínske Hradište 163 Zvolený
Ján Paľovčík SDS Zemplínsky Branč 106 Zvolený