Komunálne voľby 1998 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 1998

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Asverus SDĽ, HZDS Borčany
Vojtech Hrebíček SDĽ Brezolupy
Ján Blaškovič SDĽ Dežerice
Štefan Dudáš SDĽ Chudá Lehota
Ing. Milan Došek SDĽ Krásna Ves
Milan Pavle SDĽ Kšinná
Dušan Buchel SDĽ Ľutov
Anton Hrebíček SDĽ, HZSD Omastiná
Jozef Hruška SDĽ Podlužany
Vladimír Beňačka SDĽ Pochabany
Gebhart Kikuš SDĽ Prusy
Jozef Hruška SDĽ Timoradza
Tibor Ševčík KDH, SDĽ Uhrovec
Dušan Duranzia SDĽ Uhrovské Podhradie
PaedDr. Miroslav ... SDĽ Žitná
MUDr. Boris Hanuščák SDĽ Bardejov
Eva Pobořilová SDĽ Beloveža
Juraj Džmura HZDS, SDĽ Bogliarka
Ján Ivančo SDĽ Brezovka
Stanislav Gajdoš SDĽ Frička
Anna Uhrinová SOP, SDĽ, DS, , KDH Harhaj
Miroslav Mackanič SDĽ Hervartov
Ján Železný SDĽ Chmeľová
Elena Gregová , SOP, SDĽ Kochanovce
Dr. Jozef Choma SDĽ Kružlov
Ing. Jozef Fida SDĽ, HZDS Kurima
Anna Špaková SDĽ Lipová
Ing. Milan Hrivniak SDĽ Lukavica
Jozef Ščurok SDĽ Lukov
Ján Mlynarič HZDS, SDĽ Malcov
Alžbeta Švecová SDĽ Marhaň
Dr. Michal Sokol SDĽ Nižná Voľa
Rudolf Bubela SOP, KSS, SDĽ Nižný Tvarožec
Stanislav Jackanin SDĽ Rešov
Ľubomír Sobek SDĽ Richvald
Miloslav Chramec SDĽ, ZRS Smilno
Ján Palša SDĽ Stuľany
Ján Šima DS, SDĽ, , KDH Šiba
František Marcin SDĽ Tročany
Milada Guľová SDĽ, HZDS Vyšná Voľa
Andrej Šoltys SDĽ Vyšný Kručov
Juraj Klimek SDĽ, HZDS Zlaté
Ing. Ján Králik, ... SDĽ Banská Bystrica
Vojtech Babjak SDĽ Dolný Harmanec
Dušan Haluška SDĽ Harmanec
Ján Novák SOP, SDĽ, Králiky
Zoltán Hanko SDĽ Lučatín
Ján Snopko SDĽ Malachov
Mgr. Anna Ťureková SDĽ Môlča
Emil Králik SDĽ, HZDS Poniky
Pavol Škamla SDĽ Sebedín - Bečov
Ján Kováč SDĽ Staré Hory
Milan Pokrievka SDĽ Špania Dolina
Antonín Melichar , SDĽ Vlkanová
Ing. Richard Frimmel SOP, SDĽ, DS, , KDH Bratislava - Nové Mesto
RNDr. Pavol Bieli... SDĽ, DS, SDSS, SZ, , KDH Bratislava - Rača
Ing. Marián Pružina DS, SDĽ, , SOP, KDH Bratislava - Vajnory
Ján Novotný SDĽ Bratislava - Devín
Ing. Peter Polák SDK, SOP, SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Bratislava - Dúbravka
Ľubomír Plai SDSS, SDK, SOP, SDĽ, , DS, KDH Bratislava - Lamač
Eva Papánková SDĽ Bratislava - Rusovce
Ing. Vladimír Faško SDĽ Brezno
Štefan Bella SDĽ Dolná Lehota
Otto Vačok SDĽ Horná Lehota
Igor Nemky SDĽ Hronec
Ladislav Pančík SDĽ Osrblie
Ing. Štefan Kráľ SDĽ, HZDS Pohorelá
František Ďurčenka SDĽ Polomka
Ing. Mária Beťáková SDĽ Šumiac
PaedDr. Dušan Sli... SDĽ Valaská
Ľudovít Detvaj SDĽ Valkovňa
Ľubica Kuková SDĽ Baďan
Ing. Vladimír Mecho SOP, SDĽ, SDK Banská Belá
Ing. Marián Lichn... NSK, SNS, ZRS, HZDS, SDĽ Banská Štiavnica
Mária Halajová SOP, SDĽ, SDK Dekýš
Rudolf Javorský SOP, SDĽ, SDK Podhorie
Milan Jaďuď KSS, HZDS, SDĽ Svätý Anton
Zdenka Dobišová SOP, SDĽ, SDK Štiavnické Bane
Rudolf Benčík SDĽ Čierne
Vladimír Tomčiak SDĽ Klubina
Ing. Daniela Plán... SOP, SDĽ Krásno nad Kysucou
Ing. Pavol Faktor SDSS, , SDĽ, KDH, DS, SOP Stará Bystrica
Ján Ľalík SDĽ Dúbravy
Milan Antoš SDĽ Horný Tisovník
Ing. Jozef Lupták SDĽ Slatinské Lazy
Dpt. Pavel Výboh SDĽ Vígľaš
Pavel Tuhársky SDĽ Vígľašská Huta
Ing. Ján Blaško SDĽ Horná Lehota
Jozef Callo SDĽ Istebné
Ľubor Had SDĽ Kraľovany
Jozef Tokarčík SDĽ Krivá
Jaroslav Benko SDĽ Oravská Poruba
RSDr. Milan Bajči SDĽ Vyšný Kubín
Albín Smolka SDĽ Zázrivá
Jozef Patyla SDĽ Bellova Ves
Štefan Fazekas SDĽ Dolný Štál
RSDr. Juraj Brányik SDĽ Hubice
Ján Ozogány SDĽ Hviezdoslavov
Alexander Godo SMK-MKP, SDĽ Jahodná
Ján Csiba SDĽ Kráľovičove Kračany
Ľudmila Láníková SDĽ Macov
Ladislav Szucs SDĽ Ohrady
Vincent Lelkes SDĽ, SMK-MKP Orechová Potôň
Dezider Pálffy SDĽ Rohovce
František Kovács SMK-MKP, SDĽ Trhová Hradská
Štefan Lengyel SDĽ Trnávka
Dušan Bučko SDĽ Gáň
Vojtech Psota SDĽ Košúty
Mgr. Vladimír Vra... SDĽ Sereď
Ing. Roman Súkeník SDĽ Zemianske Sady
Ing. Ondrej Žakar... , SDSS, ÚŽPR, SOP, KDH, SDĽ Gelnica
Marián Burkuš SDĽ Jaklovce
Ján Majerník SDĽ Kluknava
Rudolf Kušnír KSS, SDĽ, HZDS Kojšov
Ing. Ľudovít Kujn... SOP, SDĽ Mníšek nad Hnilcom
Ing. Dušan Daniel SOP, SDĽ, SDK, HZDS Nálepkovo
Jaroslav Banák SDĽ Kľačany
Mgr. Stanislav Mi... SDĽ Merašice
MUDr. Vladimír Ko... SOP, SDĽ Humenné
Štefan Kapuscinský SDĽ, HZDS Kamenica nad Cirochou
Andrej Sus SOP, SDĽ, KDH Kamienka
Miroslav Rosoľanka SDĽ Nižná Jablonka
Ing. Ján Gombita SDĽ Pakostov
Dušan Stanko SDĽ Rokytov pri Humennom
Štefan Hrin HZDS, SDĽ Veľopolie
Emília Čopaková SDĽ Vyšná Jablonka
Ján Bajus SDĽ Závada
Marián Patka HZDS, SDĽ Borčice
Ing.Pavol Čiernik SDSS, SZS, DU, SDĽ, KDH Ilava
František Cehuľa SDĽ Hradisko
Juraj Tomeček SDĽ Ihľany
Jozef Smoleňák SDĽ Osturňa
Peter Pitoňák SDĽ Stráne pod Tatrami
Miroslav Zakopjan SDĽ Tvarožná
Milan Hrivňak SDĽ Veľká Lomnica
Milan Tremba SDĽ Vojňany
František Strela SDĽ Výborná
Viera Červienková SDĽ Kysucký Lieskovec
Ladislav Malík SDĽ Rudinská
RSDr. Vendelín Vr... SDĽ Imeľ
RSDr. Imrich Tóth SDĽ Kolárovo
Ing. Jozef Pavelka SDSS, SDĽ, SOP Košice - Sídlisko Ťahanovce
JUDr. Jaroslav Hl... SDSS, SDĽ, SOP Košice - Juh
Igor Stieber SDĽ Bidovce
Michal Rečka , KDH, SNS, SDĽ Čaňa
Miroslav Mésaroš SDĽ, KDH Geča
Stanislava Faltinová SDĽ Gyňov
Ing. Mária Tóthová SDĽ Janík
Anna Bombárová SDĽ Kecerovce
Rastislav Eštvaník SDĽ Kysak
Emília Hlavatá SDĽ Mudrovce
Anna Tomašiaková SDĽ Nová Polhora
Andrej Pavlík SDĽ Nový Salaš
Jozef Melega SDĽ Paňovce
JUDr. Vincent Timko KDH, SOP, SDĽ Poproč
Dušan Šoffa SDĽ Rankovce
RSDr. Ján Sabadoš SDĽ Ruskov
Miroslav Bačenko SDĽ Seňa
Ladislav Harda SOP, SDĽ Slanec
Viera Šebianová SDĽ Cerovo
Miroslav Paška SDĽ Drienovo
Martin Hámorský SDĽ Lišov
Štefan Matejkin SDĽ Litava
Oľga Švarcová SDĽ Medovarce
Ing. Ján Mažgút SDĽ Súdovce
Anna Krajčová SDĽ Trpín
Ing. Alojz Štrba SDĽ Bajka
Vladimír Gábrš SDĽ Bohunice
Albín Kuhajda SDĽ Brhlovce
Emília Nichtová SDĽ Čajkov
Ľudovít Lakatos SDĽ, SMK Čata
Július Štutika HZDS, SDĽ, SMK, Demandice
Daniel Kalina SDĽ Devičany
Anton Kelemen SDĽ Hontianska Vrbica
Ing. Andrej Šivo DS, SMK, SDĽ Horný Pial
Ernest Tóth SDĽ Iňa
Juraj Budač SDĽ Jabloňovce
Alžbeta Páchniková SDĽ Kukučínov
Ing. Ladislav Kisely SDĽ, KDH, ÚŽPR, SZS, SDSS, DS, , SOP, SMK, SDK Levice
Jozef Szabo SDĽ Lok
Mgr. Štefan Kuczman SMK, SDĽ Lontov
Viera Pappová SDĽ, KDH, SMK, HZDS Nový Tekov
Július Sádovský SDĽ Plavé Vozokany
Ladislav Košický SDĽ Starý Hrádok
JUDr. Ernest Zsolnay SOP, SDĽ, DS, KDH, SMK Šahy
Bc. Július Tar SDĽ Šalov
Ing. Ján Kvanka SDĽ Žemberovce
Ing. Peter Pekarčík SOP, SDĽ Levoča
Michal Molčan SDĽ, DS, KDH Nižné Repaše
Vladimír Ledecký SOP, SDĽ, KDH Spišský Hrhov
Vlasta Halušková SDĽ Bukovina
Vladimír Droppa SDĽ Galovany
Ján Tkáč SDĽ Huty
Pavel Dzuriak ZRS, SDĽ Jamník
Viliam Krajčí SDĽ Konská
Juraj Sermek SDĽ Liptovská Anna
PaedDr. Marián Sk... SDĽ Liptovská Porúbka
Gejza Čáni SDĽ Liptovský Ján
Ing. Daniel Klepáč SDĽ Pavčina Lehota
Marián Vojtík SDĽ Podtureň
Jaroslav Bednár SNS, SDĽ, ZRS, HZDS Važec
Ján Švec SDĽ Vlachy
Margita Sedliaková SDĽ Boľkovce
Milan Gábor SDĽ Budiná
Aladár Gáspár SDĽ Čakanovce
Jozef Mihály SDĽ Čamovce
Ján Koza HZDS, SDĽ Divín
Ing. Ľudovít Feješ SDĽ Fiľakovo
Gejza Zsélyi SDĽ Holiša
Ján Bernát SDĽ Lehôtka
MUDr. Jozef Murgaš SDĽ Lučenec
Vladimír Kumštár SDĽ, SOP Mučín
RSDr. Ján Mag SDĽ Šurice
Ján Kanda SDĽ Tomášovce
Štefan Šulek SDĽ Trebeľovce
RNDr. Jozef Ondrejka SDĽ Malacky
Jaroslava Janotková SDĽ Plavecké Podhradie
Ing. Anna Palovčí... SDĽ Bystrička
Ján Revús SDĽ Ďanová
Dušan Doboš SDĽ Karlová
Juraj Mucha SDĽ Príbovce
Ing. Milan Rybár SZS, SDSS, DS, , KDH, SDĽ, SOP Sučany
Peter Očka SOP, SDĽ, Turčianska Štiavnička
Stanislav Šalaga SDĽ Turčiansky Peter
Ján Záborský SDĽ Záborie
Ing. Peter Opuda SDĽ Čertižné
Vladimír Mihalov SDĽ Habura
Andrej Krajňak SDĽ Kalinov
MVDr. Izidor Rjaby SDĽ Krásny Brod
Andrej Briškár SDĽ Ňagov
Vasiľ Čerevka SDĽ Palota
Pavel Cipka SDĽ Repejov
Michal Maťaš SDĽ Bánovce nad Ondavou
Vladimír Doci SDĽ Bracovce
Ing. Mariana Šimková SDĽ Hažín
Anton Brindzák KDH, SZS, , SOP, SDĽ Horovce
Dušan Mráz SDĽ Jastrabie pri Michalovciach
Barbora Šandorová SDĽ Krišovská Liesková
Ján Petroc SDĽ Lesné
Štefan Balogh SDĽ Malé Raškovce
Marta Mišková DS, SDĽ Markovce
Ján Žofčák SDĽ, , SZS Moravany
Juraj Mikula ZRS, SDĽ Rakovec nad Ondavou
Jarmila Lopatová SDĽ Suché
Vladimír Paulov SDĽ Šamudovce
MVDr. Ján Záhorský SDĽ Tušice
PaedDr. Tibor Bodnár SOP, SDĽ, KDH, , DS Veľké Kapušany
Ing. Mária Janičk... SDĽ Zemplínske Kopčany
Ján Pleša SDĽ, HZDS Chvojnica
Jozef Hajtmánek SDĽ Jablonka
Pavol Klbečka SDĽ Košariská
Dušan Rybár SOP, SDĽ, Myjava
Ing. Zuzana Bosko... SDĽ Poriadie
Jozef Verček SOP, KDH, SDĽ, DS Oravská Jasenica
Dušan Piták KDH, SOP, SDĽ, SNS Rabča
Anton Bubliak SDĽ Rabčice
František Torok SDĽ Báb
JUDr. Eduard Gulka SDĽ Branč
Pavol Sitár SDĽ Golianovo
Ing. Anton Bódi SDĽ Horné Lefantovce
Ing. Štefan Kováč SDĽ Nová Ves nad Žitavou
Ing. Miroslav Sako SDĽ Nové Sady
Jozef Benďák SDĽ Podhorany
František Molnár SDĽ Poľný Kesov
Karol Laboš SDĽ Rišňovce
Peter Tóth SDĽ Tajná
PaedDr. Teodor Nagy SNS, SDĽ, HZDS Vráble
Ernest Hupka SDĽ Výčapy - Opatovce
Ľubomír Škorica SDĽ Zbehy
Ing. Ján Kovačovic SDĽ Bzince pod Javorinou
Ivan Gavalec SDĽ Dolné Srnie
Jozef Benák SDĽ Hrádok
Mgr. Ján Kozár KDH, HZDS, SDĽ Hrachovište
Ing. Miroslav Bor... SDĽ Kálnica
Anna Orsavová HZDS, SDĽ Kočovce
Alojz Zemánik HZDS, SDĽ Nová Lehota
Dušan Hanic HZDS, SDĽ Podolie
Ing. Ján Kišš SDSS, , SDĽ Stará Turá
Ing. Hana Naďová SDĽ Vaďovce
Ing. Jozef Baranovič SDĽ Čechy
Pavol Slobodník KĽS, KDH, SDĽ, SNS Dolný Ohaj
Jozef Bogdányi SDĽ Chľaba
Štefan Čomor SDĽ Kolta
Bohuslav Šimurka SDĽ Ľubá
Peter Zrubec SDĽ Michal nad Žitavou
Stanislav Petráš SDĽ Radava
Richard Kraus SDĽ Rastislavice
Ing. Stanislav Ja... SDĽ, KDH Klátova Nová Ves
Rudolf Hrčka SDĽ Kolačno
Ing. Ján Podmanický SOP, SDĽ Partizánske
Ing. Ivan Pessel SOP, SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Pezinok
Jozef Javorka SNS, HZDS, SOP, SDĽ, KDH Slovenský Grob
Ing. Juraj Csontos SDĽ, SZS, SDSS, DS, , KDH Piešťany
PaedDr. Ivan Boro... SZS, DS, SDĽ Vrbové
Ing. Igor Čepko SOP, SDĽ Málinec
Miroslav Čičmanec SDĽ Mládzovo
Ondrej Griger SOP, SDĽ Gánovce
Štefan Rusnák SDĽ Štôla
Michal Sýkora SDĽ Štrba
Štefan Murín SDĽ Bajerov
Ing. Ján Štefaňák SDĽ, HZDS Drienov
František Margita SDĽ, SNS, HZDS Hermanovce
Gabriel Michalko SDĽ Klenov
František Tomaščín SDĽ Kvačany
Jozef Illenin SDĽ Lemešany
Ing. Martin Blihár SDĽ Lesíček
Ladislav Marcin SDĽ Lúčina
Imrich Gajdoš SDĽ Miklušovce
Rudolf Holinga HZDS, SDĽ Ruská Nová Ves
Ondrej Pavlovič HZDS, SDĽ Sedlice
Pavel Onduš SDĽ Suchá Dolina
Ján Holička SDĽ Bojnice
Ján Šnirc SNS, KDH, SDĽ Bystričany
Štefan Mjartan SDĽ Cigeľ
Viliam Urban SDĽ Horná Ves
Ivan Černo SDĽ, HZDS, KDH Horné Vestenice
RSDr. Ján Cipov SDĽ Lehota pod Vtáčnikom
Jozef Pastorok SDĽ Malinová
František Marko SDĽ Poruba
Ing. Ivan Vaňo SDSS, SDĽ Prievidza
Anton Franc SDĽ Radobica
Ing. Marián Madaj SDĽ Ráztočno
Ing. Peter Juríček SDĽ Sebedražie
Mgr. Mária Wieder... SDĽ Temeš
Karol Backo SOP, SDĽ Lednické Rovne
Ján Ofúkaný SDĽ, HZDS Mestečko
Ing. Ján Štrbáň SDĽ Púchov
Pribina Janda HZDS, SDĽ Visolaje
Ján Ráček SOP, SDĽ Záriečie
Štefan Csernok SDĽ Gemer
Zoltán Árvai SDĽ Gemerská Ves
Ján Andrášik SDĽ Gemerské Teplice
Ján Greguš SDĽ Chyžné
Peter Benčö SDĽ Jelšava
Ján Berinec SDĽ Lubeník
Soňa Sklenáriková SDĽ Muránska Lehota
Mária Hirková SDĽ Ratková
Ing. Jaroslav Goč... SDĽ Revúca
Alica Ivargová SDĽ Sása
Martin Dobšinský SDĽ Sirk
Ľudovít Sendrei SDĽ Šivetice
Tibor Huszti SDĽ Belín
Mária Koniarová SDĽ Drienčany
Mgr. Marta Jurčová SDĽ Hnúšťa
Mária Szálašiová SDĽ Hodejovec
JUDr. Pavel Struhár SDĽ Klenovec
Ladislav Molnár SDĽ Konrádovce
Dana Antalová SDĽ Kyjatice
Marta Pálešová SDĽ, HZDS Lehota nad Rimavicou
Ján Kúdela SDĽ Lukovištia
Ondrej Gál SDĽ Padarovce
Ing. Ladislav Bar... SDĽ Rimavská Sobota
Eva Ostrihoňová SDĽ Sútor
Arpád Boján SDĽ Šimonovce
Ľubomír Darmo SDĽ Španie Pole
Bc. Peter Mináč SDĽ Tisovec
Ladislav Lipták SDĽ Uzovská Panica
Pavol Pozor SDĽ Vieska nad Blhom
Jaroslav Bystren SDĽ, KSS, HZDS Čierna Lehota
Anna Olejníková SZS, HZDS, ZRS, SDĽ Čučma
Anna Tökölyová SDĽ Dedinky
Eva Kankulová SDĽ Dlhá Ves
Ladislav Ráši SDĽ Gemerská Panica
Milan Dávid SDĽ Gočaltovo
Milan Polák SDĽ Gočovo
Ondrej Jančík SDĽ Hanková
Ivan Fafrák SDĽ Henckovce
Ľubomír Gallo SDĽ, HZDS Honce
Ján Macko SDĽ Kobeliarovo
Štefan Dono SDĽ, Kunova Teplica
Vladimír Pastrnák SDĽ Petrovo
Viliam Koltáš SDĽ Rakovnica
Ing. Ján Valentík SDĽ Rejdová
Ján Timár SOP, SDĽ Roštár
Ing. František Ka... SMK, SDĽ Rožňava
Ján Babič SOP, SDĽ Rožňavské Bystré
Ján Ambroz SDĽ Stratená
Albín Bella SDĽ Potok
JUDr. Juraj Čech SOP, DS, , SDĽ, KDH Ružomberok
Bystrík Hudák SDĽ Dubovica
Štefan Čorňák SDĽ Ľutina
Marta Porembová SDĽ Rožkovany
Anton Durkáč SDĽ Šarišské Sokolovce
Vincent Tomko SDĽ Uzovce
Andrej Angelovič SDĽ Vysoká
Mgr. Július Morávek SOP, SMK, SDĽ, KDH, , DS Šaľa
Ing. Ľubomír Petr... SDĽ Hurbanova Ves
Pavol Sásik SDĽ Kalinkovo
JUDr. Pavol Holej... SDĽ, HZDS Hlboké
Darina Tomková KDH, SDĽ Osuské
Ján Škrabák SDĽ, KDH, Prievaly
Ján Hladký SDĽ Šaštín Stráže
Alena Hlubocká SDĽ Kátov
Mgr. Anna Vrábelová HZDS, KDH, SDĽ Letničie
Elena Horínková SDSS, SDĽ, KDH Vrádište
Ján Labič SDĽ Hrabová Roztoka
Vasiľ Kerekanič SDĽ Kalná Roztoka
Mária Kožuškaničová SDĽ Michajlov
Ladislav Mikuláško SDĽ Osadné
Eva Turbáková SDĽ Ruská Volová
Mgr. Dušan Hirjak SDĽ, SOP, KDH Stakčínska Roztoka
Michal Bandurič SDĽ Strihovce
Ing. Ján Štec HZDS, SDĽ, KSS Ubľa
František Miker SDĽ Zemplínske Hámre
Irena Vincová SDĽ Blatná Polianka
Jana Dzurjová SDĽ Bunkovce
Juraj Viňanský SDĽ Fekišovce
Ján Skyba SDĽ Choňkovce
JUDr. Vasil Varjan SDĽ Krčava
Bartolomej Gonos SDĽ Kristy
Vojtech Habušta SDĽ Porostov
Ing. Eva Landová SDĽ Remetské Hámre
Juraj Malejčík SDĽ Svätuš
Jozef Vernarský SDĽ, HZDS, KDH Danišovce
Ladislav Juhás SDĽ Hrabušice
Jozef Bandžuch SDĽ Kaľava
Vincent Barbuš SDĽ, SOP Kolinovce
Mariana Horká SDĽ Mlynky
Miroslav Blišťan ROISR, KSS, SOP, SDĽ Rudňany
Karol Mitrík SDĽ, SDSS, SZS, DS, ÚŽPR, SOP, , KDH Spišská Nová Ves
Ing. Michal Kiššák KSS, SNS, SDĽ, HZDS Spišské Vlachy
Michal Ščerbák SDĽ Čirč
Valent Opina SOP, SDĽ Ďurková
Matúš Hanečák SDĽ Forbasy
Pavol Nemec SDĽ Hromoš
Mikuláš Kaňa SDĽ Jarabina
Ing. Mikuláš Mýtnik , SOP, SDĽ Kamienka
Zdenka Šlampiaková SDĽ Kremná
Fabián Matava SDĽ Nižné Ružbachy
Zuzana Homzová SDĽ Obručné
RSDr. Ján Troščák KDH, ZRS, SOP, SDĽ Orlov
RNDr. Valent Jarž... SOP, SDĽ Stará Ľubovňa
Štefan Ščerbák SDĽ Starina
Miroslav Tyliščák SDĽ Sulín
Štefan Sedlák ZRS, SOP, SDĽ Šambron
Ing. Michal Guľaš SDĽ Vislanka
Peter Proč SDĽ Bystrá
PhDr. Štefan Rada... , KSS, SDĽ Chotča
Dušan Antoš SDĽ Kolbovce
Ľudmila Hospodárová SOP, , SDĽ Lomné
Nadežda Švahlová SDĽ Makovce
Andrej Ličko SDĽ Malá Poľana
Júlia Prextová SOP, SDĽ Miková
Michal Hrabko , SDĽ Nižná Olšava
Michal Kmiť SDĽ Oľšavka
Michal Škreptáč SDĽ Potôčky
Viera Barvirčáková KSS, SNS, ZRS, SDĽ Vislava
Helena Popíková SDĽ Vladiča
Milan Kasarda SDĽ Vojtovce
Ján Olčák SDĽ, KDH, , SOP Vyšná Olšava
Jozef Štefančik SDĽ Cigla
Peter Motyka SDĽ Dlhoňa
Helena Vasilenková SDĽ Dobroslava
Ján Rubis SDĽ Giraltovce
Ján Sopoliga SDĽ Hunkovce
Ján Kopča SDĽ Jurkova Voľa
Ján Iľkanin HZDS, ZRS, SDĽ Krajná Poľana
Vasiľ Ducár ZRS, SNS, HZDS, SDĽ Krajné Čierno
Mária Kočanová SDĽ Kružlová
Mikuláš Poláček SDĽ Kuková
Ondrej Remeta SDĽ Lužany pri Topli
Juraj Mitaľ SDĽ Mičakovce
Jozef Kostelník SDĽ Miroľa
Mária Turišinová KDH, , SOP, SDĽ Nižný Komárnik
Juraj Petný SDĽ, ZRS Nižný Orlík
Ján Brenišin SDĽ Príkra
Milan Liguš SDĽ Pstriná
Ján Drimák SDĽ Roztoky
Ing. Michal Bartko SDĽ Svidník
Michal Leščík SDĽ Šarišský Štiavnik
Michal Michalko SDĽ Vyšná Jedľová
Ľubomíra Ondrejková SDĽ Ardanovce
Eduard Kupec HZDS, , KDH, SDĽ Biskupová
Emil Šupa SDĽ Kamanová
Stanislav Streicher SDĽ, HZDS Krnča
Ján Kulich SDĽ Lipovník
Pavel Gerhát SDĽ Ludanice
Zdenka Piknová SDĽ Nemečky
Anna Priecelová HZDS, SDĽ Norovce
Alfonz Kusý SDĽ Orešany
František Božik SDĽ Podhradie
Milan Šefranik SDĽ Práznovce
JUDr. Stanislav H... SDĽ Šalgovce
Ľudovít Chrkavý KDH, SDĽ, HZDS Tesáre
Jozef Kucharovič SDĽ Vozokany
Ing. Zoltán Bajzík SDĽ Závada
Margaréta Kurucová SDĽ Brezina
Ing. Miroslav Mantič SDĽ Byšta
Andrej Marcin SDĽ Dvorianky
Pavol Jakab SDĽ Hrčeľ
Ing. Pavol Duč, CSc. SDĽ Kožuchov
Pavol Fülöp SOP, SMK, SDĽ Pribeník
Barnabáš Majkrics SDĽ Svätá Mária
Ladislav Michalanský SDĽ Trebišov
Ľudovít Tarr SDĽ, MĽHZP Veľký Horeš
Zoltán Szakson SDĽ Zatín
Ján Guláš SDĽ Zemplínske Hradište
Miroslav Maďar , KDH, SDĽ, SOP Zemplínske Jastrabie
Ľubomír Škriečka SOP, DS, , SDĽ, KDH Chocholná - Velčice
Jozef Minárech SDĽ Motešice
Jozef Marček SDĽ, SNS, HZDS Omšenie
Pavol Habdák SDĽ, HZDS Štvrtok
Šebestian Lančarič SDĽ Bučany
Rudolf Ružička SDĽ Dobrá Voda
Mgr. Jaroslav Hulík SDĽ Dolná Krupá
Ing. Rastislav Mrva SDSS, SDĽ, KDH Hrnčiarovce nad Parnou
Božena Vadovičová DS, SDĽ, KDH Šelpice
Ľubomír Matlák SDĽ Špačince
Ing. Štefan Bošnák SDSS, DS, SZS, SDĽ, KDH Trnava
Milan Čano SDĽ Bodorová
Dušan Vereš SDĽ Dubové
Ján Šarlina SDĽ, DS, KDH Horná Štubňa
Jaroslav Marek SDĽ Jazernica
Elena Schererová SDĽ Malý Čepčín
Ing. Ján Žirko SDĽ Mošovce
Ing. Jozef Turčány SDĽ Turčianske Teplice
Gabriel Balogh SDĽ Balog nad Ipľom
Mgr. Pavel Vrško SDĽ Bátorová
Dušan Chrapka SDĽ Dolné Plachtince
Ľubomír Lukaj SDĽ Dolné Strháre
Helena Salkaiová SDĽ Kiarov
Zoltán Tóth SDĽ Kosihovce
Jozef Dudok SDĽ Kováčovce
Viliam Bayer SOP, SDĽ, , DS, KDH, SNS Malý Krtíš
Peter Ivanič DS, , KDH, SDĽ Muľa
Pavel Lekýr SDĽ Opava
Pavel Bergman SDĽ Pôtor
Štefan Deák SDĽ Sečianky
Slavomíra Šichtová SDĽ Slovenské Kľačany
Anna Vyhňárová SDĽ Suché Brezovo
Ing. Dalibor Surkoš SOP, SDĽ Veľký Krtíš
Juraj Mardžej SDĽ, SOP, DS Cabov
Juraj Brila SDĽ Čaklov
Anna Andrejčáková SOP, SDĽ, DS Ďapalovce
Ing. Yveta Dupaľová KDH, SDĽ Hencovce
Jozef Lukačin SDĽ Juskova Voľa
Ing. Daniel Lorinc SDĽ Kladzany
Milan Mantič , SOP, SDĽ Kučín
Ján Sabol SDĽ, SNS, HZDS Matiaška
Juraj Minarčín SDĽ Nižný Hrabovec
Ján Verčimák SDĽ Pavlovce
Ing. Ondrej Havrila SDĽ Radvanovce
Marta Sabolová , SDĽ, NSK Sedliská
Ing. Milan Muška SDĽ Vranov nad Topľou
Michal Duda SDĽ Vyšný Kazimír
Milan Matta SDĽ Zámutov
Ing. Juraj Tencer SDĽ Brehy
Jozef Kotrla SDĽ Kľak
Marta Tisovská SDĽ Malá Lehota
Ján Repiský SDĽ Ostrý Grúň
Ľubomír Kršjak SDĽ Rudno nad Hronom
Emil Barbora SDĽ Župkov
Ján Olajec SDĽ Hliník nad Hronom
Terézia Vincencová SDSS, DS, KDH, SDĽ, SOP, Horná Ždaňa
Milan Renčo SDĽ Hronská Dúbrava
Jozef Želiar SDĽ Sklené Teplice
Ivan Dvorský SDĽ Belá
Ing. Ján Rybárik SDĽ, SNS, HZDS Rajec
Anton Mandák SDĽ Šuja
RNDr. František D... SDĽ Choča
Ján Bahýl SDĽ Nemčiňany
Ing. Pavel Mihók SDĽ, HZDS Topoľčianky
Ing. Milan Skyva SDĽ Zlaté Moravce
Mária Tretiaková HZDS, ZRS, SDĽ Bacúrov
Ján Vanga ZRS, SDĽ Breziny
Ing. Štefan Sýkora SNS, SDĽ Pliešovce
Stanislav Koreň SOP, SDĽ Sliač
Valéria Mičinská SDĽ Veľká Lúka
Ing. Vladimír Maňka SNS, SDĽ Zvolen
Ing. Rudolf Schus... SDSS, SDĽ, SOP Košice